- strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 27.05.18 BAD OLDESLOE                             
            Sekcja NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 3]                            
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 WOŹNIAK         JANUSZ          1    88    5    31   296.25     
              2 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    32    5    14   294.48     
              3 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    38    5    11   291.94     
              4 BARTOŁD         ADAM            1    39    5    16   288.89     
              5 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    39    5     5   288.83     
              6 PATOCKI         BENEDYKT        1    50    5    14   284.38     
              7 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    33    5    12   281.02     
              8 KANTAK          BOGUMIŁ         1    33    5     5   280.64     
              9 PIÓR            ZYGMUNT         1    42    5    13   280.58     
             10 DYGULSKI        TADEUSZ         1    26    5     7   274.47     
             11 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    21    5     5   274.16     
             12 LIEC            JAN             1    42    5     8   273.71     
             13 KRAUZE          STANISŁAW       1    31    5     5   273.15     
             14 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    66    5    10   267.10     
             15 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    31    5     6   266.92     
             16 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    50    5     5   264.12     
             17 MAZELLA         JAN             1    43    5     8   259.06     
             18 ROGOWSKI        STEFAN          1    24    3     3   163.93     
             19 GUS             MARCIN          1    39    3     3   156.19     
             20 BUJAK           SŁAWOMIR        1    22    2     2   109.46     
             21 KREZYMON        JÓZEF           1    22    2     2   100.77     
             22 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    11    1     1    56.32     
             23 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1     8    1     1    55.68     
             24 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    13    1     1    54.73     
             25 JELIŃSKI        ADAM            1    36    1     1    50.10     
             26 RYDZEWSKI       LESZEK          1    24    1     1    48.76     
             27 GRABOWSKI       STANISŁAW       1     8    0     0     0.00     
             28 KORDECKI        GRZEGORZ        1     7    0     0     0.00     
             29 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    32    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Sekcja NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 3]                                      
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │Wkł.%│
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘
    1    1 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5  5  5  5   25    835.87  32.8
    2    2 BARTOŁD         ADAM            1  5  5  5  5  5   25    825.70  37.0
    3    4 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5   25    821.47  31.6
    4    6 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5   25    819.67  34.4
    5    3 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5   25    816.90  37.0
    6    5 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5  5  5  5   25    805.77  27.1
    7    7 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  5  5  5  5   25    801.05  24.6
    8   10 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5  5  5  5   25    798.53  19.7
    9    9 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5  5  5  5   25    768.43  22.4
   10   12 LIEC            JAN             1  5  5  4  5  5   24    741.39  14.1
   11   13 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5  5  4  5   24    728.89  17.9
   12    8 GUS             MARCIN          1  5  5  5  5  3   23    672.45  18.3
   13   15 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  2  5   22    653.74  19.0
   14   16 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  5  5  4  5   20    651.76  16.9
   15   19 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  3  4  2  5   19    586.59  14.6
   16   14 KREZYMON        JÓZEF           1  4  5  4  5  2   20    549.33  15.4
   17   11 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5  5  4  1   20    527.46  27.4
   18   17 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  5  5  1  3   19    522.63  14.2
   19   24 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  2  2  5   14    488.05  15.1
   20   25 MAZELLA         JAN             1  5  1  1  2  5   14    464.28  10.1
   21   26 PATOCKI         BENEDYKT        1  3  3  0  2  5   13    454.56   9.5
   22   18 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5  3  3  2   15    430.08   9.9
   23   21 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  2  1  1   14    316.83   9.3
   24   22 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1  2  2  1   11    283.65  15.2
   25   20 GZELA           ANDRZEJ         1 --  3  3  4 --   10    275.28  12.3
   26   23 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  3  0  4  2  0    9    222.43   5.6
   27   27 GÓRSKI          JAN             1  3 --  1  2 --    6    158.19  10.5
   28   28 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2  1  1  1    5    152.89   9.8
   29   29 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --  1  0  0    5     93.05   5.8
   30   30 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  1  1    2     82.23   1.0
   31   31 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --  0  0  0    0      0.00   0.0
   32   32 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 27.05.18 BAD OLDESLOE                             
            Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 4]                     
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 WOŹNIAK         JANUSZ          1    88    5    31   297.40     
              2 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    32    5    14   294.48     
              3 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    38    5    11   291.94     
              4 BARTOŁD         ADAM            1    39    5    16   291.24     
              5 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    39    5     5   288.83     
              6 PATOCKI         BENEDYKT        1    50    5    14   286.67     
              7 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    33    5    12   281.02     
              8 KANTAK          BOGUMIŁ         1    33    5     5   280.64     
              9 PIÓR            ZYGMUNT         1    42    5    13   280.58     
             10 DYGULSKI        TADEUSZ         1    26    5     7   274.47     
             11 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    21    5     5   274.16     
             12 LIEC            JAN             1    42    5     8   273.71     
             13 KRAUZE          STANISŁAW       1    31    5     5   273.15     
             14 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    66    5    10   272.95     
             15 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    31    5     6   266.92     
             16 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    50    5     5   264.12     
             17 MAZELLA         JAN             1    43    5     8   259.06     
             18 ROGOWSKI        STEFAN          1    24    3     3   163.93     
             19 GUS             MARCIN          1    39    3     3   156.19     
             20 BUJAK           SŁAWOMIR        1    22    2     2   109.46     
             21 KREZYMON        JÓZEF           1    22    2     2   100.77     
             22 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    11    1     1    56.32     
             23 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1     8    1     1    55.68     
             24 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    13    1     1    54.73     
             25 JELIŃSKI        ADAM            1    36    1     1    50.10     
             26 RYDZEWSKI       LESZEK          1    24    1     1    48.76     
             27 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    32    0     0     0.00     
             28 GRABOWSKI       STANISŁAW       1     8    0     0     0.00     
             29 KORDECKI        GRZEGORZ        1     7    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 4]                               
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │Wkł.%│
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘
    1    1 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5  5  5  5   25    838.65  32.8
    2    2 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5  5   25    830.27  31.6
    3    3 BARTOŁD         ADAM            1  5  5  5  5  5   25    829.32  37.0
    4    5 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5  5   25    829.24  34.4
    5    4 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5   25    816.90  37.0
    6    6 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5  5  5  5   25    806.71  27.1
    7    7 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  5  5  5  5   25    806.54  24.6
    8   11 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5  5  5  5   25    801.53  19.7
    9    8 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  5  5   25    793.65  19.0
   10   10 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5  5  5  5   25    772.32  22.4
   11   12 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5  5  5  5   25    761.77  17.9
   12   13 LIEC            JAN             1  5  5  4  5  5   24    747.87  14.1
   13    9 GUS             MARCIN          1  5  5  5  5  3   23    672.45  18.3
   14   16 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  5  5  4  5   20    651.76  16.9
   15   19 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  3  4  2  5   19    586.59  14.6
   16   15 KREZYMON        JÓZEF           1  5  5  4  5  2   21    568.73  15.4
   17   20 MAZELLA         JAN             1  5  2  1  4  5   17    554.18  10.1
   18   23 PATOCKI         BENEDYKT        1  5  5  1  2  5   18    550.83   9.5
   19   14 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5  5  4  1   20    527.46  27.4
   20   24 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  2  3  5   15    522.75  15.1
   21   17 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  5  5  1  3   19    522.63  14.2
   22   18 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5  3  3  2   15    430.08   9.9
   23   22 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  2  1  1   14    316.83   9.3
   24   25 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1  2  2  1   11    283.65  15.2
   25   21 GZELA           ANDRZEJ         1 --  3  3  4 --   10    275.28  12.3
   26   26 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  3  0  4  2  0    9    222.43   5.6
   27   27 GÓRSKI          JAN             1  3 --  1  2 --    6    158.19  10.5
   28   28 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2  1  1  1    5    152.89   9.8
   29   29 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --  1  0  0    5     93.05   5.8
   30   30 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  1  1    2     82.23   1.0
   31   31 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --  0  0  0    0      0.00   0.0
   32   32 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0

 
                                                                                                                                                                
                        Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [4]                                                                                          
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                                  Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,                                                                                                    
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   21             G  1   5     31.250  1401.993                                                                       
        2 BARTOŁD         ADAM           1   30             G  0   5    405.160  1387.611                                                                       
        3 LIEC            JAN            1   17             G  0   5    431.960  1397.664                                                                       
        4 BARTOŁD         ADAM           1    4             G  1   5    477.450  1387.611                                                                       
        5 BARTOŁD         ADAM           1    8             G  1   5    572.580  1387.611                                                                       
        6 PIÓR            ZYGMUNT        1   27             G  0   4     85.760   863.220