- strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 20.05.18 ANKLAM                                   
            Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 5]                          
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2    99    5    30   195.42     
              2 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    99    5    31   194.97     
              3 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    95    5    43   194.82     
              4 DYBICH          JANUSZ          2    48    5    21   194.57     
              5 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    49    5    17   194.37     
              6 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    51    5    16   191.52     
              7 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    59    5     8   186.41     
              8 FIERKA          PIOTR           2    50    5     6   175.44     
              9 SUROWIECKI      MAREK           2    59    5     7   175.27     
             10 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    66    5     7   171.90     
             11 BĄBER           WALDEMAR        2    28    4     4   146.04     
             12 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    23    4     4   145.93     
             13 SZYCA           JÓZEF           2    54    2     3    73.00     
             14 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    75    1     2    35.38     
             15 WACHOWSKI       ROMAN           2    53    1     1    32.76     
             16 KOLASKA         ANDRZEJ         2    22    0     0     0.00     
             17 NESTEROWICZ     JAN             2    28    0     0     0.00     
             18 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2    42    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 5]                                    
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐   
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│   
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │konk.│punkty │Wkł.%│   
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘   
    1    2 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5   20    532.37  38.5   
    2    3 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5   20    529.55  28.9   
    3    4 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5   20    520.43  30.6   
    4    5 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5   20    517.20  19.7   
    5    6 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5   20    515.58  33.0   
    6    7 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5   20    508.74  20.6   
    7    8 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4   19    456.68  20.4   
    8   10 SUROWIECKI      MAREK           2  5  0  5  5   15    404.39  11.1   
    9   11 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  3  2  5  5   15    389.94   8.3   
   10    1 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 --   15    345.04  54.1   
   11   12 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  2  1  5   13    339.37  10.4   
   12    9 SZYCA           JÓZEF           2  4  5  4  2   15    332.65  10.6   
   13   13 FIERKA          PIOTR           2  1  2  3  5   11    304.62   7.1   
   14   14 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  3  1  4   10    254.16  10.3   
   15   16 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  4  0  0  1    5    104.90   2.4   
   16   15 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  1 --  0    4     70.49   6.7   
   17   18 WACHOWSKI       ROMAN           2  2  0  0  1    3     68.29   1.9   
   18   17 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 --    3     58.31   5.3   
   19   19 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0    1     16.53   0.8   
   20   20 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0    0      0.00   0.0   

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 20.05.18 ANKLAM                                   
            Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [ 6]                   
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    95    5    43   199.08     
              2 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2    99    5    30   197.80     
              3 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    99    5    31   196.26     
              4 DYBICH          JANUSZ          2    48    5    21   195.70     
              5 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    49    5    17   194.37     
              6 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    51    5    16   191.52     
              7 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    59    5     8   186.41     
              8 SUROWIECKI      MAREK           2    59    5     7   179.09     
              9 FIERKA          PIOTR           2    50    5     6   175.44     
             10 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    66    5     7   173.63     
             11 BĄBER           WALDEMAR        2    28    4     4   146.04     
             12 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    23    4     4   145.93     
             13 SZYCA           JÓZEF           2    54    3     3   106.61     
             14 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    75    2     2    72.41     
             15 WACHOWSKI       ROMAN           2    53    1     1    32.76     
             16 KOLASKA         ANDRZEJ         2    22    0     0     0.00     
             17 NESTEROWICZ     JAN             2    28    0     0     0.00     
             18 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2    42    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [ 6]                             
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐   
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│   
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │konk.│punkty │Wkł.%│   
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘   
    1    2 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5   20    538.75  38.5   
    2    3 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5   20    536.15  28.9   
    3    4 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5   20    523.09  30.6   
    4    5 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5   20    521.17  19.7   
    5    6 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5   20    515.98  33.0   
    6    7 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5   20    510.03  20.6   
    7   10 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  4  5  5  5   19    469.53   8.3   
    8    8 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4   19    456.68  20.4   
    9   11 SUROWIECKI      MAREK           2  5  1  5  5   16    429.22  11.1   
   10    9 SZYCA           JÓZEF           2  5  5  5  3   18    415.71  10.6   
   11   13 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  3  1  5   14    355.63  10.4   
   12   12 FIERKA          PIOTR           2  2  2  4  5   13    351.25   7.1   
   13    1 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 --   15    347.97  54.1   
   14   14 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  3  1  4   10    254.16  10.3   
   15   15 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  5  0  0  2    7    159.04   2.4   
   16   18 WACHOWSKI       ROMAN           2  3  0  0  1    4     86.06   1.9   
   17   16 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  1 --  0    4     70.49   6.7   
   18   17 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 --    3     58.31   5.3   
   19   19 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0    1     16.53   0.8   
   20   20 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0    0      0.00   0.0   

 
                                                                                                                                                                
                       Sekcja SKÓRCZ - 5 gołębi z całości na spisie [6]                                                                                         
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                                   Wyniki z lotow: 1,2,3,4,                                                                                                     
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   20             G  1   4    108.230   807.741                                                                       
        2 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ       2   16             G  0   4    224.390   815.173                                                                       
        3 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   92                1   4    300.600   807.741                                                                       
        4 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   32             G  1   4    348.990   807.741                                                                       
        5 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   89                1   4    359.800   807.741                                                                       
        6 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   18             G  0   4    364.500   808.828                                                                       
        7 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   19             G  0   4    386.720   807.741                                                                       
        8 DYBICH          JANUSZ         2   17             G  0   4    395.990   848.785                                                                       
        9 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   15             G  1   4    467.460   808.828                                                                       
       10 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   54             G  1   4    477.650   808.828                                                                       
       11 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    8             G  0   4    491.600   807.741                                                                       
       12 PIETRAS         KRZYSZTOF      2  113             G  0   3     31.400   483.963