- strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 16.09.18 KAMIEŃ POMORSKI                          
            Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z 50-tki [ 5]                              
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 DYBICH          JANUSZ          2    32    5    17   196.56     
              2 BĄBER           WALDEMAR        2    30    5     8   193.60     
              3 SUROWIECKI      MAREK           2    55    5    13   191.52     
              4 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    30    5    11   184.32     
              5 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    57    5    16   182.32     
              6 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    30    5     6   179.28     
              7 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    45    5     9   172.24     
              8 FIERKA          PIOTR           2    18    4     4   141.36     
              9 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    51    3     9   109.52     
             10 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    38    3     3   108.16     
             11 WACHOWSKI       ROMAN           2    42    2     2    72.72     
             12 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    28    2     3    65.68     
             13 KOLASKA         ANDRZEJ         2     5    0     0     0.00     
             14 NESTEROWICZ     JAN             2     9    0     0     0.00     
             15 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    15    0     0     0.00     
             16 JASZCZERSKI     ZBIGNIEW        2    20    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z 50-tki [ 5]                                        
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │Wkł.%│
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘
    1    1 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5   25    683.92  51.4
    2    2 SUROWIECKI      MAREK           2  5  5  5  5  5   25    669.45  28.5
    3    3 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5  5   25    650.51  30.9
    4    5 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5   25    625.82  21.5
    5    6 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  3  5  5  5  5   23    611.13  19.6
    6    4 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  5  5  5  5  3   23    558.95  20.3
    7    7 SZYMAŃSKI       LESZEK          2 --  5  5  5  5   20    552.12  27.0
    8   10 BĄBER           WALDEMAR        2 --  2  5  5  5   17    498.76  19.4
    9    8 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  3  5  4  3   20    488.94  17.2
   10    9 WACHOWSKI       ROMAN           2  5  5  3  2  2   17    408.33  18.0
   11   12 FIERKA          PIOTR           2  5  1  1  4  4   15    385.58  19.6
   12   11 JASZCZERSKI     ZBIGNIEW        2  5  5  2  0  0   12    249.58   8.6
   13   13 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2 --  0  2  4  2    8    223.67   6.1
   14   14 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  5  1  2  0  0    8    153.90   7.0
   15   15 NESTEROWICZ     JAN             2  3  3  0  0  0    6    114.63   8.2
   16   16 KOLASKA         ANDRZEJ         2  1 --  2  0  0    3     59.36   4.9
   17   17 SOCHA           KAZIMIERZ       2  3 --  0 -- --    3     53.84   4.3
   18   18 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2  1 -- -- -- --    1     16.49   1.3

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 16.09.18 KAMIEŃ POMORSKI                          
            Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [ 6]                   
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 DYBICH          JANUSZ          2    32    5    17   196.56     
              2 BĄBER           WALDEMAR        2    30    5     8   193.76     
              3 SUROWIECKI      MAREK           2    55    5    13   193.28     
              4 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    51    5     9   191.76     
              5 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    57    5    16   187.44     
              6 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    30    5    11   184.32     
              7 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    30    5     6   179.28     
              8 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    45    5     9   172.24     
              9 FIERKA          PIOTR           2    18    4     4   141.36     
             10 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    38    3     3   108.16     
             11 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    28    3     3    99.76     
             12 WACHOWSKI       ROMAN           2    42    2     2    72.72     
             13 JASZCZERSKI     ZBIGNIEW        2    20    0     0     0.00     
             14 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    15    0     0     0.00     
             15 NESTEROWICZ     JAN             2     9    0     0     0.00     
             16 KOLASKA         ANDRZEJ         2     5    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [ 6]                             
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │Wkł.%│
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘
    1    1 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5   25    683.92  51.4
    2    2 SUROWIECKI      MAREK           2  5  5  5  5  5   25    676.54  28.5
    3    4 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5   25    652.75  17.2
    4    3 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5  5   25    650.51  30.9
    5    5 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5   25    645.35  21.5
    6    7 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  3  5  5  5  5   23    616.86  19.6
    7    6 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  5  5  5  5  3   23    559.00  20.3
    8    9 SZYMAŃSKI       LESZEK          2 --  5  5  5  5   20    552.12  27.0
    9   10 BĄBER           WALDEMAR        2 --  3  5  5  5   18    522.69  19.4
   10    8 WACHOWSKI       ROMAN           2  5  5  5  4  2   21    508.80  18.0
   11   12 FIERKA          PIOTR           2  5  1  1  4  4   15    385.58  19.6
   12   14 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2 --  0  2  4  3    9    257.75   6.1
   13   11 JASZCZERSKI     ZBIGNIEW        2  5  5  2  0  0   12    249.58   8.6
   14   13 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  5  1  3  1  0   10    199.48   7.0
   15   15 NESTEROWICZ     JAN             2  3  3  0  0  0    6    114.63   8.2
   16   16 KOLASKA         ANDRZEJ         2  1 --  2  0  0    3     59.36   4.9
   17   17 SOCHA           KAZIMIERZ       2  3 --  0 -- --    3     53.84   4.3
   18   18 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2  1 -- -- -- --    1     16.49   1.3

 
                                                                                                                                                                
                       Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [6]                                                                                         
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                                  Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,                                                                                                    
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 DYBICH          JANUSZ         2   30             G  0   5    191.390   952.266                                                                       
        2 DYBICH          JANUSZ         2   43             G  0   5    210.490   952.266                                                                       
        3 DYBICH          JANUSZ         2   16             G  0   5    397.840   952.266                                                                       
        4 SUROWIECKI      MAREK          2   40             G  0   5    450.460   900.421                                                                       
        5 DYBICH          JANUSZ         2   36             G  0   4     88.450   697.746                                                                       
        6 DYBICH          JANUSZ         2   41             G  0   4    144.260   697.746                                                                       
        7 SUROWIECKI      MAREK          2    4             G  0   4    275.840   740.855                                                                       
        8 DYBICH          JANUSZ         2   21             G  0   4    277.320   782.468                                                                       
        9 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   37             G  0   4    287.970   742.676                                                                       
       10 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ         2   23             G  0   4    304.000   718.437                                                                       
       11 DYBICH          JANUSZ         2   22             G  0   4    330.730   819.122                                                                       
       12 SUROWIECKI      MAREK          2   15             G  0   4    420.660   685.932                                                                       
       13 DYBICH          JANUSZ         2    7             G  0   4    421.130   782.468                                                                       
       14 DYBICH          JANUSZ         2   27             G  0   4    427.940   782.468                                                                       
       15 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW       2   55                0   4    451.620   744.699                                                                       
       16 DYBICH          JANUSZ         2   11             G  0   4    524.020   819.122                                                                       
       17 SUROWIECKI      MAREK          2   57                0   4    535.190   685.932                                                                       
       18 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW       2   35             G  0   4    540.640   744.699                                                                       
       19 DYBICH          JANUSZ         2   31             G  0   4    549.930   697.746                                                                       
       20 SZYMAŃSKI       LESZEK         2   25             G  0   4    578.150   779.338                                                                       
       21 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW       2    9             G  0   4    610.340   689.728                                                                       
       22 DYBICH          JANUSZ         2    9             G  0   3     83.840   612.670