- strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  8, z dnia 17.06.18 BAD OLDESLOE                             
            Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 7]           
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    38    5    15   297.15     
              2 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    29    5    14   289.20     
              3 GUZ             TOMASZ          3    42    5     9   286.50     
              4 KACZYŃSKI       MARIAN          3    58    5    10   283.05     
              5 GRDEŃ           ARTUR           3    33    5     7   281.10     
              6 BIRNA           PIOTR           3    22    5     7   271.35     
              7 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    33    5     8   269.85     
              8 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    39    3     3   154.50     
              9 BURCZYK         HENRYK          3    36    3     5   150.75     
             10 PRABUCKI        ZENON           3    15    2     2   103.65     
             11 DOERING         KAZIMIERZ       3    59    0     1     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 7]                                                                                                     
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                       
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                       
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                       
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                       
    1    1 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1515.85  29.5                                                                       
    2    3 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1488.67  30.9                                                                       
    3    2 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1477.66  32.1                                                                       
    4    6 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1461.40  19.3                                                                       
    5    4 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1453.36  25.7                                                                       
    6    5 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1448.57  30.3                                                                       
    7    8 GRDEŃ           ARTUR           3  5  5  5  4  5  5  5  5   39   1393.46  19.1                                                                       
    8    7 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5  5  5  3   38   1292.20  16.3                                                                       
    9    9 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  4  5  4  4  2  2  0   26    792.27  12.4                                                                       
   10   10 PRABUCKI        ZENON           3  4  3  1  0  1  5  2  2   18    549.46   8.4                                                                       
   11   11 BURCZYK         HENRYK          3  3  2 --  0  1  1  0  3   10    323.32   4.4                                                                       
   12   12 DAMPS           ZBIGNIEW        3  2  2  0  2  0  0 -- --    6    139.96   6.4                                                                       
   13   13 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  1  2  1  0  0  0  0 --    4     76.59   2.3                                                                       

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  8, z dnia 17.06.18 BAD OLDESLOE                             
            Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z całości na spisie [ 8]    
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    38    5    15   297.15     
              2 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    29    5    14   289.20     
              3 GUZ             TOMASZ          3    42    5     9   286.50     
              4 KACZYŃSKI       MARIAN          3    58    5    10   283.95     
              5 GRDEŃ           ARTUR           3    33    5     7   281.10     
              6 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    33    5     8   279.90     
              7 BIRNA           PIOTR           3    22    5     7   271.35     
              8 BURCZYK         HENRYK          3    36    5     5   256.50     
              9 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    39    3     3   154.50     
             10 PRABUCKI        ZENON           3    15    2     2   103.65     
             11 DOERING         KAZIMIERZ       3    59    1     1    51.60     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z całości na spisie [ 8]                                                                                              
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                       
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                       
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                       
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                       
    1    1 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1516.98  29.5                                                                       
    2    3 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1490.05  30.9                                                                       
    3    2 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1487.53  32.1                                                                       
    4    5 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1467.69  19.3                                                                       
    5    4 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1459.50  25.7                                                                       
    6    6 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5  5  5  5   40   1459.40  30.3                                                                       
    7    8 GRDEŃ           ARTUR           3  5  5  5  4  5  5  5  5   39   1399.05  19.1                                                                       
    8    7 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5  5  5  3   38   1309.40  16.3                                                                       
    9    9 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5  5  5  5  4  3  1   33   1075.41  12.4                                                                       
   10   10 PRABUCKI        ZENON           3  4  3  1  0  1  5  2  2   18    549.46   8.4                                                                       
   11   11 BURCZYK         HENRYK          3  3  4 --  0  2  1  0  5   15    514.29   4.4                                                                       
   12   12 DAMPS           ZBIGNIEW        3  2  2  0  2  0  0 -- --    6    139.96   6.4                                                                       
   13   13 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  1  3  1  0  0  0  0 --    5     93.57   2.3                                                                       

 
                                                                                                                                                                
               Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z całości na spisie [8]                                                                                  
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                               Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,                                                                                                 
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 GRDEŃ           ARTUR          3    1             G  1   7    473.260  2103.205                                                                       
        2 KACZYŃSKI       MARIAN         3   23             G  1   7    506.900  1918.239                                                                       
        3 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   25             G  0   7    780.190  2243.929                                                                       
        4 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   23             G  0   7    849.610  2243.929                                                                       
        5 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   14             G  0   6    148.000  1533.037                                                                       
        6 GUZ             TOMASZ         3   43             G  0   6    415.490  1581.630                                                                       
        7 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3    6             G  1   6    491.900  1827.776                                                                       
        8 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   36             G  1   6    505.550  1756.741                                                                       
        9 LASKOWSKI       STANISŁAW      3   42             G  0   6    534.500  2099.064                                                                       
       10 LASKOWSKI       STANISŁAW      3    9             G  0   6    600.150  1803.861                                                                       
       11 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF      3   21             G  0   6    659.020  1803.861                                                                       
       12 KACZYŃSKI       MARIAN         3   39             G  0   5    159.060  1303.991