PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                         
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 13                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  LUNEBURG z dnia 27.07.14                         
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:16:19.9 N 10:28:53.5 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  539.620 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   41                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   982                           
      5.Ilość konkursów.......................:  197                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1107.00                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   982.69                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:15,05,59                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:16,06,44                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz.  0 min. 45 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :SŁONECZNIE                                           
        w miejscu przylotu:SŁONECZNIE                                           
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  65.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [1]                          
            Lot do MP w kat.B, C.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | NOWE                    |   17   |  360   |   37  |10.28|      
          | 2  | SKÓRCZ                  |   14   |  309   |   82  |26.54|      
          | 3  | LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE   |   10   |  313   |   78  |24.92|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   41   |  982   |  197  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                                                                                         
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr 13. Lot do MP w kat.B, C.                                                                                  
                                       z lotu LUNEBURG, w dniu 27.07.14                                                                                         
+---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                                
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                                
|   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                                
+---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                                
   1 LEWICKI ZBIGNIEW                2   85                 15,05,59  1107.00   1.02  32- 10-  4  537.981   0.000                                               
   2 GRABAN MATEUSZ i RYSZARD        3   61                 14,58,23  1103.73   2.04  51- 14-  5  528.005   0.000                                               
   3 GUZ KAZIMIERZ                   3   48              GT 14,54,19  1103.69   3.05  76- 28-  5  523.496  64.870                                               
   4 GUZ TOMASZ                      3   58                 15,00,00  1090.55   4.07  29-  5-  3  523.462   0.000                                               
   5 LEWICKI ZBIGNIEW                2   40              GT 15,13,32  1090.06   5.09   2  <  16>  537.981  64.730                                               
   6 GUZ KAZIMIERZ                   3   39              GT 15,00,16  1090.01   6.11   2  <   7>  523.496  64.670                                               
   7 GUZ KAZIMIERZ                   3   37              GT 15,00,19  1089.90   7.13   3  <  10>  523.496  64.600                                               
   8 GRABAN MATEUSZ i RYSZARD        3   66                 15,04,53  1088.93   8.15   2  <  12>  528.005   0.000                                               
   9 DZIEDZIŃSKI ARKADIUSZ           2   37              GT 15,15,31  1087.51   9.16  20-  6-  5  538.881  64.470                                               
  10 GUZ KAZIMIERZ                   3   10              GT 15,01,38  1086.92  10.18   4  <  30>  523.496  64.400                                               
  11 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   53                 15,14,38  1084.84  11.20  49- 20-  5  536.596   0.000                                               
  12 GRABAN MATEUSZ i RYSZARD        3   42              GT 15,09,19  1079.07  12.22   3  <  15>  528.005  64.270                                               
  13 SZYMAŃSKI LESZEK                2   27              GT 15,20,19  1073.86  13.24  52- 18-  5  537.270  64.200                                               
  14 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   18              GT 15,19,56  1073.34  14.26   2  <  21>  536.596  64.140                                               
  15 GRABAN MATEUSZ i RYSZARD        3   52                 15,13,16  1070.43  15.27   4  <  25>  528.005   0.000                                               
  16 LEWICKI ZBIGNIEW                2   83                 15,22,57  1069.65  16.29   3  <  48>  537.981   0.000                                               
  17 LASKOWSKI STANISŁAW             3    6              GT 15,14,28  1068.77  17.31  33-  9-  5  528.470  63.940 64.15 T                                       
  18 SZYMAŃSKI LESZEK                2    9              GT 15,25,11  1063.52  18.33   2  <  39>  537.270  63.870                                               
  19 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   33              GT 15,17,23  1062.48  19.35  19-  5-  5  528.461  63.810 64.04 T                                       
  20 BARTOŁD ADAM i ARTUR            1    7              GT 15,31,45  1062.07  20.37  48-  9-  5  543.512  63.740 63.99 T                                       
  21 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   72              GT 15,25,24  1061.73  21.38   3  <  21>  536.596  63.670                                               
  21 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   43                 15,25,24  1061.73  21.38   4  <  23>  536.596   0.000                                               
  23 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   89              GT 15,25,27  1061.62  23.42   5  <  24>  536.596  63.540                                               
  24 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   26                 15,26,16  1059.91  24.44   6  <  32>  536.596   0.000                                               
  25 GRABAN MATEUSZ i RYSZARD        3    8              GT 15,18,30  1059.19  25.46   5  <  41>  528.005  63.410 63.73 T                                       
  26 WOŹNIAK JANUSZ                  1  102                 15,33,59  1059.15  26.48  43- 11-  5  544.385   0.000                                               
  27 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2   21              GT 15,26,51  1059.09  27.49  19-  7-  5  536.800  63.280                                               
  28 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   37              GT 15,34,16  1058.99  28.51  19-  5-  5  544.604  63.210 63.57 T                                       
  29 BZOWSKI ROMAN                   3   16              GT 15,14,51  1057.85  29.53  10-  1-  1  523.478  63.140 63.51 T                                       
  30 GUZ KAZIMIERZ                   3   88                 15,14,53  1057.82  30.55   5  <  31>  523.496   0.000                                               
  31 GUZ KAZIMIERZ                   3   51                 15,15,10  1057.21  31.57   6  <  44>  523.496   0.000                                               
  32 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   81                 15,27,41  1056.95  32.59   7  <  54>  536.596   0.000                                               
  33 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   25              GT 15,39,55  1055.08  33.60  28-  4-  4  548.551  62.880                                               
  34 WOŹNIAK JANUSZ                  1   86                 15,36,31  1053.95  34.62   2  <  36>  544.385   0.000                                               
  35 KACZYŃSKI MARIAN                3   51                 15,21,15  1053.93  35.64  46- 13-  5  528.281   0.000                                               
  36 WOŹNIAK JANUSZ                  1  101                 15,36,55  1053.14  36.66   3  <  40>  544.385   0.000                                               
  37 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   29              GT 15,37,19  1052.75  37.68   2  <  93>  544.604  62.610 63.09 T                                       
  38 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   33              GT 15,32,11  1052.00  38.70  48-  8-  5  538.819  62.550                                               
  39 SZYMAŃSKI LESZEK                2   10              GT 15,30,51  1051.72  39.71   3  <  55>  537.270  62.480                                               
  40 WOŹNIAK JANUSZ                  1   55                 15,37,40  1051.61  40.73   4  <  43>  544.385   0.000                                               
  41 GRABAN MATEUSZ i RYSZARD        3   68                 15,22,09  1051.49  41.75   6  <  46>  528.005   0.000                                               
  42 KACZYŃSKI MARIAN                3   13              GT 15,23,02  1050.19  42.77   2  <  50>  528.281  62.280 62.82 T                                       
  43 WOŹNIAK JANUSZ                  1   24              GT 15,38,23  1050.16  43.79   5  <  68>  544.385  62.210 62.77 T                                       
  44 GUZ KAZIMIERZ                   3  113                 15,18,49  1049.48  44.81   7  <  47>  523.496   0.000                                               
  45 DZIEDZIŃSKI ARKADIUSZ           2   25              GT 15,33,59  1048.44  45.82   2  < 106>  538.881  62.080                                               
  46 GRABAN MATEUSZ i RYSZARD        3   48              GT 15,23,41  1048.29  46.84   7  <  65>  528.005  62.020 62.61 T                                       
  47 GUZ KAZIMIERZ                   3   34              GT 15,19,27  1048.15  47.86   8  <  53>  523.496  61.950                                               
  48 LEWICKI ZBIGNIEW                2   62                 15,33,31  1047.64  48.88   4  <  90>  537.981   0.000                                               
  49 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   14              GT 15,24,27  1047.60  49.90   2  <  71>  528.461  61.820 62.45 T                                       
  50 KACZYŃSKI MARIAN                3   46              GT 15,24,44  1046.65  50.92   3  <  60>  528.281  61.750                                               
  51 LASKOWSKI STANISŁAW             3    7              GT 15,25,29  1045.48  51.93   2  < 105>  528.470  61.680 62.35 T                                       
  52 BARTOŁD ADAM i ARTUR            1   18              GT 15,40,22  1044.48  52.95   2  <  64>  543.512  61.620 62.29 T                                       
  53 GUZ KAZIMIERZ                   3  102                 15,22,25  1041.96  53.97   9  <  58>  523.496   0.000                                               
  54 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   14              GT 15,35,07  1041.70  54.99   8  <  56>  536.596  61.480                                               
  55 SZYMAŃSKI LESZEK                2   72                 15,36,28  1040.28  56.01   4  <  57>  537.270   0.000                                               
  56 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   69              GT 15,35,56  1040.05  57.03   9  <  91>  536.596  61.350                                               
  57 SZYMAŃSKI LESZEK                2   77                 15,36,46  1039.68  58.04   5  <  77>  537.270   0.000                                               
  58 GUZ KAZIMIERZ                   3    2              GT 15,24,11  1038.31  59.06  10  <  61>  523.496   0.000                                               
  59 GUZ TOMASZ                      3   12              GT 15,25,03  1036.46  60.08   2  <  73>  523.462  61.150 61.92 T                                       
  60 KACZYŃSKI MARIAN                3   27              GT 15,29,48  1036.25  61.10   4  <  67>  528.281  61.090 61.87 T                                       
  61 GUZ KAZIMIERZ                   3   76                 15,25,15  1036.11  62.12  11  <  63>  523.496   0.000                                               
  62 GRDEŃ ARTUR                     3   26              GT 15,24,20  1036.00  63.14  15-  2-  2  522.487  60.950 61.76 T                                       
  63 GUZ KAZIMIERZ                   3    5              GT 15,25,33  1035.50  64.15  12  <  72>  523.496   0.000                                               
  64 BARTOŁD ADAM i ARTUR            1    8              GT 15,44,54  1035.46  65.17   3  <  97>  543.512  60.820 61.66 T                                       
  65 GRABAN MATEUSZ i RYSZARD        3   54                 15,30,01  1035.27  66.19   8  <  70>  528.005   0.000                                               
  66 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   26              GT 15,49,12  1035.26  67.21  12-  3-  3  547.857  60.690 61.55 T                                       
  67 KACZYŃSKI MARIAN                3    9              GT 15,30,18  1035.24  68.23   5  <  75>  528.281  60.620                                               
  68 WOŹNIAK JANUSZ                  1    2              GT 15,46,13  1034.53  69.25   6  < 100>  544.385  60.560 61.44 T                                       
  69 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2   18              GT 15,39,23  1033.53  70.26   2  <  83>  536.800  60.490                                               
  70 GRABAN MATEUSZ i RYSZARD        3   14              GT 15,30,58  1033.35  71.28   9  <  80>  528.005  60.420                                               
  71 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   28              GT 15,31,41  1032.79  72.30   3  < 120>  528.461  60.360                                               
  72 GUZ KAZIMIERZ                   3   12              GT 15,26,53  1032.77  73.32  13  <  87>  523.496   0.000 61.23 T                                       
  73 GUZ TOMASZ                      3   43              GT 15,27,16  1031.93  74.34   3  < 132>  523.462  60.220                                               
  74 KŁOS KRZYSZTOF                  2    1              GT 15,37,04  1031.72  75.36  18-  5-  5  533.469  60.160                                               
  75 KACZYŃSKI MARIAN                3    3              GT 15,32,10  1031.46  76.37   6  <  85>  528.281  60.090                                               
  76 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   17              GT 15,52,10  1030.79  77.39   2  < 161>  548.551  60.030                                               
  77 SZYMAŃSKI LESZEK                2   31              GT 15,41,41  1029.88  78.41   6  <  78>  537.270  59.960                                               
  78 SZYMAŃSKI LESZEK                2    6              GT 15,41,54  1029.45  79.43   7  <  98>  537.270  59.890                                               
  79 MIOTK SŁAWOMIR                  1   36              GT 15,53,20  1029.07  80.45  16-  1-  1  548.835  59.830                                               
  80 GRABAN MATEUSZ i RYSZARD        3   18              GT 15,33,08  1028.98  81.47  10  <  81>  528.005  59.760                                               
  81 GRABAN MATEUSZ i RYSZARD        3   30              GT 15,33,24  1028.45  82.48  11  < 116>  528.005   0.000                                               
  82 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2    1              GT 15,44,37  1027.07  83.50   2  <  92>  538.819  59.630                                               
  83 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2    5              GT 15,43,30  1025.41  84.52   3  < 110>  536.800  59.560                                               
  84 DYBICH JANUSZ                   2   16              GT 15,53,46  1025.02  85.54  12-  3-  3  547.119  59.490                                               
  85 KACZYŃSKI MARIAN                3   49              GT 15,35,45  1024.30  86.56   7  <  89>  528.281   0.000                                               
  86 BURCZYK HENRYK                  3   39              GT 15,36,12  1023.99  87.58  27-  1-  1  528.585  59.360 60.49 T                                       
  87 GUZ KAZIMIERZ                   3   17              GT 15,31,20  1023.79  88.59  14  <  88>  523.496   0.000                                               
  88 GUZ KAZIMIERZ                   3  124                 15,31,52  1022.72  89.61  15  <  95>  523.496   0.000                                               
  89 KACZYŃSKI MARIAN                3   50              GT 15,36,33  1022.71  90.63   8  <  96>  528.281   0.000                                               
  90 LEWICKI ZBIGNIEW                2   51                 15,46,07  1022.55  91.65   5  < 117>  537.981   0.000                                               
  91 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   73              GT 15,45,22  1021.37  92.67  10  < 104>  536.596   0.000                                               
  92 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   28              GT 15,47,43  1021.04  93.69   3  < 119>  538.819  58.960                                               
  93 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   21              GT 15,53,28  1020.88  94.70   3  < 140>  544.604  58.900 60.12 T                                       
  94 SZYCH BOGDAN                    1   37              GT 15,58,53  1020.40  95.72  23-  2-  2  549.875  58.830                                               
  95 GUZ KAZIMIERZ                   3   50              GT 15,33,18  1019.86  96.74  16  < 102>  523.496   0.000                                               
  96 KACZYŃSKI MARIAN                3    7              GT 15,38,13  1019.42  97.76   9  <  99>  528.281   0.000                                               
  97 BARTOŁD ADAM i ARTUR            1   21              GT 15,53,51  1018.10  98.78   4  < 112>  543.512  58.630                                               
  98 SZYMAŃSKI LESZEK                2   36              GT 15,48,15  1017.08  99.80   8  < 101>  537.270   0.000                                               
  99 KACZYŃSKI MARIAN                3   24              GT 15,39,39  1016.61 100.81  10  < 113>  528.281   0.000 59.80 T                                       
 100 WOŹNIAK JANUSZ                  1    5              GT 15,55,30  1016.59 101.83   7  < 145>  544.385  58.430                                               
 101 SZYMAŃSKI LESZEK                2   71                 15,49,14  1015.19 102.85   9  < 144>  537.270   0.000                                               
 102 GUZ KAZIMIERZ                   3   78                 15,36,03  1014.43 103.87  17  < 103>  523.496   0.000                                               
 103 GUZ KAZIMIERZ                   3   62                 15,36,21  1013.84 104.89  18  < 107>  523.496   0.000                                               
 104 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   11              GT 15,49,18  1013.78 105.91  11  < 118>  536.596   0.000                                               
 105 LASKOWSKI STANISŁAW             3   43              GT 15,41,18  1013.75 106.92   3  < 134>  528.470  58.100                                               
 106 DZIEDZIŃSKI ARKADIUSZ           2   24              GT 15,52,18  1012.36 107.94   3  < 114>  538.881  58.040                                               
 107 GUZ KAZIMIERZ                   3  105                 15,37,08  1012.30 108.96  19  < 108>  523.496   0.000                                               
 108 GUZ KAZIMIERZ                   3   19              GT 15,37,10  1012.24 109.98  20  < 122>  523.496   0.000                                               
 109 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   25              GT 16,02,11  1010.47 111.00   2  < 151>  547.857  57.840 59.27 T                                       
 110 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2    7              GT 15,51,30  1009.97 112.02   4  < 130>  536.800  57.770                                               
 111 SZYCH BOGDAN                    1    5              GT 16,04,53  1009.16 113.03   2          549.875  57.700 59.16 T                                       
 112 BARTOŁD ADAM i ARTUR            1   29              GT 15,58,58  1008.43 114.05   5  < 115>  543.512  57.640 59.11 T                                       
 113 KACZYŃSKI MARIAN                3   32              GT 15,43,55  1008.33 115.07  11  < 129>  528.281   0.000                                               
 114 DZIEDZIŃSKI ARKADIUSZ           2   53                 15,54,36  1008.01 116.09   4  < 121>  538.881   0.000                                               
 115 BARTOŁD ADAM i ARTUR            1   27              GT 15,59,30  1007.44 117.11   6  < 135>  543.512   0.000 58.95 T                                       
 116 GRABAN MATEUSZ i RYSZARD        3   69                 15,44,13  1007.23 118.13  12  < 183>  528.005   0.000                                               
 117 LEWICKI ZBIGNIEW                2   55                 15,54,17  1006.92 119.14   6  < 127>  537.981   0.000                                               
 118 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   59              GT 15,53,19  1006.15 120.16  12  < 124>  536.596   0.000                                               
 119 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   67                 15,55,35  1006.04 121.18   4  < 125>  538.819   0.000                                               
 120 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   32              GT 15,45,54  1004.87 122.20   4  < 166>  528.461  57.110 58.69 T                                       
 121 DZIEDZIŃSKI ARKADIUSZ           2   49              GT 15,56,23  1004.66 123.22   5  < 165>  538.881  57.040                                               
 122 GUZ KAZIMIERZ                   3  125                 15,41,05  1004.63 124.24  21  < 131>  523.496   0.000                                               
 123 KŁOS KRZYSZTOF                  2    6              GT 15,51,01  1004.62 125.25   2  < 126>  533.469  56.910                                               
 124 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    8              GT 15,54,20  1004.24 126.27  13  < 128>  536.596   0.000                                               
 125 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   61                 15,56,37  1004.10 127.29   5  < 136>  538.819   0.000                                               
 126 KŁOS KRZYSZTOF                  2   24              GT 15,51,40  1003.39 128.31   3  < 143>  533.469  56.710                                               
 127 LEWICKI ZBIGNIEW                2   71                 15,56,15  1003.23 129.33   7  < 158>  537.981   0.000                                               
 128 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    9              GT 15,54,56  1003.11 130.35  14  < 138>  536.596   0.000                                               
 129 KACZYŃSKI MARIAN                3   16              GT 15,47,11  1002.08 131.36  12  < 150>  528.281   0.000                                               
 130 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2   10              GT 15,55,58  1001.56 132.38   5  < 154>  536.800  56.440                                               
 131 GUZ KAZIMIERZ                   3  106                 15,43,05  1000.79 133.40  22  < 133>  523.496   0.000                                               
 132 GUZ TOMASZ                      3   47              GT 15,43,06  1000.69 134.42   4  < 179>  523.462  56.310 58.05 T                                       
 133 GUZ KAZIMIERZ                   3   58                 15,43,10  1000.63 135.44  23  < 142>  523.496   0.000                                               
 134 LASKOWSKI STANISŁAW             3   41              GT 15,48,32   999.88 136.46   4  < 137>  528.470  56.180                                               
 135 BARTOŁD ADAM i ARTUR            1   66                 16,03,45   999.56 137.47   7  < 182>  543.512   0.000                                               
 136 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   34              GT 15,59,13   999.26 138.49   6  < 149>  538.819  56.050                                               
 137 LASKOWSKI STANISŁAW             3   40              GT 15,49,19   998.40 139.51   5  < 169>  528.470  55.980                                               
 138 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   13              GT 15,57,29   998.35 140.53  15  < 141>  536.596   0.000                                               
 139 DYBICH JANUSZ                   2   17              GT 16,08,12   998.03 141.55   2  < 189>  547.119  55.850                                               
 140 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   31              GT 16,05,41   998.02 142.57   4  < 162>  544.604  55.780                                               
 141 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   24              GT 15,57,41   997.98 143.58  16  < 146>  536.596   0.000                                               
 142 GUZ KAZIMIERZ                   3   23              GT 15,44,34   997.96 144.60  24  < 157>  523.496   0.000                                               
 143 KŁOS KRZYSZTOF                  2    7              GT 15,54,47   997.54 145.62   4  < 184>  533.469  55.580                                               
 144 SZYMAŃSKI LESZEK                2   13              GT 15,58,53   997.01 146.64  10  < 147>  537.270   0.000                                               
 145 WOŹNIAK JANUSZ                  1   38              GT 16,06,19   996.46 147.66   8  < 174>  544.385  55.450                                               
 146 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   12              GT 15,58,41   996.13 148.68  17  < 152>  536.596   0.000                                               
 147 SZYMAŃSKI LESZEK                2    7              GT 15,59,24   996.05 149.69  11  < 148>  537.270   0.000                                               
 148 SZYMAŃSKI LESZEK                2   14              GT 15,59,26   995.99 150.71  12  < 173>  537.270   0.000                                               
 149 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   42              GT 16,01,03   995.88 151.73   7  < 180>  538.819  55.180                                               
 150 KACZYŃSKI MARIAN                3   37              GT 15,51,07   994.66 152.75  13          528.281   0.000                                               
 151 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1    6              GT 16,10,54   994.48 153.77   3          547.857  55.050 57.04 T                                       
 152 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   41                 15,59,47   994.10 154.79  18  < 155>  536.596   0.000                                               
 153 LIEC JAN                        1   16              GT 16,08,01   993.98 155.80  15-  1-  1  544.716  54.920                                               
 154 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2   22              GT 16,00,05   993.92 156.82   6  < 163>  536.800   0.000                                               
 155 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   44                 15,59,59   993.73 157.84  19  < 159>  536.596   0.000                                               
 155 FIERKA PIOTR                    2    1              GT 16,00,18   993.73 157.84  11-  3-  3  536.912  54.790                                               
 157 GUZ KAZIMIERZ                   3   47              GT 15,46,50   993.67 159.88  25  < 164>  523.496   0.000 56.72 T                                       
 158 LEWICKI ZBIGNIEW                2   41              GT 16,01,29   993.53 160.90   8  < 160>  537.981  54.590                                               
 159 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   34                 16,00,06   993.51 161.91  20          536.596   0.000                                               
 160 LEWICKI ZBIGNIEW                2   29              GT 16,01,30   993.50 162.93   9  < 176>  537.981  54.450                                               
 161 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   28              GT 16,12,09   993.48 163.95   3  < 172>  548.551  54.390 56.51 T                                       
 162 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   40              GT 16,08,19   993.23 164.97   5          544.604  54.320 56.46 T                                       
 163 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2   43              GT 16,00,31   993.12 165.99   7          536.800   0.000                                               
 164 GUZ KAZIMIERZ                   3   40              GT 15,47,11   993.01 167.01  26  < 171>  523.496   0.000                                               
 165 DZIEDZIŃSKI ARKADIUSZ           2   22              GT 16,02,49   992.75 168.02   6          538.881  54.120                                               
 166 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   35              GT 15,52,25   992.57 169.04   5          528.461  54.060 56.24 T                                       
 167 FIERKA PIOTR                    2   17              GT 16,01,02   992.38 170.06   2  < 181>  536.912  53.990                                               
 168 KIRSCHENSTEIN STANISŁAW         2    1              GT 16,10,47   992.23 171.08   9-  2-  2  546.505  53.920                                               
 169 LASKOWSKI STANISŁAW             3   21              GT 15,52,48   991.87 172.10   6  < 177>  528.470   0.000                                               
 170 GRDEŃ ARTUR                     3   40              GT 15,46,52   991.69 173.12   2          522.487  53.790                                               
 171 GUZ KAZIMIERZ                   3   22              GT 15,48,08   991.22 174.13  27  < 175>  523.496   0.000                                               
 172 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   20              GT 16,13,29   991.09 175.15   4          548.551  53.660                                               
 173 SZYMAŃSKI LESZEK                2   28              GT 16,02,17   990.76 176.17  13  < 191>  537.270   0.000                                               
 174 WOŹNIAK JANUSZ                  1    7              GT 16,09,32   990.63 177.19   9  < 185>  544.385  53.530 55.82 T                                       
 175 GUZ KAZIMIERZ                   3   49              GT 15,48,29   990.56 178.21  28          523.496   0.000                                               
 176 LEWICKI ZBIGNIEW                2   21              GT 16,03,11   990.42 179.23  10          537.981  53.390                                               
 177 LASKOWSKI STANISŁAW             3   42              GT 15,53,42   990.20 180.24   7  < 188>  528.470   0.000                                               
 178 KIRSCHENSTEIN STANISŁAW         2   28              GT 16,12,30   989.15 181.26   2          546.505  53.260                                               
 179 GUZ TOMASZ                      3   81                 15,49,47   988.07 182.28   5          523.462   0.000                                               
 180 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   19              GT 16,05,20   988.05 183.30   8          538.819   0.000                                               
 181 FIERKA PIOTR                    2   31              GT 16,03,35   987.73 184.32   3          536.912  53.060                                               
 182 BARTOŁD ADAM i ARTUR            1   58                 16,10,37   987.10 185.34   8  < 195>  543.512   0.000                                               
 183 GRABAN MATEUSZ i RYSZARD        3   13              GT 15,55,06   986.74 186.35  13  < 186>  528.005   0.000                                               
 184 KŁOS KRZYSZTOF                  2   13              GT 16,01,07   985.87 187.37   5          533.469  52.860                                               
 185 WOŹNIAK JANUSZ                  1   39              GT 16,12,19   985.64 188.39  10  < 187>  544.385   0.000 55.24 T                                       
 186 GRABAN MATEUSZ i RYSZARD        3   10              GT 15,55,46   985.51 189.41  14          528.005   0.000                                               
 187 WOŹNIAK JANUSZ                  1    3              GT 16,12,32   985.25 190.43  11          544.385   0.000 55.13 T                                       
 188 LASKOWSKI STANISŁAW             3    2              GT 15,56,27   985.12 191.45   8  < 194>  528.470   0.000                                               
 189 DYBICH JANUSZ                   2   13              GT 16,15,41   984.59 192.46   3          547.119  52.530                                               
 190 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1    8              GT 16,17,55   983.96 193.48  20-  1-  1  548.965  52.460                                               
 191 SZYMAŃSKI LESZEK                2    8              GT 16,06,15   983.56 194.50  14  < 192>  537.270   0.000                                               
 192 SZYMAŃSKI LESZEK                2   16              GT 16,06,18   983.47 195.52  15  < 193>  537.270   0.000                                               
 193 SZYMAŃSKI LESZEK                2   65                 16,06,30   983.11 196.54  16  < 196>  537.270   0.000                                               
 194 LASKOWSKI STANISŁAW             3   24              GT 15,57,37   982.99 197.56   9          528.470   0.000 54.76 T                                       
 195 BARTOŁD ADAM i ARTUR            1   23              GT 16,13,01   982.81 198.57   9          543.512   0.000                                               
 196 SZYMAŃSKI LESZEK                2   17              GT 16,06,44   982.69 199.59  17  < 196>  537.270   0.000                                               
 196 SZYMAŃSKI LESZEK                2   23              GT 16,06,44   982.69 199.59  18          537.270   0.000                                               
 ---------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                            
 -------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                              
 198 KŁOS KRZYSZTOF                  2   23              GT 16,02,55   982.60   0.00   6          533.469   0.000                                               
 199 GUZ KAZIMIERZ                   3   21              GT 15,53,02   982.11   0.00  29          523.496   0.000 54.49 T                                       
 200 LEWICKI ZBIGNIEW                2   82                 16,07,51   981.99   0.00  11          537.981   0.000                                               
 201 LASKOWSKI STANISŁAW             3   36              GT 15,58,23   981.59   0.00  10          528.470   0.000 54.39 T                                       
 202 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   95                 16,06,40   981.58   0.00  21          536.596   0.000                                               
 203 SZYMAŃSKI LESZEK                2   25              GT 16,07,44   980.90   0.00  19          537.270   0.000                                               
 204 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   23                 16,07,12   980.62   0.00  22          536.596   0.000                                               
 205 KŁOS KRZYSZTOF                  2   19              GT 16,04,04   980.52   0.00   7          533.469   0.000                                               
 206 KACZYŃSKI MARIAN                3   28              GT 15,59,01   980.08   0.00  14          528.281   0.000                                               
 207 LASKOWSKI STANISŁAW             3   60                 15,59,46   979.07   0.00  11          528.470   0.000                                               
 208 SZYMAŃSKI LESZEK                2   20              GT 16,08,56   978.75   0.00  20          537.270   0.000                                               
 209 JELIŃSKI ADAM                   1    8              GT 16,20,56   978.38   0.00  13-  0-  0  548.807   0.000                                               
 210 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   80              GT 16,08,34   978.18   0.00  23          536.596   0.000                                               
 211 KREZYMON JÓZEF                  1    6              GT 16,18,17   977.90   0.00  17-  0-  0  545.943   0.000                                               
 212 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   36              GT 16,17,23   977.07   0.00   6          544.604   0.000                                               
 213 KACZYŃSKI MARIAN                3   11              GT 16,00,58   976.55   0.00  15          528.281   0.000 53.75 T                                       
 214 BARTOŁD ADAM i ARTUR            1   35              GT 16,16,47   976.16   0.00  10          543.512   0.000                                               
 215 KACZYŃSKI MARIAN                3   38              GT 16,01,11   976.16   0.00  16          528.281   0.000                                               
 216 GUZ KAZIMIERZ                   3  108                 15,56,46   975.28   0.00  30          523.496   0.000                                               
 217 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   11              GT 16,22,19   974.29   0.00   4          547.857   0.000                                               
 218 WOŹNIAK JANUSZ                  1   92                 16,19,08   973.62   0.00  12          544.385   0.000                                               
 219 KRUPKE KRZYSZTOF                1   12              GT 16,21,17   973.37   0.00  13-  0-  0  546.337   0.000                                               
 220 SZYCH BOGDAN                    1   18              GT 16,25,04   973.12   0.00   3          549.875   0.000                                               
 221 PATOCKI BENEDYKT                1   34              GT 16,24,30   972.92   0.00  24-  0-  0  549.215   0.000                                               
 222 LASKOWSKI STANISŁAW             3   29              GT 16,03,16   972.76   0.00  12          528.470   0.000                                               
 223 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    3              GT 16,03,35   972.18   0.00   6          528.461   0.000 53.22 T                                       
 224 GUZ KAZIMIERZ                   3   36              GT 15,58,31   972.11   0.00  31          523.496   0.000 53.17 T                                       
 225 LASKOWSKI STANISŁAW             3   28              GT 16,03,53   971.66   0.00  13          528.470   0.000                                               
 226 KACZYŃSKI MARIAN                3   31              GT 16,03,46   971.52   0.00  17          528.281   0.000                                               
 227 KACZYŃSKI MARIAN                3   47              GT 16,03,48   971.46   0.00  18          528.281   0.000                                               
 228 KACZYŃSKI MARIAN                3    2              GT 16,03,53   971.31   0.00  19          528.281   0.000                                               
 229 GUZ TOMASZ                      3   31              GT 15,59,02   971.11   0.00   6          523.462   0.000 52.90 T                                       
 230 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2    6              GT 16,12,49   971.03   0.00   8          536.800   0.000                                               
 231 WOŹNIAK JANUSZ                  1  106                 16,20,52   970.61   0.00  13          544.385   0.000                                               
 232 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   56                 16,26,17   969.42   0.00   2          548.965   0.000                                               
 233 BURCZYK HENRYK                  3   16              GT 16,05,23   969.20   0.00   2          528.585   0.000 52.69 T                                       
 234 GUZ TOMASZ                      3   46              GT 16,01,05   967.43   0.00   7          523.462   0.000                                               
 235 LASKOWSKI STANISŁAW             3   38              GT 16,06,21   967.27   0.00  14          528.470   0.000                                               
 236 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1    7              GT 16,27,10   967.18   0.00   5          548.551   0.000                                               
 237 SZYCH BOGDAN                    1    7              GT 16,28,34   967.13   0.00   4          549.875   0.000 52.48 T                                       
 238 WOŹNIAK JANUSZ                  1   96                 16,22,54   967.11   0.00  14          544.385   0.000                                               
 239 LASKOWSKI STANISŁAW             3    4              GT 16,06,39   966.74   0.00  15          528.470   0.000 52.37 T                                       
 240 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   62              GT 16,15,41   965.65   0.00  24          536.596   0.000                                               
 241 GUZ KAZIMIERZ                   3  118                 16,02,24   965.15   0.00  32          523.496   0.000                                               
 242 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   59                 16,28,57   964.87   0.00   3          548.965   0.000                                               
 243 BZOWSKI ROMAN                   3   26              GT 16,02,47   964.43   0.00   2          523.478   0.000 52.16 T                                       
 244 BARTOŁD ADAM i ARTUR            1   39              GT 16,23,55   963.82   0.00  11          543.512   0.000                                               
 245 GRDEŃ ARTUR                     3   28              GT 16,02,07   963.79   0.00   3          522.487   0.000 52.05 T                                       
 246 SZYCH BOGDAN                    1   19              GT 16,30,37   963.65   0.00   5          549.875   0.000                                               
 --------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów 1:4                                                               
 247 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   21              GT 16,29,20   963.50   0.00   6          548.551   0.000                                               
 248 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   93              GT 16,17,16   962.91   0.00  25          536.596   0.000                                               
 249 MYKOWSKI TADEUSZ                2   44              GT 16,18,35   961.15   0.00  10-  0-  0  536.881   0.000                                               
 250 JELIŃSKI ADAM                   1    5              GT 16,31,03   961.05   0.00   2          548.807   0.000                                               
 251 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   59                 16,20,56   960.58   0.00   9          538.819   0.000                                               
 252 LASKOWSKI STANISŁAW             3   37              GT 16,11,28   958.30   0.00  16          528.470   0.000                                               
 253 GUZ TOMASZ                      3   86                 16,06,15   958.28   0.00   8          523.462   0.000                                               
 254 GUZ KAZIMIERZ                   3  101                 16,06,31   957.88   0.00  33          523.496   0.000                                               
 255 GUZ KAZIMIERZ                   3   90                 16,06,31   957.88   0.00  34          523.496   0.000                                               
 256 GUZ KAZIMIERZ                   3   68                 16,06,34   957.79   0.00  35          523.496   0.000                                               
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 13, z dnia 27.07.14 LUNEBURG                                 
            Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [1]                            
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 GUZ             KAZIMIERZ       3    76    5    28   320.49     
              2 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    49    5    20   314.18     
              3 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    52    5    18   310.40     
              4 GRABAN MATEUSZ  i RYSZARD       3    51    5    14   309.88     
              5 KACZYŃSKI       MARIAN          3    46    5    13   305.83     
              6 BARTOŁD ADAM    i ARTUR         1    48    5     9   302.45     
              7 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2    19    5     7   297.54     
              8 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    19    5     5   297.16     
              9 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    33    5     9   295.88     
             10 DZIEDZIŃSKI     ARKADIUSZ       2    20    5     6   295.75     
             11 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    19    5     5   294.82     
             12 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    48    5     8   292.37     
             13 WOŹNIAK         JANUSZ          1    43    5    11   290.18     
             14 KŁOS            KRZYSZTOF       2    18    5     5   282.22     
             15 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    28    4     4   230.96     
             16 LEWICKI         ZBIGNIEW        2    32    4    10   227.16     
             17 GUZ             TOMASZ          3    29    3     5   177.68     
             18 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    12    3     3   173.58     
             19 DYBICH          JANUSZ          2    12    3     3   167.87     
             20 FIERKA          PIOTR           2    11    3     3   161.84     
             21 SZYCH           BOGDAN          1    23    2     2   116.53     
             22 GRDEŃ           ARTUR           3    15    2     2   114.74     
             23 KIRSCHENSTEIN   STANISŁAW       2     9    2     2   107.18     
             24 BZOWSKI         ROMAN           3    10    1     1    63.14     
             25 MIOTK           SŁAWOMIR        1    16    1     1    59.83     
             26 BURCZYK         HENRYK          3    27    1     1    59.36     
             27 LIEC            JAN             1    15    1     1    54.92     
             28 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    20    1     1    52.46     
             29 KREZYMON        JÓZEF           1    17    0     0     0.00     
             30 PATOCKI         BENEDYKT        1    24    0     0     0.00     
             31 RACZEK          DARIUSZ         2     8    0     0     0.00     
             32 JELIŃSKI        ADAM            1    13    0     0     0.00     
             33 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    10    0     0     0.00     
             34 PIÓR            ZYGMUNT         1    22    0     0     0.00     
             35 KRUPKE          KRZYSZTOF       1    13    0     0     0.00     
             36 PŁOTKA          JANUSZ          2    15    0     0     0.00     
             37 WOLIŃSKI        KAZIMIERZ       1    24    0     0     0.00     
             38 SALA            JERZY           1    13    0     0     0.00     
             39 MAKOWSKI        EDMUND          1    10    0     0     0.00     
             40 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3     7    0     0     0.00     
             41 NESTEROWICZ     JAN             2     6    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [1]                                                                                                                      
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+                                                        
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|                                                        
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|konk.|punkty |Wkł.%|                                                        
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+                                                        
    1    1 GUZ             KAZIMIERZ       3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3239.30  30.9                                                        
    2    2 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3226.27  35.8                                                        
    3    3 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3214.28  28.8                                                        
    4    4 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3185.53  30.5                                                        
    5    6 GRABAN MATEUSZ  i RYSZARD       3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3167.63  31.0                                                        
    6    5 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3165.30  32.0                                                        
    7    8 BARTOŁD ADAM    i ARTUR         1  4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   64   3119.08  27.9                                                        
    8    9 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3091.25  21.5                                                        
    9   11 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3078.73  35.4                                                        
   10   12 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  5  5  5  5  4  5  5  5  5  5  5  5  5   64   3070.56  23.0                                                        
   11   10 LEWICKI         ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  4   63   3014.00  32.3                                                        
   12   14 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  5  5  5   64   2974.64  26.9                                                        
   13    7 SZYCH           BOGDAN          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  2   62   2948.64  33.1                                                        
   14   16 DZIEDZIŃSKI     ARKADIUSZ       2  5  5  5  5  4  5  5  3  5  5  5  5  5   62   2885.90  26.5                                                        
   15   13 KIRSCHENSTEIN   STANISŁAW       2  5  5  5  5  5  4  5  5  5  4  5  5  2   60   2797.72  43.3                                                        
   16   15 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  4  4  5  5  5  5  5  4  5  3   60   2786.69  40.2                                                        
   17   17 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  5  5  5  5  5  5  5  4  5  2  5  4   60   2746.30  21.7                                                        
   18   18 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5  5  4  0  5  4  5  5  5   58   2674.85  21.1                                                        
   19   19 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  5  5  5  5  5  5  1  1  5  5  3  3   53   2327.84  28.0                                                        
   20   20 GUZ             TOMASZ          3  5  2  5  5  2  3  5  5  4  4  1  5  3   49   2290.22  12.0                                                        
   21   22 FIERKA          PIOTR           2  5  5  5  5  5  5  2  3  4  3  5  2  3   52   2192.96  18.1                                                        
   22   21 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  5  4  4  3  5  4  4  3  1  1   49   2101.42  21.2                                                        
   23   24 GRDEŃ           ARTUR           3  5  3  5  5  5  5  2  5  2  3  4  1  2   47   1964.44  16.8                                                        
   24   23 KREZYMON        JÓZEF           1  5  5  5  5  1  5  3  4  4  4  1  2  0   44   1856.71  20.4                                                        
   25   25 PATOCKI         BENEDYKT        1  5  5  5  5  3  2  4  4  3  1  5  3  0   45   1812.45  12.5                                                        
   26   27 LIEC            JAN             1  5  5  5  5  2  5  3  5  2  2  1  2  1   43   1691.76  14.5                                                        
   27   26 GŁADYKOWSKI     KRZYSZTOF       1  5  5  5  5  5  4  5  5  2  1 -- -- --   42   1670.87  20.8                                                        
   28   28 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3  4  4  5  3  2  1  3  2  5  5  2 -- --   36   1575.91  15.1                                                        
   29   29 BZOWSKI         ROMAN           3  5  3  5  5  0  1  0  5  2  3  5  3  1   38   1565.71  16.8                                                        
   30   30 RACZEK          DARIUSZ         2  5  5  0  5  1  2  3  1  1  4  3  2  0   32   1371.51  14.8                                                        
   31   31 KANTAK          BOGUMIŁ         1  0  0  2  5  3  3  4  2  3  3  0  1 --   26   1355.68   9.2                                                        
   32   32 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  5  5  5  5  1  4  0  1  1  1  0   38   1342.34  18.2                                                        
   33   38 KŁOS            KRZYSZTOF       2  5  5  2  2 --  1 --  5 -- --  4  5  5   34   1303.57  19.2                                                        
   34   33 BURCZYK         HENRYK          3  2  5  5  5  5  4  0  0  0  0  2  4  1   33   1236.32   8.2                                                        
   35   35 MIOTK           SŁAWOMIR        1  5  5  5  5  4 --  1  1  2  1  2  1  1   33   1207.57  18.9                                                        
   36   34 RUMIŃSKI        HENRYK          1  5  5  5  5  1  5  2  3  0  0  3  0 --   34   1150.17  15.9                                                        
   37   36 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  2  5  3  2  2  2  1  0  2  2  0   31   1131.90  12.3                                                        
   38   37 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5  5  1 -- -- -- -- -- --   31   1032.81  20.6                                                        
   39   39 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  2  5  5  0  3  2  0  3 -- --  0 --   25    912.41  16.6                                                        
   40   40 PRABUCKI        ZENON           3  3  5  4  5  0  5  0  0  0 --  4  1 --   27    883.17   9.4                                                        
   41   41 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5  5  5  3 --  2  1 --  1 --  3  2 --   27    882.93  21.3                                                        
   42   42 WACHOWSKI ROMAN i TADEUSZ       2  5  2  0  5  2  2  2  0  2  0  1  0 --   21    827.78   6.2                                                        
   43   43 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  1  1  2 -- -- --  2 --  0   26    802.19  14.4                                                        
   44   44 KRUPKE          KRZYSZTOF       1  5  0  5  5  0  3  0  0  0  2  1  1  0   22    782.25   9.7                                                        
   45   45 OSSOWSKI        JAN             3  4  1  5  3  3  2  1  2 --  0 --  0 --   21    702.70  14.1                                                        
   46   46 PŁOTKA          JANUSZ          2  5  5  5  2  0  1  1  0  1  1  1  0  0   22    641.91  11.5                                                        
   47   47 MAZELLA         JAN             1  5  3  5  5  0  1  0  0  1  1 --  0 --   21    626.90   7.7                                                        
   48   48 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1  5  5  5  5 --  1  1  0 --  0  0  0 --   22    590.60  14.8                                                        
   49   49 BOBKOWSKA       GABRIELA        3  5  3  5  2 --  2  1  2 --  0 -- -- --   20    566.90  18.7                                                        
   50   50 WOLIŃSKI        KAZIMIERZ       1  3  4  0 --  3  0  0  1  1 --  4  0  0   16    547.25   4.0                                                        
   51   51 MARKS           MARIAN          3  2  3  5  3 --  2  1  0  0 -- --  0 --   16    450.36  11.0                                                        
   52   52 SALA            JERZY           1  5  5  3  3 --  0  0  0 --  0  0  1  0   17    436.99  12.4                                                        
   53   53 SOCHA           KAZIMIERZ       2  4  4  2  4 --  0  0  0 -- --  2  0 --   16    433.94   8.0                                                        
   54   54 MAKOWSKI        EDMUND          1  1  0  2  1  1  1  0  0  2  1  1  0  0   10    432.44   3.9                                                        
   55   55 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  3  5  2  3  0  2 --  0  0 -- -- -- --   15    406.23   5.1                                                        
   56   56 GZELA           ANDRZEJ         1  4  0  4  2  1  1  1 --  0  0 -- -- --   13    385.96   9.8                                                        
   57   57 SZKODOWSKI      PIOTR           1  5  4  5  3 -- -- -- -- -- -- -- -- --   17    381.95  12.1                                                        
   58   58 TRELA           ARTUR           3  1  0  4  2  1  1  1  1  0  0 -- -- --   11    368.57   5.8                                                        
   59   59 DAMPS           JACEK           3  5  0  4  2  0  1  0  0  0  1 -- -- --   13    361.23   5.1                                                        
   60   60 GUS             MARCIN          1  5  0  5  4  0  0 -- -- -- -- -- -- --   14    355.04  15.3                                                        
   61   61 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  0  2  3  2  0  1  1  0  0  1  0  0  0   10    348.35   3.6                                                        
   62   62 GOLUŃSKI        ROMAN           1  3  5  5  1 -- -- -- -- -- -- -- -- --   14    276.71  15.0                                                        
   63   63 SOWIERALSKI     DAMIAN          1  4  2  4  0 -- -- --  1 -- -- -- -- --   11    224.60  10.1                                                        
   64   64 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  5  5  2  0 -- -- -- -- -- -- -- -- --   12    214.81  11.9                                                        
   65   65 JANKOWSKI       GRZEGORZ        1  4  2  0  2 --  0 --  0  0  0 -- -- --    8    202.90   5.3                                                        
   66   66 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  2  0  0  2  0  0 -- --  0  0 -- -- --    4    129.32   3.1                                                        
   67   67 DAMPS           ZBIGNIEW        3  1  1  5  0 --  0 -- -- -- -- -- -- --    7    129.22   7.3                                                        
   68   68 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  1  1  0  1 -- -- -- -- -- -- -- -- --    3     83.98   3.5                                                        
   69   69 NESTEROWICZ     JAN             2  0  1 --  0 --  0  1  0  0  0  0  0  0    2     74.35   1.6                                                        
   70   70 KRAUZE          STANISŁAW       1  0  0  0  1 -- -- -- -- -- -- -- -- --    1     47.31   2.1                                                        
   71   71 RYDZEWSKI       LESZEK          1  1 -- --  0  0  0  0 --  0 -- -- -- --    1     19.05   1.3                                                        
   72   72 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  0  0  1  0 -- -- --  0 -- -- -- -- --    1     18.13   1.8                                                        
   73   73 GÓRSKI          JAN             1  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                        

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 13, z dnia 27.07.14 LUNEBURG                                 
            Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [2]                     
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 GUZ             KAZIMIERZ       3    76    5    28   321.62     
              2 GRABAN MATEUSZ  i RYSZARD       3    51    5    14   321.22     
              3 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    49    5    20   319.36     
              4 LEWICKI         ZBIGNIEW        2    32    5    10   314.72     
              5 WOŹNIAK         JANUSZ          1    43    5    11   313.45     
              6 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    52    5    18   313.26     
              7 KACZYŃSKI       MARIAN          3    46    5    13   308.48     
              8 BARTOŁD ADAM    i ARTUR         1    48    5     9   302.45     
              9 DZIEDZIŃSKI     ARKADIUSZ       2    20    5     6   299.14     
             10 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2    19    5     7   297.54     
             11 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    19    5     5   297.16     
             12 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    33    5     9   295.88     
             13 GUZ             TOMASZ          3    29    5     5   295.67     
             14 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    48    5     8   295.09     
             15 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    19    5     5   294.82     
             16 KŁOS            KRZYSZTOF       2    18    5     5   282.22     
             17 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    28    4     4   230.96     
             18 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    12    3     3   173.58     
             19 DYBICH          JANUSZ          2    12    3     3   167.87     
             20 FIERKA          PIOTR           2    11    3     3   161.84     
             21 SZYCH           BOGDAN          1    23    2     2   116.53     
             22 GRDEŃ           ARTUR           3    15    2     2   114.74     
             23 KIRSCHENSTEIN   STANISŁAW       2     9    2     2   107.18     
             24 BZOWSKI         ROMAN           3    10    1     1    63.14     
             25 MIOTK           SŁAWOMIR        1    16    1     1    59.83     
             26 BURCZYK         HENRYK          3    27    1     1    59.36     
             27 LIEC            JAN             1    15    1     1    54.92     
             28 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    20    1     1    52.46     
             29 KREZYMON        JÓZEF           1    17    0     0     0.00     
             30 PATOCKI         BENEDYKT        1    24    0     0     0.00     
             31 RACZEK          DARIUSZ         2     8    0     0     0.00     
             32 JELIŃSKI        ADAM            1    13    0     0     0.00     
             33 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    10    0     0     0.00     
             34 PIÓR            ZYGMUNT         1    22    0     0     0.00     
             35 KRUPKE          KRZYSZTOF       1    13    0     0     0.00     
             36 PŁOTKA          JANUSZ          2    15    0     0     0.00     
             37 WOLIŃSKI        KAZIMIERZ       1    24    0     0     0.00     
             38 SALA            JERZY           1    13    0     0     0.00     
             39 MAKOWSKI        EDMUND          1    10    0     0     0.00     
             40 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3     7    0     0     0.00     
             41 NESTEROWICZ     JAN             2     6    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [2]                                                                                                               
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+                                                        
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|                                                        
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|konk.|punkty |Wkł.%|                                                        
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+                                                        
    1    1 GUZ             KAZIMIERZ       3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3268.19  30.9                                                        
    2    2 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3248.71  35.8                                                        
    3    3 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3241.67  28.8                                                        
    4    4 GRABAN MATEUSZ  i RYSZARD       3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3230.82  31.0                                                        
    5    6 LEWICKI         ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3204.65  32.3                                                        
    6    5 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3204.18  30.5                                                        
    7    7 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3175.94  32.0                                                        
    8   10 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3160.87  21.5                                                        
    9    8 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3159.02  23.0                                                        
   10    9 BARTOŁD ADAM    i ARTUR         1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3157.20  27.9                                                        
   11   12 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3078.73  35.4                                                        
   12   13 DZIEDZIŃSKI     ARKADIUSZ       2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3064.84  26.5                                                        
   13   15 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5  3  5  5  5  5  5  5  5  5   63   2977.58  12.0                                                        
   14   16 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  5  5  5   64   2974.64  26.9                                                        
   15   11 SZYCH           BOGDAN          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  2   62   2951.84  33.1                                                        
   16   17 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  4   62   2876.16  21.7                                                        
   17   19 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5  5  5  2  5  4  5  5  5   61   2838.77  21.1                                                        
   18   14 KIRSCHENSTEIN   STANISŁAW       2  5  5  5  5  5  4  5  5  5  4  5  5  2   60   2797.72  43.3                                                        
   19   18 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  4  4  5  5  5  5  5  4  5  3   60   2786.69  40.2                                                        
   20   20 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  3  5  5  5  5  2  1   56   2499.95  21.2                                                        
   21   21 GRDEŃ           ARTUR           3  5  3  5  5  5  5  3  5  4  4  5  2  2   53   2349.59  16.8                                                        
   22   22 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  5  5  5  5  5  5  1  1  5  5  3  3   53   2327.84  28.0                                                        
   23   24 FIERKA          PIOTR           2  5  5  5  5  5  5  2  3  4  3  5  2  3   52   2192.96  18.1                                                        
   24   23 PATOCKI         BENEDYKT        1  5  5  5  5  4  4  5  5  4  1  5  3  0   51   2130.56  12.5                                                        
   25   25 KREZYMON        JÓZEF           1  5  5  5  5  1  5  3  4  4  4  1  2  0   44   1858.67  20.4                                                        
   26   27 LIEC            JAN             1  5  5  5  5  2  5  3  5  2  2  2  2  1   44   1735.66  14.5                                                        
   27   26 GŁADYKOWSKI     KRZYSZTOF       1  5  5  5  5  5  5  5  5  2  1 -- -- --   43   1723.48  20.8                                                        
   28   28 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3  4  4  5  3  2  2  3  2  5  5  2 -- --   37   1618.72  15.1                                                        
   29   29 BZOWSKI         ROMAN           3  5  3  5  5  0  1  0  5  2  3  5  3  1   38   1565.71  16.8                                                        
   30   30 RACZEK          DARIUSZ         2  5  5  0  5  1  2  3  1  1  4  3  2  0   32   1371.51  14.8                                                        
   31   31 KANTAK          BOGUMIŁ         1  0  0  2  5  3  3  4  2  3  3  0  1 --   26   1355.68   9.2                                                        
   32   32 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  5  5  5  5  1  4  0  1  1  1  0   38   1342.34  18.2                                                        
   33   38 KŁOS            KRZYSZTOF       2  5  5  2  2 --  1 --  5 -- --  4  5  5   34   1303.57  19.2                                                        
   34   33 MIOTK           SŁAWOMIR        1  5  5  5  5  5 --  1  1  2  1  3  1  1   35   1296.61  18.9                                                        
   35   34 BURCZYK         HENRYK          3  2  5  5  5  5  5  0  0  0  0  2  4  1   34   1284.91   8.2                                                        
   36   35 RUMIŃSKI        HENRYK          1  5  5  5  5  1  5  2  3  0  0  3  0 --   34   1150.17  15.9                                                        
   37   36 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  2  5  3  2  2  2  1  0  2  2  0   31   1131.90  12.3                                                        
   38   37 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5  5  1 -- -- -- -- -- --   31   1040.32  20.6                                                        
   39   39 WACHOWSKI ROMAN i TADEUSZ       2  5  2  1  5  3  3  2  0  2  0  1  0 --   24    935.56   6.2                                                        
   40   40 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  2  5  5  0  3  2  0  3 -- --  0 --   25    912.41  16.6                                                        
   41   41 PRABUCKI        ZENON           3  3  5  4  5  0  5  0  0  0 --  4  1 --   27    883.17   9.4                                                        
   42   42 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5  5  5  3 --  2  1 --  1 --  3  2 --   27    882.93  21.3                                                        
   43   43 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  1  1  2 -- -- --  2 --  0   26    802.19  14.4                                                        
   44   44 KRUPKE          KRZYSZTOF       1  5  0  5  5  0  3  0  0  0  2  1  1  0   22    782.25   9.7                                                        
   45   45 WOLIŃSKI        KAZIMIERZ       1  3  5  1 --  4  0  0  1  2 --  4  0  0   20    705.09   4.0                                                        
   46   46 OSSOWSKI        JAN             3  4  1  5  3  3  2  1  2 --  0 --  0 --   21    702.70  14.1                                                        
   47   47 PŁOTKA          JANUSZ          2  5  5  5  2  0  1  1  0  1  1  1  0  0   22    641.91  11.5                                                        
   48   48 MAZELLA         JAN             1  5  3  5  5  0  1  0  0  1  1 --  0 --   21    632.82   7.7                                                        
   49   49 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1  5  5  5  5 --  1  1  0 --  0  0  0 --   22    590.60  14.8                                                        
   50   50 BOBKOWSKA       GABRIELA        3  5  3  5  2 --  2  1  2 --  0 -- -- --   20    566.90  18.7                                                        
   51   51 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  5  5  2  3  0  3 --  0  0 -- -- -- --   18    489.39   5.1                                                        
   52   52 MARKS           MARIAN          3  2  3  5  3 --  2  1  0  0 -- --  0 --   16    450.36  11.0                                                        
   53   53 SALA            JERZY           1  5  5  3  3 --  0  0  0 --  0  0  1  0   17    436.99  12.4                                                        
   54   54 SOCHA           KAZIMIERZ       2  4  4  2  4 --  0  0  0 -- --  2  0 --   16    433.94   8.0                                                        
   55   55 MAKOWSKI        EDMUND          1  1  0  2  1  1  1  0  0  2  1  1  0  0   10    432.44   3.9                                                        
   56   56 DAMPS           JACEK           3  5  0  4  2  0  1  0  1  0  1 -- -- --   14    403.30   5.1                                                        
   57   57 TRELA           ARTUR           3  1  0  5  2  1  1  1  1  0  0 -- -- --   12    386.71   5.8                                                        
   58   58 GZELA           ANDRZEJ         1  4  0  4  2  1  1  1 --  0  0 -- -- --   13    385.96   9.8                                                        
   59   59 SZKODOWSKI      PIOTR           1  5  4  5  3 -- -- -- -- -- -- -- -- --   17    381.95  12.1                                                        
   60   60 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  0  2  4  2  0  1  1  0  0  1  0  0  0   11    367.14   3.6                                                        
   61   61 GUS             MARCIN          1  5  0  5  4  0  0 -- -- -- -- -- -- --   14    355.04  15.3                                                        
   62   62 GOLUŃSKI        ROMAN           1  3  5  5  1 -- -- -- -- -- -- -- -- --   14    276.71  15.0                                                        
   63   63 SOWIERALSKI     DAMIAN          1  4  2  4  0 -- -- --  1 -- -- -- -- --   11    224.60  10.1                                                        
   64   64 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  5  5  2  0 -- -- -- -- -- -- -- -- --   12    214.81  11.9                                                        
   65   65 JANKOWSKI       GRZEGORZ        1  4  2  0  2 --  0 --  0  0  0 -- -- --    8    202.90   5.3                                                        
   66   66 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  2  0  0  2  0  0 -- --  0  0 -- -- --    4    129.32   3.1                                                        
   67   67 DAMPS           ZBIGNIEW        3  1  1  5  0 --  0 -- -- -- -- -- -- --    7    129.22   7.3                                                        
   68   68 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  1  1  0  1 -- -- -- -- -- -- -- -- --    3     83.98   3.5                                                        
   69   69 NESTEROWICZ     JAN             2  0  1 --  0 --  0  1  0  0  0  0  0  0    2     74.35   1.6                                                        
   70   70 KRAUZE          STANISŁAW       1  0  0  0  1 -- -- -- -- -- -- -- -- --    1     47.31   2.1                                                        
   71   71 RYDZEWSKI       LESZEK          1  1 -- --  0  0  0  0 --  0 -- -- -- --    1     19.05   1.3                                                        
   72   72 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  0  0  1  0 -- -- --  0 -- -- -- -- --    1     18.13   1.8                                                        
   73   73 GÓRSKI          JAN             1  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                        

 
                                                                                                                                                                
                       Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [2]                                                                                          
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                        
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI   |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-|                                                                       
    |    |                            |Sek|    RODOWEJ      |  |KONK.|        |KILOMETRY|                                                                       
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
        1 DYBICH          JANUSZ         2    20              0  12    879.26  4902.444                                                                         
        2 DZIEDZIŃSKI     ARKADIUSZ      2    37              1  12    952.14  4992.928                                                                         
        3 GUZ             KAZIMIERZ      3    34              1  11    768.91  4284.869                                                                         
        4 GUZ             KAZIMIERZ      3   113              0  11   1014.98  4662.314                                                                         
        5 BARTOŁD ADAM    i ARTUR        1     7              0  10    715.53  4556.431                                                                         
        6 GUZ             KAZIMIERZ      3    38              0  10    806.70  3988.095                                                                         
        7 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    89              0  10    823.70  3708.514                                                                         
        8 CIESIELSKI -    WACHOWSKI      2    19              0  10    885.07  3733.592                                                                         
        9 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    69              1  10    933.44  4263.373                                                                         
       10 KACZYŃSKI       MARIAN         3    51              1  10    994.91  3853.831                                                                         
       11 RÓŻYŃSKI        JERZY          1    39              0  10   1068.21  4380.024                                                                         
       12 BARTOŁD ADAM    i ARTUR        1    27              0  10   1084.57  4379.089                                                                         
       13 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    18              0   9    311.66  3657.464                                                                         
       14 LEWICKI         ZBIGNIEW       2    40              0   9    375.53  3601.213                                                                         
       15 KIRSCHENSTEIN   STANISŁAW      2    16              0   9    425.12  3448.175                                                                         
       16 LEWICKI         ZBIGNIEW       2    53              0   9    586.33  3746.656                                                                         
       17 LASKOWSKI       STANISŁAW      3     7              1   9    676.58  3701.577                                                                         
       18 KIRSCHENSTEIN   STANISŁAW      2    13              1   9    689.20  3261.042                                                                         
       19 KIRSCHENSTEIN   STANISŁAW      2     4              1   9    689.70  3441.650                                                                         
       20 RÓŻYŃSKI        JERZY          1    29              1   9    730.46  3843.256                                                                         
       21 BARTOŁD ADAM    i ARTUR        1    18              0   9    743.59  3722.445                                                                         
       22 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN         1    24              1   9    767.79  3825.402                                                                         
       23 KIRSCHENSTEIN   STANISŁAW      2    15              0   9    807.26  3815.916                                                                         
       24 CIESIELSKI -    WACHOWSKI      2     1              1   9    808.61  4273.785                                                                         
       25 LEWICKI         ZBIGNIEW       2    59              0   9    812.09  3746.656                                                                         
       26 GUZ             KAZIMIERZ      3    25              1   9    826.32  3543.550                                                                         
       27 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2     8              1   9    903.62  3178.458                                                                         
       28 SZYMAŃSKI       LESZEK         2    34              1   9    913.92  3366.415                                                                         
       29 GRABAN MATEUSZ  i RYSZARD      3    10              1   9   1168.33  3283.706                                                                         
       30 DYBICH          JANUSZ         2    12              0   8    365.73  3094.428                                                                         
       31 LASKOWSKI       STANISŁAW      3    25              0   8    449.65  3283.149                                                                         
       32 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    59              0   8    458.57  3488.594                                                                         
       33 GUZ             KAZIMIERZ      3    39              0   8    498.44  3989.529                                                                         
       34 LEWICKI         ZBIGNIEW       2    21              0   8    510.06  3440.713                                                                         
       35 GRDEŃ           ARTUR          3    10              1   8    541.77  2532.513                                                                         
       36 GUZ             KAZIMIERZ      3    22              0   8    588.71  3802.424                                                                         
       37 CIESIELSKI -    WACHOWSKI      2    33              1   8    599.60  3553.392                                                                         
       38 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    72              1   8    600.01  3865.712                                                                         
       39 SZYCH           BOGDAN         1     5              1   8    600.48  3051.080                                                                         
       40 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW      2     7              1   8    606.32  3122.522                                                                         
       41 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    14              1   8    613.29  2753.142                                                                         
       42 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    11              0   8    637.34  3724.829                                                                         
       43 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2     9              1   8    652.13  3190.181                                                                         
       44 GUZ             KAZIMIERZ      3    12              1   8    656.98  3394.264                                                                         
       45 GUZ             KAZIMIERZ      3    42              1   8    667.48  2720.048                                                                         
       46 SZYMAŃSKI       LESZEK         2    31              1   8    676.37  3206.525                                                                         
       47 LASKOWSKI       STANISŁAW      3     6              1   8    687.72  3136.610                                                                         
       48 GUZ             KAZIMIERZ      3     9              0   8    693.50  3505.653                                                                         
       49 SZYCH           BOGDAN         1    12              0   8    707.55  3518.965                                                                         
       50 SZYCH           BOGDAN         1    24              1   8    728.04  3821.471                                                                         
       51 KACZYŃSKI       MARIAN         3    13              0   8    733.55  3730.134                                                                         
       52 CIESIELSKI -    WACHOWSKI      2    67              0   8    743.15  3447.162                                                                         
       53 LASKOWSKI       STANISŁAW      3    42              1   8    760.92  3133.438                                                                         
       54 LIEC            JAN            1     2              0   8    799.18  2886.775                                                                         
       55 KREZYMON        JÓZEF          1    41              1   8    816.51  2896.826                                                                         
       56 BARTOŁD ADAM    i ARTUR        1    32              0   8    865.60  3958.672                                                                         
       57 LEWICKI         ZBIGNIEW       2    29              0   8    939.66  3136.415                                                                         
       58 BARTOŁD ADAM    i ARTUR        1    58              1   8    949.82  3243.100                                                                         
       59 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW      2    10              0   8    958.81  3011.357                                                                         
       60 BARTOŁD ADAM    i ARTUR        1    23              0   8    973.41  3666.137                                                                         
       61 CIESIELSKI -    WACHOWSKI      2    61              0   8    984.47  4002.908                                                                         
       62 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    24              0   8    990.86  4092.555                                                                         
       63 SZYMAŃSKI       LESZEK         2     9              0   7    267.68  3193.533                                                                         

 
            - strona 1 -                                                                                                                                        
                                   PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                                                                                              
            Tabela wspolzawodnictwa                                                                                                                             
            Lot nr 13, z dnia 27.07.14 LUNEBURG                                                                                                                 
            Klasyfikacja łączona w locie punktacjami. [4;6;8;]                                            
            Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [4]                                                                                                      
            Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [6]                                                                                                    
            Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z całości na spisie [8]                                                                                     
          +---+-----------------------------+---+------+-----+-------+                                                                                          
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Konk.|Razem|Punkty |                                                                                          
          |   |                             |Sek| Pkt. |Konk.|       |                                                                                          
          +---+-----------------------------+---+------+-----+-------+                                                                                          
              1 WOŹNIAK         JANUSZ          1    5     16   320.43                                                                                          
              2 GUZ             KAZIMIERZ       3    5     23   319.33                                                                                          
              3 GRABAN MATEUSZ  i RYSZARD       3    5     12   318.49                                                                                          
              4 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    5     19   317.86                                                                                          
              5 BARTOŁD ADAM    i ARTUR         1    5     16   314.56                                                                                          
              6 LEWICKI         ZBIGNIEW        2    5      7   313.89                                                                                          
              7 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    5     12   311.16                                                                                          
              8 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    5      7   311.08                                                                                          
              9 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    5      7   302.66                                                                                          
             10 KACZYŃSKI       MARIAN          3    5     12   301.31                                                                                          
             11 DZIEDZIŃSKI     ARKADIUSZ       2    5      5   297.53                                                                                          
             12 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    5      5   295.34                                                                                          
             13 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2    5      6   294.60                                                                                          
             14 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    5      7   292.49                                                                                          
             15 SZYCH           BOGDAN          1    5      6   291.68                                                                                          
             16 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    5      5   282.02                                                                                          
             17 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    4      4   234.84                                                                                          
             18 GUZ             TOMASZ          3    4      4   234.21                                                                                          
             19 KŁOS            KRZYSZTOF       2    4      4   225.82                                                                                          
             20 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    4      4   223.19                                                                                          
             21 DYBICH          JANUSZ          2    2      2   113.44                                                                                          
             22 JELIŃSKI        ADAM            1    2      2   113.16                                                                                          
             23 LIEC            JAN             1    2      2   112.43                                                                                          
             24 KREZYMON        JÓZEF           1    2      2   110.77                                                                                          
             25 MAKOWSKI        EDMUND          1    2      2   107.48                                                                                          
             26 BZOWSKI         ROMAN           3    1      1    62.48                                                                                          
             27 MIOTK           SŁAWOMIR        1    1      1    62.44                                                                                          
             28 GRDEŃ           ARTUR           3    1      1    58.92                                                                                          
             29 KRUPKE          KRZYSZTOF       1    1      1    57.13                                                                                          
             30 PATOCKI         BENEDYKT        1    1      1    56.76                                                                                          
             31 BURCZYK         HENRYK          3    1      1    56.40                                                                                          
             32 FIERKA          PIOTR           2    1      1    52.21                                                                                          

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [4]                                                                                                                
  Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [6]                                                                                                              
  Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z całości na spisie [8]                                                                                               
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+                                                                    
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |                                                                    
|   |                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|konk.|punkty |                                                                    
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+                                                                    
   1 GUZ             KAZIMIERZ       3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3254.47                                                                    
   2 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3241.39                                                                    
   3 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3230.09                                                                    
   4 BARTOŁD ADAM    i ARTUR         1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3222.42                                                                    
   5 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3222.14                                                                    
   6 GRABAN MATEUSZ  i RYSZARD       3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3206.25                                                                    
   7 LEWICKI         ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3187.48                                                                    
   8 SZYCH           BOGDAN          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3187.23                                                                    
   9 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3178.16                                                                    
  10 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3168.90                                                                    
  11 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3132.96                                                                    
  12 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3105.77                                                                    
  13 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  5  5  5  5  4  5  5  5  5  5  5  5  5   64   3096.09                                                                    
  14 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  5  5  5   64   2919.02                                                                    
  15 DZIEDZIŃSKI     ARKADIUSZ       2  5  5  5  5  2  5  5  5  5  5  5  5  5   62   2898.35                                                                    
  16 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  3  5  5  5  5  4  4   61   2847.09                                                                    
  17 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5  2  5  5  5  5  5  4  5  4   60   2805.24                                                                    
  18 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  5  5  5  5  5  5  1  4  5  5  5  5   60   2804.08                                                                    
  19 PATOCKI         BENEDYKT        1  5  5  5  5  5  4  5  5  5  3  5  5  1   58   2595.71                                                                    
  20 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5  5  5  2  5  2  5  4  4   57   2569.51                                                                    
  21 KIRSCHENSTEIN   STANISŁAW       2  5  5  5  5  5  4  5  5  4  3  5  5 --   56   2537.21                                                                    
  22 KREZYMON        JÓZEF           1  5  5  5  5  1  5  4  5  5  5  3  4  2   54   2438.36                                                                    
  23 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  4  3  5  5  5  1  5  4  5  2   54   2403.47                                                                    
  24 GRDEŃ           ARTUR           3  5  5  5  5  4  5  5  5  4  3  5  2  1   54   2297.81                                                                    
  25 LIEC            JAN             1  5  5  5  5  4  5  4  5  3  2  4  3  2   52   2178.99                                                                    
  26 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  5  5  5  5  4  5  1  1  2  2  2   47   1850.72                                                                    
  27 KANTAK          BOGUMIŁ         1 -- --  2  5  3  3  5  2  5  4  1  3 --   33   1787.71                                                                    
  28 GŁADYKOWSKI     KRZYSZTOF       1  5  5  5  5  5  5  5  5  2  1 -- -- --   43   1753.38                                                                    
  29 FIERKA          PIOTR           2  5  5  5  5  5  4  1  3  2  2  5 --  1   43   1655.75                                                                    
  30 MIOTK           SŁAWOMIR        1  5  5  5  5  5 --  1  2  4  2  3  1  1   39   1573.02                                                                    
  31 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3  5  5  5  3  2  2  3  1  5  4  1 -- --   36   1499.47                                                                    
  32 BZOWSKI         ROMAN           3  5  4  5  4 --  1  1  5  2  2  5  2  1   37   1445.83                                                                    
  33 RUMIŃSKI        HENRYK          1  5  5  5  5  3  5  4  3 --  1  3 -- --   39   1430.00                                                                    
  34 BURCZYK         HENRYK          3  5  5  5  5  5  5 -- -- -- --  2  2  1   35   1211.76                                                                    
  35 RACZEK          DARIUSZ         2  5  4 --  5  1  1  2 --  1  4  3  2 --   28   1201.10                                                                    
  36 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  1  5  5  1  4  3  1  3 -- --  2 --   30   1189.17                                                                    
  37 KRUPKE          KRZYSZTOF       1  5 --  5  5 --  4  2 --  1  3  1  1  1   28   1132.13                                                                    
  38 KŁOS            KRZYSZTOF       2  3  3  2  2 -- -- --  5 -- --  2  5  4   26   1040.61                                                                    
  39 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5  5  1 -- -- -- -- -- --   31   1035.92                                                                    
  40 WOLIŃSKI        KAZIMIERZ       1  3  5  1 --  4  2 --  2  3 --  5  1 --   26   1015.82                                                                    
  41 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  2  5  3  2  2  1  1 --  1  1 --   28    977.89                                                                    
  42 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5  5  5  3 --  2  1 --  1 --  3  3 --   28    955.75                                                                    
  43 MAKOWSKI        EDMUND          1  1 --  2  1  2  3  1  1  2  2  2  1  2   20    930.88                                                                    
  44 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  1  1  2 -- -- --  2 -- --   26    812.85                                                                    
  45 PRABUCKI        ZENON           3  5  5  4  4 --  5 -- -- -- --  1  1 --   25    754.72                                                                    
  46 OSSOWSKI        JAN             3  4  4  5  3  3  2  1  2 -- -- -- -- --   24    749.78                                                                    
  47 WACHOWSKI ROMAN i TADEUSZ       2  5  1 --  5  1  3 -- --  2 --  1 -- --   18    705.63                                                                    
  48 MAZELLA         JAN             1  5  3  5  5 --  1 -- --  1  1 --  1 --   22    697.93                                                                    
  49 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1  5  5  5  5 --  1  1  2 -- -- -- -- --   24    674.86                                                                    
  50 BOBKOWSKA       GABRIELA        3  5  5  5  2 --  2  1  1 -- -- -- -- --   21    561.29                                                                    
  51 MARKS           MARIAN          3  5  3  5  3 --  2  2 -- -- -- -- -- --   20    554.95                                                                    
  52 PŁOTKA          JANUSZ          2  5  4  5  2 --  1  1 -- -- --  1 -- --   19    487.20                                                                    
  53 TRELA           ARTUR           3  5  2  5  2  1  1  1  1 -- -- -- -- --   18    482.19                                                                    
  54 SALA            JERZY           1  5  5  4  3 -- -- -- -- -- -- --  1 --   18    459.23                                                                    
  55 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  3  4  4  2 --  1  1 -- --  1 -- -- --   16    451.27                                                                    
  56 GZELA           ANDRZEJ         1  4 --  4  2  2  1  1 -- -- -- -- -- --   14    431.81                                                                    
  57 SZKODOWSKI      PIOTR           1  5  4  5  4 -- -- -- -- -- -- -- -- --   18    425.05                                                                    
  58 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  3  2  1  3 --  3 -- -- -- -- -- -- --   12    385.35                                                                    
  59 GUS             MARCIN          1  4 --  5  4  1 -- -- -- -- -- -- -- --   14    380.62                                                                    
  60 SOCHA           KAZIMIERZ       2  1  3  2  4 -- -- -- -- -- --  2 -- --   12    364.44                                                                    
  61 DAMPS           JACEK           3  5  1  4  2 -- -- --  1 -- -- -- -- --   13    314.44                                                                    
  62 GOLUŃSKI        ROMAN           1  3  5  5  1 -- -- -- -- -- -- -- -- --   14    279.03                                                                    
  63 SOWIERALSKI     DAMIAN          1  4  2  4 -- -- -- --  1 -- -- -- -- --   11    229.36                                                                    
  64 JANKOWSKI       GRZEGORZ        1  4  2 --  2 -- -- -- -- -- -- -- -- --    8    204.34                                                                    
  65 DAMPS           ZBIGNIEW        3  4  2  5 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --   11    194.83                                                                    
  66 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  4  4  2 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --   10    173.93                                                                    
  67 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  2 -- --  3 -- -- -- -- -- -- -- -- --    5    169.07                                                                    
  68 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  1  1 --  1 -- -- -- -- -- -- -- -- --    3     84.45                                                                    
  69 NESTEROWICZ     JAN             2 -- -- -- -- -- --  1 -- -- -- -- -- --    1     54.92                                                                    
  70 KRAUZE          STANISŁAW       1 -- -- --  1 -- -- -- -- -- -- -- -- --    1     47.21                                                                    
  71 RYDZEWSKI       LESZEK          1  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    1     19.20                                                                    
  72 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1 -- --  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    1     18.45                                                                    

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 13, z dnia 27.07.14 LUNEBURG                                 
            Sekcja NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [3]                             
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BARTOŁD ADAM    i ARTUR         1    48    5    16   314.56     
              2 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    19    5     7   311.08     
              3 WOŹNIAK         JANUSZ          1    43    5    16   307.78     
              4 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    28    5     7   302.66     
              5 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    12    5     5   295.34     
              6 SZYCH           BOGDAN          1    23    5     6   291.68     
              7 JELIŃSKI        ADAM            1    13    2     2   113.16     
              8 LIEC            JAN             1    15    2     2   112.43     
              9 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    20    2     4   111.14     
             10 MAKOWSKI        EDMUND          1    10    2     2   107.48     
             11 MIOTK           SŁAWOMIR        1    16    1     1    62.44     
             12 KREZYMON        JÓZEF           1    17    1     2    58.04     
             13 KRUPKE          KRZYSZTOF       1    13    1     1    57.13     
             14 PATOCKI         BENEDYKT        1    24    1     1    56.76     
             15 PIÓR            ZYGMUNT         1    22    0     0     0.00     
             16 SALA            JERZY           1    13    0     0     0.00     
             17 WOLIŃSKI        KAZIMIERZ       1    24    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [3]                                                                                                                       
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+                                                        
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|                                                        
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|konk.|punkty |Wkł.%|                                                        
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+                                                        
    1    1 SZYCH           BOGDAN          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3184.24  36.3                                                        
    2    3 BARTOŁD ADAM    i ARTUR         1  3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   63   3174.72  32.4                                                        
    3    2 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3169.90  25.2                                                        
    4    4 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3168.90  38.5                                                        
    5    5 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3085.02  26.0                                                        
    6    6 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  5  5  5  5  5  5  1  4  5  5  5  5   60   2804.08  30.5                                                        
    7    7 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  4  3  5  5  5  4  1  2   54   2427.63  24.2                                                        
    8    8 KREZYMON        JÓZEF           1  5  5  5  5  1  5  4  5  5  5  2  4  1   52   2342.18  23.1                                                        
    9    9 PATOCKI         BENEDYKT        1  5  5  5  5  4  2  4  5  4  3  5  5  1   53   2308.78  15.3                                                        
   10   10 LIEC            JAN             1  5  5  5  5  4  5  4  5  3  2  3  3  2   51   2132.37  16.1                                                        
   11   12 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  5  5  5  5  4  5  1  1  2  2  2   47   1850.72  21.7                                                        
   12   11 KANTAK          BOGUMIŁ         1  0  0  2  5  3  3  5  2  5  4  1  3 --   33   1787.71  12.3                                                        
   13   13 GŁADYKOWSKI     KRZYSZTOF       1  5  5  5  5  5  4  5  5  2  1 -- -- --   42   1700.64  22.1                                                        
   14   14 RUMIŃSKI        HENRYK          1  5  5  5  5  3  5  4  3  0  1  3  0 --   39   1430.00  17.9                                                        
   15   15 MIOTK           SŁAWOMIR        1  5  5  5  5  4 --  1  2  3  2  2  1  1   36   1413.72  19.8                                                        
   16   16 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  1  5  5  1  4  3  1  3 -- --  2 --   30   1189.17  19.1                                                        
   17   17 KRUPKE          KRZYSZTOF       1  5  0  5  5  0  4  2  0  1  3  1  1  1   28   1132.13  12.1                                                        
   18   18 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5  5  5  3 --  2  1 --  1 --  3  3 --   28    955.75  21.3                                                        
   19   19 MAKOWSKI        EDMUND          1  1  0  2  1  2  3  1  1  2  2  2  1  2   20    930.88   7.9                                                        
   20   20 WOLIŃSKI        KAZIMIERZ       1  3  4  0 --  3  1  0  2  2 --  5  1  0   21    814.14   5.6                                                        
   21   21 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  1  1  2 -- -- --  2 --  0   26    812.85  14.0                                                        
   22   22 MAZELLA         JAN             1  5  3  5  5  0  1  0  0  1  1 --  1 --   22    692.10   8.8                                                        
   23   23 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1  5  5  5  5 --  1  1  2 --  0  0  0 --   24    674.86  16.0                                                        
   24   24 SALA            JERZY           1  5  5  4  3 --  0  0  0 --  0  0  1  0   18    459.23  12.9                                                        
   25   25 GZELA           ANDRZEJ         1  4  0  4  2  2  1  1 --  0  0 -- -- --   14    431.81  10.5                                                        
   26   26 SZKODOWSKI      PIOTR           1  5  4  5  4 -- -- -- -- -- -- -- -- --   18    425.05  12.8                                                        
   27   27 GUS             MARCIN          1  4  0  5  4  1  0 -- -- -- -- -- -- --   14    380.62  15.3                                                        
   28   28 GOLUŃSKI        ROMAN           1  3  5  5  1 -- -- -- -- -- -- -- -- --   14    279.03  15.0                                                        
   29   29 SOWIERALSKI     DAMIAN          1  4  2  4  0 -- -- --  1 -- -- -- -- --   11    229.36  10.1                                                        
   30   30 JANKOWSKI       GRZEGORZ        1  4  2  0  2 --  0 --  0  0  0 -- -- --    8    204.34   5.3                                                        
   31   31 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  2  0  0  3  0  0 -- --  0  0 -- -- --    5    169.07   3.8                                                        
   32   32 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  1  1  0  1 -- -- -- -- -- -- -- -- --    3     84.45   3.5                                                        
   33   33 KRAUZE          STANISŁAW       1  0  0  0  1 -- -- -- -- -- -- -- -- --    1     47.21   2.1                                                        
   34   34 RYDZEWSKI       LESZEK          1  1 -- --  0  0  0  0 --  0 -- -- -- --    1     19.20   1.3                                                        
   35   35 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  0  0  1  0 -- -- --  0 -- -- -- -- --    1     18.45   1.8                                                        
   36   36 GÓRSKI          JAN             1  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                        

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 13, z dnia 27.07.14 LUNEBURG                                 
            Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [4]                      
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 WOŹNIAK         JANUSZ          1    43    5    16   320.43     
              2 BARTOŁD ADAM    i ARTUR         1    48    5    16   314.56     
              3 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    19    5     7   311.08     
              4 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    28    5     7   302.66     
              5 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    12    5     5   295.34     
              6 SZYCH           BOGDAN          1    23    5     6   291.68     
              7 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    20    4     4   223.19     
              8 JELIŃSKI        ADAM            1    13    2     2   113.16     
              9 LIEC            JAN             1    15    2     2   112.43     
             10 KREZYMON        JÓZEF           1    17    2     2   110.77     
             11 MAKOWSKI        EDMUND          1    10    2     2   107.48     
             12 MIOTK           SŁAWOMIR        1    16    1     1    62.44     
             13 KRUPKE          KRZYSZTOF       1    13    1     1    57.13     
             14 PATOCKI         BENEDYKT        1    24    1     1    56.76     
             15 PIÓR            ZYGMUNT         1    22    0     0     0.00     
             16 WOLIŃSKI        KAZIMIERZ       1    24    0     0     0.00     
             17 SALA            JERZY           1    13    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [4]                                                                                                                
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+                                                        
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|                                                        
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|konk.|punkty |Wkł.%|                                                        
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+                                                        
    1    1 BARTOŁD ADAM    i ARTUR         1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3222.42  32.4                                                        
    2    2 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3222.14  25.2                                                        
    3    3 SZYCH           BOGDAN          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3187.23  36.3                                                        
    4    4 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3168.90  38.5                                                        
    5    5 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3105.77  26.0                                                        
    6    6 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  3  5  5  5  5  4  4   61   2847.09  24.2                                                        
    7    8 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  5  5  5  5  5  5  1  4  5  5  5  5   60   2804.08  30.5                                                        
    8    7 PATOCKI         BENEDYKT        1  5  5  5  5  5  4  5  5  5  3  5  5  1   58   2595.71  15.3                                                        
    9    9 KREZYMON        JÓZEF           1  5  5  5  5  1  5  4  5  5  5  3  4  2   54   2438.36  23.1                                                        
   10   10 LIEC            JAN             1  5  5  5  5  4  5  4  5  3  2  4  3  2   52   2178.99  16.1                                                        
   11   13 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  5  5  5  5  4  5  1  1  2  2  2   47   1850.72  21.7                                                        
   12   11 KANTAK          BOGUMIŁ         1  0  0  2  5  3  3  5  2  5  4  1  3 --   33   1787.71  12.3                                                        
   13   12 GŁADYKOWSKI     KRZYSZTOF       1  5  5  5  5  5  5  5  5  2  1 -- -- --   43   1753.38  22.1                                                        
   14   14 MIOTK           SŁAWOMIR        1  5  5  5  5  5 --  1  2  4  2  3  1  1   39   1573.02  19.8                                                        
   15   15 RUMIŃSKI        HENRYK          1  5  5  5  5  3  5  4  3  0  1  3  0 --   39   1430.00  17.9                                                        
   16   16 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  1  5  5  1  4  3  1  3 -- --  2 --   30   1189.17  19.1                                                        
   17   17 KRUPKE          KRZYSZTOF       1  5  0  5  5  0  4  2  0  1  3  1  1  1   28   1132.13  12.1                                                        
   18   18 WOLIŃSKI        KAZIMIERZ       1  3  5  1 --  4  2  0  2  3 --  5  1  0   26   1015.82   5.6                                                        
   19   19 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5  5  5  3 --  2  1 --  1 --  3  3 --   28    955.75  21.3                                                        
   20   20 MAKOWSKI        EDMUND          1  1  0  2  1  2  3  1  1  2  2  2  1  2   20    930.88   7.9                                                        
   21   21 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  1  1  2 -- -- --  2 --  0   26    812.85  14.0                                                        
   22   22 MAZELLA         JAN             1  5  3  5  5  0  1  0  0  1  1 --  1 --   22    697.93   8.8                                                        
   23   23 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1  5  5  5  5 --  1  1  2 --  0  0  0 --   24    674.86  16.0                                                        
   24   24 SALA            JERZY           1  5  5  4  3 --  0  0  0 --  0  0  1  0   18    459.23  12.9                                                        
   25   25 GZELA           ANDRZEJ         1  4  0  4  2  2  1  1 --  0  0 -- -- --   14    431.81  10.5                                                        
   26   26 SZKODOWSKI      PIOTR           1  5  4  5  4 -- -- -- -- -- -- -- -- --   18    425.05  12.8                                                        
   27   27 GUS             MARCIN          1  4  0  5  4  1  0 -- -- -- -- -- -- --   14    380.62  15.3                                                        
   28   28 GOLUŃSKI        ROMAN           1  3  5  5  1 -- -- -- -- -- -- -- -- --   14    279.03  15.0                                                        
   29   29 SOWIERALSKI     DAMIAN          1  4  2  4  0 -- -- --  1 -- -- -- -- --   11    229.36  10.1                                                        
   30   30 JANKOWSKI       GRZEGORZ        1  4  2  0  2 --  0 --  0  0  0 -- -- --    8    204.34   5.3                                                        
   31   31 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  2  0  0  3  0  0 -- --  0  0 -- -- --    5    169.07   3.8                                                        
   32   32 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  1  1  0  1 -- -- -- -- -- -- -- -- --    3     84.45   3.5                                                        
   33   33 KRAUZE          STANISŁAW       1  0  0  0  1 -- -- -- -- -- -- -- -- --    1     47.21   2.1                                                        
   34   34 RYDZEWSKI       LESZEK          1  1 -- --  0  0  0  0 --  0 -- -- -- --    1     19.20   1.3                                                        
   35   35 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  0  0  1  0 -- -- --  0 -- -- -- -- --    1     18.45   1.8                                                        
   36   36 GÓRSKI          JAN             1  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                        

 
                                                                                                                                                                
                       Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [4]                                                                                           
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                        
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI   |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-|                                                                       
    |    |                            |Sek|    RODOWEJ      |  |KONK.|        |KILOMETRY|                                                                       
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
        1 BARTOŁD ADAM    i ARTUR        1     7              0  11    717.57  4912.907                                                                         
        2 RÓŻYŃSKI        JERZY          1    29              1  11    838.17  4924.628                                                                         
        3 SZYCH           BOGDAN         1     5              1  10    708.89  4142.366                                                                         
        4 BARTOŁD ADAM    i ARTUR        1    27              0  10    771.66  4379.089                                                                         
        5 RÓŻYŃSKI        JERZY          1    39              0  10    815.42  4380.024                                                                         
        6 BARTOŁD ADAM    i ARTUR        1    18              0   9    480.05  4135.788                                                                         
        7 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN         1    24              1   9    630.92  4014.229                                                                         
        8 LIEC            JAN            1     2              0   9    822.77  3244.573                                                                         
        9 KREZYMON        JÓZEF          1    41              1   9    842.08  3255.895                                                                         
       10 SZYCH           BOGDAN         1    55              0   9    870.52  3891.680                                                                         
       11 SZYCH           BOGDAN         1    18              0   9    875.58  3780.601                                                                         
       12 BARTOŁD ADAM    i ARTUR        1    58              1   9    894.89  4199.955                                                                         
       13 LIEC            JAN            1    23              0   9   1200.90  3797.085                                                                         
       14 SZYCH           BOGDAN         1    12              0   8    528.62  3518.965                                                                         
       15 SZYCH           BOGDAN         1     7              0   8    586.23  3162.159                                                                         
       16 SZYCH           BOGDAN         1    24              1   8    590.65  3821.471                                                                         
       17 BARTOŁD ADAM    i ARTUR        1    32              0   8    601.60  3958.672                                                                         
       18 RÓŻYŃSKI        JERZY          1    11              1   8    728.93  3185.918                                                                         
       19 BARTOŁD ADAM    i ARTUR        1    23              0   8    732.93  3666.137                                                                         
       20 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1    67              0   8    807.64  3109.105                                                                         
       21 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN         1    26              1   8    808.66  3991.207                                                                         
       22 JELIŃSKI        ADAM           1    40              1   8    818.33  3032.648                                                                         
       23 RÓŻYŃSKI        JERZY          1    20              0   8    866.75  3185.918                                                                         
       24 KREZYMON        JÓZEF          1    22              1   8    950.95  3075.286                                                                         
       25 RÓŻYŃSKI        JERZY          1    36              1   8    990.42  4154.152                                                                         
       26 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1    26              1   7    275.89  2784.427                                                                         
       27 WOŹNIAK         JANUSZ         1     2              1   7    346.97  2948.831                                                                         
       28 BARTOŁD ADAM    i ARTUR        1    29              0   7    365.92  2867.386                                                                         
       29 SZYCH           BOGDAN         1     4              0   7    407.11  2753.322                                                                         
       30 WOŹNIAK         JANUSZ         1    39              1   7    458.59  3267.014                                                                         
       31 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1    19              1   7    463.08  3152.207                                                                         
       32 BARTOŁD ADAM    i ARTUR        1    34              0   7    478.32  2746.535                                                                         
       33 SZYCH           BOGDAN         1    26              0   7    481.26  2199.942                                                                         
       34 BARTOŁD ADAM    i ARTUR        1     8              0   7    486.87  3602.196                                                                         
       35 RÓŻYŃSKI        JERZY          1    21              1   7    522.04  3129.936                                                                         
       36 BARTOŁD ADAM    i ARTUR        1    21              1   7    614.90  3233.782                                                                         
       37 RÓŻYŃSKI        JERZY          1    37              0   7    634.90  2950.764                                                                         
       38 WOŹNIAK         JANUSZ         1    38              1   7    655.43  2901.858                                                                         
       39 RÓŻYŃSKI        JERZY          1    25              1   7    664.62  2527.882                                                                         
       40 BARTOŁD ADAM    i ARTUR        1     9              0   7    673.16  2567.175                                                                         
       41 RÓŻYŃSKI        JERZY          1    31              1   7    728.13  2688.308                                                                         
       42 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW       1    16              1   7    739.43  3139.428                                                                         
       43 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ        1    19              0   7    866.76  2565.301                                                                         
       44 BARTOŁD ADAM    i ARTUR        1    16              1   7   1137.90  2380.139                                                                         
       45 SZYCH           BOGDAN         1    27              0   6    149.63  1836.934                                                                         

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 13, z dnia 27.07.14 LUNEBURG                                 
            Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z 50-tki GMP [5]                           
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    49    5    19   312.21     
              2 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    52    5    12   309.27     
              3 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2    19    5     6   294.60     
              4 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    48    5     7   287.68     
              5 DZIEDZIŃSKI     ARKADIUSZ       2    20    4     5   240.29     
              6 KŁOS            KRZYSZTOF       2    18    4     4   225.82     
              7 DYBICH          JANUSZ          2    12    2     2   113.44     
              8 LEWICKI         ZBIGNIEW        2    32    1     7    64.79     
              9 FIERKA          PIOTR           2    11    1     1    52.21     
             10 KIRSCHENSTEIN   STANISŁAW       2     9    0     0     0.00     
             11 RACZEK          DARIUSZ         2     8    0     0     0.00     
             12 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    10    0     0     0.00     
             13 PŁOTKA          JANUSZ          2    15    0     0     0.00     
             14 NESTEROWICZ     JAN             2     6    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z 50-tki GMP [5]                                                                                                                     
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+                                                        
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|                                                        
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|konk.|punkty |Wkł.%|                                                        
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+                                                        
    1    1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3216.71  31.2                                                        
    2    2 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3199.43  26.1                                                        
    3    4 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  4  5  5  5  3  5  5  5  5  5  5  5  5   62   2985.24  18.9                                                        
    4    5 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  5  5  5   64   2919.02  21.9                                                        
    5    3 LEWICKI         ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  1   60   2826.08  27.3                                                        
    6    7 DZIEDZIŃSKI     ARKADIUSZ       2  5  5  5  5  1  5  5  3  5  5  4  5  4   57   2624.46  22.2                                                        
    7    6 KIRSCHENSTEIN   STANISŁAW       2  5  5  5  5  5  4  5  5  4  3  5  5  0   56   2537.21  39.5                                                        
    8    8 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  4  3  5  5  5  1  5  4  5  2   54   2403.47  35.7                                                        
    9    9 FIERKA          PIOTR           2  5  5  5  5  5  4  1  3  2  2  5  0  1   43   1655.75  14.3                                                        
   10   10 RACZEK          DARIUSZ         2  5  4  0  5  1  1  2  0  1  4  3  2  0   28   1201.10  11.1                                                        
   11   12 KŁOS            KRZYSZTOF       2  3  3  2  2 --  0 --  5 -- --  2  5  4   26   1040.61  14.3                                                        
   12   11 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  2  5  3  2  2  1  1  0  1  1  0   28    977.89  10.8                                                        
   13   13 WACHOWSKI ROMAN i TADEUSZ       2  5  1  0  5  1  2  0  0  2  0  1  0 --   17    655.08   4.9                                                        
   14   14 PŁOTKA          JANUSZ          2  5  4  5  2  0  1  1  0  0  0  1  0  0   19    487.20   8.5                                                        
   15   15 SOCHA           KAZIMIERZ       2  1  3  2  4 --  0  0  0 -- --  2  0 --   12    364.44   6.0                                                        
   16   16 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  2  2  1  3  0  2 --  0  0 -- -- -- --   10    319.86   3.4                                                        
   17   17 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  4  4  2  0 -- -- -- -- -- -- -- -- --   10    173.93   9.2                                                        
   18   18 NESTEROWICZ     JAN             2  0  0 --  0 --  0  1  0  0  0  0  0  0    1     54.92   0.8                                                        

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 13, z dnia 27.07.14 LUNEBURG                                 
            Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [6]                    
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    49    5    19   317.86     
              2 LEWICKI         ZBIGNIEW        2    32    5     7   313.89     
              3 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    52    5    12   311.16     
              4 DZIEDZIŃSKI     ARKADIUSZ       2    20    5     5   297.53     
              5 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2    19    5     6   294.60     
              6 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    48    5     7   292.49     
              7 KŁOS            KRZYSZTOF       2    18    4     4   225.82     
              8 DYBICH          JANUSZ          2    12    2     2   113.44     
              9 FIERKA          PIOTR           2    11    1     1    52.21     
             10 KIRSCHENSTEIN   STANISŁAW       2     9    0     0     0.00     
             11 RACZEK          DARIUSZ         2     8    0     0     0.00     
             12 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    10    0     0     0.00     
             13 PŁOTKA          JANUSZ          2    15    0     0     0.00     
             14 NESTEROWICZ     JAN             2     6    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [6]                                                                                                              
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+                                                        
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|                                                        
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|konk.|punkty |Wkł.%|                                                        
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+                                                        
    1    1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3241.39  31.2                                                        
    2    2 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3230.09  26.1                                                        
    3    3 LEWICKI         ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3187.48  27.3                                                        
    4    4 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  5  5  5  5  4  5  5  5  5  5  5  5  5   64   3096.09  18.9                                                        
    5    5 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  5  5  5   64   2919.02  21.9                                                        
    6    6 DZIEDZIŃSKI     ARKADIUSZ       2  5  5  5  5  2  5  5  5  5  5  5  5  5   62   2898.35  22.2                                                        
    7    7 KIRSCHENSTEIN   STANISŁAW       2  5  5  5  5  5  4  5  5  4  3  5  5  0   56   2537.21  39.5                                                        
    8    8 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  4  3  5  5  5  1  5  4  5  2   54   2403.47  35.7                                                        
    9    9 FIERKA          PIOTR           2  5  5  5  5  5  4  1  3  2  2  5  0  1   43   1655.75  14.3                                                        
   10   10 RACZEK          DARIUSZ         2  5  4  0  5  1  1  2  0  1  4  3  2  0   28   1201.10  11.1                                                        
   11   12 KŁOS            KRZYSZTOF       2  3  3  2  2 --  0 --  5 -- --  2  5  4   26   1040.61  14.3                                                        
   12   11 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  2  5  3  2  2  1  1  0  1  1  0   28    977.89  10.8                                                        
   13   13 WACHOWSKI ROMAN i TADEUSZ       2  5  1  0  5  1  3  0  0  2  0  1  0 --   18    705.63   4.9                                                        
   14   14 PŁOTKA          JANUSZ          2  5  4  5  2  0  1  1  0  0  0  1  0  0   19    487.20   8.5                                                        
   15   15 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  3  2  1  3  0  3 --  0  0 -- -- -- --   12    385.35   3.4                                                        
   16   16 SOCHA           KAZIMIERZ       2  1  3  2  4 --  0  0  0 -- --  2  0 --   12    364.44   6.0                                                        
   17   17 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  4  4  2  0 -- -- -- -- -- -- -- -- --   10    173.93   9.2                                                        
   18   18 NESTEROWICZ     JAN             2  0  0 --  0 --  0  1  0  0  0  0  0  0    1     54.92   0.8                                                        

 
                                                                                                                                                                
                      Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [6]                                                                                          
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                        
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI   |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-|                                                                       
    |    |                            |Sek|    RODOWEJ      |  |KONK.|        |KILOMETRY|                                                                       
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
        1 DYBICH          JANUSZ         2    20              0  11    795.43  4174.398                                                                         
        2 DZIEDZIŃSKI     ARKADIUSZ      2    37              1  11    923.45  4641.146                                                                         
        3 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    89              0  10   1044.34  3708.514                                                                         
        4 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    18              0   9    396.31  3657.464                                                                         
        5 KIRSCHENSTEIN   STANISŁAW      2    16              0   9    531.18  3448.175                                                                         
        6 LEWICKI         ZBIGNIEW       2    53              0   9    706.58  3746.656                                                                         
        7 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    69              1   9    943.52  4140.753                                                                         
        8 LEWICKI         ZBIGNIEW       2    40              0   8    223.83  3440.713                                                                         
        9 DYBICH          JANUSZ         2    12              0   8    447.66  3094.428                                                                         
       10 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    59              0   8    538.90  3488.594                                                                         
       11 KIRSCHENSTEIN   STANISŁAW      2     4              1   8    583.95  2714.537                                                                         
       12 KIRSCHENSTEIN   STANISŁAW      2    13              1   8    681.43  3128.519                                                                         
       13 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    72              1   8    698.60  3865.712                                                                         
       14 CIESIELSKI -    WACHOWSKI      2    19              0   8    700.88  2843.040                                                                         
       15 CIESIELSKI -    WACHOWSKI      2     1              1   8    705.30  4112.442                                                                         
       16 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    14              1   8    732.62  2753.142                                                                         
       17 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW      2     7              1   8    791.91  3122.522                                                                         
       18 LEWICKI         ZBIGNIEW       2    59              0   8    792.75  3027.029                                                                         
       19 KIRSCHENSTEIN   STANISŁAW      2    15              0   8    814.58  3088.803                                                                         
       20 SZYMAŃSKI       LESZEK         2    31              1   8    818.99  3206.525                                                                         
       21 SZYMAŃSKI       LESZEK         2    34              1   8    881.59  2648.010                                                                         
       22 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    24              0   8   1179.49  4092.555                                                                         
       23 SZYMAŃSKI       LESZEK         2     9              0   7    307.64  3193.533                                                                         
       24 LEWICKI         ZBIGNIEW       2    21              0   7    386.41  2902.732                                                                         
       25 CIESIELSKI -    WACHOWSKI      2    42              0   7    445.07  3086.613                                                                         
       26 SZYMAŃSKI       LESZEK         2    11              1   7    445.11  3037.513                                                                         
       27 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    22              1   7    473.65  2811.115                                                                         
       28 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    11              0   7    481.94  3188.233                                                                         
       29 CIESIELSKI -    WACHOWSKI      2    33              1   7    550.22  3392.049                                                                         
       30 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2     9              1   7    588.10  2840.718                                                                         
       31 DZIEDZIŃSKI     ARKADIUSZ      2    53              1   7    607.67  2539.797                                                                         
       32 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2     8              1   7    651.24  2403.679                                                                         
       33 CIESIELSKI -    WACHOWSKI      2    67              0   7    651.28  3095.429                                                                         
       34 DYBICH          JANUSZ         2    16              0   7    719.90  3817.429                                                                         
       35 SZYMAŃSKI       LESZEK         2    27              0   6    268.99  2435.436                                                                         

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 13, z dnia 27.07.14 LUNEBURG                                 
            Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z 50-tki GMP [7]            
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 GUZ             KAZIMIERZ       3    76    5    23   317.87     
              2 GRABAN MATEUSZ  i RYSZARD       3    51    5    12   302.35     
              3 KACZYŃSKI       MARIAN          3    46    5    12   296.70     
              4 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    33    5     5   282.02     
              5 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    19    4     4   234.84     
              6 GUZ             TOMASZ          3    29    3     4   169.63     
              7 BZOWSKI         ROMAN           3    10    1     1    62.48     
              8 GRDEŃ           ARTUR           3    15    1     1    58.92     
              9 BURCZYK         HENRYK          3    27    1     1    56.40     
             10 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3     7    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z 50-tki GMP [7]                                                                                                      
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+                                                        
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|                                                        
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|konk.|punkty |Wkł.%|                                                        
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+                                                        
    1    1 GUZ             KAZIMIERZ       3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3222.40  29.6                                                        
    2    2 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3156.79  30.0                                                        
    3    4 GRABAN MATEUSZ  i RYSZARD       3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3128.08  30.8                                                        
    4    3 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3121.77  32.8                                                        
    5    5 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5  5  4  0  5  2  4  4  4   53   2368.18  21.7                                                        
    6    6 GUZ             TOMASZ          3  5  2  5  5  1  3  5  5  4  3  1  5  3   47   2155.22  11.5                                                        
    7    7 GRDEŃ           ARTUR           3  5  5  5  5  4  5  4  5  2  2  4  1  1   48   1918.96  17.0                                                        
    8    8 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3  5  5  5  3  2  1  3  1  5  4  1 -- --   35   1456.93  14.7                                                        
    9    9 BZOWSKI         ROMAN           3  5  4  5  4  0  1  1  5  2  2  5  2  1   37   1445.83  16.4                                                        
   10   10 BURCZYK         HENRYK          3  5  5  5  5  5  3  0  0  0  0  2  2  1   33   1123.56   9.0                                                        
   11   11 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5  5  1 -- -- -- -- -- --   31   1028.68  23.2                                                        
   12   12 PRABUCKI        ZENON           3  5  5  4  4  0  5  0  0  0 --  1  1 --   25    754.72  10.8                                                        
   13   13 OSSOWSKI        JAN             3  4  4  5  3  3  2  1  2 --  0 --  0 --   24    749.78  15.7                                                        
   14   14 BOBKOWSKA       GABRIELA        3  5  5  5  2 --  2  1  1 --  0 -- -- --   21    561.29  19.9                                                        
   15   15 MARKS           MARIAN          3  5  3  5  3 --  2  2  0  0 -- --  0 --   20    554.95  15.2                                                        
   16   16 TRELA           ARTUR           3  5  1  4  2  1  1  1  1  0  0 -- -- --   16    448.50   8.7                                                        
   17   17 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  3  4  3  2  0  1  1  0  0  1  0  0  0   15    432.79   5.2                                                        
   18   18 DAMPS           JACEK           3  5  1  4  2  0  0  0  0  0  0 -- -- --   12    273.60   5.5                                                        
   19   19 DAMPS           ZBIGNIEW        3  4  2  5  0 --  0 -- -- -- -- -- -- --   11    194.83  10.9                                                        

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 13, z dnia 27.07.14 LUNEBURG                                 
            Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z całości na spisie [8]     
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 GUZ             KAZIMIERZ       3    76    5    23   319.33     
              2 GRABAN MATEUSZ  i RYSZARD       3    51    5    12   318.49     
              3 KACZYŃSKI       MARIAN          3    46    5    12   301.31     
              4 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    33    5     5   282.02     
              5 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    19    4     4   234.84     
              6 GUZ             TOMASZ          3    29    4     4   234.21     
              7 BZOWSKI         ROMAN           3    10    1     1    62.48     
              8 GRDEŃ           ARTUR           3    15    1     1    58.92     
              9 BURCZYK         HENRYK          3    27    1     1    56.40     
             10 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3     7    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z całości na spisie [8]                                                                                               
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+                                                        
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|                                                        
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|konk.|punkty |Wkł.%|                                                        
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+                                                        
    1    1 GUZ             KAZIMIERZ       3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3254.47  29.6                                                        
    2    2 GRABAN MATEUSZ  i RYSZARD       3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3206.25  30.8                                                        
    3    3 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3178.16  30.0                                                        
    4    4 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   3132.96  32.8                                                        
    5    5 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5  2  5  5  5  5  5  4  5  4   60   2805.24  11.5                                                        
    6    6 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5  5  5  2  5  2  5  4  4   57   2569.51  21.7                                                        
    7    7 GRDEŃ           ARTUR           3  5  5  5  5  4  5  5  5  4  3  5  2  1   54   2297.81  17.0                                                        
    8    8 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3  5  5  5  3  2  2  3  1  5  4  1 -- --   36   1499.47  14.7                                                        
    9    9 BZOWSKI         ROMAN           3  5  4  5  4  0  1  1  5  2  2  5  2  1   37   1445.83  16.4                                                        
   10   10 BURCZYK         HENRYK          3  5  5  5  5  5  5  0  0  0  0  2  2  1   35   1211.76   9.0                                                        
   11   11 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5  5  1 -- -- -- -- -- --   31   1035.92  23.2                                                        
   12   12 PRABUCKI        ZENON           3  5  5  4  4  0  5  0  0  0 --  1  1 --   25    754.72  10.8                                                        
   13   13 OSSOWSKI        JAN             3  4  4  5  3  3  2  1  2 --  0 --  0 --   24    749.78  15.7                                                        
   14   14 BOBKOWSKA       GABRIELA        3  5  5  5  2 --  2  1  1 --  0 -- -- --   21    561.29  19.9                                                        
   15   15 MARKS           MARIAN          3  5  3  5  3 --  2  2  0  0 -- --  0 --   20    554.95  15.2                                                        
   16   16 TRELA           ARTUR           3  5  2  5  2  1  1  1  1  0  0 -- -- --   18    482.19   8.7                                                        
   17   17 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  3  4  4  2  0  1  1  0  0  1  0  0  0   16    451.27   5.2                                                        
   18   18 DAMPS           JACEK           3  5  1  4  2  0  0  0  1  0  0 -- -- --   13    314.44   5.5                                                        
   19   19 DAMPS           ZBIGNIEW        3  4  2  5  0 --  0 -- -- -- -- -- -- --   11    194.83  10.9                                                        

 
                                                                                                                                                                
               Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z całości na spisie [8]                                                                                  
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                        
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI   |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-|                                                                       
    |    |                            |Sek|    RODOWEJ      |  |KONK.|        |KILOMETRY|                                                                       
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
        1 GUZ             KAZIMIERZ      3    34              1  11    786.70  4284.869                                                                         
        2 KACZYŃSKI       MARIAN         3    51              1  11   1287.31  3968.197                                                                         
        3 GUZ             KAZIMIERZ      3   113              0  10    923.11  4325.923                                                                         
        4 GUZ             KAZIMIERZ      3    25              1  10   1119.52  3689.601                                                                         
        5 LASKOWSKI       STANISŁAW      3    25              0   9    734.00  3397.716                                                                         
        6 GUZ             KAZIMIERZ      3    38              0   9    744.33  3651.704                                                                         
        7 LASKOWSKI       STANISŁAW      3     7              1   9    794.48  3701.577                                                                         
        8 GRDEŃ           ARTUR          3    10              1   9    805.62  3055.000                                                                         
        9 LASKOWSKI       STANISŁAW      3     6              1   9    978.55  3287.674                                                                         
       10 KACZYŃSKI       MARIAN         3    13              0   9   1028.56  3844.500                                                                         
       11 GUZ             KAZIMIERZ      3    42              1   8    656.68  2720.048                                                                         
       12 GUZ             KAZIMIERZ      3   124              0   8    762.26  3394.264                                                                         
       13 GRABAN MATEUSZ  i RYSZARD      3     9              1   7    322.01  2046.368                                                                         
       14 GUZ             KAZIMIERZ      3    39              0   7    357.21  3653.138                                                                         
       15 GUZ             KAZIMIERZ      3    22              0   7    446.25  3278.928                                                                         
       16 GRABAN MATEUSZ  i RYSZARD      3    14              1   7    469.28  2343.395                                                                         
       17 LASKOWSKI       STANISŁAW      3    28              1   7    472.52  2786.231                                                                         
       18 KACZYŃSKI       MARIAN         3    11              1   7    568.21  2643.226                                                                         
       19 GUZ             KAZIMIERZ      3    12              1   7    571.59  3057.873                                                                         
       20 LASKOWSKI       STANISŁAW      3    42              1   7    594.26  2604.968                                                                         
       21 GUZ             KAZIMIERZ      3     9              0   7    607.44  3169.262                                                                         
       22 KACZYŃSKI       MARIAN         3     8              0   7    713.05  2643.226                                                                         
       23 GRABAN MATEUSZ  i RYSZARD      3    42              0   7    736.20  3684.465                                                                         
       24 GRABAN MATEUSZ  i RYSZARD      3    24              0   7    763.11  2715.034                                                                         
       25 GUZ             KAZIMIERZ      3   106              0   7    889.78  3169.262                                                                         
       26 LASKOWSKI       STANISŁAW      3    23              0   7    917.07  2049.471                                                                         
       27 LASKOWSKI       STANISŁAW      3    22              0   6    213.16  2968.823