PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  BAD OLDESLOE z dnia 27.05.18                     
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:47:49.3 N 10:20:11.9 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  543.620 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   58                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1904                           
      5.Ilość konkursów.......................:  381                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:   992.55                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   751.52                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:17,43,50                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:20,16,10                         
     10.Czas trwania konkursu.................:2 godz. 32 min. 20 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :SŁONECZNIE                                           
        w miejscu przylotu:SŁONECZNIE                                           
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  60.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 1]                         
            Lot do MP w kat.B, C.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ NOWE                    │   29   │  950   │  154  │16.21│      
          │ 2  │ SKÓRCZ                  │   16   │  483   │  105  │21.74│      
          │ 3  │ LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE   │   13   │  471   │  122  │25.90│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   58   │ 1904   │  381  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                         
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr  5. Lot do MP w kat.B, C.                                                                                  
                                     z lotu BAD OLDESLOE, w dniu 27.05.18                                                                                       
┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬───────┐                                  
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │PUNKTY │                                  
│   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │  GMP  │                                  
└───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴───────┘                                  
   1 DYBICH JANUSZ                   2   48              G M 17:43:50      992.55   0.53  32-  8-  5  549.705  60.000                                           
   2 BIRNA PIOTR                     3    8              GSM 17:23:42      984.24   1.05  32-  6-  5  525.287  59.970  59.97                                    
   3 GUZ TOMASZ                      3   11              G M 17:26:48      979.27   1.58  52- 19-  5  525.670  59.940                                           
   4 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   21              G M 17:19:18      978.74   2.10  39- 19-  5  518.047  59.910                                           
   5 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   37              G M 17:23:59      970.16   2.63   2  <  59>  518.047  59.870                                           
   6 GRDEŃ ARTUR                     3   12              G M 17:35:10      963.63   3.15  32-  7-  5  525.337  59.840                                           
   7 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    7              GSM 17:50:32      962.95   3.68  57- 20-  5  539.767  59.810  59.85                                    
   8 LASKOWSKI STANISŁAW             3   28              G M 17:44:04      958.09   4.20  45- 17-  5  530.845  59.780                                           
   9 GUZ TOMASZ                      3   25              G M 17:42:19      951.76   4.73   2  <  10>  525.670  59.750                                           
  10 GUZ TOMASZ                      3   43              GSM 17:42:33      951.35   5.25   3  <  54>  525.670  59.720  59.77                                    
  11 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    5              GSM 17:58:25      949.60   5.78   2  <  77>  539.767  59.680  59.75                                    
  12 LASKOWSKI STANISŁAW             3   41              GSM 17:49:17      949.15   6.30   2  <  94>  530.845  59.650  59.72                                    
  13 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1    9              GSM 18:10:32      949.00   6.83  21-  4-  4  550.927  59.620  59.70                                    
  14 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   21              GSM 18:10:58      948.02   7.35  38- 10-  5  550.770  59.590  59.67                                    
  15 LIEC JAN                        1   25              G M 18:12:48      943.55   7.88  42-  7-  5  549.901  59.560                                           
  16 KACZYŃSKI MARIAN                3   15              G M 17:53:23      941.98   8.40  47- 28-  5  530.697  59.530                                           
  17 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    9              GSM 18:02:57      941.96   8.93  45- 17-  5  539.697  59.490  59.60                                    
  18 KACZYŃSKI MARIAN                3   24              G M 17:56:09      937.38   9.45   2  <  41>  530.697  59.460                                           
  19 WOŹNIAK JANUSZ                  1   25              G M 18:17:53      935.49   9.98  88- 26-  5  549.958  59.430                                           
  20 KANTAK BOGUMIŁ                  1   11              G M 18:09:31      933.35  10.50  33-  5-  5  540.891  59.400                                           
  21 DYBICH JANUSZ                   2   13              G M 18:19:02      933.23  11.03   2  <  68>  549.705  59.370                                           
  22 WOŹNIAK JANUSZ                  1   45              G M 18:20:25      931.47  11.55   2  <  23>  549.958  59.340                                           
  23 WOŹNIAK JANUSZ                  1   49              G M 18:21:20      930.03  12.08   3  <  27>  549.958  59.310                                           
  24 PIÓR ZYGMUNT                    1   46              G M 18:27:37      926.76  12.61  42- 11-  5  553.846  59.270                                           
  25 FIERKA PIOTR                    2   26              G M 18:13:52      924.18  13.13  30- 12-  5  539.599  59.240                                           
  26 DYGULSKI TADEUSZ                1    9              G M 18:30:09      920.82  13.66  26-  5-  5  552.629  59.210                                           
  27 WOŹNIAK JANUSZ                  1    8              G M 18:28:51      918.36  14.18   4  <  37>  549.958  59.180                                           
  28 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   15              G M 18:29:40      915.65  14.71  32- 12-  5  549.086  59.150                                           
  29 BARTOŁD ADAM                    1   51                  18:28:28      915.61  15.23  39- 15-  5  547.960   0.000                                           
  30 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1    4              G M 18:30:13      914.81  15.76   2  <  31>  549.086  59.080                                           
  31 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1    1              G M 18:31:37      912.68  16.28   3  <  33>  549.086  59.050                                           
  32 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    6              GSM 18:34:17      911.44  16.81   2  <  50>  550.770  59.020  59.22                                    
  33 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   37              G M 18:32:32      911.30  17.33   4  <  73>  549.086  58.990                                           
  34 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1    8              G M 18:38:11      910.20  17.86  50-  3-  3  553.567  58.960                                           
  35 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3    9              G M 18:13:38      909.55  18.38  41-  7-  5  530.845  58.930                                           
  36 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   11              G M 18:37:50      909.07  18.91  31-  2-  2  552.565  58.890                                           
  37 WOŹNIAK JANUSZ                  1   78                  18:35:29      908.30  19.43   5  <  63>  549.958   0.000                                           
  38 MYKOWSKI TADEUSZ                2   29              G M 18:24:48      907.80  19.96  32-  7-  5  539.959  58.830                                           
  39 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   26              G M 18:25:05      906.93  20.48   2  <  43>  539.697  58.800                                           
  40 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   14              G M 18:35:51      906.58  21.01  39-  5-  5  549.250  58.770                                           
  41 KACZYŃSKI MARIAN                3   49              G M 18:17:38      903.11  21.53   3  <  46>  530.697  58.740                                           
  42 BARTOŁD ADAM                    1    8              G M 18:39:01      899.75  22.06   2  <  49>  547.960  58.710                                           
  43 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   43              G M 18:33:45      893.91  22.58   3  <  45>  539.697  58.670                                           
  44 KANTAK BOGUMIŁ                  1    2              G M 18:35:20      893.54  23.11   2  < 105>  540.891  58.640                                           
  45 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   38              G M 18:34:41      892.53  23.63   4  <  51>  539.697  58.610                                           
  46 KACZYŃSKI MARIAN                3   14              G M 18:25:12      891.63  24.16   4  <  99>  530.697  58.580                                           
  47 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2    7              G M 18:43:51      891.23  24.68  30-  2-  1  547.082  58.550                                           
  48 ROGOWSKI STEFAN                 1    4              G M 18:51:25      890.86  25.21  24-  3-  3  553.598  58.520                                           
  49 BARTOŁD ADAM                    1   30              G M 18:46:45      888.46  25.74   3  <  86>  547.960  58.480                                           
  50 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    8              GSM 18:50:57      886.98  26.26   3  <  64>  550.770  58.450  58.76                                    
  51 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    8              G M 18:38:34      886.83  26.79   5  <  87>  539.697  58.420                                           
  52 RÓŻYŃSKI JERZY                  1    3              G M 18:49:31      886.58  27.31   2  <  58>  549.250  58.390                                           
  53 PATOCKI BENEDYKT                1   29              G M 18:57:08      883.43  27.84  50- 11-  5  554.026  58.360                                           
  54 GUZ TOMASZ                      3    9              G M 18:25:10      883.23  28.36   4  < 115>  525.670  58.330                                           
  55 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2    6              G M 18:51:15      881.63  28.89  23-  4-  4  547.712  58.290                                           
  56 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   13              G M 18:57:14      880.96  29.41   2          552.565  58.260                                           
  57 PATOCKI BENEDYKT                1    5              G M 18:59:02      880.76  29.94   2  <  90>  554.026  58.230                                           
  58 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   16              G M 18:53:59      880.23  30.46   3  <  61>  549.250  58.200                                           
  59 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   14              GSM 18:20:21      877.53  30.99   3  <  62>  518.047  58.170  58.53                                    
  60 MYKOWSKI TADEUSZ                2   58              G M 18:46:18      876.13  31.51   2  < 203>  539.959  58.140                                           
  61 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   27              G M 18:57:26      875.39  32.04   4  < 155>  549.250  58.110                                           
  62 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    4              GSM 18:21:57      875.15  32.56   4  <  72>  518.047  58.070  58.46                                    
  63 WOŹNIAK JANUSZ                  1   72                  18:59:08      874.15  33.09   6  <  65>  549.958   0.000                                           
  64 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    1              G M 19:00:08      874.05  33.61   4  < 117>  550.770  58.010                                           
  65 WOŹNIAK JANUSZ                  1   91                  19:00:35      872.14  34.14   7  <  70>  549.958   0.000                                           
  66 DOERING KAZIMIERZ               3   46              GSM 18:38:53      872.02  34.66  29-  6-  5  530.958  57.950  58.36                                    
  67 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1    1              G M 19:05:04      871.94  35.19  66-  8-  5  553.738  57.920                                           
  68 DYBICH JANUSZ                   2   35              G M 19:01:45      870.13  35.71   3  <  96>  549.705  57.880                                           
  69 KRAUZE STANISŁAW                1   21              G M 19:00:10      869.83  36.24  31-  5-  5  548.138  57.850                                           
  70 WOŹNIAK JANUSZ                  1   40              G M 19:02:16      869.82  36.76   8  <  79>  549.958  57.820                                           
  71 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   13              G M 18:52:08      869.44  37.29  40-  5-  4  540.910  57.790                                           
  72 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    6              GSM 18:26:51      867.97  37.82   5  <  76>  518.047  57.760  58.21                                    
  73 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   39              G M 19:04:01      866.04  38.34   5  <  88>  549.086  57.730                                           
  74 SZYMAŃSKI LESZEK                2   48              G M 18:53:35      865.49  38.87  59- 19-  5  539.705  57.690                                           
  75 FIERKA PIOTR                    2    5              G M 18:54:02      864.70  39.39   2  < 116>  539.599  57.660                                           
  76 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    9              G M 18:29:24      864.28  39.92   6  < 106>  518.047   0.000                                           
  77 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   13              G M 18:54:51      863.84  40.44   3  <  82>  539.767  57.600                                           
  78 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   16              G M 18:56:35      863.27  40.97   2  < 187>  540.910  57.570                                           
  79 WOŹNIAK JANUSZ                  1   10              GSM 19:07:20      862.91  41.49   9  <  84>  549.958   0.000  58.03                                    
  80 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   46              GSM 18:46:11      861.51  42.02   2  <  83>  530.845  57.510  58.00                                    
  81 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    3              G M 18:46:44      860.80  42.54  45-  9-  5  530.881  57.470                                           
  82 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   28              GSM 18:58:05      859.39  43.07   4  < 113>  539.767  57.440  57.95                                    
  83 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   21              G M 18:48:25      858.39  43.59   3  < 104>  530.845  57.410                                           
  84 WOŹNIAK JANUSZ                  1   37              G M 19:11:36      857.17  44.12  10  < 109>  549.958   0.000                                           
  85 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   38              G M 19:18:31      853.48  44.64  33-  9-  5  553.494  57.350                                           
  86 BARTOŁD ADAM                    1    3              G M 19:12:06      853.39  45.17   4  <  89>  547.960  57.320                                           
  87 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   45              GSM 19:02:40      853.05  45.69   6  < 130>  539.697   0.000  57.83                                    
  88 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   47              G M 19:13:52      852.80  46.22   6  < 101>  549.086   0.000                                           
  89 BARTOŁD ADAM                    1   21              G M 19:13:23      851.69  46.74   5  <  98>  547.960  57.220                                           
  90 PATOCKI BENEDYKT                1   68                  19:20:46      851.34  47.27   3  <  93>  554.026   0.000                                           
  91 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   33              G M 18:53:44      851.14  47.79   2  < 142>  530.881  57.160                                           
  92 KRAUZE STANISŁAW                1   15              G M 19:14:54      849.96  48.32   2  < 197>  548.138  57.130                                           
  93 PATOCKI BENEDYKT                1   12              G M 19:22:06      849.60  48.84   4  < 136>  554.026  57.090                                           
  94 LASKOWSKI STANISŁAW             3    9              GSM 18:55:00      849.35  49.37   3  <  95>  530.845  57.060  57.65                                    
  95 LASKOWSKI STANISŁAW             3   36              G M 18:55:08      849.17  49.89   4  < 102>  530.845  57.030                                           
  96 DYBICH JANUSZ                   2   22              G M 19:17:29      848.99  50.42   4  < 122>  549.705  57.000                                           
  97 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1    9              G M 19:23:42      846.71  50.95   2  < 118>  553.494  56.970                                           
  98 BARTOŁD ADAM                    1    9              G M 19:17:11      846.68  51.47   6  < 127>  547.960  56.940                                           
  99 KACZYŃSKI MARIAN                3   45              G M 18:57:03      846.34  52.00   5  < 100>  530.697  56.910                                           
 100 KACZYŃSKI MARIAN                3   12              G M 18:58:25      844.50  52.52   6  < 108>  530.697   0.000                                           
 101 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   18              G M 19:21:02      843.41  53.05   7  < 110>  549.086   0.000                                           
 102 LASKOWSKI STANISŁAW             3   44              GSM 19:00:06      842.48  53.57   5  < 137>  530.845  56.810  57.45                                    
 103 SZYMAŃSKI LESZEK                2   20              G M 19:11:06      841.84  54.10   2  < 121>  539.705  56.780                                           
 104 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   35              GSM 19:01:33      840.54  54.62   4  < 138>  530.845  56.750  57.40                                    
 105 KANTAK BOGUMIŁ                  1   45              G M 19:13:33      840.48  55.15   3  < 195>  540.891  56.720                                           
 106 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   20              G M 18:46:51      839.83  55.67   7  < 107>  518.047   0.000                                           
 107 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   23              GSM 18:46:54      839.76  56.20   8  < 176>  518.047   0.000  57.32                                    
 108 KACZYŃSKI MARIAN                3   81                  19:03:24      837.85  56.72   7  < 134>  530.697   0.000                                           
 109 WOŹNIAK JANUSZ                  1    7              G M 19:26:52      837.24  57.25  11  < 111>  549.958   0.000                                           
 110 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1    9              G M 19:25:56      837.11  57.77   8  < 149>  549.086   0.000                                           
 111 WOŹNIAK JANUSZ                  1   62                  19:27:47      836.08  58.30  12  < 125>  549.958   0.000                                           
 112 GUS MARCIN                      1   11              G M 19:26:07      835.16  58.82  39-  1-  1  547.960  56.490                                           
 113 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   11              G M 19:16:46      834.56  59.35   5  < 131>  539.767  56.460                                           
 114 PIÓR ZYGMUNT                    1   42              G M 19:33:47      834.38  59.87   2  < 128>  553.846  56.430                                           
 115 GUZ TOMASZ                      3   10              G M 19:00:17      834.02  60.40   5  < 132>  525.670  56.400                                           
 116 FIERKA PIOTR                    2    8              G M 19:17:09      833.81  60.92   3  < 120>  539.599  56.370                                           
 117 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   31              G M 19:31:12      832.99  61.45   5  < 126>  550.770  56.340                                           
 118 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   25              G M 19:34:44      832.66  61.97   3  < 169>  553.494  56.310                                           
 119 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1    2              G M 19:32:55      831.79  62.50  11-  1-  1  551.410  56.270                                           
 120 FIERKA PIOTR                    2   19              G M 19:18:48      831.69  63.03   4  < 141>  539.599  56.240                                           
 121 SZYMAŃSKI LESZEK                2   34              G M 19:18:56      831.68  63.55   3  < 160>  539.705  56.210                                           
 122 DYBICH JANUSZ                   2   40              G M 19:30:58      831.67  64.08   5  < 231>  549.705  56.180                                           
 123 TARGOWSKI GRZEGORZ              2    9              G M 19:28:10      831.62  64.60  20-  4-  4  547.341  56.150                                           
 124 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   26              G M 19:36:04      831.10  65.13   2  < 303>  553.567  56.120                                           
 125 WOŹNIAK JANUSZ                  1   34              GSM 19:32:00      830.75  65.65  13  < 144>  549.958   0.000  56.87                                    
 126 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   18              G M 19:33:18      830.35  66.18   6  < 179>  550.770   0.000                                           
 127 BARTOŁD ADAM                    1   18              G M 19:30:01      830.22  66.70   7  < 158>  547.960   0.000                                           
 128 PIÓR ZYGMUNT                    1   45              G M 19:37:43      829.46  67.23   3  < 162>  553.846  55.990                                           
 129 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   36              GSM 19:34:21      829.27  67.75   2  < 167>  550.927  55.960  56.77                                    
 130 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   15              GSM 19:20:52      829.20  68.28   7  < 143>  539.697   0.000  56.74                                    
 131 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   16              GSM 19:21:30      828.50  68.80   6  < 135>  539.767   0.000  56.72                                    
 132 GUZ TOMASZ                      3   50              GSM 19:04:55      827.94  69.33   6  < 140>  525.670   0.000  56.69                                    
 133 BUJAK SŁAWOMIR                  1    5              G M 19:37:42      827.66  69.85  22-  2-  2  552.627  55.830                                           
 134 KACZYŃSKI MARIAN                3   66                  19:12:02      826.59  70.38   8  < 139>  530.697   0.000                                           
 135 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    2              GSM 19:23:27      826.03  70.90   7  < 146>  539.767   0.000  56.61                                    
 136 PATOCKI BENEDYKT                1   32              G M 19:40:52      825.84  71.43   5  < 178>  554.026  55.740                                           
 137 LASKOWSKI STANISŁAW             3   39              GSM 19:12:53      825.73  71.95   6  < 159>  530.845   0.000  56.56                                    
 138 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   14              G M 19:13:00      825.58  72.48   5  < 180>  530.845  55.670                                           
 139 KACZYŃSKI MARIAN                3    2              GSM 19:13:10      825.13  73.00   9  < 161>  530.697   0.000  56.51                                    
 140 GUZ TOMASZ                      3   31              G M 19:07:44      824.28  73.53   7  < 147>  525.670   0.000                                           
 141 FIERKA PIOTR                    2    6              G M 19:25:36      823.06  74.05   5  < 199>  539.599  55.580                                           
 142 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    6              G M 19:15:22      822.60  74.58   3  < 191>  530.881  55.550                                           
 143 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   10              G M 19:26:32      822.04  75.11   8  < 193>  539.697   0.000                                           
 144 WOŹNIAK JANUSZ                  1   18              G M 19:39:03      822.00  75.63  14  < 148>  549.958   0.000                                           
 145 SZAMBOWSKI JANUSZ               1   13              G M 19:44:08      821.96  76.16   8-  1-  1  554.109  55.450                                           
 146 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   65                  19:26:42      821.94  76.68   8  < 151>  539.767   0.000                                           
 147 GUZ TOMASZ                      3    8              GSM 19:09:40      821.79  77.21   8  < 189>  525.670   0.000  56.31                                    
 148 WOŹNIAK JANUSZ                  1   21              G M 19:39:18      821.69  77.73  15  < 153>  549.958   0.000                                           
 149 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   22              G M 19:38:19      821.60  78.26   9  < 202>  549.086   0.000                                           
 150 BIRNA PIOTR                     3    1              GSM 19:09:30      821.40  78.78   2  < 151>  525.287  55.290  56.24                                    
 151 BIRNA PIOTR                     3   39              G M 19:09:36      821.27  79.31   3  < 157>  525.287  55.260                                           
 151 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   77                  19:27:14      821.27  79.31   9  < 164>  539.767   0.000                                           
 153 WOŹNIAK JANUSZ                  1   20              G M 19:39:57      820.89  80.36  16  < 185>  549.958   0.000                                           
 154 DYGULSKI TADEUSZ                1    1              G M 19:43:14      820.86  80.88   2  < 172>  552.629  55.170                                           
 155 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   35              G M 19:39:15      820.70  81.41   5          549.250  55.140                                           
 156 WACHOWSKI ROMAN                 2    5              G M 19:29:31      820.66  81.93  32-  3-  3  541.236  55.110                                           
 157 BIRNA PIOTR                     3   25              G M 19:10:40      819.91  82.46   4  < 216>  525.287  55.070                                           
 158 BARTOŁD ADAM                    1   19              G M 19:38:35      819.58  82.98   8  < 209>  547.960   0.000                                           
 159 LASKOWSKI STANISŁAW             3   26              G M 19:17:47      819.48  83.51   7  < 165>  530.845   0.000                                           
 160 SZYMAŃSKI LESZEK                2   37              G M 19:28:48      819.22  84.03   4  < 177>  539.705  54.980                                           
 161 KACZYŃSKI MARIAN                3   27              G M 19:17:52      819.15  84.56  10  < 162>  530.697   0.000                                           
 162 KACZYŃSKI MARIAN                3   17              GSM 19:17:58      819.02  85.08  11  < 166>  530.697   0.000  55.93                                    
 162 PIÓR ZYGMUNT                    1   37              G M 19:46:14      819.02  85.08   4  < 235>  553.846  54.920                                           
 164 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   51                  19:29:06      818.95  86.13  10  < 184>  539.767   0.000                                           
 165 LASKOWSKI STANISŁAW             3   12              G M 19:18:24      818.70  86.66   8  < 215>  530.845   0.000                                           
 166 KACZYŃSKI MARIAN                3   23              GSM 19:18:31      818.32  87.18  12  < 168>  530.697   0.000  55.83                                    
 167 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   12              G M 19:43:24      818.13  87.71   3  < 246>  550.927  54.760                                           
 168 KACZYŃSKI MARIAN                3   52                  19:18:59      817.74  88.24  13  < 173>  530.697   0.000                                           
 169 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1    1              G M 19:47:31      816.95  88.76   4  < 170>  553.494  54.690                                           
 170 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2   25              G M 19:40:33      816.81  89.29   2  < 238>  547.712  54.660                                           
 170 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   26              G M 19:47:38      816.81  89.29   5  < 196>  553.494  54.660                                           
 172 DYGULSKI TADEUSZ                1   10              G M 19:47:57      815.15  90.34   3  < 230>  552.629  54.600                                           
 173 KACZYŃSKI MARIAN                3   19              G M 19:21:12      814.95  90.86  14  < 175>  530.697   0.000                                           
 174 DOERING KAZIMIERZ               3   29              GSM 19:21:43      814.71  91.39   2  < 192>  530.958  54.540  55.63                                    
 175 KACZYŃSKI MARIAN                3    5              G M 19:21:32      814.54  91.91  15  < 186>  530.697   0.000                                           
 176 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    2              GSM 19:06:27      813.96  92.44   9  < 241>  518.047   0.000  55.58                                    
 177 SZYMAŃSKI LESZEK                2   40              G M 19:33:04      813.95  92.96   5  < 201>  539.705  54.440                                           
 178 PATOCKI BENEDYKT                1   27              G M 19:50:45      813.85  93.49   6  < 181>  554.026  54.410                                           
 179 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   34              G M 19:46:49      813.77  94.01   7  < 183>  550.770   0.000                                           
 180 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3    3              G M 19:22:21      813.74  94.54   6  < 363>  530.845   0.000                                           
 181 PATOCKI BENEDYKT                1   36              G M 19:50:56      813.63  95.06   7  < 225>  554.026   0.000                                           
 182 ŻYGOWSKI ZDZISŁAW               1    7              G M 19:48:41      812.82  95.59  13-  1-  1  551.648  54.280                                           
 183 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   28              GSM 19:47:52      812.51  96.11   8  < 256>  550.770   0.000  55.40                                    
 184 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   69                  19:34:42      812.05  96.64  11  < 204>  539.767   0.000                                           
 185 WOŹNIAK JANUSZ                  1  101                  19:47:24      811.87  97.16  17  < 207>  549.958   0.000                                           
 186 KACZYŃSKI MARIAN                3   11              GSM 19:24:00      811.46  97.69  16  < 210>  530.697   0.000  55.33                                    
 187 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   51                  19:36:44      811.28  98.21   3  < 328>  540.910   0.000                                           
 188 GRDEŃ ARTUR                     3   20              GSM 19:17:33      811.27  98.74   2  < 214>  525.337  54.090  55.28                                    
 189 GUZ TOMASZ                      3   12              G M 19:17:58      811.26  99.26   9  < 206>  525.670   0.000                                           
 190 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   37              G M 19:53:01      810.72  99.79   2  < 193>  553.738  54.030                                           
 191 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   16              GSM 19:24:55      810.61 100.32   4  < 273>  530.881  54.000  55.20                                    
 192 DOERING KAZIMIERZ               3   42              G M 19:25:27      810.07 100.84   3  < 220>  530.958  53.970                                           
 193 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   20              GSM 19:36:20      809.95 101.37   9  < 212>  539.697   0.000  55.15                                    
 193 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  106                  19:53:40      809.95 101.37   3  < 205>  553.738   0.000                                           
 195 KANTAK BOGUMIŁ                  1    4              G M 19:38:24      809.23 102.42   4  < 337>  540.891  53.870                                           
 196 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   23              G M 19:54:32      808.57 102.94   6  < 200>  553.494   0.000                                           
 197 KRAUZE STANISŁAW                1    8              G M 19:48:01      808.44 103.47   3  < 270>  548.138  53.810                                           
 198 LIEC JAN                        1    3              G M 19:50:14      808.40 103.99   2  < 222>  549.901  53.780                                           
 199 FIERKA PIOTR                    2   10              G M 19:37:34      808.31 104.52   6  < 221>  539.599   0.000                                           
 200 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1    8              G M 19:54:53      808.16 105.04   7  < 219>  553.494   0.000                                           
 201 SZYMAŃSKI LESZEK                2   15              G M 19:37:52      808.10 105.57   6  < 232>  539.705   0.000                                           
 202 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1    2              G M 19:49:29      808.09 106.09  10  < 301>  549.086   0.000                                           
 203 MYKOWSKI TADEUSZ                2   15              G M 19:38:22      807.88 106.62   3  < 290>  539.959  53.620                                           
 204 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   30              G M 19:38:17      807.69 107.14  12  < 213>  539.767   0.000                                           
 205 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  109                  19:55:47      807.45 107.67   4  < 272>  553.738   0.000                                           
 206 GUZ TOMASZ                      3    5              G M 19:21:10      807.27 108.19  10  < 218>  525.670   0.000                                           
 207 WOŹNIAK JANUSZ                  1   22              G M 19:51:17      807.24 108.72  18  < 208>  549.958   0.000                                           
 208 WOŹNIAK JANUSZ                  1   77                  19:51:50      806.59 109.24  19  < 227>  549.958   0.000                                           
 209 BARTOŁD ADAM                    1   10              G M 19:49:51      806.00 109.77   9  < 211>  547.960   0.000                                           
 210 KACZYŃSKI MARIAN                3   30              G M 19:28:50      805.51 110.29  17  < 224>  530.697   0.000                                           
 211 BARTOŁD ADAM                    1   26              G M 19:50:20      805.43 110.82  10  < 253>  547.960   0.000                                           
 212 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   32              G M 19:40:44      804.64 111.34  10  < 248>  539.697   0.000                                           
 213 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   60                  19:40:58      804.46 111.87  13  < 277>  539.767   0.000                                           
 214 GRDEŃ ARTUR                     3   31              G M 19:23:46      803.55 112.39   3  < 234>  525.337  53.270                                           
 215 LASKOWSKI STANISŁAW             3   25              GSM 19:30:46      803.38 112.92   9  < 226>  530.845   0.000  54.59                                    
 216 BIRNA PIOTR                     3   22              G M 19:25:06      801.84 113.45   5  < 331>  525.287  53.210                                           
 217 TARGOWSKI GRZEGORZ              2    7              G M 19:52:37      801.83 113.97   2  < 287>  547.341  53.180                                           
 218 GUZ TOMASZ                      3   24              G M 19:26:00      801.33 114.50  11  < 264>  525.670   0.000                                           
 219 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   15              G M 20:00:47      801.26 115.02   8  < 268>  553.494   0.000                                           
 220 DOERING KAZIMIERZ               3   88                  19:32:42      801.20 115.55   4  < 314>  530.958   0.000                                           
 221 FIERKA PIOTR                    2    9              G M 19:43:47      800.85 116.07   7  < 274>  539.599   0.000                                           
 222 LIEC JAN                        1   21              G M 19:57:09      800.26 116.60   3  < 237>  549.901  53.020                                           
 223 BUJAK SŁAWOMIR                  1    1              G M 20:00:49      799.96 117.12   2          552.627  52.990                                           
 224 KACZYŃSKI MARIAN                3   10              G M 19:33:26      799.93 117.65  18  < 249>  530.697   0.000                                           
 225 PATOCKI BENEDYKT                1   26              G M 20:02:48      799.69 118.17   8  < 239>  554.026   0.000                                           
 226 LASKOWSKI STANISŁAW             3   42              G M 19:33:57      799.53 118.70  10  < 229>  530.845   0.000                                           
 227 ROGOWSKI STEFAN                 1   10              G M 20:02:46      799.11 119.22   2  < 292>  553.598  52.860                                           
 227 WOŹNIAK JANUSZ                  1   52                  19:58:13      799.11 119.22  20  < 245>  549.958   0.000                                           
 229 LASKOWSKI STANISŁAW             3   27              G M 19:34:35      798.76 120.27  11  < 262>  530.845   0.000                                           
 230 DYGULSKI TADEUSZ                1   11              G M 20:02:01      798.58 120.80   4  < 316>  552.629  52.770                                           
 231 DYBICH JANUSZ                   2   44              G M 19:58:38      798.26 121.32   6  < 283>  549.705   0.000                                           
 232 SZYMAŃSKI LESZEK                2   14              G M 19:46:20      797.99 121.85   7  < 233>  539.705   0.000                                           
 233 SZYMAŃSKI LESZEK                2    3              G M 19:46:29      797.81 122.37   8  < 243>  539.705   0.000                                           
 234 GRDEŃ ARTUR                     3    1              GSM 19:28:50      797.38 122.90   4  < 236>  525.337  52.640  54.11                                    
 235 PIÓR ZYGMUNT                    1   18              G M 20:04:55      797.00 123.42   5  < 242>  553.846  52.610                                           
 236 GRDEŃ ARTUR                     3   16              GSM 19:29:27      796.63 123.95   5  < 356>  525.337  52.580  54.06                                    
 237 LIEC JAN                        1    1              G M 20:00:18      796.61 124.47   4  < 250>  549.901  52.550                                           
 238 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2    2              G M 19:58:01      796.07 125.00   3  < 254>  547.712  52.520                                           
 239 PATOCKI BENEDYKT                1   24              G M 20:06:05      795.92 125.53   9  < 259>  554.026   0.000                                           
 240 MAZELLA JAN                     1   15              G M 20:02:42      795.91 126.05  43-  5-  5  551.324  52.450                                           
 241 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   34              G M 19:20:58      795.81 126.58  10  < 257>  518.047   0.000                                           
 242 PIÓR ZYGMUNT                    1   26              G M 20:06:06      795.64 127.10   6  < 263>  553.846   0.000                                           
 243 SZYMAŃSKI LESZEK                2   23              G M 19:48:34      795.36 127.63   9  < 244>  539.705   0.000                                           
 244 SZYMAŃSKI LESZEK                2   65                  19:48:43      795.19 128.15  10  < 265>  539.705   0.000                                           
 245 WOŹNIAK JANUSZ                  1   74                  20:01:49      794.95 128.68  21  < 296>  549.958   0.000                                           
 246 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   16              GSM 20:03:40      794.22 129.20   4          550.927  52.260  53.81                                    
 247 MAZELLA JAN                     1    2              G M 20:04:11      794.21 129.73   2  < 304>  551.324  52.230                                           
 248 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   24              G M 19:49:34      794.18 130.25  11  < 255>  539.697   0.000                                           
 249 KACZYŃSKI MARIAN                3    7              G M 19:38:47      793.53 130.78  19  < 251>  530.697   0.000                                           
 250 LIEC JAN                        1   17              G M 20:03:17      793.18 131.30   5  < 266>  549.901  52.140                                           
 251 KACZYŃSKI MARIAN                3   54                  19:39:48      792.32 131.83  20  < 252>  530.697   0.000                                           
 252 KACZYŃSKI MARIAN                3   38              G M 19:39:50      792.28 132.35  21  < 278>  530.697   0.000                                           
 253 BARTOŁD ADAM                    1   11              G M 20:01:43      792.17 132.88  11  < 260>  547.960   0.000                                           
 254 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2   16              G M 20:01:47      791.74 133.40   4          547.712  52.010                                           
 255 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   23              GSM 19:51:40      791.73 133.93  12  < 258>  539.697   0.000  53.58                                    
 256 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   22              G M 20:05:41      791.70 134.45   9  < 351>  550.770   0.000                                           
 257 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   25              G M 19:24:23      791.66 134.98  11  < 294>  518.047   0.000                                           
 258 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   14              G M 19:52:03      791.29 135.50  13  < 279>  539.697   0.000                                           
 259 PATOCKI BENEDYKT                1   34              G M 20:10:23      791.03 136.03  10  < 269>  554.026   0.000                                           
 260 BARTOŁD ADAM                    1    2              G M 20:02:46      790.97 136.55  12  < 261>  547.960   0.000                                           
 261 BARTOŁD ADAM                    1   35              G M 20:02:56      790.78 137.08  13  < 276>  547.960   0.000                                           
 262 LASKOWSKI STANISŁAW             3    6              G M 19:41:35      790.44 137.61  12  < 299>  530.845   0.000                                           
 263 PIÓR ZYGMUNT                    1   34              G M 20:11:09      789.91 138.13   7  < 282>  553.846   0.000                                           
 264 GUZ TOMASZ                      3   21              GSM 19:35:55      789.39 138.66  12  < 295>  525.670   0.000  53.36                                    
 265 SZYMAŃSKI LESZEK                2   25              G M 19:53:47      789.29 139.18  11  < 281>  539.705   0.000                                           
 266 LIEC JAN                        1   19              G M 20:06:56      789.03 139.71   6  < 339>  549.901   0.000                                           
 267 BĄBER WALDEMAR                  2   14              G M 19:55:00      787.79 140.23  14-  2-  2  539.633  51.600                                           
 268 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   49              G M 20:12:45      787.61 140.76   9          553.494   0.000                                           
 269 PATOCKI BENEDYKT                1   62                  20:14:05      786.88 141.28  11          554.026   0.000                                           
 270 KRAUZE STANISŁAW                1   24              G M 20:06:54      786.54 141.81   4  < 293>  548.138  51.510                                           
 271 BURCZYK HENRYK                  3   63                  19:45:27      786.16 142.33  65-  2-  1  531.012   0.000                                           
 272 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   26              G M 20:15:03      785.39 142.86   5  < 308>  553.738  51.440                                           
 273 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    5              G M 19:46:23      784.88 143.38   5  < 321>  530.881  51.410                                           
 274 FIERKA PIOTR                    2   17              G M 19:57:42      784.64 143.91   8  < 275>  539.599   0.000                                           
 275 FIERKA PIOTR                    2   12              G M 19:57:46      784.57 144.43   9  < 327>  539.599   0.000                                           
 276 BARTOŁD ADAM                    1    4              G M 20:08:40      784.29 144.96  14  < 318>  547.960   0.000                                           
 277 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   10              G M 19:58:16      784.24 145.48  14  < 288>  539.767   0.000                                           
 278 KACZYŃSKI MARIAN                3   35              GSM 19:46:44      784.20 146.01  22  < 286>  530.697   0.000  53.00                                    
 279 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   19              G M 19:58:23      784.01 146.53  14  < 280>  539.697   0.000                                           
 280 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   13              G M 19:58:24      783.99 147.06  15  < 306>  539.697   0.000                                           
 281 SZYMAŃSKI LESZEK                2   18              G M 19:58:29      783.90 147.58  12  < 285>  539.705   0.000                                           
 282 PIÓR ZYGMUNT                    1   20              G M 20:16:33      783.87 148.11   8  < 310>  553.846   0.000                                           
 283 DYBICH JANUSZ                   2   21              G M 20:11:51      783.22 148.63   7  < 344>  549.705   0.000                                           
 284 BURCZYK HENRYK                  3    9              GSM 19:49:20      781.67 149.16   2          531.012  51.060  52.85                                    
 285 SZYMAŃSKI LESZEK                2   26              G M 20:00:42      781.39 149.68  13  < 305>  539.705   0.000                                           
 286 KACZYŃSKI MARIAN                3    3              G M 19:49:31      780.99 150.21  23  < 307>  530.697   0.000                                           
 287 TARGOWSKI GRZEGORZ              2    4              G M 20:11:03      780.75 150.74   3  < 291>  547.341  50.970                                           
 288 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   17              G M 20:01:42      780.35 151.26  15  < 289>  539.767   0.000                                           
 289 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    1              G M 20:01:53      780.14 151.79  16  < 297>  539.767   0.000                                           
 290 MYKOWSKI TADEUSZ                2   49              G M 20:02:18      779.95 152.31   4  < 324>  539.959  50.870                                           
 291 TARGOWSKI GRZEGORZ              2   13              G M 20:11:53      779.82 152.84   4          547.341  50.840                                           
 292 ROGOWSKI STEFAN                 1    2              G M 20:20:03      779.66 153.36   3          553.598  50.810                                           
 293 KRAUZE STANISŁAW                1   18              G M 20:13:05      779.62 153.89   5          548.138  50.780                                           
 294 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   36              G M 19:34:37      779.47 154.41  12  < 300>  518.047   0.000                                           
 295 GUZ TOMASZ                      3    4              G M 19:44:52      778.92 154.94  13  < 333>  525.670   0.000                                           
 296 WOŹNIAK JANUSZ                  1   73                  20:16:34      778.35 155.46  22  < 312>  549.958   0.000                                           
 297 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   58                  20:03:29      778.34 155.99  17  < 332>  539.767   0.000                                           
 298 WACHOWSKI ROMAN                 2   27              G M 20:05:26      778.27 156.51   2  < 377>  541.236  50.620                                           
 299 LASKOWSKI STANISŁAW             3   69                  19:52:09      778.19 157.04  13  < 302>  530.845   0.000                                           
 300 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   18              G M 19:35:49      778.06 157.56  13  < 309>  518.047   0.000                                           
 301 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   10              G M 20:15:44      778.04 158.09  11  < 360>  549.086   0.000                                           
 302 LASKOWSKI STANISŁAW             3   11              G M 19:52:21      777.97 158.61  14  < 352>  530.845   0.000                                           
 303 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   17              G M 20:21:34      777.96 159.14   3          553.567  50.460                                           
 304 MAZELLA JAN                     1   11              G M 20:19:50      776.70 159.66   3  < 341>  551.324  50.430                                           
 305 SZYMAŃSKI LESZEK                2   59                  20:04:54      776.67 160.19  14  < 319>  539.705   0.000                                           
 306 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   34              G M 20:05:05      776.45 160.71  16  < 373>  539.697   0.000                                           
 307 KACZYŃSKI MARIAN                3   40              G M 19:53:56      775.95 161.24  24  < 362>  530.697   0.000                                           
 308 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   29              G M 20:23:41      775.89 161.76   6  < 317>  553.738  50.310                                           
 309 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    5              G M 19:37:46      775.79 162.29  14  < 313>  518.047   0.000                                           
 310 PIÓR ZYGMUNT                    1   35              G M 20:24:13      775.46 162.82   9  < 329>  553.846   0.000                                           
 311 PRABUCKI ZENON                  3   47              G M 19:55:11      775.07 163.34  15-  2-  2  531.063  50.210                                           
 312 WOŹNIAK JANUSZ                  1   54                  20:20:05      774.50 163.87  23  < 315>  549.958   0.000                                           
 313 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   38              G M 19:39:05      774.26 164.39  15  < 322>  518.047   0.000                                           
 314 DOERING KAZIMIERZ               3   49              G M 19:55:51      774.16 164.92   5  < 370>  530.958  50.120                                           
 315 WOŹNIAK JANUSZ                  1   35              G M 20:20:49      773.70 165.44  24  < 342>  549.958   0.000                                           
 316 DYGULSKI TADEUSZ                1   14              G M 20:24:30      773.45 165.97   5          552.629  50.050                                           
 317 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   32              G M 20:26:04      773.31 166.49   7  < 372>  553.738  50.020                                           
 318 BARTOŁD ADAM                    1   15              G M 20:18:39      773.25 167.02  15          547.960   0.000                                           
 319 SZYMAŃSKI LESZEK                2    5              G M 20:09:18      771.78 167.54  15  < 334>  539.705   0.000                                           
 320 BĄBER WALDEMAR                  2    2              G M 20:09:14      771.75 168.07   2          539.633  49.930                                           
 321 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   12              GSM 19:58:07      771.50 168.59   6  < 357>  530.881   0.000  51.92                                    
 322 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   27              G M 19:41:36      771.36 169.12  16  < 325>  518.047   0.000                                           
 323 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   53                  20:11:39      770.60 169.64  41-  2-  0  540.689   0.000                                           
 324 MYKOWSKI TADEUSZ                2   17              G M 20:10:54      770.38 170.17   5  < 330>  539.959  49.800                                           
 325 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   17              G M 19:43:12      769.53 170.69  17  < 326>  518.047   0.000                                           
 326 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   11              G M 19:43:16      769.45 171.22  18  < 376>  518.047   0.000                                           
 327 FIERKA PIOTR                    2   23              G M 20:11:22      769.35 171.74  10  < 335>  539.599   0.000                                           
 328 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   22              G M 20:13:17      769.12 172.27   4  < 340>  540.910  49.670                                           
 329 PIÓR ZYGMUNT                    1   44              G M 20:30:31      768.68 172.79  10  < 346>  553.846   0.000                                           
 330 MYKOWSKI TADEUSZ                2   54              G M 20:12:51      768.24 173.32   6  < 338>  539.959   0.000                                           
 331 BIRNA PIOTR                     3   27              G M 19:53:52      768.11 173.84   6          525.287   0.000                                           
 332 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   39              G M 20:12:48      768.02 174.37  18  < 365>  539.767   0.000                                           
 333 GUZ TOMASZ                      3   47              G M 19:54:41      767.76 174.89  14  < 335>  525.670   0.000                                           
 334 SZYMAŃSKI LESZEK                2   19              G M 20:14:06      766.52 175.42  16  < 350>  539.705   0.000                                           
 335 FIERKA PIOTR                    2   15              G M 20:14:11      766.28 175.95  11  < 349>  539.599   0.000                                           
 335 GUZ TOMASZ                      3   41              G M 19:56:00      766.28 175.95  15  < 343>  525.670   0.000                                           
 337 KANTAK BOGUMIŁ                  1    9              G M 20:16:06      766.03 177.00   5          540.891  49.390                                           
 338 MYKOWSKI TADEUSZ                2   47              G M 20:15:16      765.61 177.52   7          539.959   0.000                                           
 339 LIEC JAN                        1   20              G M 20:28:34      765.28 178.05   7          549.901   0.000                                           
 340 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   31              G M 20:17:14      764.83 178.57   5          540.910  49.290                                           
 341 MAZELLA JAN                     1    6              GSM 20:30:54      764.77 179.10   4  < 345>  551.324  49.260  51.41                                    
 342 WOŹNIAK JANUSZ                  1   32              G M 20:29:19      764.56 179.62  25  < 353>  549.958   0.000                                           
 343 GUZ TOMASZ                      3    6              G M 19:57:45      764.33 180.15  16  < 348>  525.670   0.000                                           
 344 DYBICH JANUSZ                   2   17              G M 20:29:31      763.99 180.67   8          549.705   0.000                                           
 345 MAZELLA JAN                     1    4              GSM 20:31:39      763.98 181.20   5          551.324  49.140  51.31                                    
 346 PIÓR ZYGMUNT                    1   48              G M 20:35:24      763.50 181.72  11          553.846   0.000                                           
 347 PRABUCKI ZENON                  3   12              GSM 20:05:47      763.26 182.25   2          531.063  49.070  51.26                                    
 348 GUZ TOMASZ                      3   13              G M 19:58:46      763.21 182.77  17  < 364>  525.670   0.000                                           
 349 FIERKA PIOTR                    2   28              G M 20:17:09      763.06 183.30  12          539.599   0.000                                           
 350 SZYMAŃSKI LESZEK                2   32              G M 20:17:20      763.01 183.82  17  < 361>  539.705   0.000                                           
 351 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   17              G M 20:32:01      762.82 184.35  10          550.770   0.000                                           
 352 LASKOWSKI STANISŁAW             3   21              G M 20:06:10      762.53 184.87  15  < 358>  530.845   0.000                                           
 353 WOŹNIAK JANUSZ                  1   98                  20:31:16      762.49 185.40  26          549.958   0.000                                           
 354 KREZYMON JÓZEF                  1   43              G M 20:33:07      762.46 185.92  22-  2-  2  551.345  48.850                                           
 355 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   60                  20:28:37      761.30 186.45   2          547.082   0.000                                           
 356 GRDEŃ ARTUR                     3   19              GSM 20:00:09      761.19 186.97   6  < 359>  525.337   0.000  51.03                                    
 357 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    7              G M 20:07:32      761.08 187.50   7  < 367>  530.881   0.000                                           
 358 LASKOWSKI STANISŁAW             3   64                  20:07:33      761.01 188.03  16  < 371>  530.845   0.000                                           
 359 GRDEŃ ARTUR                     3    6              GSM 20:00:44      760.55 188.55   7          525.337   0.000  50.96                                    
 360 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   20              G M 20:32:21      760.14 189.08  12          549.086   0.000                                           
 361 SZYMAŃSKI LESZEK                2   21              G M 20:20:48      759.29 189.60  18  < 375>  539.705   0.000                                           
 362 KACZYŃSKI MARIAN                3   18              G M 20:09:31      758.66 190.13  25  < 368>  530.697   0.000                                           
 363 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3    8              G M 20:10:52      757.41 190.65   7          530.845   0.000                                           
 364 GUZ TOMASZ                      3   44              G M 20:04:10      757.27 191.18  18  < 379>  525.670   0.000                                           
 365 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   22              G M 20:23:10      756.86 191.70  19  < 366>  539.767   0.000                                           
 366 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   12              G M 20:23:50      756.15 192.23  20          539.767   0.000                                           
 367 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    2              G M 20:12:07      756.12 192.75   8  < 378>  530.881   0.000                                           
 368 KACZYŃSKI MARIAN                3   41              G M 20:12:09      755.82 193.28  26  < 369>  530.697   0.000                                           
 369 KACZYŃSKI MARIAN                3   25              G M 20:12:14      755.73 193.80  27  < 381>  530.697   0.000                                           
 370 DOERING KAZIMIERZ               3   35              G M 20:12:46      755.53 194.33   6          530.958  48.350                                           
 371 LASKOWSKI STANISŁAW             3   67                  20:12:48      755.33 194.85  17          530.845   0.000                                           
 372 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   11              G M 20:43:09      755.29 195.38   8          553.738   0.000                                           
 373 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   25              G M 20:24:51      754.98 195.90  17          539.697   0.000                                           
 374 KREZYMON JÓZEF                  1    2              G M 20:41:20      753.89 196.43   2          551.345  48.220                                           
 375 SZYMAŃSKI LESZEK                2   47              G M 20:25:57      753.83 196.95  19          539.705   0.000                                           
 376 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   10              G M 19:57:24      753.63 197.48  19          518.047   0.000                                           
 377 WACHOWSKI ROMAN                 2    8              G M 20:28:24      753.39 198.00   3          541.236  48.130                                           
 378 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   18              GSM 20:14:44      753.31 198.53   9          530.881   0.000  50.48                                    
 379 GUZ TOMASZ                      3   16              G M 20:08:19      752.77 199.05  19          525.670   0.000                                           
 380 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   52                  20:29:12      751.79 199.58   2          540.689   0.000                                           
 381 KACZYŃSKI MARIAN                3   46              G M 20:16:10      751.52 200.11  28          530.697   0.000                                           
 -------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                              
 ------------------------------------------------------------------------------ Koniec Konkursów                                                                
 382 GUS MARCIN                      1    3              G M 20:40:02      750.60   0.00   2          547.960   0.000                                           
 383 GRDEŃ ARTUR                     3   57                  20:10:10      750.30   0.00   8          525.337   0.000                                           
 384 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   11              G M 20:44:32      750.04   0.00   5          550.927   0.000                                           
 385 GUZ TOMASZ                      3   26              GSM 20:12:28     8:31:34   0.00  20          525.670   0.000  50.30                                    
 386 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   58                  20:33:39     8:32:26   0.00   6          540.910   0.000                                           
 387 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   11              G M 20:32:03     8:32:27   0.00  18          539.697   0.000                                           
 388 FIERKA PIOTR                    2    2              G M 20:32:06     8:32:38   0.00  13          539.599   0.000                                           
 389 JELIŃSKI ADAM                   1   50              G M 20:51:03     8:33:00   0.00  36-  0-  0  553.538   0.000                                           
 390 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   24              G M 20:52:36     8:34:37   0.00  10          553.494   0.000                                           
 391 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    8              G M 20:23:02     8:35:11   0.00  10          530.881   0.000                                           
 392 GRDEŃ ARTUR                     3   25              G M 20:16:12     8:35:45   0.00   9          525.337   0.000                                           
 393 BURCZYK HENRYK                  3    6              G M 20:24:12     8:36:11   0.00   3          531.012   0.000                                           
 394 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1    9              G M 20:53:02     8:36:17   0.00   3          552.565   0.000                                           
 395 MYKOWSKI TADEUSZ                2   55                  20:36:26     8:36:29   0.00   8          539.959   0.000                                           
 396 GUZ TOMASZ                      3   14              G M 20:17:43     8:36:49   0.00  21          525.670   0.000                                           
 397 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   19              G M 20:24:55     8:37:05   0.00  11          530.881   0.000                                           
 398 PRABUCKI ZENON                  3   50              GSM 20:25:25     8:37:20   0.00   3          531.063   0.000  49.97                                    
 399 KACZYŃSKI MARIAN                3   29              G M 20:25:01     8:37:25   0.00  29          530.697   0.000                                           
 400 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   29              G M 20:08:12     8:37:28   0.00  20          518.047   0.000                                           
 401 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1    8              G M 20:54:23     8:37:38   0.00   4          552.565   0.000                                           
 402 MYKOWSKI TADEUSZ                2   35              G M 20:37:37     8:37:40   0.00   9          539.959   0.000                                           
 403 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1    4              G M 20:54:28     8:37:43   0.00   5          552.565   0.000                                           
 404 BARTOŁD ADAM                    1    6              G M 20:48:33     8:37:56   0.00  16          547.960   0.000                                           
 405 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   67                  20:25:48     8:37:58   0.00  12          530.881   0.000                                           
 406 DOERING KAZIMIERZ               3   39              GSM 20:26:24     8:38:28   0.00   7          530.958   0.000  49.77                                    
 407 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    9              G M 20:26:27     8:38:37   0.00  13          530.881   0.000                                           
 408 WOŹNIAK JANUSZ                  1   71                  20:52:17     8:39:01   0.00  27          549.958   0.000                                           
 409 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   34              G M 20:26:53     8:39:05   0.00   8          530.845   0.000                                           
 410 PATOCKI BENEDYKT                1   31              G M 20:58:05     8:39:23   0.00  12          554.026   0.000                                           
 411 KACZYŃSKI MARIAN                3   16              G M 20:28:09     8:40:33   0.00  30          530.697   0.000                                           
 412 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   12              G M 20:12:14     8:41:30   0.00  21          518.047   0.000                                           
 413 PIÓR ZYGMUNT                    1   47              G M 20:59:59     8:41:31   0.00  12          553.846   0.000                                           
 414 WACHOWSKI ROMAN                 2   16              G M 20:43:18     8:41:39   0.00   4          541.236   0.000                                           
 415 FIERKA PIOTR                    2   14              G M 20:41:40     8:42:12   0.00  14          539.599   0.000                                           
 416 DOERING KAZIMIERZ               3   63                  20:30:14     8:42:17   0.00   8          530.958   0.000                                           
 417 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   25              G M 20:43:48     8:42:53   0.00   3          540.689   0.000                                           
 418 GUZ TOMASZ                      3   45              G M 20:24:06     8:43:13   0.00  22          525.670   0.000                                           
 419 GUZ TOMASZ                      3   36              G M 20:24:10     8:43:16   0.00  23          525.670   0.000                                           
 420 BURCZYK HENRYK                  3   11              G M 20:31:37     8:43:36   0.00   4          531.012   0.000                                           
 421 WOŹNIAK JANUSZ                  1   80                  20:57:23     8:44:07   0.00  28          549.958   0.000                                           
 422 BIRNA PIOTR                     3   28              G M 20:25:04     8:44:41   0.00   7          525.287   0.000                                           
 423 GRDEŃ ARTUR                     3   22              G M 20:25:12     8:44:45   0.00  10          525.337   0.000                                           
 424 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2    1              G M 20:55:08     8:44:51   0.00   5          547.712   0.000                                           
 425 MAZELLA JAN                     1   39              G M 21:00:28     8:45:22   0.00   6          551.324   0.000                                           
 426 GUS MARCIN                      1    4              G M 20:55:59     8:45:22   0.00   3          547.960   0.000                                           
 427 WOŹNIAK JANUSZ                  1   41              G M 21:00:34     8:47:17   0.00  29          549.958   0.000                                           
 428 PATOCKI BENEDYKT                1    9              G M 21:06:26     8:47:44   0.00  13          554.026   0.000                                           
 429 PIÓR ZYGMUNT                    1   21              G M 21:08:02     8:49:34   0.00  13          553.846   0.000                                           
 430 KACZYŃSKI MARIAN                3   57                  20:37:43     8:50:07   0.00  31          530.697   0.000                                           
 431 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    7              G M 20:20:52     8:50:08   0.00  22          518.047   0.000                                           
 432 FIERKA PIOTR                    2   30              G M 20:50:17     8:50:49   0.00  15          539.599   0.000                                           
 433 LASKOWSKI STANISŁAW             3   33              G M 20:41:38     8:53:50   0.00  18          530.845   0.000                                           
 434 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    4              G M 20:53:37     8:53:56   0.00  21          539.767   0.000                                           
 435 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   13              G M 21:12:16     8:54:16   0.00  11          553.494   0.000                                           
 436 KACZYŃSKI MARIAN                3    9              G M 20:42:04     8:54:28   0.00  32          530.697   0.000                                           
 437 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   13              G M 20:26:08     8:55:24   0.00  23          518.047   0.000                                           
 438 WOŹNIAK JANUSZ                  1   92                  21:09:08     8:55:52   0.00  30          549.958   0.000                                           
 439 LIEC JAN                        1   42              G M 21:11:44     8:58:32   0.00   8          549.901   0.000                                           
 440 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   28              G M 20:48:56     9:01:05   0.00  14          530.881   0.000                                           
 441 BĄBER WALDEMAR                  2   24              G M 21:01:27     9:01:56   0.00   3          539.633   0.000                                           
 442 MYKOWSKI TADEUSZ                2   59              G M 21:04:32     9:04:35   0.00  10          539.959   0.000                                           
 443 WOŹNIAK JANUSZ                  1   29              G M 21:18:55     9:05:38   0.00  31          549.958   0.000                                           
 444 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    4              G M 21:20:54     9:06:32   0.00  11          550.770   0.000                                           
 445 BĄBER WALDEMAR                  2   29              G M 21:06:11     9:06:40   0.00   4          539.633   0.000                                           
 446 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   14              G M 21:10:43     9:11:02   0.00  22          539.767   0.000                                           
 447 GUZ TOMASZ                      3    7              G M 20:58:04     9:17:10   0.00  24          525.670   0.000                                           
 448 FIERKA PIOTR                    2   25              G M 21:19:03     9:19:35   0.00  16          539.599   0.000                                           
 449 KACZYŃSKI MARIAN                3   28              G M 21:09:23     9:21:47   0.00  33          530.697   0.000                                           
 450 GRDEŃ ARTUR                     3   36              G M 21:03:01     9:22:34   0.00  11          525.337   0.000                                           
 451 LASKOWSKI STANISŁAW             3    8              G M 21:10:45     9:22:58   0.00  19          530.845   0.000                                           
 452 GUZ TOMASZ                      3   22              G M 21:04:38     9:23:44   0.00  25          525.670   0.000                                           
 453 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   20              G M 21:12:24     9:24:37   0.00   9          530.845   0.000                                           
 454 KACZYŃSKI MARIAN                3    4              G M 21:16:33     9:28:57   0.00  34          530.697   0.000                                           
 455 KACZYŃSKI MARIAN                3   44              G M 21:16:38     9:29:02   0.00  35          530.697   0.000                                           
 456 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   46              G M 21:30:02     9:29:07   0.00   4          540.689   0.000                                           
 457 SZYMAŃSKI LESZEK                2   16              G M 21:33:27     9:33:50   0.00  20          539.705   0.000                                           
 458 KACZYŃSKI MARIAN                3    1              G M 21:41:00     9:53:24   0.00  36          530.697   0.000                                           
 459 GUZ TOMASZ                      3   48              G M 21:39:53     9:58:59   0.00  26          525.670   0.000                                           
 460 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   22              G M  4:32:42  2  -7:15:17   0.00  12          553.494   0.000                                          
 461 RYDZEWSKI LESZEK                1   27              G M  4:39:08  2  -7:22:59   0.00  24-  0-  0  553.595   0.000                                          
 462 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   16              G M  4:46:48  2  -7:29:17   0.00   4          553.567   0.000                                          
 463 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   33              G M  4:51:27  2  -7:34:52   0.00   9          553.738   0.000                                          
 464 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   19              G M  4:57:35  2  -7:40:31   0.00   5          553.567   0.000                                          
 465 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   19              G M  4:53:52  2  -7:42:15   0.00  13          549.086   0.000                                          
 466 MAZELLA JAN                     1    5              G M  4:58:16  2  -7:44:50   0.00   7          551.324   0.000                                          
 467 PATOCKI BENEDYKT                1    6              G M  5:06:54  2  -7:49:48   0.00  14          554.026   0.000                                          
 468 DYGULSKI TADEUSZ                1   18              G M  5:05:13  2  -7:49:37   0.00   6          552.629   0.000                                          
 469 MAZELLA JAN                     1   35              GSM  5:08:02  2  -7:53:04   0.00   8          551.324   0.000  48.18                                   
 470 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1    1              G M  5:12:12  2  -7:56:33   0.00   6          552.565   0.000                                          
 471 DYGULSKI TADEUSZ                1    7              G M  5:15:32  2  -7:59:19   0.00   7          552.629   0.000                                          
 472 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   82                   5:20:48  2  -6:03:31   0.00  10          553.738   0.000                                          
 473 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   35              G M  5:15:27  2  -6:04:40   0.00  14          549.086   0.000                                          
 474 ARMATOWSKI DARIUSZ              1   24              G M  5:21:37  2  -6:10:22   0.00  32-  0-  0  548.979   0.000                                          
 475 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1    4              G M  5:31:00  2  -6:13:19   0.00  11          553.738   0.000                                          
 476 DYGULSKI TADEUSZ                1   23              G M  5:29:44  2  -6:13:07   0.00   8          552.629   0.000                                          
 -------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów 1:4                                                                
 477 LIEC JAN                        1   14              G M  5:27:03  2  -6:14:09   0.00   9          549.901   0.000                                          
 478 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   16              G M  5:26:09  2  -6:15:58   0.00  15          549.086   0.000                                          
 479 PATOCKI BENEDYKT                1    3              G M  5:38:25  2  -6:20:17   0.00  15          554.026   0.000                                          
 480 GUS MARCIN                      1   49              G M  5:30:39  2  -6:21:58   0.00   4          547.960   0.000                                          
 481 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   30              G M  5:32:50  2  -6:21:17   0.00  16          549.086   0.000                                          
 482 JELIŃSKI ADAM                   1   52                   5:40:51  2  -6:23:12   0.00   2          553.538   0.000                                          
 483 KREZYMON JÓZEF                  1   17              G M  5:45:09  2  -6:31:59   0.00   3          551.345   0.000                                          
 484 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   12              G M  5:46:58  2  -6:31:47   0.00   7          552.565   0.000                                          
 485 JELIŃSKI ADAM                   1   41              G M  5:48:17  2  -6:31:46   0.00   3          553.538   0.000                                          
 486 MAZELLA JAN                     1   31              G M  5:45:59  2  -6:31:07   0.00   9          551.324   0.000                                          
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 27.05.18 BAD OLDESLOE                             
            Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 1]                           
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 WOŹNIAK         JANUSZ          1    88    5    26   295.08     
              2 GUZ             TOMASZ          3    52    5    19   294.14     
              3 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    32    5    12   294.00     
              4 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    45    5    17   293.99     
              5 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    39    5    19   293.78     
              6 KACZYŃSKI       MARIAN          3    47    5    28   293.22     
              7 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    38    5    10   291.41     
              8 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    57    5    20   290.99     
              9 DYBICH          JANUSZ          2    32    5     8   290.43     
             10 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    45    5    17   290.33     
             11 BARTOŁD         ADAM            1    39    5    15   288.67     
             12 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    39    5     5   288.61     
             13 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    41    5     7   286.27     
             14 FIERKA          PIOTR           2    30    5    12   285.09     
             15 PATOCKI         BENEDYKT        1    50    5    11   283.83     
             16 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    59    5    19   280.10     
             17 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    33    5     9   279.98     
             18 PIÓR            ZYGMUNT         1    42    5    11   279.22     
             19 BIRNA           PIOTR           3    32    5     6   278.80     
             20 KANTAK          BOGUMIŁ         1    33    5     5   278.02     
             21 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    45    5     9   275.59     
             22 GRDEŃ           ARTUR           3    32    5     7   272.42     
             23 DYGULSKI        TADEUSZ         1    26    5     5   271.80     
             24 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    32    5     7   271.26     
             25 KRAUZE          STANISŁAW       1    31    5     5   271.08     
             26 LIEC            JAN             1    42    5     7   271.05     
             27 DOERING         KAZIMIERZ       3    29    5     6   264.93     
             28 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    66    5     8   263.72     
             29 MAZELLA         JAN             1    43    5     5   253.51     
             30 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    21    4     4   222.60     
             31 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    23    4     4   217.48     
             32 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2    40    4     5   214.32     
             33 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    20    4     4   211.14     
             34 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    50    3     3   165.54     
             35 ROGOWSKI        STEFAN          1    24    3     3   162.19     
             36 WACHOWSKI       ROMAN           2    32    3     3   153.86     
             37 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    31    2     2   117.15     
             38 BUJAK           SŁAWOMIR        1    22    2     2   108.82     
             39 BĄBER           WALDEMAR        2    14    2     2   101.53     
             40 PRABUCKI        ZENON           3    15    2     2    99.28     
             41 KREZYMON        JÓZEF           1    22    2     2    97.07     
             42 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    30    1     2    58.55     
             43 GUS             MARCIN          1    39    1     1    56.49     
             44 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    11    1     1    56.27     
             45 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1     8    1     1    55.45     
             46 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    13    1     1    54.28     
             47 BURCZYK         HENRYK          3    65    1     2    51.06     
             48 GRABOWSKI       STANISŁAW       1     8    0     0     0.00     
             49 JELIŃSKI        ADAM            1    36    0     0     0.00     
             50 KORDECKI        GRZEGORZ        1     7    0     0     0.00     
             51 RYDZEWSKI       LESZEK          1    24    0     0     0.00     
             52 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    32    0     0     0.00     
             53 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    41    0     2     0.00     
             54 KOLASKA         ANDRZEJ         2     8    0     0     0.00     
             55 SZYCA           JÓZEF           2     9    0     0     0.00     
             56 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2    11    0     0     0.00     
             57 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3    18    0     0     0.00     
             58 DAMPS           ZBIGNIEW        3    11    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 1]                                     
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │Wkł.%│
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘
    1    1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5   25    833.62  42.1
    2    4 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5  5   25    830.78  30.6
    3    2 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5  5  5  5   25    828.77  30.3
    4    5 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5   25    821.14  32.6
    5    6 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5   25    818.83  23.4
    6   10 BARTOŁD         ADAM            1  5  5  5  5  5   25    815.54  32.4
    7   12 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5   25    811.50  31.2
    8   14 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5   25    810.82  41.5
    9   11 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5   25    809.62  30.5
   10   16 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5   25    808.43  28.9
   11    9 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5   25    806.40  31.9
   12    8 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5  5  5   25    806.05  25.7
   13    7 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5  5   25    798.68  33.2
   14   19 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5  5   25    796.85  18.8
   15   15 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5  5  5  5   25    795.16  25.8
   16   17 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5   25    779.92  16.1
   17   21 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  3  5  5  5  5   23    778.24  31.4
   18   22 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  4  5  5  5   24    772.73  17.2
   19    3 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5  4   24    751.56  32.1
   20   25 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  3  4  5  5   22    733.01  21.2
   21   26 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  4  4  5  5   23    732.87  17.0
   22   28 GRDEŃ           ARTUR           3  4  5  5  4  5   23    721.05  17.9
   23   27 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5  5  4  5   24    716.21  15.6
   24   29 LIEC            JAN             1  5  4  3  5  5   22    688.98  13.7
   25   36 FIERKA          PIOTR           2  1  3  5  5  5   19    663.86  14.0
   26   20 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5  5  5  3   23    655.47  16.6
   27   33 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5  3  4  4   21    615.53  14.1
   28   34 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  5  5  4  4   20    608.70  16.7
   29   38 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  3  5  2  5   20    606.81  17.1
   30   13 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5  1   21    579.80  20.9
   31   41 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  3  5  3  5   17    575.42  11.0
   32   23 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4  2   21    570.65  22.8
   33   18 GUS             MARCIN          1  5  5  5  5  1   21    560.21  15.7
   34   24 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5  5  4  1   20    516.02  27.4
   35   31 KREZYMON        JÓZEF           1  4  5  3  5  2   19    512.15  14.2
   36   39 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  3  5  1  3   17    479.87  15.3
   37   49 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  1  2  5   13    456.63  15.1
   38   46 MAZELLA         JAN             1  5  1  1  2  5   14    455.84   8.8
   39   44 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  4  1  4  1  4   14    434.20   5.4
   40   40 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5  3  3  2   15    419.93   8.2
   41   30 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  3  3  5  5  0   16    417.16   8.5
   42   32 SUROWIECKI      MAREK           2  5  0  5  5 --   15    412.76  12.3
   43   53 PATOCKI         BENEDYKT        1  3  0  0  2  5   10    404.69   7.1
   44   42 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  2  3  2  2   14    388.21  11.2
   45   35 SZYCA           JÓZEF           2  5  5  5  2  0   17    385.71  13.7
   46   37 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 -- --   15    347.33  57.5
   47   48 PRABUCKI        ZENON           3  3  5  1  1  2   12    295.34  10.5
   48   47 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1  1  2  1   10    254.32  13.9
   49   43 GZELA           ANDRZEJ         1 --  2  3  4 --    9    252.33  11.1
   50   59 WACHOWSKI       ROMAN           2  2  0  0  1  3    6    222.86   2.9
   51   45 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  0  1  0   11    211.95   6.6
   52   50 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  5  0  2  1  0    8    169.21   5.6
   53   51 GÓRSKI          JAN             1  3 --  1  2 --    6    155.77  10.5
   54   56 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2  1  1  1    5    149.86   9.8
   55   52 DAMPS           ZBIGNIEW        3  2  2  0  2  0    6    138.77   7.1
   56   57 BURCZYK         HENRYK          3  2  2 --  0  1    5    122.41   3.4
   57   54 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  1  2  1  1  0    5    109.14   3.6
   58   55 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  3 --  0  0    6    105.34   8.8
   59   58 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --  0  0  0    4     69.12   4.7
   60   60 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 -- --    3     61.00   5.3
   61   61 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  1  0    1     33.20   0.5
   62   62 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0 --    1     16.84   0.8
   63   63 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --  0  0  0    0      0.00   0.0
   64   64 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0
   65   65 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0  0    0      0.00   0.0

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 27.05.18 BAD OLDESLOE                             
            Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 2]                    
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 WOŹNIAK         JANUSZ          1    88    5    26   296.12     
              2 GUZ             TOMASZ          3    52    5    19   294.14     
              3 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    32    5    12   294.00     
              4 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    45    5    17   293.99     
              5 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    39    5    19   293.78     
              6 KACZYŃSKI       MARIAN          3    47    5    28   293.22     
              7 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    38    5    10   291.41     
              8 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    57    5    20   290.99     
              9 BARTOŁD         ADAM            1    39    5    15   290.85     
             10 DYBICH          JANUSZ          2    32    5     8   290.43     
             11 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    45    5    17   290.33     
             12 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    39    5     5   288.61     
             13 PATOCKI         BENEDYKT        1    50    5    11   286.61     
             14 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    41    5     7   286.27     
             15 FIERKA          PIOTR           2    30    5    12   285.09     
             16 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    59    5    19   280.10     
             17 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    33    5     9   279.98     
             18 PIÓR            ZYGMUNT         1    42    5    11   279.22     
             19 BIRNA           PIOTR           3    32    5     6   278.80     
             20 KANTAK          BOGUMIŁ         1    33    5     5   278.02     
             21 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    45    5     9   275.59     
             22 GRDEŃ           ARTUR           3    32    5     7   272.42     
             23 DYGULSKI        TADEUSZ         1    26    5     5   271.80     
             24 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    32    5     7   271.26     
             25 KRAUZE          STANISŁAW       1    31    5     5   271.08     
             26 LIEC            JAN             1    42    5     7   271.05     
             27 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    66    5     8   270.89     
             28 DOERING         KAZIMIERZ       3    29    5     6   269.66     
             29 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2    40    5     5   268.45     
             30 MAZELLA         JAN             1    43    5     5   253.51     
             31 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    21    4     4   222.60     
             32 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    23    4     4   217.48     
             33 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    20    4     4   211.14     
             34 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    50    3     3   165.54     
             35 ROGOWSKI        STEFAN          1    24    3     3   162.19     
             36 WACHOWSKI       ROMAN           2    32    3     3   153.86     
             37 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    31    2     2   117.15     
             38 BUJAK           SŁAWOMIR        1    22    2     2   108.82     
             39 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    30    2     2   107.37     
             40 BURCZYK         HENRYK          3    65    2     2   102.53     
             41 BĄBER           WALDEMAR        2    14    2     2   101.53     
             42 PRABUCKI        ZENON           3    15    2     2    99.28     
             43 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    41    2     2    97.86     
             44 KREZYMON        JÓZEF           1    22    2     2    97.07     
             45 GUS             MARCIN          1    39    1     1    56.49     
             46 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    11    1     1    56.27     
             47 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1     8    1     1    55.45     
             48 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    13    1     1    54.28     
             49 SZYCA           JÓZEF           2     9    0     0     0.00     
             50 JELIŃSKI        ADAM            1    36    0     0     0.00     
             51 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    32    0     0     0.00     
             52 DAMPS           ZBIGNIEW        3    11    0     0     0.00     
             53 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3    18    0     0     0.00     
             54 KOLASKA         ANDRZEJ         2     8    0     0     0.00     
             55 GRABOWSKI       STANISŁAW       1     8    0     0     0.00     
             56 RYDZEWSKI       LESZEK          1    24    0     0     0.00     
             57 KORDECKI        GRZEGORZ        1     7    0     0     0.00     
             58 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2    11    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 2]                              
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │Wkł.%│
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘
    1    1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5   25    838.02  42.1
    2    3 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5  5  5  5   25    832.77  30.3
    3    4 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5  5   25    831.19  30.6
    4    6 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5  5   25    822.96  32.6
    5    7 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5   25    822.16  23.4
    6    5 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5   25    821.81  31.2
    7   13 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5   25    819.24  28.9
    8    8 BARTOŁD         ADAM            1  5  5  5  5  5   25    819.19  32.4
    9   15 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5   25    815.67  41.5
   10    2 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5  5   25    809.93  32.1
   11   12 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5   25    809.62  30.5
   12    9 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5  5  5   25    806.89  25.7
   13   11 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5   25    806.40  31.9
   14   19 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5  5   25    799.73  18.8
   15   10 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5  5   25    798.97  33.2
   16   16 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5  5  5  5   25    796.20  25.8
   17   21 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  4  5  5  5  5   24    794.71  31.4
   18   24 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5  5  5  5   25    791.80  17.2
   19   17 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5   25    789.40  16.1
   20   18 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5   25    779.63  17.1
   21   23 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  4  5  5  5   24    778.06  21.2
   22   20 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5  5  5  5   25    774.32  15.6
   23   27 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  5  4  5  5   24    749.83  17.0
   24   30 GRDEŃ           ARTUR           3  4  5  5  4  5   23    724.38  17.9
   25   31 LIEC            JAN             1  5  5  3  5  5   23    710.34  13.7
   26   36 FIERKA          PIOTR           2  2  3  5  5  5   20    686.88  14.0
   27   25 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5  5  5  3   23    659.20  16.6
   28   35 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5  3  5  4   22    648.32  14.1
   29   14 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5  2   22    629.95  20.9
   30   37 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  5  5  4  4   20    608.70  16.7
   31   26 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  4  5  5  5  2   21    579.90   8.5
   32   41 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  3  5  3  5   17    575.42  11.0
   33   28 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4  2   21    570.65  22.8
   34   22 GUS             MARCIN          1  5  5  5  5  1   21    560.21  15.7
   35   43 MAZELLA         JAN             1  5  2  1  4  5   17    544.30   8.8
   36   33 KREZYMON        JÓZEF           1  5  5  3  5  2   20    531.12  14.2
   37   29 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5  5  4  1   20    516.02  27.4
   38   42 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  5  1  5  2  4   17    514.20   5.4
   39   46 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  1  3  5   14    490.98  15.1
   40   39 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  3  5  1  3   17    479.87  15.3
   41   50 PATOCKI         BENEDYKT        1  5  1  0  2  5   13    459.99   7.1
   42   32 SUROWIECKI      MAREK           2  5  1  5  5 --   16    438.74  12.3
   43   34 SZYCA           JÓZEF           2  5  5  5  3  0   18    429.19  13.7
   44   40 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5  3  3  2   15    419.93   8.2
   45   44 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  2  3  2  2   14    388.21  11.2
   46   38 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 -- --   15    348.97  57.5
   47   49 PRABUCKI        ZENON           3  3  5  1  1  2   12    295.34  10.5
   48   48 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1  1  2  1   10    254.32  13.9
   49   45 GZELA           ANDRZEJ         1 --  2  3  4 --    9    252.33  11.1
   50   58 WACHOWSKI       ROMAN           2  3  0  0  1  3    7    241.11   2.9
   51   47 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  0  1  0   11    211.95   6.6
   52   55 BURCZYK         HENRYK          3  2  4 --  0  2    8    209.71   3.4
   53   51 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  5  0  2  1  0    8    169.21   5.6
   54   52 GÓRSKI          JAN             1  3 --  1  2 --    6    155.77  10.5
   55   57 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2  1  1  1    5    149.86   9.8
   56   53 DAMPS           ZBIGNIEW        3  2  2  0  2  0    6    138.77   7.1
   57   54 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  1  3  1  1  0    6    126.37   3.6
   58   56 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  3 --  0  0    6    105.34   8.8
   59   59 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --  0  0  0    4     69.12   4.7
   60   60 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 -- --    3     61.00   5.3
   61   61 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  1  0    1     33.20   0.5
   62   62 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0 --    1     16.84   0.8
   63   63 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --  0  0  0    0      0.00   0.0
   64   64 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0
   65   65 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0  0    0      0.00   0.0

 
                                                                                                                                                                
                       Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [2]                                                                                          
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                                  Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,                                                                                                    
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   21             G  1   5     82.920  1401.993                                                                       
        2 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   14             G  0   5    147.390  1238.694                                                                       
        3 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   20             G  1   5    162.990  1347.438                                                                       
        4 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ       2   16             G  0   5    176.000  1356.083                                                                       
        5 GUZ             TOMASZ         3   43             G  0   5    290.510  1279.499                                                                       
        6 GRDEŃ           ARTUR          3    1             G  1   5    293.010  1276.175                                                                       
        7 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   32             G  1   5    368.110  1347.438                                                                       
        8 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    8             G  0   5    417.440  1347.438                                                                       
        9 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   19             G  0   5    432.530  1347.438                                                                       
       10 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   15             G  1   5    461.510  1348.787                                                                       
       11 KACZYŃSKI       MARIAN         3   23             G  1   5    471.900  1303.991                                                                       
       12 DYBICH          JANUSZ         2   17             G  0   5    490.210  1398.490                                                                       
       13 BARTOŁD         ADAM           1   30             G  0   5    515.450  1387.611                                                                       
       14 LIEC            JAN            1   17             G  0   5    526.380  1397.664                                                                       
       15 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   54             G  1   5    539.160  1348.787                                                                       
       16 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   15             G  0   4    115.190  1223.938