PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  POŁCZYN ZDRÓJ z dnia 26.08.18                    
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:46:34.  N 16:06:42.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  162.693 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   67                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  2295                           
      5.Ilość konkursów.......................:  459                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1496.40                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1244.77                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 8,31,59                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,09,37                         
     10.Czas trwania konkursu.................:37 min. 38 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :POGODNIE                                             
        w miejscu przylotu:POGODNIE                                             
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  25.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki [ 1]                             
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ NOWE                    │   34   │ 1100   │  254  │23.09│      
          │ 2  │ SKÓRCZ                  │   15   │  555   │   74  │13.33│      
          │ 3  │ LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE   │   18   │  640   │  131  │20.47│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   67   │ 2295   │  459  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                         
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                  Lista konkursowa nr  2. Lot do MP w kat.A.                                                                                    
                                     z lotu POŁCZYN ZDRÓJ, w dniu 26.08.18                                                                                      
┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬───────┐                                  
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │PUNKTY │                                  
│   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │  GMP  │                                  
└───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴───────┘                                  
   1 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   24              G M  8:31:59     1496.40   0.44  41- 21-  5  137.644  25.000                                           
   2 ERDMANN LUCYNA                  1   18              G M  8:56:03     1492.43   0.87  51- 19-  5  173.197  24.990                                           
   3 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   39              GSM  8:32:16     1491.81   1.31   2  <  12>  137.644  24.980  39.97                                    
   4 ERDMANN LUCYNA                  1    9              G M  8:56:07     1491.58   1.74   2  <   5>  173.197  24.970                                           
   5 ERDMANN LUCYNA                  1   32              G M  8:56:09     1491.15   2.18   3  <   6>  173.197  24.960                                           
   6 ERDMANN LUCYNA                  1   33              G M  8:56:11     1490.72   2.61   4  <   7>  173.197  24.950                                           
   7 ERDMANN LUCYNA                  1   56              G    8:56:15     1489.87   3.05   5  <   8>  173.197   0.000                                           
   8 ERDMANN LUCYNA                  1   24              G M  8:56:16     1489.65   3.49   6  <   9>  173.197  24.920                                           
   9 ERDMANN LUCYNA                  1   25              G M  8:56:18     1489.23   3.92   7  <  10>  173.197   0.000                                           
  10 ERDMANN LUCYNA                  1   10              G M  8:56:19     1489.01   4.36   8  <  11>  173.197   0.000                                           
  11 ERDMANN LUCYNA                  1   14              G M  8:56:32     1486.24   4.79   9  <  13>  173.197   0.000                                           
  12 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    6              G M  8:32:38     1485.90   5.23   3  <  14>  137.644  24.880                                           
  13 ERDMANN LUCYNA                  1   37              G M  8:57:10     1478.21   5.66  10  <  17>  173.197   0.000                                           
  14 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    1              G M  8:34:15     1460.41   6.10   4  <  15>  137.644  24.860                                           
  15 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   26              G M  8:34:21     1458.87   6.54   5  <  16>  137.644  24.850                                           
  16 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   13              G M  8:34:27     1457.32   6.97   6  <  18>  137.644   0.000                                           
  17 ERDMANN LUCYNA                  1    4              G M  8:58:54     1456.66   7.41  11  <  21>  173.197   0.000                                           
  18 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   28              G M  8:34:31     1456.29   7.84   7  <  19>  137.644   0.000                                           
  19 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   25              G M  8:34:35     1455.27   8.28   8  <  20>  137.644   0.000                                           
  20 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   15              GSM  8:34:39     1454.24   8.71   9  <  23>  137.644   0.000  39.67                                    
  21 ERDMANN LUCYNA                  1   44              G M  8:59:08     1453.81   9.15  12  <  24>  173.197   0.000                                           
  22 BIRNA PIOTR                     3   10              G M  8:39:52     1453.46   9.59  39-  5-  5  145.152  24.770                                           
  23 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   31              G M  8:34:43     1453.22  10.02  10  <  26>  137.644   0.000                                           
  24 ERDMANN LUCYNA                  1   53              G    8:59:11     1453.20  10.46  13  <  25>  173.197   0.000                                           
  25 ERDMANN LUCYNA                  1   60              G    8:59:31     1449.15  10.89  14  <  50>  173.197   0.000                                           
  26 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    4              G M  8:35:12     1445.84  11.33  11  <  78>  137.644   0.000                                           
  27 PIÓR ZYGMUNT                    1   13              G M  9:00:10     1442.30  11.76  66- 33-  5  173.316  24.720                                           
  27 PIÓR ZYGMUNT                    1   61              G    9:00:10     1442.30  11.76   2  <  29>  173.316   0.000                                           
  29 PIÓR ZYGMUNT                    1   57              G    9:00:12     1441.90  12.64   3  <  31>  173.316   0.000                                           
  30 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   37              G M  8:56:18     1441.69  13.07  37-  9-  5  167.668  24.680                                           
  31 PIÓR ZYGMUNT                    1   77              G    9:00:14     1441.50  13.51   4  <  32>  173.316   0.000                                           
  32 PIÓR ZYGMUNT                    1   14              G M  9:00:15     1441.30  13.94   5  <  33>  173.316  24.660                                           
  33 PIÓR ZYGMUNT                    1   10              G M  9:00:18     1440.70  14.38   6  <  34>  173.316  24.650                                           
  34 PIÓR ZYGMUNT                    1   74              G    9:00:19     1440.50  14.81   7  <  35>  173.316   0.000                                           
  35 PIÓR ZYGMUNT                    1   21              G M  9:00:20     1440.30  15.25   8  <  36>  173.316  24.630                                           
  36 PIÓR ZYGMUNT                    1   75              G    9:00:22     1439.90  15.69   9  <  37>  173.316   0.000                                           
  37 PIÓR ZYGMUNT                    1   11              G M  9:00:23     1439.70  16.12  10  <  54>  173.316  24.610                                           
  38 GUZ TOMASZ                      3   34              G M  8:41:32     1438.11  16.56  34-  6-  5  146.016  24.600                                           
  39 JELIŃSKI ADAM                   1   21              G M  9:00:22     1437.34  16.99  32- 15-  5  173.008  24.590                                           
  40 JELIŃSKI ADAM                   1   14              G M  9:00:23     1437.14  17.43   2  <  41>  173.008  24.570                                           
  41 JELIŃSKI ADAM                   1   15              G M  9:00:25     1436.75  17.86   3  <  42>  173.008  24.560                                           
  42 JELIŃSKI ADAM                   1    5              G M  9:00:26     1436.55  18.30   4  <  52>  173.008  24.550                                           
  43 BURCZYK HENRYK                  3   62              GS   8:45:48     1429.05  18.74  46- 17-  5  151.193   0.000  39.27                                    
  44 WACHOWSKI ROMAN                 2   10              G M  8:52:54     1427.16  19.17  41- 13-  5  161.126  24.530                                           
  45 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   46              G M  8:58:26     1424.57  19.61  37- 13-  5  168.716  24.520                                           
  46 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   47              G M  8:58:31     1423.56  20.04   2  <  48>  168.716  24.510                                           
  47 BUJAK SŁAWOMIR                  1   17              G M  9:00:55     1423.25  20.48  24- 12-  5  172.095  24.500                                           
  48 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   28              G M  8:58:34     1422.96  20.92   3  <  96>  168.716  24.490                                           
  49 SUROWIECKI MAREK                2   38              GSM  8:52:16     1421.31  21.35  55- 17-  5  159.566  24.480  39.16                                    
  50 ERDMANN LUCYNA                  1   15              G M  9:01:57     1420.23  21.79  15  <  89>  173.197   0.000                                           
  51 BURCZYK HENRYK                  3   32              G M  8:46:38     1417.88  22.22   2  <  69>  151.193  24.450                                           
  52 JELIŃSKI ADAM                   1   39              G M  9:02:20     1414.23  22.66   5  <  53>  173.008  24.440                                           
  53 JELIŃSKI ADAM                   1    3              G M  9:02:21     1414.04  23.09   6  <  55>  173.008   0.000                                           
  54 PIÓR ZYGMUNT                    1   76              G    9:02:37     1413.48  23.53  11  <  56>  173.316   0.000                                           
  55 JELIŃSKI ADAM                   1   17              G M  9:02:25     1413.27  23.97   7  <  67>  173.008   0.000                                           
  56 PIÓR ZYGMUNT                    1   20              G M  9:02:40     1412.90  24.40  12  <  90>  173.316   0.000                                           
  57 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   71              G    9:02:39     1412.24  24.84  87- 37-  5  173.211   0.000                                           
  58 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   12              G M  9:02:42     1411.66  25.27   2  <  59>  173.211  24.380                                           
  59 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  115              G    9:02:44     1411.28  25.71   3  <  61>  173.211   0.000                                           
  60 MIOTK SŁAWOMIR                  1    2              G M  9:02:46     1409.88  26.14  30-  9-  5  173.086  24.360                                           
  61 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   54              G    9:03:01     1408.03  26.58   4  <  65>  173.211   0.000                                           
  62 GRABAN RYSZARD                  3   66              G    8:47:00     1407.30  27.02  47-  7-  3  150.581   0.000                                           
  63 BUJAK SŁAWOMIR                  1   15              G M  9:02:27     1405.43  27.45   2  <  64>  172.095  24.320                                           
  64 BUJAK SŁAWOMIR                  1   35              G M  9:02:31     1404.67  27.89   3  < 175>  172.095  24.310                                           
  65 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   14              G M  9:03:20     1404.41  28.32   5  <  66>  173.211  24.300                                           
  66 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1    8              G M  9:03:28     1402.90  28.76   6  <  68>  173.211  24.290                                           
  67 JELIŃSKI ADAM                   1   36              G M  9:03:21     1402.58  29.19   8  < 108>  173.008   0.000                                           
  68 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   10              G M  9:03:36     1401.38  29.63   7  <  70>  173.211  24.270                                           
  69 BURCZYK HENRYK                  3   78              G    8:47:54     1401.23  30.07   3  <  73>  151.193   0.000                                           
  70 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   53              G    9:03:38     1401.01  30.50   8  <  87>  173.211   0.000                                           
  71 PORA JAROSŁAW                   3   66              GS   8:32:23     1400.42  30.94  73- 18-  5  129.375   0.000  38.78                                    
  72 PORA JAROSŁAW                   3    2              G M  8:32:25     1399.91  31.37   2  <  74>  129.375  24.220                                           
  73 BURCZYK HENRYK                  3    6              G M  8:48:04     1399.07  31.81   4  <  84>  151.193  24.210                                           
  74 PORA JAROSŁAW                   3   33              G M  8:32:29     1398.90  32.24   3  <  74>  129.375  24.200                                           
  74 PORA JAROSŁAW                   3   50              G M  8:32:29     1398.90  32.24   4  <  76>  129.375  24.200                                           
  76 PORA JAROSŁAW                   3   95              G    8:32:30     1398.65  33.12   5  <  77>  129.375   0.000                                           
  77 PORA JAROSŁAW                   3   62              G    8:32:32     1398.15  33.55   6  <  80>  129.375   0.000                                           
  78 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   16              G M  8:38:30     1397.40  33.99  12  <  82>  137.644   0.000                                           
  79 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   48              GSM  8:48:11     1396.40  34.42  65- 10-  5  151.067  24.150  38.64                                    
  80 PORA JAROSŁAW                   3   23              GSM  8:32:39     1396.38  34.86   7  <  80>  129.375  24.140  38.62                                    
  80 PORA JAROSŁAW                   3   54              G    8:32:39     1396.38  34.86   8  < 205>  129.375   0.000                                           
  82 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   50              GSM  8:38:36     1395.98  35.73  13  <  86>  137.644   0.000  38.59                                    
  83 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   16              G M  8:48:13     1395.97  36.17   2  <  85>  151.067  24.100                                           
  84 BURCZYK HENRYK                  3   67              GS   8:48:20     1395.63  36.60   5  < 151>  151.193   0.000  38.55                                    
  85 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   20              G M  8:48:15     1395.54  37.04   3  < 128>  151.067  24.080                                           
  86 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   41              GSM  8:38:39     1395.28  37.47  14  <  88>  137.644   0.000  38.52                                    
  87 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   15              G M  9:04:14     1394.24  37.91   9  < 106>  173.211  24.060                                           
  88 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   21              GSM  8:38:45     1393.86  38.34  15  <  93>  137.644   0.000  38.48                                    
  89 ERDMANN LUCYNA                  1   43              G M  9:04:41     1389.10  38.78  16  < 187>  173.197   0.000                                           
  90 PIÓR ZYGMUNT                    1   44              G M  9:04:47     1388.94  39.22  13  <  91>  173.316   0.000                                           
  91 PIÓR ZYGMUNT                    1   15              G M  9:04:48     1388.75  39.65  14  <  92>  173.316   0.000                                           
  92 PIÓR ZYGMUNT                    1   50              G M  9:04:49     1388.57  40.09  15  < 111>  173.316   0.000                                           
  93 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   45              G M  8:39:19     1385.91  40.52  16  < 102>  137.644   0.000                                           
  94 KACZYŃSKI MARIAN                3   29              GSM  8:48:54     1385.54  40.96  34- 11-  5  150.885  23.980  38.38                                    
  95 JASZCZERSKI ZBIGNIEW            2   43              G M  8:52:21     1385.08  41.39  24-  4-  4  155.614  23.970                                           
  96 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   45              G M  9:01:58     1383.30  41.83   4  < 123>  168.716  23.960                                           
  97 WACHOWSKI ROMAN                 2   28              G M  8:56:40     1381.08  42.27   2  <  99>  161.126  23.950                                           
  98 LASKOWSKI STANISŁAW             3   15              G M  8:49:24     1380.84  42.70  44- 16-  5  151.064  23.940                                           
  99 WACHOWSKI ROMAN                 2   53              G    8:56:44     1380.29  43.14   3  < 100>  161.126   0.000                                           
 100 WACHOWSKI ROMAN                 2    3              G M  8:56:45     1380.09  43.57   4  < 101>  161.126  23.920                                           
 101 WACHOWSKI ROMAN                 2   37              G M  8:56:47     1379.70  44.01   5  < 127>  161.126  23.910                                           
 102 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   32              GSM  8:39:55     1377.59  44.44  17  < 172>  137.644   0.000  38.24                                    
 103 LASKOWSKI STANISŁAW             3   11              G M  8:49:41     1377.27  44.88   2  < 110>  151.064  23.890                                           
 104 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   19              G M  9:05:44     1376.16  45.32  15-  8-  5  173.029  23.880                                           
 105 SZAMBOWSKI JANUSZ               1    5              G M  9:06:12     1375.48  45.75  35-  9-  5  173.585  23.860                                           
 106 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   24              G M  9:06:01     1374.51  46.19  10  < 107>  173.211   0.000                                           
 107 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  101              G    9:06:02     1374.33  46.62  11  < 114>  173.211   0.000                                           
 108 JELIŃSKI ADAM                   1   28              G M  9:05:55     1373.99  47.06   9  < 156>  173.008   0.000                                           
 109 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   10              G M  9:06:02     1372.88  47.49   2  < 166>  173.029  23.820                                           
 110 LASKOWSKI STANISŁAW             3   29              GSM  8:50:04     1372.48  47.93   3  < 180>  151.064  23.810  38.10                                    
 111 PIÓR ZYGMUNT                    1   40              G M  9:06:19     1372.08  48.37  16  < 112>  173.316   0.000                                           
 112 PIÓR ZYGMUNT                    1   64              G    9:06:20     1371.89  48.80  17  < 113>  173.316   0.000                                           
 113 PIÓR ZYGMUNT                    1   26              G M  9:06:22     1371.53  49.24  18  < 154>  173.316   0.000                                           
 114 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   75              G    9:06:18     1371.43  49.67  12  < 116>  173.211   0.000                                           
 115 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   23              G M  9:02:22     1370.21  50.11   2  < 226>  167.668  23.760                                           
 116 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   46              G M  9:06:25     1370.16  50.54  13  < 121>  173.211   0.000                                           
 117 MIOTK SŁAWOMIR                  1    9              G M  9:06:20     1370.07  50.98   2  < 148>  173.086  23.730                                           
 118 SZAMBOWSKI JANUSZ               1    9              G M  9:06:45     1369.51  51.42   2  < 119>  173.585  23.720                                           
 119 SZAMBOWSKI JANUSZ               1   11              G M  9:06:50     1368.61  51.85   3  < 120>  173.585  23.710                                           
 120 SZAMBOWSKI JANUSZ               1   29              G M  9:06:52     1368.25  52.29   4  < 221>  173.585  23.700                                           
 121 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1    1              G M  9:06:40     1367.46  52.72  14  < 139>  173.211   0.000                                           
 122 KACZYŃSKI MARIAN                3   33              GSM  8:50:23     1366.92  53.16   2  < 182>  150.885  23.680  37.89                                    
 123 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   10              G M  9:03:36     1365.02  53.59   5  < 142>  168.716  23.670                                           
 124 BIRNA PIOTR                     3   44              G M  8:46:28     1363.36  54.03   2  < 126>  145.152  23.660                                           
 125 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   38              G M  8:50:56     1361.76  54.47  24-  5-  5  151.064  23.650                                           
 126 BIRNA PIOTR                     3   15              G M  8:46:37     1361.44  54.90   3  < 343>  145.152  23.640                                           
 127 WACHOWSKI ROMAN                 2   68              G    8:58:24     1360.86  55.34   6  < 135>  161.126   0.000                                           
 128 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    9              G M  8:51:10     1358.92  55.77   4  < 168>  151.067  23.610                                           
 129 GRABAN RYSZARD                  3   54              G    8:50:50     1358.63  56.21   2  < 136>  150.581   0.000                                           
 130 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   45              G M  9:07:24     1357.84  56.64  59- 15-  5  172.989  23.590                                           
 130 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   21              G M  9:07:24     1357.84  56.64   2  < 152>  172.989  23.590                                           
 132 GZELA ANDRZEJ                   1   16              G M  9:07:35     1356.76  57.52  22-  7-  5  173.100  23.570                                           
 133 DYBICH JANUSZ                   2   36              G M  9:05:19     1354.95  57.95  36- 10-  5  169.798  23.560                                           
 134 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   47              G M  9:04:34     1354.74  58.39  42-  9-  5  168.755  23.550                                           
 135 WACHOWSKI ROMAN                 2   55              G    8:58:59     1354.19  58.82   7  < 158>  161.126   0.000                                           
 136 GRABAN RYSZARD                  3   67              G    8:51:12     1354.15  59.26   3  < 381>  150.581   0.000                                           
 137 GZELA ANDRZEJ                   1   20              G M  9:07:56     1353.05  59.69   2  < 190>  173.100  23.520                                           
 138 SZRAMKA GRZEGORZ                3   21              G M  8:41:45     1352.77  60.13  17-  5-  5  137.644  23.500                                           
 139 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   76              G    9:08:05     1352.33  60.57  15  < 139>  173.211   0.000                                           
 139 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   52              G    9:08:05     1352.33  60.57  16  < 159>  173.211   0.000                                           
 141 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1    4              G M  9:06:27     1352.23  61.44  22-  9-  5  170.989  23.470                                           
 142 RÓŻYŃSKI JERZY                  1    2              G M  9:04:47     1352.07  61.87   6  < 147>  168.716   0.000                                           
 143 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   12              G M  9:04:50     1351.84  62.31   2  < 294>  168.755  23.450                                           
 144 KREZYMON JÓZEF                  1   36              G M  9:06:33     1350.87  62.75  65- 15-  5  170.952  23.440                                           
 145 SZRAMKA GRZEGORZ                3   19              GSM  8:41:54     1350.78  63.18   2  < 196>  137.644  23.430  37.48                                    
 146 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   29              G M  9:06:39     1350.09  63.62   2  < 149>  170.989  23.420                                           
 147 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   44              G M  9:05:00     1349.73  64.05   7  < 154>  168.716   0.000                                           
 148 MIOTK SŁAWOMIR                  1   16              G M  9:08:16     1349.42  64.49   3  < 202>  173.086  23.400                                           
 149 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   24              G M  9:06:44     1349.20  64.92   3  < 239>  170.989  23.380                                           
 150 DYBICH JANUSZ                   2   41              G M  9:06:00     1347.60  65.36   2  < 153>  169.798  23.370                                           
 151 BURCZYK HENRYK                  3   69              G    8:52:16     1346.73  65.80   6  < 186>  151.193   0.000                                           
 152 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   53              G    9:08:29     1346.39  66.23   3  < 165>  172.989   0.000                                           
 153 DYBICH JANUSZ                   2    7              G M  9:06:07     1346.36  66.67   3  < 171>  169.798  23.340                                           
 154 PIÓR ZYGMUNT                    1    9              G M  9:08:45     1346.14  67.10  19  < 157>  173.316   0.000                                           
 154 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   19              G M  9:05:20     1346.14  67.10   8  < 248>  168.716   0.000                                           
 156 JELIŃSKI ADAM                   1   37              G M  9:08:32     1346.02  67.97  10  < 160>  173.008   0.000                                           
 157 PIÓR ZYGMUNT                    1   38              G M  9:08:47     1345.80  68.41  20  < 161>  173.316   0.000                                           
 158 WACHOWSKI ROMAN                 2   30              G M  8:59:45     1345.52  68.85   8  < 162>  161.126  23.290                                           
 159 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   92              G    9:08:46     1345.15  69.28  17  < 199>  173.211   0.000                                           
 160 JELIŃSKI ADAM                   1   12              G M  9:08:37     1345.14  69.72  11  < 192>  173.008   0.000                                           
 161 PIÓR ZYGMUNT                    1    3              G M  9:08:52     1344.93  70.15  21  < 163>  173.316   0.000                                           
 162 WACHOWSKI ROMAN                 2   13              G M  8:59:49     1344.77  70.59   9  < 164>  161.126   0.000                                           
 163 PIÓR ZYGMUNT                    1   49              G M  9:08:54     1344.58  71.02  22  < 204>  173.316   0.000                                           
 164 WACHOWSKI ROMAN                 2   69              G    8:59:52     1344.21  71.46  10  < 191>  161.126   0.000                                           
 165 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   22              G M  9:08:46     1343.43  71.90   4  < 183>  172.989  23.210                                           
 166 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1    4              G M  9:08:48     1343.39  72.33   3  < 251>  173.029  23.200                                           
 167 KOSZCZYŃSKI PIOTR               1   16              G M  9:08:54     1343.00  72.77   6-  1-  1  173.112  23.190                                           
 168 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    6              GSM  8:52:36     1341.63  73.20   5  < 228>  151.067  23.180  37.08                                    
 169 BĄBER WALDEMAR                  2   20              G M  8:58:50     1341.57  73.64  41-  2-  1  159.423  23.170                                           
 170 MYKOWSKI TADEUSZ                2   22              G M  8:59:05     1341.51  74.07  31-  4-  4  159.752  23.160                                           
 171 DYBICH JANUSZ                   2    8              G M  9:06:35     1341.39  74.51   4  < 218>  169.798  23.140                                           
 172 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   35              GSM  8:42:37     1341.34  74.95  18  < 213>  137.644   0.000  37.01                                    
 173 MYKOWSKI TADEUSZ                2   37              G M  8:59:07     1341.14  75.38   2  < 174>  159.752  23.120                                           
 174 MYKOWSKI TADEUSZ                2   31              G M  8:59:11     1340.39  75.82   3  < 178>  159.752  23.110                                           
 175 BUJAK SŁAWOMIR                  1    3              G M  9:08:26     1339.96  76.25   4  < 175>  172.095  23.100                                           
 175 BUJAK SŁAWOMIR                  1   32              G M  9:08:26     1339.96  76.25   5  < 177>  172.095  23.100                                           
 177 BUJAK SŁAWOMIR                  1   14              G M  9:08:31     1339.09  77.12   6  < 219>  172.095   0.000                                           
 178 MYKOWSKI TADEUSZ                2   23              G M  8:59:19     1338.89  77.56   4          159.752  23.070                                           
 179 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   49              G M  9:07:15     1338.62  78.00  30-  1-  1  170.339  23.060                                           
 180 LASKOWSKI STANISŁAW             3   13              G M  8:52:54     1338.03  78.43   4  < 181>  151.064  23.050                                           
 181 LASKOWSKI STANISŁAW             3   44              GSM  8:52:59     1337.05  78.87   5  < 232>  151.064  23.030  36.86                                    
 182 KACZYŃSKI MARIAN                3   20              G M  8:53:01     1335.07  79.30   3  < 203>  150.885  23.020                                           
 183 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1    8              G M  9:09:37     1334.62  79.74   5  < 201>  172.989  23.010                                           
 184 SUROWIECKI MAREK                2   56              G    8:59:34     1334.54  80.17   2  < 185>  159.566   0.000                                           
 185 SUROWIECKI MAREK                2   40              GSM  8:59:36     1334.16  80.61   3  < 188>  159.566  22.990  36.79                                    
 186 BURCZYK HENRYK                  3   54              G    8:53:20     1334.06  81.05   7  < 207>  151.193   0.000                                           
 187 ERDMANN LUCYNA                  1   54              G    9:09:50     1334.00  81.48  17  < 231>  173.197   0.000                                           
 188 SUROWIECKI MAREK                2   49              G M  8:59:37     1333.98  81.92   4  < 193>  159.566  22.960                                           
 189 PATOCKI BENEDYKT                1   27              G M  9:10:06     1333.62  82.35  21-  1-  1  173.504  22.950                                           
 190 GZELA ANDRZEJ                   1   12              G M  9:09:50     1333.25  82.79   3  < 206>  173.100  22.940                                           
 191 WACHOWSKI ROMAN                 2   72              G    9:00:52     1333.09  83.22  11  < 242>  161.126   0.000                                           
 192 JELIŃSKI ADAM                   1   23              G M  9:09:47     1333.05  83.66  12  < 195>  173.008   0.000                                           
 193 SUROWIECKI MAREK                2   62              G    8:59:45     1332.49  84.10   5  < 197>  159.566   0.000                                           
 194 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   18              GSM  8:59:42     1332.31  84.53  45-  2-  1  159.478  22.890  36.63                                    
 195 JELIŃSKI ADAM                   1   30              G M  9:09:52     1332.20  84.97  13  < 296>  173.008   0.000                                           
 196 SZRAMKA GRZEGORZ                3   25              GSM  8:43:20     1332.04  85.40   3  < 367>  137.644  22.870  36.59                                    
 197 SUROWIECKI MAREK                2    9              GSM  8:59:48     1331.94  85.84   6  < 208>  159.566  22.860  36.58                                    
 198 GRABOWSKI STANISŁAW             1   31              G M  9:09:52     1331.86  86.27  23-  5-  5  172.964  22.850                                           
 199 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   56              G    9:10:05     1331.54  86.71  18  < 212>  173.211   0.000                                           
 200 GRABOWSKI STANISŁAW             1   28              G M  9:09:56     1331.18  87.15   2  < 209>  172.964  22.830                                           
 201 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   27              G M  9:09:58     1331.03  87.58   6  < 241>  172.989  22.820                                           
 202 MIOTK SŁAWOMIR                  1   17              G M  9:10:03     1330.92  88.02   4  < 315>  173.086  22.810                                           
 203 KACZYŃSKI MARIAN                3    9              G M  8:53:23     1330.75  88.45   4  < 359>  150.885  22.790                                           
 204 PIÓR ZYGMUNT                    1   17              G M  9:10:18     1330.13  88.89  23  < 278>  173.316   0.000                                           
 205 PORA JAROSŁAW                   3   22              G M  8:37:19     1329.42  89.32   9  < 254>  129.375  22.770                                           
 206 GZELA ANDRZEJ                   1   25              G M  9:10:15     1328.98  89.76   4  < 320>  173.100  22.760                                           
 207 BURCZYK HENRYK                  3   23              G M  8:53:58     1326.64  90.20   8  < 265>  151.193  22.750                                           
 208 SUROWIECKI MAREK                2    6              GSM  9:00:18     1326.40  90.63   7  < 223>  159.566  22.740  36.38                                    
 209 GRABOWSKI STANISŁAW             1   42              G M  9:10:34     1324.72  91.07   3  < 257>  172.964  22.730                                           
 210 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   20              GSM  8:54:06     1323.96  91.50   2  < 211>  151.064  22.720  36.35                                    
 211 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3    4              GSM  8:54:07     1323.77  91.94   3  < 230>  151.064  22.710  36.33                                    
 212 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   85              G    9:10:52     1323.57  92.37  19  < 216>  173.211   0.000                                           
 213 KREZYMON JÓZEF                  1    1              G M  9:09:10     1323.50  92.81   2  < 262>  170.952  22.690                                           
 213 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    7              GSM  8:44:00     1323.50  92.81  19  < 215>  137.644   0.000  36.30                                    
 215 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   40              G M  8:44:04     1322.65  93.68  20  < 229>  137.644   0.000                                           
 216 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   67              G    9:11:00     1322.22  94.12  20  < 216>  173.211   0.000                                           
 216 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1    3              G M  9:11:00     1322.22  94.12  21  < 222>  173.211   0.000                                           
 218 DYBICH JANUSZ                   2   30              G M  9:08:29     1321.56  94.99   5  < 220>  169.798  22.630                                           
 219 BUJAK SŁAWOMIR                  1    5              G M  9:10:16     1321.10  95.42   7  < 244>  172.095   0.000                                           
 220 DYBICH JANUSZ                   2   42              G M  9:08:32     1321.04  95.86   6  < 224>  169.798   0.000                                           
 221 SZAMBOWSKI JANUSZ               1   49              G M  9:11:25     1320.88  96.30   5  < 261>  173.585  22.600                                           
 222 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   59              G    9:11:13     1320.04  96.73  22  < 227>  173.211   0.000                                           
 223 SUROWIECKI MAREK                2   44              GSM  9:00:55     1319.64  97.17   8  < 304>  159.566   0.000  36.12                                    
 224 DYBICH JANUSZ                   2   43              G M  9:08:44     1318.99  97.60   7  < 299>  169.798   0.000                                           
 225 JASZCZERSKI ZBIGNIEW            2   24              G M  8:58:00     1318.76  98.04   2  < 355>  155.614  22.550                                           
 226 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   18              G M  9:07:10     1318.49  98.47   3  < 290>  167.668  22.540                                           
 227 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  104              G    9:11:25     1318.03  98.91  23  < 233>  173.211   0.000                                           
 228 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   34              GSM  8:54:37     1318.02  99.35   6  < 269>  151.067   0.000  36.03                                    
 229 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   11              G M  8:44:27     1317.80  99.78  21          137.644   0.000                                           
 230 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   22              GSM  8:54:39     1317.61 100.22   4  < 236>  151.064  22.500  36.00                                    
 231 ERDMANN LUCYNA                  1   34              G M  9:11:31     1316.92 100.65  18  < 237>  173.197   0.000                                           
 232 LASKOWSKI STANISŁAW             3   51              G    8:54:46     1316.27 101.09   6  < 256>  151.064   0.000                                           
 233 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  102              G    9:11:37     1316.03 101.53  24  < 234>  173.211   0.000                                           
 234 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   26              G M  9:11:45     1314.69 101.96  25  < 243>  173.211   0.000                                           
 235 SZYMAŃSKI LESZEK                2   47              G M  9:01:41     1313.98 102.40  40-  4-  4  159.890  22.450                                           
 236 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   17              GSM  8:54:59     1313.79 102.83   5          151.064  22.430  35.90                                    
 237 ERDMANN LUCYNA                  1   21              G M  9:11:51     1313.59 103.27  19          173.197   0.000                                           
 238 SZYMAŃSKI LESZEK                2   23              G M  9:01:45     1313.27 103.70   2  < 266>  159.890  22.410                                           
 239 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   30              G M  9:10:16     1312.61 104.14   4  < 249>  170.989  22.400                                           
 240 GÓRSKI JAN                      1   25              G M  9:11:32     1312.38 104.58  18-  4-  4  172.622  22.390                                           
 241 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   16              G M  9:11:49     1312.35 105.01   7  < 289>  172.989   0.000                                           
 242 WACHOWSKI ROMAN                 2   18              G M  9:02:47     1312.28 105.45  12  < 365>  161.126   0.000                                           
 243 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   49              G M  9:12:02     1311.87 105.88  26  < 246>  173.211   0.000                                           
 244 BUJAK SŁAWOMIR                  1   20              G M  9:11:12     1311.70 106.32   8  < 250>  172.095   0.000                                           
 245 GÓRSKI JAN                      1   17              G M  9:11:37     1311.55 106.75   2  < 252>  172.622  22.340                                           
 246 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   72              G    9:12:05     1311.38 107.19  27  < 246>  173.211   0.000                                           
 246 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   47              G M  9:12:05     1311.38 107.19  28  < 275>  173.211   0.000                                           
 248 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   49              G M  9:08:42     1310.93 108.06   9  < 317>  168.716   0.000                                           
 249 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   10              G M  9:10:27     1310.76 108.50   5  < 328>  170.989  22.290                                           
 250 BUJAK SŁAWOMIR                  1    1              G M  9:11:20     1310.37 108.93   9  < 309>  172.095   0.000                                           
 251 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1    7              G M  9:12:06     1309.83 109.37   4  < 313>  173.029  22.270                                           
 252 GÓRSKI JAN                      1   26              G M  9:11:49     1309.56 109.80   3  < 276>  172.622  22.260                                           
 253 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   11              G M  9:03:14     1309.25 110.24  43-  6-  5  161.343  22.250                                           
 254 PORA JAROSŁAW                   3    1              GSM  8:38:49     1309.24 110.68  10  < 255>  129.375   0.000  35.58                                    
 255 PORA JAROSŁAW                   3   29              G M  8:38:50     1309.02 111.11  11  < 259>  129.375   0.000                                           
 256 LASKOWSKI STANISŁAW             3   38              G M  8:55:32     1307.54 111.55   7  < 268>  151.064   0.000                                           
 257 GRABOWSKI STANISŁAW             1   11              G M  9:12:21     1306.87 111.98   4  < 264>  172.964  22.210                                           
 258 KRUPKE KRZYSZTOF                1   11              G M  9:11:04     1306.40 112.42  17-  4-  4  171.226  22.190                                           
 259 PORA JAROSŁAW                   3   75              GS   8:39:02     1306.38 112.85  12  < 270>  129.375   0.000  35.49                                    
 260 GUZ TOMASZ                      3    1              G M  8:51:48     1306.05 113.29   2  < 263>  146.016  22.170                                           
 261 SZAMBOWSKI JANUSZ               1   17              G M  9:12:57     1305.64 113.73   6  < 341>  173.585   0.000                                           
 262 KREZYMON JÓZEF                  1    8              G M  9:10:57     1305.48 114.16   3  < 274>  170.952  22.150                                           
 263 GUZ TOMASZ                      3   19              G M  8:51:51     1305.46 114.60   3  < 332>  146.016  22.140                                           
 264 GRABOWSKI STANISŁAW             1    1              G M  9:12:30     1305.39 115.03   5          172.964  22.130                                           
 265 BURCZYK HENRYK                  3   44              GSM  8:55:54     1304.51 115.47   9  < 327>  151.193  22.120  35.39                                    
 266 SZYMAŃSKI LESZEK                2   25              G M  9:02:35     1304.34 115.90   3  < 323>  159.890  22.110                                           
 267 KLEJSZMIT ARTUR                 1   50              G M  9:11:25     1304.30 116.34  40-  4-  4  171.407  22.100                                           
 268 LASKOWSKI STANISŁAW             3    6              G M  8:55:56     1303.03 116.78   8  < 360>  151.064   0.000                                           
 269 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   55              G    8:56:01     1302.12 117.21   7  < 281>  151.067   0.000                                           
 270 PORA JAROSŁAW                   3    8              G M  8:39:23     1301.78 117.65  13  < 271>  129.375   0.000                                           
 271 PORA JAROSŁAW                   3   37              G M  8:39:24     1301.56 118.08  14  < 272>  129.375   0.000                                           
 272 PORA JAROSŁAW                   3   48              G M  8:39:26     1301.12 118.52  15  < 277>  129.375   0.000                                           
 273 MAZELLA JAN                     1   11              G M  9:11:23     1300.95 118.95  33-  4-  4  170.923  22.030                                           
 274 KREZYMON JÓZEF                  1   10              GSM  9:11:28     1300.35 119.39   4  < 288>  170.952  22.020  35.23                                    
 275 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   77              G    9:13:16     1299.73 119.83  29  < 312>  173.211   0.000                                           
 276 GÓRSKI JAN                      1   27              G M  9:12:49     1299.70 120.26   4          172.622  22.000                                           
 277 PORA JAROSŁAW                   3    9              G M  8:39:33     1299.60 120.70  16  < 314>  129.375   0.000                                           
 278 PIÓR ZYGMUNT                    1   16              G M  9:13:24     1299.22 121.13  24  < 279>  173.316   0.000                                           
 279 PIÓR ZYGMUNT                    1   27              G M  9:13:27     1298.73 121.57  25  < 280>  173.316   0.000                                           
 280 PIÓR ZYGMUNT                    1   52              G    9:13:29     1298.41 122.00  26  < 282>  173.316   0.000                                           
 281 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   54              G    8:56:22     1298.20 122.44   8  < 308>  151.067   0.000                                           
 282 PIÓR ZYGMUNT                    1   32              G M  9:13:31     1298.09 122.88  27  < 282>  173.316   0.000                                           
 282 PIÓR ZYGMUNT                    1   62              G    9:13:31     1298.09 122.88  28  < 287>  173.316   0.000                                           
 284 KOZŁOWSKI RYSZARD               3   10              G M  8:52:34     1298.02 123.75  26-  1-  1  146.114  21.910                                           
 285 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2    6              G M  9:04:19     1297.84 124.18   2  < 302>  161.343  21.900                                           
 286 MAZELLA JAN                     1   10              G M  9:11:43     1297.66 124.62   2  < 318>  170.923  21.890                                           
 287 PIÓR ZYGMUNT                    1   28              G M  9:13:34     1297.60 125.05  29  < 390>  173.316   0.000                                           
 288 KREZYMON JÓZEF                  1   30              G M  9:11:45     1297.55 125.49   5  < 292>  170.952  21.870                                           
 289 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1    4              G M  9:13:22     1297.09 125.93   8  < 291>  172.989   0.000                                           
 290 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   49              G M  9:09:17     1296.90 126.36   4  < 293>  167.668  21.840                                           
 291 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1    2              G M  9:13:24     1296.77 126.80   9  < 295>  172.989   0.000                                           
 292 KREZYMON JÓZEF                  1   27              G M  9:11:51     1296.56 127.23   6  < 398>  170.952   0.000                                           
 293 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   39              G M  9:09:20     1296.40 127.67   5  < 326>  167.668  21.810                                           
 294 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   42              G M  9:10:13     1295.96 128.10   3  < 297>  168.755  21.800                                           
 295 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   23              G M  9:13:31     1295.64 128.54  10  < 300>  172.989   0.000                                           
 296 JELIŃSKI ADAM                   1   33              G M  9:13:32     1295.62 128.98  14  < 297>  173.008   0.000                                           
 297 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   44              G M  9:10:17     1295.29 129.41   4  < 303>  168.755  21.770                                           
 297 JELIŃSKI ADAM                   1    6              G M  9:13:34     1295.29 129.41  15          173.008   0.000                                           
 299 DYBICH JANUSZ                   2   12              G M  9:11:08     1294.85 130.28   8  < 301>  169.798   0.000                                           
 300 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   35              G M  9:13:38     1294.51 130.72  11  < 338>  172.989   0.000                                           
 301 DYBICH JANUSZ                   2   22              G M  9:11:11     1294.36 131.15   9  < 322>  169.798   0.000                                           
 302 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   47              G M  9:04:42     1293.85 131.59   3  < 448>  161.343  21.710                                           
 303 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   69              G    9:10:28     1293.47 132.03   5  < 393>  168.755   0.000                                           
 304 SUROWIECKI MAREK                2   15              G M  9:03:22     1293.43 132.46   9  < 305>  159.566   0.000                                           
 305 SUROWIECKI MAREK                2   27              G M  9:03:23     1293.25 132.90  10  < 307>  159.566   0.000                                           
 306 KRUPKE KRZYSZTOF                1   13              G M  9:12:25     1293.09 133.33   2  < 348>  171.226  21.670                                           
 307 SUROWIECKI MAREK                2   52              G    9:03:36     1290.99 133.77  11  < 311>  159.566   0.000                                           
 308 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   36              G M  8:57:02     1290.80 134.20   9  < 310>  151.067   0.000                                           
 309 BUJAK SŁAWOMIR                  1    7              G M  9:13:21     1290.55 134.64  10  < 316>  172.095   0.000                                           
 310 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   60              G    8:57:04     1290.44 135.08  10          151.067   0.000                                           
 311 SUROWIECKI MAREK                2   11              G M  9:03:40     1290.29 135.51  12  < 344>  159.566   0.000                                           
 312 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   81              G    9:14:17     1289.89 135.95  30  < 334>  173.211   0.000                                           
 313 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   15              G M  9:14:09     1289.82 136.38   5  < 347>  173.029  21.590                                           
 314 PORA JAROSŁAW                   3   96              G    8:40:22     1289.02 136.82  17  < 325>  129.375   0.000                                           
 315 MIOTK SŁAWOMIR                  1   10              G M  9:14:21     1288.32 137.25   5  < 321>  173.086  21.570                                           
 316 BUJAK SŁAWOMIR                  1   24              G M  9:13:37     1287.98 137.69  11  < 444>  172.095   0.000                                           
 317 RÓŻYŃSKI JERZY                  1    9              G M  9:11:02     1287.58 138.13  10  < 319>  168.716   0.000                                           
 318 MAZELLA JAN                     1   12              G M  9:12:47     1287.23 138.56   3  < 455>  170.923  21.540                                           
 319 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   51              G    9:11:06     1286.93 139.00  11  < 430>  168.716   0.000                                           
 320 GZELA ANDRZEJ                   1   15              G M  9:14:31     1286.83 139.43   5  < 417>  173.100  21.520                                           
 321 MIOTK SŁAWOMIR                  1   11              G M  9:14:34     1286.25 139.87   6  < 418>  173.086   0.000                                           
 322 DYBICH JANUSZ                   2   16              G M  9:12:05     1285.54 140.31  10          169.798   0.000                                           
 323 SZYMAŃSKI LESZEK                2   14              G M  9:04:23     1285.46 140.74   4          159.890  21.480                                           
 324 KRAUZE STANISŁAW                1   18              G M  9:10:35     1285.16 141.18  43-  4-  4  167.821  21.470                                           
 325 PORA JAROSŁAW                   3   60              G    8:40:41     1284.97 141.61  18          129.375   0.000                                           
 326 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   51              G    9:10:30     1284.81 142.05   6  < 330>  167.668   0.000                                           
 327 BURCZYK HENRYK                  3   22              G M  8:57:43     1284.38 142.48  10  < 331>  151.193  21.440                                           
 328 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   16              G M  9:13:08     1284.34 142.92   6  < 333>  170.989   0.000                                           
 329 DOERING KAZIMIERZ               3   42              G M  8:57:42     1283.82 143.36  36-  6-  5  151.105  21.420                                           
 330 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   34              G M  9:10:40     1283.17 143.79   7  < 375>  167.668   0.000                                           
 331 BURCZYK HENRYK                  3    7              G M  8:57:50     1283.11 144.23  11  < 342>  151.193   0.000                                           
 332 GUZ TOMASZ                      3   20              G M  8:53:50     1282.72 144.66   4  < 353>  146.016  21.390                                           
 333 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   14              G M  9:13:20     1282.42 145.10   7  < 335>  170.989   0.000                                           
 334 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   35              G M  9:15:13     1280.99 145.53  31  < 434>  173.211   0.000                                           
 335 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   15              G M  9:13:29     1280.98 145.97   8  < 352>  170.989   0.000                                           
 336 DOERING KAZIMIERZ               3    7              G M  8:57:59     1280.73 146.41   2  < 337>  151.105  21.340                                           
 337 DOERING KAZIMIERZ               3   27              G M  8:58:01     1280.37 146.84   3  < 339>  151.105  21.330                                           
 338 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   41              G M  9:15:08     1280.14 147.28  12  < 358>  172.989   0.000                                           
 339 DOERING KAZIMIERZ               3   26              G M  8:58:03     1280.01 147.71   4  < 351>  151.105  21.310                                           
 340 BĄBER WALDEMAR                  2   54              G    9:04:33     1279.99 148.15   2          159.423   0.000                                           
 341 SZAMBOWSKI JANUSZ               1   50              G M  9:15:39     1279.65 148.58   7  < 424>  173.585   0.000                                           
 342 BURCZYK HENRYK                  3   48              G M  8:58:10     1279.49 149.02  12  < 345>  151.193   0.000                                           
 343 BIRNA PIOTR                     3   27              G M  8:53:27     1279.44 149.46   4  < 454>  145.152  21.270                                           
 344 SUROWIECKI MAREK                2   45              GSM  9:04:46     1278.92 149.89  13  < 432>  159.566   0.000  34.01                                    
 345 BURCZYK HENRYK                  3   34              G M  8:58:16     1278.41 150.33  13  < 385>  151.193   0.000                                           
 346 PRABUCKI WALDEMAR               3   22              G M  8:57:56     1278.33 150.76  22-  1-  1  150.758  21.230                                           
 347 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1    3              G M  9:15:25     1277.75 151.20   6  < 438>  173.029   0.000                                           
 348 KRUPKE KRZYSZTOF                1   23              G M  9:14:02     1277.49 151.63   3  < 407>  171.226  21.210                                           
 349 GRDEŃ ARTUR                     3    6              GSM  8:53:43     1277.12 152.07  29-  1-  1  145.230  21.200  33.92                                    
 350 LIEC JAN                        1   43              G M  9:12:42     1276.93 152.51  41-  8-  5  169.449  21.190                                           
 351 DOERING KAZIMIERZ               3    3              G M  8:58:26     1275.87 152.94   5  < 354>  151.105  21.180                                           
 352 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   25              G M  9:14:02     1275.72 153.38   9          170.989   0.000                                           
 353 GUZ TOMASZ                      3   18              G M  8:54:31     1275.06 153.81   5  < 406>  146.016  21.160                                           
 354 DOERING KAZIMIERZ               3   34              GSM  8:58:32     1274.79 154.25   6          151.105   0.000  33.83                                    
 355 JASZCZERSKI ZBIGNIEW            2   38              G M  9:02:06     1274.48 154.68   3  < 413>  155.614  21.140                                           
 356 KRAUZE STANISŁAW                1    3              G M  9:11:46     1273.62 155.12   2  < 414>  167.821  21.120                                           
 357 LIEC JAN                        1   60              G    9:13:04     1273.41 155.56   2  < 388>  169.449   0.000                                           
 358 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   20              G M  9:15:51     1273.38 155.99  13  < 361>  172.989   0.000                                           
 359 KACZYŃSKI MARIAN                3   17              G M  8:58:30     1273.29 156.43   5  < 369>  150.885  21.090                                           
 360 LASKOWSKI STANISŁAW             3   34              G M  8:58:41     1272.83 156.86   9  < 362>  151.064   0.000                                           
 361 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1    9              G M  9:15:55     1272.76 157.30  14  < 377>  172.989   0.000                                           
 362 LASKOWSKI STANISŁAW             3   21              G M  8:58:47     1271.76 157.73  10  < 368>  151.064   0.000                                           
 363 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   54              G    9:06:14     1271.46 158.17  53-  3-  1  160.500   0.000                                           
 364 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   55              G    9:05:26     1271.42 158.61   2          159.478   0.000                                           
 365 RUMIŃSKI HENRYK                 1    4              G M  9:16:22     1270.88 159.04  20-  2-  2  173.305  21.030                                           
 365 WACHOWSKI ROMAN                 2   70              G    9:06:47     1270.88 159.04  13          161.126   0.000                                           
 367 SZRAMKA GRZEGORZ                3   30              G M  8:48:19     1270.76 159.91   4  < 429>  137.644  21.000                                           
 368 LASKOWSKI STANISŁAW             3    8              G M  8:58:53     1270.69 160.35  11  < 373>  151.064   0.000                                           
 369 KACZYŃSKI MARIAN                3   31              GSM  8:58:45     1270.61 160.78   6  < 372>  150.885   0.000  33.57                                    
 370 WOŹNIAK JANUSZ                  1   81              GS   9:13:32     1270.31 161.22  50-  5-  4  169.629   0.000  33.55                                    
 371 WOŹNIAK JANUSZ                  1   33              G M  9:13:34     1270.00 161.66   2  < 403>  169.629  20.960                                           
 372 KACZYŃSKI MARIAN                3   19              G M  8:58:49     1269.90 162.09   7  < 376>  150.885   0.000                                           
 373 LASKOWSKI STANISŁAW             3   47              GSM  8:58:59     1269.62 162.53  12  < 380>  151.064   0.000  33.50                                    
 374 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   35              G M  9:06:26     1269.44 162.96   2  < 451>  160.500  20.930                                           
 375 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   31              G M  9:12:05     1269.41 163.40   8  < 383>  167.668   0.000                                           
 376 KACZYŃSKI MARIAN                3   22              G M  8:58:53     1269.19 163.83   8  < 379>  150.885   0.000                                           
 377 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1    5              G M  9:16:18     1269.18 164.27  15          172.989   0.000                                           
 378 KLEJSZMIT ARTUR                 1   10              G M  9:15:08     1268.43 164.71   2  < 450>  171.407  20.880                                           
 379 KACZYŃSKI MARIAN                3    2              G M  8:58:59     1268.12 165.14   9  < 436>  150.885   0.000                                           
 380 LASKOWSKI STANISŁAW             3   48              G M  8:59:08     1268.03 165.58  13  < 382>  151.064   0.000                                           
 381 GRABAN RYSZARD                  3   16              G M  8:58:47     1267.70 166.01   4  < 384>  150.581  20.850                                           
 382 LASKOWSKI STANISŁAW             3   40              G M  8:59:10     1267.67 166.45  14  < 387>  151.064   0.000                                           
 383 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2    3              G M  9:12:16     1267.65 166.88   9          167.668   0.000                                           
 384 GRABAN RYSZARD                  3   49              G M  8:58:48     1267.52 167.32   5  < 394>  150.581  20.820                                           
 385 BURCZYK HENRYK                  3   55              G    8:59:18     1267.33 167.76  14  < 389>  151.193   0.000                                           
 386 RUMIŃSKI HENRYK                 1   22              G M  9:16:54     1265.92 168.19   2          173.305  20.800                                           
 387 LASKOWSKI STANISŁAW             3    5              G M  8:59:21     1265.72 168.63  15  < 399>  151.064   0.000                                           
 388 LIEC JAN                        1   13              G M  9:13:53     1265.65 169.06   3  < 396>  169.449  20.780                                           
 389 BURCZYK HENRYK                  3   59              G    8:59:29     1265.39 169.50  15  < 401>  151.193   0.000                                           
 390 PIÓR ZYGMUNT                    1   51              G    9:16:59     1265.23 169.93  30  < 390>  173.316   0.000                                           
 390 PIÓR ZYGMUNT                    1   60              G    9:16:59     1265.23 169.93  31  < 395>  173.316   0.000                                           
 392 KANTAK BOGUMIŁ                  1   30              G M  9:06:47     1265.02 170.81  22-  1-  1  160.384  20.730                                           
 393 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   34              G M  9:13:26     1264.71 171.24   6  < 400>  168.755  20.720                                           
 394 GRABAN RYSZARD                  3   45              G M  8:59:04     1264.68 171.68   6  < 447>  150.581  20.710                                           
 395 PIÓR ZYGMUNT                    1   48              G M  9:17:03     1264.62 172.11  32  < 397>  173.316   0.000                                           
 396 LIEC JAN                        1   55              G    9:14:04     1263.92 172.55   4  < 405>  169.449   0.000                                           
 397 PIÓR ZYGMUNT                    1   69              G    9:17:08     1263.85 172.98  33          173.316   0.000                                           
 398 KREZYMON JÓZEF                  1   12              G M  9:15:22     1262.88 173.42   7  < 410>  170.952   0.000                                           
 399 LASKOWSKI STANISŁAW             3   43              GSM  8:59:43     1261.85 173.86  16          151.064   0.000  33.05                                    
 400 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   15              G M  9:13:45     1261.72 174.29   7  < 402>  168.755   0.000                                           
 401 BURCZYK HENRYK                  3   51              G    8:59:50     1261.69 174.73  16  < 404>  151.193   0.000                                           
 402 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   21              G M  9:13:49     1261.09 175.16   8  < 409>  168.755   0.000                                           
 403 WOŹNIAK JANUSZ                  1   29              G M  9:14:34     1260.56 175.60   3  < 419>  169.629  20.610                                           
 404 BURCZYK HENRYK                  3    9              G M  8:59:57     1260.47 176.03  17          151.193   0.000                                           
 405 LIEC JAN                        1   11              G M  9:14:31     1259.69 176.47   5  < 408>  169.449  20.590                                           
 406 GUZ TOMASZ                      3    6              G M  8:55:58     1259.12 176.91   6          146.016   0.000                                           
 407 KRUPKE KRZYSZTOF                1   26              G M  9:16:01     1258.86 177.34   4          171.226  20.570                                           
 408 LIEC JAN                        1   58              G    9:14:37     1258.75 177.78   6  < 411>  169.449   0.000                                           
 409 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1    6              G M  9:14:04     1258.74 178.21   9          168.755   0.000                                           
 410 KREZYMON JÓZEF                  1   84              G    9:15:49     1258.70 178.65   8  < 412>  170.952   0.000                                           
 411 LIEC JAN                        1   34              G M  9:14:41     1258.13 179.08   7  < 416>  169.449  20.520                                           
 412 KREZYMON JÓZEF                  1   28              GSM  9:15:53     1258.08 179.52   9  < 415>  170.952   0.000  32.82                                    
 413 JASZCZERSKI ZBIGNIEW            2   16              G M  9:03:42     1258.00 179.96   4          155.614  20.500                                           
 414 KRAUZE STANISŁAW                1    6              G M  9:13:28     1257.40 180.39   3  < 435>  167.821  20.490                                           
 415 KREZYMON JÓZEF                  1   70              GS   9:15:58     1257.31 180.83  10  < 421>  170.952   0.000  32.77                                    
 416 LIEC JAN                        1   17              G M  9:14:49     1256.89 181.26   8          169.449  20.470                                           
 417 GZELA ANDRZEJ                   1   14              G M  9:17:44     1256.78 181.70   6  < 420>  173.100   0.000                                           
 418 MIOTK SŁAWOMIR                  1   34              G M  9:17:44     1256.68 182.14   7  < 422>  173.086   0.000                                           
 419 WOŹNIAK JANUSZ                  1   21              GSM  9:14:59     1256.67 182.57   4  < 442>  169.629  20.440  32.70                                    
 420 GZELA ANDRZEJ                   1   13              G M  9:17:46     1256.47 183.01   7          173.100   0.000                                           
 421 KREZYMON JÓZEF                  1   45              GSM  9:16:05     1256.23 183.44  11  < 425>  170.952   0.000  32.66                                    
 422 MIOTK SŁAWOMIR                  1    1              G M  9:17:49     1255.92 183.88   8  < 423>  173.086   0.000                                           
 423 MIOTK SŁAWOMIR                  1   35              G M  9:17:52     1255.46 184.31   9          173.086   0.000                                           
 424 SZAMBOWSKI JANUSZ               1   28              G M  9:18:16     1255.44 184.75   8  < 426>  173.585   0.000                                           
 425 KREZYMON JÓZEF                  1   40              G M  9:16:12     1255.15 185.19  12  < 428>  170.952   0.000                                           
 426 SZAMBOWSKI JANUSZ               1    6              G M  9:18:21     1254.68 185.62   9          173.585   0.000                                           
 427 GUZ KAZIMIERZ                   3   11              G M  8:56:31     1253.48 186.06  32-  1-  1  146.051  20.350                                           
 428 KREZYMON JÓZEF                  1   21              G M  9:16:23     1253.47 186.49  13  < 431>  170.952   0.000                                           
 429 SZRAMKA GRZEGORZ                3   10              GSM  8:49:49     1253.40 186.93   5          137.644  20.330  32.52                                    
 430 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   52              G    9:14:40     1252.84 187.36  12  < 445>  168.716   0.000                                           
 431 KREZYMON JÓZEF                  1   64              G    9:16:31     1252.24 187.80  14  < 441>  170.952   0.000                                           
 432 SUROWIECKI MAREK                2   14              G M  9:07:26     1252.15 188.24  14  < 433>  159.566   0.000                                           
 433 SUROWIECKI MAREK                2    7              G M  9:07:28     1251.83 188.67  15  < 437>  159.566   0.000                                           
 434 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   86              G    9:18:25     1251.37 189.11  32  < 440>  173.211   0.000                                           
 435 KRAUZE STANISŁAW                1   16              G M  9:14:08     1251.15 189.54   4          167.821  20.260                                           
 436 KACZYŃSKI MARIAN                3    1              GSM  9:00:39     1250.60 189.98  10  < 457>  150.885   0.000  32.40                                    
 437 SUROWIECKI MAREK                2   46              G M  9:07:36     1250.52 190.41  16  < 439>  159.566   0.000                                           
 438 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1    1              G M  9:18:23     1250.36 190.85   7  < 446>  173.029   0.000                                           
 439 SUROWIECKI MAREK                2   57              G    9:07:38     1250.19 191.29  17          159.566   0.000                                           
 440 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   41              G M  9:18:33     1250.17 191.72  33  < 443>  173.211   0.000                                           
 441 KREZYMON JÓZEF                  1   62              G    9:16:45     1250.11 192.16  15          170.952   0.000                                           
 442 WOŹNIAK JANUSZ                  1    6              GSM  9:15:44     1249.72 192.59   5          169.629  20.190  32.30                                    
 443 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   97              G    9:18:40     1249.12 193.03  34  < 449>  173.211   0.000                                           
 444 BUJAK SŁAWOMIR                  1   13              G M  9:17:47     1249.03 193.46  12          172.095   0.000                                           
 445 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   58              G    9:15:05     1248.98 193.90  13          168.716   0.000                                           
 446 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1    6              G M  9:18:33     1248.86 194.34   8          173.029   0.000                                           
 447 GRABAN RYSZARD                  3   75              G    9:00:38     1248.25 194.77   7          150.581   0.000                                           
 448 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   39              G M  9:09:24     1246.86 195.21   4  < 452>  161.343  20.120                                           
 449 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   88              G    9:18:57     1246.57 195.64  35  < 453>  173.211   0.000                                           
 450 KLEJSZMIT ARTUR                 1    2              G M  9:17:31     1246.45 196.08   3  < 456>  171.407  20.100                                           
 451 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   72              G    9:08:47     1246.28 196.51   3          160.500   0.000                                           
 452 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   54              G    9:09:30     1245.89 196.95   5  < 459>  161.343   0.000                                           
 453 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  110              G    9:19:02     1245.82 197.39  36  < 458>  173.211   0.000                                           
 454 BIRNA PIOTR                     3   41              G M  8:56:31     1245.76 197.82   5          145.152  20.050                                           
 455 MAZELLA JAN                     1   23              G M  9:17:14     1245.49 198.26   4          170.923  20.040                                           
 456 KLEJSZMIT ARTUR                 1   47              G M  9:17:38     1245.39 198.69   4          171.407  20.030                                           
 457 KACZYŃSKI MARIAN                3   26              GSM  9:01:11     1245.10 199.13  11          150.885   0.000  32.03                                    
 458 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   91              G    9:19:09     1244.78 199.56  37          173.211   0.000                                           
 459 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   14              G M  9:09:37     1244.77 200.00   6          161.343  20.000                                           
 -------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                              
 ------------------------------------------------------------------------------ Koniec Konkursów                                                                
 460 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1    8              G M  9:15:35     1244.66   0.00  10          168.755   0.000                                           
 461 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   34              G M  9:19:12     1244.33   0.00  38          173.211   0.000                                           
 462 KACZYŃSKI MARIAN                3    8              GSM  9:01:17     1244.07   0.00  12          150.885   0.000                                           
 463 PATOCKI BENEDYKT                1   13              G M  9:19:30     1243.76   0.00   2          173.504   0.000                                           
 464 RUMIŃSKI HENRYK                 1    1              G M  9:19:21     1243.67   0.00   3          173.305   0.000                                           
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 26.08.18 POŁCZYN ZDRÓJ                            
            Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki [ 1]                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 ERDMANN         LUCYNA          1    51    5    19   124.79     
              2 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    41    5    21   124.57     
              3 PIÓR            ZYGMUNT         1    66    5    33   123.27     
              4 JELIŃSKI        ADAM            1    32    5    15   122.71     
              5 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    87    5    37   121.30     
              6 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    37    5    13   121.15     
              7 WACHOWSKI       ROMAN           2    41    5    13   119.60     
              8 PORA            JAROSŁAW        3    73    5    18   119.53     
              9 BUJAK           SŁAWOMIR        1    24    5    12   119.33     
             10 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    65    5    10   119.12     
             11 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    44    5    16   117.72     
             12 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1    35    5     9   117.59     
             13 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    59    5    15   116.22     
             14 DYBICH          JANUSZ          2    36    5    10   116.04     
             15 SUROWIECKI      MAREK           2    55    5    17   116.03     
             16 MIOTK           SŁAWOMIR        1    30    5     9   115.87     
             17 BURCZYK         HENRYK          3    46    5    17   114.97     
             18 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    22    5     9   114.96     
             19 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    15    5     8   114.76     
             20 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    37    5     9   114.63     
             21 KACZYŃSKI       MARIAN          3    34    5    11   114.56     
             22 GZELA           ANDRZEJ         1    22    5     7   114.31     
             23 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    24    5     5   114.01     
             24 BIRNA           PIOTR           3    39    5     5   113.39     
             25 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    23    5     5   112.75     
             26 KREZYMON        JÓZEF           1    65    5    15   112.17     
             27 GUZ             TOMASZ          3    34    5     6   111.46     
             28 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    42    5     9   111.29     
             29 SZRAMKA         GRZEGORZ        3    17    5     5   111.13     
             30 DOERING         KAZIMIERZ       3    36    5     6   106.58     
             31 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    43    5     6   105.98     
             32 LIEC            JAN             1    41    5     8   103.55     
             33 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    31    4     4    92.46     
             34 GÓRSKI          JAN             1    18    4     4    88.99     
             35 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    40    4     4    88.45     
             36 JASZCZERSKI     ZBIGNIEW        2    24    4     4    88.16     
             37 KRUPKE          KRZYSZTOF       1    17    4     4    85.64     
             38 MAZELLA         JAN             1    33    4     4    85.50     
             39 KRAUZE          STANISŁAW       1    43    4     4    83.34     
             40 KLEJSZMIT       ARTUR           1    40    4     4    83.11     
             41 WOŹNIAK         JANUSZ          1    50    4     5    82.20     
             42 GRABAN          RYSZARD         3    47    3     7    62.38     
             43 RUMIŃSKI        HENRYK          1    20    2     2    41.83     
             44 KOSZCZYŃSKI     PIOTR           1     6    1     1    23.19     
             45 BĄBER           WALDEMAR        2    41    1     2    23.17     
             46 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    30    1     1    23.06     
             47 PATOCKI         BENEDYKT        1    21    1     1    22.95     
             48 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    45    1     2    22.89     
             49 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3    26    1     1    21.91     
             50 PRABUCKI        WALDEMAR        3    22    1     1    21.23     
             51 GRDEŃ           ARTUR           3    29    1     1    21.20     
             52 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    53    1     3    20.93     
             53 KANTAK          BOGUMIŁ         1    22    1     1    20.73     
             54 GUZ             KAZIMIERZ       3    32    1     1    20.35     
             55 KORDECKI        GRZEGORZ        1    15    0     0     0.00     
             56 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    18    0     0     0.00     
             57 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    19    0     0     0.00     
             58 RYDZEWSKI       LESZEK          1    48    0     0     0.00     
             59 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    30    0     0     0.00     
             60 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    14    0     0     0.00     
             61 SŁAWIŃSKI       MARCIN          1     5    0     0     0.00     
             62 FIERKA          PIOTR           2    14    0     0     0.00     
             63 NESTEROWICZ     JAN             2    14    0     0     0.00     
             64 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    23    0     0     0.00     
             65 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    58    0     0     0.00     
             66 MIKULSKI        ALFONS          3    16    0     0     0.00     
             67 DAMPS           ZBIGNIEW        3    15    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki [ 1]                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐         
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │Konk/│         
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │konk.│punkty │Wkł.%│         
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘         
    1    2 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5   10    222.61  53.1         
    2    9 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5   10    222.38  48.9         
    3    8 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5   10    220.62  44.7         
    4   16 ERDMANN         LUCYNA          1  5  5   10    219.59  44.4         
    5   13 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5   10    217.32  41.2         
    6    7 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5   10    217.21  18.6         
    7   14 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5   10    216.38  26.6         
    8    4 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1  5  5   10    216.11  33.3         
    9    1 DYBICH          JANUSZ          2  5  5   10    215.72  39.0         
   10   10 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  5  5   10    215.48  40.0         
   11   17 PORA            JAROSŁAW        3  5  5   10    214.16  26.3         
   12    5 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5   10    213.09  33.3         
   13   12 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5   10    212.10  35.1         
   14   19 BUJAK           SŁAWOMIR        1  5  5   10    211.73  41.4         
   15   22 WACHOWSKI       ROMAN           2  5  5   10    211.50  25.0         
   16    6 SZRAMKA         GRZEGORZ        3  5  5   10    209.31  28.0         
   17   15 BIRNA           PIOTR           3  5  5   10    208.31  23.9         
   18   24 SUROWIECKI      MAREK           2  5  5   10    206.80  23.4         
   19   23 GUZ             TOMASZ          3  5  5   10    202.93  24.6         
   20   18 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5   10    199.41  14.4         
   21   31 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5   10    197.66  16.0         
   22   27 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  5  5   10    195.82  20.8         
   23   33 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  5  5   10    195.71  15.4         
   24   25 LIEC            JAN             1  5  5   10    193.60  19.8         
   25   36 GZELA           ANDRZEJ         1  4  5    9    188.27  19.6         
   26   37 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  4  5    9    186.33  23.2         
   27   42 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  3  5    8    168.32  11.6         
   28   48 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  3  5    8    165.53  31.4         
   29   34 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  4    9    164.54  10.0         
   30    3 GRABAN          RYSZARD         3  5  3    8    161.03  26.4         
   31   39 JASZCZERSKI     ZBIGNIEW        2  4  4    8    155.47  10.3         
   32   52 KREZYMON        JÓZEF           1  2  5    7    145.37  12.1         
   33   45 KRUPKE          KRZYSZTOF       1  3  4    7    136.87  17.5         
   34   46 MAZELLA         JAN             1  3  4    7    136.49   8.9         
   35   54 BURCZYK         HENRYK          3  1  5    6    132.87  18.1         
   36   51 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  2  4    6    125.73   8.5         
   37   11 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  1    6    120.63  34.3         
   38 ---- KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1 --  5    5    116.22  25.4         
   39 ---- MIOTK           SŁAWOMIR        1 --  5    5    115.87  30.0         
   40   20 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3  5  1    6    114.24  11.9         
   41   29 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  1    6    110.90   9.8         
   42   32 GRDEŃ           ARTUR           3  5  1    6    104.72   8.5         
   43   35 GUZ             KAZIMIERZ       3  5  1    6    102.65  11.8         
   44   21 DAMPS           ZBIGNIEW        3  5  0    5     92.25  18.6         
   45   38 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  4  1    5     91.79   9.0         
   46   26 FIERKA          PIOTR           2  5  0    5     89.95  23.3         
   47 ---- GÓRSKI          JAN             1 --  4    4     88.99  22.2         
   48 ---- SZYMAŃSKI       LESZEK          2 --  4    4     88.45  10.0         
   49   28 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  0    5     88.36  10.3         
   50   30 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --    5     87.41  11.6         
   51 ---- KRAUZE          STANISŁAW       1 --  4    4     83.34   9.3         
   52 ---- KLEJSZMIT       ARTUR           1 --  4    4     83.11  10.0         
   53   41 PRABUCKI        WALDEMAR        3  3  1    4     76.47   7.0         
   54   43 KANTAK          BOGUMIŁ         1  3  1    4     74.36   8.3         
   55   40 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  4  0    4     67.11   7.7         
   56   44 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  3  0    3     52.89   6.5         
   57   47 SOCHA           KAZIMIERZ       2  3 --    3     50.90   6.0         
   58 ---- RUMIŃSKI        HENRYK          1 --  2    2     41.83  10.0         
   59   49 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  2  0    2     35.46   2.8         
   60   50 NESTEROWICZ     JAN             2  2  0    2     34.02   5.0         
   61   53 BARTOŁD         ADAM            1  2 --    2     32.86   4.9         
   62   60 KOSZCZYŃSKI     PIOTR           1  0  1    1     23.19   4.8         
   63 ---- BĄBER           WALDEMAR        2 --  1    1     23.17   4.9         
   64   57 PATOCKI         BENEDYKT        1  0  1    1     22.95   2.2         
   65   55 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  1  0    1     16.36   2.3         
   66   56 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0  0    0      0.00   0.0         
   67   58 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0    0      0.00   0.0         
   68   59 SŁAWIŃSKI       MARCIN          1  0  0    0      0.00   0.0         
   69   61 BIELIŃSKI       JÓZEF           1  0 --    0      0.00   0.0         
   70   62 KOLASKA         ANDRZEJ         2  0 --    0      0.00   0.0         
   71 ---- BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2 --  0    0      0.00   0.0         
   72   63 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2  0 --    0      0.00   0.0         
   73   64 MIKULSKI        ALFONS          3  0  0    0      0.00   0.0         

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 26.08.18 POŁCZYN ZDRÓJ                            
            Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 2]                    
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 ERDMANN         LUCYNA          1    51    5    19   124.80     
              2 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    41    5    21   124.57     
              3 PIÓR            ZYGMUNT         1    66    5    33   123.46     
              4 JELIŃSKI        ADAM            1    32    5    15   122.71     
              5 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    87    5    37   121.78     
              6 BURCZYK         HENRYK          3    46    5    17   121.55     
              7 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    37    5    13   121.15     
              8 PORA            JAROSŁAW        3    73    5    18   121.04     
              9 WACHOWSKI       ROMAN           2    41    5    13   120.24     
             10 BUJAK           SŁAWOMIR        1    24    5    12   119.33     
             11 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    65    5    10   119.12     
             12 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    44    5    16   117.72     
             13 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1    35    5     9   117.59     
             14 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    59    5    15   116.75     
             15 SUROWIECKI      MAREK           2    55    5    17   116.33     
             16 DYBICH          JANUSZ          2    36    5    10   116.04     
             17 MIOTK           SŁAWOMIR        1    30    5     9   115.87     
             18 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    22    5     9   114.96     
             19 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    15    5     8   114.76     
             20 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    37    5     9   114.63     
             21 KACZYŃSKI       MARIAN          3    34    5    11   114.56     
             22 GZELA           ANDRZEJ         1    22    5     7   114.31     
             23 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    24    5     5   114.01     
             24 BIRNA           PIOTR           3    39    5     5   113.39     
             25 GRABAN          RYSZARD         3    47    5     7   113.13     
             26 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    23    5     5   112.75     
             27 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    42    5     9   112.27     
             28 KREZYMON        JÓZEF           1    65    5    15   112.17     
             29 GUZ             TOMASZ          3    34    5     6   111.46     
             30 SZRAMKA         GRZEGORZ        3    17    5     5   111.13     
             31 DOERING         KAZIMIERZ       3    36    5     6   106.58     
             32 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    43    5     6   106.06     
             33 LIEC            JAN             1    41    5     8   104.36     
             34 WOŹNIAK         JANUSZ          1    50    5     5   103.17     
             35 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    31    4     4    92.46     
             36 GÓRSKI          JAN             1    18    4     4    88.99     
             37 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    40    4     4    88.45     
             38 JASZCZERSKI     ZBIGNIEW        2    24    4     4    88.16     
             39 KRUPKE          KRZYSZTOF       1    17    4     4    85.64     
             40 MAZELLA         JAN             1    33    4     4    85.50     
             41 KRAUZE          STANISŁAW       1    43    4     4    83.34     
             42 KLEJSZMIT       ARTUR           1    40    4     4    83.11     
             43 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    53    3     3    62.07     
             44 BĄBER           WALDEMAR        2    41    2     2    44.47     
             45 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    45    2     2    43.93     
             46 RUMIŃSKI        HENRYK          1    20    2     2    41.83     
             47 KOSZCZYŃSKI     PIOTR           1     6    1     1    23.19     
             48 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    30    1     1    23.06     
             49 PATOCKI         BENEDYKT        1    21    1     1    22.95     
             50 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3    26    1     1    21.91     
             51 PRABUCKI        WALDEMAR        3    22    1     1    21.23     
             52 GRDEŃ           ARTUR           3    29    1     1    21.20     
             53 KANTAK          BOGUMIŁ         1    22    1     1    20.73     
             54 GUZ             KAZIMIERZ       3    32    1     1    20.35     
             55 DAMPS           ZBIGNIEW        3    15    0     0     0.00     
             56 FIERKA          PIOTR           2    14    0     0     0.00     
             57 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    19    0     0     0.00     
             58 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    30    0     0     0.00     
             59 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    14    0     0     0.00     
             60 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    23    0     0     0.00     
             61 NESTEROWICZ     JAN             2    14    0     0     0.00     
             62 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    18    0     0     0.00     
             63 MIKULSKI        ALFONS          3    16    0     0     0.00     
             64 KORDECKI        GRZEGORZ        1    15    0     0     0.00     
             65 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    58    0     0     0.00     
             66 RYDZEWSKI       LESZEK          1    48    0     0     0.00     
             67 SŁAWIŃSKI       MARCIN          1     5    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 2]                              
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐         
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │Konk/│         
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │konk.│punkty │Wkł.%│         
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘         
    1    2 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5   10    222.88  53.1         
    2   11 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5   10    222.38  48.9         
    3   10 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5   10    220.62  44.7         
    4   17 ERDMANN         LUCYNA          1  5  5   10    219.76  44.4         
    5    7 PORA            JAROSŁAW        3  5  5   10    219.33  26.3         
    6   15 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5   10    218.54  41.2         
    7    3 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5   10    218.32  18.6         
    8   14 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5   10    218.07  26.6         
    9   16 WACHOWSKI       ROMAN           2  5  5   10    216.79  25.0         
   10    5 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1  5  5   10    216.11  33.3         
   11    9 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  5  5   10    215.89  40.0         
   12    1 DYBICH          JANUSZ          2  5  5   10    215.72  39.0         
   13    6 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5   10    213.09  33.3         
   14   13 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5   10    212.10  35.1         
   15    4 GRABAN          RYSZARD         3  5  5   10    212.06  26.4         
   16   20 BUJAK           SŁAWOMIR        1  5  5   10    211.73  41.4         
   17    8 SZRAMKA         GRZEGORZ        3  5  5   10    209.31  28.0         
   18   18 BIRNA           PIOTR           3  5  5   10    208.31  23.9         
   19   24 SUROWIECKI      MAREK           2  5  5   10    207.10  23.4         
   20   23 GUZ             TOMASZ          3  5  5   10    202.93  24.6         
   21   19 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5   10    199.41  14.4         
   22   32 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5   10    198.64  16.0         
   23   27 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  5  5   10    195.90  20.8         
   24   36 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  5  5   10    195.71  15.4         
   25   25 LIEC            JAN             1  5  5   10    194.49  19.8         
   26   40 BURCZYK         HENRYK          3  4  5    9    190.24  18.1         
   27   33 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5   10    188.87  10.0         
   28   38 GZELA           ANDRZEJ         1  4  5    9    188.27  19.6         
   29   39 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  4  5    9    186.33  23.2         
   30   43 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  3  5    8    168.32  11.6         
   31   50 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  3  5    8    165.53  31.4         
   32   51 KREZYMON        JÓZEF           1  3  5    8    162.38  12.1         
   33   41 JASZCZERSKI     ZBIGNIEW        2  4  4    8    155.47  10.3         
   34   28 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  3    8    151.20   9.0         
   35   47 KRUPKE          KRZYSZTOF       1  3  4    7    136.87  17.5         
   36   48 MAZELLA         JAN             1  3  4    7    136.49   8.9         
   37   30 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  2    7    131.94   9.8         
   38   53 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  2  4    6    125.73   8.5         
   39   12 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  1    6    120.69  34.3         
   40 ---- KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1 --  5    5    116.75  25.4         
   41 ---- MIOTK           SŁAWOMIR        1 --  5    5    115.87  30.0         
   42   21 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3  5  1    6    114.24  11.9         
   43   35 GRDEŃ           ARTUR           3  5  1    6    104.72   8.5         
   44   37 GUZ             KAZIMIERZ       3  5  1    6    102.65  11.8         
   45   22 DAMPS           ZBIGNIEW        3  5  0    5     92.25  18.6         
   46   26 FIERKA          PIOTR           2  5  0    5     89.95  23.3         
   47 ---- GÓRSKI          JAN             1 --  4    4     88.99  22.2         
   48 ---- SZYMAŃSKI       LESZEK          2 --  4    4     88.45  10.0         
   49   29 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  0    5     88.36  10.3         
   50   31 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --    5     87.41  11.6         
   51   34 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  5  0    5     83.66   7.7         
   52 ---- KRAUZE          STANISŁAW       1 --  4    4     83.34   9.3         
   53 ---- KLEJSZMIT       ARTUR           1 --  4    4     83.11  10.0         
   54   42 PRABUCKI        WALDEMAR        3  3  1    4     76.47   7.0         
   55   44 KANTAK          BOGUMIŁ         1  3  1    4     74.36   8.3         
   56   45 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  3  0    3     52.89   6.5         
   57   46 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  3  0    3     51.93   2.8         
   58   49 SOCHA           KAZIMIERZ       2  3 --    3     50.90   6.0         
   59 ---- BĄBER           WALDEMAR        2 --  2    2     44.47   4.9         
   60 ---- RUMIŃSKI        HENRYK          1 --  2    2     41.83  10.0         
   61   52 NESTEROWICZ     JAN             2  2  0    2     34.02   5.0         
   62   54 BARTOŁD         ADAM            1  2 --    2     32.86   4.9         
   63   60 KOSZCZYŃSKI     PIOTR           1  0  1    1     23.19   4.8         
   64   57 PATOCKI         BENEDYKT        1  0  1    1     22.95   2.2         
   65   55 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  1  0    1     16.36   2.3         
   66   56 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0  0    0      0.00   0.0         
   67   58 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0    0      0.00   0.0         
   68   59 SŁAWIŃSKI       MARCIN          1  0  0    0      0.00   0.0         
   69   61 BIELIŃSKI       JÓZEF           1  0 --    0      0.00   0.0         
   70   62 KOLASKA         ANDRZEJ         2  0 --    0      0.00   0.0         
   71 ---- BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2 --  0    0      0.00   0.0         
   72   63 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2  0 --    0      0.00   0.0         
   73   64 MIKULSKI        ALFONS          3  0  0    0      0.00   0.0         

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 26.08.18 POŁCZYN ZDRÓJ                            
            Oddział NOWE - GMP 8 z 15-tki [ 9]                                  
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    41    8    21   306.78     
              2 SUROWIECKI      MAREK           2    55    6    17   219.04     
              3 KACZYŃSKI       MARIAN          3    34    5    11   174.27     
              4 PORA            JAROSŁAW        3    73    4    18   148.47     
              5 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    24    4     5   144.58     
              6 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    44    4    16   141.51     
              7 KREZYMON        JÓZEF           1    65    4    15   133.48     
              8 BURCZYK         HENRYK          3    46    3    17   113.21     
              9 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    65    3    10   111.75     
             10 SZRAMKA         GRZEGORZ        3    17    3     5   106.59     
             11 WOŹNIAK         JANUSZ          1    50    3     5    98.55     
             12 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    45    1     2    36.63     
             13 GRDEŃ           ARTUR           3    29    1     1    33.92     
             14 DOERING         KAZIMIERZ       3    36    1     6    33.83     
             15 PIÓR            ZYGMUNT         1    66    0    33     0.00     
             16 JELIŃSKI        ADAM            1    32    0    15     0.00     
             17 ERDMANN         LUCYNA          1    51    0    19     0.00     
             18 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    87    0    37     0.00     
             19 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    37    0    13     0.00     
             20 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1    35    0     9     0.00     
             21 DYBICH          JANUSZ          2    36    0    10     0.00     
             22 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    37    0     9     0.00     
             23 BUJAK           SŁAWOMIR        1    24    0    12     0.00     
             24 WACHOWSKI       ROMAN           2    41    0    13     0.00     
             25 BIRNA           PIOTR           3    39    0     5     0.00     
             26 GUZ             TOMASZ          3    34    0     6     0.00     
             27 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    42    0     9     0.00     
             28 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    43    0     6     0.00     
             29 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    23    0     5     0.00     
             30 LIEC            JAN             1    41    0     8     0.00     
             31 GZELA           ANDRZEJ         1    22    0     7     0.00     
             32 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    22    0     9     0.00     
             33 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    15    0     8     0.00     
             34 GRABAN          RYSZARD         3    47    0     7     0.00     
             35 JASZCZERSKI     ZBIGNIEW        2    24    0     4     0.00     
             36 KRUPKE          KRZYSZTOF       1    17    0     4     0.00     
             37 MAZELLA         JAN             1    33    0     4     0.00     
             38 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    31    0     4     0.00     
             39 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    30    0     1     0.00     
             40 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    59    0    15     0.00     
             41 MIOTK           SŁAWOMIR        1    30    0     9     0.00     
             42 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3    26    0     1     0.00     
             43 GUZ             KAZIMIERZ       3    32    0     1     0.00     
             44 DAMPS           ZBIGNIEW        3    15    0     0     0.00     
             45 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    53    0     3     0.00     
             46 FIERKA          PIOTR           2    14    0     0     0.00     
             47 GÓRSKI          JAN             1    18    0     4     0.00     
             48 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    40    0     4     0.00     
             49 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    19    0     0     0.00     
             50 KRAUZE          STANISŁAW       1    43    0     4     0.00     
             51 KLEJSZMIT       ARTUR           1    40    0     4     0.00     
             52 PRABUCKI        WALDEMAR        3    22    0     1     0.00     
             53 KANTAK          BOGUMIŁ         1    22    0     1     0.00     
             54 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    30    0     0     0.00     
             55 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    14    0     0     0.00     
             56 RUMIŃSKI        HENRYK          1    20    0     2     0.00     
             57 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    23    0     0     0.00     
             58 NESTEROWICZ     JAN             2    14    0     0     0.00     
             59 KOSZCZYŃSKI     PIOTR           1     6    0     1     0.00     
             60 BĄBER           WALDEMAR        2    41    0     2     0.00     
             61 PATOCKI         BENEDYKT        1    21    0     1     0.00     
             62 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    18    0     0     0.00     
             63 MIKULSKI        ALFONS          3    16    0     0     0.00     
             64 KORDECKI        GRZEGORZ        1    15    0     0     0.00     
             65 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    58    0     0     0.00     
             66 RYDZEWSKI       LESZEK          1    48    0     0     0.00     
             67 SŁAWIŃSKI       MARCIN          1     5    0     0     0.00