- strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  6, z dnia 03.06.18 ANKLAM                                   
            Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 5]                          
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    81    5    29   197.71     
              2 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    80    5    24   196.43     
              3 DYBICH          JANUSZ          2    29    5    11   185.34     
              4 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    39    5    14   184.82     
              5 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    33    5     8   184.74     
              6 FIERKA          PIOTR           2    45    5     5   178.68     
              7 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    30    5     6   176.95     
              8 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    12    5     6   176.67     
              9 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    42    5     6   176.61     
             10 SUROWIECKI      MAREK           2    49    4     4   141.78     
             11 WACHOWSKI       ROMAN           2    30    3     4   100.71     
             12 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2    40    1     2    35.76     
             13 KOLASKA         ANDRZEJ         2    10    0     0     0.00     
             14 NESTEROWICZ     JAN             2    28    0     0     0.00     
             15 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    49    0     1     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 5]                                                                                                                    
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                             
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                             
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                             
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                             
    1    1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5   30   1024.03  36.9                                                                             
    2    3 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5   30   1006.78  23.6                                                                             
    3    2 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5  5   30    997.27  30.8                                                                             
    4    4 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5  5  5   30    971.93  30.6                                                                             
    5    6 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  2  1  5  5  5   23    806.05  17.2                                                                             
    6    5 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5  4  1   25    778.54  25.9                                                                             
    7    7 FIERKA          PIOTR           2  1  2  3  5  5  5   21    770.03  11.4                                                                             
    8    8 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5  1  5   26    744.44  18.6                                                                             
    9   10 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  3  1  4  4  5   19    649.83  15.2                                                                             
   10   12 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  3  2  5  5  0  5   20    566.55   8.3                                                                             
   11    9 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4  2 --   21    558.30  19.7                                                                             
   12   11 SUROWIECKI      MAREK           2  5  0  5  5 --  4   19    546.17  10.6                                                                             
   13   13 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 -- -- --   15    345.04  54.1                                                                             
   14   14 SZYCA           JÓZEF           2  4  5  4  2  0 --   15    332.65  10.3                                                                             
   15   15 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  4  0  0  1  4  0    9    316.13   3.3                                                                             
   16   16 WACHOWSKI       ROMAN           2  2  0  0  1  2  3    8    274.49   3.7                                                                             
   17   17 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  1 --  0  0  0    4     70.49   5.1                                                                             
   18   18 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 -- -- --    3     58.31   5.3                                                                             
   19   19 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0 --  0    1     16.53   0.7                                                                             
   20   20 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0                                                                             

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  6, z dnia 03.06.18 ANKLAM                                   
            Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [ 6]                   
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    81    5    29   197.98     
              2 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    80    5    24   197.71     
              3 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    39    5    14   188.72     
              4 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    33    5     8   188.71     
              5 DYBICH          JANUSZ          2    29    5    11   185.34     
              6 FIERKA          PIOTR           2    45    5     5   178.68     
              7 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    30    5     6   176.95     
              8 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    12    5     6   176.67     
              9 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    42    5     6   176.61     
             10 SUROWIECKI      MAREK           2    49    4     4   141.78     
             11 WACHOWSKI       ROMAN           2    30    4     4   137.01     
             12 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2    40    2     2    74.01     
             13 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    49    1     1    36.44     
             14 KOLASKA         ANDRZEJ         2    10    0     0     0.00     
             15 NESTEROWICZ     JAN             2    28    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [ 6]                                                                                                             
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                             
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                             
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                             
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                             
    1    1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5   30   1031.69  36.9                                                                             
    2    3 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5   30   1011.02  23.6                                                                             
    3    2 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5  5   30    999.93  30.8                                                                             
    4    5 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5  5  5   30    976.30  30.6                                                                             
    5    4 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5  5  2   27    878.01  25.9                                                                             
    6    7 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  3  1  5  5  5   24    826.21  17.2                                                                             
    7    6 FIERKA          PIOTR           2  2  2  4  5  5  5   23    816.66  11.4                                                                             
    8    8 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5  1  5   26    745.73  18.6                                                                             
    9   10 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  4  5  5  5  1  5   25    695.64   8.3                                                                             
   10   11 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  3  1  4  4  5   19    649.83  15.2                                                                             
   11   12 SUROWIECKI      MAREK           2  5  1  5  5 --  4   20    571.00  10.6                                                                             
   12    9 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4  2 --   21    558.30  19.7                                                                             
   13   13 SZYCA           JÓZEF           2  5  5  5  3  0 --   18    415.71  10.3                                                                             
   14   14 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  5  0  0  2  4  1   12    406.71   3.3                                                                             
   15   15 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 -- -- --   15    347.97  54.1                                                                             
   16   16 WACHOWSKI       ROMAN           2  3  0  0  1  2  4   10    328.56   3.7                                                                             
   17   17 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  1 --  0  0  0    4     70.49   5.1                                                                             
   18   18 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 -- -- --    3     58.31   5.3                                                                             
   19   19 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0 --  0    1     16.53   0.7                                                                             
   20   20 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0                                                                             

 
                                                                                                                                                                
                       Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [6]                                                                                         
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                                 Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,                                                                                                   
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   20             G  1   6    276.780  1663.471                                                                       
        2 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   19             G  0   6    566.430  1663.471                                                                       
        3 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    8             G  0   6    573.390  1663.471                                                                       
        4 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   54             G  1   6    687.050  1665.084                                                                       
        5 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   15             G  0   5    209.830  1539.971                                                                       
        6 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ       2   16             G  0   5    265.800  1356.083                                                                       
        7 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   45             G  0   5    310.920  1539.971                                                                       
        8 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   24             G  0   5    417.530  1539.971                                                                       
        9 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   32             G  1   5    452.510  1347.438                                                                       
       10 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   15             G  1   5    566.840  1348.787                                                                       
       11 DYBICH          JANUSZ         2   17             G  0   5    592.680  1398.490                                                                       
       12 DYBICH          JANUSZ         2   35             G  1   4    162.000  1264.417