- strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 20.05.18 ANKLAM                                   
            Sekcja NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 3]                            
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 BARTOŁD         ADAM            1    71    5    25   196.49     
              2 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    49    5    12   196.21     
              3 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    81    5    25   196.12     
              4 WOŹNIAK         JANUSZ          1    94    5    47   194.14     
              5 PIÓR            ZYGMUNT         1    43    5    15   194.08     
              6 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    52    5    22   191.69     
              7 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    48    5    10   191.63     
              8 GUS             MARCIN          1    46    5    10   191.29     
              9 KANTAK          BOGUMIŁ         1    47    5    18   191.02     
             10 LIEC            JAN             1    56    5     9   187.24     
             11 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    57    5    12   184.52     
             12 KREZYMON        JÓZEF           1    34    5     5   180.91     
             13 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    45    4     5   142.94     
             14 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    17    4     4   141.65     
             15 GZELA           ANDRZEJ         1    22    4     4   140.70     
             16 KRAUZE          STANISŁAW       1    33    4     4   134.31     
             17 BUJAK           SŁAWOMIR        1    40    3     3   107.03     
             18 GÓRSKI          JAN             1    13    2     2    73.58     
             19 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    13    2     2    70.23     
             20 DYGULSKI        TADEUSZ         1    49    2     3    68.82     
             21 PATOCKI         BENEDYKT        1    55    2     2    68.12     
             22 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    74    2    12    68.10     
             23 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    37    2     2    65.41     
             24 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    31    2     2    65.40     
             25 MAZELLA         JAN             1    44    2     4    65.31     
             26 ROGOWSKI        STEFAN          1    21    1     1    38.38     
             27 JELIŃSKI        ADAM            1    34    1     1    34.41     
             28 RYDZEWSKI       LESZEK          1    42    1     1    33.47     
             29 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1    12    1     1    33.40     
             30 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    22    0     0     0.00     
             31 KORDECKI        GRZEGORZ        1    21    0     0     0.00     
             32 MAKOWSKI        EDMUND          1    11    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Sekcja NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 3]                                      
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐   
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│   
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │konk.│punkty │Wkł.%│   
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘   
    1    1 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5  5  5   20    543.93  33.2   
    2    4 BARTOŁD         ADAM            1  5  5  5  5   20    536.81  36.5   
    3    2 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5   20    536.32  38.5   
    4    3 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5   20    532.64  34.8   
    5    5 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5  5  5   20    525.13  29.1   
    6    7 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5   20    523.42  34.2   
    7    9 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  5  5  5   20    520.03  22.7   
    8    8 GUS             MARCIN          1  5  5  5  5   20    516.26  20.4   
    9   11 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5  5  5   20    504.31  25.4   
   10   13 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5  5  5   20    504.05  15.9   
   11    6 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5  5  4   19    471.14  29.8   
   12   15 LIEC            JAN             1  5  5  4  5   19    467.68  13.2   
   13   14 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5  5  4   19    454.73  17.2   
   14   16 KREZYMON        JÓZEF           1  4  5  4  5   18    448.56  16.3   
   15   12 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  2   17    386.64  19.9   
   16   18 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  5  5  4   15    378.61  17.1   
   17   10 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  5  5  1   16    358.70  14.5   
   18   20 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5  3  3   13    320.62  10.0   
   19   17 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  3  4  2   14    319.67  13.6   
   20   25 GZELA           ANDRZEJ         1 --  3  3  4   10    275.28  12.3   
   21   19 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  2  1   13    266.73  11.0   
   22   21 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1  2  2   10    228.92  16.7   
   23   22 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  3  0  4  2    9    222.43   6.9   
   24   23 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  2  2    9    213.58  13.1   
   25   24 MAZELLA         JAN             1  5  1  1  2    9    205.22   8.2   
   26   26 PATOCKI         BENEDYKT        1  3  3  0  2    8    170.18   5.6   
   27   28 GÓRSKI          JAN             1  3 --  1  2    6    158.19  10.5   
   28   29 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2  1  1    4     97.21   9.3   
   29   27 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --  1  0    5     93.05   6.4   
   30   32 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  1    1     33.47   0.6   
   31   30 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --  0  0    0      0.00   0.0   
   32   31 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 20.05.18 ANKLAM                                   
            Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 4]                     
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    81    5    25   198.26     
              2 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    52    5    22   197.53     
              3 BARTOŁD         ADAM            1    71    5    25   197.17     
              4 WOŹNIAK         JANUSZ          1    94    5    47   196.33     
              5 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    49    5    12   196.21     
              6 PIÓR            ZYGMUNT         1    43    5    15   194.08     
              7 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    48    5    10   191.63     
              8 GUS             MARCIN          1    46    5    10   191.29     
              9 KANTAK          BOGUMIŁ         1    47    5    18   191.02     
             10 LIEC            JAN             1    56    5     9   187.24     
             11 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    74    5    12   185.25     
             12 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    57    5    12   184.52     
             13 KREZYMON        JÓZEF           1    34    5     5   180.91     
             14 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    45    5     5   175.46     
             15 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    17    4     4   141.65     
             16 GZELA           ANDRZEJ         1    22    4     4   140.70     
             17 MAZELLA         JAN             1    44    4     4   137.06     
             18 KRAUZE          STANISŁAW       1    33    4     4   134.31     
             19 BUJAK           SŁAWOMIR        1    40    3     3   107.03     
             20 DYGULSKI        TADEUSZ         1    49    3     3   103.11     
             21 GÓRSKI          JAN             1    13    2     2    73.58     
             22 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    13    2     2    70.23     
             23 PATOCKI         BENEDYKT        1    55    2     2    68.12     
             24 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    37    2     2    65.41     
             25 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    31    2     2    65.40     
             26 ROGOWSKI        STEFAN          1    21    1     1    38.38     
             27 JELIŃSKI        ADAM            1    34    1     1    34.41     
             28 RYDZEWSKI       LESZEK          1    42    1     1    33.47     
             29 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1    12    1     1    33.40     
             30 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    22    0     0     0.00     
             31 KORDECKI        GRZEGORZ        1    21    0     0     0.00     
             32 MAKOWSKI        EDMUND          1    11    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 4]                               
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐   
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│   
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │konk.│punkty │Wkł.%│   
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘   
    1    1 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5  5  5   20    546.71  33.2   
    2    2 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5  5   20    541.44  34.8   
    3    4 BARTOŁD         ADAM            1  5  5  5  5   20    538.08  36.5   
    4    3 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5  5   20    536.32  38.5   
    5    5 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5  5   20    531.84  34.2   
    6    7 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5  5  5   20    526.07  29.1   
    7    9 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  5  5  5   20    525.52  22.7   
    8    6 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5  5   20    520.70  19.9   
    9   10 GUS             MARCIN          1  5  5  5  5   20    516.26  20.4   
   10   11 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5  5  5   20    508.20  25.4   
   11   13 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5  5  5   20    507.05  15.9   
   12   14 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5  5  5   20    487.61  17.2   
   13   16 LIEC            JAN             1  5  5  4  5   19    474.16  13.2   
   14    8 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5  5  4   19    471.14  29.8   
   15   15 KREZYMON        JÓZEF           1  5  5  4  5   19    467.96  16.3   
   16   18 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  5  5  4   15    378.61  17.1   
   17   12 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  5  5  1   16    358.70  14.5   
   18   20 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5  3  3   13    320.62  10.0   
   19   17 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  3  4  2   14    319.67  13.6   
   20   23 MAZELLA         JAN             1  5  2  1  4   12    295.12   8.2   
   21   26 GZELA           ANDRZEJ         1 --  3  3  4   10    275.28  12.3   
   22   19 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  2  1   13    266.73  11.0   
   23   21 PATOCKI         BENEDYKT        1  5  5  1  2   13    264.16   5.6   
   24   25 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  2  3   10    248.28  13.1   
   25   22 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1  2  2   10    228.92  16.7   
   26   24 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  3  0  4  2    9    222.43   6.9   
   27   28 GÓRSKI          JAN             1  3 --  1  2    6    158.19  10.5   
   28   29 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2  1  1    4     97.21   9.3   
   29   27 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --  1  0    5     93.05   6.4   
   30   32 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0  1    1     33.47   0.6   
   31   30 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --  0  0    0      0.00   0.0   
   32   31 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

 
                                                                                                                                                                
                        Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [4]                                                                                          
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                                   Wyniki z lotow: 1,2,3,4,                                                                                                     
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   21             G  1   4     29.140   851.223                                                                       
        2 PIÓR            ZYGMUNT        1   27             G  0   4     85.760   863.220                                                                       
        3 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   29             G  1   4    101.160   851.223                                                                       
        4 BARTOŁD         ADAM           1   36             G  1   4    107.570   839.651                                                                       
        5 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   23             G  1   4    143.320   851.223                                                                       
        6 PIÓR            ZYGMUNT        1   14             G  1   4    154.020   863.220                                                                       
        7 BARTOŁD         ADAM           1   32             G  1   4    197.260   839.651                                                                       
        8 PIÓR            ZYGMUNT        1   36             G  1   4    199.300   863.220                                                                       
        9 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ        1   37             G  1   4    240.890   861.920                                                                       
       10 RÓŻYŃSKI        JERZY          1   45             G  0   4    275.150   844.832                                                                       
       11 KANTAK          BOGUMIŁ        1   48             G  1   4    278.340   811.528                                                                       
       12 LIEC            JAN            1   17             G  0   4    310.910   847.763                                                                       
       13 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   15             G  1   4    329.550   851.223                                                                       
       14 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON       1   13             G  1   4    343.610   862.066                                                                       
       15 BARTOŁD         ADAM           1    4             G  1   4    343.770   839.651                                                                       
       16 BARTOŁD         ADAM           1   30             G  0   4    379.900   839.651                                                                       
       17 KANTAK          BOGUMIŁ        1   17             G  0   4    475.180   811.528                                                                       
       18 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON       1    7             G  1   4    522.950   862.066                                                                       
       19 WOŹNIAK         JANUSZ         1    3             G  1   4    527.840   848.458                                                                       
       20 BARTOŁD         ADAM           1    8             G  1   4    550.470   839.651                                                                       
       21 PIÓR            ZYGMUNT        1   17             G  1   4    600.850   863.220                                                                       
       22 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI     1   25             G  1   3     23.060   595.224