- strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 16.09.18 KAMIEŃ POMORSKI                          
            Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z 50-tki [ 7]               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    45    5    17   196.75     
              2 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    40    5     7   195.24     
              3 PORA            JAROSŁAW        3    82    5    28   193.16     
              4 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    22    5     8   186.50     
              5 BIRNA           PIOTR           3    33    5     8   185.92     
              6 KACZYŃSKI       MARIAN          3    28    5     6   182.34     
              7 SZRAMKA         GRZEGORZ        3    28    5     9   179.33     
              8 GRDEŃ           ARTUR           3    20    3     3   112.42     
              9 PRABUCKI        WALDEMAR        3    19    3     3   109.91     
             10 GRABAN          RYSZARD         3    52    3     5   105.59     
             11 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3    23    2     2    72.33     
             12 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    37    1     1    33.75     
             13 GUZ             TOMASZ          3    32    0     0     0.00     
             14 GUZ             KAZIMIERZ       3    23    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z 50-tki [ 7]                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │Wkł.%│
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘
    1    1 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5  5   25    691.39  45.1
    2    2 PORA            JAROSŁAW        3  5  5  5  5  5   25    667.79  27.5
    3    4 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5   25    650.97  29.6
    4    5 SZRAMKA         GRZEGORZ        3  5  5  5  5  5   25    646.31  26.8
    5    6 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  5  5  4  5  5   24    637.98  25.0
    6    8 BIRNA           PIOTR           3  5  4  5  4  5   23    594.99  19.1
    7    9 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  3  5  5  3  5   21    543.25  20.4
    8    7 GRABAN          RYSZARD         3  5  3  5  5  3   21    520.29  23.0
    9    3 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  1   21    503.51  17.7
   10   11 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3  5  1  4  4  2   16    382.86  13.0
   11   10 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5  4  2 --   16    336.65  11.4
   12   14 PRABUCKI        WALDEMAR        3  3  1  1  2  3   10    258.01   9.2
   13   12 GUZ             TOMASZ          3  5  5  2 --  0   12    245.89  12.5
   14   13 BURCZYK         HENRYK          3  1  5  2  0 --    8    175.80  11.2
   15   17 GRDEŃ           ARTUR           3  1  1  1  0  3    6    172.52   4.1
   16   15 GUZ             KAZIMIERZ       3  2  1  3  0  0    6    115.15   3.9
   17   16 DAMPS           ZBIGNIEW        3  5  0  1  0 --    6    113.91  13.2
   18   18 MIKULSKI        ALFONS          3  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 16.09.18 KAMIEŃ POMORSKI                          
            Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z całości na spisie [ 8]    
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    45    5    17   196.75     
              2 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    40    5     7   195.24     
              3 PORA            JAROSŁAW        3    82    5    28   193.74     
              4 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    22    5     8   189.00     
              5 BIRNA           PIOTR           3    33    5     8   185.92     
              6 KACZYŃSKI       MARIAN          3    28    5     6   182.34     
              7 SZRAMKA         GRZEGORZ        3    28    5     9   179.33     
              8 GRABAN          RYSZARD         3    52    5     5   175.51     
              9 GRDEŃ           ARTUR           3    20    3     3   112.42     
             10 PRABUCKI        WALDEMAR        3    19    3     3   109.91     
             11 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3    23    2     2    72.33     
             12 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    37    1     1    33.75     
             13 GUZ             TOMASZ          3    32    0     0     0.00     
             14 GUZ             KAZIMIERZ       3    23    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z całości na spisie [ 8]              
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │Wkł.%│
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘
    1    1 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5  5   25    691.39  45.1
    2    2 PORA            JAROSŁAW        3  5  5  5  5  5   25    675.83  27.5
    3    4 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5   25    650.97  29.6
    4    6 SZRAMKA         GRZEGORZ        3  5  5  5  5  5   25    646.31  26.8
    5    5 GRABAN          RYSZARD         3  5  5  5  5  5   25    643.25  23.0
    6    7 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  5  5  4  5  5   24    638.77  25.0
    7    8 BIRNA           PIOTR           3  5  4  5  4  5   23    594.99  19.1
    8    9 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  3  5  5  3  5   21    545.75  20.4
    9    3 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  1   21    512.64  17.7
   10   11 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3  5  1  4  4  2   16    382.86  13.0
   11   10 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5  4  2 --   16    336.65  11.4
   12   14 PRABUCKI        WALDEMAR        3  3  1  1  2  3   10    258.01   9.2
   13   12 GUZ             TOMASZ          3  5  5  2 --  0   12    245.89  12.5
   14   13 BURCZYK         HENRYK          3  4  5  2  0 --   11    231.25  11.2
   15   17 GRDEŃ           ARTUR           3  1  1  1  0  3    6    172.52   4.1
   16   15 GUZ             KAZIMIERZ       3  2  1  3  0  0    6    115.15   3.9
   17   16 DAMPS           ZBIGNIEW        3  5  0  1  0 --    6    113.91  13.2
   18   18 MIKULSKI        ALFONS          3  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0

 
                                                                                                                                                                
               Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z całości na spisie [8]                                                                                  
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                                  Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,                                                                                                    
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   16             G  0   5    200.360   792.267                                                                       
        2 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   24             G  0   5    317.920   792.267                                                                       
        3 PORA            JAROSŁAW       3   50             G  0   5    390.840   750.509                                                                       
        4 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3    6             G  0   5    421.520   792.267                                                                       
        5 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   31             G  0   4    102.720   691.617                                                                       
        6 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF      3   20             G  0   4    200.720   622.908                                                                       
        7 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW     3    5             G  0   4    232.800   707.531                                                                       
        8 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   39             G  0   4    264.290   568.959                                                                       
        9 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   26             G  0   4    276.310   599.246                                                                       
       10 KACZYŃSKI       MARIAN         3    9             G  0   4    288.590   743.322                                                                       
       11 BIRNA           PIOTR          3   15             G  0   4    313.010   684.249                                                                       
       12 GRABAN          RYSZARD        3   42             G  0   4    328.240   705.498                                                                       
       13 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW     3   34             G  0   4    334.550   622.908                                                                       
       14 PORA            JAROSŁAW       3    1             G  0   4    369.770   621.134                                                                       
       15 PORA            JAROSŁAW       3   23             G  0   4    370.680   657.741                                                                       
       16 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   27             G  0   4    370.920   654.623                                                                       
       17 KACZYŃSKI       MARIAN         3    1             G  0   4    524.690   651.642                                                                       
       18 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF      3   17             G  0   4    609.140   622.908                                                                       
       19 SZRAMKA         GRZEGORZ       3   19             G  0   3    101.340   431.315