- strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  9, z dnia 24.06.18 BAD OLDESLOE                             
            Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 7]           
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    43    5    13   294.74     
              2 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    33    5    11   292.38     
              3 BIRNA           PIOTR           3    36    5    10   283.31     
              4 GUZ             TOMASZ          3    62    5    11   279.22     
              5 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    56    5     8   278.63     
              6 KACZYŃSKI       MARIAN          3    51    5    14   275.27     
              7 GRDEŃ           ARTUR           3    29    5     8   270.73     
              8 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    35    4     5   229.02     
              9 BURCZYK         HENRYK          3    35    3     3   161.27     
             10 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3    19    0     0     0.00     
             11 PRABUCKI        ZENON           3    15    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 7]                                                                                                     
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                    
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                    
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                    
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                    
    1    1 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1808.23  29.7                                                                    
    2    2 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1783.41  30.9                                                                    
    3    3 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1752.93  31.6                                                                    
    4    4 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1740.62  19.1                                                                    
    5    5 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1736.67  25.9                                                                    
    6    6 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5  5  5  5  4   44   1677.59  28.8                                                                    
    7    7 GRDEŃ           ARTUR           3  5  5  5  4  5  5  5  5  5   44   1664.19  19.9                                                                    
    8    8 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5  5  5  3  5   43   1570.83  16.1                                                                    
    9    9 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  4  5  4  4  2  2  0 --   26    792.27  12.4                                                                    
   10   10 PRABUCKI        ZENON           3  4  3  1  0  1  5  2  2  0   18    549.46   7.9                                                                    
   11   11 BURCZYK         HENRYK          3  3  2 --  0  1  1  0  3  3   13    484.59   4.8                                                                    
   12   12 DAMPS           ZBIGNIEW        3  2  2  0  2  0  0 -- -- --    6    139.96   6.4                                                                    
   13   13 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  1  2  1  0  0  0  0 --  0    4     76.59   2.1                                                                    

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  9, z dnia 24.06.18 BAD OLDESLOE                             
            Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z całości na spisie [ 8]    
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    43    5    13   294.74     
              2 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    33    5    11   292.38     
              3 BIRNA           PIOTR           3    36    5    10   283.31     
              4 KACZYŃSKI       MARIAN          3    51    5    14   281.42     
              5 GUZ             TOMASZ          3    62    5    11   279.22     
              6 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    56    5     8   278.63     
              7 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    35    5     5   278.19     
              8 GRDEŃ           ARTUR           3    29    5     8   271.61     
              9 BURCZYK         HENRYK          3    35    3     3   161.27     
             10 PRABUCKI        ZENON           3    15    0     0     0.00     
             11 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3    19    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z całości na spisie [ 8]                                                                                              
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                    
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                    
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                    
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                    
    1    1 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1809.36  29.7                                                                    
    2    2 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1784.79  30.9                                                                    
    3    3 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1768.95  31.6                                                                    
    4    4 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1746.91  19.1                                                                    
    5    5 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1742.81  25.9                                                                    
    6    6 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5  5  5  5  5   45   1737.59  28.8                                                                    
    7    7 GRDEŃ           ARTUR           3  5  5  5  4  5  5  5  5  5   44   1670.66  19.9                                                                    
    8    8 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5  5  5  3  5   43   1588.03  16.1                                                                    
    9    9 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5  5  5  5  4  3  1 --   33   1075.41  12.4                                                                    
   10   11 BURCZYK         HENRYK          3  3  4 --  0  2  1  0  5  3   18    675.56   4.8                                                                    
   11   10 PRABUCKI        ZENON           3  4  3  1  0  1  5  2  2  0   18    549.46   7.9                                                                    
   12   12 DAMPS           ZBIGNIEW        3  2  2  0  2  0  0 -- -- --    6    139.96   6.4                                                                    
   13   13 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  1  3  1  0  0  0  0 --  0    5     93.57   2.1                                                                    

 
                                                                                                                                                                
               Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z całości na spisie [8]                                                                                  
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                              Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,                                                                                                
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 GRDEŃ           ARTUR          3    1             G  1   8    649.590  2628.542                                                                       
        2 KACZYŃSKI       MARIAN         3   23             G  1   8    680.810  2448.936                                                                       
        3 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   25             G  0   8    804.340  2761.976                                                                       
        4 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF      3   21             G  0   7    724.240  2334.706                                                                       
        5 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   23             G  0   7    849.610  2243.929                                                                       
        6 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   14             G  0   6    148.000  1533.037