PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  3                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  KAMIEŃ POMORSKI z dnia 13.05.18                  
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:57:26.  N 14:49:14.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  249.550 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   63                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  3271                           
      5.Ilość konkursów.......................:  655                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1148.66                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   976.13                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,16,25                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,06,15                         
     10.Czas trwania konkursu.................:49 min. 50 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :SŁONECZNIE                                           
        w miejscu przylotu:SŁONECZNIE                                           
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  30.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 1]                         
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ NOWE                    │   32   │ 1426   │  211  │14.80│      
          │ 2  │ SKÓRCZ                  │   19   │ 1202   │  314  │26.12│      
          │ 3  │ LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE   │   12   │  643   │  130  │20.22│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   63   │ 3271   │  655  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                         
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                  Lista konkursowa nr  3. Lot do MP w kat.A.                                                                                    
                                    z lotu KAMIEŃ POMORSKI, w dniu 13.05.18                                                                                     
┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                          
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                          
│   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                          
└───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                          
   1 PIETRAS KRZYSZTOF               2  156              G M  9:16:25     1148.66   0.31 121- 77-  5  242.845  30.000                                           
   2 PIETRAS KRZYSZTOF               2  113              G M  9:16:34     1147.84   0.61   2  <   3>  242.845  29.990                                           
   3 PIETRAS KRZYSZTOF               2    5                   9:17:04     1145.14   0.92   3  <   4>  242.845   0.000                                           
   4 PIETRAS KRZYSZTOF               2  102                   9:17:29     1142.89   1.22   4  <   9>  242.845   0.000                                           
   5 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   41              G M  9:20:04     1142.03   1.53 121- 53-  5  245.612  29.960                                           
   6 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   15              G M  9:20:38     1134.83   1.83  97- 42-  5  244.708  29.950                                           
   7 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   20              G M  9:20:39     1134.75   2.14   2  <  46>  244.708  29.940                                           
   8 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   11              G M  9:02:09     1132.68   2.45  65- 19-  5  223.308  29.940                                           
   9 PIETRAS KRZYSZTOF               2  152              G M  9:19:31     1132.06   2.75   5  <  10>  242.845  29.930                                           
  10 PIETRAS KRZYSZTOF               2  123              G M  9:19:34     1131.79   3.06   6  <  12>  242.845  29.920                                           
  11 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   19              G M  9:22:03     1131.59   3.36   2  <  18>  245.612  29.910                                           
  12 PIETRAS KRZYSZTOF               2  116              G M  9:19:38     1131.44   3.67   7  <  13>  242.845  29.900                                           
  13 PIETRAS KRZYSZTOF               2  118              G M  9:19:40     1131.27   3.97   8  <  16>  242.845   0.000                                           
  14 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   58                   9:32:08     1127.09   4.28  93- 25-  5  255.999   0.000                                           
  15 KANTAK BOGUMIŁ                  1   29              G M  9:24:02     1126.97   4.59  52- 16-  5  246.843  29.870                                           
  16 PIETRAS KRZYSZTOF               2   33                   9:21:13     1123.16   4.89   9  <  17>  242.845   0.000                                           
  17 PIETRAS KRZYSZTOF               2  131              G M  9:21:25     1122.12   5.20  10  <  23>  242.845   0.000                                           
  18 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   63                   9:23:53     1122.11   5.50   3  <  19>  245.612   0.000                                           
  19 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  101                   9:23:59     1121.60   5.81   4  <  20>  245.612   0.000                                           
  20 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  112                   9:24:52     1117.10   6.11   5  <  21>  245.612   0.000                                           
  21 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  122                   9:24:57     1116.67   6.42   6  <  34>  245.612   0.000                                           
  22 BĄBER WALDEMAR                  2   20              G M  9:24:12     1116.05   6.73  28- 10-  5  244.638  29.810                                           
  23 PIETRAS KRZYSZTOF               2   19                   9:22:47     1115.08   7.03  11  <  24>  242.845   0.000                                           
  24 PIETRAS KRZYSZTOF               2    2              G M  9:22:53     1114.56   7.34  12  <  26>  242.845   0.000                                           
  25 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   40              G M  9:37:53     1113.99   7.64  51-  6-  4  259.430  29.780                                           
  26 PIETRAS KRZYSZTOF               2   69                   9:23:05     1113.54   7.95  13  <  27>  242.845   0.000                                           
  27 PIETRAS KRZYSZTOF               2  111                   9:23:09     1113.20   8.25  14  <  28>  242.845   0.000                                           
  28 PIETRAS KRZYSZTOF               2   65                   9:23:15     1112.69   8.56  15  <  29>  242.845   0.000                                           
  29 PIETRAS KRZYSZTOF               2   95              G M  9:23:20     1112.27   8.87  16  <  30>  242.845   0.000                                           
  30 PIETRAS KRZYSZTOF               2   38                   9:23:24     1111.93   9.17  17  <  31>  242.845   0.000                                           
  31 PIETRAS KRZYSZTOF               2  149              G M  9:23:25     1111.84   9.48  18  <  35>  242.845   0.000                                           
  31 PIÓR ZYGMUNT                    1   23              G M  9:38:31     1111.84   9.48  43- 15-  5  259.634  29.720                                           
  33 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   28              G M  9:24:57     1111.30  10.09 102- 22-  5  244.431  29.710                                           
  34 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   24              G M  9:26:03     1111.12  10.39   7  <  36>  245.612  29.700                                           
  35 PIETRAS KRZYSZTOF               2  122              G M  9:23:35     1111.00  10.70  19  <  37>  242.845   0.000                                           
  36 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   40              G M  9:26:06     1110.86  11.01   8  <  38>  245.612  29.680                                           
  37 PIETRAS KRZYSZTOF               2   55                   9:23:38     1110.74  11.31  20  <  42>  242.845   0.000                                           
  38 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  142                   9:26:09     1110.61  11.62   9  <  39>  245.612   0.000                                           
  39 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  143                   9:26:11     1110.45  11.92  10  <  55>  245.612   0.000                                           
  40 BIRNA PIOTR                     3   50              G M  9:12:27     1109.99  12.23  56- 12-  5  230.267  29.640                                           
  41 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   14              G M  9:06:15     1109.61  12.53   2  <  48>  223.308  29.630                                           
  42 PIETRAS KRZYSZTOF               2   34                   9:23:55     1109.30  12.84  21  <  43>  242.845   0.000                                           
  43 PIETRAS KRZYSZTOF               2  112                   9:23:56     1109.22  13.15  22  <  44>  242.845   0.000                                           
  44 PIETRAS KRZYSZTOF               2   88                   9:24:00     1108.88  13.45  23  <  50>  242.845   0.000                                           
  45 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   15              G M  9:32:13     1108.03  13.76  50- 16-  5  251.762  29.600                                           
  46 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   82                   9:26:10     1106.44  14.06   3  <  61>  244.708   0.000                                           
  47 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   45              G M  9:35:34     1106.03  14.37  56- 16-  5  255.014  29.580                                           
  48 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   38              G M  9:06:55     1105.94  14.67   3  <  85>  223.308  29.570                                           
  49 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   62                   9:35:55     1104.36  14.98   2  < 124>  255.014   0.000                                           
  50 PIETRAS KRZYSZTOF               2  120              G M  9:24:54     1104.34  15.29  24  <  51>  242.845   0.000                                           
  51 PIETRAS KRZYSZTOF               2   67                   9:24:56     1104.18  15.59  25  <  53>  242.845   0.000                                           
  52 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   47              G M  9:26:24     1104.02  15.90   2  < 105>  244.431  29.530                                           
  53 PIETRAS KRZYSZTOF               2   28                   9:25:02     1103.67  16.20  26  <  54>  242.845   0.000                                           
  54 PIETRAS KRZYSZTOF               2   43                   9:25:04     1103.51  16.51  27  <  59>  242.845   0.000                                           
  55 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  121                   9:28:19     1099.84  16.81  11  <  62>  245.612   0.000                                           
  56 KANTAK BOGUMIŁ                  1   20              G M  9:29:29     1099.61  17.12   2  <  64>  246.843  29.500                                           
  57 DYBICH JANUSZ                   2   35              G M  9:36:39     1098.73  17.43  48- 16-  5  254.520  29.490                                           
  58 ROGOWSKI STEFAN                 1   34              G M  9:41:20     1097.95  17.73  45-  6-  5  259.482  29.480                                           
  59 PIETRAS KRZYSZTOF               2   81                   9:26:12     1097.85  18.04  28  <  60>  242.845   0.000                                           
  60 PIETRAS KRZYSZTOF               2   31                   9:26:14     1097.69  18.34  29  <  68>  242.845   0.000                                           
  61 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   45              G M  9:28:00     1097.35  18.65   4  < 117>  244.708  29.450                                           
  62 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   66                   9:28:59     1096.56  18.95  12  <  65>  245.612   0.000                                           
  63 DYBICH JANUSZ                   2   51                   9:37:11     1096.20  19.26   2  <  76>  254.520   0.000                                           
  64 KANTAK BOGUMIŁ                  1   30              G M  9:30:20     1095.46  19.57   3  < 120>  246.843  29.420                                           
  65 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   89                   9:29:18     1095.02  19.87  13  <  71>  245.612   0.000                                           
  66 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   23              G M  9:35:09     1093.90  20.18   2  <  80>  251.762  29.400                                           
  67 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   15              G M  9:39:10     1093.23  20.48   2  <  83>  255.999  29.390                                           
  68 PIETRAS KRZYSZTOF               2  128              G M  9:27:13     1092.83  20.79  30  <  72>  242.845   0.000                                           
  69 GRDEŃ ARTUR                     3   20              G M  9:16:10     1090.60  21.09  44-  7-  5  230.299  29.380                                           
  70 WOŹNIAK JANUSZ                  1    6              G M  9:40:20     1089.49  21.40 101- 34-  5  256.393  29.370                                           
  71 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   56                   9:30:40     1088.38  21.71  14  <  73>  245.612   0.000                                           
  72 PIETRAS KRZYSZTOF               2   11                   9:28:09     1088.26  22.01  31  <  74>  242.845   0.000                                           
  73 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  109                   9:30:42     1088.22  22.32  15  <  77>  245.612   0.000                                           
  74 PIETRAS KRZYSZTOF               2   98                   9:28:10     1088.18  22.62  32  <  78>  242.845   0.000                                           
  75 LASKOWSKI STANISŁAW             3   15              G M  9:21:33     1088.16  22.93  60- 21-  5  235.642  29.320                                           
  76 DYBICH JANUSZ                   2   17              G M  9:38:58     1087.85  23.23   3  <  92>  254.520  29.310                                           
  77 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  136                   9:30:47     1087.82  23.54  16  <  86>  245.612   0.000                                           
  78 PIETRAS KRZYSZTOF               2   59                   9:28:20     1087.37  23.85  33  <  79>  242.845   0.000                                           
  79 PIETRAS KRZYSZTOF               2    4                   9:28:23     1087.12  24.15  34  <  90>  242.845   0.000                                           
  80 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2    6              G M  9:36:49     1086.04  24.46   3  < 218>  251.762  29.280                                           
  81 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   47              G M  9:22:19     1084.33  24.76  51- 21-  5  235.642  29.270                                           
  82 SUROWIECKI MAREK                2   20              G M  9:29:30     1083.97  25.07  67- 14-  5  243.351  29.260                                           
  83 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   29              G M  9:41:27     1082.68  25.37   3  <  89>  255.999  29.250                                           
  84 WOŹNIAK JANUSZ                  1   54                   9:41:52     1082.44  25.68   2  <  87>  256.393   0.000                                           
  85 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   40              G M  9:11:19     1082.36  25.99   4  <  97>  223.308  29.230                                           
  86 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  119                   9:31:56     1082.31  26.29  17  <  96>  245.612   0.000                                           
  87 WOŹNIAK JANUSZ                  1   63                   9:41:54     1082.28  26.60   3  <  88>  256.393   0.000                                           
  88 WOŹNIAK JANUSZ                  1   82                   9:42:03     1081.60  26.90   4  <  93>  256.393   0.000                                           
  89 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   31              G M  9:41:45     1081.31  27.21   4  <  95>  255.999  29.190                                           
  90 PIETRAS KRZYSZTOF               2   72                   9:29:57     1079.55  27.51  35  <  91>  242.845   0.000                                           
  91 PIETRAS KRZYSZTOF               2   36                   9:29:59     1079.39  27.82  36  <  94>  242.845   0.000                                           
  92 DYBICH JANUSZ                   2    1              G M  9:40:49     1079.31  28.13   4  < 128>  254.520  29.170                                           
  93 WOŹNIAK JANUSZ                  1   18              G M  9:42:35     1079.17  28.43   5  < 112>  256.393  29.160                                           
  94 PIETRAS KRZYSZTOF               2   74                   9:30:03     1079.07  28.74  37  <  98>  242.845   0.000                                           
  95 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   21              G M  9:42:42     1076.98  29.04   5  < 100>  255.999  29.140                                           
  96 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   25              G M  9:33:04     1076.93  29.35  18  < 118>  245.612  29.130                                           
  97 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   16              G M  9:12:26     1076.53  29.65   5  < 106>  223.308  29.120                                           
  98 PIETRAS KRZYSZTOF               2   51                   9:30:53     1075.09  29.96  38  < 102>  242.845   0.000                                           
  99 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   73                   9:33:16     1074.90  30.27  78-  9-  5  245.364   0.000                                           
 100 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   87                   9:43:35     1073.00  30.57   6  < 101>  255.999   0.000                                           
 101 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   49              G M  9:43:40     1072.62  30.88   7  < 131>  255.999  29.080                                           
 102 PIETRAS KRZYSZTOF               2  129              G M  9:31:28     1072.32  31.18  39  < 103>  242.845   0.000                                           
 103 PIETRAS KRZYSZTOF               2    1              G M  9:31:39     1071.45  31.49  40  < 107>  242.845   0.000                                           
 104 LASKOWSKI STANISŁAW             3   10              G M  9:25:00     1071.10  31.79   2  < 303>  235.642  29.060                                           
 105 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   38              G M  9:33:15     1070.89  32.10   3  < 111>  244.431  29.050                                           
 106 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   36              G M  9:13:34     1070.68  32.41   6  < 126>  223.308   0.000                                           
 107 PIETRAS KRZYSZTOF               2    6                   9:31:59     1069.88  32.71  41  < 108>  242.845   0.000                                           
 108 PIETRAS KRZYSZTOF               2  137              G M  9:32:01     1069.72  33.02  42  < 150>  242.845   0.000                                           
 109 GUS MARCIN                      1   26              G M  9:42:07     1069.55  33.32  48-  6-  5  253.608  29.010                                           
 110 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   12              G M  9:25:23     1069.46  33.63  69- 13-  5  235.690  29.000                                           
 111 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   74                   9:33:36     1069.25  33.93   4  < 116>  244.431   0.000                                           
 112 WOŹNIAK JANUSZ                  1   58                   9:45:00     1068.30  34.24   6  < 187>  256.393   0.000                                           
 113 KRAUZE STANISŁAW                1   41              G M  9:43:33     1067.30  34.55  36-  5-  5  254.604  28.970                                           
 114 BARTOŁD ADAM                    1    7              G M  9:42:38     1067.22  34.85  72- 28-  5  253.608  28.960                                           
 115 KACZYŃSKI MARIAN                3   27              G M  9:25:48     1066.60  35.16  59- 18-  5  235.506  28.950                                           
 116 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   34              G M  9:34:15     1066.22  35.46   5  < 129>  244.431  28.940                                           
 117 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   76                   9:34:34     1065.96  35.77   5  < 121>  244.708   0.000                                           
 118 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   38              G M  9:35:28     1065.72  36.07  19  < 119>  245.612   0.000                                           
 119 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   16              G M  9:35:31     1065.49  36.38  20  < 130>  245.612   0.000                                           
 120 KANTAK BOGUMIŁ                  1   53                   9:36:49     1064.82  36.69   4  < 169>  246.843   0.000                                           
 121 BIRNA PIOTR                     3   28              G M  9:21:18     1064.57  36.99   2  < 379>  230.267  28.900                                           
 121 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   37              G M  9:34:52     1064.57  36.99   6  < 124>  244.708  28.900                                           
 123 BARTOŁD ADAM                    1   43              G M  9:43:15     1064.46  37.60   2  < 141>  253.608  28.880                                           
 124 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   39              G M  9:34:54     1064.41  37.91   7  < 138>  244.708  28.870                                           
 124 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   27              G M  9:44:35     1064.41  37.91   3  < 138>  255.014  28.870                                           
 126 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   17              G M  9:14:49     1064.30  38.52   7  < 148>  223.308   0.000                                           
 127 DOERING KAZIMIERZ               3   37              G M  9:26:50     1062.88  38.83  59- 10-  5  235.781  28.840                                           
 128 DYBICH JANUSZ                   2    5              G M  9:44:30     1062.71  39.13   5  < 177>  254.520  28.830                                           
 129 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   15              G M  9:35:05     1062.36  39.44   6  < 142>  244.431  28.830                                           
 130 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   18              G M  9:36:35     1060.58  39.74  21  < 160>  245.612   0.000                                           
 131 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   60                   9:46:27     1060.26  40.05   8  < 137>  255.999   0.000                                           
 132 PIÓR ZYGMUNT                    1    3              G M  9:49:53     1060.24  40.35   2  < 183>  259.634  28.800                                           
 133 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   21              G M  9:27:17     1060.10  40.66   2  < 135>  235.642  28.790                                           
 134 KACZYŃSKI MARIAN                3   11              G M  9:27:17     1059.49  40.97   2  < 162>  235.506  28.780                                           
 135 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3    1              G M  9:27:29     1059.15  41.27   3  < 145>  235.642  28.770                                           
 136 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   35              G M  9:27:34     1058.96  41.58   2  < 149>  235.690  28.760                                           
 137 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    9              G M  9:46:46     1058.87  41.88   9  < 229>  255.999   0.000                                           
 138 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   93                   9:36:09     1058.66  42.19   8  < 140>  244.708   0.000                                           
 138 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   15              G M  9:45:53     1058.66  42.19   4  < 146>  255.014  28.740                                           
 140 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   32              G M  9:36:11     1058.50  42.80   9  < 184>  244.708   0.000                                           
 141 BARTOŁD ADAM                    1   57                   9:44:43     1057.95  43.11   3  < 143>  253.608   0.000                                           
 142 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   36              G M  9:36:11     1057.30  43.41   7  < 144>  244.431   0.000                                           
 143 BARTOŁD ADAM                    1    2              G M  9:44:52     1057.29  43.72   4  < 189>  253.608  28.700                                           
 144 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    9              G M  9:36:18     1056.77  44.02   8  < 176>  244.431   0.000                                           
 145 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   50              G M  9:28:04     1056.38  44.33   4  < 205>  235.642  28.680                                           
 146 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   36              G M  9:46:29     1056.03  44.63   5  < 214>  255.014  28.670                                           
 147 ROGOWSKI STEFAN                 1   30              G M  9:50:44     1055.95  44.94   2  < 186>  259.482  28.660                                           
 148 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   59                   9:16:29     1055.91  45.25   8  < 192>  223.308   0.000                                           
 149 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   42              G M  9:28:13     1055.88  45.55   3  < 345>  235.690  28.640                                           
 150 PIETRAS KRZYSZTOF               2  157              G M  9:35:04     1055.54  45.86  43  < 152>  242.845   0.000                                           
 151 DOERING KAZIMIERZ               3   74                   9:28:27     1055.19  46.16   2  < 158>  235.781   0.000                                           
 152 PIETRAS KRZYSZTOF               2  151              G M  9:35:09     1055.16  46.47  44  < 153>  242.845   0.000                                           
 153 PIETRAS KRZYSZTOF               2   90                   9:35:10     1055.08  46.77  45  < 154>  242.845   0.000                                           
 154 PIETRAS KRZYSZTOF               2  114              G M  9:35:11     1055.01  47.08  46  < 155>  242.845   0.000                                           
 155 PIETRAS KRZYSZTOF               2  133              G M  9:35:12     1054.93  47.39  47  < 155>  242.845   0.000                                           
 155 PIETRAS KRZYSZTOF               2   94                   9:35:12     1054.93  47.39  48  < 157>  242.845   0.000                                           
 157 PIETRAS KRZYSZTOF               2  134              G M  9:35:14     1054.78  48.00  49  < 170>  242.845   0.000                                           
 158 DOERING KAZIMIERZ               3   85                   9:28:41     1054.08  48.30   3  < 224>  235.781   0.000                                           
 159 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   13              G M  9:49:32     1053.55  48.61  25-  6-  5  257.628  28.550                                           
 160 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  118                   9:38:13     1053.15  48.91  22  < 166>  245.612   0.000                                           
 161 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   24              G M  9:50:19     1053.13  49.22  39-  3-  3  258.349  28.530                                           
 162 KACZYŃSKI MARIAN                3   35              G M  9:28:40     1052.93  49.53   3  < 237>  235.506  28.520                                           
 163 MYKOWSKI TADEUSZ                2    3              G M  9:37:48     1052.23  49.83  51- 18-  5  244.959  28.510                                           
 164 MYKOWSKI TADEUSZ                2   32              G M  9:37:53     1051.85  50.14   2  < 201>  244.959  28.500                                           
 165 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   37              G M  9:47:56     1051.81  50.44  50-  6-  5  255.520  28.500                                           
 166 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   26              G M  9:38:31     1051.80  50.75  23  < 225>  245.612   0.000                                           
 166 SUROWIECKI MAREK                2   48              G M  9:36:22     1051.80  50.75   2  < 168>  243.351  28.490                                           
 168 SUROWIECKI MAREK                2   72                   9:36:23     1051.72  51.36   3  < 185>  243.351   0.000                                           
 169 KANTAK BOGUMIŁ                  1   39              G M  9:39:44     1051.59  51.67   5  < 179>  246.843  28.460                                           
 170 PIETRAS KRZYSZTOF               2   73                   9:36:00     1051.28  51.97  50  < 171>  242.845   0.000                                           
 171 PIETRAS KRZYSZTOF               2  117              G M  9:36:02     1051.13  52.28  51  < 172>  242.845   0.000                                           
 172 PIETRAS KRZYSZTOF               2   86                   9:36:04     1050.97  52.58  52  < 173>  242.845   0.000                                           
 173 PIETRAS KRZYSZTOF               2   21                   9:36:09     1050.60  52.89  53  < 174>  242.845   0.000                                           
 174 PIETRAS KRZYSZTOF               2  126              G M  9:36:10     1050.52  53.19  54  < 175>  242.845   0.000                                           
 175 PIETRAS KRZYSZTOF               2   48                   9:36:11     1050.44  53.50  55  < 194>  242.845   0.000                                           
 176 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   65                   9:37:45     1050.19  53.81   9  < 212>  244.431   0.000                                           
 177 DYBICH JANUSZ                   2   34              G M  9:47:22     1050.14  54.11   6  < 273>  254.520  28.390                                           
 178 MAZELLA JAN                     1   43              G M  9:50:21     1049.90  54.42  43-  1-  1  257.594  28.380                                           
 179 KANTAK BOGUMIŁ                  1   21              G M  9:40:09     1049.73  54.72   6  < 180>  246.843  28.370                                           
 180 KANTAK BOGUMIŁ                  1   24              G M  9:40:14     1049.35  55.03   7  < 206>  246.843   0.000                                           
 181 BUJAK SŁAWOMIR                  1   22              G M  9:51:22     1048.85  55.33  43-  3-  3  258.402  28.350                                           
 182 SZYMAŃSKI LESZEK                2   34              G M  9:38:07     1048.83  55.64  57-  4-  4  244.500  28.340                                           
 183 PIÓR ZYGMUNT                    1   36              G M  9:52:39     1048.39  55.95   3  < 193>  259.634  28.330                                           
 184 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   50              G M  9:38:35     1047.63  56.25  10  < 197>  244.708   0.000                                           
 185 SUROWIECKI MAREK                2   23              G M  9:37:19     1047.50  56.56   4  < 204>  243.351  28.310                                           
 186 ROGOWSKI STEFAN                 1   35              G M  9:52:49     1047.07  56.86   3  < 473>  259.482  28.300                                           
 187 WOŹNIAK JANUSZ                  1   66                   9:49:55     1046.86  57.17   7  < 239>  256.393   0.000                                           
 188 SZYCA JÓZEF                     2   30              G M  9:41:45     1046.76  57.47  77- 13-  5  247.820  28.280                                           
 189 BARTOŁD ADAM                    1   27              G M  9:47:29     1045.88  57.78   5  < 199>  253.608  28.280                                           
 190 GUZ TOMASZ                      3   43              G M  9:25:24     1045.53  58.09  75-  7-  5  230.434  28.270                                           
 191 FIERKA PIOTR                    2   12              G M  9:38:50     1045.47  58.39  50-  9-  5  244.466  28.260                                           
 192 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   31              G M  9:18:40     1045.12  58.70   9  < 216>  223.308   0.000                                           
 193 PIÓR ZYGMUNT                    1   27              G M  9:53:31     1044.74  59.00   4  < 235>  259.634  28.240                                           
 194 PIETRAS KRZYSZTOF               2  140              G M  9:37:28     1044.64  59.31  56  < 215>  242.845   0.000                                           
 195 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   54                   9:53:29     1044.57  59.61  74- 11-  5  259.557   0.000                                           
 196 SZYCA JÓZEF                     2   32              G M  9:42:42     1042.58  59.92   2  < 300>  247.820  28.210                                           
 197 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   17              G M  9:39:45     1042.42  60.23  11  < 198>  244.708   0.000                                           
 198 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   92                   9:39:47     1042.27  60.53  12  < 200>  244.708   0.000                                           
 199 BARTOŁD ADAM                    1   32              G M  9:48:20     1042.23  60.84   6  < 203>  253.608  28.180                                           
 200 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   88                   9:39:49     1042.12  61.14  13  < 202>  244.708   0.000                                           
 201 MYKOWSKI TADEUSZ                2   35              G M  9:40:05     1042.01  61.45   3  < 220>  244.959  28.170                                           
 202 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   89                   9:39:51     1041.98  61.75  14  < 209>  244.708   0.000                                           
 203 BARTOŁD ADAM                    1   46              G M  9:48:37     1041.01  62.06   7  < 236>  253.608   0.000                                           
 204 SUROWIECKI MAREK                2   34              G M  9:38:49     1040.78  62.37   5  < 266>  243.351  28.140                                           
 205 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   30              G M  9:31:26     1040.67  62.67   5  < 277>  235.642  28.130                                           
 206 KANTAK BOGUMIŁ                  1   27              G M  9:42:14     1040.51  62.98   8  < 211>  246.843   0.000                                           
 207 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   18              G M  9:50:39     1040.18  63.28   2  < 285>  255.520  28.110                                           
 208 GZELA ANDRZEJ                   1    8              G M  9:54:31     1040.02  63.59  28-  3-  3  259.501  28.100                                           
 209 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    8              G M  9:40:18     1039.98  63.89  15  < 222>  244.708   0.000                                           
 210 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   53                   9:54:37     1039.82  64.20   2  < 217>  259.557   0.000                                           
 211 KANTAK BOGUMIŁ                  1   43              G M  9:42:25     1039.70  64.51   9  < 291>  246.843   0.000                                           
 212 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   93                   9:40:07     1039.62  64.81  10  < 257>  244.431   0.000                                           
 213 BĄBER WALDEMAR                  2    9              G M  9:40:22     1039.39  65.12   2  < 238>  244.638  28.060                                           
 214 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   53                   9:50:26     1039.04  65.42   6  < 233>  255.014   0.000                                           
 215 PIETRAS KRZYSZTOF               2  141              G M  9:38:44     1038.98  65.73  57  < 225>  242.845   0.000                                           
 216 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   45              G M  9:19:56     1038.96  66.03  10  < 251>  223.308   0.000                                           
 217 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   44              G M  9:54:51     1038.85  66.34   3  < 246>  259.557  28.020                                           
 218 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   42              G M  9:47:22     1038.77  66.65   4  < 219>  251.762  28.010                                           
 219 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   31              G M  9:47:27     1038.41  66.95   5  < 242>  251.762  28.000                                           
 220 MYKOWSKI TADEUSZ                2   21                   9:41:00     1037.96  67.26   4  < 221>  244.959   0.000                                           
 221 MYKOWSKI TADEUSZ                2   54              G M  9:41:01     1037.89  67.56   5  < 252>  244.959  27.980                                           
 222 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   43              G M  9:40:47     1037.85  67.87  16  < 280>  244.708   0.000                                           
 223 FIERKA PIOTR                    2   55                   9:40:34     1037.78  68.17   2  < 408>  244.466   0.000                                           
 224 DOERING KAZIMIERZ               3   84                   9:32:15     1037.54  68.48   4  < 316>  235.781   0.000                                           
 225 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   34              G M  9:41:45     1037.43  68.79  24  < 227>  245.612   0.000                                           
 225 PIETRAS KRZYSZTOF               2  100                   9:39:05     1037.43  68.79  58  < 241>  242.845   0.000                                           
 227 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  103                   9:41:47     1037.29  69.40  25  < 228>  245.612   0.000                                           
 228 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  115                   9:41:48     1037.21  69.70  26  < 230>  245.612   0.000                                           
 229 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   37              G M  9:51:50     1037.13  70.01  10  < 259>  255.999   0.000                                           
 230 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   11              G M  9:41:53     1036.85  70.31  27  < 231>  245.612   0.000                                           
 231 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   35              G M  9:41:54     1036.78  70.62  28  < 240>  245.612   0.000                                           
 232 GRDEŃ ARTUR                     3   65                   9:27:12     1036.45  70.93   2  < 234>  230.299   0.000                                           
 233 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   58                   9:51:03     1036.43  71.23   7  < 249>  255.014   0.000                                           
 234 GRDEŃ ARTUR                     3    1              G M  9:27:13     1036.37  71.54   3  < 488>  230.299  27.860                                           
 235 PIÓR ZYGMUNT                    1   38              G M  9:55:32     1036.33  71.84   5  < 250>  259.634  27.850                                           
 236 BARTOŁD ADAM                    1   36              G M  9:49:46     1036.12  72.15   8  < 248>  253.608   0.000                                           
 237 KACZYŃSKI MARIAN                3   45              G M  9:32:21     1035.87  72.45   4  < 298>  235.506  27.830                                           
 238 BĄBER WALDEMAR                  2   15              G M  9:41:12     1035.72  72.76   3  < 312>  244.638  27.830                                           
 239 WOŹNIAK JANUSZ                  1   71                   9:52:34     1035.65  73.07   8  < 244>  256.393   0.000                                           
 240 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   50              G M  9:42:11     1035.54  73.37  29  < 244>  245.612   0.000                                           
 241 PIETRAS KRZYSZTOF               2   76                   9:39:31     1035.51  73.68  59  < 243>  242.845   0.000                                           
 242 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   38              G M  9:48:12     1035.21  73.98   6  < 264>  251.762   0.000                                           
 243 PIETRAS KRZYSZTOF               2   16                   9:39:36     1035.15  74.29  60  < 258>  242.845   0.000                                           
 244 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  141                   9:42:17     1035.10  74.59  30  < 255>  245.612   0.000                                           
 244 WOŹNIAK JANUSZ                  1   74                   9:52:42     1035.10  74.59   9  < 247>  256.393   0.000                                           
 246 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   36              G M  9:55:46     1035.05  75.21   4  < 269>  259.557  27.750                                           
 247 WOŹNIAK JANUSZ                  1   46              G M  9:52:44     1034.96  75.51  10  < 253>  256.393  27.740                                           
 248 BARTOŁD ADAM                    1   31              G M  9:50:03     1034.92  75.82   9  < 260>  253.608   0.000                                           
 249 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   60                   9:51:26     1034.82  76.12   8  < 319>  255.014   0.000                                           
 250 PIÓR ZYGMUNT                    1   26              G M  9:55:56     1034.67  76.43   6  < 262>  259.634   0.000                                           
 251 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   10              G M  9:20:52     1034.47  76.73  11  < 254>  223.308   0.000                                           
 252 MYKOWSKI TADEUSZ                2   36              G M  9:41:52     1034.16  77.04   6  < 282>  244.959  27.700                                           
 253 WOŹNIAK JANUSZ                  1   16              G M  9:53:01     1033.77  77.35  11  < 311>  256.393  27.690                                           
 254 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    8              G M  9:21:02     1033.67  77.65  12  < 256>  223.308   0.000                                           
 255 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   42              G M  9:42:38     1033.58  77.96  31  < 294>  245.612   0.000                                           
 256 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   23              G M  9:21:05     1033.44  78.26  13  < 283>  223.308   0.000                                           
 257 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   69                   9:41:33     1033.32  78.57  11  < 332>  244.431   0.000                                           
 258 PIETRAS KRZYSZTOF               2  124              G M  9:40:06     1032.94  78.87  61  < 263>  242.845   0.000                                           
 259 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   27              G M  9:52:54     1032.67  79.18  11  < 261>  255.999   0.000                                           
 260 BARTOŁD ADAM                    1   41              G M  9:50:38     1032.47  79.49  10  < 265>  253.608   0.000                                           
 261 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   23              G M  9:52:58     1032.39  79.79  12  < 347>  255.999   0.000                                           
 262 PIÓR ZYGMUNT                    1   39              G M  9:56:34     1032.07  80.10   7  < 323>  259.634   0.000                                           
 263 PIETRAS KRZYSZTOF               2  148              G M  9:40:19     1031.99  80.40  62  < 272>  242.845   0.000                                           
 264 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2    2              G M  9:49:00     1031.81  80.71   7  < 301>  251.762   0.000                                           
 265 BARTOŁD ADAM                    1   33              G M  9:50:48     1031.77  81.01  11  < 267>  253.608   0.000                                           
 266 SUROWIECKI MAREK                2   12              G M  9:40:52     1031.73  81.32   6  < 343>  243.351  27.570                                           
 267 BARTOŁD ADAM                    1   69                   9:50:51     1031.56  81.63  12  < 268>  253.608   0.000                                           
 268 BARTOŁD ADAM                    1   73                   9:50:57     1031.14  81.93  13  < 271>  253.608   0.000                                           
 269 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  100                   9:56:45     1031.01  82.24   5  < 406>  259.557   0.000                                           
 270 SZAMBOWSKI JANUSZ               1   10              G M  9:56:48     1030.93  82.54  16-  1-  1  259.587  27.530                                           
 271 BARTOŁD ADAM                    1    4              G M  9:51:01     1030.86  82.85  14  < 274>  253.608   0.000                                           
 272 PIETRAS KRZYSZTOF               2   32                   9:40:35     1030.82  83.15  63  < 309>  242.845   0.000                                           
 273 DYBICH JANUSZ                   2   14              G M  9:51:56     1030.72  83.46   7  < 293>  254.520   0.000                                           
 274 BARTOŁD ADAM                    1   68                   9:51:07     1030.44  83.77  15  < 275>  253.608   0.000                                           
 275 BARTOŁD ADAM                    1   13              G M  9:51:13     1030.02  84.07  16  < 286>  253.608   0.000                                           
 276 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   42              G M  9:43:13     1030.00  84.38   2  < 278>  245.364  27.480                                           
 277 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   37              G M  9:33:48     1029.90  84.68   6  < 302>  235.642   0.000                                           
 278 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   54                   9:43:15     1029.86  84.99   3  < 279>  245.364   0.000                                           
 279 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   47              G M  9:43:17     1029.72  85.30   4  < 281>  245.364  27.450                                           
 280 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   19              G M  9:42:40     1029.63  85.60  17  < 290>  244.708   0.000                                           
 281 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   29              G M  9:43:19     1029.57  85.91   5  < 429>  245.364  27.430                                           
 282 MYKOWSKI TADEUSZ                2   15              G M  9:42:56     1029.53  86.21   7  < 284>  244.959   0.000                                           
 283 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   55                   9:21:56     1029.39  86.52  14  < 325>  223.308   0.000                                           
 284 MYKOWSKI TADEUSZ                2    8              G M  9:42:59     1029.31  86.82   8  < 360>  244.959   0.000                                           
 285 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   14              G M  9:53:15     1029.29  87.13   3  < 287>  255.520  27.390                                           
 286 BARTOŁD ADAM                    1   77                   9:51:24     1029.25  87.44  17  < 288>  253.608   0.000                                           
 287 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   15              G M  9:53:18     1029.08  87.74   4  < 354>  255.520  27.380                                           
 288 BARTOŁD ADAM                    1   37              G M  9:51:45     1027.79  88.05  18  < 289>  253.608   0.000                                           
 289 BARTOŁD ADAM                    1   29              G M  9:51:47     1027.65  88.35  19  < 328>  253.608   0.000                                           
 290 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   74                   9:43:08     1027.61  88.66  18  < 305>  244.708   0.000                                           
 291 KANTAK BOGUMIŁ                  1   17              G M  9:45:14     1027.51  88.96  10  < 450>  246.843   0.000                                           
 292 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   21              G M  9:57:35     1027.11  89.27   2  < 339>  259.430  27.330                                           
 293 DYBICH JANUSZ                   2   44              G M  9:52:49     1027.05  89.58   8  < 340>  254.520   0.000                                           
 294 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   31              G M  9:44:11     1026.88  89.88  32  < 294>  245.612   0.000                                           
 294 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  107                   9:44:11     1026.88  89.88  33  < 296>  245.612   0.000                                           
 296 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   37              G M  9:44:14     1026.66  90.49  34  < 297>  245.612   0.000                                           
 297 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   79                   9:44:17     1026.45  90.80  35  < 331>  245.612   0.000                                           
 298 KACZYŃSKI MARIAN                3   23              G M  9:34:27     1026.39  91.10   5  < 307>  235.506  27.280                                           
 299 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1    6              G M  9:56:01     1026.34  91.41   2  < 318>  257.628  27.270                                           
 300 SZYCA JÓZEF                     2   76                   9:46:29     1026.24  91.72   3  < 304>  247.820   0.000                                           
 301 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   11              G M  9:50:23     1026.00  92.02   8  < 322>  251.762   0.000                                           
 302 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   39              G M  9:34:47     1025.50  92.33   7  < 306>  235.642   0.000                                           
 303 LASKOWSKI STANISŁAW             3   46              G M  9:34:49     1025.35  92.63   3  < 320>  235.642  27.230                                           
 304 SZYCA JÓZEF                     2   75                   9:46:43     1025.25  92.94   4  < 346>  247.820   0.000                                           
 305 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   84                   9:43:42     1025.17  93.24  19  < 315>  244.708   0.000                                           
 306 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   46              G M  9:34:53     1025.05  93.55   8  < 308>  235.642   0.000                                           
 307 KACZYŃSKI MARIAN                3    5              G M  9:34:51     1024.61  93.86   6  < 313>  235.506   0.000                                           
 308 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   11              G M  9:35:00     1024.53  94.16   9  < 356>  235.642   0.000                                           
 309 PIETRAS KRZYSZTOF               2  147              G M  9:42:04     1024.37  94.47  64  < 384>  242.845   0.000                                           
 310 GÓRSKI JAN                      1   17              G M  9:57:54     1024.22  94.77  16-  1-  1  259.024  27.170                                           
 311 WOŹNIAK JANUSZ                  1   12              G M  9:55:23     1024.00  95.08  12  < 313>  256.393  27.160                                           
 312 BĄBER WALDEMAR                  2   23              G M  9:43:55     1023.95  95.38   4  < 373>  244.638  27.150                                           
 313 KACZYŃSKI MARIAN                3    3              G M  9:35:01     1023.87  95.69   7  < 317>  235.506   0.000                                           
 313 WOŹNIAK JANUSZ                  1   21              G M  9:55:25     1023.87  95.69  13  < 334>  256.393   0.000                                           
 315 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   11              G M  9:44:04     1023.60  96.30  20  < 321>  244.708   0.000                                           
 316 DOERING KAZIMIERZ               3    8              G M  9:35:23     1023.43  96.61   5  < 424>  235.781  27.110                                           
 317 KACZYŃSKI MARIAN                3   36              G M  9:35:13     1022.98  96.91   8  < 324>  235.506   0.000                                           
 318 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   22              G M  9:56:51     1022.94  97.22   3  < 387>  257.628  27.090                                           
 319 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   48              G M  9:54:29     1022.17  97.52   9  < 394>  255.014  27.080                                           
 320 LASKOWSKI STANISŁAW             3   11              G M  9:35:43     1021.35  97.83   4  < 370>  235.642  27.070                                           
 321 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    3              G M  9:44:39     1021.11  98.14  21  < 326>  244.708   0.000                                           
 322 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   18              G M  9:51:37     1020.86  98.44   9  < 330>  251.762   0.000                                           
 323 PIÓR ZYGMUNT                    1   19              G M  9:59:20     1020.84  98.75   8  < 436>  259.634   0.000                                           
 324 KACZYŃSKI MARIAN                3   40              G M  9:35:45     1020.61  99.05   9  < 336>  235.506   0.000                                           
 325 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   62                   9:23:48     1020.60  99.36  15  < 358>  223.308   0.000                                           
 326 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   48              G M  9:44:47     1020.54  99.66  22  < 327>  244.708   0.000                                           
 327 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   52                   9:44:48     1020.47  99.97  23  < 342>  244.708   0.000                                           
 328 BARTOŁD ADAM                    1   71                   9:53:38     1020.01 100.28  20  < 392>  253.608   0.000                                           
 329 KŁOS KRZYSZTOF                  2   10              G M  9:43:07     1019.86 100.58  17-  1-  1  242.845  26.990                                           
 330 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   34              G M  9:51:54     1019.69 100.89  10  < 376>  251.762   0.000                                           
 331 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   49              G M  9:45:53     1019.63 101.19  36  < 333>  245.612   0.000                                           
 332 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   24              G M  9:44:51     1019.10 101.50  12  < 368>  244.431   0.000                                           
 333 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2    7              G M  9:46:02     1019.00 101.80  37  < 335>  245.612   0.000                                           
 334 WOŹNIAK JANUSZ                  1    2              G M  9:56:37     1018.98 102.11  14  < 338>  256.393   0.000                                           
 335 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   62                   9:46:05     1018.79 102.42  38  < 337>  245.612   0.000                                           
 336 KACZYŃSKI MARIAN                3   39              G M  9:36:13     1018.55 102.72  10  < 357>  235.506   0.000                                           
 337 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   58                   9:46:09     1018.50 103.03  39  < 350>  245.612   0.000                                           
 338 WOŹNIAK JANUSZ                  1   34              G M  9:56:45     1018.44 103.33  15  < 341>  256.393   0.000                                           
 339 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   51                   9:59:48     1018.17 103.64   3  < 462>  259.430   0.000                                           
 340 DYBICH JANUSZ                   2   47              G M  9:55:04     1017.81 103.94   9  < 362>  254.520   0.000                                           
 341 WOŹNIAK JANUSZ                  1   85                   9:56:55     1017.77 104.25  16  < 355>  256.393   0.000                                           
 342 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   81                   9:45:27     1017.71 104.56  24  < 365>  244.708   0.000                                           
 343 SUROWIECKI MAREK                2   50              G M  9:44:12     1017.35 104.86   7  < 348>  243.351   0.000                                           
 344 KRAUZE STANISŁAW                1   35              G M  9:55:16     1017.33 105.17   2  < 399>  254.604  26.850                                           
 345 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   29              G M  9:36:43     1017.15 105.47   4  < 367>  235.690  26.840                                           
 346 SZYCA JÓZEF                     2   65                   9:48:40     1017.05 105.78   5  < 349>  247.820   0.000                                           
 347 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   82                   9:56:45     1016.88 106.08  13  < 380>  255.999   0.000                                           
 348 SUROWIECKI MAREK                2   53                   9:44:19     1016.86 106.39   8  < 351>  243.351   0.000                                           
 349 SZYCA JÓZEF                     2   25              G M  9:48:44     1016.77 106.70   6  < 353>  247.820  26.810                                           
 350 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   68                   9:46:35     1016.68 107.00  40  < 352>  245.612   0.000                                           
 351 SUROWIECKI MAREK                2   66                   9:44:22     1016.65 107.31   9  < 377>  243.351   0.000                                           
 352 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  113                   9:46:40     1016.33 107.61  41  < 371>  245.612   0.000                                           
 353 SZYCA JÓZEF                     2   57                   9:48:51     1016.28 107.92   7  < 457>  247.820   0.000                                           
 354 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   23              G M  9:56:26     1016.25 108.22   5  < 615>  255.520  26.760                                           
 355 WOŹNIAK JANUSZ                  1   62                   9:57:18     1016.22 108.53  17  < 382>  256.393   0.000                                           
 356 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3    7              G M  9:36:53     1016.21 108.84  10  < 364>  235.642   0.000                                           
 357 KACZYŃSKI MARIAN                3   54                   9:36:53     1015.62 109.14  11  < 359>  235.506   0.000                                           
 358 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   25              G M  9:24:54     1015.50 109.45  16  < 433>  223.308   0.000                                           
 359 KACZYŃSKI MARIAN                3   48              G M  9:36:57     1015.33 109.75  12  < 369>  235.506   0.000                                           
 360 MYKOWSKI TADEUSZ                2   13              G M  9:46:22     1014.88 110.06   9  < 374>  244.959   0.000                                           
 361 ARMATOWSKI DARIUSZ              1   24              G M  9:56:41     1014.84 110.36  33-  2-  2  255.418  26.700                                           
 362 DYBICH JANUSZ                   2   41              G M  9:55:51     1014.63 110.67  10  < 383>  254.520   0.000                                           
 363 LIEC JAN                        1   17              G M  9:57:25     1014.34 110.98  55-  3-  3  256.035  26.680                                           
 364 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   35              G M  9:37:20     1014.24 111.28  11  < 366>  235.642   0.000                                           
 365 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   70                   9:46:21     1013.91 111.59  25  < 400>  244.708   0.000                                           
 366 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   48              G M  9:37:25     1013.88 111.89  12  < 418>  235.642   0.000                                           
 367 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   67                   9:37:29     1013.79 112.20   5  < 407>  235.690   0.000                                           
 368 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   86                   9:46:11     1013.47 112.50  13  < 389>  244.431   0.000                                           
 369 KACZYŃSKI MARIAN                3   46              G M  9:37:25     1013.29 112.81  13  < 420>  235.506   0.000                                           
 370 LASKOWSKI STANISŁAW             3    5              G M  9:37:36     1013.08 113.12   5  < 395>  235.642  26.610                                           
 371 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   28              G M  9:47:31     1012.76 113.42  42  < 372>  245.612   0.000                                           
 372 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  128                   9:47:32     1012.69 113.73  43  < 445>  245.612   0.000                                           
 373 BĄBER WALDEMAR                  2   11              G M  9:46:40     1012.30 114.03   5  < 378>  244.638  26.590                                           
 374 MYKOWSKI TADEUSZ                2   45              G M  9:47:02     1012.09 114.34  10  < 439>  244.959   0.000                                           
 375 GUZ TOMASZ                      3    2              G M  9:32:41     1012.08 114.64   2  < 413>  230.434  26.570                                           
 376 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   16              G M  9:53:49     1011.84 114.95  11  < 381>  251.762   0.000                                           
 377 SUROWIECKI MAREK                2   16              G M  9:45:32     1011.71 115.26  10  < 391>  243.351   0.000                                           
 378 BĄBER WALDEMAR                  2    2              G M  9:46:50     1011.60 115.56   6  < 500>  244.638   0.000                                           
 379 BIRNA PIOTR                     3   66                   9:32:42     1011.27 115.87   3  < 388>  230.267   0.000                                           
 380 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   35              G M  9:58:11     1011.12 116.17  14  < 403>  255.999   0.000                                           
 381 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   24              G M  9:54:00     1011.09 116.48  12  < 417>  251.762   0.000                                           
 382 WOŹNIAK JANUSZ                  1  102                   9:58:36     1011.01 116.78  18  < 385>  256.393   0.000                                           
 383 DYBICH JANUSZ                   2   18              G M  9:56:45     1011.00 117.09  11  < 413>  254.520   0.000                                           
 384 PIETRAS KRZYSZTOF               2  139              G M  9:45:19     1010.52 117.40  65  < 386>  242.845   0.000                                           
 385 WOŹNIAK JANUSZ                  1   64                   9:58:44     1010.48 117.70  19  < 390>  256.393   0.000                                           
 386 PIETRAS KRZYSZTOF               2  153              G M  9:45:20     1010.45 118.01  66  < 395>  242.845   0.000                                           
 387 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1    8              G M  9:59:58     1010.44 118.31   4  < 538>  257.628  26.460                                           
 388 BIRNA PIOTR                     3    1              G M  9:32:55     1010.31 118.62   4  < 404>  230.267  26.450                                           
 389 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   84                   9:46:58     1010.19 118.92  14  < 393>  244.431   0.000                                           
 390 WOŹNIAK JANUSZ                  1   40              G M  9:58:49     1010.15 119.23  20  < 415>  256.393   0.000                                           
 391 SUROWIECKI MAREK                2   27              G M  9:45:55     1010.10 119.54  11  < 602>  243.351   0.000                                           
 392 BARTOŁD ADAM                    1   52                   9:56:05     1010.06 119.84  21  < 398>  253.608   0.000                                           
 393 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   30              G M  9:47:00     1010.05 120.15  15  < 402>  244.431   0.000                                           
 394 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   34              G M  9:57:29     1010.02 120.45  10  < 427>  255.014   0.000                                           
 395 LASKOWSKI STANISŁAW             3   32              G M  9:38:22     1009.75 120.76   6  < 397>  235.642   0.000                                           
 395 PIETRAS KRZYSZTOF               2  125              G M  9:45:30     1009.75 120.76  67  < 425>  242.845   0.000                                           
 397 LASKOWSKI STANISŁAW             3    7              G M  9:38:24     1009.61 121.37   7  < 466>  235.642   0.000                                           
 398 BARTOŁD ADAM                    1   75                   9:56:12     1009.59 121.68  22  < 412>  253.608   0.000                                           
 399 KRAUZE STANISŁAW                1   45              G M  9:57:13     1009.47 121.98   3  < 431>  254.604  26.350                                           
 400 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   71                   9:47:26     1009.38 122.29  26  < 401>  244.708   0.000                                           
 401 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   25              G M  9:47:27     1009.31 122.59  27  < 409>  244.708   0.000                                           
 402 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   42              G M  9:47:14     1009.07 122.90  16  < 463>  244.431   0.000                                           
 403 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   78                   9:58:43     1009.00 123.20  15  < 409>  255.999   0.000                                           
 404 BIRNA PIOTR                     3   38              G M  9:33:14     1008.91 123.51   5  < 428>  230.267  26.300                                           
 405 GUS MARCIN                      1    4              G M  9:56:23     1008.85 123.82   2  < 497>  253.608  26.290                                           
 406 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   47              G M 10:02:20     1008.64 124.12   6  < 478>  259.557  26.280                                           
 407 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   14              G M  9:38:45     1008.30 124.43   6  < 411>  235.690  26.280                                           
 408 FIERKA PIOTR                    2   18              G M  9:47:29     1008.18 124.73   3  < 435>  244.466  26.270                                           
 409 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   24              G M  9:47:44     1008.14 125.04  28  < 422>  244.708   0.000                                           
 409 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1  109                   9:58:56     1008.14 125.04  16  < 444>  255.999   0.000                                           
 411 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   30              G M  9:38:50     1007.94 125.65   7  < 419>  235.690   0.000                                           
 412 BARTOŁD ADAM                    1   17              G M  9:56:39     1007.78 125.96  23  < 434>  253.608   0.000                                           
 413 DYBICH JANUSZ                   2   15              G M  9:57:43     1007.14 126.26  12  < 575>  254.520   0.000                                           
 413 GUZ TOMASZ                      3   42              G M  9:33:48     1007.14 126.26   3  < 514>  230.434  26.220                                           
 415 KREZYMON JÓZEF                  1   31              G M 10:00:50     1007.04 126.87  38-  3-  3  257.633  26.200                                           
 415 WOŹNIAK JANUSZ                  1   87                   9:59:36     1007.04 126.87  21  < 421>  256.393   0.000                                           
 417 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   48              G M  9:55:01     1006.98 127.48  13  < 501>  251.762   0.000                                           
 418 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   13              G M  9:39:01     1006.95 127.79  13  < 480>  235.642   0.000                                           
 419 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   53                   9:39:04     1006.94 128.10   8  < 423>  235.690   0.000                                           
 420 KACZYŃSKI MARIAN                3   34              G M  9:38:56     1006.72 128.40  14  < 459>  235.506   0.000                                           
 421 WOŹNIAK JANUSZ                  1   13              G M  9:59:41     1006.71 128.71  22  < 430>  256.393   0.000                                           
 422 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   34              G M  9:48:12     1006.20 129.01  29  < 438>  244.708   0.000                                           
 423 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   65                   9:39:15     1006.15 129.32   9  < 443>  235.690   0.000                                           
 424 DOERING KAZIMIERZ               3   34              G M  9:39:24     1005.89 129.62   6  < 543>  235.781  26.120                                           
 425 PIETRAS KRZYSZTOF               2   87                   9:46:26     1005.85 129.93  68  < 426>  242.845   0.000                                           
 426 PIETRAS KRZYSZTOF               2   85                   9:46:28     1005.71 130.24  69  < 492>  242.845   0.000                                           
 427 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   57                   9:58:37     1005.51 130.54  11  < 456>  255.014   0.000                                           
 428 BIRNA PIOTR                     3   22              G M  9:34:01     1005.46 130.85   6  < 451>  230.267  26.080                                           
 429 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   13              G M  9:49:13     1004.70 131.15   6  < 453>  245.364  26.070                                           
 430 WOŹNIAK JANUSZ                  1   75                  10:00:15     1004.48 131.46  23  < 432>  256.393   0.000                                           
 431 KRAUZE STANISŁAW                1    1              G M  9:58:31     1004.29 131.76   4  < 474>  254.604  26.060                                           
 432 WOŹNIAK JANUSZ                  1   65                  10:00:24     1003.89 132.07  24  < 495>  256.393   0.000                                           
 433 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   56                   9:27:27     1003.86 132.38  17  < 437>  223.308   0.000                                           
 434 BARTOŁD ADAM                    1   61                   9:57:41     1003.66 132.68  24  < 508>  253.608   0.000                                           
 435 FIERKA PIOTR                    2   28              G M  9:48:37     1003.49 132.99   4  < 458>  244.466  26.020                                           
 436 PIÓR ZYGMUNT                    1   44              G M 10:03:44     1003.48 133.29   9  < 470>  259.634   0.000                                           
 437 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   12              G M  9:27:34     1003.33 133.60  18  < 535>  223.308   0.000                                           
 438 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   59                   9:48:57     1003.11 133.90  30  < 448>  244.708   0.000                                           
 439 MYKOWSKI TADEUSZ                2   18              G M  9:49:13     1003.04 134.21  11  < 440>  244.959   0.000                                           
 440 MYKOWSKI TADEUSZ                2   57              G M  9:49:15     1002.90 134.52  12  < 442>  244.959   0.000                                           
 441 KREZYMON JÓZEF                  1   13              G M 10:01:57     1002.66 134.82   2  < 531>  257.633  25.960                                           
 442 MYKOWSKI TADEUSZ                2   19              G M  9:49:19     1002.63 135.13  13  < 452>  244.959   0.000                                           
 443 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   62                   9:40:05     1002.58 135.43  10  < 454>  235.690   0.000                                           
 444 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    7              G M 10:00:26     1002.22 135.74  17  < 460>  255.999   0.000                                           
 445 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   76                   9:50:05     1002.16 136.04  44  < 446>  245.612   0.000                                           
 446 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   36              G M  9:50:09     1001.89 136.35  45  < 446>  245.612   0.000                                           
 446 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  123                   9:50:09     1001.89 136.35  46  < 449>  245.612   0.000                                           
 448 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   21              G M  9:49:15     1001.88 136.96  31  < 469>  244.708   0.000                                           
 449 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   13              G M  9:50:12     1001.68 137.27  47  < 476>  245.612   0.000                                           
 450 KANTAK BOGUMIŁ                  1    7              G M  9:51:29     1001.46 137.57  11  < 461>  246.843   0.000                                           
 451 BIRNA PIOTR                     3    2              G M  9:34:57     1001.38 137.88   7  < 479>  230.267   0.000                                           
 452 MYKOWSKI TADEUSZ                2   27              G M  9:49:39     1001.26 138.18  14  < 465>  244.959   0.000                                           
 453 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   20              G M  9:50:05     1001.15 138.49   7  < 483>  245.364  25.850                                           
 454 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   10              G M  9:40:26     1001.09 138.80  11  < 484>  235.690   0.000                                           
 455 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2   24              G M  9:57:59     1000.94 139.10  25-  5-  5  253.220  25.830                                           
 456 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   42              G M  9:59:50     1000.71 139.41  12  < 482>  255.014   0.000                                           
 457 SZYCA JÓZEF                     2   50              G M  9:52:39     1000.69 139.71   8  < 475>  247.820  25.820                                           
 458 FIERKA PIOTR                    2   41              G M  9:49:21     1000.48 140.02   5  < 554>  244.466  25.810                                           
 459 KACZYŃSKI MARIAN                3   49              G M  9:40:26     1000.31 140.32  15  < 574>  235.506   0.000                                           
 460 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   20              G M 10:00:56     1000.26 140.63  18  < 464>  255.999   0.000                                           
 461 KANTAK BOGUMIŁ                  1   35              G M  9:51:47     1000.24 140.94  12  < 608>  246.843   0.000                                           
 462 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   41              G M 10:04:25     1000.05 141.24   4  < 572>  259.430  25.770                                           
 463 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    8              G M  9:49:29      999.79 141.55  17  < 485>  244.431   0.000                                           
 464 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   12              G M 10:01:07      999.54 141.85  19  < 510>  255.999   0.000                                           
 465 MYKOWSKI TADEUSZ                2   25              G M  9:50:06      999.43 142.16  15  < 527>  244.959   0.000                                           
 466 LASKOWSKI STANISŁAW             3   33              G M  9:40:47      999.40 142.46   8  < 467>  235.642   0.000                                           
 467 LASKOWSKI STANISŁAW             3   48              G M  9:40:53      998.98 142.77   9  < 477>  235.642   0.000                                           
 468 GZELA ANDRZEJ                   1    7              G M 10:04:51      998.66 143.08   2  < 626>  259.501  25.720                                           
 469 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   73                   9:50:04      998.54 143.38  32  < 472>  244.708   0.000                                           
 470 PIÓR ZYGMUNT                    1   10              G M 10:05:03      998.40 143.69  10  < 496>  259.634   0.000                                           
 471 PRABUCKI ZENON                  3    8              G M  9:41:16      998.38 143.99  39-  1-  1  235.883  25.690                                           
 472 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   78                   9:50:07      998.33 144.30  33  < 490>  244.708   0.000                                           
 473 ROGOWSKI STEFAN                 1   26              G M 10:04:58      998.14 144.60   4  < 525>  259.482  25.670                                           
 474 KRAUZE STANISŁAW                1    8              G M 10:00:11      997.73 144.91   5          254.604  25.660                                           
 475 SZYCA JÓZEF                     2   79                   9:53:24      997.67 145.22   9  < 504>  247.820   0.000                                           
 476 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2    6              G M  9:51:16      997.34 145.52  48  < 511>  245.612   0.000                                           
 477 LASKOWSKI STANISŁAW             3   25              G M  9:41:18      997.22 145.83  10  < 486>  235.642   0.000                                           
 478 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   76                  10:05:17      997.21 146.13   7  < 517>  259.557   0.000                                           
 479 BIRNA PIOTR                     3   27              G M  9:35:57      997.04 146.44   8  < 534>  230.267   0.000                                           
 480 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   26              G M  9:41:22      996.93 146.74  14  < 502>  235.642   0.000                                           
 481 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   26              G M 10:05:04      996.87 147.05  51-  6-  5  259.252  25.600                                           
 482 RÓŻYŃSKI JERZY                  1    8              G M 10:00:51      996.73 147.36  13  < 561>  255.014   0.000                                           
 483 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   46              G M  9:51:12      996.60 147.66   8  < 640>  245.364   0.000                                           
 484 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   22              G M  9:41:31      996.51 147.97  12  < 494>  235.690   0.000                                           
 485 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   68                   9:50:19      996.39 148.27  18  < 532>  244.431   0.000                                           
 486 LASKOWSKI STANISŁAW             3   45              G M  9:41:31      996.30 148.58  11  < 487>  235.642   0.000                                           
 487 LASKOWSKI STANISŁAW             3   61                   9:41:33      996.16 148.88  12  < 489>  235.642   0.000                                           
 488 GRDEŃ ARTUR                     3   34              G M  9:36:13      996.03 149.19   4  < 570>  230.299  25.530                                           
 489 LASKOWSKI STANISŁAW             3   41              G M  9:41:36      995.95 149.50  13  < 499>  235.642   0.000                                           
 490 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   58                   9:50:43      995.90 149.80  34  < 519>  244.708   0.000                                           
 491 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2    2              G M  9:59:16      995.88 150.11   2  < 577>  253.220  25.500                                           
 492 PIETRAS KRZYSZTOF               2   35                   9:48:57      995.47 150.41  70  < 551>  242.845   0.000                                           
 493 SZYMAŃSKI LESZEK                2   15              G M  9:50:37      995.45 150.72   2  < 593>  244.500  25.490                                           
 494 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   56                   9:41:47      995.38 151.02  13          235.690   0.000                                           
 495 WOŹNIAK JANUSZ                  1   88                  10:02:39      995.12 151.33  25  < 498>  256.393   0.000                                           
 496 PIÓR ZYGMUNT                    1   16              G M 10:05:56      995.02 151.64  11  < 573>  259.634   0.000                                           
 497 GUS MARCIN                      1   48              G M  9:59:53      995.00 151.94   3  < 546>  253.608  25.450                                           
 498 WOŹNIAK JANUSZ                  1    8              G M 10:02:42      994.93 152.25  26  < 512>  256.393   0.000                                           
 499 LASKOWSKI STANISŁAW             3    1              G M  9:41:54      994.69 152.55  14  < 515>  235.642   0.000                                           
 500 BĄBER WALDEMAR                  2   29              G M  9:50:57      994.67 152.86   7  < 506>  244.638   0.000                                           
 501 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   35              G M  9:58:07      994.65 153.16  14  < 505>  251.762   0.000                                           
 502 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   25              G M  9:41:56      994.55 153.47  15  < 547>  235.642   0.000                                           
 503 BUJAK SŁAWOMIR                  1   24              G M 10:04:50      994.49 153.78   2  < 639>  258.402  25.390                                           
 504 SZYCA JÓZEF                     2   26              G M  9:54:13      994.40 154.08  10  < 545>  247.820  25.390                                           
 505 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   30              G M  9:58:11      994.39 154.39  15  < 555>  251.762   0.000                                           
 506 BĄBER WALDEMAR                  2    4              G M  9:51:04      994.19 154.69   8  < 526>  244.638   0.000                                           
 507 LIEC JAN                        1   43              G M 10:02:32      994.18 155.00   2  < 533>  256.035  25.360                                           
 508 BARTOŁD ADAM                    1   60                  10:00:07      994.09 155.30  25  < 536>  253.608   0.000                                           
 509 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   15              G M 10:05:50      993.94 155.61   2  < 556>  259.252  25.340                                           
 510 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    3              G M 10:02:39      993.59 155.92  20  < 520>  255.999   0.000                                           
 511 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   78                   9:52:17      993.24 156.22  49  < 537>  245.612   0.000                                           
 512 WOŹNIAK JANUSZ                  1   38              G M 10:03:11      993.07 156.53  27  < 513>  256.393   0.000                                           
 513 WOŹNIAK JANUSZ                  1   77                  10:03:18      992.62 156.83  28  < 521>  256.393   0.000                                           
 514 GUZ TOMASZ                      3   82                   9:37:09      992.61 157.14   4  < 563>  230.434   0.000                                           
 515 LASKOWSKI STANISŁAW             3    4              G M  9:42:25      992.53 157.44  15  < 518>  235.642   0.000                                           
 516 TARGOWSKI GRZEGORZ              2   17              G M  9:59:56      992.40 157.75  80-  5-  4  252.996  25.280                                           
 517 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   63                  10:06:33      992.38 158.06   8  < 560>  259.557   0.000                                           
 518 LASKOWSKI STANISŁAW             3    2              G M  9:42:28      992.32 158.36  16  < 567>  235.642   0.000                                           
 519 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   12              G M  9:51:37      992.26 158.67  35  < 540>  244.708   0.000                                           
 520 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   56                  10:03:00      992.24 158.97  21  < 524>  255.999   0.000                                           
 521 WOŹNIAK JANUSZ                  1   86                  10:03:24      992.23 159.28  29  < 522>  256.393   0.000                                           
 522 WOŹNIAK JANUSZ                  1    9              G M 10:03:25      992.17 159.58  30  < 563>  256.393   0.000                                           
 523 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   22              G M 10:03:09      992.05 159.89  41-  3-  3  256.097  25.210                                           
 524 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   44              G M 10:03:06      991.86 160.20  22  < 529>  255.999   0.000                                           
 525 ROGOWSKI STEFAN                 1    9              G M 10:06:37      991.84 160.50   5  < 565>  259.482  25.190                                           
 526 BĄBER WALDEMAR                  2   30              G M  9:51:42      991.64 160.81   9  < 578>  244.638   0.000                                           
 527 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   36              G M 10:03:17      991.54 161.11   2  < 641>  256.097  25.170                                           
 527 MYKOWSKI TADEUSZ                2    5                   9:52:03      991.54 161.11  16  < 579>  244.959   0.000                                           
 529 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1  105                  10:03:13      991.41 161.72  23  < 530>  255.999   0.000                                           
 530 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   92                  10:03:16      991.22 162.03  24  < 650>  255.999   0.000                                           
 531 KREZYMON JÓZEF                  1   36              G M 10:04:55      991.21 162.34   3          257.633  25.140                                           
 532 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   12              G M  9:51:37      991.14 162.64  19  < 617>  244.431   0.000                                           
 533 LIEC JAN                        1   45              G M 10:03:20      991.10 162.95   3          256.035  25.120                                           
 534 BIRNA PIOTR                     3    7              G M  9:37:21      991.04 163.25   9  < 576>  230.267   0.000                                           
 535 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    7              G M  9:30:21      990.94 163.56  19          223.308   0.000                                           
 536 BARTOŁD ADAM                    1   49              G M 10:00:58      990.79 163.86  26  < 549>  253.608   0.000                                           
 537 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   59                   9:52:54      990.77 164.17  50  < 569>  245.612   0.000                                           
 538 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   11              G M 10:05:02      990.75 164.48   5  < 633>  257.628  25.070                                           
 539 TARGOWSKI GRZEGORZ              2   36              G M 10:00:26      990.46 164.78   2  < 541>  252.996  25.060                                           
 540 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   26              G M  9:52:04      990.45 165.09  36  < 542>  244.708   0.000                                           
 541 TARGOWSKI GRZEGORZ              2   42              G M 10:00:27      990.39 165.39   3  < 553>  252.996  25.050                                           
 542 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   10              G M  9:52:06      990.32 165.70  37  < 568>  244.708   0.000                                           
 543 DOERING KAZIMIERZ               3   35              G M  9:43:06      990.26 166.00   7  < 558>  235.781  25.030                                           
 544 JANKOWSKI FRANCISZEK            3   25              G M  9:42:29      989.47 166.31  50-  1-  1  234.983  25.020                                           
 545 SZYCA JÓZEF                     2   40              G M  9:55:35      988.97 166.62  11  < 580>  247.820   0.000                                           
 546 GUS MARCIN                      1   11              G M 10:01:30      988.73 166.92   4  < 566>  253.608  25.000                                           
 547 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   27              G M  9:43:22      988.57 167.23  16  < 548>  235.642   0.000                                           
 548 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   23              G M  9:43:24      988.43 167.53  17  < 550>  235.642   0.000                                           
 549 BARTOŁD ADAM                    1   30              G M 10:01:36      988.34 167.84  27  < 599>  253.608   0.000                                           
 550 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   38              G M  9:43:26      988.29 168.14  18  < 581>  235.642   0.000                                           
 551 PIETRAS KRZYSZTOF               2   12                   9:50:46      988.11 168.45  71  < 552>  242.845   0.000                                           
 552 PIETRAS KRZYSZTOF               2  105                   9:50:47      988.05 168.76  72  < 623>  242.845   0.000                                           
 553 TARGOWSKI GRZEGORZ              2   40              G M 10:01:13      987.43 169.06   4  < 557>  252.996  24.940                                           
 554 FIERKA PIOTR                    2   37              G M  9:52:35      987.41 169.37   6  < 559>  244.466  24.930                                           
 555 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2    5              G M 10:00:00      987.30 169.67  16          251.762   0.000                                           
 556 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   13              G M 10:07:36      987.25 169.98   3  < 582>  259.252  24.910                                           
 557 TARGOWSKI GRZEGORZ              2   64                  10:01:16      987.24 170.28   5          252.996   0.000                                           
 558 DOERING KAZIMIERZ               3   39              G M  9:43:51      987.15 170.59   8  < 598>  235.781  24.890                                           
 559 FIERKA PIOTR                    2   20              G M  9:52:42      986.94 170.90   7  < 562>  244.466   0.000                                           
 560 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1    1              G M 10:08:01      986.85 171.20   9  < 635>  259.557  24.870                                           
 561 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   25              G M 10:03:30      986.52 171.51  14  < 571>  255.014   0.000                                           
 562 FIERKA PIOTR                    2   39              G M  9:52:50      986.41 171.81   8  < 609>  244.466   0.000                                           
 563 GUZ TOMASZ                      3   26              G M  9:38:37      986.38 172.12   5  < 584>  230.434  24.840                                           
 563 WOŹNIAK JANUSZ                  1  100                  10:04:56      986.38 172.12  31  < 587>  256.393   0.000                                           
 565 ROGOWSKI STEFAN                 1   47              G M 10:08:09      986.06 172.73   6          259.482   0.000                                           
 566 GUS MARCIN                      1   45              G M 10:02:13      985.97 173.04   5  < 585>  253.608  24.820                                           
 567 LASKOWSKI STANISŁAW             3   27              G M  9:44:03      985.74 173.34  17  < 586>  235.642   0.000                                           
 568 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   40              G M  9:53:15      985.73 173.65  38  < 597>  244.708   0.000                                           
 569 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   43              G M  9:54:11      985.67 173.95  51  < 606>  245.612   0.000                                           
 570 GRDEŃ ARTUR                     3   37              G M  9:38:40      985.59 174.26   5  < 595>  230.299  24.780                                           
 571 RÓŻYŃSKI JERZY                  1    6              G M 10:03:45      985.56 174.56  15  < 655>  255.014   0.000                                           
 572 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   58                  10:08:14      985.55 174.87   5  < 645>  259.430   0.000                                           
 573 PIÓR ZYGMUNT                    1   17              G M 10:08:29      985.39 175.18  12  < 610>  259.634   0.000                                           
 574 KACZYŃSKI MARIAN                3   69                   9:44:16      984.28 175.48  16  < 596>  235.506   0.000                                           
 575 DYBICH JANUSZ                   2    9              G M 10:03:40      983.97 175.79  13  < 589>  254.520   0.000                                           
 576 BIRNA PIOTR                     3    4              G M  9:39:03      983.84 176.09  10  < 583>  230.267   0.000                                           
 577 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2   12              G M 10:02:24      983.76 176.40   3  < 607>  253.220  24.720                                           
 578 BĄBER WALDEMAR                  2    6              G M  9:53:41      983.73 176.70  10          244.638   0.000                                           
 579 MYKOWSKI TADEUSZ                2   17              G M  9:54:04      983.51 177.01  17  < 594>  244.959   0.000                                           
 580 SZYCA JÓZEF                     2   16              G M  9:57:01      983.35 177.32  12  < 588>  247.820   0.000                                           
 581 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   31              G M  9:44:38      983.34 177.62  19  < 600>  235.642   0.000                                           
 582 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   42              G M 10:08:39      983.32 177.93   4  < 590>  259.252  24.670                                           
 583 BIRNA PIOTR                     3   53                   9:39:14      983.07 178.23  11  < 620>  230.267   0.000                                           
 584 GUZ TOMASZ                      3   18              G M  9:39:25      983.01 178.54   6  < 605>  230.434  24.650                                           
 585 GUS MARCIN                      1    1              G M 10:03:00      982.98 178.84   6          253.608   0.000                                           
 586 LASKOWSKI STANISŁAW             3    9              G M  9:44:45      982.87 179.15  18  < 612>  235.642   0.000                                           
 587 WOŹNIAK JANUSZ                  1   45              G M 10:05:55      982.66 179.46  32  < 591>  256.393   0.000                                           
 588 SZYCA JÓZEF                     2    1              G M  9:57:12      982.63 179.76  13          247.820   0.000                                           
 589 DYBICH JANUSZ                   2    2              G M 10:04:02      982.58 180.07  14  < 604>  254.520   0.000                                           
 590 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   50              G M 10:08:54      982.39 180.37   5  < 618>  259.252  24.600                                           
 591 WOŹNIAK JANUSZ                  1   79                  10:06:00      982.35 180.68  33  < 592>  256.393   0.000                                           
 592 WOŹNIAK JANUSZ                  1   92                  10:06:02      982.22 180.98  34          256.393   0.000                                           
 593 SZYMAŃSKI LESZEK                2    3              G M  9:53:57      982.13 181.29   3  < 622>  244.500  24.570                                           
 594 MYKOWSKI TADEUSZ                2   49              G M  9:54:28      981.93 181.60  18          244.959   0.000                                           
 595 GRDEŃ ARTUR                     3   28              G M  9:39:35      981.74 181.90   6  < 629>  230.299  24.550                                           
 596 KACZYŃSKI MARIAN                3   64                   9:44:55      981.62 182.21  17  < 630>  235.506   0.000                                           
 597 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   36              G M  9:54:20      981.45 182.51  39  < 602>  244.708   0.000                                           
 598 DOERING KAZIMIERZ               3   29              G M  9:45:15      981.40 182.82   9  < 611>  235.781   0.000                                           
 599 BARTOŁD ADAM                    1   70                  10:03:25      981.39 183.12  28          253.608   0.000                                           
 600 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   15              G M  9:45:07      981.37 183.43  20  < 628>  235.642   0.000                                           
 601 ŻYGOWSKI ZDZISŁAW               1    7              G M 10:07:46      981.34 183.74  15-  1-  1  257.863  24.500                                           
 602 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    6              G M  9:54:22      981.32 184.04  40  < 627>  244.708   0.000                                           
 602 SUROWIECKI MAREK                2   43              G M  9:52:59      981.32 184.04  12  < 637>  243.351   0.000                                           
 604 DYBICH JANUSZ                   2   29              G M 10:04:22      981.31 184.65  15  < 614>  254.520   0.000                                           
 605 GUZ TOMASZ                      3    5              G M  9:39:50      981.27 184.96   7          230.434   0.000                                           
 606 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   44              G M  9:55:21      981.07 185.26  52  < 621>  245.612   0.000                                           
 607 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2    5              G M 10:03:07      981.03 185.57   4  < 613>  253.220  24.440                                           
 608 KANTAK BOGUMIŁ                  1    4              G M  9:56:38      980.96 185.88  13  < 634>  246.843   0.000                                           
 609 FIERKA PIOTR                    2   29              G M  9:54:13      980.94 186.18   9          244.466   0.000                                           
 610 PIÓR ZYGMUNT                    1   14              G M 10:09:43      980.80 186.49  13  < 642>  259.634   0.000                                           
 611 DOERING KAZIMIERZ               3   31              G M  9:45:29      980.45 186.79  10          235.781   0.000                                           
 612 LASKOWSKI STANISŁAW             3   34              G M  9:45:21      980.41 187.10  19  < 616>  235.642   0.000                                           
 613 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2   10              G M 10:03:18      980.33 187.40   5          253.220  24.390                                           
 614 DYBICH JANUSZ                   2   37              G M 10:04:39      980.24 187.71  16          254.520   0.000                                           
 615 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   47              G M 10:05:41      980.19 188.02   6          255.520   0.000                                           
 616 LASKOWSKI STANISŁAW             3   44              G M  9:45:25      980.14 188.32  20  < 619>  235.642   0.000                                           
 617 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   97                   9:54:26      979.95 188.63  20  < 624>  244.431   0.000                                           
 618 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   29              G M 10:09:34      979.91 188.93   6          259.252   0.000                                           
 619 LASKOWSKI STANISŁAW             3   26              G M  9:45:29      979.87 189.24  21          235.642   0.000                                           
 620 BIRNA PIOTR                     3   24              G M  9:40:03      979.65 189.54  12          230.267   0.000                                           
 621 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  125                   9:55:47      979.38 189.85  53          245.612   0.000                                           
 622 SZYMAŃSKI LESZEK                2   21              G M  9:54:42      979.18 190.16   4          244.500  24.300                                           
 623 PIETRAS KRZYSZTOF               2  110                   9:53:01      979.15 190.46  73  < 625>  242.845   0.000                                           
 624 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   11              G M  9:54:40      979.03 190.77  21  < 636>  244.431   0.000                                           
 625 PIETRAS KRZYSZTOF               2  104                   9:53:03      979.02 191.07  74  < 630>  242.845   0.000                                           
 626 GZELA ANDRZEJ                   1   25              G M 10:10:04      979.00 191.38   3          259.501  24.270                                           
 627 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   57                   9:55:01      978.77 191.68  41  < 652>  244.708   0.000                                           
 628 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3    4              G M  9:45:46      978.72 191.99  21          235.642   0.000                                           
 629 GRDEŃ ARTUR                     3   22              G M  9:40:19      978.68 192.30   7          230.299   0.000                                           
 630 KACZYŃSKI MARIAN                3   20              G M  9:45:40      978.56 192.60  18          235.506   0.000                                           
 630 PIETRAS KRZYSZTOF               2   77                   9:53:10      978.56 192.60  75  < 632>  242.845   0.000                                           
 632 PIETRAS KRZYSZTOF               2   39                   9:53:12      978.43 193.21  76  < 651>  242.845   0.000                                           
 633 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   19              G M 10:08:20      978.33 193.52   6          257.628   0.000                                           
 634 KANTAK BOGUMIŁ                  1   18              G M  9:57:21      978.18 193.82  14  < 653>  246.843   0.000                                           
 635 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   43              G M 10:10:21      978.17 194.13  10  < 648>  259.557  24.180                                           
 636 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   13              G M  9:54:54      978.12 194.44  22          244.431   0.000                                           
 637 SUROWIECKI MAREK                2   36              G M  9:53:48      978.10 194.74  13  < 646>  243.351   0.000                                           
 638 ARMATOWSKI DARIUSZ              1   32              G M 10:06:09      978.05 195.05   2          255.418  24.160                                           
 639 BUJAK SŁAWOMIR                  1   28              G M 10:09:13      977.99 195.35   3          258.402  24.150                                           
 640 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   83                   9:55:54      977.94 195.66   9          245.364   0.000                                           
 641 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1    4              G M 10:06:53      977.91 195.96   3          256.097  24.130                                           
 642 PIÓR ZYGMUNT                    1    2              G M 10:10:31      977.84 196.27  14  < 644>  259.634   0.000                                           
 643 DYGULSKI TADEUSZ                1   20              G M 10:09:31      977.74 196.58  52-  1-  1  258.629  24.110                                           
 644 PIÓR ZYGMUNT                    1   45              G M 10:10:39      977.35 196.88  15          259.634   0.000                                           
 645 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   34              G M 10:10:27      977.32 197.19   6          259.430  24.090                                           
 646 SUROWIECKI MAREK                2   47              G M  9:54:01      977.25 197.49  14          243.351   0.000                                           
 647 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   28              G M 10:09:23      977.18 197.80   2  < 649>  258.349  24.070                                           
 648 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   96                  10:10:38      977.13 198.10  11          259.557   0.000                                           
 649 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   35              G M 10:09:26      976.99 198.41   3          258.349  24.060                                           
 650 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   62                  10:07:03      976.91 198.72  25          255.999   0.000                                           
 651 PIETRAS KRZYSZTOF               2   96              G M  9:53:39      976.65 199.02  77          242.845   0.000                                           
 652 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   98                   9:55:34      976.62 199.33  42          244.708   0.000                                           
 653 KANTAK BOGUMIŁ                  1   31              G M  9:57:46      976.57 199.63  15  < 654>  246.843   0.000                                           
 654 KANTAK BOGUMIŁ                  1   25              G M  9:57:47      976.50 199.94  16          246.843   0.000                                           
 655 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   31              G M 10:06:15      976.13 200.24  16          255.014   0.000                                           
 ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5                                                      
 ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                                        
 656 PIETRAS KRZYSZTOF               2   25                   9:53:48      976.07   0.00  78          242.845   0.000                                           
 657 WOŹNIAK JANUSZ                  1  106                  10:07:41      976.05   0.00  35          256.393   0.000                                           
 658 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   39              G M 10:06:19      975.88   0.00  17          255.014   0.000                                           
 659 ŻYGOWSKI ZDZISŁAW               1   11              G M 10:09:15      975.83   0.00   2          257.863   0.000                                           
 660 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   50              G M 10:07:23      975.67   0.00  26          255.999   0.000                                           
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 13.05.18 KAMIEŃ POMORSKI                          
            Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 1]                           
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 PIETRAS         KRZYSZTOF       2   121    5    77   149.74     
              2 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2   121    5    53   148.38     
              3 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    65    5    19   147.49     
              4 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    97    5    42   147.11     
              5 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2   102    5    22   146.06     
              6 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    93    5    25   146.05     
              7 KANTAK          BOGUMIŁ         1    52    5    16   145.62     
              8 DYBICH          JANUSZ          2    48    5    16   145.19     
              9 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    50    5    16   144.29     
             10 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    51    5    21   143.64     
             11 BARTOŁD         ADAM            1    72    5    28   143.00     
             12 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    56    5    16   142.94     
             13 PIÓR            ZYGMUNT         1    43    5    15   142.94     
             14 SUROWIECKI      MAREK           2    67    5    14   141.77     
             15 KACZYŃSKI       MARIAN          3    59    5    18   141.36     
             16 WOŹNIAK         JANUSZ          1   101    5    34   141.12     
             17 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    51    5    18   140.86     
             18 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    69    5    13   139.52     
             19 BĄBER           WALDEMAR        2    28    5    10   139.44     
             20 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    60    5    21   139.29     
             21 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    50    5     6   138.14     
             22 BIRNA           PIOTR           3    56    5    12   137.37     
             23 ROGOWSKI        STEFAN          1    45    5     6   137.30     
             24 SZYCA           JÓZEF           2    77    5    13   134.51     
             25 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    25    5     6   134.44     
             26 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    78    5     9   134.28     
             27 KRAUZE          STANISŁAW       1    36    5     5   133.89     
             28 GRDEŃ           ARTUR           3    44    5     7   132.10     
             29 DOERING         KAZIMIERZ       3    59    5    10   131.99     
             30 FIERKA          PIOTR           2    50    5     9   131.29     
             31 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    74    5    11   131.10     
             32 GUS             MARCIN          1    48    5     6   130.57     
             33 GUZ             TOMASZ          3    75    5     7   130.55     
             34 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    51    5     6   125.12     
             35 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    25    5     5   124.88     
             36 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    51    4     6   106.97     
             37 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    57    4     4   102.70     
             38 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    80    4     5   100.33     
             39 GZELA           ANDRZEJ         1    28    3     3    78.09     
             40 BUJAK           SŁAWOMIR        1    43    3     3    77.89     
             41 KREZYMON        JÓZEF           1    38    3     3    77.30     
             42 LIEC            JAN             1    55    3     3    77.16     
             43 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    39    3     3    76.66     
             44 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    41    3     3    74.51     
             45 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    33    2     2    50.86     
             46 MAZELLA         JAN             1    43    1     1    28.38     
             47 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1    16    1     1    27.53     
             48 GÓRSKI          JAN             1    16    1     1    27.17     
             49 KŁOS            KRZYSZTOF       2    17    1     1    26.99     
             50 PRABUCKI        ZENON           3    39    1     1    25.69     
             51 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3    50    1     1    25.02     
             52 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    15    1     1    24.50     
             53 DYGULSKI        TADEUSZ         1    52    1     1    24.11     
             54 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    28    0     0     0.00     
             55 JELIŃSKI        ADAM            1    39    0     0     0.00     
             56 KORDECKI        GRZEGORZ        1    26    0     0     0.00     
             57 MAKOWSKI        EDMUND          1    13    0     0     0.00     
             58 PATOCKI         BENEDYKT        1    63    0     0     0.00     
             59 RYDZEWSKI       LESZEK          1    41    0     0     0.00     
             60 NESTEROWICZ     JAN             2    32    0     0     0.00     
             61 WACHOWSKI       ROMAN           2    52    0     0     0.00     
             62 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2    49    0     0     0.00     
             63 DAMPS           ZBIGNIEW        3    16    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 1]                                     
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐      
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│      
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │konk.│punkty │Wkł.%│      
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘      
    1    1 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5   15    347.33  57.5      
    2    2 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5   15    343.70  41.7      
    3    3 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5  5   15    342.49  30.7      
    4    5 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5   15    340.84  34.7      
    5    6 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5   15    339.21  24.6      
    6    4 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5   15    337.05  41.2      
    7   10 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5   15    335.03  31.2      
    8    9 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5   15    334.03  33.6      
    9   11 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5   15    332.63  32.0      
   10   12 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5   15    332.07  33.3      
   11    8 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5   15    332.00  35.1      
   12   15 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5   15    331.90  18.0      
   13   13 BARTOŁD         ADAM            1  5  5  5   15    331.29  30.4      
   14    7 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5   15    328.81  21.3      
   15   17 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5   15    327.76  20.2      
   16   21 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5  5   15    327.49  24.2      
   17   18 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5   15    322.85  27.1      
   18   23 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5   15    320.25  22.7      
   19   22 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5   15    319.61  15.9      
   20   16 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5  5   15    319.34  31.3      
   21   14 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5   15    317.71  11.9      
   22   19 GUS             MARCIN          1  5  5  5   15    313.82  17.3      
   23   26 SZYCA           JÓZEF           2  5  5  5   15    312.03  16.5      
   24   25 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5  5   15    309.52  15.5      
   25   20 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5  5   15    307.04  19.1      
   26   28 GRDEŃ           ARTUR           3  4  5  5   14    304.63  20.0      
   27   32 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  3  5  5   13    293.44  25.3      
   28   34 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  4  5   14    288.39  13.1      
   29   36 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  3  5   13    279.61  17.4      
   30   35 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  3  5   13    275.41  18.9      
   31   29 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  4  4   13    263.69  12.5      
   32   33 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  3  4   12    257.73  18.8      
   33   27 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5  3   13    251.27  14.4      
   34   41 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  3  3  5   11    244.92   9.0      
   35   40 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  5  5   12    244.35  16.2      
   36   45 SUROWIECKI      MAREK           2  5  0  5   10    236.60  12.5      
   37   30 KREZYMON        JÓZEF           1  4  5  3   12    235.40  15.0      
   38   31 LIEC            JAN             1  5  4  3   12    231.83  12.2      
   39   38 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  2  3   10    205.93  14.5      
   40   39 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5  3   10    205.09   8.3      
   41   52 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  3  5    9    203.01  10.0      
   42   50 FIERKA          PIOTR           2  1  3  5    9    202.43   9.5      
   43   47 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  4  1  4    9    187.68   5.0      
   44   24 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  0   10    177.84   9.8      
   45   37 PRABUCKI        ZENON           3  3  5  1    9    163.98  12.0      
   46   42 MAZELLA         JAN             1  5  1  1    7    136.99   7.9      
   47   48 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  5  0  2    7    136.19   8.1      
   48   43 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1  1    7    130.37  15.1      
   49   46 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  1    6    116.51  18.3      
   50   58 GZELA           ANDRZEJ         1 --  2  3    5    112.74   8.5      
   51   44 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  3 --    6    105.34  15.8      
   52   54 GÓRSKI          JAN             1  3 --  1    4     82.90   9.1      
   53   56 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  1  2  1    4     77.01   4.1      
   54   49 BURCZYK         HENRYK          3  2  2 --    4     71.35   5.9      
   55   51 DAMPS           ZBIGNIEW        3  2  2  0    4     69.70   7.7      
   56   53 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --  0    4     69.12   7.1      
   57   60 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2  1    3     61.25   9.7      
   58   59 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1    3     61.00   5.3      
   59   55 PATOCKI         BENEDYKT        1  3  0  0    3     53.35   3.9      
   60   57 WACHOWSKI       ROMAN           2  2  0  0    2     36.45   1.9      
   61   61 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0    1     16.84   1.1      
   62   62 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --  0    0      0.00   0.0      
   63   63 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0  0    0      0.00   0.0      
   64   64 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0    0      0.00   0.0      
   65   65 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0    0      0.00   0.0      

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 13.05.18 KAMIEŃ POMORSKI                          
            Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 2]                    
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 PIETRAS         KRZYSZTOF       2   121    5    77   149.87     
              2 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2   121    5    53   149.37     
              3 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    97    5    42   147.87     
              4 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    65    5    19   147.49     
              5 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    93    5    25   146.85     
              6 DYBICH          JANUSZ          2    48    5    16   146.23     
              7 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2   102    5    22   146.22     
              8 WOŹNIAK         JANUSZ          1   101    5    34   146.18     
              9 KANTAK          BOGUMIŁ         1    52    5    16   146.16     
             10 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    56    5    16   145.42     
             11 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    50    5    16   144.29     
             12 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    51    5    21   143.64     
             13 BARTOŁD         ADAM            1    72    5    28   143.54     
             14 PIÓR            ZYGMUNT         1    43    5    15   142.94     
             15 SUROWIECKI      MAREK           2    67    5    14   142.67     
             16 KACZYŃSKI       MARIAN          3    59    5    18   141.36     
             17 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    51    5    18   141.15     
             18 DOERING         KAZIMIERZ       3    59    5    10   141.08     
             19 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    69    5    13   139.88     
             20 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    74    5    11   139.61     
             21 BĄBER           WALDEMAR        2    28    5    10   139.44     
             22 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    60    5    21   139.29     
             23 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    78    5     9   138.92     
             24 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    50    5     6   138.14     
             25 BIRNA           PIOTR           3    56    5    12   137.82     
             26 SZYCA           JÓZEF           2    77    5    13   137.80     
             27 ROGOWSKI        STEFAN          1    45    5     6   137.30     
             28 GRDEŃ           ARTUR           3    44    5     7   135.43     
             29 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    51    5     6   134.54     
             30 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    25    5     6   134.44     
             31 FIERKA          PIOTR           2    50    5     9   134.32     
             32 KRAUZE          STANISŁAW       1    36    5     5   133.89     
             33 GUZ             TOMASZ          3    75    5     7   131.19     
             34 GUS             MARCIN          1    48    5     6   130.57     
             35 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    80    5     5   125.23     
             36 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    51    5     6   125.12     
             37 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    25    5     5   124.88     
             38 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    57    4     4   102.70     
             39 GZELA           ANDRZEJ         1    28    3     3    78.09     
             40 BUJAK           SŁAWOMIR        1    43    3     3    77.89     
             41 KREZYMON        JÓZEF           1    38    3     3    77.30     
             42 LIEC            JAN             1    55    3     3    77.16     
             43 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    39    3     3    76.66     
             44 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    41    3     3    74.51     
             45 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    33    2     2    50.86     
             46 MAZELLA         JAN             1    43    1     1    28.38     
             47 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1    16    1     1    27.53     
             48 GÓRSKI          JAN             1    16    1     1    27.17     
             49 KŁOS            KRZYSZTOF       2    17    1     1    26.99     
             50 PRABUCKI        ZENON           3    39    1     1    25.69     
             51 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3    50    1     1    25.02     
             52 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    15    1     1    24.50     
             53 DYGULSKI        TADEUSZ         1    52    1     1    24.11     
             54 JELIŃSKI        ADAM            1    39    0     0     0.00     
             55 DAMPS           ZBIGNIEW        3    16    0     0     0.00     
             56 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    28    0     0     0.00     
             57 PATOCKI         BENEDYKT        1    63    0     0     0.00     
             58 WACHOWSKI       ROMAN           2    52    0     0     0.00     
             59 NESTEROWICZ     JAN             2    32    0     0     0.00     
             60 KORDECKI        GRZEGORZ        1    26    0     0     0.00     
             61 MAKOWSKI        EDMUND          1    13    0     0     0.00     
             62 RYDZEWSKI       LESZEK          1    41    0     0     0.00     
             63 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2    49    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 2]                              
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐      
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│      
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │konk.│punkty │Wkł.%│      
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘      
    1    1 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5  5   15    348.97  57.5      
    2    2 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5  5   15    345.10  41.7      
    3    3 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5  5   15    343.94  30.7      
    4    5 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5  5   15    343.30  34.7      
    5    6 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5  5   15    339.62  24.6      
    6    4 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5  5   15    337.31  41.2      
    7   10 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5   15    336.43  32.0      
    8   11 DYBICH          JANUSZ          2  5  5  5   15    336.07  31.2      
    9   14 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5  5   15    334.19  18.0      
   10    9 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5   15    334.03  33.6      
   11    8 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5  5   15    332.29  35.1      
   12   12 BARTOŁD         ADAM            1  5  5  5   15    332.08  30.4      
   13   13 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5  5   15    332.07  33.3      
   14    7 BIRNA           PIOTR           3  5  5  5   15    329.26  21.3      
   15   20 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5  5   15    329.09  20.2      
   16   25 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5  5   15    328.53  24.2      
   17   26 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5   15    327.79  22.7      
   18   18 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5  5   15    326.11  15.5      
   19   17 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5   15    325.26  18.9      
   20   22 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5  5   15    323.33  15.9      
   21   23 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5  5   15    322.85  27.1      
   22   21 SZYCA           JÓZEF           2  5  5  5   15    321.88  16.5      
   23   19 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5  5   15    319.34  31.3      
   24   15 GUZ             TOMASZ          3  5  5  5   15    318.35  11.9      
   25   24 GUS             MARCIN          1  5  5  5   15    313.82  17.3      
   26   16 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5  5   15    310.77  19.1      
   27   33 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  4  5  5   14    309.91  25.3      
   28   32 GRDEŃ           ARTUR           3  4  5  5   14    307.96  20.0      
   29   35 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  4  5  5   14    307.67   9.0      
   30   34 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5  5   15    307.46  13.1      
   31   36 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  4  5   14    302.78  18.8      
   32   27 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  5  4   14    280.65  12.5      
   33   37 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  3  5   13    279.61  17.4      
   34   43 SUROWIECKI      MAREK           2  5  1  5   11    258.07  12.5      
   35   29 KREZYMON        JÓZEF           1  5  5  3   13    254.37  15.0      
   36   31 LIEC            JAN             1  5  5  3   13    253.19  12.2      
   37   30 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5  3   13    251.52  14.4      
   38   42 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  5  5   12    244.35  16.2      
   39   48 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  5  1  5   11    230.00   5.0      
   40   50 FIERKA          PIOTR           2  2  3  5   10    225.45   9.5      
   41   39 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  2  3   10    205.93  14.5      
   42   40 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5  3   10    205.09   8.3      
   43   54 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  3  5    9    203.01  10.0      
   44   28 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  0   10    177.84   9.8      
   45   38 PRABUCKI        ZENON           3  3  5  1    9    163.98  12.0      
   46   41 MAZELLA         JAN             1  5  2  1    8    154.26   7.9      
   47   51 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  5  0  2    7    136.19   8.1      
   48   46 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1  1    7    130.37  15.1      
   49   49 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  1    6    116.83  18.3      
   50   58 GZELA           ANDRZEJ         1 --  2  3    5    112.74   8.5      
   51   44 BURCZYK         HENRYK          3  2  4 --    6    107.18   5.9      
   52   45 PATOCKI         BENEDYKT        1  5  1  0    6    105.87   3.9      
   53   47 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  3 --    6    105.34  15.8      
   54   53 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  1  3  1    5     94.24   4.1      
   55   56 GÓRSKI          JAN             1  3 --  1    4     82.90   9.1      
   56   52 DAMPS           ZBIGNIEW        3  2  2  0    4     69.70   7.7      
   57   55 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --  0    4     69.12   7.1      
   58   60 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2  1    3     61.25   9.7      
   59   59 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1  1    3     61.00   5.3      
   60   57 WACHOWSKI       ROMAN           2  3  0  0    3     54.70   1.9      
   61   61 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0  0    1     16.84   1.1      
   62   62 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --  0    0      0.00   0.0      
   63   63 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0  0    0      0.00   0.0      
   64   64 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0    0      0.00   0.0      
   65   65 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0  0    0      0.00   0.0