- strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 26.08.18 POŁCZYN ZDRÓJ                            
            Sekcja NOWE - 5 gołębi z 50-tki [ 3]                                
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 ERDMANN         LUCYNA          1    51    5    19   124.75     
              2 PIÓR            ZYGMUNT         1    66    5    33   122.83     
              3 JELIŃSKI        ADAM            1    32    5    15   121.92     
              4 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    37    5    11   120.09     
              5 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    87    5    31   119.79     
              6 BUJAK           SŁAWOMIR        1    24    5    11   117.78     
              7 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1    35    5     7   116.16     
              8 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    59    5    15   114.50     
              9 MIOTK           SŁAWOMIR        1    30    5     6   113.97     
             10 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    22    5     9   113.12     
             11 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    15    5     6   112.90     
             12 GZELA           ANDRZEJ         1    22    5     5   112.33     
             13 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    23    5     5   110.64     
             14 KREZYMON        JÓZEF           1    65    5     8   109.99     
             15 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    42    5     9   109.11     
             16 GÓRSKI          JAN             1    18    4     4    87.22     
             17 KRUPKE          KRZYSZTOF       1    17    4     4    83.54     
             18 MAZELLA         JAN             1    33    3     3    63.93     
             19 LIEC            JAN             1    41    3     6    61.10     
             20 KLEJSZMIT       ARTUR           1    40    2     2    42.03     
             21 KRAUZE          STANISŁAW       1    43    2     2    41.43     
             22 RUMIŃSKI        HENRYK          1    20    2     2    40.89     
             23 WOŹNIAK         JANUSZ          1    50    2     3    40.57     
             24 KOSZCZYŃSKI     PIOTR           1     6    1     1    22.74     
             25 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    30    1     1    22.65     
             26 PATOCKI         BENEDYKT        1    21    1     1    22.58     
             27 KANTAK          BOGUMIŁ         1    22    1     1    20.30     
             28 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    19    0     0     0.00     
             29 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    30    0     0     0.00     
             30 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    14    0     0     0.00     
             31 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    18    0     0     0.00     
             32 KORDECKI        GRZEGORZ        1    15    0     0     0.00     
             33 RYDZEWSKI       LESZEK          1    48    0     0     0.00     
             34 SŁAWIŃSKI       MARCIN          1     5    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Sekcja NOWE - 5 gołębi z 50-tki [ 3]                                          
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐         
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │Konk/│         
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │konk.│punkty │Wkł.%│         
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘         
    1    1 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5   10    222.54  53.1         
    2    3 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5   10    220.52  44.7         
    3    6 ERDMANN         LUCYNA          1  5  5   10    220.03  44.4         
    4    5 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5   10    216.54  37.7         
    5    2 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1  5  5   10    215.35  31.2         
    6    7 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5   10    215.23  24.5         
    7    8 BUJAK           SŁAWOMIR        1  5  5   10    209.44  39.7         
    8   12 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5   10    194.75  16.0         
    9   13 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  5  5   10    192.67  15.4         
   10   14 GZELA           ANDRZEJ         1  4  5    9    186.37  16.1         
   11   15 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  4  5    9    183.37  23.2         
   12   21 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  3  5    8    163.10  25.7         
   13    9 LIEC            JAN             1  5  3    8    149.94  17.1         
   14   23 KREZYMON        JÓZEF           1  2  5    7    142.87   7.4         
   15   19 KRUPKE          KRZYSZTOF       1  3  4    7    134.16  17.5         
   16    4 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  1    6    121.07  34.3         
   17 ---- KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1 --  5    5    114.50  25.4         
   18   20 MAZELLA         JAN             1  3  3    6    114.29   7.6         
   19 ---- MIOTK           SŁAWOMIR        1 --  5    5    113.97  20.0         
   20   22 WOŹNIAK         JANUSZ          1  3  2    5     90.49   7.1         
   21   10 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  0    5     88.04  10.3         
   22 ---- GÓRSKI          JAN             1 --  4    4     87.22  22.2         
   23   11 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --    5     86.44  11.6         
   24   17 KANTAK          BOGUMIŁ         1  3  1    4     73.26   8.3         
   25   16 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  4  0    4     66.34   7.7         
   26   18 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  3  0    3     52.31   6.5         
   27 ---- KLEJSZMIT       ARTUR           1 --  2    2     42.03   5.0         
   28 ---- KRAUZE          STANISŁAW       1 --  2    2     41.43   4.7         
   29 ---- RUMIŃSKI        HENRYK          1 --  2    2     40.89  10.0         
   30   30 KOSZCZYŃSKI     PIOTR           1  0  1    1     22.74   4.8         
   31   27 PATOCKI         BENEDYKT        1  0  1    1     22.58   2.2         
   32   24 BARTOŁD         ADAM            1  1 --    1     16.59   2.4         
   33   25 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  1  0    1     16.22   2.3         
   34   26 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0  0    0      0.00   0.0         
   35   28 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0    0      0.00   0.0         
   36   29 SŁAWIŃSKI       MARCIN          1  0  0    0      0.00   0.0         
   37   31 BIELIŃSKI       JÓZEF           1  0 --    0      0.00   0.0         

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 26.08.18 POŁCZYN ZDRÓJ                            
            Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 4]                     
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 ERDMANN         LUCYNA          1    51    5    19   124.77     
              2 PIÓR            ZYGMUNT         1    66    5    33   123.19     
              3 JELIŃSKI        ADAM            1    32    5    15   121.92     
              4 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    87    5    31   120.34     
              5 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    37    5    11   120.09     
              6 BUJAK           SŁAWOMIR        1    24    5    11   117.78     
              7 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1    35    5     7   116.16     
              8 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    59    5    15   115.07     
              9 MIOTK           SŁAWOMIR        1    30    5     6   113.97     
             10 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    22    5     9   113.12     
             11 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    15    5     6   112.90     
             12 GZELA           ANDRZEJ         1    22    5     5   112.33     
             13 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    23    5     5   110.64     
             14 KREZYMON        JÓZEF           1    65    5     8   109.99     
             15 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    42    5     9   109.96     
             16 LIEC            JAN             1    41    5     6   101.90     
             17 GÓRSKI          JAN             1    18    4     4    87.22     
             18 KRUPKE          KRZYSZTOF       1    17    4     4    83.54     
             19 MAZELLA         JAN             1    33    3     3    63.93     
             20 WOŹNIAK         JANUSZ          1    50    3     3    61.05     
             21 KLEJSZMIT       ARTUR           1    40    2     2    42.03     
             22 KRAUZE          STANISŁAW       1    43    2     2    41.43     
             23 RUMIŃSKI        HENRYK          1    20    2     2    40.89     
             24 KOSZCZYŃSKI     PIOTR           1     6    1     1    22.74     
             25 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    30    1     1    22.65     
             26 PATOCKI         BENEDYKT        1    21    1     1    22.58     
             27 KANTAK          BOGUMIŁ         1    22    1     1    20.30     
             28 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    19    0     0     0.00     
             29 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    30    0     0     0.00     
             30 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    14    0     0     0.00     
             31 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    18    0     0     0.00     
             32 KORDECKI        GRZEGORZ        1    15    0     0     0.00     
             33 RYDZEWSKI       LESZEK          1    48    0     0     0.00     
             34 SŁAWIŃSKI       MARCIN          1     5    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 4]                               
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐         
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │Konk/│         
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │konk.│punkty │Wkł.%│         
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘         
    1    1 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5   10    222.99  53.1         
    2    3 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5   10    220.52  44.7         
    3    7 ERDMANN         LUCYNA          1  5  5   10    220.21  44.4         
    4    5 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5   10    218.25  37.7         
    5    6 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5   10    217.34  24.5         
    6    2 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1  5  5   10    215.35  31.2         
    7    8 BUJAK           SŁAWOMIR        1  5  5   10    209.44  39.7         
    8   12 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5   10    195.60  16.0         
    9   15 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  5  5   10    192.67  15.4         
   10    9 LIEC            JAN             1  5  5   10    190.84  17.1         
   11   16 GZELA           ANDRZEJ         1  4  5    9    186.37  16.1         
   12   17 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  4  5    9    183.37  23.2         
   13   22 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  3  5    8    163.10  25.7         
   14   23 KREZYMON        JÓZEF           1  3  5    8    159.70   7.4         
   15   13 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  3    8    146.03   7.1         
   16   20 KRUPKE          KRZYSZTOF       1  3  4    7    134.16  17.5         
   17    4 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  1    6    121.18  34.3         
   18 ---- KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1 --  5    5    115.07  25.4         
   19   21 MAZELLA         JAN             1  3  3    6    114.29   7.6         
   20 ---- MIOTK           SŁAWOMIR        1 --  5    5    113.97  20.0         
   21   10 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  0    5     88.04  10.3         
   22 ---- GÓRSKI          JAN             1 --  4    4     87.22  22.2         
   23   11 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --    5     86.44  11.6         
   24   14 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  5  0    5     82.71   7.7         
   25   18 KANTAK          BOGUMIŁ         1  3  1    4     73.26   8.3         
   26   19 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  3  0    3     52.31   6.5         
   27 ---- KLEJSZMIT       ARTUR           1 --  2    2     42.03   5.0         
   28 ---- KRAUZE          STANISŁAW       1 --  2    2     41.43   4.7         
   29 ---- RUMIŃSKI        HENRYK          1 --  2    2     40.89  10.0         
   30   30 KOSZCZYŃSKI     PIOTR           1  0  1    1     22.74   4.8         
   31   27 PATOCKI         BENEDYKT        1  0  1    1     22.58   2.2         
   32   24 BARTOŁD         ADAM            1  1 --    1     16.59   2.4         
   33   25 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  1  0    1     16.22   2.3         
   34   26 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0  0    0      0.00   0.0         
   35   28 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0    0      0.00   0.0         
   36   29 SŁAWIŃSKI       MARCIN          1  0  0    0      0.00   0.0         
   37   31 BIELIŃSKI       JÓZEF           1  0 --    0      0.00   0.0