PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  3                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  POŁCZYN ZDRÓJ z dnia 02.09.18                    
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:46:34.  N 16:06:42.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  162.866 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   67                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  2342                           
      5.Ilość konkursów.......................:  469                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1141.33                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   989.63                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,31,45                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,32,39                         
     10.Czas trwania konkursu.................: 0 min. 54 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :POGODNIE                                             
        w miejscu przylotu:POGODNIE                                             
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  25.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki [ 1]                             
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ NOWE                    │   33   │ 1111   │  302  │27.18│      
          │ 2  │ SKÓRCZ                  │   17   │  584   │   56  │ 9.59│      
          │ 3  │ LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE   │   17   │  647   │  111  │17.16│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   67   │ 2342   │  469  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                         
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                  Lista konkursowa nr  3. Lot do MP w kat.A.                                                                                    
                                     z lotu POŁCZYN ZDRÓJ, w dniu 02.09.18                                                                                      
┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬───────┐                                  
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │PUNKTY │                                  
│   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │  GMP  │                                  
└───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴───────┘                                  
   1 ERDMANN LUCYNA                  1   17              G M  9:31:45     1141.33   0.43  40- 31-  5  173.197  25.000                                           
   2 ERDMANN LUCYNA                  1   18              GSM  9:31:49     1140.83   0.85   2  <   3>  173.197  24.990  39.98                                    
   3 ERDMANN LUCYNA                  1   43              GSM  9:31:50     1140.71   1.28   3  <   4>  173.197  24.980  39.97                                    
   4 ERDMANN LUCYNA                  1   54              G    9:31:51     1140.58   1.71   4  <   5>  173.197   0.000                                           
   5 ERDMANN LUCYNA                  1   25              G M  9:31:53     1140.33   2.13   5  <   6>  173.197  24.960                                           
   6 ERDMANN LUCYNA                  1   24              GSM  9:31:54     1140.20   2.56   6  <   7>  173.197  24.950  39.91                                    
   7 ERDMANN LUCYNA                  1    9              G M  9:31:55     1140.08   2.99   7  <   8>  173.197   0.000                                           
   8 ERDMANN LUCYNA                  1   32              G M  9:31:57     1139.83   3.42   8  <   9>  173.197   0.000                                           
   9 ERDMANN LUCYNA                  1   35              G M  9:32:00     1139.45   3.84   9  <  10>  173.197   0.000                                           
  10 ERDMANN LUCYNA                  1   49              G M  9:32:01     1139.33   4.27  10  <  11>  173.197   0.000                                           
  11 ERDMANN LUCYNA                  1    4              GSM  9:32:03     1139.08   4.70  11  <  12>  173.197   0.000  39.83                                    
  12 ERDMANN LUCYNA                  1   10              G M  9:32:04     1138.95   5.12  12  <  13>  173.197   0.000                                           
  13 ERDMANN LUCYNA                  1   30              G M  9:32:06     1138.71   5.55  13  <  14>  173.197   0.000                                           
  14 ERDMANN LUCYNA                  1   40              GSM  9:33:25     1128.93   5.98  14  <  16>  173.197   0.000  39.78                                    
  15 LIEC JAN                        1   39              G M  9:31:33     1118.11   6.40  45- 15-  5  169.449  24.850                                           
  16 ERDMANN LUCYNA                  1   44              GSM  9:35:04     1116.92   6.83  15  <  16>  173.197   0.000  39.74                                    
  16 ERDMANN LUCYNA                  1    1              G M  9:35:04     1116.92   6.83  16  <  18>  173.197   0.000                                           
  18 ERDMANN LUCYNA                  1   56              G    9:35:06     1116.68   7.69  17  <  18>  173.197   0.000                                           
  18 ERDMANN LUCYNA                  1   60              GS   9:35:06     1116.68   7.69  18  <  20>  173.197   0.000  39.71                                    
  20 ERDMANN LUCYNA                  1   36              G M  9:35:07     1116.56   8.54  19  <  21>  173.197   0.000                                           
  21 ERDMANN LUCYNA                  1   48              G M  9:35:09     1116.32   8.97  20  <  22>  173.197   0.000                                           
  22 ERDMANN LUCYNA                  1   50              GSM  9:35:11     1116.08   9.39  21  <  23>  173.197   0.000  39.64                                    
  23 ERDMANN LUCYNA                  1    6              G M  9:35:15     1115.60   9.82  22  <  45>  173.197   0.000                                           
  24 PIÓR ZYGMUNT                    1   57              G    9:35:57     1111.36  10.25  61- 32-  5  173.316   0.000                                           
  25 LIEC JAN                        1   41              G M  9:32:29     1111.26  10.67   2  < 128>  169.449  24.740                                           
  26 KLEJSZMIT ARTUR                 1   13              G M  9:34:19     1110.75  11.10  50- 12-  5  171.407  24.730                                           
  27 PIÓR ZYGMUNT                    1   76              G    9:36:05     1110.41  11.53   2  <  28>  173.316   0.000                                           
  28 PIÓR ZYGMUNT                    1   42              G M  9:36:06     1110.29  11.96   3  <  34>  173.316  24.710                                           
  29 KLEJSZMIT ARTUR                 1   24              G M  9:35:01     1105.73  12.38   2  <  60>  171.407  24.700                                           
  30 RUMIŃSKI HENRYK                 1   18              G M  9:37:02     1103.62  12.81  20- 10-  5  173.305  24.690                                           
  31 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   43              G M  9:33:01     1102.60  13.24  40- 20-  5  168.716  24.680                                           
  32 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   37              G M  9:33:05     1102.12  13.66   2  <  48>  168.716  24.670                                           
  33 DYGULSKI TADEUSZ                1   10              G M  9:36:20     1101.10  14.09  28-  8-  5  172.139  24.660                                           
  34 PIÓR ZYGMUNT                    1   23              G M  9:37:32     1100.19  14.52   4  <  35>  173.316  24.650                                           
  35 PIÓR ZYGMUNT                    1   52              G    9:37:43     1098.91  14.94   5  <  36>  173.316   0.000                                           
  36 PIÓR ZYGMUNT                    1   47              G M  9:37:44     1098.79  15.37   6  <  46>  173.316  24.630                                           
  37 JELIŃSKI ADAM                   1   45              G M  9:37:39     1097.42  15.80  29- 15-  5  173.008  24.620                                           
  38 JELIŃSKI ADAM                   1   21              G M  9:37:44     1096.84  16.23   2  <  67>  173.008  24.600                                           
  39 WOŹNIAK JANUSZ                  1   12              G M  9:34:50     1095.56  16.65  61- 25-  5  169.629  24.590                                           
  40 DYGULSKI TADEUSZ                1   26              G M  9:37:11     1095.15  17.08   2  < 325>  172.139  24.580                                           
  41 WOŹNIAK JANUSZ                  1   67              G    9:34:57     1094.73  17.51   2  <  42>  169.629   0.000                                           
  42 WOŹNIAK JANUSZ                  1   45              G M  9:34:59     1094.50  17.93   3  <  79>  169.629  24.560                                           
  43 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1    9              G M  9:34:40     1091.09  18.36  43- 10-  5  168.755  24.550                                           
  44 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   10              G M  9:39:21     1086.99  18.79  72- 29-  5  173.211  24.540                                           
  45 ERDMANN LUCYNA                  1   13              G M  9:39:34     1085.42  19.21  23  <  73>  173.197   0.000                                           
  46 PIÓR ZYGMUNT                    1    2              G M  9:39:41     1085.37  19.64   7  <  47>  173.316  24.520                                           
  47 PIÓR ZYGMUNT                    1   38              G M  9:39:42     1085.26  20.07   8  <  49>  173.316  24.510                                           
  48 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   45              G M  9:35:29     1085.11  20.50   3  <  50>  168.716  24.500                                           
  49 PIÓR ZYGMUNT                    1   48              G M  9:39:45     1084.92  20.92   9  <  51>  173.316   0.000                                           
  50 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   10              G M  9:35:34     1084.53  21.35   4  <  68>  168.716  24.480                                           
  51 PIÓR ZYGMUNT                    1   74              G    9:39:49     1084.47  21.78  10  <  74>  173.316   0.000                                           
  52 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   13              G M  9:37:42     1084.27  22.20  24- 14-  5  170.989  24.460                                           
  52 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   14              G M  9:37:42     1084.27  22.20   2  <  55>  170.989  24.460                                           
  54 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   95              G    9:39:46     1084.15  23.06   2  <  56>  173.211   0.000                                           
  55 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   16              G M  9:37:48     1083.58  23.48   3  <  56>  170.989  24.420                                           
  56 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   24              G M  9:37:49     1083.47  23.91   4  < 150>  170.989  24.410                                           
  56 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  104              G    9:39:52     1083.47  23.91   3  <  63>  173.211   0.000                                           
  58 KREZYMON JÓZEF                  1   72              G    9:37:54     1082.66  24.77  56- 17-  5  170.952   0.000                                           
  59 SZRAMKA GRZEGORZ                3    8              G M  9:07:14     1081.82  25.19  30-  8-  5  137.644  24.380                                           
  60 KLEJSZMIT ARTUR                 1    2              G M  9:38:29     1081.55  25.62   3  <  71>  171.407  24.370                                           
  61 KREZYMON JÓZEF                  1    8              G M  9:38:09     1080.95  26.05   2  <  62>  170.952  24.360                                           
  62 KREZYMON JÓZEF                  1   97              G    9:38:15     1080.27  26.47   3  <  64>  170.952   0.000                                           
  63 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   77              G    9:40:21     1080.21  26.90   4  <  82>  173.211   0.000                                           
  64 KREZYMON JÓZEF                  1   75              G    9:38:32     1078.34  27.33   4  <  65>  170.952   0.000                                           
  65 KREZYMON JÓZEF                  1   14              G M  9:38:35     1078.00  27.75   5  <  66>  170.952  24.320                                           
  66 KREZYMON JÓZEF                  1   30              G M  9:38:40     1077.43  28.18   6  <  93>  170.952  24.310                                           
  67 JELIŃSKI ADAM                   1   30              G M  9:40:48     1075.92  28.61   3  <  90>  173.008  24.290                                           
  68 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   44              G M  9:36:50     1075.77  29.04   5  <  70>  168.716  24.280                                           
  69 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   43              G M  9:38:32     1075.70  29.46  25-  5-  5  170.534  24.270                                           
  70 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   34              G M  9:36:54     1075.31  29.89   6  <  86>  168.716   0.000                                           
  71 KLEJSZMIT ARTUR                 1   66              G    9:39:25     1075.21  30.32   4  < 118>  171.407   0.000                                           
  72 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1    8              G M  9:40:54     1075.13  30.74  59-  8-  5  172.989  24.240                                           
  73 ERDMANN LUCYNA                  1   31              G M  9:41:10     1074.65  31.17  24  <  76>  173.197   0.000                                           
  74 PIÓR ZYGMUNT                    1   21              G M  9:41:26     1073.61  31.60  11  <  81>  173.316   0.000                                           
  75 MYKOWSKI TADEUSZ                2   52              G    9:28:59     1072.28  32.02  31-  6-  4  159.752   0.000                                           
  76 ERDMANN LUCYNA                  1   38              G M  9:41:33     1072.10  32.45  25  <  77>  173.197   0.000                                           
  77 ERDMANN LUCYNA                  1   22              G M  9:41:36     1071.76  32.88  26  <  78>  173.197   0.000                                           
  78 ERDMANN LUCYNA                  1   37              G M  9:41:37     1071.65  33.30  27  <  87>  173.197   0.000                                           
  79 WOŹNIAK JANUSZ                  1   28              G M  9:38:19     1071.45  33.73   4  <  83>  169.629  24.170                                           
  80 BUJAK SŁAWOMIR                  1   17              G M  9:40:45     1070.58  34.16  26-  7-  5  172.095  24.160                                           
  81 PIÓR ZYGMUNT                    1   49              G M  9:41:58     1070.07  34.59  12  <  98>  173.316   0.000                                           
  82 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   67              G    9:41:55     1069.75  35.01   5  <  89>  173.211   0.000                                           
  83 WOŹNIAK JANUSZ                  1   25              G M  9:38:39     1069.20  35.44   5  < 161>  169.629  24.120                                           
  84 BUJAK SŁAWOMIR                  1   15              G M  9:41:05     1068.36  35.87   2  < 129>  172.095  24.110                                           
  85 MIOTK SŁAWOMIR                  1   34              G M  9:42:07     1067.66  36.29  26-  6-  5  173.086  24.100                                           
  86 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   42              G M  9:38:08     1066.92  36.72   7  < 105>  168.716   0.000                                           
  87 ERDMANN LUCYNA                  1   52              G    9:42:25     1066.38  37.15  28  < 193>  173.197   0.000                                           
  88 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2   44              G M  9:36:58     1065.10  37.57  34-  2-  2  167.185  24.070                                           
  89 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   75              G    9:42:40     1064.82  38.00   6  <  92>  173.211   0.000                                           
  90 JELIŃSKI ADAM                   1    4              G M  9:42:30     1064.67  38.43   4  <  91>  173.008  24.050                                           
  91 JELIŃSKI ADAM                   1    8              G M  9:42:33     1064.34  38.86   5  < 135>  173.008  24.040                                           
  92 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   71              G    9:42:46     1064.17  39.28   7  <  95>  173.211   0.000                                           
  93 KREZYMON JÓZEF                  1   76              G    9:40:39     1064.13  39.71   7  < 100>  170.952   0.000                                           
  94 RUMIŃSKI HENRYK                 1    4              G M  9:42:58     1063.44  40.14   2  < 121>  173.305  24.010                                           
  95 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   92              G    9:42:53     1063.41  40.56   8  <  97>  173.211   0.000                                           
  96 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   33              G M  9:09:31     1062.75  40.99  49- 23-  5  137.644  23.990                                           
  97 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   32              G M  9:43:04     1062.21  41.42   9  < 114>  173.211  23.970                                           
  98 PIÓR ZYGMUNT                    1    3              G M  9:43:19     1061.23  41.84  13  <  99>  173.316   0.000                                           
  99 PIÓR ZYGMUNT                    1   33              G M  9:43:24     1060.69  42.27  14  < 101>  173.316   0.000                                           
 100 KREZYMON JÓZEF                  1   86              G    9:41:12     1060.50  42.70   8  < 104>  170.952   0.000                                           
 101 PIÓR ZYGMUNT                    1   35              G M  9:43:28     1060.25  43.13  15  < 102>  173.316   0.000                                           
 102 PIÓR ZYGMUNT                    1   40              G M  9:43:29     1060.15  43.55  16  < 102>  173.316   0.000                                           
 102 PIÓR ZYGMUNT                    1   22              G M  9:43:29     1060.15  43.55  17  < 107>  173.316   0.000                                           
 104 KREZYMON JÓZEF                  1   64              G    9:41:17     1059.95  44.41   9  < 109>  170.952   0.000                                           
 105 RÓŻYŃSKI JERZY                  1    5              G M  9:39:11     1059.89  44.83   8  < 106>  168.716   0.000                                           
 106 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   46              G M  9:39:13     1059.66  45.26   9  < 108>  168.716   0.000                                           
 107 PIÓR ZYGMUNT                    1   77              G    9:43:34     1059.61  45.69  18  < 122>  173.316   0.000                                           
 108 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   12              G M  9:39:14     1059.55  46.11  10  < 115>  168.716   0.000                                           
 109 KREZYMON JÓZEF                  1   49              GSM  9:41:22     1059.40  46.54  10  < 111>  170.952  23.850  38.15                                    
 110 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    2              G M  9:09:59     1058.94  46.97   2  < 127>  137.644  23.840                                           
 111 KREZYMON JÓZEF                  1   13              G M  9:41:33     1058.20  47.40  11  < 211>  170.952  23.820                                           
 112 SZRAMKA GRZEGORZ                3   24              GSM  9:10:05     1058.12  47.82   2  < 113>  137.644  23.810  38.10                                    
 113 SZRAMKA GRZEGORZ                3    5              G M  9:10:06     1057.99  48.25   3  < 119>  137.644  23.800                                           
 114 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1    3              G M  9:43:47     1057.56  48.68  10  < 139>  173.211  23.790                                           
 115 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   52              G    9:39:35     1057.23  49.10  11  < 148>  168.716   0.000                                           
 116 GZELA ANDRZEJ                   1   15              G M  9:43:45     1057.10  49.53  21-  4-  4  173.100  23.770                                           
 117 ARMATOWSKI DARIUSZ              1   22              G M  9:39:35     1056.82  49.96  25-  5-  3  168.651  23.760                                           
 118 KLEJSZMIT ARTUR                 1    9              G M  9:42:12     1056.76  50.38   5  < 133>  171.407  23.750                                           
 119 SZRAMKA GRZEGORZ                3   13              G M  9:10:17     1056.50  50.81   4  < 328>  137.644  23.740                                           
 120 ARMATOWSKI DARIUSZ              1   18              G M  9:39:40     1056.27  51.24   2  < 364>  168.651  23.730                                           
 121 RUMIŃSKI HENRYK                 1   37              G M  9:44:05     1056.20  51.67   3  < 123>  173.305  23.720                                           
 122 PIÓR ZYGMUNT                    1   20              G M  9:44:07     1056.05  52.09  19  < 182>  173.316   0.000                                           
 123 RUMIŃSKI HENRYK                 1   35              G M  9:44:07     1055.99  52.52   4  < 125>  173.305  23.700                                           
 124 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   13              G M  9:39:51     1055.71  52.95   2  < 206>  168.755  23.690                                           
 125 RUMIŃSKI HENRYK                 1    7              G M  9:44:12     1055.45  53.37   5  < 126>  173.305  23.680                                           
 126 RUMIŃSKI HENRYK                 1   22              G M  9:44:15     1055.13  53.80   6  < 160>  173.305   0.000                                           
 127 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   28              GSM  9:10:28     1055.01  54.23   3  < 131>  137.644  23.650  37.85                                    
 128 LIEC JAN                        1   20              G M  9:40:37     1054.99  54.65   3  < 132>  169.449  23.640                                           
 129 BUJAK SŁAWOMIR                  1   12              G M  9:43:08     1054.94  55.08   3  < 130>  172.095  23.630                                           
 130 BUJAK SŁAWOMIR                  1   14              G M  9:43:11     1054.61  55.51   4  < 146>  172.095  23.620                                           
 131 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    9              G M  9:10:35     1054.07  55.94   4  < 134>  137.644  23.610                                           
 132 LIEC JAN                        1   25              G M  9:40:47     1053.90  56.36   4  < 138>  169.449  23.600                                           
 133 KLEJSZMIT ARTUR                 1   19              G M  9:42:40     1053.73  56.79   6  < 170>  171.407  23.590                                           
 134 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   36              G M  9:10:38     1053.67  57.22   5  < 142>  137.644  23.580                                           
 135 JELIŃSKI ADAM                   1   23              G M  9:44:12     1053.64  57.64   6  < 153>  173.008   0.000                                           
 135 SZYMAŃSKI LESZEK                2   32              G M  9:31:45     1053.64  57.64  43-  9-  5  159.890  23.570                                           
 137 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1    2              G M  9:43:17     1053.59  58.50  18-  6-  5  172.034  23.550                                           
 138 LIEC JAN                        1   60              G    9:40:51     1053.46  58.92   5  < 143>  169.449   0.000                                           
 139 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   46              G M  9:44:27     1053.28  59.35  11  < 141>  173.211  23.530                                           
 140 BĄBER WALDEMAR                  2   17              G M  9:31:22     1053.22  59.78  41-  7-  5  159.423  23.510                                           
 141 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1    2              G M  9:44:32     1052.74  60.20  12  < 163>  173.211  23.500                                           
 142 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   24              GSM  9:10:45     1052.73  60.63   6  < 177>  137.644   0.000  37.59                                    
 143 LIEC JAN                        1   13              G M  9:41:07     1051.72  61.06   6  < 208>  169.449  23.480                                           
 144 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   84              G    9:42:09     1050.50  61.49  63-  7-  1  170.339   0.000                                           
 145 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   16              G M  9:42:13     1050.07  61.91   2  < 149>  170.339  23.460                                           
 146 BUJAK SŁAWOMIR                  1    1              G M  9:43:57     1049.68  62.34   5  < 195>  172.095  23.450                                           
 147 GRABAN RYSZARD                  3   10              GSM  9:23:31     1049.22  62.77  50- 15-  5  150.581  23.440  37.50                                    
 148 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   19              G M  9:40:58     1048.14  63.19  12  < 153>  168.716   0.000                                           
 149 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   72              G    9:42:31     1048.13  63.62   3  < 152>  170.339   0.000                                           
 150 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   17              G M  9:43:09     1048.05  64.05   5  < 151>  170.989  23.410                                           
 151 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   12              G M  9:43:11     1047.83  64.47   6  < 164>  170.989   0.000                                           
 152 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1  105              G    9:42:35     1047.70  64.90   4  < 218>  170.339   0.000                                           
 153 JELIŃSKI ADAM                   1    9              G M  9:45:15     1046.95  65.33   7  < 156>  173.008   0.000                                           
 153 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   55              G    9:41:09     1046.95  65.33  13  < 158>  168.716   0.000                                           
 155 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   29              G M  9:42:55     1046.76  66.18   2  < 159>  170.534  23.350                                           
 156 JELIŃSKI ADAM                   1   13              G M  9:45:17     1046.74  66.61   8  < 204>  173.008   0.000                                           
 157 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1    4              G M  9:45:16     1046.73  67.04   2  < 173>  172.989  23.330                                           
 158 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   40              G M  9:41:12     1046.63  67.46  14  < 189>  168.716   0.000                                           
 159 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1    3              G M  9:42:58     1046.44  67.89   3  < 340>  170.534  23.310                                           
 160 RUMIŃSKI HENRYK                 1   11              G M  9:45:41     1046.00  68.32   7  < 362>  173.305   0.000                                           
 161 WOŹNIAK JANUSZ                  1    5              G M  9:42:14     1045.59  68.74   6  < 166>  169.629  23.290                                           
 162 KACZYŃSKI MARIAN                3    9              G M  9:24:24     1044.91  69.17  33- 14-  5  150.885  23.280                                           
 163 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   44              G M  9:45:48     1044.70  69.60  13  < 202>  173.211   0.000                                           
 164 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   25              G M  9:43:42     1044.53  70.03   7  < 165>  170.989   0.000                                           
 165 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   15              G M  9:43:44     1044.31  70.45   8  < 318>  170.989   0.000                                           
 166 WOŹNIAK JANUSZ                  1   21              G M  9:42:27     1044.19  70.88   7  < 168>  169.629   0.000                                           
 167 KACZYŃSKI MARIAN                3   13              G M  9:24:31     1044.07  71.31   2  < 305>  150.885  23.230                                           
 168 WOŹNIAK JANUSZ                  1   40              G M  9:42:30     1043.87  71.73   8  < 169>  169.629   0.000                                           
 169 WOŹNIAK JANUSZ                  1   77              G    9:42:31     1043.76  72.16   9  < 171>  169.629   0.000                                           
 170 KLEJSZMIT ARTUR                 1   10              G M  9:44:15     1043.57  72.59   7  < 173>  171.407   0.000                                           
 171 WOŹNIAK JANUSZ                  1   83              G    9:42:35     1043.34  73.01  10  < 216>  169.629   0.000                                           
 172 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   52              G    9:32:55     1042.91  73.44  52-  4-  2  159.478   0.000                                           
 173 KLEJSZMIT ARTUR                 1   51              G    9:44:27     1042.31  73.87   8  < 214>  171.407   0.000                                           
 173 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   34              G M  9:45:58     1042.31  73.87   3  < 243>  172.989  23.160                                           
 175 PATOCKI BENEDYKT                1   27              G M  9:46:39     1041.13  74.72  17-  3-  3  173.504  23.140                                           
 176 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   24              G M  9:25:06     1041.10  75.15  25-  3-  3  151.064  23.130                                           
 177 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   16              G M  9:12:13     1041.05  75.58   7  < 180>  137.644   0.000                                           
 178 MYKOWSKI TADEUSZ                2    1              G M  9:33:29     1040.84  76.00   2  < 178>  159.752  23.110                                           
 178 MYKOWSKI TADEUSZ                2   49              G M  9:33:29     1040.84  76.00   3  < 198>  159.752  23.110                                           
 180 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   35              GSM  9:12:15     1040.79  76.86   8  < 186>  137.644   0.000  36.94                                    
 181 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   20              GSM  9:25:09     1040.74  77.28   2  < 361>  151.064  23.080  36.92                                    
 182 PIÓR ZYGMUNT                    1   78              G    9:46:33     1040.62  77.71  20  < 183>  173.316   0.000                                           
 183 PIÓR ZYGMUNT                    1   24              G M  9:46:34     1040.52  78.14  21  < 187>  173.316   0.000                                           
 184 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   32              G M  9:25:13     1040.29  78.57  60-  9-  5  151.067  23.040                                           
 185 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    5              GSM  9:25:15     1040.05  78.99   2  < 188>  151.067  23.030  36.85                                    
 186 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   22              G M  9:12:24     1039.61  79.42   9  < 266>  137.644   0.000                                           
 187 PIÓR ZYGMUNT                    1   28              G M  9:46:51     1038.75  79.85  22  < 209>  173.316   0.000                                           
 188 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   38              G M  9:25:26     1038.74  80.27   3  < 194>  151.067  23.000                                           
 189 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   22              G M  9:42:28     1038.47  80.70  15  < 223>  168.716   0.000                                           
 190 TARGOWSKI GRZEGORZ              2    6              G M  9:40:38     1038.40  81.13  19-  1-  1  166.802  22.980                                           
 191 GRABAN RYSZARD                  3   23              GSM  9:25:01     1038.37  81.55   2  < 244>  150.581  22.970  36.75                                    
 192 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   25              G M  9:33:47     1037.03  81.98   2  < 215>  159.478  22.960                                           
 193 ERDMANN LUCYNA                  1   59              G    9:47:07     1036.38  82.41  29  < 203>  173.197   0.000                                           
 194 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   72              G    9:25:46     1036.36  82.84   4  < 225>  151.067   0.000                                           
 195 BUJAK SŁAWOMIR                  1   21              G M  9:46:05     1036.20  83.26   6  < 267>  172.095   0.000                                           
 196 BIRNA PIOTR                     3   43              G M  9:20:05     1036.18  83.69  41-  9-  5  145.152  22.920                                           
 197 GZELA ANDRZEJ                   1    6              G M  9:47:05     1036.01  84.12   2  < 375>  173.100  22.910                                           
 198 MYKOWSKI TADEUSZ                2   55              G    9:34:14     1035.78  84.54   4  < 367>  159.752   0.000                                           
 199 BĄBER WALDEMAR                  2   14              G M  9:33:58     1035.44  84.97   2  < 200>  159.423  22.880                                           
 200 BĄBER WALDEMAR                  2   11              G M  9:34:01     1035.10  85.40   3  < 265>  159.423  22.870                                           
 201 DAMPS ZBIGNIEW                  3   11              GSM  9:21:07     1034.84  85.82  14-  1-  1  146.033  22.860  36.58                                    
 202 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   80              G    9:47:23     1034.82  86.25  14  < 210>  173.211   0.000                                           
 203 ERDMANN LUCYNA                  1   55              G    9:47:24     1034.63  86.68  30  < 259>  173.197   0.000                                           
 204 JELIŃSKI ADAM                   1   24              G M  9:47:15     1034.43  87.11   9  < 205>  173.008   0.000                                           
 205 JELIŃSKI ADAM                   1   33              G M  9:47:17     1034.22  87.53  10  < 207>  173.008   0.000                                           
 206 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1    8              G M  9:43:13     1033.93  87.96   3  < 359>  168.755  22.810                                           
 207 JELIŃSKI ADAM                   1   14              G M  9:47:21     1033.81  88.39  11  < 262>  173.008   0.000                                           
 208 LIEC JAN                        1   36              G M  9:43:55     1033.75  88.81   7  < 222>  169.449   0.000                                           
 209 PIÓR ZYGMUNT                    1   66              G    9:47:40     1033.69  89.24  23  < 212>  173.316   0.000                                           
 210 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   65              G    9:47:39     1033.17  89.67  15  < 217>  173.211   0.000                                           
 211 KREZYMON JÓZEF                  1   39              GSM  9:45:28     1033.15  90.09  12  < 233>  170.952   0.000  36.41                                    
 212 PIÓR ZYGMUNT                    1   62              G    9:47:47     1032.98  90.52  24  < 212>  173.316   0.000                                           
 212 PIÓR ZYGMUNT                    1   11              G M  9:47:47     1032.98  90.52  25  < 242>  173.316   0.000                                           
 214 KLEJSZMIT ARTUR                 1   65              G    9:46:02     1032.37  91.37   9  < 278>  171.407   0.000                                           
 215 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   51              G    9:34:29     1032.33  91.80   3  < 331>  159.478   0.000                                           
 216 WOŹNIAK JANUSZ                  1    2              G M  9:44:21     1032.12  92.23  11  < 251>  169.629   0.000                                           
 217 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   34              G M  9:47:50     1032.04  92.66  16  < 218>  173.211   0.000                                           
 218 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   76              G    9:45:06     1031.73  93.08   5  < 345>  170.339   0.000                                           
 218 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   72              G    9:47:53     1031.73  93.08  17  < 230>  173.211   0.000                                           
 220 GUZ TOMASZ                      3   11              G M  9:21:32     1031.67  93.94  35-  2-  2  146.016  22.660                                           
 221 SUROWIECKI MAREK                2    4              G M  9:34:46     1031.01  94.36  56-  6-  5  159.566  22.650                                           
 222 LIEC JAN                        1   42              G M  9:44:22     1030.92  94.79   8  < 270>  169.449   0.000                                           
 223 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   25              G M  9:43:42     1030.64  95.22  16  < 284>  168.716   0.000                                           
 224 KRAUZE STANISŁAW                1    3              G M  9:42:50     1030.63  95.64  40-  6-  5  167.821  22.620                                           
 225 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   36              GSM  9:26:36     1030.47  96.07   5  < 227>  151.067  22.610  36.17                                    
 226 KRAUZE STANISŁAW                1   51              G M  9:42:53     1030.31  96.50   2  < 228>  167.821  22.600                                           
 227 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   34              GSM  9:26:40     1030.00  96.93   6  < 287>  151.067  22.590  36.14                                    
 228 KRAUZE STANISŁAW                1   19              G M  9:42:57     1029.89  97.35   3  < 231>  167.821  22.570                                           
 228 SZYMAŃSKI LESZEK                2   35              G M  9:35:15     1029.89  97.35   2  < 236>  159.890  22.570                                           
 230 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  110              G    9:48:13     1029.69  98.21  18  < 232>  173.211   0.000                                           
 231 KRAUZE STANISŁAW                1   34              G M  9:43:00     1029.58  98.63   4  < 234>  167.821  22.540                                           
 232 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   59              G    9:48:16     1029.38  99.06  19  < 237>  173.211   0.000                                           
 233 KREZYMON JÓZEF                  1   36              G M  9:46:05     1029.32  99.49  13  < 240>  170.952   0.000                                           
 234 KRAUZE STANISŁAW                1    5              G M  9:43:04     1029.16  99.91   5  < 412>  167.821  22.510                                           
 235 SZAMBOWSKI JANUSZ               1   19              G M  9:48:41     1029.06 100.34  36-  3-  3  173.585  22.500                                           
 236 SZYMAŃSKI LESZEK                2   14              G M  9:35:24     1028.89 100.77   3  < 385>  159.890  22.490                                           
 237 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  118              G    9:48:21     1028.87 101.20  20  < 239>  173.211   0.000                                           
 238 DYBICH JANUSZ                   2   36              G M  9:45:03     1028.77 101.62  34-  8-  5  169.798  22.470                                           
 239 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  102              G    9:48:25     1028.47 102.05  21  < 263>  173.211   0.000                                           
 240 KREZYMON JÓZEF                  1   15              G M  9:46:14     1028.39 102.48  14  < 241>  170.952   0.000                                           
 241 KREZYMON JÓZEF                  1   10              G M  9:46:15     1028.28 102.90  15  < 255>  170.952   0.000                                           
 242 PIÓR ZYGMUNT                    1   60              G    9:48:38     1027.77 103.33  26  < 273>  173.316   0.000                                           
 243 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   38              G M  9:48:20     1027.66 103.76   4  < 292>  172.989  22.410                                           
 244 GRABAN RYSZARD                  3   80              G    9:26:32     1027.62 104.18   3  < 247>  150.581   0.000                                           
 245 MIOTK SŁAWOMIR                  1    1              G M  9:48:30     1027.22 104.61   2  < 246>  173.086  22.390                                           
 246 MIOTK SŁAWOMIR                  1   11              G M  9:48:31     1027.12 105.04   3  < 248>  173.086  22.380                                           
 247 GRABAN RYSZARD                  3   15              GSM  9:26:37     1027.04 105.47   4  < 250>  150.581  22.370  35.79                                    
 248 MIOTK SŁAWOMIR                  1   17              G M  9:48:33     1026.91 105.89   4  < 307>  173.086  22.360                                           
 249 LASKOWSKI STANISŁAW             3    2              G M  9:27:07     1026.83 106.32  41-  4-  4  151.064  22.350                                           
 250 GRABAN RYSZARD                  3   45              G M  9:26:40     1026.69 106.75   5  < 254>  150.581  22.340                                           
 251 WOŹNIAK JANUSZ                  1   82              G    9:45:17     1026.29 107.17  12  < 253>  169.629   0.000                                           
 252 BIRNA PIOTR                     3   40              GSM  9:21:27     1026.17 107.60   2  < 342>  145.152  22.320  35.71                                    
 253 WOŹNIAK JANUSZ                  1   15              GSM  9:45:23     1025.67 108.03  13  < 271>  169.629   0.000  35.69                                    
 254 GRABAN RYSZARD                  3   59              G    9:26:50     1025.52 108.45   6  < 350>  150.581   0.000                                           
 255 KREZYMON JÓZEF                  1    4              G M  9:46:42     1025.51 108.88  16  < 330>  170.952   0.000                                           
 256 SUROWIECKI MAREK                2   15              GSM  9:35:36     1025.49 109.31   2  < 258>  159.566  22.280  35.64                                    
 257 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1    9              G M  9:48:44     1025.46 109.74  13-  2-  2  173.029  22.260                                           
 258 SUROWIECKI MAREK                2   63              G    9:35:40     1025.05 110.16   3  < 336>  159.566   0.000                                           
 259 ERDMANN LUCYNA                  1   15              G M  9:49:08     1024.03 110.59  31          173.197   0.000                                           
 260 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2   29              G M  9:43:16     1024.00 111.02   2          167.185  22.230                                           
 261 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   32              G M  9:43:47     1023.72 111.44  37-  4-  4  167.668  22.220                                           
 262 JELIŃSKI ADAM                   1   34              G M  9:49:05     1023.21 111.87  12  < 264>  173.008   0.000                                           
 263 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   86              G    9:49:18     1023.10 112.30  22  < 281>  173.211   0.000                                           
 264 JELIŃSKI ADAM                   1   15              G M  9:49:07     1023.01 112.72  13  < 283>  173.008   0.000                                           
 265 BĄBER WALDEMAR                  2   49              G M  9:35:52     1022.82 113.15   4  < 269>  159.423  22.180                                           
 266 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   32              G M  9:14:35     1022.74 113.58  10  < 268>  137.644   0.000                                           
 267 BUJAK SŁAWOMIR                  1   31              G M  9:48:17     1022.65 114.01   7          172.095   0.000                                           
 268 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   31              GSM  9:14:36     1022.62 114.43  11  < 272>  137.644   0.000  35.44                                    
 269 BĄBER WALDEMAR                  2    8              G M  9:35:54     1022.60 114.86   5  < 352>  159.423  22.140                                           
 270 LIEC JAN                        1   37              G M  9:45:43     1022.52 115.29   9  < 274>  169.449   0.000                                           
 271 WOŹNIAK JANUSZ                  1   34              G M  9:45:56     1022.27 115.71  14  < 343>  169.629   0.000                                           
 272 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   26              GSM  9:14:42     1021.86 116.14  12  < 275>  137.644   0.000  35.37                                    
 273 PIÓR ZYGMUNT                    1   29              G M  9:49:37     1021.81 116.57  27  < 282>  173.316   0.000                                           
 274 LIEC JAN                        1   58              G    9:45:51     1021.70 116.99  10  < 276>  169.449   0.000                                           
 275 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   34              G M  9:14:45     1021.48 117.42  13  < 277>  137.644   0.000                                           
 276 LIEC JAN                        1   35              G M  9:45:54     1021.39 117.85  11  < 308>  169.449   0.000                                           
 277 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   38              G M  9:14:46     1021.35 118.27  14  < 280>  137.644   0.000                                           
 278 KLEJSZMIT ARTUR                 1    6              G M  9:47:50     1021.29 118.70  10  < 323>  171.407   0.000                                           
 279 JASZCZERSKI ZBIGNIEW            2   44              G M  9:32:23     1021.20 119.13  21-  2-  2  155.614  22.030                                           
 280 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   23              G M  9:14:48     1021.10 119.56  15  < 288>  137.644   0.000                                           
 281 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   82              G    9:49:38     1021.09 119.98  23  < 289>  173.211   0.000                                           
 282 PIÓR ZYGMUNT                    1   18              G M  9:49:45     1021.01 120.41  28  < 285>  173.316   0.000                                           
 283 JELIŃSKI ADAM                   1   18              G M  9:49:27     1021.00 120.84  14  < 468>  173.008   0.000                                           
 284 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   51              G    9:45:15     1020.97 121.26  17  < 286>  168.716   0.000                                           
 285 PIÓR ZYGMUNT                    1   68              G    9:49:46     1020.91 121.69  29  < 357>  173.316   0.000                                           
 286 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   28              G M  9:45:17     1020.77 122.12  18  < 294>  168.716   0.000                                           
 287 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   73              G    9:28:01     1020.61 122.54   7  < 301>  151.067   0.000                                           
 288 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   27              G M  9:14:53     1020.47 122.97  16  < 290>  137.644   0.000                                           
 289 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  111              G    9:49:49     1019.99 123.40  24  < 295>  173.211   0.000                                           
 290 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   39              GSM  9:15:01     1019.46 123.83  17  < 335>  137.644   0.000  35.06                                    
 291 JASZCZERSKI ZBIGNIEW            2   43              G M  9:32:40     1019.31 124.25   2          155.614  21.900                                           
 292 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   55              G    9:49:46     1018.98 124.68   5  < 360>  172.989   0.000                                           
 293 PORA JAROSŁAW                   3   76              G    9:06:58     1018.97 125.11  92- 10-  5  129.375   0.000                                           
 294 RÓŻYŃSKI JERZY                  1    2              G M  9:45:36     1018.82 125.53  19  < 439>  168.716   0.000                                           
 295 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1    1              G M  9:50:01     1018.79 125.96  25  < 311>  173.211   0.000                                           
 296 PORA JAROSŁAW                   3    2              GSM  9:07:00     1018.70 126.39   2  < 296>  129.375  21.850  34.96                                    
 296 PORA JAROSŁAW                   3   38              G M  9:07:00     1018.70 126.39   3  < 302>  129.375  21.850                                           
 298 DOERING KAZIMIERZ               3   27              G M  9:28:24     1018.23 127.24  38-  4-  4  151.105  21.830                                           
 299 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   65              G    9:37:38     1018.19 127.67  58-  4-  3  160.500   0.000                                           
 300 DYBICH JANUSZ                   2   43              G M  9:46:46     1018.18 128.10   2  < 332>  169.798  21.810                                           
 301 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    1              GSM  9:28:23     1018.09 128.52   8  < 469>  151.067   0.000  34.87                                    
 302 PORA JAROSŁAW                   3   71              GS   9:07:08     1017.63 128.95   4  < 303>  129.375   0.000  34.85                                    
 303 MAZELLA JAN                     1    9              G M  9:48:03     1017.10 129.38  36-  1-  1  170.923  21.770                                           
 303 PORA JAROSŁAW                   3   50              GSM  9:07:12     1017.10 129.38   5  < 314>  129.375  21.770  34.84                                    
 305 KACZYŃSKI MARIAN                3   17              GSM  9:28:26     1016.52 130.23   3  < 334>  150.885  21.750  34.80                                    
 306 LASKOWSKI STANISŁAW             3   23              GSM  9:28:37     1016.47 130.66   2  < 322>  151.064  21.740  34.79                                    
 307 MIOTK SŁAWOMIR                  1   22              G M  9:50:18     1016.36 131.08   5  < 442>  173.086  21.730                                           
 308 LIEC JAN                        1   50              G M  9:46:45     1016.19 131.51  12  < 310>  169.449   0.000                                           
 309 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   31              G M  9:45:00     1016.17 131.94   2  < 380>  167.668  21.710                                           
 310 LIEC JAN                        1   46              G M  9:46:46     1016.08 132.37  13  < 312>  169.449   0.000                                           
 311 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   14              G M  9:50:29     1016.00 132.79  26  < 315>  173.211   0.000                                           
 312 LIEC JAN                        1   17              G M  9:46:48     1015.88 133.22  14  < 444>  169.449   0.000                                           
 313 KRUPKE KRZYSZTOF                1   32              G M  9:48:34     1015.78 133.65  15-  1-  1  171.226  21.670                                           
 314 PORA JAROSŁAW                   3   10              G M  9:07:22     1015.77 134.07   6  < 320>  129.375  21.660                                           
 315 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   15              G M  9:50:32     1015.70 134.50  27  < 338>  173.211   0.000                                           
 316 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1    4              G M  9:49:27     1015.25 134.93   2  < 319>  172.034  21.630                                           
 317 PATOCKI BENEDYKT                1    6              G M  9:50:54     1015.24 135.35   2  < 390>  173.504  21.620                                           
 318 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   21              G M  9:48:26     1015.17 135.78   9  < 321>  170.989   0.000                                           
 319 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1    1              G M  9:49:28     1015.15 136.21   3  < 369>  172.034  21.600                                           
 320 PORA JAROSŁAW                   3   13              G M  9:07:27     1015.10 136.64   7  < 403>  129.375  21.590                                           
 321 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   34              G M  9:48:28     1014.97 137.06  10  < 407>  170.989   0.000                                           
 322 LASKOWSKI STANISŁAW             3   45              GSM  9:28:53     1014.65 137.49   3  < 445>  151.064  21.570  34.51                                    
 323 KLEJSZMIT ARTUR                 1   17              G M  9:48:56     1014.64 137.92  11  < 446>  171.407   0.000                                           
 324 WACHOWSKI ROMAN                 2   48              G M  9:38:50     1014.43 138.34  43-  2-  1  161.126  21.550                                           
 325 DYGULSKI TADEUSZ                1   20              G M  9:49:42     1014.37 138.77   3  < 327>  172.139  21.540                                           
 326 DOERING KAZIMIERZ               3    9              GSM  9:29:05     1013.56 139.20   2  < 424>  151.105  21.530  34.44                                    
 327 DYGULSKI TADEUSZ                1   17              G M  9:49:53     1013.28 139.62   4  < 333>  172.139  21.520                                           
 328 SZRAMKA GRZEGORZ                3   31              GSM  9:15:51     1013.21 140.05   5  < 329>  137.644  21.510  34.41                                    
 329 SZRAMKA GRZEGORZ                3    2              GSM  9:15:52     1013.08 140.48   6  < 370>  137.644   0.000  34.39                                    
 330 KREZYMON JÓZEF                  1   63              G    9:48:45     1013.05 140.91  17          170.952   0.000                                           
 331 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   27              GSM  9:37:31     1012.45 141.33   4          159.478  21.470  34.36                                    
 332 DYBICH JANUSZ                   2   31              G M  9:47:43     1012.41 141.76   3  < 372>  169.798  21.460                                           
 333 DYGULSKI TADEUSZ                1   36              G M  9:50:03     1012.29 142.19   5  < 337>  172.139  21.450                                           
 334 KACZYŃSKI MARIAN                3    8              G M  9:29:06     1011.97 142.61   4  < 347>  150.885  21.440                                           
 335 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   20              G M  9:16:01     1011.96 143.04  18  < 377>  137.644   0.000                                           
 336 SUROWIECKI MAREK                2   49              GSM  9:37:41     1011.94 143.47   4  < 454>  159.566  21.420  34.27                                    
 337 DYGULSKI TADEUSZ                1   30              G M  9:50:13     1011.29 143.89   6  < 415>  172.139   0.000                                           
 338 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   64              G    9:51:20     1010.96 144.32  28  < 339>  173.211   0.000                                           
 339 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   83              G    9:51:28     1010.17 144.75  29          173.211   0.000                                           
 340 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   45              G M  9:48:56     1009.48 145.18   4  < 341>  170.534  21.380                                           
 341 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   39              G M  9:49:01     1008.98 145.60   5          170.534  21.370                                           
 342 BIRNA PIOTR                     3   17              G M  9:23:53     1008.82 146.03   3  < 348>  145.152  21.360                                           
 343 WOŹNIAK JANUSZ                  1    8              G M  9:48:09     1008.80 146.46  15  < 344>  169.629   0.000                                           
 344 WOŹNIAK JANUSZ                  1   11              G M  9:48:11     1008.60 146.88  16  < 346>  169.629   0.000                                           
 345 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   87              G    9:48:54     1008.52 147.31   6  < 362>  170.339   0.000                                           
 346 WOŹNIAK JANUSZ                  1   71              G    9:48:13     1008.40 147.74  17  < 349>  169.629   0.000                                           
 347 KACZYŃSKI MARIAN                3   32              GSM  9:29:39     1008.25 148.16   5  < 355>  150.885  21.300  34.09                                    
 348 BIRNA PIOTR                     3   42              G M  9:23:59     1008.12 148.59   4  < 351>  145.152  21.290                                           
 349 WOŹNIAK JANUSZ                  1   19              G M  9:48:16     1008.10 149.02  18  < 376>  169.629   0.000                                           
 350 GRABAN RYSZARD                  3   11              GSM  9:29:23     1008.02 149.44   7  < 353>  150.581  21.270  34.03                                    
 351 BIRNA PIOTR                     3   27              G M  9:24:00     1008.00 149.87   5  < 354>  145.152  21.260                                           
 352 BĄBER WALDEMAR                  2   41              G M  9:38:10     1007.94 150.30   6  < 430>  159.423   0.000                                           
 353 GRABAN RYSZARD                  3   30              G M  9:29:25     1007.79 150.73   8  < 365>  150.581   0.000                                           
 354 BIRNA PIOTR                     3   24              G M  9:24:05     1007.42 151.15   6  < 358>  145.152   0.000                                           
 355 KACZYŃSKI MARIAN                3   28              GSM  9:29:48     1007.24 151.58   6  < 356>  150.885   0.000  33.95                                    
 356 KACZYŃSKI MARIAN                3   38              G M  9:29:49     1007.13 152.01   7  < 402>  150.885   0.000                                           
 357 PIÓR ZYGMUNT                    1    6              G M  9:52:07     1006.97 152.43  30  < 393>  173.316   0.000                                           
 358 BIRNA PIOTR                     3   23              G M  9:24:10     1006.84 152.86   7  < 451>  145.152   0.000                                           
 359 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   39              G M  9:47:46     1005.89 153.29   4  < 373>  168.755  21.180                                           
 360 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   42              G M  9:52:01     1005.65 153.71   6  < 396>  172.989  21.160                                           
 361 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   19              G M  9:30:14     1005.53 154.14   3          151.064  21.150                                           
 362 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   66              G    9:49:25     1005.44 154.57   7          170.339   0.000                                           
 362 RUMIŃSKI HENRYK                 1   10              G M  9:52:22     1005.44 154.57   8  < 371>  173.305   0.000                                           
 364 ARMATOWSKI DARIUSZ              1   55              G    9:47:45     1005.37 155.42   3  < 366>  168.651   0.000                                           
 365 GRABAN RYSZARD                  3   32              GSM  9:29:47     1005.33 155.85   9  < 368>  150.581   0.000  33.78                                    
 366 ARMATOWSKI DARIUSZ              1   24              G M  9:47:46     1005.27 156.28   4  < 419>  168.651  21.100                                           
 367 MYKOWSKI TADEUSZ                2   39              G M  9:38:55     1005.26 156.70   5  < 416>  159.752  21.090                                           
 368 GRABAN RYSZARD                  3   50              G M  9:29:48     1005.21 157.13  10  < 423>  150.581   0.000                                           
 369 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   11              G M  9:51:09     1005.17 157.56   4  < 436>  172.034  21.070                                           
 370 SZRAMKA GRZEGORZ                3   27              G M  9:16:57     1005.07 157.98   7  < 422>  137.644   0.000                                           
 371 RUMIŃSKI HENRYK                 1   24              G M  9:52:26     1005.06 158.41   9  < 374>  173.305   0.000                                           
 372 DYBICH JANUSZ                   2   22              G M  9:48:57     1005.02 158.84   4  < 378>  169.798  21.040                                           
 373 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   67              G    9:47:57     1004.79 159.27   5  < 379>  168.755   0.000                                           
 374 RUMIŃSKI HENRYK                 1   25              G M  9:52:29     1004.76 159.69  10          173.305   0.000                                           
 375 GZELA ANDRZEJ                   1   11              G M  9:52:18     1004.64 160.12   3  < 401>  173.100  21.000                                           
 376 WOŹNIAK JANUSZ                  1   89              G    9:48:51     1004.61 160.55  19  < 447>  169.629   0.000                                           
 377 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   50              GSM  9:17:01     1004.58 160.97  19  < 384>  137.644   0.000  33.57                                    
 378 DYBICH JANUSZ                   2   30              G M  9:49:04     1004.33 161.40   5  < 382>  169.798  20.970                                           
 379 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   22              G M  9:48:03     1004.20 161.83   6  < 380>  168.755  20.960                                           
 380 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   27              G M  9:48:04     1004.10 162.25   7  < 386>  168.755   0.000                                           
 380 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   30              G M  9:46:59     1004.10 162.25   3  < 383>  167.668  20.950                                           
 382 DYBICH JANUSZ                   2   16              G M  9:49:08     1003.93 163.11   6  < 431>  169.798   0.000                                           
 383 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   43              G M  9:47:01     1003.90 163.54   4          167.668  20.920                                           
 384 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   52              G    9:17:07     1003.85 163.96  20  < 387>  137.644   0.000                                           
 385 SZYMAŃSKI LESZEK                2   42              G M  9:39:17     1003.81 164.39   4  < 394>  159.890  20.900                                           
 386 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1    6              G M  9:48:07     1003.80 164.82   8  < 391>  168.755   0.000                                           
 387 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   37              G M  9:17:10     1003.48 165.24  21  < 388>  137.644   0.000                                           
 388 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   44              G M  9:17:12     1003.24 165.67  22  < 395>  137.644   0.000                                           
 389 SZAMBOWSKI JANUSZ               1    6              G M  9:53:02     1003.19 166.10   2  < 434>  173.585  20.850                                           
 390 PATOCKI BENEDYKT                1   20              G M  9:52:59     1003.01 166.52   3          173.504  20.840                                           
 391 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   21              G M  9:48:15     1003.00 166.95   9  < 392>  168.755   0.000                                           
 392 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   44              G M  9:48:16     1002.90 167.38  10          168.755   0.000                                           
 393 PIÓR ZYGMUNT                    1   59              G    9:52:49     1002.89 167.81  31  < 427>  173.316   0.000                                           
 394 SZYMAŃSKI LESZEK                2   40              G M  9:39:30     1002.45 168.23   5  < 398>  159.890  20.800                                           
 395 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    3              G M  9:17:19     1002.38 168.66  23          137.644   0.000                                           
 396 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   44              G M  9:52:36     1002.25 169.09   7  < 411>  172.989   0.000                                           
 397 KOZŁOWSKI RYSZARD               3   23              GSM  9:25:48     1002.15 169.51  25-  4-  4  146.114  20.770  33.23                                    
 398 SZYMAŃSKI LESZEK                2   23              G M  9:39:33     1002.13 169.94   6  < 400>  159.890   0.000                                           
 399 KOZŁOWSKI RYSZARD               3    7              GSM  9:25:49     1002.04 170.37   2  < 414>  146.114  20.750  33.20                                    
 400 SZYMAŃSKI LESZEK                2    8              G M  9:39:34     1002.03 170.79   7  < 417>  159.890   0.000                                           
 401 GZELA ANDRZEJ                   1   12              G M  9:52:48     1001.74 171.22   4          173.100  20.730                                           
 402 KACZYŃSKI MARIAN                3   39              G M  9:30:38     1001.67 171.65   8  < 413>  150.885   0.000                                           
 403 PORA JAROSŁAW                   3   44              G M  9:09:16     1000.84 172.08   8  < 405>  129.375   0.000                                           
 404 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   17              G M  9:40:24     1000.62 172.50   2  < 459>  160.500  20.690                                           
 405 PORA JAROSŁAW                   3   17              G M  9:09:18     1000.58 172.93   9  < 409>  129.375   0.000                                           
 406 BURCZYK HENRYK                  3   32              GSM  9:31:09     1000.28 173.36  43-  2-  2  151.193  20.670  33.08                                    
 407 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1    1              G M  9:50:57     1000.23 173.78  11  < 408>  170.989   0.000                                           
 408 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1    2              G M  9:50:58     1000.13 174.21  12  < 410>  170.989   0.000                                           
 409 PORA JAROSŁAW                   3   29              G M  9:09:22     1000.06 174.64  10          129.375   0.000                                           
 410 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   10              G M  9:50:59     1000.03 175.06  13  < 435>  170.989   0.000                                           
 411 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   51              G    9:53:00      999.94 175.49   8          172.989   0.000                                           
 412 KRAUZE STANISŁAW                1   52              G M  9:47:50      999.93 175.92   6          167.821   0.000                                           
 413 KACZYŃSKI MARIAN                3   36              G M  9:30:54      999.90 176.35   9  < 438>  150.885   0.000                                           
 414 KOZŁOWSKI RYSZARD               3   11              GSM  9:26:11      999.53 176.77   3  < 420>  146.114  20.590  32.94                                    
 415 DYGULSKI TADEUSZ                1    8              G M  9:52:15      999.36 177.20   7  < 433>  172.139   0.000                                           
 416 MYKOWSKI TADEUSZ                2   23              G M  9:39:53      999.18 177.63   6          159.752  20.570                                           
 417 SZYMAŃSKI LESZEK                2   37              G M  9:40:03      999.00 178.05   8  < 421>  159.890   0.000                                           
 418 BURCZYK HENRYK                  3    3              G M  9:31:21      998.96 178.48   2          151.193  20.540                                           
 419 ARMATOWSKI DARIUSZ              1   60              G    9:48:51      998.82 178.91   5          168.651   0.000                                           
 420 KOZŁOWSKI RYSZARD               3   13              GSM  9:26:18      998.73 179.33   4          146.114  20.520  32.84                                    
 421 SZYMAŃSKI LESZEK                2   12              G M  9:40:07      998.58 179.76   9          159.890   0.000                                           
 422 SZRAMKA GRZEGORZ                3   14              GSM  9:17:54      998.14 180.19   8          137.644   0.000  32.80                                    
 423 GRABAN RYSZARD                  3   51              G    9:30:52      998.11 180.61  11  < 425>  150.581   0.000                                           
 424 DOERING KAZIMIERZ               3    7              GSM  9:31:25      997.94 181.04   3  < 428>  151.105  20.480  32.77                                    
 425 GRABAN RYSZARD                  3   42              G M  9:30:55      997.78 181.47  12  < 426>  150.581   0.000                                           
 426 GRABAN RYSZARD                  3    1              G M  9:30:58      997.45 181.90  13  < 448>  150.581   0.000                                           
 427 PIÓR ZYGMUNT                    1   50              G M  9:53:49      997.12 182.32  32          173.316   0.000                                           
 428 DOERING KAZIMIERZ               3   47              GSM  9:31:33      997.06 182.75   4          151.105  20.440  32.70                                    
 429 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1    1              G M  9:53:41      996.23 183.18   2          173.029  20.430                                           
 430 BĄBER WALDEMAR                  2    1              G M  9:40:03      996.08 183.60   7          159.423   0.000                                           
 431 DYBICH JANUSZ                   2   11              G M  9:50:30      995.88 184.03   7  < 432>  169.798   0.000                                           
 432 DYBICH JANUSZ                   2   41              G M  9:50:36      995.30 184.46   8          169.798   0.000                                           
 433 DYGULSKI TADEUSZ                1   23              G M  9:52:58      995.22 184.88   8          172.139   0.000                                           
 434 SZAMBOWSKI JANUSZ               1   13              G M  9:54:29      994.85 185.31   3          173.585  20.370                                           
 435 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1    4              G M  9:51:53      994.80 185.74  14          170.989   0.000                                           
 436 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   26              G M  9:52:58      994.61 186.17   5  < 443>  172.034  20.350                                           
 437 GUZ TOMASZ                      3   26              G M  9:26:51      994.32 186.59   2          146.016  20.340                                           
 438 KACZYŃSKI MARIAN                3   10              GSM  9:31:47      994.08 187.02  10  < 457>  150.885   0.000  32.53                                    
 439 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   47              G M  9:49:45      993.91 187.45  20          168.716   0.000                                           
 440 WACHOWSKI ROMAN                 2   72              G    9:42:08      993.79 187.87   2          161.126   0.000                                           
 441 GUZ KAZIMIERZ                   3   37              GSM  9:27:00      993.54 188.30  27-  2-  2  146.051  20.300  32.48                                    
 442 MIOTK SŁAWOMIR                  1   35              G M  9:54:15      993.32 188.73   6          173.086   0.000                                           
 443 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   25              G M  9:53:14      993.08 189.15   6          172.034   0.000                                           
 444 LIEC JAN                        1   69              G    9:50:41      992.77 189.58  15          169.449   0.000                                           
 445 LASKOWSKI STANISŁAW             3   11              G M  9:32:12      992.54 190.01   4          151.064  20.260                                           
 446 KLEJSZMIT ARTUR                 1   29              G M  9:52:43      992.42 190.44  12          171.407   0.000                                           
 447 WOŹNIAK JANUSZ                  1   81              G    9:50:56      992.37 190.86  20  < 450>  169.629   0.000                                           
 448 GRABAN RYSZARD                  3   35              G M  9:31:45      992.30 191.29  14  < 452>  150.581   0.000                                           
 449 PRABUCKI WALDEMAR               3   11              GSM  9:31:56      992.26 191.72  16-  1-  1  150.758  20.210  32.34                                    
 450 WOŹNIAK JANUSZ                  1   33              G M  9:50:58      992.18 192.14  21  < 453>  169.629   0.000                                           
 451 BIRNA PIOTR                     3   26              GSM  9:26:22      991.70 192.57   8  < 467>  145.152   0.000  32.31                                    
 452 GRABAN RYSZARD                  3   27              GSM  9:31:53      991.43 193.00  15          150.581   0.000  32.29                                    
 453 WOŹNIAK JANUSZ                  1   57              G    9:51:09      991.11 193.42  22  < 458>  169.629   0.000                                           
 454 SUROWIECKI MAREK                2   20              G M  9:41:01      990.99 193.85   5  < 456>  159.566  20.160                                           
 455 GUZ KAZIMIERZ                   3   27              GSM  9:27:25      990.74 194.28   2          146.051  20.150  32.24                                    
 456 SUROWIECKI MAREK                2   40              GSM  9:41:05      990.58 194.71   6          159.566  20.140  32.22                                    
 457 KACZYŃSKI MARIAN                3    5              GSM  9:32:20      990.49 195.13  11  < 460>  150.885   0.000  32.21                                    
 458 WOŹNIAK JANUSZ                  1   91              G    9:51:16      990.44 195.56  23  < 461>  169.629   0.000                                           
 459 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   32              G M  9:42:04      990.33 195.99   3  < 462>  160.500  20.110                                           
 460 KACZYŃSKI MARIAN                3    1              GSM  9:32:22      990.28 196.41  12  < 464>  150.885   0.000  32.15                                    
 461 WOŹNIAK JANUSZ                  1   53              G    9:51:18      990.25 196.84  24  < 463>  169.629   0.000                                           
 462 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    8              G M  9:42:08      989.93 197.27   4          160.500  20.070                                           
 463 WOŹNIAK JANUSZ                  1   52              G    9:51:22      989.86 197.69  25          169.629   0.000                                           
 464 KACZYŃSKI MARIAN                3   20              G M  9:32:26      989.84 198.12  13  < 465>  150.885   0.000                                           
 465 KACZYŃSKI MARIAN                3   15              G M  9:32:27      989.73 198.55  14          150.885   0.000                                           
 466 KOLASKA ANDRZEJ                 2   26              G M  9:40:12      989.71 198.98  20-  1-  1  158.551  20.030                                           
 467 BIRNA PIOTR                     3    2              G M  9:26:40      989.67 199.40   9          145.152   0.000                                           
 468 JELIŃSKI ADAM                   1    6              G M  9:54:49      989.65 199.83  15          173.008   0.000                                           
 469 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   64              G    9:32:39      989.63 200.26   9          151.067   0.000                                           
 -------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                              
 ------------------------------------------------------------------------------ Koniec Konkursów                                                                
 470 WOŹNIAK JANUSZ                  1   95              G    9:51:25      989.57   0.00  26          169.629   0.000                                           
 471 KREZYMON JÓZEF                  1   61              G    9:52:46      989.50   0.00  18          170.952   0.000                                           
 472 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   79              G    9:32:41      989.41   0.00  10          151.067   0.000                                           
 473 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   60              G    9:32:44      989.09   0.00  11          151.067   0.000                                           
 474 JELIŃSKI ADAM                   1   32              G M  9:54:55      989.09   0.00  16          173.008   0.000                                           
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 02.09.18 POŁCZYN ZDRÓJ                            
            Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki [ 1]                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 ERDMANN         LUCYNA          1    40    5    31   124.88     
              2 PIÓR            ZYGMUNT         1    61    5    32   123.02     
              3 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    40    5    20   122.61     
              4 JELIŃSKI        ADAM            1    29    5    15   121.60     
              5 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    24    5    14   121.16     
              6 KLEJSZMIT       ARTUR           1    50    5    12   121.14     
              7 WOŹNIAK         JANUSZ          1    61    5    25   120.73     
              8 KREZYMON        JÓZEF           1    56    5    17   120.66     
              9 LIEC            JAN             1    45    5    15   120.31     
             10 RUMIŃSKI        HENRYK          1    20    5    10   119.80     
             11 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    72    5    29   119.33     
             12 BUJAK           SŁAWOMIR        1    26    5     7   118.97     
             13 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    49    5    23   118.67     
             14 SZRAMKA         GRZEGORZ        3    30    5     8   117.24     
             15 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    59    5     8   114.30     
             16 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    60    5     9   114.27     
             17 DYGULSKI        TADEUSZ         1    28    5     8   113.75     
             18 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    25    5     5   113.68     
             19 BĄBER           WALDEMAR        2    41    5     7   113.58     
             20 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    43    5    10   113.19     
             21 MIOTK           SŁAWOMIR        1    26    5     6   112.96     
             22 KRAUZE          STANISŁAW       1    40    5     6   112.84     
             23 GRABAN          RYSZARD         3    50    5    15   112.39     
             24 KACZYŃSKI       MARIAN          3    33    5    14   111.00     
             25 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    43    5     9   110.33     
             26 BIRNA           PIOTR           3    41    5     9   109.15     
             27 PORA            JAROSŁAW        3    92    5    10   108.72     
             28 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    18    5     6   108.20     
             29 DYBICH          JANUSZ          2    34    5     8   107.75     
             30 SUROWIECKI      MAREK           2    56    5     6   106.65     
             31 GZELA           ANDRZEJ         1    21    4     4    88.41     
             32 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    31    4     6    87.88     
             33 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    41    4     4    85.92     
             34 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    37    4     4    85.80     
             35 DOERING         KAZIMIERZ       3    38    4     4    84.28     
             36 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3    25    4     4    82.63     
             37 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    25    3     5    68.59     
             38 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    25    3     3    67.36     
             39 PATOCKI         BENEDYKT        1    17    3     3    65.60     
             40 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1    36    3     3    63.72     
             41 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    58    3     4    60.87     
             42 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    34    2     2    46.30     
             43 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    52    2     4    44.43     
             44 JASZCZERSKI     ZBIGNIEW        2    21    2     2    43.93     
             45 GUZ             TOMASZ          3    35    2     2    43.00     
             46 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    13    2     2    42.69     
             47 BURCZYK         HENRYK          3    43    2     2    41.21     
             48 GUZ             KAZIMIERZ       3    27    2     2    40.45     
             49 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    63    1     7    23.46     
             50 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    19    1     1    22.98     
             51 DAMPS           ZBIGNIEW        3    14    1     1    22.86     
             52 MAZELLA         JAN             1    36    1     1    21.77     
             53 KRUPKE          KRZYSZTOF       1    15    1     1    21.67     
             54 WACHOWSKI       ROMAN           2    43    1     2    21.55     
             55 PRABUCKI        WALDEMAR        3    16    1     1    20.21     
             56 KOLASKA         ANDRZEJ         2    20    1     1    20.03     
             57 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    28    0     0     0.00     
             58 GÓRSKI          JAN             1    20    0     0     0.00     
             59 KORDECKI        GRZEGORZ        1    16    0     0     0.00     
             60 RYDZEWSKI       LESZEK          1    34    0     0     0.00     
             61 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    15    0     0     0.00     
             62 KOSZCZYŃSKI     PIOTR           1     9    0     0     0.00     
             63 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    41    0     0     0.00     
             64 FIERKA          PIOTR           2    22    0     0     0.00     
             65 NESTEROWICZ     JAN             2    12    0     0     0.00     
             66 SOCHA           KAZIMIERZ       2    20    0     0     0.00     
             67 GRDEŃ           ARTUR           3    28    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki [ 1]                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐      
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│      
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │konk.│punkty │Wkł.%│      
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘      
    1    1 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5   15    345.63  52.9      
    2    4 ERDMANN         LUCYNA          1  5  5  5   15    344.47  56.3      
    3    3 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  5   15    342.22  46.7      
    4    2 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5   15    341.05  48.2      
    5    7 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5   15    338.99  33.6      
    6    5 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5   15    336.65  40.9      
    7    6 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5   15    331.48  17.6      
    8   14 BUJAK           SŁAWOMIR        1  5  5  5   15    330.70  36.9      
    9   16 SZRAMKA         GRZEGORZ        3  5  5  5   15    326.55  27.5      
   10    9 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5   15    323.47  34.2      
   11   13 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5   15    323.10  37.4      
   12   11 PORA            JAROSŁAW        3  5  5  5   15    322.88  20.5      
   13   17 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5   15    317.46  23.3      
   14   24 LIEC            JAN             1  5  5  5   15    313.91  23.7      
   15   18 SUROWIECKI      MAREK           2  5  5  5   15    313.45  19.4      
   16   21 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5  5   15    310.85  18.1      
   17   26 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  4  5  5   14    307.49  33.8      
   18   10 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  5  5  4   14    301.40  30.9      
   19   12 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  4   14    298.89  26.6      
   20   29 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  4  5   14    285.27  19.4      
   21   20 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5  4   14    283.69  13.3      
   22    8 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1  5  5  3   13    279.83  26.4      
   23   25 GZELA           ANDRZEJ         1  4  5  4   13    276.68  19.5      
   24   30 GRABAN          RYSZARD         3  5  3  5   13    273.42  27.4      
   25   32 KREZYMON        JÓZEF           1  2  5  5   12    266.03  17.1      
   26   19 GUZ             TOMASZ          3  5  5  2   12    245.93  18.3      
   27   27 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  3  5  3   11    235.68  11.7      
   28   15 WACHOWSKI       ROMAN           2  5  5  1   11    233.05  19.5      
   29   38 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1 --  5  5   10    230.52  19.5      
   30   39 MIOTK           SŁAWOMIR        1 --  5  5   10    228.83  26.8      
   31   36 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  2  4  4   10    213.61  11.8      
   32   28 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  3  5  2   10    208.22  27.1      
   33   52 KLEJSZMIT       ARTUR           1 --  4  5    9    204.25  17.8      
   34   49 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  0  5   10    202.04  13.3      
   35   50 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  5   10    201.16  18.3      
   36   31 JASZCZERSKI     ZBIGNIEW        2  4  4  2   10    199.40  10.1      
   37   48 SZYMAŃSKI       LESZEK          2 --  4  5    9    198.78  15.7      
   38   40 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3  5  1  4   10    196.87  13.1      
   39   51 KRAUZE          STANISŁAW       1 --  4  5    9    196.18  12.0      
   40   22 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  5  5  0   10    195.82  14.8      
   41   23 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  5  5  0   10    195.71  10.8      
   42   35 BURCZYK         HENRYK          3  1  5  2    8    174.08  14.5      
   43   58 RUMIŃSKI        HENRYK          1 --  2  5    7    161.63  30.0      
   44   33 KRUPKE          KRZYSZTOF       1  3  4  1    8    158.54  14.5      
   45   34 MAZELLA         JAN             1  3  4  1    8    158.26   7.0      
   46   41 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  1  2    8    155.33   9.0      
   47   45 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  4  1  3    8    152.66   8.3      
   48   37 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  1  1    7    144.09  27.2      
   49   43 GUZ             KAZIMIERZ       3  5  1  2    8    143.10  10.7      
   50   63 BĄBER           WALDEMAR        2 --  1  5    6    136.75  11.0      
   51   55 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  4  0  3    7    135.70  10.7      
   52   65 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  1  0  5    6    124.56  11.5      
   53   44 DAMPS           ZBIGNIEW        3  5  0  1    6    115.11  15.8      
   54   42 GRDEŃ           ARTUR           3  5  1  0    6    104.72   6.1      
   55   53 PRABUCKI        WALDEMAR        3  3  1  1    5     96.68   6.8      
   56   46 FIERKA          PIOTR           2  5  0  0    5     89.95  15.4      
   57   47 GÓRSKI          JAN             1 --  4  0    4     88.99  10.5      
   58   64 PATOCKI         BENEDYKT        1  0  1  3    4     88.55   6.3      
   59   54 KANTAK          BOGUMIŁ         1  3  1 --    4     74.36   8.3      
   60   59 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  2  0  1    3     58.44   3.1      
   61   56 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  3  0  0    3     52.89   4.9      
   62   57 SOCHA           KAZIMIERZ       2  3 --  0    3     50.90   4.3      
   63   71 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2 --  0  2    2     46.30   2.2      
   64   60 NESTEROWICZ     JAN             2  2  0  0    2     34.02   3.8      
   65   61 BARTOŁD         ADAM            1  2 -- --    2     32.86   4.9      
   66   62 KOSZCZYŃSKI     PIOTR           1  0  1  0    1     23.19   3.3      
   67   70 KOLASKA         ANDRZEJ         2  0 --  1    1     20.03   2.4      
   68   66 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0  0  0    0      0.00   0.0      
   69   67 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0    0      0.00   0.0      
   70   68 SŁAWIŃSKI       MARCIN          1  0  0 --    0      0.00   0.0      
   71   69 BIELIŃSKI       JÓZEF           1  0 -- --    0      0.00   0.0      
   72   72 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2  0 -- --    0      0.00   0.0      
   73   73 MIKULSKI        ALFONS          3  0  0 --    0      0.00   0.0      

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 02.09.18 POŁCZYN ZDRÓJ                            
            Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 2]                    
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 ERDMANN         LUCYNA          1    40    5    31   124.90     
              2 PIÓR            ZYGMUNT         1    61    5    32   123.47     
              3 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    40    5    20   122.61     
              4 WOŹNIAK         JANUSZ          1    61    5    25   122.01     
              5 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    72    5    29   121.85     
              6 KLEJSZMIT       ARTUR           1    50    5    12   121.80     
              7 KREZYMON        JÓZEF           1    56    5    17   121.75     
              8 JELIŃSKI        ADAM            1    29    5    15   121.60     
              9 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    24    5    14   121.16     
             10 LIEC            JAN             1    45    5    15   120.37     
             11 RUMIŃSKI        HENRYK          1    20    5    10   119.80     
             12 BUJAK           SŁAWOMIR        1    26    5     7   118.97     
             13 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    49    5    23   118.67     
             14 SZRAMKA         GRZEGORZ        3    30    5     8   117.24     
             15 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    63    5     7   116.42     
             16 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    59    5     8   115.03     
             17 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    60    5     9   114.62     
             18 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    31    5     6   114.42     
             19 DYGULSKI        TADEUSZ         1    28    5     8   113.75     
             20 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    25    5     5   113.68     
             21 BĄBER           WALDEMAR        2    41    5     7   113.58     
             22 GRABAN          RYSZARD         3    50    5    15   113.52     
             23 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    43    5    10   113.26     
             24 MIOTK           SŁAWOMIR        1    26    5     6   112.96     
             25 KRAUZE          STANISŁAW       1    40    5     6   112.84     
             26 KACZYŃSKI       MARIAN          3    33    5    14   111.00     
             27 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    43    5     9   110.33     
             28 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    25    5     5   110.24     
             29 BIRNA           PIOTR           3    41    5     9   109.15     
             30 PORA            JAROSŁAW        3    92    5    10   109.13     
             31 SUROWIECKI      MAREK           2    56    5     6   108.76     
             32 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    18    5     6   108.20     
             33 DYBICH          JANUSZ          2    34    5     8   107.75     
             34 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    52    4     4    90.31     
             35 GZELA           ANDRZEJ         1    21    4     4    88.41     
             36 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    41    4     4    85.92     
             37 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    37    4     4    85.80     
             38 DOERING         KAZIMIERZ       3    38    4     4    84.28     
             39 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    58    4     4    82.69     
             40 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3    25    4     4    82.63     
             41 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    25    3     3    67.36     
             42 PATOCKI         BENEDYKT        1    17    3     3    65.60     
             43 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1    36    3     3    63.72     
             44 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    34    2     2    46.30     
             45 JASZCZERSKI     ZBIGNIEW        2    21    2     2    43.93     
             46 GUZ             TOMASZ          3    35    2     2    43.00     
             47 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    13    2     2    42.69     
             48 WACHOWSKI       ROMAN           2    43    2     2    41.86     
             49 BURCZYK         HENRYK          3    43    2     2    41.21     
             50 GUZ             KAZIMIERZ       3    27    2     2    40.45     
             51 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    19    1     1    22.98     
             52 DAMPS           ZBIGNIEW        3    14    1     1    22.86     
             53 MAZELLA         JAN             1    36    1     1    21.77     
             54 KRUPKE          KRZYSZTOF       1    15    1     1    21.67     
             55 PRABUCKI        WALDEMAR        3    16    1     1    20.21     
             56 KOLASKA         ANDRZEJ         2    20    1     1    20.03     
             57 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    41    0     0     0.00     
             58 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    28    0     0     0.00     
             59 GRDEŃ           ARTUR           3    28    0     0     0.00     
             60 FIERKA          PIOTR           2    22    0     0     0.00     
             61 GÓRSKI          JAN             1    20    0     0     0.00     
             62 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    15    0     0     0.00     
             63 SOCHA           KAZIMIERZ       2    20    0     0     0.00     
             64 NESTEROWICZ     JAN             2    12    0     0     0.00     
             65 KOSZCZYŃSKI     PIOTR           1     9    0     0     0.00     
             66 KORDECKI        GRZEGORZ        1    16    0     0     0.00     
             67 RYDZEWSKI       LESZEK          1    34    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 2]                              
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐      
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│      
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │konk.│punkty │Wkł.%│      
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘      
    1    1 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5   15    346.35  52.9      
    2    4 ERDMANN         LUCYNA          1  5  5  5   15    344.66  56.3      
    3    3 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  5   15    342.22  46.7      
    4    2 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5   15    341.05  48.2      
    5    8 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5   15    340.68  33.6      
    6    6 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5   15    340.39  40.9      
    7    7 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5   15    332.94  17.6      
    8   16 BUJAK           SŁAWOMIR        1  5  5  5   15    330.70  36.9      
    9    5 PORA            JAROSŁAW        3  5  5  5   15    328.46  20.5      
   10   17 SZRAMKA         GRZEGORZ        3  5  5  5   15    326.55  27.5      
   11   15 GRABAN          RYSZARD         3  5  5  5   15    325.58  27.4      
   12   12 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5   15    323.47  34.2      
   13   14 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5   15    323.10  37.4      
   14   18 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5   15    317.46  23.3      
   15   19 SUROWIECKI      MAREK           2  5  5  5   15    315.86  19.4      
   16   25 LIEC            JAN             1  5  5  5   15    314.86  23.7      
   17   22 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5  5   15    311.90  18.1      
   18   27 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5   15    310.88  19.4      
   19   29 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  4  5  5   14    307.49  33.8      
   20   11 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  5  5  4   14    301.81  30.9      
   21   13 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  4   14    298.89  26.6      
   22   32 KREZYMON        JÓZEF           1  3  5  5   13    284.13  17.1      
   23   21 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5  4   14    283.69  13.3      
   24   10 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1  5  5  3   13    279.83  26.4      
   25   28 GZELA           ANDRZEJ         1  4  5  4   13    276.68  19.5      
   26    9 WACHOWSKI       ROMAN           2  5  5  2   12    258.65  19.5      
   27   20 GUZ             TOMASZ          3  5  5  2   12    245.93  18.3      
   28   38 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  2  4  5   11    240.15  11.8      
   29   39 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  1  5   11    237.11  27.2      
   30   30 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  3  5  3   11    235.68  11.7      
   31   34 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  3  4   12    233.89   8.3      
   32   40 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1 --  5  5   10    231.78  19.5      
   33   26 BURCZYK         HENRYK          3  4  5  2   11    231.45  14.5      
   34   41 MIOTK           SŁAWOMIR        1 --  5  5   10    228.83  26.8      
   35   37 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  2  4   11    222.25   9.0      
   36   31 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  3  5  2   10    208.22  27.1      
   37   53 KLEJSZMIT       ARTUR           1 --  4  5    9    204.91  17.8      
   38   49 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  0  5   10    202.04  13.3      
   39   50 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  5   10    201.16  18.3      
   40   33 JASZCZERSKI     ZBIGNIEW        2  4  4  2   10    199.40  10.1      
   41   48 SZYMAŃSKI       LESZEK          2 --  4  5    9    198.78  15.7      
   42   42 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3  5  1  4   10    196.87  13.1      
   43   52 KRAUZE          STANISŁAW       1 --  4  5    9    196.18  12.0      
   44   23 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  5  5  0   10    195.90  14.8      
   45   24 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  5  5  0   10    195.71  10.8      
   46   51 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  5  0  5   10    193.90  10.7      
   47   60 RUMIŃSKI        HENRYK          1 --  2  5    7    161.63  30.0      
   48   35 KRUPKE          KRZYSZTOF       1  3  4  1    8    158.54  14.5      
   49   36 MAZELLA         JAN             1  3  4  1    8    158.26   7.0      
   50   59 BĄBER           WALDEMAR        2 --  2  5    7    158.05  11.0      
   51   44 GUZ             KAZIMIERZ       3  5  1  2    8    143.10  10.7      
   52   65 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  1  0  5    6    124.56  11.5      
   53   45 DAMPS           ZBIGNIEW        3  5  0  1    6    115.11  15.8      
   54   43 GRDEŃ           ARTUR           3  5  1  0    6    104.72   6.1      
   55   54 PRABUCKI        WALDEMAR        3  3  1  1    5     96.68   6.8      
   56   46 FIERKA          PIOTR           2  5  0  0    5     89.95  15.4      
   57   47 GÓRSKI          JAN             1 --  4  0    4     88.99  10.5      
   58   64 PATOCKI         BENEDYKT        1  0  1  3    4     88.55   6.3      
   59   57 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  3  0  1    4     74.91   3.1      
   60   55 KANTAK          BOGUMIŁ         1  3  1 --    4     74.36   8.3      
   61   56 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  3  0  0    3     52.89   4.9      
   62   58 SOCHA           KAZIMIERZ       2  3 --  0    3     50.90   4.3      
   63   71 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2 --  0  2    2     46.30   2.2      
   64   61 NESTEROWICZ     JAN             2  2  0  0    2     34.02   3.8      
   65   62 BARTOŁD         ADAM            1  2 -- --    2     32.86   4.9      
   66   63 KOSZCZYŃSKI     PIOTR           1  0  1  0    1     23.19   3.3      
   67   70 KOLASKA         ANDRZEJ         2  0 --  1    1     20.03   2.4      
   68   66 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0  0  0    0      0.00   0.0      
   69   67 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0    0      0.00   0.0      
   70   68 SŁAWIŃSKI       MARCIN          1  0  0 --    0      0.00   0.0      
   71   69 BIELIŃSKI       JÓZEF           1  0 -- --    0      0.00   0.0      
   72   72 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2  0 -- --    0      0.00   0.0      
   73   73 MIKULSKI        ALFONS          3  0  0 --    0      0.00   0.0      

 
                                                                                                                                                                
                       Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [2]                                                                                          
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                                    Wyniki z lotow: 1,2,3,                                                                                                      
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 ERDMANN         LUCYNA         1   24             G  0   3     49.170   482.353                                                                       
        2 JELIŃSKI        ADAM           1   21             G  0   3     79.850   481.729                                                                       
        3 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1   10             G  0   3     83.870   482.332                                                                       
        4 PIÓR            ZYGMUNT        1   57                0   3     95.070   482.654                                                                       
        5 ERDMANN         LUCYNA         1   25             G  0   3    107.610   482.353                                                                       
        6 PIÓR            ZYGMUNT        1   74                0   3    118.990   482.654                                                                       
        7 PIÓR            ZYGMUNT        1   77                0   3    142.560   482.654                                                                       
        8 BUJAK           SŁAWOMIR       1   17             G  0   3    144.390   478.995                                                                       
        9 RÓŻYŃSKI        JERZY          1   46             G  0   3    148.870   468.862                                                                       
       10 PIÓR            ZYGMUNT        1   11             G  0   3    155.830   482.654                                                                       
       11 PIÓR            ZYGMUNT        1   20             G  0   3    156.340   482.654                                                                       
       12 PIÓR            ZYGMUNT        1    3             G  0   3    174.270   482.654                                                                       
       13 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF      3   20             G  0   3    188.260   416.695                                                                       
       14 JELIŃSKI        ADAM           1   30             G  0   3    192.790   481.729                                                                       
       15 DYBICH          JANUSZ         2   36             G  0   3    193.420   472.740                                                                       
       16 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1   46             G  0   3    196.440   482.332                                                                       
       17 PIÓR            ZYGMUNT        1   52                0   3    199.220   482.654                                                                       
       18 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   16             G  0   3    204.110   375.938                                                                       
       19 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1   15             G  0   3    207.540   482.332                                                                       
       20 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   24             G  0   3    218.210   375.938                                                                       
       21 BUJAK           SŁAWOMIR       1   15             G  0   3    222.060   478.995                                                                       
       22 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1   77                0   3    223.380   482.332                                                                       
       23 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW     3   34             G  0   3    223.750   416.679                                                                       
       24 JELIŃSKI        ADAM           1   23             G  0   3    226.580   481.729                                                                       
       25 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   35             G  0   3    230.380   375.938                                                                       
       26 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   26             G  0   3    233.190   375.938                                                                       
       27 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1   72                0   3    236.040   482.332                                                                       
       28 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1   14             G  0   3    238.400   482.332                                                                       
       29 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   39             G  0   3    239.480   375.938                                                                       
       30 RÓŻYŃSKI        JERZY          1   19             G  0   3    245.590   468.862                                                                       
       31 PIÓR            ZYGMUNT        1   40             G  0   3    247.780   482.654                                                                       
       32 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1    1             G  0   3    247.990   482.332                                                                       
       33 PORA            JAROSŁAW       3   50             G  0   3    257.440   351.518                                                                       
       34 DYBICH          JANUSZ         2   43             G  0   3    259.240   472.740                                                                       
       35 DYBICH          JANUSZ         2   30             G  0   3    259.260   472.740                                                                       
       36 PIÓR            ZYGMUNT        1   50             G  0   3    273.190   482.654                                                                       
       37 PIÓR            ZYGMUNT        1   48             G  0   3    274.470   482.654                                                                       
       38 PORA            JAROSŁAW       3    2             G  0   3    276.570   351.518                                                                       
       39 PIÓR            ZYGMUNT        1   60                0   3    278.690   482.654                                                                       
       40 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW       1   16             G  0   3    279.460   475.608                                                                       
       41 BUJAK           SŁAWOMIR       1   14             G  0   3    282.100   478.995                                                                       
       42 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW       1   14             G  0   3    282.280   475.608                                                                       
       43 DYBICH          JANUSZ         2   41             G  0   3    283.040   472.740                                                                       
       44 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   50             G  0   3    285.810   375.938                                                                       
       45 RÓŻYŃSKI        JERZY          1   28             G  0   3    299.220   468.862                                                                       
       46 LIEC            JAN            1   13             G  0   3    310.610   470.996                                                                       
       47 WACHOWSKI       ROMAN          2   72                0   3    316.760   446.602                                                                       
       48 LIEC            JAN            1   60                0   3    331.690   470.996                                                                       
       49 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW       1    4             G  0   3    338.520   475.608                                                                       
       50 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1    3             G  0   3    340.820   482.332                                                                       
       51 KREZYMON        JÓZEF          1   36             G  0   3    348.760   475.491                                                                       
       52 BUJAK           SŁAWOMIR       1    1             G  0   3    365.460   478.995                                                                       
       53 BIRNA           PIOTR          3   27             G  0   3    367.680   398.705                                                                       
       54 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1  102                0   3    380.840   482.332                                                                       
       55 DOERING         KAZIMIERZ      3   27             G  0   3    390.340   416.766                                                                       
       56 SUROWIECKI      MAREK          2   40             G  0   3    392.220   442.581                                                                       
       57 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ         2   31             G  0   3    395.630   466.675                                                                       
       58 LIEC            JAN            1   17             G  0   3    396.560   470.996                                                                       
       59 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1   86                0   3    410.640   482.332                                                                       
       60 GRABAN          RYSZARD        3   45             G  0   3    444.830   415.290                                                                       
       61 KACZYŃSKI       MARIAN         3    1             G  0   3    456.660   416.136                                                                       
       62 LIEC            JAN            1   58                0   3    465.960   470.996                                                                       
       63 DYBICH          JANUSZ         2   16             G  0   3    467.580   472.740                                                                       
       64 JELIŃSKI        ADAM           1    6             G  0   3    487.660   481.729                                                                       
       65 ARMATOWSKI      GRZEGORZ       1   21             G  0   3    506.590   468.893                                                                       
       66 ERDMANN         LUCYNA         1   18             G  0   2      1.720   346.394                                                                       

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 02.09.18 POŁCZYN ZDRÓJ                            
            Oddział NOWE - GMP 8 z 15-tki [ 9]                                  
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 ERDMANN         LUCYNA          1    40    8    31   318.56     
              2 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    49    7    23   251.82     
              3 GRABAN          RYSZARD         3    50    6    15   210.14     
              4 KACZYŃSKI       MARIAN          3    33    6    14   199.73     
              5 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    60    4     9   144.03     
              6 SZRAMKA         GRZEGORZ        3    30    4     8   139.70     
              7 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3    25    4     4   132.21     
              8 PORA            JAROSŁAW        3    92    3    10   104.65     
              9 SUROWIECKI      MAREK           2    56    3     6   102.13     
             10 DOERING         KAZIMIERZ       3    38    3     4    99.91     
             11 KREZYMON        JÓZEF           1    56    2    17    74.56     
             12 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    41    2     4    69.30     
             13 BIRNA           PIOTR           3    41    2     9    68.02     
             14 GUZ             KAZIMIERZ       3    27    2     2    64.72     
             15 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    25    1     3    36.92     
             16 DAMPS           ZBIGNIEW        3    14    1     1    36.58     
             17 WOŹNIAK         JANUSZ          1    61    1    25    35.69     
             18 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    52    1     4    34.36     
             19 BURCZYK         HENRYK          3    43    1     2    33.08     
             20 PRABUCKI        WALDEMAR        3    16    1     1    32.34     
             21 DYGULSKI        TADEUSZ         1    28    0     8     0.00     
             22 BUJAK           SŁAWOMIR        1    26    0     7     0.00     
             23 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    28    0     0     0.00     
             24 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    43    0    10     0.00     
             25 GÓRSKI          JAN             1    20    0     0     0.00     
             26 JELIŃSKI        ADAM            1    29    0    15     0.00     
             27 KORDECKI        GRZEGORZ        1    16    0     0     0.00     
             28 KRUPKE          KRZYSZTOF       1    15    0     1     0.00     
             29 LIEC            JAN             1    45    0    15     0.00     
             30 MAZELLA         JAN             1    36    0     1     0.00     
             31 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    24    0    14     0.00     
             32 PIÓR            ZYGMUNT         1    61    0    32     0.00     
             33 PATOCKI         BENEDYKT        1    17    0     3     0.00     
             34 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    40    0    20     0.00     
             35 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1    36    0     3     0.00     
             36 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    59    0     8     0.00     
             37 RUMIŃSKI        HENRYK          1    20    0    10     0.00     
             38 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    18    0     6     0.00     
             39 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    72    0    29     0.00     
             40 KLEJSZMIT       ARTUR           1    50    0    12     0.00     
             41 MIOTK           SŁAWOMIR        1    26    0     6     0.00     
             42 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    63    0     7     0.00     
             43 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    25    0     5     0.00     
             44 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    13    0     2     0.00     
             45 KRAUZE          STANISŁAW       1    40    0     6     0.00     
             46 RYDZEWSKI       LESZEK          1    34    0     0     0.00     
             47 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    25    0     5     0.00     
             48 GZELA           ANDRZEJ         1    21    0     4     0.00     
             49 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    15    0     0     0.00     
             50 KOSZCZYŃSKI     PIOTR           1     9    0     0     0.00     
             51 BĄBER           WALDEMAR        2    41    0     7     0.00     
             52 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    41    0     0     0.00     
             53 FIERKA          PIOTR           2    22    0     0     0.00     
             54 KOLASKA         ANDRZEJ         2    20    0     1     0.00     
             55 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    58    0     4     0.00     
             56 NESTEROWICZ     JAN             2    12    0     0     0.00     
             57 SOCHA           KAZIMIERZ       2    20    0     0     0.00     
             58 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    19    0     1     0.00     
             59 WACHOWSKI       ROMAN           2    43    0     2     0.00     
             60 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    31    0     6     0.00     
             61 DYBICH          JANUSZ          2    34    0     8     0.00     
             62 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    34    0     2     0.00     
             63 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    43    0     9     0.00     
             64 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    37    0     4     0.00     
             65 JASZCZERSKI     ZBIGNIEW        2    21    0     2     0.00     
             66 GUZ             TOMASZ          3    35    0     2     0.00     
             67 GRDEŃ           ARTUR           3    28    0     0     0.00