- strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 02.09.18 POŁCZYN ZDRÓJ                            
            Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z 50-tki [ 5]                              
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 BĄBER           WALDEMAR        2    41    5    11   122.11     
              2 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    43    5    19   120.26     
              3 DYBICH          JANUSZ          2    34    5    13   118.92     
              4 SUROWIECKI      MAREK           2    56    5    17   117.93     
              5 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    37    5     8   117.16     
              6 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    31    5     8   117.02     
              7 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    52    5    13   113.59     
              8 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    58    5     6   110.99     
              9 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    41    5     6   106.42     
             10 WACHOWSKI       ROMAN           2    43    3     6    66.72     
             11 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    34    2     2    49.14     
             12 JASZCZERSKI     ZBIGNIEW        2    21    2     2    47.98     
             13 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    19    2     3    46.60     
             14 KOLASKA         ANDRZEJ         2    20    2     2    43.23     
             15 FIERKA          PIOTR           2    22    1     1    20.86     
             16 NESTEROWICZ     JAN             2    12    0     0     0.00     
             17 SOCHA           KAZIMIERZ       2    20    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z 50-tki [ 5]                                        
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐      
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│      
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │konk.│punkty │Wkł.%│      
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘      
    1    1 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5   15    339.67  48.6      
    2    3 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5   15    335.08  33.9      
    3    4 SUROWIECKI      MAREK           2  5  5  5   15    332.82  32.2      
    4    5 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  5  5  5   15    312.90  21.1      
    5    7 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5   15    308.19  18.3      
    6    8 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  3  5  5   13    286.85  15.7      
    7    2 WACHOWSKI       ROMAN           2  5  5  3   13    284.67  24.5      
    8    9 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  3  5   13    272.69  18.8      
    9    6 JASZCZERSKI     ZBIGNIEW        2  5  5  2   12    249.58  12.1      
   10   12 SZYMAŃSKI       LESZEK          2 --  5  5   10    233.99  28.9      
   11   15 BĄBER           WALDEMAR        2 --  2  5    7    166.43  17.1      
   12   13 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  5  1  2    8    153.90   8.7      
   13   10 FIERKA          PIOTR           2  5  1  1    7    136.33  18.5      
   14   11 NESTEROWICZ     JAN             2  3  3  0    6    114.63  11.5      
   15   17 KOLASKA         ANDRZEJ         2  1 --  2    3     59.36   7.3      
   16   14 SOCHA           KAZIMIERZ       2  3 --  0    3     53.84   4.3      
   17   18 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2 --  0  2    2     49.14   2.2      
   18   16 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2  1 -- --    1     16.49   1.3      

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 02.09.18 POŁCZYN ZDRÓJ                            
            Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [ 6]                   
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    31    5     8   122.75     
              2 BĄBER           WALDEMAR        2    41    5    11   122.11     
              3 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    43    5    19   120.26     
              4 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    52    5    13   120.26     
              5 SUROWIECKI      MAREK           2    56    5    17   119.39     
              6 DYBICH          JANUSZ          2    34    5    13   118.92     
              7 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    37    5     8   117.16     
              8 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    58    5     6   114.57     
              9 WACHOWSKI       ROMAN           2    43    5     6   113.14     
             10 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    41    5     6   106.42     
             11 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    19    3     3    66.73     
             12 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    34    2     2    49.14     
             13 JASZCZERSKI     ZBIGNIEW        2    21    2     2    47.98     
             14 KOLASKA         ANDRZEJ         2    20    2     2    43.23     
             15 FIERKA          PIOTR           2    22    1     1    20.86     
             16 SOCHA           KAZIMIERZ       2    20    0     0     0.00     
             17 NESTEROWICZ     JAN             2    12    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [ 6]                             
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐      
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│      
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │konk.│punkty │Wkł.%│      
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘      
    1    2 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5   15    339.67  48.6      
    2    3 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5   15    335.08  33.9      
    3    1 WACHOWSKI       ROMAN           2  5  5  5   15    334.71  24.5      
    4    4 SUROWIECKI      MAREK           2  5  5  5   15    334.68  32.2      
    5    7 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5   15    322.63  18.8      
    6    6 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5   15    317.23  18.3      
    7    5 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  5  5  5   15    312.95  21.1      
    8    9 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  3  5  5   13    292.58  15.7      
    9    8 JASZCZERSKI     ZBIGNIEW        2  5  5  2   12    249.58  12.1      
   10   12 SZYMAŃSKI       LESZEK          2 --  5  5   10    233.99  28.9      
   11   14 BĄBER           WALDEMAR        2 --  3  5    8    188.88  17.1      
   12   13 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  5  1  3    9    175.48   8.7      
   13   10 FIERKA          PIOTR           2  5  1  1    7    136.33  18.5      
   14   11 NESTEROWICZ     JAN             2  3  3  0    6    114.63  11.5      
   15   17 KOLASKA         ANDRZEJ         2  1 --  2    3     59.36   7.3      
   16   15 SOCHA           KAZIMIERZ       2  3 --  0    3     53.84   4.3      
   17   18 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2 --  0  2    2     49.14   2.2      
   18   16 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2  1 -- --    1     16.49   1.3      

 
                                                                                                                                                                
                       Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [6]                                                                                         
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                                    Wyniki z lotow: 1,2,3,                                                                                                      
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 DYBICH          JANUSZ         2   36             G  0   3     74.510   472.740                                                                       
        2 DYBICH          JANUSZ         2   30             G  0   3    121.860   472.740                                                                       
        3 DYBICH          JANUSZ         2   41             G  0   3    132.060   472.740                                                                       
        4 DYBICH          JANUSZ         2   43             G  0   3    133.590   472.740                                                                       
        5 WACHOWSKI       ROMAN          2   72                0   3    165.390   446.602                                                                       
        6 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ         2   23             G  0   3    175.290   466.675                                                                       
        7 SUROWIECKI      MAREK          2   40             G  0   3    198.460   442.581                                                                       
        8 CIESIELSKI -    WACHOWSKI      2   47             G  0   3    212.220   447.773                                                                       
        9 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ         2   31             G  0   3    218.260   466.675                                                                       
       10 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   18             G  0   3    232.330   441.576                                                                       
       11 DYBICH          JANUSZ         2   16             G  0   3    274.380   472.740                                                                       
       12 SUROWIECKI      MAREK          2   15             G  0   3    305.810   442.581                                                                       
       13 CIESIELSKI -    WACHOWSKI      2    6             G  0   3    359.960   447.773                                                                       
       14 SUROWIECKI      MAREK          2   57                0   3    414.400   442.581                                                                       
       15 DYBICH          JANUSZ         2   31             G  0   3    427.980   472.740                                                                       
       16 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW       2    9             G  0   3    539.050   445.297                                                                       
       17 WACHOWSKI       ROMAN          2    3             G  0   2     43.300   285.476