PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  9                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  BAD OLDESLOE z dnia 24.06.18                     
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:47:49.3 N 10:20:11.9 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  542.375 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   39                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1223                           
      5.Ilość konkursów.......................:  245                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1340.46                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1060.06                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,06,01                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:13,59,22                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 53 min. 21 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :POCHMURNO                                            
        w miejscu przylotu:POCHMURNO                                            
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  60.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 1]                         
            Lot do MP w kat.B, C.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ NOWE                    │   16   │  449   │   92  │20.49│      
          │ 2  │ SKÓRCZ                  │   12   │  360   │   71  │19.72│      
          │ 3  │ LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE   │   11   │  414   │   82  │19.81│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   39   │ 1223   │  245  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                         
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr  9. Lot do MP w kat.B, C.                                                                                  
                                     z lotu BAD OLDESLOE, w dniu 24.06.18                                                                                       
┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬───────┐                                  
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │PUNKTY │                                  
│   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │  GMP  │                                  
└───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴───────┘                                  
   1 LASKOWSKI STANISŁAW             3   26              GSM 12:06:01     1340.46   0.82  43- 13-  5  530.845  60.000  60.00                                    
   2 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   29              G M 12:04:43     1312.45   1.64  33- 11-  5  518.047  59.950                                           
   3 PIÓR ZYGMUNT                    1   37              G M 12:37:18     1296.15   2.45  34- 13-  5  553.846  59.900                                           
   4 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   46              G M 12:26:34     1295.58   3.27  71- 19-  5  539.697  59.850                                           
   5 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    9              GSM 12:35:24     1294.71   4.09  65- 17-  5  550.770  59.800  59.84                                    
   6 GUZ TOMASZ                      3   11              GSM 12:16:59     1291.63   4.91  62- 11-  5  525.670  59.750  59.80                                    
   7 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   29              GSM 12:21:06     1291.28   5.72  35-  5-  4  530.845  59.700  59.76                                    
   8 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   61                  12:31:24     1280.89   6.54  59- 13-  5  539.767   0.000                                           
   9 BIRNA PIOTR                     3    8              GSM 12:23:18     1270.96   7.36  36- 10-  5  525.287  59.610  59.69                                    
  10 LASKOWSKI STANISŁAW             3   37              G M 12:28:14     1269.26   8.18   2  <  12>  530.845  59.560                                           
  11 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   10              GSM 12:28:26     1268.74   8.99  56-  8-  5  530.881  59.510  59.61                                    
  12 LASKOWSKI STANISŁAW             3   10              GSM 12:28:36     1268.14   9.81   3  <  31>  530.845  59.460  59.57                                    
  13 PATOCKI BENEDYKT                1   38              G M 12:47:26     1266.54  10.63  43-  4-  3  554.026  59.410                                           
  14 WOŹNIAK JANUSZ                  1   10              GSM 12:45:56     1261.56  11.45  62- 20-  5  549.958  59.360  59.49                                    
  15 WOŹNIAK JANUSZ                  1   49              G M 12:46:11     1260.84  12.26   2  <  16>  549.958  59.310                                           
  16 WOŹNIAK JANUSZ                  1   34              GSM 12:48:56     1252.94  13.08   3  <  23>  549.958  59.260  59.41                                    
  17 GRDEŃ ARTUR                     3   26              G M 12:29:19     1252.84  13.90  29-  7-  5  525.337  59.210                                           
  18 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   10              G M 12:43:48     1244.12  14.72   2  <  22>  539.697  59.160                                           
  19 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2    7              G M 12:52:14     1237.09  15.54  15-  3-  2  547.082  59.110                                           
  20 JELIŃSKI ADAM                   1   33              G M 12:57:32     1236.86  16.35  12-  5-  4  553.538  59.070                                           
  21 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   78                  12:48:40     1230.47  17.17   2  <  40>  539.767   0.000                                           
  22 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   11              GSM 12:48:45     1230.08  17.99   3  <  46>  539.697  58.970  59.17                                    
  23 WOŹNIAK JANUSZ                  1   72                  12:59:09     1224.44  18.81   4  <  27>  549.958   0.000                                           
  24 DYBICH JANUSZ                   2   11              G M 12:58:58     1224.38  19.62  35- 12-  5  549.705  58.870                                           
  25 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   25              GSM 12:33:21     1223.69  20.44   2  <  33>  518.047  58.820  59.06                                    
  26 PIÓR ZYGMUNT                    1   44              G M 13:03:59     1219.97  21.26   2  <  72>  553.846  58.770                                           
  27 WOŹNIAK JANUSZ                  1  102                  13:00:56     1219.60  22.08   5  <  28>  549.958   0.000                                           
  28 WOŹNIAK JANUSZ                  1   35              G M 13:00:59     1219.46  22.89   6  <  58>  549.958  58.670                                           
  29 BARTOŁD ADAM                    1   19              G M 12:59:31     1219.00  23.71  28-  5-  4  547.960  58.620                                           
  30 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   55                  13:01:07     1217.17  24.53  18-  2-  1  549.086   0.000                                           
  31 LASKOWSKI STANISŁAW             3   27              G M 12:46:10     1217.07  25.35   4  <  41>  530.845  58.520                                           
  32 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   15              G M 13:03:36     1214.22  26.17   2  <  36>  550.770  58.480                                           
  33 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    4              G M 12:37:08     1212.85  26.98   3  <  42>  518.047  58.430                                           
  34 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   40              G M 12:48:16     1211.24  27.80   2  <  78>  530.845  58.380                                           
  35 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   11              G M 13:05:10     1210.39  28.62  38-  8-  5  550.927  58.330                                           
  36 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1  106                  13:05:35     1208.93  29.44   3  <  37>  550.770   0.000                                           
  37 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   13              G M 13:05:49     1208.32  30.25   4  <  45>  550.770  58.230                                           
  38 KACZYŃSKI MARIAN                3   56                  12:49:27     1207.64  31.07  51- 14-  5  530.697   0.000                                           
  39 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   22              G M 13:08:22     1207.54  31.89  31-  6-  5  553.494  58.130                                           
  40 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   17              G M 12:57:13     1206.95  32.71   3  <  55>  539.767  58.080                                           
  41 LASKOWSKI STANISŁAW             3   21              G M 12:49:53     1206.79  33.52   5  <  64>  530.845  58.030                                           
  42 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   38              G M 12:39:32     1206.07  34.34   4  <  43>  518.047  57.980                                           
  43 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   11              GSM 12:39:35     1205.93  35.16   5  <  53>  518.047  57.930  58.35                                    
  44 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   18              G M 13:09:35     1204.34  35.98   2  <  95>  553.494  57.890                                           
  45 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   52                  13:07:56     1202.73  36.79   5  <  60>  550.770   0.000                                           
  46 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   25              G M 12:59:27     1200.79  37.61   4  < 115>  539.697  57.790                                           
  47 BARTOŁD ADAM                    1   48              G M 13:06:28     1200.44  38.43   2  <  56>  547.960  57.740                                           
  48 BIRNA PIOTR                     3   12              G M 12:47:37     1200.34  39.25   2  <  57>  525.287  57.690                                           
  49 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   23              G M 13:06:08     1199.39  40.07   2  < 185>  547.082  57.640                                           
  50 FIERKA PIOTR                    2   25              G M 13:00:45     1197.11  40.88  24-  5-  5  539.599  57.590                                           
  51 SZYMAŃSKI LESZEK                2    1              G M 13:01:00     1196.69  41.70  42-  7-  5  539.705  57.540                                           
  52 BURCZYK HENRYK                  3    9              G M 12:53:48     1196.51  42.52  35-  3-  3  531.012  57.490                                           
  53 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   21              GSM 12:43:00     1196.41  43.34   6  <  92>  518.047   0.000  57.95                                    
  54 DYBICH JANUSZ                   2   33              G M 13:10:03     1194.88  44.15   2  <  69>  549.705  57.390                                           
  55 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   18              G M 13:02:04     1194.00  44.97   4  <  86>  539.767  57.340                                           
  56 BARTOŁD ADAM                    1   26              G M 13:09:00     1193.81  45.79   3  < 171>  547.960  57.300                                           
  57 BIRNA PIOTR                     3   20              GSM 12:50:37     1192.16  46.61   3  < 100>  525.287  57.250  57.80                                    
  58 WOŹNIAK JANUSZ                  1   48              G M 13:11:21     1192.06  47.42   7  <  61>  549.958  57.200                                           
  59 GRDEŃ ARTUR                     3   11              GSM 12:50:43     1192.01  48.24   2  < 135>  525.337  57.150  57.72                                    
  60 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   11              G M 13:12:21     1191.24  49.06   6  <  65>  550.770  57.100                                           
  61 WOŹNIAK JANUSZ                  1   21              GSM 13:12:06     1190.13  49.88   8  <  62>  549.958   0.000  57.64                                    
  62 WOŹNIAK JANUSZ                  1    3              GSM 13:12:07     1190.09  50.70   9  <  71>  549.958   0.000  57.60                                    
  63 GUZ TOMASZ                      3    7              G M 12:51:45     1189.97  51.51   2  <  80>  525.670  56.950                                           
  64 LASKOWSKI STANISŁAW             3   35              G M 12:56:10     1189.79  52.33   6  < 116>  530.845   0.000                                           
  65 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    5              G M 13:13:24     1188.54  53.15   7  <  68>  550.770  56.850                                           
  66 MAZELLA JAN                     1    5              G M 13:13:55     1188.41  53.97  33-  2-  2  551.324  56.800                                           
  67 SZYMAŃSKI LESZEK                2   12              G M 13:04:39     1187.08  54.78   2  <  93>  539.705  56.750                                           
  68 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   34              G M 13:14:19     1186.20  55.60   8  <  70>  550.770   0.000                                           
  69 DYBICH JANUSZ                   2   45              G M 13:13:47     1185.26  56.42   3  < 106>  549.705  56.660                                           
  70 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   10              GSM 13:14:44     1185.13  57.24   9  <  77>  550.770   0.000  57.29                                    
  71 WOŹNIAK JANUSZ                  1   18              G M 13:14:13     1184.70  58.05  10  <  91>  549.958   0.000                                           
  72 PIÓR ZYGMUNT                    1   49              G M 13:17:59     1183.47  58.87   3  <  79>  553.846  56.510                                           
  73 KACZYŃSKI MARIAN                3   17              GSM 12:59:30     1180.64  59.69   2  <  75>  530.697  56.460  57.17                                    
  74 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   19              G M 13:18:23     1179.73  60.51  15-  4-  4  552.565  56.410                                           
  75 KACZYŃSKI MARIAN                3   58                  13:00:26     1178.19  61.32   3  <  82>  530.697   0.000                                           
  76 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   47              G M 13:09:03     1177.84  62.14  23-  1-  1  540.689  56.310                                           
  77 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   88                  13:17:54     1177.11  62.96  10  < 102>  550.770   0.000                                           
  78 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   21              G M 13:01:08     1176.69  63.78   3  <  94>  530.845  56.210                                           
  79 PIÓR ZYGMUNT                    1   25              G M 13:21:00     1175.89  64.60   4  <  89>  553.846  56.160                                           
  80 GUZ TOMASZ                      3    8              GSM 12:57:13     1175.43  65.41   3  < 131>  525.670  56.110  56.89                                    
  81 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   18              G M 13:02:01     1174.47  66.23   2  <  83>  530.881  56.070                                           
  82 KACZYŃSKI MARIAN                3   40              G M 13:02:26     1172.98  67.05   4  < 104>  530.697  56.020                                           
  83 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    1              G M 13:02:38     1172.87  67.87   3  <  88>  530.881  55.970                                           
  84 PATOCKI BENEDYKT                1   19              G M 13:22:31     1172.50  68.68   2  < 189>  554.026  55.920                                           
  85 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   24              G M 13:23:00     1170.69  69.50  21-  3-  3  553.738  55.870                                           
  86 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    1              G M 13:11:26     1169.76  70.32   5  <  99>  539.767  55.820                                           
  87 BURCZYK HENRYK                  3   21              G M 13:04:03     1169.50  71.14   2  < 239>  531.012  55.770                                           
  88 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    8              G M 13:04:13     1168.78  71.95   4  < 150>  530.881  55.720                                           
  89 PIÓR ZYGMUNT                    1   36              G M 13:23:55     1168.66  72.77   5  < 108>  553.846  55.670                                           
  90 MYKOWSKI TADEUSZ                2   22                  13:12:25     1167.69  73.59  38-  8-  5  539.959   0.000                                           
  91 WOŹNIAK JANUSZ                  1   77                  13:21:44     1165.82  74.41  11  < 129>  549.958   0.000                                           
  92 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   35              G M 12:54:39     1165.07  75.22   7  < 124>  518.047   0.000                                           
  93 SZYMAŃSKI LESZEK                2    9              G M 13:14:01     1163.12  76.04   3  < 103>  539.705  55.480                                           
  94 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   46              GSM 13:06:25     1163.07  76.86   4  < 229>  530.845  55.430  56.34                                    
  95 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1    8              G M 13:26:31     1161.54  77.68   3  < 114>  553.494  55.380                                           
  96 MYKOWSKI TADEUSZ                2   25              G M 13:14:59     1161.24  78.50   2  < 164>  539.959  55.330                                           
  97 TARGOWSKI GRZEGORZ              2   25              G M 13:21:30     1160.85  79.31   8-  2-  1  547.341  55.280                                           
  98 JELIŃSKI ADAM                   1   16              G M 13:27:02     1160.38  80.13   2  < 194>  553.538  55.230                                           
  99 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    6              G M 13:15:16     1160.12  80.95   6  < 119>  539.767  55.180                                           
 100 BIRNA PIOTR                     3   28              G M 13:03:16     1158.89  81.77   4  < 120>  525.287  55.130                                           
 101 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   12              G M 13:25:32     1158.55  82.58   2  < 109>  550.927  55.080                                           
 102 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   22              G M 13:26:09     1156.72  83.40  11  < 107>  550.770   0.000                                           
 103 SZYMAŃSKI LESZEK                2   15              G M 13:17:01     1155.64  84.22   4  < 110>  539.705  54.980                                           
 104 KACZYŃSKI MARIAN                3    2              GSM 13:09:18     1155.45  85.04   5  < 120>  530.697  54.930  55.95                                    
 105 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   11              G M 13:28:18     1155.27  85.85   2  < 146>  552.565  54.890                                           
 106 DYBICH JANUSZ                   2   32              G M 13:26:09     1154.48  86.67   4  < 122>  549.705  54.840                                           
 107 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   12              G M 13:27:13     1154.13  87.49  12  < 112>  550.770   0.000                                           
 108 PIÓR ZYGMUNT                    1   29              G M 13:30:27     1152.77  88.31   6  < 117>  553.846   0.000                                           
 109 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   20              G M 13:27:57     1152.69  89.13   3  < 143>  550.927  54.690                                           
 110 SZYMAŃSKI LESZEK                2    6              G M 13:18:14     1152.64  89.94   5  < 111>  539.705  54.640                                           
 111 SZYMAŃSKI LESZEK                2   55                  13:18:19     1152.44  90.76   6  < 181>  539.705   0.000                                           
 112 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    8              GSM 13:28:12     1151.76  91.58  13  < 137>  550.770   0.000  55.63                                    
 113 TARGOWSKI GRZEGORZ              2   57                  13:26:05     1149.68  92.40   2          547.341   0.000                                           
 114 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   10              G M 13:31:57     1148.45  93.21   4  < 156>  553.494  54.440                                           
 115 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   19              GSM 13:21:26     1144.80  94.03   5  < 118>  539.697  54.390  55.51                                    
 116 LASKOWSKI STANISŁAW             3   25              GSM 13:13:49     1144.52  94.85   7  < 123>  530.845   0.000  55.48                                    
 117 PIÓR ZYGMUNT                    1   38              G M 13:34:03     1144.19  95.67   7  < 128>  553.846   0.000                                           
 118 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   38              G M 13:22:09     1143.06  96.48   6  < 126>  539.697   0.000                                           
 119 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   39              GSM 13:22:16     1142.93  97.30   7  < 139>  539.767  54.200  55.36                                    
 120 BIRNA PIOTR                     3   39              G M 13:09:48     1142.43  98.12   5  < 127>  525.287  54.150                                           
 120 KACZYŃSKI MARIAN                3    6              GSM 13:14:32     1142.43  98.12   6  < 125>  530.697  54.150  55.32                                    
 122 DYBICH JANUSZ                   2   21              G M 13:31:25     1141.85  99.75   5  < 130>  549.705  54.050                                           
 123 LASKOWSKI STANISŁAW             3   69                  13:15:20     1140.78 100.57   8  < 159>  530.845   0.000                                           
 124 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   17              G M 13:04:43     1139.27 101.39   8  < 168>  518.047   0.000                                           
 125 KACZYŃSKI MARIAN                3   45              G M 13:16:04     1138.67 102.21   7  < 148>  530.697  53.900                                           
 126 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   61                  13:24:11     1138.16 103.03   7  < 138>  539.697   0.000                                           
 127 BIRNA PIOTR                     3   22              GSM 13:11:45     1137.60 103.84   6  < 134>  525.287   0.000  55.04                                    
 128 PIÓR ZYGMUNT                    1   39              G M 13:37:16     1136.64 104.66   8  < 142>  553.846   0.000                                           
 129 WOŹNIAK JANUSZ                  1   28              G M 13:34:10     1135.89 105.48  12  < 176>  549.958   0.000                                           
 130 DYBICH JANUSZ                   2   47              G M 13:34:11     1135.32 106.30   6  < 132>  549.705   0.000                                           
 131 GUZ TOMASZ                      3   10              G M 13:13:02     1135.28 107.11   4  < 145>  525.670  53.610                                           
 132 DYBICH JANUSZ                   2   28              G M 13:34:27     1134.70 107.93   7  < 133>  549.705   0.000                                           
 133 DYBICH JANUSZ                   2   48              G M 13:34:30     1134.58 108.75   8  < 174>  549.705   0.000                                           
 134 BIRNA PIOTR                     3   10              GSM 13:13:01     1134.49 109.57   7  < 183>  525.287   0.000  54.77                                    
 135 GRDEŃ ARTUR                     3   16              G M 13:13:18     1133.90 110.38   3  < 153>  525.337  53.410                                           
 136 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   36              G M 13:38:22     1133.86 111.20   2  < 208>  553.738  53.360                                           
 137 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    1              G M 13:35:46     1133.82 112.02  14  < 147>  550.770   0.000                                           
 138 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   59                  13:26:01     1133.78 112.84   8  < 140>  539.697   0.000                                           
 139 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   21              G M 13:26:09     1133.61 113.65   8  < 141>  539.767   0.000                                           
 140 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   26              G M 13:26:47     1131.95 114.47   9  < 160>  539.697   0.000                                           
 141 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   46              G M 13:26:52     1131.90 115.29   9  < 167>  539.767   0.000                                           
 142 PIÓR ZYGMUNT                    1   19              G M 13:39:35     1131.26 116.11   9  < 177>  553.846   0.000                                           
 143 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   46              G M 13:38:24     1128.02 116.93   4  < 144>  550.927  53.020                                           
 144 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   55                  13:38:37     1127.52 117.74   5  < 162>  550.927   0.000                                           
 145 GUZ TOMASZ                      3   32              G M 13:16:27     1126.96 118.56   5  < 152>  525.670  52.920                                           
 146 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1    2              G M 13:40:38     1126.23 119.38   3  < 158>  552.565  52.870                                           
 147 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   26              G M 13:40:30     1122.88 120.20  15  < 161>  550.770   0.000                                           
 148 KACZYŃSKI MARIAN                3   27              G M 13:23:13     1121.47 121.01   8  < 149>  530.697   0.000                                           
 149 KACZYŃSKI MARIAN                3   18              G M 13:23:31     1120.76 121.83   9  < 151>  530.697   0.000                                           
 150 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   21              G M 13:24:01     1119.96 122.65   5  < 170>  530.881  52.670                                           
 151 KACZYŃSKI MARIAN                3   60                  13:24:01     1119.58 123.47  10  < 221>  530.697   0.000                                           
 152 GUZ TOMASZ                      3   74                  13:19:39     1119.28 124.28   6  < 198>  525.670   0.000                                           
 153 GRDEŃ ARTUR                     3   40              G M 13:19:49     1118.17 125.10   4  < 213>  525.337  52.520                                           
 154 ŻYGOWSKI ZDZISŁAW               1    7              G M 13:43:40     1117.45 125.92   7-  1-  1  551.648  52.480                                           
 155 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   16              G M 13:41:32     1117.09 126.74   2          549.086  52.430                                           
 156 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1    9              G M 13:45:36     1116.82 127.56   5  < 166>  553.494  52.380                                           
 157 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   31              G M 13:41:59     1116.40 128.37  27-  2-  2  549.250  52.330                                           
 158 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   12              G M 13:45:03     1116.18 129.19   4          552.565  52.280                                           
 159 LASKOWSKI STANISŁAW             3    2              G M 13:27:01     1112.84 130.01   9  < 175>  530.845   0.000                                           
 160 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   42              G M 13:35:08     1112.47 130.83  10  < 163>  539.697   0.000                                           
 161 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1  105                  13:45:24     1111.77 131.64  16  < 182>  550.770   0.000                                           
 162 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   56                  13:45:34     1111.71 132.46   6  < 179>  550.927   0.000                                           
 163 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   30              G M 13:35:30     1111.63 133.28  11  < 169>  539.697   0.000                                           
 164 MYKOWSKI TADEUSZ                2   47              G M 13:35:55     1111.22 134.10   3  < 165>  539.959  51.980                                           
 165 MYKOWSKI TADEUSZ                2   51              G M 13:36:07     1110.76 134.91   4  < 172>  539.959  51.930                                           
 166 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   25              G M 13:48:21     1110.65 135.73   6          553.494   0.000                                           
 167 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   30              GSM 13:36:42     1109.03 136.55  10  < 184>  539.767   0.000  53.47                                    
 168 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   24              G M 13:17:24     1108.36 137.37   9  < 190>  518.047   0.000                                           
 169 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   88                  13:37:20     1107.45 138.18  12  < 206>  539.697   0.000                                           
 170 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   34              GSM 13:29:48     1106.46 139.00   6  < 211>  530.881   0.000  53.35                                    
 171 BARTOŁD ADAM                    1   15              G M 13:46:23     1103.91 139.82   4  < 218>  547.960  51.640                                           
 172 MYKOWSKI TADEUSZ                2   55                  13:39:12     1103.76 140.64   5  < 196>  539.959   0.000                                           
 173 FIERKA PIOTR                    2   16              G M 13:39:03     1103.36 141.46   2  < 178>  539.599  51.540                                           
 174 DYBICH JANUSZ                   2   13              G M 13:48:14     1103.31 142.27   9  < 197>  549.705   0.000                                           
 175 LASKOWSKI STANISŁAW             3   34              GSM 13:31:25     1102.67 143.09  10  < 203>  530.845   0.000  53.15                                    
 176 WOŹNIAK JANUSZ                  1    6              G M 13:49:04     1101.97 143.91  13  < 186>  549.958   0.000                                           
 177 PIÓR ZYGMUNT                    1    2              G M 13:52:56     1101.23 144.73  10  < 180>  553.846   0.000                                           
 178 FIERKA PIOTR                    2   26              G M 13:40:32     1100.03 145.54   3  < 191>  539.599  51.300                                           
 179 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   36              GSM 13:51:00     1099.66 146.36   7  < 193>  550.927  51.250  53.00                                    
 180 PIÓR ZYGMUNT                    1   50              G M 13:54:01     1098.86 147.18  11  < 208>  553.846   0.000                                           
 181 SZYMAŃSKI LESZEK                2    3              G M 13:41:34     1097.93 148.00   7          539.705   0.000                                           
 182 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    3              G M 13:51:54     1097.37 148.81  17          550.770   0.000                                           
 183 BIRNA PIOTR                     3   50              GSM 13:28:47     1097.13 149.63   8  < 202>  525.287   0.000  52.84                                    
 184 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   19              G M 13:42:51     1095.20 150.45  11  < 220>  539.767   0.000                                           
 185 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   60                  13:49:59     1094.20 151.27   3          547.082   0.000                                           
 186 WOŹNIAK JANUSZ                  1   22              GSM 13:52:38     1094.15 152.09  14  < 187>  549.958   0.000  52.72                                    
 187 WOŹNIAK JANUSZ                  1   12              G M 13:52:40     1094.08 152.90  15  < 192>  549.958   0.000                                           
 188 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2    6              G M 13:50:45     1093.78 153.72   9-  1-  1  547.712  50.800                                           
 189 PATOCKI BENEDYKT                1   18              G M 13:57:11     1092.36 154.54   3  < 205>  554.026  50.750                                           
 190 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   40              G M 13:24:37     1091.51 155.36  10  < 204>  518.047   0.000                                           
 191 FIERKA PIOTR                    2    9              G M 13:44:37     1090.94 156.17   4  < 219>  539.599  50.660                                           
 192 WOŹNIAK JANUSZ                  1   92                  13:54:28     1090.18 156.99  16  < 195>  549.958   0.000                                           
 193 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   54                  13:55:26     1090.01 157.81   8          550.927   0.000                                           
 194 JELIŃSKI ADAM                   1   51                  13:58:29     1088.61 158.63   3  < 199>  553.538   0.000                                           
 195 WOŹNIAK JANUSZ                  1   88                  13:55:15     1088.49 159.44  17  < 214>  549.958   0.000                                           
 196 MYKOWSKI TADEUSZ                2   29              G M 13:46:12     1088.19 160.26   6  < 216>  539.959  50.410                                           
 197 DYBICH JANUSZ                   2   29              G M 13:55:32     1087.38 161.08  10  < 200>  549.705   0.000                                           
 198 GUZ TOMASZ                      3   29              G M 13:33:36     1086.99 161.90   7  < 207>  525.670   0.000                                           
 199 JELIŃSKI ADAM                   1   25              G M 14:00:06     1085.16 162.71   4  < 226>  553.538  50.260                                           
 200 DYBICH JANUSZ                   2   46              G M 13:56:38     1085.02 163.53  11  < 201>  549.705   0.000                                           
 201 DYBICH JANUSZ                   2   17              G M 13:56:43     1084.84 164.35  12          549.705   0.000                                           
 202 BIRNA PIOTR                     3   32              G M 13:34:17     1084.67 165.17   9  < 222>  525.287   0.000                                           
 203 LASKOWSKI STANISŁAW             3   16              G M 13:39:32     1084.39 165.99  11  < 215>  530.845   0.000                                           
 204 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   27              G M 13:28:00     1083.78 166.80  11          518.047   0.000                                           
 205 PATOCKI BENEDYKT                1   68                  14:01:51     1082.40 167.62   4          554.026   0.000                                           
 206 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   40              G M 13:48:52     1081.85 168.44  13  < 210>  539.697   0.000                                           
 207 GUZ TOMASZ                      3   21              GSM 13:36:00     1081.63 169.26   8  < 233>  525.670   0.000  51.90                                    
 208 PIÓR ZYGMUNT                    1   26              G M 14:02:10     1081.38 170.07  12  < 230>  553.846   0.000                                           
 208 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   12              G M 14:02:04     1081.38 170.07   3          553.738  49.820                                           
 210 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   24              GSM 13:49:45     1079.93 171.71  14  < 212>  539.697   0.000  51.78                                    
 211 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   16              G M 13:41:57     1079.14 172.53   7  < 235>  530.881   0.000                                           
 212 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   93                  13:50:12     1078.96 173.34  15  < 227>  539.697   0.000                                           
 213 GRDEŃ ARTUR                     3   62                  13:36:57     1078.83 174.16   5  < 224>  525.337   0.000                                           
 214 WOŹNIAK JANUSZ                  1   76                  14:00:49     1076.63 174.98  18  < 238>  549.958   0.000                                           
 215 LASKOWSKI STANISŁAW             3   23              G M 13:43:21     1076.00 175.80  12  < 217>  530.845   0.000                                           
 216 MYKOWSKI TADEUSZ                2   37              G M 13:51:59     1075.65 176.61   7  < 245>  539.959  49.430                                           
 217 LASKOWSKI STANISŁAW             3   43              G M 13:43:36     1075.46 177.43  13          530.845   0.000                                           
 218 BARTOŁD ADAM                    1   58                  13:59:53     1074.68 178.25   5          547.960   0.000                                           
 219 FIERKA PIOTR                    2   37              G M 13:52:09     1074.58 179.07   5          539.599  49.280                                           
 220 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   64                  13:52:36     1073.95 179.89  12  < 243>  539.767   0.000                                           
 221 KACZYŃSKI MARIAN                3   66                  13:44:10     1073.92 180.70  11  < 223>  530.697   0.000                                           
 222 BIRNA PIOTR                     3   26              G M 13:39:11     1073.80 181.52  10          525.287   0.000                                           
 223 KACZYŃSKI MARIAN                3   23              GSM 13:44:19     1073.60 182.34  12  < 225>  530.697   0.000  51.27                                    
 224 GRDEŃ ARTUR                     3    1              GSM 13:39:21     1073.54 183.16   6  < 234>  525.337  49.030  51.23                                    
 225 KACZYŃSKI MARIAN                3    3              GSM 13:44:46     1072.62 183.97  13  < 231>  530.697   0.000  51.19                                    
 226 JELIŃSKI ADAM                   1   41              G M 14:06:11     1072.37 184.79   5          553.538  48.930                                           
 227 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   87                  13:53:21     1072.21 185.61  16  < 228>  539.697   0.000                                           
 228 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    9              GSM 13:54:33     1069.66 186.43  17  < 232>  539.697   0.000  51.07                                    
 229 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   54                  13:46:31     1069.14 187.24   5          530.845   0.000                                           
 230 PIÓR ZYGMUNT                    1   31              G M 14:08:14     1068.72 188.06  13          553.846   0.000                                           
 231 KACZYŃSKI MARIAN                3    5              G M 13:46:40     1068.52 188.88  14          530.697   0.000                                           
 232 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   39              G M 13:55:19     1068.04 189.70  18  < 236>  539.697   0.000                                           
 233 GUZ TOMASZ                      3   47              G M 13:42:13     1067.97 190.52   9  < 239>  525.670   0.000                                           
 234 GRDEŃ ARTUR                     3   54                  13:42:40     1066.31 191.33   7          525.337   0.000                                           
 235 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   12              GSM 13:47:58     1066.10 192.15   8          530.881   0.000  50.79                                    
 236 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    2              G M 13:56:56     1064.63 192.97  19          539.697   0.000                                           
 237 MAZELLA JAN                     1    2              G M 14:08:04     1064.20 193.79   2          551.324  48.390                                           
 238 WOŹNIAK JANUSZ                  1   39              G M 14:07:29     1062.76 194.60  19  < 241>  549.958   0.000                                           
 239 BURCZYK HENRYK                  3   34              GSM 13:50:03     1061.92 195.42   3          531.012  48.300  50.64                                    
 239 GUZ TOMASZ                      3   36              G M 13:45:01     1061.92 195.42  10  < 242>  525.670   0.000                                           
 241 WOŹNIAK JANUSZ                  1   20              G M 14:07:58     1061.76 197.06  20          549.958   0.000                                           
 242 GUZ TOMASZ                      3   50              GSM 13:45:11     1061.57 197.87  11          525.670   0.000  50.52                                    
 243 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   81                  13:58:48     1060.86 198.69  13          539.767   0.000                                           
 244 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   39              G M 14:08:06     1060.12 199.51   2          549.250  48.050                                           
 245 MYKOWSKI TADEUSZ                2   14              G M 13:59:22     1060.06 200.33   8          539.959   0.000                                           
 -------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                              
 ------------------------------------------------------------------------------ Koniec Konkursów                                                                
 246 PATOCKI BENEDYKT                1    5              G M 14:12:51     1059.63   0.00   5          554.026   0.000                                           
 247 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   23              G M 14:12:29     1059.35   0.00   7          553.494   0.000                                           
 248 GRDEŃ ARTUR                     3   10              GSM 13:45:55     1059.33   0.00   8          525.337   0.000  50.28                                    
 249 PIÓR ZYGMUNT                    1    3              G M 14:12:50     1059.32   0.00  14          553.846   0.000                                           
 250 WOŹNIAK JANUSZ                  1   82                  14:09:35     1058.46   0.00  21          549.958   0.000                                           
 251 KACZYŃSKI MARIAN                3   30              G M 13:51:36     1058.01   0.00  15          530.697   0.000                                           
 252 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   67                  14:00:52     1056.43   0.00  20          539.697   0.000                                           
 253 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   14              GSM 13:40:41     1055.77   0.00  12          518.047   0.000  50.09                                    
 254 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   79                  14:01:12     1055.75   0.00  21          539.697   0.000                                           
 255 DYBICH JANUSZ                   2   30              G M 14:10:53     1055.33   0.00  13          549.705   0.000                                           
 256 WOŹNIAK JANUSZ                  1   52                  14:11:27     1054.67   0.00  22          549.958   0.000                                           
 257 LASKOWSKI STANISŁAW             3   12              G M 13:53:23     1054.55   0.00  14          530.845   0.000                                           
 258 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   22              G M 14:11:16     1053.37   0.00   3          549.086   0.000                                           
 259 BIRNA PIOTR                     3    7              G M 13:48:52     1052.96   0.00  11          525.287   0.000                                           
 260 FIERKA PIOTR                    2   17              G M 14:02:32     1052.81   0.00   6          539.599   0.000                                           
 261 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   65                  14:02:54     1052.38   0.00  14          539.767   0.000                                           
 262 LASKOWSKI STANISŁAW             3   48              GSM 13:54:59     1051.21   0.00  15          530.845   0.000  49.73                                    
 263 LASKOWSKI STANISŁAW             3    1              G M 13:55:34     1050.00   0.00  16          530.845   0.000                                           
 264 LASKOWSKI STANISŁAW             3   44              G M 13:55:42     1049.72   0.00  17          530.845   0.000                                           
 265 PATOCKI BENEDYKT                1    6              G M 14:17:49     1049.66   0.00   6          554.026   0.000                                           
 266 KACZYŃSKI MARIAN                3   25              G M 13:56:11     1048.43   0.00  16          530.697   0.000                                           
 267 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1    1              G M 14:13:49     1048.24   0.00   4          549.086   0.000                                           
 268 PIÓR ZYGMUNT                    1   46              G M 14:18:30     1047.96   0.00  15          553.846   0.000                                           
 269 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2    1              G M 14:12:06     1047.85   0.00   4          547.082   0.000                                           
 270 LASKOWSKI STANISŁAW             3   56                  13:56:45     1047.55   0.00  18          530.845   0.000                                           
 271 KACZYŃSKI MARIAN                3   32              G M 13:56:38     1047.50   0.00  17          530.697   0.000                                           
 272 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   86                  14:05:41     1046.70   0.00  15          539.767   0.000                                           
 273 KACZYŃSKI MARIAN                3   44              G M 13:57:39     1045.40   0.00  18          530.697   0.000                                           
 274 BIRNA PIOTR                     3   14              G M 13:53:21     1043.58   0.00  12          525.287   0.000                                           
 275 SZYMAŃSKI LESZEK                2   36              G M 14:07:14     1043.45   0.00   8          539.705   0.000                                           
 276 LASKOWSKI STANISŁAW             3   58                  13:59:23     1042.13   0.00  19          530.845   0.000                                           
 277 GUZ TOMASZ                      3   67                  13:55:06     1040.73   0.00  12          525.670   0.000                                           
 278 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   45              GSM 14:08:49     1040.25   0.00  22          539.697   0.000  49.10                                    
 279 PATOCKI BENEDYKT                1   12              G M 14:22:43     1040.00   0.00   7          554.026   0.000                                           
 280 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    2              GSM 13:48:32     1039.14   0.00  13          518.047   0.000  49.02                                    
 281 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1    7              G M 14:20:14     1039.03   0.00   9          550.927   0.000                                           
 282 BURCZYK HENRYK                  3   77                  14:01:23     1038.38   0.00   4          531.012   0.000                                           
 283 FIERKA PIOTR                    2   20              G M 14:10:01     1037.66   0.00   7          539.599   0.000                                           
 284 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   36              G M 13:49:34     1036.99   0.00  14          518.047   0.000                                           
 285 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   40              G M 14:01:57     1036.98   0.00   9          530.881   0.000                                           
 286 DYBICH JANUSZ                   2    8              G M 14:20:53     1035.45   0.00  14          549.705   0.000                                           
 287 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   37              G M 13:50:35     1034.89   0.00  15          518.047   0.000                                           
 288 WOŹNIAK JANUSZ                  1   27              G M 14:21:25     1034.89   0.00  23          549.958   0.000                                           
 289 JELIŃSKI ADAM                   1   40              G M 14:25:04     1034.52   0.00   6          553.538   0.000                                           
 290 KACZYŃSKI MARIAN                3   22              G M 14:03:12     1034.09   0.00  19          530.697   0.000                                           
 291 DYBICH JANUSZ                   2   44              G M 14:21:47     1033.70   0.00  15          549.705   0.000                                           
 292 GUZ TOMASZ                      3   46              GSM 13:58:51     1033.06   0.00  13          525.670   0.000  48.55                                    
 293 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   17              G M 14:25:50     1032.96   0.00   8          553.494   0.000                                           
 294 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1  102                  14:23:13     1032.92   0.00  18          550.770   0.000                                           
 295 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1    7              G M 14:21:41     1032.73   0.00   5          549.086   0.000                                           
 296 SZYMAŃSKI LESZEK                2   43              G M 14:13:37     1030.73   0.00   9          539.705   0.000                                           
 297 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   70                  14:05:10     1030.50   0.00  10          530.881   0.000                                           
 298 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   33              G M 14:27:27     1030.31   0.00   4          553.738   0.000                                           
 299 BARTOŁD ADAM                    1    8              G M 14:22:01     1029.97   0.00   6          547.960   0.000                                           
 300 DYBICH JANUSZ                   2   19              G M 14:23:57     1029.51   0.00  16          549.705   0.000                                           
 301 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    8              G M 14:14:18     1029.50   0.00  16          539.767   0.000                                           
 302 RÓŻYŃSKI JERZY                  1    5              G M 14:24:31     1027.56   0.00   3          549.250   0.000                                           
 303 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   22              G M 13:54:20     1027.19   0.00  16          518.047   0.000                                           
 304 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    2              G M 14:15:30     1027.15   0.00  17          539.767   0.000                                           
 305 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   49              G M 14:07:50     1025.13   0.00   6          530.845   0.000                                           
 306 WOŹNIAK JANUSZ                  1   37              G M 14:26:43     1024.67   0.00  24          549.958   0.000                                           
 -------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów 1:4                                                                
 307 WOŹNIAK JANUSZ                  1  101                  14:26:46     1024.58   0.00  25          549.958   0.000                                           
 308 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   15              G M 14:08:07     1024.57   0.00   7          530.845   0.000                                           
 309 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   31              G M 14:29:03     1022.03   0.00  10          550.927   0.000                                           
 310 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   26              G M 13:58:00     1019.78   0.00  17          518.047   0.000                                           
 311 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   13              G M 14:32:54     1019.51   0.00   9          553.494   0.000                                           
 312 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    5              G M 13:58:39     1018.47   0.00  18          518.047   0.000                                           
 313 BURCZYK HENRYK                  3   14              GSM 14:11:57     1017.36   0.00   5          531.012   0.000                                           
 314 PIÓR ZYGMUNT                    1   17              G M 14:34:29     1017.20   0.00  16          553.846   0.000                                           
 315 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   32              G M 14:21:16     1015.87   0.00  23          539.697   0.000                                           
 316 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   28              G M 14:00:26     1014.92   0.00  19          518.047   0.000                                           
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  9, z dnia 24.06.18 BAD OLDESLOE                             
            Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 1]                           
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    43    5    13   295.57     
              2 WOŹNIAK         JANUSZ          1    62    5    20   293.80     
              3 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    33    5    11   293.11     
              4 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    65    5    17   290.46     
              5 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    71    5    19   290.16     
              6 PIÓR            ZYGMUNT         1    34    5    13   287.01     
              7 BIRNA           PIOTR           3    36    5    10   283.83     
              8 DYBICH          JANUSZ          2    35    5    12   281.81     
              9 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    59    5    13   280.62     
             10 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    56    5     8   279.94     
             11 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    42    5     7   279.39     
             12 GUZ             TOMASZ          3    62    5    11   279.34     
             13 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    31    5     6   278.22     
             14 KACZYŃSKI       MARIAN          3    51    5    14   275.46     
             15 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    38    5     8   272.37     
             16 GRDEŃ           ARTUR           3    29    5     7   271.32     
             17 FIERKA          PIOTR           2    24    5     5   260.37     
             18 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    38    5     8   259.08     
             19 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    35    4     5   229.72     
             20 BARTOŁD         ADAM            1    28    4     5   225.30     
             21 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    15    4     4   216.45     
             22 JELIŃSKI        ADAM            1    12    4     5   213.49     
             23 PATOCKI         BENEDYKT        1    43    3     4   166.08     
             24 BURCZYK         HENRYK          3    35    3     3   161.56     
             25 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    21    3     3   159.05     
             26 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    15    2     3   116.75     
             27 MAZELLA         JAN             1    33    2     2   105.19     
             28 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    27    2     2   100.38     
             29 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    23    1     1    56.31     
             30 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2     8    1     2    55.28     
             31 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1     7    1     1    52.48     
             32 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    18    1     2    52.43     
             33 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2     9    1     1    50.80     
             34 KREZYMON        JÓZEF           1    11    0     0     0.00     
             35 RYDZEWSKI       LESZEK          1     4    0     0     0.00     
             36 WACHOWSKI       ROMAN           2    30    0     0     0.00     
             37 SZYCA           JÓZEF           2     6    0     0     0.00     
             38 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3    19    0     0     0.00     
             39 PRABUCKI        ZENON           3    15    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 1]                                                                                                                     
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                    
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                    
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                    
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                    
    1    2 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1807.84  32.1                                                                    
    2    1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1805.06  39.5                                                                    
    3    3 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1798.82  31.2                                                                    
    4    4 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1771.98  25.2                                                                    
    5    8 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1762.91  29.0                                                                    
    6    5 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1758.07  35.9                                                                    
    7    6 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1752.56  32.1                                                                    
    8   12 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  3  5  5  5  5  5  5  5  5   43   1751.71  35.1                                                                    
    9   10 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1749.10  27.0                                                                    
   10    9 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1746.43  21.4                                                                    
   11    7 BARTOŁD         ADAM            1  5  5  5  5  5  5  5  5  4   44   1694.43  28.8                                                                    
   12   11 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5  5  5  5  4   44   1688.99  30.4                                                                    
   13   14 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1687.59  16.6                                                                    
   14   15 GRDEŃ           ARTUR           3  4  5  5  4  5  5  5  5  5   43   1660.92  20.5                                                                    
   15   17 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  4  4  5  5  5  5  5  5   43   1645.85  18.7                                                                    
   16   16 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5  5  5  5  4  5   44   1635.73  29.3                                                                    
   17   18 FIERKA          PIOTR           2  1  3  5  5  5  4  5  5  5   38   1537.02  16.3                                                                    
   18   19 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  3  4  5  5  5  4  3  5   39   1489.53  19.9                                                                    
   19   13 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  4  5  5  5  5  5  5  1   40   1477.90  18.6                                                                    
   20   20 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  4  1  5   40   1470.23  28.5                                                                    
   21   21 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5  1  5  5  4  2   37   1287.28  21.2                                                                    
   22   23 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5  4  1  2  2   34   1192.77  24.2                                                                    
   23   24 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  3  5  2  5  2  4  4  3   33   1182.97  15.4                                                                    
   24   26 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5  3  4  4  5  1  1  5   33   1158.91  14.3                                                                    
   25   22 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5  5  5  5  5  2  2 --   34   1144.41  23.4                                                                    
   26   25 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  5  5  4  4  5  3  2  1   31   1042.68  19.5                                                                    
   27   29 PATOCKI         BENEDYKT        1  3  0  0  2  5  5  0  4  3   22    960.00   8.0                                                                    
   28   27 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  3  3  5  5  0  4  2  5  1   28    935.69   9.3                                                                    
   29   28 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5  5  4  5  2  2  0 --   28    861.44  12.8                                                                    
   30   35 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  2  3  2  2  2  5  0  4   25    844.66  12.3                                                                    
   31   30 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5  4  1 -- -- --   25    786.79  30.0                                                                    
   32   31 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5  5  5  3  1  0  1 --   25    739.77  13.4                                                                    
   33   36 MAZELLA         JAN             1  5  1  1  2  5  3  0  1  2   20    715.09   7.4                                                                    
   34   32 LIEC            JAN             1  5  4  3  5  5 -- -- -- --   22    688.98  13.7                                                                    
   35   33 PRABUCKI        ZENON           3  3  5  1  1  2  5  3  2  0   22    688.26  11.4                                                                    
   36   34 KREZYMON        JÓZEF           1  4  5  3  5  2  1  1  1  0   22    641.36  12.3                                                                    
   37   44 BURCZYK         HENRYK          3  2  2 --  0  1  1  1  5  3   15    612.05   5.6                                                                    
   38   37 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  3  5  3  5 -- -- -- --   17    575.42  11.0                                                                    
   39   38 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4  2 -- -- -- --   21    570.65  22.8                                                                    
   40   39 GUS             MARCIN          1  5  5  5  5  1 -- -- -- --   21    560.21  15.7                                                                    
   41   40 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  1  2  5 --  0  2 --   15    559.43  12.5                                                                    
   42   41 SUROWIECKI      MAREK           2  5  0  5  5 --  3 -- -- --   18    520.70  11.3                                                                    
   43   42 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5  5  4  1 -- -- -- --   20    516.02  27.4                                                                    
   44   51 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  0  1  0  2  0  0  4   17    499.49   8.0                                                                    
   45   45 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  4  1  4  1  4  0  0  0  1   15    489.48   4.7                                                                    
   46   43 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  3  5  1  3 -- -- -- --   17    479.87  15.3                                                                    
   47   47 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1  1  2  1  2  1  1  1   15    461.11  14.7                                                                    
   48   46 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5  3  3  2  0  0 -- --   15    419.93   6.7                                                                    
   49   48 SZYCA           JÓZEF           2  5  5  5  2  0 -- -- --  0   17    385.71  13.4                                                                    
   50   49 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 -- -- -- -- -- --   15    347.33  57.5                                                                    
   51   50 WACHOWSKI       ROMAN           2  2  0  0  1  3  2  1 --  0    9    325.29   3.5                                                                    
   52   52 GZELA           ANDRZEJ         1 --  2  3  4 -- -- -- -- --    9    252.33  11.1                                                                    
   53   53 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  5  0  2  1  0 --  0 -- --    8    169.21   5.1                                                                    
   54   54 GÓRSKI          JAN             1  3 --  1  2 -- --  0 -- --    6    155.77   7.7                                                                    
   55   55 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2  1  1  1  0 -- -- --    5    149.86   7.9                                                                    
   56   56 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  1  2  1  1  0  0  1 --  0    6    141.65   2.9                                                                    
   57   57 DAMPS           ZBIGNIEW        3  2  2  0  2  0  0 -- -- --    6    138.77   6.4                                                                    
   58   58 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  3 --  0  0  0  1 -- --    7    137.69   7.8                                                                    
   59   59 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --  0  0  0  0 --  0 --    4     69.12   3.6                                                                    
   60   60 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 -- -- -- -- -- --    3     61.00   5.3                                                                    
   61   61 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  1  0  0  0  0  0    1     33.20   0.4                                                                    
   62   62 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0 --  0  0 -- --    1     16.84   0.6                                                                    
   63   63 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --  0  0  0  0 --  0 --    0      0.00   0.0                                                                    
   64   64 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0  0  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                    
   65   65 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                    

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  9, z dnia 24.06.18 BAD OLDESLOE                             
            Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 2]                    
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    43    5    13   295.57     
              2 WOŹNIAK         JANUSZ          1    62    5    20   295.57     
              3 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    33    5    11   293.11     
              4 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    65    5    17   292.63     
              5 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    71    5    19   290.16     
              6 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    59    5    13   289.92     
              7 PIÓR            ZYGMUNT         1    34    5    13   287.01     
              8 BIRNA           PIOTR           3    36    5    10   283.83     
              9 KACZYŃSKI       MARIAN          3    51    5    14   281.95     
             10 DYBICH          JANUSZ          2    35    5    12   281.81     
             11 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    56    5     8   279.94     
             12 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    42    5     7   279.39     
             13 GUZ             TOMASZ          3    62    5    11   279.34     
             14 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    35    5     5   278.51     
             15 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    31    5     6   278.22     
             16 BARTOŁD         ADAM            1    28    5     5   274.63     
             17 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    38    5     8   274.09     
             18 GRDEŃ           ARTUR           3    29    5     7   271.86     
             19 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    38    5     8   266.45     
             20 JELIŃSKI        ADAM            1    12    5     5   264.00     
             21 FIERKA          PIOTR           2    24    5     5   260.37     
             22 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    15    4     4   216.45     
             23 PATOCKI         BENEDYKT        1    43    4     4   216.05     
             24 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    15    3     3   167.70     
             25 BURCZYK         HENRYK          3    35    3     3   161.56     
             26 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    21    3     3   159.05     
             27 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    18    2     2   111.00     
             28 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2     8    2     2   109.77     
             29 MAZELLA         JAN             1    33    2     2   105.19     
             30 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    27    2     2   100.38     
             31 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    23    1     1    56.31     
             32 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1     7    1     1    52.48     
             33 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2     9    1     1    50.80     
             34 PRABUCKI        ZENON           3    15    0     0     0.00     
             35 KREZYMON        JÓZEF           1    11    0     0     0.00     
             36 SZYCA           JÓZEF           2     6    0     0     0.00     
             37 WACHOWSKI       ROMAN           2    30    0     0     0.00     
             38 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3    19    0     0     0.00     
             39 RYDZEWSKI       LESZEK          1     4    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 2]                                                                                                              
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                    
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                    
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                    
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                    
    1    2 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1814.28  31.2                                                                    
    2    1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1813.83  39.5                                                                    
    3    3 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1809.02  32.1                                                                    
    4    4 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1794.57  25.2                                                                    
    5    6 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1784.88  29.0                                                                    
    6    5 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1772.05  35.9                                                                    
    7    9 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  4  5  5  5  5  5  5  5  5   44   1768.37  35.1                                                                    
    8    8 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1757.64  32.1                                                                    
    9   11 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1753.46  27.0                                                                    
   10    7 BARTOŁD         ADAM            1  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1752.73  28.8                                                                    
   11   10 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1751.17  21.4                                                                    
   12   12 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1745.86  30.4                                                                    
   13   14 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1702.92  16.6                                                                    
   14   16 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  5  4  5  5  5  5  5  5   44   1666.90  18.7                                                                    
   15   15 GRDEŃ           ARTUR           3  4  5  5  4  5  5  5  5  5   43   1666.33  20.5                                                                    
   16   17 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5  5  5  5  4  5   44   1647.70  29.3                                                                    
   17   19 FIERKA          PIOTR           2  2  3  5  5  5  4  5  5  5   39   1560.04  16.3                                                                    
   18   13 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5  5  5  5  5  5  5  2   42   1555.54  18.6                                                                    
   19   20 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  4  5  5  5  5  4  3  5   41   1538.36  19.9                                                                    
   20   22 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  4  1  5   40   1470.23  28.5                                                                    
   21   18 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  4  4  3   41   1463.58  15.4                                                                    
   22   21 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5  2  5  5  4  3   39   1388.38  21.2                                                                    
   23   27 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5  3  5  4  5  2  2  5   36   1276.64  14.3                                                                    
   24   26 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5  4  1  2  2   34   1203.08  24.2                                                                    
   25   25 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  4  5  5  5  2  4  4  5  1   35   1170.65   9.3                                                                    
   26   23 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5  5  5  5  5  2  2 --   34   1152.35  23.4                                                                    
   27   24 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5  5  5  5  5  3  1 --   34   1118.23  12.8                                                                    
   28   30 PATOCKI         BENEDYKT        1  5  1  0  2  5  5  0  4  4   26   1065.27   8.0                                                                    
   29   28 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  5  5  4  4  5  3  2  1   31   1042.68  19.5                                                                    
   30   31 MAZELLA         JAN             1  5  2  1  4  5  4  0  2  2   25    885.94   7.4                                                                    
   31   29 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5  5  2 -- -- --   27    882.95  30.0                                                                    
   32   36 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  2  3  2  2  2  5  0  4   25    844.66  12.3                                                                    
   33   32 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5  5  5  3  1  0  1 --   25    743.50  13.4                                                                    
   34   33 LIEC            JAN             1  5  5  3  5  5 -- -- -- --   23    710.34  13.7                                                                    
   35   42 BURCZYK         HENRYK          3  2  4 --  0  2  1  1  5  3   18    708.63   5.6                                                                    
   36   34 PRABUCKI        ZENON           3  3  5  1  1  2  5  3  2  0   22    688.26  11.4                                                                    
   37   35 KREZYMON        JÓZEF           1  5  5  3  5  2  1  1  1  0   23    660.33  12.3                                                                    
   38   41 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  5  1  5  2  4  1  0  0  2   20    660.01   4.7                                                                    
   39   51 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  0  1  0  2  0  1  5   19    607.86   8.0                                                                    
   40   37 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  1  3  5 --  0  2 --   16    593.78  12.5                                                                    
   41   38 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  3  5  3  5 -- -- -- --   17    575.42  11.0                                                                    
   42   39 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4  2 -- -- -- --   21    570.65  22.8                                                                    
   43   40 GUS             MARCIN          1  5  5  5  5  1 -- -- -- --   21    560.21  15.7                                                                    
   44   43 SUROWIECKI      MAREK           2  5  1  5  5 --  3 -- -- --   19    546.68  11.3                                                                    
   45   44 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5  5  4  1 -- -- -- --   20    516.02  27.4                                                                    
   46   45 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  3  5  1  3 -- -- -- --   17    479.87  15.3                                                                    
   47   49 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1  1  2  1  2  1  1  1   15    461.11  14.7                                                                    
   48   46 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5  3  3  2  0  1 -- --   16    453.48   6.7                                                                    
   49   47 SZYCA           JÓZEF           2  5  5  5  3  0 -- -- --  0   18    429.19  13.4                                                                    
   50   48 WACHOWSKI       ROMAN           2  3  0  0  1  3  3  2 --  0   12    411.65   3.5                                                                    
   51   50 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 -- -- -- -- -- --   15    348.97  57.5                                                                    
   52   52 GZELA           ANDRZEJ         1 --  2  3  4 -- -- -- -- --    9    252.33  11.1                                                                    
   53   53 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  5  0  2  1  0 --  0 -- --    8    169.21   5.1                                                                    
   54   54 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  1  3  1  1  0  0  1 --  0    7    158.88   2.9                                                                    
   55   55 GÓRSKI          JAN             1  3 --  1  2 -- --  0 -- --    6    155.77   7.7                                                                    
   56   56 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2  1  1  1  0 -- -- --    5    149.86   7.9                                                                    
   57   57 DAMPS           ZBIGNIEW        3  2  2  0  2  0  0 -- -- --    6    138.77   6.4                                                                    
   58   58 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  3 --  0  0  0  1 -- --    7    137.69   7.8                                                                    
   59   59 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --  0  0  0  0 --  0 --    4     69.12   3.6                                                                    
   60   60 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 -- -- -- -- -- --    3     61.00   5.3                                                                    
   61   61 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  1  0  0  0  0  0    1     33.20   0.4                                                                    
   62   62 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0 --  0  0 -- --    1     16.84   0.6                                                                    
   63   63 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --  0  0  0  0 --  0 --    0      0.00   0.0                                                                    
   64   64 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0  0  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                    
   65   65 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                    

 
                                                                                                                                                                
                       Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [2]                                                                                          
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                              Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,                                                                                                
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   21             G  1   8    273.250  2606.891                                                                       
        2 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    8             G  0   8    577.420  2519.201                                                                       
        3 GRDEŃ           ARTUR          3    1             G  1   8    618.720  2628.542                                                                       
        4 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   19             G  0   8    633.710  2519.201                                                                       
        5 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   25             G  0   8    707.060  2761.976                                                                       
        6 KACZYŃSKI       MARIAN         3   23             G  1   8    711.720  2448.936                                                                       
        7 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF      3   21             G  0   8    838.930  2865.551                                                                       
        8 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   15             G  0   7    228.380  2395.701                                                                       
        9 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   20             G  1   7    246.240  1979.504                                                                       
       10 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   23             G  1   7    310.520  2056.121                                                                       
       11 WOŹNIAK         JANUSZ         1   21             G  0   7    348.110  2691.826                                                                       
       12 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   14             G  0   7    350.850  1827.380                                                                       
       13 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   45             G  0   7    383.590  2395.701                                                                       
       14 WOŹNIAK         JANUSZ         1   34             G  1   7    521.390  2691.826                                                                       
       15 GUZ             TOMASZ         3   43             G  0   7    540.600  2107.300                                                                       
       16 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   24             G  0   7    559.430  2619.365                                                                       
       17 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   15             G  1   7    677.120  2205.043                                                                       
       18 BIRNA           PIOTR          3   22             G  1   7    689.310  2518.718                                                                       
       19 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   54             G  1   7    693.350  1981.381                                                                       
       20 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   36             G  1   7    711.060  2051.084                                                                       
       21 DYBICH          JANUSZ         2   47             G  0   7    712.360  2050.728                                                                       
       22 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   25             G  0   7    715.550  2203.168                                                                       
       23 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   23             G  0   7    750.280  2243.929                                                                       
       24 DYBICH          JANUSZ         2   17             G  0   7    820.820  2497.900                                                                       
       25 BARTOŁD         ADAM           1   30             G  0   7    829.160  2036.109                                                                       
       26 SZYMAŃSKI       LESZEK         2    3             G  0   7    881.610  2812.023                                                                       
       27 KACZYŃSKI       MARIAN         3    5             G  1   7   1119.460  2365.385                                                                       
       28 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   29             G  1   6    305.680  1505.351