PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  SZCZECINEK z dnia 19.08.18                       
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:44:08.  N 16:40:27.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  125.197 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   64                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  3131                           
      5.Ilość konkursów.......................:  627                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1256.29                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   854.31                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 8,05,07                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 8,53,20                         
     10.Czas trwania konkursu.................:48 min. 13 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :SŁONECZNIE                                           
        w miejscu przylotu:SŁONECZNIE                                           
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  20.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki [ 1]                             
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ NOWE                    │   31   │ 1468   │  299  │20.37│      
          │ 2  │ SKÓRCZ                  │   15   │  782   │  121  │15.47│      
          │ 3  │ LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE   │   18   │  881   │  207  │23.50│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   64   │ 3131   │  627  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                         
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                  Lista konkursowa nr  1. Lot do MP w kat.A.                                                                                    
                                      z lotu SZCZECINEK, w dniu 19.08.18                                                                                        
┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                          
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                          
│   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                          
└───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                          
   1 SZRAMKA GRZEGORZ                3    9              G M  8:05:07     1256.29   0.32  33-  9-  5  100.650  20.000                                           
   2 BIRNA PIOTR                     3   26              G M  8:12:39     1236.75   0.64  49- 16-  5  108.401  19.990                                           
   3 BIRNA PIOTR                     3    7              G M  8:13:14     1228.57   0.96   2  < 214>  108.401  19.990                                           
   4 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   11              G M  8:07:04     1226.44   1.28  51- 24-  5  100.650  19.980                                           
   5 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   13              G M  8:26:27     1225.21   1.60  58-  7-  4  124.297  19.970                                           
   6 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   34              G M  8:07:10     1224.95   1.92   2  <  48>  100.650  19.970                                           
   7 SZAMBOWSKI JANUSZ               1    2              G M  8:37:38     1210.89   2.24  58- 22-  5  136.386  19.960                                           
   8 PRABUCKI WALDEMAR               3   18              G M  8:19:35     1208.14   2.56  35-  3-  3  114.270  19.960                                           
   9 DYBICH JANUSZ                   2   30              G M  8:35:39     1203.29   2.87  41- 20-  5  133.144  19.950                                           
  10 DYBICH JANUSZ                   2   35              G M  8:35:43     1202.57   3.19   2  <  11>  133.144  19.940                                           
  11 DYBICH JANUSZ                   2    9              G M  8:35:44     1202.38   3.51   3  <  12>  133.144  19.940                                           
  12 DYBICH JANUSZ                   2   25              G M  8:35:45     1202.20   3.83   4  <  13>  133.144  19.930                                           
  13 DYBICH JANUSZ                   2    1              G M  8:35:48     1201.66   4.15   5  <  14>  133.144  19.920                                           
  14 DYBICH JANUSZ                   2   10              G M  8:35:50     1201.30   4.47   6  <  97>  133.144   0.000                                           
  15 LASKOWSKI STANISŁAW             3   51              G    8:20:28     1200.07   4.79  51- 22-  5  114.567   0.000                                           
  16 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   79              G    8:20:32     1199.01   5.11  80- 17-  5  114.545   0.000                                           
  17 PIÓR ZYGMUNT                    1   60              G    8:38:38     1197.03   5.43  79- 44-  5  136.022   0.000                                           
  18 PIÓR ZYGMUNT                    1    8              G M  8:38:40     1196.67   5.75   2  <  19>  136.022  19.890                                           
  19 PIÓR ZYGMUNT                    1    6              G M  8:38:44     1195.97   6.07   3  <  20>  136.022  19.880                                           
  20 PIÓR ZYGMUNT                    1   42              G M  8:38:46     1195.62   6.39   4  <  21>  136.022  19.880                                           
  21 PIÓR ZYGMUNT                    1   31              G M  8:38:51     1194.75   6.71   5  <  29>  136.022  19.870                                           
  22 GRABAN RYSZARD                  3   50              G M  8:20:34     1194.22   7.03  82- 27-  5  114.128  19.870                                           
  23 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    5              G M  8:20:55     1194.21   7.35   2  <  25>  114.545  19.860                                           
  24 PORA JAROSŁAW                   3   66              G    8:02:41     1194.18   7.67  79- 22-  5   92.768   0.000                                           
  25 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   48              G M  8:20:59     1193.38   7.98   3  <  32>  114.545  19.850                                           
  26 SZRAMKA GRZEGORZ                3   19              G M  8:09:22     1193.01   8.30   2  <  30>  100.650  19.840                                           
  27 JELIŃSKI ADAM                   1   17              G M  8:38:50     1192.21   8.62  44- 19-  5  135.713  19.830                                           
  28 PORA JAROSŁAW                   3   75              G    8:02:49     1192.14   8.94   2  <  71>   92.768   0.000                                           
  29 PIÓR ZYGMUNT                    1   12              G M  8:39:06     1192.13   9.26   6  < 100>  136.022  19.820                                           
  30 SZRAMKA GRZEGORZ                3   20              G M  8:09:26     1192.07   9.58   3  < 116>  100.650  19.810                                           
  31 JELIŃSKI ADAM                   1    3              G M  8:38:52     1191.86   9.90   2  <  35>  135.713  19.810                                           
  32 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   58              G    8:21:17     1189.67  10.22   4  <  34>  114.545   0.000                                           
  33 GRABAN RYSZARD                  3   34              G M  8:20:56     1189.66  10.54   2  <  39>  114.128  19.800                                           
  34 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   17              G M  8:21:19     1189.25  10.86   5  <  36>  114.545  19.790                                           
  35 JELIŃSKI ADAM                   1   36              G M  8:39:11     1188.55  11.18   3  < 103>  135.713  19.780                                           
  36 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   57              G    8:21:23     1188.43  11.50   6  <  86>  114.545   0.000                                           
  37 GUZ TOMASZ                      3   14              G M  8:17:17     1188.04  11.82  35- 11-  5  109.636  19.770                                           
  38 KOZŁOWSKI RYSZARD               3    3              G M  8:17:26     1187.25  12.14  33-  6-  5  109.741  19.760                                           
  39 GRABAN RYSZARD                  3   84              G    8:21:18     1185.13  12.46   3  <  39>  114.128   0.000                                           
  39 GRABAN RYSZARD                  3   51              G    8:21:18     1185.13  12.46   4  <  41>  114.128   0.000                                           
  41 GRABAN RYSZARD                  3   40              G M  8:21:19     1184.93  13.09   5  <  43>  114.128  19.740                                           
  42 RÓŻYŃSKI JERZY                  1    8              G M  8:35:58     1184.41  13.41  57- 12-  5  131.430  19.740                                           
  43 GRABAN RYSZARD                  3   12              G M  8:21:22     1184.31  13.73   6  <  59>  114.128  19.730                                           
  44 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   31              G M  8:36:02     1183.70  14.05   2  <  69>  131.430  19.730                                           
  45 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2    9              G M  8:36:02     1182.88  14.37  50- 20-  5  131.339  19.720                                           
  45 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   33              G M  8:36:02     1182.88  14.37   2  <  47>  131.339  19.720                                           
  47 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   27              G M  8:36:17     1180.22  15.01   3  <  54>  131.339  19.710                                           
  48 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   27              G M  8:10:18     1179.95  15.33   3  <  50>  100.650  19.700                                           
  49 KACZYŃSKI MARIAN                3   27              G M  8:21:57     1179.64  15.65  40- 15-  5  114.366  19.690                                           
  50 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   21              G M  8:10:22     1179.03  15.97   4  < 241>  100.650  19.690                                           
  51 SZAMBOWSKI JANUSZ               1   26              G M  8:40:53     1176.93  16.29   2  <  56>  136.386  19.680                                           
  52 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   37              G M  8:38:16     1176.60  16.61 113- 48-  5  133.270  19.670                                           
  53 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   43              G M  8:38:19     1176.09  16.93   2  <  74>  133.270  19.670                                           
  54 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   38              G M  8:36:43     1175.64  17.25   4  <  55>  131.339  19.660                                           
  55 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   43              G M  8:36:45     1175.29  17.57   5  < 147>  131.339  19.650                                           
  56 SZAMBOWSKI JANUSZ               1   29              G M  8:41:04     1175.07  17.89   3  <  60>  136.386  19.650                                           
  57 WACHOWSKI ROMAN                 2    8              G M  8:30:58     1173.48  18.21  75- 16-  5  124.350  19.640                                           
  58 WACHOWSKI ROMAN                 2   48              G M  8:30:59     1173.30  18.52   2  < 143>  124.350  19.640                                           
  59 GRABAN RYSZARD                  3   58              G    8:22:17     1173.15  18.84   7  <  78>  114.128   0.000                                           
  60 SZAMBOWSKI JANUSZ               1    1              G M  8:41:19     1172.54  19.16   4  <  62>  136.386  19.620                                           
  61 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   20              G M  8:22:44     1172.24  19.48  45-  3-  3  114.567  19.620                                           
  62 SZAMBOWSKI JANUSZ               1   28              G M  8:41:28     1171.03  19.80   5  <  63>  136.386  19.610                                           
  63 SZAMBOWSKI JANUSZ               1    5              G M  8:41:29     1170.86  20.12   6  <  89>  136.386   0.000                                           
  64 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   18              G M  8:41:06     1170.63  20.44 117- 47-  5  135.910  19.600                                           
  65 KACZYŃSKI MARIAN                3   26              G M  8:22:43     1170.38  20.76   2  <  70>  114.366  19.590                                           
  66 LASKOWSKI STANISŁAW             3   36              G M  8:22:54     1170.25  21.08   2  <  67>  114.567  19.580                                           
  67 LASKOWSKI STANISŁAW             3   44              G M  8:22:57     1169.65  21.40   3  <  68>  114.567  19.580                                           
  68 LASKOWSKI STANISŁAW             3    8              G M  8:22:59     1169.25  21.72   4  <  75>  114.567  19.570                                           
  69 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   43              G M  8:37:25     1169.13  22.04   3  <  71>  131.430  19.570                                           
  70 KACZYŃSKI MARIAN                3   31              G M  8:22:50     1168.99  22.36   3  <  92>  114.366  19.560                                           
  71 PORA JAROSŁAW                   3   77              G    8:04:23     1168.61  22.68   3  <  73>   92.768   0.000                                           
  71 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   55              G    8:37:28     1168.61  22.68   4  < 263>  131.430   0.000                                           
  73 PORA JAROSŁAW                   3   73              G    8:04:24     1168.36  23.32   4  <  76>   92.768   0.000                                           
  74 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   49              G M  8:39:04     1168.35  23.63   3  <  77>  133.270  19.530                                           
  75 LASKOWSKI STANISŁAW             3   10              G M  8:23:04     1168.26  23.95   5  <  80>  114.567  19.530                                           
  76 PORA JAROSŁAW                   3  126              G    8:04:25     1168.12  24.27   5  <  79>   92.768   0.000                                           
  77 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    8              G M  8:39:06     1168.01  24.59   4  < 118>  133.270  19.510                                           
  78 GRABAN RYSZARD                  3    1              G M  8:22:43     1167.95  24.91   8  < 102>  114.128  19.510                                           
  79 PORA JAROSŁAW                   3   44              G M  8:04:26     1167.87  25.23   6  <  81>   92.768  19.500                                           
  80 LASKOWSKI STANISŁAW             3    2              G M  8:23:07     1167.66  25.55   6  <  84>  114.567  19.500                                           
  81 PORA JAROSŁAW                   3   59              G    8:04:28     1167.38  25.87   7  <  82>   92.768   0.000                                           
  82 PORA JAROSŁAW                   3   49              G M  8:04:29     1167.14  26.19   8  <  82>   92.768  19.480                                           
  82 PORA JAROSŁAW                   3   56              G    8:04:29     1167.14  26.19   9  <  85>   92.768   0.000                                           
  84 LASKOWSKI STANISŁAW             3   34              G M  8:23:10     1167.07  26.83   7  <  88>  114.567   0.000                                           
  85 PORA JAROSŁAW                   3   54              G    8:04:30     1166.89  27.15  10  <  87>   92.768   0.000                                           
  86 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   34              G M  8:23:11     1166.64  27.47   7  < 137>  114.545  19.460                                           
  87 PORA JAROSŁAW                   3   71              G    8:04:33     1166.16  27.79  11  <  90>   92.768   0.000                                           
  88 LASKOWSKI STANISŁAW             3   41              G M  8:23:15     1166.08  28.11   8  <  96>  114.567   0.000                                           
  89 SZAMBOWSKI JANUSZ               1   20              G M  8:41:58     1166.03  28.43   7  <  93>  136.386   0.000                                           
  90 PORA JAROSŁAW                   3    1              G M  8:04:34     1165.92  28.74  12  < 293>   92.768  19.430                                           
  91 GZELA ANDRZEJ                   1    8              G M  8:41:30     1165.55  29.06  34-  4-  4  135.786  19.420                                           
  92 KACZYŃSKI MARIAN                3    4              G M  8:23:08     1165.41  29.38   4  < 113>  114.366  19.420                                           
  93 SZAMBOWSKI JANUSZ               1   10              G M  8:42:25     1161.56  29.70   8  <  98>  136.386   0.000                                           
  94 GZELA ANDRZEJ                   1   22              G M  8:41:57     1161.06  30.02   2  < 231>  135.786  19.410                                           
  95 DAMPS ZBIGNIEW                  3   25              G M  8:19:28     1160.73  30.34  28-  8-  5  109.650  19.400                                           
  96 LASKOWSKI STANISŁAW             3   23              G M  8:23:44     1160.37  30.66   9  < 224>  114.567   0.000                                           
  97 DYBICH JANUSZ                   2    5              G M  8:39:48     1159.79  30.98   7  <  99>  133.144   0.000                                           
  98 SZAMBOWSKI JANUSZ               1   51              G    8:42:36     1159.75  31.30   9  < 108>  136.386   0.000                                           
  99 DYBICH JANUSZ                   2   42              G M  8:39:50     1159.45  31.62   8  < 101>  133.144   0.000                                           
 100 PIÓR ZYGMUNT                    1    2              G M  8:42:21     1159.11  31.94   7  < 127>  136.022   0.000                                           
 101 DYBICH JANUSZ                   2   37              G M  8:39:55     1158.61  32.26   9  < 104>  133.144   0.000                                           
 102 GRABAN RYSZARD                  3    2              G M  8:23:31     1158.46  32.58   9  < 109>  114.128   0.000                                           
 103 JELIŃSKI ADAM                   1   12              G M  8:42:11     1158.13  32.90   4  < 136>  135.713  19.350                                           
 104 DYBICH JANUSZ                   2   41              G M  8:39:58     1158.11  33.22  10  < 105>  133.144   0.000                                           
 105 DYBICH JANUSZ                   2   43              G M  8:40:00     1157.77  33.54  11  < 106>  133.144   0.000                                           
 106 DYBICH JANUSZ                   2   36              G M  8:40:02     1157.44  33.85  12  < 203>  133.144   0.000                                           
 107 SUROWIECKI MAREK                2    8              G M  8:31:55     1154.63  34.17  69- 12-  5  123.449  19.320                                           
 108 SZAMBOWSKI JANUSZ               1   46              G M  8:43:08     1154.51  34.49  10  < 121>  136.386   0.000                                           
 109 GRABAN RYSZARD                  3   74              G    8:24:09     1151.06  34.81  10  < 114>  114.128   0.000                                           
 110 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   15              G M  8:43:07     1150.64  35.13   2  < 111>  135.910  19.300                                           
 111 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   10              G M  8:43:21     1148.37  35.45   3  < 112>  135.910  19.300                                           
 112 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   72              G    8:43:24     1147.89  35.77   4  < 115>  135.910   0.000                                           
 113 KACZYŃSKI MARIAN                3   36              G M  8:24:44     1146.72  36.09   5  < 220>  114.366  19.280                                           
 114 GRABAN RYSZARD                  3   25              G M  8:24:32     1146.63  36.41  11  < 179>  114.128   0.000                                           
 115 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   98              G    8:43:32     1146.60  36.73   5  < 122>  135.910   0.000                                           
 116 SZRAMKA GRZEGORZ                3    8              G M  8:12:47     1146.57  37.05   4  < 117>  100.650  19.270                                           
 117 SZRAMKA GRZEGORZ                3   22              G M  8:12:49     1146.14  37.37   5  < 119>  100.650  19.260                                           
 118 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   95              G    8:41:17     1146.08  37.69   5  < 120>  133.270   0.000                                           
 119 SZRAMKA GRZEGORZ                3   17              G M  8:12:50     1145.92  38.01   6  < 304>  100.650   0.000                                           
 120 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   82              G    8:41:20     1145.59  38.33   6  < 123>  133.270   0.000                                           
 121 SZAMBOWSKI JANUSZ               1   37              G M  8:44:04     1145.46  38.65  11  < 218>  136.386   0.000                                           
 122 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  114              G    8:43:41     1145.15  38.97   6  < 132>  135.910   0.000                                           
 123 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   58              G    8:41:23     1145.10  39.28   7  < 124>  133.270   0.000                                           
 124 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1  103              G    8:41:24     1144.93  39.60   8  < 128>  133.270   0.000                                           
 125 DOERING KAZIMIERZ               3   37              G M  8:25:04     1144.80  39.92  54-  7-  5  114.556  19.210                                           
 126 ERDMANN LUCYNA                  1   28              G M  8:43:47     1144.60  40.24  21- 13-  5  135.959  19.200                                           
 127 PIÓR ZYGMUNT                    1   70              G    8:43:51     1144.49  40.56   8  < 133>  136.022   0.000                                           
 128 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   42              G M  8:41:28     1144.28  40.88   9  < 129>  133.270  19.190                                           
 129 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1  112              G    8:41:29     1144.11  41.20  10  < 131>  133.270   0.000                                           
 130 DOERING KAZIMIERZ               3   38              G M  8:25:08     1144.04  41.52   2  < 236>  114.556  19.180                                           
 131 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   86              G    8:41:31     1143.79  41.84  11  < 148>  133.270   0.000                                           
 132 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   13              G M  8:43:51     1143.54  42.16   7  < 155>  135.910  19.160                                           
 133 PIÓR ZYGMUNT                    1   33              G M  8:44:01     1142.88  42.48   9  < 142>  136.022   0.000                                           
 134 DAMPS ZBIGNIEW                  3   30              G M  8:21:01     1141.99  42.80   2  < 328>  109.650  19.150                                           
 135 ERDMANN LUCYNA                  1   24              G M  8:44:07     1141.39  43.12   2  < 139>  135.959  19.140                                           
 136 JELIŃSKI ADAM                   1   35              G M  8:43:57     1140.93  43.44   5  < 146>  135.713  19.140                                           
 137 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    7              G M  8:25:26     1140.51  43.76   8  < 141>  114.545  19.130                                           
 138 BUJAK SŁAWOMIR                  1   34              G M  8:43:13     1140.32  44.08  34- 12-  5  134.805  19.120                                           
 139 ERDMANN LUCYNA                  1    7              G M  8:44:16     1139.96  44.39   3  < 164>  135.959  19.120                                           
 140 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   47              G M  8:34:48     1139.23  44.71  58- 15-  5  125.087  19.110                                           
 141 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   33              G M  8:25:36     1138.62  45.03   9  < 234>  114.545   0.000                                           
 142 PIÓR ZYGMUNT                    1    1              G M  8:44:39     1136.83  45.35  10  < 149>  136.022   0.000                                           
 143 WACHOWSKI ROMAN                 2   72              G    8:34:24     1136.65  45.67   3  < 144>  124.350   0.000                                           
 144 WACHOWSKI ROMAN                 2   58              G    8:34:29     1135.79  45.99   4  < 144>  124.350   0.000                                           
 144 WACHOWSKI ROMAN                 2    3              G M  8:34:29     1135.79  45.99   5  < 325>  124.350  19.090                                           
 146 JELIŃSKI ADAM                   1   21              G M  8:44:35     1134.88  46.63   6  < 182>  135.713   0.000                                           
 147 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   36              G M  8:40:57     1132.72  46.95   6  < 205>  131.339   0.000                                           
 148 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   99              G    8:42:41     1132.45  47.27  12  < 168>  133.270   0.000                                           
 149 PIÓR ZYGMUNT                    1   44              G M  8:45:08     1132.26  47.59  11  < 150>  136.022   0.000                                           
 150 PIÓR ZYGMUNT                    1   23              G M  8:45:10     1131.95  47.91  12  < 151>  136.022   0.000                                           
 151 PIÓR ZYGMUNT                    1   41              G M  8:45:11     1131.79  48.23  13  < 152>  136.022   0.000                                           
 152 PIÓR ZYGMUNT                    1   18              G M  8:45:13     1131.47  48.55  14  < 153>  136.022   0.000                                           
 153 PIÓR ZYGMUNT                    1   75              G    8:45:14     1131.32  48.87  15  < 154>  136.022   0.000                                           
 154 PIÓR ZYGMUNT                    1   11              G M  8:45:18     1130.69  49.19  16  < 156>  136.022   0.000                                           
 155 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  121              G    8:45:13     1130.54  49.50   8  < 157>  135.910   0.000                                           
 156 PIÓR ZYGMUNT                    1    4              G M  8:45:19     1130.53  49.82  17  < 158>  136.022   0.000                                           
 157 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  116              G    8:45:14     1130.39  50.14   9  < 204>  135.910   0.000                                           
 158 PIÓR ZYGMUNT                    1   51              G    8:45:20     1130.38  50.46  18  < 159>  136.022   0.000                                           
 159 PIÓR ZYGMUNT                    1   50              G M  8:45:21     1130.22  50.78  19  < 159>  136.022   0.000                                           
 159 PIÓR ZYGMUNT                    1   24              G M  8:45:21     1130.22  50.78  20  < 161>  136.022   0.000                                           
 161 PIÓR ZYGMUNT                    1   35              G M  8:45:23     1129.91  51.42  21  < 162>  136.022   0.000                                           
 162 PIÓR ZYGMUNT                    1   56              G    8:45:25     1129.59  51.74  22  < 163>  136.022   0.000                                           
 163 PIÓR ZYGMUNT                    1   66              G    8:45:28     1129.13  52.06  23  < 195>  136.022   0.000                                           
 164 ERDMANN LUCYNA                  1    1              G M  8:45:27     1128.76  52.38   4  < 229>  135.959  18.960                                           
 165 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   42              G M  8:43:19     1128.35  52.70  39-  6-  5  133.503  18.950                                           
 166 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   43              G M  8:43:21     1128.04  53.02   2  < 454>  133.503  18.950                                           
 167 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   18              G M  8:33:45     1127.54  53.34  47-  7-  5  122.620  18.940                                           
 168 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   62              G    8:43:12     1127.50  53.66  13  < 168>  133.270   0.000                                           
 168 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   46              G M  8:43:12     1127.50  53.66  14  < 170>  133.270   0.000                                           
 170 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1  100              G    8:43:13     1127.34  54.30  15  < 170>  133.270   0.000                                           
 170 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   66              G    8:43:13     1127.34  54.30  16  < 173>  133.270   0.000                                           
 172 GRDEŃ ARTUR                     3   17              G M  8:21:16     1127.11  54.93  42-  5-  5  108.503  18.910                                           
 173 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   16              G M  8:43:15     1127.02  55.25  17  < 173>  133.270   0.000                                           
 173 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   90              G    8:43:15     1127.02  55.25  18  < 173>  133.270   0.000                                           
 173 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   51              G    8:43:15     1127.02  55.25  19  < 176>  133.270   0.000                                           
 176 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   72              G    8:43:17     1126.70  56.21  20  < 176>  133.270   0.000                                           
 176 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1  111              G    8:43:17     1126.70  56.21  21  < 178>  133.270   0.000                                           
 178 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    9              G M  8:43:18     1126.54  56.85  22  < 180>  133.270   0.000                                           
 179 GRABAN RYSZARD                  3    8              G M  8:26:19     1126.45  57.17  12  < 185>  114.128   0.000                                           
 180 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   48              G M  8:43:20     1126.23  57.49  23  < 180>  133.270   0.000                                           
 180 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   55              G    8:43:20     1126.23  57.49  24  < 184>  133.270   0.000                                           
 182 JELIŃSKI ADAM                   1   39              G M  8:45:31     1126.09  58.13   7  < 183>  135.713   0.000                                           
 183 JELIŃSKI ADAM                   1    7              G M  8:45:32     1125.94  58.45   8  < 186>  135.713   0.000                                           
 184 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   96              G    8:43:23     1125.75  58.77  25  < 187>  133.270   0.000                                           
 185 GRABAN RYSZARD                  3   31              G M  8:26:23     1125.71  59.09  13  < 193>  114.128   0.000                                           
 186 JELIŃSKI ADAM                   1    8              G M  8:45:34     1125.63  59.41   9  < 188>  135.713   0.000                                           
 187 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   14              G M  8:43:25     1125.43  59.73  26  < 190>  133.270   0.000                                           
 188 JELIŃSKI ADAM                   1    4              G M  8:45:36     1125.32  60.04  10  < 189>  135.713   0.000                                           
 189 JELIŃSKI ADAM                   1   45              G M  8:45:37     1125.16  60.36  11  < 221>  135.713   0.000                                           
 190 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   71              G    8:43:28     1124.96  60.68  27  < 191>  133.270   0.000                                           
 191 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   94              G    8:43:31     1124.48  61.00  28  < 192>  133.270   0.000                                           
 192 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1  105              G    8:43:34     1124.01  61.32  29  < 194>  133.270   0.000                                           
 193 GRABAN RYSZARD                  3   32              G M  8:26:34     1123.68  61.64  14  < 207>  114.128   0.000                                           
 194 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   88              G    8:43:37     1123.54  61.96  30  < 197>  133.270   0.000                                           
 195 PIÓR ZYGMUNT                    1   52              G    8:46:05     1123.38  62.28  24  < 195>  136.022   0.000                                           
 195 PIÓR ZYGMUNT                    1    3              G M  8:46:05     1123.38  62.28  25  < 225>  136.022   0.000                                           
 197 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   64              G    8:43:39     1123.22  62.92  31  < 197>  133.270   0.000                                           
 197 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   13              G M  8:43:39     1123.22  62.92  32  < 197>  133.270   0.000                                           
 197 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   24              G M  8:43:39     1123.22  62.92  33  < 200>  133.270   0.000                                           
 200 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   91              G    8:43:40     1123.06  63.88  34  < 201>  133.270   0.000                                           
 201 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   15              G M  8:43:43     1122.59  64.20  35  < 209>  133.270   0.000                                           
 202 FIERKA PIOTR                    2   21              G M  8:34:33     1122.17  64.52  29- 10-  5  122.934  18.720                                           
 203 DYBICH JANUSZ                   2   24              G M  8:43:43     1121.53  64.84  13  < 262>  133.144   0.000                                           
 204 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   80              G    8:46:13     1121.22  65.15  10  < 210>  135.910   0.000                                           
 205 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   42              G M  8:42:13     1120.48  65.47   7  < 205>  131.339   0.000                                           
 205 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   25              G M  8:42:13     1120.48  65.47   8  < 208>  131.339   0.000                                           
 207 GRABAN RYSZARD                  3   42              G M  8:26:54     1120.00  66.11  15  < 308>  114.128   0.000                                           
 208 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   23              G M  8:42:28     1118.10  66.43   9  < 256>  131.339   0.000                                           
 209 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1  109              G    8:44:13     1117.88  66.75  36  < 277>  133.270   0.000                                           
 210 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   81              G    8:46:39     1117.22  67.07  11  < 211>  135.910   0.000                                           
 211 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   34              G M  8:46:41     1116.92  67.39  12  < 212>  135.910  18.660                                           
 212 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  100              G    8:46:44     1116.46  67.71  13  < 215>  135.910   0.000                                           
 213 BUJAK SŁAWOMIR                  1   27              G M  8:45:48     1115.94  68.03   2  < 278>  134.805  18.650                                           
 214 BIRNA PIOTR                     3   27              G M  8:22:11     1115.43  68.35   3  < 243>  108.401  18.640                                           
 215 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   23              G M  8:46:52     1115.24  68.67  14  < 216>  135.910   0.000                                           
 216 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   47              G M  8:46:57     1114.47  68.99  15  < 217>  135.910   0.000                                           
 217 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1    1              G M  8:46:59     1114.17  69.31  16  < 219>  135.910   0.000                                           
 218 SZAMBOWSKI JANUSZ               1   30              G M  8:47:30     1113.36  69.63  12  < 302>  136.386   0.000                                           
 219 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  119              G    8:47:12     1112.19  69.95  17  < 223>  135.910   0.000                                           
 220 KACZYŃSKI MARIAN                3    1              G M  8:27:55     1111.25  70.27   6  < 227>  114.366   0.000                                           
 221 JELIŃSKI ADAM                   1   41              G M  8:47:08     1111.19  70.58  12  < 248>  135.713   0.000                                           
 222 KOZŁOWSKI RYSZARD               3   31              G M  8:23:47     1110.93  70.90   2  < 232>  109.741  18.590                                           
 223 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   96              G    8:47:22     1110.68  71.22  18  < 228>  135.910   0.000                                           
 224 LASKOWSKI STANISŁAW             3   26              G M  8:28:10     1110.50  71.54  10  < 237>  114.567   0.000                                           
 225 PIÓR ZYGMUNT                    1   59              G    8:47:32     1110.08  71.86  26  < 226>  136.022   0.000                                           
 226 PIÓR ZYGMUNT                    1   57              G    8:47:38     1109.18  72.18  27  < 250>  136.022   0.000                                           
 227 KACZYŃSKI MARIAN                3    3              G M  8:28:07     1109.09  72.50   7  < 301>  114.366   0.000                                           
 228 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1    7              G M  8:47:34     1108.87  72.82  19  < 230>  135.910   0.000                                           
 229 ERDMANN LUCYNA                  1   62              G    8:47:45     1107.61  73.14   5  < 254>  135.959   0.000                                           
 230 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   51              G    8:47:45     1107.21  73.46  20  < 233>  135.910   0.000                                           
 231 GZELA ANDRZEJ                   1   25              G M  8:47:40     1106.95  73.78   3  < 533>  135.786  18.530                                           
 232 KOZŁOWSKI RYSZARD               3   32              G M  8:24:10     1106.63  74.10   3  < 307>  109.741  18.520                                           
 233 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   93              G    8:47:49     1106.61  74.42  21  < 240>  135.910   0.000                                           
 234 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   22              G M  8:28:39     1105.11  74.74  10  < 235>  114.545   0.000                                           
 235 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   38              G M  8:28:41     1104.76  75.06  11  < 238>  114.545   0.000                                           
 236 DOERING KAZIMIERZ               3    3              G M  8:28:45     1104.15  75.38   3  < 273>  114.556  18.500                                           
 237 LASKOWSKI STANISŁAW             3   28              G M  8:28:47     1103.91  75.69  11  < 340>  114.567   0.000                                           
 238 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   47              G M  8:28:48     1103.52  76.01  12  < 239>  114.545   0.000                                           
 239 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    1              G M  8:28:49     1103.34  76.33  13  < 284>  114.545   0.000                                           
 240 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   77              G    8:48:11     1103.32  76.65  22  < 242>  135.910   0.000                                           
 241 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   30              G M  8:16:26     1100.80  76.97   5  < 244>  100.650  18.470                                           
 242 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   14              G M  8:48:29     1100.63  77.29  23  < 245>  135.910   0.000                                           
 243 BIRNA PIOTR                     3   23              G M  8:23:34     1099.77  77.61   4  < 337>  108.401  18.450                                           
 244 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   42              G M  8:16:34     1099.20  77.93   6  < 246>  100.650   0.000                                           
 245 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   24              G M  8:48:40     1099.00  78.25  24  < 271>  135.910   0.000                                           
 246 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   35              G M  8:16:40     1098.00  78.57   7  < 279>  100.650   0.000                                           
 247 GUZ TOMASZ                      3   32              G M  8:24:56     1097.09  78.89   2  < 313>  109.636  18.430                                           
 248 JELIŃSKI ADAM                   1   30              G M  8:48:49     1096.08  79.21  13  < 249>  135.713   0.000                                           
 249 JELIŃSKI ADAM                   1   26              G M  8:48:50     1095.93  79.53  14  < 267>  135.713   0.000                                           
 250 PIÓR ZYGMUNT                    1   20              G M  8:49:07     1095.92  79.85  28  < 251>  136.022   0.000                                           
 251 PIÓR ZYGMUNT                    1   14              G M  8:49:09     1095.63  80.17  29  < 255>  136.022   0.000                                           
 252 LIEC JAN                        1   13              G M  8:45:37     1095.19  80.49  70- 14-  5  132.098  18.400                                           
 253 TARGOWSKI GRZEGORZ              2   40              G M  8:43:18     1095.08  80.80  85-  3-  2  129.548  18.390                                           
 254 ERDMANN LUCYNA                  1   29              G M  8:49:10     1094.97  81.12   6  < 260>  135.959  18.380                                           
 255 PIÓR ZYGMUNT                    1   48              G M  8:49:14     1094.89  81.44  30  < 258>  136.022   0.000                                           
 256 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   45              G M  8:44:58     1094.80  81.76  10  < 266>  131.339   0.000                                           
 257 LIEC JAN                        1   17              G M  8:45:41     1094.58  82.08   2  < 341>  132.098  18.360                                           
 258 PIÓR ZYGMUNT                    1   74              G    8:49:18     1094.30  82.40  31  < 259>  136.022   0.000                                           
 259 PIÓR ZYGMUNT                    1   67              G    8:49:21     1093.86  82.72  32  < 261>  136.022   0.000                                           
 260 ERDMANN LUCYNA                  1   59              G    8:49:25     1092.77  83.04   7  < 287>  135.959   0.000                                           
 261 PIÓR ZYGMUNT                    1   77              G    8:49:30     1092.55  83.36  33  < 264>  136.022   0.000                                           
 262 DYBICH JANUSZ                   2   20              G M  8:46:53     1092.39  83.68  14  < 265>  133.144   0.000                                           
 263 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   46              G M  8:45:20     1092.22  84.00   5  < 336>  131.430  18.330                                           
 264 PIÓR ZYGMUNT                    1   69              G    8:49:33     1092.11  84.32  34  < 289>  136.022   0.000                                           
 265 DYBICH JANUSZ                   2   21              G M  8:46:55     1092.09  84.64  15  < 403>  133.144   0.000                                           
 266 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   44              G M  8:45:25     1090.70  84.96  11  < 272>  131.339   0.000                                           
 267 JELIŃSKI ADAM                   1   23              G M  8:49:30     1090.06  85.28  15  < 268>  135.713   0.000                                           
 268 JELIŃSKI ADAM                   1    9              G M  8:49:33     1089.63  85.60  16  < 269>  135.713   0.000                                           
 269 JELIŃSKI ADAM                   1    2              G M  8:49:34     1089.48  85.92  17  < 453>  135.713   0.000                                           
 270 FIERKA PIOTR                    2    2              G M  8:37:52     1089.20  86.23   2  < 339>  122.934  18.280                                           
 271 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   46              G M  8:49:49     1088.88  86.55  25  < 275>  135.910   0.000                                           
 272 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   40              G M  8:45:38     1088.75  86.87  12  < 314>  131.339   0.000                                           
 273 DOERING KAZIMIERZ               3   48              G M  8:30:19     1087.73  87.19   4  < 364>  114.556  18.260                                           
 274 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2    4              G M  8:40:02     1087.40  87.51   2  < 312>  125.087  18.260                                           
 275 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  112              G    8:50:01     1087.14  87.83  26  < 280>  135.910   0.000                                           
 276 KANTAK BOGUMIŁ                  1   19              G M  8:38:12     1087.12  88.15  26-  3-  3  123.062  18.240                                           
 277 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   31              G M  8:47:36     1087.03  88.47  37  < 322>  133.270   0.000                                           
 278 BUJAK SŁAWOMIR                  1   35              G M  8:49:01     1086.99  88.79   3  < 281>  134.805  18.230                                           
 279 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   50              G M  8:17:36     1086.93  89.11   8  < 282>  100.650   0.000                                           
 280 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   32              G M  8:50:04     1086.70  89.43  27  < 283>  135.910   0.000                                           
 281 BUJAK SŁAWOMIR                  1   17              G M  8:49:06     1086.26  89.75   4  < 285>  134.805  18.210                                           
 282 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   43              G M  8:17:40     1086.15  90.07   9  < 294>  100.650   0.000                                           
 283 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   85              G    8:50:10     1085.83  90.39  28  < 295>  135.910   0.000                                           
 284 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   80              G    8:30:32     1085.39  90.71  14  < 486>  114.545   0.000                                           
 285 BUJAK SŁAWOMIR                  1    3              G M  8:49:13     1085.24  91.03   5  < 310>  134.805  18.190                                           
 286 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1    4              G M  8:48:14     1084.37  91.34  34-  4-  4  133.630  18.180                                           
 287 ERDMANN LUCYNA                  1   58              G    8:50:28     1083.63  91.66   8  < 305>  135.959   0.000                                           
 288 SUROWIECKI MAREK                2   17              G M  8:39:00     1082.89  91.98   2  < 326>  123.449  18.170                                           
 289 PIÓR ZYGMUNT                    1   78              G    8:50:38     1082.69  92.30  35  < 290>  136.022   0.000                                           
 290 PIÓR ZYGMUNT                    1   54              G    8:50:41     1082.26  92.62  36  < 291>  136.022   0.000                                           
 291 PIÓR ZYGMUNT                    1    5              G M  8:50:43     1081.97  92.94  37  < 299>  136.022   0.000                                           
 292 ŻYGOWSKI ZDZISŁAW               1    1              G M  8:48:46     1081.61  93.26  32-  3-  3  133.867  18.140                                           
 293 PORA JAROSŁAW                   3   34              G M  8:10:48     1081.21  93.58  13  < 300>   92.768  18.130                                           
 294 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    6              G M  8:18:09     1080.52  93.90  10  < 296>  100.650   0.000                                           
 295 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1    5              G M  8:50:47     1080.51  94.22  29  < 309>  135.910   0.000                                           
 296 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   16              G M  8:18:10     1080.32  94.54  11  < 297>  100.650   0.000                                           
 297 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    4              G M  8:18:13     1079.74  94.86  12  < 298>  100.650   0.000                                           
 298 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    2              G M  8:18:20     1078.39  95.18  13  < 320>  100.650   0.000                                           
 299 PIÓR ZYGMUNT                    1   22              G M  8:51:10     1078.11  95.50  38  < 478>  136.022   0.000                                           
 300 PORA JAROSŁAW                   3   50              G M  8:11:09     1076.82  95.82  14  < 372>   92.768  18.090                                           
 301 KACZYŃSKI MARIAN                3   39              G M  8:31:14     1076.56  96.14   8  < 311>  114.366   0.000                                           
 302 SZAMBOWSKI JANUSZ               1    9              G M  8:51:58     1074.19  96.45  13  < 303>  136.386   0.000                                           
 303 SZAMBOWSKI JANUSZ               1   27              G M  8:52:01     1073.77  96.77  14  < 347>  136.386   0.000                                           
 304 SZRAMKA GRZEGORZ                3   16              G M  8:18:45     1073.60  97.09   7  < 376>  100.650   0.000                                           
 305 ERDMANN LUCYNA                  1   35              G M  8:51:41     1073.22  97.41   9  < 306>  135.959   0.000                                           
 306 ERDMANN LUCYNA                  1    6              G M  8:51:43     1072.94  97.73  10  < 318>  135.959   0.000                                           
 307 KOZŁOWSKI RYSZARD               3   36              G M  8:27:18     1072.74  98.05   4  < 405>  109.741  18.040                                           
 308 GRABAN RYSZARD                  3   82              G    8:31:24     1072.63  98.37  16  < 316>  114.128   0.000                                           
 309 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  105              G    8:51:50     1071.56  98.69  30  < 315>  135.910   0.000                                           
 310 BUJAK SŁAWOMIR                  1    6              G M  8:50:51     1071.16  99.01   6  < 334>  134.805   0.000                                           
 311 KACZYŃSKI MARIAN                3   23              G M  8:31:47     1071.01  99.33   9  < 323>  114.366   0.000                                           
 312 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   25              G M  8:41:57     1069.58  99.65   3  < 434>  125.087  18.010                                           
 313 GUZ TOMASZ                      3   10              G M  8:27:32     1069.27  99.97   3  < 357>  109.636  18.010                                           
 314 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   31              G M  8:47:53     1068.81 100.29  13  < 470>  131.339   0.000                                           
 315 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   78              G    8:52:12     1068.48 100.61  31  < 342>  135.910   0.000                                           
 316 GRABAN RYSZARD                  3   66              G    8:31:52     1067.95 100.93  17  < 317>  114.128   0.000                                           
 317 GRABAN RYSZARD                  3   48              G M  8:31:55     1067.45 101.25  18  < 327>  114.128   0.000                                           
 318 ERDMANN LUCYNA                  1   25              G M  8:52:23     1067.32 101.56  11  < 321>  135.959   0.000                                           
 319 MAZELLA JAN                     1   28              G M  8:50:15     1066.34 101.88  46-  3-  3  133.559  17.970                                           
 320 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    8              G M  8:19:25     1066.02 102.20  14  < 346>  100.650   0.000                                           
 321 ERDMANN LUCYNA                  1    2              G M  8:52:34     1065.79 102.52  12  < 578>  135.959   0.000                                           
 322 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   79              G    8:50:03     1065.73 102.84  38  < 324>  133.270   0.000                                           
 323 KACZYŃSKI MARIAN                3   18              G M  8:32:19     1065.69 103.16  10  < 422>  114.366   0.000                                           
 324 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   33              G M  8:50:08     1065.02 103.48  39  < 396>  133.270   0.000                                           
 325 WACHOWSKI ROMAN                 2   70              G    8:41:47     1064.79 103.80   6  < 386>  124.350   0.000                                           
 326 SUROWIECKI MAREK                2   19              G M  8:41:02     1063.91 104.12   3  < 363>  123.449  17.920                                           
 327 GRABAN RYSZARD                  3   67              G    8:32:17     1063.80 104.44  19  < 383>  114.128   0.000                                           
 328 DAMPS ZBIGNIEW                  3   10              G M  8:28:12     1062.50 104.76   3  < 330>  109.650  17.910                                           
 329 BURCZYK HENRYK                  3   25              G M  8:33:02     1061.40 105.08  70-  4-  1  114.667  17.900                                           
 330 DAMPS ZBIGNIEW                  3   28              G M  8:28:19     1061.30 105.40   4  < 331>  109.650  17.900                                           
 331 DAMPS ZBIGNIEW                  3    8              G M  8:28:21     1060.96 105.72   5  < 356>  109.650  17.890                                           
 332 KANTAK BOGUMIŁ                  1   28              G M  8:41:03     1060.42 106.04   2  < 391>  123.062  17.880                                           
 333 NESTEROWICZ JAN                 2   20              G M  8:47:14     1059.41 106.36  26-  2-  2  129.495  17.880                                           
 334 BUJAK SŁAWOMIR                  1   32              G M  8:52:18     1058.96 106.68   7  < 467>  134.805   0.000                                           
 335 DYGULSKI TADEUSZ                1   30              G M  8:52:20     1058.68 106.99  43-  5-  5  134.805  17.870                                           
 336 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   40              G M  8:49:19     1057.22 107.31   6  < 338>  131.430  17.860                                           
 337 BIRNA PIOTR                     3   15              G M  8:27:33     1057.06 107.63   5  < 350>  108.401  17.850                                           
 338 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   15              G M  8:49:21     1056.94 107.95   7  < 343>  131.430   0.000                                           
 339 FIERKA PIOTR                    2   11              G M  8:41:20     1056.74 108.27   3  < 378>  122.934  17.840                                           
 340 LASKOWSKI STANISŁAW             3   40              G M  8:33:27     1056.40 108.59  12  < 352>  114.567   0.000                                           
 341 LIEC JAN                        1   70              G    8:50:04     1056.22 108.91   3  < 349>  132.098   0.000                                           
 342 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   86              G    8:53:42     1056.02 109.23  32  < 344>  135.910   0.000                                           
 343 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   17              G M  8:49:32     1055.38 109.55   8  < 361>  131.430   0.000                                           
 344 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1    2              G M  8:53:57     1053.97 109.87  33  < 369>  135.910   0.000                                           
 345 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   17              G M  8:33:43     1053.81 110.19   2  < 487>  114.567  17.800                                           
 346 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   26              G M  8:20:32     1053.56 110.51  15  < 348>  100.650   0.000                                           
 347 SZAMBOWSKI JANUSZ               1   41              G M  8:54:28     1053.45 110.83  15  < 385>  136.386   0.000                                           
 348 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   36              G M  8:20:42     1051.72 111.15  16  < 358>  100.650   0.000                                           
 349 LIEC JAN                        1   40              G M  8:50:45     1050.48 111.47   4  < 351>  132.098  17.780                                           
 350 BIRNA PIOTR                     3   10              G M  8:28:12     1050.40 111.79   6  < 441>  108.401   0.000                                           
 351 LIEC JAN                        1    2              G M  8:50:47     1050.20 112.10   5  < 353>  132.098  17.760                                           
 352 LASKOWSKI STANISŁAW             3   25              G M  8:34:06     1050.11 112.42  13  < 373>  114.567   0.000                                           
 353 LIEC JAN                        1   37              G M  8:50:49     1049.92 112.74   6  < 367>  132.098  17.750                                           
 354 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   16              G M  8:52:20     1049.45 113.06   2  < 355>  133.630  17.740                                           
 355 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   30              G M  8:52:24     1048.90 113.38   3  < 360>  133.630  17.740                                           
 356 DAMPS ZBIGNIEW                  3   27              G M  8:29:33     1048.78 113.70   6  < 419>  109.650   0.000                                           
 357 GUZ TOMASZ                      3   26              G M  8:29:37     1047.98 114.02   4  < 387>  109.636  17.730                                           
 358 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   39              G M  8:21:04     1047.71 114.34  17  < 362>  100.650   0.000                                           
 359 PRABUCKI WALDEMAR               3   13              G M  8:34:08     1047.07 114.66   2  < 382>  114.270  17.710                                           
 360 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   14              G M  8:52:43     1046.30 114.98   4          133.630  17.710                                           
 361 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   19              G M  8:50:39     1046.00 115.30   9  < 370>  131.430   0.000                                           
 362 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   10              G M  8:21:15     1045.71 115.62  18  < 368>  100.650   0.000                                           
 363 SUROWIECKI MAREK                2   28              G M  8:43:04     1045.59 115.94   4  < 366>  123.449  17.690                                           
 364 DOERING KAZIMIERZ               3   27              G M  8:34:35     1045.38 116.26   5  < 365>  114.556  17.680                                           
 365 DOERING KAZIMIERZ               3   47              G M  8:34:36     1045.22 116.58   6  < 534>  114.556   0.000                                           
 366 SUROWIECKI MAREK                2   40              G M  8:43:09     1044.85 116.90   5  < 433>  123.449  17.670                                           
 367 LIEC JAN                        1   60              G    8:51:26     1044.80 117.21   7  < 417>  132.098   0.000                                           
 368 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   25              G M  8:21:25     1043.91 117.53  19  < 374>  100.650   0.000                                           
 369 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   28              G M  8:55:29     1041.59 117.85  34  < 380>  135.910   0.000                                           
 370 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   32              G M  8:51:11     1041.58 118.17  10  < 489>  131.430   0.000                                           
 371 DYGULSKI TADEUSZ                1   17              G M  8:54:38     1039.90 118.49   2  < 407>  134.805  17.640                                           
 372 PORA JAROSŁAW                   3    2              G M  8:14:22     1038.06 118.81  15  < 384>   92.768   0.000                                           
 373 LASKOWSKI STANISŁAW             3   18              G M  8:35:44     1034.62 119.13  14  < 375>  114.567   0.000                                           
 374 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    7              G M  8:22:18     1034.43 119.45  20  < 397>  100.650   0.000                                           
 375 LASKOWSKI STANISŁAW             3   37              G M  8:35:51     1033.53 119.77  15  < 377>  114.567   0.000                                           
 376 SZRAMKA GRZEGORZ                3   15              G M  8:22:24     1033.37 120.09   8  < 594>  100.650   0.000                                           
 377 LASKOWSKI STANISŁAW             3   48              G M  8:35:56     1032.76 120.41  16  < 442>  114.567   0.000                                           
 378 FIERKA PIOTR                    2   14              G M  8:44:03     1032.63 120.73   4  < 389>  122.934  17.590                                           
 379 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   33              G M  8:43:51     1031.72 121.05   2  < 381>  122.620  17.580                                           
 380 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   54              G    8:56:45     1031.58 121.37  35  < 510>  135.910   0.000                                           
 381 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    4              G M  8:43:54     1031.29 121.69   3  < 393>  122.620  17.570                                           
 382 PRABUCKI WALDEMAR               3    6              G M  8:35:55     1030.23 122.01   3          114.270  17.570                                           
 383 GRABAN RYSZARD                  3   10              G M  8:35:49     1029.88 122.33  20  < 399>  114.128   0.000                                           
 384 PORA JAROSŁAW                   3   14              G M  8:15:09     1029.04 122.64  16  < 412>   92.768   0.000                                           
 385 SZAMBOWSKI JANUSZ               1   16              G M  8:57:33     1028.94 122.96  16  < 421>  136.386   0.000                                           
 386 WACHOWSKI ROMAN                 2   53              G    8:46:01     1027.54 123.28   7  < 428>  124.350   0.000                                           
 387 GUZ TOMASZ                      3   19              G M  8:31:42     1027.52 123.60   5  < 392>  109.636  17.530                                           
 388 KRUPKE KRZYSZTOF                1    1              G M  8:55:18     1027.38 123.92  23-  3-  3  133.867  17.530                                           
 389 FIERKA PIOTR                    2   28              G M  8:44:40     1027.30 124.24   5  < 395>  122.934  17.520                                           
 390 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   33              G M  8:46:02     1026.97 124.56   2  < 420>  124.297  17.510                                           
 391 KANTAK BOGUMIŁ                  1   11              G M  8:44:50     1026.94 124.88   3          123.062  17.510                                           
 392 GUZ TOMASZ                      3   17              G M  8:31:46     1026.88 125.20   6  < 394>  109.636   0.000                                           
 393 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   30              G M  8:44:25     1026.83 125.52   4  < 561>  122.620  17.500                                           
 394 GUZ TOMASZ                      3   37              G M  8:31:53     1025.75 125.84   7  < 400>  109.636   0.000                                           
 395 FIERKA PIOTR                    2   22              G M  8:44:51     1025.73 126.16   6  < 398>  122.934   0.000                                           
 396 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    5              G M  8:55:02     1024.89 126.48  40  < 426>  133.270   0.000                                           
 397 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   20              G M  8:23:16     1024.25 126.80  21  < 401>  100.650   0.000                                           
 398 FIERKA PIOTR                    2   16              G M  8:45:19     1021.75 127.12   7  < 557>  122.934   0.000                                           
 399 GRABAN RYSZARD                  3    5              G M  8:36:42     1021.74 127.44  21  < 519>  114.128   0.000                                           
 400 GUZ TOMASZ                      3   36              G M  8:32:21     1021.30 127.75   8  < 415>  109.636   0.000                                           
 401 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    3              G M  8:23:41     1019.93 128.07  22  < 492>  100.650   0.000                                           
 402 JASZCZERSKI ZBIGNIEW            2   46              G M  8:41:40     1019.22 128.39  54-  4-  4  118.909  17.440                                           
 403 DYBICH JANUSZ                   2    7              G M  8:55:42     1018.70 128.71  16  < 406>  133.144   0.000                                           
 404 JASZCZERSKI ZBIGNIEW            2   44              G M  8:41:46     1018.35 129.03   2  < 573>  118.909  17.420                                           
 405 KOZŁOWSKI RYSZARD               3   21              G M  8:32:47     1018.16 129.35   5  < 484>  109.741  17.420                                           
 406 DYBICH JANUSZ                   2   38              G M  8:56:01     1016.24 129.67  17  < 431>  133.144   0.000                                           
 407 DYGULSKI TADEUSZ                1   38              G M  8:57:49     1014.97 129.99   3  < 423>  134.805  17.410                                           
 408 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1    7              G M  8:54:32     1014.28 130.31  64-  8-  5  131.383  17.400                                           
 409 WOŹNIAK JANUSZ                  1   65              G    8:55:24     1014.23 130.63  90-  9-  5  132.256   0.000                                           
 410 ŻYGOWSKI ZDZISŁAW               1   38              G M  8:57:03     1013.76 130.95   2  < 414>  133.867  17.390                                           
 411 SOCHA KAZIMIERZ                 2   26              G M  8:51:28     1013.69 131.27  50-  3-  3  128.198  17.380                                           
 412 PORA JAROSŁAW                   3   33              G M  8:16:34     1013.12 131.59  17  < 451>   92.768   0.000                                           
 413 SOCHA KAZIMIERZ                 2    7              G M  8:51:34     1012.89 131.91   2  < 603>  128.198  17.370                                           
 414 ŻYGOWSKI ZDZISŁAW               1   10              G M  8:57:16     1012.10 132.23   3          133.867  17.360                                           
 415 GUZ TOMASZ                      3    1              G M  8:33:20     1012.03 132.55   9  < 542>  109.636   0.000                                           
 416 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   16              G M  8:55:02     1010.38 132.86   2  < 437>  131.383  17.350                                           
 417 LIEC JAN                        1   11              G M  8:55:48     1009.92 133.18   8  < 418>  132.098   0.000                                           
 418 LIEC JAN                        1    8              G M  8:55:49     1009.80 133.50   9  < 424>  132.098   0.000                                           
 419 DAMPS ZBIGNIEW                  3    1              G M  8:33:39     1009.20 133.82   7  < 477>  109.650   0.000                                           
 420 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   75              G    8:48:23     1007.41 134.14   3  < 425>  124.297   0.000                                           
 421 SZAMBOWSKI JANUSZ               1   25              G M  9:00:27     1006.91 134.46  17  < 429>  136.386   0.000                                           
 422 KACZYŃSKI MARIAN                3   38              G M  8:38:54     1004.09 134.78  11  < 509>  114.366   0.000                                           
 423 DYGULSKI TADEUSZ                1    3              G M  8:59:22     1003.26 135.10   4  < 440>  134.805  17.300                                           
 424 LIEC JAN                        1   43              G M  8:56:46     1002.52 135.42  10  < 432>  132.098   0.000                                           
 425 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   82              G    8:49:01     1002.26 135.74   4  < 465>  124.297   0.000                                           
 426 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   39              G M  8:58:06     1001.28 136.06  41  < 427>  133.270   0.000                                           
 427 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   60              G    8:58:10     1000.78 136.38  42  < 430>  133.270   0.000                                           
 428 WACHOWSKI ROMAN                 2   68              G    8:49:50      996.13 136.70   8  < 490>  124.350   0.000                                           
 429 SZAMBOWSKI JANUSZ               1   11              G M  9:01:56      996.00 137.02  18  < 466>  136.386   0.000                                           
 430 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   10              G M  8:58:50      995.79 137.34  43  < 464>  133.270   0.000                                           
 431 DYBICH JANUSZ                   2   23              G M  8:58:43      995.72 137.66  18  < 514>  133.144   0.000                                           
 432 LIEC JAN                        1   12              G M  8:57:43      995.34 137.98  11  < 536>  132.098   0.000                                           
 433 SUROWIECKI MAREK                2    9              G M  8:49:05      994.89 138.29   6  < 452>  123.449   0.000                                           
 434 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   24              G M  8:50:49      994.20 138.61   4  < 435>  125.087  17.230                                           
 435 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   11              G M  8:50:51      993.94 138.93   5  < 436>  125.087  17.230                                           
 436 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   23              G M  8:50:59      992.89 139.25   6  < 445>  125.087   0.000                                           
 437 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   32              G M  8:57:23      992.44 139.57   3  < 438>  131.383  17.210                                           
 438 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1    1              G M  8:57:27      991.94 139.89   4  < 439>  131.383  17.210                                           
 439 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   25              G M  8:57:28      991.82 140.21   5  < 446>  131.383  17.200                                           
 440 DYGULSKI TADEUSZ                1   24              G M  9:00:58      991.46 140.53   5          134.805  17.190                                           
 441 BIRNA PIOTR                     3   44              G M  8:34:23      991.02 140.85   7  < 443>  108.401   0.000                                           
 442 LASKOWSKI STANISŁAW             3   13              G M  8:40:37      990.92 141.17  17  < 568>  114.567   0.000                                           
 443 BIRNA PIOTR                     3   47              G M  8:34:26      990.57 141.49   8  < 444>  108.401   0.000                                           
 444 BIRNA PIOTR                     3   40              G M  8:34:27      990.42 141.81   9  < 463>  108.401   0.000                                           
 445 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   33              G M  8:51:20      990.14 142.13   7  < 449>  125.087   0.000                                           
 446 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   31              G M  8:57:43      989.95 142.45   6  < 515>  131.383   0.000                                           
 447 ARMATOWSKI DARIUSZ              1   25              G M  8:58:22      984.34 142.77  48-  6-  4  131.278  17.150                                           
 448 BURCZYK HENRYK                  3   77              G    8:41:30      984.27 143.09   2  < 480>  114.667   0.000                                           
 449 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   28              G M  8:52:11      983.52 143.40   8  < 494>  125.087   0.000                                           
 450 WOŹNIAK JANUSZ                  1   12              G M  8:59:31      983.19 143.72   2  < 459>  132.256  17.130                                           
 451 PORA JAROSŁAW                   3   30              G M  8:19:23      982.89 144.04  18  < 457>   92.768   0.000                                           
 452 SUROWIECKI MAREK                2    4              G M  8:50:54      980.53 144.36   7  < 455>  123.449   0.000                                           
 453 JELIŃSKI ADAM                   1   13              G M  9:03:35      979.29 144.68  18  < 496>  135.713   0.000                                           
 454 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   39              G M  9:01:21      979.12 145.00   3  < 456>  133.503  17.110                                           
 455 SUROWIECKI MAREK                2   64              G    8:51:06      978.98 145.32   8  < 597>  123.449   0.000                                           
 456 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   28              G M  9:01:23      978.88 145.64   4  < 586>  133.503  17.090                                           
 457 PORA JAROSŁAW                   3   10              G M  8:19:52      977.88 145.96  19  < 458>   92.768   0.000                                           
 458 PORA JAROSŁAW                   3   46              G M  8:19:56      977.19 146.28  20  < 560>   92.768   0.000                                           
 459 WOŹNIAK JANUSZ                  1   97              G    9:00:22      977.02 146.60   3  < 461>  132.256   0.000                                           
 460 TARGOWSKI GRZEGORZ              2    6              G M  8:57:36      976.98 146.92   2  < 554>  129.548  17.070                                           
 461 WOŹNIAK JANUSZ                  1   35              G M  9:00:25      976.66 147.24   4  < 462>  132.256  17.060                                           
 462 WOŹNIAK JANUSZ                  1   66              G    9:00:31      975.94 147.56   5  < 569>  132.256   0.000                                           
 463 BIRNA PIOTR                     3   29              G M  8:36:11      974.98 147.88  10  < 479>  108.401   0.000                                           
 464 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   65              G    9:01:55      973.37 148.20  44  < 472>  133.270   0.000                                           
 465 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   31              G M  8:52:45      972.97 148.51   5  < 567>  124.297  17.040                                           
 466 SZAMBOWSKI JANUSZ               1    4              G M  9:05:13      972.68 148.83  19  < 483>  136.386   0.000                                           
 467 BUJAK SŁAWOMIR                  1   16              G M  9:03:37      972.50 149.15   8  < 468>  134.805   0.000                                           
 468 BUJAK SŁAWOMIR                  1   14              G M  9:03:39      972.27 149.47   9  < 497>  134.805   0.000                                           
 469 KREZYMON JÓZEF                  1   95              G    9:02:29      971.66 149.79  84-  3-  2  133.587   0.000                                           
 470 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2    1              G M  9:00:12      971.44 150.11  14  < 471>  131.339   0.000                                           
 471 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2    3              G M  9:00:14      971.20 150.43  15  < 499>  131.339   0.000                                           
 472 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   21              G M  9:02:17      970.77 150.75  45  < 476>  133.270   0.000                                           
 473 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1    6              G M  9:05:34      965.81 151.07  20-  3-  3  135.761  16.980                                           
 474 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1    9              G M  9:05:38      965.35 151.39   2  < 500>  135.761  16.980                                           
 475 ARMATOWSKI DARIUSZ              1   41              G M  9:01:05      964.69 151.71   2  < 545>  131.278  16.970                                           
 476 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   22              G M  9:03:18      963.63 152.03  46  < 562>  133.270   0.000                                           
 477 DAMPS ZBIGNIEW                  3   20              G M  8:38:50      963.25 152.35   8          109.650   0.000                                           
 478 PIÓR ZYGMUNT                    1   39              G M  9:06:16      962.87 152.67  39  < 488>  136.022   0.000                                           
 479 BIRNA PIOTR                     3   14              G M  8:37:39      962.28 152.99  11  < 481>  108.401   0.000                                           
 480 BURCZYK HENRYK                  3   54              G    8:44:19      961.03 153.31   3  < 516>  114.667   0.000                                           
 481 BIRNA PIOTR                     3   11              G M  8:37:49      960.86 153.63  12  < 590>  108.401   0.000                                           
 482 KREZYMON JÓZEF                  1   45              G M  9:04:13      959.56 153.94   2  < 584>  133.587  16.930                                           
 483 SZAMBOWSKI JANUSZ               1   19              G M  9:07:30      957.10 154.26  20  < 485>  136.386   0.000                                           
 484 KOZŁOWSKI RYSZARD               3   28              G M  8:39:41      956.91 154.58   6          109.741   0.000                                           
 485 SZAMBOWSKI JANUSZ               1   23              G M  9:07:36      956.42 154.90  21  < 505>  136.386   0.000                                           
 486 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   28              G M  8:44:49      956.00 155.22  15  < 520>  114.545   0.000                                           
 487 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   10              G M  8:45:06      953.93 155.54   3          114.567  16.890                                           
 488 PIÓR ZYGMUNT                    1   40              G M  9:07:49      952.42 155.86  40  < 491>  136.022   0.000                                           
 489 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   28              G M  9:03:12      951.01 156.18  11  < 581>  131.430   0.000                                           
 490 WACHOWSKI ROMAN                 2   28              G M  8:55:56      949.72 156.50   9  < 512>  124.350  16.880                                           
 491 PIÓR ZYGMUNT                    1   26              G M  9:08:52      945.47 156.82  41  < 539>  136.022   0.000                                           
 492 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   24              G M  8:31:28      945.37 157.14  23  < 543>  100.650   0.000                                           
 493 KRUPKE KRZYSZTOF                1   22              G M  9:06:42      944.72 157.46   2  < 495>  133.867  16.860                                           
 494 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   39              G M  8:57:28      944.29 157.78   9  < 504>  125.087   0.000                                           
 495 KRUPKE KRZYSZTOF                1   26              G M  9:06:48      944.06 158.10   3          133.867  16.840                                           
 496 JELIŃSKI ADAM                   1    6              G M  9:08:49      943.65 158.42  19          135.713   0.000                                           
 497 BUJAK SŁAWOMIR                  1   15              G M  9:07:56      943.13 158.74  10  < 608>  134.805   0.000                                           
 498 MYKOWSKI TADEUSZ                2   37              G M  8:55:21      942.87 159.05  40-  2-  2  122.903  16.820                                           
 499 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   13              G M  9:04:23      942.29 159.37  16  < 503>  131.339   0.000                                           
 500 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   11              G M  9:09:22      940.39 159.69   3          135.761  16.810                                           
 501 BARTOŁD ADAM                    1   30              G M  9:03:27      940.19 160.01  41-  2-  2  130.169  16.810                                           
 502 MAZELLA JAN                     1   31              G M  9:07:13      939.12 160.33   2  < 593>  133.559  16.800                                           
 503 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   41              G M  9:04:57      938.47 160.65  17  < 523>  131.339   0.000                                           
 504 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   35              G M  8:58:26      937.45 160.97  10  < 507>  125.087   0.000                                           
 505 SZAMBOWSKI JANUSZ               1   45              G M  9:10:35      936.82 161.29  22          136.386   0.000                                           
 506 GUZ KAZIMIERZ                   3   41              G M  8:42:10      936.01 161.61  44-  8-  5  109.669  16.770                                           
 507 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2    6              G M  8:58:52      934.42 161.93  11  < 565>  125.087   0.000                                           
 508 GUZ KAZIMIERZ                   3   27              G M  8:42:35      932.69 162.25   2  < 585>  109.669  16.760                                           
 509 KACZYŃSKI MARIAN                3   34              G M  8:47:45      931.70 162.57  12  < 518>  114.366   0.000                                           
 510 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   76              G    9:11:05      930.36 162.89  36  < 511>  135.910   0.000                                           
 511 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  103              G    9:11:08      930.04 163.21  37  < 513>  135.910   0.000                                           
 512 WACHOWSKI ROMAN                 2   74              G    8:58:47      929.49 163.53  10  < 526>  124.350   0.000                                           
 513 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   83              G    9:11:17      929.09 163.85  38  < 517>  135.910   0.000                                           
 514 DYBICH JANUSZ                   2   16              G M  9:08:22      928.70 164.16  19  < 622>  133.144   0.000                                           
 515 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   21              G M  9:06:32      928.28 164.48   7  < 548>  131.383   0.000                                           
 516 BURCZYK HENRYK                  3   62              G    8:48:40      927.23 164.80   4          114.667   0.000                                           
 517 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   41              G M  9:11:52      925.40 165.12  39  < 522>  135.910   0.000                                           
 518 KACZYŃSKI MARIAN                3   13              G M  8:48:43      924.42 165.44  13  < 551>  114.366   0.000                                           
 519 GRABAN RYSZARD                  3   44              G M  8:48:39      922.99 165.76  22  < 521>  114.128   0.000                                           
 520 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    9              G M  8:49:09      922.63 166.08  16  < 538>  114.545   0.000                                           
 521 GRABAN RYSZARD                  3   45              G M  8:48:42      922.62 166.40  23  < 524>  114.128   0.000                                           
 522 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   53              G    9:12:22      922.26 166.72  40  < 529>  135.910   0.000                                           
 523 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2    8              G M  9:07:25      922.22 167.04  18  < 527>  131.339   0.000                                           
 524 GRABAN RYSZARD                  3    6              G M  8:48:47      922.00 167.36  24  < 531>  114.128   0.000                                           
 525 GRABOWSKI STANISŁAW             1    8              G M  9:12:10      921.93 167.68  42-  5-  5  135.677  16.650                                           
 526 WACHOWSKI ROMAN                 2   30              G M  8:59:53      921.91 168.00  11  < 528>  124.350  16.650                                           
 527 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   34              G M  9:07:28      921.89 168.32  19  < 563>  131.339   0.000                                           
 528 WACHOWSKI ROMAN                 2   50              G M  8:59:55      921.68 168.64  12  < 530>  124.350   0.000                                           
 529 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   56              G    9:12:28      921.63 168.96  41  < 555>  135.910   0.000                                           
 530 WACHOWSKI ROMAN                 2    5              G M  9:00:00      921.11 169.27  13  < 552>  124.350   0.000                                           
 531 GRABAN RYSZARD                  3   15              G M  8:48:56      920.88 169.59  25  < 540>  114.128   0.000                                           
 532 GRABOWSKI STANISŁAW             1    9              G M  9:12:23      920.57 169.91   2  < 535>  135.677  16.610                                           
 533 GZELA ANDRZEJ                   1    7              G M  9:12:32      920.38 170.23   4          135.786  16.600                                           
 534 DOERING KAZIMIERZ               3   42              G M  8:49:37      919.27 170.55   7          114.556   0.000                                           
 535 GRABOWSKI STANISŁAW             1   34              G M  9:12:36      919.22 170.87   3  < 537>  135.677  16.590                                           
 536 LIEC JAN                        1   58              G    9:08:43      919.16 171.19  12  < 607>  132.098   0.000                                           
 537 GRABOWSKI STANISŁAW             1    6              G M  9:12:51      917.67 171.51   4  < 544>  135.677  16.580                                           
 538 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    2              G M  8:49:50      917.58 171.83  17          114.545   0.000                                           
 539 PIÓR ZYGMUNT                    1   64              G    9:13:24      916.59 172.15  42  < 541>  136.022   0.000                                           
 540 GRABAN RYSZARD                  3   39              G M  8:49:31      916.57 172.47  26  < 547>  114.128   0.000                                           
 541 PIÓR ZYGMUNT                    1   32              G M  9:13:26      916.38 172.79  43  < 614>  136.022   0.000                                           
 542 GUZ TOMASZ                      3   20              G M  8:44:40      916.18 173.11  10  < 627>  109.636   0.000                                           
 543 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   13              G M  8:34:55      915.69 173.43  24          100.650   0.000                                           
 544 GRABOWSKI STANISŁAW             1   37              G M  9:13:16      915.09 173.75   5          135.677  16.530                                           
 545 ARMATOWSKI DARIUSZ              1   54              G    9:08:28      915.04 174.07   3  < 546>  131.278   0.000                                           
 546 ARMATOWSKI DARIUSZ              1   58              G    9:08:29      914.94 174.39   4  < 549>  131.278   0.000                                           
 547 GRABAN RYSZARD                  3   59              G    8:49:48      914.49 174.70  27          114.128   0.000                                           
 548 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   56              G    9:08:52      913.23 175.02   8          131.383   0.000                                           
 549 ARMATOWSKI DARIUSZ              1   32              G M  9:09:03      911.34 175.34   5  < 550>  131.278  16.500                                           
 550 ARMATOWSKI DARIUSZ              1   36              G M  9:09:05      911.13 175.66   6          131.278  16.490                                           
 551 KACZYŃSKI MARIAN                3   16              G M  8:50:35      910.68 175.98  14  < 602>  114.366   0.000                                           
 552 WACHOWSKI ROMAN                 2   73              G    9:01:34      910.54 176.30  14  < 553>  124.350   0.000                                           
 553 WACHOWSKI ROMAN                 2   52              G    9:01:39      909.99 176.62  15  < 621>  124.350   0.000                                           
 554 TARGOWSKI GRZEGORZ              2   54              G    9:07:40      908.05 176.94   3          129.548   0.000                                           
 555 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  102              G    9:14:41      907.98 177.26  42  < 579>  135.910   0.000                                           
 556 MYKOWSKI TADEUSZ                2   46              G M  9:00:42      905.70 177.58   2          122.903  16.450                                           
 557 FIERKA PIOTR                    2   19              G M  9:00:45      905.59 177.90   8  < 558>  122.934   0.000                                           
 558 FIERKA PIOTR                    2    7              G M  9:00:46      905.48 178.22   9  < 559>  122.934   0.000                                           
 559 FIERKA PIOTR                    2   13              G M  9:00:47      905.37 178.54  10          122.934   0.000                                           
 560 PORA JAROSŁAW                   3   37              G M  8:27:28      905.35 178.86  21  < 600>   92.768   0.000                                           
 561 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   10              G M  9:00:31      904.83 179.18   5  < 572>  122.620  16.420                                           
 562 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   40              G M  9:12:25      904.04 179.50  47  < 577>  133.270   0.000                                           
 563 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   50              G M  9:10:26      903.09 179.81  20          131.339   0.000                                           
 564 GRDEŃ ARTUR                     3   33              G M  8:45:14      902.44 180.13   2  < 613>  108.503  16.400                                           
 565 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   44              G M  9:04:45      895.08 180.45  12  < 566>  125.087   0.000                                           
 566 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   34              G M  9:04:54      894.12 180.77  13  < 575>  125.087   0.000                                           
 567 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   55              G    9:04:03      893.90 181.09   6  < 574>  124.297   0.000                                           
 568 LASKOWSKI STANISŁAW             3   19              G M  8:53:16      893.19 181.41  18  < 570>  114.567   0.000                                           
 569 WOŹNIAK JANUSZ                  1   76              G    9:13:08      892.82 181.73   6  < 610>  132.256   0.000                                           
 570 LASKOWSKI STANISŁAW             3   43              G M  8:53:23      892.38 182.05  19  < 576>  114.567   0.000                                           
 571 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1    4              G M  9:16:02      892.13 182.37  25-  1-  1  134.741  16.360                                           
 572 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   22              G M  9:02:28      892.00 182.69   6  < 606>  122.620   0.000                                           
 573 JASZCZERSKI ZBIGNIEW            2   42              G M  8:58:20      891.82 183.01   3  < 611>  118.909  16.350                                           
 574 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   35              G M  9:04:28      891.23 183.33   7          124.297  16.340                                           
 575 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   45              G M  9:05:22      891.15 183.65  14  < 583>  125.087   0.000                                           
 576 LASKOWSKI STANISŁAW             3   33              G M  8:53:37      890.76 183.97  20  < 582>  114.567   0.000                                           
 577 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   35              G M  9:14:39      890.55 184.29  48          133.270   0.000                                           
 578 ERDMANN LUCYNA                  1   55              G    9:18:01      888.52 184.61  13          135.959   0.000                                           
 579 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   33              G M  9:18:20      886.37 184.92  43  < 580>  135.910   0.000                                           
 580 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   63              G    9:18:21      886.27 185.24  44  < 588>  135.910   0.000                                           
 581 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   14              G M  9:13:28      885.25 185.56  12          131.430   0.000                                           
 582 LASKOWSKI STANISŁAW             3   50              G M  8:54:29      884.80 185.88  21  < 624>  114.567   0.000                                           
 583 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   10              G M  9:06:23      884.74 186.20  15          125.087   0.000                                           
 584 KREZYMON JÓZEF                  1   36              G M  9:16:02      884.49 186.52   3          133.587  16.270                                           
 585 GUZ KAZIMIERZ                   3   34              G M  8:49:12      883.00 186.84   3  < 587>  109.669  16.270                                           
 586 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   26              G M  9:16:16      882.57 187.16   5  < 595>  133.503  16.260                                           
 587 GUZ KAZIMIERZ                   3   32              G M  8:49:19      882.18 187.48   4  < 589>  109.669  16.260                                           
 588 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   88              G    9:19:07      881.86 187.80  45  < 615>  135.910   0.000                                           
 589 GUZ KAZIMIERZ                   3   12              G M  8:49:22      881.82 188.12   5  < 604>  109.669  16.240                                           
 590 BIRNA PIOTR                     3   41              G M  8:48:04      880.83 188.44  13  < 591>  108.401   0.000                                           
 591 BIRNA PIOTR                     3    4              G M  8:48:05      880.71 188.76  14  < 592>  108.401   0.000                                           
 592 BIRNA PIOTR                     3   17              G M  8:48:08      880.36 189.08  15  < 596>  108.401   0.000                                           
 593 MAZELLA JAN                     1    1              G M  9:16:47      879.93 189.40   3          133.559  16.220                                           
 594 SZRAMKA GRZEGORZ                3   12              G M  8:39:29      879.17 189.72   9          100.650   0.000                                           
 595 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1    8              G M  9:16:55      878.79 190.04   6          133.503   0.000                                           
 596 BIRNA PIOTR                     3   30              G M  8:48:31      877.62 190.35  16          108.401   0.000                                           
 597 SUROWIECKI MAREK                2    2              G M  9:05:40      877.60 190.67   9  < 598>  123.449   0.000                                           
 598 SUROWIECKI MAREK                2   45              G M  9:05:46      876.98 190.99  10  < 599>  123.449   0.000                                           
 599 SUROWIECKI MAREK                2   44              G M  9:05:48      876.77 191.31  11  < 601>  123.449   0.000                                           
 600 PORA JAROSŁAW                   3   26              G M  8:30:51      876.41 191.63  22           92.768   0.000                                           
 601 SUROWIECKI MAREK                2    6              G M  9:05:52      876.35 191.95  12          123.449   0.000                                           
 602 KACZYŃSKI MARIAN                3    2              G M  8:55:42      875.03 192.27  15          114.366   0.000                                           
 603 SOCHA KAZIMIERZ                 2   15              G M  9:11:34      874.67 192.59   3          128.198  16.150                                           
 604 GUZ KAZIMIERZ                   3   13              G M  8:50:44      872.24 192.91   6  < 612>  109.669   0.000                                           
 605 NESTEROWICZ JAN                 2    5              G M  9:13:34      871.63 193.23   2          129.495  16.140                                           
 606 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    8              G M  9:05:48      870.88 193.55   7          122.620   0.000                                           
 607 LIEC JAN                        1   34              G M  9:16:42      870.78 193.87  13  < 616>  132.098   0.000                                           
 608 BUJAK SŁAWOMIR                  1    1              G M  9:19:50      870.65 194.19  11  < 609>  134.805   0.000                                           
 609 BUJAK SŁAWOMIR                  1   31              G M  9:19:51      870.55 194.51  12          134.805   0.000                                           
 610 WOŹNIAK JANUSZ                  1    8              G M  9:17:02      869.91 194.83   7  < 623>  132.256  16.110                                           
 611 JASZCZERSKI ZBIGNIEW            2    6              G M  9:01:43      869.75 195.15   4          118.909  16.100                                           
 612 GUZ KAZIMIERZ                   3    9              G M  8:51:08      869.47 195.46   7  < 626>  109.669   0.000                                           
 613 GRDEŃ ARTUR                     3   13              G M  8:49:56      868.49 195.78   3  < 617>  108.503  16.090                                           
 614 PIÓR ZYGMUNT                    1   36              G M  9:21:51      867.21 196.10  44          136.022   0.000                                           
 615 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  113              G    9:21:47      866.87 196.42  46  < 620>  135.910   0.000                                           
 616 LIEC JAN                        1   23              G M  9:17:24      866.79 196.74  14          132.098   0.000                                           
 617 GRDEŃ ARTUR                     3   11              G M  8:50:11      866.75 197.06   4  < 618>  108.503  16.060                                           
 618 GRDEŃ ARTUR                     3   19              G M  8:50:13      866.52 197.38   5          108.503  16.060                                           
 619 BARTOŁD ADAM                    1   19              G M  9:15:22      865.68 197.70   2          130.169  16.050                                           
 620 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1    3              G M  9:22:04      865.30 198.02  47          135.910   0.000                                           
 621 WACHOWSKI ROMAN                 2   17              G M  9:09:18      861.75 198.34  16          124.350   0.000                                           
 622 DYBICH JANUSZ                   2   27              G M  9:19:40      860.85 198.66  20          133.144   0.000                                           
 623 WOŹNIAK JANUSZ                  1   13              G M  9:18:58      858.99 198.98   8  < 625>  132.256  16.030                                           
 624 LASKOWSKI STANISŁAW             3   16              G M  8:58:31      858.07 199.30  22          114.567   0.000                                           
 625 WOŹNIAK JANUSZ                  1   49              G M  9:19:21      856.86 199.62   9          132.256  16.010                                           
 626 GUZ KAZIMIERZ                   3   30              G M  8:53:07      856.01 199.94   8          109.669   0.000                                           
 627 GUZ TOMASZ                      3   27              G M  8:53:20      854.31 200.26  11          109.636   0.000                                           
 ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5                                                      
 ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                                        
 628 GRABAN RYSZARD                  3   38              G M  8:58:37      854.15   0.00  28          114.128   0.000                                           
 629 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   38              G M  9:11:28      854.03   0.00  16          125.087   0.000                                           
 630 GUZ KAZIMIERZ                   3   35              G M  8:53:31      853.35   0.00   9          109.669   0.000                                           
 631 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   16              G M  9:08:56      851.92   0.00   8          122.620   0.000                                           
 632 GUZ KAZIMIERZ                   3   18              G M  8:53:44      851.91   0.00  10          109.669   0.000                                           
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 19.08.18 SZCZECINEK                               
            Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki [ 1]                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 DYBICH          JANUSZ          2    41    5    20    99.68     
              2 PIÓR            ZYGMUNT         1    79    5    44    99.34     
              3 GRABAN          RYSZARD         3    82    5    27    98.65     
              4 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1    58    5    22    98.52     
              5 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    50    5    20    98.46     
              6 SZRAMKA         GRZEGORZ        3    33    5     9    98.18     
              7 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    80    5    17    98.09     
              8 JELIŃSKI        ADAM            1    44    5    19    97.91     
              9 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    51    5    24    97.81     
             10 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    51    5    22    97.76     
             11 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1   113    5    48    97.57     
             12 KACZYŃSKI       MARIAN          3    40    5    15    97.54     
             13 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1   117    5    47    96.02     
             14 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    57    5    12    95.23     
             15 BIRNA           PIOTR           3    49    5    16    94.92     
             16 ERDMANN         LUCYNA          1    21    5    13    94.80     
             17 PORA            JAROSŁAW        3    79    5    22    94.63     
             18 DOERING         KAZIMIERZ       3    54    5     7    92.83     
             19 BUJAK           SŁAWOMIR        1    34    5    12    92.40     
             20 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3    33    5     6    92.33     
             21 DAMPS           ZBIGNIEW        3    28    5     8    92.25     
             22 WACHOWSKI       ROMAN           2    75    5    16    91.90     
             23 GUZ             TOMASZ          3    35    5    11    91.47     
             24 SUROWIECKI      MAREK           2    69    5    12    90.77     
             25 LIEC            JAN             1    70    5    14    90.05     
             26 FIERKA          PIOTR           2    29    5    10    89.95     
             27 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    58    5    15    89.84     
             28 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    39    5     6    88.36     
             29 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    47    5     7    88.01     
             30 DYGULSKI        TADEUSZ         1    43    5     5    87.41     
             31 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    64    5     8    86.37     
             32 GRDEŃ           ARTUR           3    42    5     5    83.52     
             33 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    42    5     5    82.96     
             34 WOŹNIAK         JANUSZ          1    90    5     9    82.34     
             35 GUZ             KAZIMIERZ       3    44    5     8    82.30     
             36 GZELA           ANDRZEJ         1    34    4     4    73.96     
             37 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    34    4     4    71.37     
             38 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    58    4     7    70.86     
             39 JASZCZERSKI     ZBIGNIEW        2    54    4     4    67.31     
             40 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    48    4     6    67.11     
             41 PRABUCKI        WALDEMAR        3    35    3     3    55.24     
             42 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    45    3     3    54.31     
             43 KANTAK          BOGUMIŁ         1    26    3     3    53.63     
             44 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    32    3     3    52.89     
             45 KRUPKE          KRZYSZTOF       1    23    3     3    51.23     
             46 MAZELLA         JAN             1    46    3     3    50.99     
             47 SOCHA           KAZIMIERZ       2    50    3     3    50.90     
             48 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    20    3     3    50.77     
             49 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    85    2     3    35.46     
             50 NESTEROWICZ     JAN             2    26    2     2    34.02     
             51 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    40    2     2    33.27     
             52 KREZYMON        JÓZEF           1    84    2     3    33.20     
             53 BARTOŁD         ADAM            1    41    2     2    32.86     
             54 BURCZYK         HENRYK          3    70    1     4    17.90     
             55 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    25    1     1    16.36     
             56 KORDECKI        GRZEGORZ        1    20    0     0     0.00     
             57 PATOCKI         BENEDYKT        1    25    0     0     0.00     
             58 RYDZEWSKI       LESZEK          1    55    0     0     0.00     
             59 SŁAWIŃSKI       MARCIN          1    13    0     0     0.00     
             60 KOSZCZYŃSKI     PIOTR           1    15    0     0     0.00     
             61 BIELIŃSKI       JÓZEF           1    56    0     0     0.00     
             62 KOLASKA         ANDRZEJ         2    21    0     0     0.00     
             63 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2    79    0     0     0.00     
             64 MIKULSKI        ALFONS          3    30    0     0     0.00     

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 19.08.18 SZCZECINEK                               
            Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 2]                    
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 DYBICH          JANUSZ          2    41    5    20    99.68     
              2 PIÓR            ZYGMUNT         1    79    5    44    99.42     
              3 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    80    5    17    99.20     
              4 GRABAN          RYSZARD         3    82    5    27    98.93     
              5 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1    58    5    22    98.52     
              6 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    50    5    20    98.46     
              7 PORA            JAROSŁAW        3    79    5    22    98.29     
              8 SZRAMKA         GRZEGORZ        3    33    5     9    98.18     
              9 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    51    5    22    98.17     
             10 JELIŃSKI        ADAM            1    44    5    19    97.91     
             11 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    51    5    24    97.81     
             12 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1   113    5    48    97.63     
             13 KACZYŃSKI       MARIAN          3    40    5    15    97.54     
             14 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    57    5    12    96.92     
             15 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1   117    5    47    96.76     
             16 WACHOWSKI       ROMAN           2    75    5    16    96.55     
             17 ERDMANN         LUCYNA          1    21    5    13    94.96     
             18 BIRNA           PIOTR           3    49    5    16    94.92     
             19 DOERING         KAZIMIERZ       3    54    5     7    92.83     
             20 BUJAK           SŁAWOMIR        1    34    5    12    92.40     
             21 KOZŁOWSKI       RYSZARD         3    33    5     6    92.33     
             22 DAMPS           ZBIGNIEW        3    28    5     8    92.25     
             23 GUZ             TOMASZ          3    35    5    11    91.47     
             24 SUROWIECKI      MAREK           2    69    5    12    90.77     
             25 LIEC            JAN             1    70    5    14    90.13     
             26 FIERKA          PIOTR           2    29    5    10    89.95     
             27 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    58    5    15    89.84     
             28 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    58    5     7    89.13     
             29 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    39    5     6    88.36     
             30 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    47    5     7    88.01     
             31 DYGULSKI        TADEUSZ         1    43    5     5    87.41     
             32 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    64    5     8    86.37     
             33 WOŹNIAK         JANUSZ          1    90    5     9    85.70     
             34 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    48    5     6    83.66     
             35 GRDEŃ           ARTUR           3    42    5     5    83.52     
             36 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    42    5     5    82.96     
             37 GUZ             KAZIMIERZ       3    44    5     8    82.30     
             38 GZELA           ANDRZEJ         1    34    4     4    73.96     
             39 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    34    4     4    71.37     
             40 BURCZYK         HENRYK          3    70    4     4    68.69     
             41 JASZCZERSKI     ZBIGNIEW        2    54    4     4    67.31     
             42 PRABUCKI        WALDEMAR        3    35    3     3    55.24     
             43 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    45    3     3    54.31     
             44 KANTAK          BOGUMIŁ         1    26    3     3    53.63     
             45 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    32    3     3    52.89     
             46 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    85    3     3    51.93     
             47 KRUPKE          KRZYSZTOF       1    23    3     3    51.23     
             48 MAZELLA         JAN             1    46    3     3    50.99     
             49 SOCHA           KAZIMIERZ       2    50    3     3    50.90     
             50 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    20    3     3    50.77     
             51 KREZYMON        JÓZEF           1    84    3     3    50.21     
             52 NESTEROWICZ     JAN             2    26    2     2    34.02     
             53 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    40    2     2    33.27     
             54 BARTOŁD         ADAM            1    41    2     2    32.86     
             55 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    25    1     1    16.36     
             56 MIKULSKI        ALFONS          3    30    0     0     0.00     
             57 KORDECKI        GRZEGORZ        1    20    0     0     0.00     
             58 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2    79    0     0     0.00     
             59 SŁAWIŃSKI       MARCIN          1    13    0     0     0.00     
             60 KOSZCZYŃSKI     PIOTR           1    15    0     0     0.00     
             61 BIELIŃSKI       JÓZEF           1    56    0     0     0.00     
             62 PATOCKI         BENEDYKT        1    25    0     0     0.00     
             63 RYDZEWSKI       LESZEK          1    55    0     0     0.00     
             64 KOLASKA         ANDRZEJ         2    21    0     0     0.00