- strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 12, z dnia 15.07.18 SÖGEL                                    
            Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 5]                          
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 DYBICH          JANUSZ          2    17    5     8   380.80     
              2 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    29    5     9   376.00     
              3 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    29    5    10   373.34     
              4 FIERKA          PIOTR           2    20    2     2   149.33     
              5 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    18    2     2   147.73     
              6 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2     6    0     0     0.00     
              7 WACHOWSKI       ROMAN           2    11    0     0     0.00     
              8 SZYCA           JÓZEF           2     5    0     0     0.00     
              9 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    10    0     0     0.00     
             10 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2     9    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 5]                                                                                                                    
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                           
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                           
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│12│konk.│punkty │Wkł.%│                                                           
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                           
    1    1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   60   2762.05  36.4                                                           
    2    2 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   60   2681.49  24.6                                                           
    3    3 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5   58   2533.46  30.8                                                           
    4    4 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5  5  5  5  4  5  4  2  2   52   2135.53  25.5                                                           
    5    5 FIERKA          PIOTR           2  1  2  3  5  5  5  5  5  5  5  2  2   45   2070.20  13.9                                                           
    6    6 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  2  1  5  5  5  5  5  5  2  1  0   41   1714.32  16.4                                                           
    7    7 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5  1  5  5  4  2  1  1  0   39   1385.33  16.9                                                           
    8    8 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  3  1  4  4  5  2  2  1  0  4 --   28   1009.88  16.4                                                           
    9    9 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  3  2  5  5  0  5  1  5  1  0  2  0   29    978.25   8.8                                                           
   10   10 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5  4  1 -- -- -- -- -- --   25    778.54  25.9                                                           
   11   11 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4  2 -- -- -- -- -- -- --   21    558.30  19.7                                                           
   12   12 SUROWIECKI      MAREK           2  5  0  5  5 --  4 -- -- -- -- -- --   19    546.17  10.6                                                           
   13   13 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  4  0  0  1  4  0  0  0  1  1  0 --   11    438.87   3.3                                                           
   14   14 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 -- -- -- -- -- -- -- -- --   15    345.04  54.1                                                           
   15   15 SZYCA           JÓZEF           2  4  5  4  2  0 -- -- --  0 -- --  0   15    332.65   9.9                                                           
   16   16 WACHOWSKI       ROMAN           2  2  0  0  1  2  3  1 --  0  0  0  0    9    308.13   2.8                                                           
   17   17 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  1 --  0  0  0  0 -- -- -- -- --    4     70.49   4.4                                                           
   18   18 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 -- -- -- -- -- -- -- -- --    3     58.31   5.3                                                           
   19   19 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0 --  0  0 -- -- -- -- --    1     16.53   0.6                                                           
   20   20 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                           

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 12, z dnia 15.07.18 SÖGEL                                    
            Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [ 6]                   
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 DYBICH          JANUSZ          2    17    5     8   380.80     
              2 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    29    5     9   376.00     
              3 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    29    5    10   373.34     
              4 FIERKA          PIOTR           2    20    2     2   149.33     
              5 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    18    2     2   147.73     
              6 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    10    0     0     0.00     
              7 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2     9    0     0     0.00     
              8 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2     6    0     0     0.00     
              9 SZYCA           JÓZEF           2     5    0     0     0.00     
             10 WACHOWSKI       ROMAN           2    11    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [ 6]                                                                                                             
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                           
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                           
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│12│konk.│punkty │Wkł.%│                                                           
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                           
    1    1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   60   2779.10  36.4                                                           
    2    2 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   60   2713.86  24.6                                                           
    3    3 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5   58   2541.21  30.8                                                           
    4    4 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5  5  5  5  4  5  4  3  2   53   2183.23  25.5                                                           
    5    5 FIERKA          PIOTR           2  2  2  4  5  5  5  5  5  5  5  2  2   47   2116.83  13.9                                                           
    6    6 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  3  1  5  5  5  5  5  5  2  1  0   42   1734.48  16.4                                                           
    7    7 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5  1  5  5  4  3  1  1  0   40   1437.83  16.9                                                           
    8    8 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  4  5  5  5  1  5  3  5  1  0  4  0   38   1250.58   8.8                                                           
    9    9 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  3  1  4  4  5  2  2  1  0  4 --   28   1009.88  16.4                                                           
   10   10 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5  5  2 -- -- -- -- -- --   27    878.01  25.9                                                           
   11   11 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  5  0  0  2  4  1  0  0  2  1  0 --   15    584.89   3.3                                                           
   12   12 SUROWIECKI      MAREK           2  5  1  5  5 --  4 -- -- -- -- -- --   20    571.00  10.6                                                           
   13   13 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4  2 -- -- -- -- -- -- --   21    558.30  19.7                                                           
   14   14 SZYCA           JÓZEF           2  5  5  5  3  0 -- -- --  0 -- --  0   18    415.71   9.9                                                           
   15   15 WACHOWSKI       ROMAN           2  3  0  0  1  2  4  1 --  0  0  0  0   11    362.20   2.8                                                           
   16   16 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 -- -- -- -- -- -- -- -- --   15    347.97  54.1                                                           
   17   17 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  1 --  0  0  0  0 -- -- -- -- --    4     70.49   4.4                                                           
   18   18 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 -- -- -- -- -- -- -- -- --    3     58.31   5.3                                                           
   19   19 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0 --  0  0 -- -- -- -- --    1     16.53   0.6                                                           
   20   20 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                           

 
                                                                                                                                                                
                       Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [6]                                                                                         
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                         Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,                                                                                            
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2 PL-066-12-7138   G  0  11   1025.740  4317.344                                                                       
        2 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2 PL-066-16-4350   G  0  10    555.360  4193.844                                                                       
        3 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2 PL-066-15-7528   G  0   9    829.030  4101.475                                                                       
        4 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2 PL-066-13-4715   G  1   9    861.720  3756.603                                                                       
        5 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2 PL-066-14-246    G  0   9    864.910  3260.256                                                                       
        6 DYBICH          JANUSZ         2 PL-066-16-4608   G  0   9    965.620  3575.658                                                                       
        7 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2 PL-066-16-4322   G  1   8    577.920  2720.559                                                                       
        8 DYBICH          JANUSZ         2 PL-066-15-8000   G  0   8    582.280  3611.979                                                                       
        9 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2 PL-066-13-4732   G  0   8    613.560  3633.103                                                                       
       10 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2 PL-066-14-205    G  0   7    273.530  2395.701                                                                       
       11 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2 PL-066-14-247    G  1   7    280.480  1979.504                                                                       
       12 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2 PL-066-15-7562   G  0   7    381.410  3317.070                                                                       
       13 DYBICH          JANUSZ         2 PL-066-15-7969   G  0   7    541.500  3165.413                                                                       
       14 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW       2 PL-066-16-5323      1   7    710.710  2470.205                                                                       
       15 SZYMAŃSKI       LESZEK         2 PL-074-12-3233   G  0   7    720.760  3309.337                                                                       
       16 MYKOWSKI        TADEUSZ        2 PL-066-15-8416   G  0   7    810.740  3095.324                                                                       
       17 MYKOWSKI        TADEUSZ        2 PL-066-14-1296   G  1   7    838.690  2205.043                                                                       
       18 MYKOWSKI        TADEUSZ        2 PL-0167-16-8698  G  1   7    866.680  1981.381                                                                       
       19 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2 PL-066-16-4345   G  0   7    912.090  3022.081                                                                       
       20 MYKOWSKI        TADEUSZ        2 PL-074-14-7435   G  1   7    914.020  2701.428                                                                       
       21 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW       2 PL-066-14-35     G  0   6    301.460  2547.709