- strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 10, z dnia 01.07.18 SÖGEL                                    
            Sekcja NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 3]                            
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 WOŹNIAK         JANUSZ          1    43    5    20   386.52     
              2 PIÓR            ZYGMUNT         1    25    5     6   362.67     
              3 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    27    5     6   359.53     
              4 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1     9    4     4   293.02     
              5 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    14    4     4   293.01     
              6 PATOCKI         BENEDYKT        1    30    3     3   224.63     
              7 JELIŃSKI        ADAM            1     8    2     2   144.63     
              8 KANTAK          BOGUMIŁ         1    13    2     2   143.05     
              9 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    10    2     2   131.14     
             10 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    12    1     1    71.84     
             11 RÓŻYŃSKI        JERZY           1     8    1     1    71.53     
             12 MAZELLA         JAN             1    16    1     1    65.57     
             13 KREZYMON        JÓZEF           1     3    0     0     0.00     
             14 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    17    0     0     0.00     
             15 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    15    0     0     0.00     
             16 RYDZEWSKI       LESZEK          1     1    0     0     0.00     
             17 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1     5    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 3]                                                                                                                      
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                 
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                 
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│konk.│punkty │Wkł.%│                                                                 
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                 
    1    2 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   50   2178.00  35.6                                                                 
    2    1 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   50   2170.99  33.7                                                                 
    3    5 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5   48   1989.25  33.0                                                                 
    4    4 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  5  5  5  5  5  5  4  5  4   48   1946.09  23.0                                                                 
    5    6 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5  5  5  5  5  5  5  1  4   45   1807.95  21.6                                                                 
    6    3 BARTOŁD         ADAM            1  5  5  5  5  5  5  5  5  4 --   44   1718.85  33.8                                                                 
    7    7 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5  5  4  5  5  5  3  5  1   43   1580.71  19.6                                                                 
    8   10 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5  5  5  5  5  4  2 --  2   38   1375.74  25.6                                                                 
    9    9 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5  4  3  3  1  1   37   1346.20  25.5                                                                 
   10   11 PATOCKI         BENEDYKT        1  3  3  0  2  5  5  3  4  3  3   31   1341.73  10.3                                                                 
   11    8 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  2  5  2  5  5  3  0   37   1331.35  16.8                                                                 
   12   12 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  3  4  2  5  2  5  1  4  2   33   1233.18  15.3                                                                 
   13   13 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5  5  5  5  1  3  1 --  0   30    956.78  18.2                                                                 
   14   15 MAZELLA         JAN             1  5  1  1  2  5  3  0  1  2  1   21    791.32   8.4                                                                 
   15   20 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  2  1  1  2  0  0  4  2   22    746.81  10.5                                                                 
   16   14 LIEC            JAN             1  5  5  4  5  5 -- -- -- -- --   24    741.39  14.1                                                                 
   17   16 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  2  2  5 --  0  4 -- --   18    694.65  13.4                                                                 
   18   17 KREZYMON        JÓZEF           1  4  5  4  5  2  1  1  1  0  0   23    681.94  13.1                                                                 
   19   18 GUS             MARCIN          1  5  5  5  5  3 -- -- -- -- --   23    672.45  18.3                                                                 
   20   19 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  5  5  4  5 -- -- -- -- --   20    651.76  16.9                                                                 
   21   21 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1  2  2  1  2  1  2  1  0   17    545.21  15.8                                                                 
   22   22 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5  5  4  1 -- -- -- -- --   20    527.46  27.4                                                                 
   23   23 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  5  5  1  3 -- -- -- -- --   19    522.63  14.2                                                                 
   24   24 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5  3  3  2  0  2 -- -- --   17    496.89   8.8                                                                 
   25   25 GZELA           ANDRZEJ         1 --  3  3  4 -- -- -- -- -- --   10    275.28  12.3                                                                 
   26   26 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  3  0  4  2  0 --  0 -- -- --    9    222.43   5.1                                                                 
   27   27 GÓRSKI          JAN             1  3 --  1  2 -- --  0 -- -- --    6    158.19   7.7                                                                 
   28   28 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2  1  1  1  0 -- -- -- --    5    152.89   7.9                                                                 
   29   29 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --  1  0  0  0 --  0 -- --    5     93.05   4.5                                                                 
   30   30 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  1  1  0  0  0  0  0    2     82.23   0.9                                                                 
   31   31 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --  0  0  0  0 --  0 -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   32   32 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0  0  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 10, z dnia 01.07.18 SÖGEL                                    
            Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 4]                     
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 WOŹNIAK         JANUSZ          1    43    5    20   396.55     
              2 PIÓR            ZYGMUNT         1    25    5     6   362.67     
              3 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    27    5     6   359.53     
              4 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1     9    4     4   293.02     
              5 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    14    4     4   293.01     
              6 PATOCKI         BENEDYKT        1    30    3     3   224.63     
              7 JELIŃSKI        ADAM            1     8    2     2   144.63     
              8 KANTAK          BOGUMIŁ         1    13    2     2   143.05     
              9 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    10    2     2   131.14     
             10 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    12    1     1    71.84     
             11 RÓŻYŃSKI        JERZY           1     8    1     1    71.53     
             12 MAZELLA         JAN             1    16    1     1    65.57     
             13 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    17    0     0     0.00     
             14 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    15    0     0     0.00     
             15 KREZYMON        JÓZEF           1     3    0     0     0.00     
             16 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1     5    0     0     0.00     
             17 RYDZEWSKI       LESZEK          1     1    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 4]                                                                                                               
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                 
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                 
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│konk.│punkty │Wkł.%│                                                                 
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                 
    1    2 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   50   2205.05  35.6                                                                 
    2    1 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   50   2181.02  33.7                                                                 
    3    5 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5   48   1989.25  33.0                                                                 
    4    4 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  5  5  5  5  5  5  4  5  4   48   1954.44  23.0                                                                 
    5    8 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5  5  5  5  5  5  5  2  4   46   1869.33  21.6                                                                 
    6    3 BARTOŁD         ADAM            1  5  5  5  5  5  5  5  5  5 --   45   1775.48  33.8                                                                 
    7    6 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5  5  5  5  5  5  4  5  1   45   1670.90  19.6                                                                 
    8    7 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  5  5  3  0   43   1579.49  16.8                                                                 
    9   10 PATOCKI         BENEDYKT        1  5  5  1  2  5  5  3  4  4  3   37   1487.08  10.3                                                                 
   10    9 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5  4  5  3  1  1   39   1423.39  25.5                                                                 
   11   11 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5  5  5  5  5  4  2 --  2   38   1382.96  25.6                                                                 
   12   12 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  3  4  2  5  2  5  1  4  2   33   1233.18  15.3                                                                 
   13   14 MAZELLA         JAN             1  5  2  1  4  5  4  0  3  2  1   27   1016.83   8.4                                                                 
   14   13 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5  5  5  5  1  4  1 --  0   31    994.47  18.2                                                                 
   15   17 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  2  1  1  2  0  1  5  2   24    854.71  10.5                                                                 
   16   15 LIEC            JAN             1  5  5  4  5  5 -- -- -- -- --   24    747.87  14.1                                                                 
   17   16 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  2  3  5 --  0  4 -- --   19    729.35  13.4                                                                 
   18   18 KREZYMON        JÓZEF           1  5  5  4  5  2  1  1  1  0  0   24    701.34  13.1                                                                 
   19   19 GUS             MARCIN          1  5  5  5  5  3 -- -- -- -- --   23    672.45  18.3                                                                 
   20   20 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  5  5  4  5 -- -- -- -- --   20    651.76  16.9                                                                 
   21   21 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1  2  2  1  2  1  2  1  0   17    545.21  15.8                                                                 
   22   22 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5  3  3  2  0  3 -- -- --   18    533.55   8.8                                                                 
   23   23 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5  5  4  1 -- -- -- -- --   20    527.46  27.4                                                                 
   24   24 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  5  5  1  3 -- -- -- -- --   19    522.63  14.2                                                                 
   25   25 GZELA           ANDRZEJ         1 --  3  3  4 -- -- -- -- -- --   10    275.28  12.3                                                                 
   26   26 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  3  0  4  2  0 --  0 -- -- --    9    222.43   5.1                                                                 
   27   27 GÓRSKI          JAN             1  3 --  1  2 -- --  0 -- -- --    6    158.19   7.7                                                                 
   28   28 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2  1  1  1  0 -- -- -- --    5    152.89   7.9                                                                 
   29   29 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --  1  0  0  0 --  0 -- --    5     93.05   4.5                                                                 
   30   30 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  1  1  0  0  0  0  0    2     82.23   0.9                                                                 
   31   31 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --  0  0  0  0 --  0 -- --    0      0.00   0.0                                                                 
   32   32 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0  0  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                 

 
                                                                                                                                                                
                        Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [4]                                                                                          
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                            Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,                                                                                               
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   21             G  1   8    150.830  2606.891                                                                       
        2 WOŹNIAK         JANUSZ         1   34             G  1   8    609.080  3018.177                                                                       
        3 WOŹNIAK         JANUSZ         1    3             G  1   8    796.240  3023.070                                                                       
        4 BARTOŁD         ADAM           1   30             G  0   8    797.510  2584.069                                                                       
        5 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   23             G  1   7    213.690  2056.121                                                                       
        6 WOŹNIAK         JANUSZ         1   21             G  0   7    255.200  2691.826                                                                       
        7 WOŹNIAK         JANUSZ         1   10             G  0   7    479.180  3183.778                                                                       
        8 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   12             G  1   7    587.230  2673.462                                                                       
        9 WOŹNIAK         JANUSZ         1   52                0   7    599.250  2766.677                                                                       
       10 WOŹNIAK         JANUSZ         1   18             G  1   7    606.630  3113.820                                                                       
       11 BARTOŁD         ADAM           1    8             G  1   7    754.300  2036.109                                                                       
       12 ARMATOWSKI      GRZEGORZ       1   22             G  1   7    807.410  2760.579                                                                       
       13 WOŹNIAK         JANUSZ         1   22             G  0   7    913.360  3183.778                                                                       
       14 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW      1   36             G  0   7    969.370  2890.562                                                                       
       15 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   29             G  1   6    202.710  1505.351