- strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 10, z dnia 01.07.18 S™GEL                                    
            Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 7]           
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    31    5     7   384.61     
              2 BIRNA           PIOTR           3    16    5     5   383.39     
              3 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    22    5     8   370.17     
              4 KACZYŃSKI       MARIAN          3    42    5    11   365.23     
              5 GUZ             TOMASZ          3    33    5     9   357.84     
              6 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    26    4     4   311.07     
              7 GRDEŃ           ARTUR           3    28    4     5   276.31     
              8 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    15    3     3   211.08     
              9 BURCZYK         HENRYK          3    34    1     1    65.85     
             10 DOERING         KAZIMIERZ       3    12    0     0     0.00     
             11 PRABUCKI        ZENON           3     6    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 7]                                                                                                     
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                 
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                 
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│konk.│punkty │Wkł.%│                                                                 
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                 
    1    1 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   50   2192.84  29.3                                                                 
    2    2 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   50   2153.58  31.1                                                                 
    3    5 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   50   2120.06  26.2                                                                 
    4    3 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   50   2118.16  31.2                                                                 
    5    4 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   50   2098.46  19.6                                                                 
    6    7 GRDEŃ           ARTUR           3  5  5  5  4  5  5  5  5  5  4   48   1940.50  19.7                                                                 
    7    6 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5  5  5  5  4  3   47   1888.67  28.4                                                                 
    8    8 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5  5  5  3  5  4   47   1881.90  16.0                                                                 
    9    9 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  4  5  4  4  2  2  0 --  0   26    792.27  12.0                                                                 
   10   11 BURCZYK         HENRYK          3  3  2 --  0  1  1  0  3  3  1   14    550.44   4.6                                                                 
   11   10 PRABUCKI        ZENON           3  4  3  1  0  1  5  2  2  0  0   18    549.46   7.7                                                                 
   12   12 DAMPS           ZBIGNIEW        3  2  2  0  2  0  0 -- -- -- --    6    139.96   6.4                                                                 
   13   13 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  1  2  1  0  0  0  0 --  0 --    4     76.59   2.1                                                                 

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 10, z dnia 01.07.18 S™GEL                                    
            Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z całości na spisie [ 8]    
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    31    5     7   384.61     
              2 BIRNA           PIOTR           3    16    5     5   383.39     
              3 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    22    5     8   376.93     
              4 KACZYŃSKI       MARIAN          3    42    5    11   368.31     
              5 GUZ             TOMASZ          3    33    5     9   357.84     
              6 GRDEŃ           ARTUR           3    28    5     5   344.00     
              7 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    26    4     4   311.07     
              8 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    15    3     3   211.08     
              9 BURCZYK         HENRYK          3    34    1     1    65.85     
             10 DOERING         KAZIMIERZ       3    12    0     0     0.00     
             11 PRABUCKI        ZENON           3     6    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z całości na spisie [ 8]                                                                                              
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                 
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                 
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│konk.│punkty │Wkł.%│                                                                 
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                 
    1    1 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   50   2193.97  29.3                                                                 
    2    2 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   50   2161.72  31.1                                                                 
    3    3 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   50   2137.26  31.2                                                                 
    4    5 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   50   2126.20  26.2                                                                 
    5    4 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   50   2104.75  19.6                                                                 
    6    7 GRDEŃ           ARTUR           3  5  5  5  4  5  5  5  5  5  5   49   2014.66  19.7                                                                 
    7    6 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3   48   1948.67  28.4                                                                 
    8    8 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5  5  5  3  5  4   47   1899.10  16.0                                                                 
    9    9 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5  5  5  5  4  3  1 --  0   33   1075.41  12.0                                                                 
   10   10 BURCZYK         HENRYK          3  3  4 --  0  2  1  0  5  3  1   19    741.41   4.6                                                                 
   11   11 PRABUCKI        ZENON           3  4  3  1  0  1  5  2  2  0  0   18    549.46   7.7                                                                 
   12   12 DAMPS           ZBIGNIEW        3  2  2  0  2  0  0 -- -- -- --    6    139.96   6.4                                                                 
   13   13 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  1  3  1  0  0  0  0 --  0 --    5     93.57   2.1                                                                 

 
                                                                                                                                                                
               Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z całości na spisie [8]                                                                                  
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                            Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,                                                                                               
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   25             G  0   9    845.850  3480.982                                                                       
        2 GRDEŃ           ARTUR          3    1             G  1   9    849.590  3355.536                                                                       
        3 KACZYŃSKI       MARIAN         3   23             G  1   8    680.810  2448.936                                                                       
        4 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF      3   21             G  0   8    863.860  3067.734                                                                       
        5 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   14             G  0   7    155.550  2252.043                                                                       
        6 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   11             G  0   7    358.850  2252.043                                                                       
        7 LASKOWSKI       STANISŁAW      3   10             G  0   7    520.920  2760.455                                                                       
        8 LASKOWSKI       STANISŁAW      3    9             G  0   7    603.920  2536.889                                                                       
        9 KACZYŃSKI       MARIAN         3   17             G  1   7    646.370  2639.141                                                                       
       10 LASKOWSKI       STANISŁAW      3   27             G  0   7    700.230  3175.763                                                                       
       11 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   23             G  0   7    849.610  2243.929                                                                       
       12 GUZ             TOMASZ         3   21             G  1   7    927.010  3019.945                                                                       
       13 BIRNA           PIOTR          3    1             G  1   6    330.120  2387.354