- strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 11, z dnia 08.07.18 ANKLAM                                   
            Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 5]                          
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 DYBICH          JANUSZ          2    26    5    11   193.05     
              2 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    51    5    19   192.91     
              3 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    59    5    17   183.35     
              4 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    10    4     4   138.23     
              5 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    23    2     3    73.71     
              6 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    35    2     4    70.17     
              7 FIERKA          PIOTR           2    28    2     2    69.77     
              8 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    16    1     1    36.59     
              9 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    11    1     1    32.66     
             10 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    23    0     0     0.00     
             11 WACHOWSKI       ROMAN           2    26    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 5]                                                                                                                    
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                              
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                              
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│konk.│punkty │Wkł.%│                                                              
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                              
    1    1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   55   2386.05  36.6                                                              
    2    2 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   55   2308.15  24.3                                                              
    3    3 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5   53   2152.66  30.1                                                              
    4    4 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5  5  5  5  4  5  4  2   50   1987.80  26.1                                                              
    5    5 FIERKA          PIOTR           2  1  2  3  5  5  5  5  5  5  5  2   43   1920.87  14.0                                                              
    6    6 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  2  1  5  5  5  5  5  5  2  1   41   1714.32  16.7                                                              
    7    7 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5  1  5  5  4  2  1  1   39   1385.33  17.3                                                              
    8    9 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  3  1  4  4  5  2  2  1  0  4   28   1009.88  16.4                                                              
    9    8 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  3  2  5  5  0  5  1  5  1  0  2   29    978.25   8.9                                                              
   10   10 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5  4  1 -- -- -- -- --   25    778.54  25.9                                                              
   11   11 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4  2 -- -- -- -- -- --   21    558.30  19.7                                                              
   12   12 SUROWIECKI      MAREK           2  5  0  5  5 --  4 -- -- -- -- --   19    546.17  10.6                                                              
   13   13 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  4  0  0  1  4  0  0  0  1  1  0   11    438.87   3.3                                                              
   14   14 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 -- -- -- -- -- -- -- --   15    345.04  54.1                                                              
   15   15 SZYCA           JÓZEF           2  4  5  4  2  0 -- -- --  0 -- --   15    332.65  10.0                                                              
   16   16 WACHOWSKI       ROMAN           2  2  0  0  1  2  3  1 --  0  0  0    9    308.13   2.9                                                              
   17   17 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  1 --  0  0  0  0 -- -- -- --    4     70.49   4.4                                                              
   18   18 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 -- -- -- -- -- -- -- --    3     58.31   5.3                                                              
   19   19 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0 --  0  0 -- -- -- --    1     16.53   0.6                                                              
   20   20 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                              

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 11, z dnia 08.07.18 ANKLAM                                   
            Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [ 6]                   
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    51    5    19   196.19     
              2 DYBICH          JANUSZ          2    26    5    11   193.05     
              3 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    59    5    17   191.09     
              4 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    35    4     4   145.45     
              5 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    10    4     4   138.23     
              6 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    23    3     3   108.07     
              7 FIERKA          PIOTR           2    28    2     2    69.77     
              8 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    16    1     1    36.59     
              9 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    11    1     1    32.66     
             10 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    23    0     0     0.00     
             11 WACHOWSKI       ROMAN           2    26    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [ 6]                                                                                                             
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                              
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                              
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│konk.│punkty │Wkł.%│                                                              
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                              
    1    1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   55   2403.10  36.6                                                              
    2    2 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   55   2340.52  24.3                                                              
    3    3 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5   53   2160.41  30.1                                                              
    4    4 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5  5  5  5  4  5  4  3   51   2035.50  26.1                                                              
    5    5 FIERKA          PIOTR           2  2  2  4  5  5  5  5  5  5  5  2   45   1967.50  14.0                                                              
    6    6 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  3  1  5  5  5  5  5  5  2  1   42   1734.48  16.7                                                              
    7    7 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5  1  5  5  4  3  1  1   40   1437.83  17.3                                                              
    8    8 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  4  5  5  5  1  5  3  5  1  0  4   38   1250.58   8.9                                                              
    9   10 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  3  1  4  4  5  2  2  1  0  4   28   1009.88  16.4                                                              
   10    9 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5  5  2 -- -- -- -- --   27    878.01  25.9                                                              
   11   11 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  5  0  0  2  4  1  0  0  2  1  0   15    584.89   3.3                                                              
   12   12 SUROWIECKI      MAREK           2  5  1  5  5 --  4 -- -- -- -- --   20    571.00  10.6                                                              
   13   13 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4  2 -- -- -- -- -- --   21    558.30  19.7                                                              
   14   14 SZYCA           JÓZEF           2  5  5  5  3  0 -- -- --  0 -- --   18    415.71  10.0                                                              
   15   15 WACHOWSKI       ROMAN           2  3  0  0  1  2  4  1 --  0  0  0   11    362.20   2.9                                                              
   16   16 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 -- -- -- -- -- -- -- --   15    347.97  54.1                                                              
   17   17 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  1 --  0  0  0  0 -- -- -- --    4     70.49   4.4                                                              
   18   18 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 -- -- -- -- -- -- -- --    3     58.31   5.3                                                              
   19   19 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0 --  0  0 -- -- -- --    1     16.53   0.6                                                              
   20   20 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                              

 
                                                                                                                                                                
                       Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [6]                                                                                         
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                           Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,                                                                                             
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    8             G  0  10    830.930  3576.289                                                                       
        2 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   45             G  0   9    548.870  3452.789                                                                       
        3 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   19             G  0   9    864.910  3260.256                                                                       
        4 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   32             G  1   8    577.920  2720.559                                                                       
        5 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    9             G  1   8    751.330  3015.548                                                                       
        6 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   24             G  0   8    764.090  3360.420                                                                       
        7 DYBICH          JANUSZ         2   17             G  0   8    933.150  2824.019                                                                       
        8 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   15             G  0   7    273.530  2395.701                                                                       
        9 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   20             G  1   7    280.480  1979.504                                                                       
       10 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   10             G  0   7    483.690  2892.048                                                                       
       11 DYBICH          JANUSZ         2   44             G  0   7    536.830  2860.340                                                                       
       12 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW       2   64                1   7    710.710  2470.205                                                                       
       13 SZYMAŃSKI       LESZEK         2    3             G  0   7    720.760  3309.337                                                                       
       14 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   15             G  1   7    838.690  2205.043                                                                       
       15 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   54             G  1   7    866.680  1981.381                                                                       
       16 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   47             G  1   7    914.020  2701.428                                                                       
       17 DYBICH          JANUSZ         2   35             G  1   6    316.500  2140.241