PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  ANKLAM z dnia 20.05.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:49:47.4 N 13:43:58.5 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  320.414 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   63                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  2972                           
      5.Ilość konkursów.......................:  595                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1209.79                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1070.04                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,03,18                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,08,16                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz.  4 min. 58 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :POGODNIE                                             
        w miejscu przylotu:POGODNIE                                             
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  40.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 1]                         
            Lot do MP w kat.A, B.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ NOWE                    │   32   │ 1314   │  255  │19.41│      
          │ 2  │ SKÓRCZ                  │   18   │ 1000   │  198  │19.80│      
          │ 3  │ LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE   │   13   │  658   │  142  │21.58│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   63   │ 2972   │  595  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                         
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr  4. Lot do MP w kat.A, B.                                                                                  
                                        z lotu ANKLAM, w dniu 20.05.18                                                                                          
┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬───────┐                                  
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │PUNKTY │                                  
│   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │  GMP  │                                  
└───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴───────┘                                  
   1 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   40              G M 10:03:18     1209.79   0.34  63- 24-  5  294.343  40.000                                           
   2 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   87                  10:30:33     1208.89   0.67  81- 25-  5  327.064   0.000                                           
   3 PIÓR ZYGMUNT                    1   14              G M 10:33:14     1208.29   1.01  43- 14-  5  330.146  39.970                                           
   4 BIRNA PIOTR                     3   50              GSM 10:09:50     1207.35   1.35  54- 23-  5  301.637  39.960  39.97                                    
   5 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   83                  10:22:45     1202.79   1.68  95- 43-  5  316.033   0.000                                           
   6 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   14              GSM 10:04:55     1201.81   2.02   2  <  17>  294.343  39.930  39.95                                    
   7 KANTAK BOGUMIŁ                  1   46              G M 10:24:15     1200.40   2.36  47- 18-  5  317.205  39.920                                           
   8 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   40              G M 10:35:06     1198.87   2.69  49- 12-  5  329.810  39.910                                           
   9 BIRNA PIOTR                     3   52                  10:12:22     1195.23   3.03   2  <  15>  301.637   0.000                                           
  10 BĄBER WALDEMAR                  2   19              G M 10:24:45     1193.47   3.36  28-  4-  4  315.971  39.880                                           
  11 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   53                  10:33:20     1191.02   3.70  52- 22-  5  325.546   0.000                                           
  12 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   23              GSM 10:25:33     1190.11   4.04   2  <  14>  316.033  39.850  39.88                                    
  13 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  111                  10:26:46     1189.90   4.37  99- 30-  5  317.425   0.000                                           
  14 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   66                  10:25:40     1189.59   4.71   3  <  24>  316.033   0.000                                           
  15 BIRNA PIOTR                     3   12              G M 10:13:57     1187.78   5.05   3  <  30>  301.637  39.810                                           
  16 PIÓR ZYGMUNT                    1   39              GSM 10:38:20     1186.15   5.38   2  < 138>  330.146  39.800  39.84                                    
  17 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   38              G M 10:08:27     1184.72   5.72   3  <  19>  294.343  39.780                                           
  18 GUS MARCIN                      1   42              G M 10:33:57     1183.61   6.06  46- 10-  5  324.249  39.770                                           
  19 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   19              G M 10:09:07     1181.55   6.39   4  < 126>  294.343  39.760                                           
  20 LIEC JAN                        1   43              G M 10:36:34     1179.61   6.73  56-  9-  5  326.242  39.740                                           
  21 MYKOWSKI TADEUSZ                2   29              G M 10:28:38     1177.43   7.07  49- 17-  5  316.297  39.730                                           
  22 BARTOŁD ADAM                    1   31              G M 10:35:41     1176.17   7.40  71- 25-  5  324.249  39.720                                           
  23 LASKOWSKI STANISŁAW             3   16              G M 10:21:40     1174.32   7.74  56- 25-  5  307.279  39.700                                           
  24 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   45              G M 10:29:10     1174.12   8.08   4  <  29>  316.033  39.690                                           
  25 DYBICH JANUSZ                   2   51                  10:37:52     1173.65   8.41  48- 20-  5  326.119   0.000                                           
  26 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    7              G M 10:29:47     1172.56   8.75  99- 31-  5  316.338  39.660                                           
  27 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  142                  10:30:49     1172.10   9.08   2  <  28>  317.425   0.000                                           
  28 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   28              G M 10:30:51     1171.96   9.42   3  <  36>  317.425  39.640                                           
  29 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   74                  10:29:49     1171.29   9.76   5  <  31>  316.033   0.000                                           
  30 BIRNA PIOTR                     3    1              GSM 10:17:33     1171.18  10.09   4  <  34>  301.637  39.610  39.69                                    
  31 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   93                  10:29:57     1170.71  10.43   6  <  52>  316.033   0.000                                           
  32 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   42              G M 10:36:40     1169.72  10.77  51- 16-  5  323.622  39.580                                           
  33 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   15              G M 10:36:43     1169.51  11.10   2  < 113>  323.622  39.570                                           
  34 BIRNA PIOTR                     3   24              G M 10:18:01     1169.06  11.44   5  <  38>  301.637  39.560                                           
  35 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   44              G M 10:30:41     1168.66  11.78   2  <  42>  316.338  39.540                                           
  36 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  122                  10:31:39     1168.51  12.11   4  <  37>  317.425   0.000                                           
  37 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   22              G M 10:32:03     1166.79  12.45   5  <  40>  317.425  39.520                                           
  38 BIRNA PIOTR                     3   41              G M 10:18:34     1166.57  12.79   6  <  71>  301.637  39.500                                           
  39 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   25              G M 10:40:22     1166.56  13.12   2  <  43>  327.064  39.490                                           
  40 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   16              G M 10:32:12     1166.15  13.46   6  <  75>  317.425  39.470                                           
  41 WOŹNIAK JANUSZ                  1   82                  10:39:52     1166.10  13.80  94- 45-  5  326.351   0.000                                           
  42 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   59                  10:31:33     1164.94  14.13   3  <  62>  316.338   0.000                                           
  43 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   21              GSM 10:40:51     1164.55  14.47   3  <  45>  327.064  39.430  39.55                                    
  44 BARTOŁD ADAM                    1   36              G M 10:38:30     1164.27  14.80   2  <  60>  324.249  39.420                                           
  45 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   29              GSM 10:40:58     1164.07  15.14   4  <  68>  327.064  39.410  39.53                                    
  46 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   15              G M 10:39:37     1164.02  15.48  48-  8-  5  325.478  39.390                                           
  47 LASKOWSKI STANISŁAW             3   32              G M 10:24:01     1163.86  15.81   2  <  58>  307.279  39.380                                           
  48 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   16              G M 10:24:05     1163.68  16.15  64-  9-  5  307.308  39.370                                           
  49 DYBICH JANUSZ                   2   17              G M 10:40:20     1163.33  16.49   2  <  50>  326.119  39.350                                           
  50 DYBICH JANUSZ                   2   44              G M 10:40:32     1162.50  16.82   3  <  70>  326.119  39.340                                           
  51 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   58                  10:40:08     1162.11  17.16   2  <  59>  325.546   0.000                                           
  52 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   20              GSM 10:32:01     1161.82  17.50   7  <  67>  316.033  39.310  39.45                                    
  53 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   15              G M 10:44:00     1161.30  17.83   2  <  54>  329.810  39.300                                           
  54 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   34              G M 10:44:05     1160.96  18.17   3  <  89>  329.810  39.290                                           
  55 MYKOWSKI TADEUSZ                2   36              G M 10:32:35     1160.37  18.51   2  <  65>  316.297  39.270                                           
  56 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   24              G M 10:44:18     1160.25  18.84  57- 11-  5  329.858  39.260                                           
  57 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2   15              G M 10:39:18     1160.03  19.18  23-  4-  4  323.995  39.250                                           
  58 LASKOWSKI STANISŁAW             3   25              GSM 10:24:59     1159.62  19.52   3  < 141>  307.279  39.230  39.39                                    
  59 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   48              G M 10:40:59     1158.60  19.85   3  <  61>  325.546  39.220                                           
  60 BARTOŁD ADAM                    1   32              G M 10:40:02     1157.89  20.19   3  <  78>  324.249  39.210                                           
  61 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   62                  10:41:11     1157.77  20.52   4  <  63>  325.546   0.000                                           
  62 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   64                  10:33:14     1157.76  20.86   4  <  64>  316.338   0.000                                           
  63 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   54                  10:41:12     1157.70  21.20   5  <  82>  325.546   0.000                                           
  64 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   16              G M 10:33:18     1157.48  21.53   5  <  84>  316.338  39.150                                           
  65 MYKOWSKI TADEUSZ                2   35              G M 10:33:24     1156.90  21.87   3  < 100>  316.297  39.140                                           
  66 WOŹNIAK JANUSZ                  1   52                  10:42:23     1155.70  22.21   2  <  69>  326.351   0.000                                           
  67 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   92                  10:33:31     1155.44  22.54   8  <  80>  316.033   0.000                                           
  68 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   67                  10:43:06     1155.30  22.88   5  <  96>  327.064   0.000                                           
  69 WOŹNIAK JANUSZ                  1   54                  10:42:32     1155.09  23.22   3  <  86>  326.351   0.000                                           
  70 DYBICH JANUSZ                   2    3              G M 10:42:22     1154.95  23.55   4  <  74>  326.119  39.070                                           
  71 BIRNA PIOTR                     3   64                  10:21:13     1154.74  23.89   7  <  72>  301.637   0.000                                           
  72 BIRNA PIOTR                     3   35              G M 10:21:18     1154.37  24.23   8  < 116>  301.637   0.000                                           
  73 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   46              G M 10:26:13     1154.24  24.56  49- 16-  5  307.279  39.030                                           
  74 DYBICH JANUSZ                   2   45              G M 10:42:42     1153.59  24.90   5  <  83>  326.119  39.020                                           
  75 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   18              G M 10:35:10     1153.57  25.24   7  <  76>  317.425  39.000                                           
  76 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  141                  10:35:14     1153.29  25.57   8  <  92>  317.425   0.000                                           
  77 BĄBER WALDEMAR                  2    6              G M 10:34:24     1151.50  25.91   2  < 384>  315.971  38.980                                           
  78 BARTOŁD ADAM                    1   65                  10:41:53     1150.30  26.24   4  <  79>  324.249   0.000                                           
  79 BARTOŁD ADAM                    1   13              G M 10:41:56     1150.09  26.58   5  < 129>  324.249  38.950                                           
  80 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   52                  10:34:58     1149.35  26.92   9  < 109>  316.033   0.000                                           
  81 LIEC JAN                        1   17              G M 10:43:53     1149.21  27.25   2  < 298>  326.242  38.920                                           
  82 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   60                  10:43:17     1149.19  27.59   6  <  98>  325.546   0.000                                           
  83 DYBICH JANUSZ                   2   47              G M 10:43:54     1148.71  27.93   6  < 100>  326.119  38.900                                           
  84 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   38              G M 10:35:27     1148.44  28.26   6  <  85>  316.338  38.880                                           
  85 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   60                  10:35:43     1147.33  28.60   7  <  97>  316.338   0.000                                           
  86 WOŹNIAK JANUSZ                  1  102                  10:44:30     1147.10  28.94   4  <  89>  326.351   0.000                                           
  87 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   67                  10:28:01     1146.60  29.27   2  < 159>  307.308   0.000                                           
  88 GUS MARCIN                      1   23              G M 10:42:48     1146.57  29.61   2  < 191>  324.249  38.830                                           
  89 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   39              G M 10:47:42     1146.37  29.95   4  < 150>  329.810  38.810                                           
  89 WOŹNIAK JANUSZ                  1   75                  10:44:41     1146.37  29.95   5  <  91>  326.351   0.000                                           
  91 WOŹNIAK JANUSZ                  1   40              G M 10:44:46     1146.03  30.62   6  <  94>  326.351  38.790                                           
  92 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   41              G M 10:37:03     1145.73  30.96   9  <  93>  317.425  38.770                                           
  93 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   62                  10:37:08     1145.39  31.29  10  < 106>  317.425   0.000                                           
  94 WOŹNIAK JANUSZ                  1    6              GSM 10:45:01     1145.02  31.63   7  <  95>  326.351  38.750  39.00                                    
  95 WOŹNIAK JANUSZ                  1   35              G M 10:45:02     1144.96  31.97   8  < 118>  326.351  38.730                                           
  96 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   61                  10:45:40     1144.92  32.30   6  < 117>  327.064   0.000                                           
  97 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   27              G M 10:36:19     1144.84  32.64   8  < 108>  316.338  38.710                                           
  98 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   35              G M 10:44:29     1144.34  32.97   7  < 151>  325.546  38.690                                           
  99 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   39              GSM 10:28:33     1144.22  33.31   2  < 158>  307.279  38.680  38.94                                    
 100 DYBICH JANUSZ                   2   28              G M 10:45:01     1144.21  33.65   7  < 152>  326.119   0.000                                           
 100 MYKOWSKI TADEUSZ                2   54              G M 10:36:26     1144.21  33.65   4  < 104>  316.297  38.670                                           
 102 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2   12              G M 10:43:12     1144.05  34.32   2  < 379>  323.995  38.640                                           
 103 KREZYMON JÓZEF                  1    7              G M 10:46:29     1143.91  34.66  34-  5-  5  327.712  38.630                                           
 104 MYKOWSKI TADEUSZ                2    3              G M 10:36:31     1143.86  34.99   5  < 105>  316.297  38.610                                           
 105 MYKOWSKI TADEUSZ                2   13              G M 10:36:33     1143.72  35.33   6  < 156>  316.297   0.000                                           
 106 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   47              G M 10:37:33     1143.67  35.67  11  < 107>  317.425   0.000                                           
 107 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   34              G M 10:37:37     1143.39  36.00  12  < 131>  317.425   0.000                                           
 108 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   39              G M 10:36:45     1143.05  36.34   9  < 132>  316.338   0.000                                           
 109 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    9              GSM 10:36:41     1142.22  36.68  10  < 110>  316.033  38.550  38.84                                    
 110 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   37              GSM 10:36:44     1142.01  37.01  11  < 111>  316.033  38.530  38.82                                    
 111 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   53                  10:36:48     1141.74  37.35  12  < 120>  316.033   0.000                                           
 112 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   12              G M 10:46:41     1141.43  37.69  45-  5-  4  327.228  38.510                                           
 113 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   50              G M 10:43:33     1141.32  38.02   3  < 114>  323.622  38.490                                           
 114 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2    8              G M 10:43:40     1140.85  38.36   4  < 196>  323.622  38.480                                           
 115 KANTAK BOGUMIŁ                  1    7              G M 10:38:07     1140.55  38.69   2  < 182>  317.205  38.460                                           
 116 BIRNA PIOTR                     3   21              G M 10:24:30     1140.41  39.03   9  < 143>  301.637   0.000                                           
 117 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   20              G M 10:46:50     1140.26  39.37   7  < 124>  327.064  38.440                                           
 118 WOŹNIAK JANUSZ                  1   48              G M 10:46:13     1140.22  39.70   9  < 119>  326.351  38.420                                           
 119 WOŹNIAK JANUSZ                  1   13              G M 10:46:19     1139.83  40.04  10  < 155>  326.351  38.410                                           
 120 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   89                  10:37:19     1139.61  40.38  13  < 125>  316.033   0.000                                           
 121 SZYMAŃSKI LESZEK                2   48              G M 10:37:31     1139.16  40.71  59-  8-  5  316.136  38.380                                           
 122 SZYMAŃSKI LESZEK                2   34              G M 10:37:32     1139.09  41.05   2  < 160>  316.136  38.370                                           
 123 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   14              G M 10:45:45     1139.03  41.39   2  < 133>  325.478  38.360                                           
 124 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   93                  10:47:09     1139.00  41.72   8  < 142>  327.064   0.000                                           
 125 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   15              GSM 10:37:29     1138.93  42.06  14  < 139>  316.033   0.000  38.66                                    
 126 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   25              G M 10:18:38     1138.07  42.40   5  < 188>  294.343  38.320                                           
 127 KREZYMON JÓZEF                  1   10              G M 10:48:00     1137.89  42.73   2  < 323>  327.712  38.300                                           
 128 KACZYŃSKI MARIAN                3   18              G M 10:29:56     1137.78  43.07  41-  9-  5  307.124  38.290                                           
 129 BARTOŁD ADAM                    1    2              G M 10:45:08     1137.18  43.41   6  < 147>  324.249  38.280                                           
 130 KACZYŃSKI MARIAN                3   64                  10:30:05     1137.15  43.74   2  < 169>  307.124   0.000                                           
 131 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  130                  10:39:12     1136.91  44.08  13  < 134>  317.425   0.000                                           
 132 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   46              G M 10:38:18     1136.68  44.41  10  < 168>  316.338   0.000                                           
 133 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1    8              G M 10:46:21     1136.64  44.75   3  < 137>  325.478  38.220                                           
 134 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  133                  10:39:17     1136.57  45.09  14  < 136>  317.425   0.000                                           
 135 GUZ TOMASZ                      3   34              G M 10:25:53     1136.33  45.42  77- 19-  5  302.131  38.200                                           
 136 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  127                  10:39:24     1136.10  45.76  15  < 170>  317.425   0.000                                           
 137 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1    1              G M 10:46:30     1136.05  46.10   4  < 283>  325.478  38.170                                           
 138 PIÓR ZYGMUNT                    1   27              GSM 10:50:37     1136.02  46.43   3  < 145>  330.146  38.150  38.52                                    
 139 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   32              G M 10:38:12     1135.99  46.77  15  < 164>  316.033   0.000                                           
 140 GUZ TOMASZ                      3   61                  10:25:58     1135.97  47.11   2  < 184>  302.131   0.000                                           
 141 LASKOWSKI STANISŁAW             3   27              G M 10:30:33     1135.76  47.44   4  < 146>  307.279  38.110                                           
 142 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   26              G M 10:47:59     1135.71  47.78   9  < 154>  327.064  38.100                                           
 143 BIRNA PIOTR                     3   51                  10:25:36     1135.68  48.12  10  < 193>  301.637   0.000                                           
 144 ROGOWSKI STEFAN                 1   22              G M 10:50:32     1135.52  48.45  21-  1-  1  329.907  38.070                                           
 145 PIÓR ZYGMUNT                    1   25              G M 10:50:46     1135.43  48.79   4  < 211>  330.146  38.060                                           
 146 LASKOWSKI STANISŁAW             3   11              G M 10:30:38     1135.41  49.13   5  < 148>  307.279  38.050                                           
 147 BARTOŁD ADAM                    1   20              G M 10:45:36     1135.33  49.46   7  < 191>  324.249   0.000                                           
 148 LASKOWSKI STANISŁAW             3   65                  10:30:40     1135.27  49.80   6  < 149>  307.279   0.000                                           
 149 LASKOWSKI STANISŁAW             3   41              G M 10:30:42     1135.13  50.13   7  < 165>  307.279   0.000                                           
 150 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   37              G M 10:50:34     1135.06  50.47   5  < 176>  329.810  37.990                                           
 151 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   31              G M 10:46:52     1134.83  50.81   8  < 187>  325.546  37.980                                           
 152 DYBICH JANUSZ                   2   32              G M 10:47:23     1134.79  51.14   8  < 171>  326.119   0.000                                           
 153 FIERKA PIOTR                    2   19              G M 10:38:29     1134.68  51.48  50-  6-  5  315.989  37.950                                           
 154 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    5              G M 10:48:17     1134.52  51.82  10  < 207>  327.064   0.000                                           
 155 WOŹNIAK JANUSZ                  1   36              GSM 10:47:40     1134.48  52.15  11  < 157>  326.351   0.000  38.34                                    
 156 MYKOWSKI TADEUSZ                2   18              G M 10:38:49     1134.43  52.49   7  < 166>  316.297   0.000                                           
 157 WOŹNIAK JANUSZ                  1   12              GSM 10:47:41     1134.41  52.83  12  < 163>  326.351   0.000  38.32                                    
 158 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   18              G M 10:30:57     1134.08  53.16   3  < 161>  307.279  37.890                                           
 159 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   10              GSM 10:31:02     1133.84  53.50   3  < 180>  307.308  37.870  38.30                                    
 160 SZYMAŃSKI LESZEK                2    3              G M 10:38:50     1133.78  53.84   3  < 177>  316.136  37.860                                           
 161 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   21              G M 10:31:04     1133.59  54.17   4  < 162>  307.279  37.850                                           
 162 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   26              GSM 10:31:09     1133.24  54.51   5  < 183>  307.279  37.830  38.26                                    
 163 WOŹNIAK JANUSZ                  1   74                  10:48:00     1133.16  54.85  13  < 178>  326.351   0.000                                           
 164 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   19              G M 10:38:58     1132.87  55.18  16  < 167>  316.033   0.000                                           
 165 LASKOWSKI STANISŁAW             3   44              GSM 10:31:15     1132.83  55.52   8  < 174>  307.279   0.000  38.23                                    
 166 MYKOWSKI TADEUSZ                2   32              G M 10:39:13     1132.80  55.85   8  < 181>  316.297   0.000                                           
 167 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   11              G M 10:39:03     1132.53  56.19  17  < 186>  316.033   0.000                                           
 168 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    8              G M 10:39:22     1132.34  56.53  11  < 257>  316.338   0.000                                           
 169 KACZYŃSKI MARIAN                3   40              G M 10:31:15     1132.25  56.86   3  < 271>  307.124  37.740                                           
 170 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   32              G M 10:40:31     1131.57  57.20  16  < 172>  317.425   0.000                                           
 171 DYBICH JANUSZ                   2   37              G M 10:48:15     1131.38  57.54   9  < 209>  326.119   0.000                                           
 172 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   72                  10:40:34     1131.37  57.87  17  < 185>  317.425   0.000                                           
 173 TARGOWSKI GRZEGORZ              2   57                  10:46:06     1131.18  58.21  75-  2-  1  323.630   0.000                                           
 174 LASKOWSKI STANISŁAW             3    1              GSM 10:31:42     1130.95  58.55   9  < 215>  307.279   0.000  38.13                                    
 175 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   11              G M 10:49:54     1130.61  58.88  17-  4-  4  327.765  37.660                                           
 176 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   50              G M 10:51:43     1130.58  59.22   6  < 202>  329.810   0.000                                           
 177 SZYMAŃSKI LESZEK                2   37              G M 10:39:44     1130.13  59.56   4  < 236>  316.136  37.630                                           
 178 WOŹNIAK JANUSZ                  1   80                  10:48:53     1129.70  59.89  14  < 179>  326.351   0.000                                           
 179 WOŹNIAK JANUSZ                  1   34              GSM 10:48:54     1129.63  60.23  15  < 201>  326.351   0.000  38.08                                    
 180 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   30              GSM 10:32:04     1129.53  60.57   4  < 238>  307.308  37.590  38.07                                    
 181 MYKOWSKI TADEUSZ                2   15              G M 10:40:02     1129.50  60.90   9  < 253>  316.297   0.000                                           
 182 KANTAK BOGUMIŁ                  1   30              G M 10:40:54     1129.25  61.24   3  < 228>  317.205  37.560                                           
 183 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   32              G M 10:32:10     1129.01  61.57   6  < 220>  307.279   0.000                                           
 184 GUZ TOMASZ                      3   14              G M 10:27:42     1128.62  61.91   3  < 243>  302.131  37.540                                           
 185 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  119                  10:41:17     1128.49  62.25  18  < 321>  317.425   0.000                                           
 186 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   24              G M 10:40:14     1127.75  62.58  18  < 213>  316.033   0.000                                           
 187 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   24              G M 10:48:41     1127.69  62.92   9  < 233>  325.546  37.490                                           
 188 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   35              G M 10:21:02     1127.61  63.26   6  < 190>  294.343   0.000                                           
 189 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1    7              G M 10:52:32     1127.59  63.59   2  < 204>  329.858  37.470                                           
 190 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   20              GSM 10:21:11     1126.96  63.93   7  < 255>  294.343   0.000  37.96                                    
 191 BARTOŁD ADAM                    1    4              G M 10:47:46     1126.78  64.27   8  < 195>  324.249   0.000                                           
 191 GUS MARCIN                      1   46              G M 10:47:46     1126.78  64.27   3  < 223>  324.249  37.440                                           
 193 BIRNA PIOTR                     3    4              GSM 10:27:43     1126.70  64.94  11  < 194>  301.637   0.000  37.93                                    
 194 BIRNA PIOTR                     3   22              G M 10:27:46     1126.49  65.28  12  < 308>  301.637   0.000                                           
 195 BARTOŁD ADAM                    1   30              G M 10:47:56     1126.13  65.61   9  < 197>  324.249   0.000                                           
 196 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2    6              G M 10:47:23     1126.10  65.95   5  < 212>  323.622  37.370                                           
 197 BARTOŁD ADAM                    1   43              G M 10:47:59     1125.93  66.29  10  < 198>  324.249   0.000                                           
 198 BARTOŁD ADAM                    1   28              G M 10:48:01     1125.80  66.62  11  < 208>  324.249   0.000                                           
 199 SUROWIECKI MAREK                2   70                  10:40:17     1124.96  66.96  59-  7-  5  315.307   0.000                                           
 200 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  103                  10:53:29     1124.56  67.29  74- 12-  2  330.040   0.000                                           
 201 WOŹNIAK JANUSZ                  1   31              G M 10:50:13     1124.51  67.63  16  < 205>  326.351   0.000                                           
 202 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1    8              G M 10:53:21     1124.29  67.97   7  < 242>  329.810   0.000                                           
 203 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   96                  10:53:37     1124.05  68.30   2  < 234>  330.040   0.000                                           
 204 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   13              G M 10:53:28     1124.01  68.64   3  < 388>  329.858  37.270                                           
 205 WOŹNIAK JANUSZ                  1   10              G M 10:50:24     1123.80  68.98  17  < 218>  326.351   0.000                                           
 206 BUJAK SŁAWOMIR                  1   18              G M 10:52:51     1123.19  69.31  40-  3-  3  328.925  37.240                                           
 207 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    2              G M 10:51:16     1122.90  69.65  11  < 247>  327.064   0.000                                           
 208 BARTOŁD ADAM                    1   50              G M 10:48:51     1122.55  69.99  12  < 267>  324.249   0.000                                           
 209 DYBICH JANUSZ                   2    8              G M 10:50:34     1122.36  70.32  10  < 244>  326.119   0.000                                           
 210 GRDEŃ ARTUR                     3    1              GSM 10:28:51     1122.16  70.66  42-  4-  4  301.693  37.190  37.75                                    
 211 PIÓR ZYGMUNT                    1   36              G M 10:54:15     1121.99  71.00   5  < 284>  330.146  37.170                                           
 212 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   23              G M 10:48:28     1121.87  71.33   6  < 330>  323.622   0.000                                           
 213 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   96                  10:41:50     1121.35  71.67  19  < 259>  316.033   0.000                                           
 214 SUROWIECKI MAREK                2   12              G M 10:41:15     1121.09  72.01   2  < 256>  315.307  37.130                                           
 215 LASKOWSKI STANISŁAW             3   68                  10:34:07     1120.98  72.34  10  < 217>  307.279   0.000                                           
 216 GRDEŃ ARTUR                     3   20              GSM 10:29:18     1120.29  72.68   2  < 341>  301.693  37.100  37.68                                    
 217 LASKOWSKI STANISŁAW             3   42              G M 10:34:18     1120.23  73.01  11  < 220>  307.279   0.000                                           
 218 WOŹNIAK JANUSZ                  1   77                  10:51:21     1120.13  73.35  18  < 222>  326.351   0.000                                           
 219 SZYCA JÓZEF                     2   48              G M 10:45:32     1120.11  73.69  54-  3-  2  319.829  37.060                                           
 220 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3    1              G M 10:34:20     1120.09  74.02   7  < 230>  307.279   0.000                                           
 220 LASKOWSKI STANISŁAW             3   22              G M 10:34:20     1120.09  74.02  12  < 224>  307.279   0.000                                           
 222 WOŹNIAK JANUSZ                  1   96                  10:51:23     1120.01  74.70  19  < 225>  326.351   0.000                                           
 223 GUS MARCIN                      1   43              G M 10:49:31     1119.97  75.03   4  < 235>  324.249  37.010                                           
 224 LASKOWSKI STANISŁAW             3   10              GSM 10:34:23     1119.89  75.37  13  < 226>  307.279   0.000  37.60                                    
 225 WOŹNIAK JANUSZ                  1   25              G M 10:51:25     1119.88  75.71  20  < 227>  326.351   0.000                                           
 226 LASKOWSKI STANISŁAW             3    8              G M 10:34:25     1119.75  76.04  14  < 232>  307.279   0.000                                           
 227 WOŹNIAK JANUSZ                  1   65                  10:51:29     1119.62  76.38  21  < 229>  326.351   0.000                                           
 228 KANTAK BOGUMIŁ                  1   42              G M 10:43:21     1119.48  76.72   4  < 241>  317.205  36.940                                           
 229 WOŹNIAK JANUSZ                  1   63                  10:51:32     1119.43  77.05  22  < 269>  326.351   0.000                                           
 230 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3    2              G M 10:34:32     1119.28  77.39   8  < 270>  307.279   0.000                                           
 231 DOERING KAZIMIERZ               3   31              G M 10:34:41     1119.02  77.73  67-  9-  4  307.375  36.900                                           
 232 LASKOWSKI STANISŁAW             3    9              GSM 10:34:40     1118.73  78.06  15  < 300>  307.279   0.000  37.51                                    
 233 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   21              G M 10:51:04     1118.46  78.40  10  < 237>  325.546  36.880                                           
 234 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   89                  10:55:09     1118.21  78.73   3  < 265>  330.040   0.000                                           
 235 GUS MARCIN                      1   30              G M 10:49:59     1118.16  79.07   5  < 250>  324.249  36.850                                           
 236 SZYMAŃSKI LESZEK                2   43              G M 10:42:44     1118.14  79.41   5  < 428>  316.136  36.840                                           
 237 RÓŻYŃSKI JERZY                  1    2              G M 10:51:18     1117.56  79.74  11  < 240>  325.546   0.000                                           
 238 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   72                  10:35:03     1117.28  80.08   5  < 347>  307.308   0.000                                           
 239 DOERING KAZIMIERZ               3   84                  10:35:08     1117.19  80.42   2  < 342>  307.375   0.000                                           
 240 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   42              G M 10:51:26     1117.05  80.75  12  < 246>  325.546   0.000                                           
 241 KANTAK BOGUMIŁ                  1   11              G M 10:44:00     1116.92  81.09   5  < 266>  317.205  36.770                                           
 242 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   13              G M 10:55:18     1116.86  81.43   8  < 346>  329.810   0.000                                           
 243 GUZ TOMASZ                      3   44              G M 10:30:38     1116.39  81.76   4  < 251>  302.131  36.740                                           
 244 DYBICH JANUSZ                   2   35              G M 10:52:10     1116.21  82.10  11  < 245>  326.119   0.000                                           
 245 DYBICH JANUSZ                   2   11              G M 10:52:12     1116.08  82.44  12  < 286>  326.119   0.000                                           
 246 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   17              G M 10:51:42     1116.03  82.77  13  < 287>  325.546   0.000                                           
 247 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    6              GSM 10:53:04     1116.01  83.11  12  < 249>  327.064   0.000  37.35                                    
 248 DAMPS ZBIGNIEW                  3   19              G M 10:30:45     1115.97  83.45  21-  2-  2  302.150  36.670                                           
 249 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   23              GSM 10:53:11     1115.56  83.78  13  < 260>  327.064   0.000  37.33                                    
 250 GUS MARCIN                      1    3              G M 10:50:42     1115.41  84.12   6  < 414>  324.249   0.000                                           
 251 GUZ TOMASZ                      3   18              GSM 10:30:57     1115.08  84.45   5  < 304>  302.131  36.630  37.30                                    
 252 SZYCA JÓZEF                     2   27              G M 10:46:50     1115.03  84.79   2  < 474>  319.829  36.620                                           
 253 MYKOWSKI TADEUSZ                2   60              G M 10:43:42     1114.90  85.13  10  < 295>  316.297   0.000                                           
 254 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   42              G M 10:44:33     1114.89  85.46  66-  6-  5  317.241  36.590                                           
 255 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   10              G M 10:24:10     1114.23  85.80   8  < 281>  294.343   0.000                                           
 256 SUROWIECKI MAREK                2   20              G M 10:43:00     1114.16  86.14   3  < 358>  315.307  36.570                                           
 257 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   11              G M 10:43:56     1114.13  86.47  12  < 258>  316.338   0.000                                           
 258 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   50              G M 10:43:58     1114.00  86.81  13  < 289>  316.338   0.000                                           
 259 BOROWSKI ZBIGNIEW               2  104                  10:43:42     1113.97  87.15  20  < 261>  316.033   0.000                                           
 260 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   71                  10:53:38     1113.85  87.48  14  < 275>  327.064   0.000                                           
 261 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   33              G M 10:43:44     1113.84  87.82  21  < 262>  316.033   0.000                                           
 262 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   54                  10:43:45     1113.77  88.16  22  < 264>  316.033   0.000                                           
 263 GÓRSKI JAN                      1   32              G M 10:55:52     1113.50  88.49  13-  2-  2  329.447  36.470                                           
 264 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   35              G M 10:43:51     1113.38  88.83  23  < 278>  316.033   0.000                                           
 265 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   51                  10:56:30     1113.12  89.17   4  < 329>  330.040   0.000                                           
 266 KANTAK BOGUMIŁ                  1   32              G M 10:45:01     1112.94  89.50   6  < 273>  317.205   0.000                                           
 267 BARTOŁD ADAM                    1    1              G M 10:51:22     1112.86  89.84  13  < 288>  324.249   0.000                                           
 268 GÓRSKI JAN                      1   11              G M 10:56:05     1112.68  90.17   2          329.447  36.400                                           
 269 WOŹNIAK JANUSZ                  1    4              G M 10:53:22     1112.43  90.51  23  < 272>  326.351   0.000                                           
 270 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   25              G M 10:36:15     1112.32  90.85   9  < 309>  307.279   0.000                                           
 271 KACZYŃSKI MARIAN                3    6              G M 10:36:07     1112.30  91.18   4  < 410>  307.124  36.360                                           
 272 WOŹNIAK JANUSZ                  1  101                  10:53:25     1112.24  91.52  24  < 274>  326.351   0.000                                           
 273 KANTAK BOGUMIŁ                  1   48              G M 10:45:13     1112.16  91.86   7  < 305>  317.205   0.000                                           
 274 WOŹNIAK JANUSZ                  1   41              G M 10:53:27     1112.12  92.19  25  < 276>  326.351   0.000                                           
 275 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   12              G M 10:54:08     1111.96  92.53  15  < 332>  327.064   0.000                                           
 276 WOŹNIAK JANUSZ                  1   30              G M 10:53:32     1111.80  92.87  26  < 277>  326.351   0.000                                           
 277 WOŹNIAK JANUSZ                  1   62                  10:53:34     1111.68  93.20  27  < 279>  326.351   0.000                                           
 278 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   38              G M 10:44:19     1111.55  93.54  24  < 317>  316.033   0.000                                           
 279 WOŹNIAK JANUSZ                  1   46              GSM 10:53:37     1111.49  93.88  28  < 326>  326.351   0.000  37.00                                    
 280 FIERKA PIOTR                    2   12              G M 10:44:18     1111.46  94.21   2  < 282>  315.989  36.240                                           
 281 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    6              GSM 10:24:53     1111.22  94.55   9  < 290>  294.343   0.000  36.98                                    
 282 FIERKA PIOTR                    2   50              G M 10:44:23     1111.14  94.89   3  < 498>  315.989  36.220                                           
 283 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   19              G M 10:53:00     1110.85  95.22   5  < 507>  325.478  36.200                                           
 284 PIÓR ZYGMUNT                    1   29              G M 10:57:14     1110.73  95.56   6  < 285>  330.146   0.000                                           
 285 PIÓR ZYGMUNT                    1   19              G M 10:57:15     1110.67  95.90   7  < 296>  330.146   0.000                                           
 286 DYBICH JANUSZ                   2   38              G M 10:53:40     1110.51  96.23  13  < 356>  326.119   0.000                                           
 287 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   44              G M 10:53:10     1110.45  96.57  14  < 404>  325.546   0.000                                           
 288 BARTOŁD ADAM                    1   33              G M 10:52:03     1110.25  96.90  14  < 310>  324.249   0.000                                           
 289 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   36              G M 10:44:57     1110.15  97.24  14  < 291>  316.338   0.000                                           
 290 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   43              G M 10:25:09     1110.10  97.58  10  < 292>  294.343   0.000                                           
 291 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   69                  10:44:58     1110.09  97.91  15  < 302>  316.338   0.000                                           
 292 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   59                  10:25:10     1110.03  98.25  11  < 293>  294.343   0.000                                           
 293 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    2              GSM 10:25:11     1109.96  98.59  12  < 294>  294.343   0.000  36.85                                    
 294 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   34              G M 10:25:13     1109.82  98.92  13  < 333>  294.343   0.000                                           
 295 MYKOWSKI TADEUSZ                2   47              G M 10:45:01     1109.75  99.26  11  < 306>  316.297   0.000                                           
 296 PIÓR ZYGMUNT                    1   12              G M 10:57:33     1109.55  99.60   8  < 387>  330.146   0.000                                           
 297 MAZELLA JAN                     1   60                  10:55:21     1109.49  99.93  44-  4-  2  327.687   0.000                                           
 298 LIEC JAN                        1   29              G M 10:54:04     1109.42 100.27   3  < 316>  326.242  36.000                                           
 299 GZELA ANDRZEJ                   1    6              G M 10:57:25     1109.30 100.61  22-  4-  4  329.925  35.990                                           
 300 LASKOWSKI STANISŁAW             3   43              G M 10:37:04     1109.04 100.94  16  < 301>  307.279   0.000                                           
 301 LASKOWSKI STANISŁAW             3   61                  10:37:06     1108.91 101.28  17  < 350>  307.279   0.000                                           
 302 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   41              G M 10:45:22     1108.53 101.62  16  < 325>  316.338   0.000                                           
 303 ŻYGOWSKI ZDZISŁAW               1   11              G M 10:55:56     1108.37 101.95  13-  2-  2  328.003  35.930                                           
 304 GUZ TOMASZ                      3   80                  10:32:37     1108.26 102.29   6  < 306>  302.131   0.000                                           
 305 KANTAK BOGUMIŁ                  1    9              G M 10:46:16     1108.08 102.62   8  < 324>  317.205   0.000                                           
 306 GUZ TOMASZ                      3   33              G M 10:32:40     1108.06 102.96   7  < 328>  302.131  35.890                                           
 306 MYKOWSKI TADEUSZ                2   14              G M 10:45:27     1108.06 102.96  12  < 320>  316.297   0.000                                           
 308 BIRNA PIOTR                     3    5              G M 10:32:15     1107.94 103.63  13  < 312>  301.637   0.000                                           
 309 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   40              G M 10:37:22     1107.84 103.97  10  < 314>  307.279   0.000                                           
 310 BARTOŁD ADAM                    1    9              G M 10:52:42     1107.79 104.31  15  < 311>  324.249   0.000                                           
 311 BARTOŁD ADAM                    1   46              G M 10:52:43     1107.72 104.64  16  < 417>  324.249   0.000                                           
 312 BIRNA PIOTR                     3   23              G M 10:32:20     1107.60 104.98  14  < 313>  301.637   0.000                                           
 313 BIRNA PIOTR                     3   26              G M 10:32:23     1107.40 105.32  15  < 315>  301.637   0.000                                           
 314 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   50              GSM 10:37:29     1107.38 105.65  11  < 435>  307.279   0.000  36.63                                    
 315 BIRNA PIOTR                     3   57                  10:32:24     1107.33 105.99  16  < 354>  301.637   0.000                                           
 316 LIEC JAN                        1   21              G M 10:54:39     1107.22 106.33   4  < 322>  326.242  35.760                                           
 317 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   85                  10:45:26     1107.20 106.66  25  < 318>  316.033   0.000                                           
 318 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   39              G M 10:45:27     1107.14 107.00  26  < 334>  316.033   0.000                                           
 319 GZELA ANDRZEJ                   1    7              G M 10:58:00     1107.13 107.34   2  < 400>  329.925  35.720                                           
 320 MYKOWSKI TADEUSZ                2   12              G M 10:45:45     1106.90 107.67  13  < 368>  316.297   0.000                                           
 321 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   10              G M 10:46:49     1106.72 108.01  19  < 362>  317.425   0.000                                           
 322 LIEC JAN                        1    1              G M 10:54:52     1106.41 108.34   5  < 478>  326.242  35.680                                           
 323 KREZYMON JÓZEF                  1   31              GSM 10:56:12     1106.39 108.68   3  < 437>  327.712  35.660  36.53                                    
 324 KANTAK BOGUMIŁ                  1   38              G M 10:46:44     1106.27 109.02   9  < 336>  317.205   0.000                                           
 325 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   90                  10:45:59     1106.14 109.35  17  < 351>  316.338   0.000                                           
 326 WOŹNIAK JANUSZ                  1    3              G M 10:55:16     1105.28 109.69  29  < 326>  326.351   0.000                                           
 326 WOŹNIAK JANUSZ                  1   33              G M 10:55:16     1105.28 109.69  30  < 340>  326.351   0.000                                           
 328 GUZ TOMASZ                      3   26              G M 10:33:25     1105.02 110.36   8  < 330>  302.131   0.000                                           
 329 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  109                  10:58:41     1104.98 110.70   5  < 335>  330.040   0.000                                           
 330 GUZ TOMASZ                      3   10              G M 10:33:27     1104.89 111.04   9  < 345>  302.131   0.000                                           
 330 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   17              G M 10:52:54     1104.89 111.04   7  < 421>  323.622   0.000                                           
 332 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    7              GSM 10:56:01     1104.88 111.71  16  < 338>  327.064   0.000  36.43                                    
 333 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   53                  10:26:29     1104.55 112.05  14  < 337>  294.343   0.000                                           
 334 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   49              G M 10:46:17     1103.92 112.38  27  < 370>  316.033   0.000                                           
 335 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   30              G M 10:59:04     1103.57 112.72   6  < 394>  330.040  35.500                                           
 336 KANTAK BOGUMIŁ                  1   36              G M 10:47:30     1103.32 113.06  10  < 352>  317.205   0.000                                           
 337 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   13              G M 10:26:48     1103.24 113.39  15  < 380>  294.343   0.000                                           
 338 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   27              G M 10:56:30     1103.08 113.73  17  < 391>  327.064   0.000                                           
 339 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   21              G M 10:57:09     1103.03 114.06   2  < 424>  327.765  35.450                                           
 340 WOŹNIAK JANUSZ                  1   22              G M 10:55:57     1102.72 114.40  31  < 343>  326.351   0.000                                           
 341 GRDEŃ ARTUR                     3   10              GSM 10:33:36     1102.68 114.74   3  < 425>  301.693  35.420  36.33                                    
 342 DOERING KAZIMIERZ               3   29              G M 10:38:46     1102.63 115.07   3  < 349>  307.375  35.410                                           
 343 WOŹNIAK JANUSZ                  1   76                  10:56:01     1102.48 115.41  32  < 357>  326.351   0.000                                           
 344 TARGOWSKI GRZEGORZ              2   17              G M 10:53:34     1102.41 115.75   2          323.630  35.380                                           
 345 GUZ TOMASZ                      3   21              GSM 10:34:05     1102.33 116.08  10  < 355>  302.131   0.000  36.29                                    
 346 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   49              G M 10:59:13     1102.25 116.42   9  < 480>  329.810   0.000                                           
 347 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   47              G M 10:38:49     1102.19 116.76   6  < 406>  307.308  35.340                                           
 348 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2    2              G M 10:47:50     1102.17 117.09   2  < 412>  317.241  35.330                                           
 349 DOERING KAZIMIERZ               3    2              G M 10:38:54     1102.10 117.43   4  < 436>  307.375  35.310                                           
 350 LASKOWSKI STANISŁAW             3   15              G M 10:38:50     1102.02 117.77  18  < 416>  307.279   0.000                                           
 351 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   93                  10:47:07     1101.78 118.10  18  < 364>  316.338   0.000                                           
 352 KANTAK BOGUMIŁ                  1   29              G M 10:47:56     1101.66 118.44  11  < 360>  317.205   0.000                                           
 353 DYGULSKI TADEUSZ                1   32              G M 10:58:54     1100.54 118.78  49-  3-  2  328.952  35.260                                           
 354 BIRNA PIOTR                     3   20              GSM 10:34:05     1100.53 119.11  17  < 361>  301.637   0.000  36.19                                    
 355 GUZ TOMASZ                      3   24              G M 10:34:33     1100.46 119.45  11  < 400>  302.131   0.000                                           
 356 DYBICH JANUSZ                   2   31              G M 10:56:22     1100.39 119.78  14  < 372>  326.119   0.000                                           
 357 WOŹNIAK JANUSZ                  1   11              G M 10:56:37     1100.25 120.12  33  < 363>  326.351   0.000                                           
 358 SUROWIECKI MAREK                2   41              G M 10:46:37     1100.10 120.46   4  < 413>  315.307  35.190                                           
 359 MAZELLA JAN                     1   54                  10:58:00     1099.62 120.79   2  < 544>  327.687   0.000                                           
 360 KANTAK BOGUMIŁ                  1   14              G M 10:48:34     1099.24 121.13  12  < 407>  317.205   0.000                                           
 361 BIRNA PIOTR                     3   19              G M 10:34:27     1099.06 121.47  18  < 369>  301.637   0.000                                           
 362 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   39              G M 10:48:49     1099.05 121.80  20  < 365>  317.425   0.000                                           
 363 WOŹNIAK JANUSZ                  1   24              G M 10:56:57     1099.01 122.14  34  < 373>  326.351   0.000                                           
 364 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   12              G M 10:47:51     1098.97 122.48  19  < 371>  316.338   0.000                                           
 365 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   38              G M 10:48:51     1098.93 122.81  21  < 367>  317.425   0.000                                           
 366 KRAUZE STANISŁAW                1   43              G M 10:55:24     1098.63 123.15  33-  3-  3  324.535  35.080                                           
 367 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   90                  10:48:58     1098.48 123.49  22  < 403>  317.425   0.000                                           
 368 MYKOWSKI TADEUSZ                2   25              G M 10:47:58     1098.38 123.82  14  < 393>  316.297   0.000                                           
 369 BIRNA PIOTR                     3   62                  10:34:38     1098.33 124.16  19  < 458>  301.637   0.000                                           
 370 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   17              G M 10:47:45     1098.29 124.50  28  < 375>  316.033   0.000                                           
 371 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   47              G M 10:48:03     1098.21 124.83  20  < 374>  316.338   0.000                                           
 372 DYBICH JANUSZ                   2   24              G M 10:57:00     1098.04 125.17  15  < 430>  326.119   0.000                                           
 373 WOŹNIAK JANUSZ                  1   94                  10:57:15     1097.90 125.50  35  < 376>  326.351   0.000                                           
 374 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   33              G M 10:48:09     1097.82 125.84  21  < 399>  316.338   0.000                                           
 375 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    8              G M 10:47:53     1097.78 126.18  29  < 377>  316.033   0.000                                           
 376 WOŹNIAK JANUSZ                  1   60                  10:57:18     1097.72 126.51  36  < 377>  326.351   0.000                                           
 377 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   90                  10:47:56     1097.59 126.85  30  < 382>  316.033   0.000                                           
 377 WOŹNIAK JANUSZ                  1   17              G M 10:57:20     1097.59 126.85  37  < 386>  326.351   0.000                                           
 379 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2   17              G M 10:55:15     1097.36 127.52   3  < 441>  323.995  34.910                                           
 380 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    4              GSM 10:28:14     1097.34 127.86  16  < 420>  294.343   0.000  35.91                                    
 381 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   36              GSM 10:58:13     1097.28 128.20   2  < 411>  327.228  34.880  35.90                                    
 382 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   87                  10:48:01     1097.27 128.53  31  < 383>  316.033   0.000                                           
 383 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   16              G M 10:48:04     1097.08 128.87  32  < 392>  316.033   0.000                                           
 384 BĄBER WALDEMAR                  2   29              GSM 10:48:02     1097.00 129.21   3  < 553>  315.971  34.840  35.87                                    
 385 BUJAK SŁAWOMIR                  1   35              G M 10:59:51     1096.97 129.54   2  < 450>  328.925  34.830                                           
 386 WOŹNIAK JANUSZ                  1    8              G M 10:57:32     1096.86 129.88  38  < 389>  326.351   0.000                                           
 387 PIÓR ZYGMUNT                    1    2              G M 11:01:00     1096.83 130.22   9  < 390>  330.146   0.000                                           
 388 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1    8              G M 11:00:54     1096.24 130.55   4  < 439>  329.858  34.790                                           
 389 WOŹNIAK JANUSZ                  1   93                  10:57:46     1096.00 130.89  39  < 475>  326.351   0.000                                           
 390 PIÓR ZYGMUNT                    1   44              G M 11:01:15     1095.92 131.22  10  < 415>  330.146   0.000                                           
 391 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   79                  10:58:28     1095.81 131.56  18  < 395>  327.064   0.000                                           
 392 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   72                  10:48:25     1095.75 131.90  33  < 396>  316.033   0.000                                           
 393 MYKOWSKI TADEUSZ                2   49              G M 10:48:42     1095.59 132.23  15  < 457>  316.297   0.000                                           
 394 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   93                  11:01:16     1095.51 132.57   7  < 477>  330.040   0.000                                           
 395 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   18              G M 10:58:35     1095.39 132.91  19  < 398>  327.064   0.000                                           
 396 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   22              G M 10:48:33     1095.25 133.24  34  < 396>  316.033   0.000                                           
 396 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   26              G M 10:48:33     1095.25 133.24  35  < 409>  316.033   0.000                                           
 398 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   62                  10:58:38     1095.20 133.92  20  < 402>  327.064   0.000                                           
 399 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    3              G M 10:48:52     1095.10 134.25  22  < 447>  316.338   0.000                                           
 400 GUZ TOMASZ                      3   36              G M 10:35:55     1095.01 134.59  12  < 440>  302.131   0.000                                           
 400 GZELA ANDRZEJ                   1   25              G M 11:01:18     1095.01 134.59   3  < 502>  329.925  34.630                                           
 402 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   78                  10:58:42     1094.96 135.26  21  < 425>  327.064   0.000                                           
 403 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  115                  10:49:59     1094.63 135.60  23  < 405>  317.425   0.000                                           
 404 RÓŻYŃSKI JERZY                  1    6              G M 10:57:29     1094.33 135.94  15  < 427>  325.546   0.000                                           
 405 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   70                  10:50:05     1094.26 136.27  24  < 407>  317.425   0.000                                           
 406 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   27              G M 10:40:51     1094.21 136.61   7  < 517>  307.308  34.550                                           
 407 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   35              G M 10:50:06     1094.19 136.94  25  < 454>  317.425   0.000                                           
 407 KANTAK BOGUMIŁ                  1   41              G M 10:49:54     1094.19 136.94  13  < 453>  317.205   0.000                                           
 409 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   80                  10:48:50     1094.17 137.62  36  < 481>  316.033   0.000                                           
 410 KACZYŃSKI MARIAN                3   17              GCM 10:40:42     1094.14 137.95   5  < 471>  307.124  34.490                                           
 411 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1    4              GSM 10:59:05     1094.10 138.29   3  < 462>  327.228  34.480  35.58                                    
 412 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   47              G M 10:50:01     1093.87 138.63   3  < 422>  317.241  34.460                                           
 413 SUROWIECKI MAREK                2   48              G M 10:48:20     1093.55 138.96   5  < 494>  315.307  34.450                                           
 414 GUS MARCIN                      1   45              G M 10:56:31     1093.53 139.30   7  < 493>  324.249   0.000                                           
 415 PIÓR ZYGMUNT                    1   10              G M 11:01:56     1093.44 139.64  11  < 486>  330.146   0.000                                           
 416 LASKOWSKI STANISŁAW             3   47              G M 10:41:08     1093.00 139.97  19  < 418>  307.279   0.000                                           
 417 BARTOŁD ADAM                    1   75                  10:56:45     1092.67 140.31  17  < 419>  324.249   0.000                                           
 418 LASKOWSKI STANISŁAW             3   34              G M 10:41:17     1092.42 140.65  20  < 499>  307.279   0.000                                           
 419 BARTOŁD ADAM                    1   68                  10:56:50     1092.36 140.98  18  < 433>  324.249   0.000                                           
 420 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   15              G M 10:29:34     1091.91 141.32  17  < 445>  294.343   0.000                                           
 421 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   34              G M 10:56:24     1091.84 141.66   8  < 423>  323.622   0.000                                           
 422 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   72                  10:50:36     1091.68 141.99   4  < 472>  317.241   0.000                                           
 423 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2    2              G M 10:56:33     1091.29 142.33   9  < 470>  323.622   0.000                                           
 424 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   23              G M 11:00:21     1091.28 142.66   3  < 521>  327.765  34.300                                           
 425 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   15              G M 10:59:55     1090.52 143.00  22  < 488>  327.064   0.000                                           
 425 GRDEŃ ARTUR                     3   19              GSM 10:36:39     1090.52 143.00   4          301.693  34.290  35.43                                    
 427 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   29              G M 10:58:34     1090.36 143.67  16  < 432>  325.546   0.000                                           
 428 SZYMAŃSKI LESZEK                2    6              G M 10:49:57     1090.31 144.01   6  < 497>  316.136   0.000                                           
 429 PATOCKI BENEDYKT                1   30              G M 11:02:59     1090.27 144.35  55-  2-  2  330.332  34.240                                           
 430 DYBICH JANUSZ                   2   26              G M 10:59:08     1090.21 144.68  16  < 434>  326.119   0.000                                           
 431 KRAUZE STANISŁAW                1   22              G M 10:57:41     1090.20 145.02   2  < 592>  324.535  34.210                                           
 432 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   39              G M 10:58:42     1089.88 145.36  17  < 473>  325.546   0.000                                           
 433 BARTOŁD ADAM                    1   25              G M 10:57:31     1089.85 145.69  19  < 442>  324.249   0.000                                           
 434 DYBICH JANUSZ                   2   13              G M 10:59:15     1089.79 146.03  17  < 449>  326.119   0.000                                           
 435 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   37              GSM 10:42:05     1089.32 146.37  12  < 463>  307.279   0.000  35.32                                    
 436 DOERING KAZIMIERZ               3   26              G M 10:42:11     1089.27 146.70   5  < 465>  307.375  34.140                                           
 437 KREZYMON JÓZEF                  1   46              GSM 11:00:54     1089.11 147.04   4  < 524>  327.712  34.130  35.30                                    
 438 JELIŃSKI ADAM                   1   43              G M 11:02:55     1088.87 147.38  34-  1-  1  329.838  34.110                                           
 439 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   35              G M 11:02:59     1088.70 147.71   5  < 467>  329.858  34.100                                           
 440 GUZ TOMASZ                      3   46              GSM 10:37:34     1088.50 148.05  13  < 446>  302.131   0.000  35.27                                    
 441 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2   14              G M 10:57:40     1088.45 148.38   4          323.995  34.070                                           
 442 BARTOŁD ADAM                    1   24              G M 10:57:55     1088.39 148.72  20  < 443>  324.249   0.000                                           
 443 BARTOŁD ADAM                    1   17              G M 10:57:56     1088.33 149.06  21  < 448>  324.249   0.000                                           
 444 DYGULSKI TADEUSZ                1   25                  11:02:17     1088.22 149.39   2  < 516>  328.952   0.000                                           
 445 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   56                  10:30:30     1088.14 149.73  18  < 451>  294.343   0.000                                           
 446 GUZ TOMASZ                      3   43              GSM 10:37:40     1088.11 150.07  14  < 500>  302.131   0.000  35.20                                    
 447 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    2              G M 10:50:44     1088.07 150.40  23  < 482>  316.338   0.000                                           
 448 BARTOŁD ADAM                    1    8              G M 10:58:02     1087.96 150.74  22  < 489>  324.249   0.000                                           
 449 DYBICH JANUSZ                   2   27              G M 10:59:47     1087.85 151.08  18  < 571>  326.119   0.000                                           
 450 BUJAK SŁAWOMIR                  1   13              G M 11:02:23     1087.78 151.41   3          328.925  33.950                                           
 451 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   32              G M 10:30:37     1087.68 151.75  19  < 452>  294.343   0.000                                           
 452 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   23              G M 10:30:41     1087.41 152.09  20  < 459>  294.343   0.000                                           
 453 KANTAK BOGUMIŁ                  1   54                  10:51:46     1087.19 152.42  14  < 455>  317.205   0.000                                           
 454 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   26              G M 10:51:59     1087.13 152.76  26  < 485>  317.425   0.000                                           
 455 KANTAK BOGUMIŁ                  1   25              G M 10:51:48     1087.06 153.10  15  < 456>  317.205   0.000                                           
 456 KANTAK BOGUMIŁ                  1   20              G M 10:51:50     1086.94 153.43  16  < 461>  317.205   0.000                                           
 457 MYKOWSKI TADEUSZ                2   55                  10:51:09     1086.37 153.77  16  < 586>  316.297   0.000                                           
 458 BIRNA PIOTR                     3    2              GSM 10:37:42     1086.20 154.10  20  < 460>  301.637   0.000  35.07                                    
 459 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   46              G M 10:31:04     1085.87 154.44  21  < 464>  294.343   0.000                                           
 460 BIRNA PIOTR                     3    3              G M 10:37:48     1085.81 154.78  21  < 469>  301.637   0.000                                           
 461 KANTAK BOGUMIŁ                  1   40              G M 10:52:10     1085.70 155.11  17  < 518>  317.205   0.000                                           
 462 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   31              G M 11:01:25     1085.63 155.45   4  < 555>  327.228  33.790                                           
 463 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   30              G M 10:43:03     1085.60 155.79  13  < 569>  307.279   0.000                                           
 464 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   41              G M 10:31:09     1085.54 156.12  22  < 558>  294.343   0.000                                           
 465 DOERING KAZIMIERZ               3   77                  10:43:12     1085.36 156.46   6  < 468>  307.375   0.000                                           
 466 ŻYGOWSKI ZDZISŁAW               1    8              G M 11:02:15     1085.20 156.80   2          328.003  33.740                                           
 467 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   63                  11:03:59     1085.12 157.13   6  < 492>  329.858   0.000                                           
 468 DOERING KAZIMIERZ               3   68                  10:43:16     1085.11 157.47   7  < 533>  307.375   0.000                                           
 469 BIRNA PIOTR                     3    7              G M 10:37:59     1085.09 157.81  22  < 588>  301.637   0.000                                           
 470 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2    9              G M 10:58:15     1085.07 158.14  10  < 487>  323.622   0.000                                           
 471 KACZYŃSKI MARIAN                3   33              G M 10:43:04     1084.99 158.48   6  < 491>  307.124  33.670                                           
 472 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   35              G M 10:52:24     1084.96 158.82   5  < 580>  317.241  33.660                                           
 473 RÓŻYŃSKI JERZY                  1    7              G M 11:00:06     1084.79 159.15  18  < 476>  325.546   0.000                                           
 474 SZYCA JÓZEF                     2   68                  10:54:51     1084.72 159.49   3          319.829   0.000                                           
 475 WOŹNIAK JANUSZ                  1   47              G M 11:00:52     1084.70 159.83  40  < 535>  326.351   0.000                                           
 476 RÓŻYŃSKI JERZY                  1    5              G M 11:00:10     1084.55 160.16  19  < 528>  325.546   0.000                                           
 477 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   62                  11:04:19     1084.53 160.50   8  < 483>  330.040   0.000                                           
 478 LIEC JAN                        1   27              G M 11:00:49     1084.52 160.83   6  < 479>  326.242   0.000                                           
 479 LIEC JAN                        1   68                  11:00:51     1084.40 161.17   7  < 538>  326.242   0.000                                           
 480 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   47              G M 11:04:15     1084.01 161.51  10  < 522>  329.810   0.000                                           
 481 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   75                  10:51:33     1083.98 161.84  37  < 520>  316.033   0.000                                           
 482 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    6              G M 10:51:50     1083.97 162.18  24  < 511>  316.338   0.000                                           
 483 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  106                  11:04:30     1083.88 162.52   9  < 484>  330.040   0.000                                           
 484 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   81                  11:04:32     1083.76 162.85  10  < 513>  330.040   0.000                                           
 485 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2    6              G M 10:52:54     1083.73 163.19  27  < 490>  317.425   0.000                                           
 486 PIÓR ZYGMUNT                    1   17              G M 11:04:40     1083.63 163.53  12  < 515>  330.146   0.000                                           
 487 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   40              G M 10:58:39     1083.62 163.86  11  < 495>  323.622   0.000                                           
 488 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   28              G M 11:01:55     1083.29 164.20  23  < 543>  327.064   0.000                                           
 489 BARTOŁD ADAM                    1   35              G M 10:59:20     1083.24 164.54  23  < 510>  324.249   0.000                                           
 490 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  120                  10:53:03     1083.18 164.87  28  < 561>  317.425   0.000                                           
 491 KACZYŃSKI MARIAN                3   23              GCM 10:43:33     1083.14 165.21   7  < 496>  307.124   0.000                                           
 492 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1    2              G M 11:04:33     1083.10 165.55   7  < 504>  329.858   0.000                                           
 493 GUS MARCIN                      1   18              G M 10:59:28     1082.76 165.88   8  < 550>  324.249   0.000                                           
 494 SUROWIECKI MAREK                2   72                  10:51:13     1082.72 166.22   6  < 534>  315.307   0.000                                           
 495 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   28              G M 10:58:57     1082.53 166.55  12  < 505>  323.622   0.000                                           
 496 KACZYŃSKI MARIAN                3   54                  10:43:43     1082.50 166.89   8  < 552>  307.124   0.000                                           
 497 SZYMAŃSKI LESZEK                2   18              G M 10:52:05     1082.35 167.23   7  < 525>  316.136   0.000                                           
 498 FIERKA PIOTR                    2   10              G M 10:52:00     1082.15 167.56   4  < 549>  315.989  33.310                                           
 499 LASKOWSKI STANISŁAW             3   55                  10:44:01     1081.91 167.90  21  < 548>  307.279   0.000                                           
 500 GUZ TOMASZ                      3   15              G M 10:39:21     1081.55 168.24  15  < 503>  302.131   0.000                                           
 501 PATOCKI BENEDYKT                1   49              G M 11:05:28     1081.40 168.57   2          330.332  33.270                                           
 502 GZELA ANDRZEJ                   1    5              G M 11:05:06     1081.37 168.91   4          329.925  33.250                                           
 503 GUZ TOMASZ                      3   40              GSM 10:39:27     1081.16 169.25  16  < 512>  302.131   0.000  34.59                                    
 504 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   50              G M 11:05:06     1081.15 169.58   8  < 530>  329.858   0.000                                           
 505 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2    1              G M 10:59:22     1081.02 169.92  13  < 508>  323.622   0.000                                           
 506 RYDZEWSKI LESZEK                1   33              G M 11:05:14     1080.83 170.26  42-  1-  1  329.904  33.200                                           
 507 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   22              G M 11:01:12     1080.60 170.59   6  < 532>  325.478   0.000                                           
 508 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   39              G M 10:59:30     1080.54 170.93  14  < 568>  323.622   0.000                                           
 509 SZAMBOWSKI JANUSZ               1   10              G M 11:05:49     1080.36 171.27  12-  1-  1  330.393  33.160                                           
 510 BARTOŁD ADAM                    1   64                  11:00:11     1080.17 171.60  24  < 546>  324.249   0.000                                           
 511 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   71                  10:52:52     1080.14 171.94  25  < 556>  316.338   0.000                                           
 512 GUZ TOMASZ                      3   50              G M 10:39:48     1079.81 172.27  17  < 514>  302.131   0.000                                           
 513 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   67                  11:05:40     1079.74 172.61  11  < 582>  330.040   0.000                                           
 514 GUZ TOMASZ                      3   83                  10:39:50     1079.68 172.95  18  < 575>  302.131   0.000                                           
 515 PIÓR ZYGMUNT                    1   47              G M 11:05:59     1078.97 173.28  13  < 526>  330.146   0.000                                           
 516 DYGULSKI TADEUSZ                1   30              G M 11:04:54     1078.89 173.62   3          328.952  33.060                                           
 517 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   14              GSM 10:44:52     1078.78 173.96   8  < 527>  307.308   0.000  34.44                                    
 518 KANTAK BOGUMIŁ                  1   17              G M 10:54:07     1078.50 174.29  18          317.205   0.000                                           
 519 ARMATOWSKI DARIUSZ              1   35              G M 11:01:42     1078.46 174.63  31-  1-  1  325.372  33.020                                           
 520 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   84                  10:53:03     1078.43 174.97  38  < 523>  316.033   0.000                                           
 521 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   15              G M 11:03:59     1078.23 175.30   4          327.765  33.000                                           
 522 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1    7              G M 11:05:53     1078.22 175.64  11  < 545>  329.810   0.000                                           
 523 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   50              G M 10:53:07     1078.18 175.98  39  < 537>  316.033   0.000                                           
 524 KREZYMON JÓZEF                  1   13              G M 11:03:58     1078.12 176.31   5          327.712  32.960                                           
 525 SZYMAŃSKI LESZEK                2   33              G M 10:53:14     1078.10 176.65   8          316.136   0.000                                           
 526 PIÓR ZYGMUNT                    1   26              G M 11:06:15     1078.03 176.99  14          330.146   0.000                                           
 527 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    5              G M 10:45:05     1077.96 177.32   9          307.308   0.000                                           
 528 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   45              G M 11:02:08     1077.49 177.66  20  < 531>  325.546   0.000                                           
 529 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   37              G M 11:05:14     1077.42 177.99  37-  2-  2  328.864  32.890                                           
 530 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   29              G M 11:06:13     1077.21 178.33   9  < 550>  329.858   0.000                                           
 531 RÓŻYŃSKI JERZY                  1    9              G M 11:02:13     1077.19 178.67  21  < 562>  325.546   0.000                                           
 532 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   42              G M 11:02:10     1077.15 179.00   7  < 567>  325.478   0.000                                           
 533 DOERING KAZIMIERZ               3   85                  10:45:23     1077.06 179.34   8  < 590>  307.375   0.000                                           
 534 SUROWIECKI MAREK                2   50              G M 10:52:48     1076.87 179.68   7          315.307  32.820                                           
 535 WOŹNIAK JANUSZ                  1   64                  11:03:07     1076.65 180.01  41  < 536>  326.351   0.000                                           
 536 WOŹNIAK JANUSZ                  1   49              G M 11:03:11     1076.42 180.35  42  < 539>  326.351   0.000                                           
 537 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   42              G M 10:53:37     1076.35 180.69  40  < 541>  316.033   0.000                                           
 538 LIEC JAN                        1   25              G M 11:03:07     1076.29 181.02   8  < 578>  326.242   0.000                                           
 539 WOŹNIAK JANUSZ                  1   29              G M 11:03:14     1076.24 181.36  43  < 539>  326.351   0.000                                           
 539 WOŹNIAK JANUSZ                  1    9              G M 11:03:14     1076.24 181.36  44  < 542>  326.351   0.000                                           
 541 BOROWSKI ZBIGNIEW               2  100                  10:53:40     1076.16 182.03  41  < 581>  316.033   0.000                                           
 542 WOŹNIAK JANUSZ                  1   39              G M 11:03:24     1075.65 182.37  45          326.351   0.000                                           
 543 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   91                  11:04:04     1075.63 182.71  24  < 559>  327.064   0.000                                           
 544 MAZELLA JAN                     1    5              G M 11:04:40     1075.56 183.04   3  < 547>  327.687  32.690                                           
 545 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   48              G M 11:06:40     1075.47 183.38  12          329.810   0.000                                           
 546 BARTOŁD ADAM                    1   47              G M 11:01:32     1075.33 183.71  25          324.249   0.000                                           
 547 MAZELLA JAN                     1   50              G M 11:04:44     1075.32 184.05   4          327.687  32.650                                           
 548 LASKOWSKI STANISŁAW             3   62                  10:45:47     1075.22 184.39  22  < 560>  307.279   0.000                                           
 549 FIERKA PIOTR                    2   25              G M 10:53:55     1075.10 184.72   5  < 583>  315.989  32.620                                           
 550 GUS MARCIN                      1   52                  11:01:37     1075.04 185.06   9  < 570>  324.249   0.000                                           
 550 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   41              G M 11:06:50     1075.04 185.06  10  < 595>  329.858   0.000                                           
 552 KACZYŃSKI MARIAN                3   25              GCM 10:45:42     1074.99 185.73   9          307.124   0.000                                           
 553 BĄBER WALDEMAR                  2   32              GSM 10:53:58     1074.85 186.07   4          315.971  32.570  34.05                                    
 554 WACHOWSKI ROMAN                 2    7              G M 10:55:33     1074.60 186.41  53-  1-  1  317.597  32.550                                           
 555 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   56                  11:04:34     1074.41 186.74   5          327.228   0.000                                           
 556 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   95                  10:54:27     1074.34 187.08  26  < 557>  316.338   0.000                                           
 557 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   25              G M 10:54:29     1074.21 187.42  27  < 563>  316.338   0.000                                           
 558 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   33              G M 10:34:03     1074.05 187.75  23  < 566>  294.343   0.000                                           
 559 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   34              G M 11:04:32     1073.98 188.09  25          327.064   0.000                                           
 560 LASKOWSKI STANISŁAW             3    7              G M 10:46:08     1073.90 188.43  23  < 564>  307.279   0.000                                           
 561 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   74                  10:55:35     1073.89 188.76  29  < 576>  317.425   0.000                                           
 562 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   26              G M 11:03:09     1073.88 189.10  22          325.546   0.000                                           
 563 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   55                  10:54:35     1073.85 189.43  28  < 572>  316.338   0.000                                           
 564 LASKOWSKI STANISŁAW             3   58                  10:46:09     1073.84 189.77  24  < 593>  307.279   0.000                                           
 565 DAMPS ZBIGNIEW                  3   16              GSM 10:41:27     1073.55 190.11   2          302.150  32.400  33.92                                    
 566 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   28              G M 10:34:14     1073.33 190.44  24          294.343   0.000                                           
 567 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   36              G M 11:03:18     1073.12 190.78   8          325.478   0.000                                           
 568 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   45              G M 11:01:35     1073.08 191.12  15  < 587>  323.622   0.000                                           
 569 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3    8              GSM 10:46:23     1072.96 191.45  14  < 573>  307.279   0.000  33.88                                    
 570 GUS MARCIN                      1   49              G M 11:02:13     1072.90 191.79  10          324.249   0.000                                           
 571 DYBICH JANUSZ                   2    9              G M 11:03:58     1072.88 192.13  19  < 584>  326.119   0.000                                           
 572 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   14              G M 10:54:52     1072.82 192.46  29  < 579>  316.338   0.000                                           
 573 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   10              G M 10:46:26     1072.78 192.80  15  < 574>  307.279   0.000                                           
 574 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   35              G M 10:46:28     1072.65 193.14  16          307.279   0.000                                           
 575 GUZ TOMASZ                      3   77                  10:41:41     1072.59 193.47  19          302.131   0.000                                           
 576 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   11              G M 10:55:57     1072.56 193.81  30          317.425   0.000                                           
 577 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   12              G M 11:06:38     1072.50 194.15   2          328.864  32.240                                           
 578 LIEC JAN                        1   75                  11:04:13     1072.40 194.48   9          326.242   0.000                                           
 579 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   65                  10:55:05     1072.03 194.82  30  < 591>  316.338   0.000                                           
 580 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   11              G M 10:55:58     1071.88 195.15   6          317.241  32.200                                           
 581 BOROWSKI ZBIGNIEW               2  106                  10:54:51     1071.84 195.49  42  < 594>  316.033   0.000                                           
 582 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   25              G M 11:08:01     1071.50 195.83  12          330.040  32.180                                           
 583 FIERKA PIOTR                    2   42              G M 10:54:57     1071.33 196.16   6          315.989   0.000                                           
 584 DYBICH JANUSZ                   2   23              G M 11:04:25     1071.29 196.50  20          326.119   0.000                                           
 585 JANKOWSKI FRANCISZEK            3   25              GSM 10:46:16     1071.23 196.84  25-  1-  1  306.658  32.130  33.70                                    
 586 MYKOWSKI TADEUSZ                2   21                  10:55:17     1071.16 197.17  17          316.297   0.000                                           
 587 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   48              G M 11:02:09     1071.06 197.51  16          323.622   0.000                                           
 588 BIRNA PIOTR                     3   27              G M 10:41:44     1070.65 197.85  23          301.637   0.000                                           
 589 PRABUCKI ZENON                  3    9              GSM 10:47:13     1070.56 198.18  30-  1-  1  307.482  32.080  33.66                                    
 590 DOERING KAZIMIERZ               3   64                  10:47:09     1070.43 198.52   9          307.375   0.000                                           
 591 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   30              G M 10:55:32     1070.40 198.86  31          316.338   0.000                                           
 592 KRAUZE STANISŁAW                1   15              G M 11:03:12     1070.37 199.19   3          324.535  32.040                                           
 593 LASKOWSKI STANISŁAW             3    4              G M 10:47:05     1070.35 199.53  25          307.279   0.000                                           
 594 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   13              G M 10:55:16     1070.33 199.87  43          316.033   0.000                                           
 595 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   44              G M 11:08:16     1070.04 200.20  11          329.858   0.000                                           
 -------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                              
 ------------------------------------------------------------------------------ Koniec Konkursów                                                                
 596 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   42              G M 11:08:20     1069.81   0.00  12          329.858   0.000                                           
 597 DYBICH JANUSZ                   2   14              G M 11:04:51     1069.77   0.00  21          326.119   0.000                                           
 598 ARMATOWSKI DARIUSZ              1   42              G M 11:04:11     1069.66   0.00   2          325.372   0.000                                           
 599 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   58                  11:04:21     1069.42   0.00   9          325.478   0.000                                           
 600 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   54                  10:56:40     1069.35   0.00   7          317.241   0.000                                           
 601 FIERKA PIOTR                    2   16              G M 10:55:30     1069.34   0.00   7          315.989   0.000                                           
 602 KRAUZE STANISŁAW                1   41              G M 11:03:36     1068.96   0.00   4          324.535   0.000                                           
 603 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   54                  10:47:29     1068.86   0.00  17          307.279   0.000                                           
 604 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   47              G M 10:47:33     1068.61   0.00  18          307.279   0.000                                           
 605 LASKOWSKI STANISŁAW             3   59                  10:47:33     1068.61   0.00  26          307.279   0.000                                           
 606 WOŹNIAK JANUSZ                  1   18              G M 11:05:26     1068.49   0.00  46          326.351   0.000                                           
 607 KACZYŃSKI MARIAN                3   34              GCM 10:47:27     1068.44   0.00  10          307.124   0.000                                           
 608 WOŹNIAK JANUSZ                  1   45              G M 11:05:33     1068.08   0.00  47          326.351   0.000                                           
 609 SZYMAŃSKI LESZEK                2   10              G M 10:56:08     1067.55   0.00   9          316.136   0.000                                           
 610 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2   21              G M 11:03:33     1067.35   0.00   5          323.995   0.000                                           
 611 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   55                  11:04:58     1067.26   0.00  10          325.478   0.000                                           
 612 SZYMAŃSKI LESZEK                2   25              G M 10:56:13     1067.25   0.00  10          316.136   0.000                                           
 613 BĄBER WALDEMAR                  2   24              G M 10:56:04     1067.23   0.00   5          315.971   0.000                                           
 614 PIÓR ZYGMUNT                    1   43              G M 11:09:24     1067.05   0.00  15          330.146   0.000                                           
 615 GUZ TOMASZ                      3    8              G M 10:43:09     1067.04   0.00  20          302.131   0.000                                           
 616 MYKOWSKI TADEUSZ                2   45              G M 10:56:27     1066.95   0.00  18          316.297   0.000                                           
 617 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   22              G M 11:09:07     1066.94   0.00  13          329.810   0.000                                           
 618 WOŹNIAK JANUSZ                  1  107                  11:05:53     1066.91   0.00  48          326.351   0.000                                           
 619 GUZ TOMASZ                      3   48              G M 10:43:12     1066.85   0.00  21          302.131   0.000                                           
 620 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   82                  10:56:15     1066.78   0.00  44          316.033   0.000                                           
 621 BARTOŁD ADAM                    1   27              G M 11:03:58     1066.73   0.00  26          324.249   0.000                                           
 622 BARTOŁD ADAM                    1   41              G M 11:03:59     1066.67   0.00  27          324.249   0.000                                           
 623 KANTAK BOGUMIŁ                  1    4              G M 10:57:25     1066.53   0.00  19          317.205   0.000                                           
 624 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   57                  11:06:44     1066.28   0.00  26          327.064   0.000                                           
 625 RÓŻYŃSKI JERZY                  1    8              G M 11:05:19     1066.26   0.00  23          325.546   0.000                                           
 626 KREZYMON JÓZEF                  1    4              G M 11:07:23     1066.14   0.00   6          327.712   0.000                                           
 627 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   49              G M 10:36:05     1066.14   0.00  25          294.343   0.000                                           
 628 SZYMAŃSKI LESZEK                2   12              G M 10:56:34     1065.99   0.00  11          316.136   0.000                                           
 629 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   15              G M 10:56:46     1065.95   0.00  32          316.338   0.000                                           
 630 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   68                  11:09:43     1065.62   0.00  13          330.040   0.000                                           
 631 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   11              G M 10:36:14     1065.56   0.00  26          294.343   0.000                                           
 632 LASKOWSKI STANISŁAW             3   26              G M 10:48:24     1065.46   0.00  27          307.279   0.000                                           
 633 PRABUCKI ZENON                  3    6              G M 10:48:38     1065.30   0.00   2          307.482   0.000                                           
 634 KACZYŃSKI MARIAN                3    9              G M 10:48:18     1065.29   0.00  11          307.124   0.000                                           
 635 WOŹNIAK JANUSZ                  1  100                  11:06:25     1065.06   0.00  49          326.351   0.000                                           
 636 KRAUZE STANISŁAW                1   18              G M 11:04:43     1065.04   0.00   5          324.535   0.000                                           
 637 LIEC JAN                        1   45              G M 11:06:20     1064.99   0.00  10          326.242   0.000                                           
 638 PIÓR ZYGMUNT                    1   38              G M 11:10:01     1064.93   0.00  16          330.146   0.000                                           
 639 GRDEŃ ARTUR                     3    6              G M 10:43:20     1064.80   0.00   5          301.693   0.000                                           
 640 KACZYŃSKI MARIAN                3   19              G M 10:48:26     1064.80   0.00  12          307.124   0.000                                           
 641 MYKOWSKI TADEUSZ                2   58              G M 10:57:03     1064.79   0.00  19          316.297   0.000                                           
 642 PIÓR ZYGMUNT                    1    3              GSM 11:10:04     1064.76   0.00  17          330.146   0.000  33.09                                    
 643 PIÓR ZYGMUNT                    1   37              G M 11:10:05     1064.70   0.00  18          330.146   0.000                                           
 644 MYKOWSKI TADEUSZ                2   57              G M 10:57:05     1064.67   0.00  20          316.297   0.000                                           
 645 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   10              G M 11:07:24     1064.50   0.00   6          327.228   0.000                                           
 646 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   14              G M 11:07:15     1064.49   0.00  27          327.064   0.000                                           
 647 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   23              G M 10:57:12     1064.39   0.00  33          316.338   0.000                                           
 648 DYBICH JANUSZ                   2   21              G M 11:06:24     1064.36   0.00  22          326.119   0.000                                           
 649 WOŹNIAK JANUSZ                  1    2              G M 11:06:37     1064.36   0.00  50          326.351   0.000                                           
 650 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   25              G M 11:09:53     1064.30   0.00  14          329.810   0.000                                           
 651 BARTOŁD ADAM                    1   11              G M 11:04:41     1064.22   0.00  28          324.249   0.000                                           
 652 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   29              G M 10:36:35     1064.21   0.00  27          294.343   0.000                                           
 653 PRABUCKI ZENON                  3   18              G M 10:48:56     1064.20   0.00   3          307.482   0.000                                           
 654 BIRNA PIOTR                     3   14              G M 10:43:27     1064.16   0.00  24          301.637   0.000                                           
 655 GRDEŃ ARTUR                     3   34              G M 10:43:34     1063.92   0.00   6          301.693   0.000                                           
 656 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   83                  10:57:21     1063.86   0.00  34          316.338   0.000                                           
 657 GRDEŃ ARTUR                     3   65                  10:43:38     1063.67   0.00   7          301.693   0.000                                           
 658 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   39              G M 11:06:06     1063.31   0.00  11          325.478   0.000                                           
 659 RÓŻYŃSKI JERZY                  1    1              G M 11:06:12     1063.18   0.00  24          325.546   0.000                                           
 660 GUS MARCIN                      1   54                  11:04:59     1063.17   0.00  11          324.249   0.000                                           
 661 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   32              G M 11:10:17     1063.09   0.00  13          329.858   0.000                                           
 662 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    5              G M 10:57:20     1062.89   0.00  45          316.033   0.000                                           
 663 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   56                  11:10:25     1062.63   0.00  14          329.858   0.000                                           
 664 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   12              G M 10:58:39     1062.25   0.00   8          317.241   0.000                                           
 665 BARTOŁD ADAM                    1    3              G M 11:05:16     1062.18   0.00  29          324.249   0.000                                           
 666 WACHOWSKI ROMAN                 2   37              G M 10:59:02     1062.08   0.00   2          317.597   0.000                                           
 667 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   38              G M 10:49:24     1061.88   0.00  10          307.308   0.000                                           
 668 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    5              G M 10:37:12     1061.84   0.00  28          294.343   0.000                                           
 669 BARTOŁD ADAM                    1    6              G M 11:05:26     1061.60   0.00  30          324.249   0.000                                           
 670 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    3              G M 10:57:43     1061.52   0.00  46          316.033   0.000                                           
 671 DYGULSKI TADEUSZ                1   18              G M 11:09:54     1061.48   0.00   4          328.952   0.000                                           
 672 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   94                  11:10:56     1061.45   0.00  14          330.040   0.000                                           
 673 BIRNA PIOTR                     3   10              G M 10:44:12     1061.36   0.00  25          301.637   0.000                                           
 674 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   40              G M 10:57:47     1061.29   0.00  47          316.033   0.000                                           
 675 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   14              G M 11:08:21     1061.22   0.00   7          327.228   0.000                                           
 676 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   34              G M 10:57:50     1061.11   0.00  48          316.033   0.000                                           
 677 DOERING KAZIMIERZ               3   70                  10:49:44     1060.89   0.00  10          307.375   0.000                                           
 678 ARMATOWSKI DARIUSZ              1   24              G M 11:06:45     1060.71   0.00   3          325.372   0.000                                           
 679 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   44              G M 11:08:30     1060.71   0.00   8          327.228   0.000                                           
 680 KANTAK BOGUMIŁ                  1   15              G M 10:59:06     1060.53   0.00  20          317.205   0.000                                           
 681 DYBICH JANUSZ                   2    4              G M 11:07:31     1060.49   0.00  23          326.119   0.000                                           
 682 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   24              G M 10:49:50     1060.19   0.00  19          307.279   0.000                                           
 683 WOŹNIAK JANUSZ                  1   32              G M 11:07:57     1059.75   0.00  51          326.351   0.000                                           
 684 KANTAK BOGUMIŁ                  1   21              G M 10:59:21     1059.65   0.00  21          317.205   0.000                                           
 685 SZYMAŃSKI LESZEK                2   15              G M 10:58:24     1059.44   0.00  12          316.136   0.000                                           
 686 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   27              G M 10:37:50     1059.42   0.00  29          294.343   0.000                                           
 687 LIEC JAN                        1   26              G M 11:07:57     1059.40   0.00  11          326.242   0.000                                           
 688 DOERING KAZIMIERZ               3   62                  10:50:11     1059.24   0.00  11          307.375   0.000                                           
 689 GUZ TOMASZ                      3   25              G M 10:45:16     1059.12   0.00  22          302.131   0.000                                           
 690 DOERING KAZIMIERZ               3   34              G M 10:50:14     1059.06   0.00  12          307.375   0.000                                           
 691 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   47              G M 11:11:28     1059.05   0.00  15          329.858   0.000                                           
 692 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2   19              G M 11:06:01     1058.75   0.00   6          323.995   0.000                                           
 693 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   18              G M 11:10:38     1058.69   0.00   3          328.864   0.000                                           
 694 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   11              G M 11:05:45     1058.45   0.00  17          323.622   0.000                                           
 695 PIÓR ZYGMUNT                    1    5              GSM 11:11:56     1058.39   0.00  19          330.146   0.000  32.52                                    
 696 FIERKA PIOTR                    2    9              G M 10:58:34     1058.35   0.00   8          315.989   0.000                                           
 697 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    1              G M 11:09:03     1058.29   0.00  28          327.064   0.000                                           
 698 SUROWIECKI MAREK                2    9              G M 10:57:58     1058.20   0.00   8          315.307   0.000                                           
 699 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2    2              G M 11:06:11     1058.17   0.00   7          323.995   0.000                                           
 700 PIÓR ZYGMUNT                    1   41              G M 11:12:00     1058.16   0.00  20          330.146   0.000                                           
 701 SUROWIECKI MAREK                2   27              G M 10:58:00     1058.08   0.00   9          315.307   0.000                                           
 702 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   22              G M 11:09:07     1058.06   0.00  29          327.064   0.000                                           
 703 BURCZYK HENRYK                  3   21              G M 10:50:43     1057.51   0.00  69-  0-  0  307.437   0.000                                           
 704 DAMPS ZBIGNIEW                  3    8              G M 10:45:44     1057.46   0.00   3          302.150   0.000                                           
 705 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    4              G M 11:09:22     1057.21   0.00  30          327.064   0.000                                           
 706 BARTOŁD ADAM                    1   29              G M 11:06:43     1057.16   0.00  31          324.249   0.000                                           
 707 LASKOWSKI STANISŁAW             3   64                  10:50:43     1056.97   0.00  28          307.279   0.000                                           
 708 SZYMAŃSKI LESZEK                2   22              G M 10:59:12     1056.60   0.00  13          316.136   0.000                                           
 709 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    9              GSM 10:50:51     1056.59   0.00  11          307.308   0.000  32.37                                    
 710 KRAUZE STANISŁAW                1   17              G M 11:07:11     1056.49   0.00   6          324.535   0.000                                           
 711 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   91                  11:12:24     1056.47   0.00  15          330.040   0.000                                           
 712 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   10              G M 11:08:12     1056.28   0.00  25          325.546   0.000                                           
 713 WOŹNIAK JANUSZ                  1   79                  11:09:00     1056.15   0.00  52          326.351   0.000                                           
 714 ARMATOWSKI DARIUSZ              1   32              G M 11:08:08     1055.95   0.00   4          325.372   0.000                                           
 715 JANKOWSKI FRANCISZEK            3    2              G M 10:50:25     1055.92   0.00   2          306.658   0.000                                           
 716 BUJAK SŁAWOMIR                  1    1              G M 11:11:33     1055.77   0.00   4          328.925   0.000                                           
 717 JELIŃSKI ADAM                   1   27              G M 11:12:26     1055.71   0.00   2          329.838   0.000                                           
 718 WOŹNIAK JANUSZ                  1   55                  11:09:08     1055.70   0.00  53          326.351   0.000                                           
 719 WOŹNIAK JANUSZ                  1   91                  11:09:10     1055.58   0.00  54          326.351   0.000                                           
 720 WOŹNIAK JANUSZ                  1   92                  11:09:12     1055.47   0.00  55          326.351   0.000                                           
 721 DYBICH JANUSZ                   2   29              G M 11:09:00     1055.40   0.00  24          326.119   0.000                                           
 722 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   31              G M 11:08:25     1055.32   0.00  12          325.478   0.000                                           
 723 WOŹNIAK JANUSZ                  1   86                  11:09:15     1055.30   0.00  56          326.351   0.000                                           
 724 PATOCKI BENEDYKT                1   47              G M 11:13:06     1055.04   0.00   3          330.332   0.000                                           
 725 DYBICH JANUSZ                   2   16              G M 11:09:07     1055.00   0.00  25          326.119   0.000                                           
 726 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2    4              G M 11:07:10     1054.79   0.00   8          323.995   0.000                                           
 727 DYGULSKI TADEUSZ                1   10              G M 11:11:57     1054.50   0.00   5          328.952   0.000                                           
 728 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   63                  11:08:46     1054.34   0.00  26          325.546   0.000                                           
 729 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   24              G M 10:39:12     1054.24   0.00  30          294.343   0.000                                           
 730 DOERING KAZIMIERZ               3    8              G M 10:51:35     1054.16   0.00  13          307.375   0.000                                           
 731 BUJAK SŁAWOMIR                  1   31              G M 11:12:07     1053.85   0.00   5          328.925   0.000                                           
 732 LASKOWSKI STANISŁAW             3   39              G M 10:51:35     1053.83   0.00  29          307.279   0.000                                           
 733 FIERKA PIOTR                    2   44              G M 10:59:52     1053.77   0.00   9          315.989   0.000                                           
 734 GUS MARCIN                      1   48              G M 11:07:43     1053.73   0.00  12          324.249   0.000                                           
 735 GRDEŃ ARTUR                     3    3              G M 10:46:20     1053.64   0.00   8          301.693   0.000                                           
 736 GRDEŃ ARTUR                     3   15              G M 10:46:22     1053.52   0.00   9          301.693   0.000                                           
 737 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2    9              G M 11:07:33     1053.47   0.00   9          323.995   0.000                                           
 738 SZYCA JÓZEF                     2   36              G M 11:03:40     1053.22   0.00   4          319.829   0.000                                           
 739 PIÓR ZYGMUNT                    1   15              G M 11:13:28     1053.21   0.00  21          330.146   0.000                                           
 740 TARGOWSKI GRZEGORZ              2   25              G M 11:07:17     1053.20   0.00   3          323.630   0.000                                           
 741 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   46              G M 11:13:13     1052.98   0.00  15          329.810   0.000                                           
 742 TARGOWSKI GRZEGORZ              2    7              G M 11:07:21     1052.97   0.00   4          323.630   0.000                                           
 743 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   57                  10:39:34     1052.85   0.00  31          294.343   0.000                                           
 -------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów 1:4                                                                
 744 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   13              G M 11:01:20     1052.79   0.00   9          317.241   0.000                                           
 745 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   56                  11:01:32     1052.70   0.00  31          317.425   0.000                                           
 746 PIÓR ZYGMUNT                    1   35              G M 11:13:38     1052.65   0.00  22          330.146   0.000                                           
 747 PATOCKI BENEDYKT                1   32              G M 11:13:56     1052.24   0.00   4          330.332   0.000                                           
 748 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    7              G M 10:39:45     1052.16   0.00  32          294.343   0.000                                           
 749 GUS MARCIN                      1   19              G M 11:08:11     1052.13   0.00  13          324.249   0.000                                           
 750 LIEC JAN                        1   19              G M 11:10:06     1052.05   0.00  12          326.242   0.000                                           
 751 BARTOŁD ADAM                    1   39              G M 11:08:17     1051.79   0.00  32          324.249   0.000                                           
 752 GUZ TOMASZ                      3   42              G M 10:47:16     1051.74   0.00  23          302.131   0.000                                           
 753 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   16              G M 11:13:36     1051.69   0.00  16          329.810   0.000                                           
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 20.05.18 ANKLAM                                   
            Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 1]                           
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 BIRNA           PIOTR           3    54    5    23   198.44     
              2 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    63    5    24   197.79     
              3 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2    99    5    30   196.40     
              4 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    99    5    31   195.94     
              5 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    95    5    43   195.93     
              6 DYBICH          JANUSZ          2    48    5    20   195.68     
              7 BARTOŁD         ADAM            1    71    5    25   195.58     
              8 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    49    5    17   195.42     
              9 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    49    5    12   195.30     
             10 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    81    5    25   194.87     
             11 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    56    5    25   194.47     
             12 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    51    5    16   193.49     
             13 PIÓR            ZYGMUNT         1    43    5    14   193.15     
             14 WOŹNIAK         JANUSZ          1    94    5    45   193.10     
             15 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    49    5    16   191.28     
             16 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    48    5     8   190.34     
             17 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    52    5    22   190.26     
             18 GUS             MARCIN          1    46    5    10   189.90     
             19 KANTAK          BOGUMIŁ         1    47    5    18   189.65     
             20 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    59    5     8   189.08     
             21 LIEC            JAN             1    56    5     9   186.10     
             22 GUZ             TOMASZ          3    77    5    19   185.00     
             23 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    64    5     9   184.72     
             24 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    57    5    11   182.89     
             25 KACZYŃSKI       MARIAN          3    41    5     9   180.55     
             26 KREZYMON        JÓZEF           1    34    5     5   179.68     
             27 FIERKA          PIOTR           2    50    5     6   176.34     
             28 SUROWIECKI      MAREK           2    59    5     7   176.16     
             29 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    66    5     6   172.24     
             30 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    23    4     4   146.87     
             31 BĄBER           WALDEMAR        2    28    4     4   146.27     
             32 GRDEŃ           ARTUR           3    42    4     4   144.00     
             33 DOERING         KAZIMIERZ       3    67    4     9   141.76     
             34 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    45    4     5   141.66     
             35 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    17    4     4   140.41     
             36 GZELA           ANDRZEJ         1    22    4     4   139.59     
             37 BUJAK           SŁAWOMIR        1    40    3     3   106.02     
             38 KRAUZE          STANISŁAW       1    33    3     3   101.33     
             39 SZYCA           JÓZEF           2    54    2     3    73.68     
             40 GÓRSKI          JAN             1    13    2     2    72.87     
             41 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    13    2     2    69.67     
             42 DAMPS           ZBIGNIEW        3    21    2     2    69.07     
             43 DYGULSKI        TADEUSZ         1    49    2     3    68.32     
             44 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    74    2    12    67.68     
             45 PATOCKI         BENEDYKT        1    55    2     2    67.51     
             46 MAZELLA         JAN             1    44    2     4    65.34     
             47 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    37    2     2    65.13     
             48 ROGOWSKI        STEFAN          1    21    1     1    38.07     
             49 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    75    1     2    35.38     
             50 JELIŃSKI        ADAM            1    34    1     1    34.11     
             51 RYDZEWSKI       LESZEK          1    42    1     1    33.20     
             52 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1    12    1     1    33.16     
             53 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    31    1     1    33.02     
             54 WACHOWSKI       ROMAN           2    53    1     1    32.55     
             55 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3    25    1     1    32.13     
             56 PRABUCKI        ZENON           3    30    1     1    32.08     
             57 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    22    0     0     0.00     
             58 KORDECKI        GRZEGORZ        1    21    0     0     0.00     
             59 MAKOWSKI        EDMUND          1    11    0     0     0.00     
             60 KOLASKA         ANDRZEJ         2    22    0     0     0.00     
             61 NESTEROWICZ     JAN             2    28    0     0     0.00     
             62 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2    42    0     0     0.00     
             63 BURCZYK         HENRYK          3    69    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 1]                                     
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐   
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│   
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │konk.│punkty │Wkł.%│   
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘   
    1    2 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5   20    539.63  42.6   
    2    3 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5  5  5   20    537.36  30.7   
    3    4 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5   20    537.24  33.8   
    4    5 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5   20    537.00  27.9   
    5    7 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5   20    530.71  33.9   
    6   12 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5   20    527.84  21.6   
    7   11 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5   20    527.42  35.0   
    8   14 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5  5   20    527.25  26.8   
    9    8 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5   20    527.18  33.3   
   10   13 BARTOŁD         ADAM            1  5  5  5  5   20    526.87  31.6   
   11   10 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5   20    523.35  33.2   
   12    9 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5   20    522.89  34.4   
   13   15 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5   20    521.25  22.9   
   14    6 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5   20    517.60  37.0   
   15   16 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5  5  5   20    517.14  27.6   
   16   18 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5   20    513.35  28.8   
   17   19 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5   20    504.33  15.5   
   18   22 GUS             MARCIN          1  5  5  5  5   20    503.72  18.4   
   19   21 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5   20    502.71  15.5   
   20   25 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5  5  5   20    489.93  19.1   
   21   27 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  3  5  5  5   18    487.91  30.1   
   22   28 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  4  5  5   19    478.73  13.9   
   23   17 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4   19    469.12  23.9   
   24   20 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5  5  4   19    459.75  29.8   
   25   32 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  3  4  5   17    453.03  20.2   
   26   31 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  4  4  5   18    452.77  12.8   
   27   24 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5  5  4   19    451.28  15.0   
   28   26 GRDEŃ           ARTUR           3  4  5  5  4   18    448.63  17.1   
   29   38 LIEC            JAN             1  5  4  3  5   17    417.93  13.2   
   30   34 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  3  3  5  5   16    417.16   9.0   
   31   37 KREZYMON        JÓZEF           1  4  5  3  5   17    415.08  15.0   
   32   36 SUROWIECKI      MAREK           2  5  0  5  5   15    412.76  12.3   
   33   33 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5  3  4   17    392.93  13.5   
   34   35 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  5  5  4   16    391.22  16.5   
   35   23 SZYCA           JÓZEF           2  5  5  5  2   17    385.71  14.2   
   36   42 FIERKA          PIOTR           2  1  3  5  5   14    378.77  10.1   
   37    1 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 --   15    347.33  57.5   
   38   30 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  3  5  2   15    343.09  18.2   
   39   29 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  3  5  1   14    317.68  15.7   
   40   40 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5  3  3   13    311.11   8.1   
   41   41 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  3  5  3   12    304.34   9.8   
   42   39 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  2  3  2   12    271.06  12.2   
   43   50 GZELA           ANDRZEJ         1 --  2  3  4    9    252.33  11.1   
   44   43 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  4  1  4  1   10    223.06   4.4   
   45   44 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  0  1   11    211.95   8.2   
   46   46 MAZELLA         JAN             1  5  1  1  2    9    202.33   8.2   
   47   48 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1  1  2    9    200.04  15.2   
   48   45 PRABUCKI        ZENON           3  3  5  1  1   10    196.06  10.1   
   49   49 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  1  2    8    184.83  14.4   
   50   47 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  5  0  2  1    8    169.21   6.9   
   51   52 GÓRSKI          JAN             1  3 --  1  2    6    155.77  10.5   
   52   55 DAMPS           ZBIGNIEW        3  2  2  0  2    6    138.77   8.2   
   53   59 PATOCKI         BENEDYKT        1  3  0  0  2    5    120.86   3.9   
   54   53 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  1  2  1  1    5    109.14   4.1   
   55   51 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  3 --  0    6    105.34  10.0   
   56   57 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2  1  1    4     94.41   9.3   
   57   54 BURCZYK         HENRYK          3  2  2 --  0    4     71.35   3.5   
   58   56 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --  0  0    4     69.12   5.1   
   59   60 WACHOWSKI       ROMAN           2  2  0  0  1    3     69.00   1.9   
   60   58 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 --    3     61.00   5.3   
   61   64 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  1    1     33.20   0.6   
   62   61 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0    1     16.84   0.8   
   63   62 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --  0  0    0      0.00   0.0   
   64   63 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
   65   65 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0    0      0.00   0.0   

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 20.05.18 ANKLAM                                   
            Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 2]                    
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    95    5    43   198.93     
              2 BIRNA           PIOTR           3    54    5    23   198.83     
              3 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2    99    5    30   198.18     
              4 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    63    5    24   197.79     
              5 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    81    5    25   197.42     
              6 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    99    5    31   196.98     
              7 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    52    5    22   196.77     
              8 DYBICH          JANUSZ          2    48    5    20   196.46     
              9 BARTOŁD         ADAM            1    71    5    25   196.26     
             10 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    49    5    17   195.42     
             11 WOŹNIAK         JANUSZ          1    94    5    45   195.33     
             12 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    49    5    12   195.30     
             13 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    56    5    25   194.47     
             14 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    51    5    16   193.49     
             15 PIÓR            ZYGMUNT         1    43    5    14   193.15     
             16 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    49    5    16   191.28     
             17 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    64    5     9   190.48     
             18 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    48    5     8   190.34     
             19 GUS             MARCIN          1    46    5    10   189.90     
             20 KANTAK          BOGUMIŁ         1    47    5    18   189.65     
             21 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    59    5     8   189.08     
             22 GUZ             TOMASZ          3    77    5    19   187.24     
             23 LIEC            JAN             1    56    5     9   186.10     
             24 KACZYŃSKI       MARIAN          3    41    5     9   185.14     
             25 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    74    5    12   183.48     
             26 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    57    5    11   182.89     
             27 SUROWIECKI      MAREK           2    59    5     7   180.67     
             28 KREZYMON        JÓZEF           1    34    5     5   179.68     
             29 DOERING         KAZIMIERZ       3    67    5     9   178.55     
             30 FIERKA          PIOTR           2    50    5     6   176.34     
             31 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    66    5     6   174.37     
             32 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    45    5     5   174.20     
             33 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    23    4     4   146.87     
             34 BĄBER           WALDEMAR        2    28    4     4   146.27     
             35 GRDEŃ           ARTUR           3    42    4     4   144.00     
             36 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    17    4     4   140.41     
             37 GZELA           ANDRZEJ         1    22    4     4   139.59     
             38 MAZELLA         JAN             1    44    4     4   136.53     
             39 SZYCA           JÓZEF           2    54    3     3   107.31     
             40 BUJAK           SŁAWOMIR        1    40    3     3   106.02     
             41 DYGULSKI        TADEUSZ         1    49    3     3   102.35     
             42 KRAUZE          STANISŁAW       1    33    3     3   101.33     
             43 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    75    2     2    73.06     
             44 GÓRSKI          JAN             1    13    2     2    72.87     
             45 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    13    2     2    69.67     
             46 DAMPS           ZBIGNIEW        3    21    2     2    69.07     
             47 PATOCKI         BENEDYKT        1    55    2     2    67.51     
             48 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    37    2     2    65.13     
             49 ROGOWSKI        STEFAN          1    21    1     1    38.07     
             50 JELIŃSKI        ADAM            1    34    1     1    34.11     
             51 RYDZEWSKI       LESZEK          1    42    1     1    33.20     
             52 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1    12    1     1    33.16     
             53 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    31    1     1    33.02     
             54 WACHOWSKI       ROMAN           2    53    1     1    32.55     
             55 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3    25    1     1    32.13     
             56 PRABUCKI        ZENON           3    30    1     1    32.08     
             57 KOLASKA         ANDRZEJ         2    22    0     0     0.00     
             58 BURCZYK         HENRYK          3    69    0     0     0.00     
             59 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    22    0     0     0.00     
             60 NESTEROWICZ     JAN             2    28    0     0     0.00     
             61 KORDECKI        GRZEGORZ        1    21    0     0     0.00     
             62 MAKOWSKI        EDMUND          1    11    0     0     0.00     
             63 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2    42    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 2]                              
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐   
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│   
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │konk.│punkty │Wkł.%│   
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘   
    1    2 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5  5   20    544.03  42.6   
    2    4 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5  5   20    541.48  33.8   
    3    3 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5  5  5   20    541.36  30.7   
    4    5 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5   20    537.41  27.9   
    5    7 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5   20    533.20  34.4   
    6    8 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5  5   20    532.53  33.9   
    7    9 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5  5   20    531.17  21.6   
    8   12 BARTOŁD         ADAM            1  5  5  5  5   20    528.34  31.6   
    9   14 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5  5   20    528.09  26.8   
   10   11 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5  5   20    527.71  35.0   
   11   10 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5   20    527.18  33.3   
   12   13 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5   20    523.35  33.2   
   13   17 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5   20    523.12  28.8   
   14   15 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5  5   20    522.58  22.9   
   15    6 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5   20    522.45  37.0   
   16   16 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5  5  5   20    518.18  27.6   
   17   20 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5   20    513.81  15.5   
   18   19 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  5   20    508.74  18.2   
   19   24 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5   20    505.59  15.5   
   20   18 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5  5  5   20    504.66  15.0   
   21   27 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  4  5  5  5   19    504.38  30.1   
   22   25 GUS             MARCIN          1  5  5  5  5   20    503.72  18.4   
   23   31 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  4  5  5   19    498.08  20.2   
   24   30 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5  5  5   20    497.80  13.9   
   25   26 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5  5  5   20    493.66  19.1   
   26   29 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  4  5  5  5   19    482.04   9.0   
   27   32 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  5  4  5   19    469.73  12.8   
   28   21 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5  4   19    469.12  23.9   
   29   23 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5  5  4   19    459.75  29.8   
   30   28 GRDEŃ           ARTUR           3  4  5  5  4   18    451.96  17.1   
   31   36 LIEC            JAN             1  5  5  3  5   18    439.29  13.2   
   32   34 SUROWIECKI      MAREK           2  5  1  5  5   16    438.74  12.3   
   33   35 KREZYMON        JÓZEF           1  5  5  3  5   18    434.05  15.0   
   34   22 SZYCA           JÓZEF           2  5  5  5  3   18    429.19  14.2   
   35   37 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5  3  5   18    425.72  13.5   
   36   40 FIERKA          PIOTR           2  2  3  5  5   15    401.79  10.1   
   37   38 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  5  5  4   16    391.22  16.5   
   38    1 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5 --   15    348.97  57.5   
   39   33 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  3  5  1   14    317.68  15.7   
   40   42 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5  3  3   13    311.11   8.1   
   41   43 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  3  5  3   12    304.34   9.8   
   42   39 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  5  1  5  2   13    303.06   4.4   
   43   46 MAZELLA         JAN             1  5  2  1  4   12    290.79   8.2   
   44   41 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  2  3  2   12    271.06  12.2   
   45   50 GZELA           ANDRZEJ         1 --  2  3  4    9    252.33  11.1   
   46   49 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  1  3    9    219.18  14.4   
   47   44 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  0  1   11    211.95   8.2   
   48   48 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1  1  2    9    200.04  15.2   
   49   45 PRABUCKI        ZENON           3  3  5  1  1   10    196.06  10.1   
   50   52 PATOCKI         BENEDYKT        1  5  1  0  2    8    173.38   3.9   
   51   47 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  5  0  2  1    8    169.21   6.9   
   52   55 GÓRSKI          JAN             1  3 --  1  2    6    155.77  10.5   
   53   56 DAMPS           ZBIGNIEW        3  2  2  0  2    6    138.77   8.2   
   54   54 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  1  3  1  1    6    126.37   4.1   
   55   51 BURCZYK         HENRYK          3  2  4 --  0    6    107.18   3.5   
   56   53 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  3 --  0    6    105.34  10.0   
   57   58 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2  1  1    4     94.41   9.3   
   58   60 WACHOWSKI       ROMAN           2  3  0  0  1    4     87.25   1.9   
   59   57 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --  0  0    4     69.12   5.1   
   60   59 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1 --    3     61.00   5.3   
   61   64 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  1    1     33.20   0.6   
   62   61 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0  0    1     16.84   0.8   
   63   62 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --  0  0    0      0.00   0.0   
   64   63 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
   65   65 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0  0    0      0.00   0.0   

 
                                                                                                                                                                
                       Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [2]                                                                                          
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                                   Wyniki z lotow: 1,2,3,4,                                                                                                     
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   20             G  1   4     61.620   807.741                                                                       
        2 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   21             G  1   4     75.570   851.223                                                                       
        3 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   14             G  0   4    116.400   720.647                                                                       
        4 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ       2   16             G  0   4    135.030   815.173                                                                       
        5 PIÓR            ZYGMUNT        1   27             G  0   4    154.360   863.220                                                                       
        6 GRDEŃ           ARTUR          3    1             G  1   4    170.110   750.838                                                                       
        7 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   29             G  1   4    174.240   851.223                                                                       
        8 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   92                1   4    188.480   807.741                                                                       
        9 BARTOŁD         ADAM           1   36             G  1   4    197.240   839.651                                                                       
       10 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   23             G  1   4    208.740   851.223                                                                       
       11 PIÓR            ZYGMUNT        1   14             G  1   4    249.380   863.220                                                                       
       12 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   18             G  0   4    253.430   808.828                                                                       
       13 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   32             G  1   4    256.770   807.741                                                                       
       14 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   89                1   4    258.090   807.741                                                                       
       15 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF      3   39             G  0   4    261.570   773.995                                                                       
       16 GUZ             TOMASZ         3   43             G  0   4    285.260   753.829                                                                       
       17 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   19             G  0   4    286.000   807.741                                                                       
       18 PIÓR            ZYGMUNT        1   36             G  1   4    288.120   863.220                                                                       
       19 BARTOŁD         ADAM           1   32             G  1   4    291.250   839.651                                                                       
       20 DYBICH          JANUSZ         2   17             G  0   4    309.540   848.785                                                                       
       21 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ       2   41             G  0   4    336.470   815.173                                                                       
       22 RÓŻYŃSKI        JERZY          1   45             G  0   4    339.650   844.832                                                                       
       23 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2   52                1   4    343.610   807.741                                                                       
       24 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   15             G  1   4    354.890   808.828                                                                       
       25 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   54             G  1   4    365.840   808.828                                                                       
       26 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   15             G  1   4    377.720   851.223                                                                       
       27 KACZYŃSKI       MARIAN         3   23             G  1   4    384.720   773.294                                                                       
       28 BOROWSKI        ZBIGNIEW       2    8             G  0   4    390.650   807.741                                                                       
       29 LIEC            JAN            1   17             G  0   4    395.080   847.763                                                                       
       30 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON       1   13             G  1   4    422.580   862.066                                                                       
       31 MYKOWSKI        TADEUSZ        2   25             G  1   4    440.740   808.828                                                                       
       32 DYBICH          JANUSZ         2   47             G  0   4    485.810   848.785                                                                       
       33 BARTOŁD         ADAM           1   30             G  0   4    489.710   839.651                                                                       
       34 KANTAK          BOGUMIŁ        1   17             G  0   4    540.280   811.528                                                                       
       35 BIRNA           PIOTR          3    7             G  0   4    610.390   750.536                                                                       
       36 PIETRAS         KRZYSZTOF      2  113             G  0   3     14.430   483.963