PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  7                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  ANKLAM z dnia 10.06.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:49:47.4 N 13:43:58.5 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  319.518 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   47                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1808                           
      5.Ilość konkursów.......................:  362                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1346.34                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1043.27                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,01,45                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,02,53                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz.  1 min.  8 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :SŁONECZNIE                                           
        w miejscu przylotu:SŁONECZNIE                                           
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  40.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 1]                         
            Lot do MP w kat.A, B.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ NOWE                    │   22   │  756   │   91  │12.04│      
          │ 2  │ SKÓRCZ                  │   13   │  540   │  145  │26.85│      
          │ 3  │ LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE   │   12   │  512   │  126  │24.61│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   47   │ 1808   │  362  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                         
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr  7. Lot do MP w kat.A, B.                                                                                  
                                        z lotu ANKLAM, w dniu 10.06.18                                                                                          
┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬───────┐                                  
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │PUNKTY │                                  
│   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │  GMP  │                                  
└───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴───────┘                                  
   1 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1    4              G M  9:01:45     1346.34   0.55  37-  7-  5  325.478  40.000                                           
   2 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   14              G M  9:14:39     1278.14   1.11   2  <  49>  325.478  39.980                                           
   3 LASKOWSKI STANISŁAW             3    9              G M  9:15:26     1202.97   1.66  49- 26-  5  307.279  39.960                                           
   4 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   23              GSM  9:32:41     1199.43   2.21  82- 38-  5  327.064  39.930  39.95                                    
   5 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   34              G M  9:32:45     1199.14   2.77   2  <  16>  327.064  39.910                                           
   6 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   93                   9:23:44     1198.31   3.32  82- 44-  5  316.033   0.000                                           
   7 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   20              GSM  9:24:28     1194.98   3.87   2  <   9>  316.033  39.870  39.89                                    
   8 KACZYŃSKI MARIAN                3   49              G M  9:18:30     1188.10   4.42  62- 20-  5  307.124  39.840                                           
   9 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   84                   9:28:44     1176.01   4.98   3  <  10>  316.033   0.000                                           
  10 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   26              GSM  9:28:46     1175.86   5.53   4  <  11>  316.033  39.800  39.84                                    
  11 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   66                   9:28:48     1175.72   6.08   5  <  23>  316.033   0.000                                           
  12 DYBICH JANUSZ                   2   51                   9:37:42     1174.36   6.64  40- 15-  5  326.119   0.000                                           
  13 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   23              G M  9:29:39     1173.14   7.19  87- 31-  5  316.338  39.730                                           
  14 LASKOWSKI STANISŁAW             3   41              GSM  9:22:21     1171.26   7.74   2  <  53>  307.279  39.710  39.77                                    
  15 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   27              G M  9:30:26     1169.75   8.30   2  <  17>  316.338  39.690                                           
  16 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   93                   9:39:51     1168.71   8.85   3  <  25>  327.064   0.000                                           
  17 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    7              GSM  9:32:00     1163.01   9.40   3  <  18>  316.338  39.650  39.72                                    
  18 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    6              G M  9:32:01     1162.94   9.96   4  <  20>  316.338  39.620                                           
  19 DOERING KAZIMIERZ               3   71                   9:24:47     1160.86  10.51  25-  3-  2  307.375   0.000                                           
  20 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   46              G M  9:32:57     1158.96  11.06   5  <  21>  316.338  39.580                                           
  21 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   22              GSM  9:33:31     1156.56  11.62   6  <  22>  316.338   0.000  39.65                                    
  22 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   60                   9:33:38     1156.07  12.17   7  <  24>  316.338   0.000                                           
  23 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   49              G M  9:33:24     1155.94  12.72   6  <  30>  316.033  39.510                                           
  24 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   18              G M  9:33:55     1154.87  13.27   8  <  44>  316.338   0.000                                           
  25 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   60                   9:43:37     1153.19  13.83   4  <  40>  327.064   0.000                                           
  26 SZYMAŃSKI LESZEK                2    3              G M  9:34:11     1153.01  14.38  47- 14-  5  316.136  39.450                                           
  27 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   14              GSM  9:15:36     1151.58  14.93  56- 15-  5  294.343  39.420  39.54                                    
  28 MYKOWSKI TADEUSZ                2   28              G M  9:34:41     1151.50  15.49  39- 11-  5  316.297  39.400                                           
  29 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2    8              G M  9:41:14     1150.72  16.04  32- 11-  5  323.622  39.380                                           
  30 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   73                   9:34:55     1149.56  16.59   7  <  31>  316.033   0.000                                           
  31 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   59                   9:34:58     1149.35  17.15   8  <  34>  316.033   0.000                                           
  32 BARTOŁD ADAM                    1   49              G M  9:42:16     1148.73  17.70  54- 12-  5  324.249  39.310                                           
  33 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   45              G M  9:16:18     1148.43  18.25   2  <  54>  294.343  39.290                                           
  34 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   88                   9:35:41     1146.36  18.81   9  <  41>  316.033   0.000                                           
  35 BIRNA PIOTR                     3   66                   9:23:12     1146.04  19.36  40- 13-  5  301.637   0.000                                           
  36 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   31              G M  9:28:33     1144.22  19.91  31- 13-  5  307.279  39.220                                           
  37 FIERKA PIOTR                    2   10              G M  9:36:18     1143.65  20.46  42-  9-  5  315.989  39.200                                           
  38 FIERKA PIOTR                    2    5              G M  9:36:23     1143.30  21.02   2  < 180>  315.989  39.180                                           
  39 DYBICH JANUSZ                   2    8              G M  9:45:43     1141.41  21.57   2  <  43>  326.119  39.160                                           
  40 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   44              G M  9:46:38     1141.05  22.12   5  <  57>  327.064  39.140                                           
  41 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   97                   9:37:29     1138.93  22.68  10  <  42>  316.033   0.000                                           
  42 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   46              G M  9:37:35     1138.52  23.23  11  <  47>  316.033  39.090                                           
  43 DYBICH JANUSZ                   2   47              G M  9:46:29     1138.35  23.78   3  <  50>  326.119  39.070                                           
  44 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   30              GSM  9:38:02     1137.77  24.34   9  <  56>  316.338   0.000  39.24                                    
  45 KACZYŃSKI MARIAN                3   64                   9:29:59     1137.57  24.89   2  <  51>  307.124   0.000                                           
  46 GRDEŃ ARTUR                     3   22              GSM  9:25:15     1137.39  25.44  39-  8-  5  301.693  39.000  39.20                                    
  47 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   15              GSM  9:38:06     1136.40  26.00  12  <  48>  316.033  38.980  39.18                                    
  48 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    8              G M  9:38:08     1136.26  26.55  13  <  72>  316.033   0.000                                           
  49 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   15              G M  9:46:32     1135.92  27.10   3  < 138>  325.478  38.940                                           
  50 DYBICH JANUSZ                   2   45              G M  9:47:30     1134.33  27.65   4  < 114>  326.119  38.910                                           
  51 KACZYŃSKI MARIAN                3   39              GSM  9:30:46     1134.28  28.21   3  <  73>  307.124  38.890  39.11                                    
  52 GUZ TOMASZ                      3   50              GSM  9:26:22     1134.27  28.76  64- 15-  5  302.131  38.870  39.10                                    
  53 LASKOWSKI STANISŁAW             3   26              G M  9:31:12     1133.04  29.31   3  <  77>  307.279  38.850                                           
  54 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   33              G M  9:19:48     1132.96  29.87   3  <  68>  294.343  38.830                                           
  55 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   34              G M  9:45:50     1132.21  30.42   2  < 107>  323.622  38.800                                           
  56 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   24              G M  9:39:31     1131.73  30.97  10  <  60>  316.338   0.000                                           
  57 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   16              G M  9:49:07     1131.25  31.53   6  <  58>  327.064  38.760                                           
  58 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1  105                   9:49:09     1131.12  32.08   7  <  59>  327.064   0.000                                           
  59 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   67                   9:49:11     1130.99  32.63   8  <  63>  327.064   0.000                                           
  60 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   47              GSM  9:39:45     1130.79  33.19  11  <  71>  316.338   0.000  38.95                                    
  61 BIRNA PIOTR                     3   10              GSM  9:27:15     1128.67  33.74   2  <  69>  301.637  38.670  38.94                                    
  62 GUZ TOMASZ                      3   73                   9:27:43     1128.55  34.29   2  < 115>  302.131   0.000                                           
  63 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   77                   9:49:51     1128.39  34.85   9  <  65>  327.064   0.000                                           
  64 GRDEŃ ARTUR                     3   19              GSM  9:27:24     1128.25  35.40   2  <  67>  301.693  38.600  38.88                                    
  65 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    2              G M  9:50:16     1126.77  35.95  10  <  66>  327.064  38.580                                           
  66 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   36              G M  9:50:21     1126.45  36.50  11  <  79>  327.064   0.000                                           
  67 GRDEŃ ARTUR                     3   27              G M  9:28:04     1125.44  37.06   3  < 144>  301.693  38.540                                           
  68 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   11              GSM  9:21:37     1125.09  37.61   4  <  87>  294.343  38.520  38.81                                    
  69 BIRNA PIOTR                     3    1              GSM  9:28:16     1124.39  38.16   3  < 113>  301.637  38.490  38.79                                    
  70 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   16              GSM  9:33:27     1123.82  38.72  59-  8-  5  307.308  38.470  38.78                                    
  71 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   39              G M  9:41:36     1123.36  39.27  12  <  80>  316.338   0.000                                           
  72 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   25              G M  9:41:37     1122.21  39.82  14  <  74>  316.033   0.000                                           
  73 KACZYŃSKI MARIAN                3   55                   9:33:41     1122.19  40.38   4  <  81>  307.124   0.000                                           
  74 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   79                   9:41:38     1122.14  40.93  15  <  75>  316.033   0.000                                           
  75 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   11              GSM  9:41:42     1121.88  41.48  16  <  78>  316.033   0.000  38.69                                    
  76 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   34              G M  9:34:00     1121.46  42.04   2  < 137>  307.279  38.340                                           
  77 LASKOWSKI STANISŁAW             3   32              GSM  9:34:02     1121.32  42.59   4  <  85>  307.279  38.320  38.65                                    
  78 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   32              G M  9:42:07     1120.22  43.14  17  <  88>  316.033   0.000                                           
  79 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   28              GSM  9:52:07     1119.64  43.69  12  <  89>  327.064   0.000  38.62                                    
  80 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   13              G M  9:42:34     1119.52  44.25  13  <  86>  316.338   0.000                                           
  81 KACZYŃSKI MARIAN                3   62                   9:34:27     1119.05  44.80   5  <  82>  307.124   0.000                                           
  82 KACZYŃSKI MARIAN                3   23              GSM  9:34:30     1118.85  45.35   6  <  91>  307.124  38.200  38.56                                    
  83 MYKOWSKI TADEUSZ                2    8              G M  9:42:44     1118.71  45.91   2  < 106>  316.297  38.180                                           
  84 SZYMAŃSKI LESZEK                2   15              G M  9:42:54     1117.48  46.46   2  < 116>  316.136  38.160                                           
  85 LASKOWSKI STANISŁAW             3   34              G M  9:35:22     1115.89  47.01   5  < 118>  307.279  38.140                                           
  86 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   95                   9:43:38     1115.31  47.57  14  < 109>  316.338   0.000                                           
  87 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   59                   9:23:55     1115.29  48.12   5  < 101>  294.343   0.000                                           
  88 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   50              G M  9:43:24     1115.15  48.67  18  <  94>  316.033   0.000                                           
  89 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    7              GSM  9:53:19     1115.05  49.23  13  <  90>  327.064   0.000  38.44                                    
  90 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    4              G M  9:53:21     1114.93  49.78  14  <  93>  327.064   0.000                                           
  91 KACZYŃSKI MARIAN                3   43              G M  9:35:32     1114.65  50.33   7  < 119>  307.124  38.010                                           
  92 DOERING KAZIMIERZ               3   10              GSM  9:36:00     1113.68  50.88   2  < 251>  307.375  37.980  38.39                                    
  93 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   18              G M  9:53:41     1113.66  51.44  15  < 111>  327.064   0.000                                           
  94 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   81                   9:43:48     1113.58  51.99  19  <  95>  316.033   0.000                                           
  95 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   83                   9:43:53     1113.25  52.54  20  <  96>  316.033   0.000                                           
  96 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   45              GSM  9:43:57     1112.99  53.10  21  <  98>  316.033   0.000  38.31                                    
  97 BARTOŁD ADAM                    1   36              G M  9:51:24     1112.73  53.65   2  < 196>  324.249  37.870                                           
  98 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   62                   9:44:02     1112.66  54.20  22  < 100>  316.033   0.000                                           
  99 PRABUCKI ZENON                  3   20              G M  9:36:28     1112.19  54.76  23-  3-  3  307.482  37.830                                           
 100 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   42              G M  9:44:10     1112.14  55.31  23  < 103>  316.033   0.000                                           
 101 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   35              G M  9:24:41     1112.06  55.86   6  < 102>  294.343  37.780                                           
 102 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    8              G M  9:24:47     1111.64  56.42   7  < 129>  294.343   0.000                                           
 103 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   63                   9:44:21     1111.42  56.97  24  < 103>  316.033   0.000                                           
 103 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   58                   9:44:21     1111.42  56.97  25  < 105>  316.033   0.000                                           
 105 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   14              G M  9:44:27     1111.03  58.08  26  < 112>  316.033   0.000                                           
 106 MYKOWSKI TADEUSZ                2   35              G M  9:44:47     1110.66  58.63   3  < 133>  316.297  37.670                                           
 107 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   42              G M  9:51:33     1110.01  59.18   3  < 135>  323.622  37.650                                           
 108 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   72                   9:45:53     1109.69  59.73  41-  4-  2  317.241   0.000                                           
 109 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   97                   9:45:08     1109.44  60.29  15  < 121>  316.338   0.000                                           
 110 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   29              G M  9:37:00     1109.42  60.84   2  < 136>  307.308  37.580                                           
 111 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   15              G M  9:54:53     1109.13  61.39  16  < 117>  327.064   0.000                                           
 112 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   19              G M  9:45:02     1108.76  61.95  27  < 128>  316.033   0.000                                           
 113 BIRNA PIOTR                     3   20              GSM  9:32:10     1108.28  62.50   4  < 120>  301.637  37.520  38.01                                    
 114 DYBICH JANUSZ                   2    3              G M  9:54:36     1106.99  63.05   5  < 159>  326.119  37.500                                           
 115 GUZ TOMASZ                      3   30              G M  9:32:58     1106.84  63.61   3  < 123>  302.131  37.470                                           
 116 SZYMAŃSKI LESZEK                2   33              G M  9:45:46     1106.27  64.16   3  < 125>  316.136  37.450                                           
 117 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   10              GSM  9:55:40     1106.19  64.71  17  < 130>  327.064   0.000  37.94                                    
 118 LASKOWSKI STANISŁAW             3   49              G M  9:37:58     1105.45  65.27   6  < 139>  307.279   0.000                                           
 119 KACZYŃSKI MARIAN                3   36              G M  9:37:56     1105.03  65.82   8  < 122>  307.124  37.390                                           
 120 BIRNA PIOTR                     3   27              G M  9:33:00     1104.90  66.37   5  < 140>  301.637  37.360                                           
 121 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   15              GSM  9:46:20     1104.79  66.92  16  < 145>  316.338   0.000  37.87                                    
 122 KACZYŃSKI MARIAN                3    8              G M  9:38:04     1104.50  67.48   9  < 160>  307.124   0.000                                           
 123 GUZ TOMASZ                      3   44              GSM  9:33:34     1104.42  68.03   4  < 124>  302.131  37.300  37.84                                    
 124 GUZ TOMASZ                      3   16              G M  9:33:35     1104.35  68.58   5  < 146>  302.131  37.270                                           
 125 SZYMAŃSKI LESZEK                2   18              G M  9:46:27     1103.63  69.14   4  < 127>  316.136  37.250                                           
 126 PIÓR ZYGMUNT                    1   27              G M  9:59:10     1103.55  69.69  34-  4-  4  330.146  37.230                                           
 127 SZYMAŃSKI LESZEK                2   48              G M  9:46:31     1103.38  70.24   5  < 153>  316.136  37.210                                           
 128 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    9              G M  9:46:26     1103.34  70.80  28  < 148>  316.033   0.000                                           
 129 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   25              GSM  9:26:51     1103.03  71.35   8  < 183>  294.343   0.000  37.73                                    
 130 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   29              GSM  9:56:31     1103.02  71.90  18  < 131>  327.064   0.000  37.71                                    
 131 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   21              G M  9:56:39     1102.53  72.46  19  < 131>  327.064   0.000                                           
 131 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1  107                   9:56:39     1102.53  72.46  20  < 133>  327.064   0.000                                           
 133 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   33              G M  9:56:41     1102.40  73.56  21  < 142>  327.064   0.000                                           
 133 MYKOWSKI TADEUSZ                2   15              G M  9:46:55     1102.40  73.56   4  < 155>  316.297  37.070                                           
 135 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2    5              G M  9:53:34     1102.38  74.67   4  < 168>  323.622  37.030                                           
 136 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    3              G M  9:38:57     1101.66  75.22   3  < 209>  307.308  37.010                                           
 137 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   40              GSM  9:38:59     1101.42  75.77   3  < 156>  307.279  36.990  37.59                                    
 138 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   37              G M  9:55:39     1100.89  76.33   4  < 255>  325.478  36.960                                           
 139 LASKOWSKI STANISŁAW             3   19              G M  9:39:19     1100.11  76.88   7  < 152>  307.279   0.000                                           
 140 BIRNA PIOTR                     3   22              GSM  9:34:14     1099.93  77.43   6  < 186>  301.637  36.920  37.53                                    
 141 WOŹNIAK JANUSZ                  1   21              GSM  9:56:45     1099.75  77.99  69-  9-  5  326.351  36.900  37.52                                    
 142 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    8              G M  9:57:27     1099.56  78.54  22  < 161>  327.064   0.000                                           
 143 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   24              G M  9:59:07     1099.45  79.09  23-  5-  5  328.864  36.850                                           
 144 GRDEŃ ARTUR                     3   34              G M  9:34:27     1099.26  79.65   4  < 176>  301.693  36.830                                           
 145 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   78                   9:47:54     1098.78  80.20  17  < 147>  316.338   0.000                                           
 146 GUZ TOMASZ                      3    8              GSM  9:35:02     1098.53  80.75   6  < 150>  302.131  36.790  37.43                                    
 147 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   36              G M  9:48:01     1098.33  81.31  18  < 149>  316.338   0.000                                           
 148 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    5              G M  9:47:49     1098.04  81.86  29  < 150>  316.033   0.000                                           
 149 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   93                   9:48:08     1097.89  82.41  19  < 163>  316.338   0.000                                           
 150 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   57                   9:47:56     1097.59  82.96  30  < 167>  316.033   0.000                                           
 150 GUZ TOMASZ                      3   67                   9:35:16     1097.59  82.96   7  < 172>  302.131   0.000                                           
 152 LASKOWSKI STANISŁAW             3   10              G M  9:40:01     1097.36  84.07   8  < 178>  307.279   0.000                                           
 153 SZYMAŃSKI LESZEK                2   44              G M  9:48:08     1097.19  84.62   6  < 173>  316.136   0.000                                           
 154 KREZYMON JÓZEF                  1    8              G M  9:58:47     1096.82  85.18  12-  1-  1  327.712  36.610                                           
 155 MYKOWSKI TADEUSZ                2   49              G M  9:48:31     1096.29  85.73   5  < 157>  316.297  36.590                                           
 156 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   53                   9:40:18     1096.25  86.28   4  < 158>  307.279   0.000                                           
 157 MYKOWSKI TADEUSZ                2   51              G M  9:48:33     1096.16  86.84   6  < 214>  316.297   0.000                                           
 158 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   30              G M  9:40:21     1096.06  87.39   5  < 187>  307.279  36.520                                           
 159 DYBICH JANUSZ                   2   44              G M  9:57:33     1096.01  87.94   6  < 164>  326.119  36.500                                           
 160 KACZYŃSKI MARIAN                3   46              G M  9:40:14     1095.96  88.50  10  < 181>  307.124   0.000                                           
 161 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   30              G M  9:58:31     1095.63  89.05  23  < 161>  327.064   0.000                                           
 161 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1  102                   9:58:31     1095.63  89.05  24  < 166>  327.064   0.000                                           
 163 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    5              G M  9:48:44     1095.61  90.15  20  < 165>  316.338   0.000                                           
 164 DYBICH JANUSZ                   2   30              G M  9:57:41     1095.52  90.71   7  < 194>  326.119   0.000                                           
 165 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   38              G M  9:48:48     1095.35  91.26  21  < 170>  316.338   0.000                                           
 166 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   12              G M  9:58:36     1095.33  91.81  25  < 179>  327.064   0.000                                           
 167 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   98                   9:48:41     1094.74  92.37  31  < 192>  316.033   0.000                                           
 168 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   40              G M  9:55:51     1093.87  92.92   5  < 171>  323.622  36.300                                           
 169 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2   10              G M  9:56:33     1092.55  93.47  15-  3-  3  323.995  36.280                                           
 170 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    2              G M  9:49:51     1091.39  94.03  22  < 206>  316.338   0.000                                           
 171 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   45              G M  9:56:38     1090.98  94.58   6  < 272>  323.622   0.000                                           
 172 GUZ TOMASZ                      3   43              GSM  9:36:57     1090.92  95.13   8  < 174>  302.131   0.000  36.97                                    
 173 SZYMAŃSKI LESZEK                2   37              G M  9:49:48     1090.88  95.69   7  < 182>  316.136   0.000                                           
 174 GUZ TOMASZ                      3    5              G M  9:37:05     1090.40  96.24   9  < 231>  302.131   0.000                                           
 175 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   33              G M 10:01:41     1090.10  96.79   2  < 273>  328.864  36.140                                           
 176 GRDEŃ ARTUR                     3    1              GSM  9:36:47     1090.00  97.35   5  < 191>  301.693  36.120  36.90                                    
 177 PIÓR ZYGMUNT                    1   38              G M 10:02:58     1089.71  97.90   2  < 201>  330.146  36.100                                           
 178 LASKOWSKI STANISŁAW             3   21              G M  9:42:05     1089.32  98.45   9  < 190>  307.279   0.000                                           
 179 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1  101                  10:00:26     1088.64  99.00  26  < 202>  327.064   0.000                                           
 180 FIERKA PIOTR                    2   25              G M  9:50:16     1088.62  99.56   3  < 198>  315.989  36.030                                           
 181 KACZYŃSKI MARIAN                3    6              GSM  9:42:09     1088.51 100.11  11  < 188>  307.124   0.000  36.81                                    
 182 SZYMAŃSKI LESZEK                2   55                   9:50:32     1088.12 100.66   8  < 199>  316.136   0.000                                           
 183 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   23              GSM  9:30:31     1088.08 101.22   9  < 275>  294.343   0.000  36.77                                    
 184 WACHOWSKI ROMAN                 2   22              G M  9:52:00     1087.66 101.77  40-  2-  1  317.597  35.940                                           
 185 WOŹNIAK JANUSZ                  1   58                  10:00:09     1087.29 102.32   2  < 276>  326.351   0.000                                           
 186 BIRNA PIOTR                     3   28              G M  9:37:31     1086.92 102.88   7  < 226>  301.637   0.000                                           
 187 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3    9              G M  9:42:48     1086.56 103.43   6  < 189>  307.279  35.880                                           
 188 KACZYŃSKI MARIAN                3   17              GSM  9:42:40     1086.52 103.98  12  < 195>  307.124   0.000  36.68                                    
 189 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   50              G M  9:42:57     1085.98 104.54   7  < 193>  307.279   0.000                                           
 190 LASKOWSKI STANISŁAW             3   68                   9:43:02     1085.66 105.09  10  < 203>  307.279   0.000                                           
 191 GRDEŃ ARTUR                     3   16              GSM  9:38:00     1085.23 105.64   6  < 233>  301.693   0.000  36.63                                    
 192 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   22              G M  9:51:17     1084.97 106.19  32  < 197>  316.033   0.000                                           
 193 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   15              GSM  9:43:13     1084.96 106.75   8  < 215>  307.279   0.000  36.59                                    
 194 DYBICH JANUSZ                   2   27              G M 10:00:37     1084.83 107.30   8  < 222>  326.119   0.000                                           
 195 KACZYŃSKI MARIAN                3   24              G M  9:43:09     1084.67 107.85  13  < 210>  307.124   0.000                                           
 196 BARTOŁD ADAM                    1   10              G M  9:58:57     1084.63 108.41   3  < 224>  324.249  35.680                                           
 197 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   48              G M  9:51:24     1084.53 108.96  33  < 217>  316.033   0.000                                           
 198 FIERKA PIOTR                    2   26              G M  9:51:29     1084.07 109.51   4  < 223>  315.989  35.630                                           
 199 SZYMAŃSKI LESZEK                2    1              G M  9:51:41     1083.83 110.07   9  < 200>  316.136   0.000                                           
 200 SZYMAŃSKI LESZEK                2   23              G M  9:51:47     1083.46 110.62  10  < 213>  316.136   0.000                                           
 201 PIÓR ZYGMUNT                    1   39              G M 10:04:48     1083.16 111.17   3  < 305>  330.146  35.570                                           
 202 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   56                  10:02:06     1082.64 111.73  27  < 204>  327.064   0.000                                           
 203 LASKOWSKI STANISŁAW             3   64                   9:43:50     1082.60 112.28  11  < 219>  307.279   0.000                                           
 204 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   35              G M 10:02:10     1082.40 112.83  28  < 207>  327.064   0.000                                           
 205 KANTAK BOGUMIŁ                  1   43              G M  9:53:06     1082.24 113.38  22-  2-  2  317.205  35.480                                           
 206 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   64                   9:52:36     1081.13 113.94  23  < 236>  316.338   0.000                                           
 207 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    6              G M 10:02:35     1080.91 114.49  29  < 234>  327.064   0.000                                           
 208 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   47              G M  9:53:34     1080.64 115.04   2  < 245>  317.241  35.410                                           
 209 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   65                   9:44:28     1080.30 115.60   4  < 211>  307.308   0.000                                           
 210 KACZYŃSKI MARIAN                3   66                   9:44:20     1080.16 116.15  14  < 216>  307.124   0.000                                           
 211 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   37              GSM  9:44:31     1080.11 116.70   5  < 248>  307.308  35.350  36.27                                    
 212 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2    2              G M  9:59:58     1080.10 117.26   2  < 280>  323.995  35.320                                           
 213 SZYMAŃSKI LESZEK                2   25              G M  9:52:44     1079.95 117.81  11  < 263>  316.136   0.000                                           
 214 MYKOWSKI TADEUSZ                2   54              G M  9:52:58     1079.64 118.36   7  < 257>  316.297   0.000                                           
 215 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3    1              G M  9:44:42     1079.31 118.92   9  < 264>  307.279   0.000                                           
 216 KACZYŃSKI MARIAN                3   29              G M  9:44:35     1079.21 119.47  15  < 229>  307.124   0.000                                           
 217 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    2              G M  9:52:51     1079.16 120.02  34  < 218>  316.033   0.000                                           
 218 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   12              G M  9:52:52     1079.10 120.58  35  < 220>  316.033   0.000                                           
 219 LASKOWSKI STANISŁAW             3   42              GSM  9:44:46     1079.06 121.13  12  < 221>  307.279   0.000  36.13                                    
 220 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   80                   9:52:54     1078.98 121.68  36  < 229>  316.033   0.000                                           
 221 LASKOWSKI STANISŁAW             3   16              GSM  9:44:49     1078.87 122.23  13  < 225>  307.279   0.000  36.10                                    
 222 DYBICH JANUSZ                   2   48              G M 10:02:20     1078.67 122.79   9  < 244>  326.119   0.000                                           
 223 FIERKA PIOTR                    2   12              G M  9:52:57     1078.65 123.34   5  < 243>  315.989  35.080                                           
 224 BARTOŁD ADAM                    1   33              G M 10:00:38     1078.55 123.89   4  < 227>  324.249  35.060                                           
 225 LASKOWSKI STANISŁAW             3    8              GSM  9:44:56     1078.42 124.45  14  < 235>  307.279   0.000  36.03                                    
 226 BIRNA PIOTR                     3   14              G M  9:39:47     1078.11 125.00   8  < 239>  301.637   0.000                                           
 227 BARTOŁD ADAM                    1   63                  10:00:47     1078.02 125.55   5  < 228>  324.249   0.000                                           
 228 BARTOŁD ADAM                    1    8              G M 10:00:49     1077.90 126.11   6  < 260>  324.249  34.970                                           
 229 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   10              G M  9:53:15     1077.69 126.66  37  < 232>  316.033   0.000                                           
 229 KACZYŃSKI MARIAN                3   44              G M  9:44:59     1077.69 126.66  16  < 240>  307.124   0.000                                           
 231 GUZ TOMASZ                      3   26              G M  9:40:22     1077.63 127.77  10  < 289>  302.131   0.000                                           
 232 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   56                   9:53:19     1077.45 128.32  38  < 250>  316.033   0.000                                           
 233 GRDEŃ ARTUR                     3   37              G M  9:40:04     1077.22 128.87   7  < 358>  301.693   0.000                                           
 234 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   88                  10:03:44     1076.81 129.42  30  < 237>  327.064   0.000                                           
 235 LASKOWSKI STANISŁAW             3   67                   9:45:37     1075.84 129.98  15  < 238>  307.279   0.000                                           
 236 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   43              G M  9:54:05     1075.68 130.53  24  < 247>  316.338   0.000                                           
 237 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   79                  10:04:04     1075.63 131.08  31  < 266>  327.064   0.000                                           
 238 LASKOWSKI STANISŁAW             3   48              G M  9:45:41     1075.59 131.64  16  < 241>  307.279   0.000                                           
 239 BIRNA PIOTR                     3   41              G M  9:40:30     1075.36 132.19   9  < 242>  301.637   0.000                                           
 240 KACZYŃSKI MARIAN                3   20              G M  9:45:41     1075.05 132.74  17  < 252>  307.124   0.000                                           
 241 LASKOWSKI STANISŁAW             3   44              G M  9:45:55     1074.72 133.30  17  < 274>  307.279   0.000                                           
 242 BIRNA PIOTR                     3   32              G M  9:40:43     1074.53 133.85  10  < 311>  301.637   0.000                                           
 243 FIERKA PIOTR                    2   44              G M  9:54:14     1073.94 134.40   6  < 309>  315.989   0.000                                           
 244 DYBICH JANUSZ                   2   34              G M 10:03:41     1073.88 134.96  10  < 246>  326.119   0.000                                           
 245 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   90                   9:55:29     1073.63 135.51   3  < 360>  317.241   0.000                                           
 246 DYBICH JANUSZ                   2   10              G M 10:03:49     1073.41 136.06  11  < 254>  326.119   0.000                                           
 247 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   16              G M  9:54:43     1073.36 136.62  25  < 249>  316.338   0.000                                           
 248 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   72                   9:46:24     1073.00 137.17   6  < 253>  307.308   0.000                                           
 249 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   28              G M  9:54:53     1072.76 137.72  26  < 270>  316.338   0.000                                           
 250 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   23              G M  9:54:40     1072.51 138.27  39  < 265>  316.033   0.000                                           
 251 DOERING KAZIMIERZ               3   37              G M  9:46:36     1072.49 138.83   3          307.375  34.460                                           
 252 KACZYŃSKI MARIAN                3    2              GSM  9:46:24     1072.36 139.38  18  < 286>  307.124   0.000  35.55                                    
 253 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   18              GSM  9:46:37     1072.19 139.93   7  < 269>  307.308  34.420  35.53                                    
 254 DYBICH JANUSZ                   2   26              G M 10:04:10     1072.17 140.49  12  < 284>  326.119   0.000                                           
 255 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   18              G M 10:03:58     1070.77 141.04   5  < 348>  325.478  34.370                                           
 256 ŻYGOWSKI ZDZISŁAW               1    7              G M 10:06:21     1070.68 141.59   7-  1-  1  328.003  34.350                                           
 257 MYKOWSKI TADEUSZ                2   29              G M  9:55:26     1070.62 142.15   8  < 257>  316.297   0.000                                           
 257 MYKOWSKI TADEUSZ                2   57              G M  9:55:26     1070.62 142.15   9  < 262>  316.297   0.000                                           
 259 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   25              G M 10:08:08     1070.35 143.25  19-  4-  4  329.810  34.280                                           
 260 BARTOŁD ADAM                    1   68                  10:03:07     1069.72 143.81   7  < 283>  324.249   0.000                                           
 261 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   26              G M 10:08:34     1069.59 144.36  52-  4-  4  330.040  34.240                                           
 262 MYKOWSKI TADEUSZ                2   47              G M  9:55:46     1069.41 144.91  10  < 267>  316.297   0.000                                           
 263 SZYMAŃSKI LESZEK                2   28              G M  9:55:41     1069.17 145.46  12  < 341>  316.136   0.000                                           
 264 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   21              GSM  9:47:26     1069.04 146.02  10  < 285>  307.279   0.000  35.33                                    
 265 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   40              G M  9:55:49     1068.34 146.57  40  < 268>  316.033   0.000                                           
 266 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   52                  10:06:10     1068.26 147.12  32  < 279>  327.064   0.000                                           
 267 MYKOWSKI TADEUSZ                2   19              G M  9:56:10     1067.97 147.68  11          316.297   0.000                                           
 268 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   92                   9:56:00     1067.68 148.23  41  < 282>  316.033   0.000                                           
 269 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   67                   9:47:52     1067.54 148.78   8          307.308   0.000                                           
 270 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    9              G M  9:56:20     1067.51 149.34  27  < 271>  316.338   0.000                                           
 271 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   12              G M  9:56:22     1067.39 149.89  28  < 290>  316.338   0.000                                           
 272 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   14              G M 10:03:21     1066.83 150.44   7  < 288>  323.622   0.000                                           
 273 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   38              G M 10:08:21     1066.53 151.00   3  < 312>  328.864  33.970                                           
 274 LASKOWSKI STANISŁAW             3   27              G M  9:48:18     1065.83 151.55  18  < 291>  307.279   0.000                                           
 275 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   17              G M  9:36:13     1065.62 152.10  10  < 299>  294.343   0.000                                           
 276 WOŹNIAK JANUSZ                  1   12              GSM 10:06:16     1065.58 152.65   3  < 277>  326.351  33.910  35.12                                    
 277 WOŹNIAK JANUSZ                  1    9              G M 10:06:19     1065.40 153.21   4  < 278>  326.351  33.880                                           
 278 WOŹNIAK JANUSZ                  1   46              G M 10:06:23     1065.17 153.76   5  < 297>  326.351  33.860                                           
 279 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   17              G M 10:07:08     1064.89 154.31  33  < 287>  327.064   0.000                                           
 280 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2    6              G M 10:04:23     1064.43 154.87   3          323.995  33.820                                           
 281 PRABUCKI ZENON                  3   12              GSM  9:48:58     1064.07 155.42   2  < 338>  307.482  33.800  35.03                                    
 282 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   33              G M  9:57:10     1063.49 155.97  42  < 324>  316.033   0.000                                           
 283 BARTOŁD ADAM                    1   21              G M 10:04:56     1063.34 156.53   8  < 318>  324.249   0.000                                           
 284 DYBICH JANUSZ                   2   23              G M 10:06:45     1063.14 157.08  13  < 296>  326.119   0.000                                           
 285 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   41              G M  9:49:08     1062.76 157.63  11  < 315>  307.279   0.000                                           
 286 KACZYŃSKI MARIAN                3    3              G M  9:49:00     1062.71 158.19  19  < 328>  307.124   0.000                                           
 287 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   43              G M 10:07:46     1062.70 158.74  34  < 307>  327.064   0.000                                           
 288 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   16              G M 10:04:37     1062.39 159.29   8  < 345>  323.622   0.000                                           
 289 GUZ TOMASZ                      3   29              G M  9:44:27     1062.16 159.85  11  < 292>  302.131   0.000                                           
 290 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   86                   9:57:51     1062.07 160.40  29  < 316>  316.338   0.000                                           
 291 LASKOWSKI STANISŁAW             3   33              G M  9:49:21     1061.96 160.95  19  < 295>  307.279   0.000                                           
 292 BUJAK SŁAWOMIR                  1   54                  10:09:45     1061.91 161.50  33-  1-  0  328.925   0.000                                           
 292 GUZ TOMASZ                      3   42              GSM  9:44:31     1061.91 161.50  12  < 294>  302.131   0.000  34.84                                    
 294 GUZ TOMASZ                      3   47              G M  9:44:32     1061.85 162.61  13  < 323>  302.131   0.000                                           
 295 LASKOWSKI STANISŁAW             3   55                   9:49:26     1061.66 163.16  20  < 302>  307.279   0.000                                           
 296 DYBICH JANUSZ                   2   46              G M 10:07:16     1061.36 163.72  14  < 310>  326.119   0.000                                           
 297 WOŹNIAK JANUSZ                  1    8              G M 10:07:32     1061.19 164.27   6  < 313>  326.351  33.440                                           
 298 BURCZYK HENRYK                  3   21              G M  9:49:44     1061.10 164.82  36-  1-  1  307.437  33.420                                           
 299 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   38              G M  9:37:24     1061.08 165.38  11  < 301>  294.343   0.000                                           
 300 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   54                  10:08:26     1060.94 165.93  42-  2-  1  327.228   0.000                                           
 301 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    5              G M  9:37:37     1060.25 166.48  12  < 308>  294.343   0.000                                           
 302 LASKOWSKI STANISŁAW             3   39              G M  9:49:54     1059.95 167.04  21  < 304>  307.279   0.000                                           
 303 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   29              G M 10:11:23     1059.92 167.59   2  < 352>  330.040  33.310                                           
 304 LASKOWSKI STANISŁAW             3   54                   9:49:57     1059.77 168.14  22  < 320>  307.279   0.000                                           
 305 PIÓR ZYGMUNT                    1   10              G M 10:11:35     1059.58 168.69   4          330.146  33.260                                           
 306 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   16              G M 10:07:21     1059.20 169.25  40-  1-  1  325.546  33.240                                           
 307 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   13              G M 10:08:53     1058.86 169.80  35  < 332>  327.064   0.000                                           
 308 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   36              GSM  9:37:59     1058.85 170.35  13  < 327>  294.343   0.000  34.55                                    
 309 FIERKA PIOTR                    2   22              G M  9:58:51     1057.35 170.91   7  < 326>  315.989   0.000                                           
 310 DYBICH JANUSZ                   2   25              G M 10:08:33     1056.94 171.46  15          326.119   0.000                                           
 311 BIRNA PIOTR                     3    7              GSM  9:45:35     1056.21 172.01  11  < 317>  301.637   0.000  34.50                                    
 312 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   12              G M 10:11:44     1054.95 172.57   4  < 328>  328.864  33.110                                           
 313 WOŹNIAK JANUSZ                  1  101                  10:09:24     1054.79 173.12   7  < 330>  326.351   0.000                                           
 314 KANTAK BOGUMIŁ                  1    6              G M 10:00:52     1054.30 173.67   2          317.205  33.060                                           
 315 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   27              G M  9:51:30     1054.13 174.23  12  < 333>  307.279   0.000                                           
 316 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    1              G M 10:00:09     1053.93 174.78  30  < 351>  316.338   0.000                                           
 317 BIRNA PIOTR                     3   17              G M  9:46:16     1053.69 175.33  12  < 331>  301.637   0.000                                           
 318 BARTOŁD ADAM                    1   46              G M 10:07:44     1053.67 175.88   9  < 319>  324.249   0.000                                           
 319 BARTOŁD ADAM                    1   30              G M 10:07:52     1053.21 176.44  10  < 321>  324.249   0.000                                           
 320 LASKOWSKI STANISŁAW             3   45              G M  9:51:49     1052.99 176.99  23  < 334>  307.279   0.000                                           
 321 BARTOŁD ADAM                    1   72                  10:08:05     1052.47 177.54  11  < 353>  324.249   0.000                                           
 322 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1    7              G M 10:13:26     1052.25 178.10   2  < 343>  329.810  32.890                                           
 323 GUZ TOMASZ                      3    4              G M  9:47:12     1051.99 178.65  14  < 350>  302.131   0.000                                           
 324 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   17              G M 10:00:32     1051.57 179.20  43  < 325>  316.033   0.000                                           
 325 BOROWSKI ZBIGNIEW               2  100                  10:00:35     1051.40 179.76  44          316.033   0.000                                           
 326 FIERKA PIOTR                    2   37              G M 10:00:36     1051.19 180.31   8  < 362>  315.989   0.000                                           
 327 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    6              G M  9:40:01     1051.16 180.86  14  < 336>  294.343   0.000                                           
 328 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   13              G M 10:12:53     1051.08 181.42   5          328.864  32.750                                           
 328 KACZYŃSKI MARIAN                3   35              G M  9:52:12     1051.08 181.42  20          307.124   0.000                                           
 330 WOŹNIAK JANUSZ                  1   72                  10:10:31     1050.99 182.52   8  < 359>  326.351   0.000                                           
 331 BIRNA PIOTR                     3   18              G M  9:47:01     1050.94 183.08  13          301.637   0.000                                           
 332 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   58                  10:11:31     1049.91 183.63  36  < 340>  327.064   0.000                                           
 333 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3    4              GSM  9:52:41     1049.87 184.18  13          307.279   0.000  34.11                                    
 334 LASKOWSKI STANISŁAW             3   57                   9:52:43     1049.75 184.73  24  < 335>  307.279   0.000                                           
 335 LASKOWSKI STANISŁAW             3   31              G M  9:52:45     1049.63 185.29  25  < 337>  307.279   0.000                                           
 336 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   62                   9:40:27     1049.54 185.84  15          294.343   0.000                                           
 337 LASKOWSKI STANISŁAW             3   60                   9:52:47     1049.51 186.39  26          307.279   0.000                                           
 338 PRABUCKI ZENON                  3   11              G M  9:53:01     1049.37 186.95   3          307.482  32.530                                           
 339 JANKOWSKI FRANCISZEK            3   22              GSM  9:52:15     1049.30 187.50  28-  1-  1  306.658  32.510  34.00                                    
 340 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   54                  10:11:45     1049.12 188.05  37  < 344>  327.064   0.000                                           
 341 SZYMAŃSKI LESZEK                2    6              G M 10:01:23     1048.95 188.61  13  < 361>  316.136   0.000                                           
 342 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   49              G M 10:12:02     1048.70 189.16   2          327.228  32.440                                           
 343 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   26              G M 10:14:31     1048.63 189.71   3  < 356>  329.810  32.420                                           
 344 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   50              G M 10:12:00     1048.28 190.27  38          327.064   0.000                                           
 345 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   23              G M 10:08:57     1047.49 190.82   9  < 349>  323.622   0.000                                           
 346 KOLASKA ANDRZEJ                 2   26              G M 10:00:52     1047.44 191.37  12-  1-  1  315.141  32.350                                           
 347 WACHOWSKI ROMAN                 2   53                  10:03:15     1047.31 191.92   2          317.597   0.000                                           
 348 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1    8              G M 10:10:59     1046.61 192.48   6  < 355>  325.478   0.000                                           
 349 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2    9              G M 10:09:16     1046.42 193.03  10  < 357>  323.622   0.000                                           
 350 GUZ TOMASZ                      3   48              G M  9:48:45     1046.34 193.58  15          302.131   0.000                                           
 351 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   50              G M 10:02:21     1046.26 194.14  31          316.338   0.000                                           
 352 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1    1              G M 10:15:30     1046.09 194.69   3  < 354>  330.040  32.220                                           
 353 BARTOŁD ADAM                    1   12              G M 10:10:00     1045.97 195.24  12          324.249   0.000                                           
 354 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1    7              G M 10:15:39     1045.59 195.80   4          330.040  32.180                                           
 355 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   55                  10:11:18     1045.54 196.35   7          325.478   0.000                                           
 356 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   21              G M 10:15:40     1044.81 196.90   4          329.810  32.130                                           
 357 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2    1              G M 10:09:56     1044.17 197.46  11          323.622   0.000                                           
 358 GRDEŃ ARTUR                     3   26              G M  9:48:56     1044.16 198.01   8          301.693   0.000                                           
 359 WOŹNIAK JANUSZ                  1   31              G M 10:12:36     1043.99 198.56   9          326.351   0.000                                           
 360 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   12              G M 10:03:55     1043.84 199.12   4          317.241  32.040                                           
 361 SZYMAŃSKI LESZEK                2   65                  10:02:52     1043.81 199.67  14          316.136   0.000                                           
 362 FIERKA PIOTR                    2   45              G M 10:02:53     1043.27 200.22   9          315.989   0.000                                           
 -------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                              
 ------------------------------------------------------------------------------ Koniec Konkursów                                                                
 363 PIÓR ZYGMUNT                    1   46              G M 10:16:29     1043.17   0.00   5          330.146   0.000                                           
 364 WOŹNIAK JANUSZ                  1    7              G M 10:12:53     1043.04   0.00  10          326.351   0.000                                           
 365 WOŹNIAK JANUSZ                  1   63                  10:12:56     1042.88   0.00  11          326.351   0.000                                           
 366 DYBICH JANUSZ                   2    9              G M 10:12:43     1042.86   0.00  16          326.119   0.000                                           
 367 DYBICH JANUSZ                   2   14              G M 10:12:44     1042.80   0.00  17          326.119   0.000                                           
 368 GUZ TOMASZ                      3   13              G M  9:49:45     1042.73   0.00  16          302.131   0.000                                           
 369 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    4              G M 10:03:07     1042.61   0.00  45          316.033   0.000                                           
 370 GUZ TOMASZ                      3   10              G M  9:49:47     1042.61   0.00  17          302.131   0.000                                           
 371 KACZYŃSKI MARIAN                3   19              G M  9:54:36     1042.51   0.00  21          307.124   0.000                                           
 372 GUZ TOMASZ                      3   11              G M  9:49:50     1042.43   0.00  18          302.131   0.000                                           
 373 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   51                  10:03:11     1042.38   0.00  46          316.033   0.000                                           
 374 BIRNA PIOTR                     3   50              G M  9:49:24     1042.28   0.00  14          301.637   0.000                                           
 375 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   48              G M 10:10:30     1042.26   0.00  12          323.622   0.000                                           
 376 BARTOŁD ADAM                    1   28              G M 10:11:08     1042.15   0.00  13          324.249   0.000                                           
 377 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   50              G M 10:16:41     1041.60   0.00  39-  0-  0  329.858   0.000                                           
 378 DYBICH JANUSZ                   2    4              G M 10:13:10     1041.36   0.00  18          326.119   0.000                                           
 379 GRDEŃ ARTUR                     3   11              G M  9:49:46     1041.16   0.00   9          301.693   0.000                                           
 380 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   27              G M  9:55:11     1041.08   0.00   9          307.308   0.000                                           
 381 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   62                  10:14:10     1041.05   0.00  39          327.064   0.000                                           
 382 KACZYŃSKI MARIAN                3    9              G M  9:55:12     1040.39   0.00  22          307.124   0.000                                           
 383 SZYMAŃSKI LESZEK                2    4              G M 10:03:55     1040.21   0.00  15          316.136   0.000                                           
 384 FIERKA PIOTR                    2   53                  10:03:47     1040.18   0.00  10          315.989   0.000                                           
 385 GUZ TOMASZ                      3   46              G M  9:50:34     1039.80   0.00  19          302.131   0.000                                           
 386 BOROWSKI ZBIGNIEW               2  104                  10:04:04     1039.35   0.00  47          316.033   0.000                                           
 387 BARTOŁD ADAM                    1   20              G M 10:11:59     1039.32   0.00  14          324.249   0.000                                           
 388 DYBICH JANUSZ                   2   16              G M 10:13:49     1039.20   0.00  19          326.119   0.000                                           
 389 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   45              G M 10:05:19     1039.06   0.00   5          317.241   0.000                                           
 390 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   45              G M 10:14:57     1038.98   0.00   3          327.228   0.000                                           
 391 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   53                   9:55:47     1038.96   0.00  10          307.308   0.000                                           
 392 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2    5              G M 10:11:55     1038.72   0.00   4          323.995   0.000                                           
 393 LASKOWSKI STANISŁAW             3   22              G M  9:55:51     1038.63   0.00  27          307.279   0.000                                           
 394 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    3              G M 10:14:56     1038.52   0.00  40          327.064   0.000                                           
 395 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   63                  10:14:59     1038.35   0.00  41          327.064   0.000                                           
 396 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   49              G M 10:04:44     1038.08   0.00  32          316.338   0.000                                           
 397 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   58                  10:13:38     1037.98   0.00   2          325.546   0.000                                           
 398 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   54                  10:04:29     1037.93   0.00  48          316.033   0.000                                           
 399 WOŹNIAK JANUSZ                  1   20              G M 10:14:28     1037.79   0.00  12          326.351   0.000                                           
 400 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   14              GSM  9:56:07     1037.70   0.00  14          307.279   0.000  32.92                                    
 401 MYKOWSKI TADEUSZ                2   17              G M 10:04:49     1037.66   0.00  12          316.297   0.000                                           
 402 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   68                  10:04:35     1037.59   0.00  49          316.033   0.000                                           
 403 BURCZYK HENRYK                  3   57                   9:56:20     1037.47   0.00   2          307.437   0.000                                           
 404 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   21              G M 10:04:55     1037.46   0.00  33          316.338   0.000                                           
 405 WOŹNIAK JANUSZ                  1   35              G M 10:14:34     1037.46   0.00  13          326.351   0.000                                           
 406 MYKOWSKI TADEUSZ                2   58              G M 10:05:00     1037.04   0.00  13          316.297   0.000                                           
 407 KACZYŃSKI MARIAN                3   25              G M  9:56:10     1037.00   0.00  23          307.124   0.000                                           
 408 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   29              G M 10:05:03     1037.00   0.00  34          316.338   0.000                                           
 409 WOŹNIAK JANUSZ                  1   54                  10:14:46     1036.80   0.00  14          326.351   0.000                                           
 410 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   13              G M 10:04:50     1036.74   0.00  50          316.033   0.000                                           
 411 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   67                  10:05:09     1036.66   0.00  35          316.338   0.000                                           
 412 BARTOŁD ADAM                    1   51                  10:12:48     1036.60   0.00  15          324.249   0.000                                           
 413 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1    4              GSM 10:15:42     1036.52   0.00   4          327.228   0.000  32.69                                    
 414 BARTOŁD ADAM                    1    6              G M 10:12:50     1036.49   0.00  16          324.249   0.000                                           
 415 BARTOŁD ADAM                    1   15              G M 10:12:51     1036.44   0.00  17          324.249   0.000                                           
 416 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   11              G M 10:06:10     1036.17   0.00   6          317.241   0.000                                           
 417 WOŹNIAK JANUSZ                  1   15              G M 10:15:01     1035.98   0.00  15          326.351   0.000                                           
 418 FIERKA PIOTR                    2   27              G M 10:05:03     1035.86   0.00  11          315.989   0.000                                           
 419 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   22              G M 10:15:55     1035.81   0.00   5          327.228   0.000                                           
 420 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   34              G M 10:15:57     1035.70   0.00   6          327.228   0.000                                           
 421 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   33              G M 10:15:58     1035.64   0.00   7          327.228   0.000                                           
 422 BARTOŁD ADAM                    1   31              G M 10:13:11     1035.33   0.00  18          324.249   0.000                                           
 423 BARTOŁD ADAM                    1   75                  10:13:15     1035.11   0.00  19          324.249   0.000                                           
 424 SZYMAŃSKI LESZEK                2   19              G M 10:05:28     1034.93   0.00  16          316.136   0.000                                           
 425 KANTAK BOGUMIŁ                  1   20              G M 10:06:31     1034.87   0.00   3          317.205   0.000                                           
 426 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   71                  10:05:25     1034.76   0.00  51          316.033   0.000                                           
 427 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   39              G M  9:56:59     1034.67   0.00  15          307.279   0.000                                           
 428 WACHOWSKI ROMAN                 2   50              G M 10:06:59     1034.57   0.00   3          317.597   0.000                                           
 429 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    1              G M 10:16:14     1034.25   0.00  42          327.064   0.000                                           
 430 FIERKA PIOTR                    2   38              G M 10:05:32     1034.22   0.00  12          315.989   0.000                                           
 431 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   51                  10:19:10     1033.50   0.00   2          329.858   0.000                                           
 432 BUJAK SŁAWOMIR                  1   14              G M 10:18:22     1033.16   0.00   2          328.925   0.000                                           
 433 FIERKA PIOTR                    2   17              G M 10:05:52     1033.09   0.00  13          315.989   0.000                                           
 434 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    5              GSM  9:57:36     1032.62   0.00  11          307.308   0.000  32.32                                    
 435 MYKOWSKI TADEUSZ                2   37              G M 10:06:23     1032.36   0.00  14          316.297   0.000                                           
 436 KACZYŃSKI MARIAN                3   21              G M  9:57:33     1032.18   0.00  24          307.124   0.000                                           
 437 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   21              G M 10:13:32     1032.18   0.00  13          323.622   0.000                                           
 438 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   77                  10:06:13     1032.06   0.00  52          316.033   0.000                                           
 439 KACZYŃSKI MARIAN                3    5              G M  9:57:35     1032.06   0.00  25          307.124   0.000                                           
 440 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   75                  10:06:19     1031.72   0.00  53          316.033   0.000                                           
 441 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   78                  10:06:23     1031.50   0.00  54          316.033   0.000                                           
 442 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   44              G M 10:07:34     1031.45   0.00   7          317.241   0.000                                           
 443 GUZ TOMASZ                      3   31              G M  9:52:56     1031.40   0.00  20          302.131   0.000                                           
 444 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   87                  10:06:30     1031.10   0.00  55          316.033   0.000                                           
 445 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1    2              G M 10:15:44     1030.86   0.00   8          325.478   0.000                                           
 446 MYKOWSKI TADEUSZ                2   56              G M 10:06:50     1030.84   0.00  15          316.297   0.000                                           
 447 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   31              G M 10:17:18     1030.77   0.00  43          327.064   0.000                                           
 448 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   33              G M 10:20:12     1030.73   0.00   5          330.040   0.000                                           
 449 WACHOWSKI ROMAN                 2   54                  10:08:17     1030.21   0.00   4          317.597   0.000                                           
 450 SZYMAŃSKI LESZEK                2   16              G M 10:06:58     1029.87   0.00  17          316.136   0.000                                           
 451 WOŹNIAK JANUSZ                  1   19              G M 10:16:58     1029.61   0.00  16          326.351   0.000                                           
 452 KACZYŃSKI MARIAN                3   15              G M  9:58:19     1029.52   0.00  26          307.124   0.000                                           
 -------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów 1:4                                                                
 453 PIÓR ZYGMUNT                    1   31              G M 10:20:42     1029.45   0.00   6          330.146   0.000                                           
 454 PIÓR ZYGMUNT                    1    2              G M 10:20:45     1029.29   0.00   7          330.146   0.000                                           
 455 GUZ TOMASZ                      3   21              G M  9:53:34     1029.17   0.00  21          302.131   0.000                                           
 456 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   16              G M  9:58:37     1029.01   0.00  16          307.279   0.000                                           
 457 GUZ TOMASZ                      3   49              G M  9:53:42     1028.71   0.00  22          302.131   0.000                                           
 458 FIERKA PIOTR                    2   33              G M 10:07:12     1028.61   0.00  14          315.989   0.000                                           
 459 GRDEŃ ARTUR                     3   38              G M  9:53:24     1028.27   0.00  10          301.693   0.000                                           
 460 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   30              G M 10:07:23     1028.14   0.00  56          316.033   0.000                                           
 461 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   32              G M 10:08:39     1027.83   0.00   8          317.241   0.000                                           
 462 GUZ TOMASZ                      3   32              G M  9:54:02     1027.54   0.00  23          302.131   0.000                                           
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  7, z dnia 10.06.18 ANKLAM                                   
            Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 1]                           
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    87    5    31   198.27     
              2 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    82    5    44   197.25     
              3 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    82    5    38   196.32     
              4 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    49    5    26   194.98     
              5 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    56    5    15   193.84     
              6 KACZYŃSKI       MARIAN          3    62    5    20   192.33     
              7 DYBICH          JANUSZ          2    40    5    15   191.14     
              8 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    37    5     7   190.25     
              9 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    47    5    14   189.52     
             10 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    32    5    11   189.16     
             11 GRDEŃ           ARTUR           3    39    5     8   189.09     
             12 BIRNA           PIOTR           3    40    5    13   188.96     
             13 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    39    5    11   188.91     
             14 GUZ             TOMASZ          3    64    5    15   187.70     
             15 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    31    5    13   186.95     
             16 FIERKA          PIOTR           2    42    5     9   185.12     
             17 BARTOŁD         ADAM            1    54    5    12   182.89     
             18 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    59    5     8   182.83     
             19 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    23    5     5   172.82     
             20 WOŹNIAK         JANUSZ          1    69    5     9   171.99     
             21 PIÓR            ZYGMUNT         1    34    4     4   142.16     
             22 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    52    4     4   131.95     
             23 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    19    4     4   131.72     
             24 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    15    3     3   105.42     
             25 PRABUCKI        ZENON           3    23    3     3   104.16     
             26 DOERING         KAZIMIERZ       3    25    2     3    72.44     
             27 KANTAK          BOGUMIŁ         1    22    2     2    68.54     
             28 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    41    2     4    67.45     
             29 KREZYMON        JÓZEF           1    12    1     1    36.61     
             30 WACHOWSKI       ROMAN           2    40    1     2    35.94     
             31 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1     7    1     1    34.35     
             32 BURCZYK         HENRYK          3    36    1     1    33.42     
             33 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    40    1     1    33.24     
             34 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3    28    1     1    32.51     
             35 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    42    1     2    32.44     
             36 KOLASKA         ANDRZEJ         2    12    1     1    32.35     
             37 DYGULSKI        TADEUSZ         1    34    0     0     0.00     
             38 BUJAK           SŁAWOMIR        1    33    0     1     0.00     
             39 GÓRSKI          JAN             1    21    0     0     0.00     
             40 JELIŃSKI        ADAM            1    24    0     0     0.00     
             41 MAZELLA         JAN             1    43    0     0     0.00     
             42 PATOCKI         BENEDYKT        1    45    0     0     0.00     
             43 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    39    0     0     0.00     
             44 RYDZEWSKI       LESZEK          1     8    0     0     0.00     
             45 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    16    0     0     0.00     
             46 NESTEROWICZ     JAN             2    24    0     0     0.00     
             47 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    39    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 1]                                                                                                                     
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                          
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                          
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                          
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                          
    1    1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5   35   1225.59  41.5                                                                          
    2    3 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5  5  5  5  5  5   35   1224.10  32.2                                                                          
    3    2 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5  5  5  5   35   1221.86  30.8                                                                          
    4    4 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5   35   1211.95  26.5                                                                          
    5    7 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5  5  5   35   1195.33  33.1                                                                          
    6    5 BARTOŁD         ADAM            1  5  5  5  5  5  5  5   35   1194.69  30.5                                                                          
    7    8 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5  5  5   35   1193.79  38.4                                                                          
    8    9 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5  5  5  5  5   35   1184.27  26.3                                                                          
    9   10 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5  5  5   35   1179.78  32.6                                                                          
   10    6 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5  5  5   35   1179.36  28.8                                                                          
   11   12 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5  5  5  5   35   1175.83  20.8                                                                          
   12   13 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5  5  5  5   35   1169.78  31.6                                                                          
   13   15 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  3  5  5  5  5  5  5   33   1158.37  34.2                                                                          
   14   17 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  4  5  5  5  5  5   34   1145.33  17.7                                                                          
   15   16 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5  5  5   35   1144.03  16.8                                                                          
   16   11 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  4   34   1133.03  28.9                                                                          
   17   20 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  4  4  5  5  5  5   33   1104.44  19.7                                                                          
   18   21 GRDEŃ           ARTUR           3  4  5  5  4  5  5  5   33   1101.55  20.0                                                                          
   19   19 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  3  4  5  5  5  4   31   1054.64  21.0                                                                          
   20   14 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5  5  5  5  5  2   32   1041.41  24.4                                                                          
   21   22 FIERKA          PIOTR           2  1  3  5  5  5  4  5   28    993.02  14.3                                                                          
   22   18 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5  4  1   30    985.22  26.3                                                                          
   23   27 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5  1  5  5   31    943.02  22.2                                                                          
   24   26 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  5  5  4  4  5  3   28    887.66  19.7                                                                          
   25   24 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5  5  4  5  2  2   28    861.44  14.6                                                                          
   26   23 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5  3  4  4  5  1   27    837.33  13.9                                                                          
   27   30 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  3  5  2  5  2  4   26    811.95  15.5                                                                          
   28   25 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5  4  1 --   25    786.79  30.0                                                                          
   29   28 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5  5  5  3  1  0   24    689.68  13.8                                                                          
   30   29 LIEC            JAN             1  5  4  3  5  5 -- --   22    688.98  13.7                                                                          
   31   43 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  2  3  2  2  2  5   21    628.21  12.4                                                                          
   32   35 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  3  3  5  5  0  4  2   22    626.60   8.7                                                                          
   33   31 PATOCKI         BENEDYKT        1  3  0  0  2  5  5  0   15    587.39   7.6                                                                          
   34   37 KREZYMON        JÓZEF           1  4  5  3  5  2  1  1   21    586.46  13.3                                                                          
   35   41 PRABUCKI        ZENON           3  3  5  1  1  2  5  3   20    579.68  12.1                                                                          
   36   32 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  3  5  3  5 -- --   17    575.42  11.0                                                                          
   37   33 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4  2 -- --   21    570.65  22.8                                                                          
   38   34 GUS             MARCIN          1  5  5  5  5  1 -- --   21    560.21  15.7                                                                          
   39   36 MAZELLA         JAN             1  5  1  1  2  5  3  0   17    558.45   7.7                                                                          
   40   38 SUROWIECKI      MAREK           2  5  0  5  5 --  3 --   18    520.70  11.3                                                                          
   41   39 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5  5  4  1 -- --   20    516.02  27.4                                                                          
   42   40 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  3  5  1  3 -- --   17    479.87  15.3                                                                          
   43   42 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  1  2  5 --  0   13    456.63  12.7                                                                          
   44   44 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  4  1  4  1  4  0  0   14    434.20   4.5                                                                          
   45   45 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5  3  3  2  0  0   15    419.93   6.7                                                                          
   46   46 SZYCA           JÓZEF           2  5  5  5  2  0 -- --   17    385.71  13.7                                                                          
   47   48 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1  1  2  1  2  1   13    357.33  14.6                                                                          
   48   47 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 -- -- -- --   15    347.33  57.5                                                                          
   49   49 WACHOWSKI       ROMAN           2  2  0  0  1  3  2  1    9    325.29   3.9                                                                          
   50   50 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  0  1  0  2  0   13    286.00   6.3                                                                          
   51   51 GZELA           ANDRZEJ         1 --  2  3  4 -- -- --    9    252.33  11.1                                                                          
   52   53 BURCZYK         HENRYK          3  2  2 --  0  1  1  1    7    190.77   3.3                                                                          
   53   52 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  5  0  2  1  0 --  0    8    169.21   5.1                                                                          
   54   54 GÓRSKI          JAN             1  3 --  1  2 -- --  0    6    155.77   7.7                                                                          
   55   55 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2  1  1  1  0 --    5    149.86   7.9                                                                          
   56   57 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  1  2  1  1  0  0  1    6    141.65   3.2                                                                          
   57   56 DAMPS           ZBIGNIEW        3  2  2  0  2  0  0 --    6    138.77   6.4                                                                          
   58   58 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  3 --  0  0  0  1    7    137.69   7.8                                                                          
   59   59 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --  0  0  0  0 --    4     69.12   3.8                                                                          
   60   60 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 -- -- -- --    3     61.00   5.3                                                                          
   61   61 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  1  0  0  0    1     33.20   0.5                                                                          
   62   62 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0 --  0  0    1     16.84   0.6                                                                          
   63   63 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0                                                                          
   64   64 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0                                                                          
   65   65 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0  0 -- --    0      0.00   0.0                                                                          

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  7, z dnia 10.06.18 ANKLAM                                   
            Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 2]                    
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    82    5    44   199.16     
              2 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    87    5    31   198.27     
              3 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    82    5    38   198.12     
              4 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    49    5    26   194.98     
              5 DYBICH          JANUSZ          2    40    5    15   194.40     
              6 KACZYŃSKI       MARIAN          3    62    5    20   194.38     
              7 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    56    5    15   194.15     
              8 BIRNA           PIOTR           3    40    5    13   191.29     
              9 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    37    5     7   190.25     
             10 GUZ             TOMASZ          3    64    5    15   189.56     
             11 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    47    5    14   189.52     
             12 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    32    5    11   189.16     
             13 GRDEŃ           ARTUR           3    39    5     8   189.09     
             14 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    39    5    11   188.91     
             15 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    31    5    13   187.64     
             16 FIERKA          PIOTR           2    42    5     9   185.12     
             17 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    59    5     8   183.80     
             18 BARTOŁD         ADAM            1    54    5    12   182.91     
             19 WOŹNIAK         JANUSZ          1    69    5     9   174.47     
             20 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    23    5     5   172.82     
             21 PIÓR            ZYGMUNT         1    34    4     4   142.16     
             22 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    41    4     4   139.67     
             23 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    52    4     4   131.95     
             24 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    19    4     4   131.72     
             25 DOERING         KAZIMIERZ       3    25    3     3   112.04     
             26 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    15    3     3   105.42     
             27 PRABUCKI        ZENON           3    23    3     3   104.16     
             28 KANTAK          BOGUMIŁ         1    22    2     2    68.54     
             29 WACHOWSKI       ROMAN           2    40    2     2    68.27     
             30 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    42    2     2    65.81     
             31 KREZYMON        JÓZEF           1    12    1     1    36.61     
             32 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1     7    1     1    34.35     
             33 BUJAK           SŁAWOMIR        1    33    1     1    33.55     
             34 BURCZYK         HENRYK          3    36    1     1    33.42     
             35 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    40    1     1    33.24     
             36 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3    28    1     1    32.51     
             37 KOLASKA         ANDRZEJ         2    12    1     1    32.35     
             38 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    39    0     0     0.00     
             39 PATOCKI         BENEDYKT        1    45    0     0     0.00     
             40 MAZELLA         JAN             1    43    0     0     0.00     
             41 DYGULSKI        TADEUSZ         1    34    0     0     0.00     
             42 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    39    0     0     0.00     
             43 JELIŃSKI        ADAM            1    24    0     0     0.00     
             44 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    16    0     0     0.00     
             45 GÓRSKI          JAN             1    21    0     0     0.00     
             46 RYDZEWSKI       LESZEK          1     8    0     0     0.00     
             47 NESTEROWICZ     JAN             2    24    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 2]                                                                                                              
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                          
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                          
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                          
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                          
    1    1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5   35   1233.14  41.5                                                                          
    2    2 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5  5  5  5  5  5   35   1229.90  32.2                                                                          
    3    3 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5  5  5  5   35   1223.04  30.8                                                                          
    4    5 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  5   35   1215.53  26.5                                                                          
    5    7 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5  5  5   35   1200.69  38.4                                                                          
    6    8 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5  5  5   35   1200.41  33.1                                                                          
    7    6 BARTOŁD         ADAM            1  5  5  5  5  5  5  5   35   1198.36  30.5                                                                          
    8    4 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5  5  5   35   1192.67  28.8                                                                          
    9    9 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5  5  5  5  5   35   1188.63  26.3                                                                          
   10   11 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5  5  5  5   35   1180.57  20.8                                                                          
   11   10 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5  5  5   35   1180.47  32.6                                                                          
   12   15 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  4  5  5  5  5  5  5   34   1175.03  34.2                                                                          
   13   13 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5  5  5  5   35   1174.38  31.6                                                                          
   14   17 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5  5  5  5  5  5   35   1164.40  17.7                                                                          
   15   16 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5  5  5   35   1159.36  16.8                                                                          
   16   12 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  4   34   1133.03  28.9                                                                          
   17   22 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  5  4  5  5  5  5   34   1125.49  19.7                                                                          
   18   23 GRDEŃ           ARTUR           3  4  5  5  4  5  5  5   33   1106.42  20.0                                                                          
   19   18 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  4  5  5  5  5  4   33   1103.47  21.0                                                                          
   20   20 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  4   34   1092.56  15.5                                                                          
   21   21 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5  5  5  5  5  3   33   1064.01  14.6                                                                          
   22   14 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5  5  5  5  5  2   32   1049.35  24.4                                                                          
   23   26 FIERKA          PIOTR           2  2  3  5  5  5  4  5   29   1016.04  14.3                                                                          
   24   19 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5  4  1   30    995.53  26.3                                                                          
   25   27 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5  2  5  5   32    993.17  22.2                                                                          
   26   25 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5  3  5  4  5  2   29    903.49  13.9                                                                          
   27   28 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  5  5  4  4  5  3   28    887.66  19.7                                                                          
   28   24 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5  5  2 --   27    882.95  30.0                                                                          
   29   29 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  4  5  5  5  2  4  4   29    861.56   8.7                                                                          
   30   30 LIEC            JAN             1  5  5  3  5  5 -- --   23    710.34  13.7                                                                          
   31   31 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5  5  5  3  1  0   24    693.41  13.8                                                                          
   32   32 MAZELLA         JAN             1  5  2  1  4  5  4  0   21    681.30   7.7                                                                          
   33   33 PATOCKI         BENEDYKT        1  5  1  0  2  5  5  0   18    642.69   7.6                                                                          
   34   44 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  2  3  2  2  2  5   21    628.21  12.4                                                                          
   35   36 KREZYMON        JÓZEF           1  5  5  3  5  2  1  1   22    605.43  13.3                                                                          
   36   43 PRABUCKI        ZENON           3  3  5  1  1  2  5  3   20    579.68  12.1                                                                          
   37   34 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  3  5  3  5 -- --   17    575.42  11.0                                                                          
   38   35 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4  2 -- --   21    570.65  22.8                                                                          
   39   37 GUS             MARCIN          1  5  5  5  5  1 -- --   21    560.21  15.7                                                                          
   40   38 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  5  1  5  2  4  1  0   18    550.24   4.5                                                                          
   41   39 SUROWIECKI      MAREK           2  5  1  5  5 --  3 --   19    546.68  11.3                                                                          
   42   40 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5  5  4  1 -- --   20    516.02  27.4                                                                          
   43   41 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  1  3  5 --  0   14    490.98  12.7                                                                          
   44   42 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  3  5  1  3 -- --   17    479.87  15.3                                                                          
   45   46 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5  3  3  2  0  1   16    453.48   6.7                                                                          
   46   45 SZYCA           JÓZEF           2  5  5  5  3  0 -- --   18    429.19  13.7                                                                          
   47   48 WACHOWSKI       ROMAN           2  3  0  0  1  3  3  2   12    411.65   3.9                                                                          
   48   49 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1  1  2  1  2  1   13    357.33  14.6                                                                          
   49   47 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 -- -- -- --   15    348.97  57.5                                                                          
   50   50 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  0  1  0  2  0   13    286.00   6.3                                                                          
   51   52 BURCZYK         HENRYK          3  2  4 --  0  2  1  1   10    278.07   3.3                                                                          
   52   51 GZELA           ANDRZEJ         1 --  2  3  4 -- -- --    9    252.33  11.1                                                                          
   53   53 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  5  0  2  1  0 --  0    8    169.21   5.1                                                                          
   54   57 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  1  3  1  1  0  0  1    7    158.88   3.2                                                                          
   55   54 GÓRSKI          JAN             1  3 --  1  2 -- --  0    6    155.77   7.7                                                                          
   56   55 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2  1  1  1  0 --    5    149.86   7.9                                                                          
   57   56 DAMPS           ZBIGNIEW        3  2  2  0  2  0  0 --    6    138.77   6.4                                                                          
   58   58 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  3 --  0  0  0  1    7    137.69   7.8                                                                          
   59   59 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --  0  0  0  0 --    4     69.12   3.8                                                                          
   60   60 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 -- -- -- --    3     61.00   5.3                                                                          
   61   61 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  1  0  0  0    1     33.20   0.5                                                                          
   62   62 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0 --  0  0    1     16.84   0.6                                                                          
   63   63 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0                                                                          
   64   64 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0                                                                          
   65   65 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0  0 -- --    0      0.00   0.0                                                                          

 
                                                                                                                                                                
                       Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [2]                                                                                          
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                                Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,                                                                                                  
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   21             G  1   7    157.030  2056.121                                                                       
        2 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   20             G  1   7    246.240  1979.504                                                                       
        3 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   14             G  0   7    350.850  1827.380                                                                       
        4 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    8             G  0   7    511.240  1979.504                                                                       
        5 KACZYŃSKI       MARIAN         3   23             G  1   7    529.380  1918.239                                                                       
        6 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   19             G  0   7    539.680  1979.504                                                                       
        7 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   54             G  1   7    693.350  1981.381                                                                       
        8 BARTOŁD         ADAM           1   30             G  0   7    829.160  2036.109                                                                       
        9 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   23             G  1   6    212.050  1505.351                                                                       
       10 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   15             G  0   6    221.120  1856.004                                                                       
       11 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   45             G  0   6    304.490  1856.004                                                                       
       12 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   29             G  1   6    305.680  1505.351                                                                       
       13 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   28             G  1   6    352.180  1800.122                                                                       
       14 PIÓR            ZYGMUNT        1   27             G  0   6    374.550  1523.512                                                                       
       15 GUZ             TOMASZ         3   43             G  0   6    385.640  1581.630                                                                       
       16 GRDEŃ           ARTUR          3    1             G  1   6    390.360  1577.868                                                                       
       17 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   32             G  1   6    411.250  1663.471                                                                       
       18 BIRNA           PIOTR          3    1             G  1   6    488.030  1769.781                                                                       
       19 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   15             G  1   6    535.070  1665.084                                                                       
       20 LASKOWSKI       STANISŁAW      3    9             G  0   6    539.430  1803.861                                                                       
       21 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF      3   21             G  0   6    584.670  1803.861                                                                       
       22 DYBICH          JANUSZ         2   47             G  0   6    606.060  1501.023                                                                       
       23 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   25             G  0   6    624.470  1725.882                                                                       
       24 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   23             G  0   6    640.510  1725.882                                                                       
       25 GRDEŃ           ARTUR          3   19             G  1   6    644.560  1649.262                                                                       
       26 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   25             G  0   6    677.940  1663.471                                                                       
       27 BARTOŁD         ADAM           1    8             G  1   6    689.430  1782.501                                                                       
       28 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   36             G  1   6    704.600  1533.037                                                                       
       29 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ       2   16             G  0   5    176.000  1356.083