- strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 20.05.18 ANKLAM                                   
            Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 7]           
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 BIRNA           PIOTR           3    54    5    22   198.05     
              2 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    63    5    23   197.98     
              3 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    56    5    24   194.93     
              4 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    49    5    13   192.12     
              5 GUZ             TOMASZ          3    77    5    18   184.80     
              6 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    64    5     9   184.19     
              7 KACZYŃSKI       MARIAN          3    41    5     9   179.97     
              8 GRDEŃ           ARTUR           3    42    4     4   143.44     
              9 DOERING         KAZIMIERZ       3    67    4     8   140.27     
             10 DAMPS           ZBIGNIEW        3    21    2     2    68.46     
             11 BURCZYK         HENRYK          3    69    0     0     0.00     
             12 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3    25    0     0     0.00     
             13 PRABUCKI        ZENON           3    30    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 7]                     
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐   
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│   
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │konk.│punkty │Wkł.%│   
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘   
    1    1 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5   20    540.99  28.7   
    2    4 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5  5   20    530.00  27.3   
    3    3 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5   20    527.71  32.7   
    4    5 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  5  5  5  5   20    524.79  28.8   
    5    2 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5   20    520.41  36.0   
    6    6 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5   20    508.26  17.7   
    7    8 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5   20    505.51  16.5   
    8    7 GRDEŃ           ARTUR           3  5  5  5  4   19    465.89  18.4   
    9    9 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  4  5  4   18    438.62  15.0   
   10   10 PRABUCKI        ZENON           3  4  3  1  0    8    150.49   5.8   
   11   13 DAMPS           ZBIGNIEW        3  2  2  0  2    6    139.96   8.2   
   12   11 BURCZYK         HENRYK          3  3  2 --  0    5     89.37   4.1   
   13   12 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  1  2  1  0    4     76.59   3.4   

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 20.05.18 ANKLAM                                   
            Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z całości na spisie [ 8]    
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 BIRNA           PIOTR           3    54    5    22   198.48     
              2 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    63    5    23   197.98     
              3 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    56    5    24   194.93     
              4 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    49    5    13   192.12     
              5 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    64    5     9   190.72     
              6 GUZ             TOMASZ          3    77    5    18   187.67     
              7 KACZYŃSKI       MARIAN          3    41    5     9   185.65     
              8 DOERING         KAZIMIERZ       3    67    5     8   176.85     
              9 GRDEŃ           ARTUR           3    42    4     4   143.44     
             10 DAMPS           ZBIGNIEW        3    21    2     2    68.46     
             11 PRABUCKI        ZENON           3    30    0     0     0.00     
             12 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3    25    0     0     0.00     
             13 BURCZYK         HENRYK          3    69    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z całości na spisie [ 8]              
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐   
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│   
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │konk.│punkty │Wkł.%│   
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘   
    1    1 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5  5   20    541.34  28.7   
    2    4 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5  5   20    531.04  27.3   
    3    3 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5  5   20    527.71  32.7   
    4    2 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5  5   20    526.48  36.0   
    5    5 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  5  5  5  5   20    526.02  28.8   
    6    7 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5  5   20    517.38  17.7   
    7    9 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5  5   20    509.22  16.5   
    8    6 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5  5  5   20    507.89  15.0   
    9    8 GRDEŃ           ARTUR           3  5  5  5  4   19    469.92  18.4   
   10   10 PRABUCKI        ZENON           3  4  3  1  0    8    150.49   5.8   
   11   13 DAMPS           ZBIGNIEW        3  2  2  0  2    6    139.96   8.2   
   12   11 BURCZYK         HENRYK          3  3  4 --  0    7    124.80   4.1   
   13   12 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  1  3  1  0    5     93.57   3.4   

 
                                                                                                                                                                
               Sekcja LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE - 5 gołębi z całości na spisie [8]                                                                                  
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                                   Wyniki z lotow: 1,2,3,4,                                                                                                     
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   14             G  0   4    104.260   720.647                                                                       
        2 GRDEŃ           ARTUR          3    1             G  1   4    134.800   750.838                                                                       
        3 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF      3   39             G  0   4    218.620   773.995                                                                       
        4 GUZ             TOMASZ         3   43             G  0   4    291.080   753.829                                                                       
        5 KACZYŃSKI       MARIAN         3   23             G  1   4    340.250   773.294                                                                       
        6 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF      3   25             G  0   4    445.130   773.995                                                                       
        7 LASKOWSKI       STANISŁAW      3    7             G  1   4    506.030   773.995                                                                       
        8 BIRNA           PIOTR          3    2             G  1   4    535.900   750.536                                                                       
        9 POĆWIARDOWSKA   ANNA           3   40             G  1   3     16.680   619.149