- strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  9, z dnia 24.06.18 BAD OLDESLOE                             
            Sekcja NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 3]                            
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 WOŹNIAK         JANUSZ          1    62    5    19   294.07     
              2 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    65    5    17   289.35     
              3 PIÓR            ZYGMUNT         1    34    5    13   285.17     
              4 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    31    5     6   275.33     
              5 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    38    5     8   269.52     
              6 BARTOŁD         ADAM            1    28    4     5   223.96     
              7 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    15    4     4   213.71     
              8 JELIŃSKI        ADAM            1    12    4     5   211.41     
              9 PATOCKI         BENEDYKT        1    43    3     4   164.90     
             10 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    21    3     3   157.08     
             11 MAZELLA         JAN             1    33    2     2   104.49     
             12 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1     7    1     1    52.04     
             13 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    18    1     2    51.91     
             14 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    27    1     1    51.64     
             15 KREZYMON        JÓZEF           1    11    0     0     0.00     
             16 RYDZEWSKI       LESZEK          1     4    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 3]                                                                                                                      
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                    
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                    
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                    
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                    
    1    1 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1811.46  34.2                                                                    
    2    2 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1791.48  35.0                                                                    
    3    3 BARTOŁD         ADAM            1  5  5  5  5  5  5  5  5  4   44   1718.85  33.8                                                                    
    4    5 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  5  5  5  5  5  5  4  5   44   1653.08  22.7                                                                    
    5    6 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  5  3  5   43   1626.58  33.6                                                                    
    6    4 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5  5  5  5  5  5  5  1   41   1514.93  20.9                                                                    
    7    7 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5  5  4  5  5  5  3  5   42   1508.87  20.1                                                                    
    8   10 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  2  5  2  5  5  3   37   1331.35  17.4                                                                    
    9    9 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5  4  3  3  1   36   1274.67  25.8                                                                    
   10    8 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5  5  5  5  5  4  2 --   36   1232.69  26.1                                                                    
   11   12 PATOCKI         BENEDYKT        1  3  3  0  2  5  5  3  4  3   28   1117.10  10.4                                                                    
   12   13 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  3  4  2  5  2  5  1  4   31   1102.04  15.1                                                                    
   13   11 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5  5  5  5  1  3  1 --   30    956.78  19.0                                                                    
   14   14 LIEC            JAN             1  5  5  4  5  5 -- -- -- --   24    741.39  14.1                                                                    
   15   19 MAZELLA         JAN             1  5  1  1  2  5  3  0  1  2   20    725.75   8.5                                                                    
   16   15 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  2  2  5 --  0  4 --   18    694.65  13.4                                                                    
   17   16 KREZYMON        JÓZEF           1  4  5  4  5  2  1  1  1  0   23    681.94  13.2                                                                    
   18   17 GUS             MARCIN          1  5  5  5  5  3 -- -- -- --   23    672.45  18.3                                                                    
   19   18 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  5  5  4  5 -- -- -- --   20    651.76  16.9                                                                    
   20   24 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  2  1  1  2  0  0  4   20    602.18  10.0                                                                    
   21   23 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1  2  2  1  2  1  2  1   17    545.21  16.5                                                                    
   22   20 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5  5  4  1 -- -- -- --   20    527.46  27.4                                                                    
   23   21 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  5  5  1  3 -- -- -- --   19    522.63  14.2                                                                    
   24   22 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5  3  3  2  0  2 -- --   17    496.89   8.8                                                                    
   25   25 GZELA           ANDRZEJ         1 --  3  3  4 -- -- -- -- --   10    275.28  12.3                                                                    
   26   26 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  3  0  4  2  0 --  0 -- --    9    222.43   5.1                                                                    
   27   27 GÓRSKI          JAN             1  3 --  1  2 -- --  0 -- --    6    158.19   7.7                                                                    
   28   28 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2  1  1  1  0 -- -- --    5    152.89   7.9                                                                    
   29   29 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --  1  0  0  0 --  0 --    5     93.05   4.5                                                                    
   30   30 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  1  1  0  0  0  0    2     82.23   0.9                                                                    
   31   31 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --  0  0  0  0 --  0 --    0      0.00   0.0                                                                    
   32   32 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0  0  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                    

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  9, z dnia 24.06.18 BAD OLDESLOE                             
            Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 4]                     
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 WOŹNIAK         JANUSZ          1    62    5    19   296.24     
              2 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    65    5    17   291.38     
              3 PIÓR            ZYGMUNT         1    34    5    13   285.17     
              4 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    31    5     6   275.33     
              5 BARTOŁD         ADAM            1    28    5     5   272.50     
              6 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    38    5     8   271.41     
              7 JELIŃSKI        ADAM            1    12    5     5   260.89     
              8 PATOCKI         BENEDYKT        1    43    4     4   213.98     
              9 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    15    4     4   213.71     
             10 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    21    3     3   157.08     
             11 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    18    2     2   110.29     
             12 MAZELLA         JAN             1    33    2     2   104.49     
             13 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1     7    1     1    52.04     
             14 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    27    1     1    51.64     
             15 KREZYMON        JÓZEF           1    11    0     0     0.00     
             16 RYDZEWSKI       LESZEK          1     4    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 4]                                                                                                               
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                    
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                    
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                    
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                    
    1    1 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1821.49  34.2                                                                    
    2    2 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1808.50  35.0                                                                    
    3    3 BARTOŁD         ADAM            1  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1775.48  33.8                                                                    
    4    6 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  5  5  5  5  5  5  4  5   44   1661.43  22.7                                                                    
    5    7 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  5  3  5   43   1626.58  33.6                                                                    
    6    8 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5  5  5  5  5  5  4  5   44   1599.06  20.1                                                                    
    7    5 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  5  5  3   43   1579.49  17.4                                                                    
    8    4 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5  5  5  5  5  5  5  2   42   1576.31  20.9                                                                    
    9    9 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5  4  5  3  1   38   1351.86  25.8                                                                    
   10   11 PATOCKI         BENEDYKT        1  5  5  1  2  5  5  3  4  4   34   1262.45  10.4                                                                    
   11   10 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5  5  5  5  5  4  2 --   36   1239.91  26.1                                                                    
   12   13 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  3  4  2  5  2  5  1  4   31   1102.04  15.1                                                                    
   13   12 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5  5  5  5  1  4  1 --   31    994.47  19.0                                                                    
   14   14 MAZELLA         JAN             1  5  2  1  4  5  4  0  3  2   26    951.26   8.5                                                                    
   15   15 LIEC            JAN             1  5  5  4  5  5 -- -- -- --   24    747.87  14.1                                                                    
   16   16 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  2  3  5 --  0  4 --   19    729.35  13.4                                                                    
   17   24 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  2  1  1  2  0  1  5   22    710.08  10.0                                                                    
   18   17 KREZYMON        JÓZEF           1  5  5  4  5  2  1  1  1  0   24    701.34  13.2                                                                    
   19   18 GUS             MARCIN          1  5  5  5  5  3 -- -- -- --   23    672.45  18.3                                                                    
   20   19 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  5  5  4  5 -- -- -- --   20    651.76  16.9                                                                    
   21   23 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1  2  2  1  2  1  2  1   17    545.21  16.5                                                                    
   22   20 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5  3  3  2  0  3 -- --   18    533.55   8.8                                                                    
   23   21 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5  5  4  1 -- -- -- --   20    527.46  27.4                                                                    
   24   22 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  5  5  1  3 -- -- -- --   19    522.63  14.2                                                                    
   25   25 GZELA           ANDRZEJ         1 --  3  3  4 -- -- -- -- --   10    275.28  12.3                                                                    
   26   26 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  3  0  4  2  0 --  0 -- --    9    222.43   5.1                                                                    
   27   27 GÓRSKI          JAN             1  3 --  1  2 -- --  0 -- --    6    158.19   7.7                                                                    
   28   28 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2  1  1  1  0 -- -- --    5    152.89   7.9                                                                    
   29   29 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --  1  0  0  0 --  0 --    5     93.05   4.5                                                                    
   30   30 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  1  1  0  0  0  0    2     82.23   0.9                                                                    
   31   31 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --  0  0  0  0 --  0 --    0      0.00   0.0                                                                    
   32   32 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0  0  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                    

 
                                                                                                                                                                
                        Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [4]                                                                                          
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                              Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,                                                                                                
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   21             G  1   8    150.830  2606.891                                                                       
        2 WOŹNIAK         JANUSZ         1   34             G  1   8    609.080  3018.177                                                                       
        3 BARTOŁD         ADAM           1   30             G  0   8    797.510  2584.069                                                                       
        4 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   23             G  1   7    213.690  2056.121                                                                       
        5 WOŹNIAK         JANUSZ         1   21             G  0   7    255.200  2691.826                                                                       
        6 WOŹNIAK         JANUSZ         1    3             G  1   7    679.050  2274.725                                                                       
        7 BARTOŁD         ADAM           1    8             G  1   7    754.300  2036.109                                                                       
        8 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW      1   36             G  0   7    969.370  2890.562                                                                       
        9 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   29             G  1   6    202.710  1505.351