- strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  7, z dnia 10.06.18 ANKLAM                                   
            Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 5]                          
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    87    5    24   197.01     
              2 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    82    5    38   194.78     
              3 DYBICH          JANUSZ          2    40    5    10   184.38     
              4 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    47    5    11   182.42     
              5 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    39    5     7   181.90     
              6 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    32    5     6   181.83     
              7 FIERKA          PIOTR           2    42    5     6   176.38     
              8 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    15    2     2    67.06     
              9 WACHOWSKI       ROMAN           2    40    1     1    33.64     
             10 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    41    1     3    33.05     
             11 KOLASKA         ANDRZEJ         2    12    0     0     0.00     
             12 NESTEROWICZ     JAN             2    24    0     0     0.00     
             13 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    39    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 5]                                                                                                                    
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                          
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                          
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                          
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                          
    1    1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5   35   1218.81  38.2                                                                          
    2    2 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5   35   1203.79  24.2                                                                          
    3    3 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5  5  5   35   1181.65  30.0                                                                          
    4    4 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5  5  5  5   35   1153.83  29.0                                                                          
    5    5 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  2  1  5  5  5  5   28    988.47  18.0                                                                          
    6    7 FIERKA          PIOTR           2  1  2  3  5  5  5  5   26    946.41  11.7                                                                          
    7    8 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5  1  5  5   31    926.27  18.6                                                                          
    8    6 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5  4  1 --   25    778.54  25.9                                                                          
    9    9 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  3  1  4  4  5  2   21    716.89  15.0                                                                          
   10   10 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  3  2  5  5  0  5  1   21    599.60   8.2                                                                          
   11   11 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4  2 -- --   21    558.30  19.7                                                                          
   12   12 SUROWIECKI      MAREK           2  5  0  5  5 --  4 --   19    546.17  10.6                                                                          
   13   13 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 -- -- -- --   15    345.04  54.1                                                                          
   14   14 SZYCA           JÓZEF           2  4  5  4  2  0 -- --   15    332.65  10.3                                                                          
   15   15 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  4  0  0  1  4  0  0    9    316.13   3.0                                                                          
   16   16 WACHOWSKI       ROMAN           2  2  0  0  1  2  3  1    9    308.13   3.6                                                                          
   17   17 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  1 --  0  0  0  0    4     70.49   4.4                                                                          
   18   18 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 -- -- -- --    3     58.31   5.3                                                                          
   19   19 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0 --  0  0    1     16.53   0.6                                                                          
   20   20 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0  0 -- --    0      0.00   0.0                                                                          

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  7, z dnia 10.06.18 ANKLAM                                   
            Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [ 6]                   
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    82    5    38   199.26     
              2 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    87    5    24   197.01     
              3 DYBICH          JANUSZ          2    40    5    10   189.47     
              4 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    47    5    11   182.42     
              5 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    39    5     7   181.90     
              6 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    32    5     6   181.83     
              7 FIERKA          PIOTR           2    42    5     6   176.38     
              8 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    41    3     3   101.01     
              9 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    15    2     2    67.06     
             10 WACHOWSKI       ROMAN           2    40    1     1    33.64     
             11 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    39    0     0     0.00     
             12 KOLASKA         ANDRZEJ         2    12    0     0     0.00     
             13 NESTEROWICZ     JAN             2    24    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [ 6]                                                                                                             
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                          
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                          
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                          
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                          
    1    1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5   35   1230.95  38.2                                                                          
    2    2 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5   35   1208.03  24.2                                                                          
    3    3 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5  5  5   35   1189.40  30.0                                                                          
    4    4 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5  5  5  5   35   1158.20  29.0                                                                          
    5    6 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  3  1  5  5  5  5   29   1008.63  18.0                                                                          
    6    7 FIERKA          PIOTR           2  2  2  4  5  5  5  5   28    993.04  11.7                                                                          
    7    8 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5  1  5  5   31    927.56  18.6                                                                          
    8    5 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5  5  2 --   27    878.01  25.9                                                                          
    9    9 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  4  5  5  5  1  5  3   28    796.65   8.2                                                                          
   10   10 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  3  1  4  4  5  2   21    716.89  15.0                                                                          
   11   11 SUROWIECKI      MAREK           2  5  1  5  5 --  4 --   20    571.00  10.6                                                                          
   12   12 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4  2 -- --   21    558.30  19.7                                                                          
   13   13 SZYCA           JÓZEF           2  5  5  5  3  0 -- --   18    415.71  10.3                                                                          
   14   14 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  5  0  0  2  4  1  0   12    406.71   3.0                                                                          
   15   16 WACHOWSKI       ROMAN           2  3  0  0  1  2  4  1   11    362.20   3.6                                                                          
   16   15 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 -- -- -- --   15    347.97  54.1                                                                          
   17   17 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  1 --  0  0  0  0    4     70.49   4.4                                                                          
   18   18 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 -- -- -- --    3     58.31   5.3                                                                          
   19   19 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0 --  0  0    1     16.53   0.6                                                                          
   20   20 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0  0 -- --    0      0.00   0.0                                                                          

 
                                                                                                                                                                
                       Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [6]                                                                                         
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                                Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,                                                                                                  
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   20             G  1   7    280.480  1979.504                                                                       
        2 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    8             G  0   7    628.950  1979.504                                                                       
        3 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   19             G  0   7    671.990  1979.504                                                                       
        4 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   54             G  1   7    866.680  1981.381                                                                       
        5 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   15             G  0   6    263.530  1856.004                                                                       
        6 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   45             G  0   6    397.960  1856.004                                                                       
        7 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   32             G  1   6    524.730  1663.471                                                                       
        8 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   15             G  1   6    685.360  1665.084                                                                       
        9 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ       2   16             G  0   5    265.800  1356.083