PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  8                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  BAD OLDESLOE z dnia 17.06.18                     
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:47:49.3 N 10:20:11.9 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  543.406 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   42                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1239                           
      5.Ilość konkursów.......................:  248                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1271.54                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1125.84                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,57,29                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,09,42                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 12 min. 13 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :SŁONECZNIE                                           
        w miejscu przylotu:SŁONECZNIE                                           
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  60.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 1]                         
            Lot do MP w kat.B, C.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ NOWE                    │   21   │  535   │   83  │15.51│      
          │ 2  │ SKÓRCZ                  │   10   │  300   │   60  │20.00│      
          │ 3  │ LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE   │   11   │  404   │  105  │25.99│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   42   │ 1239   │  248  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                         
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr  8. Lot do MP w kat.B, C.                                                                                  
                                     z lotu BAD OLDESLOE, w dniu 17.06.18                                                                                       
┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬───────┐                                  
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │PUNKTY │                                  
│   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │  GMP  │                                  
└───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴───────┘                                  
   1 LASKOWSKI STANISŁAW             3   32              GSM 12:57:29     1271.54   0.81  38- 19-  5  530.845  60.000  60.00                                    
   2 DYBICH JANUSZ                   2    8              G M 13:15:22     1262.63   1.61  36-  8-  5  549.705  59.950                                           
   3 BIRNA PIOTR                     3    7              GSM 12:56:47     1260.34   2.42  22-  8-  5  525.287  59.900  59.92                                    
   4 WOŹNIAK JANUSZ                  1   21              GSM 13:19:14     1252.09   3.23  66- 18-  5  549.958  59.850  59.88                                    
   5 LASKOWSKI STANISŁAW             3   21              G M 13:04:06     1251.70   4.04   2  <  13>  530.845  59.810                                           
   6 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   43              G M 13:12:25     1248.26   4.84  54-  8-  5  539.767  59.760                                           
   7 WOŹNIAK JANUSZ                  1   25              GSM 13:21:43     1245.05   5.65   2  <  16>  549.958  59.710  59.77                                    
   8 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   36              GSM 12:57:14     1241.62   6.46  29- 14-  5  518.047  59.660  59.73                                    
   9 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   15              GSM 13:17:44     1232.94   7.26  43- 14-  5  539.697  59.610  59.69                                    
  10 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1  102                  13:28:55     1226.89   8.07  71- 20-  5  550.770   0.000                                           
  11 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1    8              G M 13:31:13     1226.67   8.88  30-  3-  3  553.494  59.510                                           
  12 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    6              G M 13:20:15     1226.05   9.69   2  <  32>  539.767  59.470                                           
  13 LASKOWSKI STANISŁAW             3   34              GSM 13:13:14     1225.31  10.49   3  <  15>  530.845  59.420  59.53                                    
  14 GRDEŃ ARTUR                     3   20              G M 13:09:11     1224.04  11.30  33-  7-  5  525.337  59.370                                           
  15 LASKOWSKI STANISŁAW             3    8              G M 13:13:46     1223.80  12.11   4  <  17>  530.845  59.320                                           
  16 WOŹNIAK JANUSZ                  1   72                  13:29:39     1223.08  12.91   3  <  18>  549.958   0.000                                           
  17 LASKOWSKI STANISŁAW             3   48              G M 13:14:41     1221.22  13.72   5  <  21>  530.845  59.220                                           
  18 WOŹNIAK JANUSZ                  1   74                  13:30:32     1220.68  14.53   4  <  29>  549.958   0.000                                           
  19 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   39              GSM 13:04:25     1220.61  15.33   2  <  26>  518.047  59.130  59.30                                    
  20 KACZYŃSKI MARIAN                3   39              GSM 13:14:56     1220.18  16.14  58- 16-  5  530.697  59.080  59.26                                    
  21 LASKOWSKI STANISŁAW             3   44              G M 13:15:06     1220.05  16.95   6  <  36>  530.845   0.000                                           
  22 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   38              G M 13:22:51     1218.69  17.76   2  <  54>  539.697  58.980                                           
  23 GUZ TOMASZ                      3   48              G M 13:12:32     1215.33  18.56  42- 14-  5  525.670  58.930                                           
  24 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   15              G M 13:30:56     1213.22  19.37  33-  4-  4  547.082  58.880                                           
  25 BARTOŁD ADAM                    1   33              G M 13:31:58     1212.39  20.18  52- 11-  5  547.960  58.830                                           
  26 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   35              G M 13:07:31     1211.76  20.98   3  <  49>  518.047  58.790                                           
  27 KACZYŃSKI MARIAN                3    9              G M 13:18:26     1210.44  21.79   2  <  46>  530.697  58.740                                           
  28 GUZ TOMASZ                      3    4              G M 13:15:43     1206.45  22.60   2  <  30>  525.670  58.690                                           
  29 WOŹNIAK JANUSZ                  1    3              GSM 13:35:52     1206.40  23.41   5  <  85>  549.958  58.640  58.91                                    
  30 GUZ TOMASZ                      3   11              G M 13:15:45     1206.36  24.21   3  <  35>  525.670  58.590                                           
  31 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   15              G M 13:35:23     1206.13  25.02  18-  2-  2  549.250  58.540                                           
  32 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   64                  13:27:45     1205.51  25.83   3  <  84>  539.767   0.000                                           
  33 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   18              G M 13:35:31     1205.41  26.63  22-  8-  5  549.086  58.450                                           
  34 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   24              G M 13:37:00     1205.19  27.44   2  <  40>  550.770  58.400                                           
  35 GUZ TOMASZ                      3   21              GSM 13:16:14     1205.02  28.25   4  <  69>  525.670  58.350  58.68                                    
  36 LASKOWSKI STANISŁAW             3   42              GSM 13:20:36     1204.82  29.06   7  <  38>  530.845   0.000  58.64                                    
  37 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   53                  13:20:48     1204.28  29.86  33-  9-  5  530.845   0.000                                           
  38 LASKOWSKI STANISŁAW             3   27              G M 13:20:49     1204.23  30.67   8  <  39>  530.845   0.000                                           
  39 LASKOWSKI STANISŁAW             3   26              G M 13:20:52     1204.09  31.48   9  <  68>  530.845   0.000                                           
  40 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1  105                  13:37:41     1203.39  32.28   3  <  43>  550.770   0.000                                           
  41 GRDEŃ ARTUR                     3   37              GSM 13:16:33     1203.38  33.09   2  <  53>  525.337  58.060  58.45                                    
  42 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   15              G M 13:36:21     1203.21  33.90   2  <  61>  549.086  58.010                                           
  43 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   18              G M 13:38:23     1201.55  34.71   4  <  48>  550.770  57.960                                           
  44 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   54                  13:22:03     1200.87  35.51   2  <  55>  530.845   0.000                                           
  45 JELIŃSKI ADAM                   1   51                  13:41:06     1200.47  36.32  13-  1-  0  553.538   0.000                                           
  46 KACZYŃSKI MARIAN                3   36              G M 13:22:16     1199.95  37.13   3  <  63>  530.697  57.810                                           
  47 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2    6              G M 13:35:58     1199.83  37.93   2  <  60>  547.082  57.770                                           
  48 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1  106                  13:39:04     1199.76  38.74   5  <  62>  550.770   0.000                                           
  49 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    2              GSM 13:11:56     1199.37  39.55   4  <  50>  518.047  57.670  58.14                                    
  50 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   38              G M 13:12:00     1199.18  40.36   5  <  51>  518.047  57.620                                           
  51 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   34              G M 13:12:08     1198.81  41.16   6  <  77>  518.047   0.000                                           
  52 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   38              G M 13:42:05     1198.35  41.97  26-  4-  4  553.738  57.520                                           
  53 GRDEŃ ARTUR                     3   11              G M 13:18:26     1198.21  42.78   3  <  56>  525.337  57.470                                           
  54 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   33              G M 13:30:26     1198.17  43.58   3  <  57>  539.697  57.430                                           
  55 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   17              G M 13:23:07     1197.98  44.39   3  <  66>  530.845  57.380                                           
  56 GRDEŃ ARTUR                     3    1              GSM 13:19:30     1195.31  45.20   4  <  87>  525.337  57.330  57.86                                    
  57 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   58                  13:31:42     1194.81  46.00   4  <  58>  539.697   0.000                                           
  58 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   24              G M 13:31:48     1194.55  46.81   5  <  82>  539.697  57.230                                           
  59 FIERKA PIOTR                    2    5              G M 13:32:12     1193.28  47.62  24-  9-  5  539.599  57.180                                           
  60 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   39              G M 13:38:33     1193.07  48.43   3  < 130>  547.082  57.130                                           
  61 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   32              G M 13:40:53     1191.38  49.23   3  < 137>  549.086  57.090                                           
  62 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   22              G M 13:42:29     1190.90  50.04   6  <  74>  550.770  57.040                                           
  63 KACZYŃSKI MARIAN                3   54                  13:25:50     1190.35  50.85   4  <  67>  530.697   0.000                                           
  64 FIERKA PIOTR                    2   10              G M 13:33:22     1190.20  51.65   2  <  65>  539.599  56.940                                           
  65 FIERKA PIOTR                    2   26              G M 13:33:23     1190.16  52.46   3  <  71>  539.599  56.890                                           
  66 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   15              GSM 13:26:04     1190.06  53.27   4  <  73>  530.845  56.840  57.48                                    
  67 KACZYŃSKI MARIAN                3   40              G M 13:26:18     1189.10  54.08   5  <  75>  530.697  56.790                                           
  68 LASKOWSKI STANISŁAW             3   10              GSM 13:26:39     1188.50  54.88  10  <  90>  530.845   0.000  57.40                                    
  69 GUZ TOMASZ                      3   47              G M 13:22:37     1187.64  55.69   5  < 103>  525.670  56.700                                           
  70 SZYMAŃSKI LESZEK                2    5              G M 13:34:56     1186.34  56.50  47-  6-  5  539.705  56.650                                           
  71 FIERKA PIOTR                    2   17              G M 13:34:52     1186.28  57.30   4  <  83>  539.599  56.600                                           
  72 BARTOŁD ADAM                    1   67                  13:41:59     1186.10  58.11   2  <  92>  547.960   0.000                                           
  73 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   29              GSM 13:27:55     1185.14  58.92   5  < 102>  530.845  56.500  57.20                                    
  74 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    4              G M 13:44:50     1184.88  59.73   7  <  96>  550.770  56.450                                           
  75 KACZYŃSKI MARIAN                3   21              G M 13:28:08     1184.24  60.53   6  <  89>  530.697  56.400                                           
  76 BURCZYK HENRYK                  3   49              GSM 13:28:33     1183.84  61.34  36-  8-  5  531.012  56.360  57.09                                    
  77 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   25              G M 13:18:00     1182.76  62.15   7  <  80>  518.047   0.000                                           
  78 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   21              G M 13:28:55     1182.58  62.95  39-  7-  5  530.881  56.260                                           
  79 BIRNA PIOTR                     3   10              GSM 13:24:16     1182.37  63.76   2  <  81>  525.287  56.210  56.97                                    
  80 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   22              G M 13:18:11     1182.26  64.57   8  < 124>  518.047   0.000                                           
  81 BIRNA PIOTR                     3   39              GSM 13:24:20     1182.19  65.38   3  < 111>  525.287  56.110  56.89                                    
  82 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    8              G M 13:36:49     1181.43  66.18   6  <  93>  539.697  56.060                                           
  83 FIERKA PIOTR                    2   33              G M 13:36:48     1181.26  66.99   5  < 105>  539.599  56.020                                           
  84 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   12              GSM 13:36:59     1181.15  67.80   4  <  95>  539.767  55.970  56.78                                    
  85 WOŹNIAK JANUSZ                  1   33              G M 13:45:38     1181.10  68.60   6  <  91>  549.958  55.920                                           
  86 PRABUCKI ZENON                  3   20              GSM 13:29:41     1180.97  69.41  15-  2-  2  531.063  55.870  56.70                                    
  87 GRDEŃ ARTUR                     3   13              G M 13:24:58     1180.62  70.22   5  < 164>  525.337  55.820                                           
  88 BURCZYK HENRYK                  3   77                  13:29:53     1180.33  71.03   2  < 109>  531.012   0.000                                           
  89 KACZYŃSKI MARIAN                3   66                  13:30:05     1179.11  71.83   7  < 157>  530.697   0.000                                           
  90 LASKOWSKI STANISŁAW             3   55                  13:30:46     1177.65  72.64  11  < 115>  530.845   0.000                                           
  91 WOŹNIAK JANUSZ                  1    7              G M 13:47:27     1176.51  73.45   7  <  97>  549.958  55.630                                           
  92 BARTOŁD ADAM                    1   54                  13:45:47     1176.43  74.25   3  < 108>  547.960   0.000                                           
  93 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   17              G M 13:38:47     1176.37  75.06   7  <  98>  539.697   0.000                                           
  94 DYBICH JANUSZ                   2   35              G M 13:47:20     1176.26  75.87   2  < 101>  549.705  55.480                                           
  95 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   47              G M 13:39:05     1175.75  76.67   5  < 191>  539.767  55.430                                           
  96 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   87                  13:48:29     1175.65  77.48   8  < 113>  550.770   0.000                                           
  97 WOŹNIAK JANUSZ                  1   39              G M 13:48:19     1174.33  78.29   8  < 117>  549.958   0.000                                           
  98 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   45              GSM 13:40:01     1173.21  79.10   8  <  99>  539.697   0.000  56.23                                    
  99 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   29              G M 13:40:02     1173.17  79.90   9  < 100>  539.697   0.000                                           
 100 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   23              GSM 13:40:03     1173.13  80.71  10  < 110>  539.697   0.000  56.16                                    
 101 DYBICH JANUSZ                   2   19              G M 13:49:19     1171.29  81.52   3  < 139>  549.705  55.140                                           
 102 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   20              G M 13:33:22     1170.90  82.32   6  < 131>  530.845  55.090                                           
 103 GUZ TOMASZ                      3   45              G M 13:29:03     1170.63  83.13   6  < 112>  525.670   0.000                                           
 104 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1    1              G M 13:53:35     1169.25  83.94   2  < 178>  553.738  55.000                                           
 105 FIERKA PIOTR                    2   16              G M 13:41:32     1169.14  84.75   6  < 121>  539.599   0.000                                           
 106 KREZYMON JÓZEF                  1   32              G M 13:51:50     1168.52  85.55  13-  1-  1  551.345  54.900                                           
 107 MYKOWSKI TADEUSZ                2   51              G M 13:42:13     1168.20  86.36  27-  4-  4  539.959  54.850                                           
 108 BARTOŁD ADAM                    1   19              G M 13:49:18     1167.61  87.17   4  < 125>  547.960  54.800                                           
 109 BURCZYK HENRYK                  3   84                  13:34:50     1167.49  87.97   3  < 184>  531.012   0.000                                           
 110 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   14              G M 13:42:29     1166.95  88.78  11  < 129>  539.697   0.000                                           
 111 BIRNA PIOTR                     3   42              G M 13:30:13     1166.74  89.59   4  < 122>  525.287  54.660                                           
 112 GUZ TOMASZ                      3   14              G M 13:30:40     1166.43  90.40   7  < 114>  525.670   0.000                                           
 113 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   91                  13:52:15     1166.27  91.20   9  < 116>  550.770   0.000                                           
 114 GUZ TOMASZ                      3   46              GSM 13:30:48     1166.08  92.01   8  < 182>  525.670   0.000  55.61                                    
 115 LASKOWSKI STANISŁAW             3   36              GSM 13:35:16     1166.01  92.82  12  < 135>  530.845   0.000  55.57                                    
 116 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   10              GSM 13:52:44     1165.08  93.62  10  < 122>  550.770  54.410  55.53                                    
 117 WOŹNIAK JANUSZ                  1   45              G M 13:52:03     1165.04  94.43   9  < 138>  549.958   0.000                                           
 118 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    3              GSM 13:36:05     1164.00  95.24   2  < 179>  530.881  54.320  55.46                                    
 119 KANTAK BOGUMIŁ                  1   11              G M 13:44:42     1163.96  96.05  20-  2-  2  540.891  54.270                                           
 120 DOERING KAZIMIERZ               3   62                  13:36:11     1163.91  96.85  59-  1-  0  530.958   0.000                                           
 121 FIERKA PIOTR                    2   37              G M 13:43:44     1163.60  97.66   7  < 161>  539.599   0.000                                           
 122 BIRNA PIOTR                     3   14              G M 13:31:27     1163.56  98.47   5  < 162>  525.287  54.120                                           
 122 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   23              GSM 13:53:21     1163.56  98.47  11  < 144>  550.770   0.000  55.30                                    
 124 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   37              GSM 13:25:22     1163.19 100.08   9  < 132>  518.047   0.000  55.22                                    
 125 BARTOŁD ADAM                    1   11              G M 13:51:10     1162.99 100.89   5  < 128>  547.960  53.980                                           
 126 PATOCKI BENEDYKT                1   19              G M 13:56:29     1162.74 101.69  39-  4-  4  554.026  53.930                                           
 127 DYGULSKI TADEUSZ                1   30              G M 13:55:21     1162.57 102.50  19-  2-  2  552.629  53.880                                           
 128 BARTOŁD ADAM                    1   31              G M 13:51:26     1162.33 103.31   6  < 145>  547.960  53.830                                           
 129 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   12              G M 13:44:27     1162.01 104.12  12  < 152>  539.697   0.000                                           
 130 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   45              G M 13:50:50     1161.94 104.92   4          547.082  53.730                                           
 131 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   44              GSM 13:36:52     1161.93 105.73   7  < 159>  530.845  53.680  54.95                                    
 132 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    5              G M 13:26:07     1161.24 106.54  10  < 133>  518.047   0.000                                           
 133 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   33              G M 13:26:10     1161.11 107.34  11  < 134>  518.047   0.000                                           
 134 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    6              GSM 13:26:12     1161.02 108.15  12  < 136>  518.047   0.000  54.83                                    
 135 LASKOWSKI STANISŁAW             3   66                  13:37:14     1160.99 108.96  13  < 140>  530.845   0.000                                           
 136 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   23              G M 13:26:15     1160.89 109.77  13  < 163>  518.047   0.000                                           
 137 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   39              G M 13:53:06     1160.61 110.57   4  < 141>  549.086  53.390                                           
 138 WOŹNIAK JANUSZ                  1    1              G M 13:53:54     1160.49 111.38  10  < 142>  549.958   0.000                                           
 139 DYBICH JANUSZ                   2   21              G M 13:53:42     1160.45 112.19   4  < 175>  549.705  53.300                                           
 140 LASKOWSKI STANISŁAW             3   50              G M 13:37:33     1160.19 112.99  14  < 185>  530.845   0.000                                           
 141 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   22              G M 13:53:33     1159.51 113.80   5  < 149>  549.086  53.200                                           
 142 WOŹNIAK JANUSZ                  1   75                  13:54:20     1159.43 114.61  11  < 143>  549.958   0.000                                           
 143 WOŹNIAK JANUSZ                  1   43              G M 13:54:31     1158.99 115.42  12  < 200>  549.958   0.000                                           
 144 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   21              GSM 13:55:26     1158.46 116.22  12  < 156>  550.770   0.000  54.45                                    
 145 BARTOŁD ADAM                    1    2              G M 13:53:12     1157.99 117.03   7  < 148>  547.960  53.000                                           
 146 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2    4              G M 13:53:00     1157.95 117.84   8-  2-  2  547.712  52.960                                           
 147 PATOCKI BENEDYKT                1   36              G M 13:58:30     1157.84 118.64   2  < 209>  554.026  52.910                                           
 148 BARTOŁD ADAM                    1   36              G M 13:53:32     1157.17 119.45   8  < 150>  547.960   0.000                                           
 149 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   17              G M 13:54:32     1157.11 120.26   6  < 167>  549.086   0.000                                           
 150 BARTOŁD ADAM                    1   18              G M 13:53:39     1156.89 121.07   9  < 217>  547.960   0.000                                           
 151 PRABUCKI ZENON                  3   12              GSM 13:39:06     1156.75 121.87   2          531.063  52.710  54.17                                    
 152 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   11              GSM 13:46:37     1156.62 122.68  13  < 166>  539.697   0.000  54.14                                    
 153 SZYMAŃSKI LESZEK                2   40              G M 13:46:38     1156.59 123.49   2  < 154>  539.705  52.620                                           
 154 SZYMAŃSKI LESZEK                2   25              G M 13:46:40     1156.51 124.29   3  < 196>  539.705  52.570                                           
 155 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   12              G M 13:47:41     1156.10 125.10  16-  5-  5  540.689  52.520                                           
 156 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    6              GSM 13:56:30     1155.87 125.91  13  < 172>  550.770   0.000  53.98                                    
 157 KACZYŃSKI MARIAN                3   18              G M 13:39:20     1155.36 126.72   8  < 158>  530.697   0.000                                           
 158 KACZYŃSKI MARIAN                3   49              G M 13:39:25     1155.15 127.52   9  < 160>  530.697   0.000                                           
 159 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   14              G M 13:39:34     1155.10 128.33   8  < 236>  530.845   0.000                                           
 160 KACZYŃSKI MARIAN                3   31              G M 13:39:32     1154.86 129.14  10  < 187>  530.697   0.000                                           
 161 FIERKA PIOTR                    2   12              G M 13:47:18     1154.72 129.94   8  < 169>  539.599   0.000                                           
 162 BIRNA PIOTR                     3   25              G M 13:34:55     1154.69 130.75   6  < 170>  525.287   0.000                                           
 163 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   21              G M 13:28:39     1154.68 131.56  14          518.047   0.000                                           
 164 GRDEŃ ARTUR                     3    8              G M 13:35:22     1153.66 132.36   6  < 174>  525.337   0.000                                           
 165 MYKOWSKI TADEUSZ                2   17              G M 13:48:22     1152.86 133.17   2  < 176>  539.959  52.030                                           
 166 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   40              G M 13:48:22     1152.30 133.98  14          539.697   0.000                                           
 167 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1    1              G M 13:56:32     1152.25 134.79   7  < 168>  549.086   0.000                                           
 168 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   20              G M 13:56:35     1152.13 135.59   8          549.086   0.000                                           
 169 FIERKA PIOTR                    2   29              G M 13:48:55     1150.74 136.40   9          539.599   0.000                                           
 170 BIRNA PIOTR                     3   50              GSM 13:36:37     1150.39 137.21   7  < 194>  525.287   0.000  53.44                                    
 171 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2    9              G M 13:50:01     1150.36 138.01   2  < 183>  540.689  51.740                                           
 172 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   83                  13:58:58     1149.91 138.82  14  < 173>  550.770   0.000                                           
 173 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   79                  13:59:02     1149.75 139.63  15  < 201>  550.770   0.000                                           
 174 GRDEŃ ARTUR                     3   50              G M 13:36:57     1149.66 140.44   7          525.337   0.000                                           
 175 DYBICH JANUSZ                   2   43              G M 13:58:28     1148.89 141.24   5  < 204>  549.705  51.550                                           
 176 MYKOWSKI TADEUSZ                2   15              G M 13:50:03     1148.73 142.05   3  < 238>  539.959  51.500                                           
 177 MAZELLA JAN                     1   15              G M 14:00:37     1147.12 142.86  34-  2-  1  551.324  51.450                                           
 178 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1    7              G M 14:02:46     1147.01 143.66   3  < 247>  553.738  51.400                                           
 179 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   45              G M 13:42:55     1146.82 144.47   3  < 189>  530.881  51.350                                           
 180 ŻYGOWSKI ZDZISŁAW               1    7              G M 14:01:18     1146.16 145.28   6-  1-  1  551.648  51.300                                           
 181 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2    5              G M 13:57:53     1146.12 146.09   2          547.712  51.260                                           
 182 GUZ TOMASZ                      3   22              G M 13:38:50     1145.67 146.89   9  < 192>  525.670   0.000                                           
 183 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   25              G M 13:52:02     1145.45 147.70   3  < 231>  540.689  51.160                                           
 184 BURCZYK HENRYK                  3   11              GSM 13:43:46     1145.00 148.51   4  < 186>  531.012  51.110  52.89                                    
 185 LASKOWSKI STANISŁAW             3   54                  13:43:45     1144.68 149.31  15  < 199>  530.845   0.000                                           
 186 BURCZYK HENRYK                  3   21              G M 13:43:54     1144.67 150.12   5  < 193>  531.012  51.010                                           
 187 KACZYŃSKI MARIAN                3    2              GSM 13:43:38     1144.65 150.93  11  < 188>  530.697   0.000  52.78                                    
 188 KACZYŃSKI MARIAN                3   64                  13:43:39     1144.61 151.74  12  < 224>  530.697   0.000                                           
 189 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   17              GSM 13:44:00     1144.14 152.54   4  < 190>  530.881  50.870  52.70                                    
 190 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   19              GSM 13:44:03     1144.02 153.35   5  < 208>  530.881  50.820  52.66                                    
 191 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   71                  13:51:52     1143.90 154.16   6  < 219>  539.767   0.000                                           
 192 GUZ TOMASZ                      3   43              GSM 13:39:38     1143.67 154.96  10  < 197>  525.670   0.000  52.58                                    
 193 BURCZYK HENRYK                  3   28              GSM 13:44:33     1143.07 155.77   6  < 195>  531.012  50.670  52.54                                    
 194 BIRNA PIOTR                     3   22              GSM 13:39:43     1142.63 156.58   8          525.287   0.000  52.50                                    
 195 BURCZYK HENRYK                  3    6              GSM 13:44:45     1142.58 157.38   7  < 206>  531.012  50.570  52.47                                    
 196 SZYMAŃSKI LESZEK                2   34              G M 13:52:30     1142.23 158.19   4  < 214>  539.705  50.530                                           
 197 GUZ TOMASZ                      3   12              G M 13:40:24     1141.77 159.00  11  < 198>  525.670   0.000                                           
 198 GUZ TOMASZ                      3   23              G M 13:40:26     1141.69 159.81  12  < 220>  525.670   0.000                                           
 199 LASKOWSKI STANISŁAW             3   25              G M 13:44:59     1141.64 160.61  16  < 202>  530.845   0.000                                           
 200 WOŹNIAK JANUSZ                  1    8              GSM 14:01:47     1141.51 161.42  13  < 213>  549.958   0.000  52.27                                    
 201 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   77                  14:02:31     1141.45 162.23  16  < 212>  550.770   0.000                                           
 202 LASKOWSKI STANISŁAW             3   39              G M 13:45:08     1141.28 163.03  17  < 226>  530.845   0.000                                           
 203 PIÓR ZYGMUNT                    1   20              G M 14:05:22     1141.09 163.84  19-  1-  1  553.846  50.190                                           
 204 DYBICH JANUSZ                   2   15              G M 14:02:09     1140.11 164.65   6  < 206>  549.705   0.000                                           
 205 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   14              G M 14:05:39     1139.85 165.46  18-  1-  1  553.567  50.090                                           
 206 BURCZYK HENRYK                  3   27              G M 13:45:53     1139.80 166.26   8          531.012   0.000                                           
 206 DYBICH JANUSZ                   2   17              G M 14:02:17     1139.80 166.26   7  < 221>  549.705   0.000                                           
 208 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   23              G M 13:45:53     1139.52 167.88   6  < 216>  530.881   0.000                                           
 209 PATOCKI BENEDYKT                1   34              G M 14:06:15     1139.39 168.68   3  < 211>  554.026  49.890                                           
 210 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   52                  14:03:38     1139.14 169.49  24-  2-  1  550.927   0.000                                           
 211 PATOCKI BENEDYKT                1    9              G M 14:06:45     1138.22 170.30   4          554.026  49.800                                           
 212 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    2              G M 14:03:56     1138.11 171.11  17  < 215>  550.770   0.000                                           
 213 WOŹNIAK JANUSZ                  1   71                  14:03:33     1137.33 171.91  14  < 222>  549.958   0.000                                           
 214 SZYMAŃSKI LESZEK                2   12              G M 13:54:48     1136.70 172.72   5  < 246>  539.705  49.650                                           
 215 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   62                  14:04:50     1136.00 173.53  18  < 225>  550.770   0.000                                           
 216 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   24              G M 13:47:24     1135.82 174.33   7          530.881   0.000                                           
 217 BARTOŁD ADAM                    1   70                  14:02:48     1134.96 175.14  10  < 218>  547.960   0.000                                           
 218 BARTOŁD ADAM                    1   21              G M 14:02:55     1134.69 175.95  11          547.960   0.000                                           
 219 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   62                  13:56:03     1133.85 176.76   7  < 232>  539.767   0.000                                           
 220 GUZ TOMASZ                      3   56                  13:43:46     1133.48 177.56  13  < 240>  525.670   0.000                                           
 221 DYBICH JANUSZ                   2   22              G M 14:05:01     1133.37 178.37   8          549.705   0.000                                           
 222 WOŹNIAK JANUSZ                  1   94                  14:05:19     1133.19 179.18  15  < 241>  549.958   0.000                                           
 223 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   36              GSM 14:06:11     1133.17 179.98   2          550.927  49.210  51.38                                    
 224 KACZYŃSKI MARIAN                3   45              G M 13:48:21     1133.12 180.79  13  < 227>  530.697   0.000                                           
 225 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   52                  14:06:05     1133.08 181.60  19  < 230>  550.770   0.000                                           
 226 LASKOWSKI STANISŁAW             3   43              G M 13:48:31     1133.03 182.41  18  < 239>  530.845   0.000                                           
 227 KACZYŃSKI MARIAN                3   57                  13:48:26     1132.92 183.21  14  < 234>  530.697   0.000                                           
 228 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   22              G M 14:08:38     1132.74 184.02   2  < 244>  553.494  48.970                                           
 229 DYGULSKI TADEUSZ                1   23              G M 14:07:54     1132.67 184.83   2          552.629  48.920                                           
 230 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   17              G M 14:06:28     1132.18 185.63  20          550.770   0.000                                           
 231 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2    4              G M 13:57:40     1131.94 186.44   4  < 237>  540.689  48.830                                           
 232 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   16              GSM 13:57:06     1131.35 187.25   8          539.767  48.780  51.03                                    
 233 KANTAK BOGUMIŁ                  1   12              G M 13:58:23     1130.66 188.05   2          540.891  48.730                                           
 234 KACZYŃSKI MARIAN                3   62                  13:49:36     1130.10 188.86  15  < 243>  530.697   0.000                                           
 235 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   21              G M 14:06:10     1129.76 189.67   2          549.250  48.630                                           
 236 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   21              GSM 13:50:01     1129.42 190.48   9          530.845   0.000  50.87                                    
 237 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   15              G M 13:58:49     1129.22 191.28   5          540.689  48.530                                           
 238 MYKOWSKI TADEUSZ                2   58              G M 13:58:15     1129.03 192.09   4          539.959  48.490                                           
 239 LASKOWSKI STANISŁAW             3   67                  13:50:14     1128.90 192.90  19          530.845   0.000                                           
 240 GUZ TOMASZ                      3    8              GSM 13:45:41     1128.81 193.70  14          525.670   0.000  50.72                                    
 241 WOŹNIAK JANUSZ                  1   18              G M 14:07:15     1128.70 194.51  16  < 242>  549.958   0.000                                           
 242 WOŹNIAK JANUSZ                  1   34              GSM 14:07:22     1128.43 195.32  17  < 245>  549.958   0.000  50.64                                    
 243 KACZYŃSKI MARIAN                3    5              GSM 13:50:35     1127.74 196.13  16          530.697   0.000  50.60                                    
 244 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   46              G M 14:10:52     1127.59 196.93   3          553.494  48.190                                           
 245 WOŹNIAK JANUSZ                  1   52                  14:07:52     1127.27 197.74  18          549.958   0.000                                           
 246 SZYMAŃSKI LESZEK                2    3              G M 13:59:14     1126.18 198.55   6          539.705   0.000                                           
 247 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   29              G M 14:11:49     1125.90 199.35   4          553.738  48.050                                           
 248 MAZELLA JAN                     1   60                  14:09:42     1125.84 200.16   2          551.324   0.000                                           
 -------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                              
 ------------------------------------------------------------------------------ Koniec Konkursów                                                                
 249 DYGULSKI TADEUSZ                1   24              G M 14:11:05     1125.33   0.00   3          552.629   0.000                                           
 250 SZYMAŃSKI LESZEK                2    6              G M 13:59:38     1125.25   0.00   7          539.705   0.000                                           
 251 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   78                  13:59:55     1124.71   0.00   9          539.767   0.000                                           
 252 LASKOWSKI STANISŁAW             3   38              G M 13:52:09     1124.31   0.00  20          530.845   0.000                                           
 253 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1    7              G M 14:08:30     1124.03   0.00   9          549.086   0.000                                           
 254 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    9              G M 13:40:58     1123.83   0.00  15          518.047   0.000                                           
 255 TARGOWSKI GRZEGORZ              2   25              G M 14:07:03     1123.79   0.00  12-  0-  0  547.341   0.000                                           
 256 KACZYŃSKI MARIAN                3   17              GSM 13:52:25     1123.37   0.00  17          530.697   0.000  50.10                                    
 257 SZYMAŃSKI LESZEK                2   65                  14:00:35     1123.02   0.00   8          539.705   0.000                                           
 258 WOŹNIAK JANUSZ                  1   91                  14:09:44     1122.97   0.00  19          549.958   0.000                                           
 259 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2    7              G M 14:07:16     1122.76   0.00   5          547.082   0.000                                           
 260 KACZYŃSKI MARIAN                3   58                  13:52:48     1122.46   0.00  18          530.697   0.000                                           
 261 PIÓR ZYGMUNT                    1   45              G M 14:13:28     1122.36   0.00   2          553.846   0.000                                           
 262 MAZELLA JAN                     1   53                  14:11:25     1121.91   0.00   3          551.324   0.000                                           
 263 BARTOŁD ADAM                    1   30              G M 14:08:40     1121.34   0.00  12          547.960   0.000                                           
 264 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   52                  14:01:38     1120.56   0.00  15          539.697   0.000                                           
 265 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    1              G M 14:11:37     1120.32   0.00  21          550.770   0.000                                           
 266 PIÓR ZYGMUNT                    1   18              G M 14:14:33     1119.90   0.00   3          553.846   0.000                                           
 267 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   29              G M 13:54:18     1119.29   0.00   8          530.881   0.000                                           
 268 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   71                  14:02:13     1119.20   0.00  16          539.697   0.000                                           
 269 GRDEŃ ARTUR                     3   57                  13:49:24     1119.17   0.00   8          525.337   0.000                                           
 270 DYBICH JANUSZ                   2   48              G M 14:11:11     1119.14   0.00   9          549.705   0.000                                           
 271 WOŹNIAK JANUSZ                  1   78                  14:11:29     1118.98   0.00  20          549.958   0.000                                           
 272 WOŹNIAK JANUSZ                  1   10              G M 14:11:34     1118.79   0.00  21          549.958   0.000                                           
 273 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   30              G M 13:54:33     1118.63   0.00  10          530.845   0.000                                           
 274 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   54                  14:12:38     1118.01   0.00  22          550.770   0.000                                           
 275 BURCZYK HENRYK                  3   42              G M 13:55:16     1117.29   0.00   9          531.012   0.000                                           
 276 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    9              GSM 14:13:06     1116.95   0.00  23          550.770   0.000  49.32                                    
 277 ŻYGOWSKI ZDZISŁAW               1    5              G M 14:14:15     1116.13   0.00   2          551.648   0.000                                           
 278 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   27              G M 13:44:11     1116.04   0.00  16          518.047   0.000                                           
 279 BIRNA PIOTR                     3   27              G M 13:51:11     1114.83   0.00   9          525.287   0.000                                           
 280 DOERING KAZIMIERZ               3   52                  13:56:28     1114.37   0.00   2          530.958   0.000                                           
 281 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   36              G M 14:17:03     1114.05   0.00   5          553.738   0.000                                           
 282 WOŹNIAK JANUSZ                  1   76                  14:13:47     1113.76   0.00  22          549.958   0.000                                           
 283 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1    5              G M 14:14:46     1113.51   0.00   3          550.927   0.000                                           
 284 WOŹNIAK JANUSZ                  1   22              G M 14:14:03     1113.16   0.00  23          549.958   0.000                                           
 285 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   65                  14:05:12     1112.46   0.00  10          539.767   0.000                                           
 286 BURCZYK HENRYK                  3   39              G M 13:57:39     1111.72   0.00  10          531.012   0.000                                           
 287 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   28              G M 14:14:05     1111.66   0.00   3          549.250   0.000                                           
 288 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   14              G M 13:46:03     1111.57   0.00  17          518.047   0.000                                           
 289 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   19              GSM 14:05:36     1111.40   0.00  17          539.697   0.000  48.82                                    
 290 BARTOŁD ADAM                    1   32              G M 14:13:03     1111.37   0.00  13          547.960   0.000                                           
 291 GRDEŃ ARTUR                     3   21              G M 13:53:00     1110.65   0.00   9          525.337   0.000                                           
 292 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   30              G M 14:06:05     1110.30   0.00  18          539.697   0.000                                           
 293 GUZ TOMASZ                      3   40              G M 13:53:31     1110.14   0.00  15          525.670   0.000                                           
 294 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   23              G M 14:18:36     1110.10   0.00   4          553.494   0.000                                           
 295 DYGULSKI TADEUSZ                1    9              G M 14:18:10     1109.33   0.00   4          552.629   0.000                                           
 296 BURCZYK HENRYK                  3   74                  13:58:54     1108.82   0.00  11          531.012   0.000                                           
 297 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   48              G M 14:17:12     1108.06   0.00   4          550.927   0.000                                           
 298 SZYMAŃSKI LESZEK                2   27              G M 14:07:17     1107.58   0.00   9          539.705   0.000                                           
 299 KACZYŃSKI MARIAN                3    6              GSM 13:59:14     1107.39   0.00  19          530.697   0.000  48.43                                    
 300 SZYMAŃSKI LESZEK                2   59                  14:07:24     1107.31   0.00  10          539.705   0.000                                           
 301 SZYMAŃSKI LESZEK                2   51                  14:07:34     1106.94   0.00  11          539.705   0.000                                           
 302 BARTOŁD ADAM                    1   23              G M 14:15:08     1106.69   0.00  14          547.960   0.000                                           
 303 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1    2              G M 14:19:25     1106.42   0.00  20-  0-  0  552.565   0.000                                           
 304 GUZ TOMASZ                      3   13              G M 13:55:17     1106.01   0.00  16          525.670   0.000                                           
 305 WOŹNIAK JANUSZ                  1   49              G M 14:17:15     1106.00   0.00  24          549.958   0.000                                           
 306 FIERKA PIOTR                    2   28              G M 14:08:44     1104.08   0.00  10          539.599   0.000                                           
 307 MYKOWSKI TADEUSZ                2   47              G M 14:09:06     1103.99   0.00   5          539.959   0.000                                           
 308 SZYMAŃSKI LESZEK                2   23              G M 14:08:55     1103.88   0.00  12          539.705   0.000                                           
 309 WOŹNIAK JANUSZ                  1   77                  14:18:22     1103.52   0.00  25          549.958   0.000                                           
 310 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3    3              GSM 14:01:28     1102.56   0.00  11          530.845   0.000  48.00                                    
 -------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów 1:4                                                                
 311 DYBICH JANUSZ                   2   30              G M 14:18:39     1102.39   0.00  10          549.705   0.000                                           
 312 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   30              G M 14:09:50     1101.94   0.00  11          539.767   0.000                                           
 313 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   20              G M 14:09:49     1101.84   0.00  19          539.697   0.000                                           
 314 KANTAK BOGUMIŁ                  1   20              G M 14:11:00     1101.61   0.00   3          540.891   0.000                                           
 315 KACZYŃSKI MARIAN                3   41              G M 14:01:46     1101.56   0.00  20          530.697   0.000                                           
 316 SZYMAŃSKI LESZEK                2   18              G M 14:09:57     1101.55   0.00  13          539.705   0.000                                           
 317 PIÓR ZYGMUNT                    1   29              G M 14:23:31     1099.96   0.00   4          553.846   0.000                                           
 318 KACZYŃSKI MARIAN                3   81                  14:02:30     1099.89   0.00  21          530.697   0.000                                           
 319 KANTAK BOGUMIŁ                  1    2              G M 14:11:56     1099.52   0.00   4          540.891   0.000                                           
 320 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   10              G M 14:17:41     1099.26   0.00   6          547.082   0.000                                           
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  8, z dnia 17.06.18 BAD OLDESLOE                             
            Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 1]                           
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    38    5    19   297.77     
              2 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    29    5    14   292.87     
              3 GUZ             TOMASZ          3    42    5    14   291.26     
              4 WOŹNIAK         JANUSZ          1    66    5    18   289.75     
              5 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    43    5    14   289.31     
              6 KACZYŃSKI       MARIAN          3    58    5    16   288.82     
              7 GRDEŃ           ARTUR           3    33    5     7   288.05     
              8 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    71    5    20   284.26     
              9 FIERKA          PIOTR           2    24    5     9   283.63     
             10 BIRNA           PIOTR           3    22    5     8   281.00     
             11 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    22    5     8   280.14     
             12 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    33    5     9   279.49     
             13 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    54    5     8   279.41     
             14 DYBICH          JANUSZ          2    36    5     8   275.42     
             15 BARTOŁD         ADAM            1    52    5    11   274.44     
             16 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    39    5     7   263.62     
             17 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    47    5     6   262.02     
             18 BURCZYK         HENRYK          3    36    5     8   259.72     
             19 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    16    5     5   252.78     
             20 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    33    4     4   227.51     
             21 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    26    4     4   211.97     
             22 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    27    4     4   206.87     
             23 PATOCKI         BENEDYKT        1    39    4     4   206.53     
             24 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    30    3     3   156.67     
             25 PRABUCKI        ZENON           3    15    2     2   108.58     
             26 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    18    2     2   107.17     
             27 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2     8    2     2   104.22     
             28 KANTAK          BOGUMIŁ         1    20    2     2   103.00     
             29 DYGULSKI        TADEUSZ         1    19    2     2   102.80     
             30 KREZYMON        JÓZEF           1    13    1     1    54.90     
             31 MAZELLA         JAN             1    34    1     2    51.45     
             32 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1     6    1     1    51.30     
             33 PIÓR            ZYGMUNT         1    19    1     1    50.19     
             34 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    18    1     1    50.09     
             35 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    24    1     2    49.21     
             36 GRABOWSKI       STANISŁAW       1     8    0     0     0.00     
             37 JELIŃSKI        ADAM            1    13    0     1     0.00     
             38 KORDECKI        GRZEGORZ        1    11    0     0     0.00     
             39 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    20    0     0     0.00     
             40 RYDZEWSKI       LESZEK          1     6    0     0     0.00     
             41 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    12    0     0     0.00     
             42 DOERING         KAZIMIERZ       3    59    0     1     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 1]                                                                                                                     
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                       
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                       
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                       
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                       
    1    1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1514.90  40.9                                                                       
    2    3 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1514.73  32.0                                                                       
    3    2 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1508.36  31.7                                                                       
    4    4 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1491.36  25.5                                                                       
    5    7 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1482.61  36.9                                                                       
    6    5 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1470.75  31.9                                                                       
    7    6 BARTOŁD         ADAM            1  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1469.13  29.5                                                                       
    8   10 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1469.11  28.7                                                                       
    9   11 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1467.09  21.9                                                                       
   10    8 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1465.27  26.9                                                                       
   11    9 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1459.27  32.0                                                                       
   12   13 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  3  5  5  5  5  5  5  5   38   1456.14  35.6                                                                       
   13   14 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  4  5  5  5  5  5  5   39   1425.47  19.0                                                                       
   14   15 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1407.65  16.9                                                                       
   15   18 GRDEŃ           ARTUR           3  4  5  5  4  5  5  5  5   38   1389.60  20.1                                                                       
   16   12 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5  5  5  5  4   39   1376.65  30.2                                                                       
   17   17 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  4  4  5  5  5  5  5   38   1366.46  18.9                                                                       
   18   21 FIERKA          PIOTR           2  1  3  5  5  5  4  5  5   33   1276.65  15.9                                                                       
   19   19 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  3  4  5  5  5  4  3   34   1211.31  19.9                                                                       
   20   16 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  4  1   35   1183.22  27.4                                                                       
   21   23 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5  1  5  5  4   35   1170.53  21.2                                                                       
   22   20 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5  5  5  5  5  2  2   34   1144.41  23.4                                                                       
   23   22 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5  4  1  2   32   1092.39  25.5                                                                       
   24   27 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  3  5  2  5  2  4  4   30   1023.92  15.5                                                                       
   25   24 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  5  5  4  4  5  3  2   30    991.88  20.0                                                                       
   26   26 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5  3  4  4  5  1  1   28    886.54  13.4                                                                       
   27   32 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  3  3  5  5  0  4  2  5   27    879.38   9.6                                                                       
   28   25 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5  5  4  5  2  2  0   28    861.44  12.8                                                                       
   29   33 PATOCKI         BENEDYKT        1  3  0  0  2  5  5  0  4   19    793.92   7.9                                                                       
   30   28 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5  4  1 -- --   25    786.79  30.0                                                                       
   31   29 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5  5  5  3  1  0  1   25    739.77  13.4                                                                       
   32   30 LIEC            JAN             1  5  4  3  5  5 -- -- --   22    688.98  13.7                                                                       
   33   35 PRABUCKI        ZENON           3  3  5  1  1  2  5  3  2   22    688.26  12.1                                                                       
   34   34 KREZYMON        JÓZEF           1  4  5  3  5  2  1  1  1   22    641.36  13.0                                                                       
   35   31 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  2  3  2  2  2  5  0   21    628.21  11.4                                                                       
   36   39 MAZELLA         JAN             1  5  1  1  2  5  3  0  1   18    609.90   7.6                                                                       
   37   36 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  3  5  3  5 -- -- --   17    575.42  11.0                                                                       
   38   37 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4  2 -- -- --   21    570.65  22.8                                                                       
   39   38 GUS             MARCIN          1  5  5  5  5  1 -- -- --   21    560.21  15.7                                                                       
   40   43 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  1  2  5 --  0  2   15    559.43  12.5                                                                       
   41   40 SUROWIECKI      MAREK           2  5  0  5  5 --  3 -- --   18    520.70  11.3                                                                       
   42   41 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5  5  4  1 -- -- --   20    516.02  27.4                                                                       
   43   42 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  3  5  1  3 -- -- --   17    479.87  15.3                                                                       
   44   52 BURCZYK         HENRYK          3  2  2 --  0  1  1  1  5   12    450.49   5.3                                                                       
   45   44 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  4  1  4  1  4  0  0  0   14    434.20   4.3                                                                       
   46   45 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5  3  3  2  0  0 --   15    419.93   6.7                                                                       
   47   47 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1  1  2  1  2  1  1   14    408.63  14.7                                                                       
   48   46 SZYCA           JÓZEF           2  5  5  5  2  0 -- -- --   17    385.71  13.7                                                                       
   49   48 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 -- -- -- -- --   15    347.33  57.5                                                                       
   50   49 WACHOWSKI       ROMAN           2  2  0  0  1  3  2  1 --    9    325.29   3.9                                                                       
   51   50 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  0  1  0  2  0  0   13    286.00   6.3                                                                       
   52   51 GZELA           ANDRZEJ         1 --  2  3  4 -- -- -- --    9    252.33  11.1                                                                       
   53   53 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  5  0  2  1  0 --  0 --    8    169.21   5.1                                                                       
   54   54 GÓRSKI          JAN             1  3 --  1  2 -- --  0 --    6    155.77   7.7                                                                       
   55   55 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2  1  1  1  0 -- --    5    149.86   7.9                                                                       
   56   56 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  1  2  1  1  0  0  1 --    6    141.65   3.2                                                                       
   57   57 DAMPS           ZBIGNIEW        3  2  2  0  2  0  0 -- --    6    138.77   6.4                                                                       
   58   58 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  3 --  0  0  0  1 --    7    137.69   7.8                                                                       
   59   59 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --  0  0  0  0 --  0    4     69.12   3.6                                                                       
   60   60 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 -- -- -- -- --    3     61.00   5.3                                                                       
   61   61 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  1  0  0  0  0    1     33.20   0.5                                                                       
   62   62 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0 --  0  0 --    1     16.84   0.6                                                                       
   63   63 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --  0  0  0  0 --  0    0      0.00   0.0                                                                       
   64   64 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0  0  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                       
   65   65 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0                                                                       

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  8, z dnia 17.06.18 BAD OLDESLOE                             
            Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 2]                    
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    38    5    19   297.77     
              2 WOŹNIAK         JANUSZ          1    66    5    18   296.64     
              3 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    29    5    14   292.87     
              4 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    71    5    20   291.75     
              5 GUZ             TOMASZ          3    42    5    14   291.26     
              6 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    43    5    14   290.53     
              7 KACZYŃSKI       MARIAN          3    58    5    16   289.41     
              8 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    54    5     8   289.12     
              9 GRDEŃ           ARTUR           3    33    5     7   288.05     
             10 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    33    5     9   286.88     
             11 FIERKA          PIOTR           2    24    5     9   283.63     
             12 BIRNA           PIOTR           3    22    5     8   281.00     
             13 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    22    5     8   280.14     
             14 BARTOŁD         ADAM            1    52    5    11   279.74     
             15 DYBICH          JANUSZ          2    36    5     8   275.42     
             16 BURCZYK         HENRYK          3    36    5     8   269.00     
             17 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    39    5     7   263.62     
             18 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    47    5     6   262.02     
             19 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    16    5     5   252.78     
             20 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    33    4     4   227.51     
             21 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    26    4     4   211.97     
             22 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    27    4     4   206.87     
             23 PATOCKI         BENEDYKT        1    39    4     4   206.53     
             24 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    30    3     3   156.67     
             25 PRABUCKI        ZENON           3    15    2     2   108.58     
             26 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    18    2     2   107.17     
             27 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2     8    2     2   104.22     
             28 KANTAK          BOGUMIŁ         1    20    2     2   103.00     
             29 DYGULSKI        TADEUSZ         1    19    2     2   102.80     
             30 MAZELLA         JAN             1    34    2     2    99.45     
             31 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    24    2     2    99.06     
             32 JELIŃSKI        ADAM            1    13    1     1    57.86     
             33 KREZYMON        JÓZEF           1    13    1     1    54.90     
             34 DOERING         KAZIMIERZ       3    59    1     1    54.22     
             35 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1     6    1     1    51.30     
             36 PIÓR            ZYGMUNT         1    19    1     1    50.19     
             37 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    18    1     1    50.09     
             38 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    20    0     0     0.00     
             39 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    12    0     0     0.00     
             40 GRABOWSKI       STANISŁAW       1     8    0     0     0.00     
             41 RYDZEWSKI       LESZEK          1     6    0     0     0.00     
             42 KORDECKI        GRZEGORZ        1    11    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 2]                                                                                                              
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                       
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                       
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                       
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                       
    1    1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1523.67  40.9                                                                       
    2    2 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1521.65  31.7                                                                       
    3    3 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1515.91  32.0                                                                       
    4    4 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1504.65  25.5                                                                       
    5    5 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1490.10  36.9                                                                       
    6    8 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1489.31  28.7                                                                       
    7    7 BARTOŁD         ADAM            1  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1478.10  29.5                                                                       
    8    6 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1475.83  31.9                                                                       
    9   12 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  4  5  5  5  5  5  5  5   39   1472.80  35.6                                                                       
   10   10 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1471.83  21.9                                                                       
   11    9 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1469.63  26.9                                                                       
   12   11 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1467.35  32.0                                                                       
   13   14 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1444.54  19.0                                                                       
   14   15 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1422.98  16.9                                                                       
   15   18 GRDEŃ           ARTUR           3  4  5  5  4  5  5  5  5   38   1394.47  20.1                                                                       
   16   17 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  5  4  5  5  5  5  5   39   1387.51  18.9                                                                       
   17   13 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5  5  5  5  4   39   1381.25  30.2                                                                       
   18   20 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  4  4   38   1304.53  15.5                                                                       
   19   23 FIERKA          PIOTR           2  2  3  5  5  5  4  5  5   34   1299.67  15.9                                                                       
   20   19 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  4  5  5  5  5  4  3   36   1260.14  19.9                                                                       
   21   25 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5  2  5  5  4   36   1220.68  21.2                                                                       
   22   16 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  4  1   35   1183.22  27.4                                                                       
   23   22 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5  5  5  5  5  2  2   34   1152.35  23.4                                                                       
   24   21 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5  5  5  5  5  3  1   34   1118.23  12.8                                                                       
   25   29 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  4  5  5  5  2  4  4  5   34   1114.34   9.6                                                                       
   26   24 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5  4  1  2   32   1102.70  25.5                                                                       
   27   26 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5  3  5  4  5  2  2   31   1002.55  13.4                                                                       
   28   27 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  5  5  4  4  5  3  2   30    991.88  20.0                                                                       
   29   28 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5  5  2 -- --   27    882.95  30.0                                                                       
   30   33 PATOCKI         BENEDYKT        1  5  1  0  2  5  5  0  4   22    849.22   7.9                                                                       
   31   32 MAZELLA         JAN             1  5  2  1  4  5  4  0  2   23    780.75   7.6                                                                       
   32   31 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5  5  5  3  1  0  1   25    743.50  13.4                                                                       
   33   30 LIEC            JAN             1  5  5  3  5  5 -- -- --   23    710.34  13.7                                                                       
   34   36 PRABUCKI        ZENON           3  3  5  1  1  2  5  3  2   22    688.26  12.1                                                                       
   35   35 KREZYMON        JÓZEF           1  5  5  3  5  2  1  1  1   23    660.33  13.0                                                                       
   36   34 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  2  3  2  2  2  5  0   21    628.21  11.4                                                                       
   37   43 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  1  3  5 --  0  2   16    593.78  12.5                                                                       
   38   37 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  3  5  3  5 -- -- --   17    575.42  11.0                                                                       
   39   38 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4  2 -- -- --   21    570.65  22.8                                                                       
   40   39 GUS             MARCIN          1  5  5  5  5  1 -- -- --   21    560.21  15.7                                                                       
   41   40 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  5  1  5  2  4  1  0  0   18    550.24   4.3                                                                       
   42   51 BURCZYK         HENRYK          3  2  4 --  0  2  1  1  5   15    547.07   5.3                                                                       
   43   41 SUROWIECKI      MAREK           2  5  1  5  5 --  3 -- --   19    546.68  11.3                                                                       
   44   42 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5  5  4  1 -- -- --   20    516.02  27.4                                                                       
   45   44 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  3  5  1  3 -- -- --   17    479.87  15.3                                                                       
   46   45 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5  3  3  2  0  1 --   16    453.48   6.7                                                                       
   47   46 SZYCA           JÓZEF           2  5  5  5  3  0 -- -- --   18    429.19  13.7                                                                       
   48   47 WACHOWSKI       ROMAN           2  3  0  0  1  3  3  2 --   12    411.65   3.9                                                                       
   49   48 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1  1  2  1  2  1  1   14    408.63  14.7                                                                       
   50   49 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 -- -- -- -- --   15    348.97  57.5                                                                       
   51   50 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  0  1  0  2  0  1   14    343.86   6.3                                                                       
   52   52 GZELA           ANDRZEJ         1 --  2  3  4 -- -- -- --    9    252.33  11.1                                                                       
   53   53 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  5  0  2  1  0 --  0 --    8    169.21   5.1                                                                       
   54   54 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  1  3  1  1  0  0  1 --    7    158.88   3.2                                                                       
   55   55 GÓRSKI          JAN             1  3 --  1  2 -- --  0 --    6    155.77   7.7                                                                       
   56   56 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2  1  1  1  0 -- --    5    149.86   7.9                                                                       
   57   57 DAMPS           ZBIGNIEW        3  2  2  0  2  0  0 -- --    6    138.77   6.4                                                                       
   58   58 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  3 --  0  0  0  1 --    7    137.69   7.8                                                                       
   59   59 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --  0  0  0  0 --  0    4     69.12   3.6                                                                       
   60   60 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 -- -- -- -- --    3     61.00   5.3                                                                       
   61   61 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  1  0  0  0  0    1     33.20   0.5                                                                       
   62   62 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0 --  0  0 --    1     16.84   0.6                                                                       
   63   63 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --  0  0  0  0 --  0    0      0.00   0.0                                                                       
   64   64 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0  0  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                       
   65   65 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0                                                                       

 
                                                                                                                                                                
                       Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [2]                                                                                          
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                               Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,                                                                                                 
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   21             G  1   8    273.250  2606.891                                                                       
        2 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    8             G  0   8    577.420  2519.201                                                                       
        3 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   15             G  0   7    228.380  2395.701                                                                       
        4 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   20             G  1   7    246.240  1979.504                                                                       
        5 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   23             G  1   7    310.520  2056.121                                                                       
        6 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   14             G  0   7    350.850  1827.380                                                                       
        7 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   45             G  0   7    383.590  2395.701                                                                       
        8 GRDEŃ           ARTUR          3    1             G  1   7    435.560  2103.205                                                                       
        9 KACZYŃSKI       MARIAN         3   23             G  1   7    529.380  1918.239                                                                       
       10 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   19             G  0   7    539.680  1979.504                                                                       
       11 GUZ             TOMASZ         3   43             G  0   7    540.600  2107.300                                                                       
       12 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   15             G  1   7    677.120  2205.043                                                                       
       13 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   25             G  0   7    686.620  2243.929                                                                       
       14 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   54             G  1   7    693.350  1981.381                                                                       
       15 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   36             G  1   7    711.060  2051.084                                                                       
       16 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   23             G  0   7    750.280  2243.929                                                                       
       17 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF      3   21             G  0   7    775.150  2334.706                                                                       
       18 BARTOŁD         ADAM           1   30             G  0   7    829.160  2036.109                                                                       
       19 WOŹNIAK         JANUSZ         1   21             G  0   6    298.230  2141.868                                                                       
       20 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   29             G  1   6    305.680  1505.351                                                                       
       21 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   28             G  1   6    352.180  1800.122                                                                       
       22 ARMATOWSKI      GRZEGORZ       1   15             G  1   6    353.130  2136.631                                                                       
       23 BARTOŁD         ADAM           1   36             G  1   6    370.340  1711.860                                                                       
       24 PIÓR            ZYGMUNT        1   27             G  0   6    374.550  1523.512                                                                       
       25 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   24             G  0   6    387.720  2079.668                                                                       
       26 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   32             G  1   6    411.250  1663.471                                                                       
       27 LASKOWSKI       STANISŁAW      3   42             G  0   6    449.200  2099.064                                                                       
       28 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3    6             G  1   6    472.420  2020.621                                                                       
       29 BIRNA           PIOTR          3    1             G  1   6    488.030  1769.781                                                                       
       30 ARMATOWSKI      GRZEGORZ       1   18             G  1   6    502.090  2136.631                                                                       
       31 WOŹNIAK         JANUSZ         1   34             G  1   6    508.310  2141.868                                                                       
       32 LASKOWSKI       STANISŁAW      3    9             G  0   6    539.430  1803.861                                                                       
       33 BIRNA           PIOTR          3   22             G  1   6    585.470  1993.431                                                                       
       34 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1    1             G  1   6    593.560  2163.717                                                                       
       35 DYBICH          JANUSZ         2   47             G  0   6    606.060  1501.023                                                                       
       36 BARTOŁD         ADAM           1    2             G  0   6    618.660  2128.923                                                                       
       37 GRDEŃ           ARTUR          3   19             G  1   6    644.560  1649.262                                                                       
       38 FIERKA          PIOTR          2   10             G  0   6    648.220  2151.025                                                                       
       39 DYBICH          JANUSZ         2   17             G  0   6    656.470  1948.195                                                                       
       40 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   25             G  0   6    677.940  1663.471                                                                       
       41 WOŹNIAK         JANUSZ         1   52                0   6    680.640  2018.332                                                                       
       42 BARTOŁD         ADAM           1    8             G  1   6    689.430  1782.501                                                                       
       43 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW       2   12             G  0   6    713.130  2081.960                                                                       
       44 SZYMAŃSKI       LESZEK         2    3             G  0   6    733.610  2272.318                                                                       
       45 BIRNA           PIOTR          3    7             G  0   6    784.820  1577.460                                                                       
       46 KACZYŃSKI       MARIAN         3    5             G  1   6    930.580  1834.688                                                                       
       47 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ       2   16             G  0   5    176.000  1356.083