- strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  9, z dnia 24.06.18 BAD OLDESLOE                             
            Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 5]                          
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    71    5    20   292.73     
              2 DYBICH          JANUSZ          2    35    5    12   285.12     
              3 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    59    5    13   284.96     
              4 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    42    5     7   284.44     
              5 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    38    5     8   262.47     
              6 FIERKA          PIOTR           2    24    5     5   262.31     
              7 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    15    2     3   117.97     
              8 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    23    1     1    57.30     
              9 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2     8    1     2    56.45     
             10 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2     9    1     1    51.04     
             11 SZYCA           JÓZEF           2     6    0     0     0.00     
             12 WACHOWSKI       ROMAN           2    30    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 5]                                                                                                                    
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                    
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                    
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                    
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                    
    1    1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1803.20  36.8                                                                    
    2    2 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1768.22  23.3                                                                    
    3    3 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1741.55  29.6                                                                    
    4    4 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5  5  5  5  4  5   44   1621.52  27.2                                                                    
    5    5 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  2  1  5  5  5  5  5  5   38   1534.46  17.3                                                                    
    6    6 FIERKA          PIOTR           2  1  2  3  5  5  5  5  5  5   36   1494.08  14.0                                                                    
    7    7 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5  1  5  5  4  2   37   1272.85  18.1                                                                    
    8    8 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  3  2  5  5  0  5  1  5  1   27    908.08   8.8                                                                    
    9    9 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  3  1  4  4  5  2  2  1   24    871.65  15.2                                                                    
   10   10 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5  4  1 -- -- --   25    778.54  25.9                                                                    
   11   11 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4  2 -- -- -- --   21    558.30  19.7                                                                    
   12   12 SUROWIECKI      MAREK           2  5  0  5  5 --  4 -- -- --   19    546.17  10.6                                                                    
   13   15 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  4  0  0  1  4  0  0  0  1   10    372.58   3.3                                                                    
   14   13 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 -- -- -- -- -- --   15    345.04  54.1                                                                    
   15   14 SZYCA           JÓZEF           2  4  5  4  2  0 -- -- --  0   15    332.65  10.0                                                                    
   16   16 WACHOWSKI       ROMAN           2  2  0  0  1  2  3  1 --  0    9    308.13   3.2                                                                    
   17   17 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  1 --  0  0  0  0 -- --    4     70.49   4.4                                                                    
   18   18 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 -- -- -- -- -- --    3     58.31   5.3                                                                    
   19   19 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0 --  0  0 -- --    1     16.53   0.6                                                                    
   20   20 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                    

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  9, z dnia 24.06.18 BAD OLDESLOE                             
            Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [ 6]                   
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    59    5    13   292.90     
              2 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    71    5    20   292.73     
              3 DYBICH          JANUSZ          2    35    5    12   285.12     
              4 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    42    5     7   284.44     
              5 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    38    5     8   271.44     
              6 FIERKA          PIOTR           2    24    5     5   262.31     
              7 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    15    3     3   169.18     
              8 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2     8    2     2   111.89     
              9 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    23    1     1    57.30     
             10 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2     9    1     1    51.04     
             11 SZYCA           JÓZEF           2     6    0     0     0.00     
             12 WACHOWSKI       ROMAN           2    30    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [ 6]                                                                                                             
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                    
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                    
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                    
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                    
    1    1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1816.97  36.8                                                                    
    2    2 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1790.57  23.3                                                                    
    3    3 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1749.30  29.6                                                                    
    4    4 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5  5  5  5  4  5   44   1634.86  27.2                                                                    
    5    6 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  3  1  5  5  5  5  5  5   39   1554.62  17.3                                                                    
    6    5 FIERKA          PIOTR           2  2  2  4  5  5  5  5  5  5   38   1540.71  14.0                                                                    
    7    7 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5  1  5  5  4  3   38   1325.35  18.1                                                                    
    8    8 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  4  5  5  5  1  5  3  5  1   34   1105.13   8.8                                                                    
    9    9 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5  5  2 -- -- --   27    878.01  25.9                                                                    
   10   10 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  3  1  4  4  5  2  2  1   24    871.65  15.2                                                                    
   11   11 SUROWIECKI      MAREK           2  5  1  5  5 --  4 -- -- --   20    571.00  10.6                                                                    
   12   12 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4  2 -- -- -- --   21    558.30  19.7                                                                    
   13   14 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  5  0  0  2  4  1  0  0  2   14    518.60   3.3                                                                    
   14   13 SZYCA           JÓZEF           2  5  5  5  3  0 -- -- --  0   18    415.71  10.0                                                                    
   15   15 WACHOWSKI       ROMAN           2  3  0  0  1  2  4  1 --  0   11    362.20   3.2                                                                    
   16   16 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 -- -- -- -- -- --   15    347.97  54.1                                                                    
   17   17 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  1 --  0  0  0  0 -- --    4     70.49   4.4                                                                    
   18   18 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 -- -- -- -- -- --    3     58.31   5.3                                                                    
   19   19 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0 --  0  0 -- --    1     16.53   0.6                                                                    
   20   20 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                    

 
                                                                                                                                                                
                       Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [6]                                                                                         
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                              Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,                                                                                                
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    8             G  0   8    688.950  2519.201                                                                       
        2 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   19             G  0   8    752.550  2519.201                                                                       
        3 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   15             G  0   7    273.530  2395.701                                                                       
        4 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   20             G  1   7    280.480  1979.504                                                                       
        5 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   45             G  0   7    477.960  2395.701                                                                       
        6 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   24             G  0   7    623.640  2619.365                                                                       
        7 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   15             G  1   7    838.690  2205.043                                                                       
        8 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   54             G  1   7    866.680  1981.381                                                                       
        9 DYBICH          JANUSZ         2   17             G  0   7    929.900  2497.900                                                                       
       10 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   88                1   6    480.210  1663.471