- strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  8, z dnia 17.06.18 BAD OLDESLOE                             
            Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 5]                          
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    43    5    14   291.66     
              2 FIERKA          PIOTR           2    24    5     9   285.36     
              3 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    54    5     8   279.47     
              4 DYBICH          JANUSZ          2    36    5     8   274.78     
              5 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    47    5     6   261.55     
              6 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    16    5     5   251.18     
              7 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    33    4     4   228.61     
              8 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    27    4     4   205.22     
              9 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2     8    2     2   103.72     
             10 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    12    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 5]                                                                                                                    
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                       
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                       
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                       
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                       
    1    1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1510.47  37.8                                                                       
    2    2 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1483.26  23.4                                                                       
    3    3 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1456.43  29.1                                                                       
    4    4 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5  5  5  5  4   39   1359.05  27.8                                                                       
    5    5 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  2  1  5  5  5  5  5   33   1250.02  17.4                                                                       
    6    6 FIERKA          PIOTR           2  1  2  3  5  5  5  5  5   31   1231.77  13.6                                                                       
    7    7 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5  1  5  5  4   35   1154.88  18.0                                                                       
    8   10 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  3  2  5  5  0  5  1  5   26    850.78   9.1                                                                       
    9    9 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  3  1  4  4  5  2  2   23    820.61  15.5                                                                       
   10    8 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5  4  1 -- --   25    778.54  25.9                                                                       
   11   11 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4  2 -- -- --   21    558.30  19.7                                                                       
   12   12 SUROWIECKI      MAREK           2  5  0  5  5 --  4 -- --   19    546.17  10.6                                                                       
   13   13 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 -- -- -- -- --   15    345.04  54.1                                                                       
   14   14 SZYCA           JÓZEF           2  4  5  4  2  0 -- -- --   15    332.65  10.3                                                                       
   15   15 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  4  0  0  1  4  0  0  0    9    316.13   2.9                                                                       
   16   16 WACHOWSKI       ROMAN           2  2  0  0  1  2  3  1 --    9    308.13   3.6                                                                       
   17   17 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  1 --  0  0  0  0 --    4     70.49   4.4                                                                       
   18   18 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 -- -- -- -- --    3     58.31   5.3                                                                       
   19   19 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0 --  0  0 --    1     16.53   0.6                                                                       
   20   20 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0                                                                       

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  8, z dnia 17.06.18 BAD OLDESLOE                             
            Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [ 6]                   
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    43    5    14   293.29     
              2 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    54    5     8   289.64     
              3 FIERKA          PIOTR           2    24    5     9   285.36     
              4 DYBICH          JANUSZ          2    36    5     8   274.78     
              5 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    47    5     6   261.55     
              6 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    16    5     5   251.18     
              7 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    33    4     4   228.61     
              8 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    27    4     4   205.22     
              9 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2     8    2     2   103.72     
             10 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    12    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [ 6]                                                                                                             
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                       
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                       
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                       
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                       
    1    1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1524.24  37.8                                                                       
    2    2 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1497.67  23.4                                                                       
    3    3 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1464.18  29.1                                                                       
    4    4 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5  5  5  5  4   39   1363.42  27.8                                                                       
    5    6 FIERKA          PIOTR           2  2  2  4  5  5  5  5  5   33   1278.40  13.6                                                                       
    6    5 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  3  1  5  5  5  5  5   34   1270.18  17.4                                                                       
    7    7 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5  1  5  5  4   35   1156.17  18.0                                                                       
    8    9 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  4  5  5  5  1  5  3  5   33   1047.83   9.1                                                                       
    9    8 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5  5  2 -- --   27    878.01  25.9                                                                       
   10   10 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  3  1  4  4  5  2  2   23    820.61  15.5                                                                       
   11   11 SUROWIECKI      MAREK           2  5  1  5  5 --  4 -- --   20    571.00  10.6                                                                       
   12   12 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4  2 -- -- --   21    558.30  19.7                                                                       
   13   13 SZYCA           JÓZEF           2  5  5  5  3  0 -- -- --   18    415.71  10.3                                                                       
   14   14 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  5  0  0  2  4  1  0  0   12    406.71   2.9                                                                       
   15   15 WACHOWSKI       ROMAN           2  3  0  0  1  2  4  1 --   11    362.20   3.6                                                                       
   16   16 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 -- -- -- -- --   15    347.97  54.1                                                                       
   17   17 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  1 --  0  0  0  0 --    4     70.49   4.4                                                                       
   18   18 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 -- -- -- -- --    3     58.31   5.3                                                                       
   19   19 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0 --  0  0 --    1     16.53   0.6                                                                       
   20   20 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0                                                                       

 
                                                                                                                                                                
                       Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [6]                                                                                         
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                               Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,                                                                                                 
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    8             G  0   8    688.950  2519.201                                                                       
        2 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   15             G  0   7    273.530  2395.701                                                                       
        3 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   20             G  1   7    280.480  1979.504                                                                       
        4 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   45             G  0   7    477.960  2395.701                                                                       
        5 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   19             G  0   7    671.990  1979.504                                                                       
        6 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   15             G  1   7    838.690  2205.043                                                                       
        7 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   54             G  1   7    866.680  1981.381                                                                       
        8 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   24             G  0   6    454.200  2079.668                                                                       
        9 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   32             G  1   6    524.730  1663.471                                                                       
       10 FIERKA          PIOTR          2   10             G  0   6    672.080  2151.025                                                                       
       11 DYBICH          JANUSZ         2   17             G  0   6    766.010  1948.195                                                                       
       12 DYBICH          JANUSZ         2   35             G  1   5    235.330  1814.122