- strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 13, z dnia 22.07.18 ANKLAM                                   
            Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 5]                          
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 DYBICH          JANUSZ          2    34    5    16   195.86     
              2 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    59    5    14   191.62     
              3 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    25    5     9   190.62     
              4 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    58    5    15   185.61     
              5 FIERKA          PIOTR           2    31    4     5   137.24     
              6 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    29    3     3   106.87     
              7 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    25    2     2    65.50     
              8 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    16    1     1    34.25     
              9 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    21    0     0     0.00     
             10 KŁOS            KRZYSZTOF       2    16    0     0     0.00     
             11 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    11    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 5]                                                                                                                    
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                        
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                        
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│12│13│konk.│punkty │Wkł.%│                                                        
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                        
    1    1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2953.67  35.6                                                        
    2    2 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2867.10  24.7                                                        
    3    3 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  5   63   2729.32  32.0                                                        
    4    4 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5  5  5  5  4  5  4  2  2  5   57   2326.15  26.0                                                        
    5    5 FIERKA          PIOTR           2  1  2  3  5  5  5  5  5  5  5  2  2  4   49   2207.44  14.0                                                        
    6    6 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  2  1  5  5  5  5  5  5  2  1  0  1   42   1748.57  16.1                                                        
    7    7 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5  1  5  5  4  2  1  1  0  2   41   1450.83  16.3                                                        
    8    8 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  3  1  4  4  5  2  2  1  0  4 --  0   28   1009.88  15.4                                                        
    9    9 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  3  2  5  5  0  5  1  5  1  0  2  0  0   29    978.25   8.4                                                        
   10   10 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5  4  1 -- -- -- -- -- -- --   25    778.54  25.9                                                        
   11   11 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4  2 -- -- -- -- -- -- -- --   21    558.30  19.7                                                        
   12   12 SUROWIECKI      MAREK           2  5  0  5  5 --  4 -- -- -- -- -- -- --   19    546.17  10.6                                                        
   13   13 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  4  0  0  1  4  0  0  0  1  1  0 --  3   14    545.74   3.8                                                        
   14   14 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --   15    345.04  54.1                                                        
   15   15 SZYCA           JÓZEF           2  4  5  4  2  0 -- -- --  0 -- --  0 --   15    332.65   9.9                                                        
   16   16 WACHOWSKI       ROMAN           2  2  0  0  1  2  3  1 --  0  0  0  0 --    9    308.13   2.8                                                        
   17   17 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  1 --  0  0  0  0 -- -- -- -- -- --    4     70.49   4.4                                                        
   18   18 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 -- -- -- -- -- -- -- -- --  0    3     58.31   4.1                                                        
   19   19 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0 --  0  0 -- -- -- -- -- --    1     16.53   0.6                                                        
   20   20 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                        

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 13, z dnia 22.07.18 ANKLAM                                   
            Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [ 6]                   
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 DYBICH          JANUSZ          2    34    5    16   195.86     
              2 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    59    5    14   195.36     
              3 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    25    5     9   191.87     
              4 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    58    5    15   190.24     
              5 FIERKA          PIOTR           2    31    5     5   171.74     
              6 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    29    3     3   106.87     
              7 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    25    2     2    65.50     
              8 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    16    1     1    34.25     
              9 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    11    0     0     0.00     
             10 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    21    0     0     0.00     
             11 KŁOS            KRZYSZTOF       2    16    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [ 6]                                                                                                             
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                        
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                        
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│12│13│konk.│punkty │Wkł.%│                                                        
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                        
    1    1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2974.46  35.6                                                        
    2    2 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2904.10  24.7                                                        
    3    3 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  5   63   2737.07  32.0                                                        
    4    4 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5  5  5  5  4  5  4  3  2  5   58   2375.10  26.0                                                        
    5    5 FIERKA          PIOTR           2  2  2  4  5  5  5  5  5  5  5  2  2  5   52   2288.57  14.0                                                        
    6    6 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  3  1  5  5  5  5  5  5  2  1  0  1   43   1768.73  16.1                                                        
    7    7 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5  1  5  5  4  3  1  1  0  2   42   1503.33  16.3                                                        
    8    8 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  4  5  5  5  1  5  3  5  1  0  4  0  0   38   1250.58   8.4                                                        
    9    9 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  3  1  4  4  5  2  2  1  0  4 --  0   28   1009.88  15.4                                                        
   10   10 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5  5  2 -- -- -- -- -- -- --   27    878.01  25.9                                                        
   11   11 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  5  0  0  2  4  1  0  0  2  1  0 --  3   18    691.76   3.8                                                        
   12   12 SUROWIECKI      MAREK           2  5  1  5  5 --  4 -- -- -- -- -- -- --   20    571.00  10.6                                                        
   13   13 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4  2 -- -- -- -- -- -- -- --   21    558.30  19.7                                                        
   14   14 SZYCA           JÓZEF           2  5  5  5  3  0 -- -- --  0 -- --  0 --   18    415.71   9.9                                                        
   15   15 WACHOWSKI       ROMAN           2  3  0  0  1  2  4  1 --  0  0  0  0 --   11    362.20   2.8                                                        
   16   16 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --   15    347.97  54.1                                                        
   17   17 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  1 --  0  0  0  0 -- -- -- -- -- --    4     70.49   4.4                                                        
   18   18 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 -- -- -- -- -- -- -- -- --  0    3     58.31   4.1                                                        
   19   19 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0 --  0  0 -- -- -- -- -- --    1     16.53   0.6                                                        
   20   20 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                        

 
                                                                                                                                                                
                       Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [6]                                                                                         
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                        Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,                                                                                          
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   45             G  0  11    579.980  4509.877                                                                       
        2 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    8             G  0  11   1025.740  4317.344                                                                       
        3 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   24             G  0  10    844.410  4417.508                                                                       
        4 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    9             G  1  10    901.720  4072.636                                                                       
        5 DYBICH          JANUSZ         2   17             G  0  10   1144.080  3901.777                                                                       
        6 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   32             G  1   9    636.380  3036.592                                                                       
        7 DYBICH          JANUSZ         2   44             G  0   9    649.970  3938.098                                                                       
        8 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   10             G  0   9    785.870  3949.136                                                                       
        9 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   19             G  0   9    864.910  3260.256                                                                       
       10 DYBICH          JANUSZ         2   28             G  0   8    559.960  3491.532                                                                       
       11 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   26             G  0   8    575.260  3633.103                                                                       
       12 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   49             G  0   8    943.050  3411.621                                                                       
       13 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   47             G  1   8    978.640  3017.725                                                                       
       14 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   15             G  0   7    273.530  2395.701                                                                       
       15 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   20             G  1   7    280.480  1979.504                                                                       
       16 DYBICH          JANUSZ         2   35             G  1   7    325.730  2466.360                                                                       
       17 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW       2    7             G  0   7    430.690  2864.047                                                                       
       18 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   38             G  0   7    449.560  2883.223                                                                       
       19 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   84                0   7    565.750  1948.373                                                                       
       20 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   88                1   7    594.060  1979.504                                                                       
       21 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW       2   64                1   7    710.710  2470.205                                                                       
       22 SZYMAŃSKI       LESZEK         2    3             G  0   7    720.760  3309.337                                                                       
       23 FIERKA          PIOTR          2   10             G  0   7    773.620  2467.014                                                                       
       24 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW       2   65                1   7    805.470  3218.392                                                                       
       25 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW       2   39             G  0   7    828.350  2896.457                                                                       
       26 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   15             G  1   7    838.690  2205.043                                                                       
       27 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   54             G  1   7    866.680  1981.381                                                                       
       28 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   34             G  0   7    912.090  3022.081                                                                       
       29 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW       2   15             G  0   7    933.800  2994.963                                                                       
       30 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   29             G  0   6    347.350  2152.595