PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  6                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  ANKLAM z dnia 03.06.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:49:47.4 N 13:43:58.5 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  319.169 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   50                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1814                           
      5.Ilość konkursów.......................:  363                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1324.95                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1192.46                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,06,51                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,37,01                         
     10.Czas trwania konkursu.................:30 min. 10 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :SŁONECZNIE                                           
        w miejscu przylotu:SŁONECZNIE                                           
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  40.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 1]                         
            Lot do MP w kat.A, B.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ NOWE                    │   22   │  702   │  134  │19.09│      
          │ 2  │ SKÓRCZ                  │   15   │  597   │  104  │17.42│      
          │ 3  │ LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE   │   13   │  515   │  125  │24.27│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   50   │ 1814   │  363  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                         
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr  6. Lot do MP w kat.A, B.                                                                                  
                                        z lotu ANKLAM, w dniu 03.06.18                                                                                          
┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬───────┐                                  
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │PUNKTY │                                  
│   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │  GMP  │                                  
└───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴───────┘                                  
   1 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   13              G M 12:06:51     1324.95   0.55  81- 22-  5  327.064  40.000                                           
   2 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   23              GSM 12:06:53     1324.77   1.10   2  <   3>  327.064  39.980  39.98                                    
   3 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   21              GSM 12:06:54     1324.68   1.65   3  <  13>  327.064  39.960  39.96                                    
   4 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1    7              G M 12:09:20     1322.77   2.21  36-  7-  5  329.810  39.930                                           
   5 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   22              G M 11:59:12     1321.21   2.76  80- 21-  5  316.033  39.910                                           
   6 KANTAK BOGUMIŁ                  1   53                  12:00:09     1320.86   3.31  28-  7-  5  317.205   0.000                                           
   7 WOŹNIAK JANUSZ                  1   22              G M 12:07:26     1318.95   3.86  61- 28-  5  326.351  39.870                                           
   8 PIÓR ZYGMUNT                    1   19              G M 12:10:24     1318.47   4.41  30-  8-  5  330.146  39.850                                           
   9 WOŹNIAK JANUSZ                  1   21              G M 12:07:44     1317.35   4.96   2  <  10>  326.351  39.820                                           
  10 WOŹNIAK JANUSZ                  1    7              G M 12:07:47     1317.08   5.51   3  <  11>  326.351  39.800                                           
  11 WOŹNIAK JANUSZ                  1   34              GSM 12:07:50     1316.82   6.06   4  <  15>  326.351  39.780  39.82                                    
  12 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   24              G M 12:00:17     1315.25   6.62   2  <  36>  316.033  39.760                                           
  13 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    9              GSM 12:08:42     1315.09   7.17   4  <  31>  327.064  39.730  39.79                                    
  14 BARTOŁD ADAM                    1   31              G M 12:07:01     1312.66   7.72  59- 16-  5  324.249  39.710                                           
  15 WOŹNIAK JANUSZ                  1   82                  12:09:00     1310.65   8.27   5  <  16>  326.351   0.000                                           
  16 WOŹNIAK JANUSZ                  1   10              GSM 12:09:59     1305.49   8.82   6  <  32>  326.351  39.670  39.74                                    
  17 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   36              G M 11:46:29     1299.62   9.37  49- 18-  5  294.343  39.650                                           
  18 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   49              G M 11:46:31     1299.43   9.92   2  <  19>  294.343  39.620                                           
  19 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   21              GSM 11:46:34     1299.15  10.47   3  <  27>  294.343  39.600  39.68                                    
  20 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   67                  11:56:36     1298.85  11.03  53- 13-  5  307.308   0.000                                           
  21 BARTOŁD ADAM                    1   11              G M 12:09:47     1298.12  11.58   2  <  23>  324.249  39.560                                           
  22 KACZYŃSKI MARIAN                3   23              GSM 11:56:36     1298.07  12.13  61- 20-  5  307.124  39.540  39.63                                    
  23 BARTOŁD ADAM                    1   46              G M 12:09:49     1297.95  12.68   3  <  48>  324.249  39.510                                           
  24 SZYMAŃSKI LESZEK                2   48              G M 12:03:34     1297.94  13.23  39- 10-  5  316.136  39.490                                           
  25 GUZ TOMASZ                      3    4              G M 11:53:03     1296.42  13.78  62- 18-  5  302.131  39.470                                           
  26 GRDEŃ ARTUR                     3   27              G M 11:52:43     1296.40  14.33  37- 11-  5  301.693  39.450                                           
  27 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   11              GSM 11:47:05     1296.19  14.88   4  <  28>  294.343  39.430  39.54                                    
  28 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   60                  11:47:38     1293.06  15.44   5  <  49>  294.343   0.000                                           
  29 DOERING KAZIMIERZ               3   26              G M 11:57:43     1293.03  15.99  48-  5-  2  307.375  39.380                                           
  30 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   38              G M 12:04:39     1293.02  16.54  81- 27-  5  316.338  39.360                                           
  31 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   28              GSM 12:13:00     1292.74  17.09   5  <  55>  327.064  39.340  39.47                                    
  32 WOŹNIAK JANUSZ                  1   39              G M 12:12:34     1292.14  17.64   7  <  40>  326.351   0.000                                           
  33 LASKOWSKI STANISŁAW             3   42              G M 11:57:53     1291.72  18.19  46- 14-  5  307.279  39.290                                           
  34 GUZ TOMASZ                      3   49              GSM 11:54:02     1290.97  18.74   2  <  46>  302.131  39.270  39.42                                    
  35 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   46              G M 12:13:35     1290.42  19.29  41-  9-  5  327.228  39.250                                           
  36 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   58                  12:05:49     1285.65  19.85   3  <  53>  316.033   0.000                                           
  37 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   18              G M 12:13:12     1285.46  20.40  29-  6-  5  325.478  39.200                                           
  38 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1    1              G M 12:16:45     1285.45  20.95  51-  6-  2  330.040  39.180                                           
  39 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   17              G M 12:13:14     1285.29  21.50   2  <  80>  325.478  39.160                                           
  40 BIRNA PIOTR                     3   10              GSM 11:54:45     1284.93  22.05  35-  8-  5  301.637  39.140  39.31                                    
  40 WOŹNIAK JANUSZ                  1   27              G M 12:13:59     1284.93  22.05   8  <  42>  326.351   0.000                                           
  42 WOŹNIAK JANUSZ                  1  102                  12:14:02     1284.68  23.15   9  <  46>  326.351   0.000                                           
  43 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   50              G M 12:16:45     1284.56  23.70   2  <  52>  329.810  39.070                                           
  44 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   36              G M 12:06:33     1283.06  24.26   2  <  45>  316.338  39.050                                           
  45 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   24              G M 12:06:34     1282.97  24.81   3  <  50>  316.338  39.030                                           
  46 GUZ TOMASZ                      3   45              G M 11:55:34     1282.57  25.36   3  < 136>  302.131  39.010                                           
  46 WOŹNIAK JANUSZ                  1   49              G M 12:14:27     1282.57  25.36  10  <  79>  326.351   0.000                                           
  48 BARTOŁD ADAM                    1   43              G M 12:12:55     1282.04  26.46   4  <  68>  324.249  38.960                                           
  49 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    6              GSM 11:49:38     1281.80  27.01   6  <  54>  294.343  38.940  39.15                                    
  50 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   95                  12:06:58     1280.89  27.56   4  <  58>  316.338   0.000                                           
  51 GRDEŃ ARTUR                     3   22              GSM 11:55:45     1279.72  28.11   2  <  71>  301.693  38.900  39.12                                    
  52 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   37              G M 12:17:53     1278.91  28.67   3  <  72>  329.810  38.870                                           
  53 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   10              G M 12:07:08     1278.80  29.22   4  <  82>  316.033  38.850                                           
  54 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   13              G M 11:51:13     1273.02  29.77   7  <  78>  294.343   0.000                                           
  55 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   14              GSM 12:17:05     1272.21  30.32   6  <  56>  327.064   0.000  39.05                                    
  56 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   10              G M 12:17:07     1272.05  30.87   7  <  57>  327.064   0.000                                           
  57 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   36              G M 12:17:09     1271.88  31.42   8  <  75>  327.064   0.000                                           
  58 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   30              GSM 12:08:48     1271.46  31.97   5  <  59>  316.338  38.740  38.99                                    
  59 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2  104                  12:08:49     1271.37  32.52   6  <  61>  316.338   0.000                                           
  60 KANTAK BOGUMIŁ                  1    9              G M 12:09:30     1271.36  33.08   2  <  87>  317.205  38.700                                           
  61 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   22              GSM 12:08:51     1271.20  33.63   7  <  64>  316.338  38.670  38.94                                    
  62 FIERKA PIOTR                    2    9              G M 12:08:44     1270.39  34.18  45-  4-  4  315.989  38.650                                           
  63 BIRNA PIOTR                     3   39              G M 11:57:35     1269.61  34.73   2  <  91>  301.637  38.630                                           
  64 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   27              G M 12:09:15     1269.16  35.28   8  <  81>  316.338   0.000                                           
  65 MYKOWSKI TADEUSZ                2   54              G M 12:09:43     1266.62  35.83  33-  8-  5  316.297  38.590                                           
  66 JELIŃSKI ADAM                   1    4              G M 12:20:31     1266.09  36.38  18-  2-  2  329.838  38.560                                           
  67 SUROWIECKI MAREK                2   50              G M 12:09:04     1265.95  36.93  49-  3-  3  315.307  38.540                                           
  68 BARTOŁD ADAM                    1   33              G M 12:16:14     1265.44  37.49   5  <  73>  324.249  38.520                                           
  69 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   18              G M 12:02:54     1265.04  38.04  30- 12-  5  307.279  38.500                                           
  70 DYBICH JANUSZ                   2   28              G M 12:17:50     1264.84  38.59  29-  9-  5  326.119  38.480                                           
  71 GRDEŃ ARTUR                     3   57                  11:58:36     1264.43  39.14   3  <  86>  301.693   0.000                                           
  72 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   55                  12:20:51     1264.37  39.69   4  < 119>  329.810   0.000                                           
  73 BARTOŁD ADAM                    1   47              G M 12:16:35     1263.72  40.24   6  <  88>  324.249   0.000                                           
  74 SZYMAŃSKI LESZEK                2   65                  12:10:10     1263.70  40.79   2  <  76>  316.136   0.000                                           
  75 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   18              G M 12:18:50     1263.61  41.35   9  < 108>  327.064   0.000                                           
  76 SZYMAŃSKI LESZEK                2   34              G M 12:10:15     1263.28  41.90   3  < 201>  316.136  38.340                                           
  77 MYKOWSKI TADEUSZ                2   29              G M 12:10:24     1263.17  42.45   2  < 130>  316.297  38.320                                           
  78 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    2              GSM 11:53:10     1262.37  43.00   8  < 114>  294.343   0.000  38.64                                    
  79 WOŹNIAK JANUSZ                  1   40              GSM 12:18:38     1261.83  43.55  11  < 104>  326.351   0.000  38.62                                    
  80 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1    1              G M 12:18:00     1261.54  44.10   3  < 319>  325.478  38.250                                           
  81 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   20              G M 12:10:47     1261.40  44.65   9  <  98>  316.338   0.000                                           
  82 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   19              G M 12:10:39     1260.85  45.20   5  <  85>  316.033  38.210                                           
  83 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   21              G M 12:19:33     1260.75  45.76   2  <  84>  327.228  38.190                                           
  84 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   44              G M 12:19:40     1260.19  46.31   3  < 135>  327.228  38.170                                           
  85 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   87                  12:10:47     1260.18  46.86   6  <  92>  316.033   0.000                                           
  86 GRDEŃ ARTUR                     3   64                  11:59:29     1259.77  47.41   4  <  90>  301.693   0.000                                           
  87 KANTAK BOGUMIŁ                  1   19              G M 12:11:48     1259.75  47.96   3  < 270>  317.205  38.100                                           
  88 BARTOŁD ADAM                    1   20              G M 12:17:25     1259.63  48.51   7  < 208>  324.249   0.000                                           
  89 PATOCKI BENEDYKT                1   31              G M 12:22:15     1259.61  49.06  53-  9-  5  330.332  38.060                                           
  90 GRDEŃ ARTUR                     3   36              G M 11:59:33     1259.42  49.61   5  < 112>  301.693  38.030                                           
  91 BIRNA PIOTR                     3   41              G M 11:59:31     1259.36  50.17   3  < 120>  301.637  38.010                                           
  92 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    5              G M 12:11:01     1259.01  50.72   7  <  96>  316.033  37.990                                           
  93 KACZYŃSKI MARIAN                3   28              G M 12:03:57     1258.96  51.27   2  <  95>  307.124  37.970                                           
  94 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   16              GSM 12:04:06     1258.94  51.82   2  < 149>  307.308  37.940  38.36                                    
  95 KACZYŃSKI MARIAN                3   29              G M 12:03:58     1258.88  52.37   3  < 103>  307.124  37.920                                           
  96 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   38              G M 12:11:03     1258.85  52.92   8  < 118>  316.033   0.000                                           
  97 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   16              G M 12:18:37     1258.80  53.47  28-  4-  4  325.546  37.880                                           
  98 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   17              G M 12:11:20     1258.64  54.02  10  < 102>  316.338   0.000                                           
  99 LASKOWSKI STANISŁAW             3   33              G M 12:04:10     1258.48  54.58   2  < 125>  307.279  37.830                                           
 100 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   35              G M 12:18:50     1257.74  55.13   2  < 333>  325.546  37.810                                           
 101 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  113                  12:12:27     1257.38  55.68  40-  2-  1  317.425   0.000                                           
 102 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   18              G M 12:11:39     1257.06  56.23  11  < 117>  316.338   0.000                                           
 103 KACZYŃSKI MARIAN                3    3              GSM 12:04:21     1256.90  56.78   4  < 116>  307.124  37.750  38.20                                    
 104 WOŹNIAK JANUSZ                  1   52                  12:19:39     1256.89  57.33  12  < 129>  326.351   0.000                                           
 105 KREZYMON JÓZEF                  1    4              GSM 12:20:58     1255.76  57.88  14-  1-  1  327.712  37.700  38.16                                    
 106 FIERKA PIOTR                    2   16              G M 12:11:42     1255.42  58.43   2  < 204>  315.989  37.680                                           
 107 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2    9              G M 12:12:44     1255.24  58.99  42-  4-  4  317.241  37.660                                           
 108 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   29              G M 12:20:41     1254.64  59.54  10  < 111>  327.064   0.000                                           
 109 DYBICH JANUSZ                   2   44              G M 12:19:57     1254.55  60.09   2  < 175>  326.119  37.610                                           
 110 PIÓR ZYGMUNT                    1   45              G M 12:23:13     1254.28  60.64   2  < 193>  330.146  37.590                                           
 111 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   93                  12:20:47     1254.16  61.19  11  < 113>  327.064   0.000                                           
 112 GRDEŃ ARTUR                     3    6              GSM 12:00:35     1254.01  61.74   6  < 115>  301.693  37.550  38.04                                    
 113 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    7              G M 12:20:50     1253.92  62.29  12  < 158>  327.064   0.000                                           
 114 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   46              G M 11:54:54     1253.06  62.84   9  < 146>  294.343   0.000                                           
 115 GRDEŃ ARTUR                     3   32              G M 12:00:49     1252.79  63.40   7  < 121>  301.693  37.480                                           
 116 KACZYŃSKI MARIAN                3   24              G M 12:05:11     1252.63  63.95   5  < 138>  307.124  37.460                                           
 117 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   11              G M 12:12:33     1252.58  64.50  12  < 127>  316.338   0.000                                           
 118 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   23              GSM 12:12:24     1252.11  65.05   9  < 122>  316.033   0.000  37.93                                    
 119 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   45              G M 12:23:29     1251.73  65.60   5  < 243>  329.810  37.390                                           
 120 BIRNA PIOTR                     3   54                  12:01:00     1251.61  66.15   4  < 123>  301.637   0.000                                           
 121 GRDEŃ ARTUR                     3    3              G M 12:01:07     1251.23  66.70   8  < 153>  301.693   0.000                                           
 122 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    8              G M 12:12:42     1250.63  67.25  10  < 132>  316.033   0.000                                           
 123 BIRNA PIOTR                     3    1              GSM 12:01:18     1250.05  67.81   5  < 174>  301.637  37.300  37.85                                    
 124 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2   10              G M 12:19:12     1249.98  68.36  12-  6-  5  323.995  37.280                                           
 125 LASKOWSKI STANISŁAW             3    8              G M 12:05:56     1249.44  68.91   3  < 198>  307.279  37.260                                           
 126 DOERING KAZIMIERZ               3   85                  12:06:11     1248.56  69.46   2  < 228>  307.375   0.000                                           
 127 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   65                  12:13:25     1248.29  70.01  13  < 140>  316.338   0.000                                           
 128 MAZELLA JAN                     1   33              G M 12:22:39     1247.62  70.56  42-  4-  3  327.687  37.190                                           
 129 WOŹNIAK JANUSZ                  1    3              GSM 12:21:36     1247.52  71.11  13  < 155>  326.351   0.000  37.74                                    
 130 MYKOWSKI TADEUSZ                2   10                  12:13:36     1247.23  71.66   3  < 133>  316.297   0.000                                           
 131 PRABUCKI ZENON                  3   47              GSM 12:06:32     1247.22  72.22  23-  5-  5  307.482  37.130  37.70                                    
 132 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    2              G M 12:13:29     1246.76  72.77  11  < 134>  316.033   0.000                                           
 133 MYKOWSKI TADEUSZ                2   19              G M 12:13:42     1246.74  73.32   4  < 211>  316.297  37.080                                           
 134 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   25              G M 12:13:32     1246.52  73.87  12  < 144>  316.033   0.000                                           
 135 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   14              G M 12:22:44     1245.48  74.42   4  < 150>  327.228  37.040                                           
 136 GUZ TOMASZ                      3   29              G M 12:02:38     1245.22  74.97   4  < 159>  302.131  37.020                                           
 137 PATOCKI BENEDYKT                1   32              G M 12:25:18     1245.13  75.52   2  < 163>  330.332  36.990                                           
 138 KACZYŃSKI MARIAN                3   62                  12:06:47     1244.51  76.07   6  < 143>  307.124   0.000                                           
 139 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   28              G M 12:20:12     1243.74  76.63  30-  6-  5  323.622  36.950                                           
 140 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    7              GSM 12:14:27     1243.22  77.18  14  < 142>  316.338   0.000  37.55                                    
 141 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   17              G M 12:20:37     1241.76  77.73   2  < 268>  323.622  36.910                                           
 142 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   69                  12:14:49     1241.43  78.28  15  < 156>  316.338   0.000                                           
 143 KACZYŃSKI MARIAN                3   46              G M 12:07:34     1240.57  78.83   7  < 152>  307.124   0.000                                           
 144 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   20              GSM 12:14:50     1240.16  79.38  13  < 145>  316.033   0.000  37.47                                    
 145 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   15              GSM 12:14:51     1240.08  79.93  14  < 147>  316.033   0.000  37.46                                    
 146 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   20              G M 11:57:22     1240.04  80.49  10  < 148>  294.343   0.000                                           
 147 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   45              GSM 12:14:52     1239.99  81.04  15  < 238>  316.033   0.000  37.42                                    
 148 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    8              G M 11:57:24     1239.86  81.59  11  < 189>  294.343   0.000                                           
 149 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   28              G M 12:07:53     1239.73  82.14   3  < 172>  307.308  36.730                                           
 150 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   11              GSM 12:24:03     1239.27  82.69   5  < 173>  327.228  36.710  37.37                                    
 151 SUROWIECKI MAREK                2   48              G M 12:14:26     1239.25  83.24   2  < 331>  315.307  36.690                                           
 152 KACZYŃSKI MARIAN                3   66                  12:07:52     1239.07  83.79   8  < 168>  307.124   0.000                                           
 153 GRDEŃ ARTUR                     3   34              G M 12:03:30     1238.99  84.34   9  < 338>  301.693   0.000                                           
 154 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3    8              GSM 12:08:06     1238.53  84.90   2  < 163>  307.279  36.620  37.30                                    
 155 WOŹNIAK JANUSZ                  1   24              G M 12:23:30     1238.52  85.45  14  < 210>  326.351   0.000                                           
 156 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   45              GSM 12:15:26     1238.44  86.00  16  < 157>  316.338   0.000  37.26                                    
 157 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   88                  12:15:29     1238.19  86.55  17  < 177>  316.338   0.000                                           
 158 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1  107                  12:24:10     1238.10  87.10  13  < 160>  327.064   0.000                                           
 159 GUZ TOMASZ                      3   12              G M 12:04:03     1237.99  87.65   5  < 161>  302.131  36.510                                           
 160 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    4              G M 12:24:14     1237.79  88.20  14  < 179>  327.064   0.000                                           
 161 GUZ TOMASZ                      3   21              GSM 12:04:07     1237.65  88.75   6  < 161>  302.131   0.000  37.17                                    
 161 GUZ TOMASZ                      3   44              G M 12:04:07     1237.65  88.75   7  < 169>  302.131   0.000                                           
 163 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   19              G M 12:08:21     1237.28  89.86   3  < 188>  307.279  36.420                                           
 163 PATOCKI BENEDYKT                1    3              G M 12:26:59     1237.28  89.86   3  < 187>  330.332  36.420                                           
 165 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   79                  12:26:48     1237.03  90.96   2  < 170>  330.040   0.000                                           
 166 PRABUCKI ZENON                  3   24              G M 12:08:35     1236.94  91.51   2  < 167>  307.482  36.350                                           
 167 PRABUCKI ZENON                  3   12              GSM 12:08:38     1236.69  92.06   3  < 206>  307.482  36.330  37.07                                    
 168 KACZYŃSKI MARIAN                3   43              G M 12:08:21     1236.66  92.61   9  < 184>  307.124   0.000                                           
 169 GUZ TOMASZ                      3    8              GSM 12:04:19     1236.64  93.16   8  < 171>  302.131   0.000  37.03                                    
 170 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   87                  12:26:55     1236.49  93.72   3  < 221>  330.040   0.000                                           
 171 GUZ TOMASZ                      3   48              G M 12:04:21     1236.47  94.27   9  < 182>  302.131   0.000                                           
 172 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    9              G M 12:08:36     1236.15  94.82   4  < 196>  307.308  36.220                                           
 173 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1    3              G M 12:24:43     1236.14  95.37   6  < 183>  327.228   0.000                                           
 174 BIRNA PIOTR                     3   50              GSM 12:04:06     1235.71  95.92   6  < 176>  301.637  36.180  36.94                                    
 175 DYBICH JANUSZ                   2   47              G M 12:23:55     1235.69  96.47   3  < 193>  326.119  36.150                                           
 176 BIRNA PIOTR                     3   28              G M 12:04:10     1235.37  97.02   7  < 269>  301.637   0.000                                           
 177 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    8              G M 12:16:05     1235.29  97.57  18  < 178>  316.338   0.000                                           
 178 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   14              G M 12:16:07     1235.13  98.13  19  < 207>  316.338   0.000                                           
 179 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1  109                  12:24:49     1235.06  98.68  15  < 195>  327.064   0.000                                           
 180 TARGOWSKI GRZEGORZ              2   63                  12:22:03     1234.99  99.23  49-  1-  0  323.630   0.000                                           
 181 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   36              G M 12:16:53     1234.96  99.78   2  < 226>  317.241  36.020                                           
 182 GUZ TOMASZ                      3   55                  12:04:42     1234.70 100.33  10  < 185>  302.131   0.000                                           
 183 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   15              GSM 12:25:05     1234.43 100.88   7  < 237>  327.228   0.000  36.79                                    
 184 KACZYŃSKI MARIAN                3   65                  12:08:48     1234.42 101.43  10  < 256>  307.124   0.000                                           
 185 GUZ TOMASZ                      3    5              G M 12:04:49     1234.11 101.98  11  < 218>  302.131   0.000                                           
 186 ŻYGOWSKI ZDZISŁAW               1    2              G M 12:25:51     1233.79 102.54  10-  2-  2  328.003  35.910                                           
 187 PATOCKI BENEDYKT                1   17              G M 12:27:46     1233.66 103.09   4  < 212>  330.332  35.890                                           
 188 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   15              G M 12:09:05     1233.64 103.64   4  < 191>  307.279  35.870                                           
 189 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   25              GSM 11:58:37     1233.54 104.19  12  < 190>  294.343   0.000  36.68                                    
 190 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   27              G M 11:58:39     1233.37 104.74  13  < 224>  294.343   0.000                                           
 191 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   14              GSM 12:09:09     1233.31 105.29   5  < 202>  307.279  35.800  36.64                                    
 192 WACHOWSKI ROMAN                 2   63                  12:17:34     1233.07 105.84  30-  3-  2  317.597   0.000                                           
 193 DYBICH JANUSZ                   2   29              G M 12:24:30     1232.96 106.39   4  < 225>  326.119  35.760                                           
 193 PIÓR ZYGMUNT                    1   34              G M 12:27:46     1232.96 106.39   3  < 197>  330.146  35.760                                           
 195 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    1              G M 12:25:20     1232.65 107.50  16  < 199>  327.064   0.000                                           
 196 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   59                  12:09:19     1232.60 108.05   5  < 203>  307.308   0.000                                           
 197 PIÓR ZYGMUNT                    1   42              G M 12:27:51     1232.58 108.60   4  < 200>  330.146  35.670                                           
 198 LASKOWSKI STANISŁAW             3   21              G M 12:09:18     1232.57 109.15   4  < 213>  307.279  35.650                                           
 199 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   12              G M 12:25:23     1232.42 109.70  17  < 219>  327.064   0.000                                           
 200 PIÓR ZYGMUNT                    1   38              G M 12:27:55     1232.27 110.25   5  < 273>  330.146  35.600                                           
 201 SZYMAŃSKI LESZEK                2   25              G M 12:16:34     1232.18 110.80   4  < 257>  316.136  35.580                                           
 202 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   44              G M 12:09:23     1232.16 111.36   6  < 227>  307.279   0.000                                           
 203 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   19              GSM 12:09:29     1231.78 111.91   6  < 234>  307.308  35.540  36.43                                    
 204 FIERKA PIOTR                    2   37              G M 12:16:36     1231.45 112.46   3  < 354>  315.989  35.510                                           
 205 JELIŃSKI ADAM                   1   16              G M 12:27:53     1231.28 113.01   2          329.838  35.490                                           
 206 PRABUCKI ZENON                  3    9              G M 12:09:45     1231.16 113.56   4  < 232>  307.482  35.470                                           
 207 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   83                  12:16:59     1230.97 114.11  20  < 209>  316.338   0.000                                           
 208 BARTOŁD ADAM                    1   10              G M 12:23:25     1230.94 114.66   8  < 236>  324.249   0.000                                           
 209 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   61                  12:17:01     1230.81 115.21  21  < 220>  316.338   0.000                                           
 210 WOŹNIAK JANUSZ                  1   62                  12:25:13     1230.51 115.77  15  < 215>  326.351   0.000                                           
 211 MYKOWSKI TADEUSZ                2   51              G M 12:17:07     1230.17 116.32   5  < 281>  316.297  35.360                                           
 212 PATOCKI BENEDYKT                1   12              G M 12:28:33     1230.06 116.87   5  < 290>  330.332  35.340                                           
 213 LASKOWSKI STANISŁAW             3   68                  12:09:50     1229.94 117.42   5  < 222>  307.279   0.000                                           
 214 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2   12              G M 12:23:27     1229.82 117.97   2  < 233>  323.995  35.290                                           
 215 WOŹNIAK JANUSZ                  1   12              GSM 12:25:22     1229.81 118.52  16  < 216>  326.351   0.000  36.22                                    
 216 WOŹNIAK JANUSZ                  1  101                  12:25:25     1229.58 119.07  17  < 251>  326.351   0.000                                           
 217 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   23              G M 12:18:12     1229.38 119.63   2          317.425  35.230                                           
 218 GUZ TOMASZ                      3   16              G M 12:05:54     1228.67 120.18  12  < 231>  302.131   0.000                                           
 219 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   38              G M 12:26:15     1228.41 120.73  18  < 287>  327.064   0.000                                           
 220 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    6              G M 12:17:39     1227.78 121.28  22  < 223>  316.338   0.000                                           
 221 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  103                  12:28:51     1227.60 121.83   4  < 272>  330.040   0.000                                           
 222 LASKOWSKI STANISŁAW             3   31              G M 12:10:20     1227.48 122.38   6  < 247>  307.279  35.120                                           
 223 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   64                  12:17:46     1227.23 122.93  23  < 261>  316.338   0.000                                           
 224 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   23              G M 11:59:54     1226.94 123.48  14  < 309>  294.343   0.000                                           
 225 DYBICH JANUSZ                   2   13              G M 12:26:01     1225.93 124.04   5  < 240>  326.119  35.050                                           
 226 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   47              G M 12:18:51     1225.58 124.59   3  < 305>  317.241  35.030                                           
 227 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   29              G M 12:10:46     1225.36 125.14   7  < 229>  307.279   0.000                                           
 228 DOERING KAZIMIERZ               3   84                  12:10:52     1225.25 125.69   3  < 299>  307.375   0.000                                           
 229 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   40              G M 12:10:49     1225.11 126.24   8  < 262>  307.279   0.000                                           
 230 BURCZYK HENRYK                  3    8              G M 12:10:57     1225.09 126.79  34-  1-  1  307.437  34.940                                           
 231 GUZ TOMASZ                      3   47              G M 12:06:39     1224.94 127.34  13  < 266>  302.131   0.000                                           
 232 PRABUCKI ZENON                  3   50              G M 12:11:08     1224.38 127.89   5          307.482  34.900                                           
 233 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2    1              G M 12:24:41     1224.09 128.45   3  < 308>  323.995  34.870                                           
 234 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   11              G M 12:11:04     1224.01 129.00   7  < 235>  307.308  34.850                                           
 235 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   12              GSM 12:11:07     1223.77 129.55   8  < 242>  307.308   0.000  35.87                                    
 236 BARTOŁD ADAM                    1    8              G M 12:24:58     1223.74 130.10   9  < 245>  324.249   0.000                                           
 237 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1    4              GSM 12:27:35     1222.90 130.65   8  < 285>  327.228   0.000  35.83                                    
 238 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   34              GSM 12:18:32     1222.41 131.20  16  < 239>  316.033   0.000  35.81                                    
 239 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   88                  12:18:35     1222.17 131.75  17  < 241>  316.033   0.000                                           
 240 DYBICH JANUSZ                   2   25              G M 12:26:56     1221.73 132.30   6  < 286>  326.119   0.000                                           
 241 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    3              G M 12:18:41     1221.70 132.86  18  < 254>  316.033   0.000                                           
 242 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    3              G M 12:11:35     1221.50 133.41   9  < 244>  307.308   0.000                                           
 243 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   49              G M 12:30:03     1221.29 133.96   6  < 304>  329.810  34.650                                           
 244 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    2              G M 12:11:38     1221.25 134.51  10  < 260>  307.308   0.000                                           
 245 BARTOŁD ADAM                    1    6              G M 12:25:32     1221.12 135.06  10  < 246>  324.249   0.000                                           
 246 BARTOŁD ADAM                    1   21              G M 12:25:33     1221.05 135.61  11  < 249>  324.249   0.000                                           
 247 LASKOWSKI STANISŁAW             3   19              G M 12:11:45     1220.57 136.16   7  < 250>  307.279   0.000                                           
 248 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   12              G M 12:29:27     1220.50 136.71  16-  2-  2  328.864  34.540                                           
 249 BARTOŁD ADAM                    1   30              G M 12:25:41     1220.43 137.27  12  < 253>  324.249   0.000                                           
 250 LASKOWSKI STANISŁAW             3    9              GSM 12:11:48     1220.33 137.82   8  < 278>  307.279   0.000  35.60                                    
 251 WOŹNIAK JANUSZ                  1    4              G M 12:27:28     1220.16 138.37  18  < 252>  326.351   0.000                                           
 252 WOŹNIAK JANUSZ                  1   15              G M 12:27:32     1219.85 138.92  19  < 280>  326.351   0.000                                           
 253 BARTOŁD ADAM                    1   52                  12:25:50     1219.75 139.47  13  < 283>  324.249   0.000                                           
 254 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   84                  12:19:06     1219.73 140.02  19  < 275>  316.033   0.000                                           
 255 MAZELLA JAN                     1   54                  12:28:50     1218.92 140.57   2  < 330>  327.687   0.000                                           
 256 KACZYŃSKI MARIAN                3   20              G M 12:11:58     1218.91 141.12  11  < 258>  307.124   0.000                                           
 257 SZYMAŃSKI LESZEK                2   32              G M 12:19:23     1218.80 141.68   5  < 259>  316.136  34.340                                           
 258 KACZYŃSKI MARIAN                3    2              G M 12:12:00     1218.75 142.23  12  < 265>  307.124   0.000                                           
 259 SZYMAŃSKI LESZEK                2   27              G M 12:19:25     1218.64 142.78   6  < 276>  316.136  34.300                                           
 260 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   45              G M 12:12:12     1218.51 143.33  11  < 274>  307.308   0.000                                           
 261 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    4              G M 12:19:37     1218.48 143.88  24  < 264>  316.338   0.000                                           
 262 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   30              G M 12:12:13     1218.31 144.43   9  < 282>  307.279   0.000                                           
 263 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   39              G M 12:30:48     1218.09 144.98  21-  1-  1  329.858  34.210                                           
 264 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   48              G M 12:19:43     1218.01 145.53  25  < 271>  316.338   0.000                                           
 265 KACZYŃSKI MARIAN                3   44              G M 12:12:10     1217.94 146.09  13  < 310>  307.124   0.000                                           
 266 GUZ TOMASZ                      3   11              G M 12:08:10     1217.45 146.64  14  < 267>  302.131   0.000                                           
 267 GUZ TOMASZ                      3   68                  12:08:14     1217.13 147.19  15  < 355>  302.131   0.000                                           
 268 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   42              G M 12:25:58     1216.78 147.74   3  < 307>  323.622  34.100                                           
 269 BIRNA PIOTR                     3   17              G M 12:07:59     1216.36 148.29   8          301.637   0.000                                           
 270 KANTAK BOGUMIŁ                  1   14              G M 12:20:48     1216.28 148.84   4  < 279>  317.205  34.060                                           
 271 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   71                  12:20:11     1215.83 149.39  26  < 301>  316.338   0.000                                           
 272 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   17              G M 12:31:28     1215.77 149.94   5  < 295>  330.040  34.010                                           
 273 PIÓR ZYGMUNT                    1   27              G M 12:31:38     1215.41 150.50   6  < 284>  330.146   0.000                                           
 274 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    5              G M 12:12:52     1215.30 151.05  12  < 347>  307.308   0.000                                           
 275 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   81                  12:20:05     1215.12 151.60  20  < 327>  316.033   0.000                                           
 276 SZYMAŃSKI LESZEK                2   12              G M 12:20:21     1214.27 152.15   7  < 277>  316.136   0.000                                           
 277 SZYMAŃSKI LESZEK                2    6              G M 12:20:24     1214.04 152.70   8  < 296>  316.136   0.000                                           
 278 LASKOWSKI STANISŁAW             3   16              GSM 12:13:08     1213.90 153.25   9  < 288>  307.279   0.000  35.11                                    
 279 KANTAK BOGUMIŁ                  1   13              G M 12:21:20     1213.80 153.80   5  < 318>  317.205  33.860                                           
 280 WOŹNIAK JANUSZ                  1   51                  12:28:53     1213.73 154.36  20  < 291>  326.351   0.000                                           
 281 MYKOWSKI TADEUSZ                2    5                  12:20:38     1213.57 154.91   6  < 325>  316.297   0.000                                           
 282 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   21              G M 12:13:13     1213.50 155.46  10  < 292>  307.279   0.000                                           
 283 BARTOŁD ADAM                    1    2              G M 12:27:15     1213.28 156.01  14  < 306>  324.249   0.000                                           
 284 PIÓR ZYGMUNT                    1   21              G M 12:32:11     1212.96 156.56   7  < 326>  330.146   0.000                                           
 285 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   49              G M 12:29:52     1212.55 157.11   9          327.228   0.000                                           
 286 DYBICH JANUSZ                   2   48              G M 12:28:59     1212.41 157.66   7  < 322>  326.119   0.000                                           
 287 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   52                  12:29:48     1212.25 158.21  19  < 321>  327.064   0.000                                           
 288 LASKOWSKI STANISŁAW             3   34              G M 12:13:31     1212.07 158.77  10  < 289>  307.279   0.000                                           
 289 LASKOWSKI STANISŁAW             3   64                  12:13:34     1211.83 159.32  11  < 303>  307.279   0.000                                           
 290 PATOCKI BENEDYKT                1   10              G M 12:32:38     1211.64 159.87   6  < 302>  330.332   0.000                                           
 291 WOŹNIAK JANUSZ                  1   36              G M 12:29:22     1211.55 160.42  21  < 293>  326.351   0.000                                           
 292 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   53                  12:13:39     1211.43 160.97  11  < 336>  307.279   0.000                                           
 293 WOŹNIAK JANUSZ                  1    9              G M 12:29:24     1211.40 161.52  22  < 294>  326.351   0.000                                           
 294 WOŹNIAK JANUSZ                  1   54                  12:29:27     1211.18 162.07  23  < 297>  326.351   0.000                                           
 295 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   97                  12:32:31     1211.08 162.62   6          330.040   0.000                                           
 296 SZYMAŃSKI LESZEK                2    3              G M 12:21:13     1210.24 163.18   9  < 337>  316.136   0.000                                           
 297 WOŹNIAK JANUSZ                  1   80                  12:29:43     1209.98 163.73  24  < 298>  326.351   0.000                                           
 298 WOŹNIAK JANUSZ                  1   20              G M 12:29:52     1209.31 164.28  25  < 320>  326.351   0.000                                           
 299 DOERING KAZIMIERZ               3   41              G M 12:14:13     1209.11 164.83   4  < 334>  307.375  33.410                                           
 300 WACHOWSKI ROMAN                 2    8              G M 12:22:42     1208.97 165.38   2  < 313>  317.597  33.390                                           
 301 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   90                  12:21:46     1208.47 165.93  27          316.338   0.000                                           
 302 PATOCKI BENEDYKT                1    9              G M 12:33:22     1208.38 166.48   7  < 345>  330.332   0.000                                           
 303 LASKOWSKI STANISŁAW             3   36              G M 12:14:20     1208.17 167.03  12  < 313>  307.279   0.000                                           
 304 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   17              G M 12:33:00     1208.10 167.59   7          329.810   0.000                                           
 305 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   44              G M 12:22:41     1207.69 168.14   4          317.241  33.280                                           
 306 BARTOŁD ADAM                    1   51                  12:28:34     1207.33 168.69  15  < 316>  324.249   0.000                                           
 307 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   18              G M 12:28:06     1207.09 169.24   4  < 324>  323.622  33.240                                           
 308 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2    4              G M 12:28:36     1206.24 169.79   4  < 323>  323.995  33.220                                           
 309 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   66                  12:04:02     1206.16 170.34  15  < 317>  294.343   0.000                                           
 310 KACZYŃSKI MARIAN                3   18              G M 12:14:40     1205.98 170.89  14  < 311>  307.124   0.000                                           
 311 KACZYŃSKI MARIAN                3   52                  12:14:41     1205.91 171.44  15  < 312>  307.124   0.000                                           
 312 KACZYŃSKI MARIAN                3    6              GSM 12:14:52     1205.04 172.00  16  < 315>  307.124   0.000  34.51                                    
 313 LASKOWSKI STANISŁAW             3   47              GSM 12:15:08     1204.39 172.55  13  < 340>  307.279   0.000  34.49                                    
 313 WACHOWSKI ROMAN                 2    3              G M 12:23:42     1204.39 172.55   3          317.597  33.100                                           
 315 KACZYŃSKI MARIAN                3    7              G M 12:15:03     1204.17 173.65  17  < 339>  307.124   0.000                                           
 316 BARTOŁD ADAM                    1   54                  12:29:29     1203.23 174.20  16          324.249   0.000                                           
 317 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   54                  12:04:40     1203.04 174.75  16  < 342>  294.343   0.000                                           
 318 KANTAK BOGUMIŁ                  1    5              G M 12:23:45     1202.67 175.30   6  < 359>  317.205  32.990                                           
 319 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   22              G M 12:30:43     1202.28 175.85   4  < 328>  325.478  32.970                                           
 320 WOŹNIAK JANUSZ                  1   91                  12:31:39     1201.37 176.41  26  < 341>  326.351   0.000                                           
 321 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   35              G M 12:32:15     1201.34 176.96  20  < 350>  327.064   0.000                                           
 322 DYBICH JANUSZ                   2    4              G M 12:31:31     1201.10 177.51   8  < 361>  326.119   0.000                                           
 323 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2    6              G M 12:29:49     1200.80 178.06   5  < 349>  323.995  32.880                                           
 324 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   40              G M 12:29:36     1200.38 178.61   5  < 351>  323.622  32.860                                           
 325 MYKOWSKI TADEUSZ                2   58              G M 12:23:34     1200.06 179.16   7  < 352>  316.297  32.840                                           
 326 PIÓR ZYGMUNT                    1   48              G M 12:35:08     1199.95 179.71   8          330.146   0.000                                           
 327 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   40              G M 12:23:30     1199.37 180.26  21          316.033   0.000                                           
 328 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   19              G M 12:31:28     1198.96 180.82   5  < 346>  325.478  32.770                                           
 329 ŻYGOWSKI ZDZISŁAW               1    8              G M 12:33:35     1198.91 181.37   2          328.003  32.750                                           
 330 MAZELLA JAN                     1   35              G M 12:33:20     1198.86 181.92   3  < 332>  327.687  32.730                                           
 331 SUROWIECKI MAREK                2   20              G M 12:23:03     1198.66 182.47   3          315.307  32.710                                           
 332 MAZELLA JAN                     1   11              G M 12:33:25     1198.49 183.02   4          327.687  32.690                                           
 333 RÓŻYŃSKI JERZY                  1    5              G M 12:31:39     1198.40 183.57   3  < 357>  325.546  32.660                                           
 334 DOERING KAZIMIERZ               3   71                  12:16:31     1198.27 184.12   5          307.375   0.000                                           
 334 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1    2              G M 12:34:27     1198.27 184.12   2          328.864  32.640                                           
 336 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3    9              G M 12:16:30     1197.97 185.23  12          307.279   0.000                                           
 337 SZYMAŃSKI LESZEK                2   21              G M 12:23:55     1197.86 185.78  10          316.136   0.000                                           
 338 GRDEŃ ARTUR                     3   26              G M 12:11:53     1197.75 186.33  10  < 348>  301.693   0.000                                           
 339 KACZYŃSKI MARIAN                3    9              G M 12:16:29     1197.44 186.88  18  < 344>  307.124   0.000                                           
 340 LASKOWSKI STANISŁAW             3   48              G M 12:16:37     1197.42 187.43  14          307.279   0.000                                           
 341 WOŹNIAK JANUSZ                  1   72                  12:32:35     1197.25 187.98  27  < 356>  326.351   0.000                                           
 342 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   14              G M 12:05:55     1196.92 188.53  17  < 343>  294.343   0.000                                           
 343 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   45              G M 12:05:59     1196.60 189.08  18          294.343   0.000                                           
 344 KACZYŃSKI MARIAN                3   25              G M 12:16:41     1196.51 189.64  19  < 362>  307.124   0.000                                           
 345 PATOCKI BENEDYKT                1   42              G M 12:36:08     1196.28 190.19   8  < 363>  330.332   0.000                                           
 346 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   16              G M 12:32:10     1195.88 190.74   6          325.478   0.000                                           
 347 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   25              GSM 12:17:01     1195.67 191.29  13          307.308   0.000  33.89                                    
 348 GRDEŃ ARTUR                     3   19              GSM 12:12:24     1195.30 191.84  11          301.693   0.000  33.87                                    
 349 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2   14              G M 12:31:05     1195.19 192.39   6          323.995   0.000                                           
 350 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   78                  12:33:43     1194.90 192.94  21  < 353>  327.064   0.000                                           
 351 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2    9              G M 12:30:53     1194.69 193.50   6          323.622   0.000                                           
 352 MYKOWSKI TADEUSZ                2   37              G M 12:24:46     1194.63 194.05   8          316.297   0.000                                           
 353 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   97                  12:33:50     1194.39 194.60  22          327.064   0.000                                           
 354 FIERKA PIOTR                    2   10              G M 12:24:36     1194.21 195.15   4          315.989  32.200                                           
 355 GUZ TOMASZ                      3   42              G M 12:13:03     1193.96 195.70  16  < 358>  302.131   0.000                                           
 356 WOŹNIAK JANUSZ                  1   25              G M 12:33:21     1193.89 196.25  28          326.351   0.000                                           
 357 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   31              G M 12:32:43     1193.72 196.80   4          325.546  32.130                                           
 358 GUZ TOMASZ                      3   14              G M 12:13:10     1193.41 197.35  17  < 360>  302.131   0.000                                           
 359 KANTAK BOGUMIŁ                  1   20              G M 12:25:48     1193.40 197.91   7          317.205   0.000                                           
 360 GUZ TOMASZ                      3   46              G M 12:13:15     1193.02 198.46  18          302.131   0.000                                           
 361 DYBICH JANUSZ                   2   15              G M 12:33:26     1192.68 199.01   9          326.119   0.000                                           
 362 KACZYŃSKI MARIAN                3    5              G M 12:17:31     1192.64 199.56  20          307.124   0.000                                           
 363 PATOCKI BENEDYKT                1    6              G M 12:37:01     1192.46 200.11   9          330.332   0.000                                           
 -------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                              
 ------------------------------------------------------------------------------ Koniec Konkursów                                                                
 364 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   15              GSM 12:25:17     1192.45   0.00  28          316.338   0.000  33.59                                    
 365 PATOCKI BENEDYKT                1   27              G M 12:37:03     1192.32   0.00  10          330.332   0.000                                           
 366 SZYMAŃSKI LESZEK                2   15              G M 12:25:15     1191.84   0.00  11          316.136   0.000                                           
 367 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   34              G M 12:17:50     1191.77   0.00  13          307.279   0.000                                           
 368 SZYMAŃSKI LESZEK                2    9              G M 12:25:19     1191.54   0.00  12          316.136   0.000                                           
 369 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   54                  12:34:47     1190.86   0.00  10          327.228   0.000                                           
 370 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   36              GSM 12:34:51     1190.57   0.00  11          327.228   0.000  33.48                                    
 371 PIÓR ZYGMUNT                    1   26              G M 12:37:19     1190.50   0.00   9          330.146   0.000                                           
 372 KANTAK BOGUMIŁ                  1    4              G M 12:26:31     1190.19   0.00   8          317.205   0.000                                           
 373 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    4              G M 12:25:35     1189.96   0.00  22          316.033   0.000                                           
 374 BOROWSKI ZBIGNIEW               2  104                  12:25:36     1189.88   0.00  23          316.033   0.000                                           
 375 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   62                  12:25:43     1189.36   0.00  24          316.033   0.000                                           
 376 KANTAK BOGUMIŁ                  1   12              G M 12:26:53     1188.55   0.00   9          317.205   0.000                                           
 377 GRDEŃ ARTUR                     3    1              GSM 12:13:51     1188.47   0.00  12          301.693   0.000  33.36                                    
 378 KANTAK BOGUMIŁ                  1    7              G M 12:26:57     1188.26   0.00  10          317.205   0.000                                           
 379 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   20              G M 12:27:00     1188.17   0.00   5          317.241   0.000                                           
 380 WACHOWSKI ROMAN                 2   12              G M 12:27:18     1188.17   0.00   4          317.597   0.000                                           
 381 SUROWIECKI MAREK                2   35              G M 12:25:24     1188.04   0.00   4          315.307   0.000                                           
 382 KACZYŃSKI MARIAN                3   55                  12:18:35     1187.72   0.00  21          307.124   0.000                                           
 383 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   70                  12:18:48     1187.43   0.00  14          307.308   0.000                                           
 384 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   13              G M 12:37:46     1187.36   0.00   8          329.810   0.000                                           
 385 KACZYŃSKI MARIAN                3   15              G M 12:18:42     1187.18   0.00  22          307.124   0.000                                           
 386 MAZELLA JAN                     1    5              G M 12:36:07     1186.77   0.00   5          327.687   0.000                                           
 387 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   50              G M 12:26:43     1186.05   0.00  29          316.338   0.000                                           
 388 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   56                  12:38:17     1185.99   0.00   7          330.040   0.000                                           
 389 WOŹNIAK JANUSZ                  1    2              G M 12:35:15     1185.65   0.00  29          326.351   0.000                                           
 390 PATOCKI BENEDYKT                1   66                  12:38:38     1185.54   0.00  11          330.332   0.000                                           
 391 WOŹNIAK JANUSZ                  1   19              G M 12:35:18     1185.44   0.00  30          326.351   0.000                                           
 392 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2    1              G M 12:27:42     1185.06   0.00   6          317.241   0.000                                           
 393 DYBICH JANUSZ                   2    8              G M 12:35:13     1184.95   0.00  10          326.119   0.000                                           
 394 LASKOWSKI STANISŁAW             3   32              GSM 12:19:21     1184.80   0.00  15          307.279   0.000  33.06                                    
 395 SZYMAŃSKI LESZEK                2   14              G M 12:26:50     1184.77   0.00  13          316.136   0.000                                           
 396 FIERKA PIOTR                    2   26              G M 12:26:44     1184.66   0.00   5          315.989   0.000                                           
 397 LASKOWSKI STANISŁAW             3   41              GSM 12:19:24     1184.58   0.00  16          307.279   0.000  33.01                                    
 398 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   12              GSM 12:36:20     1184.18   0.00  12          327.228   0.000  32.99                                    
 399 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   76                  12:36:13     1184.09   0.00  23          327.064   0.000                                           
 400 JELIŃSKI ADAM                   1    1              G M 12:38:36     1183.91   0.00   3          329.838   0.000                                           
 401 DYBICH JANUSZ                   2    3              G M 12:35:28     1183.88   0.00  11          326.119   0.000                                           
 402 GRDEŃ ARTUR                     3    5              GSM 12:14:52     1183.73   0.00  13          301.693   0.000  32.92                                    
 403 PIÓR ZYGMUNT                    1   41              G M 12:38:56     1183.60   0.00  10          330.146   0.000                                           
 404 DOERING KAZIMIERZ               3   60                  12:19:42     1183.58   0.00   6          307.375   0.000                                           
 405 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   55                  12:38:52     1183.51   0.00   8          330.040   0.000                                           
 406 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   11              G M 12:36:28     1183.01   0.00  24          327.064   0.000                                           
 407 PIÓR ZYGMUNT                    1   44              G M 12:39:05     1182.97   0.00  11          330.146   0.000                                           
 408 KREZYMON JÓZEF                  1   43              GSM 12:37:03     1182.86   0.00   2          327.712   0.000  32.81                                    
 409 GRDEŃ ARTUR                     3   16              G M 12:15:04     1182.80   0.00  14          301.693   0.000                                           
 410 SZYMAŃSKI LESZEK                2    5              G M 12:27:18     1182.70   0.00  14          316.136   0.000                                           
 411 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    3              G M 12:27:29     1182.65   0.00  30          316.338   0.000                                           
 412 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   53                  12:28:16     1182.56   0.00   7          317.241   0.000                                           
 413 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   21              G M 12:27:34     1182.28   0.00  31          316.338   0.000                                           
 414 KACZYŃSKI MARIAN                3   11              GSM 12:19:53     1181.78   0.00  23          307.124   0.000  32.71                                    
 415 FIERKA PIOTR                    2   13              G M 12:27:25     1181.64   0.00   6          315.989   0.000                                           
 416 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   25              G M 12:39:12     1181.27   0.00   9          329.810   0.000                                           
 417 BIRNA PIOTR                     3   60                  12:15:23     1181.12   0.00   9          301.637   0.000                                           
 418 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1    8              G M 12:39:15     1181.06   0.00  10          329.810   0.000                                           
 419 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   42              G M 12:39:17     1180.92   0.00  11          329.810   0.000                                           
 420 LASKOWSKI STANISŁAW             3   26              G M 12:20:24     1180.03   0.00  17          307.279   0.000                                           
 421 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   40              G M 12:29:13     1179.07   0.00   3          317.425   0.000                                           
 422 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   67                  12:28:21     1178.83   0.00  32          316.338   0.000                                           
 423 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   47              G M 12:28:24     1178.61   0.00  33          316.338   0.000                                           
 424 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   13              G M 12:28:29     1178.24   0.00  34          316.338   0.000                                           
 425 PIÓR ZYGMUNT                    1   37              G M 12:40:13     1178.18   0.00  12          330.146   0.000                                           
 426 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1    3              G M 12:40:10     1178.01   0.00   9          330.040   0.000                                           
 427 BIRNA PIOTR                     3   20              GSM 12:16:05     1177.89   0.00  10          301.637   0.000  32.48                                    
 428 BURCZYK HENRYK                  3    6              G M 12:21:01     1177.84   0.00   2          307.437   0.000                                           
 429 KACZYŃSKI MARIAN                3   35              GSM 12:20:47     1177.70   0.00  24          307.124   0.000  32.44                                    
 430 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   54                  12:37:47     1177.41   0.00  25          327.064   0.000                                           
 431 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   15              G M 12:21:01     1177.35   0.00  15          307.308   0.000                                           
 432 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   38              G M 12:29:37     1177.32   0.00   4          317.425   0.000                                           
 433 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  133                  12:29:39     1177.17   0.00   5          317.425   0.000                                           
 434 DOERING KAZIMIERZ               3   30              G M 12:21:08     1177.08   0.00   7          307.375   0.000                                           
 435 KACZYŃSKI MARIAN                3   22              G M 12:20:56     1177.02   0.00  25          307.124   0.000                                           
 436 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   61                  12:10:08     1176.74   0.00  19          294.343   0.000                                           
 437 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   30              G M 12:40:29     1176.68   0.00  10          330.040   0.000                                           
 438 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   32              G M 12:10:09     1176.67   0.00  20          294.343   0.000                                           
 439 BURCZYK HENRYK                  3   84                  12:21:20     1176.42   0.00   3          307.437   0.000                                           
 440 JANKOWSKI FRANCISZEK            3   33              G M 12:20:41     1176.36   0.00  27-  0-  0  306.658   0.000                                           
 441 BARTOŁD ADAM                    1   19              G M 12:35:40     1176.24   0.00  17          324.249   0.000                                           
 442 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1    7              G M 12:38:29     1175.04   0.00  13          327.228   0.000                                           
 443 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    2              G M 12:29:15     1174.89   0.00  35          316.338   0.000                                           
 444 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   13              G M 12:30:11     1174.17   0.00   8          317.241   0.000                                           
 445 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   23              G M 12:35:45     1173.61   0.00   7          323.622   0.000                                           
 446 BIRNA PIOTR                     3   61                  12:17:03     1173.46   0.00  11          301.637   0.000                                           
 447 BARTOŁD ADAM                    1   28              G M 12:36:20     1173.40   0.00  18          324.249   0.000                                           
 448 FIERKA PIOTR                    2   28              G M 12:29:31     1172.43   0.00   7          315.989   0.000                                           
 449 PATOCKI BENEDYKT                1   11              G M 12:41:47     1172.29   0.00  12          330.332   0.000                                           
 450 TARGOWSKI GRZEGORZ              2   32              G M 12:36:06     1172.15   0.00   2          323.630   0.000                                           
 451 ŻYGOWSKI ZDZISŁAW               1   10              G M 12:39:50     1172.14   0.00   3          328.003   0.000                                           
 452 MYKOWSKI TADEUSZ                2    9              G M 12:29:53     1171.98   0.00   9          316.297   0.000                                           
 453 ŻYGOWSKI ZDZISŁAW               1   16              G M 12:39:58     1171.58   0.00   4          328.003   0.000                                           
 454 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   53                  12:41:32     1171.48   0.00  12          329.810   0.000                                           
 -------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów 1:4                                                                
 455 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   26              G M 12:41:37     1171.13   0.00  13          329.810   0.000                                           
 456 TARGOWSKI GRZEGORZ              2   12              G M 12:36:24     1170.88   0.00   3          323.630   0.000                                           
 457 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   83                  12:39:20     1170.87   0.00  26          327.064   0.000                                           
 458 WOŹNIAK JANUSZ                  1   92                  12:38:45     1170.77   0.00  31          326.351   0.000                                           
 459 BIRNA PIOTR                     3   19              G M 12:17:42     1170.50   0.00  12          301.637   0.000                                           
 460 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  114                  12:31:25     1169.51   0.00   6          317.425   0.000                                           
 461 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   10              G M 12:39:50     1169.37   0.00  14          327.228   0.000                                           
 462 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   91                  12:39:42     1169.34   0.00  27          327.064   0.000                                           
 463 GUZ TOMASZ                      3   50              GSM 12:18:23     1169.31   0.00  19          302.131   0.000                                           
 464 KACZYŃSKI MARIAN                3    1              G M 12:22:43     1169.03   0.00  26          307.124   0.000                                           
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  6, z dnia 03.06.18 ANKLAM                                   
            Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 1]                           
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    81    5    22   199.01     
              2 WOŹNIAK         JANUSZ          1    61    5    28   198.94     
              3 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    49    5    18   197.24     
              4 BARTOŁD         ADAM            1    59    5    16   196.26     
              5 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    81    5    27   194.85     
              6 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    80    5    21   194.72     
              7 GRDEŃ           ARTUR           3    37    5    11   191.41     
              8 GUZ             TOMASZ          3    62    5    18   191.28     
              9 KACZYŃSKI       MARIAN          3    61    5    20   190.64     
             10 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    36    5     7   189.91     
             11 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    41    5     9   189.36     
             12 BIRNA           PIOTR           3    35    5     8   189.26     
             13 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    46    5    14   185.15     
             14 PIÓR            ZYGMUNT         1    30    5     8   184.47     
             15 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    30    5    12   183.21     
             16 DYBICH          JANUSZ          2    29    5     9   183.05     
             17 PATOCKI         BENEDYKT        1    53    5     9   182.70     
             18 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    29    5     6   182.35     
             19 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    33    5     8   182.19     
             20 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    39    5    10   182.05     
             21 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    53    5    13   181.28     
             22 PRABUCKI        ZENON           3    23    5     5   180.18     
             23 KANTAK          BOGUMIŁ         1    28    5     7   177.71     
             24 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    30    5     6   174.06     
             25 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    12    5     6   173.54     
             26 FIERKA          PIOTR           2    45    4     4   144.04     
             27 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    42    4     4   141.99     
             28 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    28    4     4   140.48     
             29 SUROWIECKI      MAREK           2    49    3     3   107.94     
             30 MAZELLA         JAN             1    42    3     4   102.61     
             31 JELIŃSKI        ADAM            1    18    2     2    74.05     
             32 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    51    2     6    73.19     
             33 DOERING         KAZIMIERZ       3    48    2     5    72.79     
             34 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    10    2     2    68.66     
             35 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    16    2     2    67.18     
             36 WACHOWSKI       ROMAN           2    30    2     3    66.49     
             37 KREZYMON        JÓZEF           1    14    1     1    37.70     
             38 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2    40    1     2    35.23     
             39 BURCZYK         HENRYK          3    34    1     1    34.94     
             40 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    21    1     1    34.21     
             41 BUJAK           SŁAWOMIR        1    24    0     0     0.00     
             42 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    18    0     0     0.00     
             43 KORDECKI        GRZEGORZ        1    20    0     0     0.00     
             44 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1    12    0     0     0.00     
             45 RYDZEWSKI       LESZEK          1    10    0     0     0.00     
             46 KOLASKA         ANDRZEJ         2    10    0     0     0.00     
             47 NESTEROWICZ     JAN             2    28    0     0     0.00     
             48 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    49    0     1     0.00     
             49 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3    27    0     0     0.00     
             50 DAMPS           ZBIGNIEW        3    10    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 1]                                                                                                                     
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                             
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                             
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                             
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                             
    1    1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5   30   1028.34  39.6                                                                             
    2    2 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5  5  5   30   1028.02  31.5                                                                             
    3    3 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5  5  5  5  5   30   1027.78  29.8                                                                             
    4    5 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5   30   1013.68  25.0                                                                             
    5    6 BARTOŁD         ADAM            1  5  5  5  5  5  5   30   1011.80  31.6                                                                             
    6   10 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5  5   30   1007.37  30.9                                                                             
    7    4 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5  5   30   1004.19  32.4                                                                             
    8    8 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5  5   30   1001.46  39.7                                                                             
    9   12 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5  5  5  5   30    995.31  25.4                                                                             
   10    9 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5  5   30    992.83  31.5                                                                             
   11   11 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5   30    990.87  31.3                                                                             
   12   14 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5  5  5   30    988.13  20.4                                                                             
   13   13 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5  5  5   30    980.87  32.1                                                                             
   14   15 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5  5  5  5  5   30    972.87  25.7                                                                             
   15   17 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  3  5  5  5  5  5   28    963.39  31.2                                                                             
   16   16 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5  5   30    961.20  17.3                                                                             
   17   18 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  4  5  5  5  5   29    955.08  17.6                                                                             
   18    7 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5  4   29    951.98  29.6                                                                             
   19   20 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  3  4  5  5  5   27    922.92  21.0                                                                             
   20   21 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  4  4  5  5  5   28    914.92  18.1                                                                             
   21   22 GRDEŃ           ARTUR           3  4  5  5  4  5  5   28    912.46  19.9                                                                             
   22   25 FIERKA          PIOTR           2  1  3  5  5  5  4   23    807.90  13.2                                                                             
   23   27 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5  3  4  4  5   26    804.89  15.6                                                                             
   24   23 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5  5  4  5  2   26    789.00  14.8                                                                             
   25   19 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5  4  1   25    786.79  30.0                                                                             
   26   28 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  5  5  4  4  5   25    782.24  19.7                                                                             
   27   30 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5  1  5   26    753.86  20.8                                                                             
   28   26 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5  5  5  3  1   24    689.68  15.7                                                                             
   29   24 LIEC            JAN             1  5  4  3  5  5 --   22    688.98  13.7                                                                             
   30   29 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  3  5  2  5  2   22    680.00  16.5                                                                             
   31   43 PATOCKI         BENEDYKT        1  3  0  0  2  5  5   15    587.39   8.6                                                                             
   32   31 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  3  5  3  5 --   17    575.42  11.0                                                                             
   33   32 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4  2 --   21    570.65  22.8                                                                             
   34   33 GUS             MARCIN          1  5  5  5  5  1 --   21    560.21  15.7                                                                             
   35   41 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  3  3  5  5  0  4   20    559.15   8.6                                                                             
   36   38 MAZELLA         JAN             1  5  1  1  2  5  3   17    558.45   8.9                                                                             
   37   35 KREZYMON        JÓZEF           1  4  5  3  5  2  1   20    549.85  13.7                                                                             
   38   42 SUROWIECKI      MAREK           2  5  0  5  5 --  3   18    520.70  11.3                                                                             
   39   34 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5  5  4  1 --   20    516.02  27.4                                                                             
   40   36 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  3  5  1  3 --   17    479.87  15.3                                                                             
   41   47 PRABUCKI        ZENON           3  3  5  1  1  2  5   17    475.52  11.9                                                                             
   42   37 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  1  2  5 --   13    456.63  15.1                                                                             
   43   44 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  2  3  2  2  2   16    455.39  11.3                                                                             
   44   39 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  4  1  4  1  4  0   14    434.20   4.9                                                                             
   45   40 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5  3  3  2  0   15    419.93   7.3                                                                             
   46   45 SZYCA           JÓZEF           2  5  5  5  2  0 --   17    385.71  13.7                                                                             
   47   46 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 -- -- --   15    347.33  57.5                                                                             
   48   48 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1  1  2  1  2   12    322.98  14.6                                                                             
   49   50 WACHOWSKI       ROMAN           2  2  0  0  1  3  2    8    289.35   3.7                                                                             
   50   51 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  0  1  0  2   13    286.00   7.0                                                                             
   51   49 GZELA           ANDRZEJ         1 --  2  3  4 -- --    9    252.33  11.1                                                                             
   52   52 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  5  0  2  1  0 --    8    169.21   5.6                                                                             
   53   56 BURCZYK         HENRYK          3  2  2 --  0  1  1    6    157.35   3.3                                                                             
   54   53 GÓRSKI          JAN             1  3 --  1  2 -- --    6    155.77  10.5                                                                             
   55   54 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2  1  1  1  0    5    149.86   7.9                                                                             
   56   55 DAMPS           ZBIGNIEW        3  2  2  0  2  0  0    6    138.77   6.4                                                                             
   57   57 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  1  2  1  1  0  0    5    109.14   3.1                                                                             
   58   58 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  3 --  0  0  0    6    105.34   7.7                                                                             
   59   59 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --  0  0  0  0    4     69.12   3.8                                                                             
   60   60 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 -- -- --    3     61.00   5.3                                                                             
   61   61 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  1  0  0    1     33.20   0.5                                                                             
   62   62 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0 --  0    1     16.84   0.7                                                                             
   63   63 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --  0  0  0  0    0      0.00   0.0                                                                             
   64   64 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0  0  0 -- --    0      0.00   0.0                                                                             
   65   65 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0                                                                             

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  6, z dnia 03.06.18 ANKLAM                                   
            Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 2]                    
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    81    5    22   199.01     
              2 WOŹNIAK         JANUSZ          1    61    5    28   198.96     
              3 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    49    5    18   197.70     
              4 BARTOŁD         ADAM            1    59    5    16   196.26     
              5 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    80    5    21   195.96     
              6 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    81    5    27   195.10     
              7 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    36    5     7   193.69     
              8 GRDEŃ           ARTUR           3    37    5    11   192.95     
              9 GUZ             TOMASZ          3    62    5    18   191.28     
             10 KACZYŃSKI       MARIAN          3    61    5    20   190.64     
             11 BIRNA           PIOTR           3    35    5     8   190.45     
             12 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    41    5     9   189.36     
             13 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    33    5     8   186.50     
             14 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    53    5    13   186.16     
             15 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    39    5    10   186.14     
             16 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    46    5    14   185.34     
             17 KANTAK          BOGUMIŁ         1    28    5     7   184.61     
             18 PIÓR            ZYGMUNT         1    30    5     8   184.47     
             19 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    30    5    12   183.21     
             20 DYBICH          JANUSZ          2    29    5     9   183.05     
             21 PATOCKI         BENEDYKT        1    53    5     9   182.70     
             22 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    29    5     6   182.35     
             23 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    51    5     6   180.98     
             24 PRABUCKI        ZENON           3    23    5     5   180.18     
             25 DOERING         KAZIMIERZ       3    48    5     5   177.65     
             26 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    30    5     6   174.06     
             27 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    12    5     6   173.54     
             28 FIERKA          PIOTR           2    45    4     4   144.04     
             29 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    42    4     4   141.99     
             30 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    28    4     4   140.48     
             31 MAZELLA         JAN             1    42    4     4   137.00     
             32 SUROWIECKI      MAREK           2    49    3     3   107.94     
             33 WACHOWSKI       ROMAN           2    30    3     3   102.27     
             34 JELIŃSKI        ADAM            1    18    2     2    74.05     
             35 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2    40    2     2    73.02     
             36 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    10    2     2    68.66     
             37 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    16    2     2    67.18     
             38 KREZYMON        JÓZEF           1    14    1     1    37.70     
             39 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    49    1     1    36.04     
             40 BURCZYK         HENRYK          3    34    1     1    34.94     
             41 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    21    1     1    34.21     
             42 BUJAK           SŁAWOMIR        1    24    0     0     0.00     
             43 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1    12    0     0     0.00     
             44 DAMPS           ZBIGNIEW        3    10    0     0     0.00     
             45 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3    27    0     0     0.00     
             46 KOLASKA         ANDRZEJ         2    10    0     0     0.00     
             47 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    18    0     0     0.00     
             48 RYDZEWSKI       LESZEK          1    10    0     0     0.00     
             49 NESTEROWICZ     JAN             2    28    0     0     0.00     
             50 KORDECKI        GRZEGORZ        1    20    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 2]                                                                                                              
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                             
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                             
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                             
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                             
    1    1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5   30   1033.98  39.6                                                                             
    2    2 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5  5  5  5  5   30   1031.78  29.8                                                                             
    3    3 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5  5  5   30   1028.89  31.5                                                                             
    4    7 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5  5   30   1018.20  30.9                                                                             
    5    5 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5   30   1017.26  25.0                                                                             
    6    8 BARTOŁD         ADAM            1  5  5  5  5  5  5   30   1015.45  31.6                                                                             
    7    9 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5  5   30   1006.31  39.7                                                                             
    8    4 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5  5   30   1006.01  32.4                                                                             
    9   12 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5  5  5  5   30    997.34  25.4                                                                             
   10   11 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5  5   30    992.83  31.5                                                                             
   11   14 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5  5  5   30    991.01  20.4                                                                             
   12   13 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5   30    990.87  31.3                                                                             
   13   15 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5  5  5   30    985.47  32.1                                                                             
   14   16 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5  5  5  5  5   30    980.81  25.7                                                                             
   15   17 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  4  5  5  5  5  5   29    980.05  31.2                                                                             
   16   19 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5  5   30    975.56  17.3                                                                             
   17   18 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5  5  5  5  5   30    974.15  17.6                                                                             
   18   21 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  4  5  5  5  5   29    971.75  21.0                                                                             
   19    6 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5  4   29    962.29  29.6                                                                             
   20   20 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5  5   30    960.61  16.5                                                                             
   21   22 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5  5  5  5  5   30    951.97  14.8                                                                             
   22   23 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  5  4  5  5  5   29    935.97  18.1                                                                             
   23   24 GRDEŃ           ARTUR           3  4  5  5  4  5  5   28    917.33  19.9                                                                             
   24   10 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5  5  2   27    882.95  30.0                                                                             
   25   28 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5  3  5  4  5   27    837.68  15.6                                                                             
   26   26 FIERKA          PIOTR           2  2  3  5  5  5  4   24    830.92  13.2                                                                             
   27   29 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5  2  5   27    804.01  20.8                                                                             
   28   30 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  5  5  4  4  5   25    782.24  19.7                                                                             
   29   31 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  4  5  5  5  2  4   25    721.89   8.6                                                                             
   30   25 LIEC            JAN             1  5  5  3  5  5 --   23    710.34  13.7                                                                             
   31   27 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5  5  5  3  1   24    693.41  15.7                                                                             
   32   35 MAZELLA         JAN             1  5  2  1  4  5  4   21    681.30   8.9                                                                             
   33   41 PATOCKI         BENEDYKT        1  5  1  0  2  5  5   18    642.69   8.6                                                                             
   34   32 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  3  5  3  5 --   17    575.42  11.0                                                                             
   35   33 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4  2 --   21    570.65  22.8                                                                             
   36   36 KREZYMON        JÓZEF           1  5  5  3  5  2  1   21    568.82  13.7                                                                             
   37   34 GUS             MARCIN          1  5  5  5  5  1 --   21    560.21  15.7                                                                             
   38   38 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  5  1  5  2  4  1   18    550.24   4.9                                                                             
   39   42 SUROWIECKI      MAREK           2  5  1  5  5 --  3   19    546.68  11.3                                                                             
   40   37 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5  5  4  1 --   20    516.02  27.4                                                                             
   41   39 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  1  3  5 --   14    490.98  15.1                                                                             
   42   40 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  3  5  1  3 --   17    479.87  15.3                                                                             
   43   47 PRABUCKI        ZENON           3  3  5  1  1  2  5   17    475.52  11.9                                                                             
   44   45 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  2  3  2  2  2   16    455.39  11.3                                                                             
   45   43 SZYCA           JÓZEF           2  5  5  5  3  0 --   18    429.19  13.7                                                                             
   46   44 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5  3  3  2  0   15    419.93   7.3                                                                             
   47   46 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 -- -- --   15    348.97  57.5                                                                             
   48   50 WACHOWSKI       ROMAN           2  3  0  0  1  3  3   10    343.38   3.7                                                                             
   49   48 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1  1  2  1  2   12    322.98  14.6                                                                             
   50   51 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  0  1  0  2   13    286.00   7.0                                                                             
   51   49 GZELA           ANDRZEJ         1 --  2  3  4 -- --    9    252.33  11.1                                                                             
   52   52 BURCZYK         HENRYK          3  2  4 --  0  2  1    9    244.65   3.3                                                                             
   53   53 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  5  0  2  1  0 --    8    169.21   5.6                                                                             
   54   54 GÓRSKI          JAN             1  3 --  1  2 -- --    6    155.77  10.5                                                                             
   55   55 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2  1  1  1  0    5    149.86   7.9                                                                             
   56   56 DAMPS           ZBIGNIEW        3  2  2  0  2  0  0    6    138.77   6.4                                                                             
   57   57 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  1  3  1  1  0  0    6    126.37   3.1                                                                             
   58   58 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  3 --  0  0  0    6    105.34   7.7                                                                             
   59   59 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --  0  0  0  0    4     69.12   3.8                                                                             
   60   60 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 -- -- --    3     61.00   5.3                                                                             
   61   61 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  1  0  0    1     33.20   0.5                                                                             
   62   62 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0 --  0    1     16.84   0.7                                                                             
   63   63 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --  0  0  0  0    0      0.00   0.0                                                                             
   64   64 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0  0  0 -- --    0      0.00   0.0                                                                             
   65   65 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0                                                                             

 
                                                                                                                                                                
                       Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [2]                                                                                          
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                                 Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,                                                                                                   
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   21             G  1   6     84.570  1729.057                                                                       
        2 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   20             G  1   6    242.370  1663.471                                                                       
        3 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   14             G  0   6    335.920  1533.037                                                                       
        4 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   19             G  0   6    477.730  1663.471                                                                       
        5 KACZYŃSKI       MARIAN         3   23             G  1   6    484.030  1611.115                                                                       
        6 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    8             G  0   6    484.690  1663.471                                                                       
        7 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   54             G  1   6    574.990  1665.084                                                                       
        8 BARTOŁD         ADAM           1   30             G  0   6    652.720  1711.860                                                                       
        9 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ       2   16             G  0   5    176.000  1356.083                                                                       
       10 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   15             G  0   5    195.120  1539.971                                                                       
       11 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   23             G  1   5    209.840  1178.287                                                                       
       12 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   29             G  1   5    233.780  1178.287                                                                       
       13 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   45             G  0   5    251.390  1539.971                                                                       
       14 GUZ             TOMASZ         3   43             G  0   5    290.510  1279.499                                                                       
       15 GRDEŃ           ARTUR          3    1             G  1   5    293.010  1276.175                                                                       
       16 PIÓR            ZYGMUNT        1   27             G  0   5    304.860  1193.366                                                                       
       17 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   28             G  1   5    308.490  1473.058                                                                       
       18 WOŹNIAK         JANUSZ         1   34             G  1   5    312.990  1591.910                                                                       
       19 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   24             G  0   5    340.910  1539.971                                                                       
       20 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   32             G  1   5    368.110  1347.438                                                                       
       21 WOŹNIAK         JANUSZ         1   40             G  0   5    370.860  1591.910                                                                       
       22 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF      3   21             G  0   5    438.650  1496.582                                                                       
       23 BIRNA           PIOTR          3    1             G  1   5    449.870  1468.144                                                                       
       24 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   15             G  1   5    461.510  1348.787                                                                       
       25 WOŹNIAK         JANUSZ         1   52                0   5    482.900  1468.374                                                                       
       26 DYBICH          JANUSZ         2   17             G  0   5    490.210  1398.490                                                                       
       27 BARTOŁD         ADAM           1    2             G  0   5    501.630  1580.963                                                                       
       28 LIEC            JAN            1   17             G  0   5    526.380  1397.664                                                                       
       29 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   36             G  1   5    534.250  1238.694                                                                       
       30 LASKOWSKI       STANISŁAW      3    9             G  0   5    537.770  1496.582                                                                       
       31 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   23             G  0   5    539.290  1431.539                                                                       
       32 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   25             G  0   5    553.120  1431.539                                                                       
       33 WOŹNIAK         JANUSZ         1   62                1   5    561.630  1591.910                                                                       
       34 BARTOŁD         ADAM           1    8             G  1   5    563.320  1458.252                                                                       
       35 DYBICH          JANUSZ         2   47             G  0   5    582.280  1174.904                                                                       
       36 GRDEŃ           ARTUR          3   19             G  1   5    609.160  1347.569                                                                       
       37 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   25             G  0   5    638.120  1347.438                                                                       
       38 KACZYŃSKI       MARIAN         3    5             G  1   5    734.450  1303.991                                                                       
       39 DYBICH          JANUSZ         2   35             G  1   4    137.920  1264.417