PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  PŁOTY z dnia 09.09.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:47:45.  N 15:16:17.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,10,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  218.234 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   65                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  2204                           
      5.Ilość konkursów.......................:  441                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1175.34                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1017.63                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,24,31                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,54,26                         
     10.Czas trwania konkursu.................:29 min. 55 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :POGODNIE                                             
        w miejscu przylotu:POGODNIE                                             
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  30.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki [ 1]                             
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ NOWE                    │   33   │ 1031   │  203  │19.69│      
          │ 2  │ SKÓRCZ                  │   16   │  574   │   78  │13.59│      
          │ 3  │ LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE   │   16   │  599   │  160  │26.71│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   65   │ 2204   │  441  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                         
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                  Lista konkursowa nr  4. Lot do MP w kat.A.                                                                                    
                                         z lotu PŁOTY, w dniu 09.09.18                                                                                          
┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬───────┐                                  
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │PUNKTY │                                  
│   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │  GMP  │                                  
└───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴───────┘                                  
   1 ERDMANN LUCYNA                  1   26              G M 10:24:31     1175.34   0.45  43- 24-  5  228.624  30.000                                           
   1 ERDMANN LUCYNA                  1   35              G M 10:24:31     1175.34   0.45   2  <   3>  228.624  30.000                                           
   3 ERDMANN LUCYNA                  1   16              G M 10:24:32     1175.24   1.36   3  <   4>  228.624  29.970                                           
   4 ERDMANN LUCYNA                  1    6              GSM 10:24:33     1175.14   1.81   4  <   5>  228.624  29.960  39.95                                    
   5 ERDMANN LUCYNA                  1   29              G M 10:24:44     1174.04   2.27   5  <  24>  228.624  29.950                                           
   6 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   54              G   10:25:59     1166.59   2.72  71- 24-  5  228.633   0.000                                           
   7 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   15              G M 10:26:00     1166.50   3.18   2  <  10>  228.633  29.920                                           
   8 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   44              G M 10:22:16     1165.78   3.63  39- 20-  5  224.141  29.900                                           
   9 PIÓR ZYGMUNT                    1   42              G M 10:26:26     1164.46   4.08  61- 31-  5  228.739  29.890                                           
  10 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   14              G M 10:26:36     1162.94   4.54   3  <  44>  228.633  29.880                                           
  11 PIÓR ZYGMUNT                    1   14              G M 10:27:59     1155.35   4.99   2  <  22>  228.739  29.860                                           
  12 KLEJSZMIT ARTUR                 1    2              G M 10:26:34     1153.90   5.44  44-  8-  5  226.819  29.850                                           
  13 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   40              G M  9:57:45     1150.65   5.90  49- 22-  5  193.021  29.840                                           
  14 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    9              GSM  9:57:49     1150.19   6.35   2  <  15>  193.021  29.820  39.76                                    
  15 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   11              G M  9:57:51     1149.96   6.81   3  <  21>  193.021  29.810                                           
  16 SUROWIECKI MAREK                2   14              GSM 10:17:19     1145.06   7.26  56- 11-  5  214.489  29.800  39.73                                    
  17 PORA JAROSŁAW                   3   23              GSM  9:51:14     1144.98   7.71  89- 47-  5  184.609  29.780  39.71                                    
  18 PORA JAROSŁAW                   3   50              GSM  9:51:16     1144.74   8.17   2  <  53>  184.609  29.770  39.69                                    
  19 SZRAMKA GRZEGORZ                3   19              GSM  9:58:42     1144.17   8.62  30-  9-  5  193.021  29.750  39.67                                    
  20 JELIŃSKI ADAM                   1    5              G M 10:30:05     1141.68   9.07  33-  6-  5  228.431  29.740                                           
  21 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   16              GSM  9:59:13     1140.67   9.53   4  <  30>  193.021  29.730  39.64                                    
  22 PIÓR ZYGMUNT                    1   17              G M 10:30:37     1140.18   9.98   3  <  23>  228.739  29.710                                           
  23 PIÓR ZYGMUNT                    1   43              G M 10:30:39     1139.99  10.44   4  <  40>  228.739  29.700                                           
  24 ERDMANN LUCYNA                  1   17              G M 10:30:43     1139.04  10.89   6  <  25>  228.624   0.000                                           
  25 ERDMANN LUCYNA                  1   38              G M 10:30:47     1138.66  11.34   7  <  28>  228.624   0.000                                           
  26 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   15              G M 10:27:06     1137.19  11.80   2  <  39>  224.141  29.660                                           
  27 WOŹNIAK JANUSZ                  1   12              GSM 10:27:53     1136.92  12.25  57- 14-  5  224.978  29.650  39.53                                    
  28 ERDMANN LUCYNA                  1   25              GSM 10:31:08     1136.68  12.70   8  <  29>  228.624   0.000  39.51                                    
  29 ERDMANN LUCYNA                  1   60              GS  10:31:18     1135.74  13.16   9  <  30>  228.624   0.000  39.49                                    
  30 ERDMANN LUCYNA                  1   30              G M 10:31:19     1135.64  13.61  10  <  32>  228.624   0.000                                           
  30 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   31              GSM  9:59:58     1135.64  13.61   5  <  35>  193.021  29.600  39.47                                    
  32 ERDMANN LUCYNA                  1   24              GSM 10:31:20     1135.55  14.52  11  <  32>  228.624   0.000  39.44                                    
  32 ERDMANN LUCYNA                  1   54              GS  10:31:20     1135.55  14.52  12  <  34>  228.624   0.000  39.44                                    
  34 ERDMANN LUCYNA                  1    1              GSM 10:31:21     1135.46  15.43  13  <  36>  228.624   0.000  39.40                                    
  35 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   37              G M 10:00:00     1135.42  15.88   6  <  42>  193.021   0.000                                           
  36 ERDMANN LUCYNA                  1   33              G M 10:31:23     1135.27  16.33  14  <  36>  228.624   0.000                                           
  36 ERDMANN LUCYNA                  1   57              G   10:31:23     1135.27  16.33  15  <  38>  228.624   0.000                                           
  38 ERDMANN LUCYNA                  1   56              GS  10:31:24     1135.17  17.24  16  <  80>  228.624   0.000  39.33                                    
  39 RÓŻYŃSKI JERZY                  1    5              G M 10:27:34     1134.51  17.70   3  <  52>  224.141  29.480                                           
  40 PIÓR ZYGMUNT                    1   57              G   10:31:38     1134.43  18.15   5  <  48>  228.739   0.000                                           
  41 SUROWIECKI MAREK                2    4              GSM 10:19:11     1133.76  18.60   2  <  43>  214.489  29.450  39.27                                    
  42 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    6              GSM 10:00:19     1133.31  19.06   7  <  97>  193.021   0.000  39.25                                    
  43 SUROWIECKI MAREK                2   58              G   10:19:16     1133.26  19.51   3  < 105>  214.489   0.000                                           
  44 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   85              G   10:31:46     1133.16  19.96   4  <  63>  228.633   0.000                                           
  45 MIOTK SŁAWOMIR                  1   25              G M 10:31:46     1132.54  20.42  22- 10-  5  228.508  29.400                                           
  46 SZYMAŃSKI LESZEK                2   42              G M 10:19:58     1132.08  20.87  46- 10-  5  215.058  29.390                                           
  47 SZYMAŃSKI LESZEK                2    8              G M 10:20:07     1131.19  21.32   2  < 113>  215.058  29.370                                           
  48 PIÓR ZYGMUNT                    1   13              G M 10:32:28     1129.76  21.78   6  <  71>  228.739  29.360                                           
  49 DYBICH JANUSZ                   2    4              G M 10:29:11     1129.64  22.23  32- 14-  5  225.006  29.350                                           
  50 KACZYŃSKI MARIAN                3   25              G M 10:12:38     1128.20  22.69  34-  8-  5  206.046  29.330                                           
  51 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1    7              G M 10:28:40     1128.05  23.14  43- 11-  5  224.105  29.320                                           
  52 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   28              G M 10:28:57     1126.62  23.59   4  < 118>  224.141  29.300                                           
  53 PORA JAROSŁAW                   3   10              G M  9:54:10     1124.52  24.05   3  <  54>  184.609  29.290                                           
  54 PORA JAROSŁAW                   3   80              G    9:54:12     1124.29  24.50   4  <  57>  184.609   0.000                                           
  55 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   48              G M 10:29:22     1124.09  24.95   2  <  96>  224.105  29.260                                           
  56 KOZŁOWSKI RYSZARD               3    7              GSM 10:09:00     1124.06  25.41  24-  4-  4  201.206  29.250  39.00                                    
  57 PORA JAROSŁAW                   3   96              GS   9:54:15     1123.95  25.86   5  <  76>  184.609   0.000  38.98                                    
  58 DYBICH JANUSZ                   2   41              G M 10:30:13     1123.81  26.32   2  <  59>  225.006  29.220                                           
  59 DYBICH JANUSZ                   2   36              G M 10:30:16     1123.53  26.77   3  <  91>  225.006  29.210                                           
  60 MIOTK SŁAWOMIR                  1    9              G M 10:33:43     1121.70  27.22   2  < 137>  228.508  29.200                                           
  61 GZELA ANDRZEJ                   1   30              G M 10:34:05     1119.73  27.68  19-  2-  2  228.518  29.180                                           
  62 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   72              GS  10:14:13     1119.49  28.13  57- 17-  5  206.229   0.000  38.89                                    
  63 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   88              G   10:34:24     1118.56  28.58   5  <  86>  228.633   0.000                                           
  64 KACZYŃSKI MARIAN                3   34              G M 10:14:15     1118.30  29.04   2  <  70>  206.046  29.140                                           
  65 WOŹNIAK JANUSZ                  1   68              G   10:31:17     1117.72  29.49   2  <  66>  224.978   0.000                                           
  66 WOŹNIAK JANUSZ                  1   47              G M 10:31:18     1117.63  29.95   3  <  88>  224.978  29.110                                           
  67 GRABAN RYSZARD                  3   42              G M 10:14:09     1117.07  30.40  51- 18-  5  205.708  29.100                                           
  68 LASKOWSKI STANISŁAW             3   32              GSM 10:14:50     1115.67  30.85  40- 13-  5  206.213  29.090  38.78                                    
  69 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   16              G M 10:33:00     1115.13  31.31  22-  4-  4  226.372  29.070                                           
  70 KACZYŃSKI MARIAN                3    8              GSM 10:14:57     1114.06  31.76   3  < 110>  206.046  29.060  38.75                                    
  71 PIÓR ZYGMUNT                    1   10              G M 10:35:26     1113.45  32.21   7  < 111>  228.739   0.000                                           
  72 KREZYMON JÓZEF                  1    2              GSM 10:33:33     1111.89  32.67  53- 12-  5  226.325  29.030  38.71                                    
  73 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    5              GSM 10:15:37     1111.05  33.12   2  < 115>  206.229  29.020  38.69                                    
  74 KREZYMON JÓZEF                  1   72              G   10:33:48     1110.53  33.58   2  <  75>  226.325   0.000                                           
  75 KREZYMON JÓZEF                  1   95              G   10:33:52     1110.16  34.03   3  < 156>  226.325   0.000                                           
  76 PORA JAROSŁAW                   3   17              G M  9:56:21     1109.76  34.48   6  <  77>  184.609  28.980                                           
  77 PORA JAROSŁAW                   3  120              G    9:56:25     1109.32  34.94   7  <  77>  184.609   0.000                                           
  77 PORA JAROSŁAW                   3    8              G M  9:56:25     1109.32  34.94   8  <  79>  184.609  28.960                                           
  79 PORA JAROSŁAW                   3   95              GS   9:56:30     1108.76  35.84   9  <  83>  184.609   0.000  38.58                                    
  80 ERDMANN LUCYNA                  1   43              GSM 10:36:12     1108.75  36.30  17  <  81>  228.624   0.000  38.56                                    
  81 ERDMANN LUCYNA                  1   11              G M 10:36:17     1108.30  36.75  18  <  81>  228.624   0.000                                           
  81 ERDMANN LUCYNA                  1   18              G M 10:36:17     1108.30  36.75  19  <  85>  228.624   0.000                                           
  83 PORA JAROSŁAW                   3    1              GSM  9:56:39     1107.77  37.66  10  <  92>  184.609   0.000  38.51                                    
  84 MYKOWSKI TADEUSZ                2    1              G M 10:24:14     1107.24  38.11  31-  7-  5  215.062  28.870                                           
  85 ERDMANN LUCYNA                  1   19              G M 10:36:30     1107.14  38.57  20  <  89>  228.624   0.000                                           
  86 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   58              G   10:36:39     1106.38  39.02   6  <  90>  228.633   0.000                                           
  87 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   20              GSM 10:16:24     1106.29  39.47  21-  5-  5  206.213  28.830  38.44                                    
  88 WOŹNIAK JANUSZ                  1    2              GSM 10:33:23     1106.18  39.93   4  < 155>  224.978  28.810  38.42                                    
  89 ERDMANN LUCYNA                  1   40              G M 10:36:43     1105.98  40.38  21  < 181>  228.624   0.000                                           
  90 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  110              G   10:36:46     1105.75  40.83   7  < 177>  228.633   0.000                                           
  91 DYBICH JANUSZ                   2   21              G M 10:33:30     1105.68  41.29   4  < 138>  225.006  28.770                                           
  92 PORA JAROSŁAW                   3   59              G    9:57:19     1103.35  41.74  11  <  94>  184.609   0.000                                           
  93 BIRNA PIOTR                     3   29              G M 10:11:41     1103.18  42.20  37-  4-  4  200.429  28.750                                           
  94 PORA JAROSŁAW                   3    3              G M  9:57:26     1102.58  42.65  12  <  95>  184.609   0.000                                           
  95 PORA JAROSŁAW                   3   49              G M  9:57:30     1102.14  43.10  13  < 103>  184.609   0.000                                           
  96 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   25              G M 10:33:41     1100.26  43.56   3  < 101>  224.105  28.700                                           
  97 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   41              G M 10:05:26     1100.25  44.01   8  <  98>  193.021   0.000                                           
  98 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   39              G M 10:05:35     1099.31  44.46   9  <  99>  193.021   0.000                                           
  99 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   51              G   10:06:04     1096.30  44.92  10  < 102>  193.021   0.000                                           
 100 FIERKA PIOTR                    2    2              G M 10:26:12     1095.02  45.37  19-  2-  2  214.843  28.650                                           
 101 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   27              G M 10:34:40     1094.98  45.83   4  < 241>  224.105  28.640                                           
 102 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   29              G M 10:06:23     1094.33  46.28  11  < 140>  193.021   0.000                                           
 103 PORA JAROSŁAW                   3  112              G    9:58:46     1093.87  46.73  14  < 104>  184.609   0.000                                           
 104 PORA JAROSŁAW                   3  115              G    9:58:49     1093.55  47.19  15  < 125>  184.609   0.000                                           
 105 SUROWIECKI MAREK                2   51              G   10:26:09     1093.50  47.64   4  < 107>  214.489   0.000                                           
 106 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   54              G   10:27:04     1093.39  48.09  62-  8-  4  215.471   0.000                                           
 107 SUROWIECKI MAREK                2   33              G M 10:26:11     1093.31  48.55   5  < 167>  214.489  28.550                                           
 108 RUMIŃSKI HENRYK                 1    4              G M 10:39:15     1093.06  49.00  20-  4-  4  228.722  28.540                                           
 109 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2    2              G M 10:33:44     1092.64  49.46  28-  3-  3  222.608  28.530                                           
 110 KACZYŃSKI MARIAN                3   33              GSM 10:18:46     1091.54  49.91   4  < 202>  206.046  28.510  38.02                                    
 111 PIÓR ZYGMUNT                    1   41              G M 10:39:39     1091.05  50.36   8  < 114>  228.739   0.000                                           
 112 GRABOWSKI STANISŁAW             1   34              G M 10:39:26     1090.51  50.82  27-  7-  5  228.389  28.490                                           
 113 SZYMAŃSKI LESZEK                2    2              G M 10:27:17     1090.10  51.27   3  < 154>  215.058  28.470                                           
 114 PIÓR ZYGMUNT                    1   77              G   10:39:52     1089.93  51.72   9  < 120>  228.739   0.000                                           
 115 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   27              G M 10:19:19     1089.33  52.18   3  < 134>  206.229  28.450                                           
 116 JELIŃSKI ADAM                   1   42              G M 10:39:44     1089.15  52.63   2  < 307>  228.431  28.430                                           
 117 LIEC JAN                        1   55              G   10:36:28     1089.01  53.09  51-  6-  3  224.844   0.000                                           
 118 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   34              G M 10:35:50     1088.94  53.54   5  < 121>  224.141  28.400                                           
 119 SZRAMKA GRZEGORZ                3   14              GSM 10:07:18     1088.67  53.99   2  < 182>  193.021  28.390  37.85                                    
 120 PIÓR ZYGMUNT                    1    3              G M 10:40:24     1087.16  54.45  10  < 139>  228.739   0.000                                           
 121 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   45              G M 10:36:19     1086.39  54.90   6  < 143>  224.141   0.000                                           
 122 KOZŁOWSKI RYSZARD               3   23              GSM 10:15:22     1085.45  55.35   2  < 161>  201.206  28.350  37.80                                    
 123 LIEC JAN                        1   41              G M 10:37:10     1085.33  55.81   2  < 314>  224.844  28.340                                           
 124 BUJAK SŁAWOMIR                  1   31              G M 10:39:49     1084.37  56.26  24-  2-  2  227.519  28.320                                           
 125 PORA JAROSŁAW                   3   48              G M 10:00:17     1084.13  56.72  16  < 127>  184.609   0.000                                           
 126 MYKOWSKI TADEUSZ                2   36              G M 10:28:23     1084.07  57.17   2  < 142>  215.062  28.300                                           
 127 PORA JAROSŁAW                   3  114              G   10:00:20     1083.81  57.62  17  < 131>  184.609   0.000                                           
 128 LASKOWSKI STANISŁAW             3    9              G M 10:20:17     1083.72  58.08   2  < 130>  206.213  28.270                                           
 129 PRABUCKI WALDEMAR               3   10              GSM 10:20:04     1083.32  58.53  17-  3-  3  205.903  28.250  37.67                                    
 130 LASKOWSKI STANISŁAW             3   19              G M 10:20:22     1083.24  58.98   3  < 132>  206.213  28.240                                           
 131 PORA JAROSŁAW                   3   19              G M 10:00:26     1083.17  59.44  18  < 135>  184.609   0.000                                           
 132 LASKOWSKI STANISŁAW             3    2              GSM 10:20:25     1082.96  59.89   4  < 150>  206.213  28.210  37.62                                    
 133 BIRNA PIOTR                     3   15              GSM 10:15:08     1082.62  60.34   2  < 201>  200.429  28.200  37.60                                    
 134 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   75              G   10:20:31     1082.47  60.80   4  < 136>  206.229   0.000                                           
 135 PORA JAROSŁAW                   3   53              G   10:00:35     1082.22  61.25  19  < 191>  184.609   0.000                                           
 136 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   68              G   10:20:34     1082.19  61.71   5  < 204>  206.229   0.000                                           
 137 MIOTK SŁAWOMIR                  1    2              G M 10:41:12     1081.95  62.16   3  < 221>  228.508  28.150                                           
 138 DYBICH JANUSZ                   2   43              G M 10:37:58     1081.93  62.61   5  < 163>  225.006  28.130                                           
 139 PIÓR ZYGMUNT                    1   60              G   10:41:32     1081.34  63.07  11  < 157>  228.739   0.000                                           
 140 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   27              GSM 10:08:36     1080.75  63.52  12  < 141>  193.021   0.000  37.47                                    
 141 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   20              G M 10:08:38     1080.54  63.97  13  < 145>  193.021   0.000                                           
 142 MYKOWSKI TADEUSZ                2   37              G M 10:29:04     1080.35  64.43   3  < 146>  215.062  28.080                                           
 143 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   16              G M 10:30:16     1080.28  64.88  42-  8-  5  216.344  28.060                                           
 143 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   52              G   10:37:29     1080.28  64.88   7  < 160>  224.141   0.000                                           
 145 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   24              GSM 10:08:41     1080.24  65.79  14  < 185>  193.021   0.000  37.38                                    
 146 MYKOWSKI TADEUSZ                2   49              G M 10:29:06     1080.17  66.24   4  < 188>  215.062  28.020                                           
 147 GRABAN RYSZARD                  3   46              G M 10:20:30     1079.83  66.70   2  < 148>  205.708  28.010                                           
 148 GRABAN RYSZARD                  3   51              G   10:20:33     1079.55  67.15   3  < 149>  205.708   0.000                                           
 149 GRABAN RYSZARD                  3   15              G M 10:20:40     1078.89  67.60   4  < 172>  205.708  27.980                                           
 150 LASKOWSKI STANISŁAW             3   23              GSM 10:21:09     1078.80  68.06   5  < 153>  206.213  27.970  37.29                                    
 151 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   22              G M 10:29:09     1078.55  68.51  55-  4-  2  214.793  27.950                                           
 152 KANTAK BOGUMIŁ                  1   31              G M 10:30:06     1078.45  68.97  17-  2-  2  215.798  27.940                                           
 153 LASKOWSKI STANISŁAW             3   30              GSM 10:21:13     1078.43  69.42   6  < 214>  206.213   0.000  37.24                                    
 154 SZYMAŃSKI LESZEK                2   18              G M 10:29:35     1077.54  69.87   4  < 196>  215.058  27.910                                           
 155 WOŹNIAK JANUSZ                  1   77              G   10:38:52     1077.14  70.33   5  < 158>  224.978   0.000                                           
 156 KREZYMON JÓZEF                  1   13              G M 10:40:16     1076.37  70.78   4  < 355>  226.325  27.890                                           
 157 PIÓR ZYGMUNT                    1   76              G   10:42:32     1076.25  71.23  12  < 159>  228.739   0.000                                           
 158 WOŹNIAK JANUSZ                  1   25              G M 10:39:03     1076.19  71.69   6  < 213>  224.978  27.860                                           
 159 PIÓR ZYGMUNT                    1   48              G M 10:42:33     1076.17  72.14  13  < 161>  228.739   0.000                                           
 160 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   33              G M 10:38:17     1076.14  72.60   8  < 205>  224.141   0.000                                           
 161 KOZŁOWSKI RYSZARD               3   16              GSM 10:17:05     1075.49  73.05   3  < 173>  201.206  27.820  37.09                                    
 161 PIÓR ZYGMUNT                    1   52              G   10:42:41     1075.49  73.05  14  < 168>  228.739   0.000                                           
 163 DYBICH JANUSZ                   2   30              G M 10:39:26     1074.36  73.96   6  < 164>  225.006   0.000                                           
 164 DYBICH JANUSZ                   2   22              G M 10:39:28     1074.19  74.41   7  < 165>  225.006   0.000                                           
 165 DYBICH JANUSZ                   2   28              G M 10:39:43     1072.91  74.86   8  < 166>  225.006   0.000                                           
 166 DYBICH JANUSZ                   2    9              G M 10:39:49     1072.39  75.32   9  < 251>  225.006   0.000                                           
 167 SUROWIECKI MAREK                2   32              G M 10:30:02     1072.27  75.77   6  < 244>  214.489  27.740                                           
 168 PIÓR ZYGMUNT                    1   21              G M 10:43:20     1072.21  76.23  15  < 208>  228.739   0.000                                           
 169 KLEJSZMIT ARTUR                 1   13              G M 10:41:39     1071.67  76.68   2  < 179>  226.819  27.710                                           
 170 BĄBER WALDEMAR                  2   55              G   10:30:26     1071.35  77.13  43-  6-  5  214.734   0.000                                           
 171 BĄBER WALDEMAR                  2    6              G M 10:30:28     1071.17  77.59   2  < 230>  214.734  27.680                                           
 172 GRABAN RYSZARD                  3   20              G M 10:22:03     1071.12  78.04   5  < 183>  205.708  27.670                                           
 173 KOZŁOWSKI RYSZARD               3   11              GSM 10:17:52     1071.00  78.49   4          201.206  27.650  36.87                                    
 174 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   55              G   10:31:15     1070.66  78.95   2  < 176>  215.471   0.000                                           
 175 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2    4              G M 10:32:07     1070.39  79.40   2  < 323>  216.344  27.630                                           
 176 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   34              G M 10:31:20     1070.22  79.85   3  < 224>  215.471  27.610                                           
 177 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  116              G   10:43:38     1070.21  80.31   8  < 180>  228.633   0.000                                           
 178 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1    2              G M 10:42:34     1070.06  80.76  18-  1-  1  227.458  27.590                                           
 179 KLEJSZMIT ARTUR                 1   65              G   10:42:03     1069.65  81.22   3  < 319>  226.819   0.000                                           
 180 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   71              G   10:43:48     1069.38  81.67   9  < 219>  228.633   0.000                                           
 181 ERDMANN LUCYNA                  1   36              G M 10:43:52     1069.00  82.12  22  < 300>  228.624   0.000                                           
 182 SZRAMKA GRZEGORZ                3   11              G M 10:10:40     1068.38  82.58   3  < 184>  193.021  27.530                                           
 183 GRABAN RYSZARD                  3   59              G   10:22:34     1068.24  83.03   6  < 189>  205.708   0.000                                           
 184 SZRAMKA GRZEGORZ                3   12              G M 10:10:42     1068.19  83.48   4  < 186>  193.021  27.500                                           
 185 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   52              G   10:10:46     1067.79  83.94  15  < 197>  193.021   0.000                                           
 186 SZRAMKA GRZEGORZ                3   13              G M 10:10:48     1067.59  84.39   5  < 187>  193.021  27.480                                           
 187 SZRAMKA GRZEGORZ                3   21              G M 10:10:50     1067.40  84.85   6  < 192>  193.021   0.000                                           
 188 MYKOWSKI TADEUSZ                2   33              G M 10:31:29     1067.39  85.30   5  < 220>  215.062  27.450                                           
 189 GRABAN RYSZARD                  3   16              GSM 10:22:44     1067.32  85.75   7  < 255>  205.708  27.440  36.58                                    
 190 DYGULSKI TADEUSZ                1   23              G M 10:43:12     1067.29  86.21  28-  1-  1  227.547  27.420                                           
 191 PORA JAROSŁAW                   3   87              G   10:02:59     1067.21  86.66  20  < 193>  184.609   0.000                                           
 192 SZRAMKA GRZEGORZ                3   31              GSM 10:10:52     1067.20  87.11   7  < 386>  193.021   0.000  36.53                                    
 193 PORA JAROSŁAW                   3   66              GS  10:03:01     1067.00  87.57  21  < 194>  184.609   0.000  36.51                                    
 194 PORA JAROSŁAW                   3   75              GS  10:03:02     1066.90  88.02  22  < 195>  184.609   0.000  36.49                                    
 195 PORA JAROSŁAW                   3   20              G M 10:03:04     1066.69  88.48  23  < 198>  184.609   0.000                                           
 196 SZYMAŃSKI LESZEK                2   41              G M 10:31:38     1066.58  88.93   5  < 276>  215.058  27.340                                           
 197 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   47              G M 10:10:59     1066.51  89.38  16  < 226>  193.021   0.000                                           
 198 PORA JAROSŁAW                   3   46              G M 10:03:06     1066.49  89.84  24  < 203>  184.609   0.000                                           
 199 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   21              G M 10:42:16     1066.45  90.29   2  < 299>  226.372  27.300                                           
 200 RUMIŃSKI HENRYK                 1   22              G M 10:44:29     1066.39  90.74   2  < 210>  228.722  27.290                                           
 201 BIRNA PIOTR                     3   42              GSM 10:18:09     1065.26  91.20   3  < 264>  200.429  27.270  36.36                                    
 202 KACZYŃSKI MARIAN                3    9              G M 10:23:26     1065.20  91.65   5  < 293>  206.046  27.260                                           
 203 PORA JAROSŁAW                   3    4              G M 10:03:20     1065.05  92.11  25  < 209>  184.609   0.000                                           
 204 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   34              GSM 10:23:41     1064.77  92.56   6  < 231>  206.229  27.230  36.31                                    
 205 FIERKA PIOTR                    2   23              G M 10:31:48     1064.63  93.01   2          214.843  27.220                                           
 205 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   54              G   10:40:32     1064.63  93.01   9  < 265>  224.141   0.000                                           
 207 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2   44              G M 10:39:07     1064.52  93.92   2  < 437>  222.608  27.190                                           
 208 PIÓR ZYGMUNT                    1   20              G M 10:44:55     1064.32  94.37  16  < 211>  228.739   0.000                                           
 209 PORA JAROSŁAW                   3   33              G M 10:03:29     1064.13  94.83  26  < 234>  184.609   0.000                                           
 210 RUMIŃSKI HENRYK                 1   14              G M 10:44:58     1063.99  95.28   3  < 212>  228.722  27.150                                           
 211 PIÓR ZYGMUNT                    1   33              G M 10:45:00     1063.90  95.74  17  < 227>  228.739   0.000                                           
 212 RUMIŃSKI HENRYK                 1    1              G M 10:45:00     1063.82  96.19   4          228.722  27.120                                           
 213 WOŹNIAK JANUSZ                  1   89              G   10:41:33     1063.47  96.64   7  < 306>  224.978   0.000                                           
 214 LASKOWSKI STANISŁAW             3   11              G M 10:24:00     1062.95  97.10   7  < 215>  206.213   0.000                                           
 215 LASKOWSKI STANISŁAW             3   51              G   10:24:03     1062.68  97.55   8  < 217>  206.213   0.000                                           
 216 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   31              G M 10:32:08     1062.63  98.00   2  < 218>  214.793  27.070                                           
 217 LASKOWSKI STANISŁAW             3    1              GSM 10:24:04     1062.59  98.46   9  < 285>  206.213   0.000  36.07                                    
 218 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   72              G   10:32:10     1062.46  98.91   3  < 248>  214.793   0.000                                           
 219 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   95              G   10:45:13     1062.34  99.36  10  < 223>  228.633   0.000                                           
 220 MYKOWSKI TADEUSZ                2   50              G M 10:32:27     1062.30  99.82   6  < 341>  215.062   0.000                                           
 221 MIOTK SŁAWOMIR                  1    6              G M 10:45:07     1062.25 100.27   4  < 222>  228.508  27.000                                           
 222 MIOTK SŁAWOMIR                  1   19              G M 10:45:10     1062.01 100.73   5  < 296>  228.508  26.990                                           
 223 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1    3              G M 10:45:21     1061.68 101.18  11  < 225>  228.633  26.970                                           
 224 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    4              G M 10:33:01     1061.35 101.63   4  < 337>  215.471  26.960                                           
 225 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   89              G   10:45:26     1061.27 102.09  12  < 237>  228.633   0.000                                           
 226 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    8              G M 10:11:58     1060.75 102.54  17  < 240>  193.021   0.000                                           
 227 PIÓR ZYGMUNT                    1   25              G M 10:45:39     1060.70 102.99  18  < 228>  228.739   0.000                                           
 228 PIÓR ZYGMUNT                    1   49              G M 10:45:40     1060.61 103.45  19  < 229>  228.739   0.000                                           
 229 PIÓR ZYGMUNT                    1   18              G M 10:45:47     1060.04 103.90  20  < 247>  228.739   0.000                                           
 230 BĄBER WALDEMAR                  2   39              G M 10:32:38     1059.72 104.36   3  < 242>  214.734  26.880                                           
 231 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   43              GSM 10:24:39     1059.49 104.81   7  < 231>  206.229  26.860  35.82                                    
 231 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    1              GSM 10:24:39     1059.49 104.81   8  < 233>  206.229  26.860  35.82                                    
 233 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   38              GSM 10:24:41     1059.31 105.72   9  < 245>  206.229   0.000  35.78                                    
 234 PORA JAROSŁAW                   3   44              G M 10:04:23     1058.64 106.17  27  < 236>  184.609   0.000                                           
 235 KANTAK BOGUMIŁ                  1   11              G M 10:33:54     1058.35 106.62   2          215.798  26.810                                           
 236 PORA JAROSŁAW                   3  109              G   10:04:30     1057.93 107.08  28  < 249>  184.609   0.000                                           
 237 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   32              G M 10:46:07     1057.92 107.53  13  < 239>  228.633  26.780                                           
 238 DOERING KAZIMIERZ               3   36              GSM 10:25:09     1057.04 107.99  38-  7-  5  206.281  26.770  35.69                                    
 239 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  120              G   10:46:18     1057.02 108.44  14  < 273>  228.633   0.000                                           
 240 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   42              G M 10:12:38     1056.88 108.89  18  < 253>  193.021   0.000                                           
 241 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   31              G M 10:42:08     1056.44 109.35   5  < 250>  224.105  26.730                                           
 242 BĄBER WALDEMAR                  2   35              G M 10:33:16     1056.42 109.80   4  < 284>  214.734  26.710                                           
 243 MAZELLA JAN                     1   13              GSM 10:44:14     1056.32 110.25  35-  3-  3  226.299  26.700  35.60                                    
 244 SUROWIECKI MAREK                2   63              G   10:33:06     1056.08 110.71   7  < 290>  214.489   0.000                                           
 245 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   45              G M 10:25:17     1056.05 111.16  10  < 261>  206.229   0.000                                           
 246 DOERING KAZIMIERZ               3   30              GSM 10:25:25     1055.60 111.62   2  < 377>  206.281  26.660  35.55                                    
 247 PIÓR ZYGMUNT                    1   27              G M 10:46:43     1055.48 112.07  21  < 257>  228.739   0.000                                           
 248 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   63              G   10:33:33     1055.24 112.52   4          214.793   0.000                                           
 249 PORA JAROSŁAW                   3   91              G   10:05:02     1054.71 112.98  29  < 252>  184.609   0.000                                           
 250 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   37              G M 10:42:30     1054.61 113.43   6  < 312>  224.105   0.000                                           
 251 DYBICH JANUSZ                   2   35              G M 10:43:22     1054.55 113.88  10  < 254>  225.006   0.000                                           
 252 PORA JAROSŁAW                   3   18              G M 10:05:04     1054.51 114.34  30  < 275>  184.609   0.000                                           
 253 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    7              G M 10:13:04     1054.38 114.79  19  < 259>  193.021   0.000                                           
 254 DYBICH JANUSZ                   2   16              G M 10:43:29     1053.98 115.25  11  < 303>  225.006   0.000                                           
 255 GRABAN RYSZARD                  3   61              G   10:25:13     1053.74 115.70   8  < 263>  205.708   0.000                                           
 256 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   40              G M 10:25:46     1053.36 116.15   2  < 260>  206.213  26.520                                           
 257 PIÓR ZYGMUNT                    1   38              G M 10:47:13     1053.05 116.61  22  < 289>  228.739   0.000                                           
 258 SZAMBOWSKI JANUSZ               1    4              G M 10:47:30     1052.91 117.06  32-  1-  1  229.008  26.500                                           
 259 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   15              GSM 10:13:20     1052.84 117.51  20  < 320>  193.021   0.000  35.31                                    
 260 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   17              GSM 10:25:57     1052.38 117.97   3  < 332>  206.213  26.470  35.29                                    
 261 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    9              G M 10:25:59     1052.28 118.42  11  < 262>  206.229   0.000                                           
 262 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   28              GSM 10:26:03     1051.92 118.87  12  < 270>  206.229   0.000  35.25                                    
 263 GRABAN RYSZARD                  3   32              GSM 10:25:34     1051.86 119.33   9  < 277>  205.708   0.000  35.24                                    
 264 BIRNA PIOTR                     3   30              G M 10:20:35     1051.66 119.78   4          200.429  26.410                                           
 265 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   47              G M 10:43:14     1051.15 120.24  10  < 266>  224.141   0.000                                           
 266 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   46              G M 10:43:16     1050.99 120.69  11  < 267>  224.141   0.000                                           
 267 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   12              G M 10:43:18     1050.83 121.14  12  < 268>  224.141   0.000                                           
 268 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   19              G M 10:43:20     1050.66 121.60  13  < 271>  224.141   0.000                                           
 269 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   55              G   10:47:24     1050.61 122.05  60-  5-  2  228.403   0.000                                           
 270 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   17              G M 10:26:18     1050.58 122.50  13  < 272>  206.229   0.000                                           
 271 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   40              G M 10:43:22     1050.50 122.96  14  < 305>  224.141   0.000                                           
 272 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   23              G M 10:26:20     1050.40 123.41  14  < 274>  206.229   0.000                                           
 273 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  118              G   10:47:45     1049.98 123.87  15  < 280>  228.633   0.000                                           
 274 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   33              G M 10:26:30     1049.51 124.32  15  < 357>  206.229   0.000                                           
 275 PORA JAROSŁAW                   3   56              G   10:06:01     1048.82 124.77  31  < 282>  184.609   0.000                                           
 276 SZYMAŃSKI LESZEK                2   21              G M 10:35:04     1048.72 125.23   6  < 279>  215.058   0.000                                           
 277 GRABAN RYSZARD                  3   10              GSM 10:26:13     1048.37 125.68  10  < 278>  205.708   0.000  34.98                                    
 278 GRABAN RYSZARD                  3   49              G M 10:26:15     1048.19 126.13  11  < 281>  205.708   0.000                                           
 279 SZYMAŃSKI LESZEK                2   12              G M 10:35:12     1048.04 126.59   7  < 310>  215.058   0.000                                           
 280 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   26              G M 10:48:10     1047.97 127.04  16  < 302>  228.633  26.200                                           
 281 GRABAN RYSZARD                  3   67              G   10:26:20     1047.75 127.50  12  < 311>  205.708   0.000                                           
 282 PORA JAROSŁAW                   3   93              G   10:06:14     1047.53 127.95  32  < 286>  184.609   0.000                                           
 283 KRAUZE STANISŁAW                1   23              G M 10:43:04     1047.40 128.40  41-  1-  1  223.166  26.150                                           
 284 BĄBER WALDEMAR                  2   34              G M 10:35:02     1047.31 128.86   5  < 291>  214.734  26.140                                           
 285 LASKOWSKI STANISŁAW             3   16              GSM 10:27:02     1046.59 129.31  10  < 361>  206.213   0.000  34.84                                    
 286 PORA JAROSŁAW                   3   24              G M 10:06:27     1046.24 129.76  33  < 304>  184.609   0.000                                           
 287 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   10              G M 10:42:52     1046.20 130.22  34-  3-  3  222.700  26.100                                           
 288 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2    3              G M 10:42:53     1046.11 130.67   2  < 374>  222.700  26.090                                           
 289 PIÓR ZYGMUNT                    1    4              G M 10:48:44     1045.74 131.13  23  < 294>  228.739   0.000                                           
 290 SUROWIECKI MAREK                2    7              GSM 10:35:07     1045.69 131.58   8  < 292>  214.489  26.060  34.75                                    
 291 BĄBER WALDEMAR                  2    7              G M 10:35:25     1045.36 132.03   6          214.734  26.050                                           
 292 SUROWIECKI MAREK                2    9              GSM 10:35:12     1045.27 132.49   9  < 297>  214.489   0.000  34.71                                    
 293 KACZYŃSKI MARIAN                3   20              G M 10:27:12     1044.86 132.94   6  < 354>  206.046   0.000                                           
 294 PIÓR ZYGMUNT                    1   59              G   10:48:56     1044.79 133.39  24  < 295>  228.739   0.000                                           
 295 PIÓR ZYGMUNT                    1   39              G M 10:48:57     1044.71 133.85  25  < 298>  228.739   0.000                                           
 296 MIOTK SŁAWOMIR                  1    1              G M 10:48:45     1044.61 134.30   6  < 373>  228.508   0.000                                           
 297 SUROWIECKI MAREK                2   11              GSM 10:35:32     1043.57 134.75  10  < 336>  214.489   0.000  34.62                                    
 298 PIÓR ZYGMUNT                    1   74              G   10:49:13     1043.44 135.21  26  < 330>  228.739   0.000                                           
 299 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   30              G M 10:47:04     1042.87 135.66   3  < 422>  226.372  25.940                                           
 300 ERDMANN LUCYNA                  1   21              G M 10:49:16     1042.68 136.12  23  < 403>  228.624   0.000                                           
 301 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   43              G M 10:46:41     1042.59 136.57  23-  1-  1  225.912  25.910                                           
 302 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   75              G   10:49:33     1041.37 137.02  17  < 356>  228.633   0.000                                           
 303 DYBICH JANUSZ                   2   27              G M 10:46:20     1040.09 137.48  12  < 321>  225.006   0.000                                           
 304 PORA JAROSŁAW                   3   65              G   10:07:36     1039.47 137.93  34  < 342>  184.609   0.000                                           
 305 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   42              G M 10:45:39     1039.37 138.38  15  < 339>  224.141   0.000                                           
 306 WOŹNIAK JANUSZ                  1   74              G   10:46:28     1039.32 138.84   8  < 308>  224.978   0.000                                           
 307 JELIŃSKI ADAM                   1   23              G M 10:49:50     1039.11 139.29   3  < 358>  228.431  25.830                                           
 308 WOŹNIAK JANUSZ                  1    5              G M 10:46:31     1039.08 139.75   9  < 325>  224.978  25.810                                           
 309 PRABUCKI WALDEMAR               3   11              GSM 10:28:12     1038.87 140.20   2  < 352>  205.903  25.800  34.40                                    
 310 SZYMAŃSKI LESZEK                2    6              G M 10:37:01     1038.84 140.65   8  < 417>  215.058   0.000                                           
 311 GRABAN RYSZARD                  3   41              G M 10:28:03     1038.67 141.11  13  < 315>  205.708   0.000                                           
 312 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   44              G M 10:45:46     1038.65 141.56   7  < 324>  224.105   0.000                                           
 313 GUZ KAZIMIERZ                   3   19              GSM 10:23:48     1037.92 142.01  26-  2-  2  201.149  25.750  34.33                                    
 314 LIEC JAN                        1   56              G   10:46:38     1037.90 142.47   3  < 316>  224.844   0.000                                           
 315 GRABAN RYSZARD                  3   35              GSM 10:28:12     1037.88 142.92  14  < 317>  205.708   0.000  34.29                                    
 316 LIEC JAN                        1   68              G   10:46:39     1037.82 143.38   4  < 384>  224.844   0.000                                           
 317 GRABAN RYSZARD                  3    5              GSM 10:28:19     1037.27 143.83  15  < 334>  205.708   0.000  34.25                                    
 318 GRDEŃ ARTUR                     3   25              G M 10:23:23     1036.79 144.28  28-  1-  1  200.497  25.680                                           
 319 KLEJSZMIT ARTUR                 1   19              G M 10:48:48     1036.65 144.74   4  < 346>  226.819  25.660                                           
 320 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   33              G M 10:16:12     1036.63 145.19  21  < 328>  193.021   0.000                                           
 321 DYBICH JANUSZ                   2   11              G M 10:47:04     1036.58 145.64  13  < 382>  225.006   0.000                                           
 322 BUJAK SŁAWOMIR                  1   25              G M 10:49:31     1036.45 146.10   2          227.519  25.620                                           
 323 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   20              G M 10:38:45     1036.38 146.55   3  < 326>  216.344  25.610                                           
 324 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   22              G M 10:46:15     1036.32 147.01   8  < 370>  224.105   0.000                                           
 325 WOŹNIAK JANUSZ                  1   16              GSM 10:47:06     1036.29 147.46  10  < 327>  224.978   0.000  34.11                                    
 326 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   41              G M 10:38:48     1036.13 147.91   4  < 331>  216.344  25.570                                           
 327 WOŹNIAK JANUSZ                  1   82              G   10:47:10     1035.97 148.37  11  < 329>  224.978   0.000                                           
 328 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   32              G M 10:16:20     1035.89 148.82  22          193.021   0.000                                           
 329 WOŹNIAK JANUSZ                  1   52              G   10:47:12     1035.81 149.27  12  < 394>  224.978   0.000                                           
 330 PIÓR ZYGMUNT                    1   29              G M 10:50:51     1035.72 149.73  27  < 365>  228.739   0.000                                           
 331 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   24              G M 10:38:54     1035.63 150.18   5  < 367>  216.344  25.500                                           
 332 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   24              GSM 10:29:09     1035.47 150.64   4  < 333>  206.213  25.490  33.98                                    
 333 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   30              G M 10:29:10     1035.38 151.09   5          206.213  25.470                                           
 334 GRABAN RYSZARD                  3   84              G   10:28:41     1035.36 151.54  16  < 337>  205.708   0.000                                           
 335 GÓRSKI JAN                      1   13              G M 10:50:16     1035.29 152.00  21-  2-  2  228.040  25.450                                           
 336 SUROWIECKI MAREK                2   31              G M 10:37:14     1035.01 152.45  11          214.489   0.000                                           
 337 GRABAN RYSZARD                  3   27              GSM 10:28:47     1034.84 152.90  17  < 363>  205.708   0.000  33.89                                    
 337 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   35              G M 10:38:13     1034.84 152.90   5  < 351>  215.471  25.420                                           
 339 RÓŻYŃSKI JERZY                  1    7              G M 10:46:36     1034.82 153.81  16  < 349>  224.141   0.000                                           
 340 GÓRSKI JAN                      1   24              G M 10:50:28     1034.35 154.26   2          228.040  25.380                                           
 341 MYKOWSKI TADEUSZ                2   60              G   10:37:59     1034.04 154.72   7          215.062   0.000                                           
 342 PORA JAROSŁAW                   3   85              G   10:08:35     1033.74 155.17  35  < 342>  184.609   0.000                                           
 342 PORA JAROSŁAW                   3   47              G M 10:08:35     1033.74 155.17  36  < 344>  184.609   0.000                                           
 344 PORA JAROSŁAW                   3   25              G M 10:08:37     1033.55 156.08  37  < 345>  184.609   0.000                                           
 345 PORA JAROSŁAW                   3    2              GSM 10:08:39     1033.36 156.53  38  < 347>  184.609   0.000  33.75                                    
 346 KLEJSZMIT ARTUR                 1   35              G M 10:49:31     1033.27 156.99   5  < 350>  226.819  25.300                                           
 347 PORA JAROSŁAW                   3   71              G   10:08:40     1033.26 157.44  39  < 348>  184.609   0.000                                           
 348 PORA JAROSŁAW                   3   61              G   10:08:41     1033.16 157.89  40  < 385>  184.609   0.000                                           
 349 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   49              G M 10:46:58     1033.07 158.35  17  < 404>  224.141   0.000                                           
 350 KLEJSZMIT ARTUR                 1   17              G M 10:49:35     1032.95 158.80   6  < 372>  226.819  25.240                                           
 351 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    3              G M 10:38:40     1032.61 159.26   6  < 359>  215.471  25.230                                           
 352 PRABUCKI WALDEMAR               3    1              GSM 10:29:25     1032.53 159.71   3          205.903  25.210  33.62                                    
 353 GRABOWSKI STANISŁAW             1    6              G M 10:51:15     1032.27 160.16   2  < 366>  228.389  25.200                                           
 354 KACZYŃSKI MARIAN                3   40              G M 10:29:37     1032.21 160.62   7  < 413>  206.046   0.000                                           
 355 KREZYMON JÓZEF                  1   51              G   10:49:19     1031.96 161.07   5  < 360>  226.325   0.000                                           
 356 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   86              G   10:51:39     1031.51 161.52  18  < 362>  228.633   0.000                                           
 357 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   80              G   10:29:58     1031.32 161.98  16  < 440>  206.229   0.000                                           
 358 JELIŃSKI ADAM                   1   32              G M 10:51:30     1031.29 162.43   4  < 424>  228.431  25.130                                           
 359 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   56              G   10:38:59     1031.04 162.89   7  < 415>  215.471   0.000                                           
 360 KREZYMON JÓZEF                  1   43              GSM 10:49:33     1030.86 163.34   6  < 364>  226.325  25.100  33.47                                    
 361 LASKOWSKI STANISŁAW             3   24              G M 10:30:03     1030.81 163.79  11  < 369>  206.213   0.000                                           
 362 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  102              G   10:51:49     1030.73 164.25  19  < 368>  228.633   0.000                                           
 363 GRABAN RYSZARD                  3   54              G   10:29:35     1030.69 164.70  18          205.708   0.000                                           
 364 KREZYMON JÓZEF                  1   70              G   10:49:37     1030.55 165.15   7  < 376>  226.325   0.000                                           
 365 PIÓR ZYGMUNT                    1   24              G M 10:51:59     1030.43 165.61  28  < 379>  228.739   0.000                                           
 366 GRABOWSKI STANISŁAW             1   20              G M 10:51:46     1029.86 166.06   3  < 375>  228.389  25.020                                           
 367 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   62              G   10:40:05     1029.80 166.52   6  < 418>  216.344   0.000                                           
 368 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   69              G   10:52:02     1029.72 166.97  20  < 392>  228.633   0.000                                           
 369 LASKOWSKI STANISŁAW             3   48              G M 10:30:17     1029.61 167.42  12  < 378>  206.213   0.000                                           
 370 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   21              G M 10:47:40     1029.58 167.88   9  < 371>  224.105   0.000                                           
 371 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1    6              G M 10:47:44     1029.26 168.33  10  < 399>  224.105   0.000                                           
 372 KLEJSZMIT ARTUR                 1    8              G M 10:50:23     1029.20 168.78   7  < 405>  226.819   0.000                                           
 373 MIOTK SŁAWOMIR                  1    4              G M 10:52:04     1029.01 169.24   7  < 433>  228.508   0.000                                           
 374 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   29              G M 10:46:31     1028.56 169.69   3          222.700  24.910                                           
 375 GRABOWSKI STANISŁAW             1   11              G M 10:52:03     1028.55 170.15   4  < 395>  228.389  24.900                                           
 376 KREZYMON JÓZEF                  1    9              GSM 10:50:03     1028.52 170.60   8  < 401>  226.325  24.890  33.18                                    
 377 DOERING KAZIMIERZ               3   20              G M 10:30:36     1028.32 171.05   3  < 383>  206.281  24.870                                           
 378 LASKOWSKI STANISŁAW             3   45              GSM 10:30:35     1028.07 171.51  13          206.213   0.000  33.15                                    
 379 PIÓR ZYGMUNT                    1   34              G M 10:52:30     1028.04 171.96  29  < 380>  228.739   0.000                                           
 380 PIÓR ZYGMUNT                    1   23              G M 10:52:31     1027.96 172.41  30  < 438>  228.739   0.000                                           
 381 MAZELLA JAN                     1    8              G M 10:50:09     1027.93 172.87   2  < 432>  226.299  24.820                                           
 382 DYBICH JANUSZ                   2   31              G M 10:48:54     1027.89 173.32  14          225.006   0.000                                           
 383 DOERING KAZIMIERZ               3   48              G M 10:30:46     1027.47 173.77   4  < 396>  206.281  24.790                                           
 384 LIEC JAN                        1   11              G M 10:48:51     1027.39 174.23   5  < 430>  224.844  24.780                                           
 385 PORA JAROSŁAW                   3   63              G   10:09:43     1027.22 174.68  41  < 387>  184.609   0.000                                           
 386 SZRAMKA GRZEGORZ                3   10              G M 10:17:55     1027.16 175.14   8  < 402>  193.021   0.000                                           
 387 PORA JAROSŁAW                   3   60              G   10:09:44     1027.13 175.59  42  < 388>  184.609   0.000                                           
 388 PORA JAROSŁAW                   3   45              G M 10:09:48     1026.75 176.04  43  < 390>  184.609   0.000                                           
 389 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   37              G M 10:52:28     1026.68 176.50   2  < 391>  228.403  24.710                                           
 390 PORA JAROSŁAW                   3   94              G   10:09:50     1026.56 176.95  44  < 393>  184.609   0.000                                           
 391 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   28              G M 10:52:30     1026.53 177.40   3  < 397>  228.403  24.680                                           
 392 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  104              G   10:52:44     1026.49 177.86  21  < 409>  228.633   0.000                                           
 393 PORA JAROSŁAW                   3   68              G   10:09:52     1026.37 178.31  45  < 410>  184.609   0.000                                           
 394 WOŹNIAK JANUSZ                  1   67              G   10:49:14     1026.20 178.77  13  < 408>  224.978   0.000                                           
 395 GRABOWSKI STANISŁAW             1   31              G M 10:52:34     1026.16 179.22   5  < 407>  228.389  24.630                                           
 396 DOERING KAZIMIERZ               3    9              G M 10:31:03     1026.02 179.67   5  < 398>  206.281  24.610                                           
 397 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   64              G   10:52:37     1025.99 180.13   4  < 425>  228.403   0.000                                           
 398 DOERING KAZIMIERZ               3   44              G M 10:31:04     1025.93 180.58   6  < 439>  206.281   0.000                                           
 399 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   68              G   10:48:27     1025.89 181.03  11          224.105   0.000                                           
 400 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1    3              G M 10:52:43     1025.77 181.49  13-  1-  1  228.456  24.560                                           
 401 KREZYMON JÓZEF                  1   49              GSM 10:50:39     1025.72 181.94   9  < 414>  226.325  24.550  32.73                                    
 402 SZRAMKA GRZEGORZ                3   17              GSM 10:18:11     1025.71 182.40   9          193.021   0.000  32.71                                    
 403 ERDMANN LUCYNA                  1   31              G M 10:52:54     1025.68 182.85  24          228.624   0.000                                           
 404 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   32              G M 10:48:32     1025.66 183.30  18  < 406>  224.141   0.000                                           
 405 KLEJSZMIT ARTUR                 1   51              G   10:51:09     1025.63 183.76   8          226.819   0.000                                           
 406 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   55              G   10:48:37     1025.27 184.21  19  < 416>  224.141   0.000                                           
 407 GRABOWSKI STANISŁAW             1   28              G M 10:52:46     1025.24 184.66   6  < 441>  228.389   0.000                                           
 408 WOŹNIAK JANUSZ                  1   95              G   10:49:27     1025.19 185.12  14          224.978   0.000                                           
 409 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   40              G M 10:53:01     1025.18 185.57  22  < 411>  228.633   0.000                                           
 410 PORA JAROSŁAW                   3   12              G M 10:10:06     1025.04 186.03  46  < 428>  184.609   0.000                                           
 411 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   81              G   10:53:04     1024.95 186.48  23  < 429>  228.633   0.000                                           
 412 WACHOWSKI ROMAN                 2   70              G   10:41:11     1024.71 186.93  49-  2-  1  216.402   0.000                                           
 413 KACZYŃSKI MARIAN                3   38              G M 10:31:05     1024.68 187.39   8          206.046   0.000                                           
 414 KREZYMON JÓZEF                  1   12              G M 10:50:54     1024.56 187.84  10  < 420>  226.325   0.000                                           
 415 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   65              G   10:40:25     1024.02 188.29   8          215.471   0.000                                           
 416 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   48              G M 10:48:56     1023.79 188.75  20          224.141   0.000                                           
 417 SZYMAŃSKI LESZEK                2    5              G M 10:40:04     1023.76 189.20   9  < 419>  215.058   0.000                                           
 418 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   10              G M 10:41:25     1023.31 189.66   7  < 431>  216.344   0.000                                           
 419 SZYMAŃSKI LESZEK                2   14              G M 10:40:10     1023.27 190.11  10          215.058   0.000                                           
 420 KREZYMON JÓZEF                  1   75              G   10:51:13     1023.09 190.56  11  < 425>  226.325   0.000                                           
 421 GZELA ANDRZEJ                   1   20              G M 10:53:25     1022.83 191.02   2          228.518  24.270                                           
 422 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   34              G M 10:51:20     1022.77 191.47   4          226.372  24.260                                           
 423 GUZ KAZIMIERZ                   3   37              GSM 10:26:44     1022.45 191.92   2          201.149  24.250  32.33                                    
 424 JELIŃSKI ADAM                   1   18              G M 10:53:25     1022.44 192.38   5  < 436>  228.431  24.230                                           
 425 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   68              G   10:53:33     1021.71 192.83   5          228.403   0.000                                           
 425 KREZYMON JÓZEF                  1   30              G M 10:51:31     1021.71 192.83  12          226.325   0.000                                           
 427 WACHOWSKI ROMAN                 2    8              G M 10:41:50     1021.57 193.74   2          216.402  24.190                                           
 428 PORA JAROSŁAW                   3   27              G M 10:10:49     1020.97 194.19  47          184.609   0.000                                           
 429 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   59              G   10:54:02     1020.53 194.65  24          228.633   0.000                                           
 430 LIEC JAN                        1    1              G M 10:50:29     1019.78 195.10   6          224.844  24.150                                           
 431 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   49              G M 10:42:09     1019.77 195.55   8          216.344   0.000                                           
 432 MAZELLA JAN                     1   26              G M 10:51:56     1019.67 196.01   3          226.299  24.120                                           
 433 MIOTK SŁAWOMIR                  1   26              G M 10:54:09     1019.44 196.46   8  < 434>  228.508   0.000                                           
 434 MIOTK SŁAWOMIR                  1   10              G M 10:54:11     1019.29 196.91   9  < 435>  228.508   0.000                                           
 435 MIOTK SŁAWOMIR                  1   14              G M 10:54:12     1019.22 197.37  10          228.508   0.000                                           
 436 JELIŃSKI ADAM                   1   13              G M 10:54:09     1019.10 197.82   6          228.431   0.000                                           
 437 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2   24              G M 10:48:34     1018.49 198.28   3          222.608  24.050                                           
 438 PIÓR ZYGMUNT                    1    5              G M 10:54:42     1017.98 198.73  31          228.739   0.000                                           
 439 DOERING KAZIMIERZ               3    6              G M 10:32:41     1017.75 199.18   7          206.281   0.000                                           
 440 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    6              GSM 10:32:39     1017.66 199.64  17          206.229   0.000  32.02                                    
 441 GRABOWSKI STANISŁAW             1    7              G M 10:54:26     1017.63 200.09   7          228.389   0.000                                           
 -------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                              
 ------------------------------------------------------------------------------ Koniec Konkursów                                                                
 442 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   42              G M 10:54:41     1017.58   0.00  25          228.633   0.000                                           
 443 PIÓR ZYGMUNT                    1   40              G M 10:54:48     1017.52   0.00  32          228.739   0.000                                           
 444 PIÓR ZYGMUNT                    1   35              G M 10:54:51     1017.30   0.00  33          228.739   0.000                                           
 445 BUJAK SŁAWOMIR                  1   10              G M 10:53:44     1016.92   0.00   3          227.519   0.000                                           
 446 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   20              G M 10:54:39     1016.71   0.00   6          228.403   0.000                                           
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 09.09.18 PŁOTY                                    
            Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki [ 1]                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 ERDMANN         LUCYNA          1    43    5    24   149.88     
              2 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    49    5    22   148.80     
              3 PIÓR            ZYGMUNT         1    61    5    31   148.52     
              4 PORA            JAROSŁAW        3    89    5    47   146.78     
              5 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    39    5    20   146.74     
              6 DYBICH          JANUSZ          2    32    5    14   144.68     
              7 KACZYŃSKI       MARIAN          3    34    5     8   143.30     
              8 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    43    5    11   142.65     
              9 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    46    5    10   142.48     
             10 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    40    5    13   141.78     
             11 SUROWIECKI      MAREK           2    56    5    11   141.60     
             12 WOŹNIAK         JANUSZ          1    57    5    14   141.24     
             13 MIOTK           SŁAWOMIR        1    22    5    10   140.74     
             14 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    31    5     7   140.72     
             15 SZRAMKA         GRZEGORZ        3    30    5     9   140.65     
             16 GRABAN          RYSZARD         3    51    5    18   140.20     
             17 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    71    5    24   139.75     
             18 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    57    5    17   138.42     
             19 KLEJSZMIT       ARTUR           1    44    5     8   133.76     
             20 BĄBER           WALDEMAR        2    43    5     6   133.46     
             21 JELIŃSKI        ADAM            1    33    5     6   133.36     
             22 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    21    5     5   132.78     
             23 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    42    5     8   132.37     
             24 KREZYMON        JÓZEF           1    53    5    12   131.46     
             25 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    27    5     7   128.24     
             26 DOERING         KAZIMIERZ       3    38    5     7   127.70     
             27 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3    24    4     4   113.07     
             28 BIRNA           PIOTR           3    37    4     4   110.63     
             29 RUMIŃSKI        HENRYK          1    20    4     4   110.10     
             30 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    22    4     4   106.57     
             31 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    62    4     8   105.22     
             32 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    28    3     3    79.77     
             33 PRABUCKI        WALDEMAR        3    17    3     3    79.26     
             34 LIEC            JAN             1    51    3     6    77.27     
             35 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    34    3     3    77.10     
             36 MAZELLA         JAN             1    35    3     3    75.64     
             37 FIERKA          PIOTR           2    19    2     2    55.87     
             38 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    55    2     4    55.02     
             39 KANTAK          BOGUMIŁ         1    17    2     2    54.75     
             40 BUJAK           SŁAWOMIR        1    24    2     2    53.94     
             41 GZELA           ANDRZEJ         1    19    2     2    53.45     
             42 GÓRSKI          JAN             1    21    2     2    50.83     
             43 GUZ             KAZIMIERZ       3    26    2     2    50.00     
             44 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    60    2     5    49.39     
             45 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    18    1     1    27.59     
             46 DYGULSKI        TADEUSZ         1    28    1     1    27.42     
             47 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1    32    1     1    26.50     
             48 KRAUZE          STANISŁAW       1    41    1     1    26.15     
             49 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    23    1     1    25.91     
             50 GRDEŃ           ARTUR           3    28    1     1    25.68     
             51 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    13    1     1    24.56     
             52 WACHOWSKI       ROMAN           2    49    1     2    24.19     
             53 KORDECKI        GRZEGORZ        1    16    0     0     0.00     
             54 KRUPKE          KRZYSZTOF       1    16    0     0     0.00     
             55 RYDZEWSKI       LESZEK          1    34    0     0     0.00     
             56 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    25    0     0     0.00     
             57 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    12    0     0     0.00     
             58 SŁAWIŃSKI       MARCIN          1     3    0     0     0.00     
             59 KOSZCZYŃSKI     PIOTR           1     8    0     0     0.00     
             60 KOLASKA         ANDRZEJ         2    15    0     0     0.00     
             61 NESTEROWICZ     JAN             2    12    0     0     0.00     
             62 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    29    0     0     0.00     
             63 JASZCZERSKI     ZBIGNIEW        2    21    0     0     0.00     
             64 BURCZYK         HENRYK          3    47    0     0     0.00     
             65 DAMPS           ZBIGNIEW        3    11    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki [ 1]                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐   
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│   
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │konk.│punkty │Wkł.%│   
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘   
    1    2 ERDMANN         LUCYNA          1  5  5  5  5   20    494.35  56.1   
    2    1 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5   20    494.15  52.4   
    3    4 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5   20    489.85  47.4   
    4    5 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5   20    485.73  37.6   
    5    6 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  5   20    476.40  39.5   
    6    3 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  5  5   20    475.58  39.9   
    7    7 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5   20    469.90  20.2   
    8   12 PORA            JAROSŁAW        3  5  5  5  5   20    469.66  29.1   
    9   10 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5   20    468.15  36.4   
   10    9 SZRAMKA         GRZEGORZ        3  5  5  5  5   20    467.20  28.2   
   11   11 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5   20    466.40  34.0   
   12   15 SUROWIECKI      MAREK           2  5  5  5  5   20    455.05  19.5   
   13   16 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5  5  5   20    453.50  19.8   
   14   18 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  5  5  4  5   19    443.18  31.3   
   15   13 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5  4   19    428.09  20.5   
   16   20 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  4  5  5   19    426.51  20.5   
   17   17 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  4  5  5  4   18    414.06  30.4   
   18   24 GRABAN          RYSZARD         3  5  3  5  5   18    413.62  29.1   
   19   21 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5  4  5   19    411.39  14.5   
   20   25 KREZYMON        JÓZEF           1  2  5  5  5   17    397.49  18.2   
   21   14 LIEC            JAN             1  5  5  5  3   18    391.18  20.8   
   22    8 BUJAK           SŁAWOMIR        1  5  5  5  2   17    384.64  30.6   
   23   19 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  4  3   17    375.99  22.8   
   24   30 MIOTK           SŁAWOMIR        1 --  5  5  5   15    369.57  32.1   
   25   27 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  3  5  3  5   16    368.46  13.9   
   26   31 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  2  4  4  5   15    354.33  14.3   
   27   37 SZYMAŃSKI       LESZEK          2 --  4  5  5   14    341.26  17.8   
   28   33 KLEJSZMIT       ARTUR           1 --  4  5  5   14    338.01  17.9   
   29   23 GZELA           ANDRZEJ         1  4  5  4  2   15    330.13  17.7   
   30   40 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  5  5  0  5   15    328.19  15.8   
   31   41 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  5  5  0  5   15    323.95  14.2   
   32   38 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3  5  1  4  4   14    309.94  13.9   
   33   22 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1  5  5  3  1   14    306.33  21.7   
   34   29 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1 --  5  5  2   12    279.91  15.7   
   35   43 RUMIŃSKI        HENRYK          1 --  2  5  4   11    271.73  26.7   
   36   50 BĄBER           WALDEMAR        2 --  1  5  5   11    270.21  12.0   
   37   47 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  4  1  3  4   12    257.88   9.5   
   38   28 WACHOWSKI       ROMAN           2  5  5  1  1   12    257.24  15.9   
   39   26 GUZ             TOMASZ          3  5  5  2 --   12    245.93  18.3   
   40   45 MAZELLA         JAN             1  3  4  1  3   11    233.90   7.3   
   41   32 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  3  5  2  1   11    232.78  23.0   
   42   35 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  5  1   11    228.58  14.1   
   43   34 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  0  5  1   11    227.95  11.3   
   44   39 KRAUZE          STANISŁAW       1 --  4  5  1   10    222.33   8.9   
   45   46 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  1  2  2   10    210.35   8.5   
   46   36 JASZCZERSKI     ZBIGNIEW        2  4  4  2  0   10    199.40   8.3   
   47   49 GUZ             KAZIMIERZ       3  5  1  2  2   10    193.10  10.1   
   48   55 PRABUCKI        WALDEMAR        3  3  1  1  3    8    175.94   8.9   
   49   42 BURCZYK         HENRYK          3  1  5  2  0    8    174.08  11.2   
   50   44 KRUPKE          KRZYSZTOF       1  3  4  1  0    8    158.54  11.3   
   51   52 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  1  0  5  1    7    152.15  10.1   
   52   56 FIERKA          PIOTR           2  5  0  0  2    7    145.82  14.3   
   53   48 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  1  1 --    7    144.09  27.2   
   54   57 GÓRSKI          JAN             1 --  4  0  2    6    139.82  10.2   
   55   51 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  4  0  3  0    7    135.70   8.6   
   56   54 GRDEŃ           ARTUR           3  5  1  0  1    7    130.40   5.5   
   57   59 KANTAK          BOGUMIŁ         1  3  1 --  2    6    129.11   9.2   
   58   63 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2 --  0  2  3    5    126.07   4.2   
   59   53 DAMPS           ZBIGNIEW        3  5  0  1  0    6    115.11  13.2   
   60   58 PATOCKI         BENEDYKT        1  0  1  3 --    4     88.55   6.3   
   61   60 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  2  0  1  0    3     58.44   2.6   
   62   61 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  3  0  0  0    3     52.89   4.1   
   63   62 SOCHA           KAZIMIERZ       2  3 --  0 --    3     50.90   4.3   
   64   64 NESTEROWICZ     JAN             2  2  0  0  0    2     34.02   3.1   
   65   65 BARTOŁD         ADAM            1  2 -- -- --    2     32.86   4.9   
   66   66 KOSZCZYŃSKI     PIOTR           1  0  1  0  0    1     23.19   2.6   
   67   67 KOLASKA         ANDRZEJ         2  0 --  1  0    1     20.03   1.8   
   68   68 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
   69   69 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
   70   70 SŁAWIŃSKI       MARCIN          1  0  0 --  0    0      0.00   0.0   
   71   71 BIELIŃSKI       JÓZEF           1  0 -- -- --    0      0.00   0.0   
   72   72 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2  0 -- -- --    0      0.00   0.0   
   73   73 MIKULSKI        ALFONS          3  0  0 -- --    0      0.00   0.0   

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 09.09.18 PŁOTY                                    
            Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 2]                    
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 ERDMANN         LUCYNA          1    43    5    24   149.88     
              2 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    49    5    22   148.80     
              3 PIÓR            ZYGMUNT         1    61    5    31   148.63     
              4 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    71    5    24   148.29     
              5 PORA            JAROSŁAW        3    89    5    47   147.36     
              6 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    39    5    20   146.74     
              7 SUROWIECKI      MAREK           2    56    5    11   145.81     
              8 DYBICH          JANUSZ          2    32    5    14   144.68     
              9 WOŹNIAK         JANUSZ          1    57    5    14   144.60     
             10 KACZYŃSKI       MARIAN          3    34    5     8   143.30     
             11 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    57    5    17   142.99     
             12 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    43    5    11   142.65     
             13 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    46    5    10   142.48     
             14 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    40    5    13   141.78     
             15 GRABAN          RYSZARD         3    51    5    18   140.76     
             16 MIOTK           SŁAWOMIR        1    22    5    10   140.74     
             17 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    31    5     7   140.72     
             18 SZRAMKA         GRZEGORZ        3    30    5     9   140.65     
             19 KREZYMON        JÓZEF           1    53    5    12   140.08     
             20 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    62    5     8   136.20     
             21 KLEJSZMIT       ARTUR           1    44    5     8   136.09     
             22 BĄBER           WALDEMAR        2    43    5     6   135.11     
             23 JELIŃSKI        ADAM            1    33    5     6   133.36     
             24 LIEC            JAN             1    51    5     6   132.97     
             25 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    21    5     5   132.78     
             26 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    42    5     8   132.37     
             27 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    27    5     7   128.24     
             28 DOERING         KAZIMIERZ       3    38    5     7   127.70     
             29 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    60    5     5   124.56     
             30 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3    24    4     4   113.07     
             31 BIRNA           PIOTR           3    37    4     4   110.63     
             32 RUMIŃSKI        HENRYK          1    20    4     4   110.10     
             33 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    55    4     4   108.69     
             34 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    22    4     4   106.57     
             35 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    28    3     3    79.77     
             36 PRABUCKI        WALDEMAR        3    17    3     3    79.26     
             37 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    34    3     3    77.10     
             38 MAZELLA         JAN             1    35    3     3    75.64     
             39 FIERKA          PIOTR           2    19    2     2    55.87     
             40 KANTAK          BOGUMIŁ         1    17    2     2    54.75     
             41 BUJAK           SŁAWOMIR        1    24    2     2    53.94     
             42 GZELA           ANDRZEJ         1    19    2     2    53.45     
             43 GÓRSKI          JAN             1    21    2     2    50.83     
             44 GUZ             KAZIMIERZ       3    26    2     2    50.00     
             45 WACHOWSKI       ROMAN           2    49    2     2    48.59     
             46 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    18    1     1    27.59     
             47 DYGULSKI        TADEUSZ         1    28    1     1    27.42     
             48 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1    32    1     1    26.50     
             49 KRAUZE          STANISŁAW       1    41    1     1    26.15     
             50 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    23    1     1    25.91     
             51 GRDEŃ           ARTUR           3    28    1     1    25.68     
             52 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    13    1     1    24.56     
             53 JASZCZERSKI     ZBIGNIEW        2    21    0     0     0.00     
             54 BURCZYK         HENRYK          3    47    0     0     0.00     
             55 KRUPKE          KRZYSZTOF       1    16    0     0     0.00     
             56 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    25    0     0     0.00     
             57 DAMPS           ZBIGNIEW        3    11    0     0     0.00     
             58 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    29    0     0     0.00     
             59 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    12    0     0     0.00     
             60 NESTEROWICZ     JAN             2    12    0     0     0.00     
             61 KOSZCZYŃSKI     PIOTR           1     8    0     0     0.00     
             62 KOLASKA         ANDRZEJ         2    15    0     0     0.00     
             63 KORDECKI        GRZEGORZ        1    16    0     0     0.00     
             64 RYDZEWSKI       LESZEK          1    34    0     0     0.00     
             65 SŁAWIŃSKI       MARCIN          1     3    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 2]                              
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐   
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│   
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │konk.│punkty │Wkł.%│   
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘   
    1    1 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5   20    494.98  52.4   
    2    2 ERDMANN         LUCYNA          1  5  5  5  5   20    494.54  56.1   
    3    4 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5   20    489.85  47.4   
    4    6 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  5   20    488.68  39.5   
    5    5 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5   20    487.42  37.6   
    6    7 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5   20    475.93  20.2   
    7    9 PORA            JAROSŁAW        3  5  5  5  5   20    475.82  29.1   
    8    3 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  5  5   20    475.58  39.9   
    9   12 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5   20    468.15  36.4   
   10   10 SZRAMKA         GRZEGORZ        3  5  5  5  5   20    467.20  28.2   
   11   13 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5   20    466.40  34.0   
   12   11 GRABAN          RYSZARD         3  5  5  5  5   20    466.34  29.1   
   13   15 SUROWIECKI      MAREK           2  5  5  5  5   20    461.67  19.5   
   14   18 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5   20    455.48  20.5   
   15   17 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5  5  5   20    454.55  19.8   
   16   16 LIEC            JAN             1  5  5  5  5   20    447.83  20.8   
   17   20 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  5  5  4  5   19    443.59  31.3   
   18   14 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5  4   19    428.09  20.5   
   19   22 KREZYMON        JÓZEF           1  3  5  5  5   18    424.21  18.2   
   20   19 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  4  5  5  4   18    414.06  30.4   
   21   23 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5  4  5   19    411.39  14.5   
   22    8 BUJAK           SŁAWOMIR        1  5  5  5  2   17    384.64  30.6   
   23   28 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  2  4  5  5   16    380.87  14.3   
   24   21 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  4  3   17    375.99  22.8   
   25   31 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  3  4  5   17    370.09   9.5   
   26   34 MIOTK           SŁAWOMIR        1 --  5  5  5   15    369.57  32.1   
   27   30 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  3  5  3  5   16    368.46  13.9   
   28   32 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1 --  5  5  5   15    356.34  15.7   
   29   41 SZYMAŃSKI       LESZEK          2 --  4  5  5   14    341.26  17.8   
   30   37 KLEJSZMIT       ARTUR           1 --  4  5  5   14    341.00  17.9   
   31   35 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  2  4  4   15    330.94   8.5   
   32   25 GZELA           ANDRZEJ         1  4  5  4  2   15    330.13  17.7   
   33   44 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  5  5  0  5   15    328.27  15.8   
   34   45 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  5  5  0  5   15    323.95  14.2   
   35   42 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3  5  1  4  4   14    309.94  13.9   
   36   26 WACHOWSKI       ROMAN           2  5  5  2  2   14    307.24  15.9   
   37   24 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1  5  5  3  1   14    306.33  21.7   
   38   50 BĄBER           WALDEMAR        2 --  2  5  5   12    293.16  12.0   
   39   47 RUMIŃSKI        HENRYK          1 --  2  5  4   11    271.73  26.7   
   40   27 GUZ             TOMASZ          3  5  5  2 --   12    245.93  18.3   
   41   29 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  1  5 --   11    237.11  27.2   
   42   49 MAZELLA         JAN             1  3  4  1  3   11    233.90   7.3   
   43   36 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  3  5  2  1   11    232.78  23.0   
   44   33 BURCZYK         HENRYK          3  4  5  2  0   11    231.45  11.2   
   45   39 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  5  1   11    228.58  14.1   
   46   38 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  0  5  1   11    227.95  11.3   
   47   43 KRAUZE          STANISŁAW       1 --  4  5  1   10    222.33   8.9   
   48   40 JASZCZERSKI     ZBIGNIEW        2  4  4  2  0   10    199.40   8.3   
   49   46 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  5  0  5  0   10    193.90   8.6   
   50   51 GUZ             KAZIMIERZ       3  5  1  2  2   10    193.10  10.1   
   51   55 PRABUCKI        WALDEMAR        3  3  1  1  3    8    175.94   8.9   
   52   48 KRUPKE          KRZYSZTOF       1  3  4  1  0    8    158.54  11.3   
   53   52 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  1  0  5  1    7    152.15  10.1   
   54   56 FIERKA          PIOTR           2  5  0  0  2    7    145.82  14.3   
   55   57 GÓRSKI          JAN             1 --  4  0  2    6    139.82  10.2   
   56   54 GRDEŃ           ARTUR           3  5  1  0  1    7    130.40   5.5   
   57   60 KANTAK          BOGUMIŁ         1  3  1 --  2    6    129.11   9.2   
   58   63 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2 --  0  2  3    5    126.07   4.2   
   59   53 DAMPS           ZBIGNIEW        3  5  0  1  0    6    115.11  13.2   
   60   58 PATOCKI         BENEDYKT        1  0  1  3 --    4     88.55   6.3   
   61   59 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  3  0  1  0    4     74.91   2.6   
   62   61 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  3  0  0  0    3     52.89   4.1   
   63   62 SOCHA           KAZIMIERZ       2  3 --  0 --    3     50.90   4.3   
   64   64 NESTEROWICZ     JAN             2  2  0  0  0    2     34.02   3.1   
   65   65 BARTOŁD         ADAM            1  2 -- -- --    2     32.86   4.9   
   66   66 KOSZCZYŃSKI     PIOTR           1  0  1  0  0    1     23.19   2.6   
   67   67 KOLASKA         ANDRZEJ         2  0 --  1  0    1     20.03   1.8   
   68   68 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
   69   69 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
   70   70 SŁAWIŃSKI       MARCIN          1  0  0 --  0    0      0.00   0.0   
   71   71 BIELIŃSKI       JÓZEF           1  0 -- -- --    0      0.00   0.0   
   72   72 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2  0 -- -- --    0      0.00   0.0   
   73   73 MIKULSKI        ALFONS          3  0  0 -- --    0      0.00   0.0   

 
                                                                                                                                                                
                       Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [2]                                                                                          
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                                   Wyniki z lotow: 1,2,3,4,                                                                                                     
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 ERDMANN         LUCYNA         1   24             G  0   4     63.690   710.977                                                                       
        2 PIÓR            ZYGMUNT        1   57                0   4    113.220   711.393                                                                       
        3 ERDMANN         LUCYNA         1   25             G  0   4    120.310   710.977                                                                       
        4 PIÓR            ZYGMUNT        1   77                0   4    194.280   711.393                                                                       
        5 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1   15             G  0   4    210.720   710.965                                                                       
        6 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   16             G  0   4    213.640   568.959                                                                       
        7 DYBICH          JANUSZ         2   36             G  0   4    220.190   697.746                                                                       
        8 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF      3   20             G  0   4    227.730   622.908                                                                       
        9 PIÓR            ZYGMUNT        1    3             G  0   4    228.720   711.393                                                                       
       10 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1   14             G  0   4    242.940   710.965                                                                       
       11 PIÓR            ZYGMUNT        1   20             G  0   4    250.710   711.393                                                                       
       12 PIÓR            ZYGMUNT        1   74                0   4    254.200   711.393                                                                       
       13 PORA            JAROSŁAW       3   50             G  0   4    265.610   536.127                                                                       
       14 RÓŻYŃSKI        JERZY          1   46             G  0   4    269.560   693.003                                                                       
       15 PIÓR            ZYGMUNT        1   52                0   4    272.270   711.393                                                                       
       16 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   39             G  0   4    283.940   568.959                                                                       
       17 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   24             G  0   4    284.000   568.959                                                                       
       18 DYBICH          JANUSZ         2   41             G  0   4    309.360   697.746                                                                       
       19 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW       1   16             G  0   4    310.770   701.980                                                                       
       20 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW     3   34             G  0   4    316.310   622.908                                                                       
       21 DYBICH          JANUSZ         2   43             G  0   4    321.850   697.746                                                                       
       22 RÓŻYŃSKI        JERZY          1   28             G  0   4    322.810   693.003                                                                       
       23 DYBICH          JANUSZ         2   30             G  0   4    333.220   697.746                                                                       
       24 PIÓR            ZYGMUNT        1   60                0   4    341.760   711.393                                                                       
       25 PIÓR            ZYGMUNT        1   48             G  0   4    346.610   711.393                                                                       
       26 JELIŃSKI        ADAM           1   23             G  0   4    365.870   710.160                                                                       
       27 RÓŻYŃSKI        JERZY          1   19             G  0   4    367.190   693.003                                                                       
       28 PORA            JAROSŁAW       3    2             G  0   4    433.100   536.127                                                                       
       29 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1    3             G  0   4    442.000   710.965                                                                       
       30 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1  102                0   4    545.090   710.965                                                                       
       31 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1   86                0   4    572.160   710.965                                                                       
       32 DYBICH          JANUSZ         2   16             G  0   4    582.830   697.746                                                                       
       33 ARMATOWSKI      GRZEGORZ       1   21             G  0   4    674.470   692.998                                                                       
       34 PIÓR            ZYGMUNT        1   42             G  0   3     22.430   538.077                                                                       
       35 ERDMANN         LUCYNA         1   56                0   3     27.980   575.018                                                                       
       36 ERDMANN         LUCYNA         1   60                0   3     31.740   575.018                                                                       
       37 ERDMANN         LUCYNA         1   18             G  0   3     38.470   575.018                                                                       
       38 ERDMANN         LUCYNA         1    1             G  0   3     74.640   537.780                                                                       
       39 ERDMANN         LUCYNA         1   43             G  0   3     76.360   575.018                                                                       
       40 JELIŃSKI        ADAM           1   21             G  0   3     79.850   481.729                                                                       
       41 SZRAMKA         GRZEGORZ       3   19             G  0   3     80.100   431.315                                                                       
       42 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1   10             G  0   3     83.870   482.332                                                                       
       43 RÓŻYŃSKI        JERZY          1   44             G  0   3     96.720   561.573                                                                       
       44 ERDMANN         LUCYNA         1   54                0   3     97.710   575.018                                                                       
       45 PIÓR            ZYGMUNT        1   14             G  0   3     99.100   538.077                                                                       
       46 ERDMANN         LUCYNA         1   35             G  0   3    101.700   537.780                                                                       
       47 PIÓR            ZYGMUNT        1   76                0   3    106.290   575.371                                                                       
       48 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   11             G  0   3    107.870   431.315                                                                       
       49 ERDMANN         LUCYNA         1    6             G  0   3    109.360   537.780                                                                       
       50 RÓŻYŃSKI        JERZY          1   45             G  0   3    117.230   561.573                                                                       
       51 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3    6             G  0   3    118.190   431.315                                                                       
       52 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW     3    5             G  0   3    119.460   471.841                                                                       
       53 PIÓR            ZYGMUNT        1   21             G  0   3    123.080   575.371                                                                       
       54 PORA            JAROSŁAW       3   66                0   3    126.180   406.752                                                                       
       55 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   31             G  0   3    138.060   468.309                                                                       
       56 BUJAK           SŁAWOMIR       1   17             G  0   3    144.390   478.995                                                                       
       57 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1   71                0   3    145.790   575.055                                                                       
       58 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1   54                0   3    150.670   537.754                                                                       
       59 PIÓR            ZYGMUNT        1   11             G  0   3    155.830   482.654                                                                       
       60 WOŹNIAK         JANUSZ         1   12             G  0   3    172.620   526.863                                                                       
       61 PORA            JAROSŁAW       3    1             G  0   3    177.080   406.752                                                                       
       62 PIÓR            ZYGMUNT        1   33             G  0   3    180.490   538.077                                                                       
       63 LASKOWSKI       STANISŁAW      3    2             G  0   3    191.760   471.844                                                                       
       64 JELIŃSKI        ADAM           1   30             G  0   3    192.790   481.729                                                                       
       65 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1   46             G  0   3    196.440   482.332                                                                       
       66 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   27             G  0   3    201.820   431.315                                                                       
       67 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1   85                0   3    202.720   537.754                                                                       
       68 LASKOWSKI       STANISŁAW      3   51                0   3    203.430   471.844                                                                       
       69 PIÓR            ZYGMUNT        1   38             G  0   3    205.090   575.371                                                                       
       70 PIÓR            ZYGMUNT        1   49             G  0   3    209.060   575.371                                                                       
       71 PORA            JAROSŁAW       3   75                0   3    209.810   406.752                                                                       
       72 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW      1   43             G  0   3    219.050   529.949                                                                       
       73 BUJAK           SŁAWOMIR       1   15             G  0   3    222.060   478.995                                                                       
       74 BIRNA           PIOTR          3   15             G  0   3    222.870   453.982                                                                       
       75 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1   77                0   3    223.380   482.332                                                                       
       76 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1   75                0   3    224.690   575.055                                                                       
       77 KLEJSZMIT       ARTUR          1    2             G  0   3    227.140   569.633                                                                       
       78 LASKOWSKI       STANISŁAW      3   23             G  0   3    229.380   471.844                                                                       
       79 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   35             G  0   3    230.380   375.938                                                                       
       80 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   26             G  0   3    233.190   375.938                                                                       
       81 PIÓR            ZYGMUNT        1   23             G  0   3    234.840   538.077                                                                       
       82 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1   72                0   3    236.040   482.332                                                                       
       83 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1   32             G  0   3    238.380   537.754                                                                       
       84 PIÓR            ZYGMUNT        1   40             G  0   3    247.780   482.654                                                                       
       85 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1    1             G  0   3    247.990   482.332                                                                       
       86 RUMIŃSKI        HENRYK         1    4             G  0   3    248.180   575.332                                                                       
       87 KACZYŃSKI       MARIAN         3    9             G  0   3    249.270   507.816                                                                       
       88 SUROWIECKI      MAREK          2    4             G  0   3    257.320   497.504                                                                       
       89 PORA            JAROSŁAW       3   33             G  0   3    258.660   406.752                                                                       
       90 GRABAN          RYSZARD        3   51                0   3    260.220   470.417                                                                       
       91 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW     3   38             G  0   3    261.050   471.841                                                                       
       92 RÓŻYŃSKI        JERZY          1   55                0   3    272.220   524.287                                                                       
       93 PIÓR            ZYGMUNT        1   18             G  0   3    272.860   538.077                                                                       
       94 PIÓR            ZYGMUNT        1   50             G  0   3    273.190   482.654                                                                       
       95 GRABAN          RYSZARD        3   42             G  0   3    277.980   470.417                                                                       
       96 BUJAK           SŁAWOMIR       1   14             G  0   3    282.100   478.995                                                                       
       97 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW       1   14             G  0   3    282.280   475.608                                                                       
       98 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   50             G  0   3    285.810   375.938                                                                       
       99 GRABAN          RYSZARD        3   67                0   3    291.200   470.417                                                                       
      100 PIÓR            ZYGMUNT        1   24             G  0   3    294.530   538.077                                                                       
      101 RÓŻYŃSKI        JERZY          1   40             G  0   3    297.730   524.287                                                                       
      102 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   37             G  0   3    298.860   497.717                                                                       
      103 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1  104                0   3    300.680   575.055                                                                       
      104 RÓŻYŃSKI        JERZY          1   52                0   3    301.340   561.573                                                                       
      105 PORA            JAROSŁAW       3   44             G  0   3    303.480   406.752                                                                       
      106 PORA            JAROSŁAW       3   10             G  0   3    304.080   406.752                                                                       
      107 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   32             G  0   3    306.840   468.309                                                                       
      108 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW     3    1             G  0   3    309.660   471.841                                                                       
      109 LIEC            JAN            1   13             G  0   3    310.610   470.996                                                                       
      110 GRABAN          RYSZARD        3   10             G  0   3    310.780   470.417                                                                       
      111 RUMIŃSKI        HENRYK         1   22             G  0   3    312.730   575.332                                                                       
      112 PORA            JAROSŁAW       3   71                0   3    314.180   406.752                                                                       
      113 WACHOWSKI       ROMAN          2   72                0   3    316.760   446.602                                                                       
      114 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3    7             G  0   3    327.050   431.315                                                                       
      115 RÓŻYŃSKI        JERZY          1   47             G  0   3    327.730   561.573                                                                       
      116 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF      3   17             G  0   3    330.990   471.844                                                                       
      117 LIEC            JAN            1   60                0   3    331.690   470.996                                                                       
      118 LASKOWSKI       STANISŁAW      3   11             G  0   3    331.990   508.341                                                                       
      119 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   20             G  0   3    333.810   431.315                                                                       
      120 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1  110                0   3    336.430   575.055                                                                       
      121 GRABAN          RYSZARD        3   32             G  0   3    336.820   470.417                                                                       
      122 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW       1    4             G  0   3    338.520   475.608                                                                       
      123 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW     3    9             G  0   3    340.270   471.841                                                                       
      124 GRABAN          RYSZARD        3   15             G  0   3    342.660   470.417                                                                       
      125 KREZYMON        JÓZEF          1   30             G  0   3    346.500   568.229                                                                       
      126 KREZYMON        JÓZEF          1   36             G  0   3    348.760   475.491                                                                       
      127 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW       1   30             G  0   3    353.180   530.991                                                                       
      128 SUROWIECKI      MAREK          2    9             G  0   3    356.620   497.504                                                                       
      129 DYBICH          JANUSZ         2   22             G  0   3    364.400   564.602                                                                       
      130 BUJAK           SŁAWOMIR       1   31             G  0   3    364.780   534.419                                                                       
      131 BUJAK           SŁAWOMIR       1    1             G  0   3    365.460   478.995                                                                       
      132 GRABAN          RYSZARD        3   59                0   3    366.180   470.417                                                                       
      133 BIRNA           PIOTR          3   27             G  0   3    367.680   398.705                                                                       
      134 PIÓR            ZYGMUNT        1   59                0   3    373.060   538.077                                                                       
      135 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1   81                0   3    389.500   537.754                                                                       
      136 DOERING         KAZIMIERZ      3   27             G  0   3    390.340   416.766                                                                       
      137 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1   59                0   3    390.440   575.055                                                                       
      138 SUROWIECKI      MAREK          2   40             G  0   3    392.220   442.581                                                                       
      139 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ         2   31             G  0   3    395.630   466.675                                                                       
      140 LIEC            JAN            1   17             G  0   3    396.560   470.996                                                                       
      141 JELIŃSKI        ADAM           1   13             G  0   3    409.110   537.152                                                                       
      142 KACZYŃSKI       MARIAN         3   20             G  0   3    410.360   507.816                                                                       
      143 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1   88                0   3    412.020   537.754                                                                       
      144 MIOTK           SŁAWOMIR       1    1             G  0   3    422.790   574.680                                                                       
      145 SZYMAŃSKI       LESZEK         2   14             G  0   3    431.620   534.838                                                                       
      146 ARMATOWSKI      GRZEGORZ       1   44             G  0   3    438.350   561.615                                                                       
      147 GRABAN          RYSZARD        3   45             G  0   3    444.830   415.290                                                                       
      148 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ         2    3             G  0   3    447.980   521.707                                                                       
      149 WACHOWSKI       ROMAN          2   70                0   3    449.770   501.878                                                                       
      150 LASKOWSKI       STANISŁAW      3   48             G  0   3    453.410   471.844                                                                       
      151 KACZYŃSKI       MARIAN         3    1             G  0   3    456.660   416.136                                                                       
      152 LIEC            JAN            1   58                0   3    465.960   470.996                                                                       
      153 KACZYŃSKI       MARIAN         3   38             G  0   3    474.180   471.297                                                                       
      154 LIEC            JAN            1   11             G  0   3    483.880   526.391                                                                       
      155 JELIŃSKI        ADAM           1    6             G  0   3    487.660   481.729                                                                       
      156 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW       2   35             G  0   3    499.190   500.268                                                                       
      157 ARMATOWSKI      GRZEGORZ       1    6             G  0   3    511.360   561.615                                                                       
      158 ERDMANN         LUCYNA         1    9             G  0   2      4.730   346.394