- strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  8, z dnia 17.06.18 BAD OLDESLOE                             
            Sekcja NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 3]                            
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 WOŹNIAK         JANUSZ          1    66    5    23   294.23     
              2 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    71    5    23   289.70     
              3 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    22    5     9   286.87     
              4 BARTOŁD         ADAM            1    52    5    14   283.13     
              5 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    26    5     5   268.98     
              6 PATOCKI         BENEDYKT        1    39    4     4   216.91     
              7 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    30    4     4   211.02     
              8 DYGULSKI        TADEUSZ         1    19    4     4   206.60     
              9 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    18    3     3   159.17     
             10 PIÓR            ZYGMUNT         1    19    3     3   153.39     
             11 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    24    3     4   149.22     
             12 KANTAK          BOGUMIŁ         1    20    2     2   107.89     
             13 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1     6    2     2   102.91     
             14 KREZYMON        JÓZEF           1    13    1     1    56.94     
             15 MAZELLA         JAN             1    34    1     3    53.89     
             16 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    18    1     1    53.21     
             17 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    20    1     1    48.00     
             18 GRABOWSKI       STANISŁAW       1     8    0     0     0.00     
             19 JELIŃSKI        ADAM            1    13    0     1     0.00     
             20 KORDECKI        GRZEGORZ        1    11    0     0     0.00     
             21 RYDZEWSKI       LESZEK          1     6    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 3]                                                                                                                      
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                       
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                       
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                       
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                       
    1    1 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1522.11  35.0                                                                       
    2    3 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1497.41  35.4                                                                       
    3    2 BARTOŁD         ADAM            1  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1494.89  34.8                                                                       
    4    5 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1463.02  21.5                                                                       
    5    6 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  5  5  5  5  5  5  4   39   1377.75  23.1                                                                       
    6    4 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  5  3   38   1341.41  33.1                                                                       
    7    8 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5  5  4  5  5  5  3   37   1239.35  19.9                                                                       
    8    7 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5  5  5  5  5  4  2   36   1232.69  26.1                                                                       
    9    9 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5  4  3  3   35   1223.03  27.5                                                                       
   10   10 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  2  5  2  5  5   34   1174.27  17.5                                                                       
   11   11 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5  5  5  5  1  3  1   30    956.78  19.0                                                                       
   12   14 PATOCKI         BENEDYKT        1  3  3  0  2  5  5  3  4   25    952.20  10.5                                                                       
   13   12 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  3  4  2  5  2  5  1   27    888.33  14.3                                                                       
   14   13 LIEC            JAN             1  5  5  4  5  5 -- -- --   24    741.39  14.1                                                                       
   15   22 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  2  2  5 --  0  4   18    694.65  13.4                                                                       
   16   17 KREZYMON        JÓZEF           1  4  5  4  5  2  1  1  1   23    681.94  13.9                                                                       
   17   15 GUS             MARCIN          1  5  5  5  5  3 -- -- --   23    672.45  18.3                                                                       
   18   16 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  5  5  4  5 -- -- --   20    651.76  16.9                                                                       
   19   18 MAZELLA         JAN             1  5  1  1  2  5  3  0  1   18    621.26   8.7                                                                       
   20   19 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5  5  4  1 -- -- --   20    527.46  27.4                                                                       
   21   20 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  5  5  1  3 -- -- --   19    522.63  14.2                                                                       
   22   21 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5  3  3  2  0  2 --   17    496.89   8.8                                                                       
   23   24 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1  2  2  1  2  1  2   16    493.17  16.7                                                                       
   24   23 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  2  1  1  2  0  0   16    390.77   8.4                                                                       
   25   25 GZELA           ANDRZEJ         1 --  3  3  4 -- -- -- --   10    275.28  12.3                                                                       
   26   26 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  3  0  4  2  0 --  0 --    9    222.43   5.1                                                                       
   27   27 GÓRSKI          JAN             1  3 --  1  2 -- --  0 --    6    158.19   7.7                                                                       
   28   28 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2  1  1  1  0 -- --    5    152.89   7.9                                                                       
   29   29 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --  1  0  0  0 --  0    5     93.05   4.5                                                                       
   30   30 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  1  1  0  0  0    2     82.23   0.9                                                                       
   31   31 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --  0  0  0  0 --  0    0      0.00   0.0                                                                       
   32   32 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0  0  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                       

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  8, z dnia 17.06.18 BAD OLDESLOE                             
            Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 4]                     
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 WOŹNIAK         JANUSZ          1    66    5    23   298.08     
              2 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    71    5    23   294.22     
              3 BARTOŁD         ADAM            1    52    5    14   287.55     
              4 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    22    5     9   286.87     
              5 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    26    5     5   268.98     
              6 PATOCKI         BENEDYKT        1    39    4     4   216.91     
              7 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    30    4     4   211.02     
              8 DYGULSKI        TADEUSZ         1    19    4     4   206.60     
              9 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    24    4     4   202.20     
             10 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    18    3     3   159.17     
             11 MAZELLA         JAN             1    34    3     3   154.76     
             12 PIÓR            ZYGMUNT         1    19    3     3   153.39     
             13 KANTAK          BOGUMIŁ         1    20    2     2   107.89     
             14 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1     6    2     2   102.91     
             15 JELIŃSKI        ADAM            1    13    1     1    58.42     
             16 KREZYMON        JÓZEF           1    13    1     1    56.94     
             17 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    18    1     1    53.21     
             18 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    20    1     1    48.00     
             19 GRABOWSKI       STANISŁAW       1     8    0     0     0.00     
             20 RYDZEWSKI       LESZEK          1     6    0     0     0.00     
             21 KORDECKI        GRZEGORZ        1    11    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 4]                                                                                                               
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                       
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                       
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                       
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                       
    1    1 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1530.11  35.0                                                                       
    2    3 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1512.26  35.4                                                                       
    3    2 BARTOŁD         ADAM            1  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1502.98  34.8                                                                       
    4    5 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1466.02  21.5                                                                       
    5    7 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1422.41  17.5                                                                       
    6    6 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  5  5  5  5  5  5  4   39   1386.10  23.1                                                                       
    7    4 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  5  3   38   1341.41  33.1                                                                       
    8   10 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5  5  5  5  5  5  4   39   1327.65  19.9                                                                       
    9    8 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5  4  5  3   37   1300.22  27.5                                                                       
   10    9 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5  5  5  5  5  4  2   36   1239.91  26.1                                                                       
   11   13 PATOCKI         BENEDYKT        1  5  5  1  2  5  5  3  4   30   1048.47  10.5                                                                       
   12   11 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5  5  5  5  1  4  1   31    994.47  19.0                                                                       
   13   12 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  3  4  2  5  2  5  1   27    888.33  14.3                                                                       
   14   15 MAZELLA         JAN             1  5  2  1  4  5  4  0  3   24    846.77   8.7                                                                       
   15   14 LIEC            JAN             1  5  5  4  5  5 -- -- --   24    747.87  14.1                                                                       
   16   21 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  2  3  5 --  0  4   19    729.35  13.4                                                                       
   17   18 KREZYMON        JÓZEF           1  5  5  4  5  2  1  1  1   24    701.34  13.9                                                                       
   18   16 GUS             MARCIN          1  5  5  5  5  3 -- -- --   23    672.45  18.3                                                                       
   19   17 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  5  5  4  5 -- -- --   20    651.76  16.9                                                                       
   20   19 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5  3  3  2  0  3 --   18    533.55   8.8                                                                       
   21   20 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5  5  4  1 -- -- --   20    527.46  27.4                                                                       
   22   22 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  5  5  1  3 -- -- --   19    522.63  14.2                                                                       
   23   24 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1  2  2  1  2  1  2   16    493.17  16.7                                                                       
   24   23 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  2  1  1  2  0  1   17    449.19   8.4                                                                       
   25   25 GZELA           ANDRZEJ         1 --  3  3  4 -- -- -- --   10    275.28  12.3                                                                       
   26   26 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  3  0  4  2  0 --  0 --    9    222.43   5.1                                                                       
   27   27 GÓRSKI          JAN             1  3 --  1  2 -- --  0 --    6    158.19   7.7                                                                       
   28   28 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2  1  1  1  0 -- --    5    152.89   7.9                                                                       
   29   29 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --  1  0  0  0 --  0    5     93.05   4.5                                                                       
   30   30 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  1  1  0  0  0    2     82.23   0.9                                                                       
   31   31 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --  0  0  0  0 --  0    0      0.00   0.0                                                                       
   32   32 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0  0  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                                       

 
                                                                                                                                                                
                        Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [4]                                                                                          
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                               Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,                                                                                                 
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   21             G  1   8    150.830  2606.891                                                                       
        2 BARTOŁD         ADAM           1   30             G  0   8    797.510  2584.069                                                                       
        3 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   23             G  1   7    213.690  2056.121                                                                       
        4 WOŹNIAK         JANUSZ         1   34             G  1   7    595.720  2468.219                                                                       
        5 BARTOŁD         ADAM           1    8             G  1   7    754.300  2036.109                                                                       
        6 WOŹNIAK         JANUSZ         1   21             G  0   6    199.520  2141.868                                                                       
        7 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   29             G  1   6    202.710  1505.351                                                                       
        8 BARTOŁD         ADAM           1   36             G  1   6    221.880  1711.860                                                                       
        9 PIÓR            ZYGMUNT        1   27             G  0   6    254.360  1523.512                                                                       
       10 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   28             G  1   6    299.080  1800.122                                                                       
       11 ARMATOWSKI      GRZEGORZ       1   15             G  1   6    302.540  2136.631                                                                       
       12 BARTOŁD         ADAM           1   31             G  1   6    331.960  1905.212                                                                       
       13 ARMATOWSKI      GRZEGORZ       1   18             G  1   6    354.250  2136.631                                                                       
       14 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT        1    1             G  1   6    397.190  2163.717                                                                       
       15 BARTOŁD         ADAM           1    2             G  0   6    529.900  2128.923                                                                       
       16 WOŹNIAK         JANUSZ         1    7             G  1   6    550.760  2141.868                                                                       
       17 WOŹNIAK         JANUSZ         1   52                0   6    583.620  2018.332                                                                       
       18 WOŹNIAK         JANUSZ         1    3             G  1   6    621.140  1724.767                                                                       
       19 ARMATOWSKI      GRZEGORZ       1   22             G  1   6    787.880  2013.094                                                                       
       20 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW      1   36             G  0   6    811.240  2339.635                                                                       
       21 BARTOŁD         ADAM           1   46             G  1   5    266.590  1357.252