- strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 11, z dnia 08.07.18 ANKLAM                                   
            Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 7]           
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 KACZYŃSKI       MARIAN          3    68    5    11   195.41     
              2 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    42    5    19   192.23     
              3 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    33    5     5   188.35     
              4 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    40    5     9   186.59     
              5 BIRNA           PIOTR           3    25    5     6   184.59     
              6 GUZ             TOMASZ          3    34    5     9   184.23     
              7 GRDEŃ           ARTUR           3    34    5     8   179.29     
              8 DOERING         KAZIMIERZ       3    48    1     1    37.53     
              9 PRABUCKI        ZENON           3    17    1     1    34.00     
             10 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3     1    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 7]                                                                                                     
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                              
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                              
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│konk.│punkty │Wkł.%│                                                              
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                              
    1    1 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   55   2379.43  28.8                                                              
    2    2 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   55   2345.81  32.3                                                              
    3    4 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   55   2313.57  29.4                                                              
    4    3 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   55   2304.65  26.0                                                              
    5    5 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   55   2282.69  19.9                                                              
    6    6 GRDEŃ           ARTUR           3  5  5  5  4  5  5  5  5  5  4  5   53   2119.79  20.1                                                              
    7    8 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5  5  5  3  5  4  5   52   2070.25  16.0                                                              
    8    7 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5  5  5  5  4  3  0   47   1888.67  28.4                                                              
    9    9 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  4  5  4  4  2  2  0 --  0  1   27    829.80  11.0                                                              
   10   11 PRABUCKI        ZENON           3  4  3  1  0  1  5  2  2  0  0  1   19    583.46   7.5                                                              
   11   10 BURCZYK         HENRYK          3  3  2 --  0  1  1  0  3  3  1 --   14    550.44   4.6                                                              
   12   12 DAMPS           ZBIGNIEW        3  2  2  0  2  0  0 -- -- -- -- --    6    139.96   6.4                                                              
   13   13 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  1  2  1  0  0  0  0 --  0 -- --    4     76.59   2.1                                                              

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 11, z dnia 08.07.18 ANKLAM                                   
            Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z całości na spisie [ 8]    
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 KACZYŃSKI       MARIAN          3    68    5    11   195.41     
              2 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    42    5    19   192.23     
              3 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    40    5     9   189.77     
              4 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    33    5     5   188.35     
              5 GUZ             TOMASZ          3    34    5     9   187.99     
              6 BIRNA           PIOTR           3    25    5     6   184.59     
              7 GRDEŃ           ARTUR           3    34    5     8   179.29     
              8 DOERING         KAZIMIERZ       3    48    1     1    37.53     
              9 PRABUCKI        ZENON           3    17    1     1    34.00     
             10 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3     1    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z całości na spisie [ 8]                                                                                              
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                              
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                              
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│konk.│punkty │Wkł.%│                                                              
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                              
    1    1 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   55   2383.74  28.8                                                              
    2    2 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   55   2353.95  32.3                                                              
    3    3 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   55   2332.67  29.4                                                              
    4    4 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   55   2310.79  26.0                                                              
    5    5 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   55   2292.74  19.9                                                              
    6    6 GRDEŃ           ARTUR           3  5  5  5  4  5  5  5  5  5  5  5   54   2193.95  20.1                                                              
    7    8 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5  5  5  3  5  4  5   52   2087.45  16.0                                                              
    8    7 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  0   48   1948.67  28.4                                                              
    9    9 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5  5  5  5  4  3  1 --  0  1   34   1112.94  11.0                                                              
   10   10 BURCZYK         HENRYK          3  3  4 --  0  2  1  0  5  3  1 --   19    741.41   4.6                                                              
   11   11 PRABUCKI        ZENON           3  4  3  1  0  1  5  2  2  0  0  1   19    583.46   7.5                                                              
   12   12 DAMPS           ZBIGNIEW        3  2  2  0  2  0  0 -- -- -- -- --    6    139.96   6.4                                                              
   13   13 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  1  3  1  0  0  0  0 --  0 -- --    5     93.57   2.1                                                              

 
                                                                                                                                                                
               Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z całości na spisie [8]                                                                                  
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                           Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,                                                                                             
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 GRDEŃ           ARTUR          3    1             G  1  10    937.310  3657.229                                                                       
        2 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   25             G  0   9    845.850  3480.982                                                                       
        3 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   14             G  0   8    301.750  2546.386                                                                       
        4 LASKOWSKI       STANISŁAW      3   10             G  0   8    532.620  3067.734                                                                       
        5 LASKOWSKI       STANISŁAW      3    9             G  0   8    641.930  2844.168                                                                       
        6 KACZYŃSKI       MARIAN         3   23             G  1   8    680.810  2448.936                                                                       
        7 LASKOWSKI       STANISŁAW      3   27             G  0   8    732.390  3483.042                                                                       
        8 KACZYŃSKI       MARIAN         3   17             G  1   8    795.490  2946.265                                                                       
        9 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF      3   21             G  0   8    863.860  3067.734                                                                       
       10 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   11             G  0   7    358.850  2252.043                                                                       
       11 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   36             G  1   7    520.170  2051.084                                                                       
       12 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3    6             G  1   7    605.940  2122.119                                                                       
       13 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   23             G  0   7    849.610  2243.929                                                                       
       14 GUZ             TOMASZ         3   21             G  1   7    927.010  3019.945                                                                       
       15 BIRNA           PIOTR          3    1             G  1   6    330.120  2387.354