- strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 09.09.18 PŁOTY                                    
            Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z 50-tki [ 5]                              
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 DYBICH          JANUSZ          2    32    5    19   147.69     
              2 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    46    5    14   145.89     
              3 SUROWIECKI      MAREK           2    56    5    12   145.11     
              4 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    31    5    10   145.00     
              5 BĄBER           WALDEMAR        2    43    5     8   138.73     
              6 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    42    5    12   137.89     
              7 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    62    5    15   135.31     
              8 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    34    5     5   131.11     
              9 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    28    4     4   108.85     
             10 FIERKA          PIOTR           2    19    4     4   107.89     
             11 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    55    4     7   106.73     
             12 WACHOWSKI       ROMAN           2    49    2     4    50.94     
             13 KOLASKA         ANDRZEJ         2    15    0     0     0.00     
             14 NESTEROWICZ     JAN             2    12    0     0     0.00     
             15 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    29    0     1     0.00     
             16 JASZCZERSKI     ZBIGNIEW        2    21    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z 50-tki [ 5]                                        
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐   
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│   
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │konk.│punkty │Wkł.%│   
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘   
    1    1 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5   20    487.36  51.0   
    2    3 SUROWIECKI      MAREK           2  5  5  5  5   20    477.93  29.7   
    3    2 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5   20    466.19  29.7   
    4    4 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  5  5  5  5   20    450.79  22.8   
    5    5 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5   20    443.50  19.9   
    6    6 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  3  5  5  5   18    431.85  19.5   
    7   10 SZYMAŃSKI       LESZEK          2 --  5  5  5   15    379.88  29.5   
    8    8 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  3  5  4   17    379.42  17.1   
    9    7 WACHOWSKI       ROMAN           2  5  5  3  2   15    335.61  20.7   
   10   11 BĄBER           WALDEMAR        2 --  2  5  5   12    305.16  17.6   
   11    9 JASZCZERSKI     ZBIGNIEW        2  5  5  2  0   12    249.58  10.0   
   12   13 FIERKA          PIOTR           2  5  1  1  4   11    244.22  19.0   
   13   17 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2 --  0  2  4    6    157.99   5.0   
   14   12 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  5  1  2  0    8    153.90   7.7   
   15   14 NESTEROWICZ     JAN             2  3  3  0  0    6    114.63   9.4   
   16   15 KOLASKA         ANDRZEJ         2  1 --  2  0    3     59.36   5.4   
   17   16 SOCHA           KAZIMIERZ       2  3 --  0 --    3     53.84   4.3   
   18   18 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2  1 -- -- --    1     16.49   1.3   

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 09.09.18 PŁOTY                                    
            Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [ 6]                   
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 SUROWIECKI      MAREK           2    56    5    12   148.58     
              2 DYBICH          JANUSZ          2    32    5    19   147.69     
              3 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    46    5    14   145.89     
              4 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    31    5    10   145.00     
              5 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    62    5    15   140.68     
              6 BĄBER           WALDEMAR        2    43    5     8   140.05     
              7 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    55    5     7   138.36     
              8 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    42    5    12   137.89     
              9 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    34    5     5   131.11     
             10 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    28    4     4   108.85     
             11 FIERKA          PIOTR           2    19    4     4   107.89     
             12 WACHOWSKI       ROMAN           2    49    4     4   101.37     
             13 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    29    1     1    24.00     
             14 JASZCZERSKI     ZBIGNIEW        2    21    0     0     0.00     
             15 NESTEROWICZ     JAN             2    12    0     0     0.00     
             16 KOLASKA         ANDRZEJ         2    15    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [ 6]                             
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐   
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│   
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │konk.│punkty │Wkł.%│   
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘   
    1    1 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5   20    487.36  51.0   
    2    4 SUROWIECKI      MAREK           2  5  5  5  5   20    483.26  29.7   
    3    2 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5   20    466.19  29.7   
    4    5 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5   20    460.99  17.1   
    5    6 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5   20    457.91  19.9   
    6    7 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  5  5  5  5   20    450.84  22.8   
    7    8 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  3  5  5  5   18    437.58  19.5   
    8    3 WACHOWSKI       ROMAN           2  5  5  5  4   19    436.08  20.7   
    9   10 SZYMAŃSKI       LESZEK          2 --  5  5  5   15    379.88  29.5   
   10   11 BĄBER           WALDEMAR        2 --  3  5  5   13    328.93  17.6   
   11    9 JASZCZERSKI     ZBIGNIEW        2  5  5  2  0   12    249.58  10.0   
   12   13 FIERKA          PIOTR           2  5  1  1  4   11    244.22  19.0   
   13   12 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  5  1  3  1   10    199.48   7.7   
   14   17 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2 --  0  2  4    6    157.99   5.0   
   15   14 NESTEROWICZ     JAN             2  3  3  0  0    6    114.63   9.4   
   16   15 KOLASKA         ANDRZEJ         2  1 --  2  0    3     59.36   5.4   
   17   16 SOCHA           KAZIMIERZ       2  3 --  0 --    3     53.84   4.3   
   18   18 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2  1 -- -- --    1     16.49   1.3   

 
                                                                                                                                                                
                       Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [6]                                                                                         
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                                   Wyniki z lotow: 1,2,3,4,                                                                                                     
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 DYBICH          JANUSZ         2   36             G  0   4     88.450   697.746                                                                       
        2 DYBICH          JANUSZ         2   41             G  0   4    144.260   697.746                                                                       
        3 DYBICH          JANUSZ         2   30             G  0   4    163.670   697.746                                                                       
        4 DYBICH          JANUSZ         2   43             G  0   4    164.950   697.746                                                                       
        5 DYBICH          JANUSZ         2   16             G  0   4    356.260   697.746                                                                       
        6 SUROWIECKI      MAREK          2   40             G  0   4    383.130   657.070                                                                       
        7 DYBICH          JANUSZ         2   31             G  0   4    549.930   697.746                                                                       
        8 SUROWIECKI      MAREK          2    4             G  0   3    123.360   497.504                                                                       
        9 WACHOWSKI       ROMAN          2   72                0   3    165.390   446.602                                                                       
       10 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ         2   23             G  0   3    175.290   466.675                                                                       
       11 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   37             G  0   3    177.080   497.717                                                                       
       12 DYBICH          JANUSZ         2   22             G  0   3    188.160   564.602                                                                       
       13 CIESIELSKI -    WACHOWSKI      2   47             G  0   3    212.220   447.773                                                                       
       14 WACHOWSKI       ROMAN          2    3             G  0   3    214.030   501.878                                                                       
       15 DYBICH          JANUSZ         2   35             G  0   3    215.830   527.948                                                                       
       16 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ         2   31             G  0   3    218.260   466.675                                                                       
       17 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   18             G  0   3    232.330   441.576                                                                       
       18 SUROWIECKI      MAREK          2    9             G  0   3    238.110   497.504                                                                       
       19 SZYMAŃSKI       LESZEK         2   14             G  0   3    255.360   534.838                                                                       
       20 DYBICH          JANUSZ         2    7             G  0   3    258.750   527.948                                                                       
       21 DYBICH          JANUSZ         2   21             G  0   3    263.460   527.948                                                                       
       22 WACHOWSKI       ROMAN          2   70                0   3    291.670   501.878                                                                       
       23 SUROWIECKI      MAREK          2   15             G  0   3    305.810   442.581                                                                       
       24 SZYMAŃSKI       LESZEK         2   12             G  0   3    309.990   534.838                                                                       
       25 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ         2    3             G  0   3    310.010   521.707                                                                       
       26 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW       2   34             G  0   3    339.700   536.471                                                                       
       27 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW       2   55                0   3    342.710   500.268                                                                       
       28 SUROWIECKI      MAREK          2    7             G  0   3    353.550   533.621                                                                       
       29 SUROWIECKI      MAREK          2   11             G  0   3    355.630   533.621                                                                       
       30 DYBICH          JANUSZ         2   11             G  0   3    359.660   564.602                                                                       
       31 CIESIELSKI -    WACHOWSKI      2    6             G  0   3    359.960   447.773                                                                       
       32 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW       2   35             G  0   3    364.400   500.268                                                                       
       33 SUROWIECKI      MAREK          2   51                0   3    396.220   497.504                                                                       
       34 SZYMAŃSKI       LESZEK         2   25             G  0   3    405.870   534.838                                                                       
       35 DYBICH          JANUSZ         2   27             G  0   3    408.140   527.948                                                                       
       36 SUROWIECKI      MAREK          2   57                0   3    414.400   442.581                                                                       
       37 SUROWIECKI      MAREK          2   31             G  0   3    490.760   497.504                                                                       
       38 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW       2    9             G  0   3    539.050   445.297                                                                       
       39 MYKOWSKI        TADEUSZ        2    1             G  0   2     25.950   374.814