PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                         
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  6                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  NEUBRANDENBURG z dnia 01.06.14                   
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:31:10.1 N 13:15:51.3 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  351.560 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   64                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1851                           
      5.Ilość konkursów.......................:  371                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1438.59                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1232.73                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,53,50                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,37,00                         
     10.Czas trwania konkursu.................:43 min. 10 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :POGODNIE                                             
        w miejscu przylotu:POGODNIE                                             
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  50.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [1]                          
            Lot do MP w kat.A, B.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | NOWE                    |   28   |  692   |  122  |17.63|      
          | 2  | SKÓRCZ                  |   17   |  545   |  122  |22.39|      
          | 3  | LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE   |   19   |  614   |  127  |20.68|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   64   | 1851   |  371  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                                                                                         
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr  6. Lot do MP w kat.A, B.                                                                                  
                                    z lotu NEUBRANDENBURG, w dniu 01.06.14                                                                                      
+---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                                
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                                
|   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                                
+---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                                
   1 GUZ KAZIMIERZ                   3  102                  9,53,50  1438.59   0.54  77- 26-  5  336.391   0.000                                               
   2 GUZ KAZIMIERZ                   3   22              GT  9,53,58  1437.77   1.08   2  <   3>  336.391  49.970                                               
   3 GUZ KAZIMIERZ                   3   39              GT  9,53,59  1437.67   1.62   3  <   4>  336.391  49.950                                               
   4 GUZ KAZIMIERZ                   3   18              GT  9,54,01  1437.47   2.16   4  <   5>  336.391  49.920                                               
   5 GUZ KAZIMIERZ                   3    8              GT  9,54,06  1436.95   2.70   5  <  20>  336.391  49.890                                               
   6 GRABAN MATEUSZ i RYSZARD        3   32              GT  9,57,30  1435.34   3.24  55- 15-  5  340.892  49.860 49.89 T                                       
   7 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   51                  9,58,24  1431.80   3.78  48-  9-  5  341.342   0.000                                               
   8 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   33              GT  9,58,34  1430.80   4.32   2  <  16>  341.342  49.810                                               
   9 SZYMAŃSKI LESZEK                2    9              GT 10,06,37  1419.80   4.86  61- 19-  5  350.147  49.780                                               
  10 DYBICH JANUSZ                   2   12              GT 10,14,12  1416.17   5.40  17-  8-  5  359.990  49.760                                               
  11 LEWICKI ZBIGNIEW                2   43              GT 10,08,42  1410.95   5.94  59- 17-  5  350.902  49.730                                               
  12 LEWICKI ZBIGNIEW                2   10              GT 10,08,46  1410.57   6.48   2  <  15>  350.902  49.700                                               
  13 WOŹNIAK JANUSZ                  1    6              GT 10,14,24  1405.45   7.02  48- 14-  5  357.546  49.680 49.74 T                                       
  14 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   41                 10,08,48  1404.59   7.56  54- 14-  5  349.463   0.000                                               
  15 LEWICKI ZBIGNIEW                2   40              GT 10,10,15  1402.21   8.10   3  <  66>  350.902  49.620                                               
  16 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   15              GT 10,03,42  1400.67   8.64   3  < 157>  341.342  49.590 49.68 T                                       
  17 LASKOWSKI STANISŁAW             3    6              GT 10,03,48  1400.14   9.18  45- 13-  5  341.353  49.570                                               
  17 LASKOWSKI STANISŁAW             3   35              GT 10,03,48  1400.14   9.18   2  <  43>  341.353  49.570                                               
  19 KIRSCHENSTEIN STANISŁAW         2   10              GT 10,16,59  1398.43  10.26  20-  4-  4  359.372  49.510                                               
  20 GUZ KAZIMIERZ                   3  124                 10,01,07  1395.14  10.80   6  <  21>  336.391   0.000                                               
  21 GUZ KAZIMIERZ                   3    9              GT 10,01,14  1394.46  11.35   7  <  24>  336.391  49.460                                               
  22 KACZYŃSKI MARIAN                3   40              GT 10,04,49  1393.54  11.89  58- 19-  5  341.162  49.430                                               
  23 GRABAN MATEUSZ i RYSZARD        3   52                 10,04,45  1392.82  12.43   2  <  60>  340.892   0.000                                               
  24 GUZ KAZIMIERZ                   3   36              GT 10,01,41  1391.87  12.97   8  <  25>  336.391   0.000 49.50 T                                       
  25 GUZ KAZIMIERZ                   3   23              GT 10,01,49  1391.10  13.51   9  <  27>  336.391   0.000                                               
  26 SZYMAŃSKI LESZEK                2   15              GT 10,11,43  1391.04  14.05   2  <  47>  350.147  49.320                                               
  27 GUZ KAZIMIERZ                   3  113                 10,01,53  1390.72  14.59  10  <  28>  336.391   0.000                                               
  28 GUZ KAZIMIERZ                   3   71                 10,02,02  1389.85  15.13  11  <  40>  336.391   0.000                                               
  29 TARGOWSKI GRZEGORZ              2    2              GT 10,16,04  1389.69  15.67  44-  3-  2  355.852  49.240                                               
  30 LIEC JAN                        1   29              GT 10,18,21  1384.94  16.21  25-  5-  5  357.798  49.220                                               
  31 KANTAK BOGUMIŁ                  1    7              GT 10,12,13  1384.07  16.75  18-  3-  3  349.085  49.190 49.35 T                                       
  32 WOŹNIAK JANUSZ                  1   42              GT 10,18,36  1382.62  17.29   2  <  85>  357.546  49.160                                               
  33 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   33              GT 10,14,45  1380.70  17.83  61- 18-  5  351.733  49.140                                               
  34 DYGULSKI TADEUSZ                1   13              GT 10,21,17  1380.33  18.37  13-  2-  2  360.658  49.110                                               
  35 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   11              GT 10,13,33  1378.28  18.91   2  <  44>  349.463  49.080                                               
  36 DZIEDZIŃSKI ARKADIUSZ           2    7              GT 10,15,27  1377.11  19.45  31- 12-  5  351.782  49.050                                               
  37 KACZYŃSKI MARIAN                3    2              GT 10,08,01  1375.56  19.99   2  <  46>  341.162  49.030 49.22 T                                       
  38 BARTOŁD ADAM i ARTUR            1   94                 10,19,18  1374.76  20.53  59- 22-  5  356.476   0.000                                               
  39 BARTOŁD ADAM i ARTUR            1   57                 10,19,26  1374.06  21.07   2  <  65>  356.476   0.000                                               
  40 GUZ KAZIMIERZ                   3   38              GT 10,05,06  1372.46  21.61  12  <  55>  336.391   0.000                                               
  41 DZIEDZIŃSKI ARKADIUSZ           2   30              GT 10,16,24  1372.01  22.15   2  <  83>  351.782  48.920                                               
  42 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   18              GT 10,24,22  1367.77  22.69  43-  6-  5  361.593  48.890 49.11 T                                       
  43 LASKOWSKI STANISŁAW             3   49              GT 10,10,16  1363.96  23.23   3  <  53>  341.353  48.860 49.09 T                                       
  44 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   22              GT 10,16,25  1362.87  23.77   3  <  54>  349.463  48.840                                               
  45 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   18              GT 10,22,51  1360.46  24.31  24-  7-  5  357.596  48.810 49.05 T                                       
  46 KACZYŃSKI MARIAN                3    8              GT 10,10,49  1360.20  24.85   3  <  67>  341.162  48.780                                               
  47 SZYMAŃSKI LESZEK                2    1              GT 10,17,27  1360.06  25.39   3  <  48>  350.147  48.760                                               
  48 SZYMAŃSKI LESZEK                2   79                 10,17,30  1359.79  25.93   4  <  49>  350.147   0.000                                               
  49 SZYMAŃSKI LESZEK                2   34              GT 10,17,40  1358.91  26.47   5  <  71>  350.147  48.700                                               
  50 RUMIŃSKI HENRYK                 1   22              GT 10,26,34  1357.93  27.01  19-  5-  5  361.978  48.680 48.94 T                                       
  51 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2    7              GT 10,18,06  1354.77  27.55  36- 13-  5  349.667  48.650                                               
  52 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2   32              GT 10,18,15  1353.99  28.09   2  <  77>  349.667  48.620                                               
  53 LASKOWSKI STANISŁAW             3    7              GT 10,12,07  1353.95  28.63   4  <  63>  341.353  48.590                                               
  54 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   13              GT 10,18,13  1353.37  29.17   4  <  80>  349.463  48.570                                               
  55 GUZ KAZIMIERZ                   3   29              GT 10,08,44  1352.42  29.71  13  <  56>  336.391   0.000                                               
  56 GUZ KAZIMIERZ                   3    4              GT 10,08,49  1351.96  30.25  14  <  72>  336.391   0.000                                               
  57 WACHOWSKI ROMAN i TADEUSZ       2   57                 10,19,53  1351.40  30.79  38-  3-  2  351.205   0.000                                               
  58 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   13              GT 10,27,35  1351.33  31.33   2  <  68>  361.593  48.460                                               
  59 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   22              GT 10,24,40  1351.12  31.87   2  < 107>  357.596  48.430                                               
  60 GRABAN MATEUSZ i RYSZARD        3   11              GT 10,12,23  1350.69  32.41   3  <  70>  340.892  48.410 48.73 T                                       
  61 GUZ TOMASZ                      3   18              GT 10,09,02  1350.65  32.96  64-  7-  3  336.357  48.380 48.70 T                                       
  62 GRDEŃ ARTUR                     3   48              GT 10,08,34  1349.16  33.50  43-  7-  5  335.355  48.350 48.68 T                                       
  63 LASKOWSKI STANISŁAW             3   20              GT 10,13,05  1348.78  34.04   5  <  92>  341.353  48.320                                               
  64 TARGOWSKI GRZEGORZ              2   66                 10,23,53  1348.52  34.58   2  < 174>  355.852   0.000                                               
  65 BARTOŁD ADAM i ARTUR            1   46              GT 10,24,28  1347.91  35.12   3  <  84>  356.476  48.270                                               
  66 LEWICKI ZBIGNIEW                2   50              GT 10,20,20  1347.90  35.66   4  <  79>  350.902  48.240                                               
  67 KACZYŃSKI MARIAN                3   61                 10,13,08  1347.76  36.20   4  <  86>  341.162   0.000                                               
  68 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   30              GT 10,28,31  1346.63  36.74   3  < 310>  361.593  48.190                                               
  69 GRDEŃ ARTUR                     3   22              GT 10,09,10  1345.91  37.28   2  < 135>  335.355  48.160                                               
  70 GRABAN MATEUSZ i RYSZARD        3   83                 10,13,18  1345.80  37.82   4  < 102>  340.892   0.000                                               
  71 SZYMAŃSKI LESZEK                2   31              GT 10,20,12  1345.68  38.36   6  <  90>  350.147  48.110                                               
  72 GUZ KAZIMIERZ                   3  105                 10,10,06  1345.03  38.90  15  <  96>  336.391   0.000                                               
  73 SZYCH BOGDAN                    1    7              GT 10,29,54  1344.97  39.44  34- 11-  5  363.008  48.050 48.44 T                                       
  74 SZYCH BOGDAN                    1    5              GT 10,29,58  1344.64  39.98   2  < 120>  363.008  48.030 48.42 T                                       
  75 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   67                 10,22,08  1341.81  40.52   2  <  99>  351.733   0.000                                               
  76 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   12              GT 10,14,30  1341.27  41.06  26-  7-  5  341.353  47.970                                               
  77 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2   28              GT 10,20,46  1340.92  41.60   3  <  88>  349.667  47.950                                               
  78 PRABUCKI ZENON                  3   33              GT 10,14,42  1340.72  42.14  29-  6-  5  341.480  47.920 48.34 T                                       
  79 LEWICKI ZBIGNIEW                2   22              GT 10,21,47  1340.43  42.68   5  <  81>  350.902  47.890                                               
  80 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   59              GT 10,20,47  1340.05  43.22   5  <  91>  349.463  47.860                                               
  81 LEWICKI ZBIGNIEW                2   60                 10,22,03  1339.07  43.76   6  <  95>  350.902   0.000                                               
  82 DYBICH JANUSZ                   2   10              GT 10,29,01  1338.17  44.30   2  < 152>  359.990  47.810                                               
  83 DZIEDZIŃSKI ARKADIUSZ           2   13              GT 10,22,59  1337.66  44.84   3  < 130>  351.782  47.780                                               
  84 BARTOŁD ADAM i ARTUR            1   95                 10,26,31  1337.54  45.38   4  < 103>  356.476   0.000                                               
  85 WOŹNIAK JANUSZ                  1   74                 10,27,29  1336.70  45.92   3  < 100>  357.546   0.000                                               
  86 KACZYŃSKI MARIAN                3    5              GT 10,15,21  1336.06  46.46   5  < 159>  341.162  47.700                                               
  87 TRELA ARTUR                     3   16              GT 10,19,01  1335.99  47.00  15-  1-  1  346.044  47.680 48.14 T                                       
  88 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2   43              GT 10,21,49  1335.54  47.54   4  < 179>  349.667  47.650                                               
  89 GUZ TOMASZ                      3   96                 10,12,01  1334.66  48.08   2  < 151>  336.357   0.000                                               
  90 SZYMAŃSKI LESZEK                2   53                 10,22,30  1333.89  48.62   7  < 140>  350.147   0.000                                               
  91 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   23                 10,22,00  1333.83  49.16   6  < 113>  349.463   0.000                                               
  92 LASKOWSKI STANISŁAW             3    9              GT 10,15,58  1333.58  49.70   6  < 205>  341.353   0.000                                               
  93 KOZŁOWSKI RYSZARD               3   18              GT 10,12,24  1333.03  50.24  15-  2-  1  336.457  47.510 48.01 T                                       
  94 PATOCKI BENEDYKT                1   66                 10,31,46  1332.89  50.78  29-  4-  2  362.235   0.000                                               
  95 LEWICKI ZBIGNIEW                2   53                 10,23,21  1332.46  51.32   7  < 156>  350.902   0.000                                               
  96 GUZ KAZIMIERZ                   3   50              GT 10,12,36  1331.71  51.86  16  <  98>  336.391   0.000 47.95 T                                       
  97 GZELA ANDRZEJ                   1    6              GT 10,31,41  1331.61  52.40  11-  1-  1  361.776  47.410                                               
  98 GUZ KAZIMIERZ                   3   25              GT 10,12,38  1331.54  52.94  17  < 138>  336.391   0.000                                               
  99 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   52                 10,24,22  1330.47  53.48   3  < 132>  351.733   0.000                                               
 100 WOŹNIAK JANUSZ                  1   91                 10,28,53  1329.74  54.02   4  < 117>  357.546   0.000                                               
 101 KIRSCHENSTEIN STANISŁAW         2    1              GT 10,30,24  1329.04  54.57   2  < 116>  359.372  47.300                                               
 102 GRABAN MATEUSZ i RYSZARD        3   21              GT 10,16,33  1328.76  55.11   5  < 105>  340.892  47.270 47.82 T                                       
 103 BARTOŁD ADAM i ARTUR            1   24              GT 10,28,17  1328.73  55.65   5  < 104>  356.476  47.240                                               
 104 BARTOŁD ADAM i ARTUR            1   52                 10,28,31  1327.58  56.19   6  < 108>  356.476   0.000                                               
 105 GRABAN MATEUSZ i RYSZARD        3   77                 10,16,53  1327.03  56.73   6  < 203>  340.892   0.000                                               
 106 PATOCKI BENEDYKT                1   59                 10,33,08  1326.22  57.27   2  < 202>  362.235   0.000                                               
 107 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   21              GT 10,29,45  1325.66  57.81   3  < 185>  357.596  47.140                                               
 108 BARTOŁD ADAM i ARTUR            1    8              GT 10,28,57  1325.44  58.35   7  < 111>  356.476  47.110                                               
 109 MAZELLA JAN                     1    2              GT 10,31,01  1324.89  58.89  27-  1-  1  359.066  47.080 47.67 T                                       
 110 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   67                 10,33,13  1324.88  59.43  50-  7-  4  361.979   0.000                                               
 111 BARTOŁD ADAM i ARTUR            1   62                 10,29,05  1324.78  59.97   8  < 119>  356.476   0.000                                               
 112 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   19              GT 10,33,20  1324.31  60.51   2  < 190>  361.979  47.000                                               
 113 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   10              GT 10,23,58  1323.89  61.05   7  < 114>  349.463  46.970                                               
 114 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   86              GT 10,23,59  1323.81  61.59   8  < 167>  349.463   0.000                                               
 115 FIERKA PIOTR                    2    1              GT 10,24,23  1323.01  62.13  31-  5-  5  349.782  46.920                                               
 116 KIRSCHENSTEIN STANISŁAW         2   13              GT 10,31,54  1321.71  62.67   3  < 315>  359.372  46.890                                               
 117 WOŹNIAK JANUSZ                  1   55                 10,30,32  1321.63  63.21   5  < 224>  357.546   0.000                                               
 118 BZOWSKI ROMAN                   3   27              GT 10,14,31  1321.61  63.75  18-  1-  1  336.372  46.840                                               
 119 BARTOŁD ADAM i ARTUR            1   58                 10,29,45  1321.51  64.29   9  < 123>  356.476   0.000                                               
 120 SZYCH BOGDAN                    1    3              GT 10,34,42  1321.47  64.83   3  < 134>  363.008  46.780 47.43 T                                       
 121 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3    6              GT 10,18,20  1321.37  65.37   2  < 153>  341.353  46.760                                               
 122 BURCZYK HENRYK                  3    4              GT 10,18,55  1318.82  65.91  39-  6-  4  341.465  46.730 47.39 T                                       
 123 BARTOŁD ADAM i ARTUR            1   25              GT 10,30,39  1317.11  66.45  10  < 124>  356.476  46.700 47.37 T                                       
 124 BARTOŁD ADAM i ARTUR            1   23              GT 10,30,43  1316.79  66.99  11  < 124>  356.476  46.680                                               
 124 BARTOŁD ADAM i ARTUR            1   18              GT 10,30,43  1316.79  66.99  12  < 126>  356.476   0.000 47.34 T                                       
 126 BARTOŁD ADAM i ARTUR            1   12              GT 10,30,45  1316.62  68.07  13  < 131>  356.476   0.000                                               
 127 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   34              GT 10,34,10  1316.21  68.61  28-  8-  5  360.861  46.590 47.28 T                                       
 128 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   21              GT 10,34,16  1315.73  69.15   2  < 129>  360.861  46.570                                               
 129 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   26              GT 10,34,27  1314.85  69.69   3  < 191>  360.861  46.540                                               
 130 DZIEDZIŃSKI ARKADIUSZ           2   53                 10,27,37  1314.50  70.23   4  < 133>  351.782   0.000                                               
 131 BARTOŁD ADAM i ARTUR            1   21              GT 10,31,12  1314.44  70.77  14  < 173>  356.476   0.000                                               
 132 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   13              GT 10,27,47  1313.50  71.31   4  < 189>  351.733  46.460                                               
 133 DZIEDZIŃSKI ARKADIUSZ           2   59                 10,27,51  1313.35  71.85   5  < 192>  351.782   0.000                                               
 134 SZYCH BOGDAN                    1   38              GT 10,36,28  1313.03  72.39   4  < 169>  363.008  46.410                                               
 135 GRDEŃ ARTUR                     3   10              GT 10,15,25  1312.97  72.93   3  < 163>  335.355  46.380 47.11 T                                       
 136 PRABUCKI ZENON                  3   28              GT 10,20,11  1312.46  73.47   2  < 150>  341.480  46.350 47.08 T                                       
 137 DYGULSKI TADEUSZ                1   14              GT 10,34,59  1311.56  74.01   2          360.658  46.320                                               
 138 GUZ KAZIMIERZ                   3  106                 10,16,30  1311.47  74.55  18  < 139>  336.391   0.000                                               
 139 GUZ KAZIMIERZ                   3  118                 10,16,37  1310.87  75.09  19  < 172>  336.391   0.000                                               
 140 SZYMAŃSKI LESZEK                2   82                 10,27,07  1310.84  75.63   8  < 142>  350.147   0.000                                               
 141 PŁOTKA JANUSZ                   2   22              GT 10,34,36  1310.73  76.18  10-  1-  1  359.926  46.220                                               
 142 SZYMAŃSKI LESZEK                2   81                 10,27,10  1310.59  76.72   9  < 143>  350.147   0.000                                               
 143 SZYMAŃSKI LESZEK                2   18              GT 10,27,12  1310.43  77.26  10  < 145>  350.147   0.000                                               
 144 MARKS MARIAN                    3   34              GT 10,17,16  1310.10  77.80  13-  2-  2  337.046  46.140 46.91 T                                       
 145 SZYMAŃSKI LESZEK                2   66                 10,27,17  1310.02  78.34  11  < 149>  350.147   0.000                                               
 146 FIERKA PIOTR                    2   36              GT 10,27,17  1308.66  78.88   2  < 248>  349.782  46.080                                               
 147 GŁADYKOWSKI KRZYSZTOF           1   73                 10,35,06  1308.47  79.42  29-  6-  4  359.961   0.000                                               
 148 RUMIŃSKI HENRYK                 1   27              GT 10,36,46  1307.88  79.96   2  < 291>  361.978  46.030                                               
 149 SZYMAŃSKI LESZEK                2   63                 10,28,03  1306.28  80.50  12  < 161>  350.147   0.000                                               
 150 PRABUCKI ZENON                  3   34              GT 10,21,36  1305.35  81.04   3  < 234>  341.480  45.970                                               
 151 GUZ TOMASZ                      3  116                 10,17,49  1304.64  81.58   3  < 154>  336.357   0.000                                               
 152 DYBICH JANUSZ                   2   20              GT 10,35,57  1304.55  82.12   3  < 206>  359.990  45.920                                               
 153 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3    2              GT 10,21,41  1304.45  82.66   3  < 155>  341.353  45.890                                               
 154 GUZ TOMASZ                      3   30              GT 10,17,53  1304.30  83.20   4  < 228>  336.357  45.860 46.70 T                                       
 155 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3    9              GT 10,21,43  1304.28  83.74   4  < 195>  341.353  45.840                                               
 156 LEWICKI ZBIGNIEW                2    4              GT 10,29,04  1304.15  84.28   8  < 160>  350.902   0.000                                               
 157 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   19              GT 10,21,45  1304.08  84.82   4  < 178>  341.342  45.780                                               
 158 KREZYMON JÓZEF                  1   41              GT 10,35,21  1304.05  85.36  23-  5-  5  359.069  45.760 46.61 T                                       
 159 KACZYŃSKI MARIAN                3   50              GT 10,21,38  1303.97  85.90   6  < 213>  341.162  45.730 46.59 T                                       
 160 LEWICKI ZBIGNIEW                2    5              GT 10,29,08  1303.82  86.44   9  < 162>  350.902   0.000                                               
 161 SZYMAŃSKI LESZEK                2   21              GT 10,28,34  1303.76  86.98  13  < 183>  350.147   0.000                                               
 162 LEWICKI ZBIGNIEW                2    9              GT 10,29,10  1303.66  87.52  10  < 176>  350.902   0.000                                               
 163 GRDEŃ ARTUR                     3   60                 10,17,15  1303.62  88.06   4  < 230>  335.355   0.000                                               
 164 LIEC JAN                        1    5              GT 10,34,34  1303.14  88.60   2  < 243>  357.798  45.590                                               
 165 PIÓR ZYGMUNT                    1   10              GT 10,36,40  1303.11  89.14  21-  1-  1  360.528  45.570 46.46 T                                       
 166 GŁADYKOWSKI KRZYSZTOF           1   47              GT 10,36,19  1302.71  89.68   2  < 186>  359.961  45.540                                               
 167 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    9              GT 10,28,22  1302.19  90.22   9  < 232>  349.463   0.000                                               
 168 KREZYMON JÓZEF                  1   48              GT 10,35,49  1301.84  90.76   2  < 244>  359.069  45.490                                               
 169 SZYCH BOGDAN                    1   24              GT 10,39,00  1301.10  91.30   5  < 170>  363.008  45.460 46.37 T                                       
 170 SZYCH BOGDAN                    1   20              GT 10,39,02  1300.95  91.84   6  < 194>  363.008   0.000                                               
 171 BOBKOWSKA GABRIELA              3    1              GT 10,14,00  1300.87  92.38  16-  2-  2  330.421  45.410 46.33 T                                       
 172 GUZ KAZIMIERZ                   3   13              GT 10,18,47  1299.90  92.92  20  < 219>  336.391   0.000                                               
 173 BARTOŁD ADAM i ARTUR            1   34              GT 10,34,22  1299.27  93.46  15  < 182>  356.476   0.000                                               
 174 TARGOWSKI GRZEGORZ              2    4              GT 10,33,54  1299.20  94.00   3          355.852  45.320                                               
 175 JELIŃSKI ADAM                   1   10              GT 10,38,52  1297.45  94.54  22-  6-  5  361.815  45.300 46.24 T                                       
 176 LEWICKI ZBIGNIEW                2   59                 10,30,34  1296.92  95.08  11  < 187>  350.902   0.000                                               
 177 BURCZYK HENRYK                  3   54                 10,23,34  1295.55  95.62   2  < 247>  341.465   0.000                                               
 178 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   37              GT 10,23,41  1294.52  96.16   5  < 210>  341.342  45.220                                               
 179 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2    3              GT 10,30,08  1294.42  96.70   5  < 180>  349.667  45.190                                               
 180 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2   45              GT 10,30,09  1294.34  97.24   6  < 180>  349.667   0.000                                               
 180 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2    4              GT 10,30,09  1294.34  97.24   7  < 198>  349.667   0.000                                               
 182 BARTOŁD ADAM i ARTUR            1   20              GT 10,35,26  1294.24  98.33  16  < 184>  356.476   0.000                                               
 183 SZYMAŃSKI LESZEK                2   16              GT 10,30,33  1294.20  98.87  14  < 207>  350.147   0.000                                               
 184 BARTOŁD ADAM i ARTUR            1   27              GT 10,35,30  1293.92  99.41  17  < 214>  356.476   0.000 46.05 T                                       
 185 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   29              GT 10,36,24  1293.76  99.95   4  < 193>  357.596  45.030 46.03 T                                       
 186 GŁADYKOWSKI KRZYSZTOF           1   61                 10,38,14  1293.74 100.49   3  < 197>  359.961   0.000                                               
 187 LEWICKI ZBIGNIEW                2   56                 10,31,18  1293.41 101.03  12  < 201>  350.902   0.000                                               
 188 WACHOWSKI ROMAN i TADEUSZ       2    2              GT 10,31,36  1293.10 101.57   2  < 227>  351.205  44.950                                               
 189 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   16              GT 10,32,04  1292.82 102.11   5  < 200>  351.733  44.920                                               
 190 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   26              GT 10,40,06  1292.32 102.65   3  < 245>  361.979  44.890                                               
 191 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   41              GT 10,39,17  1292.10 103.19   4  < 226>  360.861  44.860 45.90 T                                       
 192 DZIEDZIŃSKI ARKADIUSZ           2   63                 10,32,17  1291.97 103.73   6  < 229>  351.782   0.000                                               
 193 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   36              GT 10,36,52  1291.58 104.27   5  < 220>  357.596  44.810 45.85 T                                       
 194 SZYCH BOGDAN                    1   18              GT 10,41,07  1291.31 104.81   7  < 199>  363.008   0.000                                               
 195 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   43              GT 10,24,23  1291.13 105.35   5  < 218>  341.353  44.760 45.81 T                                       
 196 JELIŃSKI ADAM                   1   43              GT 10,40,15  1291.04 105.89   2  < 223>  361.815  44.730 45.79 T                                       
 197 GŁADYKOWSKI KRZYSZTOF           1   20              GT 10,38,50  1290.95 106.43   4  < 203>  359.961  44.700                                               
 198 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2   11              GT 10,30,53  1290.84 106.97   8  < 221>  349.667   0.000                                               
 199 SZYCH BOGDAN                    1    1              GT 10,41,24  1290.01 107.51   8  < 344>  363.008   0.000                                               
 200 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2    1              GT 10,32,40  1289.97 108.05   6  < 208>  351.733  44.620                                               
 201 LEWICKI ZBIGNIEW                2   70                 10,32,14  1288.98 108.59  13  < 222>  350.902   0.000                                               
 202 PATOCKI BENEDYKT                1    1              GT 10,41,03  1288.86 109.13   3  < 351>  362.235  44.570 45.66 T                                       
 203 GRABAN MATEUSZ i RYSZARD        3   53                 10,24,33  1288.57 109.67   7  < 215>  340.892   0.000                                               
 203 GŁADYKOWSKI KRZYSZTOF           1    8              GT 10,39,21  1288.57 109.67   5  < 368>  359.961  44.540                                               
 205 LASKOWSKI STANISŁAW             3   55                 10,24,55  1288.53 110.75   7  < 278>  341.353   0.000                                               
 206 DYBICH JANUSZ                   2   17              GT 10,39,24  1288.44 111.29   4  < 265>  359.990  44.460                                               
 207 SZYMAŃSKI LESZEK                2    3              GT 10,31,46  1288.41 111.83  15  < 216>  350.147   0.000                                               
 208 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   55                 10,33,01  1288.32 112.37   7  < 236>  351.733   0.000                                               
 209 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   16              GT 10,38,51  1288.17 112.91  14-  3-  3  359.206  44.380                                               
 210 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   13              GT 10,25,04  1287.76 113.45   6  < 211>  341.342  44.350 45.49 T                                       
 211 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   30              GT 10,25,07  1287.52 113.99   7  < 276>  341.342   0.000                                               
 212 BOBKOWSKA GABRIELA              3    5              GT 10,16,39  1287.44 114.53   2          330.421  44.300 45.44 T                                       
 213 KACZYŃSKI MARIAN                3    1              GT 10,25,11  1286.51 115.07   7  < 254>  341.162   0.000                                               
 214 BARTOŁD ADAM i ARTUR            1    7              GT 10,37,09  1286.22 115.61  18  < 297>  356.476   0.000 45.40 T                                       
 215 GRABAN MATEUSZ i RYSZARD        3   15              GT 10,25,08  1285.74 116.15   8  < 217>  340.892  44.220                                               
 216 SZYMAŃSKI LESZEK                2   61                 10,32,20  1285.73 116.69  16  < 235>  350.147   0.000                                               
 217 GRABAN MATEUSZ i RYSZARD        3   24              GT 10,25,13  1285.33 117.23   9  < 231>  340.892  44.160                                               
 218 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   46              GT 10,25,35  1285.30 117.77   6  < 336>  341.353   0.000                                               
 219 GUZ KAZIMIERZ                   3   97                 10,21,47  1285.00 118.31  21  < 294>  336.391   0.000                                               
 220 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   30              GT 10,38,25  1284.39 118.85   6  < 345>  357.596   0.000 45.27 T                                       
 221 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2    8              GT 10,32,15  1284.36 119.39   9  < 242>  349.667   0.000                                               
 222 LEWICKI ZBIGNIEW                2   29              GT 10,33,22  1283.63 119.94  14  < 298>  350.902   0.000                                               
 223 JELIŃSKI ADAM                   1   11              GT 10,41,54  1283.49 120.48   3  < 287>  361.815  44.000                                               
 224 WOŹNIAK JANUSZ                  1  104                 10,39,02  1281.37 121.02   6  < 237>  357.546   0.000                                               
 225 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1    9              GT 10,40,26  1280.90 121.56   2  < 280>  359.206  43.950                                               
 226 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   28              GT 10,41,58  1279.80 122.10   5  < 282>  360.861  43.920                                               
 227 WACHOWSKI ROMAN i TADEUSZ       2   41              GT 10,34,30  1279.44 122.64   3          351.205  43.890                                               
 228 GUZ TOMASZ                      3  103                 10,23,00  1278.92 123.18   5  < 261>  336.357   0.000                                               
 229 DZIEDZIŃSKI ARKADIUSZ           2    5              GT 10,35,11  1278.36 123.72   7  < 239>  351.782  43.840                                               
 230 GRDEŃ ARTUR                     3   43              GT 10,22,21  1278.27 124.26   5  < 314>  335.355  43.810                                               
 231 GRABAN MATEUSZ i RYSZARD        3   81                 10,26,42  1278.19 124.80  10  < 289>  340.892   0.000                                               
 232 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   15                 10,33,29  1277.82 125.34  10  < 274>  349.463   0.000                                               
 233 JANKOWSKI FRANCISZEK            3   19              GT 10,26,43  1277.79 125.88  15-  1-  1  340.808  43.730                                               
 234 PRABUCKI ZENON                  3   17              GT 10,27,20  1277.36 126.42   4  < 269>  341.480  43.700 44.97 T                                       
 235 SZYMAŃSKI LESZEK                2   29              GT 10,34,13  1276.90 126.96  17  < 238>  350.147   0.000                                               
 236 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   29              GT 10,35,29  1276.79 127.50   8  < 240>  351.733  43.650                                               
 237 WOŹNIAK JANUSZ                  1   69                 10,40,04  1276.65 128.04   7  < 250>  357.546   0.000                                               
 238 SZYMAŃSKI LESZEK                2    5              GT 10,34,18  1276.51 128.58  18  < 296>  350.147   0.000                                               
 239 DZIEDZIŃSKI ARKADIUSZ           2    1              GT 10,35,45  1275.73 129.12   8  < 283>  351.782  43.570                                               
 240 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   59                 10,35,47  1275.40 129.66   9  < 241>  351.733   0.000                                               
 241 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   91                 10,35,48  1275.32 130.20  10  < 258>  351.733   0.000                                               
 242 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2    2              GT 10,34,15  1274.99 130.74  10  < 302>  349.667   0.000                                               
 243 LIEC JAN                        1   13              GT 10,40,43  1274.59 131.28   3  < 246>  357.798  43.460                                               
 244 KREZYMON JÓZEF                  1   24              GT 10,41,43  1274.58 131.82   3  < 252>  359.069  43.430                                               
 245 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   12              GT 10,44,02  1274.43 132.36   4  < 249>  361.979  43.410                                               
 246 LIEC JAN                        1   22              GT 10,40,46  1274.36 132.90   4  < 349>  357.798  43.380                                               
 247 BURCZYK HENRYK                  3   51                 10,28,04  1273.81 133.44   3  < 295>  341.465   0.000                                               
 248 FIERKA PIOTR                    2   37              GT 10,34,37  1273.71 133.98   3  < 279>  349.782  43.320                                               
 249 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   59                 10,44,13  1273.60 134.52   5  < 275>  361.979   0.000                                               
 250 WOŹNIAK JANUSZ                  1   46              GT 10,40,48  1273.31 135.06   8  < 251>  357.546  43.270                                               
 251 WOŹNIAK JANUSZ                  1   34              GT 10,40,52  1273.01 135.60   9  < 253>  357.546  43.240                                               
 252 KREZYMON JÓZEF                  1   25              GT 10,42,05  1272.92 136.14   4  < 285>  359.069  43.220                                               
 253 WOŹNIAK JANUSZ                  1   20              GT 10,40,54  1272.86 136.68  10  < 255>  357.546  43.190                                               
 254 KACZYŃSKI MARIAN                3   51                 10,28,03  1272.76 137.22   8  < 256>  341.162   0.000                                               
 255 WOŹNIAK JANUSZ                  1  114                 10,40,59  1272.48 137.76  11  < 311>  357.546   0.000                                               
 256 KACZYŃSKI MARIAN                3   24              GT 10,28,13  1271.96 138.30   9  < 257>  341.162   0.000                                               
 257 KACZYŃSKI MARIAN                3   58                 10,28,18  1271.57 138.84  10  < 259>  341.162   0.000                                               
 258 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2    6              GT 10,36,40  1271.32 139.38  11  < 273>  351.733   0.000                                               
 259 KACZYŃSKI MARIAN                3   43              GT 10,28,25  1271.02 139.92  11  < 260>  341.162   0.000                                               
 260 KACZYŃSKI MARIAN                3   12              GT 10,28,26  1270.94 140.46  12  < 262>  341.162   0.000                                               
 261 GUZ TOMASZ                      3   37              GT 10,24,46  1270.39 141.00   6  < 263>  336.357  42.970                                               
 262 KACZYŃSKI MARIAN                3   16              GT 10,28,36  1270.15 141.55  13  < 266>  341.162   0.000                                               
 263 GUZ TOMASZ                      3   72                 10,24,50  1270.07 142.09   7          336.357   0.000                                               
 264 KRUPKE KRZYSZTOF                1   28              GT 10,43,01  1270.05 142.63  17-  3-  3  359.445  42.890                                               
 265 DYBICH JANUSZ                   2   13              GT 10,43,27  1270.03 143.17   5  < 290>  359.990  42.860                                               
 266 KACZYŃSKI MARIAN                3   30              GT 10,28,39  1269.91 143.71  14  < 281>  341.162   0.000                                               
 267 KOZŁOWSKI RYSZARD               3   55                 10,24,59  1269.73 144.25   2          336.457   0.000                                               
 268 KRUPKE KRZYSZTOF                1   12              GT 10,43,09  1269.45 144.79   2  < 332>  359.445  42.780                                               
 269 PRABUCKI ZENON                  3   10              GT 10,29,00  1269.44 145.33   5  < 301>  341.480  42.760                                               
 270 OSSOWSKI JAN                    3   32              GT 10,19,49  1268.70 145.87  11-  2-  2  329.630  42.730 44.19 T                                       
 271 KANTAK BOGUMIŁ                  1   31              GT 10,35,12  1268.48 146.41   2  < 369>  349.085  42.700                                               
 272 SZAMBOWSKI JANUSZ               1    2              GT 10,46,09  1267.99 146.95  16-  1-  1  362.836  42.680                                               
 273 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   15              GT 10,37,24  1267.96 147.49  12  < 292>  351.733   0.000                                               
 274 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   90              GT 10,35,37  1267.93 148.03  11  < 309>  349.463   0.000                                               
 275 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   18              GT 10,45,40  1267.14 148.57   6  < 367>  361.979  42.590                                               
 276 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    3              GT 10,29,28  1266.73 149.11   8  < 303>  341.342   0.000 44.06 T                                       
 277 RACZEK DARIUSZ                  2   30              GT 10,39,14  1266.29 149.65  20-  2-  2  353.591  42.540                                               
 278 LASKOWSKI STANISŁAW             3   41              GT 10,29,38  1265.99 150.19   8  < 293>  341.353   0.000                                               
 279 FIERKA PIOTR                    2   35              GT 10,36,18  1265.95 150.73   4  < 340>  349.782  42.490                                               
 280 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1    3              GT 10,43,45  1265.92 151.27   3          359.206  42.460                                               
 281 KACZYŃSKI MARIAN                3    7              GT 10,29,37  1265.36 151.81  15  < 327>  341.162   0.000                                               
 282 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1    6              GT 10,45,12  1265.29 152.35   6  < 326>  360.861   0.000                                               
 283 DZIEDZIŃSKI ARKADIUSZ           2   50              GT 10,38,08  1264.80 152.89   9  < 284>  351.782   0.000                                               
 284 DZIEDZIŃSKI ARKADIUSZ           2   38              GT 10,38,10  1264.65 153.43  10  < 286>  351.782   0.000                                               
 285 KREZYMON JÓZEF                  1   20              GT 10,44,02  1264.18 153.97   5          359.069  42.320 43.87 T                                       
 286 DZIEDZIŃSKI ARKADIUSZ           2   64                 10,38,21  1263.81 154.51  11  < 348>  351.782   0.000                                               
 287 JELIŃSKI ADAM                   1    3              GT 10,46,27  1263.10 155.05   4  < 288>  361.815  42.270                                               
 288 JELIŃSKI ADAM                   1    5              GT 10,46,39  1262.22 155.59   5  < 308>  361.815  42.240                                               
 289 GRABAN MATEUSZ i RYSZARD        3   31              GT 10,30,05  1262.17 156.13  11  < 313>  340.892   0.000                                               
 290 DYBICH JANUSZ                   2   26              GT 10,45,13  1262.16 156.67   6  < 321>  359.990   0.000                                               
 291 RUMIŃSKI HENRYK                 1   29              GT 10,46,51  1261.91 157.21   3  < 300>  361.978  42.160 43.74 T                                       
 292 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   56                 10,38,50  1261.45 157.75  13  < 322>  351.733   0.000                                               
 293 LASKOWSKI STANISŁAW             3    8              GT 10,30,39  1261.23 158.29   9  < 316>  341.353   0.000                                               
 294 GUZ KAZIMIERZ                   3   51                 10,26,51  1260.60 158.83  22  < 304>  336.391   0.000                                               
 295 BURCZYK HENRYK                  3   20              GT 10,30,55  1260.41 159.37   4  < 320>  341.465  42.050                                               
 296 SZYMAŃSKI LESZEK                2   71                 10,37,52  1260.13 159.91  19          350.147   0.000                                               
 297 BARTOŁD ADAM i ARTUR            1   14              GT 10,42,54  1260.08 160.45  19  < 299>  356.476   0.000                                               
 298 LEWICKI ZBIGNIEW                2   26              GT 10,38,34  1259.67 160.99  15  < 307>  350.902   0.000                                               
 299 BARTOŁD ADAM i ARTUR            1   83                 10,43,04  1259.34 161.53  20  < 353>  356.476   0.000                                               
 300 RUMIŃSKI HENRYK                 1    5              GT 10,47,31  1258.98 162.07   4  < 364>  361.978  41.920                                               
 301 PRABUCKI ZENON                  3   44              GT 10,31,18  1258.68 162.61   6          341.480   0.000                                               
 302 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2   14              GT 10,37,49  1258.63 163.16  11  < 330>  349.667   0.000                                               
 303 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    8              GT 10,31,13  1258.56 163.70   9          341.342   0.000 43.48 T                                       
 304 GUZ KAZIMIERZ                   3   63                 10,27,19  1258.40 164.24  23  < 328>  336.391   0.000                                               
 305 MAKOWSKI EDMUND                 1   15              GT 10,46,05  1258.36 164.78  16-  1-  1  359.995  41.780                                               
 306 MYKOWSKI TADEUSZ                2    2              GT 10,38,04  1257.79 165.32  24-  2-  2  349.748  41.760                                               
 307 LEWICKI ZBIGNIEW                2   16              GT 10,39,11  1256.89 165.86  16  < 324>  350.902   0.000                                               
 308 JELIŃSKI ADAM                   1   12              GT 10,47,59  1256.38 166.40   6          361.815   0.000                                               
 309 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   24              GT 10,38,14  1256.01 166.94  12  < 319>  349.463   0.000                                               
 310 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   33              GT 10,48,01  1255.46 167.48   4  < 317>  361.593  41.650                                               
 311 WOŹNIAK JANUSZ                  1   32              GT 10,44,49  1255.36 168.02  12  < 312>  357.546   0.000                                               
 312 WOŹNIAK JANUSZ                  1   52                 10,44,51  1255.21 168.56  13  < 333>  357.546   0.000                                               
 313 GRABAN MATEUSZ i RYSZARD        3   76                 10,31,36  1255.13 169.10  12  < 343>  340.892   0.000                                               
 314 GRDEŃ ARTUR                     3    9              GT 10,27,13  1254.99 169.64   6  < 357>  335.355  41.540 43.24 T                                       
 315 KIRSCHENSTEIN STANISŁAW         2   27              GT 10,46,35  1253.99 170.18   4          359.372  41.510                                               
 316 LASKOWSKI STANISŁAW             3   32              GT 10,32,13  1253.98 170.72  10  < 329>  341.353   0.000                                               
 317 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1    5              GT 10,48,24  1253.79 171.26   5  < 331>  361.593  41.460                                               
 318 MYKOWSKI TADEUSZ                2   37              GT 10,38,58  1253.73 171.80   2          349.748  41.430                                               
 319 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   85              GT 10,38,46  1253.60 172.34  13  < 365>  349.463   0.000                                               
 320 BURCZYK HENRYK                  3   41              GT 10,32,27  1253.31 172.88   5  < 371>  341.465  41.380                                               
 321 DYBICH JANUSZ                   2    6              GT 10,47,15  1253.23 173.42   7  < 323>  359.990   0.000                                               
 322 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2    4              GT 10,40,41  1253.13 173.96  14  < 325>  351.733   0.000                                               
 323 DYBICH JANUSZ                   2   19              GT 10,47,17  1253.08 174.50   8          359.990   0.000                                               
 324 LEWICKI ZBIGNIEW                2   69                 10,40,04  1252.92 175.04  17          350.902   0.000                                               
 325 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   54                 10,40,44  1252.91 175.58  15  < 337>  351.733   0.000                                               
 326 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   31              GT 10,48,07  1252.48 176.12   7  < 358>  360.861   0.000                                               
 327 KACZYŃSKI MARIAN                3   18              GT 10,32,28  1252.12 176.66  16  < 334>  341.162   0.000 42.96 T                                       
 328 GUZ KAZIMIERZ                   3  120                 10,28,41  1252.00 177.20  24  < 342>  336.391   0.000                                               
 329 LASKOWSKI STANISŁAW             3    3              GT 10,32,47  1251.37 177.74  11  < 341>  341.353   0.000                                               
 330 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2   15              GT 10,39,32  1250.90 178.28  12  < 361>  349.667   0.000                                               
 331 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   28              GT 10,49,06  1250.75 178.82   6          361.593   0.000                                               
 332 KRUPKE KRZYSZTOF                1    1              GT 10,47,25  1250.61 179.36   3          359.445  41.050                                               
 333 WOŹNIAK JANUSZ                  1   50              GT 10,45,54  1250.60 179.90  14          357.546   0.000                                               
 334 KACZYŃSKI MARIAN                3   68                 10,32,48  1250.59 180.44  17  < 335>  341.162   0.000                                               
 335 KACZYŃSKI MARIAN                3    4              GT 10,32,49  1250.52 180.98  18  < 355>  341.162   0.000                                               
 336 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   29              GT 10,33,01  1250.30 181.52   7          341.353   0.000                                               
 337 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   19              GT 10,41,31  1249.42 182.06  16  < 352>  351.733   0.000                                               
 338 KŁOS KRZYSZTOF                  2    1              GT 10,37,15  1249.33 182.60  15-  1-  1  346.376  40.890                                               
 339 MARKS MARIAN                    3   27              GT 10,29,49  1249.17 183.14   2          337.046  40.860 42.70 T                                       
 340 FIERKA PIOTR                    2   21              GT 10,40,25  1247.37 183.68   5          349.782  40.840                                               
 341 LASKOWSKI STANISŁAW             3   19              GT 10,33,43  1247.10 184.22  12  < 362>  341.353   0.000                                               
 342 GUZ KAZIMIERZ                   3  112                 10,29,45  1247.05 184.76  25  < 356>  336.391   0.000                                               
 343 GRABAN MATEUSZ i RYSZARD        3   54                 10,33,22  1247.01 185.31  13  < 346>  340.892   0.000                                               
 344 SZYCH BOGDAN                    1   55                 10,51,17  1246.24 185.85   9  < 363>  363.008   0.000                                               
 345 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   31              GT 10,47,00  1245.98 186.39   7          357.596   0.000                                               
 346 GRABAN MATEUSZ i RYSZARD        3   19              GT 10,33,40  1245.65 186.93  14  < 347>  340.892   0.000 42.55 T                                       
 347 GRABAN MATEUSZ i RYSZARD        3   42              GT 10,33,42  1245.50 187.47  15          340.892   0.000                                               
 348 DZIEDZIŃSKI ARKADIUSZ           2   43              GT 10,42,32  1245.10 188.01  12          351.782   0.000                                               
 349 LIEC JAN                        1   38              GT 10,47,24  1244.95 188.55   5          357.798  40.590                                               
 350 OSSOWSKI JAN                    3    9              GT 10,24,51  1244.59 189.09   2          329.630  40.570 42.46 T                                       
 351 PATOCKI BENEDYKT                1   23              GT 10,51,18  1243.51 189.63   4          362.235  40.540 42.44 T                                       
 352 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   82                 10,43,09  1242.21 190.17  17  < 359>  351.733   0.000                                               
 353 BARTOŁD ADAM i ARTUR            1   30              GT 10,47,15  1241.00 190.71  21  < 354>  356.476   0.000                                               
 354 BARTOŁD ADAM i ARTUR            1   16              GT 10,47,17  1240.85 191.25  22          356.476   0.000                                               
 355 KACZYŃSKI MARIAN                3   13              GT 10,35,04  1240.29 191.79  19          341.162   0.000 42.35 T                                       
 356 GUZ KAZIMIERZ                   3    3              GT 10,31,15  1240.15 192.33  26          336.391   0.000                                               
 357 GRDEŃ ARTUR                     3   54                 10,30,29  1239.84 192.87   7          335.355   0.000                                               
 358 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1    8              GT 10,51,06  1239.65 193.41   8          360.861   0.000                                               
 359 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   28              GT 10,43,49  1239.30 193.95  18          351.733   0.000                                               
 360 RACZEK DARIUSZ                  2    3              GT 10,45,20  1239.22 194.49   2          353.591  40.300                                               
 361 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2   37              GT 10,42,16  1238.78 195.03  13          349.667   0.000                                               
 362 LASKOWSKI STANISŁAW             3   38              GT 10,35,42  1238.13 195.57  13          341.353   0.000 42.20 T                                       
 363 SZYCH BOGDAN                    1   53                 10,53,15  1237.88 196.11  10  < 366>  363.008   0.000                                               
 364 RUMIŃSKI HENRYK                 1   12              GT 10,52,40  1236.83 196.65   5          361.978  40.190                                               
 365 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   49                 10,42,44  1236.02 197.19  14          349.463   0.000                                               
 366 SZYCH BOGDAN                    1   51                 10,53,54  1235.14 197.73  11          363.008   0.000                                               
 367 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   72                 10,53,09  1234.79 198.27   7          361.979   0.000                                               
 368 GŁADYKOWSKI KRZYSZTOF           1   12              GT 10,51,38  1234.29 198.81   6          359.961  40.080                                               
 369 KANTAK BOGUMIŁ                  1   41              GT 10,42,53  1234.03 199.35   3          349.085  40.050 42.05 T                                       
 370 DAMPS JACEK                     3   41              GT 10,28,35  1233.25 199.89  19-  1-  1  331.231  40.030 42.03 T                                       
 371 BURCZYK HENRYK                  3   28              GT 10,37,00  1232.73 200.43   6          341.465  40.000 42.01 T                                       
 ---------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                            
 -------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                              
 372 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   20              GT 10,45,21  1232.64   0.00  19          351.733   0.000                                               
 373 MAKOWSKI EDMUND                 1    5              GT 10,52,13  1231.95   0.00   2          359.995   0.000                                               
 374 MAKOWSKI EDMUND                 1    9              GT 10,52,19  1231.52   0.00   3          359.995   0.000                                               
 375 KOZŁOWSKI RYSZARD               3   37              GT 10,33,15  1231.32   0.00   3          336.457   0.000 41.92 T                                       
 376 GUZ TOMASZ                      3   17              GT 10,33,12  1231.18   0.00   8          336.357   0.000 41.90 T                                       
 377 KACZYŃSKI MARIAN                3   44              GT 10,37,07  1231.11   0.00  20          341.162   0.000                                               
 378 BARTOŁD ADAM i ARTUR            1   38              GT 10,49,34  1231.07   0.00  23          356.476   0.000                                               
 379 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   20              GT 10,53,12  1230.77   0.00   9          360.861   0.000                                               
 380 WOLIŃSKI KAZIMIERZ              1   52                 10,54,17  1230.09   0.00  39-  0-  0  361.996   0.000                                               
 381 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   30              GT 10,53,24  1229.93   0.00  10          360.861   0.000                                               
 382 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   87                 10,46,04  1229.55   0.00  20          351.733   0.000                                               
 383 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   15              GT 10,52,16  1229.04   0.00   4          359.206   0.000                                               
 384 MARKS MARIAN                    3    4              GT 10,34,16  1228.90   0.00   3          337.046   0.000 41.73 T                                       
 385 PRABUCKI ZENON                  3    8              GT 10,37,55  1228.71   0.00   7          341.480   0.000                                               
 386 PRABUCKI ZENON                  3   49              GT 10,37,57  1228.57   0.00   8          341.480   0.000                                               
 387 GRABAN MATEUSZ i RYSZARD        3   10              GT 10,37,32  1228.29   0.00  16          340.892   0.000 41.66 T                                       
 388 KIRSCHENSTEIN STANISŁAW         2   15              GT 10,52,56  1226.81   0.00   5          359.372   0.000                                               
 389 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   25              GT 10,54,48  1226.57   0.00   7          361.593   0.000                                               
 390 KRUPKE KRZYSZTOF                1   13              GT 10,53,05  1226.43   0.00   4          359.445   0.000                                               
 391 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   12              GT 10,54,21  1225.96   0.00  11          360.861   0.000                                               
 392 LEWICKI ZBIGNIEW                2   67                 10,46,18  1225.64   0.00  18          350.902   0.000                                               
 393 WOLIŃSKI KAZIMIERZ              1   20              GT 10,55,23  1225.51   0.00   2          361.996   0.000                                               
 394 WACHOWSKI ROMAN i TADEUSZ       2    1              GT 10,46,40  1225.13   0.00   4          351.205   0.000                                               
 395 BURCZYK HENRYK                  3   42              GT 10,38,44  1225.06   0.00   7          341.465   0.000                                               
 396 LEWICKI ZBIGNIEW                2   51                 10,46,30  1224.79   0.00  19          350.902   0.000                                               
 397 SZYCH BOGDAN                    1   26              GT 10,56,34  1224.04   0.00  12          363.008   0.000                                               
 398 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   53                 10,47,22  1223.99   0.00  21          351.733   0.000                                               
 399 JELIŃSKI ADAM                   1    8              GT 10,55,43  1223.52   0.00   7          361.815   0.000 41.40 T                                       
 400 PRABUCKI ZENON                  3   47              GT 10,39,06  1223.50   0.00   9          341.480   0.000 41.38 T                                       
 401 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2   34              GT 10,45,52  1223.18   0.00  14          349.667   0.000                                               
 402 WOŹNIAK JANUSZ                  1   51                 10,52,19  1223.15   0.00  15          357.546   0.000                                               
 403 RUMIŃSKI HENRYK                 1    6              GT 10,55,57  1223.11   0.00   6          361.978   0.000                                               
 404 WOŹNIAK JANUSZ                  1   11              GT 10,52,24  1222.80   0.00  16          357.546   0.000                                               
 405 WOŹNIAK JANUSZ                  1   23              GT 10,52,27  1222.59   0.00  17          357.546   0.000 41.27 T                                       
 406 WOŹNIAK JANUSZ                  1   86                 10,52,29  1222.45   0.00  18          357.546   0.000                                               
 407 KIRSCHENSTEIN STANISŁAW         2   25              GT 10,54,02  1222.22   0.00   6          359.372   0.000                                               
 408 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   43              GT 10,55,51  1222.22   0.00   8          361.593   0.000                                               
 409 DYBICH JANUSZ                   2   23              GT 10,54,37  1221.89   0.00   9          359.990   0.000                                               
 410 WACHOWSKI ROMAN i TADEUSZ       2   55                 10,47,27  1221.80   0.00   5          351.205   0.000                                               
 411 GRDEŃ ARTUR                     3   38              GT 10,34,31  1221.62   0.00   8          335.355   0.000                                               
 412 KACZYŃSKI MARIAN                3   62                 10,39,17  1221.56   0.00  21          341.162   0.000                                               
 413 WOŹNIAK JANUSZ                  1    9              GT 10,52,42  1221.54   0.00  19          357.546   0.000                                               
 414 WACHOWSKI ROMAN i TADEUSZ       2    4              GT 10,47,31  1221.51   0.00   6          351.205   0.000                                               
 415 GUZ KAZIMIERZ                   3   24              GT 10,35,31  1220.95   0.00  27          336.391   0.000                                               
 416 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   34              GT 10,48,24  1219.60   0.00  22          351.733   0.000                                               
 417 BURCZYK HENRYK                  3    6              GT 10,40,18  1218.21   0.00   8          341.465   0.000                                               
 418 MAZELLA JAN                     1   53                 10,54,50  1217.86   0.00   2          359.066   0.000                                               
 419 FIERKA PIOTR                    2   22              GT 10,47,30  1216.63   0.00   6          349.782   0.000                                               
 420 KACZYŃSKI MARIAN                3   74                 10,40,29  1216.34   0.00  22          341.162   0.000                                               
 421 LEWICKI ZBIGNIEW                2   39              GT 10,48,35  1215.95   0.00  20          350.902   0.000                                               
 422 LIEC JAN                        1    1              GT 10,54,17  1215.83   0.00   6          357.798   0.000                                               
 423 GŁADYKOWSKI KRZYSZTOF           1   10              GT 10,56,04  1215.81   0.00   7          359.961   0.000                                               
 424 GUZ KAZIMIERZ                   3   31              GT 10,36,52  1214.99   0.00  28          336.391   0.000                                               
 425 WOŹNIAK JANUSZ                  1  113                 10,54,20  1214.77   0.00  20          357.546   0.000                                               
 426 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   91                 10,47,45  1214.47   0.00  15          349.463   0.000                                               
 427 DAMPS JACEK                     3   44              GT 10,32,47  1214.26   0.00   2          331.231   0.000 40.80 T                                       
 428 PATOCKI BENEDYKT                1   22              GT 10,58,19  1214.26   0.00   5          362.235   0.000                                               
 429 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   83              GT 10,47,50  1214.12   0.00  16          349.463   0.000                                               
 430 BZOWSKI ROMAN                   3    9              GT 10,37,07  1213.83   0.00   2          336.372   0.000 40.73 T                                       
 431 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   15              GT 10,57,58  1213.54   0.00   9          361.593   0.000                                               
 432 WOŹNIAK JANUSZ                  1   93                 10,54,41  1213.32   0.00  21          357.546   0.000                                               
 433 KACZYŃSKI MARIAN                3   31              GT 10,41,13  1213.16   0.00  23          341.162   0.000                                               
 434 PATOCKI BENEDYKT                1   65                 10,58,36  1213.11   0.00   6          362.235   0.000                                               
 435 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   41              GT 10,41,29  1212.69   0.00   8          341.353   0.000 40.63 T                                       
 436 TRELA ARTUR                     3   40              GT 10,45,26  1212.35   0.00   2          346.044   0.000 40.60 T                                       
 437 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   30              GT 10,58,40  1211.98   0.00   8          361.979   0.000                                               
 438 SZYCH BOGDAN                    1   37              GT 10,59,53  1210.50   0.00  13          363.008   0.000                                               
 439 GRABAN MATEUSZ i RYSZARD        3   47              GT 10,41,54  1209.27   0.00  17          340.892   0.000                                               
 440 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   18              GT 10,49,11  1208.45   0.00  17          349.463   0.000                                               
 441 WOŹNIAK JANUSZ                  1   71                 10,56,02  1207.79   0.00  22          357.546   0.000                                               
 442 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   67                 10,59,43  1206.45   0.00  10          361.593   0.000                                               
 443 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   51                 10,56,25  1206.40   0.00   8          357.596   0.000                                               
 444 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1    5              GT 10,57,45  1206.40   0.00   5          359.206   0.000                                               
 445 LIEC JAN                        1   23              GT 10,56,38  1206.20   0.00   7          357.798   0.000                                               
 446 LEWICKI ZBIGNIEW                2   17              GT 10,51,02  1205.71   0.00  21          350.902   0.000                                               
 447 GUZ KAZIMIERZ                   3   15              GT 10,39,07  1205.20   0.00  29          336.391   0.000                                               
 448 SOCHA KAZIMIERZ                 2   41              GT 10,54,52  1204.04   0.00  14-  0-  0  355.030   0.000                                               
 449 KREZYMON JÓZEF                  1   33              GT 10,58,14  1203.99   0.00   6          359.069   0.000                                               
 450 BURCZYK HENRYK                  3   29              GT 10,43,41  1203.68   0.00   9          341.465   0.000                                               
 451 LEWICKI ZBIGNIEW                2   12              GT 10,51,38  1203.23   0.00  22          350.902   0.000                                               
 452 LEWICKI ZBIGNIEW                2   72                 10,51,41  1203.02   0.00  23          350.902   0.000                                               
 453 BURCZYK HENRYK                  3   13              GT 10,43,52  1202.91   0.00  10          341.465   0.000 40.24 T                                       
 454 BOBKOWSKA GABRIELA              3    3              GT 10,34,54  1201.97   0.00   3          330.421   0.000 40.22 T                                       
 455 RUMIŃSKI HENRYK                 1   17              GT 11,01,10  1201.92   0.00   7          361.978   0.000 40.19 T                                       
 456 SZAMBOWSKI JANUSZ               1    4              GT 11,01,53  1201.91   0.00   2          362.836   0.000                                               
 457 JELIŃSKI ADAM                   1    7              GT 11,01,03  1201.84   0.00   8          361.815   0.000 40.15 T                                       
 458 SZYCH BOGDAN                    1   12              GT 11,02,04  1201.75   0.00  14          363.008   0.000 40.13 T                                       
 459 PATOCKI BENEDYKT                1    7              GT 11,01,40  1200.78   0.00   7          362.235   0.000 40.11 T                                       
 460 LIEC JAN                        1    8              GT 10,58,15  1199.66   0.00   8          357.798   0.000                                               
 461 LIEC JAN                        1    7              GT 10,58,20  1199.32   0.00   9          357.798   0.000                                               
 462 LIEC JAN                        1    3              GT 10,58,23  1199.12   0.00  10          357.798   0.000                                               
 463 LEWICKI ZBIGNIEW                2    7              GT 10,52,42  1198.85   0.00  24          350.902   0.000                                               
 464 SALA JERZY                      1   17              GT 11,01,36  1198.85   0.00  18-  0-  0  361.574   0.000                                               
 --------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów 1:4                                                               
 465 KOZŁOWSKI RYSZARD               3   26              GT 10,40,44  1198.49   0.00   4          336.457   0.000                                               
 466 BURCZYK HENRYK                  3   27              GT 10,45,19  1196.79   0.00  11          341.465   0.000                                               
 467 PRABUCKI ZENON                  3   32              GT 10,45,23  1196.57   0.00  10          341.480   0.000                                               
 468 LEWICKI ZBIGNIEW                2   36              GT 10,53,16  1196.53   0.00  25          350.902   0.000                                               
 469 PIÓR ZYGMUNT                    1   20              GT 11,01,29  1195.85   0.00   2          360.528   0.000                                               
 470 LASKOWSKI STANISŁAW             3    2              GT 10,45,27  1195.84   0.00  14          341.353   0.000                                               
 471 TARGOWSKI GRZEGORZ              2    6              GT 10,57,35  1195.81   0.00   4          355.852   0.000                                               
 472 DYBICH JANUSZ                   2   14              GT 11,01,05  1195.65   0.00  10          359.990   0.000                                               
 473 GRABAN MATEUSZ i RYSZARD        3   90                 10,45,09  1195.48   0.00  18          340.892   0.000                                               
 474 WACHOWSKI ROMAN i TADEUSZ       2   42              GT 10,53,58  1194.71   0.00   7          351.205   0.000                                               
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  6, z dnia 01.06.14 NEUBRANDENBURG                           
            Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [1]                            
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 GUZ             KAZIMIERZ       3    77    5    26   249.19     
              2 LEWICKI         ZBIGNIEW        2    59    5    17   245.18     
              3 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    45    5    13   244.91     
              4 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    61    5    19   244.67     
              5 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    54    5    14   241.32     
              6 KACZYŃSKI       MARIAN          3    58    5    19   240.67     
              7 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2    36    5    13   238.06     
              8 BARTOŁD ADAM    i ARTUR         1    59    5    22   236.00     
              9 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    48    5     9   234.75     
             10 SZYCH           BOGDAN          1    34    5    11   234.73     
             11 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    24    5     7   234.22     
             12 GRABAN MATEUSZ  i RYSZARD       3    55    5    15   233.92     
             13 DZIEDZIŃSKI     ARKADIUSZ       2    31    5    12   233.16     
             14 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    26    5     7   231.22     
             15 DYBICH          JANUSZ          2    17    5     8   230.81     
             16 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    61    5    18   228.79     
             17 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    43    5     6   228.65     
             18 WOŹNIAK         JANUSZ          1    48    5    14   228.54     
             19 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    28    5     8   228.48     
             20 GRDEŃ           ARTUR           3    43    5     7   228.24     
             21 PRABUCKI        ZENON           3    29    5     6   226.70     
             22 LIEC            JAN             1    25    5     5   222.24     
             23 KREZYMON        JÓZEF           1    23    5     5   220.22     
             24 FIERKA          PIOTR           2    31    5     5   219.65     
             25 RUMIŃSKI        HENRYK          1    19    5     5   218.98     
             26 JELIŃSKI        ADAM            1    22    5     6   218.54     
             27 KIRSCHENSTEIN   STANISŁAW       2    20    4     4   185.21     
             28 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    50    4     7   177.89     
             29 GŁADYKOWSKI     KRZYSZTOF       1    29    4     6   174.86     
             30 BURCZYK         HENRYK          3    39    4     6   170.16     
             31 GUZ             TOMASZ          3    64    3     7   137.21     
             32 KANTAK          BOGUMIŁ         1    18    3     3   131.94     
             33 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    14    3     3   130.79     
             34 KRUPKE          KRZYSZTOF       1    17    3     3   126.72     
             35 DYGULSKI        TADEUSZ         1    13    2     2    95.43     
             36 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    44    2     3    94.56     
             37 BOBKOWSKA       GABRIELA        3    16    2     2    89.71     
             38 WACHOWSKI ROMAN i TADEUSZ       2    38    2     3    88.84     
             39 MARKS           MARIAN          3    13    2     2    87.00     
             40 PATOCKI         BENEDYKT        1    29    2     4    85.11     
             41 OSSOWSKI        JAN             3    11    2     2    83.30     
             42 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    24    2     2    83.19     
             43 RACZEK          DARIUSZ         2    20    2     2    82.84     
             44 TRELA           ARTUR           3    15    1     1    47.68     
             45 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3    15    1     2    47.51     
             46 GZELA           ANDRZEJ         1    11    1     1    47.41     
             47 MAZELLA         JAN             1    27    1     1    47.08     
             48 BZOWSKI         ROMAN           3    18    1     1    46.84     
             49 PŁOTKA          JANUSZ          2    10    1     1    46.22     
             50 PIÓR            ZYGMUNT         1    21    1     1    45.57     
             51 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3    15    1     1    43.73     
             52 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1    16    1     1    42.68     
             53 MAKOWSKI        EDMUND          1    16    1     1    41.78     
             54 KŁOS            KRZYSZTOF       2    15    1     1    40.89     
             55 DAMPS           JACEK           3    19    1     1    40.03     
             56 JANKOWSKI       GRZEGORZ        1    11    0     0     0.00     
             57 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    20    0     0     0.00     
             58 SALA            JERZY           1    18    0     0     0.00     
             59 WOLIŃSKI        KAZIMIERZ       1    39    0     0     0.00     
             60 GUS             MARCIN          1     9    0     0     0.00     
             61 RYDZEWSKI       LESZEK          1     9    0     0     0.00     
             62 NESTEROWICZ     JAN             2    10    0     0     0.00     
             63 SOCHA           KAZIMIERZ       2    14    0     0     0.00     
             64 DAMPS           ZBIGNIEW        3     8    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [1]                                                                                                                      
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+                                                                             
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|                                                                             
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |konk.|punkty |Wkł.%|                                                                             
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+                                                                             
    1    5 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  5  5  5  5  5  5   30   1018.75  32.1                                                                             
    2    3 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5   30   1017.76  33.7                                                                             
    3    6 LEWICKI         ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5   30   1016.51  32.6                                                                             
    4    1 SZYCH           BOGDAN          1  5  5  5  5  5  5   30   1014.34  38.3                                                                             
    5    7 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  5  5  5  5  5   30   1013.94  26.0                                                                             
    6    9 GUZ             KAZIMIERZ       3  5  5  5  5  5  5   30   1013.87  24.5                                                                             
    7    4 GRABAN MATEUSZ  i RYSZARD       3  5  5  5  5  5  5   30   1010.13  30.4                                                                             
    8    8 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5  5   30   1009.74  31.5                                                                             
    9   10 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5  5   30    999.19  25.6                                                                             
   10   11 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2  5  5  5  5  5  5   30    997.39  29.9                                                                             
   11   12 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5  5   30    991.90  37.7                                                                             
   12   13 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5  5   30    979.64  20.0                                                                             
   13   16 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5  5   30    976.52  22.2                                                                             
   14   18 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  5  5  5  5  5   30    970.01  21.7                                                                             
   15   17 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  5  5  5  5  5   30    969.94  34.8                                                                             
   16   19 BARTOŁD ADAM    i ARTUR         1  4  5  5  5  5  5   29    967.24  28.0                                                                             
   17   14 FIERKA          PIOTR           2  5  5  5  5  5  5   30    965.86  22.1                                                                             
   18    2 KIRSCHENSTEIN   STANISŁAW       2  5  5  5  5  5  4   29    963.66  48.7                                                                             
   19   20 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  5  5  5  5   30    940.50  25.0                                                                             
   20   24 DZIEDZIŃSKI     ARKADIUSZ       2  5  5  5  5  4  5   29    929.69  28.0                                                                             
   21   23 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  5  5  5  5  4  5   29    925.74  19.9                                                                             
   22   25 GRDEŃ           ARTUR           3  5  3  5  5  5  5   28    923.28  17.4                                                                             
   23   15 GŁADYKOWSKI     KRZYSZTOF       1  5  5  5  5  5  4   29    920.72  22.5                                                                             
   24   27 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  4  4  5   28    897.85  42.7                                                                             
   25   22 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  5  4  4   28    876.09  24.7                                                                             
   26   26 BURCZYK         HENRYK          3  2  5  5  5  5  4   26    849.27  13.2                                                                             
   27   29 LIEC            JAN             1  5  5  5  5  2  5   27    820.75  14.9                                                                             
   28   31 KREZYMON        JÓZEF           1  5  5  5  5  1  5   26    780.43  26.9                                                                             
   29   33 RUMIŃSKI        HENRYK          1  5  5  5  5  1  5   26    770.95  21.4                                                                             
   30   28 PATOCKI         BENEDYKT        1  5  5  5  5  3  2   25    715.61  13.5                                                                             
   31   21 MIOTK           SŁAWOMIR        1  5  5  5  5  4 --   24    698.63  26.8                                                                             
   32   30 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  2  5  3  2   22    670.41  15.3                                                                             
   33   34 GUZ             TOMASZ          3  5  2  5  5  2  3   22    665.46   8.7                                                                             
   34   43 PRABUCKI        ZENON           3  3  5  4  5  0  5   22    657.68  10.6                                                                             
   35   32 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  1  1   22    597.72  17.0                                                                             
   36   40 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  2  5  5  0  3   20    579.97  19.0                                                                             
   37   36 OSSOWSKI        JAN             3  4  1  5  3  3  2   18    554.24  13.9                                                                             
   38   39 RACZEK          DARIUSZ         2  5  5  0  5  1  2   18    539.62  17.3                                                                             
   39   35 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1  5  5  5  5 --  1   21    537.56  19.8                                                                             
   40   45 KANTAK          BOGUMIŁ         1  0  0  2  5  3  3   13    535.00   7.4                                                                             
   41   44 KRUPKE          KRZYSZTOF       1  5  0  5  5  0  3   18    533.01  14.4                                                                             
   42   42 WACHOWSKI ROMAN i TADEUSZ       2  5  2  0  5  2  2   16    529.71   7.6                                                                             
   43   37 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3  4  4  5  3  2  1   19    516.89  11.9                                                                             
   44   38 BZOWSKI         ROMAN           3  5  3  5  5  0  1   19    505.31  11.4                                                                             
   45   46 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5  5  5  3 --  2   20    494.65  21.1                                                                             
   46   41 MAZELLA         JAN             1  5  3  5  5  0  1   19    489.17   9.9                                                                             
   47   52 BOBKOWSKA       GABRIELA        3  5  3  5  2 --  2   17    424.77  20.6                                                                             
   48   49 PŁOTKA          JANUSZ          2  5  5  5  2  0  1   18    406.94  17.2                                                                             
   49   53 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  3  5  2  3  0  2   15    406.23   5.7                                                                             
   50   54 MARKS           MARIAN          3  2  3  5  3 --  2   15    398.32  13.9                                                                             
   51   47 SZKODOWSKI      PIOTR           1  5  4  5  3 -- --   17    381.95  12.1                                                                             
   52   48 SALA            JERZY           1  5  5  3  3 --  0   16    378.84  19.8                                                                             
   53   50 GUS             MARCIN          1  5  0  5  4  0  0   14    355.04  15.3                                                                             
   54   51 SOCHA           KAZIMIERZ       2  4  4  2  4 --  0   14    341.96   9.8                                                                             
   55   55 KŁOS            KRZYSZTOF       2  5  5  2  2 --  1   15    337.07  13.6                                                                             
   56   56 GZELA           ANDRZEJ         1  4  0  4  2  1  1   12    328.97  11.3                                                                             
   57   58 DAMPS           JACEK           3  5  0  4  2  0  1   12    296.77   5.6                                                                             
   58   57 GOLUŃSKI        ROMAN           1  3  5  5  1 -- --   14    276.71  15.0                                                                             
   59   60 TRELA           ARTUR           3  1  0  4  2  1  1    9    267.45   6.0                                                                             
   60   59 WOLIŃSKI        KAZIMIERZ       1  3  4  0 --  3  0   10    256.34   5.0                                                                             
   61   64 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  0  2  3  2  0  1    8    223.35   4.0                                                                             
   62   61 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  5  5  2  0 -- --   12    214.81  11.9                                                                             
   63   62 JANKOWSKI       GRZEGORZ        1  4  2  0  2 --  0    8    202.90   6.5                                                                             
   64   63 SOWIERALSKI     DAMIAN          1  4  2  4  0 -- --   10    181.29  10.5                                                                             
   65   65 MAKOWSKI        EDMUND          1  1  0  2  1  1  1    6    179.67   3.5                                                                             
   66   66 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  2  0  0  2  0  0    4    129.32   3.8                                                                             
   67   67 DAMPS           ZBIGNIEW        3  1  1  5  0 --  0    7    129.22   7.3                                                                             
   68   68 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  1  1  0  1 -- --    3     83.98   3.5                                                                             
   69   69 KRAUZE          STANISŁAW       1  0  0  0  1 -- --    1     47.31   2.1                                                                             
   70   70 RYDZEWSKI       LESZEK          1  1 -- --  0  0  0    1     19.05   1.6                                                                             
   71   71 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  0  0  1  0 -- --    1     18.13   2.2                                                                             
   72   72 NESTEROWICZ     JAN             2  0  1 --  0 --  0    1     16.79   1.4                                                                             
   73   73 GÓRSKI          JAN             1  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                             

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  6, z dnia 01.06.14 NEUBRANDENBURG                           
            Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [2]                     
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 GUZ             KAZIMIERZ       3    77    5    26   249.73     
              2 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    61    5    19   245.29     
              3 LEWICKI         ZBIGNIEW        2    59    5    17   245.18     
              4 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    45    5    13   244.91     
              5 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    54    5    14   244.00     
              6 KACZYŃSKI       MARIAN          3    58    5    19   243.16     
              7 GRABAN MATEUSZ  i RYSZARD       3    55    5    15   243.09     
              8 BARTOŁD ADAM    i ARTUR         1    59    5    22   241.24     
              9 WOŹNIAK         JANUSZ          1    48    5    14   240.75     
             10 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    48    5     9   240.24     
             11 DZIEDZIŃSKI     ARKADIUSZ       2    31    5    12   238.69     
             12 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2    36    5    13   238.06     
             13 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    61    5    18   235.87     
             14 SZYCH           BOGDAN          1    34    5    11   234.73     
             15 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    24    5     7   234.22     
             16 GRDEŃ           ARTUR           3    43    5     7   232.32     
             17 GUZ             TOMASZ          3    64    5     7   231.67     
             18 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    26    5     7   231.22     
             19 DYBICH          JANUSZ          2    17    5     8   230.81     
             20 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    43    5     6   228.65     
             21 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    28    5     8   228.48     
             22 PRABUCKI        ZENON           3    29    5     6   226.70     
             23 GŁADYKOWSKI     KRZYSZTOF       1    29    5     6   225.83     
             24 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    50    5     7   225.65     
             25 LIEC            JAN             1    25    5     5   222.24     
             26 KREZYMON        JÓZEF           1    23    5     5   220.22     
             27 FIERKA          PIOTR           2    31    5     5   219.65     
             28 RUMIŃSKI        HENRYK          1    19    5     5   218.98     
             29 BURCZYK         HENRYK          3    39    5     6   218.75     
             30 JELIŃSKI        ADAM            1    22    5     6   218.54     
             31 KIRSCHENSTEIN   STANISŁAW       2    20    4     4   185.21     
             32 PATOCKI         BENEDYKT        1    29    4     4   179.76     
             33 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    44    3     3   142.86     
             34 WACHOWSKI ROMAN i TADEUSZ       2    38    3     3   137.33     
             35 KANTAK          BOGUMIŁ         1    18    3     3   131.94     
             36 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    14    3     3   130.79     
             37 KRUPKE          KRZYSZTOF       1    17    3     3   126.72     
             38 DYGULSKI        TADEUSZ         1    13    2     2    95.43     
             39 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3    15    2     2    90.32     
             40 BOBKOWSKA       GABRIELA        3    16    2     2    89.71     
             41 MARKS           MARIAN          3    13    2     2    87.00     
             42 OSSOWSKI        JAN             3    11    2     2    83.30     
             43 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    24    2     2    83.19     
             44 RACZEK          DARIUSZ         2    20    2     2    82.84     
             45 TRELA           ARTUR           3    15    1     1    47.68     
             46 GZELA           ANDRZEJ         1    11    1     1    47.41     
             47 MAZELLA         JAN             1    27    1     1    47.08     
             48 BZOWSKI         ROMAN           3    18    1     1    46.84     
             49 PŁOTKA          JANUSZ          2    10    1     1    46.22     
             50 PIÓR            ZYGMUNT         1    21    1     1    45.57     
             51 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3    15    1     1    43.73     
             52 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1    16    1     1    42.68     
             53 MAKOWSKI        EDMUND          1    16    1     1    41.78     
             54 KŁOS            KRZYSZTOF       2    15    1     1    40.89     
             55 DAMPS           JACEK           3    19    1     1    40.03     
             56 SALA            JERZY           1    18    0     0     0.00     
             57 GUS             MARCIN          1     9    0     0     0.00     
             58 SOCHA           KAZIMIERZ       2    14    0     0     0.00     
             59 WOLIŃSKI        KAZIMIERZ       1    39    0     0     0.00     
             60 JANKOWSKI       GRZEGORZ        1    11    0     0     0.00     
             61 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    20    0     0     0.00     
             62 DAMPS           ZBIGNIEW        3     8    0     0     0.00     
             63 RYDZEWSKI       LESZEK          1     9    0     0     0.00     
             64 NESTEROWICZ     JAN             2    10    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [2]                                                                                                               
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+                                                                             
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|                                                                             
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |konk.|punkty |Wkł.%|                                                                             
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+                                                                             
    1    1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5   30   1029.90  33.7                                                                             
    2    7 GUZ             KAZIMIERZ       3  5  5  5  5  5  5   30   1027.91  24.5                                                                             
    3    3 LEWICKI         ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5   30   1026.63  32.6                                                                             
    4    2 GRABAN MATEUSZ  i RYSZARD       3  5  5  5  5  5  5   30   1024.71  30.4                                                                             
    5    8 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  5  5  5  5  5   30   1023.08  26.0                                                                             
    6    9 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  5  5  5  5  5  5   30   1021.54  32.1                                                                             
    7    6 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5  5   30   1021.39  31.5                                                                             
    8    4 SZYCH           BOGDAN          1  5  5  5  5  5  5   30   1014.34  38.3                                                                             
    9   10 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5  5   30   1006.62  25.6                                                                             
   10   13 BARTOŁD ADAM    i ARTUR         1  5  5  5  5  5  5   30    998.61  28.0                                                                             
   11   11 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2  5  5  5  5  5  5   30    997.39  29.9                                                                             
   12   15 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5  5   30    996.91  20.0                                                                             
   13   12 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5  5   30    991.90  37.7                                                                             
   14   17 DZIEDZIŃSKI     ARKADIUSZ       2  5  5  5  5  5  5   30    989.27  28.0                                                                             
   15   16 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5  5   30    984.03  22.2                                                                             
   16   14 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5   30    982.89  24.7                                                                             
   17   19 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  5  5  5  5  5  5   30    982.85  19.9                                                                             
   18   20 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  5  5  5  5  5   30    975.36  21.7                                                                             
   19   18 GŁADYKOWSKI     KRZYSZTOF       1  5  5  5  5  5  5   30    973.33  22.5                                                                             
   20   22 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  5  5  5  5  5   30    969.94  34.8                                                                             
   21   21 FIERKA          PIOTR           2  5  5  5  5  5  5   30    965.86  22.1                                                                             
   22    5 KIRSCHENSTEIN   STANISŁAW       2  5  5  5  5  5  4   29    963.66  48.7                                                                             
   23   24 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  5  5  5  5   30    940.50  25.0                                                                             
   24   25 GRDEŃ           ARTUR           3  5  3  5  5  5  5   28    935.07  17.4                                                                             
   25   27 BURCZYK         HENRYK          3  2  5  5  5  5  5   27    897.86  13.2                                                                             
   26   28 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  4  4  5   28    897.85  42.7                                                                             
   27   29 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5  3  5   28    868.65   8.7                                                                             
   28   26 PATOCKI         BENEDYKT        1  5  5  5  5  4  4   28    860.58  13.5                                                                             
   29   30 LIEC            JAN             1  5  5  5  5  2  5   27    823.65  14.9                                                                             
   30   32 KREZYMON        JÓZEF           1  5  5  5  5  1  5   26    782.39  26.9                                                                             
   31   34 RUMIŃSKI        HENRYK          1  5  5  5  5  1  5   26    770.95  21.4                                                                             
   32   23 MIOTK           SŁAWOMIR        1  5  5  5  5  5 --   25    740.44  26.8                                                                             
   33   31 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  2  5  3  2   22    670.41  15.3                                                                             
   34   43 PRABUCKI        ZENON           3  3  5  4  5  0  5   22    657.68  10.6                                                                             
   35   35 WACHOWSKI ROMAN i TADEUSZ       2  5  2  1  5  3  3   19    637.49   7.6                                                                             
   36   33 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  1  1   22    597.72  17.0                                                                             
   37   41 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  2  5  5  0  3   20    579.97  19.0                                                                             
   38   38 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3  4  4  5  3  2  2   20    559.70  11.9                                                                             
   39   37 OSSOWSKI        JAN             3  4  1  5  3  3  2   18    554.24  13.9                                                                             
   40   40 RACZEK          DARIUSZ         2  5  5  0  5  1  2   18    539.62  17.3                                                                             
   41   36 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1  5  5  5  5 --  1   21    537.56  19.8                                                                             
   42   45 KANTAK          BOGUMIŁ         1  0  0  2  5  3  3   13    535.00   7.4                                                                             
   43   44 KRUPKE          KRZYSZTOF       1  5  0  5  5  0  3   18    533.01  14.4                                                                             
   44   39 BZOWSKI         ROMAN           3  5  3  5  5  0  1   19    505.31  11.4                                                                             
   45   42 MAZELLA         JAN             1  5  3  5  5  0  1   19    495.09   9.9                                                                             
   46   46 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5  5  5  3 --  2   20    494.65  21.1                                                                             
   47   51 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  5  5  2  3  0  3   18    489.39   5.7                                                                             
   48   54 BOBKOWSKA       GABRIELA        3  5  3  5  2 --  2   17    424.77  20.6                                                                             
   49   49 PŁOTKA          JANUSZ          2  5  5  5  2  0  1   18    406.94  17.2                                                                             
   50   55 MARKS           MARIAN          3  2  3  5  3 --  2   15    398.32  13.9                                                                             
   51   47 SZKODOWSKI      PIOTR           1  5  4  5  3 -- --   17    381.95  12.1                                                                             
   52   48 SALA            JERZY           1  5  5  3  3 --  0   16    378.84  19.8                                                                             
   53   50 GUS             MARCIN          1  5  0  5  4  0  0   14    355.04  15.3                                                                             
   54   52 SOCHA           KAZIMIERZ       2  4  4  2  4 --  0   14    341.96   9.8                                                                             
   55   53 WOLIŃSKI        KAZIMIERZ       1  3  5  1 --  4  0   13    338.71   5.0                                                                             
   56   56 KŁOS            KRZYSZTOF       2  5  5  2  2 --  1   15    337.07  13.6                                                                             
   57   57 GZELA           ANDRZEJ         1  4  0  4  2  1  1   12    328.97  11.3                                                                             
   58   59 DAMPS           JACEK           3  5  0  4  2  0  1   12    296.77   5.6                                                                             
   59   60 TRELA           ARTUR           3  1  0  5  2  1  1   10    285.59   6.0                                                                             
   60   58 GOLUŃSKI        ROMAN           1  3  5  5  1 -- --   14    276.71  15.0                                                                             
   61   63 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  0  2  4  2  0  1    9    242.14   4.0                                                                             
   62   61 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  5  5  2  0 -- --   12    214.81  11.9                                                                             
   63   62 JANKOWSKI       GRZEGORZ        1  4  2  0  2 --  0    8    202.90   6.5                                                                             
   64   64 SOWIERALSKI     DAMIAN          1  4  2  4  0 -- --   10    181.29  10.5                                                                             
   65   65 MAKOWSKI        EDMUND          1  1  0  2  1  1  1    6    179.67   3.5                                                                             
   66   66 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  2  0  0  2  0  0    4    129.32   3.8                                                                             
   67   67 DAMPS           ZBIGNIEW        3  1  1  5  0 --  0    7    129.22   7.3                                                                             
   68   68 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  1  1  0  1 -- --    3     83.98   3.5                                                                             
   69   69 KRAUZE          STANISŁAW       1  0  0  0  1 -- --    1     47.31   2.1                                                                             
   70   70 RYDZEWSKI       LESZEK          1  1 -- --  0  0  0    1     19.05   1.6                                                                             
   71   71 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  0  0  1  0 -- --    1     18.13   2.2                                                                             
   72   72 NESTEROWICZ     JAN             2  0  1 --  0 --  0    1     16.79   1.4                                                                             
   73   73 GÓRSKI          JAN             1  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                             

 
                                                                                                                                                                
                       Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [2]                                                                                          
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                        
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI   |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-|                                                                       
    |    |                            |Sek|    RODOWEJ      |  |KONK.|        |KILOMETRY|                                                                       
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
        1 DYBICH          JANUSZ         2    20              0   6    315.74  1632.134                                                                         
        2 KIRSCHENSTEIN   STANISŁAW      2    13              1   6    419.60  1628.052                                                                         
        3 CIESIELSKI -    WACHOWSKI      2    19              0   6    442.35  1583.828                                                                         
        4 KREZYMON        JÓZEF          1    41              1   6    587.34  1626.480                                                                         
        5 GRABAN MATEUSZ  i RYSZARD      3     9              1   5    148.92  1177.471                                                                         
        6 SZYCH           BOGDAN         1    27              0   5    217.63  1287.059                                                                         
        7 LEWICKI         ZBIGNIEW       2    40              0   5    265.99  1454.722                                                                         
        8 GRDEŃ           ARTUR          3    10              1   5    294.52  1339.316                                                                         
        9 KIRSCHENSTEIN   STANISŁAW      2    10              0   5    303.85  1458.711                                                                         
       10 GUZ             KAZIMIERZ      3    38              0   5    320.23  1381.949                                                                         
       11 KIRSCHENSTEIN   STANISŁAW      2     4              1   5    345.70  1268.680                                                                         
       12 LEWICKI         ZBIGNIEW       2    59              0   5    350.86  1418.519                                                                         
       13 SZYCH           BOGDAN         1     7              0   5    391.97  1512.534                                                                         
       14 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    89              0   5    397.80  1219.207                                                                         
       15 GUZ             KAZIMIERZ      3    34              1   5    427.35  1155.227                                                                         
       16 BARTOŁD ADAM    i ARTUR        1    57              0   5    438.27  1253.844                                                                         
       17 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2     8              1   5    445.55  1219.207                                                                         
       18 KACZYŃSKI       MARIAN         3    51              1   5    477.69  1405.433                                                                         
       19 RÓŻYŃSKI        JERZY          1    25              1   5    494.57  1259.502                                                                         
       20 GRABAN MATEUSZ  i RYSZARD      3    31              0   5    498.26  1177.471                                                                         
       21 BARTOŁD ADAM    i ARTUR        1    58              1   5    522.34  1253.844                                                                         
       22 LIEC            JAN            1    22              0   5    530.37  1486.569                                                                         
       23 GRDEŃ           ARTUR          3    48              1   5    533.56  1339.316                                                                         
       24 SZYMAŃSKI       LESZEK         2    34              1   5    538.07  1223.323                                                                         
       25 GUZ             KAZIMIERZ      3   113              0   5    550.97  1345.567                                                                         
       26 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1    72              0   5    575.00  1507.485                                                                         
       27 DZIEDZIŃSKI     ARKADIUSZ      2    37              1   5    583.77  1232.065                                                                         
       28 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW      2    14              1   5    607.36  1410.320                                                                         
       29 DYBICH          JANUSZ         2    12              0   4     58.60   912.154                                                                         

 
            - strona 1 -                                                                                                                                        
                                   PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                                                                                              
            Tabela wspolzawodnictwa                                                                                                                             
            Lot nr  6, z dnia 01.06.14 NEUBRANDENBURG                                                                                                           
            Klasyfikacja łączona w locie punktacjami. [4;6;8;                                                      ]                                            
            Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [4]                                                                                                      
            Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [6]                                                                                                    
            Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z całości na spisie [8]                                                                                     
          +---+-----------------------------+---+------+-----+-------+                                                                                          
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.| Konk.|Razem|Punkty |                                                                                          
          |   |                             |Sek| Pkt. |Konk.|       |                                                                                          
          +---+-----------------------------+---+------+-----+-------+                                                                                          
              1 GUZ             KAZIMIERZ       3    5     26   249.18                                                                                          
              2 BARTOŁD ADAM    i ARTUR         1    5     23   245.66                                                                                          
              3 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    5     19   245.18                                                                                          
              4 WOŹNIAK         JANUSZ          1    5     17   244.93                                                                                          
              5 LEWICKI         ZBIGNIEW        2    5     16   244.62                                                                                          
              6 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    5     13   243.24                                                                                          
              7 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    5     12   242.53                                                                                          
              8 GRABAN MATEUSZ  i RYSZARD       3    5     15   240.17                                                                                          
              9 KACZYŃSKI       MARIAN          3    5     19   240.16                                                                                          
             10 SZYCH           BOGDAN          1    5     12   238.99                                                                                          
             11 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    5      7   238.47                                                                                          
             12 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    5      9   238.28                                                                                          
             13 DZIEDZIŃSKI     ARKADIUSZ       2    5     11   237.31                                                                                          
             14 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2    5     11   236.12                                                                                          
             15 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    5     14   233.80                                                                                          
             16 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    5      7   232.97                                                                                          
             17 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    5     11   232.17                                                                                          
             18 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    5      7   230.44                                                                                          
             19 GRDEŃ           ARTUR           3    5      6   230.00                                                                                          
             20 GŁADYKOWSKI     KRZYSZTOF       1    5      6   229.92                                                                                          
             21 GUZ             TOMASZ          3    5      7   229.43                                                                                          
             22 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    5      7   228.93                                                                                          
             23 DYBICH          JANUSZ          2    5      7   227.87                                                                                          
             24 LIEC            JAN             1    5      5   227.48                                                                                          
             25 KREZYMON        JÓZEF           1    5      5   225.07                                                                                          
             26 PRABUCKI        ZENON           3    5      6   224.67                                                                                          
             27 RUMIŃSKI        HENRYK          1    5      6   223.70                                                                                          
             28 JELIŃSKI        ADAM            1    5      7   223.05                                                                                          
             29 BURCZYK         HENRYK          3    5      5   217.38                                                                                          
             30 PATOCKI         BENEDYKT        1    4      4   184.20                                                                                          
             31 KIRSCHENSTEIN   STANISŁAW       2    4      4   182.78                                                                                          
             32 FIERKA          PIOTR           2    4      4   175.37                                                                                          
             33 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    4      4   174.12                                                                                          
             34 KRUPKE          KRZYSZTOF       1    4      4   170.44                                                                                          
             35 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    3      3   142.04                                                                                          
             36 WACHOWSKI ROMAN i TADEUSZ       2    3      3   135.18                                                                                          
             37 KANTAK          BOGUMIŁ         1    3      3   134.79                                                                                          
             38 MAKOWSKI        EDMUND          1    3      3   125.08                                                                                          
             39 DYGULSKI        TADEUSZ         1    2      2    96.67                                                                                          
             40 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3    2      2    89.26                                                                                          
             41 BOBKOWSKA       GABRIELA        3    2      2    89.26                                                                                          
             42 MARKS           MARIAN          3    2      2    86.40                                                                                          
             43 OSSOWSKI        JAN             3    2      2    82.54                                                                                          
             44 WOLIŃSKI        KAZIMIERZ       1    2      2    81.30                                                                                          
             45 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    2      2    80.93                                                                                          
             46 GZELA           ANDRZEJ         1    1      1    48.62                                                                                          
             47 MAZELLA         JAN             1    1      1    48.12                                                                                          
             48 TRELA           ARTUR           3    1      1    46.97                                                                                          
             49 PIÓR            ZYGMUNT         1    1      1    46.59                                                                                          
             50 BZOWSKI         ROMAN           3    1      1    46.31                                                                                          
             51 PŁOTKA          JANUSZ          2    1      1    45.83                                                                                          
             52 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1    1      1    43.62                                                                                          
             53 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3    1      1    43.52                                                                                          
             54 RACZEK          DARIUSZ         2    1      1    41.57                                                                                          

 
 - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [4]                                
  Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [6]                              
  Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z całości na spisie [8]               
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+-----+-------+         
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |         
|   |                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |konk.|punkty |         
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+-----+-------+         
   1 SZYCH           BOGDAN          1  5  5  5  5  5  5   30   1027.45         
   2 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5   30   1026.02         
   3 GUZ             KAZIMIERZ       3  5  5  5  5  5  5   30   1025.95         
   4 LEWICKI         ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5   30   1020.07         
   5 GRABAN MATEUSZ  i RYSZARD       3  5  5  5  5  5  5   30   1017.05         
   6 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  5  5  5  5  5   30   1016.88         
   7 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5  5   30   1013.64         
   8 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5  5   30   1013.51         
   9 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  5  5  5  5  5  5   30   1013.37         
  10 BARTOŁD ADAM    i ARTUR         1  5  5  5  5  5  5   30   1013.18         
  11 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5  5   30   1009.09         
  12 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5  5   30   1001.80         
  13 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5   30   1001.74         
  14 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  5  5  5  5  5   30    993.66         
  15 GŁADYKOWSKI     KRZYSZTOF       1  5  5  5  5  5  5   30    988.79         
  16 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  5  5  5  5  5   30    986.48         
  17 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2  5  5  5  5  5  5   30    983.62         
  18 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5  5   30    977.91         
  19 KIRSCHENSTEIN   STANISŁAW       2  5  5  5  5  5  4   29    959.06         
  20 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  5  5  5  5   30    957.69         
  21 BURCZYK         HENRYK          3  5  5  5  5  5  5   30    942.18         
  22 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  5  5  5  5  4  5   29    929.78         
  23 GRDEŃ           ARTUR           3  5  5  5  5  4  5   29    921.84         
  24 LIEC            JAN             1  5  5  5  5  4  5   29    921.07         
  25 PATOCKI         BENEDYKT        1  5  5  5  5  5  4   29    919.03         
  26 FIERKA          PIOTR           2  5  5  5  5  5  4   29    908.99         
  27 RUMIŃSKI        HENRYK          1  5  5  5  5  3  5   28    863.94         
  28 DZIEDZIŃSKI     ARKADIUSZ       2  5  5  5  5  2  5   27    858.08         
  29 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  4  3  5   27    850.91         
  30 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5  2  5   27    825.11         
  31 KREZYMON        JÓZEF           1  5  5  5  5  1  5   26    792.41         
  32 MIOTK           SŁAWOMIR        1  5  5  5  5  5 --   25    752.75         
  33 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  2  5  3  2   22    659.64         
  34 PRABUCKI        ZENON           3  5  5  4  4 --  5   23    652.91         
  35 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  1  5  5  1  4   21    651.20         
  36 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  1  1   22    603.17         
  37 OSSOWSKI        JAN             3  4  4  5  3  3  2   21    602.91         
  38 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3  5  5  5  3  2  2   22    593.00         
  39 KRUPKE          KRZYSZTOF       1  5 --  5  5 --  4   19    577.33         
  40 KANTAK          BOGUMIŁ         1 -- --  2  5  3  3   13    545.74         
  41 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1  5  5  5  5 --  1   21    539.99         
  42 WACHOWSKI ROMAN i TADEUSZ       2  5  1 --  5  1  3   15    517.02         
  43 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5  5  5  3 --  2   20    499.54         
  44 MAZELLA         JAN             1  5  3  5  5 --  1   19    498.91         
  45 BZOWSKI         ROMAN           3  5  4  5  4 --  1   19    482.96         
  46 RACZEK          DARIUSZ         2  5  4 --  5  1  1   16    474.74         
  47 BOBKOWSKA       GABRIELA        3  5  5  5  2 --  2   19    459.93         
  48 MARKS           MARIAN          3  5  3  5  3 --  2   18    448.74         
  49 WOLIŃSKI        KAZIMIERZ       1  3  5  1 --  4  2   15    430.03         
  50 SZKODOWSKI      PIOTR           1  5  4  5  4 -- --   18    425.05         
  51 SALA            JERZY           1  5  5  4  3 -- --   17    397.98         
  52 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  3  2  1  3 --  3   12    385.35         
  53 PŁOTKA          JANUSZ          2  5  4  5  2 --  1   17    383.10         
  54 TRELA           ARTUR           3  5  2  5  2  1  1   16    381.04         
  55 GUS             MARCIN          1  4 --  5  4  1 --   14    380.62         
  56 GZELA           ANDRZEJ         1  4 --  4  2  2  1   13    374.47         
  57 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  3  4  4  2 --  1   14    327.68         
  58 MAKOWSKI        EDMUND          1  1 --  2  1  2  3    9    306.87         
  59 GOLUŃSKI        ROMAN           1  3  5  5  1 -- --   14    279.03         
  60 DAMPS           JACEK           3  5  1  4  2 -- --   12    273.60         
  61 SOCHA           KAZIMIERZ       2  1  3  2  4 -- --   10    273.42         
  62 KŁOS            KRZYSZTOF       2  3  3  2  2 -- --   10    226.21         
  63 JANKOWSKI       GRZEGORZ        1  4  2 --  2 -- --    8    204.34         
  64 DAMPS           ZBIGNIEW        3  4  2  5 -- -- --   11    194.83         
  65 SOWIERALSKI     DAMIAN          1  4  2  4 -- -- --   10    183.80         
  66 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  4  4  2 -- -- --   10    173.93         
  67 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  2 -- --  3 -- --    5    169.07         
  68 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  1  1 --  1 -- --    3     84.45         
  69 KRAUZE          STANISŁAW       1 -- -- --  1 -- --    1     47.21         
  70 RYDZEWSKI       LESZEK          1  1 -- -- -- -- --    1     19.20         
  71 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1 -- --  1 -- -- --    1     18.45         

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  6, z dnia 01.06.14 NEUBRANDENBURG                           
            Sekcja NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [3]                             
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BARTOŁD ADAM    i ARTUR         1    59    5    23   240.95     
              2 SZYCH           BOGDAN          1    34    5    12   238.99     
              3 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    24    5     7   238.47     
              4 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    43    5     7   232.97     
              5 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    28    5    11   232.17     
              6 WOŹNIAK         JANUSZ          1    48    5    17   232.10     
              7 LIEC            JAN             1    25    5     5   227.48     
              8 KREZYMON        JÓZEF           1    23    5     5   225.07     
              9 RUMIŃSKI        HENRYK          1    19    5     6   223.70     
             10 JELIŃSKI        ADAM            1    22    5     7   223.05     
             11 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    50    4     7   181.67     
             12 GŁADYKOWSKI     KRZYSZTOF       1    29    4     6   178.47     
             13 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    14    4     4   174.12     
             14 KRUPKE          KRZYSZTOF       1    17    4     4   170.44     
             15 KANTAK          BOGUMIŁ         1    18    3     3   134.79     
             16 MAKOWSKI        EDMUND          1    16    3     3   125.08     
             17 DYGULSKI        TADEUSZ         1    13    2     2    96.67     
             18 PATOCKI         BENEDYKT        1    29    2     4    87.17     
             19 GZELA           ANDRZEJ         1    11    1     1    48.62     
             20 MAZELLA         JAN             1    27    1     1    48.12     
             21 PIÓR            ZYGMUNT         1    21    1     1    46.59     
             22 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1    16    1     1    43.62     
             23 WOLIŃSKI        KAZIMIERZ       1    39    1     2    40.43     
             24 SALA            JERZY           1    18    0     0     0.00     
             25 GUS             MARCIN          1     9    0     0     0.00     
             26 JANKOWSKI       GRZEGORZ        1    11    0     0     0.00     
             27 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    20    0     0     0.00     
             28 RYDZEWSKI       LESZEK          1     9    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [3]                                                                                                                       
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+                                                                             
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|                                                                             
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |konk.|punkty |Wkł.%|                                                                             
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+                                                                             
    1    1 SZYCH           BOGDAN          1  5  5  5  5  5  5   30   1027.45  39.8                                                                             
    2    2 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5  5   30   1009.09  38.1                                                                             
    3    3 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5  5   30    996.11  20.6                                                                             
    4    5 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  5  5  5  5  5   30    988.90  23.8                                                                             
    5    6 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  5  5  5  5  5   30    986.48  34.8                                                                             
    6    9 BARTOŁD ADAM    i ARTUR         1  3  5  5  5  5  5   28    968.22  28.2                                                                             
    7    8 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  5  5  5  5   30    957.69  26.0                                                                             
    8    4 GŁADYKOWSKI     KRZYSZTOF       1  5  5  5  5  5  4   29    936.05  24.2                                                                             
    9    7 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  4   29    933.13  26.5                                                                             
   10   11 LIEC            JAN             1  5  5  5  5  4  5   29    917.57  14.9                                                                             
   11   13 RUMIŃSKI        HENRYK          1  5  5  5  5  3  5   28    863.94  23.1                                                                             
   12   14 KREZYMON        JÓZEF           1  5  5  5  5  1  5   26    790.39  27.3                                                                             
   13   12 PATOCKI         BENEDYKT        1  5  5  5  5  4  2   26    767.87  14.6                                                                             
   14   10 MIOTK           SŁAWOMIR        1  5  5  5  5  4 --   24    708.96  26.8                                                                             
   15   17 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  1  5  5  1  4   21    651.20  19.7                                                                             
   16   15 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  1  1   22    603.17  16.5                                                                             
   17   21 KRUPKE          KRZYSZTOF       1  5  0  5  5  0  4   19    577.33  15.1                                                                             
   18   20 KANTAK          BOGUMIŁ         1  0  0  2  5  3  3   13    545.74   7.9                                                                             
   19   16 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1  5  5  5  5 --  1   21    539.99  19.8                                                                             
   20   22 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5  5  5  3 --  2   20    499.54  20.4                                                                             
   21   18 MAZELLA         JAN             1  5  3  5  5  0  1   19    493.08  10.9                                                                             
   22   19 SZKODOWSKI      PIOTR           1  5  4  5  4 -- --   18    425.05  12.8                                                                             
   23   23 SALA            JERZY           1  5  5  4  3 --  0   17    397.98  20.6                                                                             
   24   24 GUS             MARCIN          1  4  0  5  4  1  0   14    380.62  15.3                                                                             
   25   25 GZELA           ANDRZEJ         1  4  0  4  2  2  1   13    374.47  12.3                                                                             
   26   30 MAKOWSKI        EDMUND          1  1  0  2  1  2  3    9    306.87   5.2                                                                             
   27   27 WOLIŃSKI        KAZIMIERZ       1  3  4  0 --  3  1   11    304.06   5.7                                                                             
   28   26 GOLUŃSKI        ROMAN           1  3  5  5  1 -- --   14    279.03  15.0                                                                             
   29   28 JANKOWSKI       GRZEGORZ        1  4  2  0  2 --  0    8    204.34   6.5                                                                             
   30   29 SOWIERALSKI     DAMIAN          1  4  2  4  0 -- --   10    183.80  10.5                                                                             
   31   31 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  2  0  0  3  0  0    5    169.07   4.8                                                                             
   32   32 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  1  1  0  1 -- --    3     84.45   3.5                                                                             
   33   33 KRAUZE          STANISŁAW       1  0  0  0  1 -- --    1     47.21   2.1                                                                             
   34   34 RYDZEWSKI       LESZEK          1  1 -- --  0  0  0    1     19.20   1.6                                                                             
   35   35 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  0  0  1  0 -- --    1     18.45   2.2                                                                             
   36   36 GÓRSKI          JAN             1  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                             

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  6, z dnia 01.06.14 NEUBRANDENBURG                           
            Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [4]                      
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BARTOŁD ADAM    i ARTUR         1    59    5    23   245.66     
              2 WOŹNIAK         JANUSZ          1    48    5    17   244.93     
              3 SZYCH           BOGDAN          1    34    5    12   238.99     
              4 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    24    5     7   238.47     
              5 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    43    5     7   232.97     
              6 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    28    5    11   232.17     
              7 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    50    5     7   230.44     
              8 GŁADYKOWSKI     KRZYSZTOF       1    29    5     6   229.92     
              9 LIEC            JAN             1    25    5     5   227.48     
             10 KREZYMON        JÓZEF           1    23    5     5   225.07     
             11 RUMIŃSKI        HENRYK          1    19    5     6   223.70     
             12 JELIŃSKI        ADAM            1    22    5     7   223.05     
             13 PATOCKI         BENEDYKT        1    29    4     4   184.20     
             14 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    14    4     4   174.12     
             15 KRUPKE          KRZYSZTOF       1    17    4     4   170.44     
             16 KANTAK          BOGUMIŁ         1    18    3     3   134.79     
             17 MAKOWSKI        EDMUND          1    16    3     3   125.08     
             18 DYGULSKI        TADEUSZ         1    13    2     2    96.67     
             19 WOLIŃSKI        KAZIMIERZ       1    39    2     2    81.30     
             20 GZELA           ANDRZEJ         1    11    1     1    48.62     
             21 MAZELLA         JAN             1    27    1     1    48.12     
             22 PIÓR            ZYGMUNT         1    21    1     1    46.59     
             23 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1    16    1     1    43.62     
             24 SALA            JERZY           1    18    0     0     0.00     
             25 GUS             MARCIN          1     9    0     0     0.00     
             26 JANKOWSKI       GRZEGORZ        1    11    0     0     0.00     
             27 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    20    0     0     0.00     
             28 RYDZEWSKI       LESZEK          1     9    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [4]                                                                                                                
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+                                                                             
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|                                                                             
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |konk.|punkty |Wkł.%|                                                                             
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+                                                                             
    1    1 SZYCH           BOGDAN          1  5  5  5  5  5  5   30   1027.45  39.8                                                                             
    2    4 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5  5   30   1013.64  20.6                                                                             
    3    5 BARTOŁD ADAM    i ARTUR         1  5  5  5  5  5  5   30   1013.18  28.2                                                                             
    4    3 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5  5   30   1009.09  38.1                                                                             
    5    2 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5   30   1001.74  26.5                                                                             
    6    6 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  5  5  5  5  5   30    993.66  23.8                                                                             
    7    7 GŁADYKOWSKI     KRZYSZTOF       1  5  5  5  5  5  5   30    988.79  24.2                                                                             
    8    8 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  5  5  5  5  5   30    986.48  34.8                                                                             
    9   11 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  5  5  5  5   30    957.69  26.0                                                                             
   10   12 LIEC            JAN             1  5  5  5  5  4  5   29    921.07  14.9                                                                             
   11   10 PATOCKI         BENEDYKT        1  5  5  5  5  5  4   29    919.03  14.6                                                                             
   12   13 RUMIŃSKI        HENRYK          1  5  5  5  5  3  5   28    863.94  23.1                                                                             
   13   14 KREZYMON        JÓZEF           1  5  5  5  5  1  5   26    792.41  27.3                                                                             
   14    9 MIOTK           SŁAWOMIR        1  5  5  5  5  5 --   25    752.75  26.8                                                                             
   15   17 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  1  5  5  1  4   21    651.20  19.7                                                                             
   16   15 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  1  1   22    603.17  16.5                                                                             
   17   21 KRUPKE          KRZYSZTOF       1  5  0  5  5  0  4   19    577.33  15.1                                                                             
   18   20 KANTAK          BOGUMIŁ         1  0  0  2  5  3  3   13    545.74   7.9                                                                             
   19   16 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1  5  5  5  5 --  1   21    539.99  19.8                                                                             
   20   22 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5  5  5  3 --  2   20    499.54  20.4                                                                             
   21   18 MAZELLA         JAN             1  5  3  5  5  0  1   19    498.91  10.9                                                                             
   22   25 WOLIŃSKI        KAZIMIERZ       1  3  5  1 --  4  2   15    430.03   5.7                                                                             
   23   19 SZKODOWSKI      PIOTR           1  5  4  5  4 -- --   18    425.05  12.8                                                                             
   24   23 SALA            JERZY           1  5  5  4  3 --  0   17    397.98  20.6                                                                             
   25   24 GUS             MARCIN          1  4  0  5  4  1  0   14    380.62  15.3                                                                             
   26   26 GZELA           ANDRZEJ         1  4  0  4  2  2  1   13    374.47  12.3                                                                             
   27   30 MAKOWSKI        EDMUND          1  1  0  2  1  2  3    9    306.87   5.2                                                                             
   28   27 GOLUŃSKI        ROMAN           1  3  5  5  1 -- --   14    279.03  15.0                                                                             
   29   28 JANKOWSKI       GRZEGORZ        1  4  2  0  2 --  0    8    204.34   6.5                                                                             
   30   29 SOWIERALSKI     DAMIAN          1  4  2  4  0 -- --   10    183.80  10.5                                                                             
   31   31 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  2  0  0  3  0  0    5    169.07   4.8                                                                             
   32   32 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  1  1  0  1 -- --    3     84.45   3.5                                                                             
   33   33 KRAUZE          STANISŁAW       1  0  0  0  1 -- --    1     47.21   2.1                                                                             
   34   34 RYDZEWSKI       LESZEK          1  1 -- --  0  0  0    1     19.20   1.6                                                                             
   35   35 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  0  0  1  0 -- --    1     18.45   2.2                                                                             
   36   36 GÓRSKI          JAN             1  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                             

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  6, z dnia 01.06.14 NEUBRANDENBURG                           
            Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z 50-tki GMP [5]                           
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 LEWICKI         ZBIGNIEW        2    59    5    16   244.62     
              2 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    61    5    19   244.44     
              3 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    54    5    13   240.18     
              4 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2    36    5    11   236.12     
              5 DZIEDZIŃSKI     ARKADIUSZ       2    31    5    11   230.37     
              6 DYBICH          JANUSZ          2    17    5     7   227.87     
              7 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    61    5    14   225.55     
              8 KIRSCHENSTEIN   STANISŁAW       2    20    4     4   182.78     
              9 FIERKA          PIOTR           2    31    4     4   175.37     
             10 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    44    2     3    93.98     
             11 WACHOWSKI ROMAN i TADEUSZ       2    38    2     3    87.03     
             12 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    24    2     2    80.93     
             13 PŁOTKA          JANUSZ          2    10    1     1    45.83     
             14 RACZEK          DARIUSZ         2    20    1     1    41.57     
             15 NESTEROWICZ     JAN             2    10    0     0     0.00     
             16 SOCHA           KAZIMIERZ       2    14    0     0     0.00     
             17 KŁOS            KRZYSZTOF       2    15    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z 50-tki GMP [5]                                                                                                                     
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+                                                                             
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|                                                                             
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |konk.|punkty |Wkł.%|                                                                             
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+                                                                             
    1    2 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5   30   1014.09  29.2                                                                             
    2    3 LEWICKI         ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5   30   1007.98  27.7                                                                             
    3    4 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  5  5  5  5  5   30   1007.58  24.1                                                                             
    4    5 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2  5  5  5  5  5  5   30    983.62  24.7                                                                             
    5    1 KIRSCHENSTEIN   STANISŁAW       2  5  5  5  5  5  4   29    959.06  45.7                                                                             
    6    6 FIERKA          PIOTR           2  5  5  5  5  5  4   29    908.99  18.8                                                                             
    7    7 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  4  5  5  5  3  5   27    857.69  16.2                                                                             
    8    8 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  4  3  5   27    850.91  39.1                                                                             
    9   10 DZIEDZIŃSKI     ARKADIUSZ       2  5  5  5  5  1  5   26    801.17  23.4                                                                             
   10    9 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  2  5  3  2   22    659.64  14.3                                                                             
   11   11 RACZEK          DARIUSZ         2  5  4  0  5  1  1   16    474.74  12.0                                                                             
   12   12 WACHOWSKI ROMAN i TADEUSZ       2  5  1  0  5  1  2   14    466.47   6.3                                                                             
   13   13 PŁOTKA          JANUSZ          2  5  4  5  2  0  1   17    383.10  13.4                                                                             
   14   16 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  2  2  1  3  0  2   10    319.86   3.8                                                                             
   15   14 SOCHA           KAZIMIERZ       2  1  3  2  4 --  0   10    273.42   7.0                                                                             
   16   15 KŁOS            KRZYSZTOF       2  3  3  2  2 --  0   10    226.21   9.1                                                                             
   17   17 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  4  4  2  0 -- --   10    173.93   9.2                                                                             
   18   18 NESTEROWICZ     JAN             2  0  0 --  0 --  0    0      0.00   0.0                                                                             

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  6, z dnia 01.06.14 NEUBRANDENBURG                           
            Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [6]                    
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    61    5    19   245.18     
              2 LEWICKI         ZBIGNIEW        2    59    5    16   244.62     
              3 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    54    5    13   243.24     
              4 DZIEDZIŃSKI     ARKADIUSZ       2    31    5    11   237.31     
              5 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2    36    5    11   236.12     
              6 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    61    5    14   233.80     
              7 DYBICH          JANUSZ          2    17    5     7   227.87     
              8 KIRSCHENSTEIN   STANISŁAW       2    20    4     4   182.78     
              9 FIERKA          PIOTR           2    31    4     4   175.37     
             10 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    44    3     3   142.04     
             11 WACHOWSKI ROMAN i TADEUSZ       2    38    3     3   135.18     
             12 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    24    2     2    80.93     
             13 PŁOTKA          JANUSZ          2    10    1     1    45.83     
             14 RACZEK          DARIUSZ         2    20    1     1    41.57     
             15 SOCHA           KAZIMIERZ       2    14    0     0     0.00     
             16 KŁOS            KRZYSZTOF       2    15    0     0     0.00     
             17 NESTEROWICZ     JAN             2    10    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [6]                                                                                                              
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+                                                                             
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|                                                                             
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |konk.|punkty |Wkł.%|                                                                             
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+                                                                             
    1    1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5   30   1026.02  29.2                                                                             
    2    3 LEWICKI         ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5   30   1020.07  27.7                                                                             
    3    4 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  5  5  5  5  5   30   1016.88  24.1                                                                             
    4    5 KOSTKA ADRIAN i STANISŁAW       2  5  5  5  5  5  5   30    983.62  24.7                                                                             
    5    2 KIRSCHENSTEIN   STANISŁAW       2  5  5  5  5  5  4   29    959.06  45.7                                                                             
    6    7 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  5  5  5  5  4  5   29    929.78  16.2                                                                             
    7    6 FIERKA          PIOTR           2  5  5  5  5  5  4   29    908.99  18.8                                                                             
    8    9 DZIEDZIŃSKI     ARKADIUSZ       2  5  5  5  5  2  5   27    858.08  23.4                                                                             
    9    8 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  4  3  5   27    850.91  39.1                                                                             
   10   10 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  2  5  3  2   22    659.64  14.3                                                                             
   11   12 WACHOWSKI ROMAN i TADEUSZ       2  5  1  0  5  1  3   15    517.02   6.3                                                                             
   12   11 RACZEK          DARIUSZ         2  5  4  0  5  1  1   16    474.74  12.0                                                                             
   13   15 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  3  2  1  3  0  3   12    385.35   3.8                                                                             
   14   13 PŁOTKA          JANUSZ          2  5  4  5  2  0  1   17    383.10  13.4                                                                             
   15   14 SOCHA           KAZIMIERZ       2  1  3  2  4 --  0   10    273.42   7.0                                                                             
   16   16 KŁOS            KRZYSZTOF       2  3  3  2  2 --  0   10    226.21   9.1                                                                             
   17   17 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  4  4  2  0 -- --   10    173.93   9.2                                                                             
   18   18 NESTEROWICZ     JAN             2  0  0 --  0 --  0    0      0.00   0.0                                                                             

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  6, z dnia 01.06.14 NEUBRANDENBURG                           
            Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z 50-tki GMP [7]            
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 GUZ             KAZIMIERZ       3    77    5    26   248.20     
              2 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    45    5    12   242.53     
              3 KACZYŃSKI       MARIAN          3    58    5    19   237.78     
              4 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    48    5     9   233.20     
              5 GRABAN MATEUSZ  i RYSZARD       3    55    5    15   232.06     
              6 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    26    5     7   228.93     
              7 GRDEŃ           ARTUR           3    43    5     6   226.31     
              8 PRABUCKI        ZENON           3    29    5     6   224.67     
              9 GUZ             TOMASZ          3    64    3     7   136.07     
             10 BURCZYK         HENRYK          3    39    3     5   129.18     
             11 BOBKOWSKA       GABRIELA        3    16    2     2    89.26     
             12 MARKS           MARIAN          3    13    2     2    86.40     
             13 OSSOWSKI        JAN             3    11    2     2    82.54     
             14 TRELA           ARTUR           3    15    1     1    46.97     
             15 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3    15    1     2    46.72     
             16 BZOWSKI         ROMAN           3    18    1     1    46.31     
             17 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3    15    1     1    43.52     
             18 DAMPS           JACEK           3    19    0     0     0.00     
             19 DAMPS           ZBIGNIEW        3     8    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z 50-tki GMP [7]                                                                                                      
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+                                                                             
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|                                                                             
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |konk.|punkty |Wkł.%|                                                                             
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+                                                                             
    1    2 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  5  5  5  5  5  5   30   1011.09  36.6                                                                             
    2    4 GUZ             KAZIMIERZ       3  5  5  5  5  5  5   30   1010.84  24.5                                                                             
    3    1 GRABAN MATEUSZ  i RYSZARD       3  5  5  5  5  5  5   30   1003.07  33.4                                                                             
    4    3 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5  5   30   1002.85  35.4                                                                             
    5    5 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5  5   30    994.84  29.0                                                                             
    6    6 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5  5   30    970.67  25.0                                                                             
    7    8 GRDEŃ           ARTUR           3  5  5  5  5  4  5   29    910.71  18.2                                                                             
    8    7 BURCZYK         HENRYK          3  5  5  5  5  5  3   28    853.98  15.4                                                                             
    9   13 PRABUCKI        ZENON           3  5  5  4  4  0  5   23    652.91  13.8                                                                             
   10   11 GUZ             TOMASZ          3  5  2  5  5  1  3   21    623.07   9.6                                                                             
   11    9 OSSOWSKI        JAN             3  4  4  5  3  3  2   21    602.91  15.6                                                                             
   12   10 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3  5  5  5  3  2  1   21    550.46  13.4                                                                             
   13   12 BZOWSKI         ROMAN           3  5  4  5  4  0  1   19    482.96  12.6                                                                             
   14   14 BOBKOWSKA       GABRIELA        3  5  5  5  2 --  2   19    459.93  22.8                                                                             
   15   15 MARKS           MARIAN          3  5  3  5  3 --  2   18    448.74  18.5                                                                             
   16   16 TRELA           ARTUR           3  5  1  4  2  1  1   14    347.35   9.5                                                                             
   17   18 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  3  4  3  2  0  1   13    309.20   6.3                                                                             
   18   17 DAMPS           JACEK           3  5  1  4  2  0  0   12    273.60   6.4                                                                             
   19   19 DAMPS           ZBIGNIEW        3  4  2  5  0 --  0   11    194.83  10.9                                                                             

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  6, z dnia 01.06.14 NEUBRANDENBURG                           
            Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z całości na spisie [8]     
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 GUZ             KAZIMIERZ       3    77    5    26   249.18     
              2 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    45    5    12   242.53     
              3 GRABAN MATEUSZ  i RYSZARD       3    55    5    15   240.17     
              4 KACZYŃSKI       MARIAN          3    58    5    19   240.16     
              5 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    48    5     9   238.28     
              6 GRDEŃ           ARTUR           3    43    5     6   230.00     
              7 GUZ             TOMASZ          3    64    5     7   229.43     
              8 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    26    5     7   228.93     
              9 PRABUCKI        ZENON           3    29    5     6   224.67     
             10 BURCZYK         HENRYK          3    39    5     5   217.38     
             11 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3    15    2     2    89.26     
             12 BOBKOWSKA       GABRIELA        3    16    2     2    89.26     
             13 MARKS           MARIAN          3    13    2     2    86.40     
             14 OSSOWSKI        JAN             3    11    2     2    82.54     
             15 TRELA           ARTUR           3    15    1     1    46.97     
             16 BZOWSKI         ROMAN           3    18    1     1    46.31     
             17 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3    15    1     1    43.52     
             18 DAMPS           JACEK           3    19    0     0     0.00     
             19 DAMPS           ZBIGNIEW        3     8    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2014.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z całości na spisie [8]                                                                                               
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+                                                                             
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|                                                                             
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |konk.|punkty |Wkł.%|                                                                             
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+                                                                             
    1    2 GUZ             KAZIMIERZ       3  5  5  5  5  5  5   30   1025.95  24.5                                                                             
    2    1 GRABAN MATEUSZ  i RYSZARD       3  5  5  5  5  5  5   30   1017.05  33.4                                                                             
    3    3 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5  5   30   1013.51  35.4                                                                             
    4    4 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  5  5  5  5  5  5   30   1013.37  36.6                                                                             
    5    5 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5  5   30   1001.80  29.0                                                                             
    6    6 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5  5   30    977.91  25.0                                                                             
    7    7 BURCZYK         HENRYK          3  5  5  5  5  5  5   30    942.18  15.4                                                                             
    8    8 GRDEŃ           ARTUR           3  5  5  5  5  4  5   29    921.84  18.2                                                                             
    9    9 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5  2  5   27    825.11   9.6                                                                             
   10   13 PRABUCKI        ZENON           3  5  5  4  4  0  5   23    652.91  13.8                                                                             
   11   10 OSSOWSKI        JAN             3  4  4  5  3  3  2   21    602.91  15.6                                                                             
   12   11 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3  5  5  5  3  2  2   22    593.00  13.4                                                                             
   13   12 BZOWSKI         ROMAN           3  5  4  5  4  0  1   19    482.96  12.6                                                                             
   14   14 BOBKOWSKA       GABRIELA        3  5  5  5  2 --  2   19    459.93  22.8                                                                             
   15   15 MARKS           MARIAN          3  5  3  5  3 --  2   18    448.74  18.5                                                                             
   16   16 TRELA           ARTUR           3  5  2  5  2  1  1   16    381.04   9.5                                                                             
   17   17 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  3  4  4  2  0  1   14    327.68   6.3                                                                             
   18   18 DAMPS           JACEK           3  5  1  4  2  0  0   12    273.60   6.4                                                                             
   19   19 DAMPS           ZBIGNIEW        3  4  2  5  0 --  0   11    194.83  10.9