- strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 27.05.18 BAD OLDESLOE                             
            Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 5]                          
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    45    5    16   295.23     
              2 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    57    5    18   291.87     
              3 DYBICH          JANUSZ          2    32    5     8   291.50     
              4 FIERKA          PIOTR           2    30    5    12   286.73     
              5 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    59    5    17   281.86     
              6 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    32    5     7   271.61     
              7 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    23    4     4   219.00     
              8 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2    40    4     5   213.23     
              9 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    20    4     4   211.23     
             10 WACHOWSKI       ROMAN           2    32    2     2   105.49     
             11 BĄBER           WALDEMAR        2    14    2     2   101.62     
             12 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    30    1     1    58.75     
             13 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    41    0     1     0.00     
             14 KOLASKA         ANDRZEJ         2     8    0     0     0.00     
             15 SZYCA           JÓZEF           2     9    0     0     0.00     
             16 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2    11    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 5]                                    
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │Wkł.%│
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘
    1    1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5   25    827.60  38.2
    2    3 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5   25    811.93  29.8
    3    4 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5   25    809.07  21.3
    4    5 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5  5   25    787.19  31.5
    5    2 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5  4   24    742.78  27.6
    6   11 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  2  1  5  5   18    621.23  14.4
    7   13 FIERKA          PIOTR           2  1  2  3  5  5   16    591.35  11.4
    8    6 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5  1   21    567.49  18.4
    9    7 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4  2   21    558.30  19.7
   10   14 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  3  1  4  4   14    473.16  11.7
   11    8 SUROWIECKI      MAREK           2  5  0  5  5 --   15    404.39  11.1
   12    9 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  3  2  5  5  0   15    389.94   7.6
   13   10 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 -- --   15    345.04  54.1
   14   12 SZYCA           JÓZEF           2  4  5  4  2  0   15    332.65  10.3
   15   15 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  4  0  0  1  4    9    316.13   3.5
   16   17 WACHOWSKI       ROMAN           2  2  0  0  1  2    5    173.78   2.5
   17   16 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  1 --  0  0    4     70.49   5.9
   18   18 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 -- --    3     58.31   5.3
   19   19 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0 --    1     16.53   0.8
   20   20 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0  0    0      0.00   0.0

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 27.05.18 BAD OLDESLOE                             
            Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [ 6]                   
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    45    5    16   295.23     
              2 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    57    5    18   291.87     
              3 DYBICH          JANUSZ          2    32    5     8   291.50     
              4 FIERKA          PIOTR           2    30    5    12   286.73     
              5 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    59    5    17   281.86     
              6 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    32    5     7   271.61     
              7 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2    40    5     5   267.85     
              8 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    23    4     4   219.00     
              9 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    20    4     4   211.23     
             10 WACHOWSKI       ROMAN           2    32    2     2   105.49     
             11 BĄBER           WALDEMAR        2    14    2     2   101.62     
             12 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    30    1     1    58.75     
             13 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    41    1     1    49.50     
             14 SZYCA           JÓZEF           2     9    0     0     0.00     
             15 KOLASKA         ANDRZEJ         2     8    0     0     0.00     
             16 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2    11    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [ 6]                             
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │Wkł.%│
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘
    1    1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5   25    833.98  38.2
    2    3 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5   25    814.59  29.8
    3    4 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5   25    813.04  21.3
    4    2 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5  5   25    804.00  27.6
    5    5 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5  5   25    787.59  31.5
    6   12 FIERKA          PIOTR           2  2  2  4  5  5   18    637.98  11.4
    7   11 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  3  1  5  5   19    637.49  14.4
    8    6 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5  1   21    568.78  18.4
    9    8 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4  2   21    558.30  19.7
   10    7 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  4  5  5  5  1   20    519.03   7.6
   11   14 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  3  1  4  4   14    473.16  11.7
   12    9 SUROWIECKI      MAREK           2  5  1  5  5 --   16    429.22  11.1
   13   10 SZYCA           JÓZEF           2  5  5  5  3  0   18    415.71  10.3
   14   15 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  5  0  0  2  4   11    370.27   3.5
   15   13 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 -- --   15    347.97  54.1
   16   16 WACHOWSKI       ROMAN           2  3  0  0  1  2    6    191.55   2.5
   17   17 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  1 --  0  0    4     70.49   5.9
   18   18 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 -- --    3     58.31   5.3
   19   19 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0 --    1     16.53   0.8
   20   20 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0  0    0      0.00   0.0

 
                                                                                                                                                                
                       Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [6]                                                                                         
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                                  Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,                                                                                                    
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   20             G  1   5    201.400  1347.438                                                                       
        2 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ       2   16             G  0   5    265.800  1356.083                                                                       
        3 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   32             G  1   5    452.510  1347.438                                                                       
        4 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    8             G  0   5    516.440  1347.438                                                                       
        5 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   19             G  0   5    529.580  1347.438                                                                       
        6 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   15             G  1   5    566.840  1348.787                                                                       
        7 DYBICH          JANUSZ         2   17             G  0   5    592.680  1398.490                                                                       
        8 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   54             G  1   5    661.920  1348.787                                                                       
        9 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   15             G  0   4    132.780  1223.938