- strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 16.09.18 KAMIEŃ POMORSKI                          
            Sekcja NOWE - 5 gołębi z 50-tki [ 3]                                
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 ERDMANN         LUCYNA          1    40    5    17   199.54     
              2 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    40    5    19   196.95     
              3 PIÓR            ZYGMUNT         1    56    5    21   194.27     
              4 MIOTK           SŁAWOMIR        1    21    5     9   192.73     
              5 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    64    5    23   190.85     
              6 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    23    5    11   188.90     
              7 WOŹNIAK         JANUSZ          1    59    5     9   188.02     
              8 BUJAK           SŁAWOMIR        1    21    5     6   182.71     
              9 LIEC            JAN             1    47    5     9   180.95     
             10 KREZYMON        JÓZEF           1    49    5     9   180.57     
             11 JELIŃSKI        ADAM            1    24    5     8   180.48     
             12 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    23    4     4   142.57     
             13 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    53    4     6   137.66     
             14 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    42    4     4   134.38     
             15 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    12    3     3   111.58     
             16 GÓRSKI          JAN             1    20    3     3   108.21     
             17 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    26    3     3   104.60     
             18 KLEJSZMIT       ARTUR           1    30    3     3   103.07     
             19 KRAUZE          STANISŁAW       1    35    2     2    73.25     
             20 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    10    2     2    64.23     
             21 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    19    1     1    37.55     
             22 RUMIŃSKI        HENRYK          1    18    1     1    35.47     
             23 DYGULSKI        TADEUSZ         1    27    1     1    33.90     
             24 KRUPKE          KRZYSZTOF       1    17    0     0     0.00     
             25 MAZELLA         JAN             1    35    0     0     0.00     
             26 RYDZEWSKI       LESZEK          1    28    0     0     0.00     
             27 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    23    0     0     0.00     
             28 KOSZCZYŃSKI     PIOTR           1     8    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Sekcja NOWE - 5 gołębi z 50-tki [ 3]                                          
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │Wkł.%│
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘
    1    1 ERDMANN         LUCYNA          1  5  5  5  5  5   25    694.03  53.3
    2    2 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5   25    685.38  49.5
    3    3 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5   25    677.83  37.6
    4    5 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5   25    661.56  36.3
    5    4 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  5  5  5   25    653.09  38.3
    6    6 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  4  5  5  4  5   23    596.63  28.8
    7    8 BUJAK           SŁAWOMIR        1  5  5  5  3  5   23    583.36  30.2
    8    9 KREZYMON        JÓZEF           1  2  5  5  5  5   22    571.80  15.6
    9    7 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5  3  5  4   22    538.60  15.0
   10   10 WOŹNIAK         JANUSZ          1  3  2  5  5  5   20    535.77  14.8
   11   12 MIOTK           SŁAWOMIR        1 --  5  4  5  5   19    531.94  29.3
   12   11 LIEC            JAN             1  5  3  5  3  5   21    524.30  17.7
   13   13 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  5  5  0  5  3   18    426.88  13.7
   14   14 KLEJSZMIT       ARTUR           1 --  2  5  5  3   15    397.23  14.0
   15   18 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1 --  5  4  2  4   15    389.62  13.0
   16   21 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  0  3  1  4   13    324.05  10.9
   17   19 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  3  5  1  1  3   13    319.96  19.2
   18   16 RUMIŃSKI        HENRYK          1 --  2  5  4  1   12    301.52  17.9
   19   15 GZELA           ANDRZEJ         1  4  5  2  2 --   13    283.69  13.5
   20   17 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1  5  5  1  1 --   12    262.85  19.3
   21   25 GÓRSKI          JAN             1 --  4  0  2  3    9    247.04  11.4
   22   22 KRAUZE          STANISŁAW       1 --  2  5  1  2   10    245.29   6.3
   23   23 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  2  1  1    9    196.26   7.1
   24   20 MAZELLA         JAN             1  3  3  0  3  0    9    190.63   4.9
   25   24 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  1  1 -- --    7    143.14  26.2
   26   26 KRUPKE          KRZYSZTOF       1  3  4  0  0  0    7    134.16   8.0
   27   27 KANTAK          BOGUMIŁ         1  3  1 --  2 --    6    128.25   9.2
   28   30 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  3  0  0  0  2    5    116.54   6.0
   29   28 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  4  0  2  0  0    6    111.39   5.3
   30   29 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  1  0  1  1  1    4    103.62   4.1
   31   31 PATOCKI         BENEDYKT        1  0  1  1 -- --    2     44.07   3.2
   32   32 KOSZCZYŃSKI     PIOTR           1  0  1  0  0  0    1     22.74   2.2
   33   33 BARTOŁD         ADAM            1  1 -- -- -- --    1     16.59   2.4
   34   34 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0
   35   35 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   36   36 SŁAWIŃSKI       MARCIN          1  0  0 --  0 --    0      0.00   0.0
   37   37 BIELIŃSKI       JÓZEF           1  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 16.09.18 KAMIEŃ POMORSKI                          
            Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 4]                     
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 ERDMANN         LUCYNA          1    40    5    17   199.54     
              2 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    40    5    19   196.95     
              3 PIÓR            ZYGMUNT         1    56    5    21   195.29     
              4 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    64    5    23   193.67     
              5 MIOTK           SŁAWOMIR        1    21    5     9   192.73     
              6 WOŹNIAK         JANUSZ          1    59    5     9   189.69     
              7 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    23    5    11   188.90     
              8 LIEC            JAN             1    47    5     9   184.83     
              9 BUJAK           SŁAWOMIR        1    21    5     6   182.71     
             10 KREZYMON        JÓZEF           1    49    5     9   180.76     
             11 JELIŃSKI        ADAM            1    24    5     8   180.48     
             12 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    53    5     6   175.63     
             13 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    23    4     4   142.57     
             14 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    42    4     4   134.38     
             15 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    12    3     3   111.58     
             16 GÓRSKI          JAN             1    20    3     3   108.21     
             17 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    26    3     3   104.60     
             18 KLEJSZMIT       ARTUR           1    30    3     3   103.07     
             19 KRAUZE          STANISŁAW       1    35    2     2    73.25     
             20 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    10    2     2    64.23     
             21 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    19    1     1    37.55     
             22 RUMIŃSKI        HENRYK          1    18    1     1    35.47     
             23 DYGULSKI        TADEUSZ         1    27    1     1    33.90     
             24 MAZELLA         JAN             1    35    0     0     0.00     
             25 KRUPKE          KRZYSZTOF       1    17    0     0     0.00     
             26 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    23    0     0     0.00     
             27 KOSZCZYŃSKI     PIOTR           1     8    0     0     0.00     
             28 RYDZEWSKI       LESZEK          1    28    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 4]                               
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │Wkł.%│
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘
    1    1 ERDMANN         LUCYNA          1  5  5  5  5  5   25    694.25  53.3
    2    2 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5   25    687.90  49.5
    3    4 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5   25    679.94  37.6
    4    3 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5   25    677.81  36.3
    5    5 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  5  5  5   25    653.09  38.3
    6    6 LIEC            JAN             1  5  5  5  5  5   25    625.21  17.7
    7    7 KREZYMON        JÓZEF           1  3  5  5  5  5   23    598.37  15.6
    8    8 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  3  5  5  5   23    598.14  14.8
    9    9 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  4  5  5  4  5   23    596.63  28.8
   10   11 BUJAK           SŁAWOMIR        1  5  5  5  3  5   23    583.36  30.2
   11   10 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5  3  5  4   22    539.45  15.0
   12   12 MIOTK           SŁAWOMIR        1 --  5  4  5  5   19    531.94  29.3
   13   13 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1 --  5  4  5  5   19    504.15  13.0
   14   14 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  5  5  0  5  3   18    426.88  13.7
   15   15 KLEJSZMIT       ARTUR           1 --  2  5  5  3   15    400.35  14.0
   16   22 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  0  3  1  4   13    324.05  10.9
   17   20 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  3  5  1  1  3   13    319.96  19.2
   18   17 RUMIŃSKI        HENRYK          1 --  2  5  4  1   12    301.52  17.9
   19   16 GZELA           ANDRZEJ         1  4  5  2  2 --   13    283.69  13.5
   20   18 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1  5  5  1  1 --   12    262.85  19.3
   21   25 GÓRSKI          JAN             1 --  4  0  2  3    9    247.04  11.4
   22   23 KRAUZE          STANISŁAW       1 --  2  5  1  2   10    245.29   6.3
   23   19 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  1  5 -- --   11    230.25  26.2
   24   24 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  2  1  1    9    196.26   7.1
   25   21 MAZELLA         JAN             1  3  3  0  3  0    9    190.63   4.9
   26   26 KRUPKE          KRZYSZTOF       1  3  4  0  0  0    7    134.16   8.0
   27   27 KANTAK          BOGUMIŁ         1  3  1 --  2 --    6    128.25   9.2
   28   28 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  5  0  2  0  0    7    127.76   5.3
   29   30 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  3  0  0  0  2    5    116.54   6.0
   30   29 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  1  0  1  1  1    4    103.62   4.1
   31   31 PATOCKI         BENEDYKT        1  0  1  1 -- --    2     44.07   3.2
   32   32 KOSZCZYŃSKI     PIOTR           1  0  1  0  0  0    1     22.74   2.2
   33   33 BARTOŁD         ADAM            1  1 -- -- -- --    1     16.59   2.4
   34   34 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0
   35   35 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   36   36 SŁAWIŃSKI       MARCIN          1  0  0 --  0 --    0      0.00   0.0
   37   37 BIELIŃSKI       JÓZEF           1  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0

 
                                                                                                                                                                
                        Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [4]                                                                                          
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                                  Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,                                                                                                    
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 ERDMANN         LUCYNA         1   24             G  0   5     72.970   970.296                                                                       
        2 PIÓR            ZYGMUNT        1   57                0   5    204.680   971.027                                                                       
        3 PIÓR            ZYGMUNT        1   20             G  0   5    353.240   971.027                                                                       
        4 PIÓR            ZYGMUNT        1    3             G  0   5    411.060   971.027                                                                       
        5 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW       1   16             G  0   5    457.300   959.608                                                                       
        6 RÓŻYŃSKI        JERZY          1   46             G  0   5    479.460   948.017                                                                       
        7 RÓŻYŃSKI        JERZY          1   28             G  0   5    479.640   948.017                                                                       
        8 PIÓR            ZYGMUNT        1   48             G  0   5    487.600   971.027                                                                       
        9 RÓŻYŃSKI        JERZY          1   19             G  0   5    580.430   948.017                                                                       
       10 PIÓR            ZYGMUNT        1   40             G  0   5    707.550   971.027                                                                       
       11 ERDMANN         LUCYNA         1    1             G  0   4     92.300   797.099                                                                       
       12 ERDMANN         LUCYNA         1   43             G  0   4     96.710   834.337                                                                       
       13 ERDMANN         LUCYNA         1   18             G  0   4    126.280   834.337                                                                       
       14 PIÓR            ZYGMUNT        1   14             G  0   4    126.380   797.711                                                                       
       15 ERDMANN         LUCYNA         1   35             G  0   4    127.690   797.099                                                                       
       16 ERDMANN         LUCYNA         1   25             G  0   4    145.380   710.977                                                                       
       17 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1   14             G  0   4    159.190   797.311                                                                       
       18 RÓŻYŃSKI        JERZY          1   45             G  0   4    167.500   816.587                                                                       
       19 ERDMANN         LUCYNA         1   60                0   4    168.840   834.337                                                                       
       20 PIÓR            ZYGMUNT        1   21             G  0   4    178.420   835.005                                                                       
       21 WOŹNIAK         JANUSZ         1   12             G  0   4    235.790   783.256                                                                       
       22 PIÓR            ZYGMUNT        1   77                0   4    261.960   711.393                                                                       
       23 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW      1   43             G  0   4    269.100   786.046                                                                       
       24 PIÓR            ZYGMUNT        1   74                0   4    278.870   711.393                                                                       
       25 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1   71                0   4    311.970   834.612                                                                       
       26 PIÓR            ZYGMUNT        1   52                0   4    315.730   711.393                                                                       
       27 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1    3             G  0   4    318.600   834.612                                                                       
       28 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1   75                0   4    325.750   834.612                                                                       
       29 RÓŻYŃSKI        JERZY          1   55                0   4    341.020   779.301                                                                       
       30 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1   54                0   4    352.450   797.311                                                                       
       31 PIÓR            ZYGMUNT        1   23             G  0   4    402.200   797.711                                                                       
       32 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1   46             G  0   4    402.730   741.889                                                                       
       33 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW       1   30             G  0   4    415.350   788.619                                                                       
       34 BUJAK           SŁAWOMIR       1   15             G  0   4    429.410   737.397                                                                       
       35 PIÓR            ZYGMUNT        1   60                0   4    431.970   711.393                                                                       
       36 PIÓR            ZYGMUNT        1   49             G  0   4    434.260   835.005                                                                       
       37 JELIŃSKI        ADAM           1   23             G  0   4    435.460   710.160                                                                       
       38 JELIŃSKI        ADAM           1   30             G  0   4    438.550   741.059                                                                       
       39 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1   86                0   4    557.270   797.311                                                                       
       40 KREZYMON        JÓZEF          1   30             G  0   4    575.980   825.862                                                                       
       41 BUJAK           SŁAWOMIR       1   31             G  0   4    578.680   792.821                                                                       
       42 LIEC            JAN            1   11             G  0   4    583.370   782.426                                                                       
       43 LIEC            JAN            1   58                0   4    616.150   727.031                                                                       
       44 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1  102                0   4    628.650   710.965                                                                       
       45 ARMATOWSKI      GRZEGORZ       1   21             G  0   4    686.880   779.763                                                                       
       46 PIÓR            ZYGMUNT        1   42             G  0   3     37.340   538.077