PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  KAMIEŃ POMORSKI z dnia 16.09.18                  
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:57:26.  N 14:49:14.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,20,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  248.304 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   58                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1859                           
      5.Ilość konkursów.......................:  372                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1475.64                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1344.08                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,15,44                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,33,01                         
     10.Czas trwania konkursu.................:17 min. 17 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :POGODNIE                                             
        w miejscu przylotu:POGODNIE                                             
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  40.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki [ 1]                             
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ NOWE                    │   28   │  870   │  142  │16.32│      
          │ 2  │ SKÓRCZ                  │   16   │  505   │  106  │20.99│      
          │ 3  │ LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE   │   14   │  484   │  124  │25.62│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   58   │ 1859   │  372  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                         
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                  Lista konkursowa nr  5. Lot do MP w kat.A.                                                                                    
                                    z lotu KAMIEŃ POMORSKI, w dniu 16.09.18                                                                                     
┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬───────┐                                  
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │PUNKTY │                                  
│   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │  GMP  │                                  
└───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴───────┘                                  
   1 ERDMANN LUCYNA                  1   43              GSM 10:15:44     1475.64   0.54  40- 16-  5  259.319  40.000  40.00                                    
   2 ERDMANN LUCYNA                  1   14              G M 10:15:49     1474.94   1.08   2  <   3>  259.319  39.980                                           
   3 ERDMANN LUCYNA                  1   19              G M 10:15:53     1474.38   1.61   3  <   4>  259.319  39.960                                           
   4 ERDMANN LUCYNA                  1    1              GSM 10:15:55     1474.10   2.15   4  <   5>  259.319  39.940  39.94                                    
   5 ERDMANN LUCYNA                  1   24              GSM 10:15:59     1473.54   2.69   5  <   6>  259.319  39.910  39.91                                    
   6 ERDMANN LUCYNA                  1   35              G M 10:16:00     1473.40   3.23   6  <   8>  259.319   0.000                                           
   7 SUROWIECKI MAREK                2   38              GSM 10:05:10     1473.37   3.77  55- 13-  5  243.351  39.870  39.87                                    
   8 ERDMANN LUCYNA                  1   40              GSM 10:16:14     1471.45   4.30   7  <  31>  259.319   0.000  39.85                                    
   9 PIÓR ZYGMUNT                    1   14              G M 10:17:15     1464.79   4.84  56- 11-  5  259.634  39.830                                           
  10 BĄBER WALDEMAR                  2   11              G M 10:08:31     1451.71   5.38  30-  8-  5  244.638  39.810                                           
  11 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   45              G M 10:15:41     1451.56   5.92  40- 18-  5  255.014  39.780                                           
  12 RÓŻYŃSKI JERZY                  1    5              G M 10:15:42     1451.42   6.46   2  <  14>  255.014  39.760                                           
  13 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   52              G   10:08:36     1451.41   6.99  51- 10-  4  244.708   0.000                                           
  14 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   22              G M 10:15:44     1451.14   7.53   3  <  39>  255.014  39.720                                           
  15 BĄBER WALDEMAR                  2   39              G M 10:08:36     1451.00   8.07   2  <  81>  244.638  39.700                                           
  16 WACHOWSKI ROMAN                 2    2              G M 10:09:50     1449.47   8.61  42-  4-  3  246.168  39.680                                           
  17 MIOTK SŁAWOMIR                  1   24              G M 10:19:09     1448.14   9.14  21-  8-  5  259.435  39.650                                           
  18 SUROWIECKI MAREK                2   32              GSM 10:08:12     1446.80   9.68   2  <  59>  243.351  39.630  39.63                                    
  19 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   98              G   10:19:45     1443.99  10.22  64- 21-  5  259.557   0.000                                           
  20 PIÓR ZYGMUNT                    1   21              G M 10:20:26     1438.95  10.76   2  <  28>  259.634  39.590                                           
  21 KOZŁOWSKI RYSZARD               3   21              GSM 10:00:20     1437.74  11.30  23-  2-  2  230.517  39.570  39.57                                    
  22 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1    3              G M 10:20:32     1437.72  11.83   2  <  33>  259.557  39.550                                           
  23 PORA JAROSŁAW                   3   13              G M  9:49:09     1437.36  12.37  82- 36-  5  214.382  39.530                                           
  24 PORA JAROSŁAW                   3    8              G M  9:49:13     1436.72  12.91   2  <  82>  214.382  39.500                                           
  25 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    2              G M  9:55:26     1436.68  13.45  45- 22-  5  223.308  39.480                                           
  26 LASKOWSKI STANISŁAW             3   50              G M 10:04:03     1436.40  13.99  40-  8-  5  235.642  39.460                                           
  27 LASKOWSKI STANISŁAW             3    7              G M 10:04:04     1436.26  14.52   2  <  37>  235.642  39.440                                           
  28 PIÓR ZYGMUNT                    1   59              G   10:20:51     1435.63  15.06   3  <  79>  259.634   0.000                                           
  29 PRABUCKI WALDEMAR               3   10              GSM 10:04:00     1434.90  15.60  19-  4-  4  235.323  39.400  39.40                                    
  30 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   31              GSM  9:55:44     1433.91  16.14   2  <  34>  223.308  39.370  39.37                                    
  31 ERDMANN LUCYNA                  1   33              GSM 10:21:00     1432.70  16.68   8  < 100>  259.319   0.000  39.35                                    
  32 MIOTK SŁAWOMIR                  1    9              G M 10:21:18     1430.97  17.21   2  <  71>  259.435  39.330                                           
  33 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   14              G M 10:21:25     1430.72  17.75   3  < 138>  259.557  39.310                                           
  34 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   16              GSM  9:56:14     1429.32  18.29   3  <  35>  223.308  39.290  39.29                                    
  35 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   24              GSM  9:56:20     1428.41  18.83   4  <  38>  223.308  39.270  39.27                                    
  36 BIRNA PIOTR                     3   34              GSM 10:01:18     1427.57  19.37  33-  8-  5  230.267  39.250  39.25                                    
  37 LASKOWSKI STANISŁAW             3   49              G M 10:05:07     1427.12  19.90   3  <  51>  235.642  39.220                                           
  38 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   18              G M  9:56:29     1427.04  20.44   5  < 113>  223.308  39.200                                           
  39 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   30              G M 10:18:45     1426.65  20.98   4  <  40>  255.014  39.180                                           
  40 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   16              G M 10:18:56     1425.19  21.52   5  <  42>  255.014  39.160                                           
  41 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   49              GSM 10:05:21     1425.11  22.05  22-  8-  5  235.642  39.140  39.14                                    
  42 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   12              G M 10:18:59     1424.79  22.59   6  <  42>  255.014   0.000                                           
  42 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   55              G   10:18:59     1424.79  22.59   7  <  45>  255.014   0.000                                           
  44 KRAUZE STANISŁAW                1   38              G M 10:18:43     1424.62  23.67  35-  2-  2  254.604  39.070                                           
  45 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   29              G M 10:19:02     1424.39  24.21   8  < 123>  255.014   0.000                                           
  46 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   33              GSM 10:05:27     1424.25  24.74   2  <  49>  235.642  39.030  39.03                                    
  47 DYBICH JANUSZ                   2   21              G M 10:18:44     1424.02  25.28  32- 17-  5  254.520  39.010                                           
  48 BIRNA PIOTR                     3   15              GSM 10:01:43     1423.89  25.82   2  <  54>  230.267  38.990  38.99                                    
  49 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   51              G   10:05:30     1423.82  26.36   3  < 126>  235.642   0.000                                           
  50 DYBICH JANUSZ                   2   42              G M 10:18:46     1423.76  26.90   2  <  52>  254.520  38.940                                           
  51 LASKOWSKI STANISŁAW             3   16              G M 10:05:32     1423.53  27.43   4  <  57>  235.642  38.920                                           
  52 DYBICH JANUSZ                   2   38              G M 10:18:49     1423.36  27.97   3  <  53>  254.520  38.900                                           
  53 DYBICH JANUSZ                   2   27              G M 10:18:51     1423.09  28.51   4  <  62>  254.520  38.880                                           
  54 BIRNA PIOTR                     3   47              GSM 10:01:49     1423.01  29.05   3  < 158>  230.267  38.860  38.86                                    
  55 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   36              G M 10:11:48     1422.77  29.59  57- 18-  5  244.431  38.840                                           
  56 GRDEŃ ARTUR                     3    2              GSM 10:01:56     1422.18  30.12  20-  3-  3  230.299  38.810  38.81                                    
  57 LASKOWSKI STANISŁAW             3    1              G M 10:05:44     1421.81  30.66   5  < 187>  235.642  38.790                                           
  58 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   80              G   10:12:09     1421.48  31.20   2  < 104>  244.708   0.000                                           
  59 SUROWIECKI MAREK                2   13              G M 10:11:17     1420.75  31.74   3  < 114>  243.351  38.750                                           
  60 GRDEŃ ARTUR                     3   15              GSM 10:02:08     1420.43  32.28   2  < 141>  230.299  38.730  38.73                                    
  61 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1    1              G M 10:22:46     1418.49  32.81  12-  3-  3  259.252  38.710                                           
  62 DYBICH JANUSZ                   2   30              G M 10:19:27     1418.33  33.35   5  <  64>  254.520  38.680                                           
  63 WOŹNIAK JANUSZ                  1   12              GSM 10:20:47     1418.23  33.89  59-  9-  5  256.393  38.660  38.66                                    
  64 DYBICH JANUSZ                   2   33              G M 10:19:30     1417.94  34.43   6  <  65>  254.520   0.000                                           
  65 DYBICH JANUSZ                   2    9              G M 10:19:33     1417.54  34.97   7  <  67>  254.520   0.000                                           
  66 WOŹNIAK JANUSZ                  1   49              G M 10:20:54     1417.32  35.50   2  <  70>  256.393  38.600                                           
  67 DYBICH JANUSZ                   2   12              G M 10:19:36     1417.15  36.04   8  <  69>  254.520   0.000                                           
  68 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   43              G M 10:20:44     1416.99  36.58  23-  4-  4  256.097  38.560                                           
  69 DYBICH JANUSZ                   2   18              G M 10:19:38     1416.89  37.12   9  <  72>  254.520   0.000                                           
  70 WOŹNIAK JANUSZ                  1   42              G M 10:20:58     1416.80  37.65   3  < 194>  256.393  38.510                                           
  71 MIOTK SŁAWOMIR                  1    1              G M 10:23:09     1416.52  38.19   3  < 110>  259.435  38.490                                           
  72 DYBICH JANUSZ                   2    5              G M 10:19:41     1416.49  38.73  10  <  73>  254.520   0.000                                           
  73 DYBICH JANUSZ                   2   14              G M 10:19:42     1416.36  39.27  11  <  75>  254.520   0.000                                           
  74 BUJAK SŁAWOMIR                  1    5              G M 10:22:28     1416.16  39.81  21-  6-  5  258.402  38.430                                           
  75 DYBICH JANUSZ                   2   16              G M 10:19:44     1416.10  40.34  12  <  77>  254.520   0.000                                           
  76 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   10              G M 10:23:05     1416.03  40.88   2  < 348>  259.252  38.380                                           
  77 DYBICH JANUSZ                   2    3              G M 10:19:46     1415.84  41.42  13  <  78>  254.520   0.000                                           
  78 DYBICH JANUSZ                   2   43              G M 10:19:49     1415.44  41.96  14  < 258>  254.520   0.000                                           
  79 PIÓR ZYGMUNT                    1   17              G M 10:23:26     1415.41  42.50   4  <  95>  259.634  38.320                                           
  80 KACZYŃSKI MARIAN                3    9              GSM 10:06:26     1415.02  43.03  28-  8-  5  235.506  38.300  38.30                                    
  81 BĄBER WALDEMAR                  2   14              G M 10:12:55     1414.77  43.57   3  <  86>  244.638  38.270                                           
  82 PORA JAROSŁAW                   3   40              G M  9:51:32     1414.75  44.11   3  <  82>  214.382  38.250                                           
  82 PORA JAROSŁAW                   3  109              G    9:51:32     1414.75  44.11   4  <  87>  214.382   0.000                                           
  84 KACZYŃSKI MARIAN                3   19              GSM 10:06:28     1414.73  45.19   2  < 102>  235.506  38.210  38.21                                    
  85 FIERKA PIOTR                    2   10              G M 10:12:49     1414.60  45.72  18-  4-  4  244.466  38.190                                           
  86 BĄBER WALDEMAR                  2   55              G   10:12:57     1414.50  46.26   4  <  95>  244.638   0.000                                           
  87 PORA JAROSŁAW                   3   48              GSM  9:51:34     1414.44  46.80   5  <  88>  214.382  38.150  38.15                                    
  88 PORA JAROSŁAW                   3  110              G    9:51:35     1414.29  47.34   6  <  89>  214.382   0.000                                           
  89 PORA JAROSŁAW                   3   95              GS   9:51:37     1413.97  47.88   7  <  89>  214.382   0.000  38.10                                    
  89 PORA JAROSŁAW                   3  112              G    9:51:37     1413.97  47.88   8  <  91>  214.382   0.000                                           
  91 PORA JAROSŁAW                   3   42              G M  9:51:39     1413.66  48.95   9  <  92>  214.382  38.060                                           
  92 PORA JAROSŁAW                   3    3              GSM  9:51:40     1413.51  49.49  10  <  93>  214.382   0.000  38.04                                    
  93 PORA JAROSŁAW                   3   18              G M  9:51:45     1412.73  50.03  11  <  94>  214.382   0.000                                           
  94 PORA JAROSŁAW                   3   65              G    9:51:46     1412.58  50.56  12  <  98>  214.382   0.000                                           
  95 BĄBER WALDEMAR                  2    7              G M 10:13:12     1412.46  51.10   5  < 101>  244.638  37.970                                           
  95 GRABAN RYSZARD                  3   42              G M 10:06:26     1412.46  51.10  52- 14-  5  235.081  37.970                                           
  95 PIÓR ZYGMUNT                    1   20              G M 10:23:49     1412.46  51.10   5  < 105>  259.634  37.970                                           
  98 PORA JAROSŁAW                   3  114              G    9:51:47     1412.42  52.72  13  < 151>  214.382   0.000                                           
  99 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1    4              G M 10:22:34     1411.15  53.25  23- 10-  5  257.628  37.890                                           
 100 ERDMANN LUCYNA                  1   16              GSM 10:23:48     1410.88  53.79   9  < 188>  259.319   0.000  37.87                                    
 101 BĄBER WALDEMAR                  2   25              G M 10:13:26     1410.56  54.33   6  < 265>  244.638  37.840                                           
 102 KACZYŃSKI MARIAN                3    1              GSM 10:06:58     1410.50  54.87   3  < 161>  235.506  37.820  37.82                                    
 103 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   74              G   10:13:22     1409.91  55.41   2  < 119>  244.431   0.000                                           
 104 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   51              G   10:13:39     1409.20  55.94   3  < 107>  244.708   0.000                                           
 105 PIÓR ZYGMUNT                    1    6              G M 10:24:17     1408.89  56.48   6  < 145>  259.634  37.760                                           
 106 LIEC JAN                        1   58              G   10:21:48     1408.33  57.02  47-  6-  5  256.035   0.000                                           
 107 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   72              G   10:13:49     1407.85  57.56   4  < 109>  244.708   0.000                                           
 108 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   30              G M 10:23:00     1407.80  58.10   2  < 111>  257.628  37.690                                           
 109 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   41              G M 10:13:51     1407.58  58.63   5  < 112>  244.708  37.670                                           
 110 MIOTK SŁAWOMIR                  1   25              G M 10:24:20     1407.42  59.17   4  < 175>  259.435  37.650                                           
 111 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   21              G M 10:23:04     1407.29  59.71   3  < 182>  257.628  37.630                                           
 112 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    1              G M 10:13:59     1406.50  60.25   6  < 253>  244.708  37.610                                           
 113 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   26              GSM  9:58:48     1406.22  60.79   6  < 117>  223.308   0.000  37.58                                    
 114 SUROWIECKI MAREK                2   40              GSM 10:13:04     1406.11  61.32   4  < 115>  243.351  37.560  37.56                                    
 115 SUROWIECKI MAREK                2   63              G   10:13:09     1405.44  61.86   5  < 199>  243.351   0.000                                           
 116 SZRAMKA GRZEGORZ                3   29              GSM  9:58:55     1405.19  62.40  28- 10-  5  223.308  37.520  37.52                                    
 117 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   44              G M  9:58:57     1404.90  62.94   7  < 120>  223.308   0.000                                           
 118 SZRAMKA GRZEGORZ                3   11              GSM  9:58:59     1404.60  63.47   2  < 120>  223.308  37.480  37.48                                    
 119 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    9              G M 10:14:05     1404.10  64.01   3  < 124>  244.431  37.460                                           
 120 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    9              GSM  9:59:03     1404.01  64.55   8  < 122>  223.308   0.000  37.43                                    
 120 SZRAMKA GRZEGORZ                3   14              G M  9:59:03     1404.01  64.55   3  < 133>  223.308  37.430                                           
 122 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   52              G    9:59:04     1403.86  65.63   9  < 131>  223.308   0.000                                           
 123 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   42              G M 10:21:40     1403.75  66.16   9  < 125>  255.014   0.000                                           
 124 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   65              G   10:14:08     1403.70  66.70   4  < 177>  244.431   0.000                                           
 125 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   28              G M 10:21:41     1403.62  67.24  10  < 171>  255.014   0.000                                           
 126 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   40              G M 10:08:00     1402.63  67.78   4  < 128>  235.642  37.300                                           
 127 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   46              G M 10:19:30     1402.57  68.32  30- 11-  5  251.762  37.280                                           
 128 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   16              GSM 10:08:02     1402.35  68.85   5  < 130>  235.642  37.260  37.26                                    
 129 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   19              G M 10:19:33     1402.18  69.39   2  < 132>  251.762  37.240                                           
 130 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   11              GSM 10:08:04     1402.08  69.93   6  < 135>  235.642  37.220  37.22                                    
 131 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   41              G M  9:59:17     1401.96  70.47  10  < 139>  223.308   0.000                                           
 132 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   47              G M 10:19:35     1401.92  71.01   3  < 137>  251.762  37.180                                           
 133 SZRAMKA GRZEGORZ                3   21              GSM  9:59:18     1401.81  71.54   4  < 219>  223.308  37.150  37.15                                    
 134 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   55              G   10:25:05     1401.69  72.08  53-  4-  3  259.430   0.000                                           
 135 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3    7              G M 10:08:07     1401.66  72.62   7  < 248>  235.642   0.000                                           
 136 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   38              G M 10:25:08     1401.31  73.16   2  < 370>  259.430  37.090                                           
 137 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   27              G M 10:19:40     1401.27  73.70   4  < 150>  251.762  37.070                                           
 138 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   89              G   10:25:19     1400.61  74.23   4  < 140>  259.557   0.000                                           
 139 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   10              GSM  9:59:29     1400.20  74.77  11  < 142>  223.308   0.000  37.02                                    
 140 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1    2              G M 10:25:24     1399.98  75.31   5  < 168>  259.557  37.000                                           
 141 GRDEŃ ARTUR                     3    6              GSM 10:04:31     1399.85  75.85   3          230.299  36.980  36.98                                    
 142 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   47              G M  9:59:32     1399.76  76.39  12  < 149>  223.308   0.000                                           
 143 GÓRSKI JAN                      1    2              G M 10:25:08     1399.12  76.92  20-  2-  2  259.024  36.940                                           
 144 PRABUCKI WALDEMAR               3   12              G M 10:08:13     1398.93  77.46   2  < 159>  235.323  36.920                                           
 145 JELIŃSKI ADAM                   1    4              G M 10:25:23     1398.89  78.00  24-  5-  5  259.330  36.890                                           
 145 PIÓR ZYGMUNT                    1   57              G   10:25:36     1398.89  78.00   7  < 218>  259.634   0.000                                           
 147 SZYMAŃSKI LESZEK                2   47              G M 10:14:50     1398.48  79.07  45-  9-  5  244.500  36.850                                           
 148 GRABAN RYSZARD                  3   84              G   10:08:06     1398.46  79.61   2  < 183>  235.081   0.000                                           
 149 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    6              GSM  9:59:42     1398.30  80.15  13  < 198>  223.308   0.000  36.81                                    
 150 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   45              G M 10:20:05     1398.03  80.69   5  < 178>  251.762  36.790                                           
 151 PORA JAROSŁAW                   3   59              GS   9:53:23     1397.69  81.23  14  < 153>  214.382   0.000  36.77                                    
 152 GÓRSKI JAN                      1   28              G M 10:25:21     1397.49  81.76   2          259.024  36.740                                           
 153 PORA JAROSŁAW                   3  106              G    9:53:26     1397.23  82.30  15  < 154>  214.382   0.000                                           
 154 PORA JAROSŁAW                   3   63              G    9:53:27     1397.08  82.84  16  < 155>  214.382   0.000                                           
 155 PORA JAROSŁAW                   3   23              GSM  9:53:28     1396.93  83.38  17  < 155>  214.382   0.000  36.68                                    
 155 PORA JAROSŁAW                   3   60              G    9:53:28     1396.93  83.38  18  < 164>  214.382   0.000                                           
 157 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   18              G M 10:15:40     1396.76  84.45  38-  3-  3  245.364  36.640                                           
 158 BIRNA PIOTR                     3    3              G M 10:04:52     1396.69  84.99   4  < 167>  230.267  36.610                                           
 159 PRABUCKI WALDEMAR               3   11              GSM 10:08:30     1396.58  85.53   3  < 291>  235.323  36.590  36.59                                    
 160 MYKOWSKI TADEUSZ                2   50              G M 10:15:26     1396.31  86.07  30-  6-  5  244.959  36.570                                           
 161 BUJAK SŁAWOMIR                  1   12              G M 10:25:05     1396.14  86.61   2  < 170>  258.402  36.550                                           
 161 KACZYŃSKI MARIAN                3   15              G M 10:08:41     1396.14  86.61   4  < 173>  235.506  36.550                                           
 163 MYKOWSKI TADEUSZ                2   44              G M 10:15:28     1396.04  87.68   2  < 165>  244.959  36.510                                           
 164 PORA JAROSŁAW                   3   49              G M  9:53:34     1396.02  88.22  19  < 211>  214.382   0.000                                           
 165 MYKOWSKI TADEUSZ                2   43              G M 10:15:29     1395.91  88.76   3  < 197>  244.959  36.460                                           
 166 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   23              G M 10:25:05     1395.85  89.30  19-  1-  1  258.349  36.440                                           
 167 BIRNA PIOTR                     3   11              G M 10:04:58     1395.84  89.83   5  < 203>  230.267  36.420                                           
 168 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   75              G   10:25:58     1395.72  90.37   6  < 174>  259.557   0.000                                           
 169 KLEJSZMIT ARTUR                 1    9              G M 10:24:46     1395.61  90.91  30-  1-  1  257.863  36.380                                           
 170 BUJAK SŁAWOMIR                  1    9              G M 10:25:10     1395.51  91.45   3  < 295>  258.402  36.360                                           
 171 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   17              G M 10:22:45     1395.43  91.98  11  < 305>  255.014   0.000                                           
 172 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   17              G M 10:15:51     1395.30  92.52   2  < 208>  245.364  36.310                                           
 173 KACZYŃSKI MARIAN                3   33              GSM 10:08:49     1395.04  93.06   5  < 227>  235.506  36.290  36.29                                    
 174 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   35              G M 10:26:07     1394.59  93.60   7  < 176>  259.557  36.270                                           
 175 MIOTK SŁAWOMIR                  1   11              G M 10:26:05     1394.19  94.14   5  < 224>  259.435  36.250                                           
 176 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  111              G   10:26:13     1393.84  94.67   8  < 181>  259.557   0.000                                           
 177 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   54              G   10:15:22     1393.83  95.21   5  < 195>  244.431   0.000                                           
 178 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   43              G M 10:20:42     1393.26  95.75   6  < 179>  251.762   0.000                                           
 179 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   38              G M 10:20:43     1393.13  96.29   7  < 180>  251.762   0.000                                           
 180 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   13              G M 10:20:49     1392.36  96.83   8  < 247>  251.762   0.000                                           
 181 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   29              G M 10:26:26     1392.22  97.36   9  < 229>  259.557  36.120                                           
 182 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   16              G M 10:25:03     1392.21  97.90   4  < 184>  257.628  36.100                                           
 183 GRABAN RYSZARD                  3   61              G   10:08:52     1392.11  98.44   3  < 191>  235.081   0.000                                           
 184 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   34              G M 10:25:04     1392.08  98.98   5  < 185>  257.628  36.050                                           
 185 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   13              G M 10:25:05     1391.96  99.52   6  < 307>  257.628   0.000                                           
 186 SZYMAŃSKI LESZEK                2   41              G M 10:15:40     1391.84 100.05   2  < 285>  244.500  36.010                                           
 187 LASKOWSKI STANISŁAW             3    3              G M 10:09:19     1391.72 100.59   6  < 215>  235.642   0.000                                           
 188 ERDMANN LUCYNA                  1   31              G M 10:26:21     1391.57 101.13  10  < 189>  259.319   0.000                                           
 189 ERDMANN LUCYNA                  1   18              GSM 10:26:24     1391.20 101.67  11  < 190>  259.319   0.000  35.95                                    
 190 ERDMANN LUCYNA                  1   41              G M 10:26:27     1390.82 102.21  12  < 192>  259.319   0.000                                           
 191 GRABAN RYSZARD                  3   11              G M 10:09:03     1390.60 102.74   4  < 193>  235.081  35.900                                           
 192 ERDMANN LUCYNA                  1   61              G   10:26:30     1390.45 103.28  13  < 273>  259.319   0.000                                           
 193 GRABAN RYSZARD                  3   22              GSM 10:09:06     1390.19 103.82   5  < 296>  235.081  35.860  35.86                                    
 194 WOŹNIAK JANUSZ                  1   65              G   10:24:29     1389.79 104.36   4  < 204>  256.393   0.000                                           
 195 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   29              G M 10:15:55     1389.47 104.90   6  < 196>  244.431  35.820                                           
 196 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   55              G   10:15:57     1389.21 105.43   7  < 209>  244.431   0.000                                           
 197 MYKOWSKI TADEUSZ                2   37              G M 10:16:26     1388.39 105.97   4  < 254>  244.959  35.770                                           
 198 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   33              GSM 10:01:01     1386.86 106.51  14  < 259>  223.308   0.000  35.75                                    
 199 SUROWIECKI MAREK                2   45              G M 10:15:29     1386.75 107.05   6  < 200>  243.351  35.730                                           
 200 SUROWIECKI MAREK                2   15              GSM 10:15:30     1386.62 107.58   7  < 236>  243.351   0.000  35.71                                    
 201 LIEC JAN                        1   25              G M 10:24:41     1386.35 108.12   2  < 202>  256.035  35.690                                           
 202 LIEC JAN                        1   11              G M 10:24:42     1386.22 108.66   3  < 213>  256.035  35.670                                           
 203 BIRNA PIOTR                     3    1              G M 10:06:08     1386.04 109.20   6  < 205>  230.267   0.000                                           
 204 WOŹNIAK JANUSZ                  1   89              G   10:25:00     1385.91 109.74   5  < 210>  256.393   0.000                                           
 205 BIRNA PIOTR                     3   24              GSM 10:06:09     1385.90 110.27   7  < 206>  230.267   0.000  35.60                                    
 206 BIRNA PIOTR                     3   39              GSM 10:06:13     1385.34 110.81   8          230.267   0.000  35.58                                    
 207 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    5              GSM 10:10:09     1385.19 111.35  37-  1-  1  235.690  35.560  35.56                                    
 208 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   38              G M 10:17:10     1384.93 111.89   3          245.364  35.540                                           
 209 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   77              G   10:16:30     1384.88 112.43   8  < 240>  244.431   0.000                                           
 210 WOŹNIAK JANUSZ                  1   21              G M 10:25:09     1384.79 112.96   6  < 282>  256.393  35.490                                           
 211 PORA JAROSŁAW                   3    1              GSM  9:54:49     1384.75 113.50  20  < 212>  214.382   0.000  35.47                                    
 212 PORA JAROSŁAW                   3   50              GSM  9:54:50     1384.60 114.04  21  < 214>  214.382   0.000  35.45                                    
 213 LIEC JAN                        1   36              G M 10:24:56     1384.47 114.58   4  < 216>  256.035  35.430                                           
 214 PORA JAROSŁAW                   3    4              G M  9:54:51     1384.45 115.12  22  < 217>  214.382   0.000                                           
 215 LASKOWSKI STANISŁAW             3   45              GSM 10:10:14     1384.23 115.65   7  < 284>  235.642   0.000  35.39                                    
 216 LIEC JAN                        1   34              G M 10:24:58     1384.22 116.19   5  < 332>  256.035  35.360                                           
 217 PORA JAROSŁAW                   3   54              G    9:54:53     1384.15 116.73  23  < 222>  214.382   0.000                                           
 218 PIÓR ZYGMUNT                    1   48              G M 10:27:36     1383.98 117.27   8  < 252>  259.634   0.000                                           
 219 SZRAMKA GRZEGORZ                3    9              GSM 10:01:25     1383.43 117.81   5  < 228>  223.308  35.300  35.30                                    
 220 KREZYMON JÓZEF                  1   16              GSM 10:26:15     1383.26 118.34  49-  8-  5  257.633  35.280  35.28                                    
 221 KREZYMON JÓZEF                  1   17              GSM 10:26:24     1382.15 118.88   2  < 234>  257.633  35.260  35.26                                    
 222 PORA JAROSŁAW                   3   51              G    9:55:10     1381.62 119.42  24  < 225>  214.382   0.000                                           
 223 JELIŃSKI ADAM                   1   36              G M 10:27:43     1381.50 119.96   2  < 225>  259.330  35.210                                           
 224 MIOTK SŁAWOMIR                  1    5              G M 10:27:49     1381.32 120.49   6  < 269>  259.435   0.000                                           
 225 JELIŃSKI ADAM                   1   14              G M 10:27:48     1380.88 121.03   3  < 246>  259.330  35.170                                           
 225 PORA JAROSŁAW                   3   47              G M  9:55:15     1380.88 121.03  25  < 275>  214.382   0.000                                           
 227 KACZYŃSKI MARIAN                3   29              G M 10:10:34     1380.73 122.11   6  < 327>  235.506   0.000                                           
 228 SZRAMKA GRZEGORZ                3   31              GSM 10:01:44     1380.72 122.65   6  < 231>  223.308   0.000  35.11                                    
 229 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  105              G   10:28:00     1380.62 123.18  10  < 229>  259.557   0.000                                           
 229 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  113              G   10:28:00     1380.62 123.18  11  < 235>  259.557   0.000                                           
 231 SZRAMKA GRZEGORZ                3   24              GSM 10:01:46     1380.43 124.26   7  < 232>  223.308   0.000  35.04                                    
 232 SZRAMKA GRZEGORZ                3   12              GSM 10:01:50     1379.86 124.80   8  < 238>  223.308   0.000  35.02                                    
 233 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1    8              G M 10:25:36     1379.83 125.34   2  < 352>  256.097  35.000                                           
 234 KREZYMON JÓZEF                  1   34              G M 10:26:44     1379.68 125.87   3  < 237>  257.633  34.980                                           
 235 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   86              G   10:28:08     1379.64 126.41  12  < 260>  259.557   0.000                                           
 236 SUROWIECKI MAREK                2   57              G   10:16:25     1379.41 126.95   8  < 272>  243.351   0.000                                           
 237 KREZYMON JÓZEF                  1   72              G   10:26:47     1379.32 127.49   4  < 241>  257.633   0.000                                           
 238 SZRAMKA GRZEGORZ                3   26              G M 10:01:54     1379.30 128.03   9  < 316>  223.308   0.000                                           
 239 GRABOWSKI STANISŁAW             1   15              G M 10:27:58     1379.28 128.56  26-  2-  2  259.258  34.870                                           
 240 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   16              G M 10:17:14     1379.15 129.10   9  < 242>  244.431  34.850                                           
 241 KREZYMON JÓZEF                  1   13              GSM 10:26:52     1378.70 129.64   5  < 245>  257.633  34.820  34.82                                    
 242 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   21              G M 10:17:19     1378.50 130.18  10  < 243>  244.431  34.800                                           
 243 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   58              G   10:17:20     1378.37 130.72  11  < 250>  244.431   0.000                                           
 244 GRABOWSKI STANISŁAW             1   11              G M 10:28:06     1378.30 131.25   2          259.258  34.760                                           
 245 KREZYMON JÓZEF                  1    1              G M 10:26:56     1378.21 131.79   6  < 256>  257.633  34.740                                           
 246 JELIŃSKI ADAM                   1   28              G M 10:28:11     1378.07 132.33   4  < 325>  259.330  34.720                                           
 247 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   23              G M 10:22:42     1378.01 132.87   9  < 270>  251.762   0.000                                           
 248 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   22              GSM 10:11:07     1377.08 133.41   8          235.642   0.000  34.67                                    
 249 FIERKA PIOTR                    2    4              G M 10:17:34     1376.76 133.94   2  < 251>  244.466  34.650                                           
 250 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    3              G M 10:17:33     1376.69 134.48  12  < 323>  244.431   0.000                                           
 251 FIERKA PIOTR                    2   17              G M 10:17:35     1376.63 135.02   3  < 278>  244.466  34.610                                           
 252 PIÓR ZYGMUNT                    1   78              G   10:28:37     1376.52 135.56   9  < 257>  259.634   0.000                                           
 253 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   30              G M 10:17:48     1376.31 136.09   7  < 264>  244.708  34.570                                           
 254 MYKOWSKI TADEUSZ                2   33              G M 10:17:59     1376.30 136.63   5  < 255>  244.959  34.540                                           
 255 MYKOWSKI TADEUSZ                2   52              G   10:18:02     1375.92 137.17   6          244.959   0.000                                           
 256 KREZYMON JÓZEF                  1   70              G   10:27:16     1375.76 137.71   7  < 356>  257.633   0.000                                           
 257 PIÓR ZYGMUNT                    1    3              G M 10:28:46     1375.42 138.25  10  < 369>  259.634   0.000                                           
 258 DYBICH JANUSZ                   2   22              G M 10:25:10     1374.55 138.78  15  < 292>  254.520   0.000                                           
 259 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   27              G M 10:02:30     1374.20 139.32  15  < 268>  223.308   0.000                                           
 260 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   92              G   10:28:54     1374.04 139.86  13  < 261>  259.557   0.000                                           
 261 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  116              G   10:28:57     1373.68 140.40  14  < 263>  259.557   0.000                                           
 262 RUMIŃSKI HENRYK                 1    1              G M 10:29:04     1373.62 140.94  18-  1-  1  259.705  34.370                                           
 263 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   71              G   10:28:59     1373.44 141.47  15  < 266>  259.557   0.000                                           
 264 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   63              G   10:18:11     1373.35 142.01   8  < 342>  244.708   0.000                                           
 265 BĄBER WALDEMAR                  2   44              G M 10:18:11     1372.96 142.55   7  < 289>  244.638   0.000                                           
 266 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  106              G   10:29:05     1372.71 143.09  16  < 293>  259.557   0.000                                           
 267 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2   51              G   10:24:29     1372.59 143.63  28-  3-  2  253.220   0.000                                           
 268 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   30              G M 10:02:47     1371.81 144.16  16  < 279>  223.308   0.000                                           
 269 MIOTK SŁAWOMIR                  1    6              G M 10:29:11     1371.34 144.70   7  < 347>  259.435   0.000                                           
 270 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   24              G M 10:23:38     1371.00 145.24  10  < 341>  251.762   0.000                                           
 271 KOZŁOWSKI RYSZARD               3   11              GSM 10:08:09     1370.90 145.78   2          230.517  34.180  34.18                                    
 272 SUROWIECKI MAREK                2    4              GSM 10:17:33     1370.61 146.32   9  < 298>  243.351   0.000  34.16                                    
 273 ERDMANN LUCYNA                  1    4              G M 10:29:14     1370.37 146.85  14  < 274>  259.319   0.000                                           
 274 ERDMANN LUCYNA                  1   60              GS  10:29:15     1370.25 147.39  15  < 290>  259.319   0.000  34.11                                    
 275 PORA JAROSŁAW                   3  115              G    9:56:28     1370.15 147.93  26  < 276>  214.382   0.000                                           
 276 PORA JAROSŁAW                   3   17              GSM  9:56:30     1369.85 148.47  27  < 277>  214.382   0.000  34.07                                    
 277 PORA JAROSŁAW                   3   38              G M  9:56:33     1369.42 149.00  28  < 280>  214.382   0.000                                           
 278 FIERKA PIOTR                    2   11              G M 10:18:32     1369.30 149.54   4          244.466  34.030                                           
 279 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   45              G M 10:03:06     1369.15 150.08  17  < 340>  223.308   0.000                                           
 280 PORA JAROSŁAW                   3   79              G    9:56:36     1368.98 150.62  29  < 281>  214.382   0.000                                           
 281 PORA JAROSŁAW                   3   61              G    9:56:43     1367.96 151.16  30  < 286>  214.382   0.000                                           
 282 WOŹNIAK JANUSZ                  1    6              GSM 10:27:26     1367.92 151.69   7  < 282>  256.393  33.940  33.94                                    
 282 WOŹNIAK JANUSZ                  1    1              GSM 10:27:26     1367.92 151.69   8  < 287>  256.393   0.000  33.94                                    
 284 LASKOWSKI STANISŁAW             3   10              GSM 10:12:17     1367.76 152.77   8          235.642   0.000  33.90                                    
 285 SZYMAŃSKI LESZEK                2    3              G M 10:18:46     1367.71 153.31   3  < 313>  244.500  33.880                                           
 286 PORA JAROSŁAW                   3   46              G M  9:56:47     1367.38 153.85  31  < 317>  214.382   0.000                                           
 287 WOŹNIAK JANUSZ                  1   47              G M 10:27:33     1367.07 154.38   9          256.393   0.000                                           
 288 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2    8              G M 10:25:17     1366.66 154.92   2  < 344>  253.220  33.810                                           
 289 BĄBER WALDEMAR                  2   41              G M 10:19:02     1366.44 155.46   8          244.638   0.000                                           
 290 ERDMANN LUCYNA                  1   15              G M 10:29:53     1365.68 156.00  16          259.319   0.000                                           
 291 PRABUCKI WALDEMAR               3    2              GSM 10:12:22     1365.25 156.54   4          235.323  33.750  33.75                                    
 292 DYBICH JANUSZ                   2    7              G M 10:26:33     1364.35 157.07  16  < 294>  254.520   0.000                                           
 293 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   40              G M 10:30:15     1364.29 157.61  17  < 301>  259.557   0.000                                           
 294 DYBICH JANUSZ                   2   11              G M 10:26:37     1363.87 158.15  17          254.520   0.000                                           
 295 BUJAK SŁAWOMIR                  1   31              G M 10:29:29     1363.72 158.69   4  < 350>  258.402  33.660                                           
 296 GRABAN RYSZARD                  3   41              G M 10:12:29     1362.92 159.23   6  < 297>  235.081  33.640                                           
 297 GRABAN RYSZARD                  3   64              G   10:12:32     1362.53 159.76   7  < 299>  235.081   0.000                                           
 298 SUROWIECKI MAREK                2   55              G   10:18:37     1362.42 160.30  10  < 311>  243.351   0.000                                           
 299 GRABAN RYSZARD                  3   85              G   10:12:37     1361.87 160.84   8  < 300>  235.081   0.000                                           
 300 GRABAN RYSZARD                  3   49              G M 10:12:38     1361.74 161.38   9  < 303>  235.081  33.550                                           
 301 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   80              G   10:30:37     1361.67 161.92  18  < 302>  259.557   0.000                                           
 302 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   46              G M 10:30:43     1360.96 162.45  19  < 304>  259.557   0.000                                           
 303 GRABAN RYSZARD                  3   32              GSM 10:12:46     1360.69 162.99  10  < 310>  235.081   0.000  33.49                                    
 304 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   64              G   10:30:46     1360.60 163.53  20  < 306>  259.557   0.000                                           
 305 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   24              G M 10:27:27     1360.44 164.07  12  < 319>  255.014   0.000                                           
 306 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   41              G M 10:30:51     1360.01 164.60  21          259.557   0.000                                           
 307 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1    1              G M 10:29:27     1359.87 165.14   7  < 308>  257.628   0.000                                           
 308 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   17              G M 10:29:29     1359.63 165.68   8  < 309>  257.628   0.000                                           
 309 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1    2              G M 10:29:32     1359.28 166.22   9  < 314>  257.628   0.000                                           
 310 GRABAN RYSZARD                  3   56              G   10:12:58     1359.11 166.76  11  < 315>  235.081   0.000                                           
 311 SUROWIECKI MAREK                2   10              G M 10:19:05     1358.87 167.29  11  < 312>  243.351   0.000                                           
 312 SUROWIECKI MAREK                2   52              G   10:19:06     1358.74 167.83  12  < 326>  243.351   0.000                                           
 313 SZYMAŃSKI LESZEK                2   25              G M 10:19:57     1358.71 168.37   4  < 328>  244.500  33.270                                           
 314 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   10              G M 10:29:37     1358.68 168.91  10          257.628   0.000                                           
 315 GRABAN RYSZARD                  3   35              GSM 10:13:02     1358.59 169.45  12  < 365>  235.081   0.000  33.23                                    
 316 SZRAMKA GRZEGORZ                3    8              GSM 10:04:23     1358.46 169.98  10          223.308   0.000  33.21                                    
 317 PORA JAROSŁAW                   3   24              G M  9:57:52     1357.99 170.52  32  < 320>  214.382   0.000                                           
 318 WACHOWSKI ROMAN                 2   10              G M 10:21:19     1357.67 171.06   2  < 353>  246.168  33.160                                           
 319 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   19              G M 10:27:53     1357.30 171.60  13  < 324>  255.014   0.000                                           
 320 PORA JAROSŁAW                   3   78              G    9:57:57     1357.28 172.14  33  < 321>  214.382   0.000                                           
 321 PORA JAROSŁAW                   3   15              G M  9:57:59     1356.99 172.67  34  < 321>  214.382   0.000                                           
 321 PORA JAROSŁAW                   3   25              G M  9:57:59     1356.99 172.67  35  < 329>  214.382   0.000                                           
 323 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   35              G M 10:20:09     1356.82 173.75  13  < 330>  244.431   0.000                                           
 324 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   51              G   10:28:02     1356.22 174.29  14  < 351>  255.014   0.000                                           
 325 JELIŃSKI ADAM                   1   22              G M 10:31:15     1355.97 174.83   5          259.330  33.010                                           
 326 SUROWIECKI MAREK                2   12              G M 10:19:31     1355.59 175.36  13          243.351   0.000                                           
 327 KACZYŃSKI MARIAN                3   31              GSM 10:13:45     1355.43 175.90   7  < 333>  235.506   0.000  32.97                                    
 328 SZYMAŃSKI LESZEK                2    4              G M 10:20:25     1355.20 176.44   5  < 331>  244.500  32.950                                           
 329 PORA JAROSŁAW                   3   22              G M  9:58:13     1354.99 176.98  36          214.382   0.000                                           
 330 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    1              G M 10:20:25     1354.81 177.51  14  < 335>  244.431   0.000                                           
 331 SZYMAŃSKI LESZEK                2    6              G M 10:20:31     1354.45 178.05   6  < 334>  244.500   0.000                                           
 332 LIEC JAN                        1   20              G M 10:29:06     1353.97 178.59   6          256.035  32.860                                           
 333 KACZYŃSKI MARIAN                3   34              GSM 10:13:57     1353.87 179.13   8          235.506   0.000  32.84                                    
 334 SZYMAŃSKI LESZEK                2   48              G M 10:20:39     1353.45 179.67   7  < 337>  244.500   0.000                                           
 335 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   33              G M 10:20:36     1353.44 180.20  15  < 336>  244.431   0.000                                           
 336 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    7              G M 10:20:40     1352.94 180.74  16  < 362>  244.431   0.000                                           
 337 SZYMAŃSKI LESZEK                2   15              G M 10:20:45     1352.70 181.28   8  < 338>  244.500   0.000                                           
 338 SZYMAŃSKI LESZEK                2    5              G M 10:20:53     1351.70 181.82   9          244.500   0.000                                           
 339 KRAUZE STANISŁAW                1   45              G M 10:28:23     1351.52 182.36   2          254.604  32.710                                           
 340 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   32              G M 10:05:14     1351.47 182.89  18  < 343>  223.308   0.000                                           
 341 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   20              G M 10:26:19     1351.26 183.43  11          251.762   0.000                                           
 342 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   76              G   10:21:10     1350.73 183.97   9  < 346>  244.708   0.000                                           
 343 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   29              G M 10:05:20     1350.65 184.51  19  < 345>  223.308   0.000                                           
 344 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2    2              G M 10:27:29     1350.63 185.05   3          253.220  32.600                                           
 345 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    3              G M 10:05:22     1350.38 185.58  20  < 349>  223.308   0.000                                           
 346 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   10              G M 10:21:13     1350.36 186.12  10          244.708  32.560                                           
 347 MIOTK SŁAWOMIR                  1   18              G M 10:32:08     1350.29 186.66   8          259.435   0.000                                           
 348 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1    4              G M 10:32:00     1350.27 187.20   3          259.252  32.520                                           
 349 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   51              G   10:05:25     1349.97 187.74  21  < 359>  223.308   0.000                                           
 350 BUJAK SŁAWOMIR                  1   15              G M 10:31:40     1348.18 188.27   5  < 355>  258.402  32.470                                           
 351 RÓŻYŃSKI JERZY                  1    7              G M 10:29:14     1347.62 188.81  15  < 354>  255.014   0.000                                           
 352 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   40              G M 10:30:03     1347.52 189.35   3  < 367>  256.097  32.430                                           
 353 WACHOWSKI ROMAN                 2    3              G M 10:22:43     1347.27 189.89   3  < 363>  246.168  32.410                                           
 354 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   14              G M 10:29:18     1347.14 190.42  16  < 358>  255.014   0.000                                           
 355 BUJAK SŁAWOMIR                  1    7              G M 10:31:49     1347.13 190.96   6          258.402   0.000                                           
 356 KREZYMON JÓZEF                  1   49              GSM 10:31:15     1347.10 191.50   8          257.633   0.000  32.35                                    
 357 DYGULSKI TADEUSZ                1   29              G M 10:32:03     1346.68 192.04  27-  1-  1  258.629  32.320                                           
 358 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   52              G   10:29:27     1346.08 192.58  17  < 361>  255.014   0.000                                           
 359 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    1              G M 10:05:54     1346.04 193.11  22          223.308   0.000                                           
 360 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   48              G M 10:29:50     1346.02 193.65  42-  3-  3  255.520  32.260                                           
 361 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   46              G M 10:29:30     1345.72 194.19  18          255.014   0.000                                           
 362 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    6              G M 10:21:39     1345.62 194.73  17  < 368>  244.431   0.000                                           
 363 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   15              G M 10:29:55     1345.43 195.27   2  < 371>  255.520  32.190                                           
 363 WACHOWSKI ROMAN                 2   56              G   10:22:58     1345.43 195.27   4          246.168   0.000                                           
 365 GRABAN RYSZARD                  3   27              GSM 10:14:45     1345.24 196.34  13  < 366>  235.081   0.000  32.15                                    
 366 GRABAN RYSZARD                  3   74              G   10:14:49     1344.73 196.88  14          235.081   0.000                                           
 367 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   13              G M 10:30:27     1344.69 197.42   4          256.097  32.110                                           
 368 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   75              G   10:21:49     1344.38 197.96  18          244.431   0.000                                           
 369 PIÓR ZYGMUNT                    1   31              G M 10:33:09     1344.21 198.49  11          259.634   0.000                                           
 370 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   43              G M 10:33:00     1344.20 199.03   3  < 372>  259.430  32.040                                           
 371 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   21              G M 10:30:06     1344.14 199.57   3          255.520  32.020                                           
 372 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   21              G M 10:33:01     1344.08 200.11   4          259.430  32.000                                           
 -------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                              
 ------------------------------------------------------------------------------ Koniec Konkursów                                                                
 373 JASZCZERSKI ZBIGNIEW            2   53              G   10:19:00     1343.87   0.00  20-  0-  0  240.553   0.000                                           
 374 MYKOWSKI TADEUSZ                2   49              G M 10:22:19     1343.59   0.00   7          244.959   0.000                                           
 375 GUZ TOMASZ                      3    6              GSM 10:11:31     1343.51   0.00  32-  0-  0  230.434   0.000                                           
 376 KLEJSZMIT ARTUR                 1    6              G M 10:31:56     1343.50   0.00   2          257.863   0.000                                           
 377 PIÓR ZYGMUNT                    1   67              G   10:33:17     1343.28   0.00  12          259.634   0.000                                           
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 16.09.18 KAMIEŃ POMORSKI                          
            Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki [ 1]                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 ERDMANN         LUCYNA          1    40    5    16   199.79     
              2 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    40    5    18   197.60     
              3 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    45    5    22   196.61     
              4 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    40    5     8   195.83     
              5 DYBICH          JANUSZ          2    32    5    17   194.41     
              6 BĄBER           WALDEMAR        2    30    5     8   193.59     
              7 PORA            JAROSŁAW        3    82    5    36   193.49     
              8 PIÓR            ZYGMUNT         1    56    5    11   193.47     
              9 SUROWIECKI      MAREK           2    55    5    13   191.54     
             10 MIOTK           SŁAWOMIR        1    21    5     8   191.37     
             11 BIRNA           PIOTR           3    33    5     8   190.13     
             12 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    22    5     8   189.95     
             13 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    64    5    21   188.25     
             14 KACZYŃSKI       MARIAN          3    28    5     8   187.17     
             15 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    30    5    11   185.56     
             16 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    23    5    10   185.36     
             17 WOŹNIAK         JANUSZ          1    59    5     9   185.20     
             18 SZRAMKA         GRZEGORZ        3    28    5    10   184.88     
             19 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    57    5    18   181.77     
             20 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    30    5     6   179.85     
             21 BUJAK           SŁAWOMIR        1    21    5     6   177.47     
             22 GRABAN          RYSZARD         3    52    5    14   176.92     
             23 KREZYMON        JÓZEF           1    49    5     8   175.08     
             24 LIEC            JAN             1    47    5     6   175.01     
             25 JELIŃSKI        ADAM            1    24    5     5   175.00     
             26 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    45    5     9   172.96     
             27 PRABUCKI        WALDEMAR        3    19    4     4   146.66     
             28 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    51    4    10   142.41     
             29 FIERKA          PIOTR           2    18    4     4   141.48     
             30 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    23    4     4   138.10     
             31 GRDEŃ           ARTUR           3    20    3     3   114.52     
             32 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    12    3     3   109.61     
             33 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    38    3     3   108.49     
             34 WACHOWSKI       ROMAN           2    42    3     4   105.25     
             35 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    53    3     4   101.13     
             36 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    42    3     3    96.47     
             37 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3    23    2     2    73.75     
             38 GÓRSKI          JAN             1    20    2     2    73.68     
             39 KRAUZE          STANISŁAW       1    35    2     2    71.78     
             40 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    26    2     2    69.63     
             41 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    28    2     3    66.41     
             42 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    19    1     1    36.44     
             43 KLEJSZMIT       ARTUR           1    30    1     1    36.38     
             44 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    37    1     1    35.56     
             45 RUMIŃSKI        HENRYK          1    18    1     1    34.37     
             46 DYGULSKI        TADEUSZ         1    27    1     1    32.32     
             47 KRUPKE          KRZYSZTOF       1    17    0     0     0.00     
             48 MAZELLA         JAN             1    35    0     0     0.00     
             49 RYDZEWSKI       LESZEK          1    28    0     0     0.00     
             50 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    23    0     0     0.00     
             51 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    10    0     0     0.00     
             52 KOSZCZYŃSKI     PIOTR           1     8    0     0     0.00     
             53 KOLASKA         ANDRZEJ         2     5    0     0     0.00     
             54 NESTEROWICZ     JAN             2     9    0     0     0.00     
             55 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    15    0     0     0.00     
             56 JASZCZERSKI     ZBIGNIEW        2    20    0     0     0.00     
             57 GUZ             TOMASZ          3    32    0     0     0.00     
             58 GUZ             KAZIMIERZ       3    23    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki [ 1]                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │Wkł.%│
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘
    1    1 ERDMANN         LUCYNA          1  5  5  5  5  5   25    694.14  52.8
    2    2 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5   25    687.62  46.7
    3    3 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5  5   25    686.46  47.7
    4    4 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5   25    683.33  39.0
    5    5 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5   25    664.65  38.4
    6    8 PORA            JAROSŁAW        3  5  5  5  5  5   25    663.15  32.0
    7    9 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5   25    662.56  39.4
    8   11 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5   25    653.57  33.1
    9   10 SZRAMKA         GRZEGORZ        3  5  5  5  5  5   25    652.08  29.7
   10    6 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  5  5  5   25    650.58  37.0
   11   12 SUROWIECKI      MAREK           2  5  5  5  5  5   25    646.59  20.3
   12   14 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  5  5  4  5  5   24    639.01  29.2
   13   15 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5  4  5   24    618.22  21.1
   14   16 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  4  5  5  5   24    611.71  19.6
   15   17 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  4  5  5  4  5   23    599.42  32.8
   16   18 GRABAN          RYSZARD         3  5  3  5  5  5   23    590.54  28.7
   17   20 KREZYMON        JÓZEF           1  2  5  5  5  5   22    572.57  17.9
   18   21 LIEC            JAN             1  5  5  5  3  5   23    566.19  19.3
   19   22 BUJAK           SŁAWOMIR        1  5  5  5  2  5   22    562.11  30.2
   20   23 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  4  3  5   22    561.55  25.0
   21   24 MIOTK           SŁAWOMIR        1 --  5  5  5  5   20    560.94  33.3
   22   25 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  3  5  3  5  5   21    558.41  17.5
   23   13 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5  5  5  3   23    549.97  17.5
   24   26 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  2  4  4  5  5   20    534.18  15.3
   25   27 SZYMAŃSKI       LESZEK          2 --  4  5  5  5   19    514.22  18.4
   26    7 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  1   21    505.46  18.1
   27   36 BĄBER           WALDEMAR        2 --  1  5  5  5   16    463.80  14.8
   28   37 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  4  1  3  4  5   17    439.65  13.9
   29   30 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  5  5  0  5  3   18    436.68  14.4
   30   19 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5  4  5 --   19    411.39  14.5
   31   31 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  5  5  0  5  2   17    393.58  13.0
   32   32 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3  5  1  4  4  2   16    383.69  13.0
   33   34 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1 --  5  5  2  3   15    381.04  13.9
   34   28 KLEJSZMIT       ARTUR           1 --  4  5  5  1   15    374.39  15.2
   35   43 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  0  5  1  4   15    366.05  12.4
   36   38 WACHOWSKI       ROMAN           2  5  5  1  1  3   15    362.49  14.8
   37   45 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  1  2  2  4   14    352.76  10.8
   38   41 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  3  5  2  1  3   14    342.39  23.3
   39   29 GZELA           ANDRZEJ         1  4  5  4  2 --   15    330.13  17.7
   40   48 PRABUCKI        WALDEMAR        3  3  1  1  3  4   12    322.60  11.0
   41   33 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1  5  5  3  1 --   14    306.33  21.7
   42   35 RUMIŃSKI        HENRYK          1 --  2  5  4  1   12    306.10  21.8
   43   44 KRAUZE          STANISŁAW       1 --  4  5  1  2   12    294.11   8.2
   44   52 FIERKA          PIOTR           2  5  0  0  2  4   11    287.30  15.7
   45   42 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  5  1  1   12    260.90  11.9
   46   39 GUZ             TOMASZ          3  5  5  2 --  0   12    245.93  14.0
   47   56 GRDEŃ           ARTUR           3  5  1  0  1  3   10    244.92   6.8
   48   40 MAZELLA         JAN             1  3  4  1  3  0   11    233.90   5.9
   49   54 GÓRSKI          JAN             1 --  4  0  2  2    8    213.50  10.1
   50   46 JASZCZERSKI     ZBIGNIEW        2  4  4  2  0  0   10    199.40   7.1
   51   47 GUZ             KAZIMIERZ       3  5  1  2  2  0   10    193.10   8.6
   52   58 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2 --  0  2  3  2    7    192.48   5.4
   53   51 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  1  0  5  1  1    8    188.59   9.2
   54   49 BURCZYK         HENRYK          3  1  5  2  0 --    8    174.08  11.2
   55   50 KRUPKE          KRZYSZTOF       1  3  4  1  0  0    8    158.54   9.1
   56   53 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  1  1 -- --    7    144.09  27.2
   57   55 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  4  0  3  0  0    7    135.70   7.3
   58   57 KANTAK          BOGUMIŁ         1  3  1 --  2 --    6    129.11   9.2
   59   59 DAMPS           ZBIGNIEW        3  5  0  1  0 --    6    115.11  13.2
   60   60 PATOCKI         BENEDYKT        1  0  1  3 -- --    4     88.55   6.3
   61   61 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  2  0  1  0  0    3     58.44   2.3
   62   62 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  3  0  0  0  0    3     52.89   3.6
   63   63 SOCHA           KAZIMIERZ       2  3 --  0 -- --    3     50.90   4.3
   64   64 NESTEROWICZ     JAN             2  2  0  0  0  0    2     34.02   2.7
   65   65 BARTOŁD         ADAM            1  2 -- -- -- --    2     32.86   4.9
   66   66 KOSZCZYŃSKI     PIOTR           1  0  1  0  0  0    1     23.19   2.2
   67   67 KOLASKA         ANDRZEJ         2  0 --  1  0  0    1     20.03   1.6
   68   68 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0
   69   69 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   70   70 SŁAWIŃSKI       MARCIN          1  0  0 --  0 --    0      0.00   0.0
   71   71 BIELIŃSKI       JÓZEF           1  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
   72   72 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
   73   73 MIKULSKI        ALFONS          3  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 16.09.18 KAMIEŃ POMORSKI                          
            Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 2]                    
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 ERDMANN         LUCYNA          1    40    5    16   199.79     
              2 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    40    5    18   197.60     
              3 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    45    5    22   196.61     
              4 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    40    5     8   195.83     
              5 PIÓR            ZYGMUNT         1    56    5    11   195.13     
              6 DYBICH          JANUSZ          2    32    5    17   194.41     
              7 BĄBER           WALDEMAR        2    30    5     8   193.92     
              8 PORA            JAROSŁAW        3    82    5    36   193.68     
              9 SUROWIECKI      MAREK           2    55    5    13   193.35     
             10 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    64    5    21   192.52     
             11 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    22    5     8   191.69     
             12 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    51    5    10   191.67     
             13 MIOTK           SŁAWOMIR        1    21    5     8   191.37     
             14 BIRNA           PIOTR           3    33    5     8   190.13     
             15 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    57    5    18   187.65     
             16 WOŹNIAK         JANUSZ          1    59    5     9   187.23     
             17 KACZYŃSKI       MARIAN          3    28    5     8   187.17     
             18 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    30    5    11   185.56     
             19 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    23    5    10   185.36     
             20 SZRAMKA         GRZEGORZ        3    28    5    10   184.88     
             21 GRABAN          RYSZARD         3    52    5    14   182.64     
             22 LIEC            JAN             1    47    5     6   179.89     
             23 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    30    5     6   179.85     
             24 BUJAK           SŁAWOMIR        1    21    5     6   177.47     
             25 KREZYMON        JÓZEF           1    49    5     8   175.25     
             26 JELIŃSKI        ADAM            1    24    5     5   175.00     
             27 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    45    5     9   172.96     
             28 PRABUCKI        WALDEMAR        3    19    4     4   146.66     
             29 FIERKA          PIOTR           2    18    4     4   141.48     
             30 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    53    4     4   138.26     
             31 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    23    4     4   138.10     
             32 WACHOWSKI       ROMAN           2    42    4     4   137.44     
             33 GRDEŃ           ARTUR           3    20    3     3   114.52     
             34 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    12    3     3   109.61     
             35 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    38    3     3   108.49     
             36 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    28    3     3   100.67     
             37 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    42    3     3    96.47     
             38 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3    23    2     2    73.75     
             39 GÓRSKI          JAN             1    20    2     2    73.68     
             40 KRAUZE          STANISŁAW       1    35    2     2    71.78     
             41 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    26    2     2    69.63     
             42 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    19    1     1    36.44     
             43 KLEJSZMIT       ARTUR           1    30    1     1    36.38     
             44 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    37    1     1    35.56     
             45 RUMIŃSKI        HENRYK          1    18    1     1    34.37     
             46 DYGULSKI        TADEUSZ         1    27    1     1    32.32     
             47 GUZ             TOMASZ          3    32    0     0     0.00     
             48 MAZELLA         JAN             1    35    0     0     0.00     
             49 JASZCZERSKI     ZBIGNIEW        2    20    0     0     0.00     
             50 GUZ             KAZIMIERZ       3    23    0     0     0.00     
             51 KRUPKE          KRZYSZTOF       1    17    0     0     0.00     
             52 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    23    0     0     0.00     
             53 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    15    0     0     0.00     
             54 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    10    0     0     0.00     
             55 NESTEROWICZ     JAN             2     9    0     0     0.00     
             56 KOSZCZYŃSKI     PIOTR           1     8    0     0     0.00     
             57 KOLASKA         ANDRZEJ         2     5    0     0     0.00     
             58 RYDZEWSKI       LESZEK          1    28    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 2]                              
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │Wkł.%│
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘
    1    2 ERDMANN         LUCYNA          1  5  5  5  5  5   25    694.33  52.8
    2    1 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5   25    690.11  46.7
    3    3 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5  5   25    686.46  47.7
    4    5 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5   25    685.02  39.0
    5    4 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5   25    681.20  38.4
    6    7 PORA            JAROSŁAW        3  5  5  5  5  5   25    669.50  32.0
    7    9 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5   25    662.56  39.4
    8   13 SUROWIECKI      MAREK           2  5  5  5  5  5   25    655.02  20.3
    9   11 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5   25    653.57  33.1
   10   10 SZRAMKA         GRZEGORZ        3  5  5  5  5  5   25    652.08  29.7
   11    8 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  5  5  5   25    650.58  37.0
   12   12 GRABAN          RYSZARD         3  5  5  5  5  5   25    648.98  28.7
   13   14 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5   25    642.71  19.6
   14   17 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  5  5  4  5  5   24    639.42  29.2
   15   16 LIEC            JAN             1  5  5  5  5  5   25    627.72  19.3
   16   18 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5  4  5   24    618.22  21.1
   17   19 KREZYMON        JÓZEF           1  3  5  5  5  5   23    599.46  17.9
   18   20 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  4  5  5  4  5   23    599.42  32.8
   19   22 BUJAK           SŁAWOMIR        1  5  5  5  2  5   22    562.11  30.2
   20   24 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  4  3  5   22    561.55  25.0
   21   26 MIOTK           SŁAWOMIR        1 --  5  5  5  5   20    560.94  33.3
   22   23 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  2  4  5  5  5   21    560.72  15.3
   23   27 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  3  5  3  5  5   21    560.15  17.5
   24   25 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  3  4  5  5   22    557.74  13.9
   25   15 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5  5  5  3   23    551.02  17.5
   26   31 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  2  4  4  5   20    522.61  10.8
   27   29 SZYMAŃSKI       LESZEK          2 --  4  5  5  5   19    514.22  18.4
   28    6 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  1   21    511.49  18.1
   29   28 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1 --  5  5  5  4   19    494.60  13.9
   30   38 BĄBER           WALDEMAR        2 --  2  5  5  5   17    487.08  14.8
   31   36 WACHOWSKI       ROMAN           2  5  5  2  2  4   18    444.68  14.8
   32   33 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  5  5  0  5  3   18    436.76  14.4
   33   21 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5  4  5 --   19    411.39  14.5
   34   34 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  5  5  0  5  2   17    393.58  13.0
   35   35 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3  5  1  4  4  2   16    383.69  13.0
   36   30 KLEJSZMIT       ARTUR           1 --  4  5  5  1   15    377.38  15.2
   37   46 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  0  5  1  4   15    366.05  12.4
   38   43 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  3  5  2  1  3   14    342.39  23.3
   39   32 GZELA           ANDRZEJ         1  4  5  4  2 --   15    330.13  17.7
   40   51 PRABUCKI        WALDEMAR        3  3  1  1  3  4   12    322.60  11.0
   41   37 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1  5  5  3  1 --   14    306.33  21.7
   42   39 RUMIŃSKI        HENRYK          1 --  2  5  4  1   12    306.10  21.8
   43   47 KRAUZE          STANISŁAW       1 --  4  5  1  2   12    294.11   8.2
   44   54 FIERKA          PIOTR           2  5  0  0  2  4   11    287.30  15.7
   45   45 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  5  1  1   12    260.90  11.9
   46   40 GUZ             TOMASZ          3  5  5  2 --  0   12    245.93  14.0
   47   56 GRDEŃ           ARTUR           3  5  1  0  1  3   10    244.92   6.8
   48   41 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  1  5 -- --   11    237.11  27.2
   49   42 MAZELLA         JAN             1  3  4  1  3  0   11    233.90   5.9
   50   44 BURCZYK         HENRYK          3  4  5  2  0 --   11    231.45  11.2
   51   58 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2 --  0  2  3  3    8    226.74   5.4
   52   55 GÓRSKI          JAN             1 --  4  0  2  2    8    213.50  10.1
   53   48 JASZCZERSKI     ZBIGNIEW        2  4  4  2  0  0   10    199.40   7.1
   54   49 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  5  0  5  0  0   10    193.90   7.3
   55   50 GUZ             KAZIMIERZ       3  5  1  2  2  0   10    193.10   8.6
   56   53 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  1  0  5  1  1    8    188.59   9.2
   57   52 KRUPKE          KRZYSZTOF       1  3  4  1  0  0    8    158.54   9.1
   58   57 KANTAK          BOGUMIŁ         1  3  1 --  2 --    6    129.11   9.2
   59   59 DAMPS           ZBIGNIEW        3  5  0  1  0 --    6    115.11  13.2
   60   60 PATOCKI         BENEDYKT        1  0  1  3 -- --    4     88.55   6.3
   61   61 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  3  0  1  0  0    4     74.91   2.3
   62   62 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  3  0  0  0  0    3     52.89   3.6
   63   63 SOCHA           KAZIMIERZ       2  3 --  0 -- --    3     50.90   4.3
   64   64 NESTEROWICZ     JAN             2  2  0  0  0  0    2     34.02   2.7
   65   65 BARTOŁD         ADAM            1  2 -- -- -- --    2     32.86   4.9
   66   66 KOSZCZYŃSKI     PIOTR           1  0  1  0  0  0    1     23.19   2.2
   67   67 KOLASKA         ANDRZEJ         2  0 --  1  0  0    1     20.03   1.6
   68   68 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0
   69   69 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   70   70 SŁAWIŃSKI       MARCIN          1  0  0 --  0 --    0      0.00   0.0
   71   71 BIELIŃSKI       JÓZEF           1  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
   72   72 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
   73   73 MIKULSKI        ALFONS          3  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0

 
                                                                                                                                                                
                       Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [2]                                                                                          
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                                  Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,                                                                                                    
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 ERDMANN         LUCYNA         1   24             G  0   5     66.380   970.296                                                                       
        2 PIÓR            ZYGMUNT        1   57                0   5    191.220   971.027                                                                       
        3 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   16             G  0   5    231.930   792.267                                                                       
        4 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1   14             G  0   5    260.690   970.522                                                                       
        5 PIÓR            ZYGMUNT        1   20             G  0   5    301.810   971.027                                                                       
        6 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   24             G  0   5    302.830   792.267                                                                       
        7 DYBICH          JANUSZ         2   43             G  0   5    363.810   952.266                                                                       
        8 DYBICH          JANUSZ         2   30             G  0   5    366.570   952.266                                                                       
        9 PIÓR            ZYGMUNT        1    3             G  0   5    366.970   971.027                                                                       
       10 PORA            JAROSŁAW       3   50             G  0   5    379.650   750.509                                                                       
       11 RÓŻYŃSKI        JERZY          1   28             G  0   5    390.050   948.017                                                                       
       12 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW       1   16             G  0   5    408.670   959.608                                                                       
       13 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1    3             G  0   5    453.830   970.522                                                                       
       14 RÓŻYŃSKI        JERZY          1   46             G  0   5    463.750   948.017                                                                       
       15 PIÓR            ZYGMUNT        1   48             G  0   5    463.880   971.027                                                                       
       16 RÓŻYŃSKI        JERZY          1   19             G  0   5    538.790   948.017                                                                       
       17 DYBICH          JANUSZ         2   16             G  0   5    623.170   952.266                                                                       
       18 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1   86                0   5    698.570   970.522                                                                       
       19 ARMATOWSKI      GRZEGORZ       1   21             G  0   5    874.040   948.518                                                                       
       20 ERDMANN         LUCYNA         1    1             G  0   4     76.790   797.099                                                                       
       21 ERDMANN         LUCYNA         1   43             G  0   4     76.900   834.337                                                                       
       22 PIÓR            ZYGMUNT        1   14             G  0   4    103.940   797.711                                                                       
       23 ERDMANN         LUCYNA         1   35             G  0   4    104.930   797.099                                                                       
       24 ERDMANN         LUCYNA         1   25             G  0   4    120.310   710.977                                                                       
       25 RÓŻYŃSKI        JERZY          1   45             G  0   4    123.150   816.587                                                                       
       26 PIÓR            ZYGMUNT        1   21             G  0   4    133.840   835.005                                                                       
       27 ERDMANN         LUCYNA         1   18             G  0   4    140.140   834.337                                                                       
       28 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   31             G  0   4    154.200   691.617                                                                       
       29 ERDMANN         LUCYNA         1   60                0   4    179.130   834.337                                                                       
       30 PIÓR            ZYGMUNT        1   77                0   4    194.280   711.393                                                                       
       31 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3    6             G  0   4    198.340   654.623                                                                       
       32 WOŹNIAK         JANUSZ         1   12             G  0   4    206.510   783.256                                                                       
       33 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1   15             G  0   4    210.720   710.965                                                                       
       34 DYBICH          JANUSZ         2   36             G  0   4    220.190   697.746                                                                       
       35 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF      3   20             G  0   4    227.730   622.908                                                                       
       36 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW     3    5             G  0   4    230.810   707.531                                                                       
       37 BIRNA           PIOTR          3   15             G  0   4    248.690   684.249                                                                       
       38 PIÓR            ZYGMUNT        1   74                0   4    254.200   711.393                                                                       
       39 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW      1   43             G  0   4    255.630   786.046                                                                       
       40 PIÓR            ZYGMUNT        1   52                0   4    272.270   711.393                                                                       
       41 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   39             G  0   4    283.940   568.959                                                                       
       42 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1   71                0   4    287.260   834.612                                                                       
       43 PORA            JAROSŁAW       3    1             G  0   4    290.580   621.134                                                                       
       44 KACZYŃSKI       MARIAN         3    9             G  0   4    292.300   743.322                                                                       
       45 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   26             G  0   4    293.980   599.246                                                                       
       46 RÓŻYŃSKI        JERZY          1   55                0   4    294.810   779.301                                                                       
       47 DYBICH          JANUSZ         2   41             G  0   4    309.360   697.746                                                                       
       48 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1   75                0   4    315.060   834.612                                                                       
       49 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW     3   34             G  0   4    316.310   622.908                                                                       
       50 GRABAN          RYSZARD        3   42             G  0   4    329.080   705.498                                                                       
       51 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   27             G  0   4    341.140   654.623                                                                       
       52 PIÓR            ZYGMUNT        1   60                0   4    341.760   711.393                                                                       
       53 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1   46             G  0   4    358.890   741.889                                                                       
       54 JELIŃSKI        ADAM           1   23             G  0   4    365.870   710.160                                                                       
       55 PIÓR            ZYGMUNT        1   59                0   4    388.120   797.711                                                                       
       56 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW       1    4             G  0   4    391.770   733.236                                                                       
       57 SUROWIECKI      MAREK          2    4             G  0   4    403.640   740.855                                                                       
       58 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   37             G  0   4    404.830   742.676                                                                       
       59 BUJAK           SŁAWOMIR       1   15             G  0   4    410.330   737.397                                                                       
       60 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW       1   30             G  0   4    411.280   788.619                                                                       
       61 PORA            JAROSŁAW       3    2             G  0   4    433.100   536.127                                                                       
       62 SUROWIECKI      MAREK          2   40             G  0   4    453.540   685.932                                                                       
       63 MIOTK           SŁAWOMIR       1    1             G  0   4    460.980   834.115                                                                       
       64 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   32             G  0   4    489.730   691.617                                                                       
       65 RÓŻYŃSKI        JERZY          1   52                0   4    493.920   816.587                                                                       
       66 GRABAN          RYSZARD        3   32             G  0   4    499.810   705.498                                                                       
       67 DYBICH          JANUSZ         2   22             G  0   4    503.180   819.122                                                                       
       68 KACZYŃSKI       MARIAN         3    1             G  0   4    511.530   651.642                                                                       
       69 LIEC            JAN            1   58                0   4    522.980   727.031                                                                       
       70 BUJAK           SŁAWOMIR       1   31             G  0   4    523.470   792.821                                                                       
       71 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1  102                0   4    545.090   710.965                                                                       
       72 LIEC            JAN            1   11             G  0   4    592.540   782.426                                                                       
       73 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW       2   35             G  0   4    672.940   744.699                                                                       
       74 PIÓR            ZYGMUNT        1   42             G  0   3     22.430   538.077                                                                       

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 16.09.18 KAMIEŃ POMORSKI                          
            Oddział NOWE - GMP 8 z 15-tki [ 9]                                  
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    45    8    22   302.52     
              2 PORA            JAROSŁAW        3    82    8    36   292.73     
              3 SZRAMKA         GRZEGORZ        3    28    8    10   285.83     
              4 ERDMANN         LUCYNA          1    40    7    16   269.11     
              5 KACZYŃSKI       MARIAN          3    28    6     8   216.43     
              6 BIRNA           PIOTR           3    33    5     8   188.28     
              7 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    22    5     8   187.32     
              8 SUROWIECKI      MAREK           2    55    5    13   186.93     
              9 KREZYMON        JÓZEF           1    49    4     8   137.71     
             10 GRABAN          RYSZARD         3    52    4    14   134.73     
             11 GRDEŃ           ARTUR           3    20    3     3   114.52     
             12 PRABUCKI        WALDEMAR        3    19    3     4   109.74     
             13 WOŹNIAK         JANUSZ          1    59    3     9   106.54     
             14 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3    23    2     2    73.75     
             15 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    40    2     8    69.29     
             16 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    37    1     1    35.56     
             17 DYGULSKI        TADEUSZ         1    27    0     1     0.00     
             18 BUJAK           SŁAWOMIR        1    21    0     6     0.00     
             19 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    26    0     2     0.00     
             20 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    42    0     3     0.00     
             21 GÓRSKI          JAN             1    20    0     2     0.00     
             22 JELIŃSKI        ADAM            1    24    0     5     0.00     
             23 KRUPKE          KRZYSZTOF       1    17    0     0     0.00     
             24 LIEC            JAN             1    47    0     6     0.00     
             25 MAZELLA         JAN             1    35    0     0     0.00     
             26 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    23    0    10     0.00     
             27 PIÓR            ZYGMUNT         1    56    0    11     0.00     
             28 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    40    0    18     0.00     
             29 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    53    0     4     0.00     
             30 RUMIŃSKI        HENRYK          1    18    0     1     0.00     
             31 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    19    0     1     0.00     
             32 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    64    0    21     0.00     
             33 KLEJSZMIT       ARTUR           1    30    0     1     0.00     
             34 MIOTK           SŁAWOMIR        1    21    0     8     0.00     
             35 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    23    0     4     0.00     
             36 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    12    0     3     0.00     
             37 KRAUZE          STANISŁAW       1    35    0     2     0.00     
             38 RYDZEWSKI       LESZEK          1    28    0     0     0.00     
             39 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    23    0     0     0.00     
             40 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    10    0     0     0.00     
             41 KOSZCZYŃSKI     PIOTR           1     8    0     0     0.00     
             42 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    51    0    10     0.00     
             43 BĄBER           WALDEMAR        2    30    0     8     0.00     
             44 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    38    0     3     0.00     
             45 FIERKA          PIOTR           2    18    0     4     0.00     
             46 KOLASKA         ANDRZEJ         2     5    0     0     0.00     
             47 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    57    0    18     0.00     
             48 NESTEROWICZ     JAN             2     9    0     0     0.00     
             49 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    15    0     0     0.00     
             50 WACHOWSKI       ROMAN           2    42    0     4     0.00     
             51 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    30    0     6     0.00     
             52 DYBICH          JANUSZ          2    32    0    17     0.00     
             53 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    28    0     3     0.00     
             54 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    45    0     9     0.00     
             55 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    30    0    11     0.00     
             56 JASZCZERSKI     ZBIGNIEW        2    20    0     0     0.00     
             57 GUZ             TOMASZ          3    32    0     0     0.00     
             58 GUZ             KAZIMIERZ       3    23    0     0     0.00