- strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 10, z dnia 01.07.18 S™GEL                                    
            Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 5]                          
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    33    5    10   389.94     
              2 FIERKA          PIOTR           2    22    5     5   357.02     
              3 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    23    5    10   356.58     
              4 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    19    4     4   292.57     
              5 DYBICH          JANUSZ          2    15    3     3   218.06     
              6 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    22    2     2   147.20     
              7 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    12    1     1    75.89     
              8 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2     5    1     1    66.29     
              9 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2     8    0     0     0.00     
             10 WACHOWSKI       ROMAN           2    16    0     0     0.00     
             11 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2     3    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 5]                                                                                                                    
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                 
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                 
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│konk.│punkty │Wkł.%│                                                                 
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                 
    1    1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   50   2193.14  36.6                                                                 
    2    2 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   50   2124.80  23.9                                                                 
    3    3 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3   48   1959.61  29.2                                                                 
    4    4 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5  5  5  5  4  5  4   48   1914.09  26.9                                                                 
    5    6 FIERKA          PIOTR           2  1  2  3  5  5  5  5  5  5  5   41   1851.10  14.5                                                                 
    6    5 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  2  1  5  5  5  5  5  5  2   40   1681.66  16.9                                                                 
    7    7 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5  1  5  5  4  2  1   38   1348.74  17.8                                                                 
    8    8 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  3  2  5  5  0  5  1  5  1  0   27    908.08   8.7                                                                 
    9    9 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  3  1  4  4  5  2  2  1  0   24    871.65  15.0                                                                 
   10   10 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5  4  1 -- -- -- --   25    778.54  25.9                                                                 
   11   11 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4  2 -- -- -- -- --   21    558.30  19.7                                                                 
   12   12 SUROWIECKI      MAREK           2  5  0  5  5 --  4 -- -- -- --   19    546.17  10.6                                                                 
   13   13 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  4  0  0  1  4  0  0  0  1  1   11    438.87   3.5                                                                 
   14   14 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 -- -- -- -- -- -- --   15    345.04  54.1                                                                 
   15   15 SZYCA           JÓZEF           2  4  5  4  2  0 -- -- --  0 --   15    332.65  10.0                                                                 
   16   16 WACHOWSKI       ROMAN           2  2  0  0  1  2  3  1 --  0  0    9    308.13   3.1                                                                 
   17   17 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  1 --  0  0  0  0 -- -- --    4     70.49   4.4                                                                 
   18   18 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 -- -- -- -- -- -- --    3     58.31   5.3                                                                 
   19   19 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0 --  0  0 -- -- --    1     16.53   0.6                                                                 
   20   20 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 10, z dnia 01.07.18 S™GEL                                    
            Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [ 6]                   
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    33    5    10   389.94     
              2 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    23    5    10   358.86     
              3 FIERKA          PIOTR           2    22    5     5   357.02     
              4 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    19    4     4   292.57     
              5 DYBICH          JANUSZ          2    15    3     3   218.06     
              6 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    22    2     2   147.20     
              7 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    12    1     1    75.89     
              8 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2     5    1     1    66.29     
              9 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2     3    0     0     0.00     
             10 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2     8    0     0     0.00     
             11 WACHOWSKI       ROMAN           2    16    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [ 6]                                                                                                             
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                 
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                 
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│konk.│punkty │Wkł.%│                                                                 
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                 
    1    1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   50   2206.91  36.6                                                                 
    2    2 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   50   2149.43  23.9                                                                 
    3    3 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3   48   1967.36  29.2                                                                 
    4    4 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5  5  5  5  4  5  4   48   1927.43  26.9                                                                 
    5    6 FIERKA          PIOTR           2  2  2  4  5  5  5  5  5  5  5   43   1897.73  14.5                                                                 
    6    5 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  3  1  5  5  5  5  5  5  2   41   1701.82  16.9                                                                 
    7    7 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5  1  5  5  4  3  1   39   1401.24  17.8                                                                 
    8    8 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  4  5  5  5  1  5  3  5  1  0   34   1105.13   8.7                                                                 
    9    9 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5  5  2 -- -- -- --   27    878.01  25.9                                                                 
   10   10 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  3  1  4  4  5  2  2  1  0   24    871.65  15.0                                                                 
   11   13 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  5  0  0  2  4  1  0  0  2  1   15    584.89   3.5                                                                 
   12   11 SUROWIECKI      MAREK           2  5  1  5  5 --  4 -- -- -- --   20    571.00  10.6                                                                 
   13   12 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4  2 -- -- -- -- --   21    558.30  19.7                                                                 
   14   14 SZYCA           JÓZEF           2  5  5  5  3  0 -- -- --  0 --   18    415.71  10.0                                                                 
   15   15 WACHOWSKI       ROMAN           2  3  0  0  1  2  4  1 --  0  0   11    362.20   3.1                                                                 
   16   16 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 -- -- -- -- -- -- --   15    347.97  54.1                                                                 
   17   17 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  1 --  0  0  0  0 -- -- --    4     70.49   4.4                                                                 
   18   18 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 -- -- -- -- -- -- --    3     58.31   5.3                                                                 
   19   19 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0 --  0  0 -- -- --    1     16.53   0.6                                                                 
   20   20 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 

 
                                                                                                                                                                
                       Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [6]                                                                                         
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                            Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,                                                                                               
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    8             G  0   9    694.570  3260.256                                                                       
        2 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   19             G  0   9    864.910  3260.256                                                                       
        3 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   45             G  0   8    522.900  3136.756                                                                       
        4 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   24             G  0   8    764.090  3360.420                                                                       
        5 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   15             G  0   7    273.530  2395.701                                                                       
        6 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   20             G  1   7    280.480  1979.504                                                                       
        7 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   32             G  1   7    558.440  2404.526                                                                       
        8 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    9             G  1   7    715.620  2699.515                                                                       
        9 SZYMAŃSKI       LESZEK         2    3             G  0   7    720.760  3309.337                                                                       
       10 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   15             G  1   7    838.690  2205.043                                                                       
       11 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   54             G  1   7    866.680  1981.381                                                                       
       12 DYBICH          JANUSZ         2   17             G  0   7    929.900  2497.900                                                                       
       13 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   26             G  0   6    355.440  2576.015