- strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 27.05.18 BAD OLDESLOE                             
            Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 7]           
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    39    5    15   293.11     
              2 GUZ             TOMASZ          3    52    5    13   292.21     
              3 KACZYŃSKI       MARIAN          3    47    5    24   291.06     
              4 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    45    5    14   288.52     
              5 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    41    5     6   284.82     
              6 BIRNA           PIOTR           3    32    5     5   275.23     
              7 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    45    5     5   271.40     
              8 GRDEŃ           ARTUR           3    32    5     5   265.92     
              9 DOERING         KAZIMIERZ       3    29    4     5   211.53     
             10 BURCZYK         HENRYK          3    65    1     2    49.40     
             11 PRABUCKI        ZENON           3    15    1     1    48.26     
             12 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3    18    0     0     0.00     
             13 DAMPS           ZBIGNIEW        3    11    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 7]                     
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │Wkł.%│
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘
    1    1 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5  5   25    834.10  30.0
    2    4 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  5  5  5  5  5   25    813.31  29.2
    3    3 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5   25    812.53  29.6
    4    5 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5   25    811.47  39.0
    5    2 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5  5  5   25    805.23  25.7
    6    7 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5  5   25    797.72  17.9
    7    6 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5   25    779.66  16.8
    8    8 GRDEŃ           ARTUR           3  5  5  5  4  5   24    731.81  17.9
    9    9 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  4  5  4  4   22    650.15  15.2
   10   10 PRABUCKI        ZENON           3  4  3  1  0  1    9    198.75   5.9
   11   11 DAMPS           ZBIGNIEW        3  2  2  0  2  0    6    139.96   7.1
   12   12 BURCZYK         HENRYK          3  3  2 --  0  1    6    138.77   3.8
   13   13 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  1  2  1  0  0    4     76.59   3.0

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 27.05.18 BAD OLDESLOE                             
            Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z całości na spisie [ 8]    
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    39    5    15   293.11     
              2 GUZ             TOMASZ          3    52    5    13   292.21     
              3 KACZYŃSKI       MARIAN          3    47    5    24   291.06     
              4 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    45    5    14   288.52     
              5 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    41    5     6   284.82     
              6 BIRNA           PIOTR           3    32    5     5   275.23     
              7 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    45    5     5   271.40     
              8 GRDEŃ           ARTUR           3    32    5     5   265.92     
              9 DOERING         KAZIMIERZ       3    29    5     5   262.98     
             10 BURCZYK         HENRYK          3    65    2     2    99.19     
             11 PRABUCKI        ZENON           3    15    1     1    48.26     
             12 DAMPS           ZBIGNIEW        3    11    0     0     0.00     
             13 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3    18    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z całości na spisie [ 8]              
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │Wkł.%│
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘
    1    1 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5  5   25    834.45  30.0
    2    4 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5  5   25    817.54  39.0
    3    5 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  5  5  5  5  5   25    814.54  29.2
    4    3 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  5   25    812.53  29.6
    5    2 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5  5  5   25    806.27  25.7
    6    7 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5  5   25    801.43  17.9
    7    6 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5  5   25    788.78  16.8
    8    8 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5  5  5  5   25    770.87  15.2
    9    9 GRDEŃ           ARTUR           3  5  5  5  4  5   24    735.84  17.9
   10   12 BURCZYK         HENRYK          3  3  4 --  0  2    9    223.99   3.8
   11   10 PRABUCKI        ZENON           3  4  3  1  0  1    9    198.75   5.9
   12   11 DAMPS           ZBIGNIEW        3  2  2  0  2  0    6    139.96   7.1
   13   13 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  1  3  1  0  0    5     93.57   3.0

 
                                                                                                                                                                
               Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z całości na spisie [8]                                                                                  
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                                  Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,                                                                                                    
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   14             G  0   5    138.230  1238.694                                                                       
        2 GRDEŃ           ARTUR          3    1             G  1   5    287.670  1276.175                                                                       
        3 GUZ             TOMASZ         3   43             G  0   5    308.070  1279.499                                                                       
        4 KACZYŃSKI       MARIAN         3   23             G  1   5    446.410  1303.991                                                                       
        5 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF      3   39             G  0   4    218.620   773.995