- strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 26.08.18 POŁCZYN ZDRÓJ                            
            Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z 50-tki [ 5]                              
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 WACHOWSKI       ROMAN           2    41    5    14   123.54     
              2 DYBICH          JANUSZ          2    36    5    18   121.14     
              3 SUROWIECKI      MAREK           2    55    5    21   120.00     
              4 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    37    5    10   119.05     
              5 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    31    5     5   117.96     
              6 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    40    5     5   113.73     
              7 JASZCZERSKI     ZBIGNIEW        2    24    5     5   113.73     
              8 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    43    5     7   112.63     
              9 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    53    5    13   107.14     
             10 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    45    3     5    66.36     
             11 NESTEROWICZ     JAN             2    14    3     3    62.13     
             12 BĽBER           WALDEMAR        2    41    2     3    44.32     
             13 FIERKA          PIOTR           2    14    1     1    20.91     
             14 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    23    1     1    20.36     
             15 BADMIEROWSKI   STANISŁAW       2    58    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z 50-tki [ 5]                                        
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐         
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │Konk/│         
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │konk.│punkty │Wkł.%│         
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘         
    1    1 DYBICH          JANUSZ          2  5  5   10    220.75  53.2         
    2    5 WACHOWSKI       ROMAN           2  5  5   10    217.95  28.4         
    3    2 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5   10    217.92  39.1         
    4    3 SUROWIECKI      MAREK           2  5  5   10    214.89  33.1         
    5    6 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  5  5   10    206.48  23.8         
    6    9 JASZCZERSKI     ZBIGNIEW        2  5  5   10    201.60  12.8         
    7    8 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5   10    197.20  22.5         
    8   13 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  3  5    8    169.83  11.3         
    9    7 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  3    8    159.10  15.2         
   10    4 FIERKA          PIOTR           2  5  1    6    115.47  25.6         
   11   12 NESTEROWICZ     JAN             2  3  3    6    114.63  15.0         
   12 ---- SZYMAŃSKI       LESZEK          2 --  5    5    113.73  12.5         
   13   10 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  5  1    6    107.30   7.4         
   14   11 SOCHA           KAZIMIERZ       2  3 --    3     53.84   6.0         
   15 ---- BĽBER           WALDEMAR        2 --  2    2     44.32   7.3         
   16   14 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2  1 --    1     16.49   1.3         
   17   15 KOLASKA         ANDRZEJ         2  1 --    1     16.13   4.8         
   18 ---- BADMIEROWSKI   STANISŁAW       2 --  0    0      0.00   0.0         

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 26.08.18 POŁCZYN ZDRÓJ                            
            Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całoœci na spisie [ 6]                   
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 WACHOWSKI       ROMAN           2    41    5    14   123.95     
              2 DYBICH          JANUSZ          2    36    5    18   121.14     
              3 SUROWIECKI      MAREK           2    55    5    21   120.40     
              4 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    37    5    10   119.05     
              5 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    31    5     5   117.96     
              6 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    40    5     5   113.73     
              7 JASZCZERSKI     ZBIGNIEW        2    24    5     5   113.73     
              8 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    43    5     7   112.68     
              9 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    45    5     5   109.63     
             10 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    53    5    13   109.32     
             11 BĽBER           WALDEMAR        2    41    3     3    66.77     
             12 NESTEROWICZ     JAN             2    14    3     3    62.13     
             13 FIERKA          PIOTR           2    14    1     1    20.91     
             14 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    23    1     1    20.36     
             15 BADMIEROWSKI   STANISŁAW       2    58    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całoœci na spisie [ 6]                             
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐         
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │Konk/│         
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │konk.│punkty │Wkł.%│         
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘         
    1    3 WACHOWSKI       ROMAN           2  5  5   10    221.57  28.4         
    2    1 DYBICH          JANUSZ          2  5  5   10    220.75  53.2         
    3    2 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5   10    217.92  39.1         
    4    4 SUROWIECKI      MAREK           2  5  5   10    215.29  33.1         
    5    6 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  5  5   10    206.53  23.8         
    6    7 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5   10    202.66  22.5         
    7    8 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5   10    202.37  15.2         
    8   10 JASZCZERSKI     ZBIGNIEW        2  5  5   10    201.60  12.8         
    9   13 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  3  5    8    169.83  11.3         
   10    5 FIERKA          PIOTR           2  5  1    6    115.47  25.6         
   11   12 NESTEROWICZ     JAN             2  3  3    6    114.63  15.0         
   12 ---- SZYMAŃSKI       LESZEK          2 --  5    5    113.73  12.5         
   13    9 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  5  1    6    108.75   7.4         
   14 ---- BĽBER           WALDEMAR        2 --  3    3     66.77   7.3         
   15   11 SOCHA           KAZIMIERZ       2  3 --    3     53.84   6.0         
   16   14 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2  1 --    1     16.49   1.3         
   17   15 KOLASKA         ANDRZEJ         2  1 --    1     16.13   4.8         
   18 ---- BADMIEROWSKI   STANISŁAW       2 --  0    0      0.00   0.0