- strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  6, z dnia 03.06.18 ANKLAM                                   
            Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 7]           
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    49    5    14   198.11     
              2 GRDEŃ           ARTUR           3    37    5     9   191.92     
              3 KACZYŃSKI       MARIAN          3    61    5    13   191.06     
              4 GUZ             TOMASZ          3    62    5    15   190.91     
              5 BIRNA           PIOTR           3    35    5     8   188.63     
              6 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    46    5    11   183.15     
              7 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    30    5    11   180.78     
              8 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    53    5    12   178.20     
              9 PRABUCKI        ZENON           3    23    5     5   176.86     
             10 DOERING         KAZIMIERZ       3    48    2     4    71.29     
             11 BURCZYK         HENRYK          3    34    1     1    33.80     
             12 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3    27    0     0     0.00     
             13 DAMPS           ZBIGNIEW        3    10    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 7]                                                                                                     
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                             
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                             
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                             
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                             
    1    1 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5  5  5   30   1032.21  29.8                                                                             
    2    4 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5  5   30   1002.53  35.4                                                                             
    3    2 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  5  5  5  5  5  5   30    996.46  28.4                                                                             
    4    5 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5  5  5  5   30    993.86  25.4                                                                             
    5    3 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5  5   30    993.31  30.4                                                                             
    6    6 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5  5  5   30    988.63  18.9                                                                             
    7    7 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5  5   30    957.86  17.6                                                                             
    8    8 GRDEŃ           ARTUR           3  5  5  5  4  5  5   29    923.73  19.0                                                                             
    9    9 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  4  5  4  4  2   24    721.44  14.2                                                                             
   10   10 PRABUCKI        ZENON           3  4  3  1  0  1  5   14    375.61   8.0                                                                             
   11   12 BURCZYK         HENRYK          3  3  2 --  0  1  1    7    172.57   3.7                                                                             
   12   11 DAMPS           ZBIGNIEW        3  2  2  0  2  0  0    6    139.96   6.4                                                                             
   13   13 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  1  2  1  0  0  0    4     76.59   2.6                                                                             

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  6, z dnia 03.06.18 ANKLAM                                   
            Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z całości na spisie [ 8]    
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    49    5    14   198.58     
              2 GRDEŃ           ARTUR           3    37    5     9   193.48     
              3 KACZYŃSKI       MARIAN          3    61    5    13   191.06     
              4 GUZ             TOMASZ          3    62    5    15   190.91     
              5 BIRNA           PIOTR           3    35    5     8   190.59     
              6 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    53    5    12   184.63     
              7 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    46    5    11   183.30     
              8 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    30    5    11   180.78     
              9 PRABUCKI        ZENON           3    23    5     5   176.86     
             10 DOERING         KAZIMIERZ       3    48    4     4   142.35     
             11 BURCZYK         HENRYK          3    34    1     1    33.80     
             12 DAMPS           ZBIGNIEW        3    10    0     0     0.00     
             13 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3    27    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z całości na spisie [ 8]                                                                                              
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                             
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                             
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                             
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                             
    1    1 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5  5  5   30   1033.03  29.8                                                                             
    2    2 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5  5   30   1008.60  35.4                                                                             
    3    3 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  5  5  5  5  5  5   30    997.84  28.4                                                                             
    4    5 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5  5  5  5   30    996.86  25.4                                                                             
    5    4 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5  5   30    993.31  30.4                                                                             
    6    6 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5  5  5   30    992.34  18.9                                                                             
    7    7 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5  5   30    973.41  17.6                                                                             
    8    9 GRDEŃ           ARTUR           3  5  5  5  4  5  5   29    929.32  19.0                                                                             
    9    8 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5  5  5  5  4   29    913.22  14.2                                                                             
   10   11 PRABUCKI        ZENON           3  4  3  1  0  1  5   14    375.61   8.0                                                                             
   11   10 BURCZYK         HENRYK          3  3  4 --  0  2  1   10    257.79   3.7                                                                             
   12   12 DAMPS           ZBIGNIEW        3  2  2  0  2  0  0    6    139.96   6.4                                                                             
   13   13 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  1  3  1  0  0  0    5     93.57   2.6                                                                             

 
                                                                                                                                                                
               Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z całości na spisie [8]                                                                                  
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                                 Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,                                                                                                   
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 KACZYŃSKI       MARIAN         3   23             G  1   6    456.120  1611.115                                                                       
        2 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   14             G  0   5    138.230  1238.694                                                                       
        3 GRDEŃ           ARTUR          3    1             G  1   5    287.670  1276.175                                                                       
        4 GUZ             TOMASZ         3   43             G  0   5    308.070  1279.499                                                                       
        5 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3    6             G  1   5    335.960  1309.729                                                                       
        6 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF      3   21             G  0   5    479.330  1496.582                                                                       
        7 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   36             G  1   5    495.650  1238.694                                                                       
        8 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   23             G  0   5    571.530  1431.539                                                                       
        9 LASKOWSKI       STANISŁAW      3    9             G  0   5    598.200  1496.582                                                                       
       10 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   25             G  0   5    599.680  1431.539                                                                       
       11 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF      3   39             G  0   4    218.620   773.995