- strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  7, z dnia 10.06.18 ANKLAM                                   
            Sekcja NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 3]                            
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    82    5    46   198.19     
              2 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    37    5     8   195.45     
              3 BARTOŁD         ADAM            1    54    5    20   191.73     
              4 PIÓR            ZYGMUNT         1    34    5     7   186.43     
              5 WOŹNIAK         JANUSZ          1    69    5    23   185.91     
              6 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    23    5     5   185.80     
              7 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    52    5     6   178.12     
              8 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    19    5     5   176.53     
              9 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    42    5    10   173.19     
             10 KANTAK          BOGUMIŁ         1    22    4     4   140.56     
             11 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    40    3     6   101.99     
             12 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    39    3     4   100.45     
             13 PATOCKI         BENEDYKT        1    45    3     3    98.17     
             14 BUJAK           SŁAWOMIR        1    33    2     3    66.81     
             15 KREZYMON        JÓZEF           1    12    1     1    38.36     
             16 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1     7    1     1    37.30     
             17 DYGULSKI        TADEUSZ         1    34    0     0     0.00     
             18 GÓRSKI          JAN             1    21    0     0     0.00     
             19 JELIŃSKI        ADAM            1    24    0     0     0.00     
             20 MAZELLA         JAN             1    43    0     0     0.00     
             21 RYDZEWSKI       LESZEK          1     8    0     0     0.00     
             22 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    16    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 3]                                                                                                                      
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                          
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                          
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                          
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                          
    1    1 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5  5  5  5  5  5   35   1232.41  35.3                                                                          
    2    2 BARTOŁD         ADAM            1  5  5  5  5  5  5  5   35   1211.76  35.7                                                                          
    3    3 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5  5  5   35   1203.18  35.4                                                                          
    4    4 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  5   35   1188.02  34.3                                                                          
    5    7 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5  5  5  5  5  5   35   1176.15  20.1                                                                          
    6    5 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  5  5  5  5  5  5   35   1166.73  24.1                                                                          
    7    6 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5  5  5  5  5  4   34   1124.80  27.2                                                                          
    8    9 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5  5  4  5  5  5   34   1090.13  20.2                                                                          
    9    8 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5  4  3   32   1063.86  28.1                                                                          
   10   12 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  2  5  2  5   29    905.29  17.4                                                                          
   11   10 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5  5  5  5  1  3   29    903.57  19.7                                                                          
   12   14 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  3  4  2  5  2  5   26    840.33  15.2                                                                          
   13   11 LIEC            JAN             1  5  5  4  5  5 -- --   24    741.39  14.1                                                                          
   14   16 PATOCKI         BENEDYKT        1  3  3  0  2  5  5  3   21    735.29  10.5                                                                          
   15   13 GUS             MARCIN          1  5  5  5  5  3 -- --   23    672.45  18.3                                                                          
   16   15 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  5  5  4  5 -- --   20    651.76  16.9                                                                          
   17   17 KREZYMON        JÓZEF           1  4  5  4  5  2  1  1   22    625.00  14.4                                                                          
   18   18 MAZELLA         JAN             1  5  1  1  2  5  3  0   17    567.37   8.7                                                                          
   19   19 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5  5  4  1 -- --   20    527.46  27.4                                                                          
   20   20 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  5  5  1  3 -- --   19    522.63  14.2                                                                          
   21   22 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5  3  3  2  0  2   17    496.89   8.8                                                                          
   22   21 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  2  2  5 --  0   14    488.05  12.7                                                                          
   23   23 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  2  1  1  2  0   16    390.77   8.5                                                                          
   24   24 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1  2  2  1  2  1   14    390.26  15.6                                                                          
   25   25 GZELA           ANDRZEJ         1 --  3  3  4 -- -- --   10    275.28  12.3                                                                          
   26   26 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  3  0  4  2  0 --  0    9    222.43   5.1                                                                          
   27   27 GÓRSKI          JAN             1  3 --  1  2 -- --  0    6    158.19   7.7                                                                          
   28   28 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2  1  1  1  0 --    5    152.89   7.9                                                                          
   29   29 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --  1  0  0  0 --    5     93.05   4.8                                                                          
   30   30 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  1  1  0  0    2     82.23   0.9                                                                          
   31   31 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0                                                                          
   32   32 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0                                                                          

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  7, z dnia 10.06.18 ANKLAM                                   
            Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 4]                     
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    82    5    46   198.89     
              2 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    37    5     8   195.45     
              3 BARTOŁD         ADAM            1    54    5    20   191.78     
              4 WOŹNIAK         JANUSZ          1    69    5    23   187.29     
              5 PIÓR            ZYGMUNT         1    34    5     7   186.43     
              6 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    23    5     5   185.80     
              7 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    52    5     6   178.12     
              8 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    19    5     5   176.53     
              9 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    42    5    10   175.63     
             10 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    40    5     6   170.38     
             11 KANTAK          BOGUMIŁ         1    22    4     4   140.56     
             12 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    39    4     4   134.25     
             13 BUJAK           SŁAWOMIR        1    33    3     3   103.47     
             14 PATOCKI         BENEDYKT        1    45    3     3    98.17     
             15 KREZYMON        JÓZEF           1    12    1     1    38.36     
             16 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1     7    1     1    37.30     
             17 MAZELLA         JAN             1    43    0     0     0.00     
             18 DYGULSKI        TADEUSZ         1    34    0     0     0.00     
             19 JELIŃSKI        ADAM            1    24    0     0     0.00     
             20 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    16    0     0     0.00     
             21 GÓRSKI          JAN             1    21    0     0     0.00     
             22 RYDZEWSKI       LESZEK          1     8    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 4]                                                                                                               
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                          
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                          
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                          
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                          
    1    1 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5  5  5  5  5  5   35   1235.89  35.3                                                                          
    2    3 BARTOŁD         ADAM            1  5  5  5  5  5  5  5   35   1215.43  35.7                                                                          
    3    2 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5  5  5   35   1214.18  35.4                                                                          
    4    4 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  5   35   1188.02  34.3                                                                          
    5    7 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5  5  5  5  5  5   35   1179.15  20.1                                                                          
    6    5 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  5  5  5  5  5  5   35   1175.08  24.1                                                                          
    7    8 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5  5   35   1153.43  17.4                                                                          
    8    9 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5  4  5   34   1141.05  28.1                                                                          
    9    6 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5  5  5  5  5  4   34   1132.02  27.2                                                                          
   10   10 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5  5  5  5  5  5   35   1125.45  20.2                                                                          
   11   11 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5  5  5  5  1  4   30    941.26  19.7                                                                          
   12   16 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  3  4  2  5  2  5   26    840.33  15.2                                                                          
   13   13 PATOCKI         BENEDYKT        1  5  5  1  2  5  5  3   26    831.56  10.5                                                                          
   14   12 LIEC            JAN             1  5  5  4  5  5 -- --   24    747.87  14.1                                                                          
   15   14 MAZELLA         JAN             1  5  2  1  4  5  4  0   21    692.01   8.7                                                                          
   16   15 GUS             MARCIN          1  5  5  5  5  3 -- --   23    672.45  18.3                                                                          
   17   17 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  5  5  4  5 -- --   20    651.76  16.9                                                                          
   18   18 KREZYMON        JÓZEF           1  5  5  4  5  2  1  1   23    644.40  14.4                                                                          
   19   22 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5  3  3  2  0  3   18    533.55   8.8                                                                          
   20   19 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5  5  4  1 -- --   20    527.46  27.4                                                                          
   21   20 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  2  3  5 --  0   15    522.75  12.7                                                                          
   22   21 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  5  5  1  3 -- --   19    522.63  14.2                                                                          
   23   23 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  2  1  1  2  0   16    390.77   8.5                                                                          
   24   24 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1  2  2  1  2  1   14    390.26  15.6                                                                          
   25   25 GZELA           ANDRZEJ         1 --  3  3  4 -- -- --   10    275.28  12.3                                                                          
   26   26 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  3  0  4  2  0 --  0    9    222.43   5.1                                                                          
   27   27 GÓRSKI          JAN             1  3 --  1  2 -- --  0    6    158.19   7.7                                                                          
   28   28 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2  1  1  1  0 --    5    152.89   7.9                                                                          
   29   29 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --  1  0  0  0 --    5     93.05   4.8                                                                          
   30   30 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  1  1  0  0    2     82.23   0.9                                                                          
   31   31 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0                                                                          
   32   32 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0                                                                          

 
                                                                                                                                                                
                        Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [4]                                                                                          
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                                Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,                                                                                                  
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   21             G  1   7     68.590  2056.121                                                                       
        2 BARTOŁD         ADAM           1   30             G  0   7    631.150  2036.109                                                                       
        3 BARTOŁD         ADAM           1    8             G  1   7    754.300  2036.109                                                                       
        4 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   23             G  1   6    150.140  1505.351                                                                       
        5 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   29             G  1   6    202.710  1505.351                                                                       
        6 PIÓR            ZYGMUNT        1   27             G  0   6    254.360  1523.512                                                                       
        7 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   28             G  1   6    299.080  1800.122                                                                       
        8 WOŹNIAK         JANUSZ         1   34             G  1   6    448.060  1918.261                                                                       
        9 BARTOŁD         ADAM           1   36             G  1   5    134.030  1163.900