- strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 11, z dnia 08.07.18 ANKLAM                                   
            Sekcja NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 3]                            
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 WOŹNIAK         JANUSZ          1    54    5    17   196.16     
              2 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    50    5    21   194.33     
              3 BARTOŁD         ADAM            1    38    5    16   191.08     
              4 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    22    5     5   183.92     
              5 PIÓR            ZYGMUNT         1    31    5     9   183.08     
              6 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    16    5    12   179.83     
              7 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    21    4     4   135.50     
              8 KANTAK          BOGUMIŁ         1    20    2     3    75.84     
              9 PATOCKI         BENEDYKT        1    43    2     3    69.17     
             10 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    19    2     2    67.91     
             11 KREZYMON        JÓZEF           1     7    1     1    39.00     
             12 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    13    1     1    37.67     
             13 DYGULSKI        TADEUSZ         1    15    1     1    36.33     
             14 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    10    1     1    33.50     
             15 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    27    1     1    32.58     
             16 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    14    0     0     0.00     
             17 JELIŃSKI        ADAM            1     9    0     0     0.00     
             18 KORDECKI        GRZEGORZ        1    18    0     0     0.00     
             19 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1     9    0     0     0.00     
             20 RYDZEWSKI       LESZEK          1     5    0     0     0.00     
             21 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    17    0     0     0.00     
             22 GZELA           ANDRZEJ         1    20    0     0     0.00     
             23 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1     6    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 3]                                                                                                                      
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                              
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                              
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│konk.│punkty │Wkł.%│                                                              
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                              
    1    1 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   55   2374.16  35.3                                                              
    2    2 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   55   2365.32  34.3                                                              
    3    3 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  5   53   2172.33  32.6                                                              
    4    4 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  5  5  5  5  5  5  4  5  4  5   53   2130.01  22.9                                                              
    5    5 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5  5  5  5  5  5  5  1  4  4   49   1943.45  21.4                                                              
    6    6 BARTOŁD         ADAM            1  5  5  5  5  5  5  5  5  4 --  5   49   1909.93  34.4                                                              
    7    7 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5  5  4  5  5  5  3  5  1  1   44   1613.29  18.5                                                              
    8    9 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5  4  3  3  1  1  5   42   1526.03  27.5                                                              
    9    8 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5  5  5  5  5  4  2 --  2  2   40   1451.58  25.0                                                              
   10   10 PATOCKI         BENEDYKT        1  3  3  0  2  5  5  3  4  3  3  2   33   1410.90  10.1                                                              
   11   11 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  2  5  2  5  5  3  0  1   38   1369.02  16.6                                                              
   12   12 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  3  4  2  5  2  5  1  4  2  1   34   1266.68  15.1                                                              
   13   13 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5  5  5  5  1  3  1 --  0  2   32   1024.69  17.8                                                              
   14   14 MAZELLA         JAN             1  5  1  1  2  5  3  0  1  2  1 --   21    791.32   8.4                                                              
   15   15 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  2  1  1  2  0  0  4  2  0   22    746.81  10.2                                                              
   16   16 LIEC            JAN             1  5  5  4  5  5 -- -- -- -- -- --   24    741.39  14.1                                                              
   17   17 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  2  2  5 --  0  4 -- --  1   19    730.98  13.0                                                              
   18   18 KREZYMON        JÓZEF           1  4  5  4  5  2  1  1  1  0  0  1   24    720.94  13.1                                                              
   19   19 GUS             MARCIN          1  5  5  5  5  3 -- -- -- -- -- --   23    672.45  18.3                                                              
   20   20 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  5  5  4  5 -- -- -- -- -- --   20    651.76  16.9                                                              
   21   21 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1  2  2  1  2  1  2  1  0  0   17    545.21  15.0                                                              
   22   22 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5  5  4  1 -- -- -- -- -- --   20    527.46  27.4                                                              
   23   23 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  5  5  1  3 -- -- -- -- -- --   19    522.63  14.2                                                              
   24   24 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5  3  3  2  0  2 -- -- -- --   17    496.89   8.8                                                              
   25   25 GZELA           ANDRZEJ         1 --  3  3  4 -- -- -- -- -- --  0   10    275.28   9.9                                                              
   26   26 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  3  0  4  2  0 --  0 -- -- --  0    9    222.43   4.6                                                              
   27   27 GÓRSKI          JAN             1  3 --  1  2 -- --  0 -- -- -- --    6    158.19   7.7                                                              
   28   28 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2  1  1  1  0 -- -- -- --  0    5    152.89   6.9                                                              
   29   29 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --  1  0  0  0 --  0 -- --  0    5     93.05   4.0                                                              
   30   30 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  1  1  0  0  0  0  0  0    2     82.23   0.9                                                              
   31   31 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --  0  0  0  0 --  0 -- --  0    0      0.00   0.0                                                              
   32   32 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                              

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 11, z dnia 08.07.18 ANKLAM                                   
            Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 4]                     
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 WOŹNIAK         JANUSZ          1    54    5    17   198.25     
              2 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    50    5    21   196.00     
              3 BARTOŁD         ADAM            1    38    5    16   193.25     
              4 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    16    5    12   186.00     
              5 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    22    5     5   183.92     
              6 PIÓR            ZYGMUNT         1    31    5     9   183.08     
              7 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    21    4     4   135.50     
              8 KANTAK          BOGUMIŁ         1    20    3     3   108.59     
              9 PATOCKI         BENEDYKT        1    43    3     3   101.17     
             10 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    19    2     2    67.91     
             11 KREZYMON        JÓZEF           1     7    1     1    39.00     
             12 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    13    1     1    37.67     
             13 DYGULSKI        TADEUSZ         1    15    1     1    36.33     
             14 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    10    1     1    33.50     
             15 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    27    1     1    32.58     
             16 JELIŃSKI        ADAM            1     9    0     0     0.00     
             17 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1     6    0     0     0.00     
             18 GZELA           ANDRZEJ         1    20    0     0     0.00     
             19 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    17    0     0     0.00     
             20 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1     9    0     0     0.00     
             21 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    14    0     0     0.00     
             22 RYDZEWSKI       LESZEK          1     5    0     0     0.00     
             23 KORDECKI        GRZEGORZ        1    18    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 4]                                                                                                               
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                              
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                              
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│konk.│punkty │Wkł.%│                                                              
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                              
    1    1 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   55   2403.30  35.3                                                              
    2    2 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   55   2377.02  34.3                                                              
    3    3 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  5   53   2172.33  32.6                                                              
    4    4 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  5  5  5  5  5  5  4  5  4  5   53   2138.36  22.9                                                              
    5    5 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5  5  5  5  5  5  5  2  4  4   50   2004.83  21.4                                                              
    6    6 BARTOŁD         ADAM            1  5  5  5  5  5  5  5  5  5 --  5   50   1968.73  34.4                                                              
    7    7 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5  5  5  5  5  5  4  5  1  1   46   1703.48  18.5                                                              
    8    8 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  5  5  3  0  1   44   1617.16  16.6                                                              
    9   10 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5  4  5  3  1  1  5   44   1609.39  27.5                                                              
   10    9 PATOCKI         BENEDYKT        1  5  5  1  2  5  5  3  4  4  3  3   40   1588.25  10.1                                                              
   11   11 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5  5  5  5  5  4  2 --  2  3   41   1491.55  25.0                                                              
   12   12 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  3  4  2  5  2  5  1  4  2  1   34   1266.68  15.1                                                              
   13   14 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5  5  5  5  1  4  1 --  0  2   33   1062.38  17.8                                                              
   14   13 MAZELLA         JAN             1  5  2  1  4  5  4  0  3  2  1 --   27   1016.83   8.4                                                              
   15   15 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  2  1  1  2  0  1  5  2  0   24    854.71  10.2                                                              
   16   17 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  2  3  5 --  0  4 -- --  1   20    765.68  13.0                                                              
   17   16 LIEC            JAN             1  5  5  4  5  5 -- -- -- -- -- --   24    747.87  14.1                                                              
   18   18 KREZYMON        JÓZEF           1  5  5  4  5  2  1  1  1  0  0  1   25    740.34  13.1                                                              
   19   19 GUS             MARCIN          1  5  5  5  5  3 -- -- -- -- -- --   23    672.45  18.3                                                              
   20   20 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  5  5  4  5 -- -- -- -- -- --   20    651.76  16.9                                                              
   21   21 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1  2  2  1  2  1  2  1  0  0   17    545.21  15.0                                                              
   22   22 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5  3  3  2  0  3 -- -- -- --   18    533.55   8.8                                                              
   23   23 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5  5  4  1 -- -- -- -- -- --   20    527.46  27.4                                                              
   24   24 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  5  5  1  3 -- -- -- -- -- --   19    522.63  14.2                                                              
   25   25 GZELA           ANDRZEJ         1 --  3  3  4 -- -- -- -- -- --  0   10    275.28   9.9                                                              
   26   26 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  3  0  4  2  0 --  0 -- -- --  0    9    222.43   4.6                                                              
   27   27 GÓRSKI          JAN             1  3 --  1  2 -- --  0 -- -- -- --    6    158.19   7.7                                                              
   28   28 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2  1  1  1  0 -- -- -- --  0    5    152.89   6.9                                                              
   29   29 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --  1  0  0  0 --  0 -- --  0    5     93.05   4.0                                                              
   30   30 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  1  1  0  0  0  0  0  0    2     82.23   0.9                                                              
   31   31 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --  0  0  0  0 --  0 -- --  0    0      0.00   0.0                                                              
   32   32 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                              

 
                                                                                                                                                                
                        Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [4]                                                                                          
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                           Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,                                                                                             
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 BARTOŁD         ADAM           1   30             G  0   9    820.240  2908.318                                                                       
        2 WOŹNIAK         JANUSZ         1    3             G  1   9    870.620  3349.421                                                                       
        3 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   21             G  1   8    150.830  2606.891                                                                       
        4 WOŹNIAK         JANUSZ         1   21             G  0   8    406.030  3018.177                                                                       
        5 WOŹNIAK         JANUSZ         1   10             G  0   8    565.960  3510.129                                                                       
        6 WOŹNIAK         JANUSZ         1   34             G  1   8    609.080  3018.177                                                                       
        7 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   12             G  1   8    766.980  3000.526                                                                       
        8 BARTOŁD         ADAM           1    8             G  1   8    849.340  2360.358                                                                       
        9 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW      1   36             G  0   8   1155.320  3217.790                                                                       
       10 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   23             G  1   7    213.690  2056.121                                                                       
       11 BARTOŁD         ADAM           1   36             G  1   7    242.540  2036.109                                                                       
       12 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   15             G  1   7    460.820  2056.121                                                                       
       13 PIÓR            ZYGMUNT        1   39             G  0   7    504.170  2693.909                                                                       
       14 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   34             G  0   7    521.860  2350.892                                                                       
       15 BARTOŁD         ADAM           1   31             G  1   7    528.240  2229.461                                                                       
       16 WOŹNIAK         JANUSZ         1   54                1   7    537.720  2860.100                                                                       
       17 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   22             G  1   7    541.600  2574.598                                                                       
       18 WOŹNIAK         JANUSZ         1    7             G  1   7    563.160  2468.219                                                                       
       19 WOŹNIAK         JANUSZ         1   52                0   7    599.250  2766.677                                                                       
       20 WOŹNIAK         JANUSZ         1   18             G  1   7    606.630  3113.820                                                                       
       21 ARMATOWSKI      GRZEGORZ       1   22             G  1   7    807.410  2760.579                                                                       
       22 WOŹNIAK         JANUSZ         1   22             G  0   7    913.360  3183.778                                                                       
       23 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   29             G  1   6    202.710  1505.351