PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 12                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  SÖGEL z dnia 15.07.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:49:53.2 N 07:31:03.4 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  743.131 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   36                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   627                           
      5.Ilość konkursów.......................:  126                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1248.20                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1113.89                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:15,53,42                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:17,16,15                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 22 min. 33 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :POGODNIE                                             
        w miejscu przylotu:POGODNIE                                             
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  80.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 1]                         
            Lot do MP w kat.C, M.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ NOWE                    │   16   │  266   │   52  │19.55│      
          │ 2  │ SKÓRCZ                  │   10   │  154   │   27  │17.53│      
          │ 3  │ LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE   │   10   │  207   │   47  │22.71│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   36   │  627   │  126  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                         
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr 12. Lot do MP w kat.C, M.                                                                                  
                                         z lotu SÖGEL, w dniu 15.07.18                                                                                          
┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬───────┐                                  
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │PUNKTY │                                  
│   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │  GMP  │                                  
└───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴───────┘                                  
   1 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   45              G M 15:53:42     1248.20   1.59  29-  8-  5  741.055  80.000                                           
   2 WOŹNIAK JANUSZ                  1    4              G M 16:04:01     1238.95   3.19  45- 19-  5  748.345  79.870                                           
   3 BIRNA PIOTR                     3    8              GSM 15:50:31     1230.94   4.78  15-  6-  5  726.889  79.740  79.79                                    
   4 DYBICH JANUSZ                   2   28              G M 16:11:36     1228.97   6.38  17-  6-  5  751.639  79.620                                           
   5 WOŹNIAK JANUSZ                  1   18              GSM 16:12:17     1222.22   7.97   2  <   6>  748.345  79.490  79.59                                    
   6 WOŹNIAK JANUSZ                  1    6              GSM 16:12:28     1221.85   9.57   3  <   8>  748.345  79.360  79.49                                    
   7 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   34              GSM 16:19:49     1212.33  11.16  22-  9-  5  751.421  79.230  79.38                                    
   8 WOŹNIAK JANUSZ                  1   35              G M 16:17:49     1211.27  12.76   4  <   9>  748.345  79.100                                           
   9 WOŹNIAK JANUSZ                  1   34              G M 16:18:27     1210.03  14.35   5  <  17>  748.345  78.980                                           
  10 LASKOWSKI STANISŁAW             3    9              GSM 16:06:34     1208.49  15.95  29- 10-  5  733.028  78.850  79.08                                    
  11 BARTOŁD ADAM                    1   10              G M 16:19:15     1207.48  17.54  26- 13-  5  747.730  78.720                                           
  12 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   10              GSM 16:24:07     1203.98  19.14   2  <  29>  751.421  78.590  78.87                                    
  13 LASKOWSKI STANISŁAW             3   26              GSM 16:08:58     1203.72  20.73   2  <  14>  733.028  78.460  78.77                                    
  14 LASKOWSKI STANISŁAW             3   37              G M 16:09:43     1202.24  22.33   3  <  19>  733.028  78.340                                           
  15 PIÓR ZYGMUNT                    1   44              G M 16:28:21     1198.81  23.92  32-  3-  3  753.271  78.210                                           
  16 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1    1              G M 16:24:03     1197.80  25.52   7-  2-  2  747.485  78.080                                           
  17 WOŹNIAK JANUSZ                  1   54                  16:25:37     1196.17  27.11   6  <  18>  748.345   0.000                                           
  18 WOŹNIAK JANUSZ                  1   52                  16:25:39     1196.11  28.71   7  <  20>  748.345   0.000                                           
  19 LASKOWSKI STANISŁAW             3   48              GSM 16:13:19     1195.19  30.30   4  <  26>  733.028  77.700  78.15                                    
  20 WOŹNIAK JANUSZ                  1   10              GSM 16:26:25     1194.64  31.90   8  <  23>  748.345   0.000  78.05                                    
  21 MYKOWSKI TADEUSZ                2   35              G M 16:20:56     1193.92  33.49  18-  2-  2  741.344  77.440                                           
  22 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   26              G M 16:20:54     1193.52  35.09   2  <  51>  741.055  77.310                                           
  23 WOŹNIAK JANUSZ                  1   75                  16:27:56     1191.76  36.68   9  <  24>  748.345   0.000                                           
  24 WOŹNIAK JANUSZ                  1    8              G M 16:28:07     1191.41  38.28  10  <  30>  748.345   0.000                                           
  25 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    6              GSM 16:03:57     1190.51  39.87  23- 10-  5  719.006  76.930  77.54                                    
  26 LASKOWSKI STANISŁAW             3   32              GSM 16:16:49     1188.41  41.47   5  <  71>  733.028  76.800  77.44                                    
  27 DYBICH JANUSZ                   2   17              G M 16:32:36     1188.17  43.06   2  <  37>  751.639  76.670                                           
  28 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   12              G M 16:30:12     1188.16  44.66  11-  3-  3  748.779  76.540                                           
  29 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   22              GSM 16:34:06     1185.02  46.25   3  <  46>  751.421  76.420  77.13                                    
  30 WOŹNIAK JANUSZ                  1   28              G M 16:31:33     1184.93  47.85  11  <  31>  748.345   0.000                                           
  31 WOŹNIAK JANUSZ                  1   43              G M 16:31:37     1184.81  49.44  12  <  33>  748.345   0.000                                           
  32 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   22              G M 16:30:54     1184.79  51.04   2          747.485  76.030                                           
  33 WOŹNIAK JANUSZ                  1   72                  16:31:42     1184.65  52.63  13  <  47>  748.345   0.000                                           
  34 FIERKA PIOTR                    2   25              G M 16:26:21     1183.73  54.23  20-  2-  2  741.427  75.780                                           
  35 BARTOŁD ADAM                    1   30              G M 16:32:31     1182.15  55.82   2  <  39>  747.730  75.650                                           
  36 BIRNA PIOTR                     3    1              GSM 16:15:00     1181.93  57.42   2  <  56>  726.889  75.520  76.41                                    
  37 DYBICH JANUSZ                   2   44              G M 16:36:25     1181.05  59.01   3  <  55>  751.639  75.390                                           
  38 KACZYŃSKI MARIAN                3   17              GSM 16:20:32     1180.98  60.61  50- 10-  5  732.835  75.260  76.21                                    
  39 BARTOŁD ADAM                    1    2              G M 16:33:58     1179.45  62.20   3  <  40>  747.730  75.140                                           
  40 BARTOŁD ADAM                    1   31              G M 16:34:17     1178.86  63.80   4  <  43>  747.730  75.010                                           
  41 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   15              GSM 16:30:19     1178.12  65.39  29-  9-  5  742.590  74.880  75.90                                    
  42 GRDEŃ ARTUR                     3   22              GSM 16:17:22     1177.57  66.99  26-  3-  3  726.994  74.750  75.79                                    
  43 BARTOŁD ADAM                    1   17              G M 16:35:21     1176.88  68.58   5  <  45>  747.730  74.620                                           
  44 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   18              G M 16:31:15     1176.38  70.18   2  <  52>  742.590  74.500                                           
  45 BARTOŁD ADAM                    1   19              G M 16:36:05     1175.52  71.77   6  <  49>  747.730   0.000                                           
  46 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    7              GSM 16:39:16     1175.44  73.37   4  <  72>  751.421  74.240  75.38                                    
  47 WOŹNIAK JANUSZ                  1    7              G M 16:37:02     1174.73  74.96  14  <  48>  748.345   0.000                                           
  48 WOŹNIAK JANUSZ                  1   20              GSM 16:37:14     1174.37  76.56  15  <  50>  748.345   0.000  75.18                                    
  49 BARTOŁD ADAM                    1   12              G M 16:37:09     1173.55  78.15   7  <  65>  747.730   0.000                                           
  50 WOŹNIAK JANUSZ                  1   78                  16:38:14     1172.53  79.74  16  <  53>  748.345   0.000                                           
  51 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   24              G M 16:32:31     1171.60  81.34   3  <  85>  741.055  73.600                                           
  52 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   28              GSM 16:34:20     1170.66  82.93   3  <  58>  742.590  73.470  74.77                                    
  53 WOŹNIAK JANUSZ                  1   49              G M 16:39:28     1170.26  84.53  17  <  70>  748.345   0.000                                           
  54 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   36              GSM 16:14:26     1170.19  86.12   2  <  63>  719.006  73.220  74.56                                    
  55 DYBICH JANUSZ                   2    1              G M 16:42:54     1169.14  87.72   4  <  68>  751.639  73.090                                           
  56 BIRNA PIOTR                     3   39              GSM 16:23:03     1166.66  89.31   3  <  74>  726.889  72.960  74.36                                    
  57 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   22              G M 16:45:09     1166.64  90.91  19-  1-  1  752.655  72.830                                           
  58 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    7              GSM 16:37:43     1164.45  92.50   4  <  66>  742.590  72.700  74.15                                    
  59 GUZ TOMASZ                      3   26              GSM 16:26:13     1162.60  94.10  29-  8-  5  728.041  72.580  74.05                                    
  60 GUZ TOMASZ                      3   10              G M 16:26:17     1162.48  95.69   2  <  69>  728.041  72.450                                           
  61 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   13              G M 16:44:09     1162.43  97.29   2  < 100>  748.779  72.320                                           
  62 KACZYŃSKI MARIAN                3   40              G M 16:31:18     1160.84  98.88   2  <  64>  732.835  72.190                                           
  63 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   14              GSM 16:20:41     1158.41 100.48   3  <  75>  719.006  72.060  73.64                                    
  64 KACZYŃSKI MARIAN                3   38              G M 16:32:49     1158.05 102.07   3  <  73>  732.835  71.940                                           
  65 BARTOŁD ADAM                    1   20              G M 16:46:04     1157.36 103.67   8  <  67>  747.730   0.000                                           
  66 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   29              G M 16:42:52     1155.12 105.26   5  <  94>  742.590  71.680                                           
  67 BARTOŁD ADAM                    1   15              G M 16:47:34     1154.68 106.86   9  <  79>  747.730   0.000                                           
  68 DYBICH JANUSZ                   2   46              G M 16:51:42     1153.35 108.45   5  < 115>  751.639  71.420                                           
  69 GUZ TOMASZ                      3    8              GSM 16:31:24     1153.06 110.05   3  <  82>  728.041  71.300  73.03                                    
  70 WOŹNIAK JANUSZ                  1   45              GSM 16:49:32     1152.13 111.64  18  < 106>  748.345   0.000  72.92                                    
  71 LASKOWSKI STANISŁAW             3    6              G M 16:36:43     1151.26 113.24   6  < 103>  733.028   0.000                                           
  72 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   15              G M 16:53:11     1150.40 114.83   5  <  76>  751.421  70.910                                           
  73 KACZYŃSKI MARIAN                3    2              GSM 16:37:26     1149.67 116.43   4  <  77>  732.835  70.780  72.62                                    
  74 BIRNA PIOTR                     3   10              GSM 16:32:19     1149.57 118.02   4  <  90>  726.889  70.660  72.51                                    
  75 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   37              GSM 16:26:03     1148.48 119.62   4  <  79>  719.006  70.530  72.41                                    
  76 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    1              G M 16:54:20     1148.38 121.21   6  <  81>  751.421   0.000                                           
  77 KACZYŃSKI MARIAN                3   34              GSM 16:38:46     1147.27 122.81   5  <  78>  732.835  70.270  72.21                                    
  78 KACZYŃSKI MARIAN                3   18              GSM 16:38:51     1147.12 124.40   6  <  88>  732.835   0.000  72.10                                    
  79 BARTOŁD ADAM                    1    8              G M 16:52:06     1146.65 126.00  10  <  92>  747.730   0.000                                           
  79 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   19              G M 16:27:03     1146.65 126.00   5  <  93>  719.006  70.020                                           
  81 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   56                  16:56:22     1144.82 129.19   7  <  99>  751.421   0.000                                           
  82 GUZ TOMASZ                      3   16              G M 16:36:15     1144.27 130.78   4  <  86>  728.041  69.630                                           
  83 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   12              G M 16:57:25     1143.89 132.38  10-  1-  1  752.014  69.500                                           
  84 FIERKA PIOTR                    2   28              G M 16:48:14     1143.77 133.97   2          741.427  69.380                                           
  85 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    9              G M 16:49:08     1141.61 135.57   4  <  87>  741.055  69.250                                           
  86 GUZ TOMASZ                      3   46              GSM 16:39:15     1138.90 137.16   5  <  91>  728.041  69.120  71.28                                    
  87 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   34              G M 16:51:07     1138.13 138.76   5  <  95>  741.055  68.990                                           
  88 KACZYŃSKI MARIAN                3   33              G M 16:44:13     1137.56 140.35   7  < 102>  732.835   0.000                                           
  89 GRDEŃ ARTUR                     3   36              G M 16:39:18     1137.17 141.95   2  <  96>  726.994  68.740                                           
  90 BIRNA PIOTR                     3   50              GSM 16:39:18     1137.01 143.54   5  < 101>  726.889  68.610  70.87                                    
  91 GUZ TOMASZ                      3   21              GSM 16:40:22     1136.91 145.14   6  < 117>  728.041   0.000  70.77                                    
  92 BARTOŁD ADAM                    1   11              G M 16:57:47     1136.74 146.73  11  < 111>  747.730   0.000                                           
  93 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   34              G M 16:32:35     1136.62 148.33   6  <  98>  719.006   0.000                                           
  94 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    2              GSM 16:53:41     1136.01 149.92   6  < 114>  742.590   0.000  70.46                                    
  95 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   10              G M 16:52:38     1135.48 151.52   6  <  97>  741.055   0.000                                           
  96 GRDEŃ ARTUR                     3   50              G M 16:40:52     1134.39 153.11   3          726.994  67.840                                           
  97 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   22              G M 16:53:25     1134.12 154.70   7  < 113>  741.055   0.000                                           
  98 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   35              G M 16:34:06     1133.90 156.30   7  < 105>  719.006   0.000                                           
  99 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    6              GSM 17:02:54     1133.54 157.89   8  < 104>  751.421   0.000  69.95                                    
 100 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   15              G M 17:00:50     1133.08 159.49   3          748.779  67.330                                           
 101 BIRNA PIOTR                     3   26              G M 16:42:16     1131.76 161.08   6          726.889   0.000                                           
 102 KACZYŃSKI MARIAN                3   49              G M 16:47:33     1131.70 162.68   8  < 118>  732.835   0.000                                           
 103 LASKOWSKI STANISŁAW             3   47              G M 16:48:21     1130.61 164.27   7  < 107>  733.028   0.000                                           
 104 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   24              G M 17:04:53     1130.16 165.87   9          751.421   0.000                                           
 105 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   40              G M 16:36:23     1129.83 167.46   8  < 120>  719.006   0.000                                           
 106 WOŹNIAK JANUSZ                  1   92                  17:02:49     1129.04 169.06  19          748.345   0.000                                           
 107 LASKOWSKI STANISŁAW             3    8              GSM 16:49:58     1127.79 170.65   8  < 109>  733.028   0.000  69.13                                    
 108 MYKOWSKI TADEUSZ                2   49              G M 16:57:46     1127.06 172.25   2          741.344  66.300                                           
 109 LASKOWSKI STANISŁAW             3   64                  16:50:47     1126.38 173.84   9  < 124>  733.028   0.000                                           
 110 PIÓR ZYGMUNT                    1   26              G M 17:08:50     1126.25 175.44   2  < 126>  753.271  66.050                                           
 111 BARTOŁD ADAM                    1    6              G M 17:04:19     1125.56 177.03  12  < 119>  747.730   0.000                                           
 112 JELIŃSKI ADAM                   1   50              G M 17:09:01     1125.47 178.63  12-  1-  1  752.958  65.790                                           
 113 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   39              G M 16:58:35     1125.23 180.22   8          741.055   0.000                                           
 114 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   61                  17:00:58     1123.49 181.82   7  < 116>  742.590   0.000                                           
 115 DYBICH JANUSZ                   2   21              G M 17:09:40     1122.41 183.41   6          751.639   0.000                                           
 116 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    4              G M 17:02:00     1121.74 185.01   8  < 121>  742.590   0.000                                           
 117 GUZ TOMASZ                      3   18              GSM 16:49:05     1121.65 186.60   7  < 123>  728.041   0.000  68.10                                    
 118 KACZYŃSKI MARIAN                3   56                  16:53:29     1121.43 188.20   9  < 125>  732.835   0.000                                           
 119 BARTOŁD ADAM                    1   26              G M 17:06:59     1121.06 189.79  13          747.730   0.000                                           
 120 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   18              G M 16:41:32     1120.76 191.39   9  < 122>  719.006   0.000                                           
 121 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   14              G M 17:02:53     1120.24 192.98   9          742.590   0.000                                           
 122 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    7              G M 16:42:08     1119.71 194.58  10          719.006   0.000                                           
 123 GUZ TOMASZ                      3   42              G M 16:51:47     1117.00 196.17   8          728.041   0.000                                           
 124 LASKOWSKI STANISŁAW             3   60                  16:56:22     1116.80 197.77  10          733.028   0.000                                           
 125 KACZYŃSKI MARIAN                3   28              G M 16:57:11     1115.12 199.36  10          732.835   0.000                                           
 126 PIÓR ZYGMUNT                    1   48              G M 17:16:15     1113.89 200.96   3          753.271  64.000                                           
 -------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                              
 ------------------------------------------------------------------------------ Koniec Konkursów                                                                
 127 PATOCKI BENEDYKT                1   35              G M 17:16:22     1113.81   0.00  36-  0-  0  753.347   0.000                                           
 128 WOŹNIAK JANUSZ                  1   41              G M 17:13:00     1111.95   0.00  20          748.345   0.000                                           
 129 WOŹNIAK JANUSZ                  1  101                  17:13:01     1111.93   0.00  21          748.345   0.000                                           
 130 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    4              GSM 16:46:52     1111.52   0.00  11          719.006   0.000  66.77                                    
 131 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   52                  17:17:38     1108.89   0.00  10          751.421   0.000                                           
 132 GRDEŃ ARTUR                     3   12              GSM 16:55:45     1108.65   0.00   4          726.994   0.000  66.56                                    
 133 BARTOŁD ADAM                    1   23              G M 17:14:41     1108.27   0.00  14          747.730   0.000                                           
 134 LASKOWSKI STANISŁAW             3    1              G M 17:01:34     1108.02   0.00  11          733.028   0.000                                           
 135 GUZ TOMASZ                      3   14              G M 16:57:38     1107.06   0.00   9          728.041   0.000                                           
 136 KACZYŃSKI MARIAN                3   20              GSM 17:02:23     1106.36   0.00  11          732.835   0.000  66.15                                    
 137 PIÓR ZYGMUNT                    1    2              G M 17:21:02     1106.07   0.00   4          753.271   0.000                                           
 138 DYBICH JANUSZ                   2   19              G M 17:19:50     1105.62   0.00   7          751.639   0.000                                           
 139 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   65                  17:11:44     1105.48   0.00  10          742.590   0.000                                           
 140 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    8              G M 17:20:26     1104.33   0.00  11          751.421   0.000                                           
 141 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    8              G M 17:11:29     1103.61   0.00   9          741.055   0.000                                           
 142 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   11              G M 17:20:59     1103.44   0.00  12          751.421   0.000                                           
 143 PATOCKI BENEDYKT                1   36              G M 17:23:19     1102.49   0.00   2          753.347   0.000                                           
 144 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   21              G M 16:52:30     1101.93   0.00  12          719.006   0.000                                           
 145 PIÓR ZYGMUNT                    1   42              G M 17:23:42     1101.76   0.00   5          753.271   0.000                                           
 146 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   23              G M 16:52:38     1101.70   0.00  13          719.006   0.000                                           
 147 GRDEŃ ARTUR                     3   35              G M 17:00:12     1101.17   0.00   5          726.994   0.000                                           
 148 KACZYŃSKI MARIAN                3   15              G M 17:05:56     1100.46   0.00  12          732.835   0.000                                           
 149 LASKOWSKI STANISŁAW             3   33              G M 17:07:26     1098.28   0.00  12          733.028   0.000                                           
 150 BIRNA PIOTR                     3   12              G M 17:02:10     1097.74   0.00   7          726.889   0.000                                           
 151 WOŹNIAK JANUSZ                  1   74                  17:22:47     1096.02   0.00  22          748.345   0.000                                           
 152 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   25              G M 16:56:51     1094.63   0.00  14          719.006   0.000                                           
 153 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   23              G M 17:27:45     1094.37   0.00   2          752.655   0.000                                           
 154 KACZYŃSKI MARIAN                3   14              G M 17:09:41     1094.30   0.00  13          732.835   0.000                                           
 155 BIRNA PIOTR                     3   25              G M 17:05:08     1092.85   0.00   8          726.889   0.000                                           
 156 GRDEŃ ARTUR                     3    1              GSM 17:05:52     1091.80   0.00   6          726.994   0.000  64.10                                    
 157 DYBICH JANUSZ                   2   40              G M 17:28:37     1091.52   0.00   8          751.639   0.000                                           
 -------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów 1:4                                                                
 158 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   25              G M 17:12:03     1090.72   0.00  23-  0-  0  733.015   0.000                                           
 159 WOŹNIAK JANUSZ                  1    9              G M 17:27:04     1089.19   0.00  23          748.345   0.000                                           
 160 BOROWSKI ZBIGNIEW               2  104                  17:20:40     1088.72   0.00  10          741.055   0.000                                           
 161 MYKOWSKI TADEUSZ                2   58              G M 17:21:23     1088.00   0.00   3          741.344   0.000                                           
 162 GUZ TOMASZ                      3    4              G M 17:11:32     1084.15   0.00  10          728.041   0.000                                           
 163 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   38              G M 17:04:37     1081.84   0.00  15          719.006   0.000                                           
 164 GRDEŃ ARTUR                     3    5              G M 17:12:03     1081.76   0.00   7          726.994   0.000                                           
 165 FIERKA PIOTR                    2    9              G M 17:25:41     1081.30   0.00   3          741.427   0.000                                           
 166 GUZ TOMASZ                      3   22              G M 17:13:21     1081.22   0.00  11          728.041   0.000                                           
 167 FIERKA PIOTR                    2   16              G M 17:25:45     1081.19   0.00   4          741.427   0.000                                           
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 12, z dnia 15.07.18 SÖGEL                                    
            Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 1]                           
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 WOŹNIAK         JANUSZ          1    45    5    19   396.80     
              2 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    29    5    10   390.15     
              3 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    22    5     9   379.39     
              4 BARTOŁD         ADAM            1    26    5    13   379.14     
              5 DYBICH          JANUSZ          2    17    5     6   376.19     
              6 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    29    5     8   369.15     
              7 BIRNA           PIOTR           3    15    5     6   367.49     
              8 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    29    5     9   367.23     
              9 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    23    5    10   362.76     
             10 KACZYŃSKI       MARIAN          3    50    5    10   360.44     
             11 GUZ             TOMASZ          3    29    5     8   355.08     
             12 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    11    3     3   216.19     
             13 GRDEŃ           ARTUR           3    26    3     3   211.33     
             14 PIÓR            ZYGMUNT         1    32    3     3   208.26     
             15 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1     7    2     2   154.11     
             16 FIERKA          PIOTR           2    20    2     2   145.16     
             17 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    18    2     2   143.74     
             18 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    19    1     1    72.83     
             19 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    10    1     1    69.50     
             20 JELIŃSKI        ADAM            1    12    1     1    65.79     
             21 KREZYMON        JÓZEF           1     5    0     0     0.00     
             22 MAZELLA         JAN             1    13    0     0     0.00     
             23 PATOCKI         BENEDYKT        1    36    0     0     0.00     
             24 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    10    0     0     0.00     
             25 RYDZEWSKI       LESZEK          1     2    0     0     0.00     
             26 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    12    0     0     0.00     
             27 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1     4    0     0     0.00     
             28 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2     6    0     0     0.00     
             29 WACHOWSKI       ROMAN           2    11    0     0     0.00     
             30 SZYCA           JÓZEF           2     5    0     0     0.00     
             31 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    10    0     0     0.00     
             32 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2     9    0     0     0.00     
             33 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    23    0     0     0.00     
             34 DOERING         KAZIMIERZ       3     6    0     0     0.00     
             35 PRABUCKI        ZENON           3     5    0     0     0.00     
             36 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3     1    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 1]                                                                                                                     
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                           
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                           
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│12│konk.│punkty │Wkł.%│                                                           
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                           
    1    1 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   60   2747.50  32.1                                                           
    2    4 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   60   2742.42  30.8                                                           
    3    2 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   60   2737.68  38.3                                                           
    4    3 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   60   2734.83  31.8                                                           
    5    6 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   58   2713.03  36.5                                                           
    6    5 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   60   2690.15  33.0                                                           
    7    7 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   60   2690.15  27.9                                                           
    8    8 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   60   2656.07  22.7                                                           
    9   11 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5   58   2523.59  25.1                                                           
   10   12 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  2  5  5   57   2465.01  32.2                                                           
   11   10 GRDEŃ           ARTUR           3  4  5  5  4  5  5  5  5  5  5  5  3   56   2401.65  20.2                                                           
   12   17 BARTOŁD         ADAM            1  5  5  5  5  5  5  5  5  4 --  5  5   54   2264.44  30.3                                                           
   13   13 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  4  1  5  5  5  3   53   2225.31  26.8                                                           
   14    9 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  5  0   54   2191.01  15.9                                                           
   15   15 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5  5  5  5  4  5  3  2  2   51   2065.50  27.1                                                           
   16   14 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  3  4  5  5  5  4  3  5  4  5  1   49   2039.75  19.7                                                           
   17   18 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  4  5  5  5  5  5  5  1  4  3  2   49   2028.88  19.1                                                           
   18   19 FIERKA          PIOTR           2  1  3  5  5  5  4  5  5  5  3  2  2   45   1956.76  15.2                                                           
   19   16 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5  5  5  5  4  3  0  0   47   1906.08  29.8                                                           
   20   20 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  4  4  5  5  5  5  5  5  1  0  0   44   1720.44  17.2                                                           
   21   21 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5  4  1  2  2  1  5  3   43   1660.47  26.0                                                           
   22   22 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5  1  5  5  4  2  1  1  0   39   1395.40  19.7                                                           
   23   23 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5  5  5  5  5  2  2 --  2  2 --   38   1364.44  22.6                                                           
   24   24 PATOCKI         BENEDYKT        1  3  0  0  2  5  5  0  4  3  4  1  0   27   1285.91   7.3                                                           
   25   25 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5  3  4  4  5  1  1  5  1  1 --   35   1263.77  13.3                                                           
   26   26 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  3  5  2  5  2  4  4  3  0  1  0   34   1220.67  14.5                                                           
   27   27 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  5  5  4  4  5  3  2  1  0  2 --   33   1115.28  19.2                                                           
   28   28 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  2  3  2  2  2  5  0  4  2  1  1   29   1080.03  12.4                                                           
   29   29 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  3  3  5  5  0  4  2  5  1  0  2  0   30   1005.89   9.2                                                           
   30   30 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5  5  4  5  2  2  0 --  0  1  0   29    899.03  11.5                                                           
   31   31 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5  5  5  3  1  0  1 --  0  2 --   27    807.38  12.7                                                           
   32   32 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5  4  1 -- -- -- -- -- --   25    786.79  30.0                                                           
   33   33 MAZELLA         JAN             1  5  1  1  2  5  3  0  1  2  1 --  0   21    781.51   7.2                                                           
   34   34 PRABUCKI        ZENON           3  3  5  1  1  2  5  3  2  0  0  1  0   23    722.70  10.5                                                           
   35   38 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  0  1  0  2  0  0  4  2  0  1   20    709.86   8.3                                                           
   36   35 LIEC            JAN             1  5  4  3  5  5 -- -- -- -- -- -- --   22    688.98  13.7                                                           
   37   36 BURCZYK         HENRYK          3  2  2 --  0  1  1  1  5  3  1 -- --   16    680.65   5.4                                                           
   38   37 KREZYMON        JÓZEF           1  4  5  3  5  2  1  1  1  0  0  1  0   23    680.26  12.0                                                           
   39   39 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  1  2  5 --  0  2 -- --  1 --   16    595.78  12.1                                                           
   40   40 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  3  5  3  5 -- -- -- -- -- -- --   17    575.42  11.0                                                           
   41   41 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4  2 -- -- -- -- -- -- --   21    570.65  22.8                                                           
   42   42 GUS             MARCIN          1  5  5  5  5  1 -- -- -- -- -- -- --   21    560.21  15.7                                                           
   43   43 SUROWIECKI      MAREK           2  5  0  5  5 --  3 -- -- -- -- -- --   18    520.70  11.3                                                           
   44   44 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5  5  4  1 -- -- -- -- -- -- --   20    516.02  27.4                                                           
   45   45 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  4  1  4  1  4  0  0  0  1  0  0 --   15    489.48   4.4                                                           
   46   46 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  3  5  1  3 -- -- -- -- -- -- --   17    479.87  15.3                                                           
   47   47 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1  1  2  1  2  1  1  1  0  0  0   15    461.11  12.9                                                           
   48   48 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5  3  3  2  0  0 -- -- -- -- --   15    419.93   6.7                                                           
   49   49 SZYCA           JÓZEF           2  5  5  5  2  0 -- -- --  0 -- --  0   17    385.71  13.1                                                           
   50   50 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 -- -- -- -- -- -- -- -- --   15    347.33  57.5                                                           
   51   51 WACHOWSKI       ROMAN           2  2  0  0  1  3  2  1 --  0  0  0  0    9    325.29   3.1                                                           
   52   52 GZELA           ANDRZEJ         1 --  2  3  4 -- -- -- -- -- --  0 --    9    252.33   8.9                                                           
   53   53 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  5  0  2  1  0 --  0 -- -- --  0  0    8    169.21   4.3                                                           
   54   54 GÓRSKI          JAN             1  3 --  1  2 -- --  0 -- -- -- -- --    6    155.77   7.7                                                           
   55   55 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2  1  1  1  0 -- -- -- --  0 --    5    149.86   6.9                                                           
   56   56 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  1  2  1  1  0  0  1 --  0 -- -- --    6    141.65   2.9                                                           
   57   57 DAMPS           ZBIGNIEW        3  2  2  0  2  0  0 -- -- -- -- -- --    6    138.77   6.4                                                           
   58   58 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  3 --  0  0  0  1 -- -- -- -- --    7    137.69   7.8                                                           
   59   59 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --  0  0  0  0 --  0 -- --  0 --    4     69.12   3.2                                                           
   60   60 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 -- -- -- -- -- -- -- -- --    3     61.00   5.3                                                           
   61   61 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  1  0  0  0  0  0  0  0  0    1     33.20   0.4                                                           
   62   62 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0 --  0  0 -- -- -- -- --    1     16.84   0.6                                                           
   63   63 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --  0  0  0  0 --  0 -- --  0 --    0      0.00   0.0                                                           
   64   64 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                           
   65   65 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                           

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 12, z dnia 15.07.18 SÖGEL                                    
            Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 2]                    
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 WOŹNIAK         JANUSZ          1    45    5    19   396.80     
              2 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    29    5    10   390.15     
              3 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    22    5     9   379.39     
              4 BARTOŁD         ADAM            1    26    5    13   379.14     
              5 DYBICH          JANUSZ          2    17    5     6   376.19     
              6 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    29    5     8   369.15     
              7 BIRNA           PIOTR           3    15    5     6   367.49     
              8 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    29    5     9   367.23     
              9 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    23    5    10   362.76     
             10 KACZYŃSKI       MARIAN          3    50    5    10   360.44     
             11 GUZ             TOMASZ          3    29    5     8   355.08     
             12 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    11    3     3   216.19     
             13 GRDEŃ           ARTUR           3    26    3     3   211.33     
             14 PIÓR            ZYGMUNT         1    32    3     3   208.26     
             15 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1     7    2     2   154.11     
             16 FIERKA          PIOTR           2    20    2     2   145.16     
             17 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    18    2     2   143.74     
             18 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    19    1     1    72.83     
             19 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    10    1     1    69.50     
             20 JELIŃSKI        ADAM            1    12    1     1    65.79     
             21 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    23    0     0     0.00     
             22 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3     1    0     0     0.00     
             23 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    10    0     0     0.00     
             24 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2     9    0     0     0.00     
             25 PATOCKI         BENEDYKT        1    36    0     0     0.00     
             26 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    10    0     0     0.00     
             27 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2     6    0     0     0.00     
             28 DOERING         KAZIMIERZ       3     6    0     0     0.00     
             29 MAZELLA         JAN             1    13    0     0     0.00     
             30 PRABUCKI        ZENON           3     5    0     0     0.00     
             31 KREZYMON        JÓZEF           1     5    0     0     0.00     
             32 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1     4    0     0     0.00     
             33 SZYCA           JÓZEF           2     5    0     0     0.00     
             34 WACHOWSKI       ROMAN           2    11    0     0     0.00     
             35 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    12    0     0     0.00     
             36 RYDZEWSKI       LESZEK          1     2    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 2]                                                                                                              
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                           
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                           
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│12│konk.│punkty │Wkł.%│                                                           
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                           
    1    2 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   60   2776.95  30.8                                                           
    2    4 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   60   2752.20  31.8                                                           
    3    1 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   60   2752.00  32.1                                                           
    4    3 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   60   2749.08  38.3                                                           
    5    6 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   59   2736.71  36.5                                                           
    6    5 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   60   2707.47  33.0                                                           
    7    7 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   60   2694.51  27.9                                                           
    8    8 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   60   2663.61  22.7                                                           
    9    9 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  5  5   59   2617.48  25.1                                                           
   10   12 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  2  5  5   57   2470.09  32.2                                                           
   11   11 GRDEŃ           ARTUR           3  4  5  5  4  5  5  5  5  5  5  5  3   56   2412.93  20.2                                                           
   12   18 BARTOŁD         ADAM            1  5  5  5  5  5  5  5  5  5 --  5  5   55   2324.97  30.3                                                           
   13   13 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  4  1  5  5  5  3   53   2225.31  26.8                                                           
   14   10 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  5  0   54   2206.34  15.9                                                           
   15   15 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5  5  5  5  4  5  3  3  2   52   2111.45  27.1                                                           
   16   17 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5  5  5  5  5  5  5  2  4  3  2   51   2106.52  19.1                                                           
   17   14 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  4  5  5  5  5  4  3  5  4  5  1   51   2088.58  19.7                                                           
   18   19 FIERKA          PIOTR           2  2  3  5  5  5  4  5  5  5  3  2  2   46   1979.78  15.2                                                           
   19   16 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  0  0   48   1962.95  29.8                                                           
   20   20 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  5  4  5  5  5  5  5  5  1  0  0   45   1741.49  17.2                                                           
   21   23 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5  4  1  2  2  1  5  3   43   1676.80  26.0                                                           
   22   21 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  4  4  3  0  1  0   42   1501.28  14.5                                                           
   23   22 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5  2  5  5  4  3  1  1  0   41   1496.50  19.7                                                           
   24   24 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5  5  5  5  5  2  2 --  2  3 --   39   1404.95  22.6                                                           
   25   25 PATOCKI         BENEDYKT        1  5  1  0  2  5  5  0  4  4  4  1  0   31   1391.18   7.3                                                           
   26   26 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5  3  5  4  5  2  2  5  1  1 --   38   1381.50  13.3                                                           
   27   27 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  4  5  5  5  2  4  4  5  1  0  4  0   39   1315.89   9.2                                                           
   28   28 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5  5  5  5  5  3  1 --  0  2  0   36   1188.32  11.5                                                           
   29   29 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  5  5  4  4  5  3  2  1  0  2 --   33   1115.28  19.2                                                           
   30   30 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  2  3  2  2  2  5  0  4  2  1  1   29   1080.03  12.4                                                           
   31   31 MAZELLA         JAN             1  5  2  1  4  5  4  0  2  2  1 --  0   26    952.36   7.2                                                           
   32   32 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5  5  2 -- -- -- -- -- --   27    882.95  30.0                                                           
   33   35 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  0  1  0  2  0  1  5  2  0  1   22    818.23   8.3                                                           
   34   33 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5  5  5  3  1  0  1 --  0  2 --   27    811.11  12.7                                                           
   35   34 BURCZYK         HENRYK          3  2  4 --  0  2  1  1  5  3  1 -- --   19    777.23   5.4                                                           
   36   36 PRABUCKI        ZENON           3  3  5  1  1  2  5  3  2  0  0  1  0   23    722.70  10.5                                                           
   37   37 LIEC            JAN             1  5  5  3  5  5 -- -- -- -- -- -- --   23    710.34  13.7                                                           
   38   38 KREZYMON        JÓZEF           1  5  5  3  5  2  1  1  1  0  0  1  0   24    699.23  12.0                                                           
   39   39 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  5  1  5  2  4  1  0  0  2  0  0 --   20    660.01   4.4                                                           
   40   40 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  1  3  5 --  0  2 -- --  1 --   17    630.13  12.1                                                           
   41   41 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  3  5  3  5 -- -- -- -- -- -- --   17    575.42  11.0                                                           
   42   42 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4  2 -- -- -- -- -- -- --   21    570.65  22.8                                                           
   43   43 GUS             MARCIN          1  5  5  5  5  1 -- -- -- -- -- -- --   21    560.21  15.7                                                           
   44   44 SUROWIECKI      MAREK           2  5  1  5  5 --  3 -- -- -- -- -- --   19    546.68  11.3                                                           
   45   45 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5  5  4  1 -- -- -- -- -- -- --   20    516.02  27.4                                                           
   46   46 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  3  5  1  3 -- -- -- -- -- -- --   17    479.87  15.3                                                           
   47   47 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1  1  2  1  2  1  1  1  0  0  0   15    461.11  12.9                                                           
   48   48 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5  3  3  2  0  1 -- -- -- -- --   16    453.48   6.7                                                           
   49   49 SZYCA           JÓZEF           2  5  5  5  3  0 -- -- --  0 -- --  0   18    429.19  13.1                                                           
   50   50 WACHOWSKI       ROMAN           2  3  0  0  1  3  3  2 --  0  0  0  0   12    411.65   3.1                                                           
   51   51 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 -- -- -- -- -- -- -- -- --   15    348.97  57.5                                                           
   52   52 GZELA           ANDRZEJ         1 --  2  3  4 -- -- -- -- -- --  0 --    9    252.33   8.9                                                           
   53   53 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  5  0  2  1  0 --  0 -- -- --  0  0    8    169.21   4.3                                                           
   54   54 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  1  3  1  1  0  0  1 --  0 -- -- --    7    158.88   2.9                                                           
   55   55 GÓRSKI          JAN             1  3 --  1  2 -- --  0 -- -- -- -- --    6    155.77   7.7                                                           
   56   56 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2  1  1  1  0 -- -- -- --  0 --    5    149.86   6.9                                                           
   57   57 DAMPS           ZBIGNIEW        3  2  2  0  2  0  0 -- -- -- -- -- --    6    138.77   6.4                                                           
   58   58 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  3 --  0  0  0  1 -- -- -- -- --    7    137.69   7.8                                                           
   59   59 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --  0  0  0  0 --  0 -- --  0 --    4     69.12   3.2                                                           
   60   60 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 -- -- -- -- -- -- -- -- --    3     61.00   5.3                                                           
   61   61 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  1  0  0  0  0  0  0  0  0    1     33.20   0.4                                                           
   62   62 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0 --  0  0 -- -- -- -- --    1     16.84   0.6                                                           
   63   63 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --  0  0  0  0 --  0 -- --  0 --    0      0.00   0.0                                                           
   64   64 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                           
   65   65 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                           

 
                                                                                                                                                                
                       Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [2]                                                                                          
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                         Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,                                                                                            
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   45             G  0  10    515.180  4193.844                                                                       
        2 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   14             G  0  10    592.300  3559.735                                                                       
        3 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    8             G  0  10    737.230  3576.289                                                                       
        4 GRDEŃ           ARTUR          3    1             G  1  10    874.190  3657.229                                                                       
        5 LASKOWSKI       STANISŁAW      3    9             G  0   9    588.220  3577.196                                                                       
        6 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   25             G  0   9    732.810  3480.982                                                                       
        7 BIRNA           PIOTR          3    1             G  1   9    734.470  3525.196                                                                       
        8 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   10             G  0   9    766.250  3877.811                                                                       
        9 KACZYŃSKI       MARIAN         3   17             G  1   9    766.340  3679.100                                                                       
       10 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   36             G  1   9    810.410  3064.433                                                                       
       11 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   19             G  0   9    818.260  3260.256                                                                       
       12 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    9             G  1   9    844.660  3756.603                                                                       
       13 DYBICH          JANUSZ         2   17             G  0   9    867.410  3575.658                                                                       
       14 BARTOŁD         ADAM           1   30             G  0   9    907.030  3108.088                                                                       
       15 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF      3   21             G  0   9    954.810  3598.579                                                                       
       16 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   21             G  1   8    273.250  2606.891                                                                       
       17 WOŹNIAK         JANUSZ         1   10             G  0   8    406.670  3708.516                                                                       
       18 LASKOWSKI       STANISŁAW      3   10             G  0   8    445.840  3067.734                                                                       
       19 WOŹNIAK         JANUSZ         1   21             G  0   8    503.310  3018.177                                                                       
       20 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   32             G  1   8    513.630  2720.559                                                                       
       21 WOŹNIAK         JANUSZ         1   34             G  1   8    535.740  3440.171                                                                       
       22 DYBICH          JANUSZ         2   44             G  0   8    556.770  3611.979                                                                       
       23 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   34             G  0   8    592.160  3102.313                                                                       
       24 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   26             G  0   8    601.210  3561.778                                                                       
       25 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3    6             G  1   8    621.640  3033.970                                                                       
       26 LASKOWSKI       STANISŁAW      3   27             G  0   8    623.170  3483.042                                                                       
       27 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   24             G  0   8    640.770  3360.420                                                                       
       28 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   15             G  1   8    647.130  2807.542                                                                       
       29 KACZYŃSKI       MARIAN         3   23             G  1   8    711.720  2448.936                                                                       
       30 WOŹNIAK         JANUSZ         1   52                0   8    720.790  3515.022                                                                       
       31 KACZYŃSKI       MARIAN         3   18             G  1   8    846.400  3361.630                                                                       
       32 KACZYŃSKI       MARIAN         3    2             G  1   8    848.240  3787.341                                                                       
       33 LASKOWSKI       STANISŁAW      3   48             G  0   8    871.890  3269.917                                                                       
       34 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   12             G  1   8    879.100  3000.526                                                                       
       35 BARTOŁD         ADAM           1    8             G  1   8    916.840  2854.480                                                                       
       36 SZYMAŃSKI       LESZEK         2    3             G  0   8    950.280  3553.837                                                                       
       37 GUZ             TOMASZ         3   21             G  1   8    952.430  3747.986                                                                       
       38 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   49             G  0   8    991.650  3340.283                                                                       
       39 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   47             G  1   8   1020.340  3017.725                                                                       
       40 KACZYŃSKI       MARIAN         3    5             G  1   8   1313.460  2672.509                                                                       
       41 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   15             G  0   7    228.380  2395.701                                                                       
       42 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   20             G  1   7    246.240  1979.504                                                                       
       43 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   23             G  1   7    310.520  2056.121                                                                       
       44 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   11             G  0   7    330.040  2668.592                                                                       
       45 BARTOŁD         ADAM           1   36             G  1   7    390.620  2036.109                                                                       
       46 LASKOWSKI       STANISŁAW      3   26             G  0   7    426.520  3175.763                                                                       
       47 BIRNA           PIOTR          3   10             G  0   7    437.860  3216.942                                                                       
       48 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   22             G  1   7    460.610  2998.955                                                                       
       49 WOŹNIAK         JANUSZ         1   54                1   7    475.040  3282.094                                                                       
       50 WOŹNIAK         JANUSZ         1    3             G  1   7    505.960  2960.171                                                                       
       51 WOŹNIAK         JANUSZ         1   18             G  1   7    516.900  3535.814                                                                       
       52 GUZ             TOMASZ         3   43             G  0   7    540.600  2107.300                                                                       
       53 GUZ             TOMASZ         3    4             G  1   7    600.300  2796.406                                                                       
       54 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   38             G  0   7    623.270  2660.478                                                                       
       55 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW       2   64                1   7    626.240  2470.205                                                                       
       56 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1    7             G  0   7    636.440  2449.756                                                                       
       57 PIÓR            ZYGMUNT        1   39             G  0   7    636.830  2693.909                                                                       
       58 WOŹNIAK         JANUSZ         1   72                0   7    666.770  3799.266                                                                       
       59 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   15             G  1   7    677.120  2205.043                                                                       
       60 BARTOŁD         ADAM           1    2             G  0   7    680.860  2876.653                                                                       
       61 BIRNA           PIOTR          3   22             G  1   7    689.310  2518.718                                                                       
       62 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   54             G  1   7    693.350  1981.381                                                                       
       63 DYBICH          JANUSZ         2   47             G  0   7    712.360  2050.728                                                                       
       64 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   25             G  0   7    715.550  2203.168                                                                       
       65 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   23             G  0   7    750.280  2243.929                                                                       
       66 ARMATOWSKI      GRZEGORZ       1   22             G  1   7    751.100  3376.081                                                                       
       67 PIÓR            ZYGMUNT        1   44             G  0   7    762.760  3534.160                                                                       
       68 LASKOWSKI       STANISŁAW      3   25             G  1   7    764.170  2984.021                                                                       
       69 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1    6             G  0   7    771.690  2968.233                                                                       
       70 BIRNA           PIOTR          3    7             G  0   7    822.740  1879.097                                                                       
       71 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   34             G  0   7    937.330  3022.081                                                                       
       72 WOŹNIAK         JANUSZ         1    9             G  1   7   1023.070  2442.999                                                                       
       73 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN         1   12             G  1   7   1060.330  3178.627                                                                       
       74 WOŹNIAK         JANUSZ         1    6             G  0   6    244.390  2955.743