PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 11                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  ANKLAM z dnia 08.07.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:49:47.4 N 13:43:58.5 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  320.421 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   44                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1134                           
      5.Ilość konkursów.......................:  227                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1352.06                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1198.95                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,01,54                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,05,30                         
     10.Czas trwania konkursu.................: 3 min. 36 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :SŁONECZNIE                                           
        w miejscu przylotu:SŁONECZNIE                                           
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  40.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 1]                         
            Lot do MP w kat.A, B.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ NOWE                    │   23   │  484   │   90  │18.60│      
          │ 2  │ SKÓRCZ                  │   11   │  308   │   55  │17.86│      
          │ 3  │ LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE   │   10   │  342   │   82  │23.98│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   44   │ 1134   │  227  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                         
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr 11. Lot do MP w kat.A, B.                                                                                  
                                        z lotu ANKLAM, w dniu 08.07.18                                                                                          
┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬───────┐                                  
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │PUNKTY │                                  
│   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │  GMP  │                                  
└───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴───────┘                                  
   1 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1  102                  10:01:54     1352.06   0.88  50- 20-  5  327.064   0.000                                           
   2 KANTAK BOGUMIŁ                  1   13              G M  9:57:32     1335.41   1.76  20-  3-  2  317.205  39.960                                           
   3 WOŹNIAK JANUSZ                  1   25              GSM 10:04:24     1335.32   2.65  54- 17-  5  326.351  39.930  39.94                                    
   4 DYBICH JANUSZ                   2   17              G M 10:05:20     1329.29   3.53  26- 11-  5  326.119  39.890                                           
   5 WOŹNIAK JANUSZ                  1   39              G M 10:05:58     1326.81   4.41   2  <   9>  326.351  39.860                                           
   6 KACZYŃSKI MARIAN                3   36              GSM  9:52:03     1323.53   5.29  68- 16-  5  307.124  39.820  39.86                                    
   7 KACZYŃSKI MARIAN                3   20              G M  9:52:39     1320.11   6.17   2  <  30>  307.124  39.790                                           
   8 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    3              GSM  9:53:27     1316.38   7.05  33-  5-  5  307.308  39.750  39.80                                    
   9 WOŹNIAK JANUSZ                  1   82                  10:08:04     1315.58   7.94   3  <  10>  326.351   0.000                                           
  10 WOŹNIAK JANUSZ                  1    7              G M 10:09:21     1308.81   8.82   4  <  17>  326.351  39.680                                           
  11 LASKOWSKI STANISŁAW             3   10              GSM  9:55:02     1307.39   9.70  42- 20-  5  307.279  39.650  39.72                                    
  12 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   49              G M 10:01:57     1306.19  10.58  51- 18-  5  316.033  39.610                                           
  13 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   22              GSM 10:10:29     1305.73  11.46   2  <  35>  327.064  39.580  39.66                                    
  14 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   28              GSM 10:02:51     1302.61  12.35  59- 14-  5  316.338  39.540  39.63                                    
  15 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   36              GSM  9:46:46     1298.00  13.23  40- 12-  5  294.343  39.500  39.60                                    
  16 DYBICH JANUSZ                   2   28              G M 10:11:34     1296.35  14.11   2  <  50>  326.119  39.470                                           
  17 WOŹNIAK JANUSZ                  1    6              GSM 10:12:41     1291.54  14.99   5  <  18>  326.351  39.430  39.55                                    
  18 WOŹNIAK JANUSZ                  1   54                  10:12:52     1290.61  15.87   6  <  64>  326.351   0.000                                           
  19 MYKOWSKI TADEUSZ                2   49              G M 10:05:09     1290.22  16.75  23-  3-  2  316.297  39.360                                           
  20 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   19              G M  9:48:15     1289.56  17.64   2  <  41>  294.343  39.330                                           
  21 GUZ TOMASZ                      3    4              GSM  9:54:28     1288.59  18.52  34- 10-  5  302.131  39.290  39.43                                    
  22 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   32              G M 10:05:24     1287.83  19.40   2  <  29>  316.033  39.260                                           
  23 BARTOŁD ADAM                    1   36              G M 10:11:59     1286.79  20.28  38- 14-  5  324.249  39.220                                           
  24 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   18              GSM  9:58:53     1286.44  21.16   2  <  36>  307.308  39.190  39.35                                    
  25 BARTOŁD ADAM                    1   30              G M 10:12:07     1286.11  22.05   2  <  26>  324.249  39.150                                           
  26 BARTOŁD ADAM                    1   19              G M 10:12:08     1286.02  22.93   3  <  52>  324.249  39.120                                           
  27 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2   14              G M 10:11:59     1285.78  23.81  10-  2-  2  323.995  39.080                                           
  28 GUZ TOMASZ                      3    5              G M  9:54:59     1285.76  24.69   2  <  98>  302.131  39.040                                           
  29 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   45              G M 10:06:09     1283.90  25.57   3  <  37>  316.033  39.010                                           
  30 KACZYŃSKI MARIAN                3   19              G M  9:59:20     1283.25  26.46   3  <  33>  307.124  38.970                                           
  31 LASKOWSKI STANISŁAW             3   27              GSM  9:59:36     1282.47  27.34   2  <  34>  307.279  38.940  39.15                                    
  32 KREZYMON JÓZEF                  1    4              G M 10:15:33     1282.38  28.22   7-  1-  1  327.712  38.900                                           
  33 KACZYŃSKI MARIAN                3    9              G M  9:59:32     1282.18  29.10   4  <  57>  307.124  38.870                                           
  34 LASKOWSKI STANISŁAW             3    9              GSM  9:59:40     1282.11  29.98   3  <  67>  307.279  38.830  39.07                                    
  35 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   34              GSM 10:15:13     1281.52  30.86   3  <  39>  327.064  38.800  39.04                                    
  36 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   34              GSM  9:59:53     1281.07  31.75   3  <  40>  307.308  38.760  39.01                                    
  37 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   66                  10:06:50     1280.35  32.63   4  <  37>  316.033   0.000                                           
  37 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   74                  10:06:50     1280.35  32.63   5  <  42>  316.033   0.000                                           
  39 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    7              GSM 10:15:49     1278.51  34.39   4  <  45>  327.064  38.650  38.93                                    
  40 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   30              GSM 10:00:27     1278.05  35.27   4  < 193>  307.308  38.620  38.90                                    
  41 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   58                   9:50:21     1277.81  36.16   3  < 109>  294.343   0.000                                           
  42 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    9              G M 10:07:41     1275.96  37.04   6  <  58>  316.033  38.550                                           
  43 BIRNA PIOTR                     3    7              GSM  9:56:50     1273.63  37.92  25-  8-  5  301.637  38.510  38.81                                    
  44 BIRNA PIOTR                     3   32              G M  9:56:51     1273.54  38.80   2  <  68>  301.637  38.480                                           
  45 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   93                  10:17:17     1271.22  39.68   5  <  49>  327.064   0.000                                           
  46 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   54                  10:16:14     1270.51  40.56  16- 12-  5  325.546   0.000                                           
  47 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   72                  10:09:44     1270.32  41.45  35-  4-  2  317.241   0.000                                           
  48 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   88                  10:09:05     1270.01  42.33   2  <  65>  316.338   0.000                                           
  49 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    5              GSM 10:17:46     1268.84  43.21   6  <  51>  327.064  38.300  38.64                                    
  50 DYBICH JANUSZ                   2   45              G M 10:17:05     1268.53  44.09   3  <  54>  326.119  38.270                                           
  51 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   24              G M 10:17:51     1268.43  44.97   7  <  62>  327.064  38.230                                           
  52 BARTOŁD ADAM                    1   52                  10:15:52     1267.26  45.86   4  <  74>  324.249   0.000                                           
  53 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   53                  10:17:02     1266.55  46.74   2  <  80>  325.546   0.000                                           
  54 DYBICH JANUSZ                   2   44              G M 10:17:44     1265.34  47.62   4  <  90>  326.119  38.120                                           
  55 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   41              G M 10:20:44     1264.93  48.50  22-  5-  5  329.810  38.090                                           
  56 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   25              G M 10:20:52     1264.29  49.38   2  <  61>  329.810  38.050                                           
  57 KACZYŃSKI MARIAN                3   18              G M 10:03:13     1262.76  50.26   5  < 110>  307.124  38.020                                           
  58 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   84                  10:10:18     1262.62  51.15   7  <  59>  316.033   0.000                                           
  59 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   67                  10:10:22     1262.28  52.03   8  <  86>  316.033   0.000                                           
  60 PIÓR ZYGMUNT                    1   19              G M 10:21:42     1261.54  52.91  31-  8-  5  330.146  37.910                                           
  61 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   40              G M 10:21:29     1261.30  53.79   3  <  84>  329.810  37.880                                           
  62 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   13              G M 10:19:23     1260.93  54.67   8  <  76>  327.064   0.000                                           
  63 PIÓR ZYGMUNT                    1   29              G M 10:21:57     1260.34  55.56   2  <  87>  330.146  37.810                                           
  64 WOŹNIAK JANUSZ                  1   75                  10:19:04     1259.72  56.44   7  <  71>  326.351   0.000                                           
  65 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   78                  10:11:10     1259.47  57.32   3  <  70>  316.338   0.000                                           
  66 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   37              G M 10:22:06     1259.21  58.20  13-  1-  1  330.040  37.700                                           
  67 LASKOWSKI STANISŁAW             3    8              GSM 10:04:05     1258.91  59.08   4  <  78>  307.279  37.660  38.13                                    
  68 BIRNA PIOTR                     3    8              GSM  9:59:59     1256.91  59.96   3  <  91>  301.637  37.630  38.11                                    
  69 DOERING KAZIMIERZ               3   42              G M 10:04:36     1256.64  60.85  48-  2-  1  307.375  37.590                                           
  70 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   85                  10:11:52     1255.97  61.73   4  <  77>  316.338   0.000                                           
  71 WOŹNIAK JANUSZ                  1    2              G M 10:19:51     1255.92  62.61   8  <  72>  326.351  37.520                                           
  72 WOŹNIAK JANUSZ                  1   35              G M 10:19:52     1255.84  63.49   9  <  73>  326.351   0.000                                           
  73 WOŹNIAK JANUSZ                  1    9              G M 10:20:00     1255.20  64.37  10  <  75>  326.351   0.000                                           
  74 BARTOŁD ADAM                    1   26              G M 10:18:21     1255.08  65.26   5  < 115>  324.249  37.420                                           
  75 WOŹNIAK JANUSZ                  1   58                  10:20:02     1255.04  66.14  11  <  79>  326.351   0.000                                           
  76 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   15              G M 10:20:46     1254.24  67.02   9  <  89>  327.064   0.000                                           
  77 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   64                  10:12:22     1253.49  67.90   5  <  82>  316.338   0.000                                           
  78 LASKOWSKI STANISŁAW             3   49              G M 10:05:15     1252.92  68.78   5  <  81>  307.279  37.270                                           
  79 WOŹNIAK JANUSZ                  1    3              GSM 10:20:29     1252.87  69.66  12  <  92>  326.351   0.000  37.80                                    
  80 RÓŻYŃSKI JERZY                  1    1              G M 10:19:55     1252.50  70.55   3  < 117>  325.546  37.200                                           
  81 LASKOWSKI STANISŁAW             3   26              GSM 10:05:32     1251.48  71.43   6  <  85>  307.279   0.000  37.74                                    
  82 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   36              G M 10:13:00     1250.35  72.31   6  < 107>  316.338  37.130                                           
  83 PATOCKI BENEDYKT                1   19              G M 10:24:14     1250.15  73.19  43-  1-  1  330.332  37.100                                           
  84 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1    9              G M 10:23:56     1249.60  74.07   4  < 218>  329.810  37.060                                           
  85 LASKOWSKI STANISŁAW             3   59                  10:05:55     1249.53  74.96   7  < 105>  307.279   0.000                                           
  86 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   58                  10:13:10     1248.32  75.84   9  <  88>  316.033   0.000                                           
  87 PIÓR ZYGMUNT                    1   41              G M 10:24:29     1248.27  76.72   3  < 141>  330.146  36.960                                           
  88 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   80                  10:13:13     1248.07  77.60  10  < 100>  316.033   0.000                                           
  89 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   33              G M 10:22:07     1247.78  78.48  10  < 138>  327.064   0.000                                           
  90 DYBICH JANUSZ                   2   22              G M 10:21:25     1247.51  79.37   5  <  93>  326.119  36.850                                           
  91 BIRNA PIOTR                     3   26              G M 10:01:58     1246.61  80.25   4  < 161>  301.637  36.810                                           
  92 WOŹNIAK JANUSZ                  1   10              GSM 10:21:49     1246.49  81.13  13  < 102>  326.351   0.000  37.43                                    
  93 DYBICH JANUSZ                   2   35              G M 10:21:46     1245.84  82.01   6  <  99>  326.119   0.000                                           
  94 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1    9              G M 10:21:21     1245.37  82.89  21-  3-  3  325.478  36.710                                           
  95 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   59                  10:15:03     1243.84  83.77   2  < 133>  317.241   0.000                                           
  96 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2    7              G M 10:20:21     1243.03  84.66  16-  1-  1  323.622  36.640                                           
  97 FIERKA PIOTR                    2   14              G M 10:14:13     1242.99  85.54  28-  2-  2  315.989  36.600                                           
  98 GUZ TOMASZ                      3   49              GSM 10:03:06     1242.83  86.42   3  < 101>  302.131  36.570  37.26                                    
  99 DYBICH JANUSZ                   2   29              G M 10:22:28     1242.52  87.30   7  < 116>  326.119   0.000                                           
 100 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   53                  10:14:22     1242.43  88.18  11  < 103>  316.033   0.000                                           
 101 GUZ TOMASZ                      3   60                  10:03:12     1242.32  89.07   4  < 119>  302.131   0.000                                           
 102 WOŹNIAK JANUSZ                  1   74                  10:22:45     1242.06  89.95  14  < 169>  326.351   0.000                                           
 103 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   59                  10:14:28     1241.94  90.83  12  < 106>  316.033   0.000                                           
 104 DYGULSKI TADEUSZ                1   23              G M 10:24:53     1241.88  91.71  15-  1-  1  328.952  36.350                                           
 105 LASKOWSKI STANISŁAW             3   64                  10:07:26     1241.87  92.59   8  < 113>  307.279   0.000                                           
 106 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   38              G M 10:14:30     1241.78  93.47  13  < 114>  316.033  36.280                                           
 107 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    3              G M 10:14:49     1241.43  94.36   7  < 121>  316.338  36.250                                           
 108 GRDEŃ ARTUR                     3    1              GSM 10:03:02     1241.37  95.24  34-  8-  5  301.693  36.210  36.98                                    
 109 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   20              G M  9:57:08     1241.26  96.12   4  < 112>  294.343  36.180                                           
 110 KACZYŃSKI MARIAN                3   41              GSM 10:07:27     1241.16  97.00   6  < 134>  307.124   0.000  36.92                                    
 111 GRDEŃ ARTUR                     3   22              GSM 10:03:11     1240.60  97.88   2  < 122>  301.693  36.110  36.89                                    
 112 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   61                   9:57:16     1240.56  98.77   5  < 123>  294.343   0.000                                           
 113 LASKOWSKI STANISŁAW             3   39              G M 10:07:46     1240.20  99.65   9  < 136>  307.279   0.000                                           
 114 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   10              G M 10:14:57     1239.59 100.53  14  < 156>  316.033   0.000                                           
 115 BARTOŁD ADAM                    1    8              G M 10:21:51     1238.30 101.41   6  < 118>  324.249  35.960                                           
 116 DYBICH JANUSZ                   2   21              G M 10:23:24     1238.11 102.29   8  < 135>  326.119   0.000                                           
 117 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   51                  10:23:06     1237.35 103.17   4  < 126>  325.546   0.000                                           
 118 BARTOŁD ADAM                    1   32              G M 10:22:12     1236.65 104.06   7  < 120>  324.249   0.000                                           
 119 GUZ TOMASZ                      3   22              G M 10:04:26     1236.05 104.94   5  < 150>  302.131  35.820                                           
 120 BARTOŁD ADAM                    1   15              G M 10:22:22     1235.86 105.82   8  < 131>  324.249   0.000                                           
 121 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    7              GSM 10:16:09     1234.97 106.70   8  < 143>  316.338  35.750  36.61                                    
 122 GRDEŃ ARTUR                     3   27              GSM 10:04:23     1234.51 107.58   3  < 128>  301.693  35.720  36.58                                    
 123 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   48              G M  9:58:30     1234.14 108.47   6  < 124>  294.343  35.680                                           
 124 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    6              GSM  9:58:31     1234.06 109.35   7  < 155>  294.343  35.650  36.52                                    
 125 KANTAK BOGUMIŁ                  1    7              G M 10:17:07     1233.70 110.23   2  < 211>  317.205  35.610                                           
 126 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   31              G M 10:23:58     1233.29 111.11   5  < 127>  325.546  35.580                                           
 127 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   37              G M 10:24:01     1233.05 111.99   6  < 129>  325.546  35.540                                           
 128 GRDEŃ ARTUR                     3   20              GSM 10:04:43     1232.83 112.87   4  < 132>  301.693  35.500  36.41                                    
 129 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   34              G M 10:24:04     1232.82 113.76   7  < 130>  325.546  35.470                                           
 130 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   41              G M 10:24:07     1232.58 114.64   8  < 145>  325.546  35.430                                           
 131 BARTOŁD ADAM                    1   33              G M 10:23:06     1232.42 115.52   9  < 149>  324.249   0.000                                           
 132 GRDEŃ ARTUR                     3   13              GSM 10:04:50     1232.24 116.40   5  < 153>  301.693  35.360  36.30                                    
 133 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   20              G M 10:17:29     1232.08 117.28   3  < 146>  317.241  35.330                                           
 134 KACZYŃSKI MARIAN                3    6              G M 10:09:18     1231.95 118.17   7  < 157>  307.124   0.000                                           
 135 DYBICH JANUSZ                   2    2              G M 10:24:47     1231.65 119.05   9  < 167>  326.119   0.000                                           
 136 LASKOWSKI STANISŁAW             3   69                  10:09:44     1230.43 119.93  10  < 137>  307.279   0.000                                           
 137 LASKOWSKI STANISŁAW             3   18              G M 10:09:45     1230.35 120.81  11  < 139>  307.279   0.000                                           
 138 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   60                  10:25:54     1230.03 121.69  11  < 140>  327.064   0.000                                           
 139 LASKOWSKI STANISŁAW             3   13              G M 10:09:53     1229.69 122.57  12  < 144>  307.279   0.000                                           
 140 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   98                  10:26:05     1229.18 123.46  12  < 148>  327.064   0.000                                           
 141 PIÓR ZYGMUNT                    1   44              G M 10:28:37     1229.06 124.34   4  < 142>  330.146  35.040                                           
 142 PIÓR ZYGMUNT                    1   36              G M 10:28:38     1228.98 125.22   5  < 154>  330.146  35.010                                           
 143 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   41              G M 10:17:26     1228.82 126.10   9  < 187>  316.338  34.970                                           
 144 LASKOWSKI STANISŁAW             3   41              G M 10:10:16     1227.81 126.98  13  < 147>  307.279   0.000                                           
 145 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   61                  10:25:16     1227.24 127.87   9  < 164>  325.546   0.000                                           
 146 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   29              G M 10:18:34     1226.92 128.75   4          317.241  34.870                                           
 147 LASKOWSKI STANISŁAW             3   67                  10:10:30     1226.66 129.63  14  < 166>  307.279   0.000                                           
 148 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    9              GSM 10:26:40     1226.49 130.51  13  < 163>  327.064   0.000  35.84                                    
 149 BARTOŁD ADAM                    1   74                  10:24:23     1226.44 131.39  10  < 151>  324.249   0.000                                           
 150 GUZ TOMASZ                      3   74                  10:06:26     1226.02 132.28   6  < 160>  302.131   0.000                                           
 151 BARTOŁD ADAM                    1   40              G M 10:24:33     1225.66 133.16  11  < 151>  324.249   0.000                                           
 151 BARTOŁD ADAM                    1   49              G M 10:24:33     1225.66 133.16  12  < 159>  324.249   0.000                                           
 153 GRDEŃ ARTUR                     3   12              G M 10:06:11     1225.48 134.92   6  < 170>  301.693   0.000                                           
 154 PIÓR ZYGMUNT                    1   18              G M 10:29:25     1225.41 135.80   6  < 189>  330.146   0.000                                           
 155 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   14              GSM 10:00:13     1225.32 136.68   8  < 182>  294.343   0.000  35.65                                    
 156 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   22              G M 10:18:08     1224.30 137.57  15  < 165>  316.033   0.000                                           
 157 KACZYŃSKI MARIAN                3   17              GSM 10:10:55     1224.01 138.45   8  < 179>  307.124   0.000  35.59                                    
 158 PRABUCKI ZENON                  3   18              GSM 10:11:17     1223.65 139.33  17-  1-  1  307.482  34.440  35.56                                    
 159 BARTOŁD ADAM                    1   10              G M 10:25:03     1223.35 140.21  13  < 202>  324.249   0.000                                           
 160 GUZ TOMASZ                      3   64                  10:06:59     1223.29 141.09   7  < 180>  302.131   0.000                                           
 161 BIRNA PIOTR                     3   14              GSM 10:06:52     1221.86 141.98   5  < 162>  301.637  34.340  35.48                                    
 162 BIRNA PIOTR                     3   27              GSM 10:06:54     1221.70 142.86   6  < 203>  301.637   0.000  35.45                                    
 163 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   67                  10:27:52     1221.00 143.74  14  < 172>  327.064   0.000                                           
 164 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   35              G M 10:26:39     1220.87 144.62  10  < 168>  325.546   0.000                                           
 165 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    8              G M 10:18:57     1220.44 145.50  16  < 183>  316.033   0.000                                           
 166 LASKOWSKI STANISŁAW             3   37              G M 10:11:50     1220.17 146.38  15  < 173>  307.279   0.000                                           
 167 DYBICH JANUSZ                   2   10              G M 10:27:21     1219.82 147.27  10  < 226>  326.119   0.000                                           
 168 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   45              G M 10:26:59     1219.35 148.15  11  < 192>  325.546   0.000                                           
 169 WOŹNIAK JANUSZ                  1   16              G M 10:27:48     1218.64 149.03  15  < 176>  326.351   0.000                                           
 170 GRDEŃ ARTUR                     3   35              G M 10:07:34     1218.63 149.91   7  < 188>  301.693   0.000                                           
 171 MYKOWSKI TADEUSZ                2   20                  10:19:36     1218.40 150.79   2  < 175>  316.297   0.000                                           
 172 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   53                  10:28:29     1218.19 151.68  15  < 177>  327.064   0.000                                           
 173 LASKOWSKI STANISŁAW             3   22              G M 10:12:19     1217.83 152.56  16  < 194>  307.279   0.000                                           
 174 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   39              G M 10:30:55     1217.56 153.44  19-  2-  2  329.858  33.880                                           
 175 MYKOWSKI TADEUSZ                2   47              G M 10:19:49     1217.39 154.32   3          316.297  33.840                                           
 176 WOŹNIAK JANUSZ                  1   21              GSM 10:28:08     1217.12 155.20  16  < 199>  326.351   0.000  35.05                                    
 177 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    6              G M 10:28:44     1217.06 156.08  16  < 186>  327.064   0.000                                           
 178 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   26              G M 10:31:04     1216.89 156.97   2          329.858  33.730                                           
 179 KACZYŃSKI MARIAN                3   31              G M 10:12:30     1216.33 157.85   9  < 195>  307.124   0.000                                           
 180 GUZ TOMASZ                      3    6              G M 10:08:33     1215.57 158.73   8  < 185>  302.131  33.660                                           
 181 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   39              G M 10:27:52     1215.08 159.61   2  < 205>  325.478  33.630                                           
 182 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   66                  10:02:18     1214.79 160.49   9  < 214>  294.343   0.000                                           
 183 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   34              G M 10:20:12     1214.58 161.38  17  < 217>  316.033   0.000                                           
 184 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2   10              G M 10:26:46     1214.53 162.26   2          323.995  33.520                                           
 185 GUZ TOMASZ                      3   47              GSM 10:08:50     1214.19 163.14   9  < 206>  302.131   0.000  34.80                                    
 186 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   11              G M 10:29:26     1213.90 164.02  17  < 201>  327.064   0.000                                           
 187 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   14              G M 10:20:36     1213.88 164.90  10  < 190>  316.338   0.000                                           
 188 GRDEŃ ARTUR                     3   10              G M 10:08:43     1213.00 165.78   8          301.693   0.000                                           
 189 PIÓR ZYGMUNT                    1   39              G M 10:32:11     1212.96 166.67   7  < 200>  330.146   0.000                                           
 190 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   21              G M 10:20:49     1212.88 167.55  11  < 207>  316.338   0.000                                           
 191 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   23              G M 10:31:15     1212.40 168.43  10-  1-  1  328.864  33.270                                           
 192 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   39              G M 10:28:31     1212.39 169.31  12          325.546   0.000                                           
 193 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   16              GSM 10:13:40     1211.46 170.19   5          307.308  33.200  34.57                                    
 194 LASKOWSKI STANISŁAW             3   54                  10:13:42     1211.19 171.08  17  < 197>  307.279   0.000                                           
 195 KACZYŃSKI MARIAN                3   12              G M 10:13:35     1211.14 171.96  10  < 196>  307.124   0.000                                           
 196 KACZYŃSKI MARIAN                3   15              GSM 10:13:40     1210.74 172.84  11  < 208>  307.124   0.000  34.49                                    
 197 LASKOWSKI STANISŁAW             3   48              G M 10:13:48     1210.71 173.72  18  < 198>  307.279   0.000                                           
 198 LASKOWSKI STANISŁAW             3   55                  10:13:55     1210.16 174.60  19  < 219>  307.279   0.000                                           
 199 WOŹNIAK JANUSZ                  1   32              G M 10:29:41     1210.13 175.49  17          326.351   0.000                                           
 200 PIÓR ZYGMUNT                    1   17              G M 10:32:54     1209.77 176.37   8          330.146   0.000                                           
 201 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   30              G M 10:30:24     1209.56 177.25  18  < 204>  327.064   0.000                                           
 202 BARTOŁD ADAM                    1   59                  10:28:06     1209.43 178.13  14          324.249   0.000                                           
 203 BIRNA PIOTR                     3    1              GSM 10:09:29     1209.05 179.01   7  < 222>  301.637   0.000  34.29                                    
 204 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   52                  10:30:35     1208.74 179.89  19  < 210>  327.064   0.000                                           
 205 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   10              G M 10:29:23     1208.23 180.78   3          325.478  32.780                                           
 206 GUZ TOMASZ                      3   26              G M 10:10:22     1206.75 181.66  10          302.131   0.000                                           
 207 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   45              G M 10:22:11     1206.55 182.54  12  < 215>  316.338   0.000                                           
 208 KACZYŃSKI MARIAN                3   43              G M 10:14:33     1206.54 183.42  12  < 209>  307.124   0.000                                           
 209 KACZYŃSKI MARIAN                3   95                  10:14:34     1206.46 184.30  13  < 212>  307.124   0.000                                           
 210 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   12              G M 10:31:07     1206.36 185.19  20          327.064   0.000                                           
 211 KANTAK BOGUMIŁ                  1   53                  10:23:00     1206.10 186.07   3          317.205   0.000                                           
 212 KACZYŃSKI MARIAN                3   30              G M 10:14:39     1206.06 186.95  14  < 220>  307.124   0.000                                           
 213 DOERING KAZIMIERZ               3   71                  10:14:56     1205.71 187.83   2          307.375   0.000                                           
 214 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   46              G M 10:04:23     1204.43 188.71  10  < 225>  294.343   0.000                                           
 215 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   27              G M 10:22:42     1204.18 189.59  13  < 223>  316.338   0.000                                           
 216 FIERKA PIOTR                    2   18              G M 10:22:36     1203.31 190.48   2          315.989  32.390                                           
 217 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   46              G M 10:22:40     1203.17 191.36  18          316.033   0.000                                           
 218 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   26              G M 10:34:25     1201.86 192.24   5          329.810  32.320                                           
 219 LASKOWSKI STANISŁAW             3   31              G M 10:15:43     1201.64 193.12  20          307.279   0.000                                           
 220 KACZYŃSKI MARIAN                3    5              G M 10:15:43     1201.03 194.00  15  < 221>  307.124   0.000                                           
 221 KACZYŃSKI MARIAN                3   47              G M 10:15:45     1200.88 194.89  16          307.124   0.000                                           
 222 BIRNA PIOTR                     3   20              G M 10:11:14     1200.63 195.77   8          301.637   0.000                                           
 223 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   50              G M 10:23:32     1200.37 196.65  14          316.338   0.000                                           
 224 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   36              GSM 10:32:40     1200.10 197.53  27-  1-  1  327.228  32.110  33.70                                    
 225 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   38              G M 10:05:22     1199.61 198.41  11  < 227>  294.343   0.000                                           
 226 DYBICH JANUSZ                   2   23              G M 10:31:56     1199.26 199.29  11          326.119   0.000                                           
 227 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   13              G M 10:05:30     1198.95 200.18  12          294.343   0.000                                           
 -------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                              
 ------------------------------------------------------------------------------ Koniec Konkursów                                                                
 228 GRDEŃ ARTUR                     3   36              G M 10:11:38     1198.94   0.00   9          301.693   0.000                                           
 229 PIÓR ZYGMUNT                    1   50              G M 10:35:32     1198.21   0.00   9          330.146   0.000                                           
 230 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   31              G M 10:16:30     1198.08   0.00   6          307.308   0.000                                           
 231 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2    9              G M 10:30:36     1197.32   0.00   3          323.995   0.000                                           
 232 SZYMAŃSKI LESZEK                2   48              G M 10:24:03     1197.26   0.00  11-  0-  0  316.136   0.000                                           
 233 BARTOŁD ADAM                    1   11              G M 10:30:50     1197.23   0.00  15          324.249   0.000                                           
 234 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   49              G M 10:32:04     1196.32   0.00   4          325.478   0.000                                           
 235 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   35              G M 10:16:54     1196.22   0.00   7          307.308   0.000                                           
 236 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   93                  10:24:12     1196.19   0.00  19          316.033   0.000                                           
 237 KACZYŃSKI MARIAN                3   14              G M 10:16:49     1195.89   0.00  17          307.124   0.000                                           
 238 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   40              G M 10:06:08     1195.87   0.00  13          294.343   0.000                                           
 239 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   15              GSM 10:24:32     1195.83   0.00  15          316.338   0.000  33.27                                    
 240 BIRNA PIOTR                     3   25              G M 10:12:15     1195.79   0.00   9          301.637   0.000                                           
 241 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2   12              G M 10:30:58     1195.70   0.00   4          323.995   0.000                                           
 242 GRDEŃ ARTUR                     3   24              G M 10:12:26     1195.14   0.00  10          301.693   0.000                                           
 243 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   67                  10:24:42     1195.08   0.00  16          316.338   0.000                                           
 244 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   51                  10:06:22     1194.74   0.00  14          294.343   0.000                                           
 245 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    2              GSM 10:24:53     1194.25   0.00  17          316.338   0.000  33.10                                    
 246 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   37              GSM 10:06:28     1194.25   0.00  15          294.343   0.000  33.10                                    
 247 PATOCKI BENEDYKT                1   11              G M 10:36:38     1194.12   0.00   2          330.332   0.000                                           
 248 DYBICH JANUSZ                   2   36              G M 10:33:07     1194.07   0.00  12          326.119   0.000                                           
 249 KACZYŃSKI MARIAN                3   27              G M 10:17:14     1193.95   0.00  18          307.124   0.000                                           
 250 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   66                  10:25:02     1193.58   0.00  18          316.338   0.000                                           
 251 LASKOWSKI STANISŁAW             3   25              G M 10:17:28     1193.47   0.00  21          307.279   0.000                                           
 252 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2    6              G M 10:31:29     1193.43   0.00   5          323.995   0.000                                           
 253 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   11              G M 10:17:33     1193.20   0.00   8          307.308   0.000                                           
 254 KACZYŃSKI MARIAN                3    2              GSM 10:17:37     1192.17   0.00  19          307.124   0.000  32.85                                    
 255 BARTOŁD ADAM                    1   31              G M 10:32:07     1191.58   0.00  16          324.249   0.000                                           
 256 DOERING KAZIMIERZ               3   64                  10:18:00     1191.38   0.00   3          307.375   0.000                                           
 257 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   88                  10:34:35     1191.13   0.00  21          327.064   0.000                                           
 258 FIERKA PIOTR                    2   42              G M 10:25:18     1191.06   0.00   3          315.989   0.000                                           
 259 GUZ TOMASZ                      3   12              G M 10:13:40     1191.06   0.00  11          302.131   0.000                                           
 260 PATOCKI BENEDYKT                1   62                  10:37:21     1191.03   0.00   3          330.332   0.000                                           
 261 WOŹNIAK JANUSZ                  1   50              G M 10:34:17     1189.83   0.00  18          326.351   0.000                                           
 262 PIÓR ZYGMUNT                    1   10              G M 10:37:34     1189.43   0.00  10          330.146   0.000                                           
 263 KACZYŃSKI MARIAN                3   73                  10:18:15     1189.25   0.00  20          307.124   0.000                                           
 264 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   11              G M 10:27:01     1188.09   0.00   5          317.241   0.000                                           
 265 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   37              G M 10:37:57     1186.58   0.00   6          329.810   0.000                                           
 266 KACZYŃSKI MARIAN                3   40              G M 10:18:59     1185.88   0.00  21          307.124   0.000                                           
 267 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   68                  10:26:51     1185.45   0.00  19          316.338   0.000                                           
 268 DYBICH JANUSZ                   2   12              G M 10:35:17     1184.67   0.00  13          326.119   0.000                                           
 269 KACZYŃSKI MARIAN                3   88                  10:19:30     1183.52   0.00  22          307.124   0.000                                           
 270 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   87                  10:27:19     1183.38   0.00  20          316.338   0.000                                           
 271 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   23              GSM 10:27:26     1182.87   0.00  21          316.338   0.000  32.37                                    
 272 BIRNA PIOTR                     3   19              G M 10:15:02     1182.74   0.00  10          301.637   0.000                                           
 273 BARTOŁD ADAM                    1    6              G M 10:34:12     1182.53   0.00  17          324.249   0.000                                           
 274 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   79                  10:27:20     1182.17   0.00  20          316.033   0.000                                           
 275 PIÓR ZYGMUNT                    1   27              G M 10:39:21     1181.84   0.00  11          330.146   0.000                                           
 276 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   60                  10:35:30     1181.66   0.00  13          325.546   0.000                                           
 277 DOERING KAZIMIERZ               3   52                  10:20:09     1181.53   0.00   4          307.375   0.000                                           
 278 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   25              GSM 10:09:08     1181.47   0.00  16          294.343   0.000  32.17                                    
 279 WACHOWSKI ROMAN                 2   54                  10:28:49     1181.46   0.00  26-  0-  0  317.597   0.000                                           
 280 KACZYŃSKI MARIAN                3   63                  10:19:58     1181.40   0.00  23          307.124   0.000                                           
 281 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   32              G M 10:35:32     1181.27   0.00   5          325.478   0.000                                           
 282 LASKOWSKI STANISŁAW             3   17              G M 10:20:08     1181.24   0.00  22          307.279   0.000                                           
 283 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1    8              G M 10:35:33     1181.19   0.00   6          325.478   0.000                                           
 284 DOERING KAZIMIERZ               3   29              G M 10:20:14     1181.15   0.00   5          307.375   0.000                                           
 -------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów 1:4                                                                
 285 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   84                  10:27:50     1181.10   0.00  22          316.338   0.000                                           
 286 LASKOWSKI STANISŁAW             3   47              G M 10:20:11     1181.01   0.00  23          307.279   0.000                                           
 287 LASKOWSKI STANISŁAW             3   60                  10:20:13     1180.86   0.00  24          307.279   0.000                                           
 288 DOERING KAZIMIERZ               3   56                  10:20:21     1180.62   0.00   6          307.375   0.000                                           
 289 DOERING KAZIMIERZ               3   55                  10:20:25     1180.32   0.00   7          307.375   0.000                                           
 290 KACZYŃSKI MARIAN                3   49              G M 10:20:17     1179.96   0.00  24          307.124   0.000                                           
 291 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   17              G M 10:39:32     1179.86   0.00   7          329.810   0.000                                           
 292 MYKOWSKI TADEUSZ                2   14              G M 10:28:07     1179.70   0.00   4          316.297   0.000                                           
 293 WOŹNIAK JANUSZ                  1   45              G M 10:36:39     1179.65   0.00  19          326.351   0.000                                           
 294 WOŹNIAK JANUSZ                  1    4              G M 10:36:40     1179.58   0.00  20          326.351   0.000                                           
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 11, z dnia 08.07.18 ANKLAM                                   
            Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 1]                           
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 WOŹNIAK         JANUSZ          1    54    5    17   196.42     
              2 KACZYŃSKI       MARIAN          3    68    5    16   195.47     
              3 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    50    5    20   193.56     
              4 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    51    5    18   192.71     
              5 DYBICH          JANUSZ          2    26    5    11   192.60     
              6 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    42    5    20   192.35     
              7 BARTOŁD         ADAM            1    38    5    14   190.87     
              8 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    33    5     5   189.52     
              9 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    40    5    12   186.34     
             10 BIRNA           PIOTR           3    25    5     8   185.77     
             11 GUZ             TOMASZ          3    34    5    10   184.38     
             12 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    59    5    14   183.64     
             13 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    22    5     5   183.40     
             14 PIÓR            ZYGMUNT         1    31    5     8   182.73     
             15 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    16    5    12   179.22     
             16 GRDEŃ           ARTUR           3    34    5     8   178.90     
             17 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    21    3     3   103.12     
             18 KANTAK          BOGUMIŁ         1    20    2     3    75.57     
             19 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    23    2     3    73.20     
             20 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    10    2     2    72.60     
             21 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    35    2     4    70.20     
             22 FIERKA          PIOTR           2    28    2     2    68.99     
             23 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    19    2     2    67.61     
             24 KREZYMON        JÓZEF           1     7    1     1    38.90     
             25 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    13    1     1    37.70     
             26 DOERING         KAZIMIERZ       3    48    1     2    37.59     
             27 PATOCKI         BENEDYKT        1    43    1     1    37.10     
             28 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    16    1     1    36.64     
             29 DYGULSKI        TADEUSZ         1    15    1     1    36.35     
             30 PRABUCKI        ZENON           3    17    1     1    34.44     
             31 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    10    1     1    33.27     
             32 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    27    1     1    32.11     
             33 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    14    0     0     0.00     
             34 JELIŃSKI        ADAM            1     9    0     0     0.00     
             35 KORDECKI        GRZEGORZ        1    18    0     0     0.00     
             36 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1     9    0     0     0.00     
             37 RYDZEWSKI       LESZEK          1     5    0     0     0.00     
             38 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    17    0     0     0.00     
             39 GZELA           ANDRZEJ         1    20    0     0     0.00     
             40 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1     6    0     0     0.00     
             41 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    23    0     0     0.00     
             42 WACHOWSKI       ROMAN           2    26    0     0     0.00     
             43 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    11    0     0     0.00     
             44 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3     1    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 1]                                                                                                                     
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                              
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                              
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│konk.│punkty │Wkł.%│                                                              
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                              
    1    1 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   55   2384.74  31.6                                                              
    2    2 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   55   2368.53  38.7                                                              
    3    3 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   55   2355.44  31.6                                                              
    4    4 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   55   2345.62  30.2                                                              
    5    6 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   55   2329.71  34.1                                                              
    6    7 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   53   2322.88  36.6                                                              
    7    5 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   55   2322.66  27.5                                                              
    8    8 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   55   2300.99  22.5                                                              
    9   10 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  5   54   2191.01  16.5                                                              
   10    9 GRDEŃ           ARTUR           3  4  5  5  4  5  5  5  5  5  5  5   53   2190.32  20.8                                                              
   11   11 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5   53   2156.36  24.9                                                              
   12   13 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  2  5   52   2088.82  32.1                                                              
   13   15 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  4  1  5  5  5   50   2017.05  28.3                                                              
   14   16 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  3  4  5  5  5  4  3  5  4  5   48   1966.92  20.4                                                              
   15   14 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5  5  5  5  4  5  3  2   49   1921.76  27.8                                                              
   16   12 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5  5  5  5  4  3  0   47   1906.08  29.9                                                              
   17   20 BARTOŁD         ADAM            1  5  5  5  5  5  5  5  5  4 --  5   49   1885.30  29.4                                                              
   18   17 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  4  5  5  5  5  5  5  1  4  3   47   1874.77  19.0                                                              
   19   18 FIERKA          PIOTR           2  1  3  5  5  5  4  5  5  5  3  2   43   1811.60  15.5                                                              
   20   19 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  4  4  5  5  5  5  5  5  1  0   44   1720.44  17.6                                                              
   21   23 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5  4  1  2  2  1  5   40   1444.28  26.0                                                              
   22   21 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5  1  5  5  4  2  1  1   39   1395.40  20.2                                                              
   23   22 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5  5  5  5  5  2  2 --  2  2   38   1364.44  22.6                                                              
   24   24 PATOCKI         BENEDYKT        1  3  0  0  2  5  5  0  4  3  4  1   27   1285.91   7.8                                                              
   25   25 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5  3  4  4  5  1  1  5  1  1   35   1263.77  13.3                                                              
   26   26 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  3  5  2  5  2  4  4  3  0  1   34   1220.67  14.8                                                              
   27   27 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  5  5  4  4  5  3  2  1  0  2   33   1115.28  19.2                                                              
   28   28 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  2  3  2  2  2  5  0  4  2  1   28   1010.53  12.5                                                              
   29   29 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  3  3  5  5  0  4  2  5  1  0  2   30   1005.89   9.3                                                              
   30   30 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5  5  4  5  2  2  0 --  0  1   29    899.03  11.6                                                              
   31   33 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5  5  5  3  1  0  1 --  0  2   27    807.38  12.7                                                              
   32   31 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5  4  1 -- -- -- -- --   25    786.79  30.0                                                              
   33   32 MAZELLA         JAN             1  5  1  1  2  5  3  0  1  2  1 --   21    781.51   7.4                                                              
   34   35 PRABUCKI        ZENON           3  3  5  1  1  2  5  3  2  0  0  1   23    722.70  10.7                                                              
   35   34 LIEC            JAN             1  5  4  3  5  5 -- -- -- -- -- --   22    688.98  13.7                                                              
   36   36 BURCZYK         HENRYK          3  2  2 --  0  1  1  1  5  3  1 --   16    680.65   5.4                                                              
   37   38 KREZYMON        JÓZEF           1  4  5  3  5  2  1  1  1  0  0  1   23    680.26  12.2                                                              
   38   37 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  0  1  0  2  0  0  4  2  0   19    644.07   8.3                                                              
   39   42 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  1  2  5 --  0  2 -- --  1   16    595.78  12.1                                                              
   40   39 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  3  5  3  5 -- -- -- -- -- --   17    575.42  11.0                                                              
   41   40 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4  2 -- -- -- -- -- --   21    570.65  22.8                                                              
   42   41 GUS             MARCIN          1  5  5  5  5  1 -- -- -- -- -- --   21    560.21  15.7                                                              
   43   43 SUROWIECKI      MAREK           2  5  0  5  5 --  3 -- -- -- -- --   18    520.70  11.3                                                              
   44   44 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5  5  4  1 -- -- -- -- -- --   20    516.02  27.4                                                              
   45   45 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  4  1  4  1  4  0  0  0  1  0  0   15    489.48   4.4                                                              
   46   46 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  3  5  1  3 -- -- -- -- -- --   17    479.87  15.3                                                              
   47   47 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1  1  2  1  2  1  1  1  0  0   15    461.11  13.3                                                              
   48   48 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5  3  3  2  0  0 -- -- -- --   15    419.93   6.7                                                              
   49   49 SZYCA           JÓZEF           2  5  5  5  2  0 -- -- --  0 -- --   17    385.71  13.4                                                              
   50   50 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 -- -- -- -- -- -- -- --   15    347.33  57.5                                                              
   51   51 WACHOWSKI       ROMAN           2  2  0  0  1  3  2  1 --  0  0  0    9    325.29   3.1                                                              
   52   52 GZELA           ANDRZEJ         1 --  2  3  4 -- -- -- -- -- --  0    9    252.33   8.9                                                              
   53   53 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  5  0  2  1  0 --  0 -- -- --  0    8    169.21   4.6                                                              
   54   54 GÓRSKI          JAN             1  3 --  1  2 -- --  0 -- -- -- --    6    155.77   7.7                                                              
   55   55 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2  1  1  1  0 -- -- -- --  0    5    149.86   6.9                                                              
   56   56 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  1  2  1  1  0  0  1 --  0 -- --    6    141.65   2.9                                                              
   57   57 DAMPS           ZBIGNIEW        3  2  2  0  2  0  0 -- -- -- -- --    6    138.77   6.4                                                              
   58   58 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  3 --  0  0  0  1 -- -- -- --    7    137.69   7.8                                                              
   59   59 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --  0  0  0  0 --  0 -- --  0    4     69.12   3.2                                                              
   60   60 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 -- -- -- -- -- -- -- --    3     61.00   5.3                                                              
   61   61 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  1  0  0  0  0  0  0  0    1     33.20   0.4                                                              
   62   62 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0 --  0  0 -- -- -- --    1     16.84   0.6                                                              
   63   63 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --  0  0  0  0 --  0 -- --  0    0      0.00   0.0                                                              
   64   64 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                              
   65   65 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                              

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 11, z dnia 08.07.18 ANKLAM                                   
            Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 2]                    
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 WOŹNIAK         JANUSZ          1    54    5    17   198.62     
              2 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    50    5    20   195.47     
              3 KACZYŃSKI       MARIAN          3    68    5    16   195.47     
              4 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    51    5    18   195.34     
              5 BARTOŁD         ADAM            1    38    5    14   193.10     
              6 DYBICH          JANUSZ          2    26    5    11   192.60     
              7 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    42    5    20   192.35     
              8 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    59    5    14   190.48     
              9 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    40    5    12   189.66     
             10 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    33    5     5   189.52     
             11 GUZ             TOMASZ          3    34    5    10   187.18     
             12 BIRNA           PIOTR           3    25    5     8   185.77     
             13 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    16    5    12   185.24     
             14 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    22    5     5   183.40     
             15 PIÓR            ZYGMUNT         1    31    5     8   182.73     
             16 GRDEŃ           ARTUR           3    34    5     8   178.90     
             17 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    35    4     4   145.24     
             18 KANTAK          BOGUMIŁ         1    20    3     3   108.14     
             19 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    23    3     3   107.18     
             20 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    21    3     3   103.12     
             21 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    10    2     2    72.60     
             22 DOERING         KAZIMIERZ       3    48    2     2    70.09     
             23 FIERKA          PIOTR           2    28    2     2    68.99     
             24 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    19    2     2    67.61     
             25 KREZYMON        JÓZEF           1     7    1     1    38.90     
             26 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    13    1     1    37.70     
             27 PATOCKI         BENEDYKT        1    43    1     1    37.10     
             28 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    16    1     1    36.64     
             29 DYGULSKI        TADEUSZ         1    15    1     1    36.35     
             30 PRABUCKI        ZENON           3    17    1     1    34.44     
             31 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    10    1     1    33.27     
             32 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    27    1     1    32.11     
             33 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3     1    0     0     0.00     
             34 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    11    0     0     0.00     
             35 JELIŃSKI        ADAM            1     9    0     0     0.00     
             36 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    23    0     0     0.00     
             37 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1     6    0     0     0.00     
             38 WACHOWSKI       ROMAN           2    26    0     0     0.00     
             39 GZELA           ANDRZEJ         1    20    0     0     0.00     
             40 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    17    0     0     0.00     
             41 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1     9    0     0     0.00     
             42 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    14    0     0     0.00     
             43 RYDZEWSKI       LESZEK          1     5    0     0     0.00     
             44 KORDECKI        GRZEGORZ        1    18    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 2]                                                                                                              
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                              
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                              
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│konk.│punkty │Wkł.%│                                                              
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                              
    1    1 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   55   2389.24  31.6                                                              
    2    3 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   55   2380.15  30.2                                                              
    3    2 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   55   2379.93  38.7                                                              
    4    4 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   55   2372.81  31.6                                                              
    5    6 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   55   2347.03  34.1                                                              
    6    5 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   54   2346.56  36.6                                                              
    7    7 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   55   2327.02  27.5                                                              
    8    8 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   55   2308.53  22.5                                                              
    9    9 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  5   54   2250.25  24.9                                                              
   10   11 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  5   54   2206.34  16.5                                                              
   11   10 GRDEŃ           ARTUR           3  4  5  5  4  5  5  5  5  5  5  5   53   2201.60  20.8                                                              
   12   13 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  2  5   52   2093.90  32.1                                                              
   13   16 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  4  1  5  5  5   50   2017.05  28.3                                                              
   14   17 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  4  5  5  5  5  4  3  5  4  5   50   2015.75  20.4                                                              
   15   14 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5  5  5  5  4  5  3  3   50   1967.71  27.8                                                              
   16   12 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  0   48   1962.95  29.9                                                              
   17   15 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5  5  5  5  5  5  5  2  4  3   49   1952.41  19.0                                                              
   18   19 BARTOŁD         ADAM            1  5  5  5  5  5  5  5  5  5 --  5   50   1945.83  29.4                                                              
   19   18 FIERKA          PIOTR           2  2  3  5  5  5  4  5  5  5  3  2   44   1834.62  15.5                                                              
   20   20 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  5  4  5  5  5  5  5  5  1  0   45   1741.49  17.6                                                              
   21   21 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  4  4  3  0  1   42   1501.28  14.8                                                              
   22   22 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5  2  5  5  4  3  1  1   41   1496.50  20.2                                                              
   23   26 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5  4  1  2  2  1  5   40   1460.61  26.0                                                              
   24   25 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5  5  5  5  5  2  2 --  2  3   39   1404.95  22.6                                                              
   25   23 PATOCKI         BENEDYKT        1  5  1  0  2  5  5  0  4  4  4  1   31   1391.18   7.8                                                              
   26   24 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5  3  5  4  5  2  2  5  1  1   38   1381.50  13.3                                                              
   27   27 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  4  5  5  5  2  4  4  5  1  0  4   39   1315.89   9.3                                                              
   28   28 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5  5  5  5  5  3  1 --  0  2   36   1188.32  11.6                                                              
   29   29 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  5  5  4  4  5  3  2  1  0  2   33   1115.28  19.2                                                              
   30   30 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  2  3  2  2  2  5  0  4  2  1   28   1010.53  12.5                                                              
   31   31 MAZELLA         JAN             1  5  2  1  4  5  4  0  2  2  1 --   26    952.36   7.4                                                              
   32   32 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5  5  2 -- -- -- -- --   27    882.95  30.0                                                              
   33   35 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5  5  5  3  1  0  1 --  0  2   27    811.11  12.7                                                              
   34   33 BURCZYK         HENRYK          3  2  4 --  0  2  1  1  5  3  1 --   19    777.23   5.4                                                              
   35   34 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  0  1  0  2  0  1  5  2  0   21    752.44   8.3                                                              
   36   37 PRABUCKI        ZENON           3  3  5  1  1  2  5  3  2  0  0  1   23    722.70  10.7                                                              
   37   36 LIEC            JAN             1  5  5  3  5  5 -- -- -- -- -- --   23    710.34  13.7                                                              
   38   38 KREZYMON        JÓZEF           1  5  5  3  5  2  1  1  1  0  0  1   24    699.23  12.2                                                              
   39   39 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  5  1  5  2  4  1  0  0  2  0  0   20    660.01   4.4                                                              
   40   40 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  1  3  5 --  0  2 -- --  1   17    630.13  12.1                                                              
   41   41 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  3  5  3  5 -- -- -- -- -- --   17    575.42  11.0                                                              
   42   42 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4  2 -- -- -- -- -- --   21    570.65  22.8                                                              
   43   43 GUS             MARCIN          1  5  5  5  5  1 -- -- -- -- -- --   21    560.21  15.7                                                              
   44   44 SUROWIECKI      MAREK           2  5  1  5  5 --  3 -- -- -- -- --   19    546.68  11.3                                                              
   45   45 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5  5  4  1 -- -- -- -- -- --   20    516.02  27.4                                                              
   46   46 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  3  5  1  3 -- -- -- -- -- --   17    479.87  15.3                                                              
   47   47 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1  1  2  1  2  1  1  1  0  0   15    461.11  13.3                                                              
   48   48 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5  3  3  2  0  1 -- -- -- --   16    453.48   6.7                                                              
   49   49 SZYCA           JÓZEF           2  5  5  5  3  0 -- -- --  0 -- --   18    429.19  13.4                                                              
   50   50 WACHOWSKI       ROMAN           2  3  0  0  1  3  3  2 --  0  0  0   12    411.65   3.1                                                              
   51   51 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 -- -- -- -- -- -- -- --   15    348.97  57.5                                                              
   52   52 GZELA           ANDRZEJ         1 --  2  3  4 -- -- -- -- -- --  0    9    252.33   8.9                                                              
   53   53 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  5  0  2  1  0 --  0 -- -- --  0    8    169.21   4.6                                                              
   54   54 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  1  3  1  1  0  0  1 --  0 -- --    7    158.88   2.9                                                              
   55   55 GÓRSKI          JAN             1  3 --  1  2 -- --  0 -- -- -- --    6    155.77   7.7                                                              
   56   56 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2  1  1  1  0 -- -- -- --  0    5    149.86   6.9                                                              
   57   57 DAMPS           ZBIGNIEW        3  2  2  0  2  0  0 -- -- -- -- --    6    138.77   6.4                                                              
   58   58 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  3 --  0  0  0  1 -- -- -- --    7    137.69   7.8                                                              
   59   59 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --  0  0  0  0 --  0 -- --  0    4     69.12   3.2                                                              
   60   60 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 -- -- -- -- -- -- -- --    3     61.00   5.3                                                              
   61   61 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  1  0  0  0  0  0  0  0    1     33.20   0.4                                                              
   62   62 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0 --  0  0 -- -- -- --    1     16.84   0.6                                                              
   63   63 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --  0  0  0  0 --  0 -- --  0    0      0.00   0.0                                                              
   64   64 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                              
   65   65 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                              

 
                                                                                                                                                                
                       Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [2]                                                                                          
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                           Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,                                                                                             
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    8             G  0  10    737.230  3576.289                                                                       
        2 GRDEŃ           ARTUR          3    1             G  1  10    874.190  3657.229                                                                       
        3 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   14             G  0   9    491.820  2840.729                                                                       
        4 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   45             G  0   9    513.590  3452.789                                                                       
        5 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   25             G  0   9    732.810  3480.982                                                                       
        6 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   19             G  0   9    818.260  3260.256                                                                       
        7 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF      3   21             G  0   9    954.810  3598.579                                                                       
        8 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   21             G  1   8    273.250  2606.891                                                                       
        9 LASKOWSKI       STANISŁAW      3   10             G  0   8    445.840  3067.734                                                                       
       10 WOŹNIAK         JANUSZ         1   21             G  0   8    503.310  3018.177                                                                       
       11 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   32             G  1   8    513.630  2720.559                                                                       
       12 LASKOWSKI       STANISŁAW      3    9             G  0   8    572.270  2844.168                                                                       
       13 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   10             G  0   8    614.730  3136.756                                                                       
       14 LASKOWSKI       STANISŁAW      3   27             G  0   8    623.170  3483.042                                                                       
       15 BIRNA           PIOTR          3    1             G  1   8    677.050  2798.307                                                                       
       16 KACZYŃSKI       MARIAN         3   17             G  1   8    705.730  2946.265                                                                       
       17 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    9             G  1   8    709.090  3015.548                                                                       
       18 KACZYŃSKI       MARIAN         3   23             G  1   8    711.720  2448.936                                                                       
       19 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   36             G  1   8    724.290  2345.427                                                                       
       20 DYBICH          JANUSZ         2   17             G  0   8    824.350  2824.019                                                                       
       21 BARTOŁD         ADAM           1   30             G  0   8    851.210  2360.358                                                                       
       22 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   12             G  1   8    879.100  3000.526                                                                       
       23 SZYMAŃSKI       LESZEK         2    3             G  0   8    950.280  3553.837                                                                       
       24 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   47             G  1   8   1020.340  3017.725                                                                       
       25 KACZYŃSKI       MARIAN         3    5             G  1   8   1313.460  2672.509                                                                       
       26 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   15             G  0   7    228.380  2395.701                                                                       
       27 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   20             G  1   7    246.240  1979.504                                                                       
       28 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   23             G  1   7    310.520  2056.121                                                                       
       29 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   11             G  0   7    330.040  2668.592                                                                       
       30 WOŹNIAK         JANUSZ         1   10             G  0   7    374.770  2960.171                                                                       
       31 BARTOŁD         ADAM           1   36             G  1   7    390.620  2036.109                                                                       
       32 DYBICH          JANUSZ         2   44             G  0   7    497.760  2860.340                                                                       
       33 WOŹNIAK         JANUSZ         1    3             G  1   7    505.960  2960.171                                                                       
       34 WOŹNIAK         JANUSZ         1   34             G  1   7    521.390  2691.826                                                                       
       35 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   15             G  1   7    532.300  2056.121                                                                       
       36 GUZ             TOMASZ         3   43             G  0   7    540.600  2107.300                                                                       
       37 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   24             G  0   7    559.430  2619.365                                                                       
       38 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   26             G  0   7    566.120  2820.723                                                                       
       39 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   34             G  0   7    581.000  2350.892                                                                       
       40 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3    6             G  1   7    581.770  2314.964                                                                       
       41 GUZ             TOMASZ         3    4             G  1   7    600.300  2796.406                                                                       
       42 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   38             G  0   7    623.270  2660.478                                                                       
       43 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW       2   64                1   7    626.240  2470.205                                                                       
       44 PIÓR            ZYGMUNT        1   39             G  0   7    636.830  2693.909                                                                       
       45 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   15             G  1   7    677.120  2205.043                                                                       
       46 BIRNA           PIOTR          3   22             G  1   7    689.310  2518.718                                                                       
       47 WOŹNIAK         JANUSZ         1   52                0   7    692.080  2766.677                                                                       
       48 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   54             G  1   7    693.350  1981.381                                                                       
       49 DYBICH          JANUSZ         2   47             G  0   7    712.360  2050.728                                                                       
       50 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   25             G  0   7    715.550  2203.168                                                                       
       51 KACZYŃSKI       MARIAN         3   18             G  1   7    722.000  2628.795                                                                       
       52 KACZYŃSKI       MARIAN         3    2             G  1   7    731.810  3054.506                                                                       
       53 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   23             G  0   7    750.280  2243.929                                                                       
       54 LASKOWSKI       STANISŁAW      3   25             G  1   7    764.170  2984.021                                                                       
       55 BARTOŁD         ADAM           1    8             G  1   7    790.840  2106.750                                                                       
       56 GUZ             TOMASZ         3   21             G  1   7    807.290  3019.945                                                                       
       57 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   49             G  0   7    819.400  2598.939                                                                       
       58 BIRNA           PIOTR          3    7             G  0   7    822.740  1879.097                                                                       
       59 LASKOWSKI       STANISŁAW      3   48             G  0   7    841.590  2536.889                                                                       
       60 WOŹNIAK         JANUSZ         1    9             G  1   7   1023.070  2442.999                                                                       
       61 DYBICH          JANUSZ         2   35             G  1   6    295.800  2140.241