PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 10                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  SÖGEL z dnia 01.07.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:49:53.2 N 07:31:03.4 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,50,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  743.191 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   39                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   699                           
      5.Ilość konkursów.......................:  140                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1125.64                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   989.20                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:16,54,49                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:18,04,56                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 10 min.  7 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :POGODNIE                                             
        w miejscu przylotu:POCHMURNO                                            
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  80.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 1]                         
            Lot do MP w kat.C, M.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ NOWE                    │   17   │  256   │   56  │21.88│      
          │ 2  │ SKÓRCZ                  │   11   │  178   │   23  │12.92│      
          │ 3  │ LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE   │   11   │  265   │   61  │23.02│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   39   │  699   │  140  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                         
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr 10. Lot do MP w kat.C, M.                                                                                  
                                         z lotu SÖGEL, w dniu 01.07.18                                                                                          
┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬───────┐                                  
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │PUNKTY │                                  
│   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │  GMP  │                                  
└───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴───────┘                                  
   1 WOŹNIAK JANUSZ                  1   10              GSM 16:54:49     1125.64   1.43  43- 21-  5  748.345  80.000  80.00                                    
   2 LASKOWSKI STANISŁAW             3    9              GSM 16:48:25     1113.32   2.86  22- 10-  5  733.028  79.880  79.91                                    
   3 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   14              GSM 16:49:09     1090.81   4.29  31-  8-  5  719.006  79.770  79.82                                    
   4 WOŹNIAK JANUSZ                  1   18              G M 17:16:16     1090.46   5.72   2  <   5>  748.345  79.650                                           
   5 WOŹNIAK JANUSZ                  1  102                  17:20:19     1084.06   7.15   3  <   8>  748.345   0.000                                           
   6 BIRNA PIOTR                     3    8              GSM 17:03:54     1078.63   8.58  16-  5-  5  726.889  79.420  79.54                                    
   7 BIRNA PIOTR                     3    1              GSM 17:04:44     1077.30  10.01   2  <  14>  726.889  79.310  79.45                                    
   8 WOŹNIAK JANUSZ                  1   52                  17:25:07     1076.58  11.44   4  <  16>  748.345   0.000                                           
   9 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   45              G M 17:12:23     1074.20  12.88  26-  4-  4  733.015  79.080                                           
  10 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    8              G M 17:19:54     1074.15  14.31  33-  9-  5  741.055  78.960                                           
  11 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    3              GSM 17:12:37     1073.83  15.74   2  <  13>  733.015  78.850  79.08                                    
  12 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   22              G M 17:26:22     1073.41  17.17   9-  4-  4  747.485  78.730                                           
  13 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   24              G M 17:13:26     1072.55  18.60   3  <  24>  733.015  78.620                                           
  14 BIRNA PIOTR                     3   10              GSM 17:09:48     1069.27  20.03   3  <  19>  726.889  78.500  78.80                                    
  15 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   32              GSM 17:15:53     1068.74  21.46  15-  3-  3  733.028  78.390  78.71                                    
  16 WOŹNIAK JANUSZ                  1    6              GSM 17:30:47     1067.87  22.89   5  <  38>  748.345  78.270  78.62                                    
  17 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   11              GSM 17:04:49     1065.48  24.32   2  <  18>  719.006  78.160  78.53                                    
  18 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   25              GSM 17:05:21     1064.64  25.75   3  <  22>  719.006  78.040  78.44                                    
  19 BIRNA PIOTR                     3   39              GSM 17:13:28     1063.53  27.18   4  <  65>  726.889  77.930  78.34                                    
  20 KACZYŃSKI MARIAN                3   36              GSM 17:19:13     1063.29  28.61  42- 13-  5  732.835  77.810  78.25                                    
  21 MYKOWSKI TADEUSZ                2   47              G M 17:27:19     1063.14  30.04  19-  3-  3  741.344  77.700                                           
  22 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    4              GSM 17:06:24     1062.99  31.47   4  <  27>  719.006  77.580  78.07                                    
  23 PIÓR ZYGMUNT                    1   39              G M 17:38:54     1062.59  32.90  25-  7-  5  753.271  77.470                                           
  24 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   11              G M 17:22:51     1057.97  34.33   4          733.015  77.350                                           
  25 LASKOWSKI STANISŁAW             3   55                  17:23:21     1057.23  35.77   2  <  26>  733.028   0.000                                           
  26 LASKOWSKI STANISŁAW             3   48              G M 17:25:22     1054.16  37.20   3  <  33>  733.028  77.120                                           
  27 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   21              GSM 17:12:37     1053.31  38.63   5  <  45>  719.006  77.010  77.61                                    
  28 KACZYŃSKI MARIAN                3    2              GSM 17:26:32     1052.12  40.06   2  <  36>  732.835  76.890  77.52                                    
  29 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   26              G M 17:45:39     1051.71  41.49  14-  4-  4  752.655  76.780                                           
  30 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   10              GSM 17:44:42     1051.38  42.92  27-  7-  5  751.421  76.660  77.33                                    
  31 JELIŃSKI ADAM                   1    4              G M 17:46:28     1050.93  44.35   8-  2-  2  752.958  76.550                                           
  32 GUZ TOMASZ                      3   10              G M 17:22:54     1050.72  45.78  33- 11-  5  728.041  76.430                                           
  33 LASKOWSKI STANISŁAW             3   27              G M 17:28:05     1050.06  47.21   4  <  42>  733.028  76.320                                           
  34 PIÓR ZYGMUNT                    1   37              G M 17:47:25     1049.98  48.64   2  <  71>  753.271  76.200                                           
  35 PATOCKI BENEDYKT                1   32              G M 17:48:03     1049.16  50.07  30-  4-  4  753.347  76.090                                           
  36 KACZYŃSKI MARIAN                3   15              GSM 17:29:00     1048.41  51.50   3  <  37>  732.835  75.970  76.78                                    
  37 KACZYŃSKI MARIAN                3   81                  17:29:25     1047.78  52.93   4  <  62>  732.835   0.000                                           
  38 WOŹNIAK JANUSZ                  1   77                  17:45:04     1046.54  54.36   6  <  40>  748.345   0.000                                           
  39 GUZ TOMASZ                      3    4              GSM 17:25:47     1046.36  55.79   2  <  57>  728.041  75.630  76.51                                    
  40 WOŹNIAK JANUSZ                  1   54                  17:45:12     1046.34  57.22   7  <  49>  748.345   0.000                                           
  41 PATOCKI BENEDYKT                1   11              G M 17:50:09     1046.10  58.66   2  <  61>  753.347  75.400                                           
  42 LASKOWSKI STANISŁAW             3   10              GSM 17:30:48     1045.99  60.09   5  <  86>  733.028  75.280  76.23                                    
  43 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1    9              G M 17:50:04     1045.26  61.52   2  <  63>  752.655  75.170                                           
  44 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   10              G M 17:39:06     1045.06  62.95   2  <  58>  741.055  75.050                                           
  45 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   34              G M 17:18:44     1043.95  64.38   6  <  51>  719.006   0.000                                           
  46 GRDEŃ ARTUR                     3   22              GSM 17:26:24     1043.93  65.81  28-  6-  5  726.994  74.820  75.86                                    
  47 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   11              G M 17:49:51     1043.86  67.24   2  <  82>  751.421  74.710                                           
  48 SZYMAŃSKI LESZEK                2    3              G M 17:40:46     1043.68  68.67  22-  1-  1  741.814  74.590                                           
  49 WOŹNIAK JANUSZ                  1   20              GSM 17:47:04     1043.62  70.10   8  <  54>  748.345  74.470  75.59                                    
  50 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1    9              G M 17:46:50     1042.76  71.53   2  <  53>  747.485  74.360                                           
  51 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   37              G M 17:20:57     1040.61  72.96   7  < 123>  719.006   0.000                                           
  52 DYBICH JANUSZ                   2   44              G M 17:52:47     1039.92  74.39  15-  2-  2  751.639  74.130                                           
  53 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1    1              G M 17:49:25     1039.02  75.82   3  < 117>  747.485  74.010                                           
  54 WOŹNIAK JANUSZ                  1    4              G M 17:50:46     1038.26  77.25   9  <  55>  748.345  73.900                                           
  55 WOŹNIAK JANUSZ                  1   92                  17:50:47     1038.24  78.68  10  <  56>  748.345   0.000                                           
  56 WOŹNIAK JANUSZ                  1   45              G M 17:50:49     1038.19  80.11  11  <  72>  748.345   0.000                                           
  57 GUZ TOMASZ                      3   12              G M 17:31:34     1037.74  81.55   3  <  67>  728.041  73.550                                           
  58 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   32              G M 17:44:37     1037.00  82.98   3  <  73>  741.055  73.440                                           
  59 KANTAK BOGUMIŁ                  1    6              G M 17:44:05     1036.57  84.41  13-  2-  2  740.198  73.320                                           
  60 GRDEŃ ARTUR                     3   13              GSM 17:31:47     1035.92  85.84   2  <  77>  726.994  73.210  74.57                                    
  61 PATOCKI BENEDYKT                1   36              G M 17:57:40     1035.29  87.27   3  < 138>  753.347  73.090                                           
  62 KACZYŃSKI MARIAN                3   19              G M 17:38:41     1034.08  88.70   5  <  66>  732.835  72.980                                           
  63 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   17              G M 17:58:09     1033.65  90.13   3  <  95>  752.655  72.860                                           
  64 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   12              GSM 17:57:51     1032.80  91.56  12-  1-  1  751.726  72.750  74.21                                    
  65 BIRNA PIOTR                     3   20              GSM 17:33:57     1032.59  92.99   5          726.889  72.630  74.11                                    
  66 KACZYŃSKI MARIAN                3   49              G M 17:39:43     1032.57  94.42   6  <  87>  732.835  72.520                                           
  67 GUZ TOMASZ                      3   26              GSM 17:36:37     1030.32  95.85   4  <  69>  728.041  72.400  73.93                                    
  68 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   15              G M 17:56:51     1030.17  97.28   8-  1-  1  748.779  72.290                                           
  69 GUZ TOMASZ                      3   21              GSM 17:37:07     1029.59  98.71   5  <  91>  728.041  72.170  73.75                                    
  70 FIERKA PIOTR                    2   14              G M 17:52:38     1026.01 100.14  22-  3-  3  741.427  72.060                                           
  71 PIÓR ZYGMUNT                    1   26              G M 18:04:29     1025.58 101.57   3  <  80>  753.271  71.940                                           
  72 WOŹNIAK JANUSZ                  1    3              GSM 17:59:54     1025.27 103.00  12  <  76>  748.345   0.000  73.47                                    
  73 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   45              G M 17:54:36     1022.71 104.43   4  <  74>  741.055  71.710                                           
  74 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   26              G M 17:54:55     1022.26 105.87   5  < 102>  741.055  71.600                                           
  75 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2    7              G M 18:04:27     1020.80 107.30  12-  1-  1  749.725  71.480                                           
  76 WOŹNIAK JANUSZ                  1    9              G M 18:03:18     1020.52 108.73  13  <  79>  748.345   0.000                                           
  77 GRDEŃ ARTUR                     3    6              G M 17:42:36     1020.20 110.16   3  <  89>  726.994  71.250                                           
  78 KANTAK BOGUMIŁ                  1    2              G M 17:56:40     1018.62 111.59   2          740.198  71.140                                           
  79 WOŹNIAK JANUSZ                  1    2              GSM 18:05:09     1017.95 113.02  14  <  85>  748.345   0.000  72.83                                    
  80 PIÓR ZYGMUNT                    1   46              G M 18:10:24     1017.38 114.45   4  < 109>  753.271  70.910                                           
  81 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   21              GSM 17:50:42     1017.11 115.88   2  < 106>  733.028  70.790  72.64                                    
  82 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   12              G M 18:09:00     1016.81 117.31   3  <  83>  751.421  70.680                                           
  83 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    1              G M 18:09:04     1016.72 118.74   4  <  84>  751.421  70.560                                           
  84 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   26              G M 18:09:24     1016.26 120.17   5  < 121>  751.421  70.450                                           
  85 WOŹNIAK JANUSZ                  1   22              G M 18:06:50     1015.62 121.60  15  <  93>  748.345   0.000                                           
  86 LASKOWSKI STANISŁAW             3   33              GSM 17:51:49     1015.53 123.03   6  < 104>  733.028  70.220  72.18                                    
  87 KACZYŃSKI MARIAN                3   34              G M 17:51:57     1015.08 124.46   7  <  88>  732.835   0.000                                           
  88 KACZYŃSKI MARIAN                3   56                  17:52:18     1014.59 125.89   8  <  90>  732.835   0.000                                           
  89 GRDEŃ ARTUR                     3   57                  17:46:37     1014.48 127.32   4  < 112>  726.994   0.000                                           
  90 KACZYŃSKI MARIAN                3   17              GSM 17:52:49     1013.86 128.76   9  <  98>  732.835   0.000  71.82                                    
  91 GUZ TOMASZ                      3    7              G M 17:48:38     1013.09 130.19   6  <  94>  728.041   0.000                                           
  92 DYBICH JANUSZ                   2   21              G M 18:11:57     1013.06 131.62   2          751.639  69.530                                           
  93 WOŹNIAK JANUSZ                  1   98                  18:09:04     1012.55 133.05  16  < 111>  748.345   0.000                                           
  94 GUZ TOMASZ                      3   14              GSM 17:49:21     1012.08 134.48   7  <  97>  728.041   0.000  71.45                                    
  95 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1    8              G M 18:14:50     1010.50 135.91   4          752.655  69.180                                           
  96 MYKOWSKI TADEUSZ                2   49              G M 18:03:40     1010.46 137.34   2  < 122>  741.344  69.060                                           
  97 GUZ TOMASZ                      3   46              GSM 17:50:47     1010.07 138.77   8  < 103>  728.041   0.000  71.17                                    
  98 KACZYŃSKI MARIAN                3    7              G M 17:56:02     1009.37 140.20  10  < 101>  732.835   0.000                                           
  99 FIERKA PIOTR                    2   16              G M 18:04:38     1009.25 141.63   2  < 133>  741.427  68.720                                           
 100 BURCZYK HENRYK                  3   21              GSM 17:56:38     1008.95 143.06  34-  1-  1  733.138  68.600  70.90                                    
 101 KACZYŃSKI MARIAN                3    9              GSM 17:56:24     1008.86 144.49  11  < 114>  732.835   0.000  70.80                                    
 102 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   27              G M 18:04:40     1008.70 145.92   6  < 128>  741.055   0.000                                           
 103 GUZ TOMASZ                      3   42              G M 17:51:56     1008.46 147.35   9  < 131>  728.041   0.000                                           
 104 LASKOWSKI STANISŁAW             3   64                  17:58:24     1006.35 148.78   7  < 107>  733.028   0.000                                           
 105 JELIŃSKI ADAM                   1   41              G M 18:18:22     1006.14 150.21   2          752.958  68.030                                           
 106 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   49              G M 17:58:34     1006.12 151.65   3          733.028  67.910                                           
 107 LASKOWSKI STANISŁAW             3   43              GSM 17:59:32     1004.79 153.08   8  < 115>  733.028   0.000  70.25                                    
 108 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   12              G M 18:18:30     1004.70 154.51  10-  2-  2  752.014  67.680                                           
 109 PIÓR ZYGMUNT                    1   44              G M 18:19:48     1004.63 155.94   5  < 113>  753.271  67.570                                           
 110 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    5              GSM 18:10:15     1003.16 157.37  23-  4-  3  742.590  67.450  69.98                                    
 111 WOŹNIAK JANUSZ                  1   28              G M 18:16:07     1002.99 158.80  17  < 124>  748.345   0.000                                           
 112 GRDEŃ ARTUR                     3    1              GSM 17:54:52     1002.94 160.23   5  < 140>  726.994  67.220  69.79                                    
 113 PIÓR ZYGMUNT                    1   50              G M 18:22:26     1001.11 161.66   6  < 134>  753.271   0.000                                           
 114 KACZYŃSKI MARIAN                3   16              G M 18:02:18     1000.73 163.09  12  < 120>  732.835   0.000                                           
 115 LASKOWSKI STANISŁAW             3    4              G M 18:02:32     1000.68 164.52   9  < 126>  733.028   0.000                                           
 116 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   14              G M 18:12:37      999.96 165.95   2  < 118>  742.590  66.760                                           
 117 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   20              G M 18:17:53      999.47 167.38   4          747.485  66.650                                           
 118 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    2              GSM 18:13:31      998.75 168.81   3  < 136>  742.590  66.530  69.24                                    
 119 MAZELLA JAN                     1    5              G M 18:20:55      998.71 170.24  16-  1-  1  749.950  66.420                                           
 120 KACZYŃSKI MARIAN                3   21              G M 18:04:05      998.30 171.67  13          732.835   0.000                                           
 121 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    3              G M 18:23:26      997.33 173.10   6  < 135>  751.421   0.000                                           
 122 MYKOWSKI TADEUSZ                2   25              G M 18:13:25      997.21 174.54   3          741.344  66.070                                           
 123 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    5              G M 17:51:04      997.14 175.97   8          719.006   0.000                                           
 124 WOŹNIAK JANUSZ                  1   39              G M 18:20:47      996.75 177.40  18  < 125>  748.345   0.000                                           
 125 WOŹNIAK JANUSZ                  1   72                  18:21:17      996.09 178.83  19  < 127>  748.345   0.000                                           
 126 LASKOWSKI STANISŁAW             3   25              GSM 18:06:36      995.15 180.26  10          733.028   0.000  68.51                                    
 127 WOŹNIAK JANUSZ                  1  101                  18:22:03      995.07 181.69  20  < 137>  748.345   0.000                                           
 128 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   34              G M 18:15:03      994.64 183.12   7  < 129>  741.055   0.000                                           
 129 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   19              G M 18:15:12      994.44 184.55   8  < 130>  741.055   0.000                                           
 130 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    9              G M 18:15:27      994.10 185.98   9          741.055   0.000                                           
 131 GUZ TOMASZ                      3   25              G M 18:02:39      993.71 187.41  10  < 139>  728.041   0.000                                           
 132 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   11              G M 18:26:51      993.61 188.84   2          752.014  64.920                                           
 133 FIERKA PIOTR                    2   25              G M 18:16:15      993.54 190.27   3          741.427  64.810                                           
 134 PIÓR ZYGMUNT                    1   35              G M 18:29:07      992.30 191.70   7          753.271   0.000                                           
 135 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   19              G M 18:27:51      991.52 193.13   7          751.421   0.000                                           
 136 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   65                  18:19:23      990.94 194.56   4          742.590   0.000                                           
 137 WOŹNIAK JANUSZ                  1   33              G M 18:25:47      990.16 195.99  21          748.345   0.000                                           
 138 PATOCKI BENEDYKT                1   23              G M 18:30:56      990.03 197.42   4          753.347  64.230                                           
 139 GUZ TOMASZ                      3   15              G M 18:05:36      989.72 198.86  11          728.041   0.000                                           
 140 GRDEŃ ARTUR                     3   10              GSM 18:04:56      989.20 200.29   6          726.994  64.000  67.22                                    
 -------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                              
 ------------------------------------------------------------------------------ Koniec Konkursów                                                                
 141 KACZYŃSKI MARIAN                3   61                  18:11:44      988.00   0.00  14          732.835   0.000                                           
 142 GUZ TOMASZ                      3    8              G M 18:07:00      987.84   0.00  12          728.041   0.000                                           
 143 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   15              GSM 18:21:54      987.62   0.00   5          742.590   0.000  66.94                                    
 144 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   24              G M 18:20:36      987.28   0.00  10          741.055   0.000                                           
 145 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   18              G M 18:13:03      986.50   0.00   5          733.015   0.000                                           
 146 SZYMAŃSKI LESZEK                2   20              G M 18:22:11      986.21   0.00   2          741.814   0.000                                           
 147 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   31              G M 18:13:19      986.14   0.00   6          733.015   0.000                                           
 148 KACZYŃSKI MARIAN                3    3              G M 18:13:14      986.01   0.00  15          732.835   0.000                                           
 149 FIERKA PIOTR                    2   28              G M 18:22:04      985.85   0.00   4          741.427   0.000                                           
 150 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   23              G M 18:33:36      985.67   0.00   5          752.655   0.000                                           
 151 BIRNA PIOTR                     3    7              G M 18:07:33      985.55   0.00   6          726.889   0.000                                           
 152 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   39              GSM 18:23:55      984.98   0.00   6          742.590   0.000  66.11                                    
 153 KACZYŃSKI MARIAN                3    5              G M 18:14:31      984.31   0.00  16          732.835   0.000                                           
 154 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   19              G M 18:34:03      984.25   0.00   3          752.014   0.000                                           
 155 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    4              G M 18:24:48      983.82   0.00   7          742.590   0.000                                           
 156 GRDEŃ ARTUR                     3   12              GSM 18:09:06      983.62   0.00   7          726.994   0.000  65.75                                    
 157 GRDEŃ ARTUR                     3    3              G M 18:09:55      982.54   0.00   8          726.994   0.000                                           
 158 PATOCKI BENEDYKT                1   38              G M 18:36:59      982.22   0.00   5          753.347   0.000                                           
 159 FIERKA PIOTR                    2   17              G M 18:24:53      982.17   0.00   5          741.427   0.000                                           
 160 PIÓR ZYGMUNT                    1   43              G M 18:37:55      980.93   0.00   8          753.271   0.000                                           
 161 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   25              G M 18:38:02      979.98   0.00   6          752.655   0.000                                           
 162 KANTAK BOGUMIŁ                  1    8              G M 18:25:45      979.42   0.00   3          740.198   0.000                                           
 163 KACZYŃSKI MARIAN                3   23              G M 18:18:15      979.40   0.00  17          732.835   0.000                                           
 164 PATOCKI BENEDYKT                1   22              G M 18:39:32      978.97   0.00   6          753.347   0.000                                           
 165 KACZYŃSKI MARIAN                3    8              G M 18:18:48      978.68   0.00  18          732.835   0.000                                           
 166 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   18              G M 18:05:23      977.73   0.00   9          719.006   0.000                                           
 167 WOŹNIAK JANUSZ                  1    8              G M 18:35:25      977.70   0.00  22          748.345   0.000                                           
 168 GUZ TOMASZ                      3   16              G M 18:14:42      977.63   0.00  13          728.041   0.000                                           
 169 TARGOWSKI GRZEGORZ              2   25              G M 18:35:26      976.06   0.00   5-  0-  0  747.105   0.000                                           
 170 KREZYMON JÓZEF                  1   17              G M 18:38:41      975.62   0.00   3-  0-  0  749.942   0.000                                           
 171 MYKOWSKI TADEUSZ                2   39              G M 18:30:25      974.92   0.00   4          741.344   0.000                                           
 172 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   16              G M 18:38:34      972.57   0.00   5          747.485   0.000                                           
 173 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   38              G M 18:34:39      971.15   0.00   8          742.590   0.000                                           
 174 PIÓR ZYGMUNT                    1   41              G M 18:45:47      970.98   0.00   9          753.271   0.000                                           
 175 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   51                  18:34:55      970.81   0.00   9          742.590   0.000                                           
 -------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów 1:4                                                                
 176 ŻYGOWSKI ZDZISŁAW               1   10              G M 18:43:01      970.69   0.00   5-  0-  0  750.358   0.000                                           
 177 WOŹNIAK JANUSZ                  1    7              G M 18:40:58      970.66   0.00  23          748.345   0.000                                           
 178 DYBICH JANUSZ                   2   28              G M 18:45:01      969.84   0.00   3          751.639   0.000                                           
 179 PIÓR ZYGMUNT                    1   34              G M 18:46:49      969.69   0.00  10          753.271   0.000                                           
 180 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   17              G M 18:36:13      969.17   0.00  10          742.590   0.000                                           
 181 KACZYŃSKI MARIAN                3   65                  18:26:17      969.00   0.00  19          732.835   0.000                                           
 182 JELIŃSKI ADAM                   1   40              G M 18:47:08      968.89   0.00   3          752.958   0.000                                           
 183 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   11              G M 18:47:52      968.17   0.00  17-  0-  0  753.106   0.000                                           
 184 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   25              G M 18:27:56      967.12   0.00   7          733.015   0.000                                           
 185 SZYMAŃSKI LESZEK                2   12              G M 18:37:07      967.02   0.00   3          741.814   0.000                                           
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 10, z dnia 01.07.18 SÖGEL                                    
            Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 1]                           
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    31    5     8   390.56     
              2 BIRNA           PIOTR           3    16    5     5   387.79     
              3 WOŹNIAK         JANUSZ          1    43    5    21   386.29     
              4 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    22    5    10   378.82     
              5 KACZYŃSKI       MARIAN          3    42    5    13   376.17     
              6 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    33    5     9   370.76     
              7 GUZ             TOMASZ          3    33    5    11   370.18     
              8 PIÓR            ZYGMUNT         1    25    5     7   364.09     
              9 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    27    5     7   363.06     
             10 GRDEŃ           ARTUR           3    28    5     6   350.50     
             11 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    26    4     4   313.90     
             12 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    14    4     4   293.99     
             13 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1     9    4     4   293.75     
             14 PATOCKI         BENEDYKT        1    30    4     4   288.81     
             15 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    15    3     3   217.09     
             16 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    19    3     3   212.83     
             17 FIERKA          PIOTR           2    22    3     3   205.59     
             18 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    23    3     4   200.74     
             19 JELIŃSKI        ADAM            1     8    2     2   144.58     
             20 KANTAK          BOGUMIŁ         1    13    2     2   144.46     
             21 DYBICH          JANUSZ          2    15    2     2   143.66     
             22 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    10    2     2   132.60     
             23 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    22    1     1    74.59     
             24 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    12    1     1    72.75     
             25 RÓŻYŃSKI        JERZY           1     8    1     1    72.29     
             26 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    12    1     1    71.48     
             27 BURCZYK         HENRYK          3    34    1     1    68.60     
             28 MAZELLA         JAN             1    16    1     1    66.42     
             29 KREZYMON        JÓZEF           1     3    0     0     0.00     
             30 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    17    0     0     0.00     
             31 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    15    0     0     0.00     
             32 RYDZEWSKI       LESZEK          1     1    0     0     0.00     
             33 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1     5    0     0     0.00     
             34 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2     8    0     0     0.00     
             35 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2     5    0     0     0.00     
             36 WACHOWSKI       ROMAN           2    16    0     0     0.00     
             37 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2     3    0     0     0.00     
             38 DOERING         KAZIMIERZ       3    12    0     0     0.00     
             39 PRABUCKI        ZENON           3     6    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 1]                                                                                                                     
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                 
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                 
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│konk.│punkty │Wkł.%│                                                                 
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                 
    1    1 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   50   2198.40  31.7                                                                 
    2    2 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   50   2175.82  39.0                                                                 
    3    3 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   50   2161.88  31.0                                                                 
    4    5 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   50   2149.20  30.1                                                                 
    5    9 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   50   2136.89  27.2                                                                 
    6    6 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   50   2134.24  35.5                                                                 
    7    8 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  3  5  5  5  5  5  5  5  5  5   48   2130.53  35.6                                                                 
    8   10 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   50   2116.61  22.1                                                                 
    9   14 GRDEŃ           ARTUR           3  4  5  5  4  5  5  5  5  5  5   48   2011.42  20.6                                                                 
   10   13 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4   49   2001.49  16.6                                                                 
   11    4 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3   48   1972.72  25.0                                                                 
   12   12 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5  5  5  5  4  3   47   1906.08  30.0                                                                 
   13    7 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  2   47   1896.22  31.4                                                                 
   14   16 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5  5  5  5  4  5  3   47   1848.56  28.6                                                                 
   15   20 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  4  1  5  5   45   1834.32  28.5                                                                 
   16   18 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  3  4  5  5  5  4  3  5  4   43   1783.52  20.2                                                                 
   17   19 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  4  5  5  5  5  5  5  1  4   44   1771.65  19.3                                                                 
   18   17 FIERKA          PIOTR           2  1  3  5  5  5  4  5  5  5  3   41   1742.61  16.1                                                                 
   19   15 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  4  4  5  5  5  5  5  5  1   44   1720.44  18.0                                                                 
   20   11 BARTOŁD         ADAM            1  5  5  5  5  5  5  5  5  4 --   44   1694.43  28.8                                                                 
   21   21 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5  1  5  5  4  2  1   38   1358.76  20.8                                                                 
   22   25 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5  5  5  5  5  2  2 --  2   36   1288.87  23.1                                                                 
   23   22 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5  4  1  2  2  1   35   1265.06  24.0                                                                 
   24   27 PATOCKI         BENEDYKT        1  3  0  0  2  5  5  0  4  3  4   26   1248.81   8.3                                                                 
   25   24 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5  3  4  4  5  1  1  5  1   34   1231.66  14.1                                                                 
   26   23 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  3  5  2  5  2  4  4  3  0   33   1182.97  15.0                                                                 
   27   26 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  5  5  4  4  5  3  2  1  0   31   1042.68  19.2                                                                 
   28   30 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  2  3  2  2  2  5  0  4  2   27    977.26  12.6                                                                 
   29   28 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  3  3  5  5  0  4  2  5  1  0   28    935.69   9.1                                                                 
   30   29 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5  5  4  5  2  2  0 --  0   28    861.44  12.5                                                                 
   31   31 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5  4  1 -- -- -- --   25    786.79  30.0                                                                 
   32   33 MAZELLA         JAN             1  5  1  1  2  5  3  0  1  2  1   21    781.51   7.4                                                                 
   33   32 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5  5  5  3  1  0  1 --  0   25    739.77  12.8                                                                 
   34   34 LIEC            JAN             1  5  4  3  5  5 -- -- -- -- --   22    688.98  13.7                                                                 
   35   35 PRABUCKI        ZENON           3  3  5  1  1  2  5  3  2  0  0   22    688.26  11.1                                                                 
   36   37 BURCZYK         HENRYK          3  2  2 --  0  1  1  1  5  3  1   16    680.65   5.4                                                                 
   37   44 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  0  1  0  2  0  0  4  2   19    644.07   8.6                                                                 
   38   36 KREZYMON        JÓZEF           1  4  5  3  5  2  1  1  1  0  0   22    641.36  12.2                                                                 
   39   38 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  3  5  3  5 -- -- -- -- --   17    575.42  11.0                                                                 
   40   39 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4  2 -- -- -- -- --   21    570.65  22.8                                                                 
   41   40 GUS             MARCIN          1  5  5  5  5  1 -- -- -- -- --   21    560.21  15.7                                                                 
   42   41 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  1  2  5 --  0  2 -- --   15    559.43  12.5                                                                 
   43   42 SUROWIECKI      MAREK           2  5  0  5  5 --  3 -- -- -- --   18    520.70  11.3                                                                 
   44   43 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5  5  4  1 -- -- -- -- --   20    516.02  27.4                                                                 
   45   45 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  4  1  4  1  4  0  0  0  1  0   15    489.48   4.7                                                                 
   46   46 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  3  5  1  3 -- -- -- -- --   17    479.87  15.3                                                                 
   47   47 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1  1  2  1  2  1  1  1  0   15    461.11  14.0                                                                 
   48   48 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5  3  3  2  0  0 -- -- --   15    419.93   6.7                                                                 
   49   49 SZYCA           JÓZEF           2  5  5  5  2  0 -- -- --  0 --   17    385.71  13.4                                                                 
   50   50 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 -- -- -- -- -- -- --   15    347.33  57.5                                                                 
   51   51 WACHOWSKI       ROMAN           2  2  0  0  1  3  2  1 --  0  0    9    325.29   3.4                                                                 
   52   52 GZELA           ANDRZEJ         1 --  2  3  4 -- -- -- -- -- --    9    252.33  11.1                                                                 
   53   53 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  5  0  2  1  0 --  0 -- -- --    8    169.21   5.1                                                                 
   54   54 GÓRSKI          JAN             1  3 --  1  2 -- --  0 -- -- --    6    155.77   7.7                                                                 
   55   55 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2  1  1  1  0 -- -- -- --    5    149.86   7.9                                                                 
   56   56 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  1  2  1  1  0  0  1 --  0 --    6    141.65   2.9                                                                 
   57   57 DAMPS           ZBIGNIEW        3  2  2  0  2  0  0 -- -- -- --    6    138.77   6.4                                                                 
   58   58 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  3 --  0  0  0  1 -- -- --    7    137.69   7.8                                                                 
   59   59 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --  0  0  0  0 --  0 -- --    4     69.12   3.6                                                                 
   60   60 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 -- -- -- -- -- -- --    3     61.00   5.3                                                                 
   61   61 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  1  0  0  0  0  0  0    1     33.20   0.4                                                                 
   62   62 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0 --  0  0 -- -- --    1     16.84   0.6                                                                 
   63   63 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --  0  0  0  0 --  0 -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   64   64 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0  0  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   65   65 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 10, z dnia 01.07.18 SÖGEL                                    
            Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 2]                    
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 WOŹNIAK         JANUSZ          1    43    5    21   396.65     
              2 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    31    5     8   390.56     
              3 BIRNA           PIOTR           3    16    5     5   387.79     
              4 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    22    5    10   385.84     
              5 KACZYŃSKI       MARIAN          3    42    5    13   379.51     
              6 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    33    5     9   370.76     
              7 GUZ             TOMASZ          3    33    5    11   370.18     
              8 PIÓR            ZYGMUNT         1    25    5     7   364.09     
              9 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    27    5     7   363.06     
             10 GRDEŃ           ARTUR           3    28    5     6   356.37     
             11 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    26    4     4   313.90     
             12 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    14    4     4   293.99     
             13 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1     9    4     4   293.75     
             14 PATOCKI         BENEDYKT        1    30    4     4   288.81     
             15 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    23    4     4   265.20     
             16 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    15    3     3   217.09     
             17 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    19    3     3   212.83     
             18 FIERKA          PIOTR           2    22    3     3   205.59     
             19 JELIŃSKI        ADAM            1     8    2     2   144.58     
             20 KANTAK          BOGUMIŁ         1    13    2     2   144.46     
             21 DYBICH          JANUSZ          2    15    2     2   143.66     
             22 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    10    2     2   132.60     
             23 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    22    1     1    74.59     
             24 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    12    1     1    72.75     
             25 RÓŻYŃSKI        JERZY           1     8    1     1    72.29     
             26 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    12    1     1    71.48     
             27 BURCZYK         HENRYK          3    34    1     1    68.60     
             28 MAZELLA         JAN             1    16    1     1    66.42     
             29 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    17    0     0     0.00     
             30 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2     3    0     0     0.00     
             31 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2     8    0     0     0.00     
             32 DOERING         KAZIMIERZ       3    12    0     0     0.00     
             33 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    15    0     0     0.00     
             34 PRABUCKI        ZENON           3     6    0     0     0.00     
             35 KREZYMON        JÓZEF           1     3    0     0     0.00     
             36 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2     5    0     0     0.00     
             37 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1     5    0     0     0.00     
             38 WACHOWSKI       ROMAN           2    16    0     0     0.00     
             39 RYDZEWSKI       LESZEK          1     1    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 2]                                                                                                              
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                 
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                 
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│konk.│punkty │Wkł.%│                                                                 
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                 
    1    3 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   50   2199.58  31.7                                                                 
    2    2 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   50   2184.59  39.0                                                                 
    3    5 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   50   2181.53  30.1                                                                 
    4    1 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   50   2177.34  31.0                                                                 
    5    7 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  4  5  5  5  5  5  5  5  5  5   49   2154.21  35.6                                                                 
    6    6 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   50   2151.56  35.5                                                                 
    7    9 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   50   2141.25  27.2                                                                 
    8   11 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   50   2121.35  22.1                                                                 
    9    4 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4   49   2059.77  25.0                                                                 
   10   15 GRDEŃ           ARTUR           3  4  5  5  4  5  5  5  5  5  5   48   2022.70  20.6                                                                 
   11   13 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4   49   2016.82  16.6                                                                 
   12   12 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3   48   1962.95  30.0                                                                 
   13    8 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  2   47   1901.30  31.4                                                                 
   14   16 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5  5  5  5  4  5  3   47   1860.53  28.6                                                                 
   15   18 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5  5  5  5  5  5  5  2  4   46   1849.29  19.3                                                                 
   16   20 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  4  1  5  5   45   1834.32  28.5                                                                 
   17   19 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  4  5  5  5  5  4  3  5  4   45   1832.35  20.2                                                                 
   18   17 FIERKA          PIOTR           2  2  3  5  5  5  4  5  5  5  3   42   1765.63  16.1                                                                 
   19   10 BARTOŁD         ADAM            1  5  5  5  5  5  5  5  5  5 --   45   1752.73  28.8                                                                 
   20   14 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  5  4  5  5  5  5  5  5  1   45   1741.49  18.0                                                                 
   21   21 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  4  4  3  0   41   1463.58  15.0                                                                 
   22   22 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5  2  5  5  4  3  1   40   1459.86  20.8                                                                 
   23   28 PATOCKI         BENEDYKT        1  5  1  0  2  5  5  0  4  4  4   30   1354.08   8.3                                                                 
   24   23 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5  3  5  4  5  2  2  5  1   37   1349.39  14.1                                                                 
   25   26 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5  5  5  5  5  2  2 --  2   36   1296.81  23.1                                                                 
   26   24 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5  4  1  2  2  1   35   1275.37  24.0                                                                 
   27   25 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  4  5  5  5  2  4  4  5  1  0   35   1170.65   9.1                                                                 
   28   27 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5  5  5  5  5  3  1 --  0   34   1118.23  12.5                                                                 
   29   29 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  5  5  4  4  5  3  2  1  0   31   1042.68  19.2                                                                 
   30   32 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  2  3  2  2  2  5  0  4  2   27    977.26  12.6                                                                 
   31   30 MAZELLA         JAN             1  5  2  1  4  5  4  0  2  2  1   26    952.36   7.4                                                                 
   32   31 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5  5  2 -- -- -- --   27    882.95  30.0                                                                 
   33   35 BURCZYK         HENRYK          3  2  4 --  0  2  1  1  5  3  1   19    777.23   5.4                                                                 
   34   39 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  0  1  0  2  0  1  5  2   21    752.44   8.6                                                                 
   35   33 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5  5  5  3  1  0  1 --  0   25    743.50  12.8                                                                 
   36   34 LIEC            JAN             1  5  5  3  5  5 -- -- -- -- --   23    710.34  13.7                                                                 
   37   36 PRABUCKI        ZENON           3  3  5  1  1  2  5  3  2  0  0   22    688.26  11.1                                                                 
   38   37 KREZYMON        JÓZEF           1  5  5  3  5  2  1  1  1  0  0   23    660.33  12.2                                                                 
   39   38 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  5  1  5  2  4  1  0  0  2  0   20    660.01   4.7                                                                 
   40   40 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  1  3  5 --  0  2 -- --   16    593.78  12.5                                                                 
   41   41 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  3  5  3  5 -- -- -- -- --   17    575.42  11.0                                                                 
   42   42 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4  2 -- -- -- -- --   21    570.65  22.8                                                                 
   43   43 GUS             MARCIN          1  5  5  5  5  1 -- -- -- -- --   21    560.21  15.7                                                                 
   44   44 SUROWIECKI      MAREK           2  5  1  5  5 --  3 -- -- -- --   19    546.68  11.3                                                                 
   45   45 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5  5  4  1 -- -- -- -- --   20    516.02  27.4                                                                 
   46   46 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  3  5  1  3 -- -- -- -- --   17    479.87  15.3                                                                 
   47   47 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1  1  2  1  2  1  1  1  0   15    461.11  14.0                                                                 
   48   48 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5  3  3  2  0  1 -- -- --   16    453.48   6.7                                                                 
   49   49 SZYCA           JÓZEF           2  5  5  5  3  0 -- -- --  0 --   18    429.19  13.4                                                                 
   50   50 WACHOWSKI       ROMAN           2  3  0  0  1  3  3  2 --  0  0   12    411.65   3.4                                                                 
   51   51 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 -- -- -- -- -- -- --   15    348.97  57.5                                                                 
   52   52 GZELA           ANDRZEJ         1 --  2  3  4 -- -- -- -- -- --    9    252.33  11.1                                                                 
   53   53 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  5  0  2  1  0 --  0 -- -- --    8    169.21   5.1                                                                 
   54   54 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  1  3  1  1  0  0  1 --  0 --    7    158.88   2.9                                                                 
   55   55 GÓRSKI          JAN             1  3 --  1  2 -- --  0 -- -- --    6    155.77   7.7                                                                 
   56   56 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2  1  1  1  0 -- -- -- --    5    149.86   7.9                                                                 
   57   57 DAMPS           ZBIGNIEW        3  2  2  0  2  0  0 -- -- -- --    6    138.77   6.4                                                                 
   58   58 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  3 --  0  0  0  1 -- -- --    7    137.69   7.8                                                                 
   59   59 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --  0  0  0  0 --  0 -- --    4     69.12   3.6                                                                 
   60   60 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 -- -- -- -- -- -- --    3     61.00   5.3                                                                 
   61   61 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  1  0  0  0  0  0  0    1     33.20   0.4                                                                 
   62   62 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0 --  0  0 -- -- --    1     16.84   0.6                                                                 
   63   63 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --  0  0  0  0 --  0 -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   64   64 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0  0  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   65   65 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 

 
                                                                                                                                                                
                       Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [2]                                                                                          
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                            Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,                                                                                               
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    8             G  0   9    591.730  3260.256                                                                       
        2 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   25             G  0   9    732.810  3480.982                                                                       
        3 GRDEŃ           ARTUR          3    1             G  1   9    778.950  3355.536                                                                       
        4 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   19             G  0   9    818.260  3260.256                                                                       
        5 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF      3   21             G  0   9    954.810  3598.579                                                                       
        6 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   21             G  1   8    273.250  2606.891                                                                       
        7 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   14             G  0   8    355.140  2546.386                                                                       
        8 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   45             G  0   8    488.020  3136.756                                                                       
        9 KACZYŃSKI       MARIAN         3   23             G  1   8    711.720  2448.936                                                                       
       10 SZYMAŃSKI       LESZEK         2    3             G  0   8    950.280  3553.837                                                                       
       11 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   15             G  0   7    228.380  2395.701                                                                       
       12 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   20             G  1   7    246.240  1979.504                                                                       
       13 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   23             G  1   7    310.520  2056.121                                                                       
       14 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   11             G  0   7    330.040  2668.592                                                                       
       15 WOŹNIAK         JANUSZ         1   21             G  0   7    348.110  2691.826                                                                       
       16 LASKOWSKI       STANISŁAW      3   10             G  0   7    436.140  2760.455                                                                       
       17 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   32             G  1   7    494.230  2404.526                                                                       
       18 BIRNA           PIOTR          3    1             G  1   7    498.040  2496.670                                                                       
       19 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   10             G  0   7    514.200  2820.723                                                                       
       20 WOŹNIAK         JANUSZ         1   34             G  1   7    521.390  2691.826                                                                       
       21 GUZ             TOMASZ         3   43             G  0   7    540.600  2107.300                                                                       
       22 LASKOWSKI       STANISŁAW      3    9             G  0   7    542.290  2536.889                                                                       
       23 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   24             G  0   7    559.430  2619.365                                                                       
       24 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   26             G  0   7    566.120  2820.723                                                                       
       25 KACZYŃSKI       MARIAN         3   17             G  1   7    567.280  2639.141                                                                       
       26 LASKOWSKI       STANISŁAW      3   27             G  0   7    595.830  3175.763                                                                       
       27 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    9             G  1   7    672.050  2699.515                                                                       
       28 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   15             G  1   7    677.120  2205.043                                                                       
       29 BIRNA           PIOTR          3   22             G  1   7    689.310  2518.718                                                                       
       30 WOŹNIAK         JANUSZ         1   52                0   7    692.080  2766.677                                                                       
       31 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   54             G  1   7    693.350  1981.381                                                                       
       32 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   12             G  1   7    693.910  2673.462                                                                       
       33 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   36             G  1   7    711.060  2051.084                                                                       
       34 DYBICH          JANUSZ         2   47             G  0   7    712.360  2050.728                                                                       
       35 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   25             G  0   7    715.550  2203.168                                                                       
       36 KACZYŃSKI       MARIAN         3    2             G  1   7    731.810  3054.506                                                                       
       37 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   23             G  0   7    750.280  2243.929                                                                       
       38 LASKOWSKI       STANISŁAW      3   25             G  1   7    764.170  2984.021                                                                       
       39 GUZ             TOMASZ         3   21             G  1   7    807.290  3019.945                                                                       
       40 DYBICH          JANUSZ         2   17             G  0   7    820.820  2497.900                                                                       
       41 BARTOŁD         ADAM           1   30             G  0   7    829.160  2036.109                                                                       
       42 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   47             G  1   7    866.020  2701.428                                                                       
       43 KACZYŃSKI       MARIAN         3    5             G  1   7   1119.460  2365.385                                                                       
       44 WOŹNIAK         JANUSZ         1   10             G  0   6    293.640  2633.820