PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 13                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  ANKLAM z dnia 22.07.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:49:47.4 N 13:43:58.5 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  319.306 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   36                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   949                           
      5.Ilość konkursów.......................:  190                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1289.77                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1175.65                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,13,35                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,10,22                         
     10.Czas trwania konkursu.................:57 min. 13 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :POGODNIE                                             
        w miejscu przylotu:POGODNIE                                             
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  40.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 1]                         
            Lot do MP w kat.A, B.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ NOWE                    │   16   │  355   │   56  │15.77│      
          │ 2  │ SKÓRCZ                  │   11   │  325   │   52  │16.00│      
          │ 3  │ LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE   │    9   │  269   │   82  │30.48│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   36   │  949   │  190  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                         
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr 13. Lot do MP w kat.A, B.                                                                                  
                                        z lotu ANKLAM, w dniu 22.07.18                                                                                          
┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬───────┐                                  
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │PUNKTY │                                  
│   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │  GMP  │                                  
└───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴───────┘                                  
   1 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    7              GSM 10:13:35     1289.77   1.05  48- 16-  5  327.064  40.000  40.00                                    
   2 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   14              GSM  9:48:47     1286.56   2.11  43- 18-  5  294.343  39.960  39.97                                    
   3 LASKOWSKI STANISŁAW             3   10              GSM  9:59:01     1285.60   3.16  52- 23-  5  307.279  39.920  39.93                                    
   4 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   59                   9:49:10     1284.41   4.21   2  <  24>  294.343   0.000                                           
   5 MYKOWSKI TADEUSZ                2   35              G M 10:06:49     1281.51   5.27  25-  9-  5  316.297  39.830                                           
   6 PIÓR ZYGMUNT                    1   44              G M 10:18:46     1275.84   6.32  29-  5-  5  330.146  39.790                                           
   7 DYBICH JANUSZ                   2   27              G M 10:16:00     1273.90   7.38  34- 13-  5  326.119  39.750                                           
   8 DYBICH JANUSZ                   2   35              G M 10:16:01     1273.82   8.43   2  <  18>  326.119  39.700                                           
   9 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   84                  10:08:40     1270.91   9.48  59- 12-  5  316.033   0.000                                           
  10 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   15              G M 10:17:52     1268.35  10.54   2  <  21>  327.064  39.620                                           
  11 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   24              G M 10:09:28     1266.84  11.59   2  <  22>  316.033  39.580                                           
  12 BIRNA PIOTR                     3   20              GSM  9:58:53     1262.70  12.64  27- 10-  5  301.637  39.530  39.63                                    
  13 GUZ TOMASZ                      3   14              GSM 10:00:47     1254.78  13.70  26-  7-  5  302.131  39.490  39.59                                    
  14 LASKOWSKI STANISŁAW             3   16              GSM 10:04:58     1254.37  14.75   2  <  15>  307.279  39.450  39.56                                    
  15 LASKOWSKI STANISŁAW             3   43              G M 10:05:00     1254.20  15.81   3  <  17>  307.279  39.410                                           
  16 PIÓR ZYGMUNT                    1   37              G M 10:23:15     1254.12  16.86   2  < 104>  330.146  39.370                                           
  17 LASKOWSKI STANISŁAW             3   32              GSM 10:05:04     1253.86  17.91   4  <  20>  307.279  39.320  39.46                                    
  18 DYBICH JANUSZ                   2   28              G M 10:20:06     1253.82  18.97   3  <  54>  326.119  39.280                                           
  19 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   18              G M 10:12:33     1252.58  20.02  58- 11-  5  316.338  39.240                                           
  20 LASKOWSKI STANISŁAW             3    9              GSM 10:05:30     1251.65  21.07   5  <  33>  307.279  39.200  39.36                                    
  21 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1  102                  10:21:19     1251.60  22.13   3  <  23>  327.064   0.000                                           
  22 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   45              G M 10:12:45     1250.38  23.18   3  <  59>  316.033  39.110                                           
  23 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   10              GSM 10:21:40     1249.93  24.24   4  <  31>  327.064  39.070  39.26                                    
  24 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   25              GSM  9:55:32     1249.69  25.29   3  <  27>  294.343  39.030  39.22                                    
  25 WOŹNIAK JANUSZ                  1   21              GSM 10:21:22     1248.63  26.34  56- 10-  5  326.351  38.980  39.19                                    
  26 WOŹNIAK JANUSZ                  1   63                  10:21:31     1247.92  27.40   2  <  30>  326.351   0.000                                           
  27 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   36              GSM  9:56:03     1246.95  28.45   4  <  35>  294.343  38.900  39.12                                    
  28 MYKOWSKI TADEUSZ                2   29              G M 10:13:41     1246.82  29.50   2  <  77>  316.297  38.860                                           
  29 KACZYŃSKI MARIAN                3   62                  10:07:06     1242.91  30.56  70- 15-  5  307.124   0.000                                           
  30 WOŹNIAK JANUSZ                  1    7              GSM 10:23:01     1240.80  31.61   3  <  49>  326.351  38.770  39.02                                    
  31 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   33              G M 10:23:38     1240.60  32.67   5  <  38>  327.064  38.730                                           
  32 BARTOŁD ADAM                    1   33              G M 10:21:32     1239.80  33.72  37- 15-  5  324.249  38.690                                           
  33 LASKOWSKI STANISŁAW             3   54                  10:07:52     1239.70  34.77   6  <  34>  307.279   0.000                                           
  34 LASKOWSKI STANISŁAW             3   50              G M 10:07:59     1239.11  35.83   7  <  56>  307.279   0.000                                           
  35 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   32              G M  9:58:10     1235.87  36.88   5  <  35>  294.343  38.560                                           
  35 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   48              G M  9:58:10     1235.87  36.88   6  <  45>  294.343  38.560                                           
  37 BIRNA PIOTR                     3   14              GSM 10:04:05     1235.80  38.99   2  <  55>  301.637  38.480  38.78                                    
  38 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   23              GSM 10:24:53     1234.75  40.04   6  <  40>  327.064  38.430  38.75                                    
  38 KACZYŃSKI MARIAN                3   18              GSM 10:08:44     1234.75  40.04   2  <  43>  307.124  38.430  38.75                                    
  40 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   53                  10:24:59     1234.28  42.15   7  <  41>  327.064   0.000                                           
  41 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   43              G M 10:25:02     1234.05  43.20   8  <  46>  327.064   0.000                                           
  42 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   16              G M 10:16:25     1233.69  44.26   2  <  74>  316.338  38.260                                           
  43 KACZYŃSKI MARIAN                3   19              GSM 10:09:00     1233.43  45.31   3  <  44>  307.124  38.220  38.58                                    
  44 KACZYŃSKI MARIAN                3   37              G M 10:09:10     1232.61  46.36   4  <  53>  307.124  38.180                                           
  45 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    6              GSM  9:58:48     1232.59  47.42   7  <  63>  294.343   0.000  38.51                                    
  46 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    5              G M 10:25:38     1231.26  48.47   9  <  47>  327.064   0.000                                           
  47 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    9              GSM 10:25:44     1230.80  49.53  10  <  58>  327.064   0.000  38.45                                    
  48 BARTOŁD ADAM                    1   31              G M 10:23:46     1229.30  50.58   2  <  71>  324.249  38.010                                           
  49 WOŹNIAK JANUSZ                  1   18              GSM 10:25:38     1228.58  51.63   4  <  51>  326.351  37.970  38.38                                    
  50 GRDEŃ ARTUR                     3   22              GSM 10:05:35     1228.48  52.69  20-  5-  5  301.693  37.930  38.35                                    
  51 WOŹNIAK JANUSZ                  1    3              GSM 10:25:43     1228.19  53.74   5  <  64>  326.351  37.880  38.31                                    
  52 GUZ TOMASZ                      3   10              GSM 10:06:15     1226.93  54.79   2  < 113>  302.131  37.840  38.28                                    
  53 KACZYŃSKI MARIAN                3   27              GSM 10:10:50     1224.42  55.85   5  <  62>  307.124  37.800  38.24                                    
  54 DYBICH JANUSZ                   2    8              G M 10:26:22     1224.32  56.90   4  <  79>  326.119  37.760                                           
  55 BIRNA PIOTR                     3   26              GSM 10:06:27     1223.93  57.96   3  <  76>  301.637  37.710  38.18                                    
  56 LASKOWSKI STANISŁAW             3   53                  10:11:07     1223.65  59.01   8  <  57>  307.279   0.000                                           
  57 LASKOWSKI STANISŁAW             3   31              G M 10:11:11     1223.33  60.06   9  <  61>  307.279   0.000                                           
  58 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    8              GSM 10:27:33     1222.44  61.12  11  <  93>  327.064   0.000  38.08                                    
  59 BOROWSKI ZBIGNIEW               2  104                  10:18:37     1222.01  62.17   4  <  73>  316.033   0.000                                           
  60 GRDEŃ ARTUR                     3   50              GSM 10:07:00     1221.43  63.22   2  <  90>  301.693  37.500  38.01                                    
  61 LASKOWSKI STANISŁAW             3   59                  10:11:35     1221.38  64.28  10  <  67>  307.279   0.000                                           
  62 KACZYŃSKI MARIAN                3   20              G M 10:11:33     1220.93  65.33   6  <  70>  307.124  37.420                                           
  63 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   26              G M 10:01:09     1220.58  66.39   8  <  75>  294.343   0.000                                           
  64 WOŹNIAK JANUSZ                  1    6              GSM 10:27:23     1220.54  67.44   6  <  65>  326.351  37.330  37.87                                    
  65 WOŹNIAK JANUSZ                  1   34              G M 10:27:26     1220.31  68.49   7  < 134>  326.351   0.000                                           
  66 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   39              G M 10:26:53     1219.81  69.55  19-  5-  4  325.546  37.250                                           
  67 LASKOWSKI STANISŁAW             3   37              G M 10:11:55     1219.76  70.60  11  <  82>  307.279   0.000                                           
  68 JELIŃSKI ADAM                   1    4              G M 10:30:32     1219.21  71.65  10-  1-  1  329.838  37.160                                           
  69 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   35              G M 10:27:01     1219.20  72.71   2  <  97>  325.546  37.120                                           
  70 KACZYŃSKI MARIAN                3   35              GSM 10:12:03     1218.50  73.76   7  <  78>  307.124   0.000  37.67                                    
  71 BARTOŁD ADAM                    1   10              G M 10:26:07     1218.45  74.82   3  <  72>  324.249  37.040                                           
  72 BARTOŁD ADAM                    1    8              G M 10:26:11     1218.14  75.87   4  < 124>  324.249  36.990                                           
  73 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    9              G M 10:19:29     1217.93  76.92   5  <  87>  316.033  36.950                                           
  74 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   88                  10:19:50     1217.47  77.98   3  < 103>  316.338   0.000                                           
  75 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   38              G M 10:01:47     1217.38  79.03   9  <  84>  294.343   0.000                                           
  76 BIRNA PIOTR                     3    8              GSM 10:07:53     1216.85  80.08   4  <  88>  301.637  36.830  37.47                                    
  77 MYKOWSKI TADEUSZ                2   55                  10:20:01     1216.45  81.14   3  <  96>  316.297   0.000                                           
  78 KACZYŃSKI MARIAN                3   17              GSM 10:12:33     1216.09  82.19   8  <  94>  307.124   0.000  37.40                                    
  79 DYBICH JANUSZ                   2    1              G M 10:28:18     1215.50  83.25   5  <  80>  326.119  36.700                                           
  80 DYBICH JANUSZ                   2   10              G M 10:28:20     1215.35  84.30   6  <  81>  326.119   0.000                                           
  81 DYBICH JANUSZ                   2   19              G M 10:28:23     1215.12  85.35   7  < 102>  326.119   0.000                                           
  82 LASKOWSKI STANISŁAW             3   25              G M 10:13:06     1214.06  86.41  12  <  83>  307.279   0.000                                           
  83 LASKOWSKI STANISŁAW             3   48              GSM 10:13:10     1213.74  87.46  13  < 112>  307.279   0.000  37.23                                    
  84 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   44              G M 10:02:37     1213.20  88.51  10  <  85>  294.343   0.000                                           
  85 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   56                  10:02:39     1213.04  89.57  11  <  86>  294.343   0.000                                           
  86 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   29              GSM 10:02:45     1212.54  90.62  12  <  91>  294.343   0.000  37.13                                    
  87 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   32              G M 10:20:45     1212.02  91.68   6  <  92>  316.033  36.360                                           
  88 BIRNA PIOTR                     3   12              G M 10:09:08     1210.75  92.73   5  <  89>  301.637  36.320                                           
  89 BIRNA PIOTR                     3    1              GSM 10:09:12     1210.42  93.78   6  < 110>  301.637   0.000  37.03                                    
  90 GRDEŃ ARTUR                     3   13              GSM 10:09:17     1210.24  94.84   3  < 128>  301.693  36.230  37.00                                    
  91 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   67                  10:03:20     1209.63  95.89  13  <  99>  294.343   0.000                                           
  92 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   53                  10:21:33     1208.31  96.94   7  < 114>  316.033   0.000                                           
  93 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   85                  10:30:43     1208.14  98.00  12  <  95>  327.064   0.000                                           
  94 KACZYŃSKI MARIAN                3   64                  10:14:17     1207.80  99.05   9  <  98>  307.124   0.000                                           
  95 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   93                  10:30:52     1207.47 100.11  13  < 121>  327.064   0.000                                           
  96 MYKOWSKI TADEUSZ                2   47              G M 10:21:59     1207.32 101.16   4  < 106>  316.297  35.980                                           
  97 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   34              G M 10:29:50     1206.47 102.21   3  < 119>  325.546  35.940                                           
  98 KACZYŃSKI MARIAN                3   40              G M 10:14:37     1206.22 103.27  10  < 101>  307.124   0.000                                           
  99 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   46              G M 10:04:02     1206.16 104.32  14  < 109>  294.343   0.000                                           
 100 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   54                  10:14:47     1206.15 105.37  16-  3-  2  307.308   0.000                                           
 101 KACZYŃSKI MARIAN                3   66                  10:14:43     1205.75 106.43  11  < 131>  307.124   0.000                                           
 102 DYBICH JANUSZ                   2   44              G M 10:30:32     1205.47 107.48   8  < 108>  326.119   0.000                                           
 103 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   65                  10:22:34     1204.79 108.54   4  < 120>  316.338   0.000                                           
 104 PIÓR ZYGMUNT                    1   27              G M 10:34:18     1203.60 109.59   3  < 105>  330.146  35.640                                           
 105 PIÓR ZYGMUNT                    1    3              G M 10:34:24     1203.16 110.64   4  < 157>  330.146  35.600                                           
 106 MYKOWSKI TADEUSZ                2   57              G M 10:22:58     1202.80 111.70   5  < 107>  316.297  35.560                                           
 107 MYKOWSKI TADEUSZ                2   41              G M 10:23:00     1202.65 112.75   6  < 123>  316.297  35.510                                           
 108 DYBICH JANUSZ                   2   45              G M 10:31:11     1202.58 113.80   9  < 155>  326.119   0.000                                           
 109 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    5              G M 10:04:58     1201.56 114.86  15  < 149>  294.343   0.000                                           
 110 BIRNA PIOTR                     3   70                  10:11:07     1201.18 115.91   7  < 111>  301.637   0.000                                           
 111 BIRNA PIOTR                     3   10              G M 10:11:13     1200.71 116.97   8  < 144>  301.637   0.000                                           
 112 LASKOWSKI STANISŁAW             3    4              G M 10:15:59     1200.39 118.02  14  < 115>  307.279   0.000                                           
 113 GUZ TOMASZ                      3   49              GSM 10:11:45     1200.12 119.07   3  < 151>  302.131  35.260  36.22                                    
 114 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   38              G M 10:23:27     1199.59 120.13   8  < 116>  316.033  35.220                                           
 115 LASKOWSKI STANISŁAW             3   36              G M 10:16:20     1198.75 121.18  15  < 118>  307.279   0.000                                           
 116 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   74                  10:23:39     1198.68 122.23   9  < 140>  316.033   0.000                                           
 117 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    5              GSM 10:16:26     1198.39 123.29   2  < 152>  307.308  35.090  36.08                                    
 118 LASKOWSKI STANISŁAW             3   26              G M 10:16:26     1198.28 124.34  16  < 133>  307.279   0.000                                           
 119 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   14              G M 10:31:51     1197.52 125.40   4  < 127>  325.546  35.010                                           
 120 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   39              GSM 10:24:20     1196.74 126.45   5  < 126>  316.338  34.960  35.98                                    
 121 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   11              G M 10:33:21     1196.50 127.50  14  < 143>  327.064   0.000                                           
 122 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   37              G M 10:35:41     1196.34 128.56  21-  2-  2  329.810  34.880                                           
 123 MYKOWSKI TADEUSZ                2   14              G M 10:24:34     1195.53 129.61   7  < 156>  316.297   0.000                                           
 124 BARTOŁD ADAM                    1   14              G M 10:31:15     1195.39 130.66   5  < 137>  324.249  34.790                                           
 125 FIERKA PIOTR                    2    9              G M 10:24:22     1195.27 131.72  31-  3-  2  315.989  34.750                                           
 126 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   46              GSM 10:24:42     1195.08 132.77   6  < 145>  316.338  34.710  35.78                                    
 127 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   54                  10:32:25     1195.03 133.83   5          325.546   0.000                                           
 128 GRDEŃ ARTUR                     3    5              G M 10:12:32     1194.67 134.88   4  < 138>  301.693  34.620                                           
 129 FIERKA PIOTR                    2   10              G M 10:24:37     1194.14 135.93   2  < 175>  315.989  34.580                                           
 130 TARGOWSKI GRZEGORZ              2    4              G M 10:31:06     1193.77 136.99  29-  3-  3  323.630  34.540                                           
 131 KACZYŃSKI MARIAN                3   49              G M 10:17:25     1193.10 138.04  12  < 139>  307.124   0.000                                           
 132 TARGOWSKI GRZEGORZ              2   27              G M 10:31:17     1192.96 139.09   2  < 147>  323.630  34.460                                           
 133 LASKOWSKI STANISŁAW             3    1              G M 10:17:35     1192.93 140.15  17  < 135>  307.279   0.000                                           
 134 WOŹNIAK JANUSZ                  1   10              G M 10:33:36     1192.80 141.20   8  < 136>  326.351   0.000                                           
 135 LASKOWSKI STANISŁAW             3   57                  10:17:38     1192.70 142.26  18  < 148>  307.279   0.000                                           
 136 WOŹNIAK JANUSZ                  1   43              G M 10:33:38     1192.66 143.31   9  < 184>  326.351   0.000                                           
 137 BARTOŁD ADAM                    1   19              G M 10:31:54     1192.53 144.36   6  < 146>  324.249   0.000                                           
 138 GRDEŃ ARTUR                     3   20              GSM 10:13:00     1192.46 145.42   5          301.693  34.200  35.38                                    
 139 KACZYŃSKI MARIAN                3   47              G M 10:17:35     1192.33 146.47  13  < 167>  307.124   0.000                                           
 140 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   39              G M 10:25:24     1190.78 147.52  10  < 142>  316.033   0.000                                           
 141 PRABUCKI ZENON                  3   39              GSM 10:18:19     1190.33 148.58  10-  1-  1  307.482  34.070  35.27                                    
 142 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   88                  10:25:32     1190.18 149.63  11  < 176>  316.033   0.000                                           
 143 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   61                  10:34:55     1189.68 150.68  15  < 189>  327.064   0.000                                           
 144 BIRNA PIOTR                     3   51                  10:13:33     1189.66 151.74   9  < 154>  301.637   0.000                                           
 145 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   95                  10:26:02     1189.09 152.79   7  < 166>  316.338   0.000                                           
 146 BARTOŁD ADAM                    1    2              G M 10:32:42     1189.03 153.85   7  < 160>  324.249   0.000                                           
 147 TARGOWSKI GRZEGORZ              2    8              G M 10:32:14     1188.80 154.90   3          323.630  33.820                                           
 148 LASKOWSKI STANISŁAW             3   34              G M 10:18:30     1188.70 155.95  19  < 150>  307.279   0.000                                           
 149 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   58                  10:07:39     1188.54 157.01  16  < 186>  294.343   0.000                                           
 150 LASKOWSKI STANISŁAW             3   64                  10:18:33     1188.47 158.06  20  < 165>  307.279   0.000                                           
 151 GUZ TOMASZ                      3   42              G M 10:14:19     1188.01 159.11   4  < 153>  302.131  33.650                                           
 152 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   29              G M 10:18:43     1187.82 160.17   3          307.308  33.610                                           
 153 GUZ TOMASZ                      3   46              GSM 10:14:22     1187.78 161.22   5  < 164>  302.131  33.570  34.87                                    
 154 BIRNA PIOTR                     3   29              G M 10:14:03     1187.31 162.28  10          301.637   0.000                                           
 155 DYBICH JANUSZ                   2   36              G M 10:34:47     1186.82 163.33  10  < 174>  326.119   0.000                                           
 156 MYKOWSKI TADEUSZ                2   52                  10:26:31     1186.78 164.38   8  < 171>  316.297   0.000                                           
 157 PIÓR ZYGMUNT                    1   41              G M 10:38:12     1186.72 165.44   5          330.146  33.400                                           
 158 PATOCKI BENEDYKT                1   38              G M 10:38:27     1186.32 166.49  27-  2-  2  330.332  33.350                                           
 159 PATOCKI BENEDYKT                1   13              G M 10:38:29     1186.18 167.54   2          330.332  33.310                                           
 160 BARTOŁD ADAM                    1   74                  10:33:29     1185.63 168.60   8  < 161>  324.249   0.000                                           
 161 BARTOŁD ADAM                    1   43              G M 10:33:31     1185.48 169.65   9  < 162>  324.249   0.000                                           
 162 BARTOŁD ADAM                    1   58                  10:33:36     1185.12 170.71  10  < 163>  324.249   0.000                                           
 163 BARTOŁD ADAM                    1   18              G M 10:33:38     1184.98 171.76  11  < 172>  324.249   0.000                                           
 164 GUZ TOMASZ                      3   21              GSM 10:15:00     1184.83 172.81   6  < 185>  302.131   0.000  34.50                                    
 165 LASKOWSKI STANISŁAW             3   38              G M 10:19:21     1184.80 173.87  21  < 168>  307.279   0.000                                           
 166 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    7              GSM 10:27:06     1184.34 174.92   8  < 178>  316.338  33.020  34.43                                    
 167 KACZYŃSKI MARIAN                3   43              G M 10:19:22     1184.13 175.97  14  < 173>  307.124   0.000                                           
 168 LASKOWSKI STANISŁAW             3   41              G M 10:19:35     1183.74 177.03  22  < 169>  307.279   0.000                                           
 169 LASKOWSKI STANISŁAW             3   46              G M 10:19:39     1183.44 178.08  23          307.279   0.000                                           
 170 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   23              G M 10:38:47     1183.03 179.14   2          329.810  32.850                                           
 171 MYKOWSKI TADEUSZ                2   49              G M 10:27:27     1182.64 180.19   9          316.297   0.000                                           
 172 BARTOŁD ADAM                    1   72                  10:34:16     1182.24 181.24  12  < 181>  324.249   0.000                                           
 173 KACZYŃSKI MARIAN                3   23              G M 10:19:49     1182.08 182.30  15          307.124   0.000                                           
 174 DYBICH JANUSZ                   2   24              G M 10:36:12     1180.74 183.35  11  < 179>  326.119   0.000                                           
 175 FIERKA PIOTR                    2   53                  10:27:38     1180.68 184.40   3          315.989   0.000                                           
 176 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   63                  10:27:48     1180.11 185.46  12          316.033   0.000                                           
 177 SZYMAŃSKI LESZEK                2    4              G M 10:27:55     1179.98 186.51  16-  1-  1  316.136  32.550                                           
 178 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   45              GSM 10:28:09     1179.71 187.57   9  < 182>  316.338   0.000  34.03                                    
 179 DYBICH JANUSZ                   2   22              G M 10:36:41     1178.67 188.62  12  < 180>  326.119   0.000                                           
 180 DYBICH JANUSZ                   2   51                  10:36:44     1178.46 189.67  13          326.119   0.000                                           
 181 BARTOŁD ADAM                    1   20              G M 10:35:18     1177.80 190.73  13  < 183>  324.249   0.000                                           
 182 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   17              G M 10:28:36     1177.73 191.78  10  < 188>  316.338   0.000                                           
 183 BARTOŁD ADAM                    1   68                  10:35:34     1176.66 192.83  14  < 187>  324.249   0.000                                           
 184 WOŹNIAK JANUSZ                  1  101                  10:37:30     1176.04 193.89  10          326.351   0.000                                           
 185 GUZ TOMASZ                      3    4              G M 10:16:55     1175.99 194.94   7          302.131   0.000                                           
 186 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   18              G M 10:10:18     1175.96 196.00  17  < 190>  294.343   0.000                                           
 187 BARTOŁD ADAM                    1   48              G M 10:35:44     1175.95 197.05  15          324.249   0.000                                           
 188 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   50              G M 10:29:02     1175.83 198.10  11          316.338   0.000                                           
 189 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   52                  10:38:11     1175.71 199.16  16          327.064   0.000                                           
 190 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   13              G M 10:10:22     1175.65 200.21  18          294.343   0.000                                           
 -------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                              
 ------------------------------------------------------------------------------ Koniec Konkursów                                                                
 191 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   51                  10:10:27     1175.26   0.00  19          294.343   0.000                                           
 192 WOŹNIAK JANUSZ                  1   54                  10:37:48     1174.77   0.00  11          326.351   0.000                                           
 193 WOŹNIAK JANUSZ                  1   82                  10:37:52     1174.49   0.00  12          326.351   0.000                                           
 194 BIRNA PIOTR                     3   25              G M 10:17:00     1173.69   0.00  11          301.637   0.000                                           
 195 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   23              G M 10:35:47     1173.47   0.00  25-  0-  0  323.622   0.000                                           
 196 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   88                  10:38:59     1172.34   0.00  17          327.064   0.000                                           
 197 GRDEŃ ARTUR                     3   12              GSM 10:17:21     1172.31   0.00   6          301.693   0.000  33.38                                    
 198 LASKOWSKI STANISŁAW             3   42              G M 10:22:12     1171.93   0.00  24          307.279   0.000                                           
 199 PIÓR ZYGMUNT                    1   10              G M 10:41:43     1171.91   0.00   6          330.146   0.000                                           
 200 PIÓR ZYGMUNT                    1   48              G M 10:41:50     1171.42   0.00   7          330.146   0.000                                           
 201 GUZ TOMASZ                      3    5              G M 10:17:57     1171.28   0.00   8          302.131   0.000                                           
 202 GUZ TOMASZ                      3   22              G M 10:18:01     1170.98   0.00   9          302.131   0.000                                           
 203 KACZYŃSKI MARIAN                3   36              G M 10:22:30     1170.00   0.00  16          307.124   0.000                                           
 204 BARTOŁD ADAM                    1   12              G M 10:37:26     1168.75   0.00  16          324.249   0.000                                           
 205 BARTOŁD ADAM                    1   17              G M 10:37:28     1168.61   0.00  17          324.249   0.000                                           
 206 BARTOŁD ADAM                    1   15              G M 10:37:29     1168.54   0.00  18          324.249   0.000                                           
 207 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   62                  10:30:44     1168.45   0.00  12          316.338   0.000                                           
 208 LASKOWSKI STANISŁAW             3   58                  10:23:01     1168.29   0.00  25          307.279   0.000                                           
 209 LASKOWSKI STANISŁAW             3   44              G M 10:23:02     1168.21   0.00  26          307.279   0.000                                           
 210 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   67                  10:30:48     1168.16   0.00  13          316.338   0.000                                           
 211 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   10              G M 10:30:38     1167.75   0.00  13          316.033   0.000                                           
 212 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   23              G M 10:31:02     1167.16   0.00  14          316.338   0.000                                           
 213 DYBICH JANUSZ                   2   17              G M 10:39:34     1166.52   0.00  14          326.119   0.000                                           
 214 DYBICH JANUSZ                   2   23              G M 10:39:36     1166.38   0.00  15          326.119   0.000                                           
 215 BARTOŁD ADAM                    1   52                  10:38:05     1166.01   0.00  19          324.249   0.000                                           
 216 LASKOWSKI STANISŁAW             3    8              G M 10:23:53     1164.45   0.00  27          307.279   0.000                                           
 217 BARTOŁD ADAM                    1   23              G M 10:38:31     1164.20   0.00  20          324.249   0.000                                           
 218 GUZ TOMASZ                      3   32              G M 10:19:49     1162.86   0.00  10          302.131   0.000                                           
 219 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    3              GSM 10:24:23     1162.36   0.00   4          307.308   0.000  32.64                                    
 220 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   36              G M 10:41:34     1162.17   0.00  28-  0-  0  327.228   0.000                                           
 221 KACZYŃSKI MARIAN                3   41              G M 10:24:17     1162.10   0.00  17          307.124   0.000                                           
 222 KACZYŃSKI MARIAN                3   14              G M 10:24:20     1161.88   0.00  18          307.124   0.000                                           
 223 WOŹNIAK JANUSZ                  1   52                  10:40:56     1161.67   0.00  13          326.351   0.000                                           
 224 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1    1              G M 10:40:15     1161.38   0.00  18-  0-  0  325.478   0.000                                           
 225 FIERKA PIOTR                    2   42              G M 10:32:13     1160.80   0.00   4          315.989   0.000                                           
 226 DYBICH JANUSZ                   2    2              G M 10:40:57     1160.77   0.00  16          326.119   0.000                                           
 227 WOŹNIAK JANUSZ                  1   91                  10:41:14     1160.43   0.00  14          326.351   0.000                                           
 228 PATOCKI BENEDYKT                1   10              G M 10:44:51     1159.67   0.00   3          330.332   0.000                                           
 229 BARTOŁD ADAM                    1   11              G M 10:39:45     1159.07   0.00  21          324.249   0.000                                           
 230 PIÓR ZYGMUNT                    1   46              G M 10:44:52     1158.95   0.00   8          330.146   0.000                                           
 231 BARTOŁD ADAM                    1   67                  10:39:51     1158.65   0.00  22          324.249   0.000                                           
 232 KACZYŃSKI MARIAN                3   81                  10:25:05     1158.59   0.00  19          307.124   0.000                                           
 233 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   31              G M 10:41:04     1158.25   0.00   6          325.546   0.000                                           
 234 KACZYŃSKI MARIAN                3   82                  10:25:16     1157.79   0.00  20          307.124   0.000                                           
 235 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   24              G M 10:45:06     1157.63   0.00  15-  0-  0  330.040   0.000                                           
 236 FIERKA PIOTR                    2   28              G M 10:32:59     1157.54   0.00   5          315.989   0.000                                           
 237 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   26              G M 10:33:05     1157.28   0.00  14          316.033   0.000                                           
 238 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   15              GSM 10:33:24     1157.05   0.00  15          316.338   0.000  32.00                                    
 -------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów 1:4                                                                
 239 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   22              G M 10:42:41     1157.00   0.00  18          327.064   0.000                                           
 240 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   24              G M 10:42:43     1156.86   0.00  19          327.064   0.000                                           
 241 BIRNA PIOTR                     3   54                  10:20:45     1156.81   0.00  12          301.637   0.000                                           
 242 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2    6              G M 10:39:56     1156.07   0.00   2          323.622   0.000                                           
 243 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   61                  10:33:23     1156.01   0.00  15          316.033   0.000                                           
 244 GUZ TOMASZ                      3   36              G M 10:21:22     1155.97   0.00  11          302.131   0.000                                           
 245 FIERKA PIOTR                    2   12              G M 10:33:23     1155.85   0.00   6          315.989   0.000                                           
 246 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   57                  10:41:36     1155.82   0.00   2          325.478   0.000                                           
 247 PIÓR ZYGMUNT                    1   18              G M 10:45:50     1155.03   0.00   9          330.146   0.000                                           
 248 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   42              G M 10:33:39     1154.88   0.00  16          316.033   0.000                                           
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 13, z dnia 22.07.18 ANKLAM                                   
            Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 1]                           
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    52    5    23   197.30     
              2 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    48    5    16   195.85     
              3 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    43    5    18   195.01     
              4 DYBICH          JANUSZ          2    34    5    13   193.19     
              5 WOŹNIAK         JANUSZ          1    56    5    10   190.93     
              6 KACZYŃSKI       MARIAN          3    70    5    15   190.05     
              7 BIRNA           PIOTR           3    27    5    10   188.87     
              8 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    59    5    12   187.22     
              9 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    25    5     9   185.74     
             10 BARTOŁD         ADAM            1    37    5    15   185.52     
             11 PIÓR            ZYGMUNT         1    29    5     5   183.80     
             12 GRDEŃ           ARTUR           3    20    5     5   180.48     
             13 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    58    5    11   180.19     
             14 GUZ             TOMASZ          3    26    5     7   179.81     
             15 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    19    4     5   145.32     
             16 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    29    3     3   102.82     
             17 FIERKA          PIOTR           2    31    2     3    69.33     
             18 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    16    2     3    68.70     
             19 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    21    2     2    67.73     
             20 PATOCKI         BENEDYKT        1    27    2     2    66.66     
             21 JELIŃSKI        ADAM            1    10    1     1    37.16     
             22 PRABUCKI        ZENON           3    10    1     1    34.07     
             23 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    16    1     1    32.55     
             24 DYGULSKI        TADEUSZ         1    24    0     0     0.00     
             25 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    18    0     0     0.00     
             26 KREZYMON        JÓZEF           1     5    0     0     0.00     
             27 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1     7    0     0     0.00     
             28 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    15    0     0     0.00     
             29 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    28    0     0     0.00     
             30 RYDZEWSKI       LESZEK          1     1    0     0     0.00     
             31 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    10    0     0     0.00     
             32 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    21    0     0     0.00     
             33 KŁOS            KRZYSZTOF       2    16    0     0     0.00     
             34 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    11    0     0     0.00     
             35 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    25    0     0     0.00     
             36 DOERING         KAZIMIERZ       3     5    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 1]                                                                                                                     
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                        
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                        
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│12│13│konk.│punkty │Wkł.%│                                                        
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                        
    1    1 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2942.51  32.8                                                        
    2    2 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2933.35  30.0                                                        
    3    4 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2930.68  31.9                                                        
    4    3 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2924.90  37.1                                                        
    5    5 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   63   2910.33  37.2                                                        
    6    6 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2880.20  31.8                                                        
    7    7 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2879.02  28.4                                                        
    8    8 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2835.88  22.9                                                        
    9    9 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  5   63   2703.78  24.7                                                        
   10   10 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  2  5  5  5   62   2658.20  32.7                                                        
   11   11 GRDEŃ           ARTUR           3  4  5  5  4  5  5  5  5  5  5  5  3  5   61   2582.13  20.5                                                        
   12   12 BARTOŁD         ADAM            1  5  5  5  5  5  5  5  5  4 --  5  5  5   59   2449.96  30.9                                                        
   13   13 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  4  1  5  5  5  3  5   58   2409.11  26.2                                                        
   14   14 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  5  0  2   56   2259.71  15.9                                                        
   15   15 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5  5  5  5  4  5  3  2  2  5   56   2251.24  27.6                                                        
   16   16 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  3  4  5  5  5  4  3  5  4  5  1  2   51   2107.48  19.2                                                        
   17   17 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  4  5  5  5  5  5  5  1  4  3  2  0   49   2028.88  18.3                                                        
   18   18 FIERKA          PIOTR           2  1  3  5  5  5  4  5  5  5  3  2  2  2   47   2026.09  14.9                                                        
   19   19 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5  5  5  5  4  3  0  0 --   47   1906.08  29.8                                                        
   20   21 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5  4  1  2  2  1  5  3  4   47   1805.79  26.0                                                        
   21   20 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  4  4  5  5  5  5  5  5  1  0  0  1   45   1752.99  16.9                                                        
   22   22 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5  1  5  5  4  2  1  1  0  0   39   1395.40  18.5                                                        
   23   23 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5  5  5  5  5  2  2 --  2  2 -- --   38   1364.44  22.6                                                        
   24   24 PATOCKI         BENEDYKT        1  3  0  0  2  5  5  0  4  3  4  1  0  2   29   1352.57   7.3                                                        
   25   25 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5  3  4  4  5  1  1  5  1  1 --  0   35   1263.77  12.4                                                        
   26   26 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  3  5  2  5  2  4  4  3  0  1  0  0   34   1220.67  14.1                                                        
   27   27 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  5  5  4  4  5  3  2  1  0  2 --  0   33   1115.28  18.1                                                        
   28   28 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  2  3  2  2  2  5  0  4  2  1  1  0   29   1080.03  12.1                                                        
   29   29 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  3  3  5  5  0  4  2  5  1  0  2  0  0   30   1005.89   8.8                                                        
   30   30 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5  5  4  5  2  2  0 --  0  1  0  0   29    899.03  11.4                                                        
   31   31 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5  5  5  3  1  0  1 --  0  2 -- --   27    807.38  12.7                                                        
   32   32 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5  4  1 -- -- -- -- -- -- --   25    786.79  30.0                                                        
   33   33 MAZELLA         JAN             1  5  1  1  2  5  3  0  1  2  1 --  0 --   21    781.51   7.2                                                        
   34   34 PRABUCKI        ZENON           3  3  5  1  1  2  5  3  2  0  0  1  0  1   24    756.77  10.5                                                        
   35   35 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  0  1  0  2  0  0  4  2  0  1  1   21    747.02   8.3                                                        
   36   36 LIEC            JAN             1  5  4  3  5  5 -- -- -- -- -- -- -- --   22    688.98  13.7                                                        
   37   37 BURCZYK         HENRYK          3  2  2 --  0  1  1  1  5  3  1 -- -- --   16    680.65   5.4                                                        
   38   38 KREZYMON        JÓZEF           1  4  5  3  5  2  1  1  1  0  0  1  0  0   23    680.26  11.7                                                        
   39   39 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  1  2  5 --  0  2 -- --  1 --  0   16    595.78  11.1                                                        
   40   45 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  4  1  4  1  4  0  0  0  1  0  0 --  3   18    592.30   4.8                                                        
   41   40 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  3  5  3  5 -- -- -- -- -- -- -- --   17    575.42  11.0                                                        
   42   41 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4  2 -- -- -- -- -- -- -- --   21    570.65  22.8                                                        
   43   42 GUS             MARCIN          1  5  5  5  5  1 -- -- -- -- -- -- -- --   21    560.21  15.7                                                        
   44   43 SUROWIECKI      MAREK           2  5  0  5  5 --  3 -- -- -- -- -- -- --   18    520.70  11.3                                                        
   45   44 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5  5  4  1 -- -- -- -- -- -- -- --   20    516.02  27.4                                                        
   46   46 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  3  5  1  3 -- -- -- -- -- -- -- --   17    479.87  15.3                                                        
   47   47 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1  1  2  1  2  1  1  1  0  0  0  0   15    461.11  11.9                                                        
   48   48 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5  3  3  2  0  0 -- -- -- -- -- --   15    419.93   6.7                                                        
   49   49 SZYCA           JÓZEF           2  5  5  5  2  0 -- -- --  0 -- --  0 --   17    385.71  13.1                                                        
   50   50 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --   15    347.33  57.5                                                        
   51   51 WACHOWSKI       ROMAN           2  2  0  0  1  3  2  1 --  0  0  0  0 --    9    325.29   3.1                                                        
   52   52 GZELA           ANDRZEJ         1 --  2  3  4 -- -- -- -- -- --  0 -- --    9    252.33   8.9                                                        
   53   53 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  5  0  2  1  0 --  0 -- -- --  0  0 --    8    169.21   4.3                                                        
   54   54 GÓRSKI          JAN             1  3 --  1  2 -- --  0 -- -- -- -- -- --    6    155.77   7.7                                                        
   55   55 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2  1  1  1  0 -- -- -- --  0 -- --    5    149.86   6.9                                                        
   56   56 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  1  2  1  1  0  0  1 --  0 -- -- -- --    6    141.65   2.9                                                        
   57   57 DAMPS           ZBIGNIEW        3  2  2  0  2  0  0 -- -- -- -- -- -- --    6    138.77   6.4                                                        
   58   58 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  3 --  0  0  0  1 -- -- -- -- -- --    7    137.69   7.8                                                        
   59   59 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --  0  0  0  0 --  0 -- --  0 -- --    4     69.12   3.2                                                        
   60   60 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 -- -- -- -- -- -- -- -- --  0    3     61.00   4.1                                                        
   61   61 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  1  0  0  0  0  0  0  0  0  0    1     33.20   0.4                                                        
   62   62 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0 --  0  0 -- -- -- -- -- --    1     16.84   0.6                                                        
   63   63 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --  0  0  0  0 --  0 -- --  0 -- --    0      0.00   0.0                                                        
   64   64 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                        
   65   65 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                        

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 13, z dnia 22.07.18 ANKLAM                                   
            Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 2]                    
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    52    5    23   197.30     
              2 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    48    5    16   196.57     
              3 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    43    5    18   196.32     
              4 DYBICH          JANUSZ          2    34    5    13   193.19     
              5 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    59    5    12   192.84     
              6 WOŹNIAK         JANUSZ          1    56    5    10   192.54     
              7 KACZYŃSKI       MARIAN          3    70    5    15   191.44     
              8 BIRNA           PIOTR           3    27    5    10   188.87     
              9 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    25    5     9   187.01     
             10 BARTOŁD         ADAM            1    37    5    15   185.52     
             11 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    58    5    11   185.05     
             12 PIÓR            ZYGMUNT         1    29    5     5   183.80     
             13 GRDEŃ           ARTUR           3    20    5     5   180.48     
             14 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    19    5     5   179.99     
             15 GUZ             TOMASZ          3    26    5     7   179.81     
             16 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    16    3     3   104.51     
             17 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    29    3     3   102.82     
             18 FIERKA          PIOTR           2    31    3     3   101.96     
             19 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    21    2     2    67.73     
             20 PATOCKI         BENEDYKT        1    27    2     2    66.66     
             21 JELIŃSKI        ADAM            1    10    1     1    37.16     
             22 PRABUCKI        ZENON           3    10    1     1    34.07     
             23 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    16    1     1    32.55     
             24 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    18    0     0     0.00     
             25 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    25    0     0     0.00     
             26 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    28    0     0     0.00     
             27 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    15    0     0     0.00     
             28 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    11    0     0     0.00     
             29 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1     7    0     0     0.00     
             30 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    21    0     0     0.00     
             31 DOERING         KAZIMIERZ       3     5    0     0     0.00     
             32 KREZYMON        JÓZEF           1     5    0     0     0.00     
             33 DYGULSKI        TADEUSZ         1    24    0     0     0.00     
             34 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    10    0     0     0.00     
             35 KŁOS            KRZYSZTOF       2    16    0     0     0.00     
             36 RYDZEWSKI       LESZEK          1     1    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 2]                                                                                                              
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                        
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                        
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│12│13│konk.│punkty │Wkł.%│                                                        
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                        
    1    1 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2969.49  30.0                                                        
    2    2 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2948.77  31.9                                                        
    3    3 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2948.32  32.8                                                        
    4    4 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2941.92  37.1                                                        
    5    5 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   64   2934.01  37.2                                                        
    6    6 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2898.91  31.8                                                        
    7    7 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2883.38  28.4                                                        
    8    8 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2843.42  22.9                                                        
    9    9 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  5  5  5   64   2802.53  24.7                                                        
   10   10 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  2  5  5  5   62   2663.28  32.7                                                        
   11   11 GRDEŃ           ARTUR           3  4  5  5  4  5  5  5  5  5  5  5  3  5   61   2593.41  20.5                                                        
   12   12 BARTOŁD         ADAM            1  5  5  5  5  5  5  5  5  5 --  5  5  5   60   2510.49  30.9                                                        
   13   13 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  4  1  5  5  5  3  5   58   2409.11  26.2                                                        
   14   14 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  5  0  3   57   2310.85  15.9                                                        
   15   15 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5  5  5  5  4  5  3  3  2  5   57   2298.46  27.6                                                        
   16   17 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  4  5  5  5  5  4  3  5  4  5  1  2   53   2156.31  19.2                                                        
   17   16 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5  5  5  5  5  5  5  2  4  3  2  0   51   2106.52  18.3                                                        
   18   18 FIERKA          PIOTR           2  2  3  5  5  5  4  5  5  5  3  2  2  3   49   2081.74  14.9                                                        
   19   19 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  0  0 --   48   1962.95  29.8                                                        
   20   21 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5  4  1  2  2  1  5  3  5   48   1856.79  26.0                                                        
   21   20 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  5  4  5  5  5  5  5  5  1  0  0  1   46   1774.04  16.9                                                        
   22   22 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  4  4  3  0  1  0  0   42   1501.28  14.1                                                        
   23   23 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5  2  5  5  4  3  1  1  0  0   41   1496.50  18.5                                                        
   24   25 PATOCKI         BENEDYKT        1  5  1  0  2  5  5  0  4  4  4  1  0  2   33   1457.84   7.3                                                        
   25   24 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5  5  5  5  5  2  2 --  2  3 -- --   39   1404.95  22.6                                                        
   26   26 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5  3  5  4  5  2  2  5  1  1 --  0   38   1381.50  12.4                                                        
   27   27 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  4  5  5  5  2  4  4  5  1  0  4  0  0   39   1315.89   8.8                                                        
   28   28 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5  5  5  5  5  3  1 --  0  2  0  0   36   1188.32  11.4                                                        
   29   29 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  5  5  4  4  5  3  2  1  0  2 --  0   33   1115.28  18.1                                                        
   30   30 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  2  3  2  2  2  5  0  4  2  1  1  0   29   1080.03  12.1                                                        
   31   31 MAZELLA         JAN             1  5  2  1  4  5  4  0  2  2  1 --  0 --   26    952.36   7.2                                                        
   32   32 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5  5  2 -- -- -- -- -- -- --   27    882.95  30.0                                                        
   33   33 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  0  1  0  2  0  1  5  2  0  1  1   23    855.39   8.3                                                        
   34   34 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5  5  5  3  1  0  1 --  0  2 -- --   27    811.11  12.7                                                        
   35   35 BURCZYK         HENRYK          3  2  4 --  0  2  1  1  5  3  1 -- -- --   19    777.23   5.4                                                        
   36   39 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  5  1  5  2  4  1  0  0  2  0  0 --  3   23    762.83   4.8                                                        
   37   36 PRABUCKI        ZENON           3  3  5  1  1  2  5  3  2  0  0  1  0  1   24    756.77  10.5                                                        
   38   37 LIEC            JAN             1  5  5  3  5  5 -- -- -- -- -- -- -- --   23    710.34  13.7                                                        
   39   38 KREZYMON        JÓZEF           1  5  5  3  5  2  1  1  1  0  0  1  0  0   24    699.23  11.7                                                        
   40   40 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  1  3  5 --  0  2 -- --  1 --  0   17    630.13  11.1                                                        
   41   41 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  3  5  3  5 -- -- -- -- -- -- -- --   17    575.42  11.0                                                        
   42   42 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4  2 -- -- -- -- -- -- -- --   21    570.65  22.8                                                        
   43   43 GUS             MARCIN          1  5  5  5  5  1 -- -- -- -- -- -- -- --   21    560.21  15.7                                                        
   44   44 SUROWIECKI      MAREK           2  5  1  5  5 --  3 -- -- -- -- -- -- --   19    546.68  11.3                                                        
   45   45 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5  5  4  1 -- -- -- -- -- -- -- --   20    516.02  27.4                                                        
   46   46 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  3  5  1  3 -- -- -- -- -- -- -- --   17    479.87  15.3                                                        
   47   47 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1  1  2  1  2  1  1  1  0  0  0  0   15    461.11  11.9                                                        
   48   48 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5  3  3  2  0  1 -- -- -- -- -- --   16    453.48   6.7                                                        
   49   49 SZYCA           JÓZEF           2  5  5  5  3  0 -- -- --  0 -- --  0 --   18    429.19  13.1                                                        
   50   50 WACHOWSKI       ROMAN           2  3  0  0  1  3  3  2 --  0  0  0  0 --   12    411.65   3.1                                                        
   51   51 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --   15    348.97  57.5                                                        
   52   52 GZELA           ANDRZEJ         1 --  2  3  4 -- -- -- -- -- --  0 -- --    9    252.33   8.9                                                        
   53   53 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  5  0  2  1  0 --  0 -- -- --  0  0 --    8    169.21   4.3                                                        
   54   54 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  1  3  1  1  0  0  1 --  0 -- -- -- --    7    158.88   2.9                                                        
   55   55 GÓRSKI          JAN             1  3 --  1  2 -- --  0 -- -- -- -- -- --    6    155.77   7.7                                                        
   56   56 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2  1  1  1  0 -- -- -- --  0 -- --    5    149.86   6.9                                                        
   57   57 DAMPS           ZBIGNIEW        3  2  2  0  2  0  0 -- -- -- -- -- -- --    6    138.77   6.4                                                        
   58   58 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  3 --  0  0  0  1 -- -- -- -- -- --    7    137.69   7.8                                                        
   59   59 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --  0  0  0  0 --  0 -- --  0 -- --    4     69.12   3.2                                                        
   60   60 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 -- -- -- -- -- -- -- -- --  0    3     61.00   4.1                                                        
   61   61 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  1  0  0  0  0  0  0  0  0  0    1     33.20   0.4                                                        
   62   62 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0 --  0  0 -- -- -- -- -- --    1     16.84   0.6                                                        
   63   63 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --  0  0  0  0 --  0 -- --  0 -- --    0      0.00   0.0                                                        
   64   64 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                        
   65   65 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                        

 
                                                                                                                                                                
                       Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [2]                                                                                          
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                        Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,                                                                                          
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   45             G  0  11    538.360  4509.877                                                                       
        2 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   14             G  0  11    594.410  3854.078                                                                       
        3 LASKOWSKI       STANISŁAW      3    9             G  0  10    609.290  3884.475                                                                       
        4 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    8             G  0  10    737.230  3576.289                                                                       
        5 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   25             G  0  10    758.100  3775.325                                                                       
        6 BIRNA           PIOTR          3    1             G  1  10    828.250  3826.833                                                                       
        7 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   36             G  1  10    838.860  3358.776                                                                       
        8 KACZYŃSKI       MARIAN         3   17             G  1  10    848.530  3986.224                                                                       
        9 GRDEŃ           ARTUR          3    1             G  1  10    874.190  3657.229                                                                       
       10 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    9             G  1  10    921.580  4072.636                                                                       
       11 LASKOWSKI       STANISŁAW      3   10             G  0   9    449.000  3375.013                                                                       
       12 WOŹNIAK         JANUSZ         1   21             G  0   9    529.650  3344.528                                                                       
       13 WOŹNIAK         JANUSZ         1   10             G  0   9    547.870  4034.867                                                                       
       14 WOŹNIAK         JANUSZ         1   34             G  1   9    604.230  3766.522                                                                       
       15 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   32             G  1   9    605.310  3036.592                                                                       
       16 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   24             G  0   9    652.360  3676.453                                                                       
       17 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   15             G  1   9    657.670  3134.606                                                                       
       18 DYBICH          JANUSZ         2   44             G  0   9    664.250  3938.098                                                                       
       19 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3    6             G  1   9    669.060  3328.313                                                                       
       20 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   10             G  0   9    766.250  3877.811                                                                       
       21 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   19             G  0   9    818.260  3260.256                                                                       
       22 DYBICH          JANUSZ         2   17             G  0   9    867.410  3575.658                                                                       
       23 KACZYŃSKI       MARIAN         3   18             G  1   9    886.440  3668.754                                                                       
       24 KACZYŃSKI       MARIAN         3   23             G  1   9    894.020  2756.060                                                                       
       25 BARTOŁD         ADAM           1   30             G  0   9    907.030  3108.088                                                                       
       26 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF      3   21             G  0   9    954.810  3598.579                                                                       
       27 LASKOWSKI       STANISŁAW      3   48             G  0   9    959.350  3577.196                                                                       
       28 BARTOŁD         ADAM           1    8             G  1   9    992.710  3178.729                                                                       
       29 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   47             G  1   9   1121.500  3334.022                                                                       
       30 GUZ             TOMASZ         3   21             G  1   9   1125.240  4050.117                                                                       
       31 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   49             G  0   9   1171.840  3656.580                                                                       
       32 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   21             G  1   8    273.250  2606.891                                                                       
       33 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   23             G  1   8    350.560  2383.185                                                                       
       34 LASKOWSKI       STANISŁAW      3   26             G  0   8    550.860  3483.042                                                                       
       35 BIRNA           PIOTR          3   10             G  0   8    554.830  3518.579                                                                       
       36 WOŹNIAK         JANUSZ         1    3             G  1   8    559.700  3286.522                                                                       
       37 WOŹNIAK         JANUSZ         1   18             G  1   8    568.530  3862.165                                                                       
       38 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   34             G  0   8    592.160  3102.313                                                                       
       39 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   26             G  0   8    601.210  3561.778                                                                       
       40 LASKOWSKI       STANISŁAW      3   27             G  0   8    623.170  3483.042                                                                       
       41 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1    7             G  0   8    637.490  2776.820                                                                       
       42 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   38             G  0   8    702.300  2954.821                                                                       
       43 WOŹNIAK         JANUSZ         1   52                0   8    720.790  3515.022                                                                       
       44 PIÓR            ZYGMUNT        1   44             G  0   8    769.080  3864.306                                                                       
       45 GUZ             TOMASZ         3    4             G  1   8    795.240  3098.537                                                                       
       46 BARTOŁD         ADAM           1    2             G  0   8    834.710  3200.902                                                                       
       47 KACZYŃSKI       MARIAN         3    2             G  1   8    848.240  3787.341                                                                       
       48 LASKOWSKI       STANISŁAW      3   25             G  1   8    850.580  3291.300                                                                       
       49 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   12             G  1   8    879.100  3000.526                                                                       
       50 SZYMAŃSKI       LESZEK         2    3             G  0   8    950.280  3553.837                                                                       
       51 KACZYŃSKI       MARIAN         3    5             G  1   8   1313.460  2672.509                                                                       
       52 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   15             G  0   7    228.380  2395.701                                                                       
       53 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   20             G  1   7    246.240  1979.504                                                                       
       54 DYBICH          JANUSZ         2   35             G  1   7    304.230  2466.360                                                                       
       55 WOŹNIAK         JANUSZ         1    6             G  0   7    311.830  3282.094                                                                       
       56 DYBICH          JANUSZ         2   28             G  0   7    330.030  2739.893                                                                       
       57 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   11             G  0   7    330.040  2668.592                                                                       
       58 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   10             G  0   7    332.740  3585.574                                                                       
       59 BARTOŁD         ADAM           1   31             G  1   7    367.930  2652.942                                                                       
       60 BARTOŁD         ADAM           1   36             G  1   7    390.620  2036.109                                                                       
       61 LASKOWSKI       STANISŁAW      3   32             G  0   7    435.820  2536.889                                                                       
       62 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   22             G  1   7    460.610  2998.955                                                                       
       63 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   29             G  0   7    471.950  2468.892                                                                       
       64 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW       2    7             G  0   7    473.130  2864.047                                                                       
       65 WOŹNIAK         JANUSZ         1   54                1   7    475.040  3282.094                                                                       
       66 PIÓR            ZYGMUNT        1   27             G  0   7    484.140  1853.658                                                                       
       67 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   38             G  0   7    497.930  2883.223                                                                       
       68 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   84                0   7    499.390  1948.373                                                                       
       69 BARTOŁD         ADAM           1   33             G  0   7    508.710  2422.813                                                                       
       70 GRDEŃ           ARTUR          3   22             G  0   7    529.220  2891.059                                                                       
       71 GUZ             TOMASZ         3   43             G  0   7    540.600  2107.300                                                                       
       72 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   88                1   7    548.180  1979.504                                                                       
       73 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW       2   64                1   7    626.240  2470.205                                                                       
       74 PIÓR            ZYGMUNT        1   39             G  0   7    636.830  2693.909                                                                       
       75 KACZYŃSKI       MARIAN         3   40             G  1   7    640.430  3174.680                                                                       
       76 KACZYŃSKI       MARIAN         3   66                0   7    651.180  2628.795                                                                       
       77 GRDEŃ           ARTUR          3   20             G  1   7    655.230  2295.475                                                                       
       78 WOŹNIAK         JANUSZ         1   72                0   7    666.770  3799.266                                                                       
       79 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   15             G  1   7    677.120  2205.043                                                                       
       80 KACZYŃSKI       MARIAN         3   49             G  0   7    688.930  3376.818                                                                       
       81 BIRNA           PIOTR          3   22             G  1   7    689.310  2518.718                                                                       
       82 BIRNA           PIOTR          3   20             G  1   7    693.250  2568.040                                                                       
       83 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   54             G  1   7    693.350  1981.381                                                                       
       84 DYBICH          JANUSZ         2   47             G  0   7    712.360  2050.728                                                                       
       85 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   25             G  0   7    715.550  2203.168                                                                       
       86 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   23             G  0   7    750.280  2243.929                                                                       
       87 ARMATOWSKI      GRZEGORZ       1   22             G  1   7    751.100  3376.081                                                                       
       88 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1    6             G  0   7    771.690  2968.233                                                                       
       89 FIERKA          PIOTR          2   10             G  0   7    784.150  2467.014                                                                       
       90 BIRNA           PIOTR          3    7             G  0   7    822.740  1879.097                                                                       
       91 LASKOWSKI       STANISŁAW      3   34             G  0   7    843.060  2526.448                                                                       
       92 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   34             G  0   7    937.330  3022.081                                                                       
       93 WOŹNIAK         JANUSZ         1    9             G  1   7   1023.070  2442.999                                                                       
       94 LASKOWSKI       STANISŁAW      3   64                0   7   1032.900  3226.017                                                                       
       95 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN         1   12             G  1   7   1060.330  3178.627                                                                       
       96 BIRNA           PIOTR          3    8             G  0   6    161.810  3107.626