- strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 02.09.18 POŁCZYN ZDRÓJ                            
            Sekcja NOWE - 5 gołębi z 50-tki [ 3]                                
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 ERDMANN         LUCYNA          1    40    5    31   124.73     
              2 PIÓR            ZYGMUNT         1    61    5    29   120.81     
              3 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    40    5    18   119.97     
              4 JELIŃSKI        ADAM            1    29    5    14   118.00     
              5 KLEJSZMIT       ARTUR           1    50    5    10   117.27     
              6 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    24    5     8   117.22     
              7 WOŹNIAK         JANUSZ          1    61    5    14   116.44     
              8 KREZYMON        JÓZEF           1    56    5    16   116.11     
              9 LIEC            JAN             1    45    5    11   115.87     
             10 RUMIŃSKI        HENRYK          1    20    5     7   114.62     
             11 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    72    5    24   113.87     
             12 BUJAK           SŁAWOMIR        1    26    5     7   113.12     
             13 KRAUZE          STANISŁAW       1    40    5     5   104.08     
             14 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    59    4     4    87.33     
             15 MIOTK           SŁAWOMIR        1    26    4     4    84.71     
             16 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    43    3     3    67.68     
             17 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    25    3     3    67.14     
             18 DYGULSKI        TADEUSZ         1    28    2     2    48.40     
             19 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    25    2     2    45.05     
             20 GZELA           ANDRZEJ         1    21    2     2    43.90     
             21 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    18    1     1    22.21     
             22 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    63    1     5    22.07     
             23 PATOCKI         BENEDYKT        1    17    1     1    21.49     
             24 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1    36    1     1    20.70     
             25 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    13    1     1    20.41     
             26 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    28    0     0     0.00     
             27 KRUPKE          KRZYSZTOF       1    15    0     0     0.00     
             28 MAZELLA         JAN             1    36    0     0     0.00     
             29 GÓRSKI          JAN             1    20    0     0     0.00     
             30 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    15    0     0     0.00     
             31 KOSZCZYŃSKI     PIOTR           1     9    0     0     0.00     
             32 KORDECKI        GRZEGORZ        1    16    0     0     0.00     
             33 RYDZEWSKI       LESZEK          1    34    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Sekcja NOWE - 5 gołębi z 50-tki [ 3]                                          
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐      
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│      
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │konk.│punkty │Wkł.%│      
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘      
    1    3 ERDMANN         LUCYNA          1  5  5  5   15    344.76  56.3      
    2    1 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5   15    343.35  51.5      
    3    2 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  5   15    338.52  45.7      
    4    6 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5   15    335.20  30.6      
    5    4 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5   15    330.41  36.6      
    6    7 BUJAK           SŁAWOMIR        1  5  5  5   15    322.56  35.7      
    7   11 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  4  5  5   14    300.59  26.3      
    8   13 LIEC            JAN             1  5  3  5   13    265.81  19.2      
    9    8 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5  3   13    262.43  13.4      
   10   14 KREZYMON        JÓZEF           1  2  5  5   12    258.98  13.2      
   11    5 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1  5  5  1   11    236.05  23.3      
   12   10 GZELA           ANDRZEJ         1  4  5  2   11    230.27  14.3      
   13   20 WOŹNIAK         JANUSZ          1  3  2  5   10    206.93  11.9      
   14   17 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1 --  5  4    9    201.83  16.1      
   15   19 MIOTK           SŁAWOMIR        1 --  5  4    9    198.68  17.9      
   16    9 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  5  5  0   10    192.67  10.8      
   17   12 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  3  5  1    9    183.51  20.8      
   18   27 KLEJSZMIT       ARTUR           1 --  2  5    7    159.30  13.3      
   19   29 RUMIŃSKI        HENRYK          1 --  2  5    7    155.51  22.5      
   20   21 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  0  3    8    155.18  10.8      
   21   28 KRAUZE          STANISŁAW       1 --  2  5    7    145.51   8.4      
   22   16 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  1  1    7    143.14  26.2      
   23   23 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  2    7    134.84   9.9      
   24   15 KRUPKE          KRZYSZTOF       1  3  4  0    7    134.16  12.7      
   25   18 MAZELLA         JAN             1  3  3  0    6    114.29   5.2      
   26   25 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  4  0  2    6    111.39   7.8      
   27   22 GÓRSKI          JAN             1 --  4  0    4     87.22  10.5      
   28   24 KANTAK          BOGUMIŁ         1  3  1 --    4     73.26   8.3      
   29   26 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  3  0  0    3     52.31   4.9      
   30   31 PATOCKI         BENEDYKT        1  0  1  1    2     44.07   3.2      
   31   33 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  1  0  1    2     38.43   3.3      
   32   30 KOSZCZYŃSKI     PIOTR           1  0  1  0    1     22.74   3.3      
   33   32 BARTOŁD         ADAM            1  1 -- --    1     16.59   2.4      
   34   34 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0  0  0    0      0.00   0.0      
   35   35 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0    0      0.00   0.0      
   36   36 SŁAWIŃSKI       MARCIN          1  0  0 --    0      0.00   0.0      
   37   37 BIELIŃSKI       JÓZEF           1  0 -- --    0      0.00   0.0      

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 02.09.18 POŁCZYN ZDRÓJ                            
            Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 4]                     
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 ERDMANN         LUCYNA          1    40    5    31   124.77     
              2 PIÓR            ZYGMUNT         1    61    5    29   121.77     
              3 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    40    5    18   119.97     
              4 WOŹNIAK         JANUSZ          1    61    5    14   118.81     
              5 KLEJSZMIT       ARTUR           1    50    5    10   118.47     
              6 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    72    5    24   118.45     
              7 KREZYMON        JÓZEF           1    56    5    16   118.22     
              8 JELIŃSKI        ADAM            1    29    5    14   118.00     
              9 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    24    5     8   117.22     
             10 LIEC            JAN             1    45    5    11   115.93     
             11 RUMIŃSKI        HENRYK          1    20    5     7   114.62     
             12 BUJAK           SŁAWOMIR        1    26    5     7   113.12     
             13 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    63    5     5   109.07     
             14 KRAUZE          STANISŁAW       1    40    5     5   104.08     
             15 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    59    4     4    87.33     
             16 MIOTK           SŁAWOMIR        1    26    4     4    84.71     
             17 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    43    3     3    67.68     
             18 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    25    3     3    67.14     
             19 DYGULSKI        TADEUSZ         1    28    2     2    48.40     
             20 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    25    2     2    45.05     
             21 GZELA           ANDRZEJ         1    21    2     2    43.90     
             22 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    18    1     1    22.21     
             23 PATOCKI         BENEDYKT        1    17    1     1    21.49     
             24 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1    36    1     1    20.70     
             25 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    13    1     1    20.41     
             26 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    28    0     0     0.00     
             27 KRUPKE          KRZYSZTOF       1    15    0     0     0.00     
             28 MAZELLA         JAN             1    36    0     0     0.00     
             29 GÓRSKI          JAN             1    20    0     0     0.00     
             30 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    15    0     0     0.00     
             31 KOSZCZYŃSKI     PIOTR           1     9    0     0     0.00     
             32 KORDECKI        GRZEGORZ        1    16    0     0     0.00     
             33 RYDZEWSKI       LESZEK          1    34    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 4]                               
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐      
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│      
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │konk.│punkty │Wkł.%│      
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘      
    1    3 ERDMANN         LUCYNA          1  5  5  5   15    344.98  56.3      
    2    1 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5   15    344.76  51.5      
    3    2 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  5   15    338.52  45.7      
    4    5 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5   15    337.31  30.6      
    5    4 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5   15    336.70  36.6      
    6    7 BUJAK           SŁAWOMIR        1  5  5  5   15    322.56  35.7      
    7   10 LIEC            JAN             1  5  5  5   15    306.77  19.2      
    8   12 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  4  5  5   14    300.59  26.3      
    9   14 KREZYMON        JÓZEF           1  3  5  5   13    277.92  13.2      
   10   15 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  3  5   13    264.84  11.9      
   11    8 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5  3   13    263.28  13.4      
   12    6 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1  5  5  1   11    236.05  23.3      
   13   11 GZELA           ANDRZEJ         1  4  5  2   11    230.27  14.3      
   14   17 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  1  5   11    230.25  26.2      
   15   18 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1 --  5  4    9    202.40  16.1      
   16   20 MIOTK           SŁAWOMIR        1 --  5  4    9    198.68  17.9      
   17    9 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  5  5  0   10    192.67  10.8      
   18   13 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  3  5  1    9    183.51  20.8      
   19   27 KLEJSZMIT       ARTUR           1 --  2  5    7    160.50  13.3      
   20   29 RUMIŃSKI        HENRYK          1 --  2  5    7    155.51  22.5      
   21   21 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  0  3    8    155.18  10.8      
   22   28 KRAUZE          STANISŁAW       1 --  2  5    7    145.51   8.4      
   23   23 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  2    7    134.84   9.9      
   24   16 KRUPKE          KRZYSZTOF       1  3  4  0    7    134.16  12.7      
   25   24 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  5  0  2    7    127.76   7.8      
   26   19 MAZELLA         JAN             1  3  3  0    6    114.29   5.2      
   27   22 GÓRSKI          JAN             1 --  4  0    4     87.22  10.5      
   28   25 KANTAK          BOGUMIŁ         1  3  1 --    4     73.26   8.3      
   29   26 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  3  0  0    3     52.31   4.9      
   30   31 PATOCKI         BENEDYKT        1  0  1  1    2     44.07   3.2      
   31   33 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  1  0  1    2     38.43   3.3      
   32   30 KOSZCZYŃSKI     PIOTR           1  0  1  0    1     22.74   3.3      
   33   32 BARTOŁD         ADAM            1  1 -- --    1     16.59   2.4      
   34   34 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0  0  0    0      0.00   0.0      
   35   35 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0    0      0.00   0.0      
   36   36 SŁAWIŃSKI       MARCIN          1  0  0 --    0      0.00   0.0      
   37   37 BIELIŃSKI       JÓZEF           1  0 -- --    0      0.00   0.0      

 
                                                                                                                                                                
                        Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [4]                                                                                          
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                                    Wyniki z lotow: 1,2,3,                                                                                                      
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 ERDMANN         LUCYNA         1   24             G  0   3     44.910   482.353                                                                       
        2 JELIŃSKI        ADAM           1   21             G  0   3     94.400   481.729                                                                       
        3 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1   10             G  0   3    107.310   482.332                                                                       
        4 PIÓR            ZYGMUNT        1   57                0   3    118.110   482.654                                                                       
        5 ERDMANN         LUCYNA         1   25             G  0   3    125.980   482.353                                                                       
        6 PIÓR            ZYGMUNT        1   74                0   3    157.630   482.654                                                                       
        7 BUJAK           SŁAWOMIR       1   17             G  0   3    201.250   478.995                                                                       
        8 PIÓR            ZYGMUNT        1   77                0   3    203.760   482.654                                                                       
        9 RÓŻYŃSKI        JERZY          1   46             G  0   3    213.540   468.862                                                                       
       10 PIÓR            ZYGMUNT        1   11             G  0   3    221.570   482.654                                                                       
       11 PIÓR            ZYGMUNT        1   20             G  0   3    225.720   482.654                                                                       
       12 PIÓR            ZYGMUNT        1    3             G  0   3    238.640   482.654                                                                       
       13 PIÓR            ZYGMUNT        1   52                0   3    240.080   482.654                                                                       
       14 JELIŃSKI        ADAM           1   30             G  0   3    246.600   481.729                                                                       
       15 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1   46             G  0   3    273.990   482.332                                                                       
       16 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1   77                0   3    279.140   482.332                                                                       
       17 BUJAK           SŁAWOMIR       1   15             G  0   3    283.430   478.995                                                                       
       18 JELIŃSKI        ADAM           1   23             G  0   3    307.430   481.729                                                                       
       19 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1   72                0   3    310.410   482.332                                                                       
       20 PIÓR            ZYGMUNT        1   40             G  0   3    311.010   482.654                                                                       
       21 PIÓR            ZYGMUNT        1   48             G  0   3    325.380   482.654                                                                       
       22 RÓŻYŃSKI        JERZY          1   19             G  0   3    330.960   468.862                                                                       
       23 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW       1   14             G  0   3    343.730   475.608                                                                       
       24 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW       1   16             G  0   3    344.150   475.608                                                                       
       25 BUJAK           SŁAWOMIR       1   14             G  0   3    360.590   478.995                                                                       
       26 PIÓR            ZYGMUNT        1   60                0   3    365.040   482.654                                                                       
       27 LIEC            JAN            1   13             G  0   3    391.480   470.996                                                                       
       28 RÓŻYŃSKI        JERZY          1   28             G  0   3    395.120   468.862                                                                       
       29 LIEC            JAN            1   60                0   3    420.790   470.996                                                                       
       30 KREZYMON        JÓZEF          1   36             G  0   3    440.840   475.491                                                                       
       31 BUJAK           SŁAWOMIR       1    1             G  0   3    444.540   478.995                                                                       
       32 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1  102                0   3    478.310   482.332                                                                       
       33 LIEC            JAN            1   58                0   3    571.320   470.996                                                                       
       34 ERDMANN         LUCYNA         1   18             G  0   2      2.710   346.394